Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Dag na #Brexit. PvdA geeft pensioenpotten aan EU

Inderdaad, bovenstaande tweet is al ruim twee dagen oud. In alle Brexit-hectiek bleef het even op de plank liggen, maar het is belangrijk genoeg om nog even naar voren te trekken, en bovendien enorm veelzeggend over hoe Brussel en Den Haag rollen. Jetta Klijnsma (van de ideologisch dolende voormalige arbeiderspartij) moest vóór het Brexit-referendum antwoord geven op vragen van Pieter Omtzigt over de pensioenplannen van de Europese Unie, de zogenaamde Institutions for Occupational Retirement Provision (of IORP). Uiteraard gaf Klijnsma pas ná Brexit antwoord, want de inhoud van de wetten, pardon: 'richtlijnen' had zo mogelijk nóg meer Britse bejaarden naar de stembus gejaagd om voor 'GTFO of the EU' te stemmen. Nederland probeert al jaren de IORP-richtlijn op afstand te houden, want ons land was van mening dat Brussel te veel bemoeienis zocht met onze goed gevulde honingpotten (twv 1400 miljard euro), waarvan de beheerders iets te frivool de Europese markt op zouden kunnen. Zie ook dit topic. Was, ja, want ineens blijkt dat er 15 juni een akkoord over IORP is bereikt. Althans, dat verhaal doet de ronde maar, zoals de tweet hierboven vertelt, DE TEKST IS GEHEIM en ER ZIJN GEEN NOTULEN. Wel is in de Kamerbrief van Klijnsma een hele zorgwekkende zin te lezen: "Het onderhandelingsresultaat kan voor lidstaten met minder ver ontwikkelde tweedepijler pensioenstelsels een bijdrage leveren aan een meer toekomstbestendige inrichting van de oudedagsvoorzieningen, hetgeen de financiële stabiliteit in Europa als geheel ten goede komt." Lees: de regering vindt het kennelijk een goed idee om de spaarzame, goed gereguleerde Nederlandse pensioenopbouw in te zetten om de huishoudboekjes van de Europese schuldenaars op orde te brengen, mocht de situatie daar om vragen. Voorspelling: de situatie zal daar om vragen, want Nederland betaalt per definitie netto aan Brussel en alle EU-landen die niet West-Europa zijn, zijn armoedig(er) van zichzelf en/of kunnen niet met geld omgaan. Het is echt niet voor niks dat het akkoord tot na Brexit bewaard werd en dat de notulen van de "trilooggesprekken" geheim moeten blijven. Nou inzetten maar dat schamele AOW'tje: Wie doet er eerder *poef*, de EU of de pensioenpotten?

Reaguursels

Inloggen

Oh, ik zie dat mij reactie is weggehaald omdat ik met een citaat uit de brief dit hele onzinbericht onderuit haal. En dat ook snel het linkje naar de brief uit het artikel is gesloopt. Lekker volwassen hoor GS en Van Rossum, wie dat ook is. Wat is dit voor een KGB-forum?

ans94217992 | 29-06-16 | 21:47

Ik krijg angst van de EU. Hartgrondige angst. Alsof de pestkop van vroeger de knikkers afpakte waar je zo hard voor gespaard had.
Ik vraag me af wanneer het Nederlandse volk er een keer genoeg van heeft en de straat op gaat.
Iedereen moet al langer doorwerken, als dit zo doorgaat voorzie ik een pensioenleeftijd van 70+ nog voor ik zelf met pensioen ga. (Als ik überhaupt de huidige pensioenleeftijd al mag halen.) Straks heb je je hele leven keihard gewerkt, en kun je rechtstreeks je kist in met je pensioen.
Scheelt wel dat dat geld dan meteen ergens anders voor gebruikt kan worden.

Turbogeit | 28-06-16 | 12:28

tegen de tijd dat onze pensioenpotten in Oost en Zuid Europa worden ingezet om de banken of multinationals te 'redden' of for godsakes, de Fransen en Duitse schulden door Grieken ergens van moeten worden betaald en aldaar niets meer valt te 'bezuinigen'
ja dan, ja dan, zal de Nl 70 plussers, nog steeds niet in de AOW en met pensioen massaal een neeeeeeeee laten horen. Tegen die tijd zit Kleinsma met rollater en al te bridgen en uit te rusten van het harden werken in een pre pensioen. Wel ergens in een land waar haar wachtgeld-pensioen en moestuin veilig zijn. En zij door niemand van dit land op een platte kar met pek en veren kan worden neergezet..

fikkieblijf! | 28-06-16 | 08:30

Landen als Spanje, Italië en Griekenland waar men met 50-55 jaar oud met pensioen gaat. In deze landen waar men 40 jaar lang een werkweek van 20 tot 30 uur kende, met Fiesta en al. Dit terwijl Nederland altijd al de 40 urige werkweek kende en in je jaren 60 zelfs nog de 50 en 60 urige werkweek. In het begin betaalde men te weinig pensioen premie en dat is onlangs pas hersteld. Maar als wij ons zwaar gespaarde pensioen moeten gaan delen met wat in feite als nietsnutten moeten worden aangezien dan is dit extreem ver van alle redelijkheid zeer zeker als het net zo'n nivileer feestje zal worden als de huidige EU dat is waar Nederland de grootste bijdrage levert.

Kortom, 2017 worden de verkiezingen die gaan bepalen wat voor toekomst uzelf, u kinderen, u kleinkinderen, u groot-kinderen en overgroot-kinderen en ga zo nog maar eventjes door zullen hebben. Spaart u hen een fascistische antidemocratische Unie of geeft u uw kinderen haar zelfbeschikkingsrechten terug in een democratische samenleving. Voor mij is de keus nu duidelijk gemaakt, de enigste die voor een EU referendum en exit is is de Heer Wilders en die heeft hiermee als laatste druppel in emmer vanaf nu glashard mijn stem gewonnen.

sickstyle | 27-06-16 | 17:16

-weggejorist-

jantha | 27-06-16 | 17:12

Beste PVDAers & andere pro-EUers. Ik hoop op 1 ding, dat er een soort 2e Neurenberg komt met soortgelijke straffen. Willens en wetens kapot maken wat goed was en weigeren de stekker uit een mislukt miljardenverslindend project te trekken is misdadig en gevaarlijk. Laat diegenen die ons dit nu aandoen straks ook de verantwoording en consequenties dragen. Enkel dat.

Rest In Privacy | 27-06-16 | 15:14

Hoeveel Nexit petities kan ik ondertekenen?

Bolder | 27-06-16 | 14:49

En dit kan zomaar zonder proces geld weg halen van de arbeiders door de Partij van de Arbeid naar de EU zonder slag of stoot verbazend? Kan hier geen recht zaak aan gespannen worden tegen de regering en de EU Oooh wacht D66 rechters dat is al een verloren zaak.Ik hoop toch dat ze er met hun vieze vingers van af blijven de viezeriken. Ik wil ook een Brexit uit de EU terug naar de EEG en de gulden.

Neuswiel | 27-06-16 | 12:58

Hoe zit het eigenlijk met ons eigen referendum van het Oekraïne verdrag, Rutte zou toch beslissen op de 23e?

Balletje Mayo | 27-06-16 | 11:57

gelijk een nexit weg uit die corrupte graaiersbende die mooi weer spelen van de centen van de burger ,hoelang duurt het nog voordat de bom barst in dit zgn democratische land !!

geeratz8217 | 27-06-16 | 11:46

pvda geeft al jaren graag alles weg , alleen aan de verkeerde. pvda heeft nederland ook al weg gegeven. pvda verdwijnen plus eu zo snel mogelijk.

bekijket | 27-06-16 | 11:43

-weggejorist-

Dirk III | 27-06-16 | 11:40

ans94217992 | 27-06-16 | 10:49,

Klets niet;
- waarom denk je dat de tekst geheim is?
- waarom denk je dat er geen notulen zijn?
- waarom denk je dat dit er stiekem doorheen gejast is tijdens de Brexit?

De EU wordt geleid door vele tientallen benoemde dus ongekozen commissies. Het belachelijke Europarlement heeft niks te zeggen, al doen ze wel graag alsof ze het belachelijkste "democratisch" orgaan ter wereld zijn;
- met soms 16 stemmingen per minuut;
- zonder uitleg waarover gestemd wordt;
- zonder dat iemand de handen echt telt;
- waardoor eigenlijk niemand weet of er nu vóór of tégen gestemd is;
- vandaar dat velen alleen inklokken om extra geld te ontvangen.
www.youtube.com/watch?v=bmXJhGK4cr0
www.youtube.com/watch?v=FozR_eM_1U8
www.youtube.com/watch?v=MMvwuXn1OPw

Die vele tientallen EU-commissies hebben zichzelf boven de wet geplaatst; en staan los van democratische controle, zijn zelfs immuun voor vervolging als corruptie zou worden geconstateerd; wat weer onmogelijk is gezien het gebrek aan controle. Die commissies hebben al privétegoeden op Cyprus ingepikt, en hebben wettelijk vastgelegd dat vaker te gaan doen. Ook het ESM is gebaseerd op het principe dat EU-lidstaten gedwongen kunnne worden om binnen 7 dagen (!) honderden miljarden euro's over te maken.
Ook hier is elke controle onmogelijk, en zijn de verantwoordelijken immuun;
www.youtube.com/watch?v=jSk5fWIB524

Die zogenaamde "vertegenwoordigers" van de pensioengerechtigden zullen uiteindelijk weinig kunnen doen tegen de onaantastbare moloch EU; als ze dat al zouden willen. Want de beheerders van die fondsen, lieden als Verhofstadt, zitten zelf ook vuistdiep in het EU-corruptiecircuit.

Dandruff | 27-06-16 | 11:22

Excuses voor dubbele post
ans94217992
Dus u denkt dat we daar nog toestemming voor moeten geven, in persoon?

corbiere | 27-06-16 | 11:04

-weggejorist-

corbiere | 27-06-16 | 10:55

Dirk III | 27-06-16 | 09:35 \
Ze geven onze zuurverdiende centen weg, zonder dat we dat weten, dat is hoe het rolt in Nederland.Het is vorige week al gebeurd maar men heeft getracht dat verborgen te houden tot na de BREXIT, omdat al die misselijkmakende oudjes dan zeker voor LEAVE gekozen geworden, maar ze hadden schijnbaar genoeg andere argumenten om uit de EU te willen. Zouden wij ook moeten willen voordat het te laat is.

corbiere | 27-06-16 | 10:55

-weggejorist-

ans94217992 | 27-06-16 | 10:49

Er is maar een mogelijkheid aan deze waanzin en roverij te ontkomen en dat is een NEXIT, of een volledige opheffing van de EU zoals het nu is en snel! Teken op petities.nl voor NEXIT

corbiere | 27-06-16 | 10:48

@ Maaiveld | 27-06-16 | 10:35 ... Het wordt tijd dat Brussel met EU geld onze hypotheken komt aflossen.
.
Beter realiseer jij je dat onze hypotheeklast de ketenen zijn waarmee het volk aan de band is gelegd en dus haar mond houdt, bang voor zijn/haar baantje te verliezen en -aansluitend- te crashen.

sickworld | 27-06-16 | 10:41

Als de Nederlandse middelen aan Brussel, incl. de naheffingen, niet voldoende zijn, en de Nederlandse pensioenfondsen geannexeerd moeten worden, vrees ik dat de Engelsen een betere kans hebben zonder de EU-bloedzuigers, daar zijn de lonen en pensioenen nog steeds stabiel, wij zijn de pensioenpotjes al kwijt......................... zucht, wat een incompetente regering.
succes Pays-Bah.

hovawart | 27-06-16 | 10:36

Het wordt tijd dat Brussel met EU geld onze hypotheken komt aflossen

Maaiveld | 27-06-16 | 10:35

@ fikkieblijf! | 27-06-16 | 09:38 Ik loop qua levenspad iets op je voor en herken je verhaal volledig. De generatie waardoor we nu worden "bestuurd" heeft in haar jeugd alles kunnen krijgen lijkt het contact met de dagelijkse realiteit volledig kwijt. Mijn aandacht gaat uit naar veiligheid en financiele onafhankelijkheid, vooral voor mijn kinderen. Er zijn mogelijkheden maar je moet keuzes maken. Neem even de tijd voor deze voordracht en realiseer je waar wij als collectief staan: www.youtube.com/watch?v=2XnqrYjVr9Q

sickworld | 27-06-16 | 10:31

@miko | 26-06-16 | 20:57
Of gewoon droppen uit het vliegtuig. Uiteraard nog wel met een parachute. Mochten ze toch terugkomen dan de tweede keer zonder parachute

Tostiman | 27-06-16 | 10:29

Het geld dat wij nu kwijt raken zal nooit meer terugkomen of uitgegeven worden in de Nederlandse economie..................
De Brusselse zelfverrijking gaat maar door.
succes Pays-Bah

hovawart | 27-06-16 | 10:28

@PreventiefRuimen | 26-06-16 | 20:12
Waterboarding klinkt nog niet zo slecht. Zeggen we tegen hun dat ze mee mogen doen aan een watersport.
Nooit gedacht dat ik zo zou gaan denken, maar het lijkt erop dat ze net zolang doorgaan totdat je dit hun wenst.

Tostiman | 27-06-16 | 10:26

Voor de bandieten van de pvdarmoede, diefstal komt voor de val.
succes Pays-Bah.

hovawart | 27-06-16 | 10:25

-weggejorist-

Bolhoed | 27-06-16 | 10:22

@macmiep.nl | 26-06-16 | 21:24
En zo ver ik weet krijg je geen afkoopsom meer maar een transitievergoeding. Deze moet je gebruiken voor bv Studies om weer aan een baan te komen. Mag je dus niet voor jezelf gebruiken om er een paar jaar van te leven. Graaien en afkoopbonussen zijn er alleen maar voor de grote jongens. Niet voor het werkvolk

Tostiman | 27-06-16 | 10:22

Ik geloof dat ik gek wordt.

Piet Karbiet | 27-06-16 | 10:16

U zult geketend worden aan handen en voeten, hopeloos verbonden aan de europese unie, roeiende op het tempo van de EU, gelijk de galeislaven in een stripboek, roeiende voor uw leven terwijl het schip al lekkende ten onder gaat....................... avé.
succes Pays-Bah en avé Juncker.

hovawart | 27-06-16 | 10:15

sickworld | 27-06-16 | 08:46
nou als 54 jarige heb ik dan het hele complete plaatje op mijn nek van dit k*t kabinet. Mijn 2 pubers van 14 en 16 komen niet in aanmerking voor studie en scholing.
Betaal al 30 jaar premie pensioen, twee jaar terug uit mijn vaste baan geschopt na 20 jaar en 35 jaar op de arbeidsmarkt werkzaam te zijn en dit door fusie, fusie en re-organisatie, flex van de ene baan naar de andere, na 2 jaar mag ik er 6 mnd uit, deelWW is minder en meteen te maken met de terugloop van duur WW, ben in beeld bij de UWV als 'gelukkige' doelgroep om 28 jarige op los te laten door de extra subsidie en stimulansregelingen van Asscher om deze 50 plussers extra op weg te helpen naar een baan die niet meer bestaat. (lees dwang)En als klap op de vuurpijl komt op nog geen 3 km waar mijn huis staat een AZC van 900 asielzoekers en dit weekend via via vernomen 2 km de andere kant op worden extra noodwoningen voor 10 jaar gebouwd voor ...

fikkieblijf! | 27-06-16 | 09:38

Waar is de rest van de media in Nederland om dit op te pakken?
Wanneer je politici zoals Omtzigt nodig hebt die zelf de noodklok moeten luiden over wanprestaties van mede politici dan is er geen groter bewijs dat de Nederlandse journalistiek defect, kapot, failliet en totaal de weg kwijt is. En maar gissen waarom niemand die stomme blaadjes voorgekauwde overheidspropaganda nog leest. Een oliebollen testje... daar hoef je toch geen krant voor te hebben! Dit soort nieuws willen de mensen via de krant lezen verdomme want het is echt NIEUWS en geen gezwets over een BNer die niemand kent.

Dirk III | 27-06-16 | 09:35

Zelf hebben ze hun schaapjes al lang op het droge, vies vuil kut volk, dat de duivel ze maar mag komen halen!

BigShow | 27-06-16 | 09:33

Dus die seniele Kleinsma sturen ze op pad om te onderhandelen over hmmm laten we zeggen 1400 miljard ged wat niet van de overheid is en al helemaal niet van de rest van de EU. Waar hebben we dit aan verdiend? PVDA stemvee bedankt namens alle Grieken, Fransen, Italianen, Spanjaarden en Portugezen die na hun 50ste straks kunnen gaan genieten van uw en mijn spaargeld.
Gelukkig hebben we onze moestuin nog als we na ons 69ste met pensioen mogen.
PS. #NEXIT nu voordat al het geld is overgeheveld om een toekomstige #NEXIT onmogelijk te maken (verwevenheid) met dank weer aan de PVDA.

Dirk III | 27-06-16 | 09:27

En al die jongeren die meestal meteen klaar staan de ouderen overal te schuld van te geven van het stelen en roven van hun pensioen, waar blijven die met hun protest?
Ik had minstens verwacht dat ze schreeuwend de straat op zouden gaan, hun toekomstige pot wordt aan die rovers overhandigd met voor Klijnsma een schouderklopje voor bewezen diensten.
Is er maar één man in Nederland die hier "melding" van maakt, tjezus wat een apathisch volk is dit!

lanexx | 27-06-16 | 09:12

Die PVDA is de grote aanrander van de Nederlandse bevolking ,wat een nullen

pedro300 | 27-06-16 | 09:00

Ik sta nérgens meer van te kijken, dus ook hier niet van.

Overigens zal het geen ene malle moer uitmaken aangezien óók die 1400 triljoentriljard filantropisch uitstrooien over over de Europese economische faallanden een druppel op een gloeiende plaatzal zijn.

Kapitaalvernietiging!

HypoPseudo | 27-06-16 | 08:55

Duidelijk de tactiek van de Verbrande Aarde en wat had je anders van communisten verwacht.

Rivpim | 27-06-16 | 08:53

@ fikkieblijf! | 27-06-16 | 07:46 ... Dit kabinet is de ramp en nekslagvoor de 50 plusser.
.
Het zorgt inmiddels ook voor het Amerikaanse systeem waarbij studenten met een schuld aan hun carriere beginnen, waarbij de trend zal blijken dat studeren in grote lijnen alleen nog voor kinderen van werkende ouders haalbaar blijkt.

Meer en meer komt bij mij een beeld naar naar boven waarbij een agenda wordt uitgerold die rechtstreeks te maken heeft (beter nog, anticipeert op) de overbevolking op aarde. Binnenkort acht miljard mensen waarvan 90% zichzelf geen kwalitatieve, zinvolle en menswaardige toekomst kan verschaffen. De "boven" politiek lijkt hiervan doordrongen bezig aan een dijkverzwaring. Onder de eigen bevolking zal dit slachtoffers met zich meebrengen. Collateral damage.

sickworld | 27-06-16 | 08:46

-weggejorist-

Vliegendtapijtje | 27-06-16 | 08:44

Prachtig die doordrammerij .Op naar een vroeg of laat Nexit want eens is het voorbij.

