achtergrond

Geenstijl

VARA veilt topstukken. Nederland zegt: boeiuh

boek_spijkerwerk_01.jpgOntzettend verschillig natuurlijk van de VARA, om diverse 'collectors items' uit de eigen kelder te veilen voor een goed doel. De omroep bestaat namelijk 85 jaar en onder het mom van 'ahh joh wij hebben alles al' wil men graag wat terugdoen voor de wereld. En dus staat de hele 'historische' meuk nu op een veilingsite te wachten op geïnteresseerde bieders. Alleen, DIE ZIJN ER DUS NIET. Neem nou het boek Hier is de VARA. Meyer Sluyser bericht hierin van binnenuit over 25 jaar socialisme in het omroepbestel. Gaap. Hoogste bod tot nu toe: 14 zielige eurootjes. Spijkerwerk (verzameling verhalen uit de theatervoorstellingen van Jack Spijkerman) dan? Mwah, 10 euro maar geen cent meer. En het boekje is nog wel gesigneerd door Jack 'het cijfer 10' zelve! Het enige dat nog een klein beetje leeft onder de mensen is een Dorus sleutelhanger (91 euro laatste bod), maar daar zit dan ook werkelijk niets van VARA-achtige verschilligheidsideologie achter. Misschien moeten ze het eens in de actuelere geschiedenis zoeken? Het jasje waarin Marcel van Dam Fortuyn een minderwaardig mens noemde bijvoorbeeld. Of de scherven van die Exota fles misschien. Beschimmelde pannekoek roomkaas van de Joop redactie. Dat vinden de mensen mooi om te hebben. Dit niet.

Reaguursels

Tip de redactie

Wil je een document versturen? Stuur dan gewoon direct een mail naar redactie@geenstijl.nl
Hoef je ook geen robotcheck uit te voeren.