LIJST! Alle ondertekenaars van het censuurmanifest
Dit zijn ze. De ondertekenaresses (v, allemaal) van het door Volkskrant en NRC gesponsorde manifest voor censuur en persbreidel van GeenStijl. Dat zouden die kranten morgen tezamen afdrukken, maar nadat het haatmanifest tegen de vrijheid van meningsuiting nota bene via GeenStijl doorlekte (er zit een meisjesmol in jullie breiclubje, dames!), zagen de kranten zich genoodzaakt om het manifest versneld te publiceren. Onwelgevallige meningen kun je immers niet snel genoeg kapot maken, nietwaar? Liefst voor ze zich verder verspreiden! Dat gebeurde overigens niet voordat Peter Vandermeersch (v, meubelverkoper, ook voor andere snuisterijen) nog snel een paar lelijke leugens verspreidde - maar daar trappen we lekker niet in. Ontelbaar veel ondertekenaars werken bij of schrijven voor Azijnbode of NSB Handelsblaat, maar ook bij diverse andere (linkse) mainstream media en (linkse) politieke partijen. Allemaal uit dezelfde bekrompen filterbubbel dus. Eén prangende wedervraag onzerzijds (neehee, niet 'zou u haar doen?'): staat er iemand tussen die buiten de Grachtengordel woont, of is het weer typisch zo'n Amsterdam deugdingetje in eigen autofellatiokringetje? En zo ja, waarom huren jelui niet gewoon een zaaltje in de Balie met z'n allen, of passen al die lange tenen & hectoliters traanvocht daar niet in? Enfin, dit is de vliegende bezembrigade van censuur bepleitend karonje van hellevegen, Xanthippes & lichtekooien. (Fijn, geen Halina Reijn!)(Nazorg & massage van het rationele mannenbrein wordt alhier uitermate goed verzorgd door Annabel Nanninga <3 <3 <3).
Loes Reijmer
Esma Linnemann
Rosanne Hertzberger
Myrthe Hilkens
Mensje Melchior
Sarah Sluimer
Nynke de Jong
Lisa Bouyeure
Heleen "Mag ik je ballen likken" Mees
Mirjam de Winter
Elfie Tromp
Hadjar Benmiloud
Renate van der Zee
Maartje Duin
Marcia Luyten
Georgina Verbaan
Sheila Sitalsing
Carlijne Vos
Elsbeth Stoker
Marije Randewijk
Anna van den Breemer
Sara Berkeljon
Aimée Kiene
Margriet Oostveen
Wieteke van Zeil
Nadia Ezzeroili
Hella Hueck
jacqueline maris
Els Duran
Anneke Hymmen
Sara Kolster
Rosanne Kropman
Clarice Gargard
Jannah Loontjens
Anna van den Breemer
Bente Hamel
Lorianne van Gelder
Rachel Corner
Tijl Akkermans
Klaske Tameling
Beri Shalmashi
Malou Holshuijsen
Eva Jinek
Lidy Nicolasen
Coot van Doesburgh
Annemiek verbeek
Astrid van Unen
Sunny Bergman
Barbara van Beukering
Doutje Lettinga
Femke van der Laan
Anneloor van Heemstra
Désanne van Brederode
Annette Birschel
Rene Frissen
Renske de Greef
Claudia de Breij
Wouke van Scherrenburg
Matthea de Jong
Evelien Vehof
Meredith Greer
Lara Aerts
Will Thijssen
Alma Mathijssen
Sandra Rottenberg
Hasna El Maroudi
Simone van Saarloos
Lieke Marsman
Anke Laterveer
Nikki Dekker
Coco Schrijber
Eefje Blankevoort
Marcia Luyten
Katy Sherrif
Larissa Pans
Aafke Romeijn
Hanna Bervoets
Irene Houthuijs
Els van Driel
Willemijn Veenhoven
Katja Schuurman
Femke Halsema
Jildou van der Bijl, algemeen hoofdredacteur LINDA.
Edine Russel, hoofdredacteur Elle
Cécile Narinx Hoofdredacteur Harper's Bazaar
Katrien Gottlieb hoofdredacteur 360 Magazine
Katja de Bruin, eindredacteur VPRO Boeken
Carolina Lo Galbo, presentator VPRO Boeken
Sarah Meuleman, Vogue
Sheila Kamerman, NRC
Barbara Schneemann, redacteur
Ellen Deckwitz, NRC
Karin Sitalsing, Trouw e.a.
Larissa Pans, Buitenhof
Alma Mathijsen, NRC e.a
Kelli van der Waals, Vrij Nederland e.a.
Nynke Sietsma, Trouw e.a.
Carolien Roelants, NRC
Caroline de Gruyter, NRC
Elma Drayer, De Volkskrant
Antoinette Hertsenberg, hoofdredacteur Radar
Corinne Hegeman, eindredacteur Buitenhof
Xandra Schutte, hoofdredacteur De Groene Amsterdammer
Marije de Jong, hoofdredacteur Happinez
Jose Rozenbroek, hoofdredacteur Human magazine
Klaske Tameling, voorzitter Vrouw & Media
Vera Spaans, Het Parool
Lorianne van Gelder, Het Parool
Daniela Hooghiemstra, De Volkskrant
Daan Roovers, Human
Marjoleine de Vos, NRC
Jannetje Koelewijn, NRC
Rinskje Koelewijn, NRC
Joke Mat, NRC
Marjan Slob, De Volkskrant
Annemiek Leclaire, Vrij Nederland
Marleen Slob, Vrij Nederland
Freke Vuijst, Vrij Nederland
Adinda Akkermans, VPRO
Keshia Hederman, VPRO
Maaike Schoon, Buitenhof
Marja Pruis, De Groene Amsterdammer
Margalith Kleijwegt, De Groene Amsterdammer
Margriet van der Heijden, NRC Handelsblad
Liddie Austin, Zin
Femke van Wiggen, DWDD
Eveline Helmink, hoofdredactie Happinez
Margriet Oostveen, De Volkskrant
Linda Duits
Lamyae Aharouay
Hassnae Bouazza
HAHAHAHAHAHA: Oh SJW'ertjes. You so funny.De @volkskrant adverteert anders gewoon nog op https://t.co/zjOimsCxWV hoor.
— Yama💡 (@Yamapama) May 5, 2017
@pritt @BartNijman pic.twitter.com/ixKJLM1QS5
Volgens mij nul zwarte vrouwen in deze lijst van 100 vrouwen tegen seksisme. Hoe kan dat @volkskrant @ryhertzberger? https://t.co/3kGrR6M8aj
— Arzu Aslan (@rzuaslan) 5 mei 2017
@BartNijman @jndkgrf @ThijsWhoa Georgina Verbaan tegen seksisme! En daarom heeft ze deze foto gemaakt om jullie te overtuigen! pic.twitter.com/EXeG1czlZU
— Johnnybegood (@johnnybegood757) May 5, 2017
Reaguursels
InloggenIs it just me? Of staan er wel heeeel weinig donkere vrouwen op die
Linkse tekenlijst ?
deze op t twitter-reaguurselsoepje vindt ik de beste:
Alsof de geciteerde reaguursels ook maar in enig opzicht onder de reikwijdte van de vrijheid van meningsuiting moeten vallen
Een beetje een dominantie vrouw is best wel opwindend. Bijvoorbeeld wanneer ze me beveelt haar te doen of, in het geval van een trio, wanneer ze me beveelt die vriendin te doen. Maar mij dingen verbieden, daar moet ik niets van hebben. Wat voor mannen zullen al die zeikwijven hebben? Of hebben die allemaal geen man en moeten ze het doen met een komkommer?
Ik zie er een man tussen: Tijl Akkermans .
Of is dat zo'n LGBTMFSGJKMFE kweetje?
en
Er zijn godver verkiezing geweest.
Een meerderheid van één vijfde wilde Markie de rubberen eunuch. Nogmaals.
What the fuck is wrong with this people?
-weggejorist-
-weggejorist en opgerot-
Nog een belangrijke vraag: hoeveel kilo okselhaar zouden die wijven opgeteld hebben?
Hoeveel zou dut projectje aan subsidies schuiven? "Verbinde met Soros" of wellicht een gratis crematie tegoedbon van onze VVDert? Of van Timmertje Frans een plaatsje in Brussel? Wellicht wat centjes van een COA?
Ik geloof niet dat BNers zich hierin hebben verdiept, maar er weer zijn ingeluisd met "een beter imago".
Slavina Simons staat er niet op. Zouden die Osmanen brutaliteit tegen de andere sexe eruit geslagen hebben?
Beste kranten. Zoek het woord 'hypocriet' eens op in de Van Dale. Jullie actie lijkt wel op een schreeuwende Madonna die samen met een islamitische bekeerling staan te schreeuwen tegen seksisme en vrouwenonderdrukking. Belachelijk. Of op een kudde leernichten die in een roze string staan te dansen voor homorechten op de gay-pride. Of op Grolsch die denkt dat de Zwarte Cross een vrouwvriendelijk evenement is. Hahahaha
enterecht | 06-05-17 | 12:32
Wat seksistisch van je om te zeggen dat Karma ook al een teef van vrouwelijke persuasie is. Kan Karma ook niet een bastard zijn? Zo geef je de Klaagvrouwen nog meer munitie...
-weggejorist en opgerot-
Ik begrijp niet helemaal goed waarom deze dames zich druk maken over wat gewauwel op een site.
Als ze toch een punt willen maken, doen ze er beter aan om even over hun schouder te kijken naar die moslimdames.
Die worden onderdrukt, mishandeld, verkracht binnen het huwelijk, de man bepaald wanneer en met wie een vrouw contact heeft, bepaalt dat ze met een tafellaken over hun kop moeten lopen, mogen niet werken en moeten vooral hun snavel houden.
Misschien is dat een stuk vervelender dan iets roepen over een blote reet voor een vrouw. De hele emancipatie beweging heb ik daar nog niet over gehoord. Het zal wel de verdeeldheid in de linkse kerk zijn, of zoiets.
@Adverteerders:
Ik heb per direct en definities mijn ad blocker uitgezet voor deze site.
Namen. Zonder foto's, is er niks aan.
Kom op GS en Dumpert, laat jullie niet zo kennen. Ik stel het volgende voor:
Maandag: TFM
Dinsdag: Dimibo (dinsdag middag borrel)
Woensdag: Dumpert reeten
Donderdag: Tom staal bezoekt een lekker wijf
Vrijdag: Vrijmibo
Zaterdag: Tom staal bezoekt een lekker wijf
Zondag: Rustdag. Amen.
Rest de vraag: Gaan ze hun tieten nu nog laten zien of niet ?
Zie hier het resultaat van de extreme vrijheid die we hier hebben, dat zelfs de inboorlingen hier niet meer weten wat ze er mee aanmoeten, en dan is het niet raar dat mensen van ver buiten dit land volledig de weg kwijt raken en maar wat doen onder motto alles kan , alles mag. En zich van geen kwaad bewust zijn, maar waar ze wel goed in zijn is overleven met alle middelen die tot hun beschikking staan en dat kunnen wij nu weer niet dat zijn we verleert.
Hoezo genaaid
ReligionSucks | 06-05-17 | 04:02
Hear hear, ik zie een lijst met landverraders die GS willen wieberen om bijvoorbeeld het referendum. De overheid betaalt deze figuren indirect om alles wat in hun weg staat op te heffen. Maar ook zichzelf, deze 'dames' worden ooit nog eens besneden maar ook dat schijnen ze niet te beseffen.
Zojuist heb ik een account aangemaakt omdat ik mij voor het eerst genoodzaakt voel te reageren op deze site. Ik wil graag bij deze mijn excuses aanbieden voor de verbale diaree die een deel van mijn soortgenoten uitkramen. Ik schaam me deelgenoot te zijn van een soort dat zich graag gekwetst voelt en daarmee anderen lastig valt. Ook fijn voor vrouwen die werkelijk verkracht zijn, wat stoere internetpraat vergelijken met verkrachting, man man wat een treurnis. Dus bij deze; Sorry (gelukkig zijn we niet allemaal zo treurig).
Getekend, een gleufdier.
en dan te bedenken dat NSB Handelsblatt Geenstijl gaat overnemen ...
Mensje Melchior, is dat serieus een naam of een afgeleide van een jaren 80 tekenfilm heks
Het heeft niets te maken met vrouwonvriendelijkheid. Linkse vrouwen willen liever niet geconfronteerd worden met de hypocrisie van hun geveinsd links gedrag, want
voor vrouwenrechten, gelijkheid tussen man en vrouw, homorechten, vrijheid van mening kom je in de islamiserende samenleving bij Wilders uit, tot hun grote woede.
Dus dan leg je die rechtse waarheid gewoon lam. Soort Gülen-zuivering is dit dus.
Tsja, vrouwen en autofellatio: dat kan alleen maar fout gaan.
Die Heleen Mees hè, dat is toch die ene die meer onder een bureau zat dan er aan? Vragen, vragen....
Is dit de bangalijst van Peter Parenclub?
-weggejorist-
-weggejorist-
Schuurman en Verbaan. Die hebben toch naakt zijn en geyl doen als beroep?? We mochten eigenlijk niet kijken dus. Vrouwen...
Of toch stiekum spannend? Nee want dan zie je zure kop van die De Breij. Die trouwens haar laatste grap heeft gemaakt toen ze werd geboren.
Wellicht een tip voor dit clubje om zich ook eensch in te spannen tegen gedwongen huwelijken, kindbruidjes, loverboys /gedwongen prostitutie, hieraan gekoppelde huiselijk geweld, genitale verminking, ongelijkheid en vrouwenhandel etc. etc.
Nee daar hoor je dit droeftoeterkliekje niet over.
-weggejorist-
-weggejorist en opgerot-
-weggejorist-
-weggejorist-
A.I. van Dee | 06-05-17 | 02:50:
Ik gooi het maar op designer drugs uit China;)
Misschien beetje domme vraag, maar is dit nu zo'n banga-lijst?
LuckyGirl | 06-05-17 | 00:43
Hey lucky ik heb je comment hier gemist maar ik was druk je eer te verdedigen op andere draad.
Nu zie ik hier dat hier 1 of andere zwitsal je ook lastig valt :)
Van NRC-er Peter Vandermeersch zijn Wiki:
"Het Vlaams Blok is niet groot geworden dankzij maar ondanks de media. Dat moet ons tot de nodige bescheidenheid aanzetten".
Tja.. dus alles is nu geoorloofd? Dat blijkt ja.
Nou meneer Peter: als u mee leest, ik stel het zo:
De EU is wel groot geworden dankzij en niet ondanks de media. Dat moet ons tot de nodige bescheidenheid aanzetten.
Zeker en vast.
Denk daar maar eens over na.
Want op bescheidenheid heb ik u nog nooit kunnen betrappen.
Handjes af van Geen Stijl ondanks de soms onbeschofte reaguurders.
Want u schopt Geen Stijl nu onder de gordel dankzij die onbeschofte reaguurders.
-weggejorist-
Pekweka | 06-05-17 | 01:20:
Zoek hulp.
Als je van Henny Keizer zegt dat het een speklap is dan soort niemd zich eraan Zeg je het hetzelfde van Asha ten Tuinbroeke dan valt het onder vleeskeuring en *kuch* " vrouwonvriendelijk.
Treurig Nederland!
Katja Schuurman heeft haar status in niet onbelangrijke mate te danken aan het bestaan van seksisme dacht ik, en datzelfde geldt voor Georgina Verbaan. God weet dat het niet het acteertalent was. Dit valt me dus erg tegen van ze. De rest bestaat overwegend uit droge, zure dames die nooit oprecht seksisme mee hebben mogen maken en zich er daarom nu tegen afzetten. "Als ik niet mee mag doen is het spelletje toch stom", zoiets.
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
-weggejorist-
Pekweka | 06-05-17 | 01:07:
Misschien zijn het je schrijffouten, je waardeloze interpunctie en omdat je een dreinende kleuter bent, zwitsal.
-weggejorist-
Zag ook ene 'Tijl Akkermans' tussen de kipjes staan. Dus ik dacht: vast 'n tikfoutje.... naam even op Google gezet.... resultaat: geen tikfoutje, maar meer iets van fout lichaam. Denk ik.
-weggejorist-
Daisy Cutter | 05-05-17 | 23:39:
Free advertisement is something you just can't buy!
A.I. van Dee | 06-05-17 | 00:06:
Hee leuk, lang niet gezien!
*hoi*
@Daisy Cutter | 05-05-17 | 23:28
.
D'n sijker op d'n kop! Waren er maar meer vrouwen zoals jij.
.
Wel opmerkelijk dat de aanstichtster van dit gejank bij Pauw tegenover Myrthe van der Meer zat, die een boek heeft geschreven over "het houden van mannen", alsof het over cavia's gaat. Myrthe jankt niet over seksisme maar zet gewoon de man te kakken!
.
Er zijn dus gelukkig zat vrouwen "met ballen" die niet zeuren over de puberale mannenpraat (zo zijn wij nou eenmaal) van blanke balbezitters die verder in hun leven nooit een vrouw een haar zullen krenken.
Ik zou ze geen van allen doen.
En al die vrouwen op deze lijst moeten welhaast mannen hebben die na elk bezoek aan GS of Dumpert direct hun browsegeschiedenis moeten wissen. Of ze hebben geen mannen, dat kan natuurlijk ook.
Hopelijk is dit de laatste nagel aan de doodskist van die 2 verrotte kranten.
Binnenkort zullen ze wel steun van Soros nodig hebben.
Georgina Verbaan is leuk, roept vaak verstandige dingen en ziet er buitengewoon leuk uit. Is een alleen een beetje te klein naar mijn zin (liep een keer naast haar). Hier heeft ze alleen een beetje ongelijk, kan gebeuren...
Die vrouwen dringen er gewoon versneld op aan dat mannen als de sodeju de islam gaan aanhangen. Dan zullen ze hun plek ééns kennen en hun bek voortaan wel houden.
OR-lid | 05-05-17 | 22:40
Ik denk dat dat idd het plan is. Maar dat plan komt niet van die vrouwenen/feministen zelf. Ze worden gebruikt als usefull idiots. Ik ken ze niet allemaal maar bijv. Georgina heeft echt het licht niet uitgevonden.
Dit kan alleen in Nederland. Ik zou zeggen enkele reis IS gebied
Rob Hoogland in de Telegraaf:
Column Rob Hoogland
Eng
Vandaag, 18:26
Die enge oproepen aan adverteerders om Dumpert en GeenStijl te boycotten gevolgd? Ik wel.
Vaker dan gewoonlijk terugdenkend aan de onderduikers (Hier zitten ze! wees de buurman) die pardoes op een trein naar het oosten werden gezet, ben ik in deze periode van het jaar wellicht extra gevoelig zodra ik met verraaiers word geconfronteerd. Mijn tenen kromden zich in elk geval dusdanig, dat ik een handvol magnesiumpillen nodig had om een krampaanval te voorkomen.
Eerst wilde ik op deze plek een grimmige toost uitbrengen op Grolsch, een van de eerste adverteerders die zwichtten. Wij adverteren niet op sites met aanstootgevende inhoud, sprak marketingmanager Jaap Suhre plechtig. Ik vroeg mij direct af waarom Grolsch dan wel zijn naam aan het stadion van FC Twente verbindt, dus ook aan dat supportershome waar op grote schaal drugs werden verhandeld en Satudarah kind aan huis was.
Maar ach, dacht ik toen alweer vergoelijkend, dat was maar old school criminaliteit. Het vrouwvolk in de maling nemen, is tegenwoordig veel misdadiger en die brave Jaap Suhre voert bij Grolsch ook slechts uit wat hem wordt opgedragen. Als ik het over hypocrisie wil hebben, dan zijn er wel sterkere voorbeelden: Rosanne Hertzberger en Heleen Mees.
Nee, ik ga niet uitleggen wie Rosanne Hertzberger is. Dan kan ik wel aan de gang blijven. Maar powerfeministe Heleen Mees kent u vast nog wel: zij is de dame die vrouwonvriendelijkheid een nieuwe dimensie gaf in een bitchfight met de eega van haar minnaar. Ditmaal wees zij er in een Volkskrant-column op dat wat in de VS via Sleeping Giants geschiedt het middels verraad lastig vallen van financiers van in hun ogen vrouwonvriendelijke platforms in dit geval eveneens zou kunnen werken. Waarna Rosanne zelfs het initiatief tot een heus manifest nam.
Brrr.
Niets engers dan georganiseerde woede en verontwaardiging.
Ik denk ook wel eens dat het anders kan wanneer die blagen van GeenStijl en Dumpert hun middelvinger naar de inderdaad steeds meer vertruttende maatschappij opsteken. Maar ik kan er geen seksisme of misogynie in ontdekken, zoals de beschuldiging luidt, althans: niet bij de medewerkers zelf. Ze pesten graag, dat wel. Daar kan een gezond mens echter tegen.
