achtergrond

Geenstijl

ingelogd als

lid

logout

nachtmodus

tip redactie

doneer

FOTO'S. Amsterdamse politie in actie

parkeerterreur534pix.jpgTrottoirblock in 020. Soms moet het. Even de surveillancebak scheefparkeren op de stoep. Want ambtenaar in functie & doortastend optreden. Collateral damage: moeders met kinderen (onze toekomst!) in Quinny's en Bugaboo's die de gevaarlijke weg op worden gestuurd. Omaatjes (die dit land hebben opgebouwd) die met hun rollators richting voorbij razende taxi's worden gedirigeerd. Soms moet het. Voor onze veiligheid. Ontknoping na de klik.
02032011227.jpgPolitie in actie! Sporenonderzoek na inbraak? Laffe overval op schaakwinkel? Wietplantage? XTC-lab? Illegaal hoerenhol? Terrasverwarmer de hele nacht aan laten staan? Knul met ongeldige jeugdvispas? Iemand van de Most Wanted Lijst gelokaliseerd? Een paar van de 600 straatboefjes gearresteerd? 02032011226.jpgWelnee. Wouten halen gewoon even een lekker broodje ham! (Want die lupa's zijn kennelijk viesbah.) Eet smakelijk boys!

Reaguursels

Praat mee in het Stamcafé

Word de held van GeenStijl en word GeenStijl Premium. Dan ben je onderdeel van het roze legioen en kun je tevens genieten van:

  • Het befaamde roze kroontje
  • Een bannervrije website
  • Extra reaguurfuncties
  • Eerste rang bij acties
  • En bovenal: Jij houdt GeenStijl onafhankelijk!

Ik kies voor het volgende premium pakket:

Tip de redactie

Wil je een document versturen? Stuur dan gewoon direct een mail naar redactie@geenstijl.nl
Hoef je ook geen robotcheck uit te voeren.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.