Today's online discourse: M&M pauzeert alle personages wegens "te polariserend"
Cultuur onder vuur
Social
Zoals u als trouwe lezer hoort te weten: de strijd om de ziel van Amerika wordt in uw mond gestreden door Tucker Carlson en Nick Adams (Alpha Male). En het lijkt erop dat laatstgenoemden hun eerste veldslag gewonnen hebben. M&M kondigde gisteravond namelijk aan dat het stopt met ALLE "spokescandies". Op 19 januari 2022, a day that will live in infamy, lanceerde M&M's een frontale aanval op het spirituele weefsel van de Amerikaanse samenleving met "a more modern take on the looks of our beloved characters, as well as more nuanced personalities to underscore the importance of self-expression (...)." Ja, dat klinkt onschuldig, maar in werkelijkheid kwam het er dus op neer dat de SEXY M&M (de groene) een stel gympen in plaats van laarzen kreeg. En zoals Ronald Reagan zei: "There is a point beyond which they must not advance."
En nu weten de M&M's dus wat er gebeurt als je de rode lijn van The United States of America overschrijdt: je eindigt in onvoorwaardelijke overgave.
"America, let's talk. In the last year, we've made some changes to our beloved spokescandies. We weren't sure if anyone would even notice. And we definitely didn't think it would break the internet. But now we get it — even a candy's shoes can be polarizing. Which was the last thing M&M's wanted since we're all about bringing people together." Op 'breaking the internet' wat in 2011 al passé was na, een gedegen verklaring van overgave in de treinwagon van FOX NEWS.
Tucker reageert op zijn overwinning
Social
Remember what they [Tucker Carlson en Nick Adams (Alpha Male)] took from you
De hamvraag
Social
Social
Reaguursels
InloggenDe bruine M&M draagt een moeilijke bril. Waarom moet ik nu aan Sylvana denken?
Ooit mailde ik via een internetdatingwebsite met een UvA-studente van kleur. Wel zo’n 14 jaar geleden dus nog woke ‘avant la lettre’. Ze vertelde dat ze in haar roze pyjamaatje op bed kerst-m&m’s aan het eten was. Ik had haar foto’s gezien, verslikte me in mijn koffie en deed die nacht geen oog dicht.
Verder houd ik niet bijzonder van m&m’s.
In de nieuwe wereld van klimaat bewustzijn en deugen is toch helemaal geen ruimte voor een luxe en ongezond genotsproduct als M&M. Dus opdoeken dat bedrijf.
Dat rijtje m&m's doet verdacht veel denken aan de Bolletjes van Bolletje beschuit.
Zoek maar op google: bolletjes bolletje arks.
Was dat Candy Dulfer in die clip van dat liedje?
Smarties ging nog wel, maar M&M’s; nee.
Ik wil de Drie Musketiers repen weer terug.
Stop gewoon met die rommel en koop echte chocolade.
Toch eventjes dit. Het is gewoon marketing. De meeste mensen snappen er klaarblijkelijk niets van. De wereld is in luttele jaren gegaan van overwegend conservatief tot semi-vrijgevochten van het religieuze juk naar eigenlijk kunnen we wel wat meer divers en inclusief zijn. Niet perse omdat dit "deugt" maar omdat het beter resoneert bij jongeren die wat meer ruimdenkend zijn dan hun ouders en oma's en opa's. Al die oude zuurpruimen verdwijnen immers straks want de klok tikt al jaren door, en al die sneue incels hebben te weinig economische kracht om serieus te nemen. Het gaat om geld en de jongeren van nu zijn de inkomsten van morgen. Als je denkt dat Mars Wrigley inbindt vanwege een hetze van sneue gefrustreerde mannetjes dan heb je het fout. Dit is marketing. Guerilla marketing. Je denkt misschien dat de "paarse" broeken overbetaalde communicatiestudentjes zijn maar dat is helemaal niet zo. Die hebben de statistieken van wat de gemiddelde [vul in] denkt. Daar spelen ze op in. Het "cancelen" van deze populaire marketing gimmicks zet de M&M's volop in de kijker en zal resulteren in hogere verkoopcijfers. Ik gok ook dat er ingezet wordt op een tegenreactie van het publiek en je dus zeer binnenkort een nieuwe marketing gimmick krijgt. Ik bedoel Maya Rudolph? En pauze? Het viel jullie echt niet op?
