Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Omvolkskrant laat HeilHongaarse neofascist aan het woord. Meltdown op Twitter

geen photosjop

Géza Hegedüs is een (ex-)PVV'er. Geen leuke en gevatte PVV'er zoals Martin Bosma, maar Géza Hegedüs is een nare PVV'er zoals Géza Hegedüs.

Géza mag met zijn racistische rassengezwets twee pagina's in de Omvolkskrant volblaffen. Voor wie Géza niet kent: hij is als kind met zijn rechterarm in een toverketel stijfsel gevallen, was één dag Oberst-Gruppenführer van de PVV in Rotterdam en toen werd hij gejorist door Geert wegens te radicaal. Géza is een enge gast die zijn eigen etnische kadertjes schetst en wie daar niet binnen valt moet opdonderen. Hij wordt helemaal emotioneel (in de verdrietige zin van het woord) als hij een neger ziet lopen, zeg maar. En nu Géza de Erkenbrand en KKK-bewonderaar zijn rabiate geouwehoer in de Omvolkskrant mag verkondingen staat de correcte kant van Nederland natuurlijk in de fik. Waarom zo'n man in hemelsnaam een podium krijgt van die vervelende krant. Nou Miko cs, dat is juist goed. Vrijheid van meningsuiting en debat enzo. Laat die man zijn zegje doen en laat Nederland beseffen dat deze gast zijn bruine onderbroek sinds 1945 niet meer heeft gewassen. Bedankt Volkskrant, heel Nederland weet nu dat er een paar van die domme lullen als Géza Hegedüs rondlopen. Immers, niet iedereen is zo'n verstandige lul als Miko Flohr.

Social
Social
Social

UPDATE - Dit dus

Social

Reaguursels

Inloggen

Meltdown op Twitter? Het platform waar maarliefst 0,1% van Nederland actief is? Het platform waar Zwarte Piet als 'kwetsend' wordt ervaren en heel NL daar naar moet luisteren? Hahaha. Twitter is hartstikke dood. Gelukkig duurt het niet lang meer voordat de stekker eruit getrokken wordt en het nog doder is. Trek je niks aan van Twitter. Niemand zit daarop.

Rest In Privacy | 29-07-18 | 13:02
-weggejorist-
Bartel-Aap | 29-07-18 | 12:02

Onvoorstelbaar hoe begrippen als racisme, fascisme, nazi etc aan inflatie onderhevig zijn.
Zijn stelling dat hij hoopt dat etnische Nederlanders een meerderheid blijven vormen in dit land, lijkt mij heel normaal en redelijk.
In Japan is dat zowat beleid volgens mij.

Sterker nog, als je het niet erg vind dat Nederlanders een etnische minderheid vormen in Nederland, dan vind ik diegene meer een nazi en racist dan andersom...

gas-man | 29-07-18 | 10:38 | 1
-weggejorist-
Afrikanerhart | 29-07-18 | 12:42

Ik geloof dat dit geplaatst wordt om aan te tonen dat er een enorm fascistisch gevaar in NL is. Nogmaals wie zich beroept op etnische superioriteit is af, stelt zich buiten de beschaafde discussie, helaas weet ik van de linkerzijde niet zo'n duidelijke grens te trekken al komt geleuter over toxische mannelijkheid er zeker voor in aanmerking.

bijna_raak | 28-07-18 | 21:07

Psychisch gestoorde bruine hersenlose rassist. Een intelligentie ter grootte van een deurknop.. Dit soort dom opruiende zieke lui hebben in het fatsoenlijk Nederland niets te zoeken. Ga maar naar Erdostan of Khameinistan daar hoor je tussen die ratten thuis

restman | 28-07-18 | 20:21 | 2

"Psychisch gestoorde bruine hersenlose rassist" Wie? ... "Ga maar naar Erdostan of Khameinistan " Ik vermoed dat U het heeft over Géza Hegedüs. Deze man heeft zijn verleden in Hongarije, dus niet in het Turkije van tiran Erdogan. En wat is mis met de opmerking vinden dat autochtone Nederlanders de meerderheid moeten zijn? Wat is hier racistisch aan? Houdt dat volgens links in dat autochtoon Nederland ausgediert moet worden omwille van bestrijding racisme? Echt dat links gaat meer en meer hysterisch en mentaal ongeschiktt worden.

Professor Kluns | 29-07-18 | 11:21

Opruiend. Leg dat eens uit?

Mark_D_NL | 29-07-18 | 12:07

Rassenleer, zoals wij deze nu kennen, is uitgevonden door de Amerikaanse Demorcaten. In de jaren ‘30 hebben zij de Nazi’s, de Duitsche Nationaal Socialisten, geinspireerd. Het fascisme, uitgevonden in Italie door de socialistische filosoof Giovanni Gentile (1875-1944) heeft hier niets mee te maken. Ook nooit gehad. Het fascisme is een op het marxisme gebaseerde ideologie, net zoals het socialisme en communisme. Lees de The Big Lie van Dinesh D’Souza.

Bolder | 28-07-18 | 19:43

Ik vind dat de Nederlandse normen en waarden. Die normen en waarden gebaseerd op het Christelijk geloof, de kerk. Ruim de meerderheid moeten vormen in dit land. Mij interesseert het niet of deze normen en waarden door wit, zwart, geel, duo penotti, rood etc. wordt uitgedragen.

cees2025 | 28-07-18 | 19:26

Nederlanders zijn dusdanig hypocriet dat je je afvraagt wie nou eigenlijk een grotere vijand is: de etnische Nederlander of de buitenlander.

Mijn advies is om dit land gewoon lekker weg te laten rotten. Zodra je iets wil betekenen voor de maatschappij staat er een hele groep blanke hypocrieten klaar om een mes in jouw rug te steken, ook al delen ze stiekem dezelfde mening als jij.

Géza Hegedüs is ook iemand die vanuit alle kanten messteken in zijn rug kreeg, zodat zijn partijgenoten hun eigen hachje konden redden.

Erno-NL | 28-07-18 | 19:04

Links is ontspoord gevoels'denken'. Als het maar goed voelt! Het aslim taslam klinkt wijd en zijd en de linksmens kirt 'wat een mooie taal is het toch ook!' en 'die baarden zijn zo modieus!'. Als het kromzwaard zoeft zal men nog steeds de poorten openzetten, de mensenrechten weet je, een kind onder de evenaar is meestal maar een bedelaar en de wereld is van iedereen!

HoogToontje | 28-07-18 | 18:41 | 3

Copy paste vanuit je kladblok? @proasfalt was er ook zo een. Mis hem ergens wel, was een vertrouwd beeld.

Een guurder die constant op de billetjes werd getikt door Jetta's zweepje. *pats* *pats* *pats*

Graaf_van_Hogendorp | 28-07-18 | 18:44

@ Graaf_van_Hogendorp | 28-07-18 | 18:44

Citeren uit eigen oeuvre is niet verboden toch? Is gewoon een heel mooi en toepasselijk poetisch stukje proza. En volgens mij denkt u daar ook zo over, gezien de herkenning!

HoogToontje | 28-07-18 | 19:25

"Een guurder die constant op de billetjes werd getikt door Jetta's zweepje. *pats* *pats* *pats*
Graaf_van_Hogendorp | 28-07-18 | 18:44" Aldus of een ervaringsdeskundige of iemand die aan droomdenken doet zoiets te ervaren.

Professor Kluns | 29-07-18 | 11:23

Ik lees net dat in Deventer dhr. Sahin, een Turk dus, de Joodse gemeenschap de synagoge uitgepest heeft. Die man krijgen we ook nog in Zutphen, waar hij met zwart geld een hotel aan het opzetten is. Het lijkt me dus heel goed dat minimaal de helft van Nederland bestaat uit ethnische Nederlanders.

Poes Fiep | 28-07-18 | 18:36

Geza miszegt vrij weinig toch, of ligt het aan mij?

pluk-87 | 28-07-18 | 18:34 | 2

Als je in de ambtenarij of aanverwante linkse bubbel zit dan is dit verschrikkelijk, tsjoek tsjoek, daar komt de trein naar het Oosten al aanrijden! En zie, daar gaat ook de stoomboot, enkele reis Takki Takki Oerwoud!

HoogToontje | 28-07-18 | 19:31

Nee, de man heeft een goed verhaal. Maar dat verhaal is gericht tegen de multiculturele samenleving die over ons heen is gestort, en dan ben je in de media een fascist en racist.

mirvink3478 | 28-07-18 | 23:47

Op grond van wat ik heb gelezen (het allereerste stukje in VK) vind ik dit dit alleszins correct, consistent en coherent. Ik lees niets wat onoirbaar, 'fascistisch of zelfs 'racistisch' klinkt. Het is alles goed en helder geformuleerd. (Twisted Faith 17:27)

xavier | 28-07-18 | 18:27

Bron : Erkenbrand EU (Tegenwoord GS)

Naar aanleiding van een interview in de volkskrant met Géza Hegedüs, heeft GeenStijl ook wat te melden. Die melding was vooral dat Dhr. Hegedüs een heel erg enge man was en ook Erkenbrand werd genoemd. Volgens GeenStijl zijn wij het equivalent van de KKK.

