Video. Nieuwe beelden CNN fake protest in London
Nieuwe beelden opgedoken van het in scene gezette CNN fake protest. Het is nog erger dan we al dachten. Leek het er eerst op dat CNN, BBC en andere aanwezige wereldpers een klein groepje tegen terreur demonstrerende moslims zodanig dirigeerden en regisseerden dat het op beeld op een groot moslimprotest tegen islamitische aanslagen leek. De werkelijkheid blijkt nog cynischer, want nieuwe beelden laten zien dat het geheel van Allah tot Zeloot in een paar minuten is opgetuigd. We zien talloze MSM-poppetjes bij de politie-afzettingen aan de rand van het aanslaggebied in London. Op een straathoek staan gesluierde vrouwen en een paar baardmansen een protest voor te bereiden. Centraal aangeleverde bloemen worden aangereikt, vooraf gedrukte aangifteformulieren protestbordjes uitgedeeld. Dan mogen de "demonstranten" (waaronder Lady Pink Pants, die op diverse locaties & tijden bij "protesten" opdook) voorbij de politie-afzetting, en stellen ze zich onder toeziend oog van een paar agenten zo handig mogelijk op voor de wereldpers. Die gretig het fake protest vastleggen en zonder scrupules aan hun kijkersvee vertonen. En wat ze vervolgens op CNN met droge ogen logen, is dat hun viewers een "wonderful scene" kregen te zien. Zonder er bij te zeggen dat de "demonstratie" in de paar minuten voordat hun camera's draaiden zorgvuldig lijkt te zijn voorbereid door moslims van de London Fatwa Council (een soort sharia-raad voor vrouwen).
We zeggen niet dat de moslims in kwestie het niet menen, met hun afstand nemen & boodschap van liefde. Maar wel dat ze doelbewust de camera's kozen en attributen mee brachten om een heel klein groepje mensen op een grote demo te laten lijken. En dat de MSM zich hier klakkeloos voor lenen, zegt weer alles over hun agenda van appeasement met een achterlijke ideologie. Zo wordt het nooit wat met het wegsnijden van de rotte appels uit Allahs mand en dat is niets minder dan gevaarlijk voor de veiligheid van iedereen, zowel voor niet-moslims als voor niet-radicale, vredelievende moslims.
Hier ter vergelijk nog wat oude Pallywood-beelden uit Egypte. Moslims spelen al jaren het mainstream media-spel.
Reaguursels
InloggenEigenlijk zouden ze dit soort propaganda makers gelijk op hun hoofd moeten slaan, want als je dit zomaar toelaat ben je deel van het probleem.
Overigens, wanneer het ruikt als een conspiracy, klinkt als een conspiracy, over komt als een conspiracy, zou het dan niet gewoon eens kunnen kloppen dat er een duistere agenda wordt nageleefd door de elite, die haaks staat op het beste met ons voor hebben? Zoals expres culturen mixen die je niet moet mixen?
Maar nee, dan ben je natuurlijk een aluhoedje. Misschien verdienen we het wel, als niemand echt kwaad wordt om dit soort praktijken.
Eigenlijk zouden ze dit soort propaganda makers gelijk op hun hoofd moeten slaan, want als je dit zomaar toelaat ben je deel van het probleem.
Overigens, wanneer het ruikt als een conspiracy, klinkt als een conspiracy, over komt als een conspiracy, zou het dan niet gewoon eens kunnen kloppen dat er een duistere agenda wordt nageleefd door de elite, die haaks staat op het beste met ons voor hebben? Zoals expres culturen mixen die je niet moet mixen?
Maar nee, dan ben je natuurlijk een aluhoedje. Misschien verdienen we het wel, als niemand echt kwaad wordt om dit soort praktijken.
Hemmenaar7 | 11-06-17 | 23:12
Ja bij dit stuk denk ik echt WTFBBQ GS??!
Achja, je kan niet altijd op scherp staan (helaas)
nog zoiets, uit een lange rijhttps://www.youtube.com/watch?v=7rE0emXxJTo
WTF, ik zeg al vaak dat je nooit alleen GS moet leEn, maar ff doorklikken op de link. Maar dat doet GS zelf niet eens?
Want al op de eerste link die ik zag op GS zag ik de bloemen en bordjes uitgereikt worden, dat is niet nieuw.
Ik wacht nog steeds op die landelijke mega demo op de Dam van moslims tegen hun kwade ideologie, die de halve wereld kapot maken, maar eh.... nog nix gezien.
Erger dan erg is het artikel in de Volkskrant, die z'n best doet om argumentloos over de rug van GeenStijl en TPO.nl z'n deugpuntjes probeert te scoren.
Vandaag toevallig iemand getroffen die ook is ontdaan van echte informatie en nog in de illusie leeft dat de Volkskrant hyper intellectueel en correct is.
Begon er zelf over, liet het filmpje zien van het in elkaar gezette protestje voor de buhne, filmen en waarschijnlijk gelijk aan DWDD cashen en naar de volgende.
-
Toen zag ik per toeval later dit fimpje, het viel letterlijk even stil onder deugneuzen.
-
Wat een fijn jaren dertig medium is het toch die Volkskrant ze eten van twee walletjes, ze bedienen de huidige Chameberlain stroming en die andere ideologie. Ze willen het niet, maar het handelen is er in het geval van het zwart maken echte en onafhankelijke media als Geenstijl wel naar.
-
Leestip TPO.nl, een bijna hilarisch betoog als je bovenstaande beelden bekijkt.
Erken gewoon dat je er helemaal naast zat en je had gehoopt dat er een oprecht tegengeluid was geweest na de aanslagen, nu ben je een totale wegkijklullo.
Islam, Moslims, kots van die zooi .
" Meer , meer , meer " reportages over reportage makers.
Wel eerlijk dat CNN en overige msm ons al een hele tijd waarschuwen voor "fake news ".
Was alleen niet helemaal duidelijk dat ze daarmee hun eigen reportages bedoelden , maar hierbij dan recht gezet.
Steekpartij in Arnhem.. was het een boos/steek-lim? of gewoon een verwarde man..? of iemand met een lage suikerspiegel?... wie zal het zeggen.
Wat of wie het ook is, het heeft natuurlijk beslist niks met de islam te maken.
www.telegraaf.nl/binnenland/28363427/_...
en dan vragen mensen me waarom ik veel nieuws gewoonweg niet geloof...
Ik kan me nog een filmpje herinneren uit Syrië waarin verschillende kinderen worden gedirigeerd door een groep volwassenen om in verschillende hoeken van een gebombardeerd huis te gaan liggen en voor dood te spelen. Vervolgens zien we een paar mannen door het huis lopen, die één voor één huilend en schreeuwend de dode kinderen op tillen, vloekend op Israel en Amerika... Kan het filmpje helaas niet meer vinden, maar een nieuwe zal snel wel weer opduiken.
Niet zo moeilijk toch... geen moslims is geen aanslagen en geen ellende!! Er moet toch een schroef loszitten als je er anders over denkt!!! Ik geloof dat ik onwel wordt!!
Move Over InfoWars, Here Comes CNN! Analyst Blames Manchester UK Bombing On 'Right Wing False Flag
www.youtube.com/watch?v=4Yb0wgt2MOg
De bloemen en borden werden duidelijk verzorgt door een clubje blanke dhimmi's. Welke groep organiseert dit soort initiatieven. Ze zullen dit ongetwijfeld weer in elkaar zetten na de volgende slachting van de kolonisator. Ben wel benieuwd wie zich zo inzet voor het islamofascisme.
Briljant! Straks ontdekken we nog subsidie van Soros en de EU. #zucht
@frank87 | 11-06-17 | 14:54
Helemaal mee eens.
CNN staat nu onderaan in de top 10, ze blijven kijkers verliezen.
www.adweek.com/tvnewser/the-top-cable-...
De Droit | 11-06-17 | 14:58
Simpel: In plaats van toegeven dat het nieuws in scene gezet is (kijk ook maar naar de manier van knippen in het NOS-journaal en het aandacht geven aan bepaalde onderwerpen -keuzes want beperkte zendtijd excuus) is het makkelijker om elk tegengeluid als nep te bestempelen. Kijk maar naar de MH-17 verslaggeving. Een aanslag / oorlogsdaad een ramp noemen. Kent u de Putin handenschudden weigeren nog?
Tja. Het ging mis toen journalisten in plaats van verslag te doen van wat ze zagen, gingen "duiden".
Wie geen PvdA ledenkaart op zak had, kwam nooit door de opleiding en houdt dat 30 jaar vol en dan krijg je dit.
En nu de "kijker" via internet betrouwbare informatie tot zich kan nemen, streven ze ernaar dát ook onder controle te krijgen.
C'est simple comme bonjour...
Gelukkig is het vierde rijkt te Brussel bezig met het nieuwe censuur beleid op internet,om oa een CNN te beschermen tegen de onverlaten die het nieuws van oa een CNN in twijfel durven te trekken.
ofzoiets
bambi1970 | 11-06-17 | 14:45
Dat zeg ik dus: CNN schikt zich gewoon naar de tijdsgeest, om het laatste restje relevantie te behouden.
(CNN is alleen nog voor de NPO de leidende zender die het tijdens de eerste golfoorlog geworden is. Maar ja, de NPO wil van nature haar propaganda aanpassen op de US-overlords)
En zo worden dus de mensen compleet bij de neus genomen, de mensen die zo graag willen geloven in een betere wereld en niet onder ogen willen zien hoe die wereld zo fundamenteel verschilt van hun "wereld", hoe die wereld zoveel ellende voortbrengt die de mensen zich bijna niet kunnen voorstellen....
Al diegenen die daaraan bewust meewerken zijn nog zoveel leugenachtiger en schuldiger als al die verknipte sharia-aanhangers!
DDaviDD | 11-06-17 | 14:05
Ik denk dat je voornamelijk last hebt van je eigen beeldvorming over GS. De lezers en reaguurders kunnen prima poep detecteren en als GS in een artikel/opinie poep praat dan wordt dat vrijwel altijd keihard afgestraft in de reaguursels er onder. En GS is zelf ook goed in poep detecteren die de politiek en de MSM over ons uitstrooit en maakt daar mooie onafhankelijke opinies over.
Als het 20 muzelmannen bij elkaar zijn, is het veel. En dat wordt dan gebracht als een demonstratie van de moslimgemeenschap tegen het terroristische moslimgeweld. Pathetic.
Maar dat zichzelf respecterende, onafhankelijke journalisten en nieuwsnetwerken zich laten lenen voor dit soort onverholen policor berichtgeving, nee, berichtgeving is het verkeerde woord hier, het moet zijn: policor propaganda, dat is een schande!
Er bestaat hiervoor een mooie term in het Engels. Wat we hier zien is een "travesty of the truth".
Maar ja, linksistische journalisten zijn onverbeterlijk. Ze blijven - als ze er de kans toe krijgen; gelukkig lukt het alleen steeds minder - doen wat ze in de vorige eeuw zo onuitstaanbaar maakte: het publiek "opvoeden", het verderfelijke "wij-zij denken" (dat overigens voornamelijk gepraktiseerd wordt binnen de muzelman populaties) bestrijden, en natuurlijk, the magic word van de laatste paar jaar, "verbinden".
Walgelijk stukje fake news.
@frank87 | 11-06-17 | 14:40
Dat is de tweede.
www.startpage.com/do/search?q=cnn+fir...
En ondertussen ontslaat CNN een Trump-hater ( www.rt.com/viral/391820-cnn-fires-rez... ).
Vrij naar Dylan: The Times They Are A-Changing
www.youtube.com/watch?v=5MGhgGDhnWg
T grappigste is dat er nog steeds mensen zijn die na het zien van deze filmpjes zeggen: "Dat geloof ik niet, dat filmpje is fake." of "Je moet het in een andere context zien."
Echt he, ik verzin het niet.
-weggejorist-
Niet anders dan na een islamitisch geïnspireerde aanslag het woord "islamitisch" te bevangen door "incident" en als mosterd na de maaltijd zeggen dat het wellicht niet correct was.
Hmm, ik heb een keer gedrukt Joris, is het tegenwoordig twee halen een betalen op GS?:P
-weggejorist-
@DDaviDD
Dan is het de vraag of "gingers" niet bepaalde ideeën met elkaar gemeen hebben, om maar even mee te gaan in jouw fantasietje.
Kijken naar de MSM is kijken naar gewenste illusies.
Behalve voor @DKS natuurlijk, dir leeft er namelijk in.
XaleX_2 | 11-06-17 | 13:48
Trump, Putin en alle berichten over Syrië.
OverdaanDerOnderheid | 11-06-17 | 14:14
Oh het was zeker een opzetje. Lees me niet verkeerd.
-weggejorist-
daar is natuurlijk Draai.
DDaviDD | 11-06-17 | 14:05
Wat zit je nu uit je nek te lullen. JIJ poneert toch de stelling dat GS niet objectief is!! Vertel ons lezers dan waar GS niet objectief was, en daar de zaak niet om.
Je lijkt verdorie Kutte wel.
als iedereen nu gewoon in zijn eigen land blijft en zijn ambities dus ernstig bijstelt dan hebben we dit soort ellende niet meer. Laat iedereen zelf voor democratie en vrijheid vechten in eigen land en niet tegen dit soort verworvenheden in een ander land.
XaleX_2 | 11-06-17 | 13:48
Het is niet altijd alleen maar een zaak van een onafhankelijke / partijdige opinie. Je kunt ook denken aan de keuze om bepaalde onderwerpen meer te belichten dan andere, danwel bepaalde berichten een prominentere plaats te geven op het medium.
Ik zou eigenlijk de vraag willen omdraaien: wat zou bewijzen dat GS onafhankelijk en onpartijdig is? Op GS worden meningen verkondigt, die meningen zijn niet (altijd) puur op feiten gebaseerd. Dit is ook niet mogelijk. Derhalve heeft elk medium een eigen identiteit en zal elk medium meer aandacht aan bepaalde zaken besteden dan aan andere. U als consument wordt krijgt een selectief beeld van de werkelijkheid. Ik zal een voorbeeld noemen: Stel, GS zou elke keer dat een ginger een criminele daad begaat hierover berichten. Zonder dat GS hier de feiten zou verdraaien zou op den duur onder de reaguurders het beeld ontstaan dat ginger criminaliteit een probleem is, hoewel het relatief gezien misschien wel mee valt. De redacteuren van GS hebben een bepaald wereldbeeld, afhankelijk van de samenstelling van de redacteuren zal hun wereldbeeld zich uiten aan de hand van de artikelen die op GS geplaatst worden.
"We zeggen niet dat de moslims in kwestie het niet menen, met hun afstand nemen & boodschap van liefde. Maar wel dat ze doelbewust de camera's kozen en attributen mee brachten om een heel klein groepje mensen op een grote demo te laten lijken."
Dit is best een beetje droevig. Zowel de journalisten die nieuws maken, of eigenlijk overdrijven, als de complottheoristen die er iets achter zoeken. Wat is er wel gebeurd? Nou vrij simpel. Een zooitje moslims stonden 'niet mijn islam' te roepen en wat journalisten dachten dit is mooi dit moeten we groot in beeld zetten. Het is niet meer en niet minder.
Het enige wat me ernstig stoort is enerzijds het volk dat hysterisch loopt te gillen dat moslims aanslagen goedkeuren/gedogen wat totale onzin is en anderzijds het volk wat angstvallig alsof doet dat er geen probleem is met islam.
Moet het allemaal altijd overdreven worden? Of je nu broekplast over moslims of ze fanatiek en blind loopt te knuffelen het zet beide geen zoden aan de dijk. Elke vorm van extremisme toont simplisme en is abject en infaam.
@Diabhal | 11-06-17 | 13:41
Hoi Jolande Sap, jij ook hier?