Ze doen het voor nu toch maar. Eigenlijk best wel beangstigend dat dit soort grote ondernemingen bestuurd wordt door opportunistisch gevaarlijke gekken.
"jongeren die wat meer ruimdenkend zijn dan hun ouders" Ech nie.
Maar buiten dat, er wordt al flink gespeculeerd dat dit een marketing aanloop is naar een M&M Super Bowl commercial, de tijd zal 't leren.
@Here's Freddy | 24-01-23 | 16:58: Een bedrijf wil één ding meer dan al het andere en dat is geld verdienen. Er wordt geen M&M minder om gegeten door de ophef, het is enkel méér media exposure. "There's no such thing as bad publicity".
@Sans Comique | 24-01-23 | 18:25: Global companies hebben geld verdienen ondergeschikt gemaakt aan DIE = diversity, inclusivity and equity. En dat staat voor diversiteit, inclusiviteit en rechtvaardigheid.
Har har, het feit dat dit ophef geeft,
geeft aan dat ruimdenkendheid nog maar dun gezaaid is op de wereld.
Je zou je beter af kunnen vragen of een groot geld verdienende snoepfabrikant een actieve rol zou moeten hebben in het sturen van de samenleving, en dan ook nog eens zelf ophef creëren wat natuurlijk reacties uitlokt en alleen maar voor meer polarisatie zorgt. Verkoop gewoon je kudtsnoep en hou voor de rest je bek dicht, durf namelijk met zekerheid te zeggen dat een groot deel van de medewerkers een andere mening heeft dus namens wie menen ze nou te spreken?
@Sinterbikske | 24-01-23 | 16:00: Inderdaad, eens.
@Sinterbikske | 24-01-23 | 16:00: Als de COPEC gaat werken kunnen we die M&M's zowiezo niet meer betalen.
@Sinterbikske | 24-01-23 | 16:00: Ook alle 5 de ploegen in Veghel gesproken of alleen in Haguenau geweest?
Verkoop gewoon snoepgoed en hou je vervelende zeiksmoel dicht over verbinding enzovoort, laat dat over aan teambuilders of de mensen die je snoepgoed kopen. Trek in een negerzoen nu.
Maar hoe zit het nu met Mars en Snickers? Kan je die nog gewoon eten?
Zolang je het maar met een pijpende beweging doet.
America, let’s talk. Hé ga eens even lekker weg vervelende multinational die veel te zoete, ongezonde en dure troep verkoopt aan kinderen? Sinds wanneer denken dit soort dubieuze miljardenbedrijven dat ze ook maar een klein beetje recht van spreken hebben?
Met gemekker over woke weet ik direct dat ik met een zak hooi te maken heb. Allemaal meehuilers met de wolven, geen inhoud, voorliefde voor horks gebabbel en het verdedigen van bekrompenheid. Ze beginnen ook altijd met 'je hebt niet het recht om niet gekwetst te worden'. Tja, idealisme is nou eenmaal te hoog gegrepen voor velen.
Tsja die culture wars ook. Wat is iedereen druk met oorlog tegen WC's, snoepjes, trutjes met zonder kutjes, voornaamwoorden, kleurtjes, naampjes en vooral Tukker de Zelfrukker. Je zou bijna denken dat het heel serieuze problemen zijn.
Wacht maar tot je ontslagen bent omdat je de verkeerde (niet woke) mening hebt. Dan neem je het heel serieus.
