Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Pechtold op bijeenkomst met Hamas kopstuk. Stilte

We nemen u even mee naar 2013. Alexander Pechtold haalt in de TK ongekend hard uit naar Geert Wilders, wantomdat die op een bijeenkomst was geweest waar ook ongure types met bloksnorren de rechterhand alsook NSB-vlaggen hadden gezwaaid. Ja, dat was wat. Wilders noemde Pechtold toen een zielig miezerig mannetje, maar nam later wel afstand van de aanwezigheid dat roedel Ben van der Kooijens op PVV-feestjes. Terug naar 2017. Malieveld, Den Haag. Demonstratie 'Tegen de Haat'. En wie zien wij daar tussen de Palestijnse vlaggen? Het is de alom foute Abou Eenarm. Een hele foute Hamas-pipo, met hele foute denkbeelden, hele foute agenda's, een hele foute Google Search en een nog foutere advocaat die kennelijk krantenstukjes foetsie kan maken. En dan hebben we het nog niet eens over hoe iemand met 1 arm de Nederlandse nationaliteit kan krijgen. Was er een tekort aan knopjesdrukkers ofzo? Dus wij vriendelijk vragen (tot 2 x toe) bij @APechtold hoe dat nou zit. Zo'n D66-leider die goede sier zit te maken met zijn pregnante aanwezigheid op een manifestatie tegen haat, waar dus doodleuk jodenhaters rondbanjeren. Maar helaas, geen reactie. Ruisend struikgewas, tumbleweed, in de verte klinkt een reiger. Stilte. zijaanzijmethamas.jpg Verzin een list, Alexander (inreisverbod, uitreisverplichting, NL paspoort door de shredder). Want Amin Abou Rashed staat weer zij aan zij met hele foute vrienden. Klikt u vooral op de tweet van Keesje Maduraatje.

Reaguursels

Inloggen

WTF Pritt. Het malieveld is voor iedereen openbare toegankelijk. Sinds wanneer is een demonstratie een totaal-endorsement van alle gedachten van alle aanwezigen?
.
Ik heb voor het referendum als een dolle lopen flyeren voor GeenPeil. Heb ik nu ook automatisch ingestemd met alle posts en reaguursels op Geenstijl?

MultiPlex | 06-02-17 | 22:59

@mallekater

Klets niet uit je nek 99,9% van de resoluties zijn ingediend door de OIC club.
Daar zijn 56 islamitische landen in vertegenwoordigd die als streven hebben
een palestijnse staat met als hoofdstad al-Quds, oftewel Jerusalem.
Die 56 landen proberen ook een anti-defamation resolutie er door te drukken.
Dat is een resolutie tegen godslastering, lees belediging van de islam.

houtvlot | 06-02-17 | 22:54

Wat een rare meneer hè, die meneer Pechtrolt.
Ik hoop dat hij 15 maart ongelofelijk op die rare bek van 'm gaat!

pro1991 | 06-02-17 | 18:44

Wilders, What Else?

Jack Jersey | 06-02-17 | 17:47

@El Vato loco | 06-02-17 | 15:06
Ik citeer onze collega reaguurder Hucklebein om u te beantwoorden:
"Lezen soepkip, lezen: dit schrijfsel wil je duidelijk maken dat als er één enkele gek bij een bijeenkomst van Wilders is, deze deugmenschen meteen Wilders daarop aanvallen. Nou, als je dan consequent bent mag je dat dan dus ook bij een sujet als Arrogander Pechtold doen."
FW Ta-183 Huckebein | 05-02-17 | 20:45

telelezer | 06-02-17 | 17:33

@El Vato loco | 06-02-17 | 15:06

Dat die vent nog niet van zijn Nederlandse nationaliteit is afgeholpen is zowiezo fout maar dat is bijzaak.

Het gaat er om dat meneertje Pechtold een vreselijke hypocriet is omdat hij er zelf wel altijd als eerste bij is om GW er op aan te spreken als er foute mensen op bijeenkomsten zijn waar GW ook aanwezig is.

krem | 06-02-17 | 15:57

Waren Lodewijk Asscher en Jesse Klaver er ook niet bij? Vanwaar dan al die eenzijdige aandacht voor ene Pechtold? Is hij zoveel belangrijker?

Pace | 06-02-17 | 15:18

Omdat die vent er toevallig ook is is het fout? Wat een non-nieuws. Onze geblondeerde leider is heel vaak ook samen met dubieus gezelschap..

El Vato loco | 06-02-17 | 15:06

-weggejorist-

PopeyeKamper | 06-02-17 | 14:44

TB2318 13.06

Lachuh met jou en je enthousiaste medemakkers...
Inmiddels is vastgesteld dat die foto's zijn gefotoshopt.(zie het AD)

Wat een losers zijn jullie, en ook de GS figuren die dit soort bagger kritiekloos het net opflikkeren.

Dus voortaan toch maar even kijken of het verhaaltje waar je zo blij mee bent wel klopt.

mallekater | 06-02-17 | 14:33

Ik zag net een foto van Pechtold tussen Islamterroristen Die stomme Gutmenschen van D66 roepen dat het gefotoshopped is. Trap er niet in mensen Wilders is veel te eerlijk voor fotoshoppen Weg met Pechtold Leve Geert!

TB2318 | 06-02-17 | 13:06

Loser, 10.4Klopt
De Westerse rechtsstaat heeft minstens 20 veroordelende resoluties uitgevaardigd tegen de staat Israel, wegens op grofste manier schenden van de internationale rechtsorde.
ZIJ mogen dat, of liever ZIJ permitteren zich dat.
DAT kan men van de Palestijnse staat niet zeggen.

mallekater | 06-02-17 | 12:02

@loser 1046
Tot zo ongeveer 15/3

pennestront | 06-02-17 | 10:51

Tja, islam, palestijnen en de westerse rechtstaat. Zij zijn zielig dus mogen alles doen. Hoe lang nog kan deze onzin volgehouden worden ?

loser | 06-02-17 | 10:46

Jemagookniksmeer 0759
Dus wanneer anderen een miskleun begaan is het volkomen gerechtvaardigd dezelfde miskleun te begaan?
Wanneer een ander -tig vrouwen en kinderen vermoordt is er eigenlijk niets tegen in te brengen dat jij dat zelf ook doet?
Onder het motto: ZIJ doen het ook, dus mag ik het ook??

Heb je zelf geen oordelend vermogen en toets je dat gebrek daaraan aan de helaholaberichtgeving in de helaholamedia die je o.a. hier op het internet vindt?

Die achterlijke berichtgeving was bijvoorbeeld van toepassing toen Harry van Bommel meeliep in een demo tegen de nederzettingenpolitiek van de Israeliers( niet te verwarren met Joden, want daar ging het niet over), was eveneens zichtbaar toen Wilders zich meermalen enthousiast in fascistische demonstraties manifesteerde waarbij we maar moeten aannemen dat de brave borst niet wist in wat voor demo hij verzeild was geraakt?

Zelfs toen de makkers van AFD en Pegida unaniem de rechterarmpjes in de lucht gooiden teneinde heil, heil, heil, te roepen had Wilders nog steeds niet door waar hij eigenlijk was?

Wat voor iemand als Wilders, toch een fervent voorstander van de Joodse Staat en verdediger van Joden toch een min of meer negatieve actie moet zijn geweest??

Maar ja, als Wilders en van Bommel het mogen mogen Pechtold en Abou huppeldepup het niet.

