WTF. Online fans Dotan zijn allemaal neppers
Dotan, toch een beetje de Poetin van de Nederlandse muziekindustrie.
Social
Kent u dat verhaal van het jongetje met leukemie dat nog één keer Dotan live wilde spelen en dat hij toen Dotan heeft ontmoet? Wij kenden het eigenlijk ook niet, en gelukkig maar, want het is hartstikkene fakenews, nepperdepep en niet echt. Zanger Dotan, de natnek die vorig jaar iedereen opriep eerlijke verhalen te delen is een vieze vuile leugenaar die full Cambridge Analytica is gegaan. Ja dat leest u goed. Het grootste trollenleger van Nederland is niet bedoeld om van u een op de Nederlandse Trump stemmende racist te maken, maar om u fan te laten worden van een of andere zanger. Staat allemaal in de Volkskrant in het WTF WTF verhaal van de dag. Zijn persoonlijke assistent zat de hele dag sokpopaccounts aan te maken die dan gingen zeggen dat Dotan top is en alle andere zangers en zangeressen stom. En dus af en toe een kankerpatiëntje verzinnen want zo rolt Dotan. Mocht u binnenkort naar een concert van Dootje willen om echte rotte tomaten in zijn neppe smoelwerk te gooien, dan kan dat niet. Vlak voor het verschijnen van het artikel, maar NA het moment dat hij er door de Volkskrant van op de hoogte werd gesteld, heeft de zanger zijn concerten afgezegd. Laffe tosti.
UPDATE: Mailert stuurt screenshot uit 2009 van Dotan die comment op zichzelf
Social
Hahaha Ineke009
Update: Accountje verwijderd zojuist
Overigens
Social
Reaguursels
InloggenDotan- [do-tan]
1) aandachtshoerr
~Hij heeft een dotannetje gedaan (vvt)
Linksdraaiende keutelaar die opschept over hoe mooi zijn keutels linksdraaien
REFERENTIESluiten[noot 1] Dotan daagde de school in 2005 voor de kortgedingrechter omdat hij bij zijn eindexamen op een tiende punt gezakt was voor geschiedenis en daarom zijn diploma miste. Dotan verloor het kort geding.
Dotan heeft het idd van geen vreemde
www.groene.nl/artikel/hp-de-tijd-publ...
Mooi, ik hoop dat de ether snel verlost zal zijn van dat Kibboets kattengejank van hem.
Ik heb ook nog nooit van die Dotan gehoord. Jammer dat door zoiets ik nu wel weet wie Dotan is. Ik had helemaal geen zin in een Dotan. Negatieve aandacht is ook aandacht en dat heeft hij dan maar mooi voor elkaar.
In het Frankrijk van voor de tweede wereldoorlog een bekend verschijnsel.
Ingehuurd klapvee in de bijna lege theaterzalen, om enthousiast te klappen en aan te moedigen.
Zodat de sfeer er tijdens de voorstelling toch nog 'n beetje op leek.
Bedrog, in de artiesten-wereld; van alle tijden.
Snap 't nou; artiesten zijn toneelspelers.
Snap 't nou, toneelspelers doen alsof, die voeren 'n act op; 'n act om de schijn echt te laten lijken.
Goochelaars doen alsof ze kunnen toveren.
Toneelspelers/filmartiesten doen alsof ze hun personage zijn.
Muzikanten doen alsof waarover ze zingen, zij dat zelf hebben meegemaakt, en ook echt 'zo' voelen.
Als Chuck Norris er doorheen zit dan luistert hij naar Dotan.
Dotan is een pracht mens als ie geen adem meer haalt. Zonde van de zuurstof.
Walgelijk artikel. Dotan staat er echt altijd voor zijn fans. Toen mijn moeder op haar sterfbed lag, wilde ze graag nog een keer Dotan's zoete stem horen. Wij belden hem op, en hij maakte direct tijd voor ons. Twee uur later zong hij een prachtig lied, mijn moeder is zo rustig naar de andere zijde gegaan begeleid door zijn prachtige stem. Wij waren (en zijn nog steeds) zo onder de indruk van zijn rauwe talent, zijn persoon, charisma en grenzeloze liefde. Het staat als een paal boven water, Dotan is een pracht mens.
Hoi Manager van Dotan.
Gefeliciteerd met je 14e verjaardag. Kan niet ver weg meer zijn, meis.
Die Dotan. Er wordt gefluisterd dat hij als baby in Berlijn was en daar, dicht bij de muur zijn eerste liedje zong. Zijn stemgeluid was toen al zo hemels dat soldaten van oost en west zich huiend in elkaars armen sloten. Dat was het werkelijke begin van de val van de muur..
Echt waar, volgens Dotan.
Ach ja , Bono van U2 is zo groot geworden en tegenwoordig hangen zelfs Goor en Geer de publieke deugelarij aan voor zelfpromotie . Invalide zwarte dwergen uit Syrië met terminale kanker binnenkort bij mij te huur voor traan sympathie , die zijn echt dus carrière boost gegarandeerd !
Ach Bono.. Ook zo'n bipolaire narcist. Dacht op een gegeven moment serieus dat hij op de shortlist stond voor de Nobelprijs voor de Vrede
@BASinnic |
En lekker binnenlopen met z'n postbus-constructie op de Zuidas... of was 't nu de Gouden Bocht?
Niet alleen een bipolaire narcist, maar een minstens even grote hypocriet.
* en z'n muziek is, op de eerste drie platen na dan, ook volslagen kudt. *
Dotan!? ... zeker familie van Umbertotan.
Nee blijkt familie te zijn van Do met een lekkere sprayTAN
-weggejorist-
Citaat van iemand op Twitter: "De schaamteloze zelfpromotie blijkt in zijn geval gewoon een oud familie-ambacht te zijn"
Geweldig, inderdaad echt het product van zijn opvoeding.
Wat een ongelooflijk grote lul zeg!
Helemaal niet erg om niet te weten wie Dotan is. Of dat je wel weet wie hij is. Kan niemand wat schelen. Wat wel sneu is om dan te reaguren met "Wie is Dotan". Hier, een tip: lmgtfy.com/?q=dotan.
Wat als men wil delen hem niet te kennen,om te tonen dat er niks mis mee is je af te zonderen van dat stuk van de wereld. Welicht ook nog trots op? Welicht inspireerd het andere dit deel van de wereld ook te negeren.
Wie is dat? Heb geen flauw idee over wie het hier gaat.
"Ook voor het aanmaken van het account van Kelly Vermeer is een foto van iemand anders gebruikt. Haar foto blijkt gekopieerd van de website van de begraafplaats in het Belgische Boom. Daardoor gaat een in 2005 overleden Vlaamse door het leven als fan van een Nederlandse hitzanger. Zonder dat de nabestaanden van iets weten."
Ik denk dat we allemaal iets te snel over deze nugget heenlezen.
Puur, oprecht, écht en integer. Ik ben daar zo gek op. Doet me altijd aan Arie Boomsma denken.
Even serieus... Wie is die Dotan dan? Ik ken hem niet.... Mis ik iets?
Dacht eerst ook dat het over een tandpasta-merk of zoiets ging.
Nog nooit gehoord van die gozer.
It was real in his mind.
Ik ken hem enkel maar van: Jozef in Dotan, maar misschien is dat iets anders?
Die dotan was dotoch?
Ongeluisterd de tyfes, die muziek is geen klootan.
Who the fuck is Dotan ??.
Las laatst ergens iets over een jongedame die aan boord van een vliegtuig zijn album luisterde, en dat hij naast haar zat. Volgens mij op imgur of zo. Was dat dan ook van de nep?
.
Staat zelfs op boredpanda:
.
www.boredpanda.com/meeting-music-fan-...
Jup, zo is hij ook 'ontmaskerd'. In de mail die de jongedame later aan hem zou hebben gestuurd zaten de zelfde opmerkelijke interpunctie spelfouten die Dotan zelf ook geregeld maakt. Dat zetten een paar VK journalisten aan het denken.
Dotan?? Nooit van gehoord.
Mijn eerste gedachten zijn wel: ‘klinkt soepsiedieabel’ en ‘nieuw soort fraude’?
Wat is Dotan? Is dat een ziekte? Of Nieuw Nederlands? Hij heeft me een dotan gezet?
Vroeger kocht de manager van Joling eerst een paar duizend singles om te zorgen dat het een hit werd. Nu staan er fabrieken met computers die niets anders doen dan hetzelfde nummer te streamen om het aantal streams te verhogen. En dan alleen de 36 seconden want dan telt het
Ik ken de beste man niet.
vrouw.nl/artikel/opvoeddilemma/27199/...
Open brief van Dotan’s moeder.
Verder dikke prima als Dotan lekker muziek wil maken. Ik wens hem veel succes. Met oprechte fans. De Nederlandse popmuziek stelt geen reedt voor. Kensington, Racoon, Dotan, Bløf, Waylon. De enige die er een beetje toe doen zijn Ilse de Lange en Anouk. Je hoeft er niet van te houden om de kwaliteit te herkennen.
Who the fuck is dotan? Ik heb blijkbaar dat leger promotie bots gemist. Wel sneu natuurlijk dat je bots moet inhuren om je muziek leuk te vinden omdat echte mensen er geen ene ruk aan vinden.
Zouden er op de GS-redactie ook reageerders zitten?
Voor trollen moet je bij De Volkskrant zijn.
Daarnet was zo'n trol aan het woord bij HvN.
www.geenstijl.nl/4686002/fatima_rieme...
Dat doet toch minstens de helft van alle beeënners?
who the hell is Dotan?? Ik heb een hele brede muziek keus, maar Dotan heb ik nog nooit van gehoord.
Betreed het pad van YouTube maar eens en gorgel op Dotan Home. Let niet op het aantal views, dat zijn selfie-likes.
Maar waarom zou ik dat doen? Maar mocht in een keer in de put zitten zal ik uw advies opvolgen, zodat ik weer tot de conclusie kan komen dat mijn leven best ok is :)
Jij hoeft mij niet met u aan te spreken hoor. Ik ben dotan niet.
Muziek voor debielen, maar zelfs die liken het niet
Mag niet meer van Lubach.
Familiekwaal in dit geval. Patty “ik zou haar zeker niet doen” Harpenau en haar zoon “ met die naam die zo op Tarkan en Erdogan lijkt” die een hitje heeft gehad.
Home.
Joodser van Dotan krijg je ze niet.
Hij is geboren in Israel.
En zijn moeder is niet joods. Heeft zichzelf van Antoinette naar Patty getransformeerd.
@Haberdoebas | 14-04-18 | 14:35
Als je in Israël bent geboren, dan ben je niet automatisch Joods. (Als dat zo was, dan was er geen “Palestijns” probleem”.)
Je bent alleen joods als je moeder dat is, of als je je hebt bekeerd. Moeke Harpenau is een katteliek meiske, en Dotan is geen bekeerling. Hij is dus net zo joods als Joseph Mengele of Rudolf Hess.
Over een paar weken verschijnt er een groot interview met Dotan in de Volkskrant over zijn burn-out, inzinking, druk enzo en dat hij eigenlijk het grootste slachtoffer is. Maar dat het hem allemaal sterker heeft gemaakt.
Opslaan voor latere referentie.
(we missen wel een beetje Reddit-bots hier)
heeft ie een allochtone achtergrond? Of is ie een omgebouwde vrouw van niet blanke afkomst. dat zou natuurlijk het slachtoffer syndroom kunnen verklaren
Misschien moet hij zichzelf ontvoeren en een hakenkruis op zijn borst kerven met een scheermesje. Dan krijg je ook enorm veel aandacht. En dan later daar een liedje over schrijven en je laten rehabiliteren door Arnon Grunberg in een boekenweeekgeschenk. Hoppakee.
Seen it all before.
Schijnt dat zijn mams hem voorgegaan is.
Als een soort van polder G.G. Allin ?
Maar dat hij gedrogeerd en verkracht is door Gordon in een Citroën DS is toch wel waar?
DoTan is dat het debiele neefje van Humberto?
Volksverhuizingmuziek. Judasboekje. Ollongren. Gaswinningaardbevingen.
Zie hier Nederlandse cultuur.
Dit verhaal dan ook maar factchecken... www.glamour.nl/fun/celebs/gallery/dot... Van begin deze week.
God ja, vond dat toen al zo ongeloofwaardig. Maar kan niet missen dat hij dit ook heeft verzonnen.
It Gietan, zegt me wel iets maar Dotan, neu.
Go-tan daarentegen...
Ik heb echt nog nooit van een 'Dotan' gehoord. Heb ik iets gemist?
Dotan doet een Milly Vanilly'tje.
Dotan heeft ooit een melaatse genezen. En toen er laatst bij zijn concert iedereen honger had kon hij met 3 vissen en 5 broden de hele zaal voeden.
* weer een factuurtje naar Dotan stuurt voor dit opbeurende nieuws *
Waren maar 2 vissen.
Dotan vindt dit bericht leuk.
Is Euvsdisinfo al gewaarschuwd?
Waar is Ollongren als je haar nodig hebt?
Vragen, vragen....
Sukkel :-) Dotan IS een EU-project. Dat snap je toch wel?
Is Aron Leegwater inmiddels al weer genezen?
vond het altijd al een mega overdreven hype rond Dotan.
zingt onverstaanbaar dus heb ik zeker 2 minuten nodig alleen al om de taal waarin gezongen is te achterhalen, waardeloos
net zoals Frank Boeien. Mark Knopfler ....
Waar ik me dan weer aan stoor is waarom dat hele persbericht zo nodig weer in het Engels moet. Die gast is toch gewoon Nederlands? (weliswaar met een Israelisch elementje). Gewichtigdoenerij
Niks Israelisch, gewoon een pathologische leugenaar net als moeders... twitter.com/DonArturito/status/985087...
Bij het lezen van de naam Dotan dacht ik in eerste instantie aan een topic over verslaafden aan een of ander nieuw anti-depressivum. Bleek echter een verwarde zanger.
Als ze de enorme moeite die ze in deze B artiest hebben geinvesteerd, nou eens in de achtergronden van het Syrische conflict zouden steken.
Wacht, die kerel heeft echt Dotan als officiële voornaam? Hahaha!
Patty gilde "Issie nie dood dan?" toen ze hem wierp. De assistentverloskundigde spelde d-o-t-a-n.
Tadaaa! Ghehehe
@Jos Tiebent | 14-04-18 | 13:34 LOL!
"(oringinal by John Legend)" Er van uitgaande dat dat niet gelogen is hoop ik wel dat hij netjes voor de muziek rechten betaald heeft, want ik houd niet van liegende criminelen.
Wie is dooddan?
Ga's Dotan!
Beetje overdreven kapotmakerij dit imo.
Hm.... kwenie wie Dotan is maar waarom zou ie niet mogen spinnen en trollen? Doet toch bijna iedereen die geen zuster Immaculata heet? Bovendien denk ik uiteindelijk dat het de schuld van geenstijl is.....
Nu wel ja.
Ik had nog nooit van die Dotan gehoord. Ik dacht eerst dat het om zo'n foute Turkse zanger ging.
Lol! Zelfde hier.
Haha, Tarkan. Lekker nummertje: kiss kiss, simarik. Nu aan het luisteren, door jou. Hahahaha.
Hier ook. Nog nooit van gehoord.
Die jongen lijkt me een type die zich verhangt na dit nieuws. Beetje voorzichtig met 'm maar.
Zijn moeder lifecoacht hem er wel doorheen.
Vond hem altijd al irrelevant, helemaal als hij weer eens bij Pauw aanschoof. Noem eens drie nummers van hem (ik kom eerlijk gezegd niet eens tot één nummer).
Is dat de broer van Humberto?
M’n ex was een tijd met hem toen hij nog niets voorstelde (kan niet meer detail geven anders wordt t herleidbaar), die gast is volle bak narcististische (duh) borderline-patiënt.
Van het type dat mensen op de meest valse manier tegen elkaar opspeelt met giftige roddels, en naasten manipuleert met emotionele chantage van het kaliber dreigen met zelfmoord als je niet meteen je zin krijgt (en dan hebben we het over triviale dingen als niet teruggebeld worden, niet meteen kunnen afspreken, niet opgehaald kunnen worden).