Volgens jouw is het niet belangrijk, omdat deze giftige cultuur een stok geeft aan de Russen om mee te slaan. Volgens jou komt alle kwaad voort uit Putin, dat weten we inmiddels wel.
@Nappa | 24-01-23 | 15:46: Nou niet alleen Putin hoor. Het liefst zet hij een mitrailleur op iedere Rus.
Omdat ze bruin of pinda van binnen zijn? Zoveel vragen...
Er wordt door veel psychologen gesteld dat mannen niet volwassen worden tot tenminste hun 23ste levensjaar. Dit verklaart een hoop. Het verklaart bijvoorbeeld waarom Marokkaanse straatschoffies na die leeftijd vaak trouwen en een baan vinden. Het verklaart ook waarom mensen zoals Nick Adams en Tucker Carlson niet alleen in de anale fase zijn blijven zitten maar feitelijk toch echt heel veel minder man zijn dan ze zouden willen zijn en nog meer waarom deze dweeps een miljoenenpubliek hebben die, hoe kan het ook anders, vooral mannen zijn. Jong en vooral oud. Oude mannen houden niet van veranderingen. Geloof me of geloof me niet maar als je overal spoken ziet met een racistische en of seksistische ondertoon sta je niet sterk in je schoenen en ben je alles behalve een alfamannetje. Eerder de bottom in een geforceerde relatie met een andere zielige man die op je neerkijkt en van je walgt.
Je wordt nooit echt volwassen. Je krijgt alleen steeds meer verantwoordelijkheden.
Lekker warrig verhaal, neem er nog eentje.
oude mannen houden niet van verandering. Nou als die verandering betekent dat ik woke moet omarmen, dan ben ik blij dat ik een "oude" man ben. Liever een onveranderlijke blanke boomer man (RGB 245 187 149 ) als een religieus gemankeerde woke BLM, LHBTQIP, divers inclusief duurzaam UVA sneeuwvlokje (RGB 255 255 255)
Was ook niet erg verstandig van M&M om politiek activistisch te worden waar het niet het eigen product betreft. Voor geen enkele onderneming.
Ja, die reclames waren ook wel leuk. Moeten we niet willen.
Zijn er eigelijk ook roze M&M's?
Ze zijn bruin van binnen. Satisfied?
@Zomaarwat | 24-01-23 | 14:47: Dat promoot het gebruik van de achteringang/uitgang?
Tucker is een volslagen idioot.
Dat is een stelling, geen bewijs.
In Rusland maken ze speciaal en uitzondering voor Tucker, bij het opstellen van de lijsten van Amerikanen die dood moeten. Dat is al bewijs genoeg.
www.newsweek.com/russian-analyst-tuck...
@Beste_Landgenoten | 24-01-23 | 15:05: LOL... sinds wanneer is een 'Russian state TV analyst' de maat der dingen?
@Beste_Landgenoten | 24-01-23 | 15:05: Een aantal US presentatoren riep live op tot het afmaken van Putin.
Sommige zijn blijkbaar meer gelijk van anderen en ... ze hebben wel bevrijd 80 jaar geleden.
Er was in het verleden een band die geen groene M&M's wilden in de snoepschalen in de kleedkamer, toen dat een keer wel het geval was, hebben ze de hele kleedkamer verbouwd, ik weet niet meer welke band dat was, maar nu snap ik ze eindelijk....
En nog maar een keer: Hoe ga je vol in de aanval tegen woke-gekkies (met muts)?
twitter.com/i/status/1617237092953882...
Mooie!
Helemaal van de pot gerukt die griet. Vraag me af wat voor opvoeding die woke kindertjes krijgen. En die tunnelvisies, echt ongelooflijk.
Dank!
En dan wordt geschiedenis ook nog afgeschaft op school
Trouwe lezer ja; dus vrije reactie: Waarom rolt deze onzin zo breed over het scherm? Een link is genoeg en verhoog de meerwaarde of nieuwswaarde met substantiele beeldvorming.
Volgens mij zijn het opeetpinda's met gekleurd chocolade jasje eromheen.