Ik begrijp het nu.

mallekater | 06-02-17 | 10:23

Heeft die eng nek dochters?
Wat moet je je kinderen haten als je ze bewust met zo een toekomst wereld probeert op te zadelen.
Heel eng dit!

johan3 | 06-02-17 | 10:12

Vroeger werden landverraders veroordeeld en kregen ze een gepaste straf, nu krijgen ze na hun verraad een dikbetaalde baan in Brussel...

alpha centauri | 06-02-17 | 09:46

Jongens, toe nou, spreek Pechtold en zijn gang niet tegen anders wonen we straks in een republiek. De D van Democraten moet vervangen worden door de D van Dictatoren bij D66.
Democratie past hen alleen zoals het hen uitkomt. Wordt het anders dan prijzen zijn de dictatuur. Want zoals zij het zien is het. En dat klopt: dat is HUN waarheid. Maar hoeft nog steeds niet de ECHTE waarheid te zijn.
Maar dat snapt Pechtold en aanhang niet.

Albert5000 | 06-02-17 | 09:41

Berbaar | 05-02-17 | 21:21
Berbaar ontwaakt ook weer uit zijn zinloze bestaan.

stroopa | 06-02-17 | 09:39

-weggejorist-

Akke-de-Miekus | 06-02-17 | 09:34

Pechtold faciliteert een anti semitisch Europa en ga
me nou niet vertellen dat er geen correlatie bestaat tussen de toename van het islam liefhebber en antisemitisme.

succesvol | 06-02-17 | 09:20

ristretto | 06-02-17 | 07:23 gezien je tijdstip posting ben je waarschijnlijk werken , maar toch :zonder islam was Geert niet nodig geweest, en iets met minder uitkeringen bijstand zorg en AOW, WIA Schizofrenie vooroordelen en roofovervallen moskeën jodenhaat ,zieligheid vrouwenhaat misbruik plofkraken en Haat tegen alles en z'n moer.
Dus maak mijn keuze makkelijk , als dat allemaal weg kan door een stem , zoek dan maar niet meer naar verlichting ,want de opluchting en ontspannen rust zal van ons land een soort zweden maken.... oh ja iets met rape en gang bang.;-)

medelmo | 06-02-17 | 09:06

Pang pang Pechtold. Vreselijk vent. Hans van Mierlo draait zich om .,,

franck7020 | 06-02-17 | 09:01

Het zijn en blijven nou eenmaal de knechten van twee meesters, die slinkse rode rakkers.

FreeVogelaar | 06-02-17 | 08:35

Alexander Draaitol.
*associaties met Seyss-Inquart en deze flapdrol krijgt*

pennestront | 06-02-17 | 08:28

En zo rolt policor Nederland.

Abu Shabu Shabu | 06-02-17 | 08:24

Pechtold = Racist

Accident_Prone | 06-02-17 | 08:21

Dus de conclusie dat die twee op een of andere manier iets met elkaar te maken zouden hebben laat staan elkaars meningen zouden delen is redelijk hoog uit de lucht gegrepen humbug.

mallekater | 06-02-17 | 07:25
Misschien gaat het er ook een beetje om dat het kereltje Pechtold zelf was die ook op deze manier redeneerde toen Geert Wilders werd gespot op een bijeenkomst waar ook foute figuren waren?
Zoals ook in het stukje staat omschreven?

jemagookniksmeer | 06-02-17 | 07:59

ich hab es nicht gewußt

dat weet je | 06-02-17 | 07:57

Ja Pechtold wat deed jij op die bijeenkomst. Ik hoor dat je grote moeite hebt met antisemieten. Dus wat deed je daar dan hè, Pechtold bij dat enge Hamas mannetje. Nou?

Munchhausen | 06-02-17 | 07:56

Laten we de beschuldigingen over en weer even los en ook dat Pechtold een onuitstaanbare man is. Heeft iemand het programma van D66 al eens gelezen?! Je moet bijna krankzinnig zijn om daar op te gaan stemmen straks. Dat programma is regelrecht zorgwekkend.

ILF2 | 06-02-17 | 07:53

Hoogste tijd dat Aboelaadklep er eens wat gaat ondernemen tegen deze deze mededemonstrant van Arrogander.

Nelis SplitBloes | 06-02-17 | 07:47

De enige vraag die ik 15 maart op het stembiljet zie is: Wilt u meer of minder islam/EU?

First Contact | 06-02-17 | 07:37

Maandagmorgen. Waar ik zond typ moet het zonder zijn.
Waar ik haan typ moet het gaan zijn.

Stop de tijd. Pffft.

ristretto | 06-02-17 | 07:27

Tja, dat Pechtold er was verbaast me niet, dat Abou ( met die potsierlijke GSbijnaam,-- jullie zijn daar goed in--, maar ik weet niet wie het is)Eenarm daar ook is is niet verbazingwekkend, want DennisthemenaceTrump heeft goed gekeurd dat een andere staat vrijelijk land en goederen mag roven van de Palestijnen.

En als Dennisthemenace iets goed vindt is er niemand die je weerhoudt naar believen te jatten en te brandschatten bij de buren.
Dus ze hebben alletwee iets tegen Humpty Trumpty.
Dat is niet verbazend want dat heb ik ook, en velen met mij, zonder dat we ook maar een vonkje sympathie koesteren voor een van beide bovenstaande heren.

Dus de conclusie dat die twee op een of andere manier iets met elkaar te maken zouden hebben laat staan elkaars meningen zouden delen is redelijk hoog uit de lucht gegrepen humbug.
Maar ja, ook daar zijn jullie met enige regelmaat goed in gebleken.

Maar het is dan wel weer een aardig stukkie tekst waarmee diverse onderbuiken zich, na een copieus genoten weekeinde, kunnen legen.....,wat dan weer goed is voor het algemeen welbevinden en de volksgezondheid.

Kortom: applaus.

mallekater | 06-02-17 | 07:25

Patriots hebben fantastisch gewonnen Comeback kid Tom Brady was de held.

Zo, wie denkt dat Kereltje Pechtold nooit zover was gekomen zonder het probleem PVV moet verder denken.

Zou Geert Wilders ooit zover gekomen zijn zonde het probleem de Islam?

Hier gaat politiek over of beter gezegd hier zou politiek over moeten haan. Het verzinnen van oplossingen om problemen te verhelpen. Helaas lijkt het meer op problemen in stand houden ten einde er zoveel mogelijk macht en geld aan te ontlenen.

ristretto | 06-02-17 | 07:23

Lees net dat allochtoon Nederland massaal op DENK gaat stemmen. Dat zegt alles. Lolo treft het niet qua instapmoment. Alleen de hindoestanen stemmen Greet vanwege Islam. Wat heeft die religie dit land toch verder naar de klote geholpen. Een tikkende tijdbom die in het gezicht van de PvdA ontploft is en de rest van het land flink hinder van ondervindt.

de Voorzittert | 06-02-17 | 07:08

Tsja, als D66 de Amsterdamse Strook stevig in handen wil houden is het gewoon slim om de ervaringsdeskundigen van Hamas erbij te betrekken. Die kunnen D66 ook nog eens helpen bij de omzetting van verbale terreur naar fysieke terreur om je grote gelijk af te dwingen.
.
De Al Alexandr brigades zullen marcheren.
.
Alexandr Al Akhbar!
.
Oh, en iedere stemmer krijgt een zwarte pyama bij zijn 500 zilverlingen, eh euro's.

Parel van het Zuiden | 06-02-17 | 06:25

En de Patriots winnen... dat had niemand meer verwacht, denk ik. 3 uur afzien, en dan werd het toch nog spannend in het laatste stuk.
Tom Brady's revenge. Als ze nu maar niet de ballen gaan wegen... (de speelballen, niet Tom's teelballen).