Vliegendtapijtje | 27-06-16 | 08:44

@ Bolhoed | 26-06-16 | 23:45 ... maar hier is werkelijk NIETS AAN DE HAND.
.
Het is het voorsorteren voor de volgende afrit. Het is een plakje van de salami. En of het uiteindelijk voor de grijze Fransen of de boze islamisten is, het leidt er toe dat wij onze ooit zo sterke gulden opnieuw gaan delen (nivelleren) met onze buren. Jouw opmerking is van hetzelfde soort als de "gaat u maar gerust slapen, wij waken over u" aan het einde van het interbellum.

sickworld | 27-06-16 | 08:27

Ik denk dat de regering wel valt te overtuigen als mensen massaal zouden gaan staken. Leg heel Nederland plat voor een paar dagen. Dat zou dermate veel geld kosten (en goederen voor bijv. Duitsland als transport zou staken) dat men wel moet luisteren. Dat zou een goede, geweldloze manier zijn om de regering te overtuigen naar dit volk te luisteren en niet naar hun baasjes in Brussel.

DolfWeerwolf | 27-06-16 | 08:22

@miko | 26-06-16 | 20:24
Daarom zoveel mogelijk contant betalen. Ik doe dat al jaren en het bevalt me goed. Je weer wat je hebt en wat je uitgeeft en onze landverraders kunnen niet meekijken.
Zouden meer mensen moeten doen, wat zand in de wieltjes gooien!

Tostiman | 27-06-16 | 08:14

@ Watching the Wheels | 26-06-16 | 22:01 ... Je kunt beter schulden aflossen, niks meer bijlenen en minder uitgeven, dan is de macht van Juncker en friends zo gebroken.
.
Mijn idee. SW heeft jaren prima kunnen leven van twee inkomens maar in 2013 is het roer hier fors omgegooid. Vraagt een ijzeren discipline, weet dat je vrouw gaat zeiken en voor de lokale economie is het funest, maar je kunt jezelf geen betere dienst bewijzen. Was laatst bij een finacieel adviseur en die verklaarde mij voor zot, beter had ik die paar ton overwaarde op de bankrekening staan dan in bakstenen geinvestereerd. Ik moest keihard lachen. Niet mijn adviseur.

sickworld | 27-06-16 | 08:08

Als je geen CAO hebt, kan je bij je werkgever informeren of jouw pensioenpremie bij je salaris kan komen. Bedoel. Het sparen heeft toch geen zin meer.

Ze zijn alles aan het dumpen in de EU. Verregaande integratie in de EU. Zodat als Wilders aan de macht komt, het extra pijn gaat doen om uit de EU te gaan. Nederland heeft dan niets meer. De EU heeft al onze centen.
Slim. behoorlijk klote. Maar slim.

Wim Venijn | 27-06-16 | 08:01

Nog even na zwaaien. Daaaaaag 1400 miljard.

jitro | 27-06-16 | 07:48

Dit kabinet is de ramp en nekslagvoor de 50 plusser.
Eerst ontnemen ze deze groep het werk, vervolgens rest na een verkorting van een WW in veel gevallen het verkopen van het dak boven het hoofd, of een bijstand, de weg in/op naar de armoede tot EEN steeds hoger oplopende pensoengerechtigde leeftijd. En nu als toetje, het pensioen, waar ze jaren verplicht 'solidair'aan hebben moeten premie betalen. En tot maart 2017 zal er geheid met zeer hoge spoed nog meer op deze groep afkomen. HOE KOMEN WE VAN DEZE AFSERVEERCLUB AF! Was dit een andere groep overkomen dan stonden dezelfde parlementariers voorop om de hele dag discriminatie te schreeuwen. Er mochten zij zichzelf van Midlifefoben betichten.. Die groep 50 plussers kom op!

fikkieblijf! | 27-06-16 | 07:46

komt mark rutte nu ook even op de televisie vertellen aan de oudjes dat ze zich niet ongerust hoeft te maken zoals hij ook bij de marokkies deed?

jopie1 | 27-06-16 | 07:41

Jammer dat Pieter Omzigt bij het CDA zit, ze hadden hem daar bijna weggekregen maar hij werd met voorkeursstemmen verkozen tot verdriet van Buma.

bijna_raak | 27-06-16 | 07:17

Pinokkio is jaloers op de neus van Rutte .Zo groot als die is .
Die Kleinsma is een gefrustreerde feministe

kneh45 | 27-06-16 | 07:06

Hoi. Klijnsma weet de onvrede met de EU er nog eens lekker extra stevig in te wrijven.
Lieve mensen, dank zij de EU zijn jullie strakjes , mogelijk, je zuurbetaalde pensioentje kwijt.Toedeloe, Foets, Griekenland, Asielzoekerts.....

mallekater | 27-06-16 | 06:49

Er wordt kennelijk een beroep gedaan op de afgegeven garanties maar voor onmiddellijke afwikkeling ontbreekt het aan kasgeld. Dat wordt via deze truc uit de pensioenfonsen gehaald. De bijbehorende pensioenverplichtingen worden tegelijkertijd rekenkundig aangepast, ze zijn immers toch niet persoonlijk in rechte afdwingbaar.

Wat blijkt hieruit: de aan EU tegemoetkomende nationale overheden zijn het echte en acute probleem voor de vertwijfelde nationale burgers; zij worden onvoldoende vertegenwoordigd.
Zo komen we op een keuzekruispunt, wat ruimen we liever op: de dysfunctionele EU of onze eigen burgervijandige nationale regeringen, te beginnen met die in NL.
Dit artikel is in ieder geval duidelijk over de te volgen koers: www.sueddeutsche.de/politik/interview-...

kindapaas | 27-06-16 | 04:10

@doskabouter | 26-06-16 | 19:54
Ik wil niet knullig doen, maar onroerend goed is niet zo'n beste belegging voor op de lange termijn: nl.wikipedia.org/wiki/Vastgoedzeepbel... (En als je in Nederland of een laag Carabisch eiland je huis wilt kopen dan is dit ook wel handig www.overstroomik.nl ) Ik zal in ieder geval het risico spreiden.

Alexander des Burgus | 27-06-16 | 03:27

@mr Fawlty | 27-06-16 | 01:29
Nooit gehoord van de N-term? nl.wikipedia.org/wiki/N-term Een waardeloos systeem overgewaaid uit de VS, waarbij presteren niet wordt beloond. Immers mag je als klas niet te goed presteren ten opzichte van de rest van Nederland, want dan wordt de leraar verdacht van leerlingen teveel helpen. Scoort de klas te slecht, dan is de leraar en school ook de pineut. Zo hebben we hier de zesjescultuur gekweekt, want met z'n allen goed presteren loont niet. Een indexcijfersysteem gekoppeld aan de benodigde IQ zou dit probleem kunnen oplossen, omdat je dan een bepaald indexcijfer als norm kunt hanteren, zodat er wordt gekeken naar niveau en niet naar slagingspercentages. Alleen probeer dat maar eens uit te leggen in de rest van de wereld.

Alexander des Burgus | 27-06-16 | 03:10

witchmaster | 27-06-16 | 02:32

Jaha maar dat is nog niet alles. Mochten jij en ik ooit nog behoeftig worden, komen ze ook nog uit dankbaarheid onze kont afvegen. Echt waar.

mr Fawlty | 27-06-16 | 02:44

ben ik wel heel heeeel heeeel erg blij met die academische vluchtelingen met minimaal een graad in de doktor in de weet niet kunde anders was dit land hopeloos verloren en dit slechts voor 30 mil per jaar

witchmaster | 27-06-16 | 02:32

Maar opleiding zegt in de regel weinig over "gezond verstand", intelligentie en capaciteiten.

Weet ik.
Ik heb 2 neven ( geen broers van elkaar) die allebei cum laude zijn afgestudeerd aan de TUE, allebei zo gek als een deur. Kun je geen normaal gesprek mee voeren. Ze kunnen je vast alles vertellen over experimenten met quarcks in een tertiere omgeving maar hebben geen idee wat een pak koffie kost of wie hun buren zijn. Ik heb wel meer accademici in de familie en die zijn gelukkig niet allemaal zo ( ikzelf dan weer wel natuurlijk )

mr Fawlty | 27-06-16 | 02:11

ben kokhals | 27-06-16 | 01:33

Nou, ja en nee.
Dat eerste klinkt wel goed maar er is ook wel veel te zeggen van collectieve pensioenfondsen.
Als dat goed geregeld wordt vanuit de overheid, zullen ook meer mensen een pensioen opbouwen wat dan weer ten goede komt aan de maatschappij. Anders krijg je van die toestanden als in Griekenland, waar niemand een pensioenfonds heeft ( nu wel trouwens, van ons ) Dan moet je het hele systeem omgooien. In Belgie steken mensen tijdens huin werkzame leven hun geld in hun huis, als ze dan stoppen met werken hebben ze geen woonkosten meer en hebben ze niet veel meer nodig om van te leven. Als pa een huis bouwt, blijft de zoon in dat huis wonen, gratis want het is al betaald. In Nl kun je bv niet gratis erven en blijf je betalen, daarom hebben wij ook pensioen nodig.

mr Fawlty | 27-06-16 | 02:02

@mr Fawlty | 27-06-16 | 01:43
Een methode van de globalisten is "Interdependency". Alles zodanig over grenzen heen verweven dat men niet zonder aanzienlijk verlies of stevige schade aan het "interdependency-web" kan ontkomen. De "crisis" bijvoorbeeld is dankbaar gebruikt om de lidstaten aan elkaar te ketenen, denk aan het ESM: www.youtube.com/watch?v=jSk5fWIB524

ben kokhals | 27-06-16 | 01:59

@mr Fawlty | 27-06-16 | 01:29
Daarom lijkt het mij logischer om laagopgeleid en hoogopgeleid te vervangen met kortopgeleid (tot en met middelbare school) en langopgeleid (alles daarna). Maar opleiding zegt in de regel weinig over "gezond verstand", intelligentie en capaciteiten. Lang in de schoolbankjes zitten doet geen wonderen wat dit betreft.

ben kokhals | 27-06-16 | 01:49

Hier is het laatste civiel-rechterlijke woord nog niet over gezegd.
theteach | 27-06-16 | 01:32

Nee hoor, dit is duidelijk korte termijn werk van rutte cs. Tegen de tijd dat we het beginnen te merken zit rutte al lang in Brussel. Tenminste, dat is zijn plan.
Het zou ook nog zo kunnen zijn dat de eu en de hun welgevallige regeringsleiders inmiddels weten dat de natte droom over is en nog even zo veel mogelijk schade willen aanbrengen. Om dan naderhand te kunnen zeggen: Zie je wel, stomme burgers, wij hebben zo goed ons best gedaan maar jullie hebben al ons goede werk kapot gemaakt.

mr Fawlty | 27-06-16 | 01:43

Doper | 27-06-16 | 01:32
De pesioengelden waren al voor een deel weg door Draghi en als rutte idd accoord is gegaan met wat jetta probeert te verbloemen, is het grootste gedeelte van de rest nu ook weg.

mr Fawlty | 27-06-16 | 01:35

@toetssteen | 27-06-16 | 01:04
Werknemers zouden sowieso het bruto loon moeten ontvangen, en zelf belasting daarover betalen. Daarbij tevens de keuze om zelf (taxfree) te sparen & beleggen of aan een pensioenfonds deel te nemen. Met dit laatsate zou men bij wisseling van pensioenfonds, of omschakelen naar zelf beleggen, de opgebouwde "rechten" volop mee moeten kunnen nemen. Overigens ben ik voor het eerste (zelf sparen & beleggen), want hoe minder afhankelijk van derden hoe beter, en overheden zijn notoir onbetrouwbaar.

ben kokhals | 27-06-16 | 01:33

Pensioengeld is uitgesteld loon. Het gaat heel moeilijk uit te leggen worden als blijkt dat mensen hun uitgestelde loon niet krijgen omdat het door de EU is gejat. Want dat uitgestelde loon is een schuld aan de werknemer. Die kun je niet zomaar opheffen. Hier is het laatste civiel-rechterlijke woord nog niet over gezegd.

theteach | 27-06-16 | 01:32

Chinook Elsevier | 26-06-16 | 22:16
Pensioengelden zijn inderdaad in groot gevaar!

Doper | 27-06-16 | 01:32

ben kokhals | 27-06-16 | 01:22

idd, ik hoorde van mijn dochter dat als veel studenten huntentamen slecht maken, de toetsing wordt aangepast zodat het grootste gedeelte toch slaagt voor dat tentamen. Ik heb 30 jaar terug aan hetzelfde instituut gestudeerd en daar hadden wij nog nooit van gehoord. Als je de vakken van je P niet haalde, kon je gewoon vertrekken. ( mocht in 2 jaar )

mr Fawlty | 27-06-16 | 01:29

Ravian | 27-06-16 | 01:10
ben kokhals | 27-06-16 | 01:22
Ga er maar vanuit dat een onevenredig groot deel van die hoogopgeleiden op één of andere manier uit een door de EU gesubsidieerd potje mogen graaien en andere belangen hebben.

error503 | 27-06-16 | 01:26

Ravian | 27-06-16 | 01:10

Filosofen, sociologen en een rits aan hoogleraarschappen zonder studenten.
Ja, ik studeerde na wiskunde economie (functie die dat benodigde) en het was een lachertje. Wat ik benodigde was de helft van de tijd.
Blij dat twee van de jongens de Bèta kant kozen. Drama is dat die in Nederland woont zich wild betaalt aan belasting. Zijn broer (Singapore) houdt nu twee keer zoveel netto over. Laatstgenoemde legt royaal in voor zijn privé spaarpot ( oude dag).
Nederland en alle westerse landen proberen de nagels onder de guillotine van sovjet/hitler uit te trekken.
Voorspelbaar roept zulks veel boe op uit het linkse kamp. Echter, kijkend naar Joop (jole ligt nu met de dekens over het hoofd te janken)is er in de rede geen ontkomen aan.

toetssteen | 27-06-16 | 01:26

Blijken laag opgeleiden toch over meer gezond verstand te beschikken dan hoog opgeleiden dus.
Of zou het er misschien aan liggen dat hoog opgeleiden tevens lang geïndoctrineerd zijn?
Vragen vragen...
Ravian | 27-06-16 | 01:10

Haha.
1ste regel: helemaal mee eens.
2de regel: met nadruk op 'zijn'. Mijn dochter heeft nu net haar eerste jaar afgerond aan de UvT, haar P trouwens in 1 jaar gehaald, en zij en haar jaargenoten zijn helemaal niet zo geindoctrineerd. Die moeten niets hebben van massa-immigratie en eu bemoeienissen.
Tja, de UvA en Radboud of Utrecht, daar draait de yoghurt nog steeds naar links.

mr Fawlty | 27-06-16 | 01:23

@Ravian | 27-06-16 | 01:10 "Of zou het er misschien aan liggen dat hoog opgeleiden tevens lang geïndoctrineerd zijn?"
.
Wanneer men het niet "hoog" opgeleid noemt (want aan de meeste studies zit weinig "hoogs" aan) maar "lang" opgeleid, wordt de mate van indoctrinatie meteen duidelijk:)

ben kokhals | 27-06-16 | 01:22

AOW + moestuintje?
Moestuintjes kregen sommige slaven ook om te overleven.Lijkt me iets voor Sylvana.

Het is niet verbazend dat de EU nu een greep naar de pensioenen pot doet. GB valt als nettobetaler weg,de slachting van NL is plan B.
De vraag is alleen of een Nexit het nog kan voorkomen.

Ben benieuwd welke "reformen" we nog zullen zien, maar ik denk dat er geen een het "leave" kamp tegemoet zal komen.
Such sad times. Such sad times.

MistaRazista | 27-06-16 | 01:18

@mr Fawlty | 27-06-16 | 00:52 "…hij is niet zo dom. Die man werkt in opdracht."
.
Dat denk ik ook. Daarom zie ik hem vooral als een gezant van "Brussel", niet als een premier van NL. Iemand in Washington die het kon weten zei ooit over dergelijke lieden in de EU www.paulcraigroberts.org/2015/06/19/pa... "... we give the politicians bags full of money. They belong to us. They answer to us."

ben kokhals | 27-06-16 | 01:18

mr Fawlty | 27-06-16 | 01:00

Uit het aangehaalde comment blijkt dat niet. Maar ik kan er in zijn geheel genomen volkomen naast zitten en wat Joop rood allergische vlekken voor de ogen hebben.

(daar is de hele dag bij de konijnen af gemodereerd en nu zie ik op een enkeling na een hoop crap die me laat aarzelen tussen brullen van het lachen of nog een bak koffie nemen.)

toetssteen | 27-06-16 | 01:11

Hoogopgeleiden stemden in Groot-Brittannië vooral voor blijven in de EU, terwijl laagopgeleiden massaal voor een Brexit kozen. In Nederland zijn de verschillen vergelijkbaar onder mensen met verschillende opleidingsniveaus.

Dit is echt zo doorzichtig geframed dat ik het zelfs doorzie.
Dirk III | 27-06-16 | 00:38

Blijken laag opgeleiden toch over meer gezond verstand te beschikken dan hoog opgeleiden dus.
Of zou het er misschien aan liggen dat hoog opgeleiden tevens lang geïndoctrineerd zijn?
Vragen vragen...

Ravian | 27-06-16 | 01:10

toetssteen | 27-06-16 | 01:04

Dat was dan blijkbaar een goede zet van jouw.
Ik heb trouwens deze hele lijn gelezen en er is een paar keer geopperd dat onze spaarpotten nog snel even onder Brussels beheer worden geplaatst omdat het dan bij een eventuele echtscheiding het uittreden zal bemoei;lijken. Vind ik een loofwaardige gedachte.

mr Fawlty | 27-06-16 | 01:10

meneer Q | 27-06-16 | 00:11

Vandaar dat ik al jaren pleit voor sparen op eigen account. Chili en Singapore; werkt uitstekend! Ja er zal nu iets langer moeten worden doorgewerkt, maarrr dat is erg flexibel.

toetssteen | 27-06-16 | 01:04

toetssteen | 27-06-16 | 00:54
Dom systeem dat stukken tekst weghaalt en als het helemaal misgaat elders tussen gooit.
'door te krijgen' hoort dus niet bij de eerste zin.
'door te krijgen' hoort bij een zin die op is gevreten door dit brakke systeem en uiteraard mijn domheid om e.e.a. eerst na te lezen.

toetssteen | 27-06-16 | 01:01

toetssteen | 27-06-16 | 00:54

Lees die plemp van Dirk nog eens, dat zegt hij namelijk ook.

mr Fawlty | 27-06-16 | 01:00

Dirk III | 27-06-16 | 00:45

Ik weiger om aan te nemen dat het Nederlandse volk dom is.!7 mln Nederlanders kunnen samen nooit dommer zijn dan een zooitje zelfbenoemde elites. Sterker nog, samen zijn ze veel beter geinformeerd en dat kun je binnen een bepaald kader bij elkaar optellen.
Het gemiddeld iq ligt ook best wel hoog in NL.

mr Fawlty | 27-06-16 | 00:59

Dirk III | 27-06-16 | 00:38
Sinds wanneer kent de stembusteller meteen de opleiding van de stemmer door te krijgen? Hoe weet de teller of de stemmer jong of oud is?
U praat volkomen larie!

toetssteen | 27-06-16 | 00:54

ben kokhals | 27-06-16 | 00:42

Uiteraard, ik denk niet dat rutte lid is van Mensa maar zelfs hij is niet zo dom. Die man werkt in opdracht.
Tijdens het debat om het referendum had hij in het spreekgestoelte gewoon zijn smartfoon voor zich liggen, waar hij steeds instructies op kreeg.
Rutte en dijSS hebben zichzelf inmiddels politiek opgehangen, zoveel is wel duidelijk.

mr Fawlty | 27-06-16 | 00:52

notulen Geheim? Ook voor een WOB'tje?

