Guusje ter Horst gaf gratis geld aan politie
Wel godver de godver. Guusje ter Dorst, onze PvdA-minister van BiZa die in een vorig leven als burgemeester van Nijmegen dronken achter het stuur zat, blijkt de korpschef die haar destijds uit de penarie hielp, beloond te hebben met een dankjewel-bonus van 9.000 euro per jaar. Korpschef Henk van Zwam was degene die Guusjes drankprent van 220 euro "per ongeluk" in de shredder liet vallen. Als dank voor zoveel loyaliteit kende Guusje ter Dorst deze politiebobo een "permanent extraatje" toe. De VVD wil deze kwestie in een keihard spoeddebat aan de orde stellen omdat Guusje nu opeens zegt dat politietoppers teveel extraatjes krijgen dan wel pakken. Guusje zelf noemt de berichtgeving in de Televaag INFAAM en wenst niet in te gaan op vragen omtrent de verstrekte toelage. Ofwel, het verhaal klopt als een bus en er gaat een uitgebreide uitleg komen. Guusje zal niet vertrekken.
Top 3 Samsung +
Reaguursels
Deze is té toepasselijk;
Ze dronken een glas, deden een plas en.... juustem
waarom verbaasd me dit helemaal niks? Zo gaan ze met ons geld om zodat ze zelf geen strafblad krijgen. Bah, misselijkmakend mens is het toch ook.
Maar wat is nu het nieuws?
lol@bruinester...
Dit is echt DE DRUPPEL voor Guusje.
Weg met dat mens !
Ik wordt helemaal kotsmisselijk van al die klootzakken, en deze typhushoer in het bijzonder.
De aanval is begonnen, en we gaan tot het gaatje!
Waarom niet infaam en abject?
Als je een greaute koekjestrommel hebt is het altijd fijn om uit te delen.
Over Gestapo gesproken!!
Moet het dan niet een dRankjewel bonus zijn?
Iets zei mij al dat dit de opening vandaag zou worden op Geenstijl. Het is toch gek dat deze dame zichzelf nog steeds minister mag noemen...
Graaf nog eens in haar Amsterdamse verleden en dan komt er vast nog meer onwelriekends bovendrijven. De tap staat nu echt open!
Dat iemand als Guustje Nadorst, met haar antecedenten, minister kon worden bewijst eens te meer hoe totaal verrot de Nederlandse politieke elite is.
Infaam? Absurd zal ze bedoelen. Laat de nadorst beginnen.
Guusje kom naar huus want de koeien staan op spring'n
De varkes mutt'n vret'n en 't hooi moet van 't land
Guusje kom naar huus want daar 'beuren rare ding'n
Dit kan toch zo niet doorgaan Guusje wat is er aan de hand?
Ik zwaai der al vast uit! Corrupte Kudt dat ze er is!
Teun van het Tuinpad | 03-12-09 | 08:47
Pech. Guusje is als badkamerschimmel. Je kan schuren wat je wil. Maar de volgende dag zit het er nog.
Nog voor negen uur is het Nederland ook vandaag weer gelukt zich internationaal onsterfelijk belachelijk te maken.
.
En straks wel allemaal weer op dezelfde kneuzen stemmen hè. Dan kunnen we hier in het buitenland om 0031 blijven lachen.
Infaam. Zo zou je haar gedrag kunnen omschrijven. Je zou het ook CORRUPT kunnen noemen. Proost!
Is geen nieuws, maar wel goed om weer even bij dit hypocriete mens te stil te staan.
Het pluche is inmiddels volledig vergroeid met Guusjes reedt. En in haar koppie heeft korsakov al zoveel stuk gemaakt, dat ze niet eens liegt als ze zegt alles vergeten te zijn. Kortom, Guusje zit en blijft zitten.
Dit is toch ook de minister die iets riep over elite en besturen van Nederland en die erg blij is dat er geen bindend referendum in Nederland is. Hoezo Nederland als je de actie van deze elitaire dronken cover-up truus beschouwd, bananenland is meer van toepassing
Schoolvoorbeeld van corruptie. Terwijl Bos een kruistocht voert tegen de hardwerkende mens, is diezelfde hardwerkende mens het slachtoffer van het nieuwe graaisocialisme, links cliëntelisme, en dit soort stinkende beerputjes.
GS, kan er niet eens ter redactieburele een mooi officiëel Cliëntelistisch ende Corrupt Graaigrafiekje in flash worden gebasteld? Zo'n prachtig doorkliktooltje, waarin men in één oogopslag een overzicht van onze onvolprezen kennisSENeconomie krijgt? Please?
Ik heb ook al een naam voor zo'n tooltje: 'KennissenNet'.
Doen!
Opruimen dit kabinet , er zitten net iets teveel graaiers en uitdelers .
De VVD... die patjepeeërs... die grootgraaiers van de DSB ?? Oooh... die ja...
Voortschrijdend inzicht?
opzouten met dat takke wijf,eerst graaie graaie graaie dan naaie
Voor de automobilisten die regelmatig de A6, A27 en A12 berijden: de bolide van van Baal is een zilvergrijze Vulva S80, vijfennegentig HVX acht. Zwaai ff als je hem voorbij raast!
Ik vind dit artikel trouwens ook erg infaam
Abject ook
Mijn complimenten!
Dus politie is toch corrupt.
*alvast T-shirtjes maken gaat*
Hee guusje! Lekkere integere bewindsvrouw... Smile! :D Je bent bij deze genomineerd voor de jaarlijkse highway-to-hell-award voor kansarme dubbelgezichten uit Den Haag.
Liever iets over de miljarden van Bos. Garantie voor hypotheken bij de ING.... ABN... Knap dat 1 persoon een heel land failliet kan maken. Daar doen die 9000 euro niet meer toe, hoewel het wel abject is uiteraard.
Joehoe, ter Horst. Bij deze wil ik je aanbieden je van een doos wijn per dag te voorzien (levenslang) als je nú opsodemietert naar een plek waar je geen schade aan kan richten. Toiletjuffrouw bij de bijenkorf oid lijkt me een prima functie voor je.
Gek genoeg kan ik dit bericht weer niet in de Volkskrant vinden. Wat raar toch.
BREKEND:
In Den Haag is zojuist bekend geworden dat het Koninkrijk der Nederlanden een nieuw ministerie gaat oprichten:
het ministerie van VDMGDK (Verneuk de Massa, Grijp de Kassa) - later meer.
Kan die PvdA een dagje -echt niet al is het maar eentje- uit het nieuws blijven?
Iedere dag meer drek naar boven.
Het lijken wel masochisten.
Een nieuwe naam voor de PVDA is Partij Voor DE Zakkenvullers
Het wordt steeds gekker in nederland de rijken vullen hun zakken en de arbeiders laten ze stikken.
En de PVDA vind alles maar goed.
@ pleistertje | 03-12-09 | 08:56
Ja, maar dat dan uitgerekend de VVD om een debat begint te zaniken? Recentelijk dat treurige 1-2tje nog; die Commissaris van de koningin Franssen, VVD, die plots dat boefje van een Hulman, tevens VVD, oh-zo geschikt vond voor een nieuw baantje, pfff.
Quis custodiet ipsos custodes?
en als Guusje ter Dorst bij de *kuch* kwaliteitsjournalisten P&W zit wordt dit onderwerp angstvallig vermeden.
Wederom P&W -1
Ze blijven je verbazen, jammer dat ze er toch mee wegkomt
Zeddegeizot | 03-12-09 | 08:53
Dan maar een nieuwe badkamer.
Het is niet anders.
Vandaag wens ik " Den Haag " veel irritatie, slapeloze nachten en spoeddebatjes toe!
@Onderbuik | 03-12-09 | 09:05
Ik probeer het altijd wel even te bekijken, maar ik ben gister ook weer eerder weggezapped. Zo jammer.
Vrijwel iedere week is er nieuw bewijs dat de PvdA bestaat uit regenten die vinden dat er voor hen andere regels gelden dan voor andere mensen. Voor mij onbegrijpelijk dat er nog mensen zijn die deze partij steunen.
zeg maar jansen | 03-12-09 | 09:05
'Wie bewaakt de bewakers'? In principe de kiezer, in een democratie dan hè. Volgens de theorie tenminste.
Volgens mij kan je beter 220 euro betalen van ons belastinggeld dan 9000 euro van ons belastinggeld.
Waar ik woon noemen we dat corruptie, maar dat bestaat in 0031 natuurlijk niet, daar praat men hooguit van fraude.
't wordt met de dag gekker in Nederland. De ene minister is nog corrupter dan de ander, maar vertrekken, ho maar! Het moet gvd eens afgelopen zijn met deze ongein van tegenwoordig.
Het vertrouwen in dit kabinet is nu zelfs binnen hardnekkige pvda stenmmers gedaald tot het absolute nulpunt. Genoeg reden om de pluche handdoek te werpen. Dit land snakt naar verkiezingen.
Dit kabinet munt uit in een gebrek aan daadkracht en zelfs dat kleine beetje wat ze doen doen ze nog verkeerd ook.
Ben benieuwd naar de uitleg. Denk je alles gehad te hebben, schrik je toch nog van de (zelf)verrijking van de politietop.
PS: Guusje had promillage 0,6, wat andere reaguurders natuurlijk nooit hebben. Maakt niks goed, dat niet
INFAAM, zoiets kan alleen maar uit die arrogante bek van deze regent komen, pvda baaibaaizwaaizwaai, wat een kutclub.
Waar staat die kast met ouwe lijken Pritt?
Euh, dit bedacht ik gisteren, omdat ik zoiets wel zag gebeuren toen dat verhaal van die kerel in beeld was. Maar het is dus echt zo? Motie van wantrouwen tegen Guusje! En daar moet op gedronken worden.
We staan erbij en kijken erna! Zij calculeerd een week tumult en dan weer over tot de orde van de dag.
Voorstel: laten we een krant maken die een jaar achterloopt. Op deze wijze komen oude zaken vanzelf weer boven.
Superior Bastard | 03-12-09 | 09:10
Bij Ramses, op zolder.
lol@Krachtmeester | 03-12-09 | 09:04
Is dat ministerie ter vervanging van het Ministerie van Financiën, Justitie of Integratie?
Of komen al die ministeries te vervallen en worden ze vervangen door één overkoepelend ministerie
"You scratch my back, ill scratch your's". Zo werkt het in de politiek, ze hebben stuk voor stuk hun arm tot aan de schouder in elkaars aars zitten, ten koste van de belastingbetaler.
Nederland is zo corrupt als de pest.
Een liegende christelijke MP, griepvaccins met gif terwijl Klink blijft ontkennen , pedo's op hoge posten, allerhande controlle van de burgerij..............Maar dat vinden we toch lekker. Kijk uit wat je typt, of je doet ineens een Maarten van Traa.
Teun van het Tuinpad | 03-12-09 | 09:11
Lag voor de hand.
Ramses, de man met de levensstijl die iedereen bewonderde maar waar niemand hem om benijdde.
Ook Guusje was vast een drinkkameraadje van deze bon vivant.
Net dit commant gelezen bij Elsevier:
Het kon nog wel eens de verklaring voor dat hele gedoe zijn ook!
Dit hele gedoe doet me denken aan Mugabe, die figuur houdt ook zijn zieke systeem draaiende door zijn kaderleden en leidinggevende tevreden te stellen. Nu gaat wel elk vergelijk mank, maar waarom zou je dit anders doen dan de controle te houden over die organisaties, Politie leger etc., die eventueel een bedreiging voor je zouden kunnen zijn?
Met andere woorden zou men in het Haagje bang zijn voor de eigen bevolking en het eigen hachje?Wat me ook verbaast is het feit dat Den Haag een tekort heeft aan lange termijn visie, maar blijkbaar wel over voldoende inzicht beschikt om dit soort strapatsen te organiseren. Als ik de leiding heb en de coöperatie van Korps Leidingen en die ten vriend houd dan heb ik controle over de massa, in casu het volk. Zo lang als het duurt!
Heers trouwens voor de advertentie link onder de televaag link.
IDSMadDog | 03-12-09 | 09:12 *vervangt 'back' voor 'ass' *
mokum4all | 03-12-09 | 09:10 En waarom zouden we moeten geloven dat Guusje slechts aan de 0.6 zat, uiteraard veel hoger anders hadden ze de shredder er niet bijgegaald een glaasje te veel kan gebeuren.
Het is nooit ander geweest, althans in mijn beleving. Lang leve het internet; zo komen we aan de weet wat eerder verstopt bleef. Gisteravond naar de meisjes Cramer en Van der Hoeven gekeken, die de Barendrechters te kennen gaven hun dorpke op een Co2-bel te laten voortbestaan. De mensen in de zaal mochten even schreeuwen, waarna de reeds door Sjakkelien en Maria gestaag voortgezet werd en wordt. Het kan nog net even allemaal; straks weer tijd voor populaire beslissingen, zo tegen de verkiezingen. Politiek, mensen.
Guusje ter Horst wordt Guusje Geschorst
Kom nou: Korpschef Henk van Zwam goochelt haar bonnetje weg. Daarna krijgt onze Henk E9000 per jaar opslag. Maar daar is absoluut geen verband tussen, echt niet. Zo iets denken is absoluut infaam. Een ambtenaar mag een keertje gratis naar de hoeren van me, en daarna krijg ik een bouwvergunning. Maar daar is absoluut geen verband tussen, echt niet. Is infaam. Tog? Zakken met dat corrupte wijf; hiermee kom je alleen in Limbabwe weg.
Deaud aan de PVDA debielen.
Uberheertje | 03-12-09 | 09:14 Ná meetcorrectie, dus het zal wat meer geweest zijn.
Guusje, stomme kudT ik weet dat je dit leest, weet je wat jij bent www.albinoblacksheep.com...
Guus die belastinggeld voor corrupte doeleinden aanwendt, DNB die in 2008 al van de provisies wist maar geen afkeurende geluiden jegens DSB liet horen, JPB die Nederlandse militairen en het Nederlandse volk voor zijn (mislukte) mssie tot Europese president gebruikt...
Man,man,man de stank uit politiek Den Haag is zo langzamerhand ondraaglijk geworden.
Wiens bon met scheurt,
diens poen men beurt!
@wakkere_nederlander | 03-12-09 | 09:12
Uhm.... maar dan zou je meer efficiëntie nastreven en dát is nou net niet de bedoeling. Er moeten meer luxe beklede pluche stoeltjes komen voor PvdA-ers, zodat ook zij zonder veel inspanning het royale pensioen kunnen halen......
@lijn5 | 03-12-09 | 09:15
LOL @ Limbabwe
Hoe start met in NL een impeachment procedure voor zo iemand?
Beste Guusje Soif Chardonnay de la Guillotine,
PvdA-ers zoals u zijn de laatste decennia ondernemers van de sociale sector geworden, zoals CDA-ers dat altijd al graag deden. Allerlei maatschappelijke "diensten" worden beheerst en verdeeld onder de rovers die telkens weer tonen maling te hebben aan het grondpersoneel, of dat nu politie, woningcorporaties, zieken- verpleeghuizen, natuurorganisaties, hartstichting en andere NGO's, you name it. Zij beheersen de markt en hebben die onderling verdeeld. Ze beheersen de markt en houden het aanbod expres klein waardoor de prijzen stijgen, zie bijv. de afbraak van betaalbare huurwoningen van ca. 200.000 woningen de afgelopen 20 jaar en er staan er nog meer dan 100.000 op het programma.
U en uw maatjes hebben de zaken onder controle en laten je er goed voor betalen, zo niet de agent in de straat die het echte werk moet doen. U hebt minmaal vier agenten hebben geschorst voor hetzelfde vergrijp terwijl u zelfs al twee keer bent gesnapt maar toch minister mocht worden.
U hebt privé met uw dienstauto gerden en kreeg daarvoor een naheffing van 65000 euro die u door de gemeente Nijmegen laat betalen dus zeg maar de Nijmegenaren. U heeft volledig maling aan de burgers u denkt hoog verheven te zijn boven het gewone volk: ons. En u komt ermee weg dankzij the old boys-and-girls network of zeg maar de sociaal-politieke maffia. U en uw maffialeden besturen NL en hebben de autochtone volkswijken expres kapot gemaakt omdat van daaruit weerstand kwam.
Wat moet ik nog meer zeggen?
Wat zijn die LLINKse politici toch gore manipulerende liegbeesten met zo'n jezus halo boven hun hoofd, gatverdamme wat ben ik zat van dit inconsequente corrupte vuile linkskabinet. Verdonk werd destijds al aangepakt als ze een scheet liet, Wilders als z'n voetstappen teveel geluid maken, maar de 101 affaires die dit corrupte linkskabinet heeft gekend waren allemaal; een glas, een plas, en alles bleef zoals het was. Gore regentseske PVDA, machtswellustige carrièrepolitici....
@azijnseikerT 09:02
Bos doet het m.i. uit pure dommigheid. Op het moment dat hij aan mag schuiven bij een maatpak is hij volledig ontoerekeningsvatbaar. Ter Horst is in dit geval schuldig aan pure, berekende corruptie. Niet alleen moet ze haar ministerspost neerleggen, een zware boete en gevangenisstraf zouden in deze ook zeker op hun plaats zijn. Corruptie in een voorbeeldfunctie als de hare moet genadeloos bestraft worden. Tijd om de schandpaal in ere te herstallen lijkt me.
wakkere_nederlander | 03-12-09 | 09:12
Het ministerie van VDMGDK wordt een superministerie uiteraard.
Zelfs de belastingdienst gaat eronder vallen.
@mezelf
herstellen natuurlijk.
Als ik zeg: Kop eraf, dan is dat toch een qoute in historische context?
@Balzakius | 03-12-09 | 09:07
P&W (PvdA)is zo subjectief en oud-links. Guusje (PvdA) zat er laatst en toen ging het over geloofwaardigheid van politici o.i.d. een heel lang gesprek, maar waar het uiteindelijk om draait: hoe zit het met Guusje zélf, en wat is er waar van de geruchten dat ze bezopen achter het stuur zat en de nasleep ervan, werd niet gesproken.
F. von Zeikhoven | 03-12-09 | 09:20 Quote bedoel je?
@lijn5 | 03-12-09 | 09:15
Overigens is die vergelijking met Zimbabwe zo gek nog niet. Ik woon danwel niet in Zim, maar dichtbij genoeg. Als ik in 0031 kom krijg ik altijd de vraag: zijn ze daar niet vreselijk corrupt dan? Mijn antwoord: ja, soms wel, maar hier zijn ze in iedergeval niet zo naief en blind om niet te zien dat corruptie plaats vindt.
Jaap de Paap
Dat heet progressyfilis, elke keer genaaid worden terwijl de naaier weet dat je er ziek van wordt.
Wanneer mikken ze die hypcriete KUTHOERRRR eens de straat op?
Zelden zo'n incompetentie gezien.
So Fucking Wha | 03-12-09 | 09:15
Finnenhaaiensoep | 03-12-09 | 09:16
Als het over Wilders/PVV gaat, zijn dit soort reacties demoniserend, nietwaar?
Deze regering is zwaar over de houdbaarheidsdatum heen maar beetje brallen lost niks op
Als dit geen schoolvoorbeeld van corruptie is, waarom zit mevrouw dan nog op haar post? Ik kan (wil) niet geloven dat dit zonder gevolgen blijft.
Zit toch godverdomme niet allemaal zo te zeiken.
Jullie hebben zelf voor deze corrupte bende gekozen.
Glaasje ter Dorst zal het aan haar regenteske reedt roesten wat het kleaudtjesvolk vindt. Tenslotte heeft zij enkel en uitsluitend van doen met de gekozen volksvertegenwoordiging (d.w.z.die mensen die door de 30.000 partijleden in dit land verkiesbaar zijn gesteld en waar de rest van Nederland uit mag kiezen: WC-Eend of WC-Eend).
En ook die volksvertegenwoordiging met op haar tellen passen want anders komt Glaasje gewoon niet in de 2e kamer: Ze Heeft Wel Wat Beters Te Doen.
Zoals het uitdelen van belastingpoet aan haar vrindjes, tenslotte moet ze ook na haar ministerschap wel weer op een lekker betaalde stoel terechtkomen. Waar ze ook geen prestaties hoeft te leveren, het leven is tenslotte al moeilijk genoeg...
...als je iedere ochtend met een nog door de drank bewolkte arrogante harses om half elf op je kantoor moet verschijnen, zodat je een goede aanleiding hebt om bij de luch je eerste fles rosé aan een motie van goedkeuring te onderwerpen.
Dus helaas: Glaasje is nog lang niet het Haasje. Want als competentie namelijk een friterium was geweest, had deze bezopen stoethaspel die ministerspost niet eens gekregen.
Wanneer trapt iemand dit wijf nu eens Den Haag uit? Ongelofelijk dit mens!
Zo corrupt als wat dus. Wanneer vertrekt de politiechef? En wanneer de minister?
Niet??? Dat kan ook alleen maar in Nederland.
James Lastig | 03-12-09 | 09:25
Jaja, LOL!
Geenstijl? Sloop Guusje. Asjeblieft. Helemaal, tot op d'r schoenzolen. Ze heeft het nog meer verdient dan Vogelaar. Pleazzzz??
Cynisch | 03-12-09 | 09:13
"Nederland is zo corrupt als de pest."
Ja en nee
De politie in menig ander land is nog veel makkelijker af te kopen door bij een controle sissend 100 euro toe te steken.
Dan zal in Nederland nooit gebeuren.
Maar dit soort gesjoemel dat is zo kenschetsend voor de politieke elite.
Ik vraag me trouwens af waarom Guusje destijds dit bonnetje in de doofpot wilde hebben. Angst voor gezichtsverlies? Waarschijnlijk.
Maar gezien de gierige aard van menig Nederlander zou het ook best wel eens kunnen dat ze gewoon geen zin had €220 euro af te tikken :-)
Ze heeft zich in ieder geval totaal belachelijk gemaakt.
Een keertje te diep in het glaasje kijken dat kàn gebeuren.
Waarschijnlijk zal het promillage wel meegevallen hebben.
Als zo'n bericht de krant haalt dan denk je: "ach onze burgemeester is blijkbaar ook maar een mens" en na een paar weken praat niemand er meer over.
Maar dit....tss tss, dit is een smet die Guusje haar hele carrière zal blijven achtervolgen. Dom!
Der Theo | 03-12-09 | 09:26
Wat denk je dat ze aan het doen zijn....
friterium? Dit is goddome België niet. criterium dus.
lieverdeauddanreaud | 03-12-09 | 09:21 Ik heb nog even gekeken: Guusje is betrapt op dronken rijden in juli 2006, en onze is politieman is benoemd op 15 oktober 2006 tot korpschef regiopolitie Gelderland-Zuid. Dus drie maanden later. Dus zeer waarschijnlijk liep de sollicitatie tijdens het wegmoffelen van het bonnetje. En onze politieman deed dat echt allemaal alleen om zijn baas te beschermen. Er zat niets voor hem in het vat. Ook onze politieman moet maar weer eens de straat op. Bonjour.
@lieverdeauddanreaud | 03-12-09 | 09:21
Precies .. ik woon ook wat verder naar het zuiden. Corruptie komt overal voor. Maar alleen in 0031 doet met er iedere keer hevig verontwaardigd over en maakt het volk zichzelf wijs dat dit echt een uitzondering is want Nederland is absoluut niet corrupt.
.
In ieder normaal ander land wordt het aan de kaak gesteld en mag de corrupte figuur zijn biezen pakken.
.
In 0031 komt er een WC-Eend onderzoekje en vervolgens de bekende glas, plas, ...
Teun van het Tuinpad | 03-12-09 | 09:06
Deze badkamer krijg je alleen weg door het hele huis te slopen en te herbouwen. In de architectuur zitten systeemfouten.
ZWIJGGELD:
hoeveel hoger ligggen nu, jaar na jaar de targets van de dienders in Nijmegen.
dat zijn toch honderden flitsen.
Zeddegeizot | 03-12-09 | 09:28
Lijkt me een goede impuls voor de economie.
Aanbesteden die hap.
Ze kan er beter zelf een einde aan maken. Aan haar 'carrière' dan hè...
Kan ik haar ook gratis neuqen dan? Niet dat ik zou willen. Maar zo goedkoop als zij er ziet en zich ook zo gedraagd zou ze wel niet veel kosten. Trouwens proost guusje..
Wat is nu gratis geld?? Dus gratis neuqen?
wanneer stapt zij eens op! Want ze stapelt fout op fout!
lijn5 | 03-12-09 | 09:28
Au. als dat klopt...nu optiefen. Kan GS ook eens kijken hoeveel baantjes CDA/PvdA/VVD internationaal hebben binnengesleept na het volgen van Amerika? Gaat nml nog een paar keer gebeuren als we nu door moeten in Afghanistan ivm 'prestige'.
O nee, dat levert geen linkjes en pageviews voor de Televaag op
Superior Bastard | 03-12-09 | 09:21
Het doet inderdaad een beetje denken aan de Groninger Feesten. Ziek.
@James Lastig | 03-12-09 | 09:28 Maar zoals je in een eerdere plemp al zei: dankzij de doorlopende cabaretvoorstelling in dat bananen-koninkrijk hebben we in ons nieuwe thuisland een hoop te lachen. Ik ga trouwens maar eens een biertje halen op het strand.
Een biertje? toch een Euro. Maar ik mag wel staan op een terras als ik het drink.
En ik ga met de auto: benzine kost tenslotte maar 30 cent per liter en alcoholcontroles zijn hier toch onbekend, dus een biertje kan best.
Nu ik er over nadenk: zou Glaasje niet beter hier kunnen wonen?
AAAAARGHHH!
@ zeg maar jansen | 03-12-09 | 09:21
Pzzzies!
en ALWEEEER een enorme fail van politieke types. Balkie doe er eens iets aan.
Alles in het leven heeft een prijs. Snapt dit omhooggevallen regenteske drankorgeltje dan niet dat dit soort 'rekeningen' vroeg of laat altijd vereffend zullen worden? Ze heeft nogal wat open staan...
Oei een faal van mij, want de grootste faler is natuurlijk Balkie, sorry ik ben nog niet wakker.
Stuur Ruktor met de vliegmepper erop af!
Balkie doe er eens iets aan.
@Da_Vincentius | 03-12-09 | 09:34
Mwoehahahahha!
Deport | 03-12-09 | 09:35
Of ReinaarT met een riek !
Krachtmeester | 03-12-09 | 09:20
De Droit | 03-12-09 | 09:17
Alle ministeries zijn in werkelijkheid ministeries Verneuk De Massa Grijp de Kassa
Deze instanties zouden er moeten zijn om ons burgers te dienen.
Maar in Nederland is alles omgekeerd.
Wij zijn er om onze smoel te houden en de elite te dienen.
@James Lastig | 03-12-09 | 09:28
LOL môre buurman
Van types zoals Guusje die altijd beweren roomser te zijn dan de paus, vind ik dit gedrag nog ergerlijker dan van andere foute types waar de politiek mee bevolkt is.
Met het gezuip van Guus heb ik geen problemen maar wel het gezeik er na!
Guusje blijft gewoon zitten, beeldvorming is tegenwoordig alles, het media kankergezwel Vara!/NPS/Volkskrant zal er alles aan doen om de waarheid onder tafel te houden.
@Deport
Rukger (of een andere onafhankelijke journalist) is onze enige hoop.
Doe eens Opzouten, Guusje
@ zeg maar jansen | 03-12-09 | 09:05
Pffff, Quidquid Latine dictum sit altum viditur.
ecologiste | 03-12-09 | 09:18
ik had geen tijd voor zo'n mooi epistel, dus schreeuwde wat van me af, maar dat van U is veel mooier...
Ter Horst, Cramer, vd Hoeven, Herfkens, Kant, Halsema,
Opeens twijfel je, zal ik toch maar moslim worden ?
Er zijn reaude ministers:
"een beetje integer kan niet"
en reaude ministers:
"En ik ben nog lang niet binnen, oh het leven is niet fair, ik declareer als xxxxx en zo word ik miljonair."
Waar hoort u bij mevrouw Terhorst?
Het wordt tijd dat die trut eens wordt aangepakt.
Dostranamus | 03-12-09 | 09:39
Wil je ze allemaal huwen dan ?
Pritt stift: het klopt als een zwerende vinger en het sluit als een bus. (kleine pointer) En wat betreft Guusje per direct non actief stellen en eruit jorissen.. en geen wachtgeld !
Hoe start met in NL een impeachment procedure voor zo iemand?
De Stramme Kabouter | 03-12-09 | 09:18
Zo: www.success.co.il...
Ja, maar mensen, laten we toch eens kijken wat ze wèl goed doet en allemaal kan!
*Acuut aan navelstaren slaan doet*
Ach ja Guusje Ter Horst....
Wat wil je nou met z'n toverkol die het liefst ziet dat er een elite regeert in dit land?
Is er niet ooit een test geweest waaruit bleek dat vrouwen per definitie ondemocratischer waren dan mannen als ze de macht hadden?
Mevrouw Ter Horst is wel het schoolvoorbeeld daarvan
Guusje is nu opgedroogd maar staat inmiddels stijf van de pillen. Balkie zou moeten ingrijpen en haar (en ons) tegen zichzelf in bescherming nemen. Ook haar arts is niet fris...
Laat Guusje maar wijn gaan proeven in Frankrijk op de boederij bij Marijke.
Ze moet oppassen dat het haar geloofwaardigheid niet gaat aantasten.
De eer aan zichzelf houden gaat niet lukken,omdat ze nog nooit iets eervols heeft gedaan.
Ben ondanks het eeuwig labbekakkerig optreden van dit genante zwalk-kabinet toch benieuwd hoe deze drankhoer zich hieruit weet te redden"tijdens het spoeddebat.
Het kan haast niet anders of ze heeft die kutpet op de Volvo achterbank tussen Alphen en Apeldoorn nog liggen kluiven ook.
knerf | 03-12-09 | 09:42
Juist. Zie haar reactie op het Zwitserse minarettenverbod.
Krachtmeester | 03-12-09 | 09:41
Dat zou goed Biep of Letskuttekrap kunnen zijn op dat schilderij.
BeertjeB | 03-12-09 | 09:43
Als je geen geloofwaardigheid hebt valt er weinig aan te tasten.
lol @ BeertjeB | 03-12-09 | 09:43
mokum4all | 03-12-09 | 09:23
Zomaar wat voorbeelden van dat linkse tuig
www.elsevier.nl...
nl.newspeg.com...
www.borsele.nl...
www.elsevier.nl...
Benoeming Van der Zwam : 15 oktober 2006 www.binnenlandsezaken.nl...
Te veel gezopen, bon weggemaakt: Driedaagse, 18 juli 2006.
Hier verband tussen zoeken is infaam. Zoiets doet Van der Zwam echt niet voor E9000 per jaar.
Internet ... het had verboden moeten worden. LOL. Volgende zaak (Bernhard? )
Liet ie m nou in de shredder vallen of is ie betaald en vastgelegd? Televaag heeft blijkbaar andere bronnen dan GeenStijl.
wakkere_nederlander | 03-12-09 | 09:26
"De politie in menig ander land is nog veel makkelijker af te kopen door bij een controle sissend 100 euro toe te steken.
Dan zal in Nederland nooit gebeuren."
.....
Dat bedoel ik dus, een typische reactie van een slapende Nederlander.
Politie afkopen is precies wat hier gebeurd is. Verscheur mijn boete doe ik jou een paar duzend Euries.
@ Recht(s) Overeind | 03-12-09 | 09:46
Niks zeggen, Bernhard is niet deaud maar zit in Zuid-Amerika?
Ben benieuwd of Ronald meeleest.
Het kabinet moet ploffen !!!!
Diezelfde dame gaf haar vriendin, Andree van Es, een baan als Directeur Generaal bij Binnenlandse Zaken. Daarbij mocht het niet deren dat deze dame als Tweede Kamerlid terroristen steunde en links extreme activisten meehielp bij hun jacht op politie en inlichtingendiensten.
@fuckje | 03-12-09 | 08:47
Tot het gaatje en dan helemaal openrukken die beerput.
Dit Ter Horst-wezen deugt niet. Corrupt als de neten. Als een vervelio blijf ik het noemen: ze heeft ook 65000 euro gekregen (geritseld met de burgemeester van Nijmegen) voor het voldoen van een belastingschuld. Geld van de Nijmeegse bevolking is dus (plat gezegd) gestolen en aan Guusje overhandigd.
Verder pretendeert ze rugklachten om maar in een grotere dienstauto te kunnen rijden (lees: corrumpeert een arts tot het schrijven van een onware verklaring).
En dan als minister nog brutaal een moreel fatsoensappèl kwaken richting de Nederlandse bevolking. Dit mens is het ultieme beeld van een alles behalve elitaire regenteske trien die met pek en veren zou moeten worden afgeserveerd door haar partij.
Dit is de doodssteek voor Ndorst.... Als je zoiets doet en dan denkt dat niemand er deze conclusie aan verbind, dan ben je geen ministerieel salaris waard. Dan heeft Donner nog wel een allochtonenbaantje voor je
What's ge-Biza bizzy... hips... burt?
En ze kleefde nog lang en gelukkig aan het pluche. Al die peeveedeeaa'ers deugen niet. Ze zijn al vanaf dag een gewent om ruime toelagen te toucheren en elkaar in het zadel te houden. Schandalig!
BeertjeB | 03-12-09 | 09:43
ROFLOL.
dit is de normale corruptie bij de overheid
onze nieuwe nederlanders hebben hier een woord voor
IES KOELTOER
@ Folkert Meinhof | 03-12-09 | 09:38
Dank u. Ik schreeuw trouwens ook nogal eensch. Het moet eruit hè? Mijn braakschrijfsel had natuurlijk nog beter gekunt maar eigenlijk heb ik er geen tijd voor maar kon het niet laten omdat dit probleem zich steeds meer aan mij opdringt, er gaat geen dag voorbij dat ik hoor van telkens nieuwe aanslagen op ons publieke terrein, neem nu bijv. die 2 miljard van de woningcorporaties die ze kwijt zijn en dan Van der Laan maar downplayen en zeggen dat ze 300 miljoen winst gemaakt hebben, ja wanneer je de huren zo hoog maakt en de markt klein houdt is dat makkelijk. Eigenlijk moet de EU commissaris mededing hier naar gaan kijken want de markt is totaal niet open net zoals dat de prijzen van groente niet te hoog zijn weer zo'n bericht. Gisteren op tv lieten ze zien hoe een prijs van een groene paprika tot stand kwam van meer dan 1 euro niets aan de hand zegt de autoriteit maar ik koop er 3 en dan mooie rooie (veel beter) en dan voor 15 ct (ALDI 3 in D voor 45 ct en nog wel import uit E dus veel zoeter dan die kasplanten uit NL). En zo kan ik nog wel uren doorgaan. Ik ben het spuugzat om door dit soort malafide parasieten te worden genaaid. Als ze nu eens een goede uitvinding deden zoals ze bij Philips kunnen dan mogen ze van mij wat verdienen maar dit maffiagedrag over onze ruggen heen valt toch niet langer te tolereren, zeker nu we tot ons 67ste moeten doorwerken en de staatsschuld steeds sneller hoger oploopt?
Artikeltje uit 2006;) www.elsevier.nl...
Dat mens heeft gewoon helemaal geen geloofwaardigheid en moet opzouten uit de regering.
Schop dat irritante kutwijf in godsnaam terug naar Nijmegen, daar in lala-land was ze veel beter op haar plek, voorzover mogelijk dan.
Guusje bedankt, Guusje bedankt, Guusje Guusje Guusje bedankt!
* Groeten van de Raad van Hoofdcommissarissen *
Superior Bastard | 03-12-09 | 09:44
Heb je daar een link van? Want die heb ik nog niet gelezen..
Guus, ga noar huus, want de koeien stoan op springen,
de varkes motten vreten en t hooi mot van t land.
Guus, ga noar huus want je doet zo'n rare dingen,
ik weet niet hoe jij minister werd, moar het klopt van geen kant.
@ Flooks
Kom d'r maar in !
Ik word een beetje misselijk van deze berichtgeving.
*Kobus Kloothamer de hand schudt*
Viva la revolucion! Gooi het omver
Nederland is verrot.
Dat de pvda door en door verrot is en alleen maar feminiestiese trollen kan leveren als minster is bekend.
Maar al die andere mannetjes en vrouwtjes in het kabinet die volgens dat sprookjesboek leven, hun kun je het voor jezelf en de Heere verantwoorden zulke leugenachtige afgetrapte sherry h**ren te blijven steunen?
Plakt het pluche zo aan hun reet en is de nood om het land te verlossen van coffeshops en paddo's dan zo hoog?
teun van het tuinpad 9.41
Nee, maar wel wegstoppen in een boerka. Lijkt me dat een boerka nog nooit zo zinvol zal zijn geweest.
Deze mutsen verdienen het.
@ Roy Orbitol | 03-12-09 | 08:47
[quote]Ik wordt helemaal kotsmisselijk van al die klootzakken, en deze typhushoer in het bijzonder.[unquote]
ZIJ betaalt HEM met ONS geld.
Als er dan al iemand een hoer is dan is ZIJ dat niet, maar HIJ.
Guusje.... Goodbye.
Wist u dat er een politiebaan 'integriteit' bestaat bij het OM? Die laml*l van een Cees den Bakker heeft daar nog mee te maken gehad. Die eikel was eerst voorlichter bij pliesie Zuid-holland Zuid, wilde een eigen radio station beginnen, los van pliesie en kroop toen bij Radio Rijnmond bij Nico Haasbroek in z'n hol. Leukste van alles, bij ontruiming Kampers aan de Oude Zeedijk bij Dordt dat nu hoernalist Bakker wel even voorbij de afzetting van z'n oud-collega's te kunnen. Hij is er bekant voor op z'n bek geramd door die ME'rTs daaro...
Inmiddels zie je hem als voorlichter van de raad van hoofdcommissarissen regelmatig als een überkerstboom opgetuigd voorbijkomen op TV...
whahahahaha
Dostranamus | 03-12-09 | 09:58
Neem gelijk een extra large mee voor Sharon.
Let ook even op Nautje Wellink. Wastie niet ook PvdA? Zie berichtje op SN over DNB en woekerprovisies DSB... www.spitsnieuws.nl...
Peter Siebelt | 03-12-09 | 09:48
En toch heb ik altijd het idee bij deze vrouwen dat zij dingen niet doen uit idealisme, maar uit frustratie.
Lijkt me geweldig om geld van een ander uit te mogen geven en mezelf dan ook nog belangrijk te voelen. Er was eens een tijd dat een ambtenaar in dienst van de burger was. Het Centraal Comité van de Nederlandse regering heeft echter de scepter in handen, en om dit stevig in handen te houden moeten er presentjes uitgedeeld worden (in China noemen ze dat guanxi, dat woord gaat nog eens groot worden in Nederland). Het volk moet voor het Centraal Comité en het ambtenarenapparaat betalen. Maar da's logisch.
Ook logisch is dat de domme Nederlander hier bij de volgende verkiezingen niets aan gaat veranderen.
@ Kraa! | 03-12-09 | 09:58
Psies. Paalrot!
lieverdeauddanreaud | 03-12-09 | 09:46
Probeer jij maar eens als jan lul tijdens een controle de politie om te kopen.
Ik wens je veel succes.
Maar als je burgemeester bent verandert de zaak
Dat was mijn punt!
knerf | 03-12-09 | 09:53
www.spitsnieuws.nl...
Ach daarom moesten de bekeuringen weer omhoog, ter dorst had weer wat meer geld nodig om haar chanteurs te betalen..
Luiten | 03-12-09 | 10:00
Sterk punt!
Zucht..................................................!
Superior Bastard | 03-12-09 | 10:02
Een chronisch minderwaardigheids complex gecombineerd met penisnijd.
Zo zou je het ook kunnen omschrijven.
Guusje Ter Horst wil blijkbaar alleen referenda waarvan de uitslag de zittende regering (dus die waar de PVDA bijzit) welgevallig is gelet op haar reactie t.a.v. het Zwitserse referendum onlangs.
O nee, ze wil eigenlijk helemaal geen referenda. Ze wil eigenlijk ook geen verkiezingen of democratie.Ze wil gewoon lekker onder ons. Ritselen, achterkamertjespolitiek, andere normen en waarden voor de elite dan voor het volk.
De elite moet regeren volgens haar. Daarmee schaart zij zich in de rijen van Donner, Hirsch Balin en anderen die al eerder aangaven niet veel op te hbeben met de kiezer of de democratie.
Ondemocraten pur sang!
Nederland is ondertussen het grote lachnummer van Europa geworden.
In alle andere landen zouden zulke mensen al lang zijn opgestapt.
In Nederland niet en niemand kijkt er raar van op.
@wakkere_nederlander | 03-12-09 | 10:04
Of als je een bekende zanger bent, dan mag je wel faut parkeren, of als je Van Vollenhoven heet, of als je de plaatselijke benzinepomp bezit en de wijkagent ziet je door rood rijden..... etc, 0031 is echt niet zo onschuldig als men vaak voordoet komen.
but, point taken
Pa Cartwright | 03-12-09 | 09:38
Quod licet Iovi non licet bovi
teun van het tuinpad 10.01
Verhip ja, die was ik nog vergeten.
Ach, er zijn er nog wel meer die je beter in een boerka weg kan stoppen.
De islam is op dat punt toch zo gek nog niet.
Al die domme mutsen bevestigen dit zèlf steeds weer.
Lijken komen altijd bovendrijven...
Dat deze regering zich kenmerkt door liegen, bedriegen, onder de pet houden en zelfverrijking, is wel duidelijk. Er is maar een oplossing: AFTREDEN!!!!!
Dostranamus | 03-12-09 | 10:08
Je zou bijna het slaan van vrouwen gaan goedkeuren.
lieverdeauddanreaud | 03-12-09 | 10:07
Ontzettend geyle wijven komen trouwens ook vaak veel makkelijker weg bij dit soort incidenten.
Maar ik raak nu wel erg off topic :-)
Rutger, Rutger, Rutger!
Wat moet er toch in dit land gebeuren om dit soort Bisongekitte PvdA- plucheplakkers de politiek uit te schoppen?
Mevrouw ter Horst u deugt niet!
Ach het interesseert die rode kroten ook geen ene flikker wat er met het geld van de hard werkende belasting betaler gebeurt. Zolang alle gemoederen maar rustig worden gehouden en de ivoren toren hoog en droog boven de oceaan van kritiek uit steekt is er niks aan de hand. Een paar slokjes te veel op? Ach dan even 9 mille overmaken om het in de doofpot te stoppen is toch geen probleem.
De PvdA en haar linkse graai vriendjes don't give a flying fuck zolang u maar lekker onwetend blijft zwoegen op uw werk dan komt het wel goed. guusje ter dorst flikker op en neem al die elitaire knuppels van je mee en ga coma zuipen!
Superior Bastard | 03-12-09 | 10:04
Ja, nog bedankt ik had al iets gevonden.
Mevrouw Ter Horst begon ooit als gemeenteraadslid en later wethouder in Amsterdam.
De onlogische herinrichting van het Spui in Amsterdam en omgeving was haar idee. Wie nu de verkeersstromen daar ziet, kan concluderen dat alleen een drankorgel dat verzonnen heeft.
Absentem laedit, qui cum ebrio litigat
@ ecologiste | 03-12-09 | 09:51
Nog even over die maffia. Kalbfleisch (what's in the name) van de NMA zegt dat in NL geen misbruik is geconstateerd.
De staatstv zend ee reportage uit en laat dit zien aan de hand van een groene paprika die 1 euro kost.
content.nos.nl...
Dus alles wordt transparant gemaakt en Nederlandse supermarkten doen niet aan het oneerlijk opdrijven van prijzen van landbouwproducten. Hoe diplomatiek mijnheer Kalbsfleisch, maar wie wordt er genaaid? dat zegt u er niet bij.
Als ik voor 1 euro over de grens in D bijna 7 paprika's kan kopen dan is er iets mis met de NLse markt.
En zo worden we allemaal gepakt in dit kudtkruideniersland en klotejustitieland.
teun van het tuinpad 10.09
Nee, dat is een brug te ver. Voorlopig dan.
poeh, poeh, 9000 euro per jaar.
Als dat is waar we ons druk om maken, gaat het heeeeeeel goed in Nederland.
Dostranamus | 03-12-09 | 10:13
Da's waar, laten we het maar op digitaal trappen houden.
@ DeBruineSter | 03-12-09 | 08:46
Alles mee gezegd,
dan nog 196 reaguursels,
kan die Nadorst ook weer verder.
Zo zie je maar, reaguren HELPT ECHT!
GS doet er toe,
of zo iets,
of iets anders,
of niets eigenlijk.
En overigens ben ik van mening dat Nederland weer een Republiek moet worden.
Ze zal WEL vertrekken. Dit kabinet is CORRUPT, Nederland als bananenrepubliek
Weg met dat mens. En ook Van Baal, die gore graaier. Het is ons geld. De kas van de gemeenschap moet nou eindelijk eens door integere mensen bewaakt worden, als ze nog bestaan.
relatief | 03-12-09 | 10:14
Het gaat niet om die 9000 euro. Het gaat om het idee erachter. Een douceurtje voor verleende "diensten"(wegmoffelen bekeuring)
Hoeveel is er wel niet voor nodig om een minister uit dit kabinet te laten opstappen?!
Had er iemand al iets gezegd over glas (dat met name in dit geval), plas, was?
Had ik al gemeld dat ze het doet met een criminele oliebaron uit het Nijmeegse? John Deuss is de naam, thans woonachtig op Bermuda..
www.quotenet.nl...
@ecologiste | 03-12-09 | 09:51
Niet alleen de staat weet geld van de burgers binnen te harken het restantje wordt door de AH en de rest van de supermarktmaffia binnen gehaald.
Superior Bastard | 03-12-09 | 10:13 Heel toepasselijk, mooi!
weesgegroet | 03-12-09 | 10:24 Waaruit blijkt de verbintenis tussen Guusje en John?
@ relatief | 03-12-09 | 10:14:
Het gaat niet om het geld, maar om de hypocrisie, fraude en de immense f*ck you naar het Nederlandse volk. Al waren het drie knopen en een stuk touw geweest....
Exit Guusje ter Dorst.
Dafman | 03-12-09 | 10:22 Dat is een beslissing die ze zelf moeten nemen, en ze zijn niet zo goed in beslissingen.
relatief | 03-12-09 | 10:14
.
9000 euri PER JAAR om éénmalig een bonnetje door de shredder te halen (10 seconden werk) en er verder je giechel over te houden is niet alleen veel geld, maar getuigt ook nog eens van een zwaar corrupte inslag.
Szoooo, szeggu, wwattt szijn we hie hierr aan ut doen? Ik vjind het abje.. abje.. klooteu en infoom - faam, infaam! Djie 9000 euries iz voor verleende sexuele handelingen. Op de achterbank. Van de auto van Van Baal. Burp.
Deze beerput gaat steeds harder stinken. Verder valt nog op te merken dat het allemaal de schuld van de babyboomers is, stelletje dronken graaiers.
Wat een kansloos wijf dit zeg. Meteen aftreden en nooit maar dan ook nooit meer ene cent gemeenschapsgeld incasseren. Ga wat nuttigs doen voor een baas en zie hoe snel je ontslagen wordt als je dit soort strapatsen in de commerciele sector uithaalt. Politici...zucht...nepotistische uitbuiters allemaal. Zou graag een hele nieuwe lichting zien. Maar het "beroep" trekt toch altijd de verkeerde figuren aan. Zal altijd zo blijven helaas.
ecologiste | 03-12-09 | 09:51
Ja tot ons 67'ste doorwerken. Ook ik denk vaak dat als die PVDA managers van de 'B.V. Nederland' zichzelf en hun sociale verspil hobbies (25.000 pardonners voor 1 miljard hier, snoepereisje 'baarsjes jongeren' voor 25k daar, masteropleiding van partijgenoten betalen voor 30k etc.) wat zouden reguleren, we wellicht tot ons 63'ste zouden hoeven door te werken. Maargoed, die sociale verspilhobbies zijn zo inherent aan de PVDA...
Kan twee kanten opgaan, met dieven pak je dieven, of de dieven in dit geval hebben consensus bereikt, het laatste is heden ten dage waarschijnlijker dan het eerste, het kwaad zo leert de geschiedenis verenigt zich nu eenmaal eerder dan het goed.
Ik heb het! Ter Dorst wordt burgemeester van Sint-Eustatius! Zo kan ze eervol vertrekken én ze zit waar ze hoort: middenin een corrupt roversnest.
O ja, vragen jullie je af of Sint-Eustatius niet een maatje te groot is voor de talenten van Ter Dorst?
Het moet wel, want Saba is voor Balkenende. Dat past precies bij zijn postuur.
En al zou ze vertrekken krijgt ze nog wachtgeld ook, zit ze lekker met een biertje op de bank bakken met geld binnen te scheppen zonder een poot uit te steken. Dus degradeer haar dan ipv weg te sturen. Lekker briefjes tikken voor echte kamerleden ofzo.
@zeg maar jansen | 03-12-09 | 09:05
Vooruit, en nou naar school, je komt te laat....!
* VIGILAT UT QUIESCANT riepen Henk van Zwam en Ad van Baal in koor.....*
Guusje ter Horst kondigde in mei 2006 haar vertrek aan als burgemeester van Nijmegen, terwijl in november 2006 de Tweede Kamer verkiezingen gehouden werden. Guusje ter Horst was in die tijd voorbestemd om grote dingen te gaan doen als PVDA’er in optima forma.
Ik heb me altijd afgevraagd of zij in in mei 2006, in anticipatie op een haar al toegezegde ministerspost in het volgende kabinet, haar vertrek als burgemeester aankondigde. Het zou prima in haar anti-democratische denkbeelden passen.
Folkert Meinhof | 03-12-09 | 10:33
En dat voor een partij die solidariteit hoog in haar vaandel heeft staan! Ze hebben wel lef.
Als Nederland in Brazilië had gelegen had iedereen het corrupt genoemd. En dat IS het ook.
ecologiste | 03-12-09 | 10:42
Alleen solidariteit met gelijkgestemden, inteeltsolidariteit. Dit leidt tot hersenverweking en een beperkt blikveld.
@Bertus Betonsloper | 03-12-09 | 09:57
"oud" collega neem ik aan?
@Bertus Betonsloper | 03-12-09 | 09:57
Denk 't wel. Mijn domein was Brabant Noord
Gadverddegadverdamme!
Ter Horst wegwezen! Vandaag nog!
Ja zo gaat dat hier in Nederland! Als gedemoniseerd persoon krijgt mevrouw ter horst een sabbatical om bij te komen van alle infameuze opmerkingen t.w.v. heel veel belastinggeld. En als kers op de slagroom krijgt mevrouw een bonus gewoon omdat we zuinig moeten zijn met zulke mensen! Oplichters www.geenstijl.nl...
Een linkse politicus die gemeenschapsgeld weg geeft ten eigen voordele...
Zoiets verwacht je niet.
Toch?
Deze meest arrogante en incapabale bestuurder óoit moet nu toch echt heel snel aangepakt worden! (ik hou me in)
Met al haar schandalen, verhevenheid, keiharde corruptie (het is dus toch een bananenrepubliek), demonisering van pvv et.al., leugens ('ik heb pijn aan mijn rug en moet een A6 ipv A4') haar wetteloze gedrag, de smerige dealtjes, niet ingrijpen waar verplicht, ingrijpen waar het juist níet moet, haar prive relatie met prominent VVD-er en groot vervuiler in de olie-industrie, de hautaine houding naar alles en iedereen en zo kan ik nog dagen. Ik merk dat mijn hartslag er echt van onnhoog gaat! ik haat dit mens tot in mijn tenen! het kan toch onbestaanbaar zijn dat er nog blinde mongolen zijn die nog PVDA stemmen?? alleen een fossiel doet dat.
Ik ben die pliesieagent die niet mag zeggen op mijn werk dat ie PVV stemt=iest verboten bei uns (maar er zijn er gelukkig meer). PVDA=smerig tuig
De woordvoerder van het nieuwe superministerie van VDMGDK (Verneuk de Massa, Grijp de Kassa) laat weten, dat alles sowieso NIET WAAR is, inclusief deze mededeling, en dat u allen rustig kunt gaan slapen.
Terugbetalen en weg met die hoer!
Guusje ter Horst....hahahahaha, Maria Van de Hoeven....hahahahhaha, Jacqueline Cramer....hahahahaha.....wat een slechte ministers. Noem mij eens 1 ding wat zij goed gedaan hebben? Nada. Het is een schande dat zij zo wie zo in dit kabinet zitten. De arrogantie die zij met zijn drietjes uitstralen is gewoon te zielig voor woorden. Ga naar huis....koken!!!
Ter Horst? Is dat niet die dame die het halve land en De Telegraaf laat afluisteren, gijzelen en intimideren, op de vingers wordt getikt, Wilders laat treiteren met door haar gesubsidieerde flutonderzoekjes naar extreem rechts en tegelijkertijd kraait dat de elite in opstand moet komen?
Uhhhh...En die zat bezopen achter het stuur als baas politie, liet het onder het tapijt moffelen, gaf de dienstdoende politiebaas een flinke bonus, en maakt zich nu druk over declaraties van politiebazen?
...Teflon Ter Horst.
Als dit waar is dan is dit gewoon pure corruptie en moet ze voor haar leven lang uit de Nederlandse politiek geweerd worden!
Smerige kudt PVDA-ers ook.
Overigens ging de bon niet de shredder in, maar werd hij afgeschermd in de registers. Komt erop neer dat niet iedere agent hem op kan zoeken/kan vinden. Afschermen is iets anders dan opheffen. Ook erg, maar minder.
Superior Bastard | 03-12-09 | 10:44
én een dikke bankrekening én een geschofferd grondpersoneel én een gedemotiveerd volk...Wanneer dit voortduurt én het meerendeel van het volk heeft niks op de bankrekening komt er vroeg of laat een opstand. Voorlpig niet wa\nt er wordt volop bojgedrukt en vooruitgeschoven. Staatschuld was in 1970 30 miljard, in 1980 90, in 1990 190, in 2000 220 in 2008 350 en loopt dit jaar verderop tot bijna 400 miljard.
Van mij iedereen rijk zijn maar niet alleen the chosen few van het CDA, PvdA en andere graaierts in de publieke domeinen.
Wat een walgelijk mens. De pesonificatie van dit schijnheilige faalkabinet. Allemaal de mond vol over normen en waarden, maar zelf alles doen wat hun lieve heer verboden heeft. Immer met overslaande stem van morele verontwaardiging acteren wanneer de burger sceptisch is aangaande klimaatproblemen, moslimintegratie etc.etc. Zelf de zakken vullen en elkaar mooie baantjes toebedelend, wonend in dure villawijken en CO2-uitstotend alsof het de laatste dag is. WAL-GE-LIJK.
vivaldi9201 | 03-12-09 | 11:06
of breien....
De nieuwe Floppers. Hebben de verloedering van NL lang geleden in gang gezet. Graaicultuur op het hoogste niveau.
Kobus Kloothamer | 03-12-09 | 10:49
.
Bijna. 'Oud' collega van Van Baal.
Klote wijf die Guusje! weg met dat mens!
En dan gaan de politici zich continu uitlaten over het gebrek aan vertrouwen in de politiek.
Ik heb mijn instelling volledig aangepast - pak wat je kunt pakken, en mocht je ooit hierop worden aangesproken ga je keihard ontkennen.
I learned from the best!
gatverdamme guusje... Incompetente H...
Van Baal laat zich wel vervoeren in een Volvo met een dikke D5 erin, en dat kan ik als mede-gebruiker ener D5 dan wel weer waarderen.
Commentaar van Ramses Shaffy postuum:
Slik, trip, spuit, zuip, koop om en bedonder!
*Eh... eervol, xxx en al weer vijf jaar bd overigens*
En-el Hak | 03-12-09 | 10:32
Hallo zeg! Niet iedereen over één kam scheren...
ik ben babyboomer, dronken maar ik graai niet!!
Goedzo, blijven hameren ...eh... hoe dan ook, dat mens moet weg. Voor de kerst!
Opzouten met die chronisch dronken, corrupte heks! En snel een beetje!
* schopt de wijnvoorraad achter Guus aan naar buiten *
Niet vertrekken? Laat d'r dan nog maar een flinke borrel nemen en een dikke boom uitzoeken waar ze d'r auto omheen kan vouwen.
Godverdomme, ik word hier zo slecht van, krijg er een raar gevoel van in m'n onderbuik.
"Ich hab es nicht gewusst", en ook al had ik het geweten dan interesseert het me geen hol lijkt het devies te worden in de hedendaagse NL-politiek. Ik vraag me af hoeveel lager we nog kunnen zinken.
*handen in onschuld wassen doet*
Zo lang mogelijk in de actualiteit houden, dit item. Vogelaar is te lang geleden om er electoraal voordeel uit te kunnen halen. Sloop de PVDA!
Is nog te dom om het slijtersdiploma te behalen.
Iedereen die nu zo verbaasd doet over dit verschijnsel, zou ik willen vragen: "onder welke steen hebben jullie al die deccennia geleefd?"
Hoge ambtenaren, politici, kamerleden, wethouders en alle andere ambtsdragers behoren al sinds de vroege middeleeuwen tot ene kaste, die los van de werkelijkheid elkaar baantjes toeschuift en elkaar 'uit de wind houdt'. Oftwel, als je bijtijds mijn reet veegt voordat de stront tegen het plafond vliegt, veeg ik straks de jouwe als jou hetzelfde dreigte te gebeuren..
In de vroege middeleeuwen was het de adel, later de beroepspolitici, in andere samenlevingen de hogere Partij leden en Revolutionaire Raad leden. In nog andere culturen de Ridders van de Islamitische Revolutie, maar allemaal komen ze op hetzelfde neer: SCHIJT aan de gewone bevolking, die mag zich de tering werken om ONS in stand te houden...En als de weerstand wat groter wordt, gaan we toch gewoon de tegenstanders demoniseren. Of we hangen ze gewoon op, betichten we ze van racisme en vreemdelingenhaat. Doet het altijd goed bij de dombo-in-de-straat...Verdeel en Heersch!
De Franse en Russische revolutie is om precies dezelfde reden begonnen: een door en door verrot bestuur, corrupte bestuurders en hoge ambtenaren en vervolging van tegenstanders die het aan de kaak stelden....
(haalt de guillotine alvast uit het vet en rolt hem naar het marktplein)
@blaster, je houdt het netjes en ik sluit me helemaal erbij aan. +1
Als de toezichthouders zelf continu en in grote getale op criminele wijze misbruik maken van de door hen verworven vrijheden, hoe kunnen ze er dan in hemelsnaam vanuit gaan dat hun onderdanen zich een gepaster gedrag aanmeten?
Goed voorbeeld doet goed volgen!
Ambtenaren die misstappen begaan zouden er per direct uit moeten vliegen. Ze hebben zonder uitzondering vorstelijke salarissen, bonussen(???), enorme hoeveelheden vakantiedagen, een comfortabel vangnet als het even tegenzit met de carrière. Dan mogen wij toch gewoon verwachten dat ze zich netjes aan de regeltjes houden?
Net als bij bankiers, zijn het de door ons verdiende centen die hen bestaansrecht geven; gepast en dankbaar gedrag zou onze beloning moeten zijn.
-weggejorist-
voor dit soort verschijnselen is een woord uitgevonden: CORRUPTIE
Bertus Betonsloper | 03-12-09 | 11:18
Ikke oude pliesie, ook eervol, ehm hele lange tijd terug. Enne, ook oud collega van je, 41 Afdva, sstvb, Seedorf.... lichting 80-2
* zich realiseert dat hij totaal off topic is *
Guusje, je ontpopt je tot een steeds grotere brekebeen.
Iedereen is jou zat, iedereen ergert zich groen en geel aan jou. Je kakelt constant als een kip zonder kop. Van een oproep voor een opstand van de elite tot gewauwel over een referendum waarvan je zo blij bent dat wij dat hiet niet hebben.
Neeee, Guusje schoffeert liever een bevriend land die de democratie hoog in het vaandel heeft. Guusje denkt namelijk, net als de rest van de linkse kerk, dat we de ayatollahs nodig hebben.
Nu is Guusje weer in het nieuws ivm een dankjewel-bonus. Als dit waar is..
Guusje, neem je verantwoordelijkheid. Laat ons versteld staan en doe iets wat maar weinigen doen: donder op van het politieke toneel en kom nooit meer terug.
Dus: een 56-jarige burgemeester gaat met een borrel op achter het stuur zitten. Waarom?
Zij moet gesloopt worden die kudthrr ! Hypocrieter kan het niet, zelf ambtenaren flinke loonsverhoging geven, korpsleiding dikke bonussen geven, en grote wereldvreemde aandachtstrekkerij met Meer Boetes = Meer Gezag www.elsevier.nl... terwijl ze zelf dronken rijdt. Er is maar 1 westers land waar zulke mensen überhaupt gezag hebben, en het tot minister kunnen schoppen...
Ik wil ook wel zo'n minister als manager, die me alleen op het matje roept als ik blended whisky declareer: "Volgende keer wel malt!"
blaster | 03-12-09 | 12:24
ROFL voor de rake klappen, ook al is deze condition "humaine" eigenlijk om te huilen.
Ze is nog erger dan burgemeester Royce in 'The Wire'.
wat een wijf zeg. wat een brekebeen . 9000 euro weggeven als beloning.
Hoe kom je op zo'n bedrag..was 10 teveel ? deel het door 12 of 13 en je komt op vreemde getallen uit...een symbolisch gekozen bedrag.
niet meer en niet minder. letterlijk een afkoopsom.
Hypocriete teef!! @ ter Horst
@ blaster | 03-12-09 | 12:24
Inderdaad, maar dat neemt niet weg dat het een stel @%@@% zijn!
Opdracht van de telegrof hoofdreadactie?
De telegrof medewerkertjes zijn nog boos over de AIVD aanpak van het
lekkende spionnetje stelletje? Waarom zou de burgemeester geen passende beloning verstrekken aan de hoofdbromsnor?
Het is nu trouwens ook de verantwoordelijkheid van de huidige burgemeester
Aardig die hetze stukjes in opdracht van de telegrof hoofdreadactie.
De telegrof medewerkertjes zijn nog boos over de AIVD aanpak van het
lekkende spionnetje stelletje.
Ja mensen dat is nou een van onze leiders vind je het gek dat ons land naar de kl0te gaat.
Nou die kan het wel shaken..
Echt een kudt wijf!
Echt weer wat voor een PvdA sloerie!
xxx
Als Guusje rap ophoepelt naar één van die hobbielanden van de pvdkAnslozen, gaat zowel hier als daar het gemiddeld IQ net zo rap omhoog.
Guus, we redden het best zonder je hoor! Ruil je citruspers maar in voor een gesubsidieerde hobbiePAAL!
Bij de PvdA zijn ze echt allemaal knetter gek!
Altijd en lekker makelijk strooien met het PvdA = Poen v.d Ander!
Ik denk dat de beste oplossing is dat iedere politicus in de 2e kamer inclusief hoge ambtenaren met zijn allen massaal opstappen. Net zoals met het porno onderzoek zullen zij ook wel allemaal eens naast de boot gepist hebben!
Wat een hersenloze lellebel is dat zeg makkelijk geld uitgeven wat niet van jezelf is
1 woord heb ik er eigenlijk maar voor over Hypocriet wijf.
Het is Guusje de olijke hoer
Ambtenaren moeten de volgende eed afleggen:
# Ik zweer (beloof) dat ik mij zal gedragen zoals een goed ambtenaar betaamt, dat ik zorgvuldig, onkreukbaar en betrouwbaar zal zijn en dat ik niets zal doen dat het aanzien van het ambt zal schaden
# Zo waarlijk helpe mij God almachtig! (Dat verklaar en beloof ik!)
Hoe kan het dan dat ze hier en daar iemand omkoopt? Dat is toch geen voorbeeldgedrag van een minister. Opzouten dus maar.
Ongetwijfeld in een bezopen gulle bui gebeurt!?
Rustig blijven jongens!!! Even wachten nog, wie het laatst lacht, lacht het best. Er komt eens een dag dat er verkiezingen zijn. Waaruit zal blijken dat de PvdA gekrompen is als een gebakken spons, en men massaal staat de janken voor de camera, dat ze hun boodschap niet goed genoeg voor het voetlicht hebben kunnen brengen.
Het is echt de wereld op zijn kop als G. Nadorst aangeeft blij te zijn dat we geen bindend referendum hebben. Mevrouw is zo met haar hoofd in de wolken dat ze niet meer inziet dat ze daar zit omdat wij als volk een vakje rood kleuren eens in de vier jaar.
Zou dat nou door die drank komen, zo'n disfunctioneel korte termijn geheugen? Wanneer komt er een eind aan dat gegraai en gedraai?
Voordat je minister wordt, vraagt de partijleider (hier Wouter Bos): "Zijn er dingen in uw verleden, die uw functioneren als minister kunnen hinderen?". Zegt ze: NEE!