De rest is maar reclame of marketing.
Als je jezelf daar boos om gaat zitten maken ben je echt heel triest.
Toen M&M nog Treets heette boeide het niemand dat er alleen maar bruine varianten in het gele zakje zaten.
"Het is maar (snoep, Netflix, films, talkshows, de nieuwsmedia, de universiteiten, de overheid, de scholen, big tech...). Als je je dáár druk om gaat maken..."
Gaat er natuurlijk om dat het het zoveelste stukje van het normale leven is waar een woke-achtig politiek identiteits-statement ingefietst wordt, waarmee de nieuwe officiele staatsreligie van "social justice" en "diversity and inclusion" genormaliseerd word. En de massa kijkt inderdaad niet verder dan de buitenkant. Wie is er nou tegen sociale gerechtigheid, diversiteit of inclusie? Het is maar een M&M hoor! (ook leuk: het is tegelijk blijkbaar een heel belangrijk sociaal-politiek statement én zogenaamd onbeduidend). Mooie buitenkant maar de binnenkant van die M&M's is geen chocola maar gal en rattengif.
@snakedogman | 24-01-23 | 14:49:
Zonder twitter heb je daar helemaal geen weet van.
Het zoveelste stukje ook....
Het grootste deel van de maatschappij kijkt een beetje meewarig naar deze gender-oorlog en haalt zijn schouders op.
Dit is alleen een probleem voor de enkeling die zich gek laat maken door al die zgn. "opiniemakers" en influencers.
Ga eens naar buiten. Spreek eens iemand in het echt.
En stel je vooral niet zo aan. Je lijkt wel een wijf.
@JanVergoor | 24-01-23 | 14:58: Het probleem is juist dat er steeds meer mensen gillend gek worden van al dat gedram. Zelfs die UVA docent die laatste voorbij kwam.
Nee, dat zijn juist de normale en fatsoenlijke mensen. Niemand vindt het leuk om continu op elk moment en overal een mening opgedrongen te krijgen die niet de zijne is. De trieste mensen zijn juist degenen die dit normaal vinden. Dat komt, omdat Woke/Links geen bestaansrecht heeft als er niets is waar ze een hetze van kunnen maken en de sociaal zwakkeren voor hun karretje kunnen spannen.
Omdat M&M's geen zwarte spokecandy heeft die metalhead is boycot ik die troep al jaren...
Verdomme, zo is het -snik-
Ben benieuwd hoelang drop nog zwart mag blijven.
Volgens woke is zwart juist goed. Het was een probleem als alle drop wit was geweest, want dan is het ineens niet inclusief genoeg.
Er komt af en toe best wat goeds van uit de USA kant. alleen van alles op cultureel gebied kan 80% gelijk de mesthoop op, liefst voordat, het hier voeten in de aarde krijgt.
Daar is het een beetje laat voor.
Een klein strohalmpje. Maar goed, elk beetje is meegenomen om de Woke-vergiftiging van de maatschappij tegen te gaan.
Ok, genoeg internet voor... FUCKING ALTIJD
Elke keer denk je 'het kan niet gekker' maar jawel, dat kan zeker wel. De paarse is trans, de oranje is joods. De laatste keer dan ik M&M's kocht was de letterbak nog niet in het nieuws.
Vraag me af wanneer de omgekeerde bounty officiaal wordt gelanceerd
Officieel* stop de tijd
Officiaal, een samenvoeging van officieel en verticaal, ik keur em goed.
U bedoeld iemand die wit van buiten is maar zich als neger identificeert?
Aan de andere kant lijkt mij dat best wel lekker, een kokosreep met chocoladevulling i.p.v. een chocoladereep met kokosvulling.
Wat een luxe om je hierover op te winden.
denk idd niet dat dit een issue is in Oekraïne
Ha ha! ( negerzoen, koetjes reep en jodenkoek naar binnen schuiven doet).
LOL!!!