Stel, ik zou moeten kiezen tussen GS en de feminiene SJW-brigade die het al als een groot onrecht beschouwt dat de Schepper mannen niet met een baarvader heeft opgezadeld. Dan werden het echt niet die zich boven alles en iedereen verheven voelende, door correct (lees: wraakzuchtig) journalistiek Nederland angstaanjagend fanatiek gepromote hystericas, die nu zelfs ook de strijd gaat door Jeanine Hennis zover hebben gekregen om voorlopig geen Defensie-annonces meer op Dumpert en GeenStijl te plaatsen.
Voor alle duidelijkheid: SJW staat voor Social Justice Warriors, niet voor Sikkeneurige Jank Wijven.
Ik zeg het wel vaker: de vrijheid van meningsuiting wordt hier vooral vanuit progressieve hoek onder druk gezet.
LuckyGirl | 05-05-17 | 23:31
Ha Lucky! Ben jij niet ook benieuwd hoeveel adverteerders deze hele saga Geenstijl gaat opleveren? Waarschijnlijk is het bereik van deze site niet bij iedereen bekend maar sinds vandaag is ie vast weer een beetje groter.
Antoinette Hertsenberger ... is dat niet die mevrouw die van uw en mijn belastingcenten bijna drie ton per jaar toucheert?
-
Daisy Cutter | 05-05-17 | 23:28:
You go girl!
Zegt eigenlijk genoeg over de wanhoop van links(e wijvon) dat ze zich nu verlagen tot zulke nsb-streken, en dat op Bevrijdingsdag. Het gaat hier eigenlijk om journalistiek die je niet welgevallig is en die je via de adverteerders monddood probeert te maken. Een soort kaltstellen van ontaarde kunst. Daar zit een vies luchtje aan en dat is toch even iets anders dan het niet eens zijn met een mening en daar over schrijven.
Wat is dat voor aftiteling, hierboven?
-
Welke documentaire heb ik gemist?
Ik ben werkelijk flabbergasted van dit jankmanifest. Nee trutten, geenstijl gaat niet alleen over reeten en onderbroekenlol. Geenstijl doet al meer dan een decennium wat jullie in de main stream media al jaren verzuimen. Goede kritische en rebelse journalistiek bedrijven waarbij niemand gespaard wordt. En guess what? Dat is waarom de mensen hier terugkomen. Reten kunnen ze namelijk overal wel zien. Ik als vrouw heb een hekel aan het social justice warriorgebeuren. Jezus christus alsof ik dat nodig heb om vooruit te komen in de wereld, dat zielige jankgedoe. Jullie zetten de tijd juist veertig jaar terug door jezelf als een zielig prinsesje neer te zetten. Als je gewoon met de boys mee wil doen moet je ook daar tegen kunnen. Er zijn veel grotere gevaren voor de vrijheid van vrouwen in Nederland dan een stel hitsige dumpertpubers.
Zure zeurzeugen en treurige tranenteven, allemaal! En bedrijven die naar die misnoegde moppermutsen luisteren, mogen mij van hun klantenlijst schrappen.
.
Je mag godnondeju in deze Brave New World ook niets meer zeggen of er is wel één of ander zielig geval gekwetst.
Start anders eens een campagne tegen de wereldwijde vrouwonvriendelijke islam. Hoor je ze niet over.
Dat de hele moslimwereld vrouwen als minderwaardig ziet, misschien is dat wel een thema.
Nee hoor ben je gek.
Staan een paar namen tussen die ik wel redelijk slim achtte (voor een vrouw dan). Beetje jammer.
Ik moet wel altijd lachen om het eerste artikel in de Volkskrant: U krijgt dit artikel cadeau.
Degenen bij mij bekend, zijn te vies om aan te pakken. Waar maken ze zich druk over?
Is het idee de lijst van fascisten qua data wat aan te vullen?
In plaats van het saaie:
Georgina Verbaan
Katja Schuurman
Femke Halsema
Zoiets:
Georgina 'koop niet bij joden' Verbaan: actrice/naaktmodel
Katja 'koop niet bij joden' Schuurman: actrice/naaktmodel
Femke 'koop niet bij joden' Halsema: Voorloper van Jezus Klaver.
Of raakt dat de realiteit te hard?
Stoephoeren.
Allemaal.
Vrouwelijke Grolsch drinkers, totaal oninteressant !
Die 100 vrouwen mogen wel een beetje doordrinken nu ze de nieuwe doelgroep van Grolsch zijn.
Jan Dribbel | 05-05-17 | 22:31
Gek. Ik was dit beeld helemaal kwijt. Harries toch?
Tsja... journalisten. Die zijn natuurlijk Heilig. Zo mag je er vooral niet op schieten, als ze ergens in een oorlogsgebied in de frontlinie verslag staan te doen - vinden journalisten. en vrouwelijke journalisten... die zijn natuurlijk helemáál on-aan-tast-baar, immers: vrouw.
-
Dit is Nederland. Hoe kán iemand die zich journalist durft te noemen zich bedienen van methoden die thuis horen in de alles-wat-onwelgevallig-is-op-alle-mogelijke-manieren-de-mond-snoeren Noord-Amerikaanse hypocrisie?
-
Al is het nóg zo hard: dit is Nederland. hier mogen wij ALLES zeggen, ook al is het iemand onwelgevallig. Je kunt altijd naar de rechter stappen, als je denkt dat het te gek wordt.
-
Wat hier wordt geprobeerd, is boekverbranding 2.0.
-
En de graagte, de hijgerigheid waarmee een aantal kranten en omroepen meent zich bij deze hetze te mogen aansluiten, is stuitend - en griezelig.
Bigi Bana Boy | 05-05-17 | 22:14
Ben vaak genoeg op het ereveld van de Greb geweest en de executieplaatsen in de duinen bezocht. Ben ook in diverse concentratiekampen geweest. De landingsstranden in Normandië. Het ghetto van Warschau. Ik eer de gevallen vaak genoeg maar doe dat privé en in alle stilte. Al die deugprominenten met hun zalvende praatjes kunnen kapot vallen wat mij betreft.
Maar om ze nou alle honderd virtueel te verkrachten, nee.
Mensvrouwen, ik geef het eerlijk toe: Ik heb nog nooit op de GeenStijl geadverteerd. Nee, echt niet, Kaakklem. Dan kun je wel boos naar me gaan kijken, maar dat verandert er niets aan, is het wel? Dus droog je tranen, Femke. Nee, niemand vind jou stom. Heus niet. *tissues pakt*
Alle wijven zijn hoeren.
Is bij deze maar weer eens bewezen.
De Schuurmannen, Verbanen en Mezen laten hun tieten zien voor een paar dubbeltjes, of stalken gezinnen voor een paar duizendjes.
Maar als een ander het doet, dat is het 'objecttifiseren' of virtueel verkrachten van degene die het ideetje had.
Zijn dit nou precies niet de wijven die het minste recht hebben anderen de maat te nemen.
Hoeren zijn het. Kansloze hoeren.
Reviaan | 05-05-17 | 22:24
Tsja, nietegenstaande het feit dat Janmaat het gevaar van migratie en de islam als een van de eerste onderkende, een akelig facististoide kereltje was het wel. Daar zijn genoeg bewijzen voor.
ad melkert | 05-05-17 | 22:21
Tsjongejonge wat een klaagzang. Bij deze een linkje van een jongedame die ook wat issues heeft.
Als het mag van joris.
www.youtube.com/watch?v=32XwDC6GNM0
Er zijn zeker een aantal, die het jack spijkerman / Marcel van dam / femke halsema syndroom hebben. Een van de kenmerken; Geen enkele gene om niet (meer) te handelen naar je (eerdere) principes.
Die vrouwen dringen er gewoon versneld op aan dat mannen als de sodeju de islam gaan aanhangen. Dan zullen ze hun plek ééns kennen en hun bek voortaan wel houden.
De meeste ken ik niet en dat zal waarschijnlijk ook nooit gebeuren, want ik gebruik mijn volle verstand nog wel ipv deze domme wijven met hun heksenverbranding/KristallNacht tegen GeenStijl.
Helaas voor hen zijn wij de consumenten waar het bedrijfsleven naar hunkert.
Helaas voor hen hebben ze niet door dat Geenstijl ook voor vrouwenrechten strijd die ingeperkt worden door vreemde godsdiensten of verkrachtende asielzoekers die wel 12 jaar cel krijgen maar daar heeft het meisje in kwestie niets aan. Die heeft een trauma van een verkrachting en een moordaanslag te verwerken en een heel leven met haar mee te zeulen.
Succes verder hoor met jullie aktie waar we over een week niets meer van horen. En kom gerust bij ons hulp vragen als je een hoofddoekje op moet of niet meer mag autorijden.
En extra groeten aan die paar meiden op die lijst die in de Playboy hebben gestaan in de veronderstelling dat iedereen in jullie mening en interview was geinteresseerd. Het ging echt wel om jullie tieten.
-weggejorist-
Dan ben ik Katja Schuurman nog vergeten, wel pontificaal in de Playboy met haar flinke tetten, maar dumpertreten dat is seksistisch.
De modderpoel van Rosanna wordt steeds dieper...
media.tpo.nl/2016/10/01/hertje-hertzen...
GS, kunnen jullie VK aanklagen voor laster? Ik kopieer hier de eerste alinea van het artikel op de VK online editie, met het risico opgerot te worden:
"Vergeef ons het taalgebruik, maar het moet even: 'Ik zou haar overdwars in alle gaatjes nemen. Lekker langzaam volpompen. Om daarna keihard haar mond over mijn keiharde lid te trekken. Hard duwen op dat hoofd. Kokhalzend krijgt ze mijn warme zaad. Hmm.'"
"Deze en nog veel meer vergelijkbare berichten verschenen afgelopen weekend op Geenstijl. Ze waren gericht tegen een journaliste van de Volkskrant."
ik weet dat jullie dit soort berichten niet plaatsen tenzij het 30 seconden voor een wegjoris en oprot-actie is.
Kunnen jullie VK hier voor aanklagen?
Het zou zo mooi zijn als op Bevrijdingsdag een begin kan worden gemaakt met het ontmantelen van deze NSB krant.
Het zijn er teveel om in één keer te doen.
Ja, zuurpruimen door jullie hypocriete geneuzel wordt je vanzelf seksist, jullie zuurpruimen lokken het uit.
En als Volkskrant wel op pornosites adverteren maar dumpertreten seksistisch noemen is het toppunt van hypocrisie.
Georgina Verbaan krijgt van mij twee reten.
Reken maar dat al die verzuurde dames deze reaguursels helemaal gaan uitpluizen in de hoop dat er iets beledigends over hen wordt gezegd.
Dan kunnen ze aangifte doen.
Dan kunnen ze bij Pauw hun diepe gekwetstheid demonstreren.
En dan wordt hun alsmaar afnemende gevoel van belangrijkheid weer 'n beetje gestut.
Dit zou het nadoen van het Sylvana-Simons-model-voorbeeld zijn.
Komt veel voor bij middelbare school meisjes die 'n gezamenlijke groepsdwang ontwikkelen waarmee ze 't gevoel hebben macht en invloed te hebben.
Soms dringt de realiteit door bij 't volwassen worden; soms blijven vrouwen de rest van hun leven steken in dat middelbare school meisjes-gedoe.
Die proberen de 'trauma's' uit hun eigen pubertijd als therapie te herhalen, net zo lang, net zo vaak, tot 't met hen toch 'n keertje wél goed moet gaan.
Volwassen vrouwen die zich eigenlijk druk maken over hun eigen mislukte pubertijd. Sad. So sad. Geestelijke hangborsten. Sterkte dames. *kusje*
Wat een rotwijven zijn dat zeg. Ik zie zoveel namen die zich omhoog hebben geneukt. Schandalig
Is er nu echt iemand die zo dom is dat het iets te maken heeft met vrouwen. Dit gaat puur over advertentie-inkomsten. En NRC en VK zijn aan de verliezende kant, grote paniek. De grootste verliezers gaan echter de werknemers van Grolsch zijn, want hun firma is blijkbaar als voorbeeld van een firma met een slechte marketingafdeling genomen. En als genoeg mensen Grolsch langs zich laten liggen, dan kan dat slecht afstralen op hun werkgelegenheid. Nu ja, als genoeg mensen Grolsch links laten liggen, maar waarschijnlijk is het "ze dronken een glas, ze deden een plas en alles bleef zoals het was".
Allen bang voor GS dat goede journalistiek bedrijft en bang voor de onwelgevallige waarheid die GS telkens weer blootlegt (oei !). Een verzoek om dit ranzige, stinkende haatmanifest, voor censuur en persbreidel te steunen durfde men waarschijnlijk niet te weigeren of straffe van uitsluiting binnen de nrc-/vk-sekte. Allemaal lafhartige, knipmessende, hypocriete policor journalisten en lakeien van het grote Morele Gelijk. Wiens brood men eet diens woord men spreekt.
Ok Jildou, een abonnement LINDA minder in Huize NoNo
@Bigi Bana Boy | 05-05-17 | 22:14
Dat is nooit anders geweest. Jack Spijkerman stond 25 jaar geleden al te gillen dat er een einde aan de fascist Janmaat moest komen.
Ach god wat een voorspelbare lijst. Stuk voor stuk sneue en gedateerde wijven die nog elke nacht dromen dat ze vrouwonvriendelijk uitelkaar gescheurd worden door Bratt Pitt cs. En hier een beetje jaloers de moraalridder gaan spelen. En over de vrouwonderdrukkende islam hoor je ze nooit, want fantastich. Deze jankers zijn niet geloofwaardig. Dumpert is gewoon een behoorlijk onschuldig site met leuke en mooie foto's en filmpjes van echte vrouwen , voor echte mannen (en zeker niet voor Pavlovhuichelaars als R. de Vries).
-weggejorist-
Ik merk bij mijzelf, en dat vind ik best ernstig, dat ik het niet meer op kan brengen om naar al die bevrijdingsfeesten en -concerten kan kijken sinds die door de deugmaffia gekaapt zijn. Iedere keer vluchtelingen en zogenaamde vreemdelingenhaat en populisme erbij proberen te betrekken .... het heeft het punt bereikt dat tegenwoordig eerder aan die jankkop van De Breij moet denken dan aan gevallen verzetshelden of de mannen van ons leger. Het is van een herdenking naar een deugfeest verworden.
Allemaal vrouwen die, vinden ze zelf, nog niet genoeg aandacht krijgen. Sad.
Ook typisch: heel het land viert Bevrijdingsdag maar NRC en de Volkskrant gaan over tot NSB-praktijken.
Kom op mensen, het water staat de Volkskrant en de NRC toch al aan de lippen door het verlies van vele abonnees de laatste jaren. Laten we ze het beslissende en verlossende duwtje geven naar de afgrond en massaal onze abonnementen opzeggen van deze 2 hetzekranten. Dan weten ze meteen wat het Amerikaanse spreekwoord 'what goes around, comes around' betekent.
Heleen 'don't stick your dick in crazy' Mees.
Zow. Alle dameskappersblaadjes tegen de GeenStijl, zie ik.
Schijnfeministen met penisnijd! Allemaal!!!
En toch had ik het van sommige dames niet verwacht. Misschien zitten er gevalletjes tussen van 'omdat zij het doen moet ik ook' om niet het verwijt te krijgen niet tot het progressieve zusterschap te willen behoren, met alle valse gevolgen van dien.
@ h3* | 05-05-17 | 21:34
Nieuw feminisme, afbranden van alles waar iemand wat van vindt (alles dus) ipv problemen oplossen en vooruitgang. Regressief dus gewoon.
5 mei, bevrijdingsdag. De dag die zal ingaan als de dag dat wij bevrijd werden van kranten.
pikwieter | 05-05-17 | 21:55
In mijn beleving genereren advertenties inkomsten voor GS.
Daarentegen genereert Breedveld enkel bovenmodale onkostenvergoedingen ten laste van de VU.
In ruil daarvoor maakt hij wit papier gedeeltelijk zwart.
Hoe het eerste hetzelfde is als het tweede ontgaat mij.
Oww, herstel, de mol is titia, niet Georgina.
Goed gedaan, ouwe jap!
Wow, is dat pamflet satirisch bedoeld of staan de ondertekenaars echt achter de inhoud? Ik snap het echt niet. Zijn dit de nieuwe feministen? Ze hebben volgens mij voor het grootste deel wel wat gemeenschappelijke kenmerken: vrouw, non profit, grachtengordel, linkse politieke voorkeur, weinig relativering vermogen, grachtengordel. Dat belooft weinig goeds voor de vrouwenrechten in de toekomst. Dit zijn namelijk de dames die opstaan tegen een Nederlandse website met een aantal overjarige pubers achter het toetsenbord. Er loopt in Nederland een olifant langzaam de kamer in, maar deze dames gaan op de muis af. Seksisme? Misschien, maar onschuldig en kijk echt eens kosmopolitisch naar de wereld en zie dat je energie beter kan steken in seksisme buiten Nederland. Stop daar de energie van je mitsplaatse rancune in. Ohja, sommige personen lopen echt gevaar in Nederland vanwege hun mening, kom daar eens voor op in plaats van je virtueel verkracht te voelen. Wat een schande eigenlijk dat dit op een dag als 5 mei naar buiten komt. Aan de andere kant ben ik blij dat dit nog kan in Nederland. Als het aan deze dames ligt misschien niet lang meer. En ohja, zo ontzettend flauw om het via de adverteerders te spelen.
Sorry, ben druk, snap ik het goed dat dit lijst is van linkse domme dreutels die denken dat ze speciaal zijn, maar eigenlijk de reden zijn dat we geen npo meer kijken,alleen nog om te weten wat die uitvreters spinnen toch.
Ze gaan er schijnbaar vanuit dat ze in de meerderheid zijn of belangrijk, ik durf niet op lijst die bv echt tegen GL is, want dan krijg je eieren tegen de ramen.
Dit is een originele snowflake lijst, kortom mensen die je moet mijden als de pest.
Adverteerders oproepen om niet meer op GS te adverteren, is hetzelfde gedrag als de VU oproepen haar Ad Valvas redacteur Peter Breedveld te ontslaan.
-weggejorist-
@ikkrijgjewel | 05-05-17 | 21:33
Lijkt me ook beter want verder dan een slap "het was maar een grap" komt U niet.
Extra gratis tip: ga verder tussen de schuifdeuren want zelfs hier in de panelen trekt U geen publiek met die "humor".
Berbaar | 05-05-17 | 21:40
Nee, dan die reaguursels van jouw, lachen, gieren en brullen ??
Ha ha.
Toedeledoki ghi ghi.
Dit was het ik reageer niet meer, tijd om te feesten !!
Schweinchen Dick | 05-05-17 | 21:45
Ik schat in dat niet veel reaguurders een abonnement op de Azijnbode of NSB Handelsblad hebben. Maar verder hebt u gelijk. Grolsch is inderdaad niet te zuipen.
Smaad:
nl.wikipedia.org/wiki/Smaad_(Nederlan...)
En daarnaast een civiele procedure beginnen tegen Herpesberger persoonlijk wanneer de advertentie-inkomsten zijn teruggelopen. De 'opzeggingen' van Grolsch en IKEA kun je alvast meenemen.
Ik weet niet precies hoe de beste adverteerders over censuur denken. Want ik heb meerdere keren een heel beschaafde reactie op joop.nl geplaatst. En zeker niet racistisch / seksistisch / enz.. Alleen onderschreef ik niet de "correcte" heersende joop.nl mening. En telkens werden mijn bijdragen gecensureerd. Wil je je als adverteerder je wel aan zo'n site verbinden en niet aan geenstijl? Want het is dan censuur versus confronterend (ook in de vorm grofheid / onbeschoftheid en ja soms, de naakte waarheid). Zelf haat ik (zelf)censuur. Ik hoop de adverteerders ook.
Berbaar | 05-05-17 | 21:40
Berbaartje die humor denkt te snappen is feitelijk een grap op zich. Man man man..
Brutbrunnet | 05-05-17 | 21:24
Ik zou je doen!
Beste medereaguurders, na de onterechte hetze van de Volkskrant en de NRC + honderd mutsen tegen GeenStijl wil ik de honderduizenden geregistreerde reaguurders die lid zijn van het WNF en/of een abonnement hebben op de Volkskrant of de NRC vragen om dze zsm op te zeggen. Het gaat namelijk enorm slecht in krantenland en deze media kunnen het zich derhalve niet veroorloven om (tien)duizenden abonnees te verliezen. Op deze manier keert de door hun ingezette hetze als een boemerang terug en terecht. Tevens vraag ik u om een klacht in te dienen bij Defensie en bij Grolsch en om tevens dit (overigens toch niet te zuipen) bier voortaan te boycotten.
www.abonnementenopzeggen.nl/wnf/
www.abonnementenopzeggen.nl/de-volksk...
www.abonnementenopzeggen.nl/nrc-hande...
Ministerie van Defensie Postbus 20701 2500 ES Den Haag
koninklijkegrolsch.nl/over-grolsch/con...
Foei.
Nogmaals: GS zou hun huisjurist op Herpesberger en consorten af moeten sturen. Dit lijkt mij een duidelijk geval van smaad/smaadschrift.