Stormageddon | 06-02-17 | 04:38

Ben meer een New Orleans Saints fan, maar ja, die deden niet mee.

TheOne48 | 06-02-17 | 04:35

Yesss

TheOne48 | 06-02-17 | 04:30

Zo dan... gelijk!
Overtime. Da's nog nooit gebeurd. Ik had het ook niet meer verwacht na de derde kwart.

Stormageddon | 06-02-17 | 04:17

Matige show. Beetje jaren 80 met dat gevlieg aan die touwtjes en flutmuzieknummertjes.

TheOne48 | 06-02-17 | 02:44

Nou ja, de half-time show is in elk geval beter dan vorig jaar met Coldplay en Beyonce. Niet dat Lady Gaga zo geweldig is, maar de show ziet er wel goed uit.

Stormageddon | 06-02-17 | 02:27

Alexander Pechhulp heeft te vroeg gepiekt - ca anderhalf jaar geleden - probeert het nu uit te zingen. Verdwijnt straks achter de coulissen. Probleem van d66 is dat hun ideeën niet werken bij problemen met een religie. D66 is staatsgericht. Dat hebben we nu allemaal wel redelijk op orde. Ook de economie rolt weer. Tijd om naar de bevolking te luisteren. En daar zijn andere partijen beter in.

Tirade | 06-02-17 | 02:06

Stormageddon | 06-02-17 | 01:33

"k*t sport" 4 uur doen over iets wat een uur moet duren. Moet toegeven dat ik de super bowl jaren half heb bekeken maar heb er dit jaar geen zin meer an. Overigens de Patriots zoals de sport analist van Bloomberg zei: "Just like Goldman Sachs, they are the team everybody loves to hate." Hahaha.

Basil Fawlty | 06-02-17 | 01:43

Stormageddon | 06-02-17 | 01:33

Direct nadat ik dat plempsel geplaatst had, sloeg het om. Ach ja, heb ik mn bets tenminste goed.
Patriots kunnen aanvallend (nog) niets brengen.

Desmoulins | 06-02-17 | 01:38

@ roarzcorp | 05-02-17 | 20:41
Tjeemig, kan jij niet of wil je het niet lezen? Dit stuk gaat erom dat wanneer er iemand bij een Wilders staat het kereltje dat aangrijpt om daar kabaal over te maken.

Apollo | 06-02-17 | 01:34

Nou... de Patriots moeten rap gaan scoren en heel wat beter gaan verdedigen, anders wordt het een bloedbad, een totale afslachting.
Hier kan Tom Brady in z'n eentje ook niets aan veranderen.

Stormageddon | 06-02-17 | 01:33

Wel leuk aan het eind van dat filmpje, het getrommel van de Kamerleden, Slagerij Van Kampen is er niks bij... (maar niet heus).

Doe mij maar twee ! | 06-02-17 | 01:16

@Stormageddon | 06-02-17 | 01:07

Lol. Die ouwe Bush had de dood in zijn ogen.
Ook de toss was van een ziel die zeer binnenkort Magere Hein kan verwachten.
Verder is het om in voetbaltermen te spreken: catenaccio all over the place. Desalniettemin boeiend. Spanning gaat toenemen. Verwacht overwinning Falcons.

Desmoulins | 06-02-17 | 01:16

de honden blaffen... | 06-02-17 | 00:53

Hahaha. Salvatore Adamo. "Belgische" (lees italiaanse voor de mensen die hem niet kennen) zoon van een Siciliaanse mijnwerker. Hahaha, en dan insjallah zingen. Zelfs Enrico Macias haalde dat niet in zijn hoofd!

Basil Fawlty | 06-02-17 | 01:14

Ik snap de jodenhaat niet, volgens mij is er niks mis met dat ras, ze zijn zelfs slimmer dan de haters.

Doe mij maar twee ! | 06-02-17 | 01:11

Eenmaal, andermaal, OPZOUTEN!

pannekoekgezicht | 06-02-17 | 01:11

@miko | 06-02-17 | 01:07
Het gaat niet om onthouden, het gaat om je aandacht langer dan 20 seconden kunnen vasthouden. Zeg: 45 minuten, of zo. Amerikanen kunnen dat blijkbaar niet.

Stormageddon | 06-02-17 | 01:10

@Desmoulins | 06-02-17 | 00:59
Mwoah... ik vond het hoogtepunt tot nu toe dat ze George HW Bush en Barbara hadden opgegraven, gereanimeerd en de toss lieten doen.

Stormageddon | 06-02-17 | 01:07

@Stormageddon | 06-02-17 | 00:52
Hoeveel minuten van een voetbal wedstrijd zou je onthouden.

miko | 06-02-17 | 01:07

Stormageddon | 06-02-17 | 00:40

Boeiende pot. Heus schaakspel.

Desmoulins | 06-02-17 | 00:59

king of my own world | 06-02-17 | 00:21
Nou vooruit dan, omdat jij het bent.
Bij de onderste foto, een hedendaagse fabel:

Majed al-Zeer, die hier onbekommerd, met Amin Abou Rashed, op het Rotterdamse Schouwburgplein kijkend naar de Doelen, staan te bespreken hoe deze tempel van de ongelovigen met de grond gelijk gemaakt zal worden.
En dat op die plek de grootste moskee van Europa zal verrijzen, feestelijk geopend door Ahmed, en bijgewoond door Pechtold.
Insjallah.
www.youtube.com/watch?v=qIkrsBOymAY

de honden blaffen... | 06-02-17 | 00:53

@Graaf van Egmont | 06-02-17 | 00:44
Het zijn allemaal homo's! En vrijwel allemaal negers.... dus dat kan het nooit zijn. Het is natuurlijk nep-rugby en het is een sport van niks. Ze staan meer stil en rond te lummelen dan dat er daadwerkelijk "spel" is, maar goed... het is een dingetje. In 'Murica vinden ze het helemaal geweldig. Daar houden ze van sporten waar het grootste deel van de tijd helemaal niks gebeurt. Honkbal, is ook zoiets. Staan ze ook meer stil dan dat de bal,in het spel is. Komt goed overeen met de "attention span" van de gemiddelde Amerikaan, denk ik.

Stormageddon | 06-02-17 | 00:52

Noem hem een jodenhater. Maar hij zal nooit met z'n rechterarm omhoog staan.

LibertasSimplex | 06-02-17 | 00:49

Watching the Wheels | 06-02-17 | 00:43

Wheels, daar is hij meester in. Zelf nul ideeën. Zijn bestaansrecht (denkt hij) is het afkraken van anderen. Als er ggen PVV was geweest dan was deze man al lang in de vergetelheid geraakt. "leeching" zoals Engelsen dat zeggen.

Basil Fawlty | 06-02-17 | 00:48

Wij Willen SuperdingTopic.

TheOne48 | 06-02-17 | 00:45

Stormageddon | 06-02-17 | 00:40
Geen interesse van deze kant. Je krijgt toch na afloop het gezeik dat er te weinig negers en homo's waren opgesteld in het verliezende team.

Graaf van Egmont | 06-02-17 | 00:44

Pechvogel, kijk maar naar hoe hij zijn pootjes om dat stokje klemt bij die microfoon.

Watching the Wheels | 06-02-17 | 00:43

Stormageddon | 06-02-17 | 00:40

Indeed. Zeer saai tegenwoordig.

Basil Fawlty | 06-02-17 | 00:42

Geen superkom topic? Kijkt er nog iemand anders, of ben ik de enige?

Stormageddon | 06-02-17 | 00:40

omanders | 05-02-17 | 23:17

Daar is Bertrolli te dom voor.

