
En daar zijn
de beelden van Alan Johnston met een bomgordel om zijn middel. De BBC-journalist, die eerder door moedige collega's van
NOS Headlines was bevrijd, wordt nog gewoon vastgehouden in Gaza door het Leger van Islam. In de video zegt een opgetogen Johnston dat hij wordt opgeblazen zodra er pogingen worden ondernomen hem met geweld te bevrijden. In een eerdere video was Johnston te zien in een oranje overall, en nu dus met een boemlauw hipmodern bomvestje. Qua styling aardig gedaan, maar voor het echte werk moet u natuurlijk niet bij Hamas zijn, maar in onze
SHOP. Lekker duur! Maar dan heb je ook wat...
Reaguursels
InloggenVan my kunnen ze allemaal de tyfus krijgen daar. Die Hamaz debielen.....
Wel hip zo'n bomgordel? Lekker stofje?
Ach ja Alan Johnston heeft er vast geen fucking 35 euro voor moeten betalen.
Die laffe klootzakken van de Doghmush clan laten zien wat ze werkelijk zijn: de grootste lafaards van het Midden-Oosten.Criminele terroristen die alles verzieken en geen plek verdienen op deze planeet. Maar laat Jonhston niet meer overkomen dan hij al heeft ondergaan.
Geweldige tag bij dat fotootje. Volgens mij heeft hij wel eens staan bumpen in The MikMak !
waarheid_maakt_vrij 25-06-07 @ 13:49
tis nog erger.
eindpunt.blogspot.com/
www.internationalesocialisten.org/
-weggejorist en opgerot-
Kudtmoslims.
En de buurvrouw gaat funshoppen op www.awrah.nl
En ondanks dit soort beelden blijft Links geloven in een dialoog.
Als Allah echt achter zijn boekje staat, dan had ie toch beter wat constructievers en toepasbaars kunnen verzinnen.
overVecht 25-06-07 @ 13:02
Ik ben God niet, helaas. Maar baby's afleveren in een pakket of kartonnen doos of zoiets lijkt mij ook helemaal niet nodig.
Voor een Almachtige is zoiets helemaal niet nodig.
www.nieuwnieuws.nl/archives/2007/02/vr...
Als PausTokkie als Almachtige de Islam moest verkopen, dan had ie vrouwen als ............ nee, dan had ie gewoon het allemaal zo gelaten zoals het nu was , en dan had ie al die eikels die met een burqua of hoofddoek aankwamen zetten eigenhandig de Playboy of Penthouse door de strot geduwd, in hun nakie naar de faphel gestuurd en dan had PausTokkie rustig op een wolk met zijn Plasmascherm en met een tietentriller op lekker verder kunnen fappen i.pv. zich bezig te houden met deze achterlijke onzin. Burqua pfff! Zonde toch?
Meneer klonk al aardig met een stockholm syndroom accent... ach met zo'n gordel des doods ga je natuurlijk ook anders praten. Het wordt pas eng als hij een baard krijgt.
Ik wil niet met hem ruilen.
Hij wordt als voorbeeld toch wel opgeblazen.
Arme man
@PausTokkie 25-06-07 @ 13:01
de geur moet toch ergens in aanraking met het lichaam komen?
@ Horror Skopie: Dat komt omdat de helft van Nederland een ban heeft. ;-)
Als die grote Baard het zo belangrijk vindt dat vrouwen hun uiterlijkheden bedekken, waarom komen ze dan naakt uit de baarmoeder?
@Demonische Eend 25-06-07 @ 12:55
haha jij volgt jezelf wel?
Waarom worden meisjes van Allah niet met hoofddoek om geboren?
www.nieuwnieuws.nl/archives/2007/06/re...
pritt is een sippe aap :Y
Links pampert graag ook het uitschot dat onze wereld naar de kl#te helpt.
Bij ongenoegen zou ik hen een berichtje sturen, want zij worden net als een dodelijk gezwel steeds groter en groter. Het zijn ook niet voor niets SPamperaars.
Dit is een filmpje waarin deze journalist eigenlijk verklaart dat het stelletje hersendoden dat hem gevangen houdt heeft gedreigd om z'n nagels uit te trekken als hij niet keurig de tekst voordraagt die hij eerst zelf heeft moeten opstellen.
Zijn zijn nog wel blij met Allah en zijn vele Alli Baba's.
www.shiftzone.com/forum/
anjameulenbelt.sp.nl/weblog/
harryvanbommel.sp.nl/weblog/
KicksAss 25-06-07 @ 12:12 "Deze website heet dan ook GeenStijl? Lutser ;)"
Meld dat even aan de familie van die Journalist. Ik weet zeker dat ze begrip hebben voor je argument.
Fits Bom terug op de buis
En wij maar dat tuig blijven sponseren. Wat zullen zij zich rot lachen daar om het domme westen, inmiddels meer dan 4 miljard weggeven in de laatste 3 jaar aan die moslim wilden daar en dit krijgen we er voor terug. Echt niet te geloven wat een achterlijke idioten die in het westen aan de macht zijn. Die zandbak vol wilden die gaza heet heeft inmiddels meer zijn hand opgehouden dan heel Afrika bij elkaar! Wel raar dat deze informatie angstvallig verborgen blijft, geen idee waarom het westen deze gaza wilden zo aan het knuffelen zijn.
Tegenwoordig schiet de concurrentie ook nog eens als paddestoelen uit de grond; dus je moet als God jouw Boodschap wel onder de aandacht van de mensen brengen, sterkte/zwakte analyse maken en leiding geven. Nee, dan kun je maar niet effe dingen gewoon op z'n beloop laten en een paar van die Ali-babi's zelf maar medemensen de mond snoeren. Zelf ook actie ondernemen. Straks denken die baarden ook; ja ho eens even. Dikke vinger! Wij mooi hier een beetje rotzooi maken, maar geen luchtsteun. Bovendien zijn die 72 maagden misschien nu een unique selling point, maar reken maar dat de concurrentie ook niet stil zit!
@Armageddon
Helaas, de man heeft wel gelijk. Hate it to be a spoiler, maar kijk alleen al naar de dalende hoeveelheid posts onder een gemiddeld GS-bericht. Da's heden ten dage een stuk minder dan twee jaar geleden.
wie steekt er Pritt Stift eens een weipaal in zijn hol? Lelijke, debiel simpele shirtjes verkopen over andermans leed, nou dan ben je wel erg onder de gordel gezakt. Weinig respect voor dit topic.
merchandise i.p.v. merchendise .
Ik word echt helemaal naar van die martelaar-promotie-muziek d'r bij. Ben ik nou de enige, of zijn er meer die bij dat soort muziek een doodslucht in de neus krijgen?
Bovendien is ie ook nog een racist. Waarom is ie wel bij zo'n zand(bak) jongen geweest. Waarom niet gewoon Allah's Worldtour 610 na Chr.
July Azie en Rusland
August Afrika
Rammadan Hira (Mekka)
September Japan
Oktober Europa
November Amerika Noor en Zuid
December Australie
Veel doelteffender en constructiever. En dan wat merchendise aanbieden, wat Heilige Boekjes uitdelen, af en toe een tegenstander met een dodelijk bezoekje vereren. Ja, dan had Allah zo een wereldwijde fanclub gehad.
@Arma, Vervelio van jeauleaux probeert weer eens wat cijfertjes te duiden.
D'r valt, zoals gewoonlijk weer geen touw aan vast te knopen aan z'n semi wetenschappelijke 'wetenwaardigheidjes' zoals de "halfwaardetijd" van GS.
Neem een rennie helpt tegen opgeblazen gevoel...
Ga es deaud met je kudtsjurtjes.
@ Tegengif 25-06-07 @ 11:56
Deze website heet dan ook GeenStijl? Lutser ;)
vraagje, die t-shirts he? Wie zit daar nou achter? Heeft Fracncisco van Jeauleau dat betaald? Ik bedoel ze zien er best mooi uit enzo maar zodra ik er een aantrek ben in anonieme reaguurder af.
Het weet wat, zo'n Stockholm Syndroom...
Ik hoor bij mij onweer. Misschien heeft de Almachtige bliksemregelaar eindelijk door dat geloof en religie nooit aan mensen moet overlaten. Wie de Sims kent weet dat mensen er niks van bakken als je zelf niet duidelijk maakt wie de baas is. PausTokkie had als Almachtige flink gebarbecued.
Kan die van Jolo nu voor eens en voor altijd zijn vervelende harses houden? forum.fok.nl/topic/1043511
Wie koopt die GS rotzooi nou?
Gaan we dalijk ook referral links krijgen naar Poker Sites, BOL.com en andere sites waarmee GS geld wil verdienen?
off topic:
In alkmaar iemand gestopt met roken, geenstijl zijn er al beelden???
Ik zou best zo'n shirt willen kopen als t niet zo gods*kleres* duur was...
ik ruik een nieuwe feauteauf*ck opdracht. Koppel GS meuk aan actuele thema's.
Is wel überpolitiekincorrect om die arme kerel te koppelen aan GS meuk.
trouwens kunnen alle linkse journalisten uit piëteit niet ook een bomgordel dragen? Ik pas wel op de afstandbediening.
@preston spears 25-06-07 @ 11:54
Als we binnenkort moeten gaan stemmen (sms VRIJ of KABOEM naar 666) weet ik het zeker.
Een tragedie als dit gebruiken ter promotie van GS merchandise is een nieuw dieptepunt voor Pritt Stift.
Ik dacht dat Hamas is eventjes zijn vrijlating ging regelen? Blijkbaar hebben ze alleen geregeld dat ie een enkeltje moslim-hemel met 72 maagden krijgt, ook een vorm van vrijlating maar niet zoals wij en hij graag hadden gezien.
Onatopp 25-06-07 @ 11:49
ik ruik een hoax, ruik jij wat ik ruik?
kijk die heerlijk schaamteloze verwijzing naar de GSwear-meuk. Ik denk dat hij daar nog niet dood in gevonden wil worden moewhaha...
Die Grote Pief is was nog wel nog actief toen ze dachten dat de aarde plat was. Sindsdien is ie gehandicapt geworden of zo of zit ie achter breedbeeld. Hij doet hedendaags iniedergeval weinig constructiefs voor de Waarheid.
@Arma, moet je eerst die kwijtgemaakte slipjes boven water toveren.
preston spears 25-06-07 @ 11:46
Nou inderdaad! Een echte 'news anchor'. Hij praat alsof het over iemand anders gaat.
alan johnston presenteerde zichzelf op het filmpje als een professionele verslaggevert moet ik zeggen, hulde.
Waarom moeten die baarden dat nou weer voor die luie Allah doen? Als je de aarde en de mens kunt scheppen, dan neem ik aan dat je een scale aan instrumenten hebt om iedereen die niet naar de Waarheid luistert per direct de laten ontploffen. Daar heb je die domme Ali-baba's niet voor nodig. Maar het moet allemaal weer via een eenling, een boekje, terwijl Wilders nog steeds zegt wat ie zegt. Als PausTokkie Almachtig was geweest, dan was er heel wat meer vuurwerk en actie geweest, dan nu bij die lapswans god van likmevesje. Dat die Ali-baba's nog niet door hebben dat ze nu voor jan lul voor het karretje worden gespannen door iemand ie wij zouden bestempelen als linkse luie parrasiet.
Risico van 't vak, he.
Islam = vrede.
Pipi Langkous me in serie verbonden vibtators afgedrukt op een T-shirt?
Zeg Pritt, Doe mij eens zo'n duur shirt gratis opsturen. Ik heb er nog één te goed volgens Hoxha.
@Horror Skopie
Officieel willen ze er niks mee te maken hebben natuurlijk.
Ik beschouw mezelf als onbevooroordeeld in het conflict tussen de Palestijnen en de Israëliërs maar op het moment dat je journalisten gaat gijzelen verlies je elke vorm van legitimiteit en dien je ter plekke deaud te gaan.
Goeie zet geweest van israel om daar weg te trekken, Bwaaaahhhaaa
Islam is vrede, eigenlijk zijn de Hamas gewoon Kalashnikoffi's
Misschien wil Van Bommel nog wel ff gaan praten met deze vriendelijke lui:
www.nieuwnieuws.nl/archives/2007/06/co...
Rennies schijnen te helpen. Maar serieus nu. Hamas heeft dus niet volledig de macht in Gaza?? Wat een stelletje prutsers! Hamas wordt nu ondermijnd door een groepje nog ergere terroristen? Het zou bijna grappig worden daar in Gaza.
Zo. Die mag uitgeleverd worden naar de VS om samen te brommen met Wasim El Dalaima.
Ontvoerd zijn is geen vrijbrief...
@lekker moeder
Di's nie Hamas hè...
Ziekelijk gedoe daar
Tering, 35 eureaux voor zo'n stukje katoen wat zielige chineesjes hebben gemaakt?
Pritt, spamhoerrrr
Bomgordel... t lijkt net een te hoog opgetrokken schotse kilt!
echte bomgordels zijn nu eenmaal goedkoper dan producten van geenlijfstijl...
Al dat gezeur met die hamas.. Hij zal er wel een opgeblazen gevoel over hebben..
Islam = vrede
Beetje geld verdienen over de rug van die arme gast, beetje zielig dit Pritt.
Misselijke lui die hamasjes. Nooit mee onderhandelen, nooit serieus nemen.
Hij zal het in ieder geval niet koud hebben zo.
laat die man eens vrij, terroristen religie islammietjes
wat een ellende
Trek eens aan m'n vinger.
REAGEER OOK