Ik weet zeker dat er met een beetje graven nog veel ergere shit naar boven kan komen over ‘m.
En good riddance ook, zieke vent.
Dotan is veel van hetzelfde. Doet me denken aan "alte Kameraden" achtige marsmuziek van bepaalde iemanden in de jaren '30-'45.
Toen ik de eerste keer Home hoorde, dacht ik lekker deuntje wel. Maar draai het eens 3x achter elkaar, dan blijkt het eigenlijk heel beperkt en nietszeggend in elkaar te zitten. Dotan is een one hit wonder en die kan zich na vandaag nergens meer vertonen zonder uitgefloten of bekogeld te worden, en dat is z'n eigen schuld. Next!
Ik zag dat 'Dotan' trending was on de Twitters. Dacht eigenlijk dat het om een Turkse crimineel ging of zo.
Ik vond het al een vervelend ventje, maar dit slaat dan wel weer alles. Hij is overigens al aardig druk om de boel op te poetsen, zie zijn facebook en de comments die elke minuut weer worden gewist.
17 keer I, me of my in dat insta-plempseltje hierboven. Hij of zijn alter-ego is wel blij met zichzelf.
Dotan R. De Vries.
Wie?
Iedereen die Social Media gebruikt om zijn product aan te prijzen doet dit.
Iedereen bedient zich van likes van vrienden of 'vrienden'.
niets nieuws onder de zon.
Wat ik wel jammer vind is dat hij hiermee zijn eigen 'inside my bones' (wie zijn we nu echt?) gedachte vakkundig de nek omdraait.
Alle initiatieven van anderen om in het geweer te komen tegen de manier waarop de meeste van ons (onterecht) onze waarde laten bepalen door onze Social Media status zullen nu altijd met argwaan bekeken worden vanwege de dubbele moraal van Dotan.
Een beetje aan zelfprofilering op social media doen is ook niet erg, hoewel het een beetje suf is om jezelf te gaan zitten liken. Het nieuwe onder de zon is dat Dotan zich profileerde als de nieuwe jesus die kankerpatiënten geneest. En dan kom je echt in de buurt van pathologisch liegen, borderline en grootheidswaan.
Er is één nummer van hem die fysiek gewoon onmogelijk is om te zingen. Volgens mij is hij zelf ook een soort Max Headroom.
Fantasieloze monotone bagger: ga eens Dotan...
Boeiend, hoor. Iedereen kan toch wel voor zichzelf bepalen of hij die muziek leuk vindt. Als je sociale netwerken heel serieus neemt, is het misschien wel tijd voor een stukje zelfreflectie.
Ik ben juist altijd bang voor trommelvlieskanker als ik dit soort 'muziek' hoor...
Boeiuh, gebeurt overal. Ronnie shit pleegt openlijk plagiaat.
Deaud an.
ik moest even googlen. Maar op zich wel goede muziek. Het is hem dan wel vergeven.
Hoi Dotan, welkom op GeenStijl.
ik ben Patty
Dotan werd als jongste zoon van "kunstschilderes Patty Harpenau, dan weet je genoeg, het liegen en bedriegen zit in z'n genen.
Kut hipster marcheermuziek inclusief millenial whoop. thepatterning.com/2016/08/20/the-mill...
Is Dotan al naar Syrië afgereisd om deel te nemen aan de strijd?
Jammer genoeg heeft Lousjehh nooit willen luisteren.. wie de billen brandt..
Dat iemand zo naïef kan zijn om te denken dat dit pad het juiste was, leugen en bedrog... en ook niet beseffen dat zoiets vroeg of laat zal uitkomen.
Dotan nooit van gehoord en hij blijkt eentonige kut jank 'muziek' voort te brengen .
Cynisch, maar wel slim
Dotan? Klinkt als een middel tegen acné.
Of een levenseindemiddel. Dotan66.
Hij heeft niet voor niets alle zomerconcerten al weken geleden afgezegd, zag hij wel aankomen deze zooi, klopt iets niet met die jongen.
Muziek is niet meer het vakmanschap, Dotan en vele andere nieuwe "helden"maken hun muziek via/met 3 sample-CD'tjes, arrangementen komen niet verder dan boem boem met wat emo-zuchtklanken. Respect dan voor Waylon die met echte, goede muzikanten weer muziek laat horen in de traditie van de Route 66, niet geschikt voor alle "momentele"Trump-haters, maar ook die Redneck mag even binnen blijven als hij zich koest houdt.
OK, dus Dotan blijkt zelf net zo nep te zijn als zijn galmende lauweprakmuziek over klotsende rivieren, huilend thuiskomen, hopen en dromen van een betere wereld, en meer van dat soort zweverigs? Je verwacht het niet. De ironie wil bovendien dat ze deze stijl bij platenmaatschappijen en radiostations ‘credible’ noemen. Net zoals bedrijven het steeds vaker over hun ‘purpose’ hebben. Het is marketing, mensen. Het is bedacht. Het is nep. En het galmt veel te veel. Trap er niet in.
Muziek van D niet gehoord want niet boeiend, maar de beschrijving doet me aardig denken aan Hans Teeuwen over Singer-songwriters: www.youtube.com/watch?v=VsvonUctM9Y
Zonder dat u het wellicht beseft beschrijft u ook de "muziek"van Kensington,,,
Klopt Frank, de Kensingtonners galmen zelfs zó erg dat er geen woord van te verstaan is. Maar ook dat slikken demensen als zoetgevooisde koek.
Zo, die is klaar met z'n "zangcarrière", misschien heeft Soros nog wel een baantje waar z'n kwaliteiten ten volle tot hun recht kunnen komen en anders, dichter bij huis, Mark Rutte en Ollongren weten dit soort creative genieën ook wel op waarde te schatten.
Zet dit lekker in de Privé of Story. GeenStijl, houd het gewoon bijrelevante dingen.
Vroeger werden radio-dj’s betaald om artiesten te promoten door ze op te hemelen zonder dat ze het oprecht meenden. Nu gaat gaat dat via nepaccounts. Ik kan er niet wakker van liggen.
Dotan, soort van polder Bieber met een trillende verwijfde stem.
De Nederlandse vrouw, de aanhang die ook naar 3 nichten in het roze concerten gaan zullen het vast prachtig vinden, geef mijn portie maar aan fikkie.
Arme fikkie;-)
Gelukkig dan is hier de uitzondering die de regel bevestigt...... Dotan, Bieber en de 3 nichten: niet aan mij besteed. Krijg plaatsvervangende schaamte van dat soort 'artiesten'.
Goed dat jullie dit nieuws wel brengen GS, die bombardementen op Syrie zijn alleen maar bedoeld om af te leiden van de zaken waar het echt om gaat.
LOL
+1
Niets nieuws onder de zon. Zijn buro'tjes voor die dat verzorgen.
Dotan, vind ik niks an.
Dag carrière viespeuk. Fans kweken met nep empathie voor een niet bestaand kind met leukemie. Dat is echt heel slecht.
Ja, Dotan,
Ik zag hem bij " so you can dance"
of was het bij " so you can bake"
so you can pottenbakker!?
Neen, toch bij bij het beste programma van alle,
So you can go fuck yourself,
Dat was hem, en genoten dat we hebben.......
Dotan alle nepaccounts.
Hij kwam ooit na een optreden van mijn band destijds naar mij toe. Tijd gesprek met hem gehad en ik vond het oprecht een aardige vent. Zijn muziek ligt niet in mijn straatje maar als persoon vond ik het een toffe peer. Jammer vind ik het dat hij dit schijnbaar gedaan heeft.
Mbt een writersblock begrijp ik het wel maar cancel dan niet je shows maar speel dan gewoon wat je hebt. Mensen kopen tickets en plannen een avondje weg. Ook al heb je 40 graden koorts. Dan nog probeer je een show weg te geven.
Wat is een Dotan nu weer?
Who the fuck is dotan
Broertje van Alice (zelfde soort muziek ook).
Goed artikel. Ja, een zgn Uitverkorene die de zwaar gepushede zelfpromo niet schuwt om aan de eigen opgelegde profetie te voldoen. What else is new? Overigens verdenk ik alles uit de stal van Kees de Koning van dezelfde praktijken. Allemaal B-artiesten met in verhouding veel te veel streams en views. Volgens mij gaat dat allemaal via Aziatische clickfarms.
Je moet het hem nageven, tot vandaag was hij heer en meester over zijn pr.
Maar wie is het?
Precies dat enige vraag die ik ook heb.
Jeetje.....
Ik denk dat hij de ophef wel betreurt, niet wat hij heeft gedaan.
Een catfish noemen ze dat.
Nog nooit van die vent gehoord, zal wel een goede reden hebben.
Blijkbaar heeft Dotan het niet van een vreemde. Zijn moeder deed het ook al: "Harpenaus ‘schaamteloze bochten’ zitten bijvoorbeeld al in haar biografie: die is een allegaartje van verzinsels."
www.groene.nl/artikel/hp-de-tijd-publ...
Top stuk. Dank!
Patty/Antoinette Harpeneau. Brrrr. Begin jaren '90 toen ik net in Amsterdam woonde hielp ik een maat wel eens die de catering verzorgde voor die openingen en dan was er altijd de gangbare grap bij die jongens. Komt Patty ook? Dan moeten we effe condooms kopen voor de mannelijke gasten bij de drogist, die leggen we dan in een mandje naast de wijn. Ghehehe.
@Basil Fawlty: Je hebt kennelijk je werk niet goed gedaan. In ieder geval een keer vergeten die condooms naast de wijn te leggen.....
Ghehehehe! Meteen ontslagen!
Zal wel kudt muzak zijn.
Ja, en een zeik stem ook.
Is Dotan al thuis?
Beproefd recept. Aandacht nodig? Twee opties: sex ('blonde stoot' inzetten,) of mensen/dierenkindjes: aaah wat schattig (puppy in reclame), verhongerend kindje: aaah wat zielig (goede doelen-maffia), ziek kindje (sponsor-evenement (denk aan 'alpe d'huzes')). Verkoop je zo'n beetje alles mee.
Of een transgender rapper sjoers
Dotan wie?
C artiest met plankenkoorts .... Gewoon geen aandacht aan schenken.
Over 2 weken een diepte interview waarin hij uit gaat leggen waar het precies verkeerd ging in zn leven.
Vlak na de conceptie
Zal waarschijnlijk veel "ik, ik, ik, ik" in komen te staan........
Wie is deze Dotan? En waarom zou mij dat ene reet kunnen schelen?
Iemand die een verhaaltje over een ontmoeting met een doodzieke kankerpatient verzint, met als doel een bepaald imago te creëren en daar dan geld mee te verdienen, mag wat mij betreft helemaal stuk. Wat een pannekoek.
Onthullend stuk trouwens in de VK, die gozer is echt van het padje af.
Wie is er dotan?
Whahaha +zeer veel
Ik heb n fles ketjap manis van do tan
Franse naam voor de NATO, maar dan omgekeerd. Die "D" betekend waarschijnlijk "Dom".....
Mooi man, snap mijn god niet wie of wat Dotan is... Wie wel?
De nummer 1 vd top 40 was ook altijd fake door de verkoopcijfers 2 weken langer door te tellen en dan pas door te geven. What's nieuw?
Een zakje coke voor Lex Harding en je had een alarmschijf.
Klassiekertje dan maar. De singer-songwriter: www.youtube.com/watch?v=VsvonUctM9Y
Toppie!
Haha prachtig! Dank!!!
* zet weer een deuntje van Marduk op *
Dotan is ok. Heb al zijn films gezien. Samen met Halbe.
Ik vond de boeken beter dan de films, ook al speelde Jeroen Krabbe erin. Doe ze nu weg op koningsdagmarkt. Zo teleurgesteld.
Dotan wie?
Social
Social
Social
En als laatst
Social
Ja. Dat heb ik dus ook.
Zo moeder zo zoon. Nepschilderes Patty Harpenau doet ook alles voor aandacht.
Die kon kunstjes met de dikke kwast, ongeloofelijk.
REAGEER OOK