DDaviDD | 11-06-17 | 13:35
Geef eens een voorbeeld waarin GS partijdig is en niet onafhankelijke opinies verkondigt.
@netniet | 11-06-17 | 13:44
Gezien de laatste verkiezingsuitslag willen mensen bedonderd worden. Met dank aan de gevestigde media zoals de NPO die niet vies zijn van leugens om de huidige status quo in stand te houden.
DDaviDD | 11-06-17 | 13:35
"Met moet alleen niet vergeten dat "onafhankelijk" of "onpartijdig" nieuws niet bestaat"
Waarom niet eigenlijk? Ik kan me goed voorstellen dat er genoeg journalisten zijn die wel objectief hun werk zouden willen doen net als dat er een groot deel van het volk behoefte aan heeft om objectief nieuws te krijgen in plaats van geprepareerd nieuws.
Ik mis in Nederland bijvoorbeeld echt een objectieve zender want het NOS journaal en het RTL4 nieuws zijn allebei verre van objectief. Het enige wat daar de klok slaat is pro-EU, anti-Rusland, anti-Trump, anti-Wilders, pro-Islam, anti-May, anti-Brexit, pro-Multiculti, pro-globale opwarming door menselijke schuld etc...
Nooit een keer een kritische bijdrage over iets waar de policor voor staat maar altijd veel kritische bijdragen (vaak sterk geïnsinueerd) over waar ze tegen zijn.
Erg jammer van RTL4 want dat was juist de verademing van het NOS nieuws. Maar sinds die nieuwe hoofdredacteur daar is gekomen zijn ze nog erger dan het NOS nieuws geworden.
telelezer | 11-06-17 | 12:52
Het is gewoon walgelijk, onze 'volksvertegenwoordigers' hebben ons pontificaal overboord gekieperd. Wie zijn mensen als Rutte, Pechtold en Klaver nu eigenlijk om zich zo te gedragen. Het wordt hoog tijd voor harde signalen richting Den Haag.
Radicale moslims zijn de giftige slangen, "gematigde" moslims zijn het gras waarin die slangen zich schuil houden.
Ik heb een bloedhekel aan Islam en moslimknuffelaars.
Russia Today is blijkbaar betrouwbaarder dan CNN en de rest van de westerse media.
-weggejorist-
CNN: Meer dan 25 jaar onafgebroken leugens en propaganda.
.
CNN werd bekend in Nederland en de rest van Europa door te liegen bij het begin van de eerste oorlog tegen Irak.
Peter Arnett (CNN) stond in Bagdad door het Saddam regime gedicteerde teksten op te lezen aan kijkers over de hele wereld.
.
"Arnett brought continuous coverage from Baghdad for the 16 initial intense hours of the war (17 January 1991). (...) which left Arnett as the sole remaining reporter."
.
"White House sources would later state that Arnett was being used as a tool for Iraqi disinformation, and CNN received a letter from 34 members of the United States Congress accusing Arnett of 'unpatriotic journalism'."
.
en.wikipedia.org/wiki/Peter_Arnett
CNN is al helemaal geïslamiseerd. Ze liegen en bedriegen als de eerste de beste arabische FAKE NEWS zender.
Derde filmpje is toch niks mis mee? Die doen natuurlijk mee aan de mannequin challenge. Die lui zijn helemaal down met het westen.
DDaviDD | 11-06-17 | 13:35
+ een boel
-weggejorist-
Hoorde ik daar iemand "Green Helmet" roepen?
www.geenstijl.nl/fastsearch?query=Gree...
Is het niet gewoon de bedoeling, dat dit bij iedereen bekend is? Je weet wel: Gewoon om de boel nóg verder op te fokken.
www.youtube.com/watch?v=jTWY14eyMFg die zijn we nog niet vergeten toch?
Parsons | 11-06-17 | 13:30
Lage bloedsuikerspiegel = ramadan vasten?
Wak the dog, leuke film blijkt dus waarheid te zijn. Dit gebeurd al jaren ook bij ons. Draaien framen sturen en in Amerika is nieuws entertainment en gaat nu dus hand in hand met propaganda.
www.at5.nl/artikelen/169978/man-die-op...
Volledig on topic.
Het woord in de Koran voor "fake news" is Taqqiya, oftewel het Islamitische principe dat liegen mag, zelfs moet, als het de Islam maar verder brengt.
.
Kortom: hoe kan je zien dat een Moslim liegt? Antwoord: hij/zij richt zich tot kafirs (ongelovigen) en zijn/haar lippen bewegen...
Schandalig dat MSM/CNN deze acteurs niet netjes betaalt voor hun taqiya-werk. Of betaalt Soros de rekening?
"We zeggen niet dat de moslims in kwestie het niet menen"
Dan zeg ik het wel. Ze menen het niet. Dit is gewoon onderdeel van de oorlogsstrategieën tegen het ongelovige westen, niet alleen liegen in woord, maar ook in daad.
edition.cnn.com/videos/world/2016/01/2...
Dat opent perspectieven !
En dan als massamedia nog het lef te durven hebben om een blok te gaan vormen tegen fake Ness.
Godvergeten hypocriete laffe maar vooral corrupte bende.
Komop jongons dit is toch aluhoedjes gedoe!? Conspiracy gekkies!? UFO, lizardmannen, wereldheerschappij loony's!? Toch? TOCH!??! Of is dit nou de werkelijke realiteit waarin we al jaren leven. Gefabriceerd nieuws, steeds hersenlozer entertainment, verschraling van onderwijs, massa immigratie/ volksvermenging, "oorlog" tegen de middenklasse, globalisten elite, etc etc...
Nee dat kan natuurlijk niet.. toch?
Wake up and smell the koffie..
Objectief nieuws is dood, media is in handen van miljardairs, en CNN is beroemd geworden met *valse* oorlogen opgeklopt als een Hollywood verhaal.
www.forbes.com/sites/katevinton/2016/...
Dus daar komt de mannequin challenge vandaan.
CNN, BBC, AP, Reuters, NYT, WP, NOS, etc zijn dan ook geen nieuws-organisaties, maar aktivisten-clubjes. En aktivisten doen dat soort dingen nu eenmaal.
Waarom zegt niemand? Nu is het genoeg, opgedonderd met je Islam.
@ Rommelende Onderbuik | 11-06-17 | 13:06
-
Heel eenvoudig: omdat je, als je zelfs alleen maar een vraag stelt of je er meer of minder wilt, je onmiddellijk voor het gerecht wordt gesleept in het nieuwe deugfascistische Nederland
Het Amerikaanse C.A.I.R. (centre voor american and islamic relations) waarmee Obama zich zo verwant voelde, is een volbloed neef van de verboden organisatie the muslim brotherhood. Hopelijk stuurt Trump een bulldozer.
Mr. Obama described the call to islamic prayer from the nearby minaret as one of the prettiest sounds on Earth at sunset.
Takya productions. In samenwerking met linkse Leugenpers bv.
"niet-radicale, vredelievende moslims" ?? waar, waar, waar?
arc-en-ciel | 11-06-17 | 12:54
-
Niet zo ongeduldig hoor,... die komen er allemaal aan, en staan al in de startblokken
www.geennieuws.com/2017/06/wereldwijd-...
en
pbs.twimg.com/media/CYGv3ImWEAAr0Bu.j...
en
youtu.be/rN-LlMSS9tU?t=11
en
Alles verbaast me al lang niet meer. Wat ik wel raar vind is dat iemand die journalist wordt toch wat basisregels in zijn studie mee heeft moeten krijgen zoals hoor/wederhoor, objectief versus subjectief berichten, feitelijk berichten etc...
Hoe komt het dat menig journalist zijn eigen vak niet serieus neemt maar vindt dat hij/zij het nieuws continue in een bepaald daglicht moet zetten (feiten verdraaien, één kant laten zien, sommig nieuws niet berichten enzovoort). Is er dan zo'n grote intimidatie van de policor hoofdredacties of worden alleen politiek correcte mensen journalist ofzo?
Dag in dag uit worden we door de mainstream media bij de neus genomen. Ronduit gevaarlijk en kwaadaardig!
Polcor opgetuigde poppenkast voor Gutmenschen en multiculti liefhebbers. Indoctrinatieboodschap:'verreweg de meeste moslims zijn geen booslims'.
Wisten we al jaren natuurlijk, wel mooi om het eens zo duidelijk te zien.
Doen ze al tijden. Toen de 'zeer geliefde' burgervader Johan Stekelenburg in 2003 stierf werd er een afscheidsbijeenkomst in een kerk gehouden. Ik werkte daar tegenover en wij gingen ons vergapen aan alle 'beroemdheden' die aanwezig zouden zijn. Wim Kok, van Vollenhoven enz. Bij het verlaten van de kerk stond er vijfentwintig man bevolking te kijken. Diezelfde avond op het journaal leek het of de mensen rijen dik hun verdriet stonden te etaleren. Toen viel bij mij het kwartje.
Zelfs als het niet fake was. Poe hee. 10 hoofddoekjes.
Waarom zegt niemand? Nu is het genoeg, opgedonderd met je Islam.
Ja dat doen ze. Als ik dan op de NOS zie hoe ze jankend en gillend die gewonden heen en weer lopen te slepen heb ik daar ook wel eens mijn bedenkingen bij. Eigenlijk sinds ik een keer een filmpje zag uit Irak (geloof ik) waarbij ze steeds dezelfde gewonde voor de diverse camera's paradeerden.
Het verdeel en heers in kaart (beeld) gebracht...
De "verdelers" zijn zo naïef om te denken dat "money" hun redding is tegen over deze waanzinnigen. Trap er niet in!
Pure 'izlamnisme'. Voor een Islamitische staat.
Waar ik off topic van over mijn nek ga is de befaamde (beruchte) Marcel van Dam die bij Buitenhof zijn vuil mocht spuien.
Zijn er inmiddels al beelden opgedoken van het suikerspiegelincident gisteren in Amsterdam?
De kleuterklas bezig met het 'kerstspel'
@sterrefleur | 11-06-17 | 12:53
Follow the money.
@ netniet | 11-06-17 | 12:42
-
Hier nog een voorbeeldje:
Ik citeer
"... die hele Libelle-column (..) wordt deze zaterdag dus volgeluld over de Volkskrant Taal- en Gedachtenpolitie die net zo genderfluïdeneutraal moet zijn als een studententoilet op de VU en daar weet die ombudsman (V) dus gewoon even doodleuk nog een stiekem haatstukje Forum voor Democratie-bashen aan de haartjes bij te slepen, want een zaterdagse Volkskrant zonder Forum voor Democratie bashen is geen echte zaterdagse Volkskrant.
media.tpo.nl/2017/06/10/volkskrant-omb...
Is die onderste video niet gewoon een vreemd uitgevoerde Mannequin Challenge?
"niet-radicale, vredelievende moslims" ?? waar, waar, waar?
Ik moet ineens denken aan Tarik Zhazha. Ik weet niet waarom.
En deze: staat een zwarte vrouw racistische shit door de straat te roepen, maar de CNN vertelt doodleuk dat ze oproept de vrede te bewaren. Echt stuitend, ga 't zien. youtu.be/fjqhnSf0l-Q
Maar wie/wat is de puppetmaster?
Feitelijk niets nieuws, beelden uit, bijvoorbeeld, de zogenaamde Palestijnse gebieden worden al decennia lang middels dit soort methoden gemanipuleerd.
Het is inmiddels gewoon de vaste modus operandi van de policor media.
En de gutmensch slikt het voor zoete koek.
Maar ondertussen vindt mijn schoonvader mij wel een racist. Dankzij dit soort waanzin. Ik ben niet tegen mensen, wel tegen sprookjes voor volwassenen. Gewelddadige.
The further a society drifts from the truth, the more it hates those who speak it - George Orwell
@ netniet | 11-06-17 | 12:42
-
Inderdaad, en hier een recent voorbeeld
tpook.nl/2017/06/11/wierd-duk-plaatst-...
Dat Syrische jongetje dat onder het stof zat, bleek ook al in scene te zijn gezet. CNN is very fake news.
De BBC en al die andere outlets doen daar weinig voor onder. Het gaat om een bepaalde agenda en die staat onder druk.
@De Droit | 11-06-17 | 12:45
Clinton News Network...
.
___
.
Crap News Network...
Die jongens doen gewoon de mannequin challenge een paar jaar eerder als de rest.
@Diabhal | 11-06-17 | 12:43
Dit valt niet recht te praten, maar waar we voor moeten waken is dat we automatisch alles wat niet MSM is gaan geloven, want daar zit net zoveel propaganda tussen. Ik noem maar een zijweg: pizzagate.
.
____
.
Da's waar.
Wil je dat ook even tegen alle 'Joops' van het internet gaan vertellen.
Zojuist even alle apps, links en dergelijke van CNN verwijderd van alle devices.
.
Ben er klaar mee. Appeasing lying scum. Lie to me once, lie to me twice, you'll never lie to me again.
Haha ja lachen dit. Waar komen die complot"theoriën" toch vandaan? ABC news kan er ook wat van hoor, hier hebben ze zelf een afzetlint neergezet in een weiland en doen dan alsof ze op een of andere crime scene zijn youtu.be/-YwIkknxE8E Trump heeft gelijk, very fake news. Check het kanaal van die gast trouwens voor honderden andere voorbeelden.
Trump weet dingen. Over CNN had Trump ook al lang gelijk. Parijse onzin, Trump snapt hoe dat echt in elkaar zit.
Diabhal | 11-06-17 | 12:43 dan ben je dus echt gehersenspoeld of goed betaald.
er verdwijnen per dag duizenden kinderen , maar het is niet echt?
joh .serieus....
White helmets, liberation of Aleppo, Omran Daqneesh, allemaal net zo fake als dit hierboven, kudos voor CNN, BBC en Netflix.
Muziekje erbij en hand op op de borst.
www.youtube.com/watch?v=vN-ARytZKgQ&a...
Misschien dat mensen zonder internet die alleen het AD lezen nog geloven in "gematigde moslims", de rest doet dat al lang niet meer.
Een gematigde moslim is iemand die hoopt dat een andere moslim zichzelf opblaast zodat ie het zelf niet hoeft te doen.
Morgen bij de Wereld Draait Door, het NOS journaal en Pauw?
Not....
Clinton News Network...
Goede journalistiek jongens! Dank voor dit bericht.
kzweerje kzweerje tis waarheid .
wij zijn goed en iedereen anders is slecht.
echt echt kzweerjekzweerje.sssssss.
Dit valt niet recht te praten, maar waar we voor moeten waken is dat we automatisch alles wat niet MSM is gaan geloven, want daar zit net zoveel propaganda tussen. Ik noem maar een zijweg: pizzagate.
CNN de useful idiot van de taqiyya-beweging.
Nu maar hopen dat er nog een ander fatsoenlijk medium te vinden is die hier over wil berichten, anders is het alweer de schuld van GS vanwege het benoemen.
The further a society drifts from the truth, the more it hates those who speak it - Goerge Orwell
Deze smerige laaghartige huichelarij is een rechtreekse trap in de dode gezichten van al die onschuldige jonge mensen die gruwelijk zijn vermoord.
Een walgelijke schande. Maar ach ja wat wil je; CNN is soort Amerikaanse NPO, dus dat kun je immers verwachten
Is nobody playing the thugs?....
Haha ik geloofde de lezing van CNN ook nog dat alleen de politie de protesters door de afzetting liet.
Deze beelden zijn het ultieme bewijs dat CNN één grote muppet-show is. #fakenews. Trump heeft gewoon gelijk over de MSM.
Sinds de doorbraak van internet( en mobieltjes) valt de ene na de andere fake zender door de mand.
Het is precies zo erg als we al dachten.
Zolang fake news nog via msm word verspreid is het voor de meeste mensen geen fake news.
Zal ik het maar zeggen dan?
Ze menen het niet
De MSM was een beetje onwel geworden. That's all
REAGEER OOK