Allereerst om in te gaan op wat GeenStijl over Hegedüs zegt: in welke zin zijn de uitspraken van Hegedüs anders dan die van Minister Blok? Beiden stellen dat multi-etnische en multiculturele samenlevingen niet functioneren en gedoemd zijn tot falen. Waarom verdedigt GeenStijl de minister wel, maar valt het Hegedüs aan als zijnde een enge radicaal? De consistentie is ver te zoeken bij GeenStijl.
Nu hebben wij sowieso geen hoge pet op van het studentikoze roze scheldblog dat zich voor volks door laat gaan. Zij en hun liberale “nationalisme” zijn een afleiding voor echte oplossingen in de crisis van moderniteit. Enige redactionele consistentie zou fijn zijn, dan weet de lezer waar zij aan toe is.

Wat betreft het op één lijn stellen van Erkenbrand en de KKK: als wij kruizen verbranden en mensen lynchen dan weet u meer dan wij. Wij dragen normaliter gewoon een pak, puntmutsen zijn niet echt onze stijl. Wat betreft het gebruiken van buitengerechtelijk geweld: wij zijn een metapolitieke en sociale organisatie, wij organiseren congressen en maken culturele content. Wij geloven in het bereiken van onze doelen via vreedzame culturele verandering. U kunt het met ons oneens zijn en wij zijn gewoon bereid om daar een nette discussie over aan te gaan. Maar ons vergelijken met een gewelddadige suprematistische beweging gaat wat ver.

Als u nog een gewelddadige politieke organisatie zoekt om op te schelden: mag ik suggereren dat u eens bij antifa aanklopt?

Veel dieper op het artikel kan ik eigenlijk niet echt ingaan. Het was een tirade met beschuldigingen en verdachtmakingen en schuld door associatie, met maar weinig inhoudelijks te melden. Wat verwachten we eigenlijk ook van het huidige GeenStijl?

Een ding dat ik nog wel wil vermelden. De Volkskrant haalde wederom kritiekloos de extreemlinkse organisatie Kafka als bron aan. Kafka wordt door de AIVD gekenmerkt als anti-democratisch en zij zijn bereid hun doeleinden buitenwettelijk te bereiken.

-Éordred

Twisted_Faith | 28-07-18 | 17:27 | 2

GS heeft verschillende redacteurs en die vinden wat anders. Zentgraaff wijkt bv nogal af. Die kan zo bij D66 of de SP.

Nichtsneues | 28-07-18 | 17:36

U heeft gelijk. Het huidige Geen Stijl is niet meer wat het een tijdje geleden was; zie hun oude slogan. Ze hebben de laatste tijd waarschijnlijk te veel op hun donder gekregen van de bovenbazen en proberen zich nu te 'rehabiliteren' door mee te gaan met de Telegraaf opinie (al of niet vrijwillig). Tja, GS redacteuren hebben ook een vrouw en hypotheek en dan krijg je wat u vlijmscherp schetst. Laten we hopen dat ze over enig tijd weer erg recalcitrant worden.

Point11873281 | 29-07-18 | 16:59

Hij wordt helemaal emotioneel (in de verdrietige zin van het woord) als hij een neger ziet lopen, zeg maar.
.
____
.
Een neger of een paar,.... soit.
Maar bij hoeveel gaat bij meer oorspronkelijke Nederlanders een belletje rinkelen dat de vraag oproept: is dit beleid, of is dit een natuurlijke gang van zaken ?
.
Als je ziet hoe er geforceerd steeds vaker reclame wordt gemaakt voor negers in de ster en de gedrukte reclame,... ben ik bang dat het beleid is.
Met wat voor doel?

Kijkeensaan | 28-07-18 | 17:25 | 2

Een stille genocide van de blanke Europese bevolking komt een aardig eindje in de buurt.

Alpengeist | 28-07-18 | 17:39

Een standaard-paartje in een reclame is tegenwoordig een vrouw met een neger. Andersom zie je zelden.

du Roi Soleil | 28-07-18 | 18:16

Dus je mag tegenwoordig ook al niet meer vinden dat er autochtone nederlanders in Nederland moeten blijven wonen want dat is racistisch.

2voor12 | 28-07-18 | 16:42 | 1

Nee, dat klopt, want we moeten natuurlijk de boven ons gestelden bedanken voor de omvolking die nu gaande is. En verder moeten we gewoon onze bek houden.

Alpengeist | 28-07-18 | 17:22

Dus één of andere halve Hongaar wordt als representant van elke Nederlander opgedregd die liever geen minderheid in eigen land wordt. Die Miko is ook aardig het spoor bijster: noem eens een voorbeeld van een land waar de autochtone bevolking wel stond te jubelen om te worden overspoeld met kolonisten of migranten? Als dit zou gaan om het marginaliseren van Aboriginals in Australië, Indianen in Amerika of het onder de voet lopen van het Romeinse Rijk door hordes Germaanse barbaren zou je het dan ook in je bolletje halen om die gevestigde groepen een stel "racisten" te noemen wegens hun weerloze bezwaren dat hun uiterlijk, taal, geloof en andere fundamenten van hun cultuur van de ene op de andere dag van kleur verschiet?

Ben geen PVV'er en ben blij dat de FvD voor mij net op tijd als alternatief is gekomen. Ben het ook absoluut niet met de extremere uitspraken van Wilders eens, maar om elke tegenstander van massa-immigratie of marginalisering van zijn of haar eigen volk als een fascist of een racist neer te zetten is beneden alle peil.

Ook die kleuterachtige onlogica in die draad: dat racisme of antisemitisme automatisch gelijk zouden staan aan fascisme of uitgezonderd zouden moeten zijn van vrije meningsuiting. Het ZIJN nota bene gewoon meningen of standpunten waar je het mee (on)eens kunt zijn. Het zijn geen toverwoorden waarmee je een ander het zwijgen op mag leggen omdat die mening je niet aanstaat.

En fascistisch zijn racisten en antisemieten zeker niet per definitie. Dat is juist degene die probeert ieder tegengeluid of oppositie tegen zijn standpunten in de kiem te smoren met dat soort "gedachtestoppers". Roep racist en er onstaat een soort kortsluiting in het brein van de policoreaan. Ieder kritisch denkvermogen, voor zover aanwezig, wordt uitgeschakeld en maakt plaats voor een primitief fight or flight mechanisme: die "andere" enge vreemde moet kapot. Eigenlijk heel... kom, hoe noem je dat? Discriminerend, uitsluitend, wij-zij groepsdenkend?

Wol | 28-07-18 | 16:30 | 1

Ik moest een beetje lachen om ‘policoreaan’. Ik dacht toen: “zou dat iemand zijn die zowel in Noord- als Zuid-Korea vertoeft?”

Verbandmeester | 28-07-18 | 16:40

Topvent, liever hem dan de schrijver van het stukje...

Bill le Koek | 28-07-18 | 16:17

Linkse mensen. De bek vol van rechtsstaat, VVMU, tolerantie etc., maar geen idee wat dat dan inhoudt.

Cor Netto | 28-07-18 | 15:42 | 1

Woorden scoren beter dan daden. (in een niet-wakkere samenleving)

Alleycat | 28-07-18 | 15:55

Het is er weer een met een echte Hollandse naam en geen etnische naam ,of wacht Géza Hegedüs w.t.f.

blauwe zander | 28-07-18 | 15:25

Kan iemand ff de integrale tekst hier plempen? Zit klaarblijkelijk al aan mijn taks bij de VK online en was niet van plan te betalen. Blijf wel Nederlander natuurlijk.

Road to serfdom | 28-07-18 | 15:23 | 1

+1

Rest In Privacy | 28-07-18 | 16:14

Wat doet zo'n Hongaar hier eigenlijk?

De Koreaanse Slet | 28-07-18 | 15:22 | 2

Zich afvragen wat jij hier (op aarde) doet, misschien?

koperbij | 28-07-18 | 18:13

Een Hongaar is nog een Europeaan, maar een Koreaan? (en dan ook nog van bedenkelijk allooi)?

xavier | 28-07-18 | 23:12

Pfff linksheid werkt altijd maar 1 kant op hè!

Der_Joris | 28-07-18 | 15:12

Ontzettend veel zin gekregen in te gaan tütüren.

Rest In Privacy | 28-07-18 | 15:04

Ik ben hier op vakantie in Oostenrijk, Tirol. Negors en noord Afrikanen moet je hier met een vergrootglas zoeken..... heerlijk!

Oepsie1234 | 28-07-18 | 14:58 | 8

nee hoor, ga maar naar krimml of zell am see...

mrXL | 28-07-18 | 16:39

Voor het eerst ben ik het met Berbaar eens. Best wel kansloos om tijdens je vakantie op te letten of er negers rondlopen. Dit neigt zwaar naar racisme. Volgens jou mogen vakantiegangers met een kleurtje dus niet naar Oostenrijk? Wat doe jij als kaaskop in Oostenrijk? Denk je dat Oostenrijkers op jou zitten te wachten?

