
De man die op herdenkingsbijeenkomsten aan familie en vrienden vertelt waarom ze doodongelukkig zijn vanwege gesneuvelde geliefden in Afghanistan. De man die eindverantwoordelijk is voor tactische bombardementen en al dat andere op Hakbars. Hij die straks op het ultieme moment de vraag krijgt vanuit het Nato-hoofdkwartier: Eimert, push the red button. Diezelfde minister blijkt zelf nooit een dag onder de wapen te hebben gelegen. Voor de jonkies een uitleg. Vroeger was er een dienstplicht. Dat was om het land te verdedigen tegen de Russen. Je moest vechten óf je weigerde. En voor de allergrootste lafbekken was er de 'persoonlijke onmisbaarheid.' Decennia lang kwamen jaarlijks rond de 40.000 jonge mannen op voor dienstplicht om zich vervolgens kapot te vervelen aan het toekomstige front op de Duitse heide. Maar Eimert Middelkoop zat lekker op een boerderij ergens op de Veluwe. We mogen wel zeggen dat hij met een
ontzettend goedkope kutsmoes onder de gereformeerde klamme lappen lag. In Vrij Nederland vertelt Eimert doodleuk dat hij vrijstelling had van de dienstplicht omdat hij derde reserve adjunct-chef stencilhok was bij het Gereformeerd Politiek Verbond (GPV). Wegens 'persoonlijke onmisbaarheid' kon hij zijn maten naaien. Zijne excellentie over die tijd:
'Tijdens die twee dagen militaire keuring voelde ik: dit is helemaal niets voor mij. Hier ga ik doodongelukkig van worden.' Ook had de vrome bangebroek weinig met gezag.
'Dat woord zit niet echt in mijn vocabulaire'. Nee, joh? En straks met een uitgestreken gezicht aan onze jongens in Afghanistan zeker vertellen hoe de wereld in elkaar zit. Dat ze moeten vechten voor die anders zo doodongelukkige Eimert. Dat ze mogen sneuvelen opdat deze dienstweigeraar nog een mooie functie op het Nato hoofdkwartier mag vervullen. Veel succes bij uw eerstvolgende toespraak.[m]atennaaier.
Reaguursels
InloggenWat een domme uitspraak maar zo zie je maar weer het geeft niet of je er verstand van hebt een ministerpost kan iedereen bekleden .bv ga eens soliciteren bij een restaurant als bv kok maar je hebt alleen diploma's voor automonteur denk je dat ze je aannemen ? Deze minister heeft nooit in dienst gezeten dus hij kent de sfeer niet en heeft niet geleerd te luisteren en dat doet hij ook niet in deze functie maarja welke minister wel?
Die "laffe Gristen" werkt harder dan menig reaguurder hier in een week draait. En toch zit ie elke zondag netjes bij ons in de kerk. Niet zo zeiken mensen.. "wie zonder zonde is gooie de eerste steen" was het toch?
-weggejorist-
Ach, niets bijzonders hoor. Gewoon normale gristelijke normen en waarden.
@Sir Galahad the Pure | 23-09-08 | 19:06
Met alle nuances die bij deze raketten horen nog steeds liever een "rus in mijn bed dan een kruisraket"
Artois Arnhem | 24-09-08 | 12:32
Eén beeld zegt meer dan duizend woorden.
thegoodparts.files.wordpress.com/2007/...
hypocriete kudtchristen. lekker preken maar zelf niet geloven.... ongelovelijk.
-1 exit!
Wat jullie allemaal denken of schrijven is totaal niet belangrijk, de christen kliek in Den Haag zit er alleen maar voor het eigen gelovig volkje, en voor hun eigen toekomstige baantjes.
Balkenende zal na zijn politieke loopbaan wel een mooi post in Amerika krijgen, en tot die tijd moeten jullie allemaal jullie bek houden en betalen.
Correctie: Eimert was géén dienstweigeraar. Daar moest je namelijk lef voor hebben en door een procedure van twee jaar gezeik gaan. Ben trouwens ook wel benieuwd naar de wapenfeiten van onze Raoul. Kan toch óók weer een leuk stukje worden!
Niet om te mierenneuken, maar de dienstplicht is niet afgeschaft. Hij is soort van suspended. We hebben geen opkomstplicht meer.
Schoorsteenveger | 24-09-08 | 09:06
Als ik een ouder was van een gesneuvelde soldaat .......
Je zou je ook kunnen afvragen waarom nu Nederlandse soldaten sneuvelen. Misschein als wisselgeld voor het baantje van Jaap de Hoop Scheffer, of alleen maar omdat Bush het onbs beveelt deel te nemen? Als schoorsteenveger zou je ook eens over olie en olieblangen moeten nadenken.
Overigens vind ik ook dat Middelkoop zich moet schamen. Niet omdat hij blij was dat hij geen dienstplichtig militair hoefde te zijn, maar omdat hij als minister mensen naar verweggiestan stuurt met een ondoenlijke taak. Een nieuw Viëtnam, van de Russen hadden we al kunnen leren dat je zo'n oorlog niet wint laat staan iets kunt opbouwen. Ja maar, dan zouden die mensen daar onder de Talibanjuk moeten leven. Daarover merk ik dan op dat de Chinezen onder het staatjuk moeten leven, de Cubanen onder de commies en je kunt nog een aantal landen noemen waar de Amerikanen en hun knechtjes om hun moverende redenen niet binnenvallen om wat opbouwwerk te verrichten. Gelukkig hebben we een beroepsleger, hetgeen betekent dat de mensen die militair zijn er zelf voor hebben gekozen. Overigens hulde voor de mensen die hun leven riskeren, maar de motieven van hun politieke bazen vind ik twijfelachtig.
RechtsTuigje | 24-09-08 | 11:44
Middelkoop 'bedoelt' natuurlijk ontbinding in juridische zin, zoals in 'ontbinding van een huwelijk'. Maar de woordkeus is tendentieus en we weten wat hij bedoelt te zeggen.
Laffe bullshit-gorgelaar
Opgerot!
Jeremia | 24-09-08 | 11:39
Zijn we het dus roerend met elkaar eens. De man geeft er blijk van totaal niet te snappen dat hij godverdomme echte verantwoordelijkheid draagt en als minister ergens voor zou moeten staan. Het leger loopt leeg, er zitten al behoorlijk wat nabestaanden van gesneuvelde soldaten te treuren, en er moeten er nog een hoop richting Afghanistan. Dan gaat Middelkoop even zitten vertellen over zijn zielige bestaantje en zijn droombaantje en laat hij zien hoe beperkt zijn horizon is. Ik vind het beangstigend dat mensen die zo weinig in de wereld staan zulke verantwoordelijkheid toebedeeld krijgen, en dat hen ook nog de hand boven het hoofd wordt gehouden zodra blijkt dat ze te licht, veel te licht zijn bevonden.
Pigsbutt | 24-09-08 | 11:04
Ja maar, denk je dat die uitvreters en huycherlaars zich alleen tot 't kabinet beperken ?!>.... De hele politiek is ermee doorspekt, de hedendaagse politicus is verziekt tot op 't bot.
Verlaag 't salaris van een politicus maar tot 20% van het huidige niveau en dan zul je zien welke bevlogen politici je overhoudt. We hebben ze gewoon zichzelf laten doodvertroetelen en zitten nu met het verwende schorriemorrie in het parlement.
Go niet alleen niet in dienst geweest maar nu ook weer de homo's beledigen.
www.telegraaf.nl/binnenland/2003583/__...
Schoorsteenveger | 24-09-08 | 11:00
Het gaat mij er eigenlijk meer om dat ik het hem niet kwalijk neem dat hij in zijn jeugd geen zin had om in dienst te gaan. Dat de man nu nog steeds niets met het leger heeft is wél relevant. Maar, zoals hier al eerder is opgemerkt, ministers gaan vaak over portefeuilles waar ze de ballen verstand van hebben. En dat moest eigenlijk verboden worden.
Ben ik nou de enige die kotsziek wordt van dit linksreligieuze kabinet van uitvreters en huychelaars?
Zo snel mogelijk optiefen en nieuwe verkiezingen uitschrijven!
Gereformeerden moeten oreren in de kerk achter gesloten deuren en zich louter bezighouden met het oogsten van spruitjes en tuinbonen.
Jeremia | 24-09-08 | 10:11
Het intervieuw is verdomd recent. Het is beslist niet zo dat er een overijverige journalist aan het gaven is geweest. Neen gggristenhond Middelkoop slaat hier en nu als Minister van Defensie een specifieke erg vals klinkende toon aan.
Gelukkig is GS heel journalistiek, objectief & contextueel en vergeet het niet te vermelden dat we tegenwoordig een beroepsleger hebben, waar mensen kiezen voor een militaire carriere en dat dat gelukkig helemaal niet vergelijkbaar is met de dienstplicht, waarbij je (zoals het woord al vermeldt - verplicht diende op te draven ....
S806 Zegt fuck you tegen deze uitknijper!
Het feit dat de man in een grijs verleden de dienstplicht wist te ontduiken is volgens mij niet zo relevant. Net zo belangrijk als Rita Verdonk's eventuele lidmaatschap van de PSP. Eimert was een in een zeer beschermd milieu opgevoed refo jongetje en Rita Verdonk was ultra links. We leven nu in 2008 en niet meer in 1973. We zitten hier niet in 'life on Mars'.