Geachte ondertekenaars(ters),
Fijn dat jullie dit hebben ondertekend. Ik hoop van harte dat jullie voortaan op 5 mei GEEN bevrijdingsdag meer vieren. Want blijkbaar vinden jullie het prima om de vrijheid van een ander te ontnemen zodra jullie iets niet aanstaat.
Wat ik tijdens de geschiedenisles nog kon herinneren, was dat er een zekere kerel was (tijdens de 2de wereld oorlog), die het allemaal prima vond om andermans vrijheden te ontnemen zodra het hem niet aanstond.
Mochten jullie toch besluiten om bevrijdingsdag te vieren, besef dan wel dat jullie ontzettend HYPOCRIET bezig zijn.
Hoogachtend,
Brutbrunnet | 05-05-17 | 21:24
"En laat ik die misselijke koppen van jullie niet op tv zien van het weekend, anders ga ik in mn blote tieten op de dam staan protesteren"
Begin maar alvast een plek te zoeken dan, want je kunt er veilig van uitgaan dat deze deuggleuven de nodige NPO uitzendtijd gaan krijgen.
" en Verbaan,die van mij die hangen niet."
Pic's or it didn't happen ;-)
@ikkrijgjewel | 05-05-17 | 21:33
Lijkt me ook beter want verder dan een slap "het was maar een grap" komt U niet.
Extra gratis tip: ga verder tussen de schuifdeuren want zelfs hier in de panelen trekt U geen publiek met die "humor".
Ik ga naar Canada.
youtu.be/Q2MEUemAUKo
Ik heb wel eens gelezen dat vrouwen in de overgang niet goed tegen seksistische opmerkingen kunnen, dat je dan rekening met ze moet houden.
Beter een haalbaar doel dan de mensheid verlossen van kopvodden.
Brutbrunnet | 05-05-17 | 21:24
Dank voor deze frisse vorm van repliek.
@ikkrijgjewel | 05-05-17 | 20:55
Mij boeit Uw onzin weinig maar blijkbaar anderen (een flinke lijst en tevens adverteerders) wel.
Als U die meer munitie wil geven met Uw hersenscheten err sorry grappen dan by all means.
Man, man, man.......
Berbaar | 05-05-17 | 21:23
Het boeit je niet, maar wel reageren ?
ik laat het hier maar bij.
-weggejorist-
Wol | 05-05-17 | 21:26
Was bedoeld voor:
Brutbrunnet | 05-05-17 | 21:24
Die grootmoeder was tenminste echt geëmancipeerd. En vocht voor relevante zaken i.p.v. de futiele nonsens van die GS\Dumpert-haters
Mocht GeenStijl in financiële problemen komen dan betaal ik met alle liefde iedere maand of ieder jaar geld.
Hear hear.
Haha wat een doorzichtige poging van die vd meersch zeg, om de aandacht vd krant af te leiden via de "persoonlijke titel" kaart. Hun logo staat gvd groot op dat pamflet. Trieste damage control. Tijdens mijn opzegging zei de telefoniste al dat ik lang niet de 1e was. En dat ze het "er" nog wel over moesten gaan hebben. Nou, dan zal dit wel de resulterende paniekreactie geweest zijn. Iets met in de vlek wrijven enzo...
www.quotenet.nl/Nieuws/Pijnlijk-Heleen...
Lees eens hoe die zaak van Mees tegen Buiter eind 2016 is afgelopen. In dat licht vind ik dat Heleens Mees zich op glad ijs begeeft met haar grieven over objectivering van vrouwen en dergelijke. Mees rakelt die stalkingzaak nu als het ware zelf weer op, terwijl die netwat aan het wegzakken was.
We zijn de lijst van honderdéénendertig namen eens aan het doorspitten op wat achtergrond info maar hemeltjelief wat zit daar een gruwel tussen. Een slimme meid is op haar toekomst voorbereid maar de meesten van die oud UvA's zijn echt doorgeslagen. Daar wil je als mens met een grote boog omheen.
Berbaar | 05-05-17 | 21:20
Goede reply, nepperT.
Beste ondertekenaars,
Als indd bewust ongehuwde moeder van bijna 50 ervaren lentezjong, begrijp ik echt dit hele gedoe niet.
Vandaag en gister 4 en 5 mei,heb ik mijn grootmoeder herdacht,dat mens zat bij het verzet en heeft haar leven geriskeerd voor ons allemaal. Ze had op haar erf enkele schuren waarin duitser(moffen zoals ze zei ) zaten ,fransen en canadezen. Die heeft ze maanden allemaal eten moeten geven,de Duitsers mochten niks weten van die andere gasten. Uiteindelijk na maanden kwamen ze er toch achter en hebben mijn grootmoeder voor één derde verbrand over haar lichaam. Het mens heeft die grote littekens altijd weggestopt onder sjaals en hoge collen en langemouwen en broeken. Ze wilde geen oorlogsheld zijn . Maar gewoon dat wij ons zelf konden zijn. Ze hield veel van mijn oversekste oerhollanse knullen en hun vrijpostigheid. Dat ze hier ook op geen stijl reaguurders zijn en op dumpert zitten vond ze alleen maar leuk. Ja en vandaag en gister herdachten wij haar moed en dan moeten die aandachtsgeiletrutten dat verpesten met hun verachterlijke hoogmoedswaanzin gedrag. Ben ik niet van gediend. En dan wtf moet die Verbaan met haar hangtieten op de foto ook een lijst ondertekenen,wat hypocriet allemaal. Wie weet hoe eenzaam al die dames zijn en hoeveel ongepaste selfies ze hebben gemaakt en in hun mobiel hebben staan op de hoop dat ze gehackt worden. Mijn grootmoeder heeft zich niet laten verbranden om het vrouwelijk schoon te verstoppen. Ik geef toe ik kom uit de flowerpowertime en tieten mogen gezien worden,als ze teminste niet lelijk zijn en hangen zoals die van Verbaan. Maar och onze blombollenwerkende Bulgaren en roemenen moeten zich ook ergens aan verlekkeren.
Dus op iedere plukrij hangt op het eind zo een pooster van verbaan en trawanten,gaan ze sneller van plukken.
Maar goed ,behoorlijk hypocriete gedoe allemaal van vrouwen die zo aandachtsgeil zijn dat ze hun ziel verkopen aan de 5 MEI dag en durf verdomme morgen ook niet aan mijn 6 mei dag te komen want dan herdenk ik Pim Fortuyn en op 7 mei is een van mijn seksistische knullen jarig, dus in godsnaam verpest mn weekend niet met jullie aandachtsgeile foute bedoelingen.
Ze zijn MISPLAATST en mijn happinez abonnement is vandaag ook opgezegd , ik houd niet van hypocrieten wijven die een boekje runnen en ovr d rug van anderen zen willen zijn.wtf..
Laat deze oerhollandse knullen reaguurders op deze site met rust,ik ben een moeder van één van hen ( sorry voor lesboszz die zich aangesproken voelen) en vind hun reacties oké, daar is mijn grootmoeder voor in het verzet gegaan,opdat zij vrij mogen zijn in het uiten van hun mening zonder afgestraft te worden voor hun openheid .
En laat ik die misselijke koppen van jullie niet op tv zien van het weekend, anders ga ik in mn blote tieten op de dam staan protesteren en Verbaan,die van mij die hangen niet.
Is Alma Mathijssen niet gewoon een mannenhaatster?
www.vice.com/nl/article/een-fictief-v...
@ikkrijgjewel | 05-05-17 | 20:55
Mij boeit Uw onzin weinig maar blijkbaar anderen (een flinke lijst en tevens adverteerders) wel.
Als U die meer munitie wil geven met Uw hersenscheten err sorry grappen dan by all means.
Man, man, man.......
Afgezien dus dat Vrijheid van Meningsuiting juist bedoeld is om hetgeen je NIET wilt horen te beschermen, vraag ik me af wat dit Kommittee der Kermende Klaagvrouwen nou eigenlijk hoopt te bereiken.
|
Mag er niks meer gezegd worden wat iemand persoonlijk kwetsend vindt, zelfs als het over een ander gaat? Zoals een vrouw die haar lichaam etaleert op internet en het geen probleem of juist gewenst vindt als een man daar hitsig op reageert? Dan geef je de Erdogans van deze wereld nog meer munitie om iedereen het zwijgen op te leggen. Alsof ze al niet genoeg middelen hebben om de vrijheid van andermans mening tot een dode letter te maken. In Turkije mag je nu zelfs niet meer op tv daten, want dat wordt daar ook in hun versie van zo'n zinledig subjectief begrip als seksisme: "niet in lijn met familietradities" genoemd.
|
Mag een vrouw niet meer sexy gekleed zijn of op internet verschijnen? En geldt dat ook voor mannen? Moeten ze beiden een boerka aan of een broekrok tot op de enkels? Of mag een vrouw een kort jurkje tot net onder de vagina dragen en haar borsten omhoog persen tot een dubbele DD onderkin, maar mogen mannen daar niks "seksistisch" over zeggen? Want daarom kleed je je ook als vrouw zo natuurlijk, omdat je het zelf mooi vindt of om andere vrouwen de ogen uit te steken, niet om mannen op te winden en aantrekkelijk gevonden te worden... De man mag alleen maar "wat ben je mooi" of "ik val zo op je innerlijk" zeggen zeker? Of zichzelf stilzwijgend achter z'n scherm zitten bevredigen. En dito voor vrouwen richting sexy mannen natuurlijk, daar mag je ook niet over zeggen dat het een lekker ding is, een lekker kontje heeft of wat dan ook kwetsend kan worden gevonden, zelfs wanneer die man zelf gevleid is. En vragen of zeggen dat je hem zou doen is helemaal uit den boze.
|
Het is een gotspe dat we in deze tijden waarin nog altijd duizenden doden vallen door ontkoombare oorzaken als oorlog, honger en infectieziektes, in een wereld waar vrouwen in vele landen geen enkel recht hebben behalve in huis opgesloten te zitten, kinderen te baren of als sekspop voor hun man te dienen en alleen aan diens hand of die van hun vader het huis uit mogen gewikkeld in een laken, zo een stel Übermutsen in Nederland zich druk loopt te maken over hoe andere vrouwen volgens hen gekwetst zouden worden door woordjes. Of over hoe die vrouwen kennelijk ondergeschikt moeten worden aan het promoten van een genderneutraal en seksloos imago van vrouwen dat zij iedereen willen opleggen. Er mag geen enkel verschil tussen man en vrouw zijn, behalve wat onzichtbaar tussen de benen zit?
|
Als je als vrouw Vadertje Staat of Grote Broer nodig hebt om je mening te verspreiden met geweld of jankend naar de ouders\financiers gaat rennen van die puberale jongetjes die niet met je willen spelen of praten volgens jouw regeltjes, ben je NIET geëmancipeerd. Dan ben je gewoon een verwend klein meisje. Het heet GeenStijl nota bene. Wat verwacht je dan, een Freudiaanse analyse over genderdiversiteit of een droog betoog over hoe je mening niet deugt? Want dat kan ook hoor: je mening is kul, subjectief en ongefundeerd en dat kan ook in objectieve, niet kwetsende termen uitgelegd worden. Behalve als je het feit dat iemand het niet met je eens is al als kwetsuur ziet. Wil je niet met tegenspraak geconfronteerd worden, geef dan je mening niet.
|
Je hoeft het niet te lezen of serieus te nemen en op Dumpert heb je ook niks te zoeken. Het is niet alsof je in een NPO rubriek of op het NOS Journaal publiekelijk door het slijk wordt gehaald. Sterker nog, die "onafhankelijke" media doen vrolijk mee aan de hetze en zeggen dat je "aangevallen" wordt door GeenStijl alsof het om aanranding gaat i.p.v. wat puberale woordgrapjes en seksistische kroegpraat. Als je nou zoals Fortuijn of Trump in de mainstream media consequent zonder enige officiële diagnose werd uitgemaakt voor geestesziek, gevaarlijk en incompetent... (en van mij mogen ze dat zeggen). Maar je maakt je in feite druk om de private mening van een aantal onbekende rukkers op Dumpert en GeenStijl.
|
Ik ben blij dat ik al die A(N)P-overschrijvers als NRC allang achter me heb gelaten en mijn (des)informatie van de maintstream beperk tot Teletekst. Als ik moet kiezen tussen een wereld met racisme, seksisme en een kans op homofobe of kwetsende opmerkingen en meningen, maar waar ik wel in vrijheid met gelijke rechten kan leven en mijn mening kan uiten zonder te vrezen voor vervolging of financiële schade, of een wereld waar anderen mij zogenaamd niet mogen kwetsen maar ik continu ieder woord op een goudschaaltje moet wegen omdat het wel eens grote consequenties zou kunnen hebben voor mijn leven, vrijheid of inkomen, kies ik toch echt liever voor de kans gekwetst te worden. En mensen die liever kiezen voor de "bescherming" van censuur mogen maar snel gecensureerd worden. Kijken hoe redelijk ze het dan nog vinden.
|
Oproepen tot een boycot mag iedereen, zelfs al is het om nog zo'n irrelevante, futiele reden. Maar als GeenStijl werkelijk ten onder zou dreigen te gaan door de machinaties van politiek correcten die geen kwetsende mening dulden, zal ik GS persoonlijk een donatie geven om ze in de lucht te houden, als ze daarom vragen. Zelfs al vind ook ik ze ook soms bot, lomp, grof gebekt en wat puberaal qua grapjes. Dat vind ik heel wat meer te pruimen dan die zure azijnzeikers die kennelijk geen belangrijke onderwerpen meer kunnen vinden om op hun treurwilgenpulp te printen. En dan liever overgaan op soft core censuur by proxy over zaken waar de wereld en de gemiddelde vrouw niets mee opschiet.
@Ongeblustekalk | 05-05-17 | 21:07
Of meer bier een goed idee is waag ik te betwijfelen.
Uw geraaskal raakt nu al kant noch wal.
Fijne avond en sterkte morgenvroeg.
Verbazingwekkend weer hoe weinig woorden Annabel nodig heeft om zoveel te zeggen. Dat in tegenstelling tot die leeghoofdjes die als geiten meeblaten met Über-leeghoofd Mees.
Annabel +veel.
ja het is zo'n standaard clubje, kan mij herinneren dat Sjors ook aangifte deed tegen Geert Wilders, jammer het was zo'n tof wijf.
Georgina is de mol, die vindt het allemaal oneerlijk maar kon de groepsdruk niet aan.
Kusjes!
-weggejorist-
Waarom staat Rikko Voorberg er niet bij?
Berbaar | 05-05-17 | 20:41
Is dit een soort zelfmoord omdat je vindt dat je het verdiend hebt?
Dat is het toch?
Verder zal het me aan mijn anus oxideren, dit heeft geen waarde meer.
Bier!
@stekkel | 05-05-17 | 21:00
- Yup zo rolt Joop nu eenmaal. Kan niet wachten op de dag dat de nietsvermoedende Vara-leden er achter komen dat hun lidmaatschapsgeld stilzwijgend misbruikt wordt voor een linkse haatsite.
Langzaam afstervende instituten als krantenuitgevers gedragen zich als dinosauriërs, die niet als soldaten 'zomaar' uit beeld willen verdwijnen.
They do not want to fade away. Not 'just like that'.
Ze passen een alles-of-niets-offensief toe.
Door in de hysterische overdrive te gaan schieten met hagel.
Want wellicht raak je daarmee de concurrerende tegenstander.
En wellicht zet dat raderen in beweging waardoor je, als door 'n 'deus ex machina' wonderbaarlijk wordt gered. Soms lukt dat ook. Althans, dat vertellen de verhalen vanuit de oudheid, die je kunt geloven, of 'n sage, of 'n mythe kunt vinden.
Maar het is in ieder geval 'n teken van zwakte als er 'n rel wordt geschapen over 'dumpertreeten'. Echt.
Nogal seksistisch geïnspireerd, overigens, want als jongens niet meer zouden mogen brallen over 'lekkere wijven', en meisjes niet meer zouden mogen roddelen over 'cool guys'; hoe verzuurd moet je geheugen dan wel niet zijn over je eigen pubertijd? Hoi!
Maar ook zonder al deze 'toedichtende psychologie' van in dit geval de NRC en de Volkskrant, dan nog.
Dat openlijk 'n hetze willen veroorzaken vanuit 'n vorm van morele verontwaardiging, is als boemerang de afzenders zelf-bezoedelend. Morele ijdeltuiterij. In de afgelopen eeuwen hebben 'wij' gezien, waar de op de spits gedreven moraalridders eindigen. Versneld.
Dit, al dit gedoe om elkaars klandizie af te pakken door de concurrentie zwart te maken, is echt vuil en heel láág. Ik zie de dinosauriërs vallen. Ik zie de papieren-pers-instituten in slow motion vallen. Ik ben verbaasd. Ik had niet gedacht dat het zó snel zou gaan. Niet gedacht dat ik 't nog zou meemaken. Maar ze sterven. Zodra kranten op deze wijze 'concurrenten' gaan proberen te ondermijnen, is dat hun doodskreet. Geen succes. Geen overwinning. Maar wat we hier zien is 't bij zichzelf proberen weg te schreeuwen van angst; de angst voor den eigen ondergang, de eigen dood.
Wat zullen er veel mensen opgelucht zijn, althans, wat zullen ze niet betreuren, het vertrek van weer 'n lading hypocrieten.
'Waren het echt zulke engerdjes, opa (?); 'ja mijn kind, ik heb gezien hoe 'n respectabele organisaties in de landelijke pers zich volkomen lieten wegglijden en verstieren door oplevend gereformeerde achterbaksheid. (Eh, dat komt, omdat ze eerder als afvallige seculieren, zich óók al niet meer konden goedpraten met hun tegenstrijdige fatsoensrakkerij. Het zijn dolende 'ik-deug-ridders', als Don Quichotte vechtend tegen windmolens, die zich in hun verwarring proberen te 'hèrbronnen'; maar helaas ten koste van anderen, dat dan weer wel) Deze afstervende instituten zijn eigenlijk heel zielig, want ze hebben zichzelf in de prut gegooid, en kunnen- en willen maar niet toegeven, dat de ene helft van hun geweten de andere helft van hun geweten al lang niet meer overtuigt. Ze zitten met zichzelf in de knoop. Wat we uitvergroot 'zien', lief kleinkind, is eigenlijk de egocentrische zelfhaat van 'n gewetenconflict, omdat beide helften elkaar maar blijven verwijten, dat de andere helft 'de kwaaie' is. En niemand, echt niemand kan blijven houden van verzuurde rancune. Niemand. En ongeliefd zullen de kranten afsterven. Daar zal niemand rouwig om zijn. We waren toe aan wat anders, wat beters, en in ieder geval iets zonder die ouderwets gluiperige achterbaksheid. Het is ook geestelijke bevrijdingsdag. In de wereld kun je niet leven in 'n geestelijk steriel leef-tentje van idealen. In de echte wereld zullen altijd meningen bestaan waar je het niet mee eens hoeft te zijn; die hoe je dan ook alleen maar te weerstaan. Dat is goed en gezond voor je geestelijke afweersysteem. Wat die gekke huisvrouwen (lees: bekende Nederlandse vrouwen *proest*) doén; is als 'n gekkie 't geestelijke huisje schoon schrobben, en bloemetjes in de ramen zetten; zoals in de middeleeuwen de burgers ook dachten, dat je de pest kon bestrijden, als 't maar lekker ging ruiken. En in hun onwetendheid beseften de middeleeuwers toen nog niet, dat ze moesten letten op hele andere oorzaken om ellende te bestrijden. In deze tijden hebben we ook de middeleeuwen, vol idealistische dommerdjes, die denken dat symptoombestrijding -GeenStijl onderdrukken via klandizie-roof- helpt tegen vermeend seksisme bij pubers en reaguurders) Wat mijn vader al zei: als je oud wordt dan kun je lachen (om zoveel één-dags-onzin).
Tip van de dag, schrijf een soortgelijke brief over de reaguurders van Joop en dan met name over de extreem linkse haat die toegestaan wordt.
Zojuist probeerde ik namelijk op joop te reageren met de volgende reactie:
"Wanneer een website tegenwoordig kaltgestellt wordt op basis van de reacties van reaguurders vraag ik mij af door welke bril ik de reacties op joop moet bekijken.
De wijze waarop op bijvoorbeeld Baudet, meningen die niet links genoeg zijn en witte mannen wordt gereageerd doen mijn wenkbrauwen wel eens fronsen"
Uiteraard is bovenstaande reactie keihard geweigerd want het is verboden kritiek te hebben op joop, de site die volgens van Jole het debat wil voeren. Hoezo debat als je afwijkende meningen de mond snoert en de extreem linkse reaguurders de meest walgelijke haat laat spuwen.
Haha. Die Femke 'zet je fokking kinderen op een fokking zwarte school, maar ik zet mijn fokking kinderen lekker op een fokking witte school' Halsema is ook een fokking karikatuur van zichzelf geworden. Braaak. Wat een kudtsnol. (Pardon my French)
Trouwens wel kut dat ze bij al die namen de E-nummers vergeten zijn. Zo wordt het al snel zoeken naar een naald in een hetzeberger.
@ikkrijgjewel | 05-05-17 | 20:43
Zucht!!
U begrijpt er geen reedt van.
GS zit midden in een fittie die wel over iets gaat en dan gaat U de tegenpartij munitie aanleveren door online te gaan dreigen Claudia met een tondeuse te bewerken.
Hoe dom kan je zijn?
Misschien citeert Heleen Mees U wel in haar volgende stukkie.
Joepie.
Berbaar | 05-05-17 | 20:50
Geen stijl schrijft toch ook dat het NSB ers zijn ?
NSBer is kale kop en pek en veren.
Wat maak jij je nou druk om wat ik hier neer pen ?
Was maar een grap, je moet niet alles hier serieus nemen.
Heel veel onbekende namen, wie zijn die mensen?
Het leukste aan deze hele toestand is hoe jullie nu al een waslijst aan hypocrisie weten te vinden, en keihard op het internet zetten!!! Ga zo door. Seksistische, aldus de policors, reclames door bv Grolsch, zelf je naakte lichaam voor de gehele natie ten toon spreiden, die mannelijke mafkees ( wie ook al weer, ken hem ook niet) die zelf een hele rij seksistische tweets plaatst, dan de Volkskrant ( pardon: de bourgeoisiekrant) die op pornosites reclame maakt.
Berbaar heeft weer eens aandacht nodig. Man man man...
Ik vind het allemaal hoogst vermakelijk vooral. Over en weer gekrakeel over persvrijheid, vrijheid van meningsuiting. Geenstijl had kunnen kiezen voor de Subtiele Aanpak, maar gaat vol op het huilorgel.
-weggejorist en opgerot-
Ik mis ook Patricia 'Pee pee' Paay in het lijstje
'There is no sin except stupidity'
@ikkrijgjewel | 05-05-17 | 20:43
Zucht!!
U begrijpt er geen reedt van.
GS zit midden in een fittie die wel over iets gaat en dan gaat U de tegenpartij munitie aanleveren door online te gaan dreigen Claudia met een tondeuse te bewerken.
Hoe dom kan je zijn?
Misschien citeert Heleen Mees U wel in haar volgende stukkie.
Joepie.
Nadat Rosanne Hertzberger enthousiast over E-nummers wist te vertellen vond ik het wel een leukje hoor, maar is blijkbaar ook een humorloos, verzuurd type (E330). Van de lijst ken ik vrijwel niemand, maar het zo me niet verbazen als dit een kopie is van de lijst met Nederlanders (bekende blijkbaar) die gelijk een vluchteling in huis zouden nemen. Volgens de laatste mij bekende cijfers zijn dat 0 (nul) vluchtelingen. Dit geeft precies aan wat hun mening waard is.
De gehele directie van samenswingen.nl steunt geenstijl en blijft haar steunen!
In Venezuela hebben wel vrouwen die voor de goede zaak opkomen:
www.infobae.com/america/venezuela/2017...
Het nieuwe links. Is het oude rechts.
@ikkrijgjewel | 05-05-17 | 20:31
LOL dus omdat mevrouw de Breij er een andere mening op nahoudt wil U haar te lijf (kapsel) gaan met een tondeuse?
Alsof het andere kamp nóg meer argumenten nodig heeft.
De domheid is stuitend!
Berbaar | 05-05-17 | 20:39
Ach, was maar een grap.
Godju Verbaan. Het kan verkeren.
Toedeledokie Volkskrant abonnement. Echt walgelijk deze censuur.
@Ongeblustekalk | 05-05-17 | 20:34
Wat wilt U weten mijn Beste?
Met deze actie maken zij vrijheid van meningsuiting kapot. Wel ironisch op deze dag.
@ikkrijgjewel | 05-05-17 | 20:31
LOL dus omdat mevrouw de Breij er een andere mening op nahoudt wil U haar te lijf (kapsel) gaan met een tondeuse?
Alsof het andere kamp nóg meer argumenten nodig heeft.
De domheid is stuitend!
Stormageddon | 05-05-17 | 20:24
Mooie linktip, das een heerlijk vlijmscherp stuk tekst zeg.
Stukken beter geschreven en onderbouwd dan dat hysterische manifestje.
Ik zou ze allemaal doen in één lange sessie.
En dan klaarkomen met cumshot op de laatste in de rij.
@miss error | 05-05-17 | 20:33
Sterker nog, deugend Nederland faciliteert kindbruidjes. Toen er een wet in de maak was om kindhuwelijken te verbieden, diende het CDA een motie in om, al vóór in werking treden van die wet, iets te doen aan bestaande kindhuwelijken.
GroenLinks stemde tégen deze motie. Meisjes van een jaar of 14 mogen dus met de zegen van GroenLinks misbruikt blijven worden door volwassen kerels onder het mom van een 'huwelijk'. Maar oh wee als een paar volwassen modellen uit eigen wil in een string optreden in Dumpertreeten.
Annabel! Superstuk (het artikel vanzelfsprekend)!
Sneu
Willen ze GeenStijl op deze lijst? www.openculture.com/2017/04/argentine-...
Spannend hoor, wat zou hierna nog kunnen komen? Of was dit het allemaal wel, beetje de tijd doorkomen aan het einde van de meivakantie na herdenking en tussen vieren van de vrijheid door. En over een maand zeggen dat je niet wist dat je naam onder zoiets zou worden gezet, omdat het toch niet meer zo'n goed idee lijkt achteraf?
Die lijst, dat kon de aftiteling zijn van een Geert Wilders film uit 2019:
"De vrouwen van het Deugkalifaat" deel 1.
Met Tijl Akkermans als eneuch.
Berbaar | 05-05-17 | 20:28
Kan je dat ff toelichten, ik zit hier met gefronste wenkbrauwen.
Ik vind..... Nee, laat maar !
Wat een zeikwijven.. en dat zeg ik als vrouw. Ik schaam me diep dat een honderdtal vrouwen blijkbaar van oordeel is dat de helft van onze bevolking zo zwak is dat het beschermt moet worden tegen de vrijheid van meningsuiting. Zijn sommige opmerkingen dan niet wat grof op GS? Jawel, maar dat geldt net zo goed voor andere bladen én btw; ik en mijn vriendinnen praten net zo over mannen...
ik zou willen dat deze vrouwen zich druk maakten over andere zaken; ik heb me namelijk nog geen dag onveilig gevoeld of aangetast in mijn waardigheid door het bestaan van GeenStijl, wél door lezers van een heel ander boek, dat zo'n 1400 jr geleden geschreven is. Maar ja om daar tegen te ageren moet je écht lef hebben.
Ik val misschien in herhaling, maar ik blijf het dan ook absurd vinden, dat je over zaken als grof misbruik van kindbruidjes in Nederland helemaal niets hoort van deze zichzelf benoemde feministen.
Als je ze erop aanspreekt krijg je ook nooit antwoord. Wat ze niet willen horen dat negeren ze. Waar is jullie massale protest hierover dames??? De gemiddelde reaguurder op GeenStijl is hier vele malen meer mee begaan dan deze vrouwen. En zo zijn er nog veel meer onderwerpen waar ze uiterst hypocriet in zijn.
In de heksenjacht op GeenStijl wordt gesuggereerd dat het een grote seksistische site zou zijn. De vele goede artikelen en vaak haarscherpe reaguursels overstijgen de Volkskrant en de NRC meestal ruimschoots.
Ik kom die Claudia geitenbreier wel eens tegen op straat.
Voortaan neem ik mijn tondeuse mee, dan haal ik hem over haar lelijke kop heen.
Krijg ik hoogstens een boete voor.
Pek en veren is teveel om elke dag mee te nemen.
Vanavond ook bij pauw, kijken wat die te melden heeft.
En Katja... vroeger was je één van de Theo van Gogh muzes. En nu een oude onzekere domme vrouw met een voorliefde voor vakanties in Gambia of Kenia.
Leptob | 05-05-17 | 20:20
Goed betoog, maar wat doe jij er in de praktijk zelf aan om de goede vrouw te promoten?
Meestal hoor ik deze argumenten van zogenaamde vrouwen die niets vrouwelijks hebben.
Vrouwen een spiegel voorhouden, omdat ze vrouw zijn, omdat je dat zelf eigenlijk niet bent, behalve de hormonen en de chromosomen.
Alles nep.
Laat vrouwen vrouw zijn en bemoei je niet met zaken waar je niets vanaf weet. Jij bent een man, geen echte vrouw.
vinzDH | 05-05-17 | 20:14
ik neem uw advies ter harte.
Hypocriete wijven. Ooh enne mijn adblocker staat uit bij jullie hoor.
@Leptob | 05-05-17 | 20:20
Haha een beetje vent die wat kan redt het ook best als enige kostwinner hoor.
En verder heb ik samen met mevrouw Berbaar hartelijk gelachen om Uw plempsel.
Wat hoor ik daar?
De jaren 50 roepen of U terug wil komen lol!
Misschien, als de wijven zo dapper zijn, moeten ze maar eens gaan klagen over VI inside (zie hun opmerkingen over de vaginaweken). Maar ja, dat durven ze natuurlijk niet hé? Die zijn moeilijker te demoniseren... bovendien dat is RTL en daar gaan een groot deel van deze zeikwijven behoorlijk last van hebben... qua geld dan.
Eigenlijk best amusant, alleen toch zonde voor alle slapende zielen die de hypocrisie niet in durven te zien en daarmee te bang zijn om hun eigen stem te laten horen. Volg om te deugen, en de massa zal het naief blijven volhouden.
@ Georgina: Jammer van die weirde oogopslag: de rest ziet er best spannend uit. (Beetje hangborsten misschien maar verder best okay)
Bram van Ojik | 05-05-17 | 17:51
Haha verdomme inderdaad!
Ik ga dit lijstje bewaren. Opdat ik niet vergeet wie ik op mijn beurt moet boycotten. Want beware mij als ik ooit nog één euro of minuut van mijn tijd aan die deugmaffia besteedt.
Ik hoop dat dit flink backfired op deze twee kranten en alle media die dit overnemen. En natuurlijk wereldheerschappij hierdoor van GS, die ik dan links ga laten liggen als dat bereikt is.
-weggejorist-
Geen één verrassing. Werkelijk 0, zero, nada: allemaal mensen die weten dat ze gelijk hebben.
Next.
En Katja... vroeger was je één van de Theo van Gogh muzes. En nu een oude onzekere domme vrouw met een voorliefde voor vakanties in Gambia of Kenia.
Dit dus. Stukje duidings op Bert's weblogsite (dat ook fout en fascistisch is enzo...).
politiek.tpo.nl/2017/05/05/totalitaire...
Is er al een lijst van bedrijven die GS boycotten ? Dan weet ik ook welke producten bedrijven ik ga vermijden.
binnenkort mogen we ze slaan inshallah
Hebben deze vrouwen eigenlijk wel toestemming gevraagd aan hun man/vriend om dit te ondertekenen? Ik bedoel deze dames zetten op deze manier hun vriend/man wel ontzettond voor schut. Ze presenteren zich als dames zonder een beetje gevoel voor humor en geiligheid.
Zo'n koud wijf wil geen enkele man aan zijn zij. Er is niks erger dan vrouwen die menen hun biologische importantie en taken te kunnen verdoezelen met een grote bek. Vrouwen moeten gehoorzamen, neuken, baren en voor de kinderen zorgen. Dat is waar ze het beste in zijn en waarvoor ze ook alleen maar bruikbaar zijn. Als vrouwen het daarbij hadden gehouden was het leven ook niet zo duur geworden als het tegenwoordig is. Alles is afgestemd op een dubbel inkomen. Dus alleen kan je bijna niets meer. Als vrouwen gewoon thuis waren gebleven, waar ze horen, zonder grote bek dan was de hele laatste economische crisis er niet eens geweest. Dan stond nu de werkloosheidsteller op bijna nul. En kregen we allemaal fatsoenlijk wat te vreten op ons bord i.p.v. die kant en klare maaltijdtroep omdat vrouwlief zonodig buiten de deur in een baan wil laten zien wat ze waard is. Vrouwen moeten thuis laten zien wat ze waard zijn. En niet buiten de deur. Want dan zoeken ze ook de waardering buiten de deur. Want,logisch, thuis komt geen waardering want er valt immers niets te waarderen. Ze trekt alleen nog een kort rokje aan voor de baas om promotie te krijgen. Ik kan zo nog wel even doorgaan. In de kern zijn vrouwen ontzettend belangrijk. We laten ze zich alleen te belangrijk voelen op de verkeerde plekken. Vrouwen maken zich tegenwoordig op voordat ze de deur uit gaan. Dus voor wie? Maar dat doen ze niet meer voordat manlief thuis komt.... Het zijn gewoon allemaal hoeren.
Ik dacht dat georgina verbaan ook bij de première was van 50 tinten grijs, iets met eeb geweldige film met misbruik/ onderdanige betaalde vrouwen slaaf. Iets met Kond niet wachten op het vervolg *sop sop*
Het zijn wel allemaal heel voorspelbare namen. Je weet al bij voorbaat wie er allemaal opstaan.
Het heeft het 8 uur journaal op npo 1 ook gehaald.
Stupide actie. Dat je er een negatieve column over schrijft, prima, maar oproepen doen naar adverteerders of werkgevers is gewoon lafhartig nazigedrag.
Immer en ten alle tyden muchos kudo's @ tante Bel
overigens
Ah goh, 143 sneuneuzen
@aight.. | 05-05-17 | 20:10
Lievv, U heeft gewoon gesproken met een studentje die voor een paar pegels per uur bij een callcenter op een triest bedrijventerrein zit te bij te beunen.
Die loopt naar zijn "manager", die krijgt te horen, via zijn baasjes, van de Persgroep wat de officiële reactie moet zijn "naar de mensuh toe".
Heeft niets met verantwoording te maken en alles met centjes.
Wake-up and smell the coffee!!
Bigi Bana Boy | 05-05-17 | 20:07
ik ken vrouwen (en mannen) die hun studententijd links begonnen, maar inmiddels flink zijn opgeschoven. mensen die in 2010 en 2012 nog pvda of erger stemden en nu net zo weinig moeten hebben van klaver als de gemiddelde reaguurder.
en dat is gebeurd door 1) hun bereidheid om met anderen in gesprek te gaan en open te staan voor argumenten, 2) hun jarenlange harde werken in moeilijke disciplines om zich te kwalificeren voor goedbetaald werk, 3) een groter bewustzijn van wat zich afspeelt in de wereld.
nederland zit vol leuke vrouwen, je moet alleen wel je huis uit om ze tegen te komen.
Ik had van Claudia de Breij toch wel beter verwacht. Jammer. Ze had tijdens haar Oudejaarsconference zelfs grappen over "daar moet een piemel in". Wat hypocriet zeg!
Er blijven gelukkig nog genoeg leuke vrouwen over. Van mijn kringen zie ik er niemand tussen dus raakt het me niet. Maar die Heleen... Dat is toch die mmannenstalkster zonder dat ze haar zin kreeg? Dus dan maar hier je gram halen/ego redden?
Nee ik zou ze niet doen en ja dat bedoel ik puur sexsistisch
Zelfs als vrouw zeg ik: Allemaal dames die je bloot niet wilt zien. Treurige figuren, ze zijn gewoon jaloers.
aight.. | 05-05-17 | 20:10
reageer gewoon niet op die mongool zit hier alleen om te provoceren, laat gaan.
DerUnterMensch | 05-05-17 | 19:45
Op de een of andere manier een tragische klucht, een stelletje gefrustreerde Don Quichot digibeten die niet weten hoe cookies enzo werken. Fighting windmills.
Krijg hier gewoon advertenties van Illy, Arrow en Analog Devices binnen. Omdat ik daar op heb gezocht en op hun websites ben geweest. Als ik op xhamster had gezeten had ik ze daar in beeld gekregen.
Ik denk dat die bedrijven geen reedt geven op welke site je zit zolang je hun banners maar in beeld krijgt.
Maar goed als het GS echt lastig gemaakt gaat worden moeten ze dat maar melden dan gaat er gewoon een betaalautomaat op.
Annabel zou ik nog doen al was ze zo lelijk als de nacht en ze is bloedjemooi xxx
En 2 miljoen unieke bezoekers lezen hoe deze wijven zichzelf voor schut zetten, tel daar de kids, de moslims en de hele oude van dagen van af en drie kwart van Nederland leest hoe jullie je zelf belachelijk maken...
Stelletje dombo's !
Lekker lachwekkend !
Berbaar | 05-05-17 | 19:55
hij zei; ik kan het verhaal van de krant niet goed vertellen, want er is nog geen verhaal van de krant. er wordt nu gepraat over wat vrijheid van meningsuiting is. mag ik morgen terugbellen?
waarop ik hem heb gezegd: waar ze nu ook mee gaan komen, dit vergroot natuurlijk niet bepaald mijn vertrouwen in de redactie. dat snapte hij wel.
je mag mij een naieve lamlul vinden, dat is je goed recht. maar ik ben oprecht benieuwd waar ze mee gaan komen. ik ben niet zo ongeduldig en mijn tijd is niet zo schaars dat het een verschil maakt of ik nu opzeg of morgen. en ik ben ook niet te beroerd om iemands verantwoording aan te willen horen als hij die aan mij voor wil leggen.
Sjezus, ik ken er maar een paar.... en die vond ik al niks.... zootje zure trutten
Aantal dames uit de lijst maken bezwaar waar sommige in blote glorie zich op film laten vastleggen. Hmm beetje hypocriet vulvagelul dus.
Ach het is dezelfde tactie die ook faitboek en yoepjoep op anders denkende loslaten. Haal hun inkomsten weg.
Wordt tijd dat de boycot gewoon wordt omgekeerd.
Pieleke | 05-05-17 | 20:04
Wat er aan de hand is Pieleke, is de stuitende hypocrisie die aan de dag gelegd wordt door deze deugbrigade.
En daar wordt heel erg terecht flink tegenaan getrapt door het reaguurders regiment.
Mijn tip, importeer een Russische of Poolse. Wie het nu nog met zo'n linkse Hollandse trut aanlegt is levensmoe.
geenstijl gaat lekker wel publiciteit krijgen en kunnen hier alleen maar beter van worden en daarmee nederland
Deze dames kunnen toch ook 1 armlengte afstand houden.
Zo. Dit is wel het adresboekje van deugend Nederland hé ? Deugen muss sein. Misselijkmakend stel.
Wat is hier nu aan de hand. Een paar adverteerders lopen weg en iedereen schreeuwt moord en brand. Stel je niet aan. GS loopt zelf ook regelmatig te roepen voor boycot (denk rondom zwarte piet). En nu het ons treft gaan we huilie huilie doen. Dit heet de markt mensen. GS moet ook leren incasseren. Zo gaan die dingen. Over een week is iedereen het vergeten.
Georgina Verbaan. Ook u Georgina? Tilde haar rokje op in de serie Hertenkamp, om een oudere lesbische vrouw het hoofd op hol te brengen. Wat een deugniet.
@blauwbil | 05-05-17 | 19:57
Verrassend, dagelijks lees je in de panelen dat er geen reaguurder nog een "dode boom" leest en sinds gisteren leest iedereen en zijn moeder de NRC of Volkskrant en gaan die opzeggen?
En Gij geleuft dat?
Er lachen een aantal mensen bij de Persgroep zich helemaal de tandjes lol.
Wat sneu dit allemaal. terug naar de sixstiez. In ieder geval mooie PR voor Geenstijl. Ik neem aan dat de unieke bezoekers door de roof gaan.
@shimanski | 05-05-17 | 19:48
Ga toch wieberen man, ik ga toch geen bedrijven of sites boycotten vanwege een schoolplein fittie!
NRC per direct opgezegd.
Hypocriete wijven.
Rammstein | 05-05-17 | 19:46
Vertel eensch, je bent er hoe-dan-ook mee verbonden, ofzo?
Of, tevens een mogelijkheid- de aandachtsfactor.
@aight.. | 05-05-17 | 19:44
LOl U heeft nog nooit van callcenters gehoord?
Proest............!
Geloof er helemaal niets van dat ze Geenstijl bezoeken. Ze laten zich gewoon weer leiden door een paar ophitsers. Als ze wel Geenstijl bezoeken dan moeten ze zich melden in de comments bij de onderwerpen die ze niet aanstaan. Mag van mijn anoniem. Dit is zo doen zonder eerst met betreffenden in discussie is gaan is zo laag en onvolwassen.
Ik denk niet dat deze dames zich realiseren dat ze met hun ondertekening de 'doos' van Pandora hebben geopend. Wagenwijd.
NL-shitlist... Als iemand dus nog wat 'treiter dingetjes' wil testen, hier een mooi lijstje om stakkers uit te pikken. ^^
Ik heb de lijst vluchtig ingekeken. Zijn dit soms de stoeipoesjes van Groenlink?
De enige die ik hier niet verwachtte is Katja Schuurman. Jammer dat ook zij voor de makkelijke weg gekozen heeft en besloten heeft zich te conformeren met de Erdoganistische omkering van oorzaak en gevolg.
altijd goed reclame, positief of negatief. tel zojuist ongeveer 25 nieuwe zwitzulletjes.
Vanavond ff kijken naar VI. Is gelukkig wel vrouwvriendelijk.gaat weer nergens over. De komkommertijd is weer aangebroken.
Rammstein | 05-05-17 | 19:46
Herkenning much?
Ik zou ze allemaal doen, want ik heb al jaren geen vriendin en hond meer.
www.pornhub.com/view_video.php?viewke...
Katja Schuurman
Linkse gekkies die een pact sluiten met groot-bedrijven, kapitalisten...
Deze activisten beginnen langzaam op de nieuwe bruinhemden te lijken. De knokploegen van socialistisch links. Weet je wie zich ook socialist noemde?
van heinde en verre, het is wraak op de Telegraaf Groep.
Zie Quote www.quotenet.nl/Nieuws/Auw!-Belgische-...
En Nederland blijft maar bijbetalen bij de EU.
www.ftm.nl/artikelen/met-dank-aan-de-...
De enige manier om afhakende bedrijven aan te pakken is massaal boycotten. Msar dan moete alle geen stijlers wel samenwerken. Er zijn genoeg alternatieve atieve produkten. Als deze bedrijven 5% daling hebben raken ze compleet in paniek. Dus afhakende bedrijven massaal boycotten en denk maar dat deze meelezen.
Op het moment dat een IS-strijders met een mes voor hen staat zullen deze dames hun broekje uittrekken en zich volledig geven.
The usual suspects lijstje -merendeels volstrekte onbekenden
hoewel Hella Hueck me wel een beetje verbaast
Die had ik wel voor slimmer aangezien
Hypocriete wijven.
looskuh | 05-05-17 | 17:49
Droeftoeter (m/v). Je hebt echt geen idee wat er op het spel staat.
Ik ken er maar een paar van. Maar wat een farce is dit weer zeg. En dat op Bevrijdingsdag, waar we onze vrijheid moeten vieren.
De @volkskrant adverteert anders gewoon nog op xhamster.com hoor. Ja ook dat is zoiets wat vooral te maken heeft met een totaal gebrek aan technische kennis wat deze hele hetze eigenlijk nog grappiger maakt. In feite adverteren bedrijven niet zozeer op een bepaalde site maar op een bepaalde doelgroep / personen. Die persoon ziet vervolgens die advertentie ongeacht op welke site hij zit (zolang ze zulke banners gebruiken). Dat persoon Y (van de linkse kerk die gaat kijken wie op GeenStijl adverteert) op GeenStijl het merk X ziet, heeft meer met persoon Y te maken dan met de site GeenStijl.
Arzu Aslan @rzuaslan
Volgens mij nul zwarte vrouwen in deze lijst van 100 vrouwen tegen seksisme.
Als we hun eigen type beredenering zouden toepassen is het antwoord: Omdat ze daar allemaal zware racisten zijn!
ik heb net gebeld om op te zeggen. meneer van de klantenservice was heel beleefd stond mij netjes te woord. belt me morgen terug met het verhaal van de hoofdredactie. mijn indruk: hij is zelf ook helemaal niet blij met deze hypocriete deugactie en heeft nu de ondankbare taak om op bevrijdingsdag een aanval op de vrijheid van meningsuiting uit te leggen aan lezers van een krant met 'lux et libertas' op de voorkant. wat een klucht zeg. maar ik ben wel benieuwd met welk verhaal ze morgen komen.
Hahaha wou Peter Rondneuk de Vries ook tekenen? Nee die objectiveert vrouwen natuurlijk helemáál niet met z'n stiekeme nachtelijke bezoekjes aan dames met sjampoepel en een viagraatje achter de kiezen.
Peter Vandermeersch is een humorloze gefrustreerde Belg die wraak neemt op GeenStijl. Niets meer, niets minder. Dit gaat ze meer leden kosten dan opleveren.
Wel eens van Streisand-effect gehoord dames? Was ook al zo'n zeikwijf.
Onderweg vernomen op Radio 2 dat de Volksverlakkerskrant en dodenbomen vodje NRC vandaag die pagina zouden hebben geplaatst. Dus niet, morgen dus. Waar haalde Radio 2 dan het nieuws vandaan? Wat me meer interesseert is dat ze ineens vol op het orgel gaan en waar raak je ze het hardst? Juist!. Blijkbaar is het einde van deze dodenbomen clubje in zicht en doen ze een moreel appél op adverteerders. Dit is de achillespees van elke commercieel bedrijf. Het laaghartige en overmoedige van dit weg met ons dodenbomen clubje is in zicht. Laat adverteerders nu maar eens zien waar ze voor staan! STOP met adverteren bij de Volkskrant en ook de NRC Maak een einde aan hun lijdensweg.
Ik ga zometeen Grolsch mailen. Om ze te vertellen dat ik ze boycot. Ze gaan niet veel verliezen, die paar biertjes per week zullen ze niet rijk van worden maar het gaat om het gebaar.
We zitten er bij die ik absoluut zou doen.
En Katja Schuurman. De helft van die lijst staat vol met snabbels die als ze het even niet zagen zitten met hun blote kont in beeld stonden
4.bp.blogspot.com/-ZHpEvdhI7hQ/VG_SOj9...
Trouwens ik in ieder geval wel.. Je suis Geenstijl, je suis Van Rossem, je suis Wierd, je suis Thierry en al die anderen die door de echte fascisten, fascisten, sexisten, xenofoben of wat al dan niet meer worden genoemd. Ik heb me eigenlijk maar 1 keer eerder geschaamd voor mijn land, toevallig moegen 15 jaar geleden...
JE SUIS PIM!
Zag ik daar even Femke van der Laan in het lijstje staan? Zij die met een rijke oude, lelijke bierbuik socialist is getrouwd? Man man man..
Deze vrouwen op de lijst zijn (Zoals Hans Teeuwen het ooit zei) kuthoeren.
Allemaaaaal
www.youtube.com/watch?v=_lgbRYT0Ldg
Hypocriete bende. Mees, Verbaan en wat al niet meer.
Nietszeggend lijstje.
Mediageile Claudia de Breij is medeverantwoordelijk dat we hordes Eritreers moesten binnenlaten. Een moordzuchtig primitief volkje. Daartegen ageren is haatzaaien.
Zo werkt dat dus bij het oogkleppengilde.
Eerst roepen dat alle vluchtelingen (lees economische gelukzoekers en westerlingenhaters) welkom zijn en vervolgens de handen in onschuld wassen na de zoveelste verkrachting/moord/aanslag/vulmaarin.
Ik (V) zou ze voor deze speciale gelegenheid allemaal DOEN! Keihard ook nog, omdat het ik het zeggen MAG!! En verder hou ik alleen van tante bel! <3
Annette Birschel staat er ook tussen. En volgens Wikipedia is dat een Duitser. Aha. Op bedrijdingsdagg. Ook nog. Nuff said
EPISCH.
Vandaag bevrijdingsdag. Leve de VRIJHEID VAN MENINGSUITING.
Morgen de sterfdag van Pim.
Dit land is het zat!
En wie staat er op de lijst? Wouke "ga toch koken, mens" van Scherrenburg.
EPISCH!!!
Eauw, wacht effe, ik snap hem. Voor 80 van de 100 is het enige waar ze bekend om zijn geweest het op deze lijst staan.
Libertarianism | 05-05-17 | 19:23
Waar moet ik de klemtóón bij de woorden "serieus" en "genomen" leggen?
Als anonieme fan is het hoog tijd om mijn (hoog opgeleide) stem te laten horen! Later meer.
Wat een treurwilgen daar zeg. Vrijheid van meningsuiting bestaat juist om meningen te beschermen die je niet leuk, kwetsend of beledigend vindt. Als vrijheid van meningsuiting alleen gold voor alles wat iedereen acceptabel vindt, had je haar niet nodig.
Kets22 | 05-05-17 | 19:29
.
Wahaha, ja wie zal het met zekerheid zeggen...
Zullen we ff crowdfunden voor een paginagrote advertentie in de Telegraaf om dit baggertuig tot op de grond toe af te branden.
Zelf adverteren op pornosites en dan een beetje shit maken over billen van de vrouw en zelf met hun blote pruim in de Playboy en in films, wat een tuig !
"if you got them... show them..." niet waar Jinek.
En dan met 50+sers de koffer in duiken...
Go where the money flows, totdat de money op was...
Je suis GeenStijl anyone??
Poesmobiel | 05-05-17 | 19:12
Ik denk ook nog vaak terug aan die tijd tegenwoordig. Destijds stormden diezelfde vrouwen bij een modeshow. Allemaal kortgeknipt, tuinbroek met wit T-shirt, geen bh aan en al roepend: "Geen dwingende modevoorschriften."
Toen al hadden ze geen idee,waarmee ze bezig waren en hoe ze zichzelf belachelijk maakten.
Vreemd Marianne Zwagermann staat er niet tussen
Koeienflat | 05-05-17 | 19:26
He is dat een foto uit de tijd dat ze zich via Brammetje omhoog neukte?
Peter Air de Vries verkondigde net bij RTL 4 dat hij ook wil onderteken..... Hij zal wel vergeten zijn dat commerciële tv-zenders (waar hij altijd bij heeft gewerkt...!), jarenlang "bel me snel ik ben geil 06" tv-reclames hebben uitgezonden waarin je vrouwen zag zonder bh en zo. Dat was natuurlijk geen probleem...
@ General McAuliffe | 05-05-17 | 19:23
Om met Phil Collins te spreken: do as I say, don't do as I do.
Wie zijn dat op dat lijstje, allemaal deuggleufjes?
ik ken(als vrouwelijke reag(l)uurder) er niet 1, ben vast niet goed ontwikkeld.
Dat verschrikkelijke nummer van die verschrikkelijke CdB ook weer... Theo Maassen verwoordt het goed in zijn show.
Anyway, als die vrouwen GS niks vinden mogen zij dat vinden. Maar laat een ieder zelf lekker uitmaken wat hij/zij vinden, ook adverteerders. Daarbij zitten er nogal wat hypocriete types in het gezelschap!
Ik heb het hele lijstje doorgenomen. Ik ken er maar liefst vijf. Mevr Verbaan die volgens haar tietjes liet vergroten voordat ze in de playboy kwam. Mevr Schuurman die ook in de playboy kwam als goedbetaald aftrekobject. Mevr Jinek die alleen maar strakke rokjes en hoge hakken droeg vanwege de kijkcijfers. Die andere twee zijn het noemen niet waard
Ik neem aan dat de mannelijke partners van die lijst vrouwen allemaal onderop liggen.
Helft van die lui ken ik eerlijk gezegd niet. Om eerlijk te zijn intereseert het me ook niet zoveel. Geenstijl for the win!!!
Eva Jinik staat ook op de lijst tegen sexisme de afbeelding van haar spreekt boekdelen en het tegengestelde..
jasterke.files.wordpress.com/2013/03/...
toch mooi dat die allemaal op dumpert komen
Trouwens ik heb morgen een verjaardag. Het merk bier is Hertog Jan geworden, nu dat Grolsch zich heeft geschaard in Kamp Deug. Bedankt voor het stuk wat me hier op attendeerde. Ik ga me dus echt niet conformeren aan regels en de sociale controle van de Gutmenschen.
Best handig zo'n lijst met fascisten, je weet maar nooit wat de toekomst brengt.
Nog meer fascisten die zich alvast kenbaar willen maken?
Johnweer | 05-05-17 | 18:58
Ook deze 2 lijstjes zijn niet vergeten:
images0.tcdn.nl/binnenland/article2444...
www.trouw.nl/home/we-zijn-allemaal-mi...
ristretto | 05-05-17 | 18:29:
Goed idee, en bedankt nog (altijd leuk om mijn eigen naam terug te lezen).
Overigens dacht ik eerst dat het topic een rouwadvertentie betrof.
Ze willen gewoon serieus genomen worden.
Jezus, het is bevrijdingsdag!
In ieder geval niet voor bovenstaande gleuvenbrigade die aangevoerd wordt door angst voor de religie van de vrede. Peace, Ladies en lees Arthur Koestler's "Darkness at Noon. Zal je goed doen.
Ow, PRdV, de man met dezelfde morele standaard als Heleen M. zei bij RTL dat hij de lijst van harte ondertekend.
.
Ik snap het ineens, dit is een overzicht van mensen die vinden dat je een mooie kontje niet mag reeten maar schuinsmarcheerderij prima is.
De bedrijven en instellingen (defensie) die zich aansluiten bij deze mentaal in verval geraakte personen denken er dus net zo over.
@Mannes | 05-05-17 | 18:00
Kennelijk heeft Geenstijl het dus bij het rechte eind gezien dit soort NSB streken.
Ondertekenaars van het Manifest der Hypocrisie had een passender titel geweest. Part-time feministen. Hooghouders van de arbitraire, selectieve verontwaardiging.
Pffffft! Gelukkig staat Tanja Jess niet op de lijst. Voor de rest zijn het de laatste stuiptrekkingen van linksgedraaide gekkies. Ik mis nog Hanneke Groenteman.
Linksige types die te weinig piemels krijgen, aandacht hoeren dus
@ De_echte_man | 05-05-17 | 17:46
-
youtu.be/nqaKRjSyTLA?t=43
@Poesmobiel | 05-05-17 | 19:12
Afijn, toch nog goed met u gekomen, dit in tegenstelling met het gebroed van hun ouders die hunner psp/ppr gedachte hebben meegegeven aan de jongens& meisjes welke nu een lijst aanvoeren omwille van het morele appél!
Meer dan 3 gleufdieren bij elkaar die eensgezind een standpunt uit gaan dragen?
Hahaha, dit implodeerd, rustig doorlopen en fappen
Just in case: crowdfunding zou best eens een mooi model kunnen zijn. Ben er val overtuigd dat je ruim voldoende ophaalt. Mijn steun heb je
debriefing van vrouwliefhebbende wereld leider is toch meer aan de hand dan 100 vrouwonvriendelijke teefjes
Just in case: crowdfunding zou best eens een mooi model kunnen zijn. Ben er val overtuigd dat je ruim voldoende ophaalt. Mijn steun heb je
debriefing van vrouwliefhebbende wereld leider is toch meer aan de hand dan 100 vrouwonvriendelijke teefjes
Katja las wel graag de porno-lectuur van Hafid Bouazzo voor.
Maar dat is zeker kunst.
Barking up the wrong tree deugertjes...
Dankzij de advertenties die hier verschijnen heb ik soms de neiging iets te kopen.
En anders word dit prachtige webplok een abonnementsdienst voor een tiende barkie per jaar ofzo. Crowdfund ftw!
Ach, als je er niet kapot door gaat, wordt je er sterker van.
*Tegeltjeswijsheid*
Gelukt. Peter de vries bij Boelefart kon weer even bevestigen dat hij Geenstijl wil slopen. Echt, hij wordt steeds simpeler. Gewoon zonder argumenten/discussie en zelf voor een rond bedrag er gaan zitten boeren dat gs moet verdwijnen.
Best wel handig zo'n lijstje voor mensen die niks kunnen dan wel uitgerangeerd zijn en dat graag op zulk een wijze kenbaar maken. Best wel schattig maar beter konden ze stuk voor stuk eens flink de tyfus geneuqt worden.
VVM ik zou graag alle reacties lezen maar bier en morgen weer werk (Waar ik woon bestaat ww noch uitkeringdinges..) VVM yeah, ook voor fascistiese "antifascisten"! 'Success met jezelluf' aan een ieder waar ik het niet mee eens ben: dat is iedereen. En jij, lamzak
@Zo is het maar net! | 05-05-17 | 17:39
Hele lijst gelezen? En zo ja, heb je echt over Claudia de B. heengelezen?
knutsel | 05-05-17 | 19:10
De meeste vrouwen zijn toch echt normaal en zien hun toekomst met een man zonder abnormaal flankdenken.
tja dat krijg je natuurlijk als je alleen maar mooie chickies laat reten, dan voelen de linkse tuinbroekdames zich achtergesteld
Hanneke Groenteman draait zich om in haar graf.
Linkse mediameisjes, weet je hoe goed in bed die zijn? Stop iets in hun mond en ze zijn stil.
Die laatste naam niet hardop uit te spreken. Klinkt als een enge niesbui.
Ahahaha, waarom geen zwarte zeurkousen erbij! Nee, laat deze lijst maar lekker blank blijven, wel zo handig, anders raak je toch maar in de war.
Eerlijkheidshalve moet toch wel gezegd worden dat er wel een aantal lekkere spleetbeesten tussen zitten.
Handige lijst. Morgen even De Groene opzeggen. Als ik tussen het niet-Grolschbier door nog een gevatte tekst bedenk (kleine kans) stuur ik wel even een cc-tje naar GS.
Haat en leugen campagnes voeren. Laat dat maar aan de Linkse DeugKerk over.
Eind jaren '70 deed ik een opleiding. Niet de hele tijd, want mijn ouders hadden geen zin om 'm te betalen. Toen ik weer eens aan kwam waaien, stond bij de ingang een groep meisjes die er de week ervoor nog vrij normaal hadden uitgezien. Waar ik de eerste paar jaar mee gekletst had. Ze waren aardig. Maar dat was ineens klaar. Zij hadden hun haar gemillimeterd, tuinbroeken aangetrokken en schreeuwden naar me. 'Waarom heb jij mascara?' 'Jij doet dat voor de mannen!'
De rest van m'n studiejaren bleven ze schreeuwen. Naar auto's, (fout) mensen die geen gierst aten (ja, gierst, de quinoa van de jaren '70) en docenten.
Ik kwam bij de jongens terecht. Dankzij de jongens kreeg ik een betere baan in een goede kroeg. De jongens betaalden ook hun studie zelf. Ze waren grappig en slim en bleken ietsje later goede (scenario-)schrijvers, regisseurs, producers of zoiets te zijn geworden.
En waar zijn die schreeuwende meisjes gebleven? Nou, nergens eigenlijk. Nooit meer iets van gezien of gehoord.
Ik zie geen verschil tussen de meisjes van de lijst en die van veertig jaar geleden. Stuitend dom, achterlijk agressief en net zo effectief als toen.
Ach, het zijn maar wijven, merendeel aandachttrekkertjes en "over de datum" hahaha, Georgina, laat wat aan je hangers doen. En Katja, niet de groeten van je (voorheen) Playbloy fans... Laat je tieten nog wat opspuiten om nog wat meer aandacht te krijgen...
Wel jullie blootje /en/of tieten laten zien in films en aandacht voor je "boobies" genereren...
Stelletje hypocrieten...
En allemaal NIET de groeten af Mallorca...
Stelletjes huilebalken...
Nooit buigen voor hypocrisie en censuur, honderd redenen meer om vooral zo door te gaan.
Dank,
Lijstje ff gekopieerd.
Handig referentie materiaal.
Voor straf zou ik ze allemaal niet doen. Zo, dat zal ze leren!
Volkskrant en NRC etc. zijn gewoon stinkend jaloers dat een team van achterlijke seksistische mongolen bij Geenstijl 100 duizend keer meer gelezen wordt dan die mooie krant van hunnie en daardoor ook 100 duizend keer meer geld verdienen met adverteerders. ER komt een dag dat alleen de Dela nog adverteert in de Volkskrant en NRC.
De Happinez ook meteen opgezegd... Zijn ze( de ondertekenaars) helemaal van de pot gerukt om om op deze wijze te proberen een medium kapot te krijgen..... wat gij niet wilt dat u geschiedt.....
ok, tegen mijn principes, GS op whitelist. Het moet nu toch echt.
Nu heb ik spijt van ooit gefapt te hebben op verbaan en schuurman...
-weggejorist-
Kijk, een meisje die het wel snapt. (Ja, ik zou haar doen.)
Hup Sietske.
tpo.nl/column/geenstijl-is-trickster-l...
Brutbrunnet | 05-05-17 | 18:49
Volgens mij ben je niet alleen een vrijgevochten alleenstaande moeder, maar ook nog eens bewust ongehuwd?
Is er niet een bruggenbouwer/programmamaker die al die Gutmutsen en Stijlfappers bij elkaar brengt om te zien wat er gebeurt in een long weekend?
Kutje Schuurmans en Vagina Verbaan zouden zich het schaamhaar uit de venusheuvel moeten trekken.
-menschen-^
Als Rosanne virtuele verkracht wordt door een reaguursel dan wordt GS oud-mediaal gegangbanged door deze verzameling grachtengordelgrachten.
En dit is nieuws ?
Kamervraag | 05-05-17 | 18:55
Sedert vandaag, wel.
VvMU wordt nl aangetast door het policore publiek.
Allerlei drogredenaties komen via de npo etc. voorbij waar GS mn de schuld in de schoenen wordt geschoven over uitlatingen gedaan door deugmenschensen. Niet anders.