Erno-NL | 28-07-18 | 19:14

Ga een in Zell Am See kijken, daar struikel je zomers over de Arabieren.

Ik zit nu in Noorwegen, ook daar zie je bij de toeristische attracties Arabieren, man in korte broek, vrouw in Niqaab

gas-man | 29-07-18 | 10:45
▼ 5 antwoorden verborgen

Kennelijk had ik die ene dag dat deze meneer PVV-politicus was iets anders te doen dan de dagelijkse ellendestroom van 'het nieuws' te volgen, want ik lees zijn naam vandaag voor het eerst. Bij hoge uitzondering heb ik de Omvolkskrant met een klikje wat centen rijker gemaakt en het interview met meneer Hegedüs gelezen.
En waarom verbaast het mij niet dat deze Nederlander met Hongaarse ouders (dat is dus iets anders dan een Nederturk of een Mocrodammer) gewoon logisch redeneert over wat de opgelegde demografische aardverschuiving voor ons land betekent? Zelf ziet hij ook in dat een blanke etnostaat alleen al historisch beschouwd een illusie is. Maar dat betekent allerminst dat je niet scherp kunt zijn tegen de massa-import van volk dat niets met onze cultuur gemeen heeft, en er ook geen enkele interesse in toont. Behalve dat het schaamteloos profiteert van de vrijheid om hun rotte reli-ideologie aan anderen, ons dus, op te dringen, en uiteraard te parasiteren op dat wat door onze ouders en hun ouders met werk, discipline, sparen en afzien is opgebouwd.
Journalistiek gezien is dit gewoon het zoveelste vuige staaltje links activisme: pathologisch deugende VK-lezers worden er weer even aan herinnerd wie hun 'vijand' is. Ook uit een geroyeerde PVV'er valt nog stinkende kopij te peuren.
Hopelijk raakt Hegedüs uit zijn dal, want zo te lezen heeft hij aardig wat tegenslag in zijn leven. Maar dat zal verder nauwelijks een deugende hond interesseren, vermoed ik.

De Vrijlansier | 28-07-18 | 14:47

Alweer een nazi,daar hebben we minder last van,als van die uitkering zoekers.
Het is trouwens een mode woord voor links.
ben je niet voor me ,dan ben je tegen me,ze hebben de klok hoeren luiden,maar weten niet waar de klepel hangt
Hoe zal het zijn met de nasibal henry keizer,een gevaar voor de vvd,als voorzitter,aardig op de hoogte van de gang van zaken,en kan
de deksel van de doos van pandora op een kier zetten.
Stel je voor dat hij een leuk filmpje heeft van reutel,wat zou dat smullen zijn.
horen we nog iets van henry de giant

soledad | 28-07-18 | 14:45

Wat een ophef zeg! Omdat ene Geza iets vind en zegt. Op een nette manier. Maar gutteguttegut, wat een nare man, want zijn mening past niet in het straatje van de deugmensen (dat betekent: hele enge mensen met een zeer foute moraal en dictator-trekjes) van het linkse circus.
Zoveel bijzonders zegt hij niet. Links moppert over iets met NLse meerderheid. Mag niet, zegt links. Nou ... succes dan met je ruzie met het CBS want dat geeft Geza gelijk. NLers zijn een meerderheid (Nog wel).
En iets over dat hij vond van een ander omstreden persoon, die zou iets verstandigs hebben gezegd. Ja. En? Vind hij. Is dat representatief voor PVV? Nee, die hebben hem bedankt voor de moeite. Dus ...?

De ophef van links snap ik echt niet.

Weet je wat IK ophef waard vind?

Erdogan die ons Nazi afstammelingen, bejaardenmoordenaars en babysnatchers noemt. En uit is op 'kolonisatie' van NL en EU door iets dat demografische kolonisatie (vgl. ook 'settler colonization') word genoemd. Hij heeft Turken in de EU opgeroepen een babyboom te beginnen 5 kinderen per gezin te nemen. Wie dat geen kolonisatie noemt ...
Nee, dat mag je dan niet zeggen van links. Maar het blijft een feit dat het wel zo is..

Of neem de zwarte racist Malema, van voorheen ANC en nu EFF, die veroordeeld werd voor haatspraak (voor het anti-wit racistische lied Schiet de Boer), openlijk opriep de (blanke) Afrikaners een les te leren en te vermoorden, en van wie betrokkenheid/opdracht tot geven van de Plaasmoorde is vermoed.
Maar, in de Volkskrant niks dan zoete lieve woordjes over Malema, die hem afbeeldt als een Mandela 2.0.

Of anders Mugabe, " The only white man you can trust is a dead white man. " die met geweld blanken uit het land verdreef. VK heeft nooit negatief over Mugabe geschreven. Wat kan links het schelen; blanken kunnen toch geen slachtoffer van racisme of discriminatie zijn?

Of neem voormalig Iraanse president en jodenhater Ahmadinejad. De volkskrant heeft nooit over Ahmadinejad geschreven als een anti-semiet. Terwijl hij dat openlijk wel was: "Anybody who recognizes Israel will burn in the fire of the Islamic nation's fury."

Maar de man die dit zei, werd door de Volkskrant afgefakkeld.
"The loss of national identity is the greatest defeat a nation can know, and it is inevitable under the contemporary form of colonization."
Had het een quote van de leider van eoa Afrikaans of Aziatisch land geweest, dan was dat niet gebeurd.


Linkse mensen, linkse kranten, alle twee fout.
Volkskrant. Doe ons een plezier. Ga failliet.

gaffelbaard | 28-07-18 | 14:37 | 5

"Anybody who recognizes Israel will burn in the fire of the Islamic nation's fury."

Is het niet erkennen van de staat Israël automatisch antisemitisme?
In Israël zelf is een groeiende groep orthodoxe joden die de staat Israël NIET erkennen.
Zij zijn het eens met o.a. Ahmadinejad.

Arachne | 28-07-18 | 15:20

VK heeft nooit negatief over Mugabe geschreven.
@gaffelbaard
Haha U bent niets meer dan een fantast, sneu hoor.

Berbaar | 28-07-18 | 15:30

@Berbaar : Hij geeft alleen wat voorbeelden van uitspraken simpele ziel, Kruip terug je plaggenhut in....

Twisted_Faith | 28-07-18 | 16:54
▼ 2 antwoorden verborgen

Afgezien van vvn, Nee juist niet zo slim. Dit geeft de linkse kerk na het vage gewauwel van Blok immers nog meer ongefundeerde argumenten om elke gezonde discussie af te schieten.

GormSuil | 28-07-18 | 14:37

telelezer | 28-07-18 | 13:12
sorry, ik had jouw comment nog niet gelezen.

B. Randnetel | 28-07-18 | 14:25

Die Pierre Spaninks heeft toch maar mooi een verzetsdaad op zijn naam gezet.
Niveau gebroeders Temmes, Wo ist der Bahnhof.
Wat een droeftoeter.

JanvandeBiertent | 28-07-18 | 14:24

Typisch de Volkskrant: door dit interview op indirecte wijze de PVV bashen.

B. Randnetel | 28-07-18 | 14:21 | 2

Dit dus... Ze weten dondersgoed welk resultaat dit oplevert. Een beetje een gematigd rechts persoon uitnodigen die kan uitleggen wat de negatieve kanten van immigratie zijn, waarom de integratie gebrekkig verloopt en wat de alternatieven zijn? Nee pas op, straks denken mensen: hij heeft wel een punt. Laten we daarom deze vent maar uitnodigen. Een dag een daling in de verkoopcijfers, maar volgende week is iedereen zich bewust van het bruine gevaar en kopen zij de krant die zich hier moreel verantwoord tegen verzet.

Mr.Major | 28-07-18 | 14:38

Yep. Links en demoniseren gaat hand in hand.

Alleycat | 28-07-18 | 15:56

Is dat niet die gozer die 'n bordeel runde in Hongarije?
Ik bedoel niet dat Haagse bordeel die hebben al 'n opper pooier !
Take care.

PopeyeKamper | 28-07-18 | 14:20

Ik vind het standpunt dat een land er beter aan toe is naarmate er meer etniciteiten het bevolken minstens zo bedenkelijk als het standpunt dat een land er beter aan toe is naarmate er minder etniciteiten huizen.
De etniciteits-kaart wordt meer en meer als een aas uitgespeeld door menig persoon en menige groep vandaag de dag, en ik vraag me af op basis van welke uitgangspunten de een méér recht zou hebben om dat te doen dan de ander.
Het thema van de diversiteit wordt in toenemende mate gekoppeld aan etniciteit, waarbij -o, ironie- een gebrek aan diversiteit rechtstreeks gekoppeld wordt aan enkel de etnische achtergrond van degenen die voor dat gebrek verantwoordelijk worden gehouden.
De vraag of je racistisch denkt valt niet samen met de vraag of je al dan niet met je rechterarm in een toverketel met stijfsel bent gevallen. Er zijn veel verschillende toverketels en veel verschillende brouwsels.