En afblussen met wat Blanke Vla...
Die koetjesreep kan ook niet meer?
@Beste_Landgenoten | 24-01-23 | 15:07: U pleit er zo ongeveer het hardst voor.
Woke is eigenlijk niks anders dan gezeik van uitzonderingen die de norm willen zijn. Sorry dat de meeste mensen in Nederland blanke hetero's zijn. We zullen voortaan doen alsof de meeste mensen het non-binaire paarse Sylvana's met een hoofddoek zijn.
Voor zover ik heb begrepen bestaat "woke" uit mensen die anders zijn en gelijk behandeld willen worden en mensen die aan de status quo voldoen en willen dat mensen die anders zijn gelijk behandeld worden. Ik kan niets anders doen dan de conclusie trekken dat mensen die "anti-woke" zijn een diepe en intense haat koesteren tegen mensen die niet voldoen aan het ideaalbeeld van deze mensen. Je kan natuurlijk beargumenteren dat "woke" racisten, seksisten en fascisten niet laat zijn wie zij eigenlijk zijn en daar heb je dan gelijk in. Maar hoe wenselijk zijn "anti-woke" mensen eigenlijk? Het is allemaal een beetje "ja, maar nazi's zijn andersdenkende mensen met een andere mening, dat heb je maar te respecteren".
En jou zonder enige wetenschappelijke onderbouwing die norm op willen dringen, en conformeer je niet dan wordt jij buitengesloten, gecanceld, bestraft.
Ze willen niet de norm zijn.Ze vinden zichzelf de norm! Overigens is dat de rechtvaardiging. De intrinsieke motivatie komt voort uit revanchisme. Er zit bij Woke vanwege hun eigen mislukking in het leven een diepe en intense haat tegen een ieder die niet hun overtuigingen deelt. Het type dat gelijk weer "fascist, racist en sexist" begint te schreeuwbekken. Ook zit daar natuurlijk een stukje vluchtgedrag bij, want wat is er nou makkelijker om de ander monddood te maken en als untermensch te behandelen door hem als nazi weg te zetten. Het zijn lui met een griezelig en groezelig karakter en dito denkvermogen.
Dat nog niet eens.
Wat de LHBTQ's zelf betreft is er niets aan de hand.
Het zijn een paar hetero's die er ellende van maken, en waarom weten ze vaak zelf ook geneens.
En dan hebben we nu een paar wokies ...
... die er heel moeilijk over doen ...
... dat een paar hetero's er moeilijk over doen.
En die gaan op jacht naar foute woorden en foute uitspraken ter meerdere eer en glorie van henzelf, kunnen ze lekker scoren en wijzen en ziejewel ziejewel doen.
Waarom mogen M&M's niet gewoon M&M's zijn.
Zonder al dat woke drammerige ge-egotrip van moraal verheven mensen.
Je hebt 10% kans dat je kind linkshandig is, ongeveer 4% dat je kind homo is.
Dat is wel zo ongeveer de kern van queer theorie. Het afwijzen en afbreken van ieder soort van sociale (en sexuele) norm, want als er een norm is, betekent dat ook dat er dingen buiten die norm vallen en dan is het niet inclusief. En mensen die buiten de norm vallen zijn historisch gezien onderdrukt (hier zit natuurlijk een kern van waarheid in). Probleem met deze redenatie is dat je vanuit principe geen grens meer kunt trekken bij wat dan ook. Daarom gaat het ook steeds meer richting sexualiseren van kinderen, wordt de pedofiel een "minor attracted person" en is iedere absurde seksuele kink nu iemand's heilige gender-identiteit waar ook gewoon in het openbaar, op het werk, en liefst op school tegenover een groep kinderen uiting aan gegeven mag, nee moét kunnen worden.
Het schiet een beetje door zeg maar.