Bijtendehond | 06-02-17 | 00:27

Iets met een pot, een ketel. En een zwart ding?

plaksnorhater | 06-02-17 | 00:24

Oké ik weet het is maandagochtend nu . Maar ik had nog wel een leuk, diepgaand, humoristisch en reaguursel waardig topic van jullie verwacht op de kansloze zondagnacht/maandagochtend... want dit topic is net zo nutteloos zondagnieuws als wat de rest van alle media in welke vorm dan ook altijd zondags publiceert

king of my own world | 06-02-17 | 00:21

Oké ik weet het is maandagochtend nu . Maar ik had nog wel een leuk, diepgaand, humoristisch en reaguursel waardig topic van jullie verwacht op de kansloze zondagnacht/maandagochtend... want dit topic is net zo nutteloos zondagnieuws als wat de rest van alle media in welke vorm dan ook altijd zondags publiceert

king of my own world | 06-02-17 | 00:21

Ongelofelijk te vernemen dat we het zo oneens zijn met elkaar in dit land… dit komt niet goed daar sommige lieden geen millimeter wensen toe te geven in hun kortzichtigheid. We gaan Nederland niet weggeven, nu niet en nooit niet.

Dhr. Pechtold zijn vader was KNIL militair, hij haat en bestrijdt dat verleden, z’n vader dus.

Veluwse-Eikel | 06-02-17 | 00:21

Moresnetunited | 05-02-17 | 23:35

Amen to that.

Desmoulins | 06-02-17 | 00:17

Tjonge jonge geen Superbowl nachttopic met Quid?

Let's Go Pats!

Desmoulins | 06-02-17 | 00:15

Veni_Vidi_Vici | 06-02-17 | 00:10
Mijn ervaring met Geen Peil: Had (ook geen positieve) mail gestuurd, en daarop volgde uitermate correcte reacties.

Ci Ty33 | 06-02-17 | 00:15

Ik zie toch overeenkomst tussen die twee. Pechtold, de man die van democratisch, een ruk naar links heeft gemaakt. En de antidemocraat, die alleen met links kan rukken.

LibertasSimplex | 06-02-17 | 00:13

Opgeblazen zelfbeeld heeft die Pechtold. Kan zelf niks fout doen. Staat altijd aan de goede kant. Ook al laat hij zich omringen door smerige jodenhaters.

jochum1980 | 06-02-17 | 00:13

Ach als übergutmensch mag je misplaatste haat richting anderen anderen prevaleren boven gezond verstand.
.
OT: heb me al twee x afgemeld voor GeenPeil, net 7x (!!!) dezelfde email van e-canvasser in de inbox of ik toch nog (!!!!!) lid wil worden van het GeenPeil-campagneteam. Wat the f*ck GeenPeil, is dit is hoe jullie met de email adressen van voormalig vrijwilligers en donateurs omgaan?!

Veni_Vidi_Vici | 06-02-17 | 00:10

Komder mar in Nieuwsuur, Eenvandaag, DWDD, straks, PAUW met deze vraag voor D66 en Pechtold..

Lui die zeggen dat je er niet bij in de buurt moet willen zijn en alle schijn moet tegen gaan. Waarom was je er dan?

Let maar op, bij de NPO gaan ze D66 nu echt hard aanpakken net zoals ze dat bij Wilders deden en zoals onafhankelijke media en journalisten dat doen omdat het zo hoort.

Moneytron | 05-02-17 | 23:50

Dit soort bijeenkomsten, waar landverraders en grenzenafschaffers zij aan zij staan met Turks-nationalisten en andere islamofascisten, maakt niets meer uit. De aanzienlijke stilzwijgende groep Nederlanders die aan Nederland hecht, weet al lang wat te doen op 15 maart.
Daarna, daarna wordt het pas echt spannend.

De Vrijlansier | 05-02-17 | 23:46

Palli vlaggen altijd mooie indicator dat zo'n stoet van geen toeten of blazen weten. Hol gekwijl van Disney kneusjes.

Bram van Ojik | 05-02-17 | 23:39

TB2318 | 05-02-17 | 21:47
Over het algemeen is kafka zeer goed geïnformeerd over de tegenstander. De foto's zullen wel een hoog waarheidsgehalte hebben. Alleen wordt in hun stukjes de context nogal eens uit hun verband gerukt. De diverse deelnemers zullen elkaar best gezien hebben en waarschijnlijk ook niks met elkaar te maken willen hebben, maar dat maakt voor hen niet uit. Ze waren er en het verhaal completeert e.e.a.
Aktiegroepen met een eigen inlichtingendienst, lees onderzoeksbureau, zijn gevaarlijk.

Graaf van Egmont | 05-02-17 | 23:38

Niet doen Pik daar hebben we huisregels voor!!
Berbaar | 05-02-17 | 22:31
Zegt de grootste hypocriet uit de registers die in geen tegel het kan nalaten om ieder ander voor alles wat vies en lelijk is uit te maken. Als iemand het verdient om weggejorist te worden wegens onwelgevallig taalgebruik en oneigenlijke verwensingen ben jij het wel.
Met gebruik van puberaal turbotaal en extra aanzettingen of een T aan het eind van een zelfstandig naamwoord " dat dan weer wel" . Want dat suggereert een zgn relativerende maar tevens superieur sarcastische inborst. Denk je.

Moresnetunited | 05-02-17 | 23:35

@omanders | 05-02-17 | 23:17
*Bokst*

necrosis | 05-02-17 | 23:21

@Berbaar | 05-02-17 | 22:40


Jij stelde:


"uiteindelijk was er voor de lutsertjes geen andere verdediging meer mogelijk dan "maar hullie in het MO doen dat ook met Joden heur"


lilian stelde:


"Het is geen eens een inreisverbod maar voor 3 maanden niet toestaan.Tot er eventueel een manier is voor de veiligheidsdiensten om te achterhalen of dat paspoort niet vals is."


Kortom er is een uitstekende verdediging. Begin je je al een beetje dom te voelen?

omanders | 05-02-17 | 23:17

@PG4161 | 05-02-17 | 22:59
Creation in destruction. Destruction in creation. Nuff said.

VerenigingVanDieven | 05-02-17 | 23:11

PG4161 | 05-02-17 | 22:59

Is dit een bedreiging aan de geenstijlreaguurders? Of heb je je pilletje niet genomen vandaag, dat er van die zweefteefmeuk uit je toetsenbord komt?

SDI | 05-02-17 | 23:08

Op deze demo een Hamas kopstuk, Palestina vlaggen en een bord met een swastika.
De drager ervan werd vriendelijk verzocht deze op te bergen.
Edwin Wagensveld geeft een interview op een leeg plein en wordt direct opgepakt.
Dit land is tot op het bot verrot.

Eppo | 05-02-17 | 23:05

Eerstneukendanpraten.|05-02-17| 20:38

Bingo......!

gratias | 05-02-17 | 23:03

Berbaar | 05-02-17 | 22:40
Bah! wat ben je toch een naar geval.

Jan-Joris-Jaap-Joop | 05-02-17 | 23:01

De Linkse Kerk heeft zich voor de volle 100% gecommitteerd aan het islamofascisme. Hun taak in de jihad is het bestrijden van die ongelovigen die zich verzetten tegen de islamitische kolonisatie. Niet meer, niet minder. Misschien dat ze op het juiste paard wedden. Misschien niet. Maar zich straks verschuilen achter een 'wir haben es nicht gewusst / we waren naieve nuttige idioten'-verdediging (Mocht er ooit sprake zijn in de toekomst van een bevrijding natuurlijk!) zal niet acceptabel zijn. Dan zullen deze mensen zich moeten verantwoorden gelijk Mussert, Quisling en vele andere landverraders na de 2e Wereldoorlog.