Schoorsteenveger | 28-07-18 | 14:15

De heer Hagidis heeft wel een punt.

Astimar Teutis | 28-07-18 | 14:15 | 3

Een witte puntmuts ja.

E-Burke | 28-07-18 | 14:26

De nieuwe sinterklaas!

Twisted_Faith | 28-07-18 | 16:56

Weer een Hongaar met een gezond verstand. Doen ze goed, die Hongaren.

kempenaer | 28-07-18 | 20:37

Nederland is incoherent geworden dan wel gemaakt, doordat buitenlanders met een zeer andere mentaliteit dan de Nederlanders naar Nederland zijn gekomen dan wel gehaald en zij volledige burgerrechten hebben gekregen. Er is nauwelijks een poging gedaan die mentaliteit te veranderen en aan te laten sluiten bij de Nederlandse: geen assimilatie dus. In een incoherente samenleving is de (democratische) staat van niemand. De staat staat nergens voor. De staat heeft geen richting. De staat is alleen maar een soort onpartijdige scheidsrechter. Als je een richting op wil, alleen kun je niets, je hebt anderen nodig. Op de staat kun je niet rekenen, maar je kunt wel op zoek gaan naar gelijkgestemden. Richting zoeken mensen in eigen kring. Ze richten verenigingen op voor de eigen kring. Die verenigingen zijn wel coherent. Ze nemen feitelijk de rol van de staat over. Zo ontstaan er paralelle samenlevingen. Ze maken gebruiken van hetzelfde grondgebied. Ze kunnen in conflict komen als ze gebruik willen maken van dezelfde bronnen in dat grondgebied. Als het conflict niet door gesprek en onderhandeling wordt opgelost, dan wordt het conflict opgelost in gewapende strijd. Dat zal uiteindelijk altijd gebeuren, bij voldoende schaarste en bij voldoende behoefte. Elk land dat in voldoende mate incoherent is zal uiteindelijk in een burgeroorlog belanden. Voldoende volksvreemde immigratie zonder assimilatie leidt uiteindelijk tot oorlog.

Rest In Privacy | 28-07-18 | 14:02 | 2

Hey Stef, jij hier. Leuk.

frickY | 28-07-18 | 14:07

Klopt zeker wel, goed voorbeeld.

Twisted_Faith | 28-07-18 | 16:58

Tja onze vrouwen mogen zich misschien graag laten nemen door een neger maar andersom kan ook prima. Heb zelf een keer een negerin mogen neuken, beviel eigenlijk beter dan verwacht.

Deviant | 28-07-18 | 13:53 | 1

Gefeliciteerd!

HoerieHarry | 28-07-18 | 13:58

Hahaha, altijd leuk als religieuzen, zoals de aanhangers van de Linkse Kerk, in hun eigen safe space bubbels worden geconfronteerd met de echte buitenwereld! Geen groene weiden met eeuwige zon en draaiende windmolens, bevolkt door TeleTubbies, maar een grimmige wereld waar mensen en ideologieën elkaar naar het leven staan. Met enge bloksnorren die de Islam weg willen hebben terwijl iedereen toch weet dat de Islam voornamelijk vrede betekent. Brrrr.. Eng!
.
Volkskrant dus maar snel bij het oud papier en snel weer overschakelen naar de NPO, waar ongetwijfeld het interview dat Eva Engnek had met Gutmensch Bill Clinton en waarbij ze bijkans van haar gelukkig degelijke stoel afglibberde. Ook haar nog ongeboren baby raakte in de baarboeder al in vervoering van zoveel zalvende woorden van bekeerde MeToo-crimineel Bill; Gutmenschlichkeit is dus erfelijk!

Brou Is Back | 28-07-18 | 13:48 | 3

Die engnek verstaat haar vak goed, elke keer wordt zij er met de haren bij gesleept en verkettert omdat ze een andere mening heeft.
Welaan veel reaguurders hebben het licht gezien een andere mening moet kunnen.

botbot | 28-07-18 | 13:54

Jinek is met afstand het meest besproken programma in de roze panelen.
Dat doet ze goed.

Berbaar | 28-07-18 | 14:03

Ach wat lievvv, Botje en Berbertje roerend met elkaar eens.........

Muchnadt | 28-07-18 | 15:08

Stiekem zijn de meeste Volkskrantlezers het met Hegedüs eens en daar schrikken ze van en het maakt ze boos.

smdyasc | 28-07-18 | 13:47

Heeft Mosterd soms een ander artikel gelezen? Of is dit het soort dubbellaagse meta-ironie waar ik inmiddels te oud voor ben?
Ik lees alleen maar redelijkheid, gezond verstand, en - gezien het gemak waarmee deze meneer de sturende vragen van de interviewer pareert, politiek talent.

Leipniz | 28-07-18 | 13:45 | 2

Als meneer dat "talent" wil gebruiken ipv te handophouden dan zal hij zijn eigen partij moeten oprichten want de huidige partijen moeten niks van zijn donkerbruine gedachtegoed hebben.
Misschien kan hij wat doen met die schedelmeter van het FvD in Amsterdam.
Puntmutsen verzamelt U!!

Berbaar | 28-07-18 | 13:51

Berbertje, je bent een ordinaire domme schreeuwlelijk. Nooit inhoud, alleen maar het lege gekrijs van een infantiele luie raamambtenaar.

kempenaer | 28-07-18 | 20:26

Guitig hoe een krant met een stukje van 2 luttele pagina's en iemand met een andere mening, het lukt om so simpel, zoveel fascisten te ontmaskeren.

netniet | 28-07-18 | 13:42 | 1

Ja, dat is me wat. Best confronterend, ik zou die krant ook niet meer kopen als je hiervan van de leg raakt.

Papa Jones | 28-07-18 | 14:07

De mensen die een linkse krant lezen zijn vaak veel intoleranter dan de krant in kwestie.

Papa Jones | 28-07-18 | 13:39

Typische linkse reactie: De andere kant hoort niet in onze krant. Waar koop je m dan voor? Om alleen maar dat te lezen wat jij zelf wil of denkt?

Swoop | 28-07-18 | 13:37 | 4

Berbaar | 28-07-18 | 13:42 Onzin, er wordt hier zo vaak kritiek gegeven op Wilders en Baudet. Dat is juist het goede van Geenstijl, niemand word gespaard.

Deviant | 28-07-18 | 13:48

@Deviant | 28-07-18 | 13:48
Dat dat goed is van GS dat vind ik ook maar U hoeft mij GS dan ook niet uit te leggen.
Maar lees eens de reaguursels onder een dergelijk artikel, niets anders dan Miko en andere VK lezertjes. Jankeballen omdat ze eens een ander geluid horen.
Pot - ketel dus

Berbaar | 28-07-18 | 13:54

Berbaar | 28-07-18 | 13:54
Haha de meeste zien jou toch als 1 van de grootste jankebal hier.

Sjonie01 | 28-07-18 | 18:50
▼ 1 antwoord verborgen

Arme Miko Flohr, "vindt van alles" iets en weer heeft iemand zijn bubbel geïnfiltreerd, deze keer door de weinig subtiele Géza Hegedüs.

devil13 | 28-07-18 | 13:25

Wat idioot die ophef. De man beschrijft wat hij waarneemt.
En dat mag dus niet.
Rrraaarrrr...

Ars Vivendi | 28-07-18 | 13:24 | 1

Alsof waarnemen objectief is

menage | 28-07-18 | 15:10

Er is weer een deug ophef? Fuck me. Kunnen we eens één dagje zonder? Snap zelf de controversie niet. Heb ik vaker last van. Man heeft een boodschap.

Standvastig | 28-07-18 | 13:24 | 2

Lekker offline leven en je hebt er veel minder last van controverses! Zolang je je een beetje gedraagt, dat is. Ghehe.

Rest In Privacy | 28-07-18 | 13:35

Touché! Daarom spendeer ik dagelijks buiten in het open. Observeer shit enzo. Heb geen whatsapp. Intrigerend vrouw, wat je observeert enzo. De mafste types. En mensen noemen mij fucked-up? Online? Hummm... Krijg je dit onder ogen ja. Helemaal waar.

Standvastig | 28-07-18 | 14:15

Prima kerel.
Niks mis mee, integendeel.