@snakedogman | 24-01-23 | 14:56: punt is dat je in Nederland al een aardige tijd gewoon homo of wat dan ook kan en mag zijn. De enige echte dreiging komt van nieuwkomers met middeleeuwse denkbeelden. En die norm: het lijkt erop dat wokisten wel degelijk een norm willen hebben; hún norm. Die is natuurlijk niet inclusief, want elke norm impliceert dat iemand er buiten valt. Het moreel zieke van wokisten is dat ze menen te mogen bepalen wie de nieuwe buitenbeentjes moeten zijn. En dat zijn uiteraard mensen die anders denken, en blanke hetero’s ténzij ze de juiste mening hebben.
@Schout-bij-Nacht-J | 24-01-23 | 14:25: Je hebt zoveel verkeerd begrepen dat ik eigenlijk niet weet waar te beginnen. Je conclusie raakt kant noch wal omdat je meteen al begint met een vreemde en onjuiste aanname. Het probleem met 'woke' is voornamelijk dat het een ideologie is die geen ruimte laat voor andersdenkenden, zelfs als die zich baseren op wetenschap of ratio. Het is de intolerantie ten top. Wat wel heel woke is in je betoog is dat als niet voor woke bent, je vast tegen mensen bent die anders zijn.
Het is niet dat ik "woke" vaak tegen kom in mijn leventje. Dit zal zijn omdat er waarschijnlijk geen "woke" mensen zijn in mijn omgeving en de algoritmes voor mij bepaald hebben dat het me niets interesseert. Maar na wat klaaggezang alhier heb moeten aanhoren en gewoon eens 'selluf' onderzoek doen ben ik tot de conclusie gekomen dat "anti-woke" nog veel zieliger en triester en vooral dommer is dan "woke". Van alles van wat ik heb mee gekregen over de M&M discussie kon ik niets anders concluderen dat een gedeelte "anti-woke" serieus de aanval heeft geopend op een snoepje. Heel zielig. En dat een ander gedeelte van "anti-woke" buiten zinnen is van woede omdat ze denken dat het de schuld is van "woke". Die mensen zijn dus echt gewoon heel erg dom. Je kan er niets anders over zeggen. Als je niet weet dat jouw "anti-woke" helden activistisch bezig zijn om reclames voor snoepjes te laten verdwijnen dan ben je de zuurstof niet waard die je verbruikt.
Goed, wat is het volgende?
De platenhoes van Pink Floyd was gisteren aardig aan de beurt, die met die prisma en regenboogkleurtjes, vond een aantal mensen belachelijk.
@small_town_dude | 24-01-23 | 14:21: Nirvana had daar ook al last van www.trouw.nl/cultuur-media/blote-baby...
@small_town_dude | 24-01-23 | 14:21: vertel me dat dit niet waar is! Dus het 50 jarig bestaan van Dark Side of the Moon wordt nu ook door wokies aangegrepen om weer ergens boos over te zijn???
@At_Dawn_They_Sleep | 24-01-23 | 14:32: De anti-wokies ook. De profielfoto van Pink Floyd op twitter kreeg een regenboog en veel mensen dachten dat het een politiek statement was (maar uiteraard gewoon een fragment van de hoes)
Het blijft toch echt gewoon opeetchocola met kleurstof er omheen.
Waarom ze daar poppetjes van maken zal wel een raadsel blijven, maar het zijn dus maar reclamepoppetjes.
Waar zijn we in godsnaam in terecht gekomen.
De zevende cirkel van de hel. Ik kan het niet anders omschrijven.
Wat ben ik blij dat ik nog een normaal leven heb gehad en vanaf de jaren ‘70 echt heb geleefd. Je zult nu ouder zijn en je kinderen moeten vertellen dat al dat wokegedoe abnormaal is. Succes aan hen.
Vanaf het moment dat Treets M&M werd is de wereld echt slechter geworden.
M&M's kwamen ons huis niet binnen. Het was Smarties of anders niets.
Ik ben al jaren verslaafd aan Raiders.
