
Balen voor de drie incontinente bejaarden die nog fan waren van Jan Peter Balkenende. De demissionaire MP komt niet opdagen tijdens Algemene Beschouwingen na de Miljoenennota volgende week. Sterker, het complete debat is
geschrapt. De Tweede Kamer wacht liever op het nieuwe kabinet. U weet: die beschouwingen zijn een mediashowtje waarin politici live op televisie een toneelstukje voor hun achterban opvoeren. En aangezien er met bashen op Balkie niks te winnen valt komt het volledige debat te vervallen. Is voor JP ook prettiger natuurlijk. Al die lastige vragen. Dat het huidige CDA/CU-kabinet - dat slechts op de winkel zou moeten passen - met
onzinmaatregelen komt om de begroting rond te breien doet niet ter zake. Het
bestelen van de eigen burgers wordt nu tijdens de oersaaie Financiële Beschouwingen door Jan Kees de Jager verdedigd. Veel liever steekt de oppositie haar energie om het volgende kabinet dwars te bomen. Doodzonde. We hadden de Pappa Bear van het terminale CDA graag nog één keer zien spartelen in een halfleeg Vak K.
"Wanneer we praten over (..) kan het niet zo zijn dat..."
Reaguursels
InloggenDit demissionair kabinet is nu 'actiever' dan al die tijd er voor.
lol @ pica
Dat kan toch niet..... toch!?
al meer dan 50.000 inzendingen op www.jpbedankt.nl/ en counting
Als de heren in Den Haag niet oppassen, mag JP zich warmlopen voor prinsjesdag 2011 en dan de majestijt in de mond leggen dat "zij zich ernstig zorgen maakt over het uitblijven van een nieuwe regering." Ja ja, majestijt, waar maakt gij u zorgen over?
De ene grijze muis voor de andre grijze muis.
Rutte is net zo grijs en grauw als Balkenende.
Waarom denk je dat die flapdrol geen vrouw kan krijgen.
Balkie daarentegen kan nog bogen op vrijages, gezien zijn kroost.
Grijze Rutte daarentegen kan geen enkele vrouw bekoren.
De man is een loser. Wie wil nou met dat pokdalige gezicht met dat belachelijke brilletje het leven delen, zeg ik je. Alleen een vrouw die zichzelf wegcijfert en via hem hogerop wil komen. maar dan nog, je moet er wel heel veel voor over hebben om met Grijze Rutte het bed te willen delen.
@Maelstrom | 13-09-10 | 11:25
Hee, wat grappig!
Dat er pas na 8 jaar iemand op de woordgrap Bak Ellende komt. OM je te bescheuren!
"Veel liever steekt de oppositie haar energie om het volgende kabinet dwars te bomen."
Doe es een corrector aannemen?
"Veel liever steekt de oppositie haar energie om het volgende kabinet dwars te bomen."
Doe es een corrector aannemen?
blinde kip | 13-09-10 | 12:08
U lijkt Balkenende wel, die lulde ook alles recht wat krom is.;)
Heb weinig tijd, maar nog even dan. Engels leenwoord of niet: In het Nederlands is topic een 'het' woord.
In het enkelvoud > het topic >dit/dat topic.
In het meervoud > de topics >deze/die topics.
'deze' topic is dus fout.
An die ARBEIT | 13-09-10 | 12:02
Ook goedemiddag en graag gedaan !;)
We gaan nog eens terug verlangen naar Balkenende, vermoed ik.
Ik moet nog zien dat Rutte het zo goed gaat doen, al hoop ik op mijn eigen ongelijk, natuurlijk.
Voor iemand die er tijdens de verkiezingscampagnes nog zo prat op ging dat 'hij het land door moeilijke tijden had geloodst' wel een rare beslissing, om het maar niet over de timing te hebben, want om nou te zeggen dat die formatie zo vlekkeloos verloopt... Ach ja, niet iedereen kan tegen zijn verlies.
Veel liever steekt de oppositie haar energie om het volgende kabinet dwars te bomen.
Da's geen nederlands....
Top die kop @pica.
@La Vie En Rose | 13-09-10 | 11:52
Engelse leenwoorden worden aangeduid worden met 'de'. Vandaar 'deze'. Van Dale hanteert het ook zo en volgens het groene boekje mogen beide. Ik kan zo snel niet vinden of dat alweer veranderd is.
Interessanter dan JeePee in ieder geval.
LOL @ Bakito | 12:02
we zitten hier niet op www.kijk.nl
Ze durven niet open en bloot beslissingen te nemen en jassen op deze slinkse wijze allerlei impopulaire maatregelen erdoor, de ratten.
Deze picca heerscht zwaar!!..:-)
@blinde kip | 13-09-10 | 11:40
The lesser of two rodents :)
@La Vie En Rose | 13-09-10 | 11:52
Dank u voor de bijval en een hele goede morgen/middag!
Veldmaarschalk Sorry | 13-09-10 | 10:17
Een columnist van DePers. Bedankt voor deze wetenschappelijke bronvermelding.
Goed artikel en een goede analyse. Met Balkende aanvallen kunnen ze geen zieltjes winnen en daarmee kunnen ze niet scoren. Het gaat onze linkse vrienden echt niet om de inhoud of het landsbelang maar om hun eigen positie! Fail van het trio Job, Alexander en Femke.
@blinde kip | 13-09-10 | 11:40
Dan weet je het niet goed.
Bij het lidwoord 'de' > deze of die.
Bij het lidwoord 'het' > dit of dat.
Het is HET topic, dus moet het zijn DIT topic.
Geen dank, graag gedaan.
De zon scheen langdurig. Toen dachten Balkenende en Wouter Boslim ons dak te gaan repareren. Dat was hard nodig. Ze smeedden een plan om 18 miljard euro binnen te roeien. Maar toen kwamen er 27000 zielige zangers lichte muziek. Zij bouwden eerst voor hen een huis van 18 miljard. Van ons dakgeld dus
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2008/06/...
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2010/07/...
Met een supersterk dak waren de zielige zangers heel blij.
Hoe sociaal. t Mag wat kosten, maar nooit meer gebrek aan lichte muziek.
Toen kwam er een orkaan. De weerswaarschuwingen hadden Balk en Wouter nooit begrepen. Crisis. Ons dak werd er compleet afgeslagen. Maar ook de daken van de banken. Wouter stortte direct 30 miljard ter reparatie van de bankdaken.
Nu ons dak nog. Maar Wouter is gevlucht. En Balk wil niet meer praten. Stelletje lafaards.
@An die ARBEIT | 13-09-10 | 11:32
Bij mijn weten zijn "dit" en "deze" beide correct.
Maar inderdaad, liever dwerghamster Balkenende dan die rat van een Verhagen.
Balkenende was de enige capabele MP in de afgelopen decenia. De azijn drinkende linkse mietjes hierboven kunnen alleen maar klagen en op de persoon spelen. Stelletje losers!!
@blinde kip | 13-09-10 | 11:28
Fout en dan heb ik het niet alleen over het woord " deze " in je plemp...
-
Ik begin balkje ondertussen zelfs een beetje te missen. Liever hij dan Maxime in ieder geval...
gozahtje | 13-09-10 | 11:21
Dat heet een nachtmerrie.
Erg hard gaat het niet met deze topic. Blijkt maar weer dat niemand geïnteresseerd is in Balkenende.
Is het al bekend of Hans Spekman een 'nieuwe' trui heeft aangetrokken?
Dikke LOL @ pica.
Verder negeer ik die Bak Ellende gewoon.
Iets zegt me dat JP even naar de achtergrond verdwijnt en over een paar jaar ineens weer door m'n beeld wandelt...
Jammer dat De Balk er op Prinsjesdag niet bij is. De Literator had nml. al de volgende speech voor hem geschreven:
Ik, als je nu ziet dat het hierom gaat, vind het een hele eer om hier voor de laatste keer de begroting voor het volgend jaar te mogen toelichten.
Zoals je nu ziet, gaat ons afgescheiden deel van de wereld gebukt onder een zware recessie en zulke zware economische omstandigheden vragen nu, als je nu ziet dat je de teugels wilt bijhouden, eenmaal om harde maatregelen.
Het is, als je nu ziet dat je het hebt over herstel hiervan, om deze reden dat ik, als je nu ziet dat het hierom gaat, bekend maak dat alle kamerleden voortaan in een lada zullen rijden.
Een andere maatregel houdt in dat hare majesteit al haar paleizen zal verkopen en dat de opbrengst aangewend zal worden om de uitkeringen voor de nieuwe nederlanders in ons afgescheiden deel van de wereld substantieel te verhogen.
Wat je verder en tot slot ziet, het gaat namelijk hier om, is dat ter afsluiting hiervan ik nu mijn verhaal beëindig.
Tóch ????
Einde van de Domheid | 13-09-10 | 10:14
Maar juist toen met de PvdA in de regering, ook al waren er dat maar 4, zijn er allerlei maatregelen genomen die het leven voor de burger er niet aangenamer op hebben gemaakt. Bijvoorbeeld 30 miljard voor een bank die dat never nooit zal terugbetalen.
Weet je...
Als je die Balkenende onvoorbereid voor een zaal zet met pakweg 100 man, dan maakt hij er echt iets moois van. Hij maakt er dan met humor een mooi verhaal van en gebruikt leuke anekdotes.
Maar goed, dat geheel terzijde.
Raar. Wel nieuw beleid maken maar het debat daarover overlaten aan een nieuw kabinet. Zullen we ons onder de banken verstoppen? Dan denken alle pappa's en mamma's dat we niet in de bus zitten.
Ik heb een bijbel met een uitgesleten neukgaatje...
Ooit zullen we terugdenken aan Balkenende en zeggen "twas zo slecht nog niet"...
En dat duurt vast niet erg lang meer...
+1 voor die geniale feauteausjop!
@ Veldmaarschalk Sorry
Ik geloof je onmiddellijk en iedereen die ooit samen met Balkenende op een feetje is geweest weet ook wel dat dit heeeel goed kan kloppen. Die man had nog de mentaliteit van een student en absoluut niet het charisma en bijbehorende professionaliteit die een MP zou betamen.
Yeeehhh!! Eindelijk!! Wat een flapdrol. Ik kon die kop van hem niet meer zien. Als je het hebt over de reputatie van Nederland in het buitenland dan kan het daarmee alleen maar beter gaan met het vertrek van Balkenellende. Die gast zat daar echt alleen maar voor zichzelf. Ook als hij bewezen ongelijk had dan had hij nog gelijk... ( Commissie Davids) Ongelofelijk dat je je zo opstelt, zo arrogant bent en alles en iedereen miskent en minacht. Dat heeft werkelijk niets met democratie te maken maar alles met het negeren van iedereen en alleen maar doen waar wat je zelf wil. Zeer goede zaak dat die man nu weg is. Ik hoop zijn kop nooit meer op de TV te zien. Laat hem maar studentenfeestjes organiseren of aflopen vooral. Want daar is ie wel goed in.
Wil hem maar al te graag nog eens zien, wat heeft ie eigenlijk de hele zomer gedaan ?
?
"Waar het om gaat, is dat wij in dit land..."
Hij gaf toch al nooit antwoord op vragen uit de kamer.
Update:
Zelfs het vertellen van een mop wordt voor Balkenende een genante vertoning:
www.youtube.com/watch?v=nlcOmThzkhg
En Mirjam Sterk ook omruilen tegen een vrouw die wel een gat van voren heeft.
Wat een zuurpruim.
Een betere header was geweest: "Nooit meer CDA".
Al zit Geert-1 maar 1 dag, het blijft het beste kabinet.
dus nu loopt de hele kamer weg ipv van een fractie. wat een lutserts!
Die Jan Kees de Jager mogen ze anders wel stevig aanpakken. Dat is net een kind dat losgelaten wordt in de speelgoedwinkel als het op belastingcenten aankomt. En als klap op de vuurpijl mag hij van Ome Elco Brinkman ook nog een graai doen in een zak lollies. Maar ja, ook kamerleden hebben tophypotheken en kunnen de maandelijkse bijstorting goed gebruiken.
Dus debat is net zo leeg als andere jaren....
Bij toeval premier geworden en acht jaar lang van het ene incident naar het andere gezwalkt. Slechtste minister-president sinds de tweede wereldoorlog. Volgens mij heeft alleen Colijn een grotere rotzooi achtergelaten.
Bakito | 10:13
Nou neem ik het risico om RVD, AIVD, MIVD en JP's contract killers achter me aan te krijgen en dan ga jij dingen lopen insinueren.... :P
Ik heb het van deze twee collega's, verder weet ik het ook niet. Maar met Peter Middendorp's column in het achterhoofd ( www.depers.nl/binnenland/248703/Billen... ) ben ik wel geneigd t te geloven. Bovendien, een sul die opeens op een schild wordt gehesen als premier en zich zo net iets belangrijker en sexier voelt dan zijn spiegelbeeld rechtvaardigt, ja, die zie ik ervoor aan om rare dingen te gaan uitspoken. :)
Verder doe je er maar mee wat je wilt.
@Veldmaarschalk Sorry | 13-09-10 | 10:10 full blown is dan wel weer grappig in deze context
Aldus nietsdoende laten de kamerleden het herfstreces naadloos aansluiten op het zomerreces.
De enige manier om de begrotingsproblemen op te lossen is door het 'bestelen' van de burger (hoe dan ook). De afgelopen generaties kabinetten hebben onze kinderen reeds bestolen. Maar met Wrok 1 zullen de werkers worden bestolen. (Vele slappe schouders zijn ook sterk.)
Van de 15 kabinetten die er vanaf 1970 zijn geweest zijn er 4 geweest waar de PvdA deel van was.
@OoO | 13-09-10 | 10:12
Dan moet je ook meer vocht drinken.
dat slecht op de winkel zou moeten passen ......
Ja, slecht op de winkel passen kan ik ook. Is niet zo moeilijk.
Veldmaarschalk Sorry | 13-09-10 | 10:06
Broodje aap!
'dwars te bomen' Geweldig!
"Wat ben je aan het doen lieverd?"
"Ik ben stof aan het zuigen!"
pica +1
Pannekoekist | 10:07
Nee, dat was een andere voicemail, en andere dames. Dit speelde in maart. Toen was JP nog fullblown MP :)
De ellende die ons staat te wachten bij het volgende kabinet, zal Balkenende snel doen vergeten.
@Veldmaarschalk Sorry 10:06
You're kidding right...?
@pannekoekist |10:05
Vind je dat het kabinet goed op de winkel past?
" Slecht " is hier beter van toepassing dan " slechts ".
Dat demissionair kabinet voert anders de laatste tijd meer veranderingen door als in al die jaren ervoor.
Veldmaarschalk Sorry | 13-09-10 | 10:06
Zeker weten? was het niet Geert Wilders, die moest er ook zijn toch?
Met de kennis van nu... herken ik mezelf daar niet in.
Snel een nieuw kabinet om ons van die idioot van Balkenende te verlossen zou fijn zijn.
Ok deze moet ik even kwijt:
collega's waren in New York en ontmoetten daar twee jongedames die het wel interessant vonden: 'you're Dutch?' Bleek dat ze iemand op de voicemail hadden staan die in the Big Apple was voor een congres en die genoemde dames uitnodigde voor een leuke party- op de hotelkamer. Moesten mijn collega's even beluisteren, die voicemail.
Ze waren het erover eens: stem op de voicemail was niemand minder dan JP onze bijna Ex-MP :)
Waarom die voicemail niet aan krant of roddelblad is verkocht- geen idee :(
mevrouw de voorzitter... ik.. nee... dat heb ik niet gezegd!
mevrouw de voorzitter.. als er inderd... nee nee u luistert niet.. mevrouw de voorzitter.. ik word telkens in de rede gev...
Jullie zijn nu echt een Telegraaf-kloon aan het worden, zelfs in woordgebruik: "het bestelen van de eigen burgers"......
Brusselmans! ''dat slechtS op de winkel zou moeten passen''
VOC mentaliteit... toch?
Die photoshopper van jullie is echt toppie! lol
"Het kan toch niet zo zijn dat..."
lol@pica en alt tekst!
"Met de kennis van nu...."
Kan er geen traan om laten.
REAGEER OOK