Ales | 05-02-17 | 23:00

Hamas Hamas - Pechtolds steun is waterpas.

Nehemia | 05-02-17 | 22:59

"Jullie leven als het ware in een geluiddichte kamer en haat schept vernietiging in die kamer. En totdat de lessen zijn geleerd volgt vernietiging op vernietiging.
Er wordt jullie niet geleerd om te vernielen, er worden aan jullie lessen gegeven hoe je verantwoord kunt scheppen.
In jullie bestaan blauwdrukken. Je weet wat je als mens, als ras en als soort moet bereiken. Welnu, je kúnt ervoor kiezen om de blauwdrukken te negeren."

PG4161 | 05-02-17 | 22:59

sinar2 2249
Ja. De joden natuurlijk ook. Keppeltje keppeltje aan de wand, wie zijn de grootste haters van Bibiland?

Nehemia | 05-02-17 | 22:55

VerenigingVanDieven | 05-02-17 | 21:31

Mijn zoon was daar met vrouw en kinders, het ging om een jongeman die naar zijn oma zwaaide. Knippen op het juiste moment en ohoh, kijk eens!
Naderhand wel snel naar huis (op verzoek van de politie) want de AFA horde was op oorlogspad.

Maarre met Palestijnenvlaggen en IS vlaggen, dat moet gewoon kunnen; de vlag van de prins van Oranje (waar ook Michiel Adriaansz. de Ruyter voer) die is weerzinwekkend. Eraan voorbijgaand dat de NSB zowel de nazivlag, zwart/rood was.

toetssteen | 05-02-17 | 22:54

Selectieve verontwaardiging, dat gaan we nog wel meer meemaken dit jaar.
Maar ja, wat wil je verwachten van de grootste populist kereltje Pechtold zelf?

Provocative | 05-02-17 | 22:54

@Nehemia | 05-02-17 | 22:38
Blijkbaar hebben ze ook iets tegen joden bij die partij.

sinar2 | 05-02-17 | 22:49

@VerenigingVanDieven | 05-02-17 | 22:16
De wet van Muphry weet je toch.

miko | 05-02-17 | 22:48

Het is de hopen dat, als puntje eenmaal bij paaltje komt, er nog oud-leden van de ondergrondse of O&I zijn die bevolking kunnen helpen orde op zaken te stellen. De illegaliteit wist toen wel hoe ze staatsgevaarlijke elementen moesten aanpakken. Ik vrees dat we op een bepaald moment hard tegen hard moeten spelen.

Het is de stuitende domheid van links die me keer op keer verbaast door met dit soort gekken samen te scholen.

Hoe is het in godsnaam mogelijk dat die one armed bandit een Nederlandd paspoort heeft kunnen krijgen, of iig een verblijfsvergunning, waarbij hij in principequa rechten gelijk wordt getrokken met mensen die ook een NL paspoort hebben maar die niet half zo gevaarlijk zijn voor het land?

Ik begin er over te denken om een US paspoort aan te vragen. Dan raak ik mijn Nederlanderschap kwijt want ik ben geen arabische shitnederlander en heb daarom geen recht op dubbele nationaliteiten maar ik begin het gevoel te krijgen dat het in Nederland niet meer goed gaat komen.

SDI | 05-02-17 | 22:48

Ik mis didi een beetje.

ristretto | 05-02-17 | 22:47

Het gaat al lang niet meer om de mensen die protesteren. Het gaat om de zwijgende grommende gefrustreerde minderheid. Of meerderheid.

ristretto | 05-02-17 | 22:46

Hoe zou Pechtold zijn passpiegel genoemd hebben? Alexander de Grote?

Nehemia | 05-02-17 | 22:42

@Lilia2 | 05-02-17 | 22:33
Doe eens een tegel lez0n voordat U er op reageert.
Staat zo dom als U alle spijkers misslaat en nog dingetjes gaat verzinnen ook.
Waar had ik het over racistisch?
Lez0n -> begrijpen -> erwt in de versnelling zetten en dan pas reaguren.
Succes ermee!!

Berbaar | 05-02-17 | 22:40

Basil Fawlty | 05-02-17 | 22:35

K*t verkeerde topic. Sorry, Joris 'm effe weg. Dank!

Basil Fawlty | 05-02-17 | 22:38

D666
'Wij beoordelen mensen niet op basis van achtergrond, kleur of geloof, maar op grond van wat ze doen. Mensen zijn vrij in hun godsdienst, levensovertuiging en politieke gezindheid.'
.
Tenzij het die irritante gristenen zijn natuurlijk, maar dat spreekt vanzelf.

Nehemia | 05-02-17 | 22:38

Totaal machteloos figuur als je je zo bewust laat fotograferen, een leider acterend op een plein in een grote stad. In de regen. Neemt niet weg dat het toenemende vlagvertoon van landen uit de levant enigszins zorgwekkend genoemd kan worden. Viel me toen ook al op bij die herdenkingen in Parijs. Er werd net iets te graag en te vaak met die vlaggen gezwaaid, waarbij ook daar het oorspronkelijke doel van de herdenking naar de achtergrond verdween.

Nanker Phelge | 05-02-17 | 22:36

Ho wacht effe. Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden nl.wikipedia.org/wiki/Republiek_der_Z... Dat heeft zo zijn voordelen want allochtonen mochten in die tijd alleen in de republiek zijn als ze werk hadden en als ze werkeloos waren werden ze meteen uit de republiek getrapt. Hmmm interesting. Koppel het effe door. Republiek Amsterdam. Je mag als allochtoon alleen aanwezig zijn als je werk hebt. Waar kan ik inschrijven? Dat is toch wat die D66 doos bedoelt? Toch? ;)

Basil Fawlty | 05-02-17 | 22:35

@Berbaar er is niks racistisch aan Trump zijn inreisverbod
Het is geen eens een inreisverbod maar voor 3 maanden niet toestaan.Tot er eventueel een manier is voor de veiligheidsdiensten om te achterhalen of dat paspoort niet vals is.
Elk land die deze landen wel toelaat zonder een betrouwbare check is gevaarlijk bezig en kan zomaar een aantal terroristen binnenhalen.
Of vindt je Koeweit ook racistisch?Die heeft bijna dezelfde beperking opgelegd.
Mensen die maar ongecontroleerd iedereen binnen halen die zijn pas gevaarlijk en wereldvreemd.Maar hoor heel de wereld niet over een Belgisch Iraanse man die naar Iran op vakantie ging en nu de doodstraf krijgt wegens spionage.
Ze zijn te druk om te demonstreren tegen Trump en Wilders ipv iets proberen te betekenen voor een man die wordt vermoord.

Lilia2 | 05-02-17 | 22:33

@Ing. Van der Pik | 05-02-17 | 22:27
Niet doen Pik daar hebben we huisregels voor!!

Berbaar | 05-02-17 | 22:31

Waarschijnlijk in een rijtjeshuis, met 3ton hypotheek. En z'n vrouwtje is de baas... ;-)

Ing. Van der Pik | 05-02-17 | 22:29

Hypocriet tot op het bot die man. Staat er alleen maar voor zichzelf. Er waren op het malieveld ook weer de obligate PLO vlaggen. Een demonstratie tegen haat maar wel met vlaggen rondbanjeren van een pseudo staat die de vernietiging van de staat Israel in haar handfest heeft staan. Way to go. Stelletje prutsers.