Net op facebook bij de volkskrant neer gezet....
schrijft de krant die adverteert op xhamster,com, maar daar hoor je al die geschokte "ondertekenaars" dan weer niet over. Volkskrant dat is de pot verwijt de ketel...... Je bent niet verplicht om GeenStijl te lezen of naar Dumpert te kijken, waarom doen mensen het dan, kunnen ze roeptoeteren racisme, seksuele intimidatie, enz, Die woorden boeten steeds meer aan kracht in, bij alles wordt er een kaart getrokken. Iedereen in Nederland heeft de keus om te lezen en kijken wat hij/zij wil. Dat is een groot goed, denk daar maar eens over na.............................
3Xniks | 05-05-17 | 18:35
Die dingen die je doet in je kattenbak of waarmee je de oude vis verpakt.
-weggejorist-
Geen aandacht geven. Waait vanzelf over. Wie leest nou de vlokskrant of het nrc?
Best vreemd trouwens dat Peter-ERRRW-de Vries en die Muiswinkel er niet opstaan. Die zijn toch verwijfd genoeg lijkt me.
Zooo da's een behoorlijke lijst.
Ken de meeste niet dat dan weer wel.
Verder veel plezier met jullie fittie maar ik voorzie geen winnaars uit dit gedoe voortkomen, slechts verliezers.
@Brutbrunnet | 05-05-17 | 18:49
proost groetjes uit de stad van de landskampioen.
zo is het
Oh, zijn dat allemaal vrouwen, je weet het tegenwoordig ook niet meer, met al die vreemde namen....
Blij dat mijn vrouw niet op die lijst staat. Eigenlijk ook wel logisch want mijn vrouw is een verstandige intellectuele vrouw!
www.trouw.nl/cultuur/-ik-ben-god-en-g...
Desanne van Brederode, de onbetaalde hoer.
Sorry, heb topic en reaguursels nog niet gelezen, dus misschien is het al genoemd.
Deze al gezien?
www.volkskrant.nl/opinie/beste-adverte...
Linda Duits - de ubertrol met nep-doctorstitel, gekregen van haar vriendin Liesbeth van Zoonen, die nu professor is aan de EUR. Daar zit ik ook Martine Bouman, die haar leerstoel weer via schimmige constructies heeft gekocht bij de Postcode-loterij.En ze komen nagenoeg allemaal van de UvA, waar de linkse gedachtegoed in de muren geverfd is.
Van Linda weten we bijv dat ze 'het zijn allemaal Wilders-liefhebbers' riep, toen ze ontslagen werd. En oneerbare voorstellen deed in cafe De Engel aan de Kloveniersburgwal aan getrouwde en ongetrouwde collega's (man of vrouw).
Verhalen, veel verhalen, liggen klaar over deze club. Komen ze los, berg je dan maar.
Voor een groot deel mensen die allemaal een vorstelijk inkomen halen uit de staatsruif en zich hebben ingelikt in het incestieuze politiek correcte npo wereldje.
Schijnheilige wijven met name Georgina en Katja. Wel dik betaald in de playboy!
Dat valt me serieus tegen van Georgina. Dacht altijd dat ze wel tegen een spreekwoordelijk stootje kon.
Trouwens wel shmpathiek dat AnneFleur haar oude werkgever niet natrapt. Of heb ik over haar naam heen gelezen?
Best handig zo'n lijst met fascisten, je weet maar nooit wat de toekomst brengt.
Nog meer fascisten die zich alvast kenbaar willen maken?
Misschien tijd voor Geenstijl om Willem Buiter te bellen, Willem, we hebben probleempje..
Tegen seksisme aar wel voor racisme, waar zijn de zwarte vrouwen ?
"Een site waar vrouwenvernedering en racisme de norm is, niet de uitzondering..."
Ik ruik smaad en groepsbelediging.
Je zou hier 's een goede advocaat naar moeten laten kijken.
@mr. exp. | 05-05-17 | 17:47
Asha is geen vrouw
Negatieve reclame is ook reclame toppie!)
Wat ruft t naar azijn, die lijst.
De actreuteltjes in deze lijst hadden er stuk voor stuk geen moeite mee om carrière te maken door hun tieten te laten zien. Gewoon gênant om steeds weer in Nederlandse films te zien hoe er weer een gekunsteld excuus wordt gevonden om tieten te laten zien.
Brutbrunnet | 05-05-17 | 18:49
Mooi verhaal, zeker familie van lupuslupus.
En de eerste reaguurder die vrouwen haat moet ik nog tegenkomen... We houden van vrouwsel! Vooral van hun reedt...
95% van de namen ken ik niet... Zijn dat 'mensen van de straat'? Of zijn dat ook 'Bekende Nederlanders'?
En de 5% die ik wel van naam ken zijn allemaal 'vaste klanten' bij DWWD of RTL Late Night.
Waar blijft de lijst van vrouwen die niet getekend hebben ?
Katje Schuurmans en die andere spermaspons, kom hoe heet ze, Verbaan, hebben hun Playboy-donatie teruggegeven.
Tja, bij Eva Jinek, Georgina Verbaan en Katja Schuurman beginnen de rimpeltjes langzaam te komen, en dan worden ze jaloers op jonge strakke meiden onder het mom van "seksisme!"
Eerst jezelf omhoog droogneuken door aandacht te trekken met je "boobies," om daarna iedereen voor "seksist!" uit te maken omdat je niet meer tot de 'meest sexy BN-ers top 10' behoort.
Maar goed, de NPO zal vandaag wel weer een field day hebben, want: makkelijk scoren + BN-ers krijgen aandacht = win win voor PoliCor Nederland.
Xirdalan | 05-05-17 | 18:52
Zowel Verbaan als die Schuurman hebben in de Playboy gestaan. Ben je dan een hypocriete kut of niet?
"Goed dat bedrijven scheldsites niet langer willen sponsoren", kopt het NRC. Klinkt aandoenlijk, hè? Alsof het gaat om een lokale voetbalclub, of een sponsorloop voor arme mensen in Afrika met vliegjes op hun gezicht.
Maar het gaat natuurlijk gewoon om ordinair adverteren. En waarom adverteren bedrijven? Om geld te verdienen. Niet uit een bepaald moreel besef, of om een ander doel te steunen.
Het is natuurlijk ook lekker om het te hebben over 'scheldsites', die 'vrouwonvriendelijk' zijn, en 'racistisch'. Want dan zet je een heel medium gelijk in een bepaald vies hoekje, waar je als deugend mens niks mee te maken wil hebben.
De enige reden waarom grote adverteerders besluiten om ergens niet meer te adverteren, is dat het minder oplevert dan dat het kost. Of je dat nu wilt uitdrukken in geld, naamsbekendheid, of reputatie. En de enige reden dat (onder meer) het NRC en de VK adverteerders onder druk zetten, is om daar zelf beter van te worden.
Het leuke aan GeenStijl en Dumpert is dat er ruimte is voor discussie. Reaguurders zijn doorgaans bijzonder kritisch over wat er wordt geplaatst. Dat is leuk, en het werkt verbredend. En het is wat mij betreft zeker niet altijd feest; er staat ook genoeg rotzooi op GS/DP waar ik weinig mee kan. En dat lees of kijk ik dan simpelweg niet. Of ik reaguur erop. Kan gewoon.
Soms lees ik ook wel eens het NRC in de trein, als ik dat gratis krijg aangereikt op het station. Om er een lekker ouderwets dagje van te maken. In een verouderde trein die te laat komt, verouderd nieuws lezen dat te laat komt. En soms lees ik dan wel eens interessante dingen. Soms lees ik ook dingen waar ik niks mee kan, en dan zit ik zuchtend in de coupé. Voel ik me dan persoonlijk (of namens een groep) aangevallen, of beledigd? Nee. Bel ik dan adverteerders op om mij te beklagen? Nee.
Het is dan ook een vreemde reactie om adverteerders te benaderen teneinde een medium kapot te maken. Adverteerders waar het NRC en de VK nota bene ook zelf van afhankelijk zijn. Waarschijnlijk hopen ze op deze manier zelf meer adverteerders aan te trekken. Alleen vergeten ze daarbij misschien dat adverteerders alleen geïnteresseerd zijn in rendement. En als GeenStijl het grootste publiek of een bepaalde doelgroep het best bereikt, dan zullen adverteerders niet zomaar weggaan. Al is dat natuurlijk het doel van dit circus: maak GeenStijl zwart, en dwing adverteerders om af te haken wegens mogelijke reputatieschade. Het lijkt op een tamelijk wanhopige strategie.
Laat ons nou maar gewoon deugnieten zijn. Deugnieten die zeker niet alles op GeenStijl of Dumpert voor waar aannemen. Maar deugnieten die zeker wel kritisch blijven nadenken. Deugnieten die er heel slecht tegen kunnen als feiten worden verdraaid of verdoezeld. En dan is het fijn dat er een tegengeluid bestaat. Je weet wel, de rol die sommige kranten vroeger vervulden.
"De beschaving kan wel wat marktwerking gebruiken", schrijft het NRC.
Hoe haal je het in je hypocriete hoofd.
Deugnieten vereenigt u.
Lol, politiek correct nieuws, de waarheid blijft een censuurvaatje want zelfs dagbladen vinden net zoals Pechtold alle NL ers te stom om te poepen. En achterlijk volk moet je achterlijk blijven houden, dus als GS er uit moet, schaf dan heel internet maar af.
frisenfruitig | 05-05-17 | 18:36
Wouke van Scherrenburg is erg feministisch en daarin totaal niet relativerend. Toch jammer dat ze erop staat, voordat ze met die bankenreclames onzin begon was ze een goede doorvrager in combinatie met Ferry Mingelen. Maar ze verdient wel kookles.
Katja Schuurman ahahaha
En dit is nieuws ?
Ik zie deze huilteven niets, maar dan ook niets ondernemen tegen vrouwenonderdrukking van, laten we zeggen, de islam...
Ik kan nou wel iets schrijven over voorgedrukte aangifteformulieren, of het feit dat er geen adverteerders tussen zitten, of de hoeveelheid ondertekenaars die hun carrière te danken hebben aan hun seksuele verdiensten, of dat ze allemaal in hetzelfde kraakpand geboren zijn, of dat deze hetze alleen maar de aandacht van de fittie tussen Suske en Wietse willen afleiden...
... maar is dit niet gewoon een berg gratis reclame voor GS?
Het is niet dat er hier lezers en reaguurders zijn die nu ineens zeggen:"Hee, eigenlijk is GS best wel kut."
Dus GS, neem het ervan, jullie hebben er weer een paar bezoekers bij en dat maakt jullie alleen maar aantrekkelijker voor adverteerders.
Well played!
Tja, bij Eva Jinek, Georgina Verbaan en Katja Schuurman beginnen de rimpeltjes langzaam te komen, en dan worden ze jaloers op jonge strakke meiden onder het mom van "seksisme!"
Eerst jezelf omhoog droogneuken door aandacht te trekken met je "boobies," om daarna iedereen voor "seksist!" uit te maken omdat je niet meer tot de 'meest sexy BN-ers top 10' behoort.
Maar goed, de NPO zal vandaag wel weer een field day hebben, want: makkelijk scoren + BN-ers krijgen aandacht = win win voor PoliCor Nederland.
Als mijn zusje vroeger om niks zat te janken noemde mijn moeder dat consequent aanstelleritus, en dat hielp.
Ik had deze vrouwen ook graag zo'n opvoeding gegund.
Mw. Dekker en Mw. Schneemann hebben ook getekend. Dat zijn hele neutrale namen waarbij geen enkele associatie mogelijk is in welke richting dan ook.
mmm, staat het loenzige wichtje er niet tussen, die staat nogal graag in de belangstelling.
Tena lady heeft voor deze vrouwen een nieuw maandverband op de. Markt gebracht ............. met suiker.
Speciaal voor zuurpruimen!!
Die jinek was in de tijd van moskovic nog een tof wijf maar toen werd ze verketterd in het npo domein. Om haar haar carriere te redden heeft ze maar een complete linkse draai gemaakt. Zo werkt het bij de npo en de rest van de ambtenarenwereld. De banencarousel draait onverminderd voort en nog lukt het die sukkels niet een meerderheid te krijgen in de 2e kamer. Het einde is in zicht en dat weten ze zelf ook.
Allemaal kaalscheren die linkse fascistenkutjes, deden ze na WW2 ook met de bruinhemden aanhang.
En Grolsch kan hun bierdrinkers wel vergeten, want bijna alle oosterlingen en achterhoekers zijn bijna allemaal fervent geenstijl.nl en dumpert.nl lezers/kijkers/reaguurders. Domme business zet!
Moehaaaaaaaaaaaaaaa...... allemaal vrouwen doe zichzelf al lang kapot hebben gereden tegen 'the wall'. In de jonge jaren allemaal 'the cock carrousel' bereden en optimaal gebruik gemaakt van hun hoge seksuele marktwaarde. Nu... allemaal gereduceerd tot occasion met hangtieten en flubberrosbiefjes... de zakjes onder de ogen raken steeds voller met krokodillentranen.
-weggejorist-
-weggejorist-
Pffffff..... ken er 6 van de lijst (en dan ook alleen nog maar via de media); ene apptoinette er bij zie ik; mevrouw ik weet alles beter en u mag van mij niet uitpraten... dat krijg je als je geen vleesch eet... je verzuurt enorm van die vega troep. Ik zeg NEXT!
Beste Dames ,
Ik ben een alleenstaande moeder van bijna 50 lentes jong. En heb twee oerhollanse gezonde knullen grootgebracht. Die van lekkere bloemkolen en slavinken houden. Een goede moeder zorgt ervoor dat haar knullen lekker vrijuit kunnen liefheberren ,beetje de Polinezische laat maar aan mn reet roesten instelling of zoiets. Ben verdorie blij dat ze van die lekkere grietenbillen houden en wat daar bijhoort . Kzou mij kapot schamen als moeder als mijn oerhollandse gezonde knullen niet lekker van bil zouden gaan met van die lekkere billen en wat erbij hoort. Zolang ze maar beseffen dat hun cervelaat aan hun lijf vasthangt en ze die goed beschermen met een extra velletje. Zo heb ik mijn jongens netjes grootgebracht, seksistisch,nee absoluut niet,. Ze moeten genieten van elkaar en van die billen en al wat daar aan vasthangt. Deed ik vroeger als jong grietje ook,maar dan van de mannen. Hypocriet om te stellen dat mijn knullen schone billen niet mogen keuren en al wat daar aan vast hangt. Ze weten heus wel dat vrouwelijk schoon meer is dan alleen maar lekker van bil gaan. Wat jullie doen is veeeeeel erger, dat is mijn mening van vrijuit spreken en handelen boycotten. Dat recht behoud ik aan mijzelf als VRIJGEVOCHTEN ALLEENSTAANDE MOEDER EN VROUW. Ik vind dat jullie je excuus aan mij mogen aanbieden voor het boycotten van mijn vrouwenrecht mijn knullen lekker seksitisch groot te brengen. Mijn handelen is mijn vrijheid,blijf daar vanaf. Ik heb een groot pamflet aan mn slaapkamerraam hangen ,met daarop.
LANG LEVE DE PERSVRIJHEID !
MAG IK DAN BIJ JOU SCHUILEN GEENSTIJL?NL
En ik neem een lekker jupilekre ,aangezien ik in Roosndaal woon,aan de grnes met belgie,dat vieze Grolsbier dat zuip ik niet.
Haha, Katja en Georgina, zo hup met hun gephotoshopte kutje en wallen de Playboy in toen het niet zo vlotte met de centjes. Maakt de lijst echt áf!
Allemaal vrouwen! Zegt genoeg. Het is machtsvertoon (zoals altijd bij gekakel in het kippenhok). Wat GS fout heeft gedaan is slechts 'n extra aanleiding om de vrouwelijke krachten in de media te bundelen. Het is een oorlogsverklaring aan vrouwen die er niet op staan.
Plus minus 100 'dames' die met een virtuele strapon de vrijheid van meningsuiting gangrapen. Ik zoek er even de juiste benaming voor... oh ja, 'virtuele verkrachting' van het gezonde verstand.
Elfie Trump moet sowieso haar maul halten. Zij heeft zich kunnen opneuken bij de nieuwe elite van 010 en heeft vervolgens haar mening/column op de msm verkregen.
100 zeikwijven,stuk voor stuk slachtoffer van hun eigen sLinkse moraal.
Ik wil ook graag op de lijst met dEUgfascisten.
Het vrouwelijke lichaam dient heimelijk en in een sfeer van taboe-bah-mag-niet bewonderd te worden.
Als iets eigenlijk niet mag en met zo'n vooruitstrevende, geëmancipeerde Boerka bedekt zou moeten worden... dat maakt het allemaal wel lekker spannend.
@bisbisbis | 05-05-17 | 18:39
Jep. Laat dit soort deugwijven maar gedijen in hun morele gelijk.
'You can leave y'r head on' van wijlen Joe Cocker ter inspiratie voor alle vrouwen die mij/ons lief zijn.
Ik mis Brigit Bardot...
Zowel Geenstijl als Forum voor Democratie krijgt steeds vaker deze horde hysterische wijvon achter zich aan.
Waarschijnlijk zit er ergens een eurofiele mannelijke dictator met aandelen in windmolens te gniffelen, die deze wijvon programeert.
Als Mediahuis daadwerkelijk de nieuwe eigenaar wordt en GS en Dumpert in de verkoop doet (zal niet gebeuren, gezien de economische belangen), dan staat Talpa klaar.
Als Talpa al niet -uit rancune- zelf soortgelijks opstart door de GS-redactie over te nemen.
John de Mol is pissed en zal geen kans onbenut laten om zijn gelijk te halen.
Mark my words.
Ik denk dat ze GS met Mokkels.nl hebben verward. Dat zijn echt van die ordinaire vleeskeurders
Wat mij betreft ben ik wel voor een solidariteitsactie, een donatie dan wel een ondergetekende brief met reaguurdersnamen.
Erg roomblank inderdaad, dit lijstje van 100 nep-linkse zeikwijven!
Hoe zou het toch komen dat ik in huize Randnetel steeds vaker de term 'domme koeien' laat vallen, wanneer het over BN'er-vrouwen en andere 'feministen' gaat.
Ook deze actie doet mij weer twijfelen aan enig gezond verstand bij vrouwen in het algemeen al ben ik er zelf een.
Maak ook even een lijstje van adverteerders die zich terugtrekken want dan kunnen we ze pijn doen in hun portomonee, dan draaien ze wel weer bij. Stelletje hypocriete zeurvrouwen, als het ze zelf geld en aandacht oplevert staan ze morgen naakt in de Playboy, dan is het natuurlijk prima. Ze zullen niet stoppen tot alle witte mannen kapot gemaakt zijn, of tot ze in de keuken gehouden worden door een Moslimman, want die mogen dat vanwege hun geloof. De wonderlijke wereld van de zogenaamde feministen.
Is dit de inschrijflijst voor de groepsreis naar Gambia?
I don't stick my dick in crazy, dus laat die lijst maar.
Koop hun kranten niet.
-
Kijk niet naar hun programma's.
-
Ga niet naar hun voorstellingen.
-
Zwijg ze dood.
Zo, dus de met zo veel liefde in hun huis opgevangen dobbernegers zijn inmiddels op hen uitgekeken en vertrokken in verband met te lelijk en/of te oud en nu wordt het tijd voor weer een ander gutmensch-projectje?
print dit lijstje even uit om de puntjes en komma's mee te nemen in mijn denken.
Maar om op de dag van vrijheid dit te doen kansrijk
Ik hoop dat het bovengenoemde lijstje ook eens bij de voedselbank staat
Jaja, links laat nu haar ultra rechtse gezicht zien door geenstijl.nl en dumpert.nl uit te maken voor seksistisch. Uiteraard komt daar ook nog racisme, fascisme straks bij, want kritische geluiden moeten hóe dán óók monddood en morsdood worden gemaakt door adverteerders af te pakken volgens de ontmantelde linkse kerk, zie zeteltjes pvda zou ik zeggen.
Zelfde riedel geldt toch ook voor Forum voor Democratie. Nou dames, ook zonder adverteerders blijven ze bestaan de kritische geluiden en wordt tot een niveau geheven (en wanneer nodig door onszelf gefinancieerd) tot een Wikipedia, maar dan lekker gewoon down to earth en lekker banaal! Maar wel met waarschuwend realisme Europa niet fundamentalistisch te islamiseren. Dikke doei!
Off topic: EuropaPromoMuseum...
Intussen heeft de EU een EU promotiemuseum geopend voor naar ik meen 35 miljoen, niet erg want Rijksmuseum zou 400 miljoen hebben gekost aldus een Eurofiel. Hoe durft die idioot dit te vergelijken.
De tentoonstelling gaat van eng donker naar het verheven Europees licht, bij mij gaat nu echter het lampje uit! Niet van mijn geld, verslinders! Elke Euro van het Rijksmuseum is prima wat mij betreft, maar naar dat Europamuseum had geen cent mogen gaan! Bah!
Lees die lijst straks wel. Eerst oesters eten bij Nam Kee. Wel zout.
En het hele grachtengordel zooitje heeft geen enkele moeite met adverteren op: het "vrouwvriendelijke" X-Hamster.
Wij zullen deze linkse Gutmenschen dan ook nooit begrijpen. Het IQ van deze personen moet toch ruim onder de 100 liggen.
Lieve jongens, ga lekker door, span een proces aan; altijd alle steun van tante Leens (kusje) en Kobus.
Ligt het aan mij maar achter het gros van de namen van de gutmenschen kan ik alleen maar zetten: wie?
bisbisbis | 05-05-17 | 18:09 hoezo plots, ik ben 't al sinds jaar en dag. Nou ja eigenlijk ben ik Misantroop maar vrouwen hebben een speciaal plekje in mijn hart, en dat is mijn misogyne kant
Deze witte politiek correcte wieven zijn de aandacht niet waard. Het valt me tegen dat Wouke van Scherrenburg erbij staat. Ik had haar wijzer want ouder gedacht.
Is Grolsch trouwens wijvenbier?
Wáár is Sylvana? Wáár zijn de meiden van Halal? Niet representatief.
-
Op 130 mevrouwen slechts één Hasnae, één Hasna, één Lamyae, één Beri en één Nadia.
-
Dit is tegen de afspraak, dames!
Van Eva Jinek had ik dit niet verwacht. Voor de rest ken ik bijna niemand uit deze lijst.
Beste Geen Stijl,
met verbazing zit ik dit nieuws te lezen. Tevens ook de stelling of ik haar zou doen. Dit heb ik ik even gemist vanwege onbeperkt tieten kijken dmv een klein Gifje. Wat kan het internet toch mooi zijn. Ik vraag hierbij om een herkansing.Mag het.... please.... ohh... plzzzzz. Oké nee is ja toch. Ik zou haar zeker niet doen. Te ranzig, net als al die andere nietszeggende namen. Ik stel me zo voor dat als ze hoofd geeft dat ze na afloop een cijfer vraagt of ze het enigszins goed gedaan heeft. Als je dan minder als een negen geeft pist ze hoogstwaarschijnlijk tegen je auto deur. Tenzij het een Prius is, dan krijg je nog een kans. Maar goed, vandaag is het bevrijdingsdag en volgens mijn opa moet je een aantal dingen achter je laten op zo'n dag; Je haat tegen iets wat heel lang geleden plaats vond en verleden tijd is en het naar de de toekomst kijken. Zeg maar NRC/Volkskrant versus GEENSTIJL. Oud tegen nieuw. En dan dit nog, Katja, jouw zou ik wel doen, al is het maar vanwege nostalgie.
Wat zijn kranten ook al weer?
Ik zie Patricia Paay niet in de lijst???
skoftig | 05-05-17 | 18:30
De meest oostelijke is Wouke v Scherrenburg, die woont in Grolsch territorium.
Weinig indrukwekkend die lijst, alleen Linda Duits die had ik hoger ingeschat, erg jammer.
Potverdorie, klinkende namen! Alsof je twee jaar DWDD voorbij scrollt.
Georgina? Katja ook? OMG, echt?
Haha het zijn ook allemaal wel het zelfde soort wijven.
Maar met een beetje geluk voor de vrouwtjes zelf zijn nu alweer vergeten waar ze eigenlijk voor getekend hebben. Een goudvis heeft nog meer verstand
Deze 100 vrouwen hebben vandaag vooral zichzelf monddood gemaakt, maar ze zijn te hysterisch om het te zien.
Ik kijk nu al uit naar alle 100 komende topics waarin ze 1 voor 1 uitglijden en een sexistische, objectiverende opmerking maken.
Die lijst van 100 is niet representatief:
Er zit geen neegster tussen
Er zit geen maagd tussen
Er zitten er maar 6 tussen die het anaal doen
Er zitten er 14 tussen die slikken
De meest oostelijke woont in Amsterdam-oost
Er zit er geen een tussen waar ik een fuck om geef
Als iedere reaguurder een eurootje per maand aan GS overmaakt, hebben ze geen adverteerders meer nodig. Ik heb het ervoor over, al was het alleen maar om die Belg te stangen. Het is maar een ideetje.
OhJee | 05-05-17 | 18:21
idd, geenstijl gooit eens een crowfundje open ofzeau of een girotje. Meer kracht om linksdraaiend hypocrietheid aan te pakken (en salonsocialisme etc etc).
de genoemde voorbeelden bevatten de woorden "ik zou". dat betekent dat het niet uitgesloten kan worden dat de reaguurders voorwaarden hebben waaronder ze iets "zouden doen", waaronder instemming van de dame in kwestie. dus.
OhJee | 05-05-17 | 18:21
En dan Jalta achterna?
Lijkt me ook wel een leuk intiatief.
Een tegenmanifest ondertekend door alle reaguurders.
necrosis,
Graaf van Egmont,
raskol,
lupuslupus,
poesmobiel,
luckygirl,
enz.
enz.
En niet te vergeten Berbaar, dat zeikwijf uit Den Haag.
"Jannetje Koelewijn, NRC". Die was toch van dat gedoe met Friso, in Oostenrijk?
verenoflood.nu/de-betere-mensen-ontpop...
Het leest wel als een aanbeveling voor GeenStijl
Om Eelc Bosch van Rosenthal vrij te citeren: Leer eens incasseren dames
Alma Mathijssen staat er 2x in. Die wil wel erg graag.
Als je anti anti dumpertreeten bent, ben je eigenlijk voor. Zou ze misschien willen figureren in DR101?
Kan iemand Arzu uitleggen wat 'intersectionaliteit' is?
Geen enkele man in deze namenlijst, zijn die soms niet aangeschreven? Dan is dit wel het TOPPUNT van seksisme, zo jaren '30!
242.000 reaguurders zijn buitengewoon minderwaardige mensen, allemaal.
-
en 130 deugdgleuven: deugen.
Je zou een SMS nummer kunnen nemen,zodat mensen met één SMSje een bijdrage kunnen leveren.
Volgens mij wonen ze allemaal in Amsterdam of in een straal van 30 km om Amsterdam
Laffe vrouwmensen met een minderwaardigheidsgevoel, een gekwetst ego, een glazen plafond-syndroom, dat alles overgoten met een policor-saus . Mag ik dan even een teiltje!
Boris die Sauertopf | 05-05-17 | 18:19
Nee, ik zit niet echt op advertenties te wachten met mijn brakke 1,2 mb/s lijntje. Dat neemt alleen maar bandbreedte in. Heb niks tegen advertenties (de schoorsteen moet tenslotte roken) maar als dat inhoudt dat ik 1 minuut moet wachten tot de GS pagina geladen is, dan is de lol er gauw af.
Het lijkt wel of hier professionals achter zitten, wat een toestand!
Dubbele namen, mannen ertussen, maar ook namen van mensen waarvan ik het niet geloof. Elma Drayer die eerder in een opinie duidelijk verklaarde dat GeenStijl vanwege aangevoerde zaken niet bestreden zou moeten worden pzich te uiten zoals het doet. Ze prees GeenStijl op diverse punten zelfs ondanks dat ze er ook kritiek op had. Ze niemde het een medium wat campagnejournalistiek bedrijft zoals de echter humorloze Joop ook doet. Om GeenStijl kun je tenminste dan nog grinniken volgens Drayer.
www.vn.nl/aangifte-tegen-geenstijl/
Ik heb inmiddels mijn abonnement bij NRCnext opgezegd. Waar kan ik de oorlogskas steunen?
Sorry, mobiel bezig.
Handig voor de Neuenberg 2.0
Hoeveel van deze dames hebben wel lekker zitten soppen bij 50 tinten grijs?
Want dat is niet sexistisch of vrouw onvriendelijk.. neuh..
Hanina Ajajaj staat er dan weer niet bij.
Boris die Sauertopf | 05-05-17 | 18:13
Ben je mal. Dat is zo'n type die wil dat je je lul wast voordat ze hem in de mond neemt. Die doet niks spontaan.
*even extra grof, want ze doen meelezen*
Als iedere reaguurder een eurootje per maand aan GS overmaakt, hebben ze geen adverteerders meer nodig. Ik heb het ervoor over, al was het alleen maar om die Belg te stangen. Het is maar een ideetje.
Ik vermoed dat al deze vrouwen zijn aangesloten bij de Bond ter bevordering van Contactloos Neuken.
Als iedere reaguurder een eurootje per maand aan GS overmaakt, hebben ze geen adverteerders meer nodig. Ik heb het ervoor over, al was het alleen maar om die Belg te stangen. Het is maar een ideetje.
@Organische evolutie | 05-05-17 | 18:17
Noam Chomsky praat alleen over zijn eigen meningen en is het daar dan altijd mee eens.
-weggejorist-
Graaf van Egmont | 05-05-17 | 18:02
Herkenbaar probleem, hier net ook een poging gedaan voor zowel GS als Dumpert (uiteraard via VPN, standaard bezoek ik overigens deze sites zonder, maar heb nu eenmaal mijn privacy lief) maar helaas geen ads.
Wat je nog zou kunnen proberen is cookies van derde accepteren wel toestaan.
Katje Schuurman en Georgina Verbaan hebben nota bene met hun blote doos in de Playboy gestaan, dus om seksisme is het hun niet te doen.
Zijn dit nu de vrouwen die betiteld worden als kankerhoeren die in hun reet geneukt moeten worden door geïntegreerdiërs. Want dat is gangbare taal en daar zijn ze niet tegen en praten ze overheen. Kan iemand mij uitleggen wat wel en wat niet mag. En kan ook iemand mij vertellen waarom je je met iets bemoeit als het je niet aanstaat. Dan zoek je het toch op. Bewaar deze lijst van mogelijke verraders der vrijheid maar goed. Misschien kan het stadsarchief er nog eens een kaart van maken. Domme aandacht vragers die zo graag gehoord willen worden dat ze vergeten dat alles dat ze doen geleend is van de bevochten vrijheid. Domme vrouwen je bevestigd nu precies het gelijkt GS. Zo dom zijn jullie.
Ik zou ze doen. Keihard. Allemaal.
Zo is het maar net! | 05-05-17 | 17:39
Ook Tijl Akkermans? Ik waarschuw maar even...
Wat een ironie, meer dan 50% van de clicks krijgen van 2 lesbo's met zwakke mannen en dan afgemaakt worden door vrouwen.
Schiet eens op met een plan, op tweakers reageren is leuk, maar niet zoals dit!
GVD!
@Harry Turtle | 05-05-17 | 18:10
Het 'ikke ook' effect. Zonder inhoudelijk te begrijpen waar het uiteindelijk nu om gaat toch je naam ergens onder zetten omdat vriendin/'collega' het ook doet, doe jij het ook... digitale mina's.. maar dan zonder een enkel inhoudelijk argument in relatie tot al die andere media.
En dan, Heleen Mees... godverdomme komop zeg! als je een intellect boven de 70 hebt moet je toch zo en zo al het besef hebben dat er iets niet in de haak is als zij haar naam ergens onder zet. Dan ben je als vrouw gewoon een domme lul.
@Harry Turtle | 05-05-17 | 18:10
Het 'ikke ook' effect. Zonder inhoudelijk te begrijpen waar het uiteindelijk nu om gaat toch je naam ergens onder zetten omdat vriendin/'collega' het ook doet, doe jij het ook... digitale mina's.. maar dan zonder een enkel inhoudelijk argument in relatie tot al die andere media.
En dan, Heleen Mees... godverdomme komop zeg! als je een intellect boven de 70 hebt moet je toch zo en zo al het besef hebben dat er iets niet in de haak is als zij haar naam ergens onder zet. Dan ben je als vrouw gewoon een domme lul.
Ze staan vast keihard te deugen op deze 4 en 5 mei. En intussen een Berufsverbot voor de journalisten van Geenstijl instellen. Politiek-correct activisme is het nieuwe nationaal-socialisme.
Professor Superhirn | 05-05-17 | 17:46
=
Geweldig, duidelijker heb ik het nog niet verwoordt gezien!
Moeten we nu van allemaal aangeven of we ze zouden doen? Pffff, daar gaat m'n weekend.
@despecialist | 05-05-17 | 18:09
Hoef ik niet te weten.
Misschien een leuk idee om per persoon op de lijst de hypocrisie aan te tonen? Ik zie er zo op het eerste gezicht al een flink aantal tussen staan met een behoorlijke hoeveelheid boter op hun hoofd. Verder is het natuurlijk een randstedelijk, misschien zelfs wel Amsterdams / Hilversums, ons-kent-onsje van professionele slachtoffers gecombineerd met oud-mediale meelopers.
Hahaha, zohee! "Deugzeugen", kent u die uitdrukking. Hahahaha.
Maar even zonder dollen. Hún Noam Chomsky plús een femdomsite keren zich ook af:
twitter.com/klapjes/status/8605274937...
Wel handig, zo'n lijstje met de 100 grootste linksch wijven van Nederland...
@brawler | 05-05-17 | 18:08
Jasses
ey boys dat ontdekkinkje van Jamapama is een artikel op zich he?
@Boris die Sauertopf | 05-05-17 | 18:13
No way
Reden waarom Asha Okselhaar er niet bij staat is ws. dat Elma Drayer wel op de lijst staat. Onderlinge kinnesinne en nijd tussen de vrouwtjes zijn nog wat belangrijker dan het gezamenlijke doel.
Wereld staat in brand. Gezeik om dumbert. Gelukkig zit er knop op de tv en je pc. Wat je niet wil zien doe je deze gewoon uit. Ooit van mijn ouders geleerd. Ga je drukker maken over echte problemen.
Mooie is de bomerang komt heel hard aan.
Zelfs mijn favoriete VK columniste heeft getekend, wat een deceptie.
Maar waar staat Dibi op deze lijst? Die zou ik ook zeker doen!
De geschiedenis herhaalt zich: onder het mom van het beschermen van de goede zeden wordt gepoogd een hele politieke mening onderuit te halen.
Zo kort na de verkiezingen waarin de Nederlandse bevolking in grote meerderheid, overduidelijk voor rechts en zelfs populisme koos..,
'moet er nu eens eindelijk wat substantieels gebeuren'. (...)
Laten we GeenStijl, DE stem van die nieuwe groep kiezers, frontaal aanvallen.
@louis6227 | 05-05-17 | 18:01
Gefotoshopt.
Elma Drayer staat er ook bij.
Dat moet een vergissing zijn.
Zo niet, dan ben ik een even verbaasd als teleurgesteld man.
Ik had Elma altijd hoog zitten.
Nu ben ik in verwarring.
Met Renée Frissen ( static.afbeeldinguploaden.nl/1705/259... ) zou ik dan best wel weer eens liefkozend een avondje door willen brengen.
Uiteraard enkel en alleen liefdevol, romantisch en met wederzijdse toestemming.
Hypocriet. Je hoort ze niet over films die vrouwenlijven verheerlijken (denk maar eens aan alle twee miljoen James Bond films). Alle 100 gelijk van de ruk carrousel gehaald.
Waar hun eigen boeken niet meer verkopen en hun conferences falen gaan ze anderen die wel succes hebben de mond snoeren. Met hun hypocriete moraal. En Defensie en Grolsch stinken erin. Wij zijn bevrijd om vrij te mogen denken en schrijven. Maar daar denken deze na-oorlogse dames anders over. Kennelijk. Dat zegt iets heel engs over ze.
In huize Mutz zijn deze zure mutsen niet welkom.
Rot toch op ( en dat zeg ik als vrouw.)
Hahaha... de voornamen van die vrouwtjes, lache!!
Wat is er mis met Toos, Joke, Tineke, Mies, Truus?
Vrouwen kunnen nu eenmaal slecht omgaan met hun eigen aftakeling en geven vanaf hun 27e anderen daar graag de schuld van. Door Geenstijl voelen ze zich vies en lelijk, terwijl het gewoon de tijd is.
Ze verschuilen zich achter hoogdravende goedmenswoorden zoals rechtvaardigheid, anti discriminatie, racisme, islamofobie, seksisme, populisten, etc, etc. Hun enige doel is ordinair links globalistisch activisme: het stopleggen en monddood maken van bepaalde politiek en media zoals GS en andere ("rechtse", lees: nationaal georiënteerde anti islam) meningen. Dit allemaal 'onder het mom van'.
Ook het feminisme en Herzenberger 't kielzog, is zo'n hypocriet clubje zalvers bij elkaar. politiek.tpo.nl/2017/02/13/zweedse-fem...
Een moderne variant van gedachten- en meningen inquisitie. Vroeger keerden ze zich agressief tegen het christendom, want ja, de christelijke vrouw moest worden 'bevrijd'. Nu lopen ze solidair te wezen met moslima's want die hebben toch een eigen mening.
Maar je hoort ze NOOIT over 17.500 ! vrouwen in seksslavernij, ja, in Nederland!!. Succes stelletje hypocrieten. www.telegraaf.nl/binnenland/25909881/_...
En dikke pluim en bier naar keuze voor Annabel! Voor whoppa in your face column.
100 hysterisch gefrustreerde wijven pleasen of 2 miljoen mensen bereiken... Nou adverteerders, lijkt me een simpele keuze.
@Ad Hominem | 05-05-17 | 18:07
Ik zit graag aan vrouwen, vrouwen hebben daar ook geen moeite mee, ze zitten ook aan mij.
Vrijheid is ook prima, het probleem is juist dat deze domme aandachtsvragende mutsen niets met vrijheid te maken hebben.
Wel beetje lui van Rosanne, zo te zien heeft ze dat manifest gewoon in het Whatsapp groepje '50 shades of Grey meiden filmavond" gepost.
Plotseling heb je het: je wordt mysogyn.
Helle Hueck, die sneue dwergin ? Moet die ook weer even aandacht ? Man man man. Enfin, Telelinda staat er niet op, dat is netjes, en verder eigenlijk alles wat deze aandacht niet nodig heeft ook niet.
Katja Schuurman www.telegraaf.nl/prive/27832288/__Katj... En die zit te zeiken ?
Twee actrices, een politica, humorloze dame die denkt dat ze grappig is, een racistische docu maaktser, een stalker en een journaliste die door Pim vereeuwigd werd. De rest zegt me helemaal niks.
Wat een rust.
Heeft net weer een nieuwe vriendin, zei de Telegraaf vanmorgen.
GeenStijl is een van Cashcows in de deal tussen de eigenaar van de NRC en TMG.
Ik denk eerder dat de koper zich achter de oren gaat krabben, want het marktaandeel komt in gevaar. Ik denk dat deze mutsen binnenkort in het hok moeten want zij brengen met zijn allen nooit zoveel geld in het laatje als GS. Kortom, de onrendabelen gaan om hun oren krijgen.
op een dag drink je geen grolsch meer,
Omegod, heel linksdraaiend gutmenschland gaat los en door dit te doen komt er alleen maar keihard naar boven hoe hypocriet ze zijn. Huehehehehehe
oja en sunny bergman, wil je dit even niet doen:
static1.persgroep.net/volkskrant/image...
Ach gut, die vrouwtjes. Ik heb zowaar een beetje medelijden met de ondertekenaressen van die oproep.
Ik zou zeggen, begin maar een campagne om de ledenaantallen van deze zogenaamde kranten kapot te maken. Ik ben die linkse deugpsychose meer dan zat, het begint hier aardig op de DDR te lijken met al die verklikkers en censuur.
Jeroen Pauw gaat het druk krijgen, of zou hij ze allemaal al gehad hebben?
GeenStijl is mijn website, in goede en in slechte tijden. Dat grachtengordel-manifest is echt fouter dan de oorlog. Echt stuitend dat die mutsen op 5 mei zo'n stunt uithalen. Vrouwen en vrijheid, daar moet je allebei van afblijven.
nieuwe reclame van grolsch zelf: als je ons bier zuipt ben je een smerige alcoholist
en nu maar wachten tot het geld binnenstroomt.. proest
En dit is echt allemaal in relatie tot dumpert reeten ?
dan vind ik het hilarisch!!
een paar dagen eerder is SA verkozen in een commissie voor vrouwen rechten, en hier maken mensen problemen over dumpert reeten, prachtig de hypocrisie...
Ik zou ze allemaal doen behalve Jacqueline Maris.
is Linda Duits de vrouw van Frans? Soms mis ik de Galmorama
Geleuter over "vrijheid" op radio en tv!
Meer dan een miljoen mensen worden cordon-gesanitaird.
"Vrijheid" is ver te zoeken in dit land.
Oh jee is virtuele verkrachting ook al strafbaar dan?
Ook maar eens een overzichtje maken van antisemitische reacties op joop?Ik teken!
Ik weet niet precies wat ik ervan moet vinden. Ik ga even naar de keuken met mijn vrouw overleggen.
Je zult maar Coco heten...*zucht!
Zo heette vroeger een parkietje bij ons thuis...
Claudia, bij wie mag ik schuilen als zestigjarige blanke Nederlander? Bij mij is er bij jou zeker geen plaatsje vrij.
Georgina vergaan heeft GVD in de playboy gestaan!
Toen waren de muntjes van de adverteerders wel goed.
Neeeeeee!!! Els van Driel ook op de lijst???
En ze kon nog wel zo goed... ja, wat eigenlijk?
-weggejorist-
Deze vrouwen vinden allemaal dat Geenstijl vrouwonvriendelijk is, en komen in actie. De vraag blijft waarom juist tegen Geenstijl? Waarom niet tegen FHM? Of inderdaad xhamster. Nee, Geenstijl moet kapot. Dat is hypocriet.
PS briljant die Volkskrant-ad op Xhamster
PPS nog briljanter dat de SJW-ers 'of color' weer meteen beginnen te janken dat de witte SJW-ers geen rekening met hun Onmetelijke Leed houden.
Overigens heb ik vanmiddag mijn adblocker uitgezet op GeenStijl, maar ik heb nog geen enkele advertentie voorbij zien komen. Dat kan dus 2 dingen betekenen:
1 alle adverteerders hebben al opgezegd
2 de server herkent mijn franse IP adres niet of vindt het niet nodig om mij nederlandse advertenties te sturen.
Tijd voor een onafhankelijk GeenStijl. Bv in een model waar de reaguurders gezamenlijk dr TMG uitkopen. Huidige redactie blijft inhoudelijk verantwoordelijk. Reaguurders ontvangen dividend zodra er winst gemaakt wordt. Holman, Teeuwen, een oud CFO en commerciele man in de Raad van Toezicht en gaan met die banaan.
de Voorzittert | 05-05-17 | 18:00
Als je een Referendum kunt organiseren dan kan dit ook. Ik doe mee met de IPO. Cashen!
Georgina heeft echt wel recht van spreken!
Dumpertreeten avant la lettre.
www.esquire.nl/mantertainment/news/a24...
www.youtube.com/watch?v=1X7pOVs5Yx8
Typische vrouwenreflex van Katja Schuurman: eerst jarenlang je poen verdienen met je flamoes en wanneer die begint uit te drogen, flux voor de rol van vrouw met een mening kiezen.
Vrouwen tegen vrijheid van meningsuiting... je zal er maar tussen staan.
giphy.com/gifs/applause-slow-clap-rea...
Domme gans 2.0
@McStuiver | 05-05-17 | 17:49
En dan doe ik mee!
Die "dames" en "heren" met hun lange tenen zijn hard bezig om de enige website die blijft waarschuwen voor de islamisering van Nederland de nek om te draaien.
Ik wens al die blinde, achterlijke, linkse zelfverklaarde Übermenschen van harte een leven onder de sharia toe.
Ik hoop het nog mee te maken want ik heb zelf in landen gewoond waar dat het geval was en zal mij verkneukelen aan het gejammer en gejank van die linkse sukkels.
Dit soort achterlijke minkukels hebben geen idee waar ze op af stevenen en hebben geen flauw benul van wat de misogyne islam voor ze in petto heeft zeker vergeleken bij datgene waar ze zich nu druk over maken.
Nogmaals, debiel links volk, ik gun jullie een leven onder de sharia van harte.
Wel sneu voor jullie en mijn kinderen en kleinkinderen, maar vertel wel eerlijk aan jullie kinderen en kleinkinderen dat jullie zelf de oorzaak waren van de ellende.
Grabb them by the push.. .... oh wacht......
Ze hebben piemols.
Goed geen Grolsch meer dus. Die was duidelijk.
Maar mag Xhamster nu dan nog wel?
Wordt toch wel moeilijk, zo.
Kijk Goergina Verbaan bekende-nederlanders-naakt.nl/picture-...
Nou, dat zijn ze dan allemaal hè. Een stuk of 70 (? heb ze niet geteld) vrouwen van de pakweg 9 miljoen. Ja, dat is een hele kleine minderheid. Gelukkig zijn er dus nog genoeg echte vrouwen over.
@Abject | 05-05-17 | 17:49
U haalt wat uitgevers door elkaar.
Eigenaar NRC wil TMG kopen en dus GeenStijl. Worden rare bedrijfsfeestjes.
.
Tijd voor een onafhankelijk GeenStijl. Bv in een model waar de reaguurders gezamenlijk dr TMG uitkopen. Huidige redactie blijft inhoudelijk verantwoordelijk. Reaguurders ontvangen dividend zodra er winst gemaakt wordt. Holman, Teeuwen, een oud CFO en commerciele man in de Raad van Toezicht en gaan met die banaan.
Hoe durf je jezelf "journalist" te noemen als je hier onder je handtekening zet? En waarom is de mening van zogeheten BN'ers relevant? Is de mening van Marcia Luyten en Hella Hueck meer waar dan de mening van Henk en Ingrid? Ik vind het echt een zwaktebod in de discussie, zo'n lijstje met deug BN'ers. En het oproepen van een adverteerders boycot, dat doe je niet als journalist.
Indrukwekkende lijst. Zoals al eerder gezegd: een oproep tot boycot gaat te ver, maar een beetje zelfreflectie bij GS mag wel. Waarom gebruikt Geen Stijl standaard voor NRC de afkorting NSB? Dit is, zeker rond 4/5 mei, wel een erg beladen vergelijking. Het imago-probleem is misschien niet leuk voor GS, maar dit conflict levert ook weer veel publiciteit op en trekt misschien wel weer nieuwe adverteerders aan. En als iedereen nou een AdBlocker gaat gebruiken, is het probleem ook opgelost.
Ik zag onze muzen SS, Asha en Anne Fleur er niet tussen staan. Niet elitair en wereldvreemd genoeg voor dit greupje eloquent geselecteerde hoofdstedelijke deugvagijnen ?
-weggejorist-
De grote vraag vanavond is, gaat Pauw haar doen?
Wouke van Scherrenburg??? Mens, ga toch koken.
Zielig stel huilkutten.
allemaal vrouwen op de lijst, blanke vrouwen. Donkere vrouwen en mannen mochten niet meetekenen. Racisme iemand?
.
En maar adverteren op Xhamster, wat een vieze lui bij Volkskrant.
Dus dit zijn de bijvrouwen van Gargamel [vzmh].
De zure zuignappen brigade.
Het grappige is dat het echt stuk voor stuk onbekende zeurpieten zijn. Ken ze niet, wil dat overduidelijk graag zo houden.
Weten de adverteerders van deze kranten eigenlijk wel dat ze indirect censuur en daadwerkelijke vrouwenhaat faciliteren? Het zou mooi zijn als alle adverteerders stoppen met NRC, Volkskrant, et cetera. Dat walgelijke clubje dat denkt de moral high ground te hebben terwijl ze zo vrouwonvriendelijk als de pest zijn, vrijheid willen onderdrukken en censuur willen toepassen d.m.v. broodroof is knettergek; daar moet je als adverteerder zo snel mogelijk je advertenties weghalen, want hier wil je absoluut niet mee geassocieerd worden.
Domme deug-gleufjes, snappen ze dan niet dat er zo meer anti deug-gutmensch-grachtengordel-linksch-feminist-en dergelijke meuk ontstaat?
Als je nou echt wil dat je iets voor elkaar wil krijgen, doe het dan met onderbouwende feiten zonder te schreeuwen en een tegenpartij direct aan te vallen.
En wie is Arzo Arslan eigenlijk?
Is er ook een lijst van personen die het gevraagd is en de nog gewoon voorstander waren van VVM? Ik ga graag positief het weekend in.
Het leest wel een beetje als een lijstje uit de Oprechte Almanak van Vindicat.
Dat dan weer wel.
Wij van WC eend zeggen dan die anderen niet deugen..
Een beledigde partij geeft de beledigers altijd gelijk. Altijd. Anders zou er namelijk niets te beledigen zijn. Wie de schoen past valt niet ver van de boom. De advertentie bewijst eens temeer het totale faillissement van de geprinte nieuwsmedia.
Oh, @ redactie, mag die sneue tronie van Claudia boven dit topic weg? Of moet ik dan weer mijn adblocker aanzetten?
Ik ken slechts een aantal "dames" op deze lijst. Wel handig dat ze in lijstvorm komen, dat veegt zo lekker af.
En vrouw Stokman is er kort over: "wat een stel domme kutten".
Helemaal juist samengevat.
Wijven hebben ook altijd wat te zeiken.
Leuk stukje van Bel.
-weggejorist-
Ik vind die oproep tot een boycot tragisch.
Nou Rosanne zit weer bij Pauw vanavond huilie te doen. Reactie u ook of doet u geen moeite ?
Meeste mannen aan de zijde van deze vrouwen zijn totaal cucked. Deze selectieve verontwaardigde jankwijven geven geen fuck om werkelijk vrouwenleed.
Papegaaien slechts de progressieve waanzin uit de VS na.
Bizar om te zien hoe die dames zichzelf een soort zelfgeschapen kalifaat in manoevreren. Het feminisme is nu definitief dood.
Tijl Akkermans. Is dat geen jongensnaam? Of is ie heaumeau? Dan mag hij er tussen staan. Foei Tijl. Niet zo lang rondhangen tussen die wijvon bij het koffie apparaat.
Lijst B artiesten en andere sneu neuzen, Who cares.
Die Linda Duits is ook diep gezonken...
Katja Schuurmans, mijn muze en vaste gastrol in de rukscenario's van elke gezonde heteroseksuele man in mijn leeftijdscategorie, staat er ook tussen.
Ik pleng een traan.
tering tyfus, kon je dat niet afkorten? scroll me de pleuris voor geen-stijl-waardig nieuws..., mag ik dan bij jou? NEE!
Ik mis Mattie en Wietze. Ook twee van die zeikwijven.
Afgezien van Georgina Verbaan en Eva Jinek ken ik deze wijven niet.
Georgina ken ik natuurlijk uit Playboy, waar ze met haar tieten liep te pronken en Eva Jinek ken ik van dat boobies-filmpje, waar ze met haar tieten loopt te pronken.
Cheeky Bastard | 05-05-17 | 17:49
Precies, maar als het hun uitkomt dan willen ze wel de seksistische aandachtshoer spelen.
p.s. PLaymate Katja Schuurman staat ook op de lijst. HYPOCRIETE SLET!
De ene helft is lesbisch en de andere helft zijn borderline gevallen.
Nog meer namen?
En nu?! weet ik niet meer wat ik moet roepen want ik zou ze doen is fout, want vrouwvernederend maar ik zou ze allemaal nooit niet doen is ook fout, want zijn ze niet mooi genoeg? dus vrouwvernederend. WAT WILLEN ZE NOU?! Ik zou ook wel eens willen dat ik mijn geaardheid, sekse of kleur zou kunnen gebruiken om kritiek/gefuck/weerwoord of whatever niet te hoeven te accepteren want (vrouw, kleur of homo) maarja dat kan niet want heb ik ff pech, ik ben een blanke hetero man! Fuck dat gekwetst zijn omdat je dat graag zo wilt. Grow some balls en get over it!
De laatste stuiptrekkingen van de oude media. Waarom geen betaalmodel voor geenstijl? (vrijwillig) De Grolsch-marketingmanager denkt dat doelgroep van bier bij Linda en de NRC lezertjes zit. :)
Katja Schuurman? Die dankt haar hele carriere aan 'objectivering'.
LOL al die bladenmensen.
De 'Koop niet bij Jooden'-NSB-brigade om er zelf beter van te worden.
Een bangalijst zonder Joop scibenten.
D'r zit er ook werkelijk (en ook gelukkig) geen één tussen waarvan ik denk, "da's jammer, want dat vind ik wel een tof wijf".
Verder is het een indrukwekkende verzameling publiek geld verbranders, dat mag enige naam hebben.
Overigens een goede publicatie, weet wie/wat je voor je hebt mocht je ze op enig moment ontmoeten.
Media die deug nieuws maken over zichzelf is al ieuw.
Geenstijl/Dumpert op deze nsb achtige manier kapot proberen te maken is echt gewoon vies hoor.
Bah.
Als vrouw heb ik totaal geen moeite met GS en Dumpert.
@Zo is het maar net! | 05-05-17 | 17:39
Als ik ze zou kunnen doen, zou ik ze geen van allen doen. Hoogstens een kopje koffie mee drinken.
-weggejorist en opgerot-
Ik snap geen ene reet van die vrouwen meer, terwijl ik zelf vrouw ben.
Goedmenschen: Verenigt u !! (als het even kan op kosten van het belastingbetalende gepeupel ...... het gaat u lukken)
Gooi als eerste nu eens die smerige TV de deur uit... Is het grootste deel van bovenstaande klaplopers gelijk werkloos.
Het is wel een stel vrouwen met een bepaald etnisch profiel of mag ik dat niet zeggen ?
En waar is Sylvana ?
De Breij mag niet bij mij. Herpesberger en Jinek wel.
Margriet Oostveen staat er 2 keer op. Enfin, daarmee is maar weer bewezen dat veel vrouwen geen gevoel voor humor hebben. Dames, ga je eens druk maken over het onverdoofd ritueel slachten: dat is pas echt erg.
Sukkels.
Ach, het is heel simpel: "Niet tekenen = geen werk meer bij de PoliCor mainstream media = WW uitkering voor alle BN-ers en andere 'artiesten.'"
Hoe triest is dit clubje, ga de playboy en pornhub lekker verbieden.
Kijk maar eens wat mannen daar uithalen, ik boycot al deze kortzichtige kortharigen tot mijn deadtd
Afgezien van Georgina Verbaan en Eva Jinek ken ik deze wijven niet.
Georgina ken ik natuurlijk uit Playboy, waar ze met haar tieten liep te pronken en Eva Jinek ken ik van dat boobies-filmpje, waar ze met haar tieten loopt te pronken.
Voorjaarsoffensief? Voorjaarsoffensief! Fuck regressief links en hun "identity politics" welke ze overgenomen hebben uit de USA. De leugens gaan doorgeprikt worden.
-weggejorist-
Duidelijk, de Persgroep HAAT GeenStijl, edoch, de Persgroep is vooralsnog de aanstaande eigenaar van TMG, en dus GeenStijl. Wie betaald, bepaald, zie PCM: sevenxseven.wordpress.com/2009/06/23/...
Wat zijn de plannen om daar aan te ontsnappen, redactie?
Gaan jullie nog in verzet, of wordt het collaboreren met de vijand?
@Mahatma | 05-05-17 | 17:46
Ayaan Hirsi Ali is naast aandachtshoer ook feminist pur sang... alleen ze ligt niet zo lekker in bepaalde kringen vanwege haar strijd tegen het relifascisme.
Goh. Je zou eigenlijk de postcodes van de dames erbij moeten zetten. Dan blijkt 90% in dezelfde 2 vierkante kilometer te wonen.
Als Geenstijl echt in de problemen komt, zet gewoon een crowdfunding actie op. Zoveel bezoekers, hebben vast zat mensen wat geld over om de site in de lucht te houden. Triest als het zou moeten, maar als de nood er is dan maar zo.
Maar kunnen we dan ook een lijstje van afgehaakte adverteerders tegemoet zien? Handig bij het inkopen doen.
-weggejorist en opgerot-
LOL @ Zo is het maar net! | 05-05-17 | 17:39:
De enige juiste reactie naar dit soort opgedroogde SJWs is lachen. Kei- ende loeihard uitlachen, recht in de murf.
Dit soort autoritaire clubjes zijn daar namelijk net zo bang voor als elke dictator: lachende mensen betekent controleverlies.
Bijna allemaal blanke dames.
Nu ik weet dat alle gleufdieren der redactie van de Volkskrant en het NRC de tegels lezen:
.
Nee, ik zou jullie *niet* doen. Ik zoek wel iemand uit die wel wat in de bovenkamer heeft zitten en niet vervuld is van linkse deugwoede.
Bijna allemaal blanke dames.
Waar staat Asha ten Broeke?!
Pfff, wat een stelletje zure mutsen.
"... Heleen "Mag ik je ballen likken" Mees..."
Nee dank u, er zijn grenzen aan 'seks hebben met,' een grens is dat je het niet doet met iemand die zo labiel is dat ze langdurige therapie nodig heeft.
Bovendien vind ik het ook niet kies om het met iemand te doen die qua IQ nogal beperkt is, ongeacht haar mentale conditie.
Dit zijn beroepsklagers, allemaal. Waar zijn de sterke feministen gebleven?
Ze staan vast keihard te deugen op deze 4 en 5 mei. En intussen een Berufsverbot voor de journalisten van Geenstijl instellen. Politiek-correct activisme is het nieuwe nationaal-socialisme.
Nu ik weet dat de alle gleufdieren der redactie van de Volkskrant en het NRC de tegels lezen:
.
Nee, ik zou jullie *niet* doen. Ik zoek wel iemand uit die wel wat in de bovenkamer heeft zitten en niet vervuld is van linkse deugwoede.
Linksige types die te weinig piemels krijgen, aandacht hoeren dus
Is georgina verbaan niet die actrice - wat in vele Nederlandse films en series- naakt rond paradeert?
dat zal goed fikken op de brandstapel
Claudia de Breij?!?!?! Was die godverredomme niet cabaretier???? En die ondertekent nu OP BEVRIJDINGSDAG een manifest tegen een bepaald soort humor???? Dat is echt alle ironie voorbij.
Wij van WC eend zeggen dan die anderen niet deugen..
Wat zien ik, "vrouw ga kóken" staat er ook tussen...
Correctie. Maar verder geen mannen die iets toevoegen?
Prima. Een complete blacklist van mensen met wie ik NOOIT meer wil samenwerken. Laat het dan maar oorlog zijn.
Groepsdeugen!
Allemaal een pets op de billen en hup de keuken in.
Is het niet gewoon keiharde smaad, roepen dat jullie aan verkrachting doen? Lijkt me prima voor een aanklacht hoor.
Alle ondertekenaars ongezien de driedubbele vlektyfus en de moeder, allemaal!
-weggejorist-
Shame Shame Shame....
Maar verder geen mensen die iets toevoegen?
En ik mis Sylvana.
Die moet sowieso nog een keer volgeblaft worden.
Virtueel dan heh, maar dat snapt een kind. Syl nu ook.
-weggejorist-
Is toch handig, zo'n zeikwijvenoverzicht.
De grote lijst van kleinzerige deug- en moraalridders van Nederland die probeerden een politiek onwelgevallig blog kalt te stellen. Opdat wij nooit vergeten.
Tijd om dit groepje eens goed vol te blaffen met common sense.
In alle gaten.
Zoals net op Joop geplaatst:
De site is een invloedrijk onderdeel van de publieke arena, met bijna twee miljoen unieke bezoekers per maand en nog eens 88 duizend volgers op Twitter.
Inderdaad. Beste adverteerders: krab je nog eens achter de oren voordat je een dergelijk populair en activistisch blog schoffeert ten faveure van een handjevol schrijvers in oude media die hard de kant van de dodo opgaan. Heb je twijfels of je wel met goed fatsoen daar kan adverteren, vorm dan zelf een mening door de site eens een tijdje te lezen, maar laat je in geen geval een mening aanpraten door een groep mensen die wellicht oprecht moeite hebben met de toon van de site, maar er vooral op uit zijn de inhoud uit het publieke debat te weren.
Jezus Christus, er komt geen eind aan die lijst. Nog twee jaartjes "ausharren" en eindelijk geëmigreerd. Weg uit dit tranendal.
Fijn. Een handig overzicht van 'vrouwen' die dus nóóit zullen mogen delen in mijn unieke genenpakketje. Ze laten zich maar bespringen door een (binnenkort ongetwijfeld werkeloze) Grolsch-marketingmanager. Of door een vers geïmporteerde dobberneger, die zijn kennelijk niet zo kieskeurig.
Ik ben het in 3/4 van de gevallen compleet niet eens met wat er op GeenStijl gezegd/geschreven/gereaguurd wordt. Maar dat betekent godverdomme niet dat GS en Dumpert geen bestaansrecht hebben, of dat bedrijven in de hoek gezet moeten worden door een stel overgevoelige idioten dat geen idee heeft wat satire of humor is.
Wat een sneu wijvengejank.
Wijven ja, en dat zeg ik niet met trots.
Dit is grachtengordelsolidariteit. Lang woord maar een heuse pathetische realiteit.
This means war bitches.
beter klaagt rene de persgroep aan wegens smaad en laster
Oh kijk 90% is zelf journalist bij de Persgroep & Co, gek zeg.
100 Deugzeugen!
-weggejorist-
Die namenlijst is precies de lijst van mensen waarvan ik walg. Willen anderen laten denken als hun 1-dimentionale wereld. Ik kijk geen Buitenhof, lees geen NRC, lees geen Happinezz, lees geen Linda, kijk geen Radar en kijk geen VPRO. Donder op met je politiek correcte ubermensch mening.
Allemaal keffertjes op eigen erf. Next!
Zit Peter r de Vries er nou niet tussen?
Ik zou ze doen. Keihard. Allemaal.
REAGEER OOK