
Wat één zinnetje uit een baldadig liedje niet teweeg kan brengen. De gewraakte zinsnede
'alle tieners zeggen ja tegen MDMA' leidde in de hoofden van menig benepen huisvrouw en andere kneuterige RTL Boulevard-kijkers tot wekenlange kortsluiting des wanhoops. Zou het heus? Echt álle tieners? Maar... míjn kind zou zoiets toch nooit doen?? Voor alle brave burgermansen die de voltallige Nederlandse jeugd, aangevuurd door de
zombiemuziek van Lil Kleine en Ronnie Flex, van de één op de andere dag zagen vergaan in het chemisch stinkende moeras der morele verdorvenheid, is er vandaag goed nieuws! Het
favoriete anti-drugs-propagandawerktuig van de overheid immer objectieve Trimbos Instituut
meldt dat meer dan een kwart miljoen Nederlanders volmondig JA! zegt tegen MDMA. Dat zijn dus tweehonderdenvijftigduizend ijsjes etende, uitzinnig dansende, gelukzalig knuffelende zondaars die niet meer te redden zijn van het Sodom & Gomorra-fest waar de kleurige pillen als confetti uit de lucht komen vallen. Je buurman zou zomaar tussen deze verloren zielen kunnen staan partyen. Of je dokter. Of je piloot. Het merendeel van de xtc-liefhebbers blijkt namelijk te bestaan uit hoogopgeleide mannen van in de twintig uit stedelijke gebieden, die als het aan de regering ligt nog altijd niet snel genoeg een levenslang strafblad kunnen krijgen wegens trippen op een feestje. Maar GeenStijl, wat was nu het goede nieuws? Oja. Onder tieners ligt het xtc-gebruik kennelijk
slechts op 3,7%. Alle panikerende ouders die naar aanleiding van een liedje langzaam maar zeker van binnenuit opgevreten werden door knagende twijfelgevoelens over de mogelijk averechtse effecten van hun opvoedingsmethodes, kunnen dus weer rustig doorgaan met nooit met hun kinderen over drugs praten 'omdat hun kind zoiets heus niet doet.' Maar dan waarschijnlijk echt niet. Want de jeugd van tegenwoordig blijkt gewoon megabraaf. Prettig weekend!
Reaguursels
InloggenSchmetterling von Zeikhoven zei pas wel eens wiet te willen proberen. Ik zei haar beter dan spacecake ofzo te nemen, want reauken als in blowen is niet zo fijn. Ze is inmiddels 16, en vond het wel apart om een vader te hebben die met een feelgoodtip reageert op haar drugswens. Zelf vind ik het geen punt. Opvoeden is niet zo heel moeilijk...
Iedereen die ik ken uit me jeugd en welke aan de diverse drugs meuk hebben gelikt op weekend basis, hebben een fucked up leven nu. Of werk of relatie of beide, vage visie. Genoeg bewijs voor me dat de rotzooi wel degelijk sloopt.
Helaas heb je al heel weinig hersens en dan bedwelm je dat kleine beetje cellen ook nog eens , dan is het niet gek dat je als een ongeleid projectiel tekeer gaat en je verdere leven als een zombie wegrot.
Ik heb heel wat pilletjes geslikt en ik heb ook heel wat mensen met blijvende schade achteraf gezien. Zijn vaak makkelijk te herkennen. Trekken 10 jaar later nog van die scheve bekken. MDMA is een van de veiligste en leukste harddrugs maar het is niet zonder risico.
De meeste doden vielen echter onder de sufkutten die niet begrepen dat je moest blijven drinken. Of die dachten dat alcohol een goede oplossing was.
Ik zeg geen ja tegen MDMA, maar ja tegen de totale verdoving van/voor deze wereld. Dat is namelijk de totale kuttetocht voor jullie allemaal. Ik poep op jullie ammelaal.
Fcuk.
@libidoos
De chemische weg is verboden, vroeger was dit ook gewoon te koop. Dit is aan banden gelegd door de farmaceutische industrie, die hier niets aan kan vedienen omdatmen er geen patent op kan leggen. Het werkt namelijk uitstekend als anti-depressivum, met veel minder bijwerkingen als de anti-depressiva uit de apotheek, en spotgoedkoop om te maken. Gelukkig is het wel legaal als het natuurlijk uit de griffonia plant wordt gehaald.
@libidoos
5-HTP is gewoon legaal, te koop bij oa. De Tuinen. Het zit in griffiona zaad, een boon uit Afrika, via natuurlijke weg verkregen, en dus gewoon legaal.
Temazepam60milligram | 18-07-15 | 00:23
Eensch, maar wat moeilijker te verkrijgen via de reguliere weg.
Temazepam, ook niet zo best hoor.... lol
@libidoos
Nog beter is 5-HTP, de directe voorloper van serotonine, deze passeert direct de bloed-hersenbarriere. L-Tryptofaan moet eerst nog omgezet worden in 5-HTP, en doet dit in geringe mate omdat dit aminozuur eerder eiwitten vormt met andee aminozuren.
Neem na gebruik dan wel L-Tryptofaan in,om het serotonine tekort weer aan te vullen. Je weet toch, die ellendige dagen daarna...
Ik begin me naar aanleiding van dit bericht een behoorlijke lowlife te voelen. In mijn kringen doet minimaal de helft het wel eens..
Ach, altijd beter dan die gasten op speed die hun eigen tong aan gort knauwden.
MDMA is fantastisch, alleen suicide tuesday is kut!
Dat aantal is veel te weinig denk ik.
Ik zoek nog pillen den haag :)
M&G is oké!
Maar uiteindelijk zeggen 250.000 mensen ja tegen MDMA. Zei dat wause wijf ook toen ik vroeg om fellatio... jammer dat haar kaken verkrampten en finaal scheef trokken. De rest van het verhaal laat ik aan jullie verbeelding over mijn beste reaguurders.
XTC-gebruik zal onder 10- t/m 14-jarigen wat minder voorkomen dan onder tieners vanaf 15. Verdubbel dat percentage dus gerust en pas het toe op de groep 15 t/m 19. U mag zich nu weer zorgen gaan maken, want misschien doet uw zoon/dochter het (nog) niet, maar iemand uit zijn of haar vriendenkring wel! Bent u al weer bezorgd? Graag gedaan.
vanhetvarken | 17-07-15 | 20:40: dat heeft mij prima geholpen om ervanaf te raken. Studies bewijzen dat ook samen met het feit dat het vele malen gezonder is dan roken. En het kost minder dan een pakje nicotine kauwgum. Je moet het alleen niet te hard roepen want anders is dat over een week anders, dat snap je natuurlijk wel. Mensen welke willen stoppen en het zo lukt, dat moeten we niet hebben immers.
vanhetvarken | 17-07-15 | 20:21: daar gaat 't niet om met belastingen, de overheid zal andere dingen meer moeten gaan belasten als mensen minder gaan roken en ik wed dat dat de eerste kandidaat wordt. Niet dat dat erg is overigens.
www.zorgatlas.nl/beinvloedende-factore...
Dat is al jaren zo! niks aan het handje! sinds 1992 zeg ik ja tegen mdma!
Ha en zaterdag is het weer Dominator dus word er veel weggeslikt.
Ik vape tegenwoordig, om mijn nicotine verslaving bij te houden, zit nog geen accijns op, maar de ene maatregel na de andere wordt genomen, om het te 'ontmoedigen', ergert wat.
@Parel van het Zuiden | 17-07-15 | 20:24
Juist, drugs op de vrije markt, gelijk van de criminelen af die zich er mee verrijken.
Oh ja, flikker dan ook even de accijnzen van alcohol en nicotine af. Iedere drug is vrij, behalve dat wat ik gebruik, ten hemelschreiend.
@Bad Karma | 17-07-15 | 20:18
Klinkt eigenlijk allemaal wat ongezond. (voor de gemiddelde hart patient).
@lingo star | 17-07-15 | 20:00
De menselijke historie is bezaaid met voorbeelden van (on)gecontroleerd drugsgebruik dat bijdroeg aan creativiteit, genius, of belangrijke gebeurtenissen. Zelfs in de recente geschiedenis zien we drugsgebruik bij mensen die toch veel betekend hebben zoals staatslieden, kunstenaars, artiesten, ondernemers enzovoort. Ongeinformeerde uitspraak uwer zijde.
.
Bij drugs werkt het net zoals bij alcohol, gokken, lekker eten... Bij exces zeer schadelijk. Ligt dat aan de "zonde" of aan de persoon die excessief "zondigt"? P'cies. Welkom in de vrije samenleving, waar eigen verantwoordelijkheid wordt veronderstelt.
.
Van de ene burger naar de andere: u hoeft geen drugs te gebruiken. Daarom hoeft het nog niet verboden te worden. Mind your own fucking business.
Tegenwoordig rook ik af en toe een joint en neem lekker veel wietolie. Geen high, geen pijn en lekker soepel in mijn gewrichten. Gelukkig heb ik hier nog een blo.... stelletje rothonden!
img.memecdn.com/what-weed_o_4295267.jp...
henkvaningrid | 17-07-15 | 19:14 Eneegy flash - Beltram m.youtube.com/watch?v=ALsHox5sYCk wait for it @ 2'05
Klaas valt in de herhaling: gewoon een lekkere natte klets van natteklets.nl
Bij gematigd gebruik veel lol en hooguit een beetje hoofdpijn.
@sufkut | 17-07-15 | 20:12
Het zwaarder belasten van roken en drinken, heeft niet het gevolg gehad, dat mensen dat links lieten liggen, eerder dat veel mensen andere zooi gingen gebruiken.
Een kwart miljoen dat is 1 op de 67. In de klas van mijn 2 kinderen zitten respectievelijk 26 en 28 kinderen, dat is samen 54, met mij erbij 55. Dat is dus nog lang geen 67. Conclusie: wij gebruiken geen MDMA
Ik heb vroeger wel eens xtc genomen. Lang geleden. Leuk spul. Na 10 minuten riep ik: "er gebeurt niets!" Na 20 minuten zat ik opeens met m'n hoofd in mijn handen te blazen: "Dit is niet leuk." Na een half uur had ik geen vijanden meer, wilde ik een kusje van elke vrouw en verscheen er een glimlach op m'n porum die je er niet met knuppel vanaf slaan kon.
@VanBukkem | 17-07-15 | 20:06
U noemt echt erg veel argumenten om (hard)drugs een beetje te weren, hulde.
Dachthetwelhe | 17-07-15: niet verbieden, zwaar belasten zoals tabak en alcohol. 57% lijkt me wel wat, jou ook?
Ironisch genoeg zullen de 'mijn kind doet zoiets niet'- en de 'o help! paniek! mdma!'-ouders oververtegenwoordigd zijn onder de ouders van het selecte groepje tieners dat wel mdma doet.
Dhr. M.A.R. Ginaal | 17-07-15 | 19:24: euhm, volgens mij hebben we al zo'n 20 jaar een anti-rook campagne, kun je zien hoe goed die dingen werken ;)
Maar goed, als je zoveel last hebt van ze is er misschien ook iets met jou mis qua denkwijze. Zolang ik niet binnen in de rook zit met ze heb ik geen last van rokers. Ik heb meer last van auto's e.d. als we toch over schone lucht willen gaan praten, tis toch clean air nederland of niet soms ;)
@lingo star | 17-07-15 | 20:00
Plus dan zijn er ook nog een heleboel kunstenaar- en artiestentypes, die hun loopbaan onmiskenbaar aan de geestverruimende middelen hebben te danken.
@lingo star | 17-07-15 | 20:00
Mijn dealer is er beter van geworden. Flink beter.
Van drugs is nog niemand beter geworden.
Drugs is als religie voor het vollek, Marx 2.0 lol
Ik heb gehoord dat *ondanks* * alle* *inspanningen* *van* *de* *politie* de kwaliteit van de xtc tegenwoordig weer subliem is. Van dezelfde kwaliteit als in het guldentijdperk zegmaar, toen je nog 25 gulden betaalde voor een xtc-pil. Maar dan had je ook wat.
Doe mij maar gewoon een biertje
Laten we het nu eens over alcoholgebruik en jongeren hebben. Oh nee, dat is sociaal geaccepteerd.
-weggejorist-
Als je in de USA bent wel de juiste MDMA gebruiken, anders zou het wel een slecht met je af kunnen lopen: www.nydailynews.com/news/crime/man-kil...
Ik heb mezelf helemaal volgevreten in dat spul en ik ben er ook niet slechter van geworden. Ik zeg: gewoon DOEN! (Maar wel met mate uiteraard. En probeer er niet zo veel bij te drinken, want van drank ga je rare dingen doen. Rook er liever een jointje naast, want daar word je rustig van.)
Da Butcher hahajajajaja goeie!
Mooi, goed nieuws in dit door dominees en onderwijzers geregeerd land, lamgeslagen door zedenpaniek en angst voor sex, drugs en pret. Geen beter middel tegen islamisering dan een maatschappij vol seks, casinos, hoeren en pretstoffen!
Ik heb ook drank en drugs. Nou en.
Nee...... Been there, done that.
Persoonlijk nog nooit XTC geprobeerd. De drempel om aan de harddrugs te gaan is voor mij gewoon te hoog, het idee voelt niet goed.
Wel een keer wiet geprobeerd, maar dat vond ik niet te genieten. In plaats van mensen te gaan lopen shamen die in het weekend een pilletje nemen lijkt het me meer zinvol om een anti-roken campagne op te starten. Daar heeft de rest van de bevolking aanzienlijk meer last van in het dagelijks leven.
Ach. Van masturberen wordt je blind, van blowen wordt je dom en van alle andere drugs ga je deaud. Dat betekent dat ik na dit weekend reaguur vanuit de hemel samen met 250.000 medelanders. Maandag doe ik jullie de groeten van Jezus en als iemand Beau iets te nakken geeft, dan heeft 'ie een geweldig item voor zijn vakantieprogramma.
Fijn weekend!
-weggejorist-
@Mark_D_NL | 17-07-15 | 19:11 Maak daar maar 10-20 van.
Maar gelukkig hebben ze het laten testen op "het festival" en "zagen ze dat het goed was".
Een beetje MDMA op z'n tijd, maar die pillen laat ik toch meestal links liggen.
Ecstasy Mother Fucker! youtu.be...
Bertus Brulbroek | 17-07-15 | 19:13
You're unbelievable!
www.youtube.com/watch?v=7b2T8K2D-ps
E's are good, Ebeneezer Goode.
Al die hordes stuiterballen op een willekeurig housefestival zitten maandag meestal weer keurig in de schoolbankjes, dus ik denk dat het probleem nogal meevalt.
@Andersdenkend | 17-07-15 | 19:05
De meeste gaan aan de drugs omdat ze drank niet meer meester zijn. meer drugs is meer drank en ga zomaar door.
Ecstasy Mother Fucker! youtu.be/aGwcjG2LY4g
Ecstasy Mother Fucker! youtu.be/aGwcjG2LY4g
Wat is er mis met MDMA?
Niets maar dan ook helemaal niets.
Een kwart miljoen Nederlanders zijn kennelijk achterlijke gladiolen, hoe 'progressieve' stemmen als D66 en GeenStijl drugs ook weten te vergoeilijken.
Dus over een jaar of 40 a 50, 250.000 snel dementerende ouderen extra.
16,750,000 NL 's zeggen dat niet. Dat scheelt al weer.
Heerlijk en fucking geil
"omdat hun kind zoiets heus niet doet."
Haha, het zijn juist die kinderen die geen maat kunnen houden, zich volgooien met alcohol, versteend voor zich uit kijken in een coffeeshop en op een party de ene na de andere pil wegtikken.
Drank en Drugs. Voor beide geld dat wanneer je je koppie erbij houdt er waarschijnlijk geen probleem ontstaat met D&D. Heb je wat minder koppie, dan gaat het wat sneller fout wegens overmatig, gemengd of op de verkeerde momenten gebruik.
Dus laat mensen feesten zolang ze het koppie maar erbij houden.
Daar waar dat niet gebeurt een beetje veel harder optreden.
*Tienerdochter aai over bolletje geven doet...*
cdn.makeagif.com/media/7-16-2015/j8Hgs...
REAGEER OOK