Basil Fawlty | 05-02-17 | 22:28

-weggejorist-

Ing. Van der Pik | 05-02-17 | 22:27

-weggejorist-

Ing. Van der Pik | 05-02-17 | 22:26

Heerlijk. Pechtold, Klaver en nota bene vice-premier Asscher, deugmensjes die uit electoraal gewin bij een demonstratie tegen haat aanwezig waren, en dan omringd worden door hysterische deugwijven, Palestijnse vlaggenzwaaiers en een eenarmige erg foute Hamas pipo. En dan ook nog PvdA minister van OCW Jet Bussemaker, op het podium om die idioten en jodenhaters toe te spreken.

Greet wacht handenwrijvend de verkiezingsdebatten af. Betere munitie hadden deze kwezels hem niet kunnen geven.

Marie Curieux | 05-02-17 | 22:25

Leuk About, kolfje naar je hand, twee handen op één buik, high five Abou, je neemt het heeft in eigen handen, de vijand van je vijand is je veilingmeester, met zo'n broeder mag je je handjes wel dichtknijpen, ook al gaat links en jodenhaat hand in hand, samen hebben jullie de overhand en vele handen maken licht werk. En nu die handjes de lucht in.

RickTheDick | 05-02-17 | 22:20

Enige tijd geleden heb ik Pechtold eens gemaild naar aanleiding van de kwestie met de Prinsenvlag om te vragen hoe het toch kan dat hij toen niet wist hoe hard hij van de daken moest schreeuwen hoe erg dat was terwijl hij zich in stilte hulde toen nog geen paar maanden later tijdens een pro-IS demo in Den Haag werd gezwaaid met vlaggen waarop het IS logo en hakenkruizen waren te zien.
Zie hieronder het antwoord dat ik namens hem kreeg van een D66 miep 'uit het land'

Geacht heer Van XXXXXXX,

Ik begrijp uw gevoelens omtrent de situatie. Graag licht ik het standpunt van D66 toe. De vrijheid van meningsuiting is een belangrijke pijler onder onze democratische rechtsstaat. Deze grondwettelijke vrijheid en het recht op demonstreren geldt in Nederland voor iedereen en altijd. Het is zeer betreurenswaardig wanneer mensen dat recht tijdens een demonstratie misbruiken voor het zaaien van haat. D66 vindt dat de grens van de vrijheid van meningsuiting daar gesteld moet worden, waar het zaaien van haat en het oproepen tot geweld beginnen. Daarnaast is haat zaaien en het oproepen tot geweld strafbaar. Gewelddadig extremisme, ongeacht het soort, is de grens ver voorbij.

D66 gaat uit van het individu. Wij beoordelen mensen niet op basis van achtergrond, kleur of geloof, maar op grond van wat ze doen. Mensen zijn vrij in hun godsdienst, levensovertuiging en politieke gezindheid. Wel vinden we het belangrijk dat mensen deelnemen aan de samenleving, en dat er geen zogenaamde ‘parallelle samenlevingen’ ontstaan. Goede scholing en werk zijn de drijvende kracht achter de integratie, daarom zetten we ons daar voor in.
Ik vertrouw erop u voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,
Martine van Bemmel

Casamalakka | 05-02-17 | 22:18

@Berbaar | 05-02-17 | 22:13
Extra gratis tip: doe 'Uw' maar met een kleine letter, we hebben het niet tegen God of de koning.

VerenigingVanDieven | 05-02-17 | 22:16

Alexander kan leuk debatteren. Maar verder is hij een vreselijke vent en te oud bovendien. Het kereltje gaat geen stemmen trekken bij 'de nieuwe kiezers' want te stram en te strak. Dag Peggie!

Jan-Joris-Jaap-Joop | 05-02-17 | 22:16

Dat u het allemaal even weet. Want daar ben ik natuurlijk voor, in essentie domme mensen, heel erg wakker schudden.

Ing. Van der Pik | 05-02-17 | 22:16

Pechtold schijnt in Rhoon te zitten, net onder de rook van Rotterdam. ;-)

Ing. Van der Pik | 05-02-17 | 22:14

@westcoast | 05-02-17 | 22:01
Extra gratis tip: doe wel even beter op Uw spelling letten bij het aanvragen anders gaat wiestkloot nergens heen met dat dingetje.

Berbaar | 05-02-17 | 22:13

Whehe mooi stukje proza, ook mijn rechterarm wilt nog wel eens shuqoirend bezig zijn lezende deze post.

DeEeuwigeZwitsal | 05-02-17 | 22:11

@roze_bril | 05-02-17 | 21:57
Probeer het nog eens mijn Beste.
Uw tegel slaat als kudt op Dirk mbt tot mijn tegel van 21.51 en deels is er geen chocolade van te maken.
Oja en U hoeft niet te vrezen voor "priest 26 tanks" hoor.
Helicopters, vooral zwarte helicopters die zijn gevaarlijk brrrrrrrrr lol ;)

Berbaar | 05-02-17 | 22:10

Staat er al een voorpagina bericht op de NRC, Trouw, VK en melden ze het al op TT?
Dat D66 gaat nog eens heel klein worden op 15 maart.

Keyboardspeler | 05-02-17 | 22:04

Laat ik het kort en bondig zeggen.
Pechtold: Samen met de fascisten tegen het nationalisme.
Waarom? Pecunia non olet.

bakoenin | 05-02-17 | 22:03

Pcies de reden dat ik deze week een paspoort gaat aanvragen.

westcoast | 05-02-17 | 22:01

JJ de Bom. Dat waren nog eens tijden.

marcoplarco | 05-02-17 | 22:01

Werd er in bijzijn van Alexander Pechtold en Yasser Feras niet "Hamas, Hamas, de joden aan het gas" gescandeerd? Gutmenschen zijn hier meestal gek op.

De Laureaat | 05-02-17 | 22:00

Allemaal leuk die ingemodderde vissen onder het zand in Ghana, maar mijn pa stempt gewoon de Fucking PVV oja en wat ik hier nog ff bij elkaar sprokkel.

westcoast | 05-02-17 | 21:59

@Bokito ergo sum | 05-02-17 | 21:51
Bedankt voor de achtergrondinformatie.

VerenigingVanDieven | 05-02-17 | 21:58

@Berbaar, debiel reisverbod. Gaat om nationale veiligheid en jij noemt het debiel. Ik weet natuurlijk wel dat je daar niet om geeft. Jij bent immers van de gevestigde partijen die bij God niet weten wie ze binnenlaten. Zelf werken en dat de screening niet werkt. Nationale veiligheid met *priest* 26 tanks en compleet afhankelijk van de VS. Maar debiel, volgens jou dan.

roze_bril | 05-02-17 | 21:57

@TB2318 | 05-02-17 | 21:47
Ik weet wel dat het de meest vreedzame demonstratie was die ik ooit heb meegemaakt. Geen incidenten. Alleen op het station was de sfeer iets dreigender, maar ook links hield zich gedeisd.

VerenigingVanDieven | 05-02-17 | 21:56

-weggejorist-

Ing. Van der Pik | 05-02-17 | 21:55

Hamas Hamas joden aan het gas en fatsoenlijke Jesse Klaver En Alexander Pechtold voelen zich trots en tevreden. Vies vies vies. GL & D66 gaan over lijken. Ze veinzen fatsoen maar ondertussen.

Rest In Privacy | 05-02-17 | 21:52

Alexander Pechtold en Yasser Feras. Daar kan geen Klaagmuur tegenop.

Nehemia | 05-02-17 | 21:51

@VerenigingVanDieven, zowel extreem-rechts als AFA hebben geen flauw idee wie het waren en wat ze daar deden. Zou het wel willen weten gezien de ad bot mentaliteit van het kereltje. Uit extremistische hoek kwam het iig niet die weten precies wie wie is

Bokito ergo sum | 05-02-17 | 21:51

@TB2318 | 05-02-17 | 21:47
Oei nuance, nou dat gaat niet goed vallen hoor!

Berbaar | 05-02-17 | 21:51

Overigens: De Gutmenschen zullen de logica in mijn vorige bijdrage niet vinden.

Orakel1958 | 05-02-17 | 21:48

"Zoals hij dat zelf zegt." Sorry voor de typfout, heb een LSD trippie. Of een brak toetsenbord. Eén van de twee.

vanBarchum | 05-02-17 | 21:48

Om uiting aan hun Jodenhaat te kunnen geven nemen die engnekken die invasiers op de koop toe.

Arnold9638 | 05-02-17 | 21:48

Ik was daar in 2013. Ik stond naast de prinsenvlag dragers. Er was GEEN sprake van het brengen van de Hitlergroet, zoals Pechtold beweert. Pics or it didn't happen.
VerenigingVanDieven | 05-02-17 | 21:31
kafka.nl/wilders-maakt-nieuwe-vrienden...
Meer kon ik niet vinden. Het is kafka. Dus grote kans op fake-nieuws. Maar toch. Het feit dat jij het niet zag, wil niet betekenen dat het niet gebeuren. Ik geloof Wilders als ie zegt dat ie geen nazi is, en niet anti-semitisch, en dat ie tegen geweld is. Dat betekent niet dat je niet kritisch mag zijn op de gedragingen van degene die jou in een manifestatie steunen. In zoverre vind ik dat Pechtold gelijk heeft.
En de demonstratie op het Malieveld was niet een D66 manifestatie. Hierdoor is de noodzaak van "afstand nemen van de deelnemers op het Malieveld" door de heer Pechtold niet te vergelijken met de sommeringen richting Wilders.

TB2318 | 05-02-17 | 21:47

"miezerig mannetje" dekt de lading precies. Zie niet in waarom dat genuanceerder zou moeten. Iemand hierboven zei dat maar Wilders "gaat altijd nog over zijn eigen woorden" zoals mij dot zelf zegt. En ik vind dat precies goed. "Geen meel in de mond maar peper in de kont" zei mijn opa vroeger vast wel een keer.

vanBarchum | 05-02-17 | 21:47

Toch wel frappant. Mensen die met intense woede schreeuwen dat anderen haten.

Orakel1958 | 05-02-17 | 21:45

En wat was de rol van Soros? www.geenstijl.nl/mt/archieven/2016/11/... Neem aan dat de ingehuurde en betaalde Soros- activisten de axie op het Malieveld hebben gebruikt als training voor anti-democratische interventies in de weken voor de verkiezingen?

Ci Ty33 | 05-02-17 | 21:43

Ze staan erbij alsof ze een coup staan te beramen. Maar dat is natuurlijk niet zo! Ze staan vast te praten over het oprichten van een eenhoorntjesboerderij, omdat die zo schattig zijn.

vanBarchum | 05-02-17 | 21:43

NSB'66, de GroeneKhmer, Partij voor de Asieleisers en De Lange Arm van Erdogan. Heb je een echt Nederlandhaat-gevoel... stem dan op een van de bovengenoemde partijen.

Uw Psychiater | 05-02-17 | 21:41

@TB2318 | 05-02-17 | 21:39
Er was geen enkele reden om afstand te nemen, daarom was Wilders ook zo boos. Zie mijn post van 21:31.

VerenigingVanDieven | 05-02-17 | 21:41

OK. Laat iemand Pechtold sommeren afstand te nemen van de mede-demonstranten.
Zal Pechtold diegene dan ook uitmaken voor "zielig miezerig mannetje"
Er zijn echter verschillen. Pechtold bedankt niet alle(!) aanwezigen. En is niet de centrale figuur waar alle aanwezigen dol op moeten zijn. Dat was wel het geval met Wilders.
Dus de vergelijking gaat absoluut niet op. Maar goed: wat let iemand (bv de PVV) om Pechtold te sommeren afstand te nemen. Ipv hier te klagen over "de stilte". Doorbreek de stilte dan zelf. Of laat de PVV dat doen.

TB2318 | 05-02-17 | 21:39

Ingrid van Engelshoven: ook die racistsche haatveroorzakende engnek van Denk maar even niet in de foto. Framing ten voete uit. Alles voor de vorm dus. Jammer dan van die palestijnenvlag op de achtergrond, toch politiek daardoor.

TheseDays00 | 05-02-17 | 21:37

"pang pang"

nomo | 05-02-17 | 21:35

jawor36 | 05-02-17 | 20:45
Vind je? Hypocriet!

Mr_Pikibelly | 05-02-17 | 21:34

Niks mis mee, toch?
Joden zijn geen ras, dus mag je ze uitroeien.

Islamisten en socialisten roepen dat al eeuwen.
Goed dat de nepliberalen van D'66 daar nu ook achter staan.

Dandruff | 05-02-17 | 21:33

Had dat Hamas-menneke dan geen bom bij met 'n penneke ?

Ron van Zon3948 | 05-02-17 | 21:33

Helaas, wij weten allemaal wel wat voor persoon de Pechtold is maar dat is niet genoeg, zeer eng mannetje tja de veilingmeester mag dat, dat is nu eenmaal de realiteit waar we het mee moeten doen

Bokito ergo sum | 05-02-17 | 21:31

Ik was daar in 2013. Ik stond naast de prinsenvlag dragers. Er was GEEN sprake van het brengen van de Hitlergroet, zoals Pechtold beweert. Pics or it didn't happen.

VerenigingVanDieven | 05-02-17 | 21:31

jawor36 | 05-02-17 | 21:09

U snapt het nog steeds niet.
Het interesseert mij geen moer maar de selectieve verontwaardiging is gewoon een feit. Daar gaat het namelijk om; de selectieve berichtgeving van onze media en opiniemakers en dat heeft zeker een effect.
U bent net zo hypocriet overigens. U wekt weer de suggestie dat u zich daar niet druk over maakt maar dat anderen deze selectieve verontwaardiging niet mogen melden want dan doen ze exact hetzelfde als Pechtold, terwijl dat het punt niet eens is.

Desmoulins | 05-02-17 | 21:29

@ Berbaar | 05-02-17 | 21:21
En wat zijn jouw oplossingen, voor een beter en veiliger Nederland?

Rest In Privacy | 05-02-17 | 21:25

En ze trappen allemaal in het islamitisch Trojaanse paard.

Sovy | 05-02-17 | 21:23

Alleen de flagrante aanwezigheid van de vlag van de PLO op het Malieveld, maakt wel duidelijk uit welke antisemitische hoek de wind waait. Pechtold maakt het wel heel makkelijk voor Greet om munitie te verzamelen.

Janneus | 05-02-17 | 21:23

@jawor36 | 05-02-17 | 20:45
Natuurlijk zinloos, het is allemaal verworden tot schoolplein niveau "maar hullie doen/deden het eauk".
Zelfde met Drumpf en zijn debiele inreisverbod uiteindelijk was er voor de lutsertjes geen andere verdediging meer mogelijk dan "maar hullie in het MO doen dat ook met Joden heur".
Vermakelijk dat dan weer wel :)

Berbaar | 05-02-17 | 21:21

@jawor36 | 05-02-17 | 21:09
tegen Pechtold is dat geen beledigen. Gewoon aanspreken op zijn titel.

miko | 05-02-17 | 21:18

Hamas Hamas, D66 zorgt voor het gas.