ÎÎÎ ReBeL ÎÎÎ | 28-07-18 | 13:21

"Al die Nederlandse vrouwen met een neger". "Een groot gevaar". Sja.
Beetje simpele man, ik hoor hem niet zeggen wat er nou precies zo gevaarlijk is. En volgens mij zijn er meer Nederlandse vrouwen in Rotterdam die geen neger als partner hebben dan wel. En vervolgens heb je negers en negers. Mensen die bijdragen en natuurlijk clipnegers die liever rappen en hosselen. Wat dat betreft zijn het net mensen...
Maar goed, bottom line is dat Gexa hier zegt eigenlijk haaks staat op het principe van vrije partnerkeuze. Een groot goed in Nederland. En ja, ik ben niet blind, zie ook wel eens van die treurig kijkende alleenstaande moedertjes in de winkel met 3 verschillende tinten kinderen. Maar goed, daar kiezen ze zelf voor. En als ouder heb je ook een verantwoordelijkheid om - zeker dochters - erop te wijzen dat "vriendjes zijn" een ding is en dat we allemaal wel wilde jaren hebben gehad en dat een exoot ook veel spannender kan zijn dan JandeBoerenlul van wie er 30 in je klas zaten maar dat je ook zou moeten kijken wat iemand je te bieden heeft voordat je je baarmoeder in werking zet.
Maar verbieden, dat doen ze alleen in hele enge landen, moeten we hier nieet willen.

Graaisnaaiert | 28-07-18 | 13:21 | 3

3 verschillende tinten kinderen..... haha

HoerieHarry | 28-07-18 | 13:23

Dat zijn er maar heel weinig hoor, zo is natoer.

lacucaracha | 28-07-18 | 13:41

Mensen zijn zolang geïndoctrineerd met tegennatuurlijk gedrag dat veel mensen niet eens meer weten wat normaal is.
Totdat het onderwijs gezuiverd is van het cultureel-marxisme, zou een verbod op race-mixing een hoop ellende kunnen voorkomen.
Verbod op race-mixing is heel normaal in een land als israel en daar kunnen we een voorbeeld aan nemen. israel geeft namelijk wel om het welzijn van de bevolking.

arbeid_loutert | 28-07-18 | 14:15

Ken meneer niet, maar ken wel het verlangen naar stereotiepe boemannen van krantjes als de Volkskrant. Daar waarschuwen zij met holle stemmen al meer dan een halve eeuw tegen om het groeiende links-extremisme te rechtvaardigen. En hun verlangen naar EU-overheersing.
Wanneer zij geen poster-Nazi kunnen vinden, dan importeren zij die zelf desnoods uit Hongarije.
Kunnen zij de paar gezond-verstand uitspraken die zelfs zo'n man maakt met de rest van het badwater uit het raam gooien. Zonder "debat".

Jan Passant mk2 | 28-07-18 | 13:19

Waarom dit artikel nu op GS staat is mij niet duidelijk. De VK ervoor kopen doe i niet. Gezien de twitter reacties zijn er weer een aantal mensen die hun morele gehuil moeten laten horen. Dat duid erop dat die man een aantal, hun onwel gevalige zaken, duidelijk en helder benoemt. Ik kan ze wel raden, ze kunnen mij niet vaak genoeg gezegd worden. Daarom ben ik een GS adept. Zie dit bericht maar als mijn twitter bijdrage. De waterpomp op het dorpsplein...

Goedzo | 28-07-18 | 13:18 | 1

Een gierput met open deksel zou ook nog kunnen?

Twisted_Faith | 28-07-18 | 17:05

Zoals anderen pleiten voor etnische diversiteit, zo pleit hij daar tegen. Wat is het probleem?

Gewinflipt | 28-07-18 | 13:17 | 4

Ik zie ook het probleem niet. Altijd schreeuwen om VvMU behalve wanneer het niet strookt met eigen opvattingen.
Dat een land vaak (lang niet altijd) verandert van samenstelling is een gegeven maar daarom hoef je dat niet fijn of mooi te vinden, laat staan toe te juichen. Zéker niet wanneer die samenstelling door de strot van de oorspronkelijke inwoners wordt gepropt. Conclusie: ik vind dat Hegedüs gelijk heeft.
Mag ik dat zeggen: maar natuurlijk!

Lupuslupus | 28-07-18 | 13:36

Zelfstandig nadenken is het probleem. Dan krijg je verschillende meningen en dat geeft alleen maar gedoe en soms zelfs ruzie! Met oog op de rust in het land is allemaal hetzelfde vinden veel beter.

Rest In Privacy | 28-07-18 | 13:40

Brains! *Doet een zombie loopje*

Twisted_Faith | 28-07-18 | 17:06
▼ 1 antwoord verborgen

Het is dus fout als je vindt dat in een land de meerderheid uit dat land dient te komen?
-
Wat als we massaal blanken naar Zuid Afrika brengen. Dan moet dat land automatisch blank worden?.
Of vindt de blanke Linkse Gutmensch/Deuger dat dit alleen voor kleurlingen geldt en blanken gediscrimineerd moeten worden... want dat is toch zo "weldenkend" en deugdelijk.

moitambien | 28-07-18 | 13:15 | 2

Zuid Afrika was toch ook van origine een blank land? Of behoort Afrika alleen toe aan de Neger volgens u?

salonsocialist | 28-07-18 | 14:07

salonsocialist | 28-07-18 | 14:07
SA was oorspronkelijk niet een blank land. Maar de blanken hebben, zoals overal in Afrika, het land ontwikkeld en er een welvarend land van gemaakt. Toen de negers de macht overnamen dook SA natuurlijk direct weer in de puinzooi die een door negers geleid land zo typeert.
Ook SA is nu langzaam maar zeker aan het verzuipen en zal ook weer een Afrikaans land worden waar de parasitaire westerse ontwikkelingsindustrie veel geld aan kan verdienen.

moitambien | 28-07-18 | 17:21

Ik heb dat hele artikel in de VK gelezen en ook dat filmpje met Wilders voor een Moskee, maar van mij had hij gewoon lijsttrekker mogen blijven... een beetje schrikreactie geweest van Wilders, hij had gewoon maling moeten hebben aan dat extreemlinkse KAFKA... die zouden beter uit NL moeten worden verdreven, die gooien ons land te grabbel.

Keyboardspeler | 28-07-18 | 13:14

Ik moet het doen met de flarden en de comments hier op GS, maar wat is er fout aan de opmerkingen dat autochtonen een meerderheid moeten blijven vormen? Wat anders? Moeten we naar een mengelmoes van culturen met de onvermijdelijke wederzijdse haat? Een kruitvat met een langzaam brandende lont? Wie heeft daar baat bij? Zijn er in Marokko en Turkije ook groepen die streven naar een multiculturele samenleving? Nee. En waarom is daar nooit kritiek op?

Jahowiseffe | 28-07-18 | 13:12 | 2

""maar wat is er fout aan de opmerkingen dat autochtonen een meerderheid moeten blijven vormen?(..) Moeten we naar een mengelmoes van culturen met de onvermijdelijke wederzijdse haat? ""
Inderdaad, dat is precies wat Brussel wil; Immers, nationale eenheid is het gif tegen de EU dictatuur, en dat kan natuurlijk niet

telelezer | 28-07-18 | 13:17

Omdat blanken uitgeroeid moeten worden, dan wel hun macht dient onschadelijk gemaakt worden door interne strijden met volkeren die niet in deze blanke landen thuishoren, zie hier de GS reactie om niet te ver rechts te gaan als zogenaamde 'centrum' reactie op de werkelijke waarheid. Erkenbrand sprekers spreken vaak de waarheid waar de wegkijkers niks van willen weten nog horen. Zie de megalomane reactie op Stef Blok zijn vraagstelling; noem mij een succesvolle multi-ethnische multi-culturele maatschapij want mijn ministerie kan geen voorbeelden noemen. Immers een mono-ethnische cultuur betekent uiteindelijk op de lange weg dat alle niet blanke gedeporteerd dienen te worden, daar vallen ook joden onder die dan richting Israel dienen te vertrekken, met tegenzin en dat ligt natuurlijk gevoelig bij redactie. Laten we nog maar eens een bloksnortje tekene, het vilificeren en wegzetten van dit soort argumenten is hetzelfde als zichzelf in de voet te schieten.

sickstyle | 29-07-18 | 01:28

Gewoon een sluwe truuk van de omvolkingskrant om de PVV te bashen. Immers: verkiezingen in maart! Dus het demoniseren om het naieve kiesvee te brainwashen kan weer beginnen.

telelezer | 28-07-18 | 13:12 | 1

Héél goed gezien. Het vertrouwde linkse recept: de extremen tonen om een hele beweging belachelijk te maken. Je ziet ook nooit eens een normale Amerikaan op televisie, terwijl ik van mensen hoor die daar langer verbleven hebben (niet even een vakantie), dat men in de regel aardiger, fatsoenlijker en socialer is dan de gemiddeld Europeaan. Een inconvinient truth voor de meesten. Dus, linkse "journalistieke" tactiek die bewezen heeft te werken. We verdienen blijkbaar wat ons toekomt.

Jahowiseffe | 28-07-18 | 13:19

Heel slim wat de Volkskrant hier doet.
Een extremist aan het woord laten en als je hem op een of meer punten gelijk geeft kunnen ze zeggen: "Ja, dat vond die engnek ook"
Blok had ergens toch wel gelijk. "Ja, dat vond die engnek ook"
Kuzu is een enge intrigant van Erdogan. "Ja, dat vond die engnek ook"
Omdat die engnek op sommige punten gelijk heeft mogen beschaafde mensen die mening niet meer hebben.