Teeweetwee | 27-06-16 | 00:51

mr Fawlty | 27-06-16 | 00:34
Het lijkt wel Orwelliaans. Dus dom = UIT en slim is IN.
Terwijl de mensen die nog niet kapot geïndoctrineerd zijn door het jeugdjournaal en zelf nadenken er uit zullen willen en visa versa.
Lachwekkend hoe mensen gepiepeld worden door de media ten behoeve van de politiek. Ze slapen samen terwijl de journalisten als een luis in de pels van de politiek zouden moeten zijn zoals Geenstijl.

Dirk III | 27-06-16 | 00:45

Dirk III | 27-06-16 | 00:38

Dan zouden ze eerst een definitie van 'hoogopgeleid' moeten aangeven. Als een diploma InHolland Maatschappijleer onder hoogopgeleid valt..... Geef mijn portie dan maar aan fikkie.

mr Fawlty | 27-06-16 | 00:44

@mr Fawlty | 27-06-16 | 00:24 "Wie weet wat ze rutte en dijSS allemaal belooft hebben"
.
Precies. Ze zitten in de zak van Washington en Brussel, en worden kennelijk naderhand rijkelijk beloond voor hun diensten, zo lijkt het. Als men deze "boven tafel" corruptie zou meetellen, stond Nederland misschien in de top tien van meest corrupte landen.

ben kokhals | 27-06-16 | 00:42

Misschien dat journalisten van media die nog wel met journalistiek bezig willen zijn, Elsevier af en toe, bv, nog eens critisch in de pen kunnen klimmen. De rest krijgt volgens mij gewoon opdracht om propaganda te verspreiden.

mr Fawlty | 27-06-16 | 00:38

www.telegraaf.nl/binnenland/26085817/_...
quote 1:
Een in opdracht van De Telegraaf uitgevoerde peiling door TNS Nipo wees ook uit dat Nederland terugdeinst voor uittreding, maar volgens volgens De Hond is daarmee nog niet gezegd dat een eventueel referendum een pro-EU-uitslag zal opleveren. „Mocht in Nederland wel een referendum over Nexit gehouden worden dan valt het te verwachten dat -net zoals in Engeland- de opkomst onder lager opgeleiden relatief hoog zal zijn. En in dat geval zou een meerderheid voor Nexit goed mogelijk zijn, terwijl dat uit de peilingen Nederland, niet af te leiden is!”

En dan haakt de Telegraaf mooi in:
Quote 2:
Hoogopgeleiden stemden in Groot-Brittannië vooral voor blijven in de EU, terwijl laagopgeleiden massaal voor een Brexit kozen. In Nederland zijn de verschillen vergelijkbaar onder mensen met verschillende opleidingsniveaus.

Dit is echt zo doorzichtig geframed dat ik het zelfs doorzie.

Dirk III | 27-06-16 | 00:38

ben kokhals | 27-06-16 | 00:29

Ik vermoed dat betreffende hoernalist dat wel moest schrijven, anders was hij/zij nu werkloos geweest.

mr Fawlty | 27-06-16 | 00:34

@Dirk III | 26-06-16 | 23:59 "letterlijk [is] te lezen in de Telegraaf dat alle domme mensen voor een Brexit hadden gestemd en alle slimme mensen voor een Bremain."
.
Een slimme journalist schrijft niet zoiets doms. Als die domme journalist dan ook nog voor bremain is, weerlegt hij met zichzelf zijn eigen stelling. Heel dom. :)

ben kokhals | 27-06-16 | 00:29

ben kokhals | 27-06-16 | 00:10

Ze hadden hem belooft dat hij president van europa zou worden als hij het referendum zou negeren. Hij werd geen president maar dit baantje hebben ze daarom wel voor hem geregeld.
Wie weet wat ze rutte en dijSS allemaal belooft hebben

mr Fawlty | 27-06-16 | 00:24

Ik ben een beetje moe van dit allemaal. Ik zet met er al jaren voor in, maar heb even niet de kracht meer...

-=PyP=- | 27-06-16 | 00:23

#Nexit dan maar?
EN Geenstijl wanneer komt die demonstratie voor het compleet negeren van het 2e NL referendum? (net als het eerste)
We wisten al dat ze het zouden laten doodbloeden maar zo opzichtig als het nu gebeurt is gewoon een volle rochel in het gezicht van de kiezers.

Dirk III | 27-06-16 | 00:15

De EU dient met hun graaipoten van mijn/onze spaarpotten (want dat zijn de pensioenen per slot van rekening) af te blijven. Ik verrek het om mee te gaan betalen aan zwakke pensioenregelingen in andere EU-landen gten koste van mijn pensioen. Ik heb veertig jaar lang keihard gewerkt (jahaaa, ik ben een babyboomert) en een beste bult pensioenpremie betaald elke maand. Daar wil ik straks van kunnen genieten want MIJN geld ja? Godsamme, het moet toch niet gekker worden. Ho wacht, dat is het kennelijk al want het is er al doorgedramd... Stelletje achterbakse EU-lamlullen, een andere kwalificatie heb ik er helaas niet voor.

Reykjavik | 27-06-16 | 00:12

Wat veel mensen niet beseffen, Brussel is al lang bezig met het leegroven van onze pensioenpotten.
Gepensioneerden die al 12 jaren geen indexering meer hebben gekregen en die komende jaren ook nog eens gekort gaan worden op hun pensioen.
Dit alles is al lang beklonken in de achterkamertjes (en dus geheim) in Brussel.

meneer Q | 27-06-16 | 00:11

botbot | 26-06-16 | 23:52

Dan moeten ze eerst het stelsel om gooien.Ze hebben nu een omslagstelsel .

arlen | 27-06-16 | 00:06

@botbot | 26-06-16 | 23:52 "Nederland zal onze premies moeten storten [in een europees pensioen fonds] met gevolg dat ons goede systeem in elkaar stort. Dat is de grootste dreiging..."
.
Nogal Wiedes.

ben kokhals | 27-06-16 | 00:04

Ben bedrijfje begonnen in Schandpalen , rotte eieren en tomaten , pek en veren
Zoek investeerders - belangstelling iemand ?
.
Gegarandeerd hoog rendement.

enorme sukkelzak | 27-06-16 | 00:01

Alle media in Nederland zijn zo keihard aan het framen met alles wat anti EU is. Zo ook al het nieuws over een eventuele Nexit door allemaal idioterie te verspreiden over de Brexit. Vraag me dan ook echt af, moet dit van de overheid? Waarom?
Zo was vandaag bijvoorbeeld letterlijk te lezen in de Telegraaf dat alle domme mensen voor een Brexit hadden gestemd en alle slimme mensen voor een Bremain.
Hoe weet een krant dit zo stellig te melden wanneer stemmen anoniem gebeurt. Ik snap dat ze een regio pakken en daar het gemiddelde opleidingsniveau en inkomen weten en zo een vergelijking kunnen maken maar dat is zo onzuiver als de pest.
Als je heel Schotland die pro waren uit de telling houdt dan is het aantal Brexit stemmers nog vele malen hoger en dat zou betekenen dat het hele land behalve Schotland en Londen volgens de Telegraaf uit laag opgeleiden bestaat.

Dirk III | 26-06-16 | 23:59

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 23:55 lees mijn tegel van 23.52 maar een dan weet je hoe naief ik ben.

botbot | 26-06-16 | 23:59

polderaar | 26-06-16 | 22:32
Mijn vader deed vrijwilligerswerk voor de Bond en had een bureau om zijn werkzaamheden aan te doen. Toen werd hij ziek (kort daarna stierf hij). Onder zijn stervende ogen werd het bureau weggedragen.
Heeft op mij een niet uit te wissen indruk gemaakt.

toetssteen | 26-06-16 | 23:56

botbot | 26-06-16 | 23:30
Nogal naïef van je. Ja, tuurlijk zg. voor "ons belang". Fuck them. Nederland is kampioen in pensioen beheer. Ze kunnen voorbeeld aan ons nemen! Ik had nog respect voor Klijnsma maar dat is verdampt. In het volledige geniep ons pensioengeld over willen schrijven? Das is niet ok.

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 23:55

Hoezo denken politici aan het privé vermogen, wat pensioen is, van burgers te mogen komen?

BekiekUtMoar | 26-06-16 | 23:55

@botbot
Volledig eens.
Dat is de werkelijke bedreiging naast een onbetrouwbare ECB die de Euro aan het vernietigen is.
Gelukkig iemand die wel leest en het begrijpt i.p.v. het gebral van Geenstijl

Bolhoed | 26-06-16 | 23:55

-weggejorist-

meneer Q | 26-06-16 | 23:54

Als PVV populistisch is , is GL dan een sprookjespartij met giftige appels? De inhoud van PVV wordt steeds afgeschoten door de NPO ,maar als ik het partijprogramma van D66 lees ,krijg ik het gevoel een essay over wereldvrede te lezen van gebroeders Grimm . Die ex-pindakaasverkoper gaat echt door tot we op het welvaartsniveau zitten van de sloppenwijken van Bombay.Hoe kan je anders het vermogen ,dat tegenover een berg met schulden staat,verpatsen.Dat Nederlanders hem niks kunnnen schelen,blijkt wel uit het feit dat hij nooit op de rampplek van MH17 is geweest.Hoe ongelooflijk laf ben je dan als ongetrouwde en kinderloze man.
De EU is gewoon een maakbaarheidsideaal , dat bedacht hadden kunnen worden door de PVDA .Het Nederlandse lidmaatschap van de EU laat zich vergelijken als vrijwillig je kinderen op een zwarte school stoppen ;je houdt niet van ze.Dat business local wordt en de doorvoerfunctie van Nederland onderdruk komt te staan ,maakt Den Haag niks uit.Gewoon pompen met het geld uit NL richting Brussel.
Dit voorstel over pensioenen ,gesteund door Klijnsma ,is een groter gevaar voor onze volksgezondheid dan heel ISIS.Leuk als je straks zelf je zorg mag inkopen en Frankrijk zit weer eens in de problemen zit of de banlieus gaat opknappen met Europees geld onder de noemer terrorismebestrijding.Zeg dan maar dag tegen de zuster ,die je komt wassen.Frankrijk kan zo ingeruild worden door een ander land uit de Gordel van Verragd rondom de Middellandse Zee .

arlen | 26-06-16 | 23:54

Nexit NU!

ben kokhals | 26-06-16 | 23:53

mmkk | 26-06-16 | 23:38
Er komt nog een veel groter probleem aan.
De Fransen zitten op het vinkentouw de bevolking vergrijst en er zijn amper pensioenvoorzieningen.
Nu willen ze gezamenlijk een europees pensioen fonds oprichten.
U voelt de bui al zeker aankomen.
Nederland zal onze premies moeten storten met gevolg dat ons goede systeem in elkaar stort.
Dat is de grootste dreiging en niet dat gezwets van hierboven.

botbot | 26-06-16 | 23:52

Andermans geld, dat gaat wel vaker mis. Denk aan de 30 miljard euro die onder Lubbers uit de ABP pensioenkas werd weggegeraaid www.geennieuws.com/2012/05/ruud-lubber... En dan is er nog de greep van 50 miljard onder Kok & Zalm. Meevallers gingen toen niet terug naar de belastingbetaler, maar naar een AOW-spaarpot, voor later. Toenmalig staatssecretaris Mark Rutte (2002): "In het AOW-fonds wordt geld gespaard om de uitbetaling van de AOW in de toekomst zeker te stellen." Ja ja, nou nou. Dat bleek dus nep, een spookfonds, 50 miljard foetsie (in 2011 is het spookfonds stilletjes opgeheven).

ben kokhals | 26-06-16 | 23:51

Ik zal toch het geluk hebben een dag voor mijn 67e dodelijk tegen een tram aan te lopen.

verbanden | 26-06-16 | 23:50

@Assembled in NL

Zo langzamerhand begin ik Geenstijl te wantrouwen.
De kwaliteit van de berichtgeving is verre te zoeken.
Ik ben geen vriend van PvdA bewindspersonen, maar hier is werkelijk NIETS AAN DE HAND.

Bolhoed | 26-06-16 | 23:45

Deel dit bericht met al uw bekenden, familie en vrienden want die komen niet op GS en moeten het van de Nederlandse media hebben en die is echt geen drol meer waard. Het is van de zotte dat we dit via GS moeten vernemen. Het gaat verdomme over het geld wat wij en onze ouders gespaard hebben en waar de overheid eigenlijk totaal geen zeggenschap over heeft.
Je werkt 1 dag in de week voor je pensioen maar nu werk je dus blijkbaar een halve dag voor jouw pensioen en de andere helft van de dag voor een Italiaan of een Griek die met zijn 50ste met pensioen gaat. Wij werken nog even door tot ons 70ste en worden ondertussen jaar na jaar gekort.
We zijn echt gekke Henkie dat we dit tolereren en de PVDA op naar de 0 zetels alsjeblieft. Hef jezelf op voordat jullie nog meer schade aanrichten in Nederland.

Dirk III | 26-06-16 | 23:44

@doskabouter | 26-06-16 | 22:24

Uiteraard. Sarcasme en cynisme zijn nodig in deze krankzinnige tijden.

Desmoulins | 26-06-16 | 23:43

-weggejorist-

Assembled in NL | 26-06-16 | 23:39

Desmoulins | 26-06-16 | 22:15
Als je de toelichting leest (neem even de moeite) dan kan je geen andere conclusie trekken.
Nogmaals: storm in een glas water!

Bolhoed | 26-06-16 | 23:39

botbot | 26-06-16 | 23:36
we gaan het zien ;)

mmkk | 26-06-16 | 23:38

mmkk | 26-06-16 | 23:33
Mijn mening doet er even niet toe, dit is afgesproken.

botbot | 26-06-16 | 23:36

Dit verhaal is voldoende voor een referendum over NEXIT!

meneer Q | 26-06-16 | 23:34

@botbot
en ook prachtig die naïviteit dat jij de EU en banken/DNB afspraken op hun woord geloofd

mmkk | 26-06-16 | 23:33

jipje | 26-06-16 | 23:13
€70 is voor mij veel geld. En als er maar één groot protest nodig zou zijn, prima, dan ga ik er voor.
Echter, met hetzelfde dedain als u nu doet voorkomen dat €70 een kleine prijs is om mijn stem te laten horen zal Den Haag een afnemend protest zien als een akkoord om hun plannen er alsnog door te drukken.

error503 | 26-06-16 | 23:33

Prachtig zoals iedereen hier volop het orgel gaat.
Er is met de EU afgesproken dat de banken niet maar zo in het buitenland onze pensioen potten mag stallen.
Er is afgesproken dat de DNB mag ingrijpen dus dat is niet weggeven zoals men beweert maar is het juist om onze gespaarde centen te bewaken.

botbot | 26-06-16 | 23:30

de Brussel bobo's willen nog even gauw onze gespaarde miljarden roven voordat de boel klapt. zodra dat gebeurd is zitten ze allemaal in 1 of ander belastingparadijsje dat geen uitleveringsverdrag heeft let maar op

mmkk | 26-06-16 | 23:25

Kortom, internationaal socialisme is NOG erger dan nationaal socialisme

Ockham | 26-06-16 | 23:18

@J. Jarig
Dat geld van jou hebben ze al uit gegeven aan onkosten wat denkt u wat die patsers verdienen om de inleg te investeren? nou die komen niet voor 3000 eurie.s per maand daar komen die hun nest niet eens voor uit.
maar ik dwaal af ,uit de e.u is de enige oplossing en wilders had die al klaar weet u nog zelfs uit gerekend door een gerenommeerd bureau.
wat die junker en consorten playbacken is angst om de macht te verliezen en dat die verhofstad maar door een lelijk eendje omver wordt gereden

witchmaster | 26-06-16 | 23:14

Behalve dat het niet in onze aard ligt is het ook buiten gewoon duur. Of ik nou met de auto of met de trein kom, zo'n dagje uit kost me dik €70, op een doordeweekse dag het dubbele.
error503 | 26-06-16 | 21:58
___________________________
Tuurlijk joh, lekker belangrijk. 70 Euro om die gore dieven in Den Haag te laten merken wat de bevolking ervan vindt of je hele pensioen straks kwijtraken..... moeilijke keus, hoor. Eeeeeerg moeilijk. Man man man.

jipje | 26-06-16 | 23:13

Ondanks het tegengeluid hier, zijn wij de spreekwoordelijke kikkers ...... godverdomme.

Werkelijk alles gaat uit de kast om ons te knechten.

MarcS | 26-06-16 | 23:13

Dat we al het pensioengeld kwijtraken was mij al vanaf dag 1 duidelijk. 30 jaar premie door de plee.

Gewinflipt | 26-06-16 | 23:12

Meer dan 250 euro gaat er per maand van mijn (bruto) salaris af. Dat is 3000 euro per jaar. Ik moet nog 15 jaar. Dat is dus nog 45000 euro. Als de premie nog omhoog gaat.
Ondertussen heb ik al 30 jaar betaald. Niet zoveel als nu, maar laten we het houden op 200 per maand. Da's nog eens 36000 euro plus 36000 gulden. Bij elkaar ongeveer een ton dus.
Ik gok dat mijn baas hetzelfde heeft betaald. Dus die tellen we erbij op. 2 ton dus.
Als ik die nou nu (terug)krijg en ik hoef daarna niet meer mee te doen, praten we nergens meer over. Goed?

J. Jarig | 26-06-16 | 23:00

als Geert zijn partij nu eens wat aan zou passen , dan zal dit de man geen wind eieren leggen en ja hier stemt men in het algemeen dierenpoes vindt trouwens die meid verdomd goed debatteren en volstrekt niet op haar mondje gevallen ,maar voor die tijd was ik trouwe aanhanger van wilders gewoon om dat hij gelijk heeft en gelijk heeft gehad alleen de partij moet iets meer kracht aan de top hebben

witchmaster | 26-06-16 | 22:58

NEXIT NOW!
.
Eruit, uit de EUSSR en wel zsm. Ik was altijd pro-Europese samenwerking maar ben die corrupte, stiekeme gangsterclub inmiddels echt spuugzat! Ik betaal scheppen belastinggeld en pensioenpremie en ik EIS inspraak over wat daarmee gebeurt!
.
Precies wat Bassie hierboven zegt: als de EUSSR niet verbetert, rest alleen nog revolutie.
.
Maar eerst volgend jaar (of eerder) PVV stemmen; niet omdat dat iets oplost, maar het is een schop in het kruis van Ruggengraatloze Rutte en al die andere EU minions.

Brou Is Back | 26-06-16 | 22:57

Hans Gruber | 26-06-16 | 22:41

Pensioenstelsels zijn te verschillend en er zijn maar 4 landen die een pensioenFONDS hebben en daarvan is er al 1 uit de EU gestapt afgelopen vrijdag, tel uit je winst! (of juist niet....)

Chabimaty | 26-06-16 | 22:53

Misschien al eerder genoemd (ik heb niet de tijd om alle reaguursels door te nemen), maar is dit "besluit" wellicht referendum-waardig? Ik pas er namelijk voor om mijn pensioen, voorzover ik daar aanspraak op kan maken wanneer ik 70 ben, te grabbel te gooien voor een kudde lapzwansen in Brussel en een meute die niet de moeite heeft genomen een fatsoenlijke oude dag voorziening in te richten.

Betamax | 26-06-16 | 22:50

Tijd voor een referendum als deze wet wordt ingediend! over ons sociaal stelsel en over onze pensioenpotten.. en iedere keer weer een referendum als dit soort idioterieën in worden gediend. Let's go! stoppen en leren doet dat tuig in Den Haag niet. sterker, ze hebben nu heel veel haast, de halve EU ziet in een Brexit een hoop en signaal.Echt ongelooflijk dat zowat iedere politici ineens nu blijkbaar wil wat het volk al maanden schreeuwt. minder migratie minder vluchtelingen en zelfs Frankrijk en Duitsland is nu voor dichte grenzen..

fikkieblijf! | 26-06-16 | 22:48

witchmaster | 26-06-16 | 22:27

Ik stem dierenpoes. Elke ronde. Meest betrouwbare partij. Ons wapen van stemmen is bot geworden helaas. Laatste tweede kamer campagne heb ik met afschuw gevolgd en heb me nooit zo machteloos gevoeld. Strategisch stemmen heb ik geboren zien worden, absoluut dieptepunt mee te maken. Mensen te zien stemmen vanuit verkeerd motief.

Allemaal dankzij de media die graag een tweestrijd wilden tonen. Nou, missie geslaagd. Dit kabinet hebben we verdiend, vertegenwoordigen niemand. Les geleerd. We moeten assertiever worden willen we gehoord worden. Als er demonstraties gevoerd gaan worden, doe ik mee.

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 22:46

na jaren van arbeid ben ik kreupel en een karig aow.tje , maar als de nood aan de man is sta ik klaar

witchmaster | 26-06-16 | 22:42

Ten eerste; fuck de EU. Ten tweede; fuck de PVDA. Maar kan iemand me uitleggen (en niet met DUH PENSIOENEH!!) wat hier nou zo gevaarlijk aan is? Naar wat ik begrijp worden de regels voor dekkingsgraden etc. toch ook Europabreed? En dus kan een fonds geen slappere regels gaan hanteren in een andere lidstaat. Toch?

Hans Gruber | 26-06-16 | 22:41

catomar | 26-06-16 | 22:29
Graag gedaan en eens! Individueel kunnen we misschien niet veel maar het wordt inderdaad eens tijd dat de boel verenigd gaat worden en er eens iets gaat gebeuren! Ik hoop alleen dat het gaat lukken, want het is zeker zo, en dat lees ik hier ook regelmatig, dat het gros de politiek niet boeit tot ze zelf aan de beurt zijn en moord en brand gaan schreeuwen als het al te laat is...

Chabimaty | 26-06-16 | 22:35

Parel van het Zuiden.

Mijn opa was bijna 100 jaar geleden mede oprichter van een vakbond en moet zich wel omdraaien in zijn graf, de huidige vakbonden zijn onderdeel van het old boys netwerk en zitten in de raden van pensioenfondsen. We are doomed..

polderaar | 26-06-16 | 22:32

Chabimaty | 26-06-16 | 22:21
Bedankt voor het meedenken, ik ga er een nachtje over slapen. Ik ga proberen een plan te maken en dan ga ik kijken of er organisaties zijn die kunnen helpen. Niks doen is ook geen optie.

catomar | 26-06-16 | 22:29

excuus kon op sommige tegels niet reagren u weet wel de bazin en bezoek dan speel ik altijd de nederige slaaf .
dus sorrie hier voor .
Maar als ik alles opteld het begint met een zogenaamd tekort ondertussen loop de pot wel steeds voller en voller en dan nu de aap uit de mouw alles rechtsstreeks naaar de e.u ,terwijl we niet eens de diefstal van lubbers vergoed hebben gekregen die miljrden uit de pot haalde in de jaren 80 .
beste gluurders WIJ HEBBEN een wapen stem op de PVV desnoods dierenpoes of wat dan ook zorg dat deze land veraders niet meer in de kamer komen

witchmaster | 26-06-16 | 22:27

Parel van het Zuiden | 26-06-16 | 22:24

In de zak van de politici?

Chabimaty | 26-06-16 | 22:27

(misschien doet er zelfs een geen-partij mee, met een leuke app voor een dagelijks referendum.)

W_F | 26-06-16 | 22:26

Desmoulins | 26-06-16 | 20:34

Ik mag hopen dat dit sarcastisch bedoeld is?!

doskabouter | 26-06-16 | 22:24

@Chabimaty | 26-06-16 | 22:21

Waar zijn de vakbonden eigenlijk?

Parel van het Zuiden | 26-06-16 | 22:24

@Watching the Wheels | 26-06-16 | 22:01:
Nog niet bekent met Berbaar?

LuckyGirl | 26-06-16 | 22:24

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 22:18
Dat klinkt al beter. Groningen is voor mij om dezelfde reden prima te doen.

error503 | 26-06-16 | 22:23

Ik kijk nu al uit naar de verkiezingsthema's van begin volgend jaar. Een one-issue partij met een stel huisdieren op de kieslijst kan 2/3 van de zetels halen als de juiste one-issue aansnijden.

W_F | 26-06-16 | 22:23

@Watching the Wheels | 26-06-16 | 21:54

Zullen ze zeker doen maar veel zal het niet helpen.
Kijk hier maar eens naar
www.silverbearcafe.com/private/12.12/c...
En dit is alleen voor de VS maar ook in Europa bijv. Deutsche Bank staat voor 72 biljoen bloot aan derivaten wat al meer is dan het totale jaarlijkse GDP van heel de wereld.
Dit is too big to bailout, als die bubble barst zijn we allemaal zwaar het haasje en zullen totaal andere zorgen hebben dan pensioengeld zoals overleven bijvoorbeeld :-(

von Strumpfhausen | 26-06-16 | 22:22

Als het dadelijk allemaal definitief misgaat, er dadelijk niets meer is, dan hoop ik dat ik nog de kracht heb voordat ik definitief mijn ogen sluit om mijn handen om de nek van een of meerdere verantwoordelijke politici of van de useful idiots te leggen en deze dan langzaam, heel langzaam dicht te knijpen.

swapper | 26-06-16 | 22:22

miko | 26-06-16 | 21:46

Yup, dat ook nog eens. Een beter regime ontstaat zelden na bloedvergieten.

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 22:21

catomar | 26-06-16 | 22:07
Ik reageer niet vaak maar lees veel mee. Een goede organisator is nodig (vergunningen e.d.) en dan natuurlijk zo veel mogelijk mensen zien te bereiken (thunderclap misschien?) met een goed onderbouwd verhaal en het nadrukkelijke belang. En misschien iets van een soort "aanmeldpunt"? Ik weet niet of je er iets mee kunt maar ik probeer met je mee te denken ;)

Chabimaty | 26-06-16 | 22:21

En dan nóg zijn er lutsers die blijven beweren dat de EU zo goed voor ons is. Ik ben nog steeds aan het zoeken want ik kan het maar niet vinden. Nu zet ik het internetachtig machien stil want anders komt het met mijn bloeddruk niet meer goed...

@ing. B | 26-06-16 | 21:42
Ik sluit me geheel bij u aan.

Sjefke7807 | 26-06-16 | 22:20

error503 | 26-06-16 | 21:58

Een demonstratie in elke provinciale hoofdstad dan? Het zou voor mij ook wat duur worden naar Amsterdam af te reizen. Maar Groningen is prima te doen (ok, ik woon er toevallig maar dat daargelaten ;-) )

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 22:18

Overleg Duitsland Frankrijk.

Beide landen willen dat er duidelijke EU-prioriteiten worden opgesteld op het gebied van buitenlandse zaken en veiligheid. Ook moet de EU voortmaken met een gezamenlijk asiel- en immigratiebeleid. Een Europese grens- en kustwacht is daar onderdeel van. Verder moet er wat Frankrijk en Duitsland betreft een Europees antwoord komen op de toename van het aantal economische immigranten.

Op economisch gebied willen de landen uiterlijk in 2018 een 'fiscale instantie' voor de Eurozone oprichten. Die moet bijvoorbeeld zorgen voor investeringen in landen die het hardst zijn geraakt door de financiële crisis.
-----------------------------------------------------------------------------------

En nu komt deze doorzichtige aap al uit de mouw, de z.g. fiscale instantie zal onze Nederlandse pensioenfondsen dwingen om zoveel mogelijk te investeren in de zuidelijke landen.

Mensen wordt wakker en doorzie dit smerige spel en wie staat er aan het hoofd van het ABP ? Juist ja die van het CDA zij komt uit Brussel en zo Eurofiel als maar mogelijk is. Zij die het proces kunnen pushen en sturen zijn ruim op tijd gepositioneerd en CDA'ers zijn hier goed in, denk maar aan 2005. Hoe is het in godsnaam mogelijk dat deze mevrouw welke een trackrecord heeft bij de EVP voor allerlei niet hoogstaande feiten zoals.

1) EVP voorzitter van het vrouwen MBK netwerk.
2) Meldpunt diefstal bij vrachtwagenchauffeurs v.w.b. lading.
3) En dat we in de EU dezelfde verkeersborden moeten hebben.
4) En ze heeft een keer een marathonzitting van 16 uur overleeft.

En dit is dan de bestuursvoorzitter van het ABP zonder enige financiële achtergrond ( Verpleegkundige HBO ). Deze dame is net als de rest van het geparachuteerde management (vakbond,baantjesjagers,enz)

Deze lieden vertrouwen we miljarden toe die zelf niet 1% kunde bezitten om zo'n omvattend bedrijf te kunnen leiden. Alles wordt uitbesteed aan diegene die ondoorgrondelijke producten in de markt zetten die ze zelf niet snappen. Als er een grondig onderzoek naar de visie van dit fonds en de kinderlijke fouten van deze z.g beleidsmakers zou volgen,dan zakt uw broek af.

In een opgaande economie is het moeilijk om fouten te maken, je hoeft zelfs niet na te denken, je denkt zelfs dat als er een gedeelte van je kas wordt leeggeroofd dit weinig uitmaakt voor de toekomst.

Nog even en de EU rooft onze overgebleven kas tot op de bodem leeg en niemand hoeft verantwoording af te leggen en deze kundige bestuurders zijn alweer onderweg naar de volgende functie om de boel te vernagelen.

Chinook Elsevier | 26-06-16 | 22:16

@Bolhoed | 26-06-16 | 21:59

Wat een geruststelling. Nederland kan weer verder slapen want Bolhoed zegt dat alles goed komt.
Alleen even opletten in 2022 wanneer zo goed als alles via een herverdeling verdampt is.

Desmoulins | 26-06-16 | 22:15

Berbaar | 26-06-16 | 22:02
Ben ik hysterisch? Of is de rest totaal murw?
Het is maar net hoe je het bekijkt!

catomar | 26-06-16 | 22:15

Assembled in NL | 26-06-16 | 22:06
Dan zeg ik heel braaf met een schuin hoofdje dat ze de regels niet kennen: dat dat nieuwe Europese Regelgeving is.
Nou, laat ze dan al die Europese wetteksten maar eens uit gaan pluizen.

nemoj me jebat | 26-06-16 | 22:14

De regenten in Den Haag gaan hun hand overspelen.Vroeger of later zal 1672 zich weer herhalen of zoals mijn opa zei: ik heb twee oorlogen meegemaakt je vader een en jij zal er ook een meemaken.Wat moest ik hier vroeger om lachen, maar het lachen is mij nu wel vergaan,

polderaar | 26-06-16 | 22:14

aartvantiemenvanjand | 26-06-16 | 21:55

Vergeet niet dat er ook een dubieuze coalitiepartner in het spel is, namelijk de VVD, dus straks niet alleen de PvdA over de kling jagen en in de pan hakken.

Nelis SplitBloes | 26-06-16 | 22:10

Lupuslupus | 26-06-16 | 21:39

Weet je, ik denk wel eens dat wij weinig grijs kennen in acties. We zijn gewoon geen volk voor demonstraties. We zijn van oudsher rechtschapen volk, met respect voor autoriteit, zelfs als we openlijk genaaid worden. Er wordt iets doorgevoerd, we klagen en bitchen erover maar doen verder weinig. Pas als we kookpunt ver voorbij zijn komen we in actie. Ik vrees dat we dan niet meer te houden zijn en bepaalde lieden maar beter een bunker op kunnen zoeken.

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 22:09

ja,diedus! | 26-06-16 | 21:59
En ik had nog wel geschiedenis in mijn pakket, zou je niet zeggen! Met mijn historisch besef is wel heel treurig gesteld dus. Ik vind 20 augustus ook goed, alleen probleem met vakantiegangers. Bedankt voor voorstel.
Iemand anders nog een mooie datum? En ideeën hoe dit aan te pakken?
Dus, doen we 20 augustus of 17 september, en hoe kunnen we doorpakken?

catomar | 26-06-16 | 22:07

@Watching the Wheels | 26-06-16 | 22:01:
Demonstreren alleen heeft weinig zin.
Goede tip!(voor anderen. Ondanks penibele situatie was het enorm belangrijk voor me om schuldenvrij te zijn, om de reden die jij bedoelt).

LuckyGirl | 26-06-16 | 22:06

-weggejorist-

Assembled in NL | 26-06-16 | 22:06

Assembled in NL | 26-06-16 | 21:52
Hahaha! Ik wou dat ik mee was.
Hoop dat je Bob Geldwolf nog tegenkomt.

nemoj me jebat | 26-06-16 | 22:04

@catomar | 26-06-16 | 21:40
Nee dat past me niet dan moet ik naar tante Bep in Schubbekutteveen en/of het gazon maaien.
Man, man, man wat een hysterici allemaal weer!!

Berbaar | 26-06-16 | 22:02

Martelaar dan maar, zonder pensioen heeft oud worden geen zin.

compitaal | 26-06-16 | 22:02

@catomar | 26-06-16 | 21:51
Zo leuk braaf al die mensen die een vrije zaterdag zoeken om fijn te demonstreren. Je kunt beter schulden aflossen, niks meer bijlenen en minder uitgeven, dan is de macht van Juncker en friends zo gebroken.

Watching the Wheels | 26-06-16 | 22:01

Broed Kip | 26-06-16 | 21:44
Ik wil zo'n stickerT op mijn kentekenplaat.

nemoj me jebat | 26-06-16 | 22:00

Als belanghebbende mag ik toch hopen dat de PvdA het nu eindelijk eens voor de ouderen gaat opnemen. Kennelijk heeft men nog steeds niet in de gaten dat de partij in de peilingen laag staat. Hoogste tijd voor verkiezingen.

Mannes | 26-06-16 | 22:00

Wat betreft mijn pensioen heb ik mijn leeftijd mee!
Wat betreft mijn verblijf op deze aardkloot heb ik 'm wat dat betreft natuurlijk tegen. Maar ja, een mens kan niet álles meemaken, toch? Wie van ons zal het nog meemaken dat het allemaal goed komt met Europa!

demaup | 26-06-16 | 21:59

Jarenlang betaald. Het was achtergesteld loon zeiden ze, mag je later leuke dingen van doen. Dat ik spaarde en loon inleverde voor luie Zuid-Europeanen vertelden ze er niet bij.
Hé Jetta, die volkstuin ligt zeker ook in het buitenland?

gescheurdrubber | 26-06-16 | 21:59

catomar | 26-06-16 | 21:51 Je vroeg om iets met een historisch tintje. 20 augustus waren de moorden op de gebroeders de Witt in Den Haag . Vandaar. Succes met je terechte oproep.

ja,diedus! | 26-06-16 | 21:59

-weggejorist-

Bolhoed | 26-06-16 | 21:59

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 21:35
Behalve dat het niet in onze aard ligt is het ook buiten gewoon duur. Of ik nou met de auto of met de trein kom, zo'n dagje uit kost me dik €70, op een doordeweekse dag het dubbele.

error503 | 26-06-16 | 21:58

@Lupuslupus | 26-06-16 | 21:55:
Kinkje in firefox. Verholpen.

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:58

Een eeuw geleden was Jetta in een gesticht opgeborgen omdat men toen dacht dat mensen met een fysieke beperking ook wel geestelijk niet helemaal in orde zouden zijn. Daar zou ze eens over na moeten denken. Oh, wacht, gebrekkige gewetensfunctie....

brutus68 | 26-06-16 | 21:58

Ali baba is er niets bij

Mo het varken | 26-06-16 | 21:57

Een dag na de Brexit al een email van Corien Wortmann van het ABP.Zei wist al te melden dat de beleggingen van het pensioenfonds geraakt werden.Over de voornemens van het kabinet om Europa in mijn 32 jarige inleg te laten graaien geen woord.

polderaar | 26-06-16 | 21:57

@error503 | 26-06-16 | 21:39

Spanje zal nooit toestaan dat Schotland zelfstandig toe zal treden tot de EU juist om een Catalaanse afscheiding te voorkomen. Zij zullen zich namelijk ook als een zelfstandige staat willen aansluiten bij de EU.

Desmoulins | 26-06-16 | 21:57

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:51
Ook top, sorry kan je tegel niet vinden.

catomar | 26-06-16 | 21:55

Klijnsma, het praat maar het zegt niets. PVDA praat veel maar komt nooit to the point, draaien heet dat!

aartvantiemenvanjand | 26-06-16 | 21:55

Als ZZP er heb ik 10 jaar geleden al beslist om niet aan de pensioenfondsen te betalen. Ik had er toen al geen vertrouwen in.

Mo het varken | 26-06-16 | 21:55

Tweet is verwijderd?
LuckyGirl | 26-06-16 | 21:48
/
nee hoor.

Lupuslupus | 26-06-16 | 21:55

@von Strumpfhausen | 26-06-16 | 21:44
Mee eens, het systeem is stuk. Of ze moeten het slapende geld "wakker maken" youtu.be/CWq02hVZ0hs?t=173 o wacht dat doen ze natuurlijk door die pensioenfondsen te beroven :).

Watching the Wheels | 26-06-16 | 21:54

BlowingBubbles | 26-06-16 | 21:48
Top.

catomar | 26-06-16 | 21:53

-weggejorist-

Assembled in NL | 26-06-16 | 21:52

@catomar | 26-06-16 | 21:49
Hee. ik schreef: je kan op me rekenen!

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:51

ja,diedus! | 26-06-16 | 21:48
Nee, in sommige delen van het land is de schoolvakantie dan nog niet afgelopen en zijn er dus nog mensen op vakantie. Is er dan al wat op 20 augustus?

catomar | 26-06-16 | 21:51

De PVV had de demonstratie op de Koekamp destijds prima georganiseerd, overal vanuit het land reden bussen; retour Den Haag vanaf mijn woonplaats in het Oosten: 15 euro. En het was nog reuze gezellig ook in de bus met alle gelijkgestemden.

Lupuslupus | 26-06-16 | 21:51

Ik moet ineens aan de Macro jaren 80 denken.
Oei, de denk politie...
*madeliefjes melk en koekjes madeliefjes melk en koekjes*

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:50

GS+Breakthesystem

Melfs | 26-06-16 | 21:49

Lupuslupus | 26-06-16 | 21:46
En met z'n tweeën maken we ook niet zoveel indruk vrees ik. Dus kom op GS! Of weet iemand anders hoe we dit aan kunnen pakken? Ik ben serieus. Ik ben het zat.

catomar | 26-06-16 | 21:49

catomar | 26-06-16 | 21:40 20 augustus Den Haag ?

ja,diedus! | 26-06-16 | 21:48

Fout in browser.

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:48

catomar | 26-06-16 | 21:40
Present!

BlowingBubbles | 26-06-16 | 21:48

Tweet is verwijderd?

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:48

 
Aandelen doen 't momenteel wat minder, investeren dus in een paar AK 47's met heel veel munitie ... altijd handig voor in minder tijden.
 

Rebellis | 26-06-16 | 21:48

Oke, zal ik dan maar een datum prikken voor een massale demonstratie?
Wat denken jullie van zaterdag 17 september 2016, dat is de zaterdag voor prinsjesdag.
Of weet iemand anders een leuke datum? Met een historisch tintje bijvoorbeeld.
catomar | 26-06-16 | 21:40
.
17 september is prima wat mij betreft. Maar nu nog iemand (GS????) die het organiseert want ik ga daar natuurlijk - na 2,5 uur reizen - niet in mijn uppie staan.
.

Lupuslupus | 26-06-16 | 21:46

@Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 21:27
Bovendien leiden revoluties zelden tot betere regimes.

@Assembled in NL | 26-06-16 | 21:06
Je hebt geluk gehad!
*aai over bolleke geeft*
En nu braaf zijn!

miko | 26-06-16 | 21:46

@Doper | 26-06-16 | 21:22

Gheghe.... veel te laat vriend.

Al eens 1400 miljard pensioen geld zien verdampen ?
Ik schat nog een maandje of 4 geduld en u zal er getuigen van zijn, en het ironische is niet omdat de EU het heeft geconfisqueerd.

von Strumpfhausen | 26-06-16 | 21:44

@Dr. Frambozenjam | 26-06-16 | 21:06
Achterliggende drogreden zal zijn dat er zogenaamd concurrentie tussen de fondsen zal kunnen ontstaan, wat in praktijk natuurlijk nooit zal gebeuren.

Watching the Wheels | 26-06-16 | 21:44

Lupuslupus | 26-06-16 | 21:28
-
En is er al een datum geprikt voor een enorme demonstratie naar het Binnenhof? Kom op redactie van GS, ORGANISEER a.u.b. iets in die richting! Miljoenen handtekeningen verzamelen voor het referendum is ook gelukt, dan moet een demonstratie van minimaal 1,5 miljoen mensen naar het Binnenhof ook mogelijk zijn!
.
.
Dat lijkt mij al een uitstekend plan !!
Met Sticker plan !!
.
.
Mark_Rubber | 26-06-16 | 21:31
-
Kunnen we niet gezamenlijk een sticker actie opzetten? Bijvoorbeeld voor het EU gedeelte op de kentekenplaat. Een Nederlands vlaggetje ipv dat besmette sterretjes-rondje. Of een met een verbodsteken ervoor. Bestaat al, maar dan aangeboden op deze website tegen productie- en verzendkosten.
Zijn vast wel sympathieke reaguurders die zoiets kunnen faciliteren. En genoeg auto bezittende netto belastingbetalers die er een op de voiture willen plakken.
Een klein beetje burgerlijk ongehoorzaam de boel opstoken.
Het rad draaien, zoals D66 dat noemt.
Ik weet zeker dat er een hoop op de wegen te zien zullen zijn.
Daar zullen de dictatoriale eurofielen flink zenuwachtig van worden.

Broed Kip | 26-06-16 | 21:44

Break the system?
Were are you?...

Melfs | 26-06-16 | 21:44

Laat een socialist over geld gaan ,en het verdwijnt als sneeuw voor de zon, en dat stelletje knuppels in Den Haag zitten er als schapen bij ,en slapen gewoon door . Dit laat je toch gvd niet gebeuren .

fleurtje | 26-06-16 | 21:43

Jetta Klijnsma. Ik kan het niet neertiepen hier wat ik van haar vind. Want dan zou ik niet alleen weggejorist worden maar ook opgepakt door politie.

ing. B | 26-06-16 | 21:42

Oke, zal ik dan maar een datum prikken voor een massale demonstratie?
Wat denken jullie van zaterdag 17 september 2016, dat is de zaterdag voor prinsjesdag.
Of weet iemand anders een leuke datum? Met een historisch tintje bijvoorbeeld.

catomar | 26-06-16 | 21:40

@ catomar | 26-06-16 | 21:11

Gooi het er maar gewoon uit hoor.

Niks beter dan verhalen als dit om de wegkijkers die ook dit forum bevuilen eens met hun gezicht in de bruine werkelijkheid te duwen.

Ravian | 26-06-16 | 21:39

Ehm, er is nogal een groot gebied tussen niets doen en aanslagen plegen. Ik heb verscheidene malen meegedaan met demonstraties en ik ben lid van een politieke partij. Toegeven, het heeft weinig zoden aan de dijk gezet, overal waar ik tegen demonstreerde is toch doorgezet maar ik heb het geprobeerd. Aanslagen plegen is ultiem zwaktebod wat mij betreft. Je bereikt toch bijna altijd tegengesteld effect.
Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 21:27
.
Dank voor uw uitleg en hulde voor uw betrokkenheid. Natuurlijk is een aanslag nooit een acceptabel middel maar in dit geval denk ik toch "het zal wel loslopen". De persoon in kwestie is gewoon heel erg boos en dan zeg/schrijf je weleens dingen die je nooit zult uitvoeren.
Juist als je heel erg boos/woedend bent is het niet echt eenvoudig om je hart te luchten op een acceptabele/beschaafde manier. Soms verander ik een reactie wel 3x voordat ik op "post" klik.... Want eenmaal in de kerker van Joris beland wil je dat een volgende keer ten allen tijde vermijden..
.

Lupuslupus | 26-06-16 | 21:39

En we zwaaien met z’n allen naar ons pensioen.

dogbitedog | 26-06-16 | 21:39

Klijnsma mag van mij de rest van haar miezerige leven op haar buik op een skateboard door het leven.
*lucht een heel klein beetje op*

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:39

Meanwhile in Spain:
Spain Exit Polls Show Podemos Overtaking PSOE
www.thespainreport.com/articles/780-1...

Podemos, ultra links, steunt een volsraadpleging voor een onafhankelijk Catalonië, antikapitalistisch en eurosceptisch.

error503 | 26-06-16 | 21:39

Sorry voor de lettermissers, dikke vinger, kleine telefoon.

stroopa | 26-06-16 | 21:38

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:28
Een potje Dr. Frambozenjam.
(Of hij moet over de datum zijn - dan ga ik op zoek naar een frisser exemplaar.

nemoj me jebat | 26-06-16 | 21:38

Jetta Klijnsma Partij van de Afbraak:
"neem een groentetuintje en kweek wiet"
Hoerrrrrrr

nomo | 26-06-16 | 21:36

Tja, Klijnsma wil iedere oudere aan de moestuin en de bedeling, je zou het verwachten van de rechtervleugel van de VVD, maar nee ze is van de PvdA.

Rest In Privacy | 26-06-16 | 21:36

Dr. Frambozenjavm | 26-06-16 | 21:29

U denkt dat mensen het 60 jaar kunnen volhouden zonder dat iemand er ook maar naar omkijkt? Zelf vermoed ik straks een gemiddelde levensverwachting van pensioenleeftijd + 4 maanden. 't Moet natuurlijk allemaal wel betaalbaar blijven.

Bert-Bus | 26-06-16 | 21:36

error503 | 26-06-16 | 21:04

Laten we eens beginnen met massale demonstraties. Ik weet dat het niet echt in onze aard zit maar ik geloof dat als het echt erg word we er wel voor te porren zijn. Wat burgerlijke ongehoorzaamheid hier en daar wellicht en onze leiders bestoken met mails. Nou ja, ik ben geen deskundige op dit vlak, maar voordat we afvallen tot barbaren is er vast genoeg te doen.

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 21:35

Doper | 26-06-16 | 21:22

Ik ben bang dat het dat moment telkens uitgesteld word. Nederlanders zijn het het wandelende poldermodel die moeilijk oo de been gebracht kunnen worden. Wanneer was de laatste serieuze demonstratie? En waren er demonstraties pakweg zo'n 30 jaar terug dan waren het speldenprikjes. In Frankrijk daar word er nog echt gedomstreerd, nog steeds, maar daar laten de Ned. noch de Franse tv weinig van zien. Jammer want goed voorbeeld doet volgen. Dus laat van je horen Nederland!!!!!

stroopa | 26-06-16 | 21:35

-weggejorist-

Melfs | 26-06-16 | 21:35

Ik haat geweld, ben er angstig mee.
Maar een visioen van Arabische proporties...

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:35

raskol | 26-06-16 | 21:27
Ik heb me nooit zo druk gemaakt, maar de laatste tijd denk ik steeds vaker, waarom doe ik dit nog? Ook wij leven als gezin redelijk spaarzaam. Maar ik denk dat ik daar maar mee stop. Een tijdje geleden kwam D666 met het plan dat je huis in box drie moet. Ik krijg dan echt een waas voor mijn ogen. Een ander die alles uitgeeft krijgt alles gratis. De typhus voor ze. Ongezien moet ik er hier geloof ik bij zetten.

catomar | 26-06-16 | 21:34

-weggejorist-

Assembled in NL | 26-06-16 | 21:33

@en définitive | 26-06-16 | 20:43

Hij zegt dus ook een boel zinnige dingen...

Desmoulins | 26-06-16 | 21:33

Eerst hebben die ratten mijn pensioenleeftijd verhoogd en mijn premie verlaagd.Veel tijd om wat extra te sparen heb ik nu niet meer. Nee het word nu echt tijd voor de Hooivorken,Pek en veren wie is er goed met hout en kan een paar grote houten palen op het plein in de grond zetten? NEXIT NOW!!!

speculoos | 26-06-16 | 21:31

Guy Veropzoudten | 26-06-16 | 21:24
Zolang hij bij een extreem verkeerde partij zit als het gaat om de EU, heb ik geen medelijden met de man. Zou hij overstappen naar VNL, dan krijgt ie mijn stem. Zo niet, dan wordt t Bontes.

BlowingBubbles | 26-06-16 | 21:31

@miko | 26-06-16 | 21:19
Desmoulins | 26-06-16 | 21:28
.
Mijn fout.
Haalde 2 namen door elkaar.
My bad.

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:31

Kunnen we niet gezamenlijk een sticker actie opzetten? Bijvoorbeeld voor het EU gedeelte op de kentekenplaat. Een Nederlands vlaggetje ipv dat besmette sterretjes-rondje. Of een met een verbodsteken ervoor. Bestaat al, maar dan aangeboden op deze website tegen productie- en verzendkosten.
Zijn vast wel sympathieke reaguurders die zoiets kunnen faciliteren. En genoeg auto bezittende netto belastingbetalers die er een op de voiture willen plakken.
Een klein beetje burgerlijk ongehoorzaam de boel opstoken.
Het rad draaien, zoals D66 dat noemt.
Ik weet zeker dat er een hoop op de wegen te zien zullen zijn.
Daar zullen de dictatoriale eurofielen flink zenuwachtig van worden.

Mark_Rubber | 26-06-16 | 21:31

Ik woon in Frankrijk en ik jaag hier in het seizoen graag op wilde zwijnen. Als de EU met z'n begerige, hebberige vingers aan de Nederlandse pensioenpotten komt, dan houd ik op met wilde zwijnen en ga ik op ongedierte jagen.

arc-en-ciel | 26-06-16 | 21:30

Assembled in NL | 26-06-16 | 21:04

Als je dat bedoeld, weinig problemen mee. Maar zoals u het eerst omschreef kwam het nogal over het randje over.

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 21:30

@Lupuslupus | 26-06-16 | 21:28:
Reken op mij.

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:29

@Desmoulins | 26-06-16 | 21:28

theorietje, dat is.

Desmoulins | 26-06-16 | 21:29

Citaat: Uw AOW-leeftijd is nog niet bekend, maar minimaal 67 jaar. De AOW-leeftijd gaat in stappen omhoog naar 67 jaar in 2021. Daarna hangt de AOW-leeftijd af van hoe oud mensen gemiddeld worden na hun 65e. Vanaf 2017 stelt de overheid elk jaar vast wat over 5 jaar de AOW-leeftijd is.
www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/alge...

Ik denk dat de mens straks 140 jaar oud wordt gemiddeld in Nederland.

Dr. Frambozenjam | 26-06-16 | 21:29

@miko | 26-06-16 | 21:19

Ik vond dat 'reptielentheorie' anders heel geloofwaardig...

Man, wat een gek.

Desmoulins | 26-06-16 | 21:28

@McMarx | 26-06-16 | 20:05
BRILJANT!!!!
Maar dan wel meteen een goed misdrijf plegen. Dus geen moord of doodslag - dan sta je zo weer buiten - maar de belastingdienst flink naaien ofzo!

Rest In Privacy | 26-06-16 | 21:28

Even OT: wie hebben er hier eigenlijk allemaal 'zwaai-recht'?

BlowingBubbles | 26-06-16 | 21:28

Ben ik even blij dat ik hier op GeenStijl al mijn eigen pensioenpotje heb gevonden!*
nemoj me jebat | 26-06-16 | 21:25:
Bedoel je met pensioenpotje een rijkere oudere lesbische dame?

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:28

Is er al een website voor gezamenlijke aktie?
.
.
Broed Kip | 26-06-16 | 21:15
.
En is er al een datum geprikt voor een enorme demonstratie naar het Binnenhof? Kom op redactie van GS, ORGANISEER a.u.b. iets in die richting! Miljoenen handtekeningen verzamelen voor het referendum is ook gelukt, dan moet een demonstratie van minimaal 1,5 miljoen mensen naar het Binnenhof ook mogelijk zijn!

Lupuslupus | 26-06-16 | 21:28

@catomar

Je bent precies ontopic. Want dit is waar het om gaat: spaarzaam leven en rekening houden met 'later' levert in de EU niets meer op. Sterker nog, je wordt ervoor afgestraft terwijl de free-riders en parasieten meeprofiteren van voorzieningen waar jij aan betaalt. Het moet nog even doorgaan, en zelfs de uiterst trouwe en principiële oosterburen gaan om een Dexit roepen.

raskol | 26-06-16 | 21:27

Lupuslupus | 26-06-16 | 21:04

Ehm, er is nogal een groot gebied tussen niets doen en aanslagen plegen. Ik heb verscheidene malen meegedaan met demonstraties en ik ben lid van een politieke partij. Toegeven, het heeft weinig zoden aan de dijk gezet, overal waar ik tegen demonstreerde is toch doorgezet maar ik heb het geprobeerd. Aanslagen plegen is ultiem zwaktebod wat mij betreft. Je bereikt toch bijna altijd tegengesteld effect.

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 21:27

"Het onderhandelingsresultaat kan voor lidstaten met minder ver ontwikkelde tweedepijler pensioenstelsels een bijdrage leveren aan een meer toekomstbestendige inrichting van de oudedagsvoorzieningen, hetgeen de financiële stabiliteit in Europa als geheel ten goede komt."
Is de pleuris al uitgebroken?
*Deksels. Ben ik even blij dat ik hier op GeenStijl al mijn eigen pensioenpotje heb gevonden!*

nemoj me jebat | 26-06-16 | 21:25

@Parel van het Zuiden | 26-06-16 | 20:45

Ik kan hier na hoofdstuk 450 'van de totale afbraak van Nederland' bijna niet meer in serieuze bewoordingen op reageren. Wij begeven ons zo lang op de weg richting de totalitaire afgrond.

Desmoulins | 26-06-16 | 21:24

@necrosis | 26-06-16 | 19:55
Let er wel op dat je maximaal zo'n 6k aan vermogen mag hebben als alleenstaande bij de sociale dienst (incl. waarde auto, juwelen etcetera).

Rest In Privacy | 26-06-16 | 21:24

Geheim, geheim, geheim en die arme jongen Omtzigt moet ons er telkens op wijzen. Triest verhaal.

Guy Veropzoudten | 26-06-16 | 21:24

Dit zou gek genoeg wel eens de vonk kunnen zijn. Dit gaat fysiek pijn doen. Ons pensioenstelsel is een unieke waarde in de maatschappij. Een van de gevolgen van en tegelijk pijlers onder de burgerlijke solidariteit. Die doe je niet weg zonder Frankrijk-achtige protesten. En hier meer dan terecht. Geen basis meer voor de solidariteit? Dan dus geweld, helaas.

Ik voorspel u: na lange tijd corruptie nu eindelijk demonstraties, die uiteindelijk tot gaatje zullen zullen gaan. Letterlijk hooivorken dus. Dit was niet nodig geweest. Kutzooi.

Doper | 26-06-16 | 21:22

@spekpater | 26-06-16 | 19:32

Boeven? Dat is het ongeregeld spul in de Donald Duck.
De EU-dictators zijn ordinaire topcriminelen.

Pieter V | 26-06-16 | 21:22

@miko | 26-06-16 | 21:15:
Jazeker.
Heb hem gezegt dat zijn opgeblazen ego nog niet verdampt is, in tegenstelling tot zijn investering.

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:22

Dit zal dan toch wel door de Staten Generaal moeten? Mooi onderwerp voor een nieuw referendum. *meldt zich present bij GeenPeil* & *fietsketting smeren + banden oppompen doet voor flyeractie*

BlowingBubbles | 26-06-16 | 21:22

en définitive | 26-06-16 | 21:13:
Sterker nog, je hoeft bij deze generatie politici niet een tussen de regels door te lezen.
De regels zelf zijn in-your-face genoeg.
Ze nemen de moeite niet eens te liegen, of liegen slechter dan een 5-jarige.
Een belediging voor mijn intelligentie.
We hebben in huize Girl al 8 jaar geen TV aansluiting meer.
Scheelt tijd en kalmeringstabletjes.

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:20

Ach ja participatiemaatschappij hè... Wie is er niet door naar de klöten gegaan? Vroeger hadden we Petje Pietamientje, tegenwoordig hebben we Jetta Alles Onder de Petta. Een beetje slimme vent spaart geen cent.

Bert-Bus | 26-06-16 | 21:19

@LuckyGirl | 26-06-16 | 20:46
Een complete mongool dat is het.

miko | 26-06-16 | 21:19

@prakkie | 26-06-16 | 20:42

Waar is uw medemenselijkheid? Waar is uw solidariteit richting onze Europese kameraden?
Ook de zuidelijke landen hebben recht op een aangename oudedagsvoorziening. Dat moeten we onze zusters en broeders in Italië, Spanje en Portugal maar straks ook Albanië en Kirgizië niet ontnemen. Samen staan we immers veel sterker.
Daarbij zijn onze pensioenpotten ook maar een overblijfsel uit een periode van kolonialisme en blanke privileges.
In andere woorden; onze vergaarde welvaart is in zekere zin discutabel te noemen en daarom absoluut niet voorbehouden aan een selecte groep zoals de Nederlanders.
Welvaart deel je door het Europese belang altijd centraal te stellen. Nationale pensioenfondsen zijn uit een periode die voorbij is. Accepteer dat nou gewoon en omarm de Grote Europese Droom. U wilt toch geen oorlog?

Desmoulins | 26-06-16 | 21:19

@prakkie | 26-06-16 | 20:42
Gaas een cursus sarcasme volgen!

miko | 26-06-16 | 21:16

Is er al een website voor gezamenlijke aktie?
.
.

Broed Kip | 26-06-16 | 21:15

@LuckyGirl | 26-06-16 | 20:32
optelsommetje is net wat extra geld in het pensioenfonds aan het storten.
Met zijn vooruitziende blik!! Moehahahaha. Is hij hier nog geweest na de Brexit??

miko | 26-06-16 | 21:15

@LuckyGirl | 26-06-16 | 21:04 Door de bank genomen.., kun je tussen de regels door lezende welke de bedoelingen zijn van het grootkapitaal, onheilstijdingen al van ver zien aankomen.

en définitive | 26-06-16 | 21:13

En dan zit er toch ook nog een klein venijnig stukje in de staart van de brief van Kleinsma.

Tot slot merk ik op dat het onderhandelingsresultaat een bepaling bevat om de richtlijn zes jaar na de inwerkingtreding opnieuw te evalueren. Daarmee zijn naar de verwachting van het kabinet nieuwe voorstellen vanuit Europa op het terrein van aanvullende pensioenen voorlopig niet aan de orde.

Over 6 jaar?.. is dat de visie dat wanneer de PVV eventueel 4jaar geregeerd zou hebben,dit overhevelen weer meer uitgebreid kan worden door de nieuwe eurofiele ploeg in vak K?

deraderendraaien | 26-06-16 | 21:12

Ach, een revolutie kan soms slechts 1 maaltijd verwijderd zijn.....

Oepsie1234 | 26-06-16 | 21:12

@Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 19:43
.... maar PvdA bestaat uit landsverraders.....
Helemaal mee eens. Maar hoe noemt u dan Rutte en z'n VVD-kliek en Pechtold met z'n D66-EUSSR-fielen? Zijn dat dan geen landverraders.

Frans Bierings | 26-06-16 | 21:12

"Volgens die woorden van Juncker is opstand dus een reële verwachting. Misschien is de tijd die verwachting waar te maken dichterbij dan velen denken..."
@ Sleutelplanktovenaar | 26-06-16 | 21:06
.
opstand? helaas te laat, want:
eunmask.wordpress.com/2014/05/31/eu-r...

telelezer | 26-06-16 | 21:11

Je wordt nu ook al leeg getrokken als je een beetje pensioen hebt en een beetje spaargeld. Mijn schoonvader is blijvend opgenomen in een verpleeghuis en kan nu zijn hele AOW en zijn hele pensioen afdragen aan het CAK. Maar dat is nog niet genoeg, nee, natuurlijk niet, er moet nog meer gegraaid worden. Van zijn vermogen kan hij ook nog een keer 8% aftikken. Hij heeft zijn hele leven (45 jaar) in een fabriek gewerkt, en het hoogtepunt van het jaar was een vakantie van twee weken naar Tholen. Voor de rest hebben mijn schoonouders spaarzaam geleefd en hun hypotheek afbetaald. Het huis is een paar jaar geleden verkocht omdat hij naar een huurfatje ging i.v.m. gezondheid. En nu gaat alles naar de overheid. Als hij alles had opgemaakt, dan had hij nu dezelfde zorg gehad. Dus als ik 67 ben maak ik alles op, de klere voor ze. Tot de laatste cent geeft ik uit. Vuile vieze zakkenvullers in Den Haag. Als ik dan lees dat nieuwkomers 10.000 euro krijgen terwijl ze geen ene mallemoer aan de samenleving hebben bijgedragen en dat waarschijnlijk ook niet gaan doen, dan word ik pislink.
Waarschijnlijk ben ik niet helemaal on topic maar moest het ff kwijt.

catomar | 26-06-16 | 21:11

@Assembled in NL | 26-06-16 | 20:25
Als Joris ontwaakt uit zijn hazenslaapje kun je gaan.
*zwaait*
miko | 26-06-16 | 21:03
.
In dit geval hoop ik toch echt dat Joris verzachtende omstandigheden laat gelden.

Lupuslupus | 26-06-16 | 21:09

"Nederland en de nederlanders zijn te braaf. Waarom denk je dat men zo graag heeft dat alles gepind word en niet meer cash?? (...) Je buurjongetje 5 euro geven omdat hij je auto wast is er straks niet meer bij. Tenzij hij een swipemasjientje heeft! Zal hem leren, de kleine crimineel.
@ miko | 26-06-16 | 20:24
.
+10

telelezer | 26-06-16 | 21:08

Watching the Wheels | 26-06-16 | 20:36
Waarom zou de EU überhaupt zich moeten bemoeien met nationale pensioenfondsen doormiddel van het reguleren met een IORP-richtlijn? En nu lijkt het of J. Kleinsma een bijzonder akkoord heeft bereikt hierover. apart.

Dr. Frambozenjam | 26-06-16 | 21:06

Politici zouden eigenlijk niks met landsbestuur te maken mogen hebben.

Lagonda | 26-06-16 | 21:06

telelezer | 26-06-16 | 21:03

Daar is een mooie term voor, 'incrementalism'. Ofwel salami-tactiek. Volgens die woorden van Juncker is opstand dus een reële verwachting. Misschien is de tijd die verwachting waar te maken dichterbij dan velen denken.

Sleutelplanktovenaar | 26-06-16 | 21:06

-weggejorist-

Assembled in NL | 26-06-16 | 21:06

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 20:57
Ik ben het met je eens dat geweld niet de oplossing zou moeten zijn, en ik hoop van harte dat het nooit nodig zal zijn.
Maar op het moment dat er niet naar de meerderheid van het volk geluisterd wordt, en het volk de zittende politiek niet via de stembus kan bijsturen, wat dan? Toch maar kiezen voor een dictatuur?

error503 | 26-06-16 | 21:04

-weggejorist-

Assembled in NL | 26-06-16 | 21:04

Ik teken niet voor nationaal terrorisme. Als dat de prijs is, geef me dan EU maar. Een dergelijke mindset is voor mij onacceptabel. Een Nederland dat zo denkt is het niet waard gered te worden. Het doel rechtvaardigd niet altijd de middelen.
Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 20:57
.
U kunt anderen nou wel de maat nemen maar wat wilt u zelf DOEN dan?! Helemaal niets natuurlijk.

Lupuslupus | 26-06-16 | 21:04

en définitive:
Jouw nick blijkt een voorspellende...

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:04

"Hoezo kan onze regering (laat staan buitenlandse regeringen of de EU zelf) beslissingen maken over privaat geld van burgers? Het is geen belastinggeld, dus dit is ordinaire diefstal op staatsniveau..."
@ Sleutelplanktovenaar | 26-06-16 | 20:53
.
de EU(SSR) breidt haar macht steeds verder uit. Eerst langzaam begonnen om het naieve klootjesvolk slapende te houden, maar nu velen langzaamaan wakker worden (zie Brexit) gaan ze plotseling in een beangstigende sneltreinvaart en stroomversnelling zo veel mogelijk roofwetten doordrukken voordat andere landen de kans krijgen voor nog meer exits
Pone Verba Mea!
Mark my words
.
Opdat we niet vergeten toen Juncker ooit per ongeluk de waarheid zei in een dronken bui:
""We besluiten iets, laten het dan even rusten en kijken wat er gebeurt. Als niemand dan herrie maakt en er geen opstand uitbreekt, omdat de meeste mensen sowieso niet begrijpen wat er besloten is, dan gaan we weer verder. Stap voor stap, tot er geen weg meer terug is."" (bron: Der Spiegel 1999)

telelezer | 26-06-16 | 21:03

ad melkert | 26-06-16 | 20:57
De PvdA is een bedreiging voor elke euro, ze hebben niets op met het eigenvolk.

FreeVogelaar | 26-06-16 | 21:03

@Assembled in NL | 26-06-16 | 20:25
Als Joris ontwaakt uit zijn hazenslaapje kun je gaan.
*zwaait*

miko | 26-06-16 | 21:03

Lees en huiver: ">French pensions are almost entirely borne by the state, which means public spending on pensions is 14.4 percent of economic output compared to an EU average of 12.9 percent.
Pension System
France's pension system is made up of a public pillar financed on a pay-as-you-go basis, a mandatory occupational system, and voluntary occupational and personal arrangements.<"
Bron: www.pensionfundsonline.co.uk/content/c...

theo-is-dood | 26-06-16 | 21:03


Een zwakzinnige met een rollator . En die laat je de pensioenspot beheren ... ooh gutteguttegut .....

Koffie ? | 26-06-16 | 21:03

Je kan als burger maar weinig tegen die politieke boeven doen, maar onthoud wel wie het zijn. De verkiezingen in 2017 komen sneller dan je denkt.
FreeVogelaar | 26-06-16 | 20:57

Als je denkt dat een plan als dit zich laat stoppen door verkiezingen over een jaar, heb ik nog een brug te koop.

Sleutelplanktovenaar | 26-06-16 | 21:02

necrosis | 26-06-16 | 20:52

Ik zit in een confortabele situatie, de Fransen hebben ook veel interesse. Maar ik gun ze meer aan de Ollanders.

stroopa | 26-06-16 | 21:02

Mevr Klijnsma, dat is toch het toonbeeld van openheid en transparantie,
Noem eens een fatsoenlijk en transparant wapenfeit van Tiran Klijnsma, een ministerie van treurnis zou ze zelfs nog in een diepe depressie storten.

Sexpresso | 26-06-16 | 21:01

rien ne va plus, het geld is niet meer van u....
necrosis | 26-06-16 | 20:55:
Ik ken het als:
rien ne va plus, aju paraplu.

LuckyGirl | 26-06-16 | 21:01

@telelezer | 26-06-16 | 20:55
Ik vergeet niets, met name de bijzonder onbeschofte houding van die Schäuble.
Die moeten ze ....[MagNie van joris]

necrosis | 26-06-16 | 21:00

@raskol | 26-06-16 | 20:55
Over dit uitgestelde loon draagt u tzt een 36/40/52% belasting af. En van het overige, resterende, wel, daar gaat wij niet-namens u met eupartners over in gesprek. *ghehehe* (Botmodus uit)

en définitive | 26-06-16 | 21:00

@theo-is-dood | 26-06-16 | 20:44
Paul Tang (PvdA) was met Dijsselbloem mee naar Brussel om over die pensioenen te praten (zie jouw link naar 925)? Hoe is het eigenlijk met de taskforce verzilveren van die opmaker Tang, hij wilde toch ook alle bejaarden hun overwaarde laten opeten om de economie te stimuleren www.youtube.com/watch?v=MT1NA_nlLFU ? Zogenaamd om die mensen te helpen. Dat wordt weer ouderwets opmaken bij die PvdA. Waarom moeten pensioenfondsen in hemelsnaam Europees worden? Zogenaamd om via meer concurrentie meer voor de mensen te verdienen en zogenaamd om de kosten laag te houden, wedden? Bedriegers.

Watching the Wheels | 26-06-16 | 20:58

Telkens als je denkt dat de Quislings zich inhouden wordt je nog onaangenamer verrast door het verraad van de bezetter. Volgens mij is dit juridisch gezien een vorm van hoogverraad en moeten de betrokken actoren tzt hiervoor op een tribunaal berecht worden. Ik verheug me er op.

ad melkert | 26-06-16 | 20:57

prakkie | 26-06-16 | 20:48

Ik zie gehele EU graag afgezonken zien en zoals Brussel denkt en reageert is dat slechts kwestie van tijd. Hebben we geen idioten voor nodig die denken dat terrorisme de oplossing is. Ik ben Nederlander, geen Europeaan en wil wat ik denk dat goed is voor Nederland. Ik teken niet voor nationaal terrorisme. Als dat de prijs is, geef me dan EU maar. Een dergelijke mindset is voor mij onacceptabel. Een Nederland dat zo denkt is het niet waard gered te worden. Het doel rechtvaardigd niet altijd de middelen.

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 20:57

Je kan als burger maar weinig tegen die politieke boeven doen, maar onthoud wel wie het zijn. De verkiezingen in 2017 komen sneller dan je denkt.

FreeVogelaar | 26-06-16 | 20:57

@Professor Superhirn | 26-06-16 | 20:32
Kunnen ze die containers niet halverwege afzetten en laat Marokko het tweede gedeelte maar doen.

miko | 26-06-16 | 20:57

@stroopa | 26-06-16 | 20:49:
Met een hooivork begin je niet zoveel tegen machinegeweren..
prakkie | 26-06-16 | 20:50

Het is 'n begin en de Hollandse geweren zonder munitie ha,ha. Van pief paf poef geluiden zijn nog niet veel slachtoffers gevallen.

stroopa | 26-06-16 | 20:57

*pensioenpotten

PopperFlopper | 26-06-16 | 20:56

Betaal ongeveer 3.000 pensioenpremie per jaar. Prima dat dat ook in de grote bodemloze EU-put verdwijnt hoor. Voor het in stand houden van een antidemocratisch prestigeproject moet je iets over hebben.

raskol | 26-06-16 | 20:55

Dat kan helemaal niet want alle pensioenkosten zijn al onderpand voor onze giga staatsschuld

PopperFlopper | 26-06-16 | 20:55

@prakkie | 26-06-16 | 20:52
Ken je die Franse uitspraak tijdens roulette?
rien ne va plus, het geld is niet meer van u....

necrosis | 26-06-16 | 20:55

"Pensioengeld = spaargeld
Daar moeten die klootviolen van de EU lekker afblijven.(..)"
@ necrosis | 26-06-16 | 19:31
.
bent u Cyprus vergeten waar de EU(SSR) (lees: Dijsselbloem) doodgewoon met 1 pennestreek een percentage van het geld van de bankrekeningen van spaarders roofde

telelezer | 26-06-16 | 20:55

En had ik het er vanmorgen niet over dat door de EU onze pensioenen al jaren niet meer zijn geïndexeerd (en zelfs 1 jaar gekort)? En nu dit....
.
Ik wil AL mijn ingelegde pensioenpremie van de laatste 35 jaar terug, MET rente en in één betaling.
En verder hoop ik dat ze daar in Brussel - zodra ze ter verantwoording worden gesleurd - emmers paardenpis door hun strot gewurmd krijgen i.p.v. de liters champagne waarmee ze zich al jaren lang vol laten lopen.
.
De mensen hun pensioenen STELEN waarvoor velen 40 jaar BETAALD hebben! Ze zijn het doodschoppen nog niet waard. Eerst Lubbers die 22 miljard uit de ABP kas heeft GESTOLEN en nu dit.
.
Ik ben zoooo vreselijk woedend, dat is met geen pen of toetsenbord te beschrijven.

Lupuslupus | 26-06-16 | 20:54

@miko | 26-06-16 | 20:53
Doen!

miko | 26-06-16 | 20:54

Hoezo kan onze regering (laat staan buitenlandse regeringen of de EU zelf) beslissingen maken over privaat geld van burgers? Het is geen belastinggeld, dus dit is ordinaire diefstal op staatsniveau. Wanneer wordt dit getoetst aan de wet? Voor of na het op een buitenlandse rekening staat die niet meer te achterhalen of terug te krijgen is? Dit is verraad, niks meer en zeker niks minder.

Sleutelplanktovenaar | 26-06-16 | 20:53

@McMarx | 26-06-16 | 20:05
Mag ik een suggestie??

miko | 26-06-16 | 20:53

@stroopa | 26-06-16 | 20:49
Ik zou ze nog even vasthouden, de prijzen voor een fatsoenlijke hooivork zit nog lang niet aan de top!

necrosis | 26-06-16 | 20:52

WAAROM is ons, het volk hier NIETS over gevraagd??? HET IS _ONS_ GELD!!!

prakkie | 26-06-16 | 20:52

Heeft Klijnsma haar eigen riante salaris, pensioenpot, en wachtgeld ook al in de bodemloze EU put gedumpt?

miss error | 26-06-16 | 20:52

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 20:42
Ongeoorloofd parkeren op het binnenhof levert hoogstens een dikke bekeuring op.
Zelfs met vijf wielen.

Jackanders | 26-06-16 | 20:51

Wat is er mis met het huidige systeem? waarom moet er uberhaupt qua pensioenen iets op eu niveau genivelleerd worden?

Kompel | 26-06-16 | 20:51

@stroopa | 26-06-16 | 20:49:
Met een hooivork begin je niet zoveel tegen machinegeweren..

prakkie | 26-06-16 | 20:50

The EU, the gift that keeps on looting.

LuckyGirl | 26-06-16 | 20:50

1000 miljard. Er zijn oorlogen ontstaan om minder.

PreventiefRuimen | 26-06-16 | 20:50

Graaf van Egmont | 26-06-16 | 20:48

LOL, ok. Als u het zo brengt...

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 20:50

Maar de pleinen en straten blijven leeg in Nederland. Het zal dus allemaal wel meevallen of niet? Heb nog steeds mijn schuur vol hooivorken!!

stroopa | 26-06-16 | 20:49

viral gaan

lid nav progazadem | 26-06-16 | 20:49

Alvast samen met de UK en gelijkgestemde landen weer een "Europese Economische Gemeenschap" oprichten. Op het gebied van economie en handel, etc. samenwerken JA. Een pan-Europese ongekozen regering (EC) die wel even voor iedereen gaat beslissen, incl. immigratie en "inkomensherverdeling" NEE.

EnNouJijWeer | 26-06-16 | 20:49

Volgens de brief van het dwaallicht Kleinsma heeft het kabinet het "best mogelijke onderhandelingsresultaat" bereikt. Onderhand weten we dan wel wat dit betekent:
Alles is wederom weggegeven aan de EU, maar we gaan dat thuis in NL echt niet vertellen.

Ondertussen gaat de ECB rustig door met ons spaar- en pensioengeld waardeloos te maken.

Schmalz | 26-06-16 | 20:48

@Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 20:42 :
En een regering die een heel volk zijn GEHELE oudedagvoorziening afhandig maakt en weggeeft aan het buitenland ZONDER toestemming van dat volk(!!!), zijn allemaal aardige jongens? Kom nou..

prakkie | 26-06-16 | 20:48

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 20:42
Nou nou nou, iemand een terrorist noemen omdat hij zijn auto parkeert daar waar het niet mag?

Graaf van Egmont | 26-06-16 | 20:48

Lewinski, help ons met schelden!

LuckyGirl | 26-06-16 | 20:47

@en définitive | 26-06-16 | 20:43:
David Icke altijd +1

LuckyGirl | 26-06-16 | 20:46

-weggejorist-

ProFileerder | 26-06-16 | 20:46

@prakkie | 26-06-16 | 20:42

Sarcasme... U ziet het niet...

Parel van het Zuiden | 26-06-16 | 20:45

Via 9-2-5 van Jort Kelder: >"Dat is het vervelende aspect aan iets wat wij wel eens de Euro-TGV noemen. Het gaat zo snel dat u het niet kunt bijhouden. Op dit moment bouwt men in Brussel aan de de Pensioen-Unie. Dat betekent dat alle Europese landen over elkaars pensioen gaan, ook naar toezicht. PPGM kan dan bijvoorbeeld naar Malta of Cyprus verhuizen en daar onder toezicht staan. Deelnemers hebben dat soort vrijheden helaas weer niet. Uit een persbericht van onze MinFin Jeroen Dijsselbloem mogen we opmaken dat dit 'de laatste' vergadering over dit onderwerp was (PVDA'er Paul Tang lijkt ook op de foto te staan) wat betekent dat pensioenen straks ook een Europese aangelegenheid zijn. Pijnlijk, zo voor het referendum over de Brexit want dit aspect was nu geen onderdeel van de campagne terwijl het dat wel had moeten zijn. Met assets van ruim duizend miljard heeft Nederland het gezondste pensioenstelsel van Europa. In sommige landen, zoals Griekenland of Portugal bestaat dit principe niet eens. Wij kunnen hier alleen maar verliezen. >"
link: 925.nl/archief/2016/06/15/terwijl-u-zo...

theo-is-dood | 26-06-16 | 20:44

@LuckyGirl | 26-06-16 | 20:32
Liever niet, dat is slecht voor mijn bloeddruk.
*bloed al flink aan het verdunnen doet*

necrosis | 26-06-16 | 20:44

""De EU is net een spin, de prooi wordt verdoofd, ingekapseld en daarna langzaam leeggezogen(..) !
@ Bolder | 26-06-16 | 19:33
.
+100

telelezer | 26-06-16 | 20:44

sorrie sorrie sorrie de enige die nog mijn stem heeft gekregen is die blonde uit Venlo die het allemaal zag aankomen ik was ziende stekeblind
witchmaster | 26-06-16 | 20:09
.
Beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald.

Lupuslupus | 26-06-16 | 20:43

@LuckyGirl | 26-06-16 | 20:40

Dat gaat het ook niet, maar de anti-EU rangen worden wel versterkt door dit soort initiatieven. Gemiddelde Nederlander lijkt niet te malen over democratie en de toekomst van onze kinderen, maar natuurlijk wel over zijn of haar eigen portomonnee.

Parel van het Zuiden | 26-06-16 | 20:43

@LuckyGirl | 26-06-16 | 20:40 Vanaf rond 15 minuten geeft hij een rant ten beste over hoe macht corrumpeert. www.youtube.com/watch?v=cW6WsvZal2Y

en définitive | 26-06-16 | 20:43

Hoeveel is er nog nodig om het volk met fakkels en hooivorken naar 070 te laten trekken?

Tijd voor revolutie en wel nu!

Deze regering is er waarschijnlijk alles aan gelegen om NL helemaal te koop te zetten in de EU voor de verkiezingen van 2017.

Let op! Maatregelen die nu genomen worden zijn vaak niet meer eenvoudig terug te draaien. Daarom wordt het NU tijd om het heft in eigen handen te nemen.
Onze roverheid is niet meer van en voor ons. We worden verraden aan het buitenland. Onze veiligheid en onze welvaart staat op het spel.

Kom in verzet en wel nu!!!!

Niederländer | 26-06-16 | 20:43

Als de pensioenen van (nog) welvarende landen gebruikt worden voor de problemen van de EU wordt het heftig. Dan sluit ik internationale onrust en geweld niet meer uit.

"May you live in interesting times."

Sleutelplanktovenaar | 26-06-16 | 20:42

Niks Nexit.

Een EUxit.
.
Dit is een éénzijdige oorlogsverklaring.

LuckyGirl | 26-06-16 | 20:42

Assembled in NL | 26-06-16 | 20:25

Ik vrees dat bij de AIVD er nu een vinkje achter je naam staat kerel. Sommige gedachten kun je echt maar beter in je hoofd houden. Ik hoop ten zeerste dat je niet meent wat je zei, want dan ben namelijk een ordinaire terrorist.

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 20:42

@Desmoulins | 26-06-16 | 20:34:
Ik spreek je nog wel als de italiaanse mafia er met jouw pensioen vandoor is. Kijken of je dan nog zo'n voorstander bent. Corruptie viert hoogtij in die zuidelijke landen en ja, ook die regeringen doen er aan mee.

prakkie | 26-06-16 | 20:42

Maar heeft iemand de docs dus nog?

hotmint | 26-06-16 | 20:41

Nou eht kostte ze ~ 15 minuten om dit belangwekkende besluit over persoonlijk geld van burgers offline te halen.
En van het overleg "zijn geen notulen gemaakt". Ach nee, het ging maar over een enkele duizenden miljarden (!!!), waarom zouden we de direct betrokkenen op de hoogte houden...
.
Ik was zowaar een klein beetje aan het twijfelen door alle BRexit commotie.
Maar niet meer, *deze* EU moet weg. En dat begint met ook een NEXIT.

hotmint | 26-06-16 | 20:41

error503 | 26-06-16 | 20:32
Een stemvork schaal 3:1 en prikken maar.

Jackanders | 26-06-16 | 20:41

Dit gaat niet meer om geld.

LuckyGirl | 26-06-16 | 20:40

Wie doet er eerder *poef*, de EU of de pensioenpotten ?

Ik zeg allebei tegelijk.

von Strumpfhausen | 26-06-16 | 20:39

Wonderlijke timing, je zo denken dat er op dit moment zoveel onderwerpen zijn waarop de EU weerstand oproept dat je over dit onderwerp even je mond houdt.
Ik zie de EU graag de eigen ruiten verder ingooien dus blijf vooral doorgaan met dit soort prachtige plannen zou ik zeggen..

noerg | 26-06-16 | 20:38

Nivelleren is een feestje, kom op mensen, een beetje vrolijk!

BlowingBubbles | 26-06-16 | 20:38

Nekschoten zijn verboden hier.
Best jammer, de markt groeit als nooit tevoren.

Jackanders | 26-06-16 | 20:38

een hartgrondige vloek #

lid nav progazadem | 26-06-16 | 20:38

@error503 | 26-06-16 | 20:32:
Ik heb een advies.
Stop met werken, stop met belasting betalen, stop met je aan alle regels houden, stop met stemmen, pak alles dat los of vast zit, zit er een mens aan vast dan....
*Waar zijn de betablockers*

LuckyGirl | 26-06-16 | 20:37

@winged | 26-06-16 | 19:54
In sommige landen mag je zelf een pensioenpot maken. Een pensioen nv oprichten en je geld op een derde rekening storten.
Weinig rendement want je mag het alleen weg zetten maar altijd beter dan dat het straks allemaal weg is.
Ach, beter leef je nu alles op en zie maar wat je doet later.

miko | 26-06-16 | 20:37

Als mijn pensioen nasr andere landen gaat is het oorlog.

Mesmer | 26-06-16 | 20:36

Het moment komt rap naderbij dat dergelijke landverraders, laten we zeggen, op een andere wijze ter verantwoording gaan worden geroepen.
sickworld | 26-06-16 | 20:25
.
In Frankrijk wisten ze destijds wel wat ze te doen stond.

Lupuslupus | 26-06-16 | 20:36

Ha, snel m'n eigen pensioen veilig stellen en vanavond nog op een andere rekening storten. Gelukkig kunnen we er ieder moment zelf bij om te kunnen kiezen wat je ermee doet! Oh wacht...

johoost | 26-06-16 | 20:35

Dat heet Europese solidariteit.
Het transfereren van onze pensioengelden naar een Europees distributiecentrum die het van daaruit, in al haar wijsheid, weer doorgeeft aan een van onze Europese broeders en zusters ergens in een minder bevoorrecht deel van het Grote Europese Rijk.
Alleen tokkies, xenofoben, racisten en ander verachtelijk volk, zoals laagopgeleiden, zullen tegen deze eerlijke verdeling van welvaart zijn.

En nu vooruit!

Desmoulins | 26-06-16 | 20:34

@error503 | 26-06-16 | 20:32 Ja,
CDA. Bot:De Europese Commissie is niet zo groot en slecht als mensen denken. Oh, wacht ;)

en définitive | 26-06-16 | 20:34

Overigens waren onze pensioenpotten destijds, bij aanvang van de EU al onderwerp van discussie bij de toen kritische Nederlanders. Duurt een paar jaar, maar dan hebben die toch gelijk gekregen. En de positivo's van toen... ik wens ze een galgenmaal.

sickworld | 26-06-16 | 20:34

-weggejorist-

Assembled in NL | 26-06-16 | 20:34

Roderick Random | 26-06-16 | 20:20
Waarom zou je criminele families met een dubbel paspoort niet het land uit kunnen zetten? Zeker als het ook nog eens om subversieve moslims gaat? Goedschiks of anders kwaadschiks. Goedschiks betekent binnen zes maanden zelf de remigratie regelen, met een mooi bedrag van de staat voor de opbouw van een nieuw bestaan aldaar. We zijn en blijven een humaan volk tenslotte.

Kwaadschiks betekent afgevoerd worden in een container naar de kust van Marokko, en dan onder escorte van een aantal oorlogsbodems op de lokale kust worden gedropt.

Professor Superhirn | 26-06-16 | 20:32

Kom er maar in DKS, optelsommetje, Berbaar, enz.

LuckyGirl | 26-06-16 | 20:32

Gelukkig nog net geregeld voor de EU bezinning kwam na Brexit. Zum kotzen. Alweer.

netniet | 26-06-16 | 20:32

Maar misschien maken de eurocraten het zo bont dat zelfs ik er een keer op stem, om the powers that be aan het schrikken te maken.
Roderick Random | 26-06-16 | 20:20
Nou ja, dat punt heb ik inmiddels bereikt, eigenlijk al op het moment dat ik de Nieuwsuur uitzending van vrijdag nog eens terug keek.
Alternatieven zijn er ook niet. Tegen de SP maar vooral SGP heb ik principiële bezwaren.
Iemand anders nog een stemadvies?

error503 | 26-06-16 | 20:32

@Heiner | 26-06-16 | 20:18
Jetta is van de PvdA, zeg maar 'de gehandicapte omdat het moet', maar ze trekt zich geen reet aan van wat er in de maatschappij speelt.
Heel wat jaren geleden was ik een paar maanden werkloos, toen moest ik verplicht in een soort traject om weer aan de slag te gaan en werd ik een paar dagen per week ingezet op een sociale werkplaats.
Daar zat ook een Aziatische vrouw waarvan de handen krom stonden van de reuma.
En toch moest ze dozen vouwen....
Mensen die dat soort beslissingen nemen, mogen ze van mij opknopen aan de hoogste boom.

necrosis | 26-06-16 | 20:31

De EU weet dat het volk zich zo langzamerhand gaat roeren, dus ze gaan de buit veilig stellen.
-
Wanner er zo dadelijk niets meer te halen (De nederlandse pensioenen in het bezit van de EU) Wanneer je uit de EU stapt ben je je geld kwijt.
-
Begrijp je nu waarom ze zo'n haast hebben, dit is dus pensioenroof.
-
Wanneer ze dit over pakweg een half jaar zouden doen dan is het te laat (verkiezingen), onze regering is hier al tijden mee bezig.

elcidisback | 26-06-16 | 20:31

15-03-2017 kunnen we afrekenen met deze boevenbende.

Willianus Wortelus | 26-06-16 | 20:30

@W_F | 26-06-16 | 19:49
Grond. Daar komt niet meer van. Maar niet in Zimbabwe of zo. Daar pakken ze ook alles zo weer af.

miko | 26-06-16 | 20:30

Dit is toch gewoon diefstal, of zie ik 't te simpel ? En tsjaa, dat 't een dag na Brexit bekend wordt is de modus operandi van deze EU hand-poppenkast regering. Op naar de Nexit zou ik zeggen !

Vesta | 26-06-16 | 20:30

@roosvrij | 26-06-16 | 19:48
Jawel, want geweldloosheid word er bij ieder kind wel in geramd (figuurlijk dan hé ) door de vrouwelijke scholen.
een potje knokken word zwaar, zwaar gestraft en de ouders moeten het dan ook ontgelden.
een revolutie?? haha, nee natuurlijk niet daar heb je oost-Europese mongolen voor nodig.
Zou e niet verbazen dat we later kennismaken met de EU stasi en orde troepen volledig gerekruteerd in dat achterlijk despotische kutland Oekraïne.

miko | 26-06-16 | 20:29

Kiezers zullen straks denken, na weer een dreigement met oorlog wanneer we ons pensioengeld niet inleveren bij Brussel... laat maar komen die oorlog. Eens is de emmer vol, zelfs voor nederlandse schapen.

PreventiefRuimen | 26-06-16 | 20:29

Me = we

prakkie | 26-06-16 | 20:28

@mezelf
waaron staat dat linkje er zo lullig op?

huppelkudtje | 26-06-16 | 20:27

@Roderick Random | 26-06-16 | 20:20
Hier helpt geen Wilders meer tegen, daar is meer voor nodig. VEEL meer. Nederland ligt namelijk al jaren aan de EU-ketting en heeft geen reedt meer te vertellen. Me mogen afdragen en onze muil houden, dat is het zo'n beetje wel. Voor de vorm mogen we op wat lokale poppetjes stemmen, die doen alsof ze de dienst uitmaken, wat allang niet meer zo is. Nee. Willen we hier ECHT verandering in brengen, dan is een keiharde NEXIT nodig. Dat is het enige wat helpt. WEG uit die verstikkende EU-greep en als land weer ZELF de dienst uitmaken. EN... nog veel belangrijker: geen gelden meer naar de EU en zelf de pot weer verdelen en voor de oudjes zorgen. ALLEEN DAN is dit mogelijk.

prakkie | 26-06-16 | 20:27

@scrag | 26-06-16 | 20:04 Dank voor de twitter.
En dit dan van Bot: De derde uitdaging ligt in Brussel zelf. 'Je hebt Brussel nodig. De Europese Commissie is niet zo groot en slecht als mensen denken. Maar ze verdient wel een betere leider en gezicht dan Jean-Claude Juncker. Hij schiet gewoon tekort in het verkopen van Europa.' Welke hoogmoed heeft hij in gedachten om überhaupt te denken dat het CDA- de consensuspartij binnen de politieke arena- enige invloed kan aanwenden met deze crap om de eu pootje te kunnen lichten? Bühne prietpraat.

en définitive | 26-06-16 | 20:27

-weggejorist-

huppelkudtje | 26-06-16 | 20:26

Het moment komt rap naderbij dat dergelijke landverraders, laten we zeggen, op een andere wijze ter verantwoording gaan worden geroepen.

sickworld | 26-06-16 | 20:25

-weggejorist-

Assembled in NL | 26-06-16 | 20:25

Geef me de namen en een klifrijke omgeving.
En nu wil ik wel een 2e referendum voor het VK.
Sick fucks!

LuckyGirl | 26-06-16 | 20:25

Misschien hadden we toch beter niet op de pro-Europese partijen: PVDA,VVD,D66,SP,GL,CU of CDA moeten stemmen!

Gags Beasley | 26-06-16 | 20:25

Wat kost dat pilletje ook alweer waar je langzaam vertrekt van de werkelijkheid?
Is dat nog te bekostigen of heb je dan ook een lening nodig?
.
Ik hoop van harte dat er een grote groep gaat opstaan en dan maar eens alles op alles te zetten en eens naar den haag gaan op een doordeweekse dag en de heren/dames daar eens laten voelen.. sorry toespreken wat wij daar van vinden, en dan uiteraard even geen spandoeken.
.
Smeerpijpen zijn het.

Broed Kip | 26-06-16 | 20:24

@schoneslapert | 26-06-16 | 19:46
Precies, Nederland en de nederlanders zijn te braaf. Waarom denk je dat men zo raag heeft dat alles gepind word en niet meer cash??
men haalt het cash geld beetje bij beetje uit de maatschappij. tegen de criminelen?? nee natuurlijk niet, tegen de gewone burger die over alles belasting moet gaan betalen.
Je buurjongetje 5 euro geven omdat hij je auto wast is er straks niet meer bij. Tenzij hij een swipemasjientje heeft! Zal hem leren, de kleine crimineel.

miko | 26-06-16 | 20:24

Het geld moet voor de Nexit nog even snel worden getransfereerd naar het Zuiden. Kunnen ze zeggen dat we in de EU moeten blijven om er nog iets van terug te zien.

EdwinM. | 26-06-16 | 20:23

Wat een misselijkmakende smaak krijg ik in mijn mond wanneer ik dit lees. De Nederlandse politiek is zo onderhand compleet losgeslagen wanneer het EU aangelegenheden betreft. Eerst tilt Rutte de uitkomst van het Oekraïne referendum over het Brexit referendum heen en nu dit weer. Spinnen, framen, het inzetten van de salami-tactiek, daar exelleert de Nederlandse politiek tegenwoordig in. En dit type politici moet er dan voor gaan zorgen dat dat burgers in de toekomst weer vertrouwen krijgen in het 'Europese project'? Eén ding is zeker, het hele politieke systeem is aan een grondige herziening toe..

therealbraindump | 26-06-16 | 20:23

De dekkingsgraad van de pensioenen is de laatste jaren al meer dan 12% verslechterd, dit komt mede door het lage rente beleid van de Europese bank. Hierdoor kunnen de Zuid Europese landen en de banken goedkoop hun schulden aanhouden. Dat zijn dus vele jaren pensioensparen door Nederlanders die al in de handen van Europese landen en banken zijn terecht gekomen. Dat geld komt niet meer terug en het zal zelfs nog wel even doorgaan. Waarschijnlijk zal het pas stoppen op het moment dat de Nederlandse pensioenfondsen zullen omvallen.

down | 26-06-16 | 20:22

Ja, laten we solidair zijn met de heeeele wereld!! Ook op pensioenniveau uiteraard! Mien god, t is toch echt niet te geloven??

NACademicus | 26-06-16 | 20:22

Logisch. Blanke bejaarden zijn de vijand van de EU, en dat leger van Guy de EUsozialist moet toch ergens van betaald worden. Dus eerst beroven ze de ouderen om er tanks van de kopen, vervolgens schieten ze met die tanks alle bejaardenhuizen aan gort. De volksvervangingsagenda vereist tenslotte extra lebensraum voor de illegaal geïmporteerde islamitische fokstieren.

Professor Superhirn | 26-06-16 | 20:20

@error503
Ze doen inderdaad werkelijk alles om de PVV aan 50 zetels te helpen. Het probleem van die partij is - nogmaals inderdaad - dat Wilders wel roept wat er mis is maar nooit met een doordacht alternatief komt. Een serieuze partij moet b.v. als vaststaand feit accepteren dat de Nederlandse moslims nooit meer weggaan, en dat integreren en emanciperen dus de enige oplossing is. Wilders citeert liever soera's uit de Koran.
Maar misschien maken de eurocraten het zo bont dat zelfs ik er een keer op stem, om the powers that be aan het schrikken te maken.

Roderick Random | 26-06-16 | 20:20

En zo wordt het stemvee steeds een beetje verder in het pak genaaid

Negatyfus | 26-06-16 | 20:20

@McMarx | 26-06-16 | 20:12
Zullen we een crowdfunding opzetten om het tooltje nieuw leven in te blazen?
Ik bied alvast €100.

necrosis | 26-06-16 | 20:18

@PandaBeep | 26-06-16 | 19:39
Je huis is al lang weg gegeven, staatsschuld en zo.
Verder is de sok ook nutteloos, men zal, als de zaak klapt, de inflatie lekker op laten lopen.
Je spaarpotje van een paar ton euro is dan nog net genoeg om wat droog brood van te kopen.

miko | 26-06-16 | 20:18

Ik dacht altijd dat Klijnsma alleen lichamelijk gehandicapt was.

Heiner | 26-06-16 | 20:18

down | 26-06-16 | 20:15
Die zit allang met zij overschrijfkaart bij de telefoon te wachten op befehl van Mutti.

error503 | 26-06-16 | 20:17

Ik wil mijn pensioen terug! WEG met dat verplichte pensioen via de werkgever! Ik wil ZELF bepalen waar mijn oudedag-centen blijven!
Pensioen = spaargeld, daar blijven die hyena's VANAF!! :(

prakkie | 26-06-16 | 20:16

BTW, heeft Dijsselbloem al beloofd dat Nederland in het vervolg de netto bijdrage van het UK aan de EU op zich zal nemen, als hij goed onderhandeld krijgt hij het misschien zelfs voor elkaar dat het tekort dat daardoor op de Nederlandse begroting ontstaat niet meetelt voor de 3% begrotingstekort regeling van de EU.

down | 26-06-16 | 20:15

@witchmaster | 26-06-16 | 20:09
Als dat verleden 40 jaar geleden was, dan was dat helemaal zo gek nog niet. Nadien werden de kaarten langzaam anders geschud.

Rest In Privacy | 26-06-16 | 20:14

Namen van deze landverraders noteren. Op bijltjes dag als eerste tegen de muur zetten, firing squad samenstellen uit pensionados. Daag.

PreventiefRuimen | 26-06-16 | 20:12

@Really? | 26-06-16 | 20:01
Niemand durft meer te citeren wat een onverlaat schreef om joris te ontmoeten. Hierdoor is alles wat erop volgt waardeloos omdat de context ontbreekt.
*de tool missen doet*

Rest In Privacy | 26-06-16 | 20:12

Ik denk dat ik toch maar PVV ga stemmen, niet omdat ik het wil, maar omdat situatie er om vraagt.
Ik verwacht niet dat de PVV ook maar íets kan bereiken. Tot nu toe amper werkbare oplossingen gehoord, daarnaast is er nog de 1e Kamer, en ik vermoed dat zij alles, hoe goed een voorstel ook mag zijn, zal wegstemmen.
Het enige wat ik hoop is dat 'ie dat door hem beloofde referendum er door kan krijgen.

error503 | 26-06-16 | 20:11

Die #Nexit komt er wel.

Mark_D_NL | 26-06-16 | 20:11

@PieterC | 26-06-16 | 20:04
Accepteer je lot als een man.
Ga gebukt staan voor de Joris-met-de-stalen-neuzen.
*Gnehehehe*

necrosis | 26-06-16 | 20:10

excuus aan alle gluurders dat ik in het verleden op de PvdA heeft gestemd ik schaam me nog na al die jaren zins ik mijn lidmaatschap traditioneel heeft verbrand .
sorrie sorrie sorrie de enige die nog mijn stem heeft gekregen is die blonde uit Venlo die het allemaal zag aankomen ik was ziende stekeblind

witchmaster | 26-06-16 | 20:09

@kapitein_iglo | 26-06-16 | 19:43

Ik denk dat we dat stadium wel voorbij zijn, als de pleuris uitbreekt dan gaat het hoogstwaarschijnlijk helemaal los. Er is al zoveel kwaad bloed gezet, op zoveel verschillende terreinen.
.
Wat mij betreft een klopjacht to the ends of the earth and beyond. Het verruineren van de vrijheid en welvaart van een heel continent vergt nou eenmaal een stevige prijs.

Parel van het Zuiden | 26-06-16 | 20:07

@doskabouter | 26-06-16 | 19:58
Hij heeft zelfs twee keer een punt.
*Joris wakker schoppen doet*

necrosis | 26-06-16 | 20:07

Daarom bouw ik geen pensioen op. Als ik het niet meer red vanwege ouderdom pleeg ik gewoon een misdaad die voldoende zwaar is om in een bepaald verzorgingstehuis te geraken waar ik wel iedere dag gewassen wordt en mag sjoelen en klaverjassen.

Rest In Privacy | 26-06-16 | 20:05

Het valt allemaal in elkaar. Gegarandeerd pensioen afgeschaft en het beheer van de muntjes in buitenlandse handen. The great robbery.

Yohean | 26-06-16 | 20:05

@necrosis Er ging hier wat fout met selecteren van de tekst en per ongeluk toch die . ingedrukt! En nog dubbel gepost ook?

PieterC | 26-06-16 | 20:04

@Parel van het Zuiden | 26-06-16 | 19:58

Wat een gebrek aan nuance.
.
Ik voel mee met alle mensen die vastzitten aan het pensioenstelsel + geen VVD, PvdA, CDA, D66 stemmen.
De fatsoensstemmer gun ik deze twist wel. Eindelijk een prijs voor dat politiekcorrecte wangedrag.

Parel van het Zuiden | 26-06-16 | 20:02

Ik hoop eigenlijk op het onmogelijke. Dat er een stel Hollanders vleugels krijgt en een major uitvinding doen waar de hele natie voor jaren op kan drijven. Want als we het van de huidige lijders moeten hebben...

tejootje | 26-06-16 | 20:01

Is er misschien een slimme jurist die een weg weet te vinden om deze onrechtmatige overheidsdaad aanhangig te maken?

squadra | 26-06-16 | 20:01

@PieterC | 26-06-16 | 19:55
.

- - - - -
Wat is precies uw punt?

;-)

Really? | 26-06-16 | 20:01

De pensioenroof is allang begonnen, toen Draghi de geldpers aanslingerde.

Harry Turtle | 26-06-16 | 19:59

Ik krijg toch niks dat geld gaat naar Marcel van Dam&co, maar echt. Ik scheld niet snel met afgrijselijke pijnlijke en langzame ziektes en maar u snapt wel wat ik denk.

Bokito ergo sum | 26-06-16 | 19:59

necrosis | 26-06-16 | 19:57

Hij heeft wel een punt!

doskabouter | 26-06-16 | 19:58

Ik bouw godzijdank geen pensioen op via het standaard proces, maar voel mee met iedereen die dat wel doet. Ziehier waar de EU en haar Nederlandse lakeien al jaren aan werken. EU-handen in de Nederlandse pensioenpotten.
.
Ik zal uw aanvraag tot een nexit steunen.

Parel van het Zuiden | 26-06-16 | 19:58

@PieterC | 26-06-16 | 19:55
Inhoudelijk sterke reacties.....
*moehahaha*

necrosis | 26-06-16 | 19:57

Rien ne va plus, het geld is niet meer van u.
Nexit Nu!

Bolder | 26-06-16 | 19:56

Volgende week loopt mijn contract af en kan ik nog even een forse afkoopsom tegemoet zien.
Kan iemand mij vertellen waarom ik nog een baan zou gaan zoeken ipv lekker een uitkering en diverse toeslagen op te strijken en verder gewoon doen wat ik wil doen op het tijdstip dat mij het beste uitkomt?
En Jetta Klijnsma kan ongezien de typhus krijgen.

necrosis | 26-06-16 | 19:55

-weggejorist-

PieterC | 26-06-16 | 19:55

-weggejorist-

PieterC | 26-06-16 | 19:55

Ik heb geen pensioen want ondernemer. Maar àls ik het had zou ik het meteen afkopen en beleggen in onroerend goed. Pensioengeld in handen van de EU (met grote gaten er in) is weg voordat je het weet.

doskabouter | 26-06-16 | 19:54

Ik zal het wel niet begrijpen. Maar hoe kan de EU zeggenschap hebben over geld wat door individuelen is ingelegd. Het is toch te gek voor woorden!!!. Dat achterlijke wijf van Kleinsma heeft het hele pensioensysteem naar de kloten gejaagd.
.
Dan staat daags na de Brexit op NU.NL dat er 30 miljard aan Nederlandse pensioenen is verdampt (schuld Brexit). KUL verhaal, heeft niets met Brexit te maken. Draghi is de boosdoener met zijn constant draaiende geldpersen tegen 0%.... Weg met de moloch die EU heet.
.
Nexit ASAP

winged | 26-06-16 | 19:54

En wat is hier dan het voordeel van voor "ons" Nederlanders, best EU adepten? Is er niet! De realiteit is dat wij op grond van het aantal Nederlanders binnen de EU een ministaatje zijn en dus weinig te vertellen hebben, maar dat wij wel veel te "verdelen" (=PvdA speak) hebben. Zo'n "onderhandelingsresultaat" (= resultaat van damage control voor NL) is dan goed voor de EU als geheel, DUS niet goed voor NL. Daar hoef je geen geoefende lezer voor te zijn. NL is netto betaler die ook nog grote potten vermogen mag aanwenden voor de netto ontvangers met gaten in hun graaiende handen.
Nexit!

Homo homini lupus | 26-06-16 | 19:54

Het geld is op binnen de EU, dus zoeken we een andere manier om aan geld te komen!

Henk P | 26-06-16 | 19:54

Volgens mij wil de regering stiekem ook gewoon een Nexit door dit soort nieuws nu naar buiten te brengen.

Banana008 | 26-06-16 | 19:52

... en snotneus Klaver maar roepen dat hij méér EU wil, levensgevaar!

Klik_hier | 26-06-16 | 19:51

Ik hoop maar dat wanneer ik de leeftijd van mijn Oma's mag bereiken (beide over de 90) de Pil van Drion al enige tijd is ingevoerd en ik niet van ellende dood hoef te gaan.

Rest In Privacy | 26-06-16 | 19:51

Nederlandse Pensioenfondsen zullen verplicht worden geld te dumpen in de Griekse economie (om het later met rente terug te krijgen, toch Jan-Kees?)

solcama | 26-06-16 | 19:51

Aaaand it's gone

Zijkweif | 26-06-16 | 19:50

Een nexit is nu niet meer mogelijk, want bij de boedelscheiding ben je dan een substantieel bedrag van die 1400 Miljard kwijt
Ik noem dit landverraad en vind dat de politici die hiervoor verantwoordelijk zijn voor de rechter moeten worden gedaagd!

miff | 26-06-16 | 19:50

En de jongeren generatie maar denken dat de EU zo goed voor heb is. Totdat ze zelf ouder zijn en de EU nagenoeg al het pensioengeld heeft verspilt. De EU is een totalitair regime geworden en zal desnoods met geweld verjaagd moeten worden uit Brussel. Tesamen met de verraders van de PvdA.

Indoneesje | 26-06-16 | 19:50

slik. een ".doc" bestand? Komt dat gratis met virale aandoeningen? Of is de inhoud al erg genoeg

Gingersrule | 26-06-16 | 19:49

Een pensioen opbouwen nét buiten de EU. De financiële sector in Londen kan nu al niet meer stuk.

W_F | 26-06-16 | 19:49

De verantwoordelijken met pek en veren Europa uit jagen!

Muggenmepper | 26-06-16 | 19:48

Ik vermoed dat we niet ver verwijderd zijn van een revolutie.

roosvrij | 26-06-16 | 19:48

Complete tekst boven tafel en anders die lui middels sleepkabel+trekhaak en (eventueel herhaaldelijk) 500m asfalt ertoe dwingen.

Johnweer | 26-06-16 | 19:47

Ikzelf ben al zo een beetje mijn hele leven als zelfstandige werkzaam, dus het is mijn geld niet. Maar de mensen van wie het geld wel is.... waarom komen die gvd in actie. Denken die mensen echt dat het niet zo'n vaart zal lopen?? Onbegrijpelijk!

DonBasco | 26-06-16 | 19:47

De politici zijn (ook hier!) het spoor bijster.
Het is belangrijker, dat de pensioenfondsen over eind blijven, dan dat er pensioenen uitbetaald worden.

Henk Krol is de enige, die hier de waarheid spreekt.
Wat een stelletje achterbakse politici, al die anderen!

nederburger | 26-06-16 | 19:46

'alle EU-landen die niet West-Europa zijn, zijn armoedig(er) van zichzelf en/of kunnen niet met geld omgaan.'

Nee Van Rossem, die landen zijn niet zo armoedig maar hun geld zit bij de mensen en niet bij de overheid of in pensioenpotten, vaak in de vorm van zwart vermogen. In Italië worden de meeste huizen bijvoorbeeld met cash geld afgerekend.....

Maar in plaats van belastingheffing of bezuinigen en corruptie bestrijden is het natuurlijk veel plezieriger als Noord Europa ff bijlapt.

schoneslapert | 26-06-16 | 19:46

Kudt-EU. De fik er in. Tekst geheim. Geen notulen. Alleen dat is al genoeg reden voor een vuurpeloton voor alle verantwoordelijken.

Fijnstoffer | 26-06-16 | 19:45

Daar gaan we dus. Dit gaat als een boemerang op alle werkende Nederlanders terugkomen. Weg oude dag waar sommigen 40 tot 50 jaar voor hebben gewerkt.
Dieven zijn het!

Killroy49 | 26-06-16 | 19:45

NEXIT nu!!!!!

endtotrolling | 26-06-16 | 19:44

Gelukkig heb ik een krukje en stevig stuk touw voor een matsprijsje kunnen aanschaffen.
Ik wens mijn leven niet te eindigen in een bejaardenparkeerplek waar je de meeste tijd in een pyjama mag rondlopen met daaronder een 72-uurs luier wegens te weinig personeel.

necrosis | 26-06-16 | 19:43

Brexit leert: beter meer directe democratie.
Vertegenwoordigende economie hoeft niet meer. Mensen waren dom, en zijn dat nog steeds, maar wel beter geïnformeerd. En politici zijn ook minstens nog even dom, ik denk zelfs dat het niveau flink is afgegleden in de laatste decennia.

Wisdom of the crowds heeft de toekomst, meer referenda, met goede techniek, en misschien beleid ook wel gemaakt worden met answers a la Quora, en het upvoten en downvoten van goede ideeën. En natuurlijk het overnemen van goede ideeën die elders al bewezen goed hebben gewerkt. Dan moet er ook enorm zijn te bezuinigen op de overheid, qua beleidsmedewerkers.

Hemmenaar7 | 26-06-16 | 19:43

zodra iets geheim is en ( nog ) niet openbaar mag worden gemaakt, weet je dat je als burger keihard wordt genaaid.
maar vroeg of laat worden de verantwoordelijken ter verantwoording geroepen... goedschiks of kwaadschiks, dat is aan hen.
( zie geschiedenis )

kapitein_iglo | 26-06-16 | 19:43

EU, aub EU. Dan kunnen we de ev. financiele malaise tenminste (deels) compenseren met ons EIGEN geld. Het is gewoon te ziek voor woorden. De economie draait weer redelijk, maar zien wij iets terug van ons belastinggeld? Nee, er wordt bezuinigd alsof we nog op het dieptepunt van recessie zitten. Defensie, kapot. Zorg, kapot. Politiebureau's worden gehalveerd, veiligheid kapot. Voordeeltjes, toeslagen en belastingaftrekbare zaken worden in rap tempo weggesaneerd. En nu wil PvdA die ene sector dat nog redelijk geregeld is (lees: redelijk) ook kapotmaken tbv Brussel? Ik walg steeds meer van politiek, maar PvdA bestaat uit landsverraders (een term die ik niet snel gebruik). De gewone man schiet er keihard bij in bij de EU, dus laat maar zinken die hap. Niets hebben met de EU, of niets hebben zonder. Dan maar zonder. Kan ik tenminste hopen op betere toekomst. Met, heb ik ook dat niet.

Het Vijfde Wiel | 26-06-16 | 19:43

Jammer dat maar een deel van m'n pensioen in bitcoins is. (dat deel wordt gelukkig vanzelf grote.r)

W_F | 26-06-16 | 19:42

Je zou dit soort mensen bijna tegen de muur zetten.Waar zijn mijn bloedverdunners,Jezus Christus,wat een tering bende zeg.Geloof dat ik naar een burgeroorlog ga verlangen.

Rest In Privacy | 26-06-16 | 19:42

Onze pensioenpotten beschikbaar stellen aan de EU is niet meer dan redelijk want we verdienen zo ontzettend ontiegelijk veel aan de EU.
(volgens Peggol)

Hufter | 26-06-16 | 19:42

Voor Klijnsma zelf zal wel alles Pico-Bello geregeld zijn.
De gewone Man die dit circus moet betalen kan barsten.
Dat mens maakt meer kapot dan je lief is !!!
Heel vlug UIT de EU... NEXIT A.U.B.

Co7699 | 26-06-16 | 19:42

Geen verassingen hier. Alleen een Nexit kan de hardwerkende belastingbetalende Nederlander nog redden. Als alles niet al is weggegeven tegen die tijd.

Atlas Shruggs 10 | 26-06-16 | 19:42

NEXIT-referendum, NU! Revolutie mag ook.

Really? | 26-06-16 | 19:41

Dit is dus precies waarom we als de wiede weerga uit die vermaledijde EU moeten.

Muggenmepper | 26-06-16 | 19:41

Er zijn maar 4 landen binnen de EU die sparen voor hun pensioenen. Nederland, UK, Ierland en Denemarken. De rest zal het de komende jaren nog zwaar genoeg krijgen met de vergrijzing. Zo kunnen wij ook weer ons steentje bijdragen. Helaas betaalt het UK dadelijk niet meer mee zodat er een groter beroep op onze solidariteit gedaan zal worden.

Ludovic1764 | 26-06-16 | 19:40

Rollator afpakken, pootje haken en na een week of twee hulpeloos spartelen komen uitleggen dat haar beleid hetzelfde doet voor de minder bedeelde Nederlander.

Jackanders | 26-06-16 | 19:40

pief paf poef.

succesvol | 26-06-16 | 19:39

Ik ga denk ik maar stoppen met het lezen van dit soort artikels. Die uitgekookte hufters... Geef anders gelijk mijn huis ook weg, als de situatie daar om vraagt. En mijn spaarrekening ook. (Maar alleen als de situatie door om vraagt)

PandaBeep | 26-06-16 | 19:39

Over het geld in de pensioenpotten heeft iedereen wat te zeggen en mag erin graaien, behalve degene die zijn geld er verplicht moest inleggen.
Deze oplichterij moet gestopt worden.
Het geld kan verdeeld worden onder de inleggers.

nederburger | 26-06-16 | 19:39

En dan zijn er experts die serieus denken dat de EU hervormbaar is. Wat blijkt na de Brexit? De trein dendert voort. Schaamteloos komt men met voorstellen voor nog meer EU en geheimgehouden plannetjes worden één dag na de Brexit naar buiten gebracht. Ik weet niet wat ze in Brussel gebruiken, maar goed voor de hersenen is het niet.

Dé cl | 26-06-16 | 19:38

Nog iets nieuws onder de zon dacht het niet ,het moet na de kloten in nederlamd om vervolgens het iets te corrigeren en dan zeggen we hebben het verbeterd zo gaat het continu

bruinerat | 26-06-16 | 19:38

Roep ik al jaren, de jongere generatie kan toch niet meer met pensioen want het is allemaal opgemaakt in de EU.

jip_86 | 26-06-16 | 19:37

Mijn pot is gevuld en wordt uitgekeerd, en daar kunnen ze niet meer aankomen, maar de ratten in Brussel en Den Haag zullen er alles aan doen om dit voor komende generaties onmogelijk te maken, tenminste als je in NW-Europa woont en in de EU blijft.

Zwizalletju | 26-06-16 | 19:36

Ni-na-nexit!

a1a2a3 | 26-06-16 | 19:35

Tja was te verwachten dus sta er niet van te kijken ...

Der Schnitzeljäger | 26-06-16 | 19:34

*poef* daar gaat je pensioen.

postmodernismisdead | 26-06-16 | 19:34

Misschien een refrendum waard ?

DeZeeuw | 26-06-16 | 19:33

De EU is net een spin, de prooi wordt verdoofd, ingekapseld en daarna langzaam leeggezogen.
Nexit Nu !

Bolder | 26-06-16 | 19:33

@mijzelf: kan nog wel even duren....

Biologische_Dildo | 26-06-16 | 19:32

Boeven zijn het.

spekpater | 26-06-16 | 19:32

Ze doen er echt alles aan in brussel im een beetje goodwill te kweken.Goed idee ook om de immigrantenimport stil tot leggen tot iemand een idee heeft.Pensioen niet overmaken.Prima allemaal.

van stampij | 26-06-16 | 19:31

Pensioengeld = spaargeld
Daar moeten die klootviolen van de EU lekker afblijven.
Anders wordt het hoog tijd dat we wat grijpgrage handjes gaan afhakken.

necrosis | 26-06-16 | 19:31

Kom maar NEXIT!!! Tijd om beetje op te ruimen en de basis weer op niveau te krijgen.

ET007 | 26-06-16 | 19:31

Pensioen boeit me niet...
Ben persoonlijk als ZZP-er een pensioenfonds aan het leegtrekken a raison van 175 euro/uur.

Biologische_Dildo | 26-06-16 | 19:30

Nexit of geen Nexit, dat geld zijn we hoe dan ook kwijt.
Toedeledokie!

jemagookniksmeer | 26-06-16 | 19:29

10.000 euro betalen aan een gelukszoekersgezin is veel belangrijker, veel mensen worden ontslagen in de zorg ,omdat er niks meer kan . Pek en veren voor dat uitschot in Den Haag .

fleurtje | 26-06-16 | 19:29

Kom maar door met dat Nexit.

medusa324 | 26-06-16 | 19:28

gelukkig, mijn pensioen is nagenoeg nihil en ik heb ook mijn pensioengat niet met nutteloze producten aangevuld. ofwel van mij valt niets meer te jatten!

voedselbankier | 26-06-16 | 19:27

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland