Vandaag

Nederlandse gemeenten failliet door IJsland

Blijf kopen!De kredietcrisis komt steeds dichterbij. Neem de inwoners van de Brabantse gemeente Asten. Die kunnen binnenkort rekenen op een forse verhoging van de gemeentelijke belastingen, omdat het de wethouder van financiën, Peter Gerrits, wel een goed idee leek een miljoen gemeenschapsgeld tegen een mooie rente weg te zetten in IJsland. Kan de beste overkomen natuurlijk. Maar hoe dom ben je, wanneer je op 29 september - terwijl IJsland al op het punt stond om te vallen - het deposito verlengt. Ofwel bye bye, zwaai zwaai 1 miljoen euro. Zelfs naar de toegezegde 100.000 euro van Wouter Bos kan de Noord Brabantse gemeente fluiten, daar de garantieregeling niet geldt voor instellingen en overheden. Volgens het ministerie van Binnenlandse Zaken is Asten zeker niet de enige gemeente die centjes kwijt is. Verscheidene provincies hebben rekeningen bij buitenlandse banken, meldt het departement. Hoeveel gemeenten dat zijn, zoekt het ministerie uit. Dat wordt uw OZB-aanslag in de gaten houden...

Reacties

hahahahahahahahahahaha arrogante lutsers *kuch*

Lekker OZBezig..

Eric Dikeb ook failliet?

Die zitten ff flink in zak en Asten...

Epic fail

Ik voel een historische Omwenteling aankomen..

Achjah, Dan maar wat minder verkeersdrempels. Ik zie het probleem niet.

Nee toch? Dorpsjongen die slim dacht te zijn...www.asten.nl...

Peter is een VVD-rt.

stukkie CV

Peter Gerrits is afgestudeerd aan de Universiteit Nijmegen (Nederlands Recht) en aan universiteit Tilburg (Fiscaal Recht).

Werkervaring
Na zijn opleiding is Peter Gerrits werkzaam geweest in het bedrijfsleven met als aandachtsgebieden fiscale en financiële aspecten met als laatste functie directeur Fortis Vastgoed Lease; sinds 2 jaar zelfstandige adviseur met dezelfde aandachtgebieden.

Asten, waar ze dus naast de pot plasten.

Makkelijk stunten met andermans geld toch?

More shit hitting the fan every day .......

Ex-directeur Fortis Vastgoed Lease...zegt wel genoeg. Is van de snelle winstjes.

Wie gaat er dan ook in Brabant wonen?
*zucht*

@Jan Aaldrik | 11-10-08 | 13:34
Bij Fortis gewerkt hebben, dan een miljoen krijt raken aan Icesave en ondertussen in Brabant wonen. Dat gelooft toch geen hond?!

Nu blijkt maar weer waarin Nederland groot kan zijn... Dit is drie keer k.t voor de Nederlandse economie als we het geld op buitenlandse banken storten. Bos en Consortium zou dát tegen moeten gaan bij wet! Nu blijkt maar dat zulke 'heikneuters' de plaatselijke bevolking geen goed doen... met dat domme gedoe! Het is om je gewoon kapot te schamen! Laat die wethouder maar zijn wachtgeld inleveren ter compensatie! Kan ie ervan leren!

Beroepsamateurs zijn het die 'de beleggingen' wel even regelen... zelf onze eigen Balkie beweert op TV dat de koersen van de aandelen niets zeggen over de waarde van bedrijven.... waar haalt zo'n idioot dat soort onzin toch vandaan ?

1. De markt heeft altijd gelijk !
2. In de koersen zit alle informatie verwerkt.
3. Het gedeelte 'sentiment' / 'stemming' zal op dit moment negatief zijn omdat men een recessie verwacht en dus lagere bedrijfswinsten, dat rechtvaardigt een lagere koers.

Voor de mensen met een moslimfobie, ik las net nog een leuk artikel. Gaat dus goed met islamitische banken. Ik citeer 'justice, partnership and opposition to excessive risks are the main principles guiding Islamic banks. Charging interest is immoral'. The Dow Jones Islamic financial index (ja hij bestaat) rose 4.75 per cent in the September quarter. En Geert maar zeggen dat ze achterlijk zijn....

@Hyppo Kriet
Ja in andere landen gebeuren dit soort dingen gelukkig niet.

Link
business.smh.com.au...

@Cinq-Marquis | 11-10-08 | 13:38
Helemaal waar. Balk en co geloven nog steeds in de planeconomie, daarin gesteund door cryptomarxisten als Eiffinger. Een sterk regulerende centrale bank kan volgens deze lieden alle economische krachten in de gewenste banen leiden. Stel je eens voor hoe groot de vertwijfeling is, nu blijkt dat ze al die jaren ongelijk hebben gehad.
Geef toe, als je een man als Wellink, de personificatie van de kardinale zonde 'traagheid', als directeur aanstelt, dan tart je het noodlot ook wel op een haast perverse manier.

Hij heeft bij Fortis gewerkt?? Dus hij is nu door de overname door Bos eigenlijk weer bij zijn oude werkgever ?

landverraders zijn het die gemeenten.
mag ik raden: PvdA wethouder ?

Waarom belegd de gemeente, of burgervader geld uit de gemeentekas?
keert hij ook rente/divident uit aan de plaatselijke bevolking?

Opfikken voor biobrandstof de verantwoordelijken.

Dat moet toch niet mogen dat gemeenten dit doen?
Nou zeg maar dag tegen je geld!!! Doeeeii Asten!

Ach gewoon wat extra ploegendiensten langs de Nederlandse snelwegen inzetten en dan is dat geld zo weer bij elkaar geflitst.

Ach wat is nu tegenwoordig nog een miljoentje als het over miljarden gaat.
www.fd.nl...

Dat krijg je als VVD en CDA regeren.
Die kudtboeren stemmen alleen maar op eigen inteeltvolk.

mick jagger | 11-10-08 | 13:50
VVD wethouder natuurlijk, graaiers en vriendjespolitiek met die rechtse balletjes.

Wat mij wel geruststelt is dat Wouter Bos een hele directe jongen is, die mocht er iets fout blijken te zijn gegaan, altijd de dingen bij de naam zal noemen. Weliswaar welke naam dan ook, die je ook anders kan noemen.

noemen ze zowat juridisch fraude (aanpakken die incompetente ambtenaren!).

1 Januari 2009: Helmond annexeert Asten.

ze roggelen 't wel!

CoJoNes | 11-10-08 | 13:37
LOL. 'Krijt raken' is onbetaalbaar. Tijgert dat je d'r bent.

hahahahahahahahhahahahahaha, dit is echt om te gillen.

LibertasSimplex | 11-10-08 | 13:56
rofl

LibertasSimplex | 11-10-08 | 13:56
Dat verbeten gezichtje van hem past erg goed bij de heldenrol die hij nu probeert te spelen. Bos, onze Redder in de Nood. Voor we het weten zijn we vergeten dat het Bos was die het prima vond dat Fortis zich vergreep aan de ABN.

Als geemten en plaatselijke overheden het flikken om hun wanbeleid tye verhalen op de burger, dan ga ik toch echt eens uitzoeken hoe we de onschendbaarheid van bestuurders kunnen aanpakken. En anders lijkt me een terugbetalingsregeling van de betreffende verantwoordelijke wel op zijn plaats. Niks wachtgeld, verkopen dat huis van die vent en dan vullen ze daar het gat in het budget maar mee.

Wat wil je, we hebben het hier over Brabant.

Laat Peter Gerrits deze grap even uit eigen zak betalen ja
Vindt hij zelf vast ook een redelijke oplossing

Brabant. De Afvallige provincie?

hahah ceuwl, I live in Asten

zooishettoch | 11-10-08 | 13:42
De beurs van Bagdad loopt volgens de televaag als een tierelier. Men verwacht dat de economie daar flink zal gaan aantrekken. Zou die dekselse Bush het dan toch goed gezien hebben om dat land binnen te klappen? Hahaha!

Een gemeente met spaargeld. Tell me why?

wisselend | 11-10-08 | 14:13
Eh, voor later?

dit kun je deze kleine warren buffet niet kwalijk nemen. complimenten dat er niet alles is neergezet!

ik zeg laten we dat stadje maar tijdelijk bij belgie ofzo indelen totdat deze crisis over is.

Ik had net nog wel mijn uitkering van de gemeente gekregen. Ik hoop voor IJsland toch niet dat míjn gemeente failliet gaat, want dan ga ik Reykjavik eens op stelten zetten.

het probleem is dat sommigen voor een zogenaamde verantweaurdelijkheydt vette salarissen toucheren, maar vervolgens met een dikke beaunus afnokken terwijl de brokken door de kleauten van 's werkman betaald worden.

Hier krijg ik een behoorlijk slappe plasser van

@zooishettoch | 11-10-08 | 13:42
Ik beoordeel een samenleving/religie niet op basis van de financiële instellingen maar op basis van menselijkheid. Universele Rechten van de Mens, Vrijheid van Meningsuiting, Godsdienst, Seksuele Voorkeur. Je kent het wel, dat soort loze termen. 99.9% is dus inderdaad achterlijk.

@ Schoorsteenveger | 11-10-08 | 14:00

Alsof de minister van Financien daar enige zeggenschap over heeft. Als Fortis ABN wil overnemen, de beschikbare knaken er zijn en er is geen bezwaar vanuit een mededingingsperspectief dan valt er weinig tegen te doen. We leven niet in Noord Korea!

Asten had toch bij de BNG (Bank Nederlandse Gemeenten) terecht gekund ? Die kun je zien als een soort PIMP van de banksector (Public Interest Market Party), die al zouden andere banken bijvoorbeeld onderling lage rente zouden afspreken, altijd een goed alternatief zou moeten kunnen bieden.
Als er voor consumenten zoiets had bestaan was misschien de hele woekerpolis affaire er niet geweest. Mischien zou er ook een PIMP voor de bouwsector en telecomsector moeten komen (transparante NV met een overheidsbelang of meerderheid), een soort anti-kartel marktspeler.

daar hebben de Ijslanders heerlijk op kunnen teren. Geen eigen geld dan maar spaargeld van anderen en waarom? omdat het kan natuurlijk.

Zou verboden moeten worden dat gemeenten en provincies hun geld in het buitenland neerzetten. Koopt Nederlandsche waar!

@liggend streepje.
Tuurlijk, gristenhond. Je beschrijft dus net alle godsdiensten, niet alleen islam.

Gemeenten... dat zijn toch entiteiten die altijd zeggen: 'Voor een kinderspeelplaatsje hebben we geen geld meer.'

@inquisitra | 11-10-08 | 14:01
Je geeft zelf eigenlijk het antwoord al. Waar anders moet een gemeente het geld vandaan halen? Het komt van de burger, je zet het als gemeente op een spaarrekening of stopt het in aandelen en als het fout gaat heb je niets. Met een beetje mazzel krijg je van de rijksoverheid geld (ook van de burger) of je verhoogt de gemeentelijke/provinciale belastingen. Meer opties zijn er gewoonweg niet.

Hè klote, laat ik nu net daar wonen. Mogen we volgend jaar weer fijn de rekening betalen natuurlijk, dus de OZB zal wel omhoog vliegen. En de begroting voor 2009 liep al in de rode cijfers.

Gelukkig hebben we de klokken nog.

sieb13 | 11-10-08 | 14:22

"We leven niet in Noord Korea!"

nog niet.

Hoax.
en.wikipedia.org...

heeft de verantwoordelijke burgervader al een jorg-haidertje gedaan ?

Money is the root of all evil.............

futures in wol, aardappelen en varkens hadden meer opgeleverd dan de 5.25 procent van de ijslanders.

@mezelf
PIMP zou Public Interest Market Participant moeten wezen. In geval van aangetoonde of sterke verdenking van medediningsdelicten, zou je een bedrijf kunnen PIMP-en (meerderheidsaandeel gedwongen in handen van de overheid brengen). Dat is voor iedereen beter dan een zeer hoge boete opleggen waaraan zo'n bedrijf failliet zou kunnen gaan. En als je die overname financiert met staatsobligaties en je het rendement van dat bedrijf boven de verschuldigde rente daarvoor houdt, waarschijnlijk ook goedkoper en effectiever dan reguleren.

Een paar jaar geleden waren er toch ook provinciale overheden die geld hadden belegd in een zuidamerikaanse winkelketen. Wat een luxe problemen. Ik zeg: Dissen dat Pikmeer-arrest!
-
Update:
Er komt nog veel meer: www.noordtopics.nl...

Nederlandse gemeenten hadden toch ook ooit de briljante ingave om zelf geld te gaan lenen zodat ze het tegen een hoger tarief konden uitlenen?
 
Ze waren alleen even vergeten dat er ook een REDEN is dat bedrijven een hoger tarief betalen dan de overheid.

ROFLOL:
"Na zijn opleiding is Peter Gerrits werkzaam geweest in het bedrijfsleven met als aandachtsgebieden fiscale en financiële aspecten met als laatste functie directeur Fortis Vastgoed Lease; sinds 2 jaar zelfstandige adviseur met dezelfde aandachtgebieden."

Jan Aaldrik | 11-10-08 | 13:34
Ah, jij had het ook al gezien. We moeten al zijn gangen maar eens aflopen, wellicht is Gerrits de spil van het hele circus.

@CoJoNes
Klopt. Ik drukte me wat voorzichtig uit.
Dat bv een centrale bank een valuta van devaluatie zou kunnen redden is een bekende farce. We weten allemaal nog hoe George Soros de pond brak ondanks alle interventies van centrale banken.
Balkie & de Boskaboutert kennen de 'casino-wetmatigheid' niet. Het casino heeft maar een marginale voorsprong op de individuele speler van ~ 0,3% en harkt daarmee hun winst binnen. Echter als alle spelers in het veld een en dezelfde strategie zouden hebben/spelen dan was het snel afgelopen met 'de bank' van het casino.... ga maar na bij roulatte, 1:37 keer, dus gemiddeld na 18 of 19 'draaien' moet de bank 35x de inzet uitkeren.


Zo is het hier ook. B&B, Balkie en de Boskaboutert zijn zachte heelmeesters en die maken stinkende wonden. Ze denken door tegen de casinobezoekers te roepen, zet vooral verschillend in, het tij te keren. Dat kan niet. Geen enkele sigaar uit eigen doos, hoeveel miljarden dat ook behelst zal enig effect hebben.


Nu, voor de criticasters die zouden kunnen roepen: "wat is dan wel een oplossing ?" Het volgende;
1. het 'gearen' van de hele credietverstrekking beperken.
2. het garantievermogen van banken verhogen.
3. experts de derivaten van derivaten van financiele exoten laten beoordelen, niet de jongens die de dikke bonus opstrijken als ze meer en nog meer en te veel risico nemen zonder consequenties (credit swaps e.d.).
4. zoals Zwitserland (vroeger) had de bankdirecteuren die crimineel nalatig zijn persoonlijk aanspreken (en veroordelen), zowel financieel als met jarenlange gevangenisstraf.
5. geen 'talking heads' meer op TV die niets weten van en geen enkel inzicht hebben, een lastige maar het kan wel door ze te ontmaskeren.
6. de verantwoordelijken toetsen op hun inzicht in de globalisering van de economie.


Als voorbeeld nog even die z.g. 'susser' dat alles tot 100.000,= euro wordt gedekt (hoe en hoeveel dat kost en wie dat gaat betalen krijgen we niet te horen, behalve de staatsschuld op te laten lopen, heil Zalm! dat die zo laag is en het dus kan. De rente mogen we uit belastinggeld gaan betalen).
Maar het fnuikende zit hem hierin, de menselijke aard;
1. iedereen met bv 120.000 op een bank gaat echt niet denken: "Ach, die 20.000 lever ik wel in voor de goede zaak". En wat te denken met mensen die veel meer vermogen hebben ? 100.000 is peanuts, dat heeft het plebs tegenwoordig al op de spaarrekening staan.
2. wat moeten mensen met een huis van 2 miljoen, 3 miljoen aan aandelen en een beetje cash van 600.000 ? Zo'n rijke stinkert moet maar failliet ? Over mijn lijk, dan eerst die die Rijkesteman-Groentje, die kreeg notabijdebenen 33 miljoen voor het verkwanselen van de ABN*Amro !


We hebben een onderliggende stroom van deflatie en die is zeer gevaarlijk. Ik zie het somber in de komende jaren. Recessie, vereenvoudigt ontslagrecht met dank aan Donderse Donnert, 'the abyss' is nabij :(

Persoonlijk aansprakelijk stellen zo'n dombo... zoiets bestaat toch niet.

Die man kan toch niet *zo* dom zijn dat hij gewoon gemeenschapsgeld vergokt?

Cinq-Marquis | 11-10-08 | 14:51
mooie samenvatting waar ik me wel in kan vinden, echter het probleem is te complex geworden en verweven met zoveel factoren waarop geen enkele invloed (of slechts minimaal) uitgeoefend kan worden. bijvoorbeeld het rentebeleid in europa, staten zijn niet meer in staat om zelf de rente te bepalen.

Ik eis ontslag op staande voet en publiekelijke vernedering van Peter Gerrits die zijn handtekening heeft gezet onder de transfer van een miljoen richting Ijsland.
Bovendien verwacht ik dat wanneer meneer een koophuis bezit, dit openbaar verkocht zal worden en de opbrengst terug zal vloeien in de kas van Asten.
Is die Brabaulander nou helemaal van de pot gepleurd om zo met gemeenschapsgeld om te gaan!
Kaalplukken die vent, tot aan het speelgoed van zijn kinderen toe!
Enne...iets met pek en veren

....en laatst lieten ze me nog weten dat er geen geld was voor een extra fietsenrek in onze buurt. Neen, dat klopt, want dat gemeenschapsgeld stond ergens in IJsland geparkeerd. Ik hoop dat de verantwoordelijke ook ergens geparkeerd wordt waar het errug koud en vochtig is.

In Groot-Brittannië hebben gemeenten in totaal 200 miljoen pond 'council tax' weggezet op IJslandse rekeningen... dus niet alleen een Nederlands probleem... Wel onhandig. Hebben ze geen externe boekhouders bij de lokale overheid?

Berlusconi: beurzen mogelijk dicht
Zaterdag 11 Oktober 2008 at 2:31 pm
Volgens de Italiaanse premier Silvio Berlusconi overwegen wereldleiders effectenbeurzen stil te leggen vanwege de financiële crisis. Dat meldt Bloomberg. De internationale financiële regels kunnen dan 'herschreven' worden
www.blikopdebeurs.com...

Dit zou zo wel eens het laatste beurstopic kunnen zijn ;)

@Bijstandskoning | 11-10-08 | 14:20
Zo zie je maar weer jongen, het raakt ons allemaal.
@CoJoNes | 11-10-08 | 13:37
LOL !!!!
Ik moet met schaamrood op de kaken bekennen dat ik ook zowat het schip was ingegaan, afgelopen maandag een rekening geopend maar gelukkig ging er administratief wat mis...

Asten direct onder curatele stellen. Maak er maar een artikel 12 gemeente van.
En het hele college inclusief de burgemeester dient onmiddelijk af te treden..
Deze dienen vervangen te worden door capabele mensen die niet met overheidsgeld gaan gokken.
Trouwens, let goed op.
De NIBC bank staat er ook niet zo florissant voor. Daar horen we binnenkort meer over.
Ben reuze benieuwd wat dàt de gemeenschap gaat kosten om die niet om te laten vallen.

waarschijnlijk krijgt deze lutser ook nog eens 5 jaar wachtgeld mee. ik hoop dat iemand zijn gouden parachute verkeerd vouwt.

Ach, alles veilig ondergebracht bij een Marokkaanse Bank, alleen de rente schijnt niet helemaal halal te zijn.

jahoor hier is er weer een. Het is maar 5.000.000 euri

www.omroepzeeland.nl/?dbid=162652f7920cba42

Stelletje sukkels

Zie deze link ; www.z24.nl...
.
Ze kunnen deze nog aflossen met het opgehaalde geld dat ze voor 5,25 % bij diverse onnozele particulieren (en de gemeente Asten ?) hebben opgehaald

Dus provincie Zeeland zit er voor 5 miljoen in (in Lehman Brother)

Provincie Zeeland voor 5 miljoen in de boot. zie www.omroepzeeland.nl...
Commentaar, is geen probleem hoor, was geld voor 2013.
Dat wordt dokken Zeeuwen, dokken zullen jullie, want die 5 miljoen moet voor 2013 aangevuld worden.

Dus wat voorzichtiger met het doorkruisen van de gemeenste Asten. Alle flitspalen zijn voorzien van nieuwe rolletjes en mobile flitsteams uit de wijde omtrek zijn uitgerukt om noodhulp te verlenen aan de in financiële moeilijkheden verkerende gemeente!

Je moet ambtenaren en politici, die zelf nooit verder verantwoordelijk zijn dan voor hun eigen maandelijks tractementje, nooit met groot geld in de echte wereld laten spelen. Voor hen is het Monopoly bedacht. Helaas denken ze, als ze een paar potjes gewonnen hebben, dat ze met echte grote geldzaken om kunnen gaan! Niet dus! Maar wat dan nog? Hun salaris ontvangen ze toch wel als het mis gaat. Ja toch?

@Rainmaker | 11-10-08 | 15:26
Ah, geen expirerende optiecontracten volgende week?
Lekker dan.

Die man is toch wel uit zijn functie gezet hoop ik.

Wat een dom gemeentebestuur. Bij Ceylinco kun je zelfs 19% krijgen (www.ceylincosavings.com... Die bank heeft ook een AAA-rating. (wel eerst even eurootjes in rupees omzetten). Je kan ook naar de NSB met je eurootjes, maar dan krijg je maar 5% (www.nsb.lk...
En als je dan uiteindelijk toch daar naar toe moet om te kijken of je je centjes terug kan krijgen, dan zit je tenminste nog lekker onder de palmbomen. (Als je tenminste nog iets over hebt).

dacht dat vvd-ers zoveel van geld afwisten?

Niet alleen de OZB in de gaten houden! Ook die andere flauwekulbelastingen zullen wel weer de pan uitrijzen. De doorsnee gemeente in 0031 weet uitsluitend de lasten te verhogen opdat het subsidiestelsel in vol ornaat en omvang kan blijven bestaan. Bezuinigen is een vies woord bij de gemeentelijke bestuurderts.
Mijn devies blijft: geen subsidies tenzij... Helaas bestaat bij de doorsnee politicus het devies: Er zij subsidie.nl De enige vraag die zij zich dagelijks stellen is de vraag waaraan ze deze vanzelfsprekende middelen nu weer eens aan zullen besteden.
En dat is onze taxpoet die er, na aftrek van torenhoge kosten door inefficiënte overhead, doorheen gejaagd wordt.

fuckje | 11-10-08 | 15:42


hehehehe.

Aan de redactie van Trouw

Ook bij de redactie van Trouw is er sprake van een selectieve verontwaardiging. Inderdaad op Geen Stijl is sprake van soms scherpe reacties. Zeker van politiek incorrect taalgebruik, vooral dat laatste zal de leden van het establishment Jonathan Maas en de heer Schoonen het meest tegen de borst stuiten.
U bekijkt de wereld door de gekleurde bril van het multiculturalisme en politieke correctheid. Waarin minderheden onmogelijk iets fout kunnen doen aangezien ze getraumatiseerd zouden zijn door hun gebeurtenissen uit hun jeugd.
Geen Stijl is een uitlaatklep voor een andere maatschappij visie dan de uwe? Een reactionaire maatschappij visie waarbij eigen verantwoordelijkheid en zelfredzaamheid voorop staan. Met andere woorden weg met het slachtoffer denken van de zachte heelmeesters, u weet wat die doen.
Als de mainstream media een kleine 8 jaar geleden serieus had gereageerd op Geen Stijl hadden we nu geen Geert Wilders gehad.

Gelukkig -> NIMBY.. nog niet tenminste *begint te duimen*

Och, och, een oud-Fortisdirekteur gaat weer in de fout. Net als 120.000 andere Nederlanders. Ook ik trapte er bijna in. Ik kreeg geen bevestiging via de mail van mijn inschrijving, maar mocht wel alvast storten. Niet gedaan. Ik kreeg wel mooie informatie per post thuis. Te mooi om waar te zijn, kreeg het gevoel van Palm Invest e.d. Dan maar maar naar NCIB. Zelfde procedure, zelfde gevoel. Geen centen naar die bank.
Probeer nu bij de Postbank mijn centjes een jaar vast te zetten, heb al sinds een week niets meer van hen gehoord. Moet wel zorgen dat het geld op de girorekening staat (dan hoeven ze dus geen rente te betalen).
Ik ga het nu maar bij een andere bank proberen.
Opvallend dat de Ned. Bank (Noud Wellink) al langer wist dat het daar in Ijsland niet deugde.

Tot maandag leidde ik het volgende leven:
1. Boodschappen alleen bij Aldi en Lidl; met de kerst bij AH
2. Kleding van de Zeeman; schoenen van Scapino
3. Niet naar verjaardagen, spaarde geld
4. Op zaterdag een biertje
5. Nooit naar de hoeren
6. Flink gespaard
Dit weekend heb ik mijn levensstijl aangepast.

Gemeente Asten failliet? Echt niet hoor! Hebben nog 20.000.000,00 EUroebels op deposito bij andere banken! De gemeente moet er toch voor zorgen dat er geld is voor salarissen en wachtgelden van ambtenaren die werkeloos geraken.......
Laat die wethouders maar schuiven hoor, die redden zich wel.
Eigen inkomen eerst! (Zullen we maar zeggen)

1 hebzuchtige ambtenaar..................13.069 sukkels die het moeten ophoesten

Asten? Dat is toch de zusterstad van Bjurrewurremurre op IJsland? Logisch toch?

conclusie : wij als hard werkende burgers kunnen nog harder gaan werken om het gekloot van een ieder die er bestuurlijk een puinhoop van maakt op te lossen ,als ik dan toch moet betalen ........waar is dan mijn medezeggenschap?
ik moet ervan kotsen en al helemaal van die Bos! ijsland betaald ons terug met eigen geld!!! on-fu..ing-begrijpelijk! het word nog veel slechter! als daalijk de rest van europa weer op de rails staat zijn wij naar de kl... chapeau!!!

Hahahah wie gaat er nu nog belastingen betalen, wat een JOKE!

Zou Leo toch gelijk hebben?
www.leoverhoef.nl

Ik kan me niet voorstellen dat die slimmerik het zonder overleg heeft overgeboekt naar Ijsland. Van risicospreiding heeft die slimmert in ieder geval nog nooit gehoord maar gezien het feit dat ie bij de Fortis heeft gewerkt is dat niet eens zo vreemd. Wat een ongelooflijk dom mannetje. Hij zal geen standbeeld denk ik krijgen ....

De gemeente Asten geeft op haar website als "cover-your-ass" commentaar het volgende: "Volgens art. 2.6 van het statuut geldt dat voor deposito's met een looptijd tot 1 jaar minimaal van een P-1 of A-1 rating sprake moet zijn. Op 29 september voldeed deze bank aan deze normen. Dit is nog eens bevestigd door onze externe adviseur."
Volgens Moody's bedraagt de senior debt rating op 8 aug 08 echter A2 (www.landsbanki.is...
Misschien heeft de gemeente Asten hier een logische verklaring voor en moeten we niet te moeilijk doen...... maar ik zou best graag willen weten wie de externe adviseur is van de gemeente Asten en via welke vriendjes politiek hij/zij deze functie heeft verworven!

Dat worden weer exttra milieu heffingen en graaizones waar vrachtverkeer 150 euro moet dokken om de stad in te mogen.
En allemaal alleen maar omdat een stelletje ambtenaren grof gokt met onze belasting centen.

zie
www.z24.nl...
Rabo was in juli al wakker. Het eerste comment is ook heel leuk...

Zielige vertoning.
Antwoord
Geschreven door: Michel, 11-07-2008 07:26
Oeh jee zullen we een fonds oprichten: Help de Rabobank de zomer door?! Mijn god wat een baby! En Als ICESAVE omvalt?? Dan vlieg ik gewoon ff naar ICELANDI naar de centrale Banki, om mijn formulieren daar in te dienen. Krijg ik mijn geld ook wel. Die +80.000 staan daar ICESAVE! ABN-AMRO meent 3.4% rente als normaal te moeten zien. Heb ik verleden week even verandering in gebracht. Aanvragen storten pasje wachtwoorden.. binnen één week geregeld! SUPER!

He Michel,
lekker geslapen de afgelopen week? ik mag lijden dat types zoals jij al je zuurverdiende centjes in een klap kwijt bent!! lutser

Hoogste tijd dat er eens betrouwbaarheidslabels komen voor
- Banken
- Gemeenten
- Provincies
- Politieke Partijen
- Bedrijven
etc. etc.
Aan al dat gelabel van huizen, auto's, eieren, wasmachines etc. heb ik als consument nou niet direct behoefte!

Zo zie je maar weer, elke domme LUL kan hier in Nederland wethouder worden en verdient een vorstelijk salaris om niks te doen!
Jammer genoeg zijn het dan ook nog voornamelijk domme rukkers die wethouder geworden zijn!!
En i.p.v. niks doen, kost ook veel geld, maar richt tenminste nog geen grote schade aan, krijgen ze ook af en toe nog eens een brainwaive in de badkuip, onder het zingen van: Sitting on Top of the World..... Looking Down on creation.. en gaan ze ook af en toe nog dingen doen!!!
Tsja.... de Magische combinatie van onbenullege nitwits op hoge posten die zichzelf daar God voelen, DAT gaat dan pas echt in de papieren lopen!!!! :-)

Tientallen miljarden worden er binnen enkele weken in de financiele sector gepompt, de pensioenfondsen zitten in de problemen dus of geen indexering van de pensioenen , of anders wel premieverhogingen.
VeleTienduizenden mensen moeten hun hypotheken volgend jaar oversluiten en gaan fors meer betalen, en gemeentes gaar weer ouwerwets allerlij belastingen zeer fors verhogen.
Maar volgens Wouter ( Pinokio ) de Boskabouter gaan we er volgend jaar wel allemaal nog op vooruit.
YEAH RIGHT

Stijlloze Klassiekers

De Huisregels!

Reaguren is leuk, alleen is dit aan een aantal regels gebonden. Wie meent zich hier niet aan te hoeven houden, krijgt te maken met Joris en zijn hulpklazen.

GeenStijl pw0n3d minister

Ontluisterende beelden van een stamelende minister die haar aan het wankelen brachten. Snap je?

Wij van WC Eend adviseren WC Eend

Wij zijn de baas. We wilden dat WC Eend als beste reclame ooit werd gekozen. Zo geschiedde.

GeenStijl hackt Amsterdam Arena

Dankzij een defect bvmol-filtertje kon onze hackunit de reclameborden in de Arena voorzien van ons logo.

Overzicht feauteauf*cks

Stijlloze creaties, betreffende een actueel onderwerp, kunnen hierrr worden geupload. Niet zelden halen de inzendingen de media. Oh ja, feauteau schrijf je zeau!

Rutger opgepakt wegens filmen upskirts

Rutger & Twan filmden dankzij een defect trappenhuis onder rokjes en werden terstond in de boeien geslagen. De persconferentie die hierop volgde haalde het wereldnieuws.

Geenstijl Chips!

Een stukje karton, bewerkt met kruiden en chemicaliën zodat je hersens denken dat je het lekker vindt. Gelukkig wordt het niet meer onder onze naam verkocht.

Francisco van Jole groet GeenStijl

Ene internetarcheoloog genaamd Van Jole heeft altijd commentaar op GeenStijl. Wij vroegen, zoals het gezien journalistiek hoort, om wederhoor. Nou, dat hebben we geweten. Wat een aso...

Felix Meurders overleden en weer opgestaan

Meurders stelde op televisie dat internet en weblogs onbetrouwbaar zijn. Waarvan akte. Wij verklaarden hem dood, alle oude media namen dit bericht over. Hoezo onbetrouwbaar...

Piet Paulusma verongelukt

GeenStijl kreeg een afgekeurd reclamefilmpje waarop Paulusma werd doodgereden. We knipten de adverteerder eruit en hadden de dag van ons leven. Piet niet...

PvdA fuseert met VVD in fietsenhok

VVD-raadslid slikte het rode zaad van een PvdA-wethouder. GeenStijl ontdekte het schandaal, schreef erover en uitgerekend de ontvangende partij moest het veld ruimen.

De Allochtoon-o-meter

Tik je postcode in en je weet precies hoeveel allochtoonse buren je hebt. Handig voor recepten uitwisselen en het vinden van een schoonmaakster dicht bij huis!

De plaat en zijn verhaal: Daghelden!

Nijmegen 2007: beroemd geworden beelden waarop agenten zich verstoppen achter een muurtje om zoveel mogelijk fietsers te naaien...

WimLex koopt iPhone in NewYork

Betrapt! Onze nationaalprins koopt een iPhone in een Apple Store te New York. Lekker illlegaal en toch goedkoop. De RVD meteen BOOS op GeenStijl. Want het was WimLex niet, het was New York niet en het was geen iPhone. Tuurlijk joh!...

Manon Thomas, wereldberoemd!

Milf Manon kreeg herpositionering én een rebranding. Van saaie doos tot aantrekkelijk en geadoreerd seksbeest in één muisklik...

Spuitgasten zeggen CHEESE

Laat maar branden dat huis. veel belangrijker is: hoe zit mijn haar... Inderdaad: smile, je staat op GeenStijl...

GeenStijl: 100 procent journalistiek medium

De raad voor journalistiek zegt het, dus is het waar. Wij hebben hoor- en wederhoor hoog in het vaandel staan en nemen nooit stelling. Kom maar op met die perskaart! Of weet je wat, steek hem maar gewoon in je reedt...

Dakmoord goedgekeurd door raad journalistiek

Weer iemand die in het stof bijt. GeenStijl op drie van de vier punten in het gelijk gesteld door fossielenclub. job Knoester eet je hart uit...

Moszkowicz dreigt met kort geding

Moszko, Moszko, Moszko & Moszko trekken namens Ruud de Wild aan de bel en dreigen met kort geding. Eindelijk voor het hekje.NOT...

Rutger traint in de Noorse bergen

Rutger maakte een episch verslag van zijn avonturen met de landmacht. Meneer mocht mee op koudetraining in Noorwegen en vreemd genoeg overleefde hij dit ook nog. Het gehele overzicht van zijn avontuur staat hier...

Hanneke Groenteman vindt GS verschrikkelijk

Vara-mastodont werd overvallen door mocro's maar dat mocht niet gezegd worden. Rutger noemde het beestje bij de naam en kreeg ruzie. Met een bloemetje kwam alles toch nog goed.

Kameelteen 1 miljoen keer bekeken

Raar maar waar. Een miljoen mensen keken naar EEN foto en vonden 'm enorm geil Hierrr het hoorcollege kamelentenen...

Eindelijk hoofdprijs voor Hans Teeuwen

Zijn lied 'Het Vrije Woord', gezongen tijdens de Van Gogh-herdenking, werd meer dan 1 miljoen keer bekeken in onze Dumpert. Reden voor Rutger om de cabaretier de Vergulde USB Stick te overhandigen. Klik hierrr voor de audioversie.

Rachel Hazes persoon van het jaar

De Volkskrant wilde een of andere snob als Nederlander van het Jaar. Het werd Rachel Hazes. Dankzij GeenStijl...

GeenStijl haalt jaarboek Van Dale

We haalden zowaar het woordenboek met ons 'unieke lexicon'. De dag daarop begonnen we normaal Nederlands te schrijven. En of dat nog niet genoeg was kwam het tijdschrift Onze Taal, een vakblad voor corduroy dragende pijprokers met een ringbaard, met een omslagartikel over ons. Gerard Reve meets Swiebertje...

Op bezoek bij Pedo Ad

In het pre-Rutger-tijdperk ging Hoxha zelf maar met de camera op pad. Hij bezocht Pedo Ad, de drijvende kracht achter de pedopartij.

GeenStijl trekt stekker uit mediapark

We hadden een format, een concept, adverteerders en zelfs een zender. Maar de 'zendercoordinator' wilde GeenStijl opeens niet op primetime televisie. Wij onderhandelen niet met lafbekken en bliezen de boel op.

Bep van Klaveren grootste Rotterdammer

De Grootste Rotterdam aller Tijden was natuurlijk de pugilist Bep van Klaveren. Alweer een internetverkiezing gekaapt door GeenStijl & Achterban. Gewoon, omdat het kan.

GeenStijl-racers

Gast jat Duitse kentekenplaat, zet 'm op zijn auto en scheurt langs flitspalen. Hilarisch! Totdat meneer herkend werd natuurlijk...

GeenStijl geeft Wilders de zak

Wilders schreef een column voor NieuwNieuws, maar weigerde op Tweede Kerstdag door te komen met zijn schrijfsel. De Stijlloze directie ontsloeg Wilders op staande voet.

Christenscholieren groeten Hitler

De meester was even de klas uit. En meteen gingen bij de christelijke scholieren uit Aalten de rechterhandjes omhoog. Geen idee waarom, maar voor ons was het Sieg Heil und Smile, jullie staan op GeenStijl.

Toine de POEP-eter

Boertje van buuten deed heel Nederland versteld staan door een dikke drol op te vreten. Toine werd wereldberoemd en nog dagenlang spraken diverse deskundigen over de gevaren van het verorberen van excrementen. Hoe het nu met Toine gaat? Who gives a shit?

Dumpert redt westerse beschaving

Hoe een filmpje dat verscheen op Dumpert, uiteindelijk FoxNews en al die andere zenders beheerste en de US Marines in verlegenheid bracht

Jihad Rappers versus Hollandse jongens

Twee Hollandsche rechterhandzwaaiertjes worden in een treincoupe in elkaar getikt door Noord-Afrikaanse capuchonnetjes. Moreel dilemma! Voor wie ben je dan? Linksmensen wisten niet meer waar ze het zoeken moesten. Zelfs bij Sargasso trokken ze blikjes Hollandia open.

Wuppies moeten DOOOOOOD

AH gaf zuigende Wuppies weg. De plastic items werden zo ontzettend gehaat door u dat er een spontane vernietiginsactie op gang kwam.

De Chuck Towers Facts

Lee Towes is een grootheid. Hier vindt u de indrukwekkende lijst met feiten over Leendert. En Leen zag dat het goed was...

Vergeten superautomobielen

Extreem populair fototopic op GeenStijl en daarom in de klassiekers.

Playmate Olga op Stijlloos Hoofdkantoor

Mevrouw Olga Urashova, het wereldberoemde Russische Playboy-model (maten: 100-65-95) kwam eens gezellig bij ons langs. Voor een babbeltje natuurlijk, want jongens zijn wij, maar aardige jongens...

GeenStijl, ethisch besef van een pinda

In het tv-programma De Leugen Regeert mocht Vpro-fossiel Chris Kijne zijn licht laten schijnen over de rol van de media in zake de Nijmeegse FietsenHok Affaire. Kijne kleine hersentjes produceerden bovenstaande volzin, en deed ons daarmee een groot plezier. Liever dat dan met je reedt omhoog liggen voor de man met de subsidielul.