Grappig dat GeenStijl hier verwoordt wat ik dacht toen ik gisteravond Dhr. van Middelkoop af zag gaan op TV.
Wat hebben we toch een fantastische club mensen in Den Haag.
Bovendien heeft Eimert Middelkoop in een ver verleden aan de linkerkant van de weg gefietst.
Practice what you preach!
Wat een trap na voor na-bestaanden van reeds omgekomen militairen en wat een de-motivatie voor hen die nog moeten gaan...
Wat is die Eimert een onwaarschijnlijke weggooier.
Hij moet haast wel een (terecht) ongewenst kind zijn geweest,want wie noemt z'n zoon nou Eimert?
Artois Arnhem | 24-09-08 | 08:19
Ik verwijt het hem dat hij met trots verkondigd in een interview dat hij blij was. Hij geeft er blijk van te laf te zijn oorlogje te voeren, welke doelstelling er ook aan ten grondslag ligt. En, Artois, of een oorlog vuil is en of nederlanders hier en daar in de geschiedenis vuile handjes hebben gekregen, daar valt veel over te zeggen. Maar het gaat even over het hier en nu, waar een Balkenende ons leert dat je zonder geloof niet kunt functioneren terwijl hij zonder bezwaar en met de hand op de bijbel de reet van Bush likt als die besluit onder valse voorwendselen in Irak oorlogje te gaan voeren. Enige duizenden doden verder en we lezen dat Middelkoop, die dapper meedoet aan die zwendel en met de hand op de bijbel de reet van Balkenende likt uitgerekend de man is die een 'droombaan' bij een gggrrristelijke partij heeft gefingeerd om vijf keer achter mekaar, elk jaar weer, 'm te knijpen. Als ik een ouder was van een gesneuvelde soldaat en ik zou, nadat ik dat interview onder ogen had gehad, een toespraak van die man moeten aanhoren waarin hij zijn medeleven betuigt aan de nabestaanden, dan zou ik als ik de kans kreeg naar 'm toelopen en 'm recht in zijn gezicht spugen. Niet één keer maar duizend maal, totdat ik mezelf helemaal leeg had gespuugd. Natuurlijk zou mij die kans niet gegund worden, want zo zit de wereld niet in elkaar. De een moet rekenschap afleggen, de ander hoeft dat niet, de een betaalt met zijn leven voor de lafheid van de ander. De een is de lul, de ander ontspringt, keer op keer de dans.
Oordeel niet te snel? Ik mag hopen dat God besluit om even te gaan bestaan als die Middelkoop de pijp uit gaat, even Zijn oordeel te geven als meneertje lafbek vol hoop en nog steeds een beetje blij zich bij de hemelpoort meldt.
Eimert zei:
'Tijdens die twee dagen militaire keuring voelde ik: dit is helemaal niets voor mij. Hier ga ik doodongelukkig van worden.'
Goh dat had ik nou ook! Alleen moest ik er gewoon 18 maanden in. En het was inderdaad zwaar kl*te!!!
Waarom verbaast me dit nou niks van die Refo's, en maar brullen in naam van GOD.
Beste nietlinksnietrechtmaarrechtsdoorzee fatsoenlijk rechtse vrinden,
gaan we het nu Middelkoop kwalijk nemen dat hij blij is niet te blootgesteld aan de verlokkingen van de belastingvrije gevulden koeken, glazen bier, prostitutie en andere verleidelijke wereldse zaken. Wel een verschil had hij ook bij een oorlog tegen de Sovjets kunnen maken, de A-bommen zouden de inzet van onze 'liggende vreters' overbodig hebben gemaakt.
Het gaat om de doelstelling. Middelkoop zou zich in eerdere tijden wellicht vol trots hebben gemeld voor militairisme met een doel. Kruisridder, barbaren bevrijdend met: DE BIJBEL OF HET ZWAARD. Of voor de pacificatie van Atjeh onder leiding van Van Heutz eind 19de begin 20ste eeuw. Toen waren er nog zieltjes te winnen met een oorlog. Beste rechtse vrindjes, oordeel niet te snel opdat u niet te snel geoordeeld wordt door anderen.
@Sven6308
S5??? Ik zou zeggen S39
Nu op radio 1.
84 - 3 steekt een dikke middelvinger op naar Eimert.
Tja,
Voorhoeve en Bolk hadden volgens mij ook niet in dienst gezeten, maar waren een stuk beter. Ter beek en tijdelijk nog pronk hebben ook nooit gediend. Come to think of it, volgens mij hebben er misschien maar 2 or 3 echt in dienst gezeten. De rest was aan het studeren aan de Uni of had een andere kutsmoes.
93-03.
Canis Spurcus | 24-09-08 | 03:17
Welke struik, waar en hoe laat...... ik draag een rode tulp in mn haar.
@G. Patton | 24-09-08 | 00:10
Ow jee, nu ben ik de sjaak.
Wat kan mij jou gebrek schelen? Is het soms alweer schoolvakantie? Is Fok! dicht of Retecool of www.sloeber.nl?
Nogmaals doe je ding in de struiken naast de A4, heeft niemand er last van.
Als onze Eimert tijdens de keuring een eervolle sneef door kruisvuur was toegezegd, dan was excellentie vol overtuiging opleiding soldaat tegemoed getreden.
Helaas werkte defensie toen niet met profielen die fapapen en andersoortig idioterie filtert. Eimert pas op, de kogel komt van boven!
klein verschil is dat de jongens uit de krijgsmacht er tegenwoordig zelf voor kiezen om er bij te gaan.. dus ja dan mag eilmert ze best vragen hun werk te doen. Het is immers hun eigen keus geweest.
Mijn dienstplicht was een ramp en ik zie niet in wat er positief aan zou kunnen zijn geweest. Simpelweg een verloren jaar. Iedereen heeft wat mij betreft het volste recht zich ervoor te drukken. Zo iemand is slimmer dan ik. Maar zo iemand moet daarna geen minister van defensie worden. Dat kan ik weer beter, denk ik. De prijs daarvoor is echter te hoog geweest.
wat een flapdrol, moeite met gezag (van God?)
Hij had vast niet van tevoren bij de formatie gedacht dat ie op deze post terecht zou komen. Handjeklap
"Wij geloven dat onze goede God, uit oorzaak der verdorvenheid des menselijken geslachts, koningen, prinsen en overheden verordend heeft; willende dat de wereld geregeerd worde door wetten en politiën, opdat de ongebondenheid der mensen bedwongen worde en het alles met goede ordinantie onder de mensen toega. Tot dat einde heeft Hij de overheid het zwaard in handen gegeven tot straf der bozen en bescherming der vromen. En hun ambt is, niet alleen acht te nemen en te waken over de politie, maar ook de hand te houden aan den heiligen kerkendienst; om te weren en uit te roeien alle afgoderij en valsen godsdienst, om het rijk van den antichrist te gronde te werpen, en het Koninkrijk van Jezus Christus te doen vorderen, het woord des Evangelies overal te doen prediken, opdat God van een iegelijk geëerd en gediend worde, gelijk Hij in Zijn Woord gebiedt. Voorts, een ieder, van wat kwaliteit, conditie of staat hij zij, is schuldig zich den overheden te onderwerpen, schattingen te betalen, hun eer en eerbied toe te dragen, en hun gehoorzaam te zijn in alle dingen die niet strijden tegen Gods Woord; voor hen biddende in hun gebeden, opdat hen de Heere stieren wille in al hun wegen, en dat wij een gerust en stil leven leiden in alle godzaligheid en eerbaarheid. En hierin verwerpen wij de wederdopers en andere oproerige mensen, en in het gemeen al degenen die de overheden en magistraten verwerpen en de justitie omstoten willen, invoerende de gemeenschap der goederen, en verwarren de eerbaarheid, die God onder mensen gesteld heeft."
* artikel 36 van de geloofsbelijdenis bijna uit het hoofd opzeggen kan *
Nog iemand wat te zeiken hier of zijn we klaar?? Kan ik tenminste ongestoord verder pokeren.
S5 geven! wat een smerige gereformeerde rotstreek van dat ventje! Ons opzadelen met verplicht vervelen met 14 maanden diensttijd en 2 studiiejaren verliezen en zelf met zijn vrome koppie er onderuit naaien!
Gelukkkig is de wereld zoals hij altijd al was: macht maakt corrupt!
Lafaard!
Een gefrustreerde ex-soldaat (lichting 83-6)
ik moest ook, en flink tegen mijn zin want ik vond er geen klap aan. Al die bezopen en blowende gassies die alleen maar konden praten over 'het recht om lang haar te dragen'... Maar met deze uitspraken van Middelkoop geeft hij in feite onze jongens in den vreende gewoon een schop na.
@ Anus Spermus
Waar maak jij je eigenlijk druk over, heb hier in dit hele topic nog geen inhoudelijk sterke post van je gezien.
@DANNY3960 | 23-09-08 | 23:38
Precies, maar doe dat op msn of op een parkeerplaats langs de snelweg.
@ DANNY3960 | 23-09-08 | 23:38
LOL
En had ik het dus goed ingeschat qua bouwjaar.
En biertje, graag natuurlijk :-).
En waarom ik hier zo fel op reageer wil ik ook graag nog wel even uitleggen.
In Emmertjes tijd was er dienstplicht, daar is ie met een smoesje onderuit gekomen.
Nu heeft hij zich een leuke goedbetaalde baan als minister van Defensie bezorgd (met daarna natuurlijk nog veel goede vooruitzichten om verder leuke jobjes in die richting te krijgen) en is verantwoordelijk voor zaken en beslissingen over soldaten (geen dienstplichtigen meer maar dat maakt niks uit) terwijl hij zelf destijds de verantwoordelijkheid heeft ontdoken om slechts een jaartje dienstplicht te doen.
En zo'n figuur moet nu beslissingen nemen betreffende de soldaten die echt moeten vechten (iets dat überhaupt niet in verhouding staat met waar hij zich destijds met smoesjes onderuit gewerkt heeft).
Dus was mijn eerste punt het belang van de dientsplicht toendertijd duidelijk te maken, zodat het feit dat meneer Emmer hier niet aan mee wilde doen niet meer zo simpel weggeveegt kan worden.
enkel voor de duidelijkheid :-).
Standbeeld voor Minister Henk Kamp!!
Van Middelverkoop in de etalage en rap..
Als er een minister is die betrouwbaar en integer is dan is deze dat wel ... Dat lijkt me heel veel belangrijker. Je laat toch ook geen programmeur programmeurs aansturen? ;)
Canis Spurcus | 23-09-08 | 23:23
Waarom, we zijn on topic all the time. En ik ga de generaal nu inviteren om een biertje te drinken.
G. Patton
Mijn bouwjaar is '57.
@ Canis Spurcus | 23-09-08 | 23:23
Hoezo....., kun je hier enkel dingen bespreken wanneer jij het interessant vindt?
Je hoeft het niet te lezen en het is redelijk on topic.
Een minister die niets heeft met ons leger en de militairen is misschien wel uitstekend geschikt als minister van Defensie.
Patton & Danny
Ga msn-en.
@Rooieluit | 23-09-08 | 22:58
Misschien is het sowieso beter dat piemeltje Middelkoop niets zegt tegen nabestaanden? Misschien een erg moeilijke kwestie: laat de opperbevelhebber van onze strijdkrachten, Van Uhm, de familie inlichten. Als iemand weet hoe ze zich moeten voelen is het Van Uhm. Daarbij is hij de militaire baas van de gesneuvelden...
Dit is niet als diskwalificatie naar onze opperbevelhebber bedoeld. Ik heb met de beste man te doen. Wat hem gebeurde op dag 1 in functie gun je je vijanden niet.
Het maakt hem in mijn ogen wel de eerste en enige juiste persoon om families in te lichten over het lot van hun dierbaren...
@ Danny
OK, dus niks dat niet 9 tot 12 maand wachten kon.
Behoor zelf de laatste dienstplichtige lichtingen, heb dat met veel plezier gedaan en gezien dat alle soldaten uit mijn lichting er beter uitgekomen zijn als dat ze eraan begonnen zijn. En ik vond het geen probleem om dat met mijn studie te combineren, de onkosten werden er ook nog eens door betaald en ik hield er zelfs nog geld aan over.
En over jou leeftijd weet ik ook nog niet veel, je eerdere posts deden me vermoeden dat jij dienstplichtig was in de 70-er 80-er jaren, nu weet ik het niet meer, kun je me ook een tip geven als je wilt :-).
Kan die man niet gewoon uit, stekker deruit...... ik wil wel met hem het hindernisbaantje over of blanco-en, schoenen poetsen. Bah, wat een lutser die Eimert. Ga vanavond bidden en vragen om vergeving..... bij de aalmoezenier natuurlijk.....
General
Werkend in het weekend en studerend gedurende de rest van de week. Ben nieuwsgierig naar je leeftijd, daar ben ik nog steeds niet achter.
@ DANNY3960 | 23-09-08 | 22:58
Heb ik al kort gedaan (G. Patton | 23-09-08 | 22:13).
Jij roept tijdverspilling maar hebt, na meermaals vragen, nog steeds geen enkel argument gegeven waarom dat zo'n tijdsverspilling voor je was of verteld hoe nuttig je die 9 tot 12 maand dan gebruikt hebt.
Canis Spurcus | 23-09-08 | 23:03
Niet afgekeurd, heb me dr gewoon uitgeluld.
@DANNY3960 | 23-09-08 | 22:58
Ben je soms op je intelligentie afgekeurd? Wat was de norm toen? 70?
79-3 104e verkenners Van Middelmatigheid hoort i.i.g. niet op deze post, zeker niet met deze hypocriete mentaliteit. Hij kan de familie van onze gesneuvelden nimmer recht in de ogen kijken zonder deze inmens te beledigen.
G. Patton | 23-09-08 | 22:42
Niks broederdienst, ik ben de oudste. Maar wanneer je het nu nog niet snapt, leg jij me de toegevoegde waarde dan eens uit.
Canis Spurcus | 23-09-08 | 22:50
Ga jij maar naar de spruitjeslucht.
Gratis rijbewijs halen zat er voor mij niet in . (k Heb het nog steeds niet) Wel flink gezopen, biertje (Grolsch) 30 Pfennig, gedistilleerd iets duurder, maar goedkoper dan Chocomel, dat kostte 75 Pfennig ! Schandalig !Sigaretten waren net als drank belastingvrij. (Ik was dpl soldaat 1 bij de Luchtmacht Beveiliging in Dtsl, bij 5 GGW in Stolzenau ), 79-6
@elisabeth2: u moet gewoon even u pijpmuil houden.
@eimert: neqschot plz.
Sir Galahad the Pure | 23-09-08 | 19:28
Wijnand heeft mij al begin jaren 80 verteld, dat hij reuma heeft. Het is goed mogelijk dat hij daarop is afgekeurd
een woord kan nog weleens raak zijn maar een kogel of bom mist altijd zijn doel.
Kan Danny3960 niet als kogelvanger worden ingezet op de Veluwe? Wat een pistrol.
@ DANNY3960 | 23-09-08 | 22:26
Ah dus je had al genoeg broers die hun dienstplicht gedaan hadden als ik het goed begrijp?
Dan snap ik niet waarom je je daarover druk maakt.
Dat is toch OK en toendertijd ook de wet. Heeft niks met ontduiken van Dientsplicht te maken, das een heel ander verhaal.
Enkel jammer dat je een mooie waardevolle tijd niet hebt mee kunnen maken.
neuken voor de vrede en vechten tegen de maagdelijkheid of zoiets.
voor de kosten van een missie plus bom, een "slimme", die dan op een HUTJE zonder (groene) stroom of stromend water word gegooid, kosten $100.000.
als je ze omkoopt kan het voor de helft?
kom ik er ineens achter dat er geen euro-teken op het toetsenbord zit, of heb ik nu teveel gezegd?
93-7
Hobbelen, Eimert!
@ DANNY3960 | 23-09-08 | 22:23
Maar ik wacht nog steeds op de argumenten die duidelijk maken waarom die 9 to 12 maanden voor jou zo'n tijdsverspilling waren dat je er niet aan wilde beginnen.
En als je daar dan geen argumenten voor wilt geven; Wat heb je dan voor enorm belangrijke dingen gedaan in die 9 to 12 maanden, die niet nog dat korte tijdje konden wachten en je in je leven zo'n enorme voorsprong hebben geven dat je kunt zeggen; goed dat ik dat niet gedaan heb.
Ik kan het me niet voorstellen maar ben benieuwd. En goede opvoeding had bijna iedereen toen nog genoten, kamperen meestal ook wel, schieten wat minder denk ik, rijbewijs nou ja, maar wel een erg korte samenvatting van dienstplicht naar mijn mening.
@DANNY3960 | 23-09-08 | 22:32
Ik lever kritiek op de politiek, niet op ons leger!
Godju, en dan te denken dat ik 2 jaren minus 3 dagen (1961-1963) met mijn kouwe kloten op een van godverlaten vliegbasis Twente mijn land tegen die rooie Russen heb staan te verdedigen voor het riante salaris van een pakje sigaretten fl 1,10 per dag.
Oh, wat schaam ik me voor mijn onnozele domheid
Canis Spurcus | 23-09-08 | 22:27
Eimert is een lul, laat het ons daar over eens wezen, maar diegenen die NU onder de wapens zijn hebben er ZELF voor gekozen.
En toch staan die relifuckers altijd vooraan om een klas vol Hollandse jongens of meiden over de kling te laten jagen in een perspectiefloze kudtzandbak zodra de VS met de pispot rammelt. Schijnheilige leugenachtige hoeren zijn het.
Of had iemand dit al gezegd?
Eimert is één van de zovelen die het niet kunnen trekken in hare majesteits leger. Dat soort kerels loopt toch alleen maar in de weg, laat hem lekker de koeien gaan melken.
Deze man staat tenminste ergens voor, heeft een rechte rug, is consequent en doelmatig! Hulde, meer van dit soort mannen op het pluche!
dawg | 23-09-08 | 22:16
Jij snapt het.
G. Patton | 23-09-08 | 22:15
Er lopen er momenteel nogal wat rond waar het goed voor zou zijn ja omdat ze thuis geen opvoeding krijgen. Maar even serieus, ik ken ook nogal wat mannen die vrijwillig in dienst gingen en laat ons eerlijk wezen, daar heb je tenminste wat aan en ik herhaal mezelf, discipline kreeg ik van thuis mee, kamperen en schieten kon ik ook al en wanneer ik zo eens om me heen keek naar wat dienstplichig soldaatje ging spelen daarvan ging zeker 50% bij het eerste schot om zn moeder roepen.
Topic van niks. In de jaren 70 zorgde de leeftijdsopbouw van de Nederlandse bevolking ervoor dat van elke lichting uiteindelijk de helft tot 2/3 niet in dienst hoefde. Het leger had gewoon geen behoefte aan zulke aantallen. Alle respect voor de jongens die toen wel gingen, maar ieder die vond dat ie wel wat beters te doen had dan zich een jaar te gaan zitten vervelen in een kazerne probeerde zich af te laten keuren of onmisbaar te laten verklaren. De argumentatie die Middelkoop aanvoert zuigt natuurlijk wel en is ook behoorlijk stom voor een minister wiens troepen in een oorlogssituatie zitten.
G. Patton | 23-09-08 | 22:13
Je laatste zin doet t hem ja, had ik nog niet aan gedacht. ;)
@ DANNY3960 | 23-09-08 | 21:59
Heb je post gelezen maar er geen enkel argument in gevonden.
Kun je natuurlijk altijd nog beter toelichten. Is tot nu toe, naar mijn mening echter nog niet gebeurd
En misschien nog even voor de duidelijkheid het nut van De Dienstplicht:
Tijdens de dienstplicht worden mensen uit alle groepen en niveau's van de samenleving en uit alle delen van Nederland met alle verschillende achtergronden die er bestaan hier.
Daar moeten ze 9 tot 12 maand met elkaar nauw samenwerken en -leven.
Gedurende deze periode leren ze andere mensen (waarover ze in het normale leven enkel uit krantekoppen informatie krijgen) kennen, ermee samen te werken, te begrijpen en het andere standpunt horen Ergo de algehele saamhorigheid van de Nederlandse Bevolking wordt erdoor vergroot.
Daarnaast zijn er voldoende mogelijkheden tot zelf ontwikkeling en angst overwinnen waardoor de persoonlijke trots en het zelfwaardegevoel vergroot wordt.
Allemaal waardevolle belevenissen voor de jeugd lijkt me, en het is ook niet voor niks dat heropvoedings projekten voor kanzlose/ criminele jeugd dit soort situaties probeert na te bootsen. Hier worden dan tenminste nog enige schamele succesjes geboekt.
OK, ik weet ook............ met de huidige criminele .......... straatjeugd kunnen we misschien ook blij zijn dat die niet ook nog eens in het leger, tijdens hun dienstplicht, schieten geleerd hebben :-D
Mooie tijd, heb een flink aantal "navo matrassen" versleten in duitsland
79-3 zegt oprotten!
@ G. Patton | 23-09-08 | 21:57
Of naar de gesloten afdeling van het Sociaal Psychiatrisch Dienstcentrum (waar hij regelmatig verblijft).
www.spitsnieuws.nl/archives/binnenland...
G. Patton
Heb je mn comment niet gelezen dan? En ik ben er nog eentje van de oude school, mn oude heer zorgde er wel voor dat ik in het gareel liep. Daarenboven had ik natuurlijk wat maats die het PRACHTIG vonden en dan in het weekend naar huis kwamen en dan stoer dachten te zijn door een heel weekend in uniform rond te lopen in de kroeg. Bij mij kwam er ook nog bij dat ik mn diensttijd in België diende te kloppen alwaar je helemaal onder-onderbetaald werd. Neen, general puur tijdverlies, btw daar zijn ze toch ook zelf achter gekomen dat de meesten er alleen maar heengingen om gratis hun rijbewijs te halen. ik heb het mijne zelf betaald.
@ me,myself and IK | 23-09-08 | 21:53
Ach zo kan hij toch redelijk onschuldig zijn avonden doorbrengen; beter dan dat hij thuisgebracht moet worden :-D.
Knap staaltje, de meest ongeschikte op de verkeerde plek.
Als een analfabeet die boeken bespreekt.
@ G. Patton | 23-09-08 | 21:40
Die Borderliner is gewoon te dom. Vandaar zijn naam ook, borderliners zijn negatieve aandachttrekkers.
Ik ben ook nooit in dienst geweest, niet in verband met onmisbaarheid maar vanwege gewetensbezwaren. Ik bleef maar herhalen dat in een oorlog alles geoorloofd is, de conventie van Genève onzin is, en de tactiek van de verschroeide aarde toppie was en is.
Gingen die zeveraars lopen zeiken over menselijkheid. Ja, dan haal je een keer uit en ben je afgekeurd. Dingen kunnen soms raar lopen.
@ borderliner | 23-09-08 | 21:47
Oh ben je zo'n figuur, deste beter dan dat je op deze wijze (borderliner | 23-09-08 | 21:46) van de straat gehouden wordt toch? :-D
G. Patton | 23-09-08 | 21:40
Wat moet ik nou op straat rond deze tijd.
Grote kans dat ik wordt thuisgebracht.
echte machokerel | 23-09-08 | 21:31
Kijk alweer zo'n prachtig voorbeeld van de heerlijke tijd die militaire dienstplicht heette.
Ik wed dat de helft van de kerels als homo zijn teruggekomen, of in ieder geval eens in de zoveel tijd hun vinger in hun eigen aars stoppen om weer even die goeie ouwe te beleven..... ahum
@ borderliner | 23-09-08 | 21:36
Ah OK. geen probleem, ga maar lekker door met posts die kant nog wal raken hoor.
Houdt je van de straat zal ik maar zeggen :-D
G. Patton | 23-09-08 | 21:33
Ik deed maar een gooi naar rechts........
Je zult maar Eimert heten en in dienst moeten....
Sgt. Van Middelkoop. 1870-2008. Killed in action.
me,myself and IK | 23-09-08 | 21:27
ach gut.....
@ borderliner | 23-09-08 | 21:23
Ha ha ha, lachen met jou, jammer dat je hele verhaal nergens op slaat en kant nog wal raakt.
Wat bedoel je met lummels als ik? Wat voor soort lummel zou ik dan zijn volgens jou.......?
Wat maakt dat je een lafbek bent als je geen zin hebt om oorlog te voeren (al dan niet toekomstig), dat laat ik mensen die daarvoor betaald worden wel voor me doen, ik betaal niet voor niks belasting toch?
lichting 81-5 wist wel raad met zulke jongens.
Gewoon met z'n allen gangbangen in een ijskoud schuttersputje.
Daar heb ik pas geleerd wat *kuch* doordouwen is...
@ DANNY3960 | 23-09-08 | 21:18
En wat vond jij er precies tijdverlies aan? Ben zelf van mening dat het een zeer nuttige en leerzame tijd is en dat het erg jammer is dat de Dienstplicht is afgeschaft.
Alles wat destijds probeerde eronder uit te komen was meestal bang voor eventuele ontgroeningspraktijken van mede soldaten of het vaste personeel. Het Leonard Lawrence/ Gomer Pyle-syndroom in de film Full metal Jacket.
Ik kan geen enkele goede reden bedenken waardoor 9 tot 12 maanden van een mensenleven zo'n groot tijdsverlies zouden zijn om zich eronder uit te moeten wurmen. Kwamen altijd lange verhalen met veel halve slappe argumenten maar nooit iets echt steekhoudends, ben zeer benieuwd waarom jij geen 9 to 12 maand missen kon :-).
@ borderliner | 23-09-08 | 21:11
Ga ik niet op in, ik kijk teveel op je neer. snappie.
fuckje | 23-09-08 | 21:06
En niet te vergeten, De weledele heer Graus, onze nationale draaideur crimineel, lid van de PVV.
G. Patton | 23-09-08 | 21:13
Ga jij dan omaatjes de kont wassen, Generaal?? Maar daar voel je je zeker te goed voor??????? Wees blij dat iemand het heeft gedaan. Want lummels zoals jij stoppen hun grootjes het liefst ver weg, zodat ze er geen last van hebben op de snelweg, in de rij voor de kassa bij de AH, en met dat gestrompel over het voetpad, terwijl je met je dikke leasebak staat te wachten tot ze is overgestoken.
Ja en wie ben ik om over jou te oordelen hè? Nee, dat mag jij wel doen om gelijk ook maar zo iemand een laffe hond te noemen die op de bank commentaar geeft op Onze Jongens......
Slimme vent hoor!
En terecht! Wat heb je tegenwoordig aan een geweer dan in ons leger. Die getuigt van intelligentie (het niet willen als het eronderuit komen), zo mag ik het horen.
Precies JP Balkenbrij | 23-09-08 | 21:03, zoals al eerder gezegd, we kunnen niet meer stemmen op leiders, alleen nog op accountants. De praat is stoer maar de ruggengraat is slap. Laf rood refonest.
Ikzelf, 87-1, heb in zestien maanden maar één hele middag op me nest doorgebracht.
*krabt jaloers achter de oren*
G. Patton | 23-09-08 | 21:13
Heeft niet altijd met laffe honden te maken, ik vond het tijdverlies.
lees deze maar.
DANNY3960 | 23-09-08 | 20:05
Wat vind ik erger
A. Geen dienstplicht vervullen
B. Lid zijn van de C.U., onze nationale gereformeerde Taliban.
C. Dat schijnheilige uitgestreken smoelwerk.
Hmmm, kan niet kiezen, ik neem ze alle drie.
Gatverdamme, Ik heb een enorme hekel aan dit soort laffe dienstweigeraars en die schijters die vervangende diensttijd deden door oma'tjes te wassen in bejaardentehuizen.
En dan nog het gore LEF hebben om zelfs minister van Defensie te worden.
Dit zijn precies het type laffe honden die thuis op de bank commentaar hebben op Onze Jongens en elk schietincident met VIJANDELIJKE doden waar ze maar even een vraagtekentje bij kunnen vinden direct tot rechtszaak willen uitroepen.
me,myself and IK | 23-09-08 | 20:52
Leg mij nou nog eens de voordelen van militaire dienstplicht uit?????
Ik ben er namelijk weinig tegengekomen die er echt beter van/door zijn geworden.
Grijs 1. Betrouwbaar, onkreukbaar, degelijk, hoeksteen van de maatschappij, klaarstaan voor je medemens. In dit geval dan: klaarstaan voor je EIGEN medemens. Gristentuig. Mooi dat het masker valt. Opzouten met kapitale O.
Heej leuk! Nu even alle kabinetsmeneren doorlichten op dienstplichtverleden. (Vogelaar natuurlijk incluis)
De oogst van deze week, en het is pas dinsdag:
- Van Middelkoop, in opspraak.
- CramerT, in opspraak.
- Huizinga, alweer in opspraak.
" Laten we optimistisch blijven in deze tijden, met elkaar ! "
Ik zeg ..... S5
Grafrede door Middelkoop: 'Pietje is gedood door een bermbom. Maar Pietje was in tegenstelling tot mijn persoon niet onmisbaar. Hij voelde zich gelukkig in het leger en legde daarnaast een dusdanig gebrek aan eigenzinnigheid aan de dag, dat we al met al niet lang hoeven treuren om deze onbetekenende dode. Zijn vervanger is al onderweg.'
75-6 vindt Van Middelkoop een laffe schijnheil.
Elisabeth2 | 23-09-08 | 20:41
Verdorie Lizz je had zeker een goed figuur geslagen met een top rank bij de Milvas
-weggejorist-
borderliner | 23-09-08 | 20:45
Hmmmz kennelijk hoor en zie jij wat jouw linkse afwijking wil horen en zien. Eimert is een van de vele bewijzen dat politiek Z.U.I.G.T. Echt waar!
@ borderliner | 23-09-08 | 20:45
er spreekt afkeur voor de militaire dienst uit zijn woorden. Ga ze even lezen en denk er even over, en dan reaguren, ipv meteen je eigen onderbuik te laten spreken, vieze nazi.
@Elisabeth2 | 23-09-08 | 20:41
Ah, gaan we schelden... Ik reageerde op je domme gegeneraliseer. Als je eerst het voorrecht had om te mogen studeren dan ging je pas op je 23e of later in dienst, was alles wat ik zei. En in plaats van een leuk betaalde baan in het bedrijfsleven kon je dan nog even 14 maanden het land dienen voor een habbekrats. Wat dat met vroeg oud en sul te maken heeft is beyond me maar gelukkig weet ik wie het zegt...
Een man die niet eens bereid was al dan niet dienstplichtig de wapenen op te nemen voor de bescherming van Nederland stuurt wel Nederlandse zonen en dochter het strijdperk in en praat zoetgevooisde verhaaltjes. Dit is zeau moreel verwerpelijk dat Van Middelkoop onmiddelijk moet terugtreden. Je maakt een slager toch ook geen minister van Gezondheidszorg? Of iemand met een gat in zijn Minister van Financien? Of een proviciaal Minister van Buitenlandse zaken? Of een non-charismatische dekkingzoeker Minister-President? Of een archiefmapfetisjist Minister van Sociale Zaken? Oow... die zijn allemaal wel waar...
Wat een laffe hond zeg. Ongeveer zoals die R.Ter Beek.
Alsof wegrotten in dienstplicht zo leuk was. Maanden lang blowen, zuipen, tafelvoetbal en vooral verveling.
Ik vind dit heel passend bij de nederlandse samenleving. Een minister die jaren lang de dienstplicht ontdook wordt uiteindelijk verantwoordelijk voor ons leger. Is een beetje hetzelfde als een vrouw met een dubbele nationaliteit en weigert om dr turkse paspoort in te leveren maar, die wel verantwoordelijk is voor het nederlandse immigratiebeleid. We zijn op de goede weg met zn allen, leuker kunnen we t niet maken, gekker wel.
Volgens mij heeft de beste man niets verkeerd gedaan.
Wat is dat voor dom gezeik dat de man in dienst moet hebben gezeten om als minister van Defensie op te treden. Hij zal hiervoor capabel genoeg zijn bevonden toen hem deze functie werd aangeboden.
Het niveau wordt hier wel erg Wilders-Jugend....
Voor Eimertje is er natuurlijk geen enkel ander gezag dan dat van zijn Heer. Maar nu hij zelf gezag heeft probeert hij ons, samen met JPB en al die andere volwassen eikels die geloof in een opperwezen nodig hebben om een beetje fatsoenlijk te kunnen functioneren, wel op slinkse wijze die achterlijke leefregeltjes van zijn idiote overtuiging aan de gehele samenleving op te dringen, . Ik hoop dat deze slip-of-the-tongue hem flink dwars komt te zitten. Mafkees.
Water en Dysprosium | 23-09-08 | 20:34
Dat kan heel goed natuurlijk. Maar jij klinkt wel als een vroeg oud mannetje. Dat heeft toch iedereen meegemaakt. Pue armoede als je jong bent, maar wel lekker tegen elkaar aankruipen nadat het zoveelste potje witte bonen is opgewarmd en met een geroosterde boterham naar binnen is gewerkt. Sul.
Dr.Draaibaar | 23-09-08 | 20:12..700 gulden..
Ik mocht het doen voor 230.
Tja maar in 1972 koste een pilsje in Seedorf wel slechts 23 cent...
Blijkbaar was Nederland nogal gul toen ze dit kabinet een 6 minnetjes-mentaliteit toeschreven....
Duh grappig dat deze hals weer eens onder de aandacht komt. Eimert was ook zo slim om bij zn aanstelling te melden dat zn militaire kennis niet verder reikte dan de rangen en standen bij Stratego, het leuke bordspel. Om dat gewoon te ventileren moet je of A. gewoon idioot zijn, of B. idioot en lekker comfortabel in het pluche hangen, met de gedachte 'mij kan nix overkomen de komende 4 jaar', who cares. Eimert is het zoveelste bewijs dat het systeem in basis Niet Werkt. Elke idioot die daar gezapig in meehobbelt en meeprofiteert is een ingeslapen idiote crimineel. Punt.
Rhun | 23-09-08 | 19:04
Helemaal mee eens. Een topfunctie bij de NAVO vereist toch wel een paar jaartjes apekooien, zandzakken sjouwen en gevulde koeken vreten. Zonder die skills ga je het nóóit redden in Afghanistan.
.
Jij bent de weg helemaal kwijt of hebt eentje teveel gepimpeld... Een TOP functie bij de Navo..........
Jij wilt mij toch niet wijsmaken dat Jap the Hoep Skeffer aan die vereisten voldoet, en toch is die CDA Nitwit, baas van dat oorlogszuchtige zootje.
@Elisabeth2 | 23-09-08 | 20:31
Studie-uitstel misschien?
En wie heeft het over trouwen?
Heren van Geenstijl, waarom zo verbaasd? Als iets de hypocriete christenen kenmerkt die vanuit dit kabinet zo graag beslissen wat wij wel en niet mogen, dan is het dat zij die regels niet op zichzelf van toepassing achten. Een lafbek die zelf niet in dienst durfde die graag de baas speelt over de militairen past naadloos in dit plaatje. Het feit de (Sl)eimert juist minister van defensie is geworden toont nog eens aan hoe vanzelfsprekend christenen deze dubbele moraal vinden.
Voor het vuurpeleton met die landverrader!!
Tja, een wereldwijd euvel. Men noemt dit ook wel LIONS for LAMBS. Ongezonde combinatie ook, niet tegen autoriteit kunnen en het ondertussen wel hebben. Ik zeg, van Middelkoop, opzouten. Maar ja, dat roep ik over dit gehele kabinet.
Water en Dysprosium | 23-09-08 | 20:19
Hier schrik ik even van.
Weet niet uit welk gehucht jij komt, maar meestal gingen de jongens met 18-jaar in het leger. En als zij dan met hun 23-ste nog geen vrouw konden onderhouden dan trouwden ze niet.
Tja, die verwijzing naar 'de rode knop' heeft anders ook wel een baard hoor, Raoul.
lafaard
@Elisabeth2 | 23-09-08 | 20:16
mamma? Bij ons, StStVz, was iedereen minstens 23 en woonde allang samen. Generaliseer er maar een eind op los E2...
Van je wedde moest je huur, gas/water\licht en de rest betalen. Dus Draaibaar heeft gelijk, dat was geen vetpot.
Elisabeth2 | 23-09-08 | 20:09
Zal de leeftijd zijn zeker? ;)
Dergelijke berichten dienen vertaald te worden, en wereldwijd verspreid.
Dr.Draaibaar | 23-09-08 | 20:12
En je werd gratis en voor niks opgevoed en gedrild.
Dr.Draaibaar | 23-09-08 | 20:12
Zeur niet, je had kost en inwoning en die 700 guldens waren voor bier en een treinkaartje naar huis, naar mamma.
Raoul BEDANKT!!! Fantastisch verwoord!
.
88-4 Veertien maanden voor een hongerloontje van 700 guldens mezelf de tyfus geërgerd en zo'n landverrader is minister van Defensie. Een NSB-er in vredestijd is het! Tyfusgristenhond, fraudeur en natuurlijk matennaaier, bedankt!
"Gij zult niet doden.
Toch is hij de baas van de krijgsmacht.
Snap er zelf geen snars meer van.
Cidel Fastro | 23-09-08 | 20:04 "
(Ik leen even je reaguursel, fastro)
... en WIE is hier nu schitsofreen?
by the way....2 maanden Cort Heyligers Bergen op Zoom en14 maanden Seedorf 71-5, vaak bij mutti Müller geweest.
Geen bezemkastwerk voor mij dus.
Einde van de Domheid | 23-09-08 | 19:52
Nee, maar als je trots komt vertellen dat je je neus ophaalt voor het vak van vuilnisman, dan heb je toch een klein probleempje.
DANNY3960 | 23-09-08 | 20:05
You'r my kinddah man.
Ik hoop dat hij het straksa begrijpt als hij niet meer serieus genomen word bij de volgende NATO top of bij een gesprek met de hogere legerleiding in Nederland.
Ik mag hopen voor hem dat hij zijn vluchtje met de F-16 al heeft mee gemaakt?
Anders komt hij nog zieker uit de cockpit als Relus ter Beek toendertijd.
Mag die gristelijke droplul eens proberen in the United States Army.
.
Mijn buurman is een Amerikaanse luitenant Kolonel bij Afnorth..
Die gast viel van zijn stoel toen ik hem dit bericht 'vertaalde''...............
Nederlandse politieke elite ten top, helaas.
Ook ik heb me in alle mogelijke bochten gewrongen om er onderuit te komen.
Nl. vanaf mn 10e vuurde ik regelmatig een dubbelloops af,kamperen kon ik al, zuipen deden we ook genoeg en aangezien ik- in de mid-seventies- elk weekend in een discotheek werkte ging ik makkelijk 3x per week op de vuist. Daar was voor mij niets meer te leren dus. Nou ja ik ambieerde ook geen ministerpost.
Voor de jonkies: ja,ja, vroegâh klopten we dr op met de blote vuist en als er al eens één of andere hufter een fles kapot sloeg vloog gelijk de hele tent erop af.
Aaaah, nostalgie...!
Sir Galahad the Pure | 23-09-08 | 19:43
Ja? En? Dat zijn vrijwilligers, of bedoelde je iets anders.
@mezelf | 23-09-08 | 20:04
SGP moet GPV zijn.
Goh, goed om te weten dat iedereen minister van iets kan worden, zonder affiniteit of ervaring met betrekking tot die portefeuille.
Ik begrijp dat hij tussen 1973 en 1978 elk jaar opnieuw dispensatie heeft aangevraagd met als argument dat hij als fractiemedewerker van de SGP 'persoonlijk onmisbaar' was. Dus vijf keer is die komedie opnieuw opgevoerd.
Dat zo'n man alleen al het onfatsoen heeft gehad om een baan als minister van defensie te accepteren is mij een volslagen raadsel. Dat hij het ambt ambieerde lijkt me eigenlijk godsonmogelijk, maar het lijkt mij nog waarschijnlijker dat een kameel door het oog van een naald kruipt dan dat zo'n man het gore lef heeft in een interview trots te melden dat hij de dans ontsprongen is. En toch is het gebeurd en kijken we ernaar.
Zonder geloof kun je niet functioneren zei Balkenende. Mét geloof hoef je niet te functioneren voegt Middelkoop hier nu aan toe.
Gij zult niet doden.
Toch is hij de baas van de krijgsmacht.
Snap er zelf geen snars meer van.
We stemmen hier op accountants helaas, systeem zit vast
ik was zelf ontzettend blij toen ik werd afgekeurd op astma, en kan me best voorstellen dat hij op zijn 18de geen zin had in het leger, maar toch vind ik dat je dan later beter kunt bedanken voor de rol als minister van defensie.
Om directeur van de gemeentereiniging te worden hoef je niet zelf vuilnis opgehaald te hebben.
Allen product van eauk een kudtgeleauf en in "Den Heere" , handelend daarnaar d.w.z. achter de ellebogen oftewel volledig onbetrouwbaar : Eimert van Middelkoop en z'n "mannenbroeders" Jan-Peter Balkenende en Wouter Bos.
.
* voelt dat er een chinees naar buiten wil *
Genoeg ergernis voor nu , out dus.
Wikipedia is nu al volledig bijgewerkt!
nl.wikipedia.org/wiki/Eimert_van_Midde...
Niet het echte werk voor de wedde, maar wel het grote graaiwerk. Zo zie je maar weer hoe moraalloos Den haag is.
Het spijt me fantastisch, maar ik kan die droombaan niet vinden.
www.christenunie.nl/nl/page/12680
Hij mocht op zondag niet vechten/zuipen.
Laf
En hoe zit het met de andere leden van Grijs I ? Neem eens een voorbeeld aan Israël, daar wordt praktisch de gehele politieke top bemand door (ex-)militairen. Maar daar zal Geertje met z'n israelische connecties morgen wel over gaan schreeuwen.
Ondertussen, in Uruzgan: www.geenstijl.nl/mt/archieven/images/v...
Hebben we niet ooit een staatssecretaris gehad die bij elkaar loog dat ie reserve officier was (geweest) .
Maar laten we wel wezen in mijn tijd: 82-6 , gingen er maar 4 van de 10 onder de wapenen. Voetschimmel was al reden genoeg om je het genot van CADI-worsten, de geur van trioxaanblikjes en de vreugde van een weigerende UZI te ontzeggen.
Waarom was van Middelkoop niet aanwezig op de onlangs gehouden INFORMELE Nato top in London? Alle andere defensie ministers waren aanwezig.
Dus GS meldt dat er laffe mensen in het kabinet zitten? Dat verrast me niet echt moet ik zeggen. Het kabinet voldoet wederom precies aan mijn verwachtingen.
Ooit... Ooit zal men zich realiseren waarom het beter is een koning te hebben die ten strijde trekt met zijn manschappen, hun ontberingen ontbeert en wiens bloed zich met het hunne vermengt op het slagveld. Beter dan een groepje verenlikkers dat zich achter de verwarmde ramen van het bestuurlijke patriciërshuis verschanst.
Ach, had ie het met plezier gedaan was ie ongetwijfeld ook voor hypocriet versleten. Want je mag toch niet doden?
Gelukkig hebben we Geenstijl, de club van rechtschapenen.
Ik vraag me af hoe het zou zijn dienstplicht. het lijkt me echt iets van honderd jaar geleden. dat ik nu met vrienden zou moeten dienen, heel raar idee.
Kan iemand een minister (of staatssecretaris) noemen die wel geschikt is.
**Denkt intussen diep na**
In het volgende Kabinet een echte houwdegen - liefst met Hotel Hanoi ervaring - als Minister van Defensie...
Anyhow: over je verleden kan je zelf beter discreet blijven en het besmeuren overlaten aan 'onderzoeksjournalisten'.
Net als zijn collega Rouwvoet opgegroeid onder de veilige bescherming van de Haagsche kaasstolp. Wat er zich in de echte wereld afspeelt is dus altijd voor hem verborgen gebleven. Maar in Den Haag is dat geen probleem: daar hebben ze liever dat je je, net als al die andere huichelaars, bezig houdt met een fictieve, zelfgeschapen realiteit. Dat is een stuk comfortabeler dan je met echte problemen en de echte wereld bezig te houden.
Behalve dit en de fragmentatiebommen speelt Van Middelkoop ook al een bedenkelijke rol in de Spijkers-zaak: www.nos.nl/nosjournaal/artikelen/2008/...
Nog een voorbeeldje van de hoogstaande gristelijke moraal: in een brief aan Spijkers stelt Van Middelkoop dat Spijkers niet MEER gezien wordt als psychiatrisch patient. M.a.w. vroeger was ie het wel degelijk, nu niet meer.
@ supersniper @ 19:30
Inderdaad, de Hollandse Waterlinie! Ik zeg: meteen laten volstromen om een barrière te creëren tegen de oprukkende Finnen uit de Randstad. Amsterdam staat toch al op instorten, dus laten wij die stad als verloren beschouwen en zien te redden wat er te redden valt.
Wat een hypocriet. Aftreden!
@supersniper 19.30
Klopt, ook meegemaakt, timmerman is kok en kok zat achter een bureau, heerlijke logica.
Gristenen doen toch niet aan oorlog? Dat mag toch niet van god? Iets met "gij zult niet doden" ofzo. Maar ik kan het natuurlijk verkeerd vertaald hebben.
Dienstplicht.. wat was dat een ellende. Gelukkig waren ze me na 2 maanden zo zat dat ze me eruit gegooid hebben.
Maar goed, ik ambitieer dan ook geen positie als minister van defensie.
Hoe dan ook... nogmaals...:
Van Middelkoop, vuile hypocriete, liegende vrijgemaakte die je bent! Vrijgemaakten deugen niet!
Dat Eimert van Middelkoop een hypocriet is was me allang duidelijk. Deze man stemt tegen van alles nog wat waar de naam Christus aan verbonden is. Onderzoek naar embryo's... erfelijkheid... nee, daar is Eimert tegen. Fragmentatiebommen is ie vervolgens wel weer plat voor. Iedere keer dat uitgestreken christelijk gereformeerde smoel van Eimert voor de TV wanneer ie weer eens zijn afschuw uitspreekt over die "laffe" IEDbommen langs de kant van de weg en de onschuldige slachtoffers die dit vraagt van onze krijgsmacht. Its a goddamm war asshole!! Dat ie met goed fatsoen dergelijke uitpraken durft te doen. Te walgelijk voor woorden, wat een hypocrisie. Dat ie de dienstplicht op een dergelijke manier heeft ontlopen tekent de man. Ik walg van dit mannetje... wanneer rot dit hele zooitje eens een keer op. Grosso modo van Nederland is schijtziek van deze regering van hypocrieten. Weg met die man.
VanFrikschoten | 23-09-08 | 19:26
Krankzinnigheid was een goede reden om afgekeurd te worden. Daarentegen was je wellicht een ultimate killer-machine geworden.
@ supersniper | 23-09-08 | 19:30
Gelukkig hebben we met succes een paar honderdduizend euro uitgegeven aan jouw schoolopleiding.
Doe eens spellingschecken !
(of, mocht je onverhoopt dyslectisch zijn; dit reaguursel negeren)
"Een woordvoerder van de minister laat in een reactie op het interview in Vrij Nederland weten dat Van Middelkoop zijn dienstplicht natúúrlijk gewoon had vervuld als hij geen officiële dispensatie had gekregen. De minister was simpelweg blij dat hij zijn droombaan bij de GPV-fractie kon vervullen."
Dat is alweer heel wat anders (downplay?) dan wat hij zelf zei.
Ben reuze benieuwd wat die droombaan nou precies inhield. Dat moet toch na te trekken zijn. Ook interessant is waarom men bij de keuring die vermeende droombaan als voldoende grond zag om meneer dispensatie te geven. Dat moet ook na te trekken zijn. Zal wel weer een of andere kruiwagen zijn, een invloedrijk familielid of zo, een ouderling die even een bakelieten telefoontje pleegde met zijn achternicht die getrouwd was met een generaal b.d. die nog goede contacten had binnen het leger. Toen was geluk heel gewoon.
Ik ben nooit opgeroepen voor dienst. Dat is nu nog een discriminasie. Kan er nog kwaad om worden - Not. Alhoewel, mijn broer zat bij de Marine en heeft erg leuke reisjes gemaakt aan boord van de Karel Doorman.
Wat een domme man. Terecht dat die vakbondsman hier iets van zegt. Zo bezien zijn alle bewindslieden van de GrietenhundenUnion nu aangetoond incapabel.
En wat te denken van Relus Ter Beek die kennelijk zo blij was dat ie niet in dienst hoefde dat ie als Minister van Defensie de dienstplicht gelijk maar wegorganiseerde. Resultaat: meer dan 4.000 vacatures in het door Rode Relus gecreeerde beroepsleger. Het Gebroken Geweertjes Virus waart nog alijd rond in linkse kringen.
Overigens past het selecteren van Ministers van Defensie, die zelf niet gediend hebben, geheel in de trant van de krijgsmacht. Beroepskoks werden destijds tijdens hun dienstplicht geselecteerd voor de genie, techneuten werden ingedeeld als infanterist. En bouwvakkers gingen naar de administratieve diensten!!
Nu: de soldaten in Urusgan krijgen de automatische wapens van de Natioale Reserve, want er zijn er bij de landmacht onvoldoende. De JSF is er alleen nog op papier. Het DAF-wagenpark is zwaar verouderd. Dus met onze bijdrage aan een veilig Europa zit het wel goed. Vergelijk: in mei 1940 was er een mittrailleur op 10 soldaten en hadden de moffen maar 5 dagen nodig! Maar onze mannen boden wel dapper weerstand op de Grebbeberg (mijn vader ook)!!! Gelukkig hebben we de Hollandse Waterlinie nog.
@VanFrikschoten 19.26
Vreemd, beetje carrierehond is toch altijd welkom.
Of valt schizofrenie ook onder S 5 .
Als minister van verkeer en waterstaat hoef je geen rijbewijs te hebben. Voor justitie is niet persé kennis van het recht noodzakelijk. De ministerspost van financiën is helemaal eenvoudig. Je ambtenaren fluisteren je wel in of het geld uitgegeven kan worden of juist niet. Een gladde babbel is dan genoeg. MAAR minister van defensie zijn en er dan voor uitkomen je in feite gruwelt van het soldatenleven, dat is onvergeeflijk. Je stuurt gvd jonge levens naar het front en geeft achter hun rug toe, dat je het militaire systeem afkeurt! Hier hoort slechts één juiste reactie op te volgen. Wegwezen vanwege totale ongeloofwaardigheid.
LOL @ VanFrikschoten | 23-09-08 | 19:26
En je vraagt je tot op de dag van vandaag af wáárom ???
Klopt overigens het gerucht dat Wijnand Duyvendak vanwege reuma is afkeurd? keesjemaduraatje.web-log.nl/keesjemadu...
Ik gaf aan tijdens de keuring dat ik generaal wilde worden trouwens... toen mocht ik opeens niet meer mee doen met het leger... Ik baal daar nog steeds van. Dat hele Afganistan had ik allang onder de voet gelopen....
Ik hoefde ook niet in dienst maar was niet onmisbaar, eigenlijk konden ze me missen als kiespijn.
En ik wilde zo graag als matennaaier bij de Milva maar dat mocht niet.
@Mubbenschonster | 23-09-08 | 19:22
Ik heb um ook 2 dagen gehad, heur.
91-1 Optyfen, halve zool!
Zag het laatst in het nieuws dat geencommentaar. En dan toch comments toestaan.
DDOS!
zou dit de 2e minister zijn die op moet rotte?
ik ken wel meer mensen die dood ongelukkig waren
en voor wie het niets was
maar die gingen gewopon de lik in en kregen alternative straf (schiphol schoonvegen)
TWEE dagen keuring?? Bij mij duurde die keuring één dag en volgens mij heeft die nog nooit langer geduurd. Indien ik wat wat betreft gelijk heb kan mijnheer Middelkoop dit mss even uitleggen?
Mag deze Farizeeër a.u.b. vandaag nog met pek en veren naar het front in Afganistan?
@Eikenhout | 23-09-08 | 19:15, nee, het wordt nu aangepakt.
laten we bidden dat dit de aanzet tot het spoedige einde van dit kabinet is.
Fijn dat onze ubergeneraal Christenhond fatsoen hoog in het vaandel heeft staan..
87-1 en wat Cojones zegt...
@Cojones 19.16
2008-6 , ik ga niet, de t*phus Eimert !
@CoJoNes | 23-09-08 | 19:16
Nieuwes. 85-1. Dat waren nog eens winters.
lijkt me ook meer het type dat met barbie's bij de buuf speelt.
Ik zou zegge geef hem ff een spoedcursus bermbom opsporing 10 vingers blind
dr Rechts | 23-09-08 | 19:16
S5 hoogstwaarschijnlijk en in zijn geval niet gefaked.
-edit niet hun site stuk maken aub -
Hij kan altijd nog aan de slag bij het Leger des Heils.....
@Rhun | 23-09-08 | 19:04
Je vergeet frikandellen vreten.
Ach, deze man heeft tenminste nog een beetje hart voor de zaak en de jongens en meiden.
Relis ter Beek, die ook nooit in dienst heeft gezeten, heeft onze jongens en meiden naar Srebrenica gejaagd en zich daar ter plaatse in militair uniform laten hijsen en is op een YPR geklommen (doe eens foto's zoeken redactie).
Vervolgens was dezelfde Ter Beek natuurlijk nergens te bekennen toen het echt mis ging.
Geen betere dan de vorige; Henk Kamp. Ik geloof dat ze die binnen defensie zowat op handen droegen.
93-4: De typhus voor je, Eimert.
Was hij nou afgekeurd vanwege S5 of vanwege SS?
De gristen unie geloofd middelkoop maar die geloven ook dat men over water kan lopen,dat natte spul uit de kraan.
Boeie! Dit land loopt vol met lui die zich gedrukt hebben voor hun dienstplicht. Studie, ziek, zwak, misselijk etc. En nu het de minister zelf is gaan we huilen?
Weg ermee!
Raoul, fijn mensch, dit was je beste stukje ooit... Vanuit de loopgraven van mijn hart meen ik het... ga zo door. Bijt ze in hun gat...
Doet die Sleimert even snel naar Uruzgan voor het vervullen van zijn ontdoken dienstplicht.
Niet tegen gezag kunnen en wel gristen zijn is in tegenstrijd met elkaar. Hij is een nepgristen.
Indien Eimert op S5 is afgekeurd, dan toch simuleerde hij niet!
Strikt genomen is het geen vereiste om vanuit een organisatie te komen wanneer je er leiding aan geeft. De meeste ministers van Binnenlandse zaken hebben ook nooit bij de pliesie of brandweer gewerkt, om maar wat te noemen. Dus dat valt de man niet kwalijk te nemen. Maar om nou te stellen dat je er blij om was dat je er niet hebt hoeven werken is een uitglijer van jewelste. Derhalve:
[x] ongeschikt
Wat echt beangstigend is? Dat 'Den Haag' niet eens meer in de gaten heeft dat dit soort dingen niet kunnen.
Wat Eimert betreft - geen authenticiteit, geen authoriteit, dus opzouten. En die slijmopmerking over gezag is hypocrisie ten top, want wat is een minister zonder gezag? Inderdaad, een CUlletje.
U ist verbaasd? ag-ossie
De man heeft gelijk. Alleen sukkels gaan het leger in en verkopen hun ziel aan de VS.
Van de andere kant: Krista van Velzen (in het bezit van een strafblad) is voor de SP Justitie-woordvoerder in de Tweede Kamer. Op het Binnenhof schijnt dat soort paradoxale gotspes dus vaker voor te komen.
Elmert fudd
Je kunt Henk Kamp een vreemde Achterhoeker vinden, maar als baas van Defensie had hij wel veel respect. Vond het vanaf het begin al vreemd dat deze Middelkoop op Defensie kwam, maar nu komt dus de aap uit de mouw.
Afijn, hij is in leuk gezelschap: was George Bush ook niet zo'n dienstplichtontduiker? Wrang dat zulke klootzakken uit onze naam oorlog aan het voeren zijn en belastinggeld over de balk smijten.
Maar een woord voor: BAH!!!
Een late sollicitatie bij defensie mocht ook niet baten: dr R zou te oud zijn, maar in de geest is hij nog jong en strijdbaar en zeg nu zelf, jonge vrienden, hoe kan een Man van de Geest nu ooit te oud zijn?
Dat je een probleem met "gezag" hebt, maakt niet zo veel uit als je aan de top staat, c.q. zelf de belichaming van het gezag bent geworden. Ik bedoel er zal nu niemand zijn die zegt dat hij op de hei een putje moet graven.
Jaap de Hoop Scheffer heeft gelukkig wel in dienst gezeten.
Weg met hem!
Deze man begrijpt de verantwoordelijkheid van zijn baantje niet eens.
Profiteur met ethische schijnbewegingen. Naar Afghanistan met hem voor een berm bom extra.
Kunnen we intekenlijst openen voor (meer dan) voldoende TNT.
En dan 'In Jesu Armen' gevolgd door Sussen rust.
Bah, hoe walgelijk kan walgelijk zijn.
Is toch heel normaal hier in Nederland.
Ministers en bewindslieden en allerhande ambtenaren die geen enkel benul hebben van de portefeuille die ze beheren.
Leraren die onbevoegd voor de klas staan, politieagenten die alleen maar bonnen uit durven schrijven, en dus ministers zoals Bos die een blauwe maandag bij Shell hebben gewerkt, en nu de kas beheren van de bv Nederland
Dat is mede de oorzaak dat Nederland naar de klote gaat.
[ ] Geschikt
[X] Ongeschikt
Dr Rechts weende bittere tranen toen hij werd afgekeurd!
Hij kan dan de dienstplicht ontdoken hebben en de ballen verstand hebben van vechten en oorlogsvoering, hij heeft hier wél zijn politieke carrière vakkundig getorpedeerd.
Zo maar even een gedachte. Als de dienstplicht weer aangenomen wordt in Nederland hoeveel Marokjes blijven hier dan nog?
Wij schoten kerktorens, om te bepalen waar de stelling moest zijn. Nu voel ik iets van ik ga nu echt op Christen kerktorens schieten. Wij schoten dus toen voor niets.
Middelkoop ga wat anders doen! Leer een echt vak!
Christenen spreken altijd met een dubbele tong...
Relus ter Beek..
Ik zeg (nog een keer) 30% salarisverhoging voor deze man!
Eimert Duyvendak?
Ach dit tekent eigenlijk weer de hele politiek, doen wat hoort of verplichtingen dragen, is er alleen voor de burger, die moet verder zijn/haar kop houden' wij weten wat goed is voor u "
Wel dubbel, moeite hebben met gezag, maar het Woord van Heer klakkeloos volgen..., maar goed, ietswat vreemde uitspraken voor de clown die onze minister van Defensie moet voorstellen. Hij had beter for the time being zijn muil kunnen houden, dit rariteitenkabinet Balk IV wordt steeds dwazer....
LordBathory | 23-09-08 | 19:02, Slavernij? door de Nederlandse staat?
Wij moeten verder praten, (standbeelden, financiele genoegdoening, enz, enz... ).
Nu wij het toch over de Koude Oorlog hebben; wanneer worden al die malloten die in de jaren tachtig tegen de kruisraketten (en voor appeasement jegens de Sovjets) waren eens ter verantwoording geroepen? Ik heb het dan niet alleen over linkse fellow travellers, maar ook over Pax Christi-malloten. De Mient-Jan Febers van deze wereld, die de goelags in het Oostblok vergoelijkten en het kapitalisme verfoeiden.
Zijn hoofd is ook veuls te groot voor een helm.
Overigens had ik een toptijd in het leger. Lekker op m'n brommertje door Den Haag scheuren met brieven voor de MP.
Helemaal mee eens. Een topfunctie bij de NAVO vereist toch wel een paar jaartjes apekooien, zandzakken sjouwen en gevulde koeken vreten. Zonder die skills ga je het nóóit redden in Afghanistan.
En nu verkiezingen.
spanarchist | 23-09-08 | 19:02
LOL, wat een waanzin in dit kabinet.
Ga wat anders doen Middelkoop, als je er zo mee te koop loopt ben je voor mij al te naief. Terug naar dat halelujagejank in de kerk.
Eimert was al niet erg geloofwaardig (er zou geen geld bij hoeven bij Defensie), maar na dit interview is hij zijn geloofwaardigheid helemaal kwijt. Dat hij maar overstapt naar de Christelijke vredesbeweging, daar is hij meer op zijn plaats. Als ik soldaat zou zijn en ik zou lezen dat mijn politieke baas zo'n dingen zegt in VN, dan zou ik hem figurlijk afschieten... Ik zou niet willen dat die man mij nog zou vertegenwoordigen!
Ik zat in dienst, lichting 68-5. Hij zou dus - als ik - een ouwe knar kunnen zijn maar hij is een lull
Hij zou pas ongeschikt zijn als hij de dienstplicht met vreugde had voldaan, wat een lamlendig kutd gebeuren was dat. Alleen diegene dwazen en diegene die niet hoefden zagen deze slavernij als iets positiefs.
Een minister van Defensie die zelf de dienstplicht ontvluchtte en een hekel heeft aan gezag? What´s next, een staatssecretaris van Integratie die geen afstand wil doen van haar dubbele nationaliteit en haar verloofde uit Turkije wil halen?
Die Kleautzak moet aftreden!!!!!
Hoe kan iemand zo'n functie hebben!
-weggejorist-
Watje die vent, typisch gereformeerde streken, hoezo onmisbaar ? Hij had als broekie een baantje bij een politieke partij, niemand maakt me wijs dat je voor die functie onmisbaar bent, die uitweg was bedoeld voor jongens die hun ouders moesten helpen op de boerderij o.i.d. Ik me een beetje te pleuris hollen over de Lüneburgerheide en dan wordt zo een softie ook nog minister van defensie. Destijds weggelopen voor zijn verantwoordelijkheid en dan zou hij nu geschikt zijn om het leger te leiden in de eerste oorlog van Nederland in 45 jaar.
Dacht het niet, een neef van me met een hele hoge functie bij defensie zei destijds al. Jammer dat Kamp weg moest.
Z'n verhaal klopt is ook niet consistent. Hij zal wel glashard op S5 afgekeurd zijn, maar dat durft hij helemaal niet te vertellen.
De militaire vakbond is woedend / razend / kwaad op deze Grevo-kleaut.
RTL durft het op teletekst te vermelden, de NOS natuurlijk niet.
Waren ministers in de jaren 70 al net zo dom of is dit nu nog een extra reden om "moeite met gezag" te hebben aan deze kant van de lijn?
79-4 zegt: oprotten!
Maar accepteert hij het gezag van de Heere wel ?
78-6 zegt: opzouten!
Hoe dom kun je wezen !
Raoul zou -uiteraard- meteen naar het front stormen. *mietjuh*
Hoe zit het met Jan Peter´´Tjolk met een rietje´´ Balkenende eigenlijk
Matennaaier van de ergste soort ja. Wegwezen. Niet alleen als minister, maar ook als kamerlid
Hij heeft dus duidelijk geen affiniteit met militairen en het militaire bedrijf!
Lijkt me essentieel in zijn functie.
Superjan 83-6
Flikker maar op Eimert, dit valt niet goed te praten. Bontfabrikanten kunnen ook geen leiding geven aan PETA, dus jij niet aan defensie.
Wat is er eigenlijk zo leuk aan fipo-en?
Het volgende gristenunie-misbaksel dat disfunctioneert als mens en - net als zijn CU-collega's - als minister.
Volgens mijn bescheiden mening niks mis met de man, maar niet op die plaats, basta!
( Wie heeft dit verzonnen, langs de weg ?)
-weggejorist-
God heeft het zo gewild.
Oprotten!
Deze man is vrijgemaakt. Grotere hypocrieten en leugenaars kun je niet tegenkomen.
Het kruis! Het kruis!
bye bye Alexman
alexman123 | 23-09-08 | 18:49
eg nie! tweede!
nee niet eerste, sukkel
Aftreden!!!!!1111!
-weggejorist en opgerot-
Laffe Gristen..
REAGEER OOK