Mokum Kosher | 05-02-17 | 21:18

@roarzcorp | 05-02-17 | 20:41
Wedden dat jij of ik niet in de buurt van die vent kunnen komen vanwege zijn lijfwachten?
Zo een man komt nooit alleen en al zeker niet onopvallend.

miko | 05-02-17 | 21:14

Off. GP krijg net 11 keer dezelfde mail van jullie.

Rest In Privacy | 05-02-17 | 21:13

@Eppo
Dat heet in goed Nederlands stemadvies.

pennestront | 05-02-17 | 21:11

Lol. Pechtold heeft met enige tegenzin de functie van stadhouder aanvaard en zal 18 maart zijn intrek nemen in het Paleis op de Dam.

atheïstisch stemvee | 05-02-17 | 21:11

La Bailaora | 05-02-17 | 20:52
Pegida kan men mee doen wat men wil omdat de beweging niet groot is. Oppakken en dan met excuses weer vrijlaten, dat is gewoon strategie. Wel een achterbakse, maar dat schat men in als 'low damage'.
Palestijnse vlaggen en Hamas kopstukken zijn inmiddels ' salonfähig' aan het worden door dit soort acties.
Met blijkbaar de zegen van de links liberalen.

Eppo | 05-02-17 | 21:09

Desmoulins | 05-02-17 | 20:58

Waar je je al druk over kan maken... Wilders kon er toen net zo weinig aan doen als Pechtold nu (repliek had wel sterker gekund dan 'miezerig mannetje' als hij eens een ander niveau had willen tonen). Je hebt gewoon niet in de hand wat er voor figuren op zo'n demo afkomen.

jawor36 | 05-02-17 | 21:09

D66 van het groot Amsterdamse rijk?

stenenbeen | 05-02-17 | 21:07

Sterk weer hoor! Pechtold kan zich verdedigen door de zelfde woorden als Wilders te spreken. We're all individuals youtu.be/KHbzSif78qQ?t=32

Watching the Wheels | 05-02-17 | 21:03

Leuk feestje ook voor Gretta Duisenberg, Triest geef Agt en Hans van den Broek.

Nehemia | 05-02-17 | 21:03

roarzcorp | 05-02-17 | 20:41

Een eenarmige vent die al meerdere malen in het nieuws is geweest vanwege zijn dubieuze activiteiten en met een groepje prominent vlaggen staat te zwaaien die niets met het oorspronkelijke doel van de demonstratie te maken hebben. Heel onopvallend inderdaad.

Hun aanwezigheid maakt je op zich niet tot medestander, maar een afkeuring/afstand nemen zou toch wel op zijn plaats zijn lijkt me. Zeker aangezien dezelfde personen continu de mond vol hebben van anti-haat en tolerantie en Wilders zo hard aanvielen op de ongure figuren die op diens demo afkwamen.

H.Stiglitz | 05-02-17 | 21:01

@ La Bailaora | 05-02-17 | 20:52

Rechten en plichten zegt men dan.

Mijn antwoord..." Ik voel me bijna verplicht, om het recht in eigen hand te nemen".

Rest In Privacy | 05-02-17 | 21:00

Desmoulins | 05-02-17 | 20:58

@jawor36 | 05-02-17 | 20:45

Desmoulins | 05-02-17 | 21:00

Pechtold sprak Wilders daarop aan.
Terwijl hij zelf op een veld staat met islamitische terroristen. Iets met hypocrisie waar de MSM weer eens geen aandacht voor lijkt te hebben.
Overigens had Pechtold als toeschouwer kunnen zien dat het protest vooral bestond uit islamitisch tuig, AFA en nog wat andere nuttige idioten die onze ondergang vol ijver blijven faciliteren. Men meet overduidelijk met twee maten. Een prinsenvlag, verdomme ons erfgoed, is een rel waard maar tussen daadwerkelijke terroristen staan op een veld waar allerlei vlaggen getoond worden die het westen en onze manier van leven verachten...
Om kotsmisselijk van te worden.

Desmoulins | 05-02-17 | 20:58

jawor36 | 05-02-17 | 20:45
Voor Pechtold een "koekje van eigen deeg".

de honden blaffen... | 05-02-17 | 20:58

En wie van de 2 is de grootste terrorist?

Rest In Privacy | 05-02-17 | 20:57

Een linkse politicus met dubbel moraal... zie je anders ook nooit! *kuch*

Ferdo76 | 05-02-17 | 20:56

De republiek Kerkwerve (Z) komt er aan!

Papenblok | 05-02-17 | 20:55

PvdA, GL en D66, hand in hand met de islamisten voor een sharia Nederland!

Moonwarrior | 05-02-17 | 20:54

Maar als het een éénarmige Armeniër was geweest had Kereltje Peggold keihard ingegrepen de de zaak ter plekke afgehandeld. Want dat moet volgens de ideologie van D'666.

Reinaert | 05-02-17 | 20:53

Waarom mogen dat soort lui vrij in Nederland rondlopen? En een pegida man wordt opgepakt omdat ie met de pers praat?

Nederland is gek geworden, knettergek.

La Bailaora | 05-02-17 | 20:52

Als de krekels tjirpen gaat er ergens iets fout.

Nehemia | 05-02-17 | 20:50

Pechtold de opportunistische ijdeltuit kwaakt en kwettert alleen wanneer het in zijn straatje past.

krelus | 05-02-17 | 20:50

Dzektezektig

van stampij | 05-02-17 | 20:49

Dhimmi 66.

Nehemia | 05-02-17 | 20:46

Harry van Bommel ook nog ergens gespot?

Nehemia | 05-02-17 | 20:45

Oke, eerste 2 zinnen... Het was onterecht dat Wilders aangesproken werd op het feit dat er kaalkopjes op een bijeenkomst waren waar hij was, maar nu gaan we omgekeerd hetzelde doen onder het mom dat hunnie het ook deden?

In beide gevallen totaal zinloze discussie.

jawor36 | 05-02-17 | 20:45

roarzcorp | 05-02-17 | 20:41

Lezen soepkip, lezen: dit schrijfsel wil je duidelijk maken dat als er één enkele gek bij een bijeenkomst van Wilders is, deze deugmenschen meteen Wilders daarop aanvallen. Nou, als je dan consequent bent mag je dat dan dus ook bij een sujet als Arrogander Pechtold doen.

FW Ta-183 Huckebein | 05-02-17 | 20:45

In dit weer kun je op het Schouwburgplein niet anders dan slenteren, anders ga je op je plaat. Het is met afstand het meest publieksonvriendelijke plein in Nederland, waar elke stap voelt alsof hij je laatste kan zijn... wie heeft die flauwekul eigenlijk zo ontworpen?

Muxje | 05-02-17 | 20:44

Samenvattend: Jodenhaters en terroristen op een plein in Rotterdam en op het Malieveld. Extreem linkse anti-democraten in Amsterdam. En dat zij aan zij met populistische politici van D66. *knettergek*

atheïstisch stemvee | 05-02-17 | 20:43

Eén onopvallende dude staat in een menigte, op een locatie die vrij toegankelijk voor elke gek, en meteen heulen Groenlinks en D66 met de vijand? Over fakenews gesproken.

roarzcorp | 05-02-17 | 20:41

Die engnek heeft altijd een drogreden waarom hij als pacifist toch met dit soort types omgang mag hebben

Handsomeboy | 05-02-17 | 20:38

En daarom is er op 15 maart maar één keuze!

eerstneukendanpraten | 05-02-17 | 20:38

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland