Terreuroefening van start: antrax!

UPDATE 13:16 uur De pliesie vraagt om de EOD en gasmaskers vanwege chemisch gevaar. Verder zijn ze 'publiek aan het vegen'. Het gaat mogelijk om antrax. Toe maar! Meegenieten kan via radio1 en at5. en hierrr, de eerste beelden van de politieheli, afgevangen door een zendamateur.
UPDATE 13:27 uur Er is antraxgevaar maar de pliesie heeft geen mondkapjes voorhanden. Een agent is besmet geraakt maar ze weten nog niet wat ze er precies mee aanmoeten. De helicam helaas alweer uit de lucht.
UPDATE: 13:32 uur De eerste echte slachtoffers: Er zijn mensen onwel geworden. De brandweer wil weten wat voor soort rookbommen er gebruikt worden. De hulpdiensten gebruiken codenaam 'noplay' voor als het sereneus is. Trouwens, de comments waren traag, dat is nu opgelost!
UPDATE: 13:38 uur een politieagente staat ergens helemaal alleen, ze klaagt dat ze niet weet of er doden zijn en dat de brandweer geen flikker uitvreet omdat ze bang zijn voor antrax. Gewonden worden niet aangenomen door ambulancepersoneel, ze moeten op straat creperen. Het ambulancepersoneel is namelijk bang voor 'contactbesmetting'. Je leven geven voor het vaderland is er niet meer bij tegenwoordig. Het zakje antrax is gevonden, dat lag op een loper.