Osdorpertje | 28-07-18 | 13:12 | 5

Het vertrouwde recept: de extremen tonen om een hele beweging belachelijk te maken. Een (s)linkse "journalistieke" tactiek die bewezen heeft te werken. We verdienen blijkbaar wat ons toekomt.

Jahowiseffe | 28-07-18 | 13:27

Grappig dat je wél doorhebt wat de tactiek van de Volkskrant is maar tegelijk meegaat in het frame ‘extremist’. Als we deze meningen al extremistisch gaan noemen dan wil ik wel eens weten hoe we tegenwoordig de ideeën van die Duitser met dat snorretje noemen.

Hetze Haatstra | 28-07-18 | 13:37

Die engnek zegt louter zinnige dingen. Ja dan ben je in de ogen van regressief domlinks al snel bedreigend natuurlijk.

kempenaer | 28-07-18 | 20:34
▼ 2 antwoorden verborgen

Geza werd niet uit de PVV gezet omdat hij vond dat etnische Nederlanders een meerderheid moesten zijn. Hij ging een andere grens over.

McStuiver | 28-07-18 | 13:12

Niet iedere mening hoeft in de krant. Die van hongaarse hagedisman is compleet irrelevant...

Binnenbaan | 28-07-18 | 13:11

Zieltjes winnen van de Volkskrant. Zet er een extremist neer, lekker gaan polariseren. Moeten we niet willen. En hop, weer een paar linkse idioten erbij die niet kunnen relativeren en nadenken.
Ik volg de Volkskrant niet, maar komen er normale rechtse geluiden uit die hoek in de krant? Denk het niet. Gewoon logica en feiten is slecht voor links.

Wim Venijn | 28-07-18 | 13:09

Ik heb het stuk in de VK nog niet gelezen, maar nazi's moet je niet in je gelederen hebben. Net zoals de Bravo Compagnie in een bepaalde enclave niet deugde, doen extremisten dit ook niet.

lokoolokie | 28-07-18 | 13:09 | 1

Even een verbetering, Net zoals de Bravo Compagnie in een bepaalde enclave niet deugden, zo deugen extremisten ook niet. Het is kwaadaardig tot op het bot. Gezonde kritiek is prima, naar mijn idee.

lokoolokie | 28-07-18 | 13:13

Ja en hoeveel idioten zijn er al die het hoogste woord voeren.
Of allemaal geen podium meer, of verwelkom een zoveelste dwaallicht en haal je schouders op. Dat is het dus, als je Geeza geen podium gunt (prima hoor, ik hou ook niet van getetter in mijn oor) dan al die anderen ook niet (activistische schrijfsels a la Meulenbelt en co).
Mijn vijftig-cent-bijdrage.

Kouwe Kees | 28-07-18 | 13:08

Man heeft groot gelijk! Eindelijk eens iemand met verstand aan het woord ib de Volkskrant.

dutch bikkel | 28-07-18 | 13:06 | 1

Kijk alleen daarom al is dat VK artikel top.
Even aan de boom schudden en ze vallen er als (over)rijp fruit uit.
Humor om te lachen.

Berbaar | 28-07-18 | 13:25

Godsamme Hitler is er niets bij! Schandalig!
Ik geef hem in het meeste gewoon gelijk.

HoerieHarry | 28-07-18 | 13:01 | 1

Gelukkig deugt Geenstijl nu ook.

Ivor Biggun | 28-07-18 | 13:06

Het is gewoon propaganda hoor. Lees het stuk maar. Het is gewoon weer met een omweg de boel opfokken. Misschien moeten we met zijn allen tegelijk eens stoppen met schrijven en ouwehoeren over 'etniciteit' en 'identiteit' en het weer eens gaan hebben over concrete zaken. Je weet wel, dingen die gebeurd zijn (bijvoorbeeld tijdens de heetste dag van het jaar, vrijdagavond-perikelen, ongelukken, natuurverschijnselen).
Dat etno-gelul-propaganda-lijntje komt me echt mijn strot uit. Om het even 'welke kant' - beide 'kanten' zijn debiel en doen precies waar ze zeggen/schrijven tegen te 'strijden'.

Mensdier | 28-07-18 | 13:00 | 4

Eens, ieder mens in een 'bevolkingshokje' en alle kenmerken van dat hokje zijn nu toepasbaar. Zucht. Ja, zo werkt het.

Kouwe Kees | 28-07-18 | 13:09

@Mijn klomp breekt: ach ja, tuurlijk! Was even vergeten dat die gisteren plaatsvond! Man man man...

Mensdier | 28-07-18 | 13:58

Tuurlijk zwitsal, gewoon weg blijven kijken, omdat het je neus uitkomt???

kempenaer | 28-07-18 | 20:32
▼ 1 antwoord verborgen

Matig artikel vam mosterd. Ik heb dat linkse vodje niet dus heb het artikel waaraan wordt gerefereerd niet gelezen.
Ik mis in de tekst van mosterd iedere onderbouwing van waarom het zo erg is wat Hegedüs vertelt. Ik lees wel heel veel emo trashtalk van mosterd versus Hegedüs, maar zonder argumenten komt het vooral hysterisch en deugzeugerig over. Zwak dus.

kempenaer | 28-07-18 | 12:59 | 2

Gewoon gratis via de link hoor.

SaintNick | 28-07-18 | 13:00

Dus niet achter de betaalmuur. Prima, alsnog gelezen. Hegedüs zegt louter zinnige en redelijke dingen. Geen speld tussen te krijgen. Die Mosterd heeft ze mijns inziens dus niet op een rijtje. Tekenend hiervoor is zijn totale gebrek aan argumenten. Zielig dat Mosterd op zo’n valse nicht achtige wijze een man als Hegedüs verdacht probeert te maken.
Als Hegedüs naar Hongarije terug zou gaan is dat een verlies voor Nederland.

kempenaer | 28-07-18 | 20:30

Vorm je eigen mening door zoveel mogelijk te luisteren naar verschillend pluimage.
Prima artikel dus.
Of ik het met hem eens ben is een ander verhaal...

Wijze uit het Oosten | 28-07-18 | 12:59 | 1

Totaal mee eens, eigen mening vormen op basis van verschillende argumenten.

Twisted_Faith | 28-07-18 | 13:39

Alle Marokkanen moeten terug naar Turkije!

ik.zou.haar.doen | 28-07-18 | 12:59 | 3

En dan zetten we Erdogan voor straf op huisarrest ergens in de westelijke Sahara! Ik zeg doen!

gaffelbaard | 28-07-18 | 13:01

Nee. Maar wel alle Syriërs terug naar Turkije.

omanders | 28-07-18 | 13:20

Alle Marokkanen en Turken naar de Zuidpool!
Koelen ze wel af.
(hoewel mijn gedachten met deze warmte ook voorzichtig die kant op gaan)

Kritiek caster | 28-07-18 | 13:22

Ik heb vanochtend een krant gekocht maar daar staat gvd slecht nieuws in, ik snap gewoon niet dat slecht nieuws een podium krijgt, je versterkt het alleen maar en het draagt niets bij.

Ik wil gewoon een krant met meer meubels en turkije aanbiedingen. En columns van columnisten met hondjes en katten en kinderen en kleinkinderen die het hebben over hun strijd met hun overgewicht, hoe ze leven met lichte diabetes, hoe ze hun huis opknappen. Ik wil kooktips en uitgaanstips.

Kortom: ik wil NIEUWS.

Knufter | 28-07-18 | 12:59 | 2

Om 19u is er weer een jeugdjournaal op tv.

gaffelbaard | 28-07-18 | 13:02

linda.nl is gratis! Oh, en als je echt nieuws wilt: word uitvinder.

Rest In Privacy | 28-07-18 | 13:33

Heb dat interview gelezen, vond het weinig opzienbarend. Nou ja, voor VK-lezers misschien een schok. Hier en daar van het padje, voor 90% to the point.

O ja, als je niet kunt doorklikken op de link kun je vaak via je Iphone o.i.d. het hele stuk lezen zonder dat je een proefabonnement hoeft te nemen.

Ichneumonidae | 28-07-18 | 12:58 | 6

<head> bedoel ik, natuurlijk.

Knufter | 28-07-18 | 13:08

Knufter | 28-07-18 | 13:08
Goeie oplossing, technisch hoef je er niet voor te zijn. Je gaat met je muis naar het bovenste gedeelte, klikt op inspecteren, krijg je rechts een overzicht en daarin verwijder je de regel met head.
Dan gewoon naar beneden scrollen en je hebt het artikel.

Ichneumonidae | 28-07-18 | 13:24

Ik kan geen Iphone betalen, dus rot op met je Iphone linksuggestie. Niet iedereen is een succesvol bankier op de Zuidas, of timmert een nieuwe CPU in elkaar in Veldhoven. Dat is een dorpje dat eigenlijk gewoon van de grote stad is, maar dat terzijde.

lokoolokie | 28-07-18 | 13:27
▼ 3 antwoorden verborgen

China voor de Chinezen en Japan voor de Japanners ! en toen , deugtwittermensen ?.

Zwizalletju | 28-07-18 | 12:56 | 1

Daar dacht Japan ook anders over

menage | 28-07-18 | 15:13

‘Ik vind dat etnische Nederlanders de meerderheid moeten vormen in dit land’
Deze zin geeft me een goed gevoel. En bedankt voor de link.

HogeNood | 28-07-18 | 12:55 | 1

Dat doen ze ook, en het is tekenend dat je om dat goede gevoel te krijgen een stukje VK-propaganda van nota bene een Hongaar nodig hebt.

Mensdier | 28-07-18 | 13:02

Tuurlik mag ook Geza zijn zegje doen. 'Uit naam' van de autochtone oerHollander, kijk, daar heb ik wel weer een klein probleempje mee, als ras oerHollander tot ver terug in de 17e eeuw'.

Als vluchtelingenkind met een migrantenafkomst is geza zelf de cliche van alles wat gaande is.. rond migranten.
alle kansen tot gekregen
humaan opgenomen met asiel
groene thee drinkend ( is vlgs mij ooit met de VOC deze kant opgekomen, niet echt Nederlands)
en hoe ironisch, in de bijstand... hopend dat iemand zijn talenten ontdekt of hijzelf met een eigen onderneming goud gaat verdienen..

En ja, als ik Geza was.. (dubbel paspoort?) dan ging ik vandaag nog naar Hongarije terug. Maar ja, daar hebben ze het niet zo op vluchtelingen en geen bijstand!

fikkieblijf! | 28-07-18 | 12:55 | 8

@miko
Vergelijk met het woord oorspronkelijk.
Volgens jou, en Máxima, bestaan er ook geen maasai, berbers, yezidi's of saamii. Want oorspronkelijke bevolking, oorspronkelijke bewoners ... huh? Wat? Kan niet, nazi's, extreem-rechts, bij allemaal de kop eraf en anders verkracht je en prop je de vrouwen van dat volk vol met kinderen van je eigen stam (tip: Google eens op rape weapon of war en genocide, ik maak geen grap, dit bestaat!).
Het staat natuurlijk leuk voor de bühne om als afstammeling van een mixed family te zeggen dat een echte of etnische weetikveelwat niet bestaat, maar wat feitelijk gebeurt is dat je de (nationale) identiteit van een ander ontkent.

Ik ontken jouw bestaan, jouw gemengde afkomst en jouw identiteit niet.
Waarom doe jij dat wel bij anderen zonder gemengde afkomst?

gaffelbaard | 28-07-18 | 14:58

@fikkie

Ik weet niet of hij dubbel paspoort heeft maar hij heeft in zo'n Erkenbrand aflevering aangegeven dat hij daar wel weer naar terug wil. Maar ja, als je geen baan hebt.....

SDI | 28-07-18 | 15:00

miko | 28-07-18 | 14:17

De etnische Nederlander bestaat zeer zeker wel.

We zijn in Europa afstammend van de Germanen, de Germaanse volken.
Ook de Fransen; de Franken waren een Germaanse stam/volk.

Het opgaan in de bevolking gaat niet op. De oudste immigrantengroep, de Joden, participeren ten volle. Hun blanke voorkomen is daarbij een plus gebleken.
Echter zijn zij niet opgegaan in de bevolking. Zij zien zichzelf als "een volk" (ras is immers besmet). Indien de joden volledig zouden opgaan in de bevolking, zouden de joden niet meer bestaan en dat zou (dat is regelmatig en veelvoudig te lezen) een ramp zijn (uitroeiing?).

T.a.v de franse familienamen; daar zitten vele oud Hugenoten tussen. Nederlanders die naar Frankrijk trokken en na de bloedbruiloft rap naar de Nederlanden vluchtten.

Arachne | 28-07-18 | 15:09
▼ 5 antwoorden verborgen

Vreselijk. Andere meningen. In een krant notabene. Alsof er vrijheid van drukpers is enzo.

Anna-Fleur | 28-07-18 | 12:54

Gelukkig hoef ik nooit naar de kapper en kan ik de bladen dus links laten liggen. Maar toch: de heer Wilders was toch gelukkig getrouwd met een Hongaar? Zijn ze nu gescheiden of wat? En de beste man leefde al in zo'n vreselijk isolement!

Beste geert, als je dit leest: hou vol knul. Na regen (het komt hier weer eens met bakken tegelijk naar beneden trouwens) komt zonneschijn! www.youtube.com/watch?v=tIdIqbv7SPo

Rest In Privacy | 28-07-18 | 12:54

Een belangrijke reden lijkt mij, is dat ook ellende getoond moet worden. Zodat mensen inzicht krijgen in wat de wereld beweegt. Nieuws door de rose bril behoort toe aan non-democratieën.

Isnogaanhettype..... | 28-07-18 | 12:53

Engnek? Dit land behoort ook toe aan de etnische Nederlanders. Raar hoe mensen dat controversieel kunnen vinden maar geen probleem hebben wanneer er gezegd wordt dat Amerika van de natives hoort te zijn of dat Australië van de aboriginals hoort te zijn...

AlexStone | 28-07-18 | 12:53 | 2

Daar heb je een goed punt. Komt natuurlijk omdat die groepen minderheden zijn, en dan gaan er weer andere tandwielen draaien.

Jahowiseffe | 28-07-18 | 13:03

Nationalistisch zijn in eigen land mag niet want dat is 'eng'. Maar met duizenden op de Erasmusbrug staan met Turkse vlaggen mag dan weer wel want dat is cultuur en is het opeens heel begrijpelijk dat Turken trots zijn op hun land. Gerard Cox omschreef het goed gisteren; er stond een meisje van 16 met een leuk Rotterdams accent met een Turkse vlag te schreeuwen dat Erdogan haar leider is, dat is waanzin. Hij heeft gelijk, die kinderen hadden als Nederlander opgevoed moeten worden. Over het stuk heb ik geen mening, kan het niet lezen.

osolemio | 28-07-18 | 13:16

En 50 jaar geleden, tijdens de dekolonisatie, stond Links hard te roepen: "[willekeurig Afrikaans land] voor de [bijbehorende Afrikaanse nationaliteit]" en iedereen vond dat goed en progressief.

Nu het daar helemaal mislukt is zonder blank bewind en de lokale bevolking naar Europa komt, zou het opeens dubbelfout zijn om Europeanen hun eigen land te gunnen.

Het is pure eigenhaat, dat zelfs tot op de burelen van GeenStijl is doorgedrongen.

du Roi Soleil | 28-07-18 | 12:53 | 1

Wereldburgers mogen wel zeggen dat de hele wereldbevolking door elkaar gehusseld moet worden. Niemand neemt daar aanstoot aan, we vinden dat zelfs de normaalste zaak van de wereld, nee zelfs iets om voor te staan. Met de gedachte dat eigenheid uitgewist moet worden. En dat allemaal omdat we moeite hebben om met verschillen te leven.
Laten we de oorlogzuchtigen die grenzen van bevolkingsgroepen niet respecteren aanpakken.

bodemloos | 28-07-18 | 12:52 | 1

Dat husselen moet overigens alleen in blanke, Westerse landen gebeuren. Afrika wordt echt niet blanker gehusseld, maar is bezig de laatste witmensen het continent uit te werken.

Zware Guy | 28-07-18 | 13:12

"Ik vind dat etnische Nederlanders de meerderheid moeten vormen in dit land"

Nou, poe poe, wat een controversiële mening zeg.

Renkum0317 | 28-07-18 | 12:52 | 2

Maar jij woont dan ook in de Witte Stad.

E-Burke | 28-07-18 | 12:54

Ghehe

Renkum0317 | 28-07-18 | 13:26

Is het dan zo extreem dat er in Nederland een meerderheid aan Nederlanders woont? In alle continenten buiten Europa vinden we dat vanzelfsprekend.
De mening van deze man was in 1960 nog volkomen vanzelfsprekend. Een van de weinigen die zich niet heeft laten hersenspoelen door de Cultureel-Marxisten. Dat zelfs GS dit raar vind valt me tegen. "Natuurlijk zijn wij niet tegen omvolking, als de Ersatzbevolking ook maar langs de kant bij de Gay Parade gaat staan" of iets dergelijks.
Nou, ik ben sowieso tegen omvolking en ik vind dat het Nederlandse volk een recht van bestaan heeft. Net zoals andere volkeren. En Nederland is zeker niet het minste volk dat op de wereld rondloopt.

du Roi Soleil | 28-07-18 | 12:50

Dit wordt alleen geplaats om de angst voor rechts er in te rammen. Om zo de omvang van extreem rechts te overdrijven.

Op zich vind ik het niet zo heel raar dat ethniciteit X, de meerderheid vormt in land X.
Dat klinkt nergens raar, behalve als land X van oorsprong uit blanken bestaat natuurlijk. Dan is het inneens eng.

Verder is Twitter een virtue signal medium gedomineerd door deuger. Daarom moet je dat niet serieus nemen. Ik heb geen Twitter. Scheelt een hoop ergernis.

Rest In Privacy | 28-07-18 | 12:49 | 1

Dat is idd de bedoeling van VK, maar VK leeft in het verleden, zoals we weten. Het zal geen enkel door VK beoogt effect hebben. integendeel, veel mensen zullen het (deels) eens zijn met de goede man. De zoveelse mislukte poging van VK om het tij te keren.

echt_links | 28-07-18 | 13:01

Och, volgens mij is deze man van hetzelfde laken een pak als onze vrienden in Kiev. En daar waren we maar wat blij om, dat die de macht grepen daar.

VanBukkem | 28-07-18 | 12:47

Journalistiek betekent ook het weergeven van nieuws, feiten en meningen die niet uit je eigen (grachtengordel)bubbel komen.

kapotte_stofzuiger | 28-07-18 | 12:47

2 bladzijden met Appa en ja, we moeten naar hem luisteren. De volidioot aan de andere kant van het hoefijzer: ophef. Tsja, wat is dat toch met hypocriete verbindende narcistische gutmenschen reacties dat dit steeds gebeurd. Allebei geen podium. Lege krant, pech, geen krant.

TheseDays00 | 28-07-18 | 12:46

Met het overnemen van het Volkskrant-artikel geeft GS de man hetzelfde podium en doet het dus mee aan het verspreiden van zijn gedachtegoed. Opvallend is dat deze manier met zijn niet-Nederlandse achtergrond ook naar ons luilekkerland is gekomen.

Mannes | 28-07-18 | 12:46 | 2

Hij is geboren en getogen in Rotterdam.

Rest In Privacy | 28-07-18 | 13:50

Mijn conclusie was dus fout. Excuses.

Mannes | 28-07-18 | 14:37

Nu fietsopa Han van Joop in VK volop in het spotlicht. Minstens even eng.

Rest In Privacy | 28-07-18 | 12:46

OMG, Miko is verdrietig, wat te doen wat te doen.

MarcS | 28-07-18 | 12:46

Schandalig hoe deze man onder de bus is gegooid door Greet om piblicitair een wit voetje te halen.

DrumPiet | 28-07-18 | 12:44 | 2

Terwijl juist dit randfiguur een voorstander van witte voetjes is ;-)

E-Burke | 28-07-18 | 12:48

Nah, het kwam door Poetin.

Mazzelstof | 28-07-18 | 12:55

Een beetje evenwicht in je krant kan geen kwaad.

lacucaracha | 28-07-18 | 12:44

Ik vind dat etnische Ghanezen de meerderheid moeten vormen in Ghana. Een uitspraak waar niemand van opkijkt. Maar vervang Ghana door een (voorheen) blank land en de rapen zijn zuur.

solcama | 28-07-18 | 12:43 | 6

@HogeNood

Gewoon gaar koken.

E-Burke | 28-07-18 | 13:06

Etnische Ghanezen??? Er is geen enkele groep die een absolute meerderheid vormt in dat land.

miko | 28-07-18 | 13:42

@miko

Lord knows the Ashanti tried (met hulp van oa de Nederlanders, uiteraard).

E-Burke | 28-07-18 | 14:22
▼ 3 antwoorden verborgen

Uitstekend dat types als geza-nogwat uitgebreid mogen vertellen wat er in hun zieke geest omgaat! Ik ben serieus en oprecht blij dat de Volkskrant, MSM en GeenStijl aandacht besteden aan deze dwaas; zet zijn "gedachtengoed" * maar uitgebreid in de schijnwerpers! Belicht volop diens zieke geest; enkel in het felle licht zijn de duistere kanten goed zichtbaar.

* hm.. vreemd woord in deze, het verondersteld denken, en het woord "goed" kan ook als positieve beoordeling gelezen worden.

klimgek | 28-07-18 | 12:42

Ik zou niet weten waarom oorspronkelijke bewoners níet de meerderheid zouden mogen vormen. Als dát al aanstootgevend is dan kunnen we wel ophouden.

bodemloos | 28-07-18 | 12:40 | 3

Eh.. autochtone NLers zijn ook in de meerderheid. Landelijk gezien. In de grote steden ligt dat iets anders, en kunnen per wijk de verhoudingen verschillen. Feit is dat NLers een meerderheid zijn.

Kijk maar bij het CBS. Kijk maar in StatLine bij hen op de site.

gaffelbaard | 28-07-18 | 12:58

Ja, en dat willen weldenkende mensen ook zou houden. Als de huidige trend echter doorzet gebeurt dit echter niet.

Renkum0317 | 28-07-18 | 13:23

@Gaffelbaard: volgens de definities van het CBS over wie als Nederlander wordt aangemerkt in de statistieken, klopt dit.
Géza Hegedus is in NL geboren; hij staat waarschijnlijk dus ook als Nederlander in de statistieken.
In 2060 is 2/3e van het aantal inwoners "Nederlander". Toch lijkt het er op dat er dan nog maar weinig mensen rondlopen van wie alle voorouders al sinds plm. 1900 in NL woonden.

Wering | 28-07-18 | 16:37

Prima gedaan van de Volkskrant. Je moet niet alleen linkse engnekken in het licht zetten.

BozePaarseMan | 28-07-18 | 12:37 | 3

LOL! +1

LuckyGirl | 28-07-18 | 12:43

Eens. Zou VK eindelijk hebben begrepen dat we hun censuurmoraal niet nodig hebben?

gaffelbaard | 28-07-18 | 12:59

En die linkse engnekken zijn nog een streepje erger.

De Profundus | 28-07-18 | 20:00

Als het trouwens niet meer uitmaakt wíé er in een land woont, dan noemen we vanaf nu Israël Palestina en dan is alles opgelost, toch? Even de denkrichting van Miko Flohr volgende.

Rest In Privacy | 28-07-18 | 12:36

Volkskrant-lezers willen dus alleen lezen wat in hun straatje past. Anders is het niet gezellig.

John McClane | 28-07-18 | 12:33 | 4

Geldt toch ook voor reaguurders van GeenStijl?

Mannes | 28-07-18 | 12:43

Heerlijk, om ook andere meningen te lezen.

kapotte_stofzuiger | 28-07-18 | 12:48

Ja. daar betalen ze voor. Die Pierre Spannings illustreerd dat mooi.Hij wilde hem kopen. Maar zijn bubbeltje wordt beschadigd, dus hij legt snel het krantje terug.
Snel even op Twitter virtue signalen om je bubbeltje weer te herstellen. En klaar.

Rest In Privacy | 28-07-18 | 12:55
▼ 1 antwoord verborgen

De Volkskrant valt dus toch nog op een waarheid te betrappen

Kwetsnat | 28-07-18 | 12:33

Wanneer etnische Nederlanders niet meer de meerderheid vormen in Nederland, bestaat er dan nog wel een Nederland?

Even in de trant van: 'Als een boom in een bos omvalt en er is niemand in de buurt om het te horen, maakt het dan geluid?'

Rest In Privacy | 28-07-18 | 12:33 | 2

Totaal onvergelijkbare vragen.

DrumPiet | 28-07-18 | 12:42

Wat dacht je van deze: als je een voor een de planken uit een schip vervangt door gelijkvormige stukken half rotte multiplex, is het dan nog een schip?

Vreetkonijn | 28-07-18 | 13:55

Prima gedaan van de Volkskrant.
Je moet dit soort engnekken vol in het licht zetten dat werkt het beste.

Berbaar | 28-07-18 | 12:32 | 10

@Mensdier | 28-07-18 | 13:56
Aparte zijsprong weer en "Geld is het kwaad" lol U bent communist?
Zie je niet vaak meer tegenwoordig.
Wel fijn om te weten dat ze in Rotjeknor de participatiewet serieus nemen dus binnenkort staat die mafketel papier te prikken voor het stadhuis ipv er in te zitten.
Mooi!

Berbaar | 28-07-18 | 14:10

@Berbaar: ga voor de grap eens in op wat ik schrijf. Had het al niet verwacht, gezien types zoals jij (hoef ik geen -isme aan te plakken) geloven in het kwaad van de wereld en kunnen zich niet indenken dat mensen die 'gewoon' willen werken, extremistischer denkbeelden kunnen ontwikkelen door iets smerigs als de 'participatiewet'. Het is moderne slavernij. Wanneer ik in die jijbak-ismes zou denken (wat ik gelukkig niet doe), zou ik de huidige situatie cultureel-kapitalistisch communisme noemen. Het is aan jou ('u') welk label je me geeft.
Geen zier is gegeven. Fijne dag Berb.

Mensdier | 28-07-18 | 14:23

@Mensdier | 28-07-18 | 14:23
De participatiewet als moderne slavernij lijkt me iets voor een ander topikkie schattebout.
Voorproefje: labbekakkende bankhangerTs mogen wat mij betreft aan het werk geschopt worden en iets doen voor het gratis geld.
U ook een fijne dag.

Berbaar | 28-07-18 | 14:59
▼ 7 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland