
Dus u dacht dat we het ergste inmiddels wel hadden gehad op de financiële markten? Welnu:
it aint started yet. Zeg maar bye bye zwaai zwaai tegen uw koopkracht, want Wouter gaat die voorgenomen BTW verhoging echt niet intrekken. Dus wordt u in feite dubbel gepakt. Niet alleen wordt alles vanaf 1 januari nog duurder, u zult ook geld moeten gaan lenen om de eindjes aan elkaar te knopen. Alleen dat geld lenen wordt nog duurder, omdat banken geen geld meer in kas hebben. De huizenmarkt komt volledig tot stilstand en de inflatie zal nog verder oplopen. Nee, dat zijn niet onze woorden, maar die van topman Walid Chammah van de Amerikaanse zakenbank Morgan Stanley vanochtend in de Duitse zakenkrant Handelsblatt. Chammah, die samen met zijn collegas inmiddels 500 miljard heeft afgeschreven, verwacht dat er nog meer banken zullen omvallen en dat de crisis op de financiële markten mogelijk tot en met 2010 zal aanhouden. En dat betekent dat Feyenoord en AZ op zoek kunnen naar een nieuwe suikeroom, er bij De Telegraaf nog eens 425 man uit worden geschopt en dat u noodgedwongen volgend jaar zomer bent aangewezen op een weekje Beekse Bergen in plaats van een 3-weekse rondreis door de VS. Het woord recessie mogen wij van dit kabinet
niet in de mond nemen, maar het begint er zo langzamerhand
verdacht veel op te lijken. Doe als ons, laat je uitkopen en stel die R8 veilig. Nu kan het nog...
Reaguursels
InloggenYep.... en die lucky few zetten alles naar hun hand... scheppen problemen daar waar ze niet zijn en proberen zo de aandacht voortdurend van zichzelf af te leiden.... ze spelen voortdurend een spel,een spel van slimme manipulatie.
Aandacht afleiden en zorgen dat het volk zich druk maakt om iets waardoor zij hun slag kunnen slaan... de slag van het grote geld binnenhalen.
Onschuldige mensen en volkeren tegen elkaar ophitsen zodat er haat en nijd ontstaat en ziedaar.... de perfekte mogelijkheid om zelf het smerigste spel te spelen over de ruggen van de gewone mensen die elke dag keihard werken om hun hoofd boven water te houden.
Het gezeur over bijvoorbeeld de islam is zo'n voorbeeld.... hoe meer je via die weg haat en nijd kweekt hoe meer zij kunnen verdienen... oorlogen beginnen en het alleen maar van kwaad tot erger opdrijven maar niets oplossen.
In zo'n sfeer kunnen zij geld verdienen en het erge is de gewone man van de straat heeft ook nog eens op ze gestemd en ze op de troon gezet waar ze niet horen.
Teeuwen | 18-08-08 | 19:33
wat je zegt.
wat mij verder nog verbaasd heeft in de achterliggende periode is dat zovelen zijn meegegaan in de kijk van de superrijken op het geheel: het hooghartige neerkijken op de "have nots"ook van mensen die eigenlijk maar een beetje meer hebben en zeker niet tot de elite behoren, maar die schijnbaar wel de kijk van de superrijken op het "klootjesvolk" hebben verinnerlijkt en anderen zoeken om op neer te kijken, dat lijkt de bon ton van tegenwoordig te zijn, terwijl we in de realiteit bijna allemaal tot het klootjesvolk behoren en eigenlijk helemaal geen baat hebben met het meegaan in die hooghartigheid. we wanen ons allemaal tot de top (zie dat tenminste veel om me heen tussen de IT-ers), maar dat we ondertussen gewoon kanonnenvlees van de economie zijn schijnt nauwelijks iemand te beseffen. we lijken wel niet meer te weten (of niet te kunnen beseffen) dat ons eigen belang niet dat van de machthebbende lucky few is.
hoop dat ik me een beetje duidelijk uitdruk.
Ik neem dit de PVDA stemmers kwalijk, PVDA aan de macht... bye bye koopkracht!
Ik wil best een weekje naar de Beekse Bergen.... maar ik neem wel mijn jachtgeweer mee!
OneandOnly | 18-08-08 | 21:49
---------------------------------------------------------
Waar heb je die voor nodig dan?
Dan je boodschappen niet uit je supermarktkarretje onder je neus gestolen worden? ;-)
Ik wil best een weekje naar de Beekse Bergen.... maar ik neem wel mijn jachtgeweer mee!
De Amerikaanse huizenprijs is inmiddels gezakt naar 1 dollar
www.blikopdebeurs.com/weblog1/pivot/en...
Nog blij dat ik niet in Volendam woon!
Zeddegeizot | 18-08-08 | 12:20 Heerlijk verhaal en waar!
Teeuwen | 18-08-08 | 19:33 Heerlijk verhaal en waar!
We gaan naar de klote!!
Deze regering en de huidige regering is geen schuld aan deze economische toestand.... de weg naar dit punt is jaren geleden door de vorige regering gestart.... het financiele bankroet van Amerika en dat wat zich verspreid over de wereld is allemaal op het conto te schrijven van de 8 jaar presidentschap van George W Bush en zijn vrienden!
Zijn woorden aan het begin van zijn ambtsperiode,tijdens een diner met de superrijken der aarde,waar de kviaar op grote schalen werd aangevoerd en de champagne rijkelijk vloeide....
"Some people call you the elite,I call you my base"
En er werd door deze mensen hartelijk gelachen en uitbundig geapplaudiseerd voor deze opmerking,van hun grote vriend,die mede door hun in het zadel was geholpen...""Deze marionet van een president zou alles opvolgen wat zijn vrienden hem influisterden.... de oorlog in Irak wed begonnen waardoor bedrijven die oorlogsmaterieel produceerden mega orders ontvingen,bedrijven die in handen waren en zijn van de vrienden van Bush"
De staatskas werd leeggeroofd en de schuld die de Amerikanen hebben is nog nooit zo hoog geweest!
"De hoge olieprijs die deze mensen nog rijker maakten dan ze al waren,want zij zorgden ervoor dat ze al die aandelen op een lage prijs al in hun bezit hadden en deden er alles aan om de prijs op te krikken tot aan $150 dollar"
Dit alles zorgde ervoor dat deze superrijken nog rijker zouden worden dan ze al waren.
Deze mensen hebben miljarden aan bezit inmiddels en hebben alles in hun hand,ze kunnen iedere persoon kopen die ze willen en alles naar hun hand zetten... de gewone hardwerkende mensen zijn tot op het bot bestolen van alles wat ze bezaten.
Ik denk dat deze president na zijn ambtsperiode nooit meer op straat te zien zal zijn want mensen weten wat hij op zijn kerfstok heeft en zullen hem dat eeuwig kwalijk blijven nemen.
We staan aan het begin van de 2e Great Depression... alla 1929"
Bereid u op het ergste voor!
Wel lekker gemakkelijk peopen met zo'n grote anus.
@Fleisch
Als het "uitkopen" een voorbode betekend verlost te zijn van je schrijfsels, be happy, go where the wind is en zie je aan de gene zijde van weleer.....
De staatskas moet bewaakt worden. Het volk is minder van belang. Wij willen toch immers altijd het best voor de dag komen in de EU. Ten koste van alles eigenlijk.
Waarom?
Calvinisme, prestige?
Ik weet het niet meer.
Ome Walid heeft tonnen boter op zn hoofd. De banken hebben jarenlang miljarden verdiend met verkopen van produkten die mensen niet nodig hebben of kunnen betalen. Nou klapt de zeepbel en is het opeens de schuld van de BTW? Daggetniet. Ik heb geen cent medelijden met die bankiers.
Het vreemde hieraan is altijd dat het in Nederland altijd beter
gaat dan in de rest van Europa. Maar toch moeten wij meer
bezuinigen. En als er weer een nieuwe crisis aankomt moet er nog
meer bezuinigt worden.
Maarja. Wat doe je eraan?
@Flippo | 18-08-08 | 12:29
*lacht glim*
Ik ben gewoon overal tegen. En vooral tegen het koppelen van wagons.
Ik zal mijn aandelen World Online maar eens verkopen dan.
@Einde van de Domheid | 18-08-08 | 11:08
Gelezen. Ik geloof niet dat een brede maatschappelijk beweging, gedreven door een alles overstijgend doel (de OS) tot redding van NL zullen leiden. Waarschijnlijker lijkt mij dat Europa bezwijkt onder haar eigen gewicht: De EU zal een bureacratisch monster worden dat het economisch en sociale leven is gaan verstikken in een dubbele doodskus van regelbrij en belastingen (ter financiering van een gigantisch ambtenarenapparaat). Megalomane politici struikelen over elkaar heen om de leiding te grijpen over dit het monster dat ze samen hebben verzonnen met praatjes over vrede, welvaart en veiligheid. Maar de regio's komen in verzet tegen het gebruik van het recht, niet om de elementaire vrijheden van de burger te waarborgen, maar als instrument om de bevolking te sturen en te onderwerpen. In de vroegere strijd tegen totalitaire koningen met de "rule of law" legden we met de EU de machtsbasis voor de nieuwe koningen. En ook dat systeem zal bezwijken onder onbestuurbaarheid, onbetaalbaarheid en toenemend verzet van de gewone man (die te laat wakker werd). De EU zinkt in een diepe crisis, oude instituten worden afgebroken, en oude leiders worden afgezet. Het inzicht groeit dat iedere centralisering en concentratie van macht op korte termijn kan leiden tot welvaart en veiligheid, maar op lange termijn onherroepelijk leidt tot pervertering en misbruik. U ziet nu de voorbode: Bosjes en Balkenendes struikelen over elkaar heen om macht af te dragen aan Brussel, om gezamenlijke vijanden als het klimaat en terrorisme te verzinnen, en om megalomane oplossingen te bedenken die ons allen zullen redden. Nederland is de kleinste wagon in een trein die door anderen richting afgrond wordt gestuurd. De huidige crisis is geen Nederlandse crisis. Maar de heren die de wagon hebben aangekoppeld, hebben deze crisis de onze gemaakt. En hoe gaan ze deze crisis oplossen? Door de wagon nog vaster te koppelen, door hun greep verder te verstevigen, en door dat alles te financieren met steeds toenemende belastingen.
Het zou mij ook niet verbazen als er in de US nog veel meer lijken uit de kast komen. Zij hebben zichzelf overgefinancierd, ik denk dat na de moeilijkheden in de hypotheekmarkt er nog een veel grotere niet inbare schuldenberg boven water komt. Ik doel hiermee op de credit kaart schulden. Die zijn daar enorm. De US dollar is in werkelijkheid niet meer waard als krantenpapier. De dollar wordt volgens mij kunstmatig overeind gehouden om algehele paniek te voorkomen.
Wij laten het ook makkelijk over ons heen komen de burger betaald. Terwijl de fouten bij de grote banken zijn gemaakt.
Proost
Het zou mij ook niet verbazen als er in de US nog veel meer lijken uit de kast komen. Zij hebben zichzelf overgefinancierd, ik denk dat na de moeilijkheden in de hypotheekmarkt er nog een veel grotere niet inbare schuldenberg boven water komt. Ik doel hiermee op de credit kaart schulden. Die zijn daar enorm. De US dollar is in werkelijkheid niet meer waard als krantenpapier. De dollar wordt volgens mij kunstmatig overeind gehouden om algehele paniek te voorkomen.
Wij laten het ook makkelijk over ons heen komen de burger betaald. Terwijl de fouten bij de grote banken zijn gemaakt.
Proost
De Amerikaanse kredietcrisis? Olieprijzen omhoog? Handelstekort omhoog of omlaag? Allemaal de schuld van Wouter Bos en zijn rover-hoofdmannen!
pffff, self fulfilling prophecy gezeik! Enkel omdat een paar financiele boeren dunne poep in de broek hebben ... waait vanzelf weer over (begin 80, begin 90 en nu weer, is gewoon een cyclus)
Mahuta | 18-08-08 | 11:11
Helemaal mee eens, maar dat standpunt is vloeken in de linkse kerk. Ik heb ooit eens iemand moeten ontslaan in Nederland en in tegenstelling tot wat veel socialisten denken, dat is geen pretje, je schopt echt niet voor de lol iemand op straat, ik heb best wel eens slecht geslapen als het mij niet lukte iemand die echt niet kon of wilde op gang te trekken. Je weet dat je dan iemand een jaar lang het vuur aan de schenen gaat leggen, dossier gaat opbouwen en die persoon behoorlijk beschadigd, maar sociaal Nederland wil dat het zo gaat....
@Mahuta | 18-08-08 | 10:36
leg dat de Zwitsers maar eens uit...
En dan hebben we heden ook nog een "onverwacht" handelstekort van 20,1 miljard t.o.v. vorig jaar 9,1 miljard. En dan zijn dat nog maar officiele cijfers. We worden al een poos door verschillende overheden en instanties in de maling genomen. De beerput is nog geen eens open.
* zich opmaakt voor burgeroorlog
Ter aanvulling mijn schoonmoeder is 19 maand geleden overleden en die man vroeg mij wanneer hij naar het bejaardenhuis moest .
Nooit dus, ik heb mijn vrouw toen gebeld en gevraagd of ze de logeerkamer klaar kon maken.
Die gaat echt niet achter de plantjes dood.
Wat mij wel eens de wenkbrauwen doet frommelen is simpel, die man is de eerste die na mij waker is.
Met zijn rollator laat hij toch wel even onze pup uit.
Kortom die man geniet van zijn laatste jaren en ik ben blij dat ik daar iets aan mee kan dragen
Fimbulvetr | 18-08-08 | 10:55
De ontslagbescherming is in mijn ogen ook in Nederland te ver doorgevoerd. Ik heb ook in landen gewerkt met weinig tot geen ontslagbescherming, en het is een zegen op de werkvloer. Het houdt de werknemers scherp en aktief. Daarnaast is het voor werkgevers minder risicovol om personeel aan te nemen, waardoor bijv. ook oudere werknemers relatief makkelijk weer aan een baan komen.
Zeddegeizot | 18-08-08 | 10:41
Lees mijn schrijfsels in het onderwerp Nederland in 2031. Scenario 1. NL gered door investeringen in OS. Scenario 2 NL afgezakt tot ontwikkelingsland en half weggespoeld en vol vechtende Wilderspartijtjes.
Veel Nederlanderd hebben creatieve boekhouding getoond alvorens een huis aan te kopen werd gisteren gemeld. Maar daar is niemand van U bij toch?
Bigi bana boy
We moeten ergens beginnen,Herfkens neemt 280 duizend euri's mee,Duijvendak ook 'n 600-700 duizend wachtgeld,en zijn vrouw Mirjam de Rijk hoort helemaal niet op die post te zitten ook een zeer riant salaris.Spreken we over 3 dubieuze personen.maar steken wel 1 miljoen euri's in d'r klep.Links als je er op stemt ben je stapelgek,want zij houden en maken Nederland arm.
@Nil desperandum | 18-08-08 | 10:18
U bent een oplettende lezer IDD hebben wij wat frietkotten in België geplaatst
Ik zal zolang mijn schoonvader leeft dus niet kunnen verkassen om de simpele reden dat mijn vrouw haar vader niet alleen wil laten sterven.
Daar heb ik respect voor .
Het wil niet zeggen dat ik niet over de grenzen ben gegaan.
Mahuta | 18-08-08 | 10:24
Het lijkt mij 1 van de middelen, ik heb een aantal jaar in Frankrijk gewerkt en gezien waar te veel ontslagbescherming toe kan ontaarden. Een totaal vastgeroestte arbeidsmarkt. Hoogopgeleiden die 10 jaar lang in hun eerste baan blijven hangen, afgestudeerden die daardoor geen werk kunnen vinden en werknemers met een ambitie zich vast te bijten op hun stoel ipv hun werk.
Wat dat betreft spreekt de mentaliteit in de US mij meer aan: wie waagt die wint, ontslagen worden en failliet gaan hoort bij ambities, leren doe je met vallen en optstaan en hard werken is de norm. Er is trouwens ook veel mis in de US op het gebied van onderwijs, gezondheidszorg en het ongebreidelde consumentisme.
ROFl @ McCain | 18-08-08 | 10:40
Ik heb wel een tip voor je, plaatjes google eens op "April Flowers".
Filter aan = mooie bloemen in de tuin, Filter uit = rooie oortjes.
Bigi Bana Boy | 18-08-08 | 10:19
Links rechts, het is allemaal zo subjectief, Sarkozy wordt in Frankrijk als rechts bestempelt, in de US vinden men hem een Socialist. Ik pleit trouwens ook niet voor een Economisch dogma a la Keynes of Friedman, maar het zou wel goed zijn als Bos weer eens ter inspiratie dit soort mannen ging lezen. Ik geloof niet in structuren, of een strakke leer, maar verwacht wel van regeringsleiders visie, situationeel leiderschap en kennis van zaken. Ik heb sterk het gevoel dat de authisten van Grijs IV dit missen.
fleurtje | 18-08-08 | 10:40
Prima, maar je hebt toch niet het idee dat je daarmee een wereldwijde recessie af kan wenden mag ik hopen ?
Elke crisis heeft zijn voordelen. Nu ook de overheid ieder dubbeltje moet omdraaien, worden idote en krankzinnig dure plannen om Nederland "klimaatbestendig" te maken wellicht geparkeerd. Laten we noemen: Een eiland in de Noordzee, een tweede afsluitduik, de duinversterking langs de kust, het ophogen van de dijken, het bouwen van uw VINEX op terpen en nog zowat van die plannen van Eelco Brinkman en zijn boevenbende nacht na nacht een natte droom van kreeg. Vette envelopjes zouden weer onder de tafel doorkunnen, de potjes voor zakennesprekingen in de Yab Yum zouden weer opengaan, de Bentleys konden weer worden besteld, ambtenaren en politici zouden weer naamgever kunnen worden van dijken en wijken en dat alles in een heroïsche en breed gedragen strijd tegen het wassende water. Welnu, helaas pindakaas, het geld is al op. De dankbriefjes aan Al Gore kunnen weer het archief in, de bouwbazen moeten nog even in de MB blijven rijden, en Politici met Visie worden weer grijze, saaie non valeurs. Joepie. Het is precies op tijd crisis.
Lekker Belangrijk© | 18-08-08 | 10:31
Ik snap je comment niet.
Gewoon de stekker eruit,opzouten met Bos.Links zit op een zijspoor,en stelt helemaal niks meer voor,dus laat ze Nederland niet verder de vernieling inhelpen.
Nieuwe verkiezingen,en de bezem erdoor.Alle subsidie clubjes afschaffen,dan kan de BTW naar beneden.Door Bos zijn zakeninstinct gaan de mensen massaal naar het buitenland om vandaar te gaan vliegen,en bij de tankstations in Belgie is het nog nooit zo druk geweest.
VanFrikschoten | 18-08-08 | 10:23
De handelsverdragen vallen of staan door de regelgeving tussen de diverse handelspartners. In de EU is die regelgeving gelijk tussen de partners. Daarnaast staan we als EU sterker tegenover de rest van de wereld.
over het geheel gezien is er te veel stront in de wereld. Weet men nog hoe WWII ooit is begonnen? Door een Financiele crisis!
@Mahuta | 18-08-08 | 10:21
Zeker, net als Hong Kong, dat heel erg klein is, en toch heel erg rijk.
Nederland hoeft helemaal geen provincie van Brussel te worden, maar het moet natuurlijk wel gewoon open handel drijven.
@McCain,
Ik vraag me af hoe dat registreren bij jou is gelukt, hulp gehad van je grote broer?
van dal | 18-08-08 | 10:20
Die slaapt want zit in de VS. Het is diezelfde psycohopaat die voorheen al Dr Doom en later als Strontland hier steeds liep te klieren.
Dit is allemaal wel leuk dat Economies gelul maar doe mij maar wat LEKKERUU
FAP PLAATJES!!!
-
-
-
Koud flesje Alfa | 18-08-08 | 09:55
Ja daar kan je wel eens gelijk in hebben. De jongens bij Geenstijl houden nog al van het vermelden van de Auditjes die ze hebben. Daar kom ik trouwens me nest niet voor uit zo'n vies Duits monster.
En inflatie.... ja die is zeker hoger dan wat de overheid ons voor geschotelt geeft maar die gasten daar weten ook niet beter. Die geloven in hun eigen cijfers.
---
--
Nogmaals Geenstijl doe ons eens wat smerige plaatjes inplaats van dit Econoom gedoe. Ik vindt het ook wel grappig dat plotseling iederen een Econoom is hiero op de COMMENT POSTS. LOL grappig
Fimbulvetr | 18-08-08 | 10:15
versoepeling ontslagrecht zou inderdaad een zegen zijn voor dit land. Dit zal de vastgeroeste orde hopelijk eens wakker schudden.
Mahuta | 18-08-08 | 10:21 economisch is het eu-lidmaatschap wel handig, het is de eu-regelgeving wat ons de nek omdraait. wat dat betreft had er gewoon een referendum over het verdrag van lissabon moeten komen, was het net als in ierland weer op een 'nee' uitgekomen.
@Mahuta | 18-08-08 | 10:21
Voor het gemak ga je daar van uit. Er zijn meer handelsverdragen. Als NL uit de EU stapt is het niet zo dat de vraag naar producten in omringende landen daarmee ook wegvalt.
VanFrikschoten | 18-08-08 | 10:12
Een klein en dichtbevolkt landje als Nederland is juist volledig afhankelijk van de EU en de rest van de wereld. Het afsluiten van de EU is grootheidswaanzin en gelijk aan het aangaan van een vrijwillige hongerstaking.
Ach, zolang het stemveee blijft geloven dat de overschijt het allemaal wel op zal lossen zal het van kwaad tot erger gaan. We gaan met zijn allen lekker net zo lang lijden tot we inzien dat er een zootje mafiose zakkenvullers aan het roer staat. En aangezien velen een linkse plaat voor hun botte harsens hebben kan dat nog wel even gaan duren.
Bigi Bana Boy | 18-08-08 | 10:19 oh, o.... bigi is er, dan komt zijn nieuwe vriend ook zo..
Fimbulvetr | 18-08-08 | 10:04
Exact maar ik denk dat het economische beleid nationale regeringen er niet zo veel toe doen. De crisis hakt er net zo goed in Frankrijk, Italië, Duitsland en Spanje in, landen die op de laatste na, niet door linkse regeringen bestuurd worden. Imho doet het er in een mondiale economie niet zo veel toe wat de regering van een Mickey Mouse land als de onze doet. De burger zal wellicht wél het eea merken maar ik geloof niet dat Bos enige invloed heeft op het voorkomen van een recessie danwel het veroorzaken ervan.
Oh ja en die Keynes vs Friedman discussie is op zijn zachts gezegd zinloos. Daar wordt nu al decennia lang vruchteloos over gedebatteerd en daar gaan wij hier op GS ook vandaag niet meer uitkomen, alle reaguursels ten spijt.
@in de regenjas | 18-08-08 | 09:27
Laten er eens politieke bestuurders komen die NL gaan regeren op een manier van een ondernemer
Wat let u heer Regenjas, u kan het dienende en lichtend voorbeeld worden.
Uw tweederangs frietkot staat niet voor niets in Belgie (..)
Die drie weken VS... die staat inderdaad op de planning. Serieus. Hoe 's 't mogelijk.
schreef ik echt transportlant.... ik moet echt weer eens cursus Nederlands gaan doen.... :$
Grappig. Toen de cijfers er nog goed uit leken te zien balkte het kabinet Balkenende dat dit te danken was aan het kabinetsbeleid. Nu die cijfers er slecht uit beginnen te zien is het volgens datzelfde kabinet te wijten aan de internationale economische verhoudingen...
De boodschap is dus: als het goed gaat komt dat door ons, als het slecht gaat kunnen we er niks aan doen.
@Opa
Het was wellicht een verfrissend idee als jij en de collega's jullie beschouwingen alhier met de wereld zouden delen...
VanFrikschoten | 18-08-08 | 09:43
Ik ben het niet eens met terugtrekken uit de EU en Schengen. Juist NL transportlant en die paar mljd aan eieren, kippen en bloemen die NL exporteert draagt bij aan een gezonde economie. Terugdringen overheid en bureaucratie juich ik toe.
Arbeid stimuleren
-Belasting eerste schijf drastisch omlaag
-Alle uitkeringen met 25% omlaag, alle looptijden met 75% gereduceerd
-Belastingvrije 1e schaal tot 16k
-Overheveling van sociale lasten wanneer particulieren werk verschaffen (cheque du travail zoals in Frankrijk)
-IBG als levenslange financier van onderwijsleningen, volledige leensom inclusief rente 5 jaar aftrekbaar aflosbaar
-investering in avondonderwijs
-verruiming openingstijden overheid, 2 shifts van 6 - 14 en van 14 tot 22
-versoepeling ontslagrecht, maakt het makkelijker voor MKB om mensen aan te nemen
-afschaffing WAO
Bazooka Joe | 18-08-08 | 10:08
Ik moet helaas ook gaan zorgen voor gevulde mondjes thuis.Ik hoop dat vanFrikschoten snel de knoop door hakt en zijn beweging(partij)handen en voeten gaat geven.Leve de PvF!!
*out*
T@ Riest | 18-08-08 | 10:11 dat hangt ervanaf wat je zelf bent...
@Mahuta | 18-08-08 | 10:08
Ik weet wel waar je op doelt. "Uit de EU en het verdrag van Schengen opzeggen"
Dat wij het niet zondeer de EU kunnen stellen of dat we zonder het verdrag van Schengen geen gezond handelsklimaat zouden kunnen hebben is een drogreden waar je met boter en suiker in bent gegaan. Dat is namelijk pertinente onzin. Ons land zou juist flexibeler kunnen zijn omdat we van dat logge apparaat af zijn die ons de regels dicteert en in werkelijkheid onze economie stagneert.
Kostelijk zo'n topic op de vroege maandagmorgen. zelden de dag met zo veel plezier begonnen en Opa en zijn collega's liggen dubbel onm de economische beschouwingen der reaguurders alhier. Piet Pils doet aan economie......! We kunnen den toekomst met vertrouwen tegemoet zien...... hahahaha ! Vooral dat stukje over Keynes deed het aardig....
van dal | 18-08-08 | 10:06
Voor Frikkie gaat geen zee te hoog en hij heeft er blijkbaar zin an! De mensen zullen ook verlicht ademhalen als de vanFrikschotennorm wordt ingevoerd(pakhembeet 5xbalkenende).Is Obama eigenlijk een halve blanke of een halve neger.
Ik kijk nu al uit naar een recessie. Ik zie alleen maar voordelen.
Dorser | 18-08-08 | 10:06 geld wat banken afschrijven is fictief geld, nummertjes in een dossier. wat ze door dat afschrijven minder aan belasting betalen is echt geld, dat dan weer wel.
Fijne vakantie gehad Fleisch?
arie-vlug | 18-08-08 | 10:06 taalpuristen met zwitsalhoofdjes.. het moet niet gekker worden, ken je plaats!
@redactie, elke newbee die niets beters heeft bij te dragen dan gezeik over spelling mag van mij het opnieuw aanmelden gaan oefenen.
@T@ Riest
Zal er bij de volgende partijvergadering dieper op ingaan, voor nu moet ik mij helaas afmelden.
De plicht roept en zo.
Musharaf treed ook nog af en het nucleaire arsenaal staat in de verkoop.
Wat de gek er voor geeft.
Spannend dit allemaal,
Rusland dreigt nucleair aan alle fronten,
UN is islam,
Nato staat in zijn ondergoed,
iedereen is dronken,
en straks ook hongerig,
hallo?
Is daar iemand?
VanFrikschoten | 18-08-08 | 10:04
Ik neem aan dat je nog weet wat je zelf schrijft, (toegegeven het is al weer 21 minuten geleden
VanFrikschoten | 18-08-08 | 09:43
T@ Riest | 18-08-08 | 10:04 en op het journaal is nog net te zien, terwijl de deur van het witte huis dichtgaat, hoe frikschoten obama alreeds hoekt omdat die verekkeling tegewerpingen maakt...
Die bank-mannetjes zijn grote lutsers met hun 100den miljarden aan afchrijvingen. Wel knap dat ze met lutsen zoveel salaris krijgen, en dat ze het voor elkaar krijgen niet massaal eruit te worden geschopt.
De gewone consument kan beter niet luisteren naar belastinggraaiers en volksnaaiers Bos en Balkenende.
Luister naar mensen als Kees de Kort, Jaap van Duijn, Harry Geels en Erica Verdegaal. En vooral veel lezen op sites als:
DFT.nl (www.telegraaf.nl/dft/ )
Overgeld.nl (www.telegraaf.nl/overgeld/ )
@T@ Riest | 18-08-08 | 10:04
Die Obama kan ik wel aan...
Is dat Nederlands, "doe als ONS" ?
Moet dat niet zijn: "doe als WIJ" ?
Bazooka Joe | 18-08-08 | 10:03
Het program moet nog van de grond dus shoot!
van dal | 18-08-08 | 09:58
Ik citeer een fictief kopje in de Televaag.Minister president vanFrikschoten stelt Obama ultimatum. Klinkt dat of klinkt dat niet?
@Mahuta | 18-08-08 | 10:02
Er is tot dusver niemand die geroepen heeft dat de economische deur van dit land dicht moet...
Deze aankomende recessie is een internationale correctie na een periode van groei, grotendeels veroorzaakt door de krediet crisis in de US, deels veroorzaakt door de oilpeak. Deels veroorzaakt door overhitte economie in China. Het is dus niet de schuld van dit kabinet.
Wat je dit kabinet wel kan aanrekenen, is dat ze totaal ongeloofwaardig zijn en dat daarmee het psychologische effect van een minister van financieen die zegt dat een recessie zal overwaaien niet gaat werken. Zalm, met zijn strakke financiele beleid kwam nou eenmaal meer betrouwbaar over dan draaikont Bos.
Veder zat deze crisis er al een jaartje of 2 aan te komen, maar is dit kabinet vrolijk gaan strooien met subsidies, yeah, meer aardgas baten, dus een extra likje verf voor Voogelaar en wat meer smeergeld voor Koenders, ipv dan de financien op orde te krijgen en te investeren in onderwijs, infrastructuur en duurzame banen. Joehoe, Wouter, doe eens Keynes lezen
VanFrikschoten for President!
@T@ Riest
Zoiets lijkt me wel wat.
Wil nog wel meer opruimingsvoorstellen doen.
Voor de meesten is hij de gewezen zondebok, maar Boslim (of welke Nederlandse politicuas dan ook) heeft geen enkele invoed op het economisch reilen en zeilen in Nederland. We zijn maar een klein notedopje dat op de Grote Economische Oceaan drijft, waar momenteel een storm aanwakkert. Iedere reaguurder die meent dat Nederland gered is als het de deuren sluit voor de rest van de wereld denkt als een struisvogel.
Vogelbeest | 18-08-08 | 09:58 waarmee vanfrikschoten lijnrecht tegenover het huidige kabinet terechtkomt, die hebben een enkele aardige gedachte terwijl ze er over de hele linie meestentijds behoorlijk naast zitten.
van dal | 18-08-08 | 09:50
Ik denk klein beetje zuurstof tekort bij de geboorte.
@iedereen
Blijf wel bij de feiten: er is absoluut geen sprake van recessie. Slechts van een economie onder druk (afzwakkende groei tot rond de 1% met tegelijkertijd inflatiedruk). Die is mede onder druk gekomen doordat de centrale banken de rentestand erg laag hielden, in Amerika bijvoorbeeld slechts 1%. Van de gekke natuurlijk omdat dat een enorme bak aan geld, vooral dollars, tot gevolg heeft. Gevolg daarvan: 500 miljard fictieve dollars blijken ineens te berusten op leningen die niet meer afbetaald kunnen worden (stijgende rente) en moeten afgeschreven worden. Gevolg: failliete woekerleners en dalende valutaprijs. Een heel normale correctie.
@Vogelbeest | 18-08-08 | 09:58
Laat ons in debat gaan...
Bazooka Joe | 18-08-08 | 09:57
U solliciteert nu al naar de functie van ballotage-commissie voorzitter? Wijnand D. lijkt me de verkeerde kleur en misdadigers lijken me niet welkom in de PvF.
@VanFrikschoten | 18-08-08 | 09:43
Je hebt best wel een paar sterke punten, maar je zit er ook aardig naast zo hier en daar.
@VanFrikschoten | 18-08-08 | 09:43
Ik zeg, u mag Kabouter Bos opvolgen. Schikt volgende week?
Elke euri die je bij de bank leent, kan de bank omzetten in 1000% fictief geld.
Hoe meer we lenen met z'n allen, hoe meer die opgepompte ballon op knappen komt.
@bbbachstra de telegraaf zuigt, het liefst op geld. Nog meer te azijnzeiken? Mensen als jij zitten aan de bron van alle ellende, dus ook deze.
T@ Riest | 18-08-08 | 09:55 gheghe... en dan met houthakkershemd en stofjas en woeste rode baard te zien in het ontbijtjournaal... op bezoek bij obama in de states...
@T@ Riest
Is een anti-aktievoerdersverleden een beletsel om toe te treden tot die partij ?
Mag Geen Stijl geen Televaag meer zeggen van de baas? Jammer hoor. Als de Volkskrant GS had overgenomen was het dus niet meer de Azijnbode geweest maar ook keurig en gewoon de VK. Lekker rebels allemaal. Het is inderdaad crisis.
VanFrikschoten | 18-08-08 | 09:49
Ik stel voor hier en nu de partij op te richten. Spontaner kan het niet.Ik vind MP vanFrikschoten ook veel leuker bekken(ook internationaal)dan Balkenende.
McCain | 18-08-08 | 09:48 "Jullie hebben je geld nu op de bankrekening staan. " Wahahahahaha, man dat geld hebben ze al lang verbrast aan ongeziene luxe goederen.
Dat terzijde is de werkelijke inflatie zelfs meer dan tien procent, er is de hele tijd gegoocheld met cijfertjes om ons voor de gek te houden en als je te veel en te lang goocheld valt op gegeven moment het doek.
Als ik voor mezelf reken, kom ik nog steeds niet rond na de introductie van de euro, terwijl ik mijn tarieven gemiddeld met 6% per jaar heb bijgesteld. Feitelijk loop ik nog circa 12% achter om op het niveau van voor de introductie terug te komen. Maar enfin, geld zal me inmiddels worst wezen, het liefst trek ik me terug met m'n kratje in een boswachtershutje in het bos.
@van dal | 18-08-08 | 09:51
Nee, wij waren vroeger heel braaf. We bouwden vliegende schotels van karton in de schuur...
De buren wisten niet eens dat mijn ouders 56 kinderen hadden...
En dan graag de benzine prijzen nog wat hoger,zodat de meeste paupers het niet meer kunnen betalen.
Kunnen we tenminste fatsoenlijk de R8 uitlaten.
(bij wijze van spreken natuurlijk,een R8 is voor homo's en designers,echte mannen rijden een Z-06)
@sjaakdeslinksesul | 18-08-08 | 09:51
Inderdaad... een gemiste kans...
van dal | 18-08-08 | 09:46
Helaas pindakaas, dan moet ik weer een karrevracht aan leges betalen. Ik bemoei me zo weinig mogelijk met ambtenaren. Tik vloekend de acceptgiro's in op internetbankieren en ga verder met mijn gezinnetje @Riest.
VanFrikschoten | 18-08-08 | 09:49 heb je een actievoerders verleden?
@VanFrikschoten | 18-08-08 | 09:43
Dat hadden ook vijftien verschillende reacties van je kunnen wezen.
McCain | 18-08-08 | 09:48 is je knopje van de V van je toetsenbordje gevallen?
@T@ Riest | 18-08-08 | 09:48
Mijn naam is genoemd...
Koud flesje Alfa | 18-08-08 | 09:45 die zalm, die is er mee begonnen, nederland is om te beginnen 10% te duur de euro in gedonderd door die gek. dat deed hij omdat daarmee de internationale staatsschuld met 10% afnam, die 10% hebben wij ondertussen dubbel en dwars al betaald.
overigens, er gloort licht aan het einde van de financiele tunnel... sind het rookverbod in de horeca is mijn cafébezoek met 95% afgenomen... en dat scheelt ook.
De reden dat jullie zijn uitgekocht GEENSTIJL is heel simple.
De Telegraaf kon jullie heel goedkoop kopen. In de tijd dat ze jullie overnamen was het lenen van geld heel goedkoop, nu nog steeds maar het segment is heel slecht. De Telegraaf kon waarschijnlijk voor onder de 2 procent geld lenen op jullie op te kopen.
NOU! Dat is bijna gratis Geenstijl kopen!!
En het gevaar voor jullie is nu INFLATIE. Jullie hebben je geld nu op de bankrekening staan. Dus ja inflatie is nu 4 procent of tenminste dat zegt de overheid. In de UK wordt al gezegt dat echte inflatie 10 PROCENT is.
Dus inflatie loopt zwaar op die 1 miljoen euro die jullie voor Geenstijl hebben gekregen wordt veel minder waard. Prijzen lopen op alles wordt duurder inflatie freet jullie geld op.
Waar waren jullie dan veilig geweest met jullie geld? Nou gewoon in Geenstijl. Hou je bedrijf en de waardering loopt ook mee op als de inflatie stijgt.
Kijk maar naar Zimbabwe, inflatie loopt in de 20 duizend procent of zelfs meer. Maar als jij kijkt naar de waardering van de bedrijven op hun kleine beurs dan zie je dat die waarde van de bedrijfen ook oplopen met inflatie maar dat is logies.
Dus ja Jullie doen wel alsof jullie economische giniuses zijn maar dat falt allemaal wel mee hoor!!!
VanFrikschoten | 18-08-08 | 09:43
Bent u al lijsttrekker? PvF oftewel de Partij vanFrikschoten heeft een goede klank.
@van dal, nope dat heb ik vorig jaar reeds geprobeerd, toen ze het voor een ton overgetaxeerd hadden.
@ fuckje | 18-08-08 | 09:29
Juist ja, Financiën dus
Bangmakerij van de eerste orde. Je bent zo arm als je jezelf voelt ende zo.
T@ Riest | 18-08-08 | 09:44 kun je de gemeente dwingen je huis te kopen voor het bedrag dat zij vinden dat je huis waard is?
Puur theoretisch gezien zitten we nu toch in recessie? Echter dat is weer zo'n politiek knullig begrip waar niet goed over nagedacht is. Dat we nog een ruim jaar moeten afzien lijkt mij sowieso duidelijk met dit kabinet. Het woord euro mogen we vast niet in de mond nemen in deze kwestie.
T.K.A. Audi Q7 teab
Gevr. Suzuki alto
Eagle_Eye | 18-08-08 | 09:41
Wilt u dit a.u.b. ook uitleggen aan de mensen die de WOZ berekenen. Bij voorbaat dank.
en het gevolg van het instorten van de huizenmarkt... pas als je je huis verkoopt. dan, en niet eerder, merk je het pas. heb je nu net een ander huis gekocht? wil je oude huis niet zo vlot verkopen? verhuur het, tegen 10% boven de maandelijkse kostprijs...
Ik heb dit land er binnen een jaar weer bovenop:
-Uit de EU
-Opzeggen verdrag Schengen.
-Reducering tot 20% van het huidige budget naar ontwikkelingssamenwerking.
-Sterfhuis constructie subsidies ngo's; per half jaar 20% in mindering.
-Geen kinderbijslag voor 3e, 4e etc. kind.
-Btw. verlaging tot 15%.
-Btw. opheffen voor niet btw-plichtige bedrijven onderling
-Sanering lokale overheden (provincie), stadsdelen (grote steden), ambtenaren apparaat (o.a. Belastingdienst).
-Saneren management zorg.
- Ziektekosten premies omlaag, bureaucratie bij artsen weghalen (terug naar situatie voor Hoogervorst) en loonkosten omlaag in deze sector.
- Versimpeling visumprocedure voor hogeropgeleide buitenlandse werknemers en studenten.
- Immigratiestop
- Invoering bovengrens aantal asielzoekers
- Verplichte arbeid en opleiding tijdens asielprocedure/inburgering
- Terugtrekken uit Afganistan
- en nog een hele trits van dit soort maatregelen.