*afkicken doet van Drie Musketiers...*
Ik zeg ja, die oranje M&M is 1 van ons. Net als de gehele cast van Seinfeld, Michael Bloomberg, Ben Stiller, Noam Chomsky, Amare Stoudamire, Alicia Silverstone, Roman Abramovich, Jerry Bruckheimer en natuurlijk Abella Danger.
Maar Ron Jeremy, Adam Sandler, Sam Bankman Fried, George Soros, Harry Weinstein, Bernie Madoff en Jordan Belfort mogen jullie hebben.
Volodymyr Zelenskiy? Too close to call. Aan de bekering van Danira Boukhriss wordt gewerkt.
Zouden ze nog met een M&M aan komen zetten die mannelijk, zwanger, ongesteld, rijbewijsloos en dom tegelijkertijd is?
Met een blonde baard?
Ik zit in kamp smarties.
Ik dacht altijd dat die groene het reptiel was van de bunch.
Vraag: Wie zijn er nog triester dan de conservatieve bange mannen Tucker Carlson en Nick Adams?
Antwoord: De extreemrechtse sukkels die denken dat het door een hetze komt van de "deugbrigades".
Geen hetze, het is gewoon misplaatste virtue signalling waar helemaal niemand op zit te wachten. De hetze is wat volgt als je daar iets van zegt.
Go woke, get broke
Klaagkleuters
Die M&m’s met die tieten wil ik wel. Waar zijn die te koop?
Wanneer een bedrijf bij het profileren 'gelijkheid' probeert uit te stralen wordt het altijd een vorm van compenseren. Maar wat compenseer je dan? Een werkelijk verschil tussen bijvoorbeeld mannen en vrouwen? Of alleen maar t.b.v. opvattingen daarover? In het laatste geval: Dit soort opvattingen zijn er vaak niet (helemaal) voor niets, he? Hoe dan ook: Door te compenseren geef je eigenlijk alleen maar toe dat er wél verschillen zijn en dat die "ontkend" of "onderdrukt" moeten worden. Daarmee ben je alleen maar manipulatief bezig en stel je nog steeds niet iedereen tevreden, terwijl dat laatste nou net de bedoeling was. Conclusie: Niet doen.
Als ze maar van mijn dick vein Snickers afblijven!
Goh, krijgen we dit weer, donderstraal toch op, kut-Yanks!
Die M he, zeker als ze zo allemaal bijelkaar staan, das net t FvD logo!
Ja, en weet je wat je krijgt als je M&M omkeerd....
Er zijn teveel mensen op aarde die hun leven in ledigheid doorbrengen. Tijd voor WO III.
Precies.
@Cunts-en-kitsch | 24-01-23 | 13:56: Precies II. Nu. M van Massaal Miljoen Miljard Megaton de Moeder.
Deze deug idioterie gaat bijna dagelijks een stapje verder.
Dankzij m&m's is een vriend mij wel zijn maagdelijkheid verloren. Sindsdien weet hij wel dat je inderdaad geen snoep van vreemden aan moet nemen.
Bruine m&m zeker....
Everything woke turns to shit...
Dit maakt dus echt niets uit.
De 2 vrouwelijke M&M's zijn de slimme en de zelfverzekerde. De mannelijke M&M's zijn niets bijzonders tot dom. Is dat gelijkheid?
Laat die dynamiek nu toevallig ook standaard zijn in alle Netflix series, tv-reclames en tekenfilms voor kinderen. Ik krijg voor mijn werk nogal wat moderne tekenfilms voor Disney Channel te zien en in bijna alle nieuwe producties is dezelfde dynamiek als er een jongen en meisje in zitten: meisje is avontuurlijk, ADHD-achtig, voor niets bang, heeft "krachten" die ze moet leren beheersen. Jongetje is neurotisch, nerdy, onhandig, bangig, sullig, wordt steeds terecht gewezen of meegesleurd in het avontuur door het meisje.
Want ja we moeten echt nodig die stereotypen door blijven prikken totdat mannen vrouwen zijn en vrouwen mannen. Want dat is wat we willen met z'n allen blijkbaar.
Gaan we hier nu een beetje niet-inclusief, antisemitisch, woke-onvriendelijk, insinuerend lopen discrimineren, GS?
Met je 'Hamvraag' en 'Jewish'.....
Oy gevalt, Shande!
Blij dat iemand het waardeert
Ik koop alleen maar spulletjes van bedrijven waar in de commercials de hele letterbak en de verplichte pluspigment en hoofddoek slachtoffers in voorkomen.
Ik doe precies het tegenovergestelde. Koop niets meer van partijen die mij willen doen geloven dat alles en iedereen multiculti gemixt is...
@Pa Nadol | 24-01-23 | 14:05: Hou je een hoop geld over!. Slim.
@Pa Nadol | 24-01-23 | 14:05: Hoe kom jij aan postzegels en een energieleverancier dan?
@Pa Nadol | 24-01-23 | 14:05: En naar welke supermarkt ga je dan? En welke verzekeraar? Beddenfabrikant? Telefoondienst?
Ja beste allen, het wordt idd steeds moeilijker om ook maar iets te kopen...
Papa, wat zijn post zegels?
Vroeger was een vrouw gewoon dik, nu zijn ze plus-size of "flink" maar je mag ze niet dik noemen. Mannen mag je wel dik noemen trouwens.
Er is een hele generatie die alle slechte eigenschappen helemaal kapot "verdeugt" waardoor lelijke dikke meisjes denken dat het prima is en zich dan ook meteen transgender vinden.
"Just because you're fat and ugly doesn't make you transgender."
Die laatste categorie is wel het soort mens wat haar haar paars of groen verft en overal agressief actie tegen voert. Althans ik zie zelden lekkere wijven bij die manifestaties.
M&M is all about bringing people together.
Kijk weer wat geleerd, ik dacht dat het mierzoete melkchocolade met een pinda was waar men winst op wilde maken bij verkoop.
Zwarte drop! Mag dat nog wel?
Moet de drop van kleur veranderen? en dan Roetveegdrop genoemd worden, als voorbeeld?
("Droplul" mag al lang niet meer.)
Van drop krijg je een klein slap plassertje. En echte zwarte mannen hebben juist een ..., uhh soggie. Ik dreigde te ver te gaan.
M&M zijn niet eens echte chocolaatjes. Ze bestaan voor meer dan de helft uit suiker, een kwart vet, een heel klein beetje chocola.
De rode kleurstof komt uit insecten, en de gelatine uit varkensbotten dus ze zijn ook nog een niet koosjer en ook niet halal.
Dus waarom zou je je zorgen maken of ze wel woke genoeg zijn.
Gelatine?
@John McClane | 24-01-23 | 13:44:
Dat is...
Vroeger heette M&M's Treets en Bonitos en die waren er alleen in de kleur Aziatisch en negroïde en die kreeg je dan van zwarte Piet als je lief was geweest.
Treets ja, was al aan t denken..
Ik identificeer al jarenlang als een witte M&M... maar de rap is de laatste tijd ook niet meer wat het geweest is.
Bounty, mag dat nog wel?
Alleen na een verplicht bezoek aan het slavernijmuseum en het volgen van de cursus 'Slavernij, natuurlijk werkt dat niet'.
Mensen van kleur met een westerse mentaliteit. Prima!
Ik zie ze steeds minder in de supermarkt!
Ik kwam er pas vrij recent achter dat ze een dergelijk term ook voor Aziaten hebben die zijn 'verblankt': die heten blijkbaar bananen.
@whitechocolateface | 24-01-23 | 13:41:-
Dat vindt mijn onderbuik wel heel bijzonder, want die zegt dat westerse mentaliteit aangeboren is.
Alleen als u belooft om uzelf na het nuttigen van zo'n cocosstaaf voorgoed te verbannen naar het eiland Pitcairn.
REAGEER OOK