Hoera! We zijn een 'dieptepunt'
Zo. Die is ook weer binnen. GeenStijl is weer eens 'Dieptepunt van het Jaar'. En dat moet gevierd worden. Op De Nieuwe Reporter (borrelsite waar hip doende schijndode journalisten gedachten uitwisselen aangaande ethiek en pinda's) staat een rijtje journalistieke hoogte- en dieptepunten van 2007. We laten Huub Evers aan het woord. Meneer is docent media- ethiek en lector interculturaliteit en journalistieke kwaliteit op een school in Tilburg. "Dieptepunt was de rol die GeenStijl speelde in wat later de affaire-Depla zou worden, de fietsenhokwethouder in Nijmegen. Publiek of privé, waar of niet waar, gerucht of feit, dat is allemaal onbelangrijk als het maar leuk en sappig is. En over de band van De Telegraaf gaat ook de serieuze pers overstag." Bedankt! Meneer Evers. U bent een groot denker, en een zeer gewaardeerd boeken- schrijver. U weet hoe het moet. Veel succes met uw jip&janneke-opleiding daar in Tilburg.
Top 3 Samsung +
Reaguursels
-weggejorist-
Gefeliciteerd jongens, weer een prijs.
Noem eens één reden waarom het niet zo is? Ik heb namelijk GeenStijl behalve wat beledigingen nog nooit inhoudelijk hierop horen reageren (op je moet het gestotter van Weesie meerekenen).
-edit: hoi pvda trol! -
Ik doe een bod van 1 cent...
Het dieptepunt zit 'm in diegene die achter GS zitten. Behalve Rutger, die doet tenminste wat maatschappelijk verantwoord werk.
Dus Depla's hoogtepunt was het dieptepunt van geenstijl? Moet niet veel gekker worden.
Mooi he. Die gasten maar borrelen in hun kringetje en alles gaat aan ze voorbij.
@ LibertasSimplex: Wat is dat dan, alles?
Huub-huub-huub ...Barbara truuk..
-weggejorist-
Als UD zal ik het ook hier even neerzetten: HBO-docenten zijn overschat door studenten (eigenlijk scholieren, want HBO is gewoon je tijd uitzitten) en hebben daarnaast een neiging zichzelf ernstig te overschatten.
Evert is daar het schoolvoorbeeld van. Waarschijnlijk afgeserveerd bij een universiteit wegens gebrek aan creativiteit en denkvermogen.
lelijke ouwe vent met een zuur uiterlijk, internet nog steeds nieuwe media noemen.
NEQSCHOT!
De nieuwe reporter kent 24 trouwe vaste bezoekers en is een uithuilforum van lieden die dromen van onstuimige sex in fietsenhokken waarbij ze niet betrapt worden. Gebeurt dit wel met één van hun bezoekers dan gaan ze twijfelen aan alles. Ook de zin van hun bestaan.En dan moet er gauw een schuldige gevonden worden. Dus GS gefeliciteerd met weer een eervolle erkenning.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 15:33
"Noem eens één reden waarom het niet zo is?"
Eerst je eigen logica. Dan scherp doen wiseass.
-weggejorist-
geenstijl kan niet tegen kritiek
@ LibertasSimplex: Nou doe je precies wat ik je verwijt, idioot. Je speelt op de man, noemt geen argument, en denkt met alleen maar aanvallen er vanaf te komen. Zeg es wat je vind en waarom.
Bah! wie heeft me overboden!
@Jelmer
He feit dat een persoon nooit selectief immoreel, impulsief en labiel kan zijn. De daad van Depla zegt álles over 's mans persoonlijkheid. Net zo goed als de daad van Clinton veel zegt over diens machtsgeilheid en corrupte ambities. Dat zie je nu duidelijk, wetende dat een pathologische leugenaar en rasopportunist zijn running mate was.
Het maakt niet uit hoe ze over je l*llen als ze maar over je l*l fietsen!
Goed werk dus, van GS met als hoogtepunt het diepte interview met de schoonmaker op de plaats delict.
@ CoJoNes: Dat zal wel zo zijn, maar je beoordeelt iemand op zijn verdiensten, en niet op aanwijzingen voor wat de opmaat kan zijn voor iemands verdiensten.
Maar natuurlijk, de heer Evers is babyboomer.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 15:38
Ik vind wat ik zei. En 'alles', tja, beeldspraak. 'Een hoop'.
Waarom zou die affaire nou op Geen Stijl een mediaal dieptepunt zijn geweest? 'Waarom niet' is geen antwoord. Wiseass.
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 15:40
Pardon? In een socialistische heilstaat misschien, in de echte wereld waar een prestatie evenredig gekoppeld is aan beloning en afbreukrisico wordt meegewogen werkt het toch even anders. Depla is een immorele vreemdganger een man die verantwoordelijkheid voor z'n eigen kinderen nog niet eens kan dragen en z'n lusten laat prevaleren boven het geestelijk welzijn van z'n kroost. Zo'n man moet de verantwoording dragen voor gemeentelijk beleid? Mag ik overslaan?
Geenstijl heeft meer dan gelijk gehad om deze verwerpelijke huichelaar te ontmaskeren.
@Theodoric 30-12-07 @ 15:31
Scherp.
@Pritt, je richten op de boodschapper ipv op de boodschap is zo hopeloos zinloos...
LibertasSimplex: Je snapt er niets van. Je vind dat de mensen die dat schrijven iets missen. Maar wat missen? Wat in de maatschappij missen ze? Die vaagheid die jij tentoonspreid is kenmerkend voor populistische uitlatingen, omdat iedereen zich er dan in kan herkennen. En daarom vraag ik door wat je nu eigelijk bedoelt.
En de reden waarom dat een dieptepunt was, is omdat het de opmaat is naar het in nog verdere mate niet langer beoordelen van politici op hun prestaties of ideeen maar op basis van hun persoon.
@ CoJoNes: Ik zie niet in wat welke politieke stroming dan ook hiermee te maken heeft. Ik heb liever dat het land bestuurt word door iemand die vreemdgaat die goed kan besturen, dan iemand die roomser dan de paus is en een waardeloos bestuurder.
Overigens heb ik een rothekel aan Depla, maar de reden daartoe mogen jullie bij elkaar googlen.
Hij heb natuurlijk wel gelijk... valt me tegen dat GeenStijl niet vaker wordt genoemd in het rijtje dieptepunten. Volgens jaar beter scoren redactie!
@ Joris bij Jelmer Staal 30-12-07 @ 15:29
-edit: hoi pvda trol!-
Voor een trol is het wel raar dat hij dan onder zijn eigen naam reageert. Volgens mij heet dat gewoon OPEN KAART.
Van Jole kan er ook wat van:
"Francisco van Jole: "Het journalistieke dieptepunt vind ik de berichtgeving over de Amsterdamse wijk Slotervaart. Er werd nauwelijks uitgezocht wat er nu werkelijk aan de hand is. De berichtgeving was vooral bedoeld om de vooroordelen en angsten van de buitenwacht te bevestigen. De probleemjongeren waren geen maatschappelijk verschijnsel meer maar de vijand."
Ga dan een kopje thee met ze drinken, achterlijke geitenwollensokkentrol met je achterhaalde jaren '60-ideeën. Ik ben ook nou ook niet bepaald in een gouden wiegje ter wereld gekomen, maar dat was voor mij geen reden om auto's in de brand te steken en een heel stadsdeel te terroriseren!
Maar nee, die probleemjongeren zullen wel zielig zijn vanwege hun "sosiaal ekonomiese posietsie", zoals men dat in policorspraak noemt.
Het is bijna 2008, hoogste tijd om wakker te worden, van Jole.
@ Joris: Hallo anoniemert
-weggejorist-
Ik start op 1 maart 2008 op de Fontys Hogeschool voor Journalistiek de gevorderdenopleiding in de afstudeerrichting "GeenStijl".
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 15:46
Kenmerk van een goed bestuurder is dat ie de consequenties van z'n daden kan overzien. Mij lijkt toch wel duidelijk dat Depla daar jammerlijk in heeft gefaald. Of laat jij je ook afzuigen door een PVV raadslid in het Ljouwerter fietsenhok terwijl je kinderen de volgende dag naar school mogen om uit te leggen dat papa echt wel van ze houdt?
@Ex-Gladio 30-12-07 @ 15:50
Afstuderen op GeenStijl doe je bij de studie medicijnen in Leiden, specialisatie psychiatrie, achtervolgingswanen.
Hehe, en toch proef ik iets verongelijkts in jullie reaktie. Volgens mij blijft het toch steken, afgefikt worden door je ex-collega's.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 15:44
Onzin, dat laatste. Dat ik er niks van snap zou kunnen. Dat die wethouder zich laat pijpen moet ie zelf weten. Dat een mevrouw dat deed moet hij ook zelf weten.
Dat het breed uitgemeten wordt is het risico van het vak van een bestuursfunctie hebben namens een politieke partij en daarom vanwege allerlei "ethische" belangen de burger regels menen op te moeten leggen.
eeew...ik heb nog wat promotiewerk gedaan ergens en daar liep toen ook zo'n tuthola stagiaire van de Hogeschool v Journalistiek Tilburg...De rillingen gaan me nu nog door mijn endeldarm als ik eraan denk watvoor nonsense er toen al uit dat bekkie kwam...
FHJ, ook nog een blauwe maandag rondgelopen. Gillend weggerend om een echte opleiding te gaan volgen... Wat een ellende daar!
@ CoJoNes: Gelukkig heb ik geen kinderen, en het fietsenhok van het raadhuis heeft drie camera's en ligt in de buitenlucht ;). Overigens hebben we ook geen PVV.
Nee, zonder gekheid: Ik kan je argumentatie wel volgen, alleen het verschil tussen ons is volgens mij dat ik de consequenties voor iemands priveleven niet boeiend vind. Het gaat mij om het openbaar bestuur, om de burger, de rest mogen mensen lekker zelf uitzoeken. Als hij die stad zo zou besturen dat hij dingen zou doen die niet kunnen, dan is het foute boel. Kan mij zijn prive leven nou schelen.
@LibertasSimplex 30-12-07 @ 15:52
Probleem is dat men van bestuurders blijkbaar een onfeilbaar leven eist. Mij persoonlijk interesseert die Depla geen moer en al helemaal niet dat hij zich door een lelijke VVD-ster heeft laten buizen. Ik krijg daarmee wel een mening over de man maar als hij verder zijn bestuurstaken naar behoren uitvoert dan zal het mij verder jeuken.
Zo zie je maar weer, er bestaan geen journalisten meer, enkel sensatieschrijvers en -zoekers
LibertasSimplex: Wat ik betoog is niet dat je dat als bestuur niet hoeft te verwachten dat je geconfronteerd te worden met je prive leven, maar dat de mensen die de keus hebben het naar buiten te brengen er voor zouden moeten kiezen om dat soort persoonlijke dingen niet naar buiten te brengen omdat het niets met openbaar bestuur te maken heeft.
Hoe meneer Evers er ook uit moge zien, wat voor boeken hij ook mag schrijven en bij wat voor schooltje hij ook werkt: hij heeft gelijk in wat hij zegt.
Onbegrijpelijk waarom veel oude media het probeerde te downplayen naar slechts een fietsenhokbezigheid die iedereen weleens heeft gedaan en dan privé is.
Zorgvuldig werd vermeden na te denken over wat dergelijke relaties betekenen voor de professionaliteit van een gemeentebestuur. Als burger wil ik ervanuit kunnen gaan dat de gemeenteraad (waar de pijpster deel vanuit maakt) zo onafhankelijk mogelijk mijn belangen behartigt naar degenen die ze moeten controleren, nl wethouders zoals de gepijpte Depla. Op het moment dat echter dergelijke privérelaties bestaan, bestaat er minimaal een schijn van partijdigheid. Als kiezer kun je dat terecht willen weten, bijvoorbeeld omdat je dan allert kunt zijn op signalen van belangenverstrengeling.
Dat nou juist een iemand vanuit journalistieke kwaliteit / docent media-ethiek het aan de kaak stellen hiervan bekritiseert, is ronduit idioot. Overigens viel het me op dat hij docent is aan een - hbo - opleiding. (Maar misschien geldt dat wel vrij algemeen voor journalistieke opleidingen) * hmm, doet lampje branden *
Jelmer Staal 30-12-07 @ 15:55
Hadden ze politiek dan niet met elkaar te maken? Er staat me iets bij van een dossier waar ze allebei mee te maken hadden......
Iemand die gaat voor instantane genoegdoening en dan huilt omdat ie wordt betrapt kan nooit een goed bestuurder zijn.
@ Schout-bij-nacht: Als dat zo is, waarom was dan Depla en niet die VVDster middelpunt van de rel? Want degene die gecontroleert word hoeft zich niet druk te maken over de controle, want daar moet de controleerder maar voor zorgen (en eisen dat er gecontroleert kan worden, als dat niet kan)
CoJoNes: Ik heb laatst nog het een en ander gezien over onderwijshuisvesting in Nijmegen wat bijzonder interesant is, en het werk lijkt van een bestuur die mogelijkheden creert.
www.gelderlander.nl...
het dieptepunt van nijmegen hield er een sigaar aan over...
Jelmer Staal 30-12-07 @ 15:57
Veel zaken waar de PvdA zich mee bezig houdt hebben ook niks te maken met openbaar bestuur. Priveleven enzo. Niet mee bemoeien. Als je jezelf als onfeilbaar presenteert, moet je dat ook zijn. Ik vind dat bestuurders eens beter na moeten denken of dat wat zij opleggen, zij ook zelf opgelegd willen krijgen.
Nogmaals: moet ie allemaal zelf weten. Ik vind zelfs dat gepijpt worden in een fietsenkelder een daad is van begrip van waar het leven om draait. Maar ja, zo'n schijnheilige lul staat dan wel voor paal.
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:00
VVD-ers zijn *kuch*liberaal*kuch*, PvdA ers zijn hoeders van de verheven ideologie, de opvoeders van hen die ethisch immoreler zijn dan de socialist. Een socialist is een moraalridder, een liberaal niet.
@ Jelmer Staal 30-12-07 @ 15:55
Jij zou s het bedrijfsleven in moeten vrind, als iemands prive leven jou niet boeit.
En Depla is geen kerel, hij een machtsmisbruikende viezerik.
Ik hoop dat 2008 heel veel Geenstijliaanse dieptepunten zal kennen.
De een zijn dieptepunt is de ander zijn hoogtepunt.
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:00
Mevrouw kon op dat moment de pers niet te woord staan. Met volle mond mag je namelijk niet praten. Dat soort manieren hebben ze bij de VVD WEL geleerd.
Moewhahaha!
@LibertasSimplex 30-12-07 @ 16:02
Welke regels heeft Depla dan geintroduceerd waardoor deze pijpactie zo in de pers moest. Kijk, als Femke Halsema met een Hummer haar niet gescheiden afval dumpt in de bosjes dan heb je een punt, maar daar is hier geen sprake van. Depla staat volgens mij in elk geval niet bekend als degene die het verbod op het laten pijpen in het fietsenhok heeft geintroduceerd.
Over missers gesproken:
www.leugens.nl...
Jelmer Staal 30-12-07 @ 15:55
Prietpraat. Goed besturen is vlgs PvA-normen ook regels opleggen om de ethiek in de samenleving te waarborgen. Als via Geenstijl bekend wordt gemaakt dat Depla's eigen ethische regels wat 'losjes' zijn, so to speak, is dat beslist nieuwswaardig en al helemaal geen dieptepunt.
@Jelmer
Premisse: Depla houdt meer van zijn vrouw dan van de gemiddelde burger in zijn gemeente. (kunnen we van uitgaan).
Feit: Depla belazert zijn vrouw.
Welke behandeling kan de burger dan verwachten van Depla? Precies.
@BennieB 30-12-07 @ 16:03
Het gaat om de manier waarop er mee wordt omgegaan, of zeg maar....
Heo het dekseltje van t doofpotje weer even heel snel open en dicht ging.....heel snel.
@ CoJoNes en LibertasSimplex: Het was pas echt schijnheilig geweest als het een CU'er of CDA'er was geweest. Ik heb de PvdA nooit horen pleiten voor dat soort waarden. In de SociaalDemocratie staat niets over dat soort dingen.
Kijk, als je zo'n Amerikaanse christene bent die vecht tegen het homohuwlijk, dán kan ik me wat voorstellen bij het er bij betrekken van iemands priveleven als hij in bed word betrapt met een kerel.
krop slaap 30-12-07 @ 16:05
En je punt is?
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 15:57.
Het gemeenteraadslid moet het werk van de wethouder controleren.
Ik weet niet wie wie een plezier werd gegund; heeft Depla iets te verzwijgen of probeerde die VVDér alvast een coalitie te smeden voor 2010?
Kloppen doet het niet, en helemaal niet zoals het afgehandeld is.
Maar het geeft een fraai inkijkje in de wereld die politiek heet.En dat dankzij GS, dat dan weer wel.
hoogtepunt of dieptepunt... we hebben in ieder geval smakelijk kunnen lachen... en depla mocht voor de verkiezing van de sigaar van het jaar niet eens meedoen, anders was de uitslag té voorspelbaar...
we hebben in nijmegen toch wel een paar komieken hoor, die depla die tot in lengte van dagen naar zijn fiets wordt gevraagd.. en natuurlijk, wat langer geleden die softie van een van eck met zijn s.u.v. verbod... echt waar, het is leuk in nijmegen, we lachen wat af hier.
CoJoNes 30-12-07 @ 15:59
Met daarbij ook nog dat akkefietje dat aan het licht kwam over Depla's neukertje dat hij een huisje in geregeld had, en die kon opkrassen toen de hartstocht was bekoeld. Nee, fijne bestuurder.
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:00,
Omdat dit niet de eerste keer is dat Depla de fout in is gegaan en men het in de doofpot heeft gestopt. Vraag me nou niet wat het was, zoek dat zelf maar ff lekker uit. Indien gevonden, graag terugkomen, dan kan je meepraten.
@ Boer Harm uut Twente: He? Dat is wel een erg simplistische redenering, en gaat ook niet uit van feiten. Maar als zou blijken (let op dat woord, blijken) dat hij als wethouder niet handelt in het belang van de bevolking, dán mag je iemand in de pers aanpakken.
@BennieB 30-12-07 @ 16:06
Dat Depla er nog zit, en die pijpslet zonder woning ergens bij de macdonalds staat?
Ik vraag me dan nu wel af op welke partij die Huub Evers stemt. Ik denk iets met 4 letters. Stel je namenlijk voor dat de fuck-ups van politici aan het ligt komen.
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:06
Dus de solidariteit met de arme kindertjes in Afrika is zwaarwegender dan de solidariteit met het geestelijk welzijn van je eigen kinderen en vrouw? Duidelijk.
@krop slaap 30-12-07 @ 16:08
Ik mis nog steeds wat je hiermee wil zeggen.
ja, typisch geval van. De weldenkendheid meurt uit huub's geytenharensokken.
Krijg kikker in je anus, Huub Evers.
@Jelmer
Ik kom ook niet naar Geen Stijl.nl voor gesophisticeerde argumentaties die uitblinken in fijnzinnige nuance. Daar heb ik andere plekken voor.
@ CoJoNes: Zolang jij zijn vrouw niet bent wel, ja ;). Overigens gaat de gemeente niet over arme kindertjes in Afrika.
Dacht krullenbol-annefrank-net nietgekozenburgemeester een rustig uiteinde te hebben, brengt Mijnheer Evers, niet bewust neem ik aan, de hele Nijmeegse fietsenhokaffaire maar weer eens flink onder de aandacht.
@CoJoNes 30-12-07 @ 16:10
Dat is het hele punt nou precies. Dat is een privé kwestie die niets met zijn bestuurlijke taak te maken heeft. Ik heb een collega die extreem veel buiten de deur neukt. Ik heb over hem wel een mening maar die doet er niet toe. Hij doet namelijk zijn werk helemaal prima.
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:00
Volgens mij waren beiden (iig het eerste topic uit mijn hoofd) het middelpunt. Van Veluw was echter al snel afgetreden. Depla niet en bleef dus langer in de publiciteit. Maar bovenstaand beargumenteer ik waarom journalistiek de affaire an sich moest worden gebracht (dus itt tot wat Evers beweert).
Je vraag waarom de rol van Depla hierbij aan de orde kwam is een andere maar Depla's rol is wel zeker relevant. Ook het gemeentebestuur heeft namelijk invloed op de politieke cultuur in een stad en moet geen dingen na streven die de professionaliteit onder druk zetten. (of desnoods vindt je dat een discussie maar dan is de rol van Depla nog steeds politiek relevant.)
@ Boer Harm uut Twente: Och, nuances.. Maar iets moet gewoon wel waar zijn, en pas als dat niet zo is zonder nuances heb je ze nodig.
Heeft Huub op die foto zelf ook een prijs gewonnen? Of heeft ie dat zelf gemaakt bij de dagopvang?
die man heeft helemaal gelijk, wat boeit mij dat nou wat er eventueel in een fietsenhok gebeurt, en al helemaal als het zaken betreft die niet strafbaar en gewoon lekker zijn....
en niet verontwaardigd doen dat het om belangenverstrengelingen oid gaat want dan kan heel nederland over de GS-moraalridders-knie.
@ Schout-bij-nacht: argumenten kloppen, maar maakt naar mijn idee niet de stelling waar. Maar klopt wel.
beste jelmer, wat kunnen wij in nijmegen (ja, ik woon daar) verwachten van een wethouder die zijn hartediefje belazert? als hij zijn vrouw al kan belazeren, en ermee wegkomen, hoe betrouwbaar is zo'n wethouder dan?
@ Van Dal: Wat ik al tien keer schrijf: zo betrouwbaar als zijn succes in het openbaar bestuur zijn.
@Bennie B
Mensen die niet solidair kunnen en willen zijn met hun directe omgeving moeten bij mij niet aankomen met geveinsde solidariteit met een negertje in Tsjaad. Ze moeten zeker andere mensen die solidariteit niet gaan opleggen omdat ze zichzelf zo verheven voelen. Dat is mijn punt.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:17 integriteit is niet echt een vereiste bij de pvda hé? integriteit heb je of je hebt het niet. je kunt niet in je werk integer zijn en dat op kantoor aan de kapstok hangen tot de volgende morgen omdat je het privé even niet nodig hebt. je bent het.. óf.. je bent het niet. depla is gebleken niet integer te zijn.
@ CoJoNes: Mag mevrouw Depla dat zelf uitmaken? :)
@BennieB 30-12-07 @ 16:13,
Het is gewoon een opeenstapeling van feiten die Depla in