Financiële crisissen worden gecreëerd door gelddrukkers en belanghebbenden. Het wordt de burger eigenlijk aangepraat en met behulp van een verschrikkelijk incompetent kabinet de juiste richting opgestuurd. Waarom, zult u denken? Nou, aangezien geld macht is en zij die geld maken dus absolute macht hebben. Het is nergens voor nodig nog meer belastingen te innen, als er gekort wordt op zaken die niets opleveren (subsidies, ontwikkelingshulp). Maar daar gaan jaarlijks nog miljarden naartoe. En wat te denken van de hypotheekrenteaftrek. Ja maar, dat levert u een leuk voordeeltje op in uw maandelijkse budget. Klopt, maar 95% van de totale jaaruitgaven gaan maar naar een paar procent van de huizenbezitters. Dat zijn de huizenbezitters met de duurste huizen en de hoogste inkomens. Afschaffen die onzin, het verhoogt onnodig de onroerend goed prijzen, waar de waarde van een huis gewoon de waarde van grond + stenen opbouw moet zijn. In Duitsland koop je een vrijstaande villa met 1 hectare tuin voor nog geen 2 ton. Vreemd niet? Nee hoor, dat is namelijk de reële waarde.
@Teen: er is nog zat ruimte hier!
Wie wordt er eigenlijk stylloos gedumpt als GS moet bezuinigen? :-)
Uit het economie-boek: als er een recessie aankomt, moet de overheid extra uitgaven doen ten behoeve van de burgers. Het is niet erg als de staatsschuld groter wordt, die kan in betere tijden weer gerepareerd worden. Vrij naar Keynes.
Nou, ik zie Bos die staatsschuld wel groter maken. Doet 'ie graag. Maar die extra uitgaven ten behoeve van de burgers? Mijn instinct zegt me dat we een dubbele portie belasting met gebakken-lucht-saus en gemarineerde fuck-you-steak krijgen.
Overigens heb ik nog nooit gehoord van een socialist die weet dat je de staatsschuld af moet lossen.
Kunnen jullie dat cijfermatig onderbouwen? Ik bedoel dat een weekje Beekse Bergen goedkoper is dan 3 weken rondreizen door de VS? Ik twijfel namelijk.
kudt, 0% krimp is nu omgeslagen naar 0% groei....
Als we nu niet zoveel aan die zandmensen hoefden te betalen voor olie die we zelf hebben gevonden en zelf omhoogpompen, dan viel het allemaal nog wel mee....
Maar huizenprijzen zijn altijd gevaarlijk. Eigenlijk bijna alle transacties waar heel lang tegen heel kort massaal wordt gewisseld. Ongelukjes en echte ongelukken zijn inherent daaraan verbonden. Valt nog wel mee denk ik, maar nog een crisis erbij en het gaat echt erom spannen.
Recessie, recessie, in de jaren zestig werd een groei van minder dan twee procent een recessie genoemd. En dan zouden we er in de houdige situatie van stagflatie niet van mogen spreken. De realiteit niet meer onder ogen zien is het begin van wanbeleid.
Deze crisis gaat Nederland nu al bijna een jaar lang voorbij. Je zou haast zeggen: dat kan niet langer duren, maar iedere maand opnieuw blijven we hier in Nederland (en sinds kort ook weer in de rest van Europa minus de UK) positieve cijfers produceren. Voorlopig houdt ik het er dus maar op dat het een kwestie is geweest van het falen van het angelsaxische systeem; ik word wel bang als een Europeaan het zegt, en niet een Yank. En je moet ook niet vergeten; wij zijn sinds kort leverancier van, en grootverbruiker van de arbeid van het voormalig oostblok. Eilandnaties (zoals de VS en de UK) gaan altijd wat harder. Als Wouter dus wat geld neemt, is dat voorlopig niet zo erg, maar wat Wouter moet doen, is er snelwegen van bouwen. En of 'ie dat gaat doen, betwijfel ik.
@LifeCatcher | 18-08-08 | 09:33
Ja en dan willen ze dat hele circus ook nog eens naar NL halen. Wim-lex voorop. Gasten zijn gestoord. Ik mag aanemen dat het Koninklijk huis geen euroduppie hierin gaat investeren.
Grootheids waanzin.
@preston spears | 18-08-08 | 09:06
idd, en Morgan Stanley heeft daar niks mee te maken. *kuch*
www.marketwatch.com/news/story/morgan-...
Teen | 18-08-08 | 09:29 ROFLMAO.
@Teen | 18-08-08 | 09:29
Hahaha ik zie het nog gebeuren ook. *Gaat zovast een vlot bouwen om naar afrika te varen*
Teen | 18-08-08 | 09:29 met gammele bootjes?
www.nytimes.com/2008/08/17/magazine/17...
www.theautomaticearth.blogspot.com/
Je kon erop wachten
ps;
Olympische Spelen waren een strop en er is alleen verlies geleden door
alle partijen behalve de drankhandel.
Ik voorspel: Het CDA gaat net doen alsof ze het heel erg vinden dat de BTW verhoogd wordt, gaat zogenaamd tot het randje van een kabinetscrisis. En gaat op het laatste moment toch akkoord. Manipulatie van de bovenste plank houdt de trouwe kiezertjes zoet.
Wegwezen!
@ Patrick Bateman | 18-08-08 | 09:07
lach maar.... ik ben hypotheekadviseur en nu komen ze allemaal huilend aankloppen...
Bos gaat echt niet stoppen met onze zakken leeggraaien.Geroosterde dan wel "gewokte" beukenootjes zijn trouwens goed te teten en voor zover ik weet, onbelast...
De eerste Europese vluchtingen hebben zich al in Afrika gemeld.
@Tobi@09:24
Op Economische Zaken zit schooljuf Maria vd Hoeven.
Niets aan de hand gewoon doorlenen mensen
Wel typisch dat de bankmanagers nu ineens wel vooruit kunnen kijken en voorspellen. Hadden ze die gave een jaar geleden dan maar gebrukt?
Ik heb een klein deel van ons bedrijf verplaatst over de grens en zit er al langer over te denken om de rest ook maar te verplaatsen.
Laten er eens politieke bestuurders komen die NL gaan regeren op een manier van een ondernemer.
Amerika kan zijn genetisch kloten eten niet kwijt aan afrika.
Ook niet ruilen voor olie of mineralen.
Amerika had hierop gerekend.
Nu word het afgeschoven op "hypotheekschuldenaars".
Wat natuurlijk pure onzin is, die halen geen banken onderuit, het huis staat er immers nog en er is niks verloren!
Nee, dit gaat om olie, nu je dit leest vaart er net weer een enorme lading boor
gereedschap naar Nigeria vanuit Texas, Houston.
de crisis is mede ontstaan omdat de euro werd geintroduceerd, omdat "wij" (maar niet ik) in europa zo nodig een eigen munteenheid moesten hebben
een andere oorzaak zijn olie-speculanten die de prijs opdrijven ten behoeve van hun eigen winst
ook een oorzaak zijn de gratis-geld-en-onderdak-weggeef-acties van achterlijke linksmensen die complete volksstammen binnenhalen omdat we zouden "vergrijzen"
denk dat ik maar eens asiel ga aanvragen in china, daar gaat het namelijk wel goed
Reken maar dat Wouter Bos de geschiedenis zal ingaan als de meest waardeloze minister van economische zaken sinds mensenheugenis
Dus Geenstijl is het niet tijd voor actie tegen Wouter Bos hij moet toch fouten gemaakt hebben...
Gok schulden, Casino overvallen, oplichting vind ik ook wel wat voor hem.
-
Omlaag met die vent.
En dan zijn er nog werkende mensen die in 2009 op CDA, PvdA, GroenLinks of SP gaan stemmen. Allemaal partijen die graag geld over de balk smijten en de benodigde belastingcentjes komen halen bij hardwerkende burgers.
Amerika gaat toch failliet? Wij niet. Dus mooi goedkoop op skivakantie in Aspen.
Het mag toch logisch zijn dat het onzin is om voor eeuwig groei te verwachten.
*zwaait vrolijk naar alle reaguurders vanuit Nigeria*
Claude Jacque | 18-08-08 | 09:14
In de sloot beland, toevallig?
Ach, de financiele knakkers van de wereld zijn nu alweer bezig om de poep te verkopen als iets anders. De volgende crisis is alweer in de maak.
*winkelkarretjes volgooit met 100-en liters verse melk*
Koopkrachtafname? Da's echt typisch iets voor Plebejers. Geen last van.
Van het weekend nog even een proefritje gemaakt in een R8. Maar die gaat best snel kan ik je zeggen!
Een recessie is volgens de leerboekjes twee opeenvolgende kwartalen met negatieve tot nulgroei. De eerste met nulgroei hebben we inmiddels gehad, de tweede lijkt aanstaande. Daarmee ziet het er inderdaad naar uit dat er een recessie op komst is, maar mag je puur technisch gesproken daar nu nog niet over spreken.
-weggejorist-
Wat moet je met een R8 als je een volle tank prive niet meer kan betalen lutsters!
Agent327 | 18-08-08 | 09:09
Als Bos of reïncarnatie ervan bij mij aan de deur komt, mag hij z'n 20% BTW hebben en steken waar de zon niet schijnt. Maar de rest krijgt 'ie niet.
Zou best eens kunnen wat die Amerikaan daar verteld, dat wordt ook al bijna dagelijks door Kees de Kort op BNR verkondigt en ook volgens hem zijn we er nog lang niet en moet het ergste nog komen.
Mijn advies, langlopende put opties.
Ik moet me eerst ergens inkopen voordat ik mij kan laten uitkopen.
Onze leidende drie-eenheid J-P, Wouter en André lijken wat dit betreft meer op de bekende 3 aapjes van horen, zien en zwijgen. Sluit je maar af voor de recessie, dan komt ie er ook niet. Ga maar gewoon door alsof er niets aan de hand is, knijp de burger maar uit, en geef dat geld maar uit om mooi weer te blijven spelen in de ogen van de buitenwereld.
@knackebrod | 18-08-08 | 09:07
Als zetegen die tijd een belasting schuld hebben, komt Bos (of wie er dan ook zit) toch wel even langs hoor om je achterstallige betaling te innen.
@Agent327 | 18-08-08 | 09:07
Precies, vandaar de hint ook naar Hong Kong. Alles dicht bij de EU is verdacht en vertrouw ik voor geen meter. Zo helpen ze in die landen hun eigen inkomen om zeep.
Hong Kong is tè ver weg voor de EU om enige druk op uit te kunnen oefenen.
Maar inderdaad, Kayman Islands is ook goed (ver weg).
"Verlaat het schip, vrouwen en stofzuigers eerst!"
Je moet Woutertje Bos, die zelfbenoemde econoom op Financien, ook niet geloven. Niet alleen snapt ie niets van de wereldeconomie en de leer der Openbare Financien maar hij is onbetrouwbaar en een draaikont. Dat is een gevaarlijke combinatie voor onze portemonnaie.
Overigens zijn eigen portemonnaie is voor nu en in de toekomst verzekerd van een goede vulling.
En als je mazzel hebt, overkomt je dit ook nog:
www.telegraaf.nl/binnenland/1714450/__...
De groote gurus van de beurs wereld zegen het al maanden.
George Soros "We are in the worst economic crises since the 1930's Great Depression".
Hele hoge inflatie door de prijzen van grondstoffen.
Daar bij komt dat de huizenmarkt op instorten staat door het jaren lang geld pompen van de federal reserve.
Ja dat jaren lang van gratis geld heeft zijn bijwerkingen!
Genoodzaakt de Audi in te ruilen voor een Polo Bluemotion, Fleisch?
http://www.telegraaf.nl/binnenland/1714450/__Hypotheek_nu_dubbel_zo_duur__.html?p=22,1
DUUUSSSS.
nog ander nieuws?
Laten we massaal bestellingen plaatsen bij BCC, nu kopen en betalen in 2010. Tegen de tijd dat we daar zijn ligt dat bedrijf al plat, en zitten wij lachend te kijken naar onze 42" Aurea flatscreens.
@Carpe Noctum | 18-08-08 | 09:04
In Luxemburg en Zwitserland wordt je geld ook verlinkt. Ik zou maar aan de Kaaiman eilanden denken.
Geen last van
*trekt toch voor de zekerheid een Mad Max outfit aan en stapt de winkel binnen voor de laatste ingeblikte bonen*
allemaal dankzij de PVDA deze wereldrecessie
Misschien toch maar naar Quatar verhuizen ? (tip van de week van broertje De Boer).
Ach, kan toch wel weer intercontinentaal op vakantie volgend jaar, dus ik zie het probleem niet zo. En huizen die goedkoper worden... prima, kan ik een nòg groter huis kopen.
Maar dat gegraai van Wouter Bos en zijn rovers ben ik wel zat. Tijd om mijn geld veilig te stellen want als hij het niet standaard via belastingen kan krijgen, zal hij wel nieuwe manieren bedenken om het te krijgen. Een overheid die structureel gaat bezuinigen ben ik nog niet tegen gekomen.
*stapt in vliegtuig naar Hong Kong*
Lang leve kabouter bos
Aldus Wouter Al-Sahaf...
Zal dan wel costa del balcono worden met een gieter voor de verkoelende regen. Hoewel? ls het net zo'n kudt zomer wordt als nu heb je dat ook niet nodig.
Dat worden 2 ski-vakanties ipv 3 volgend jaar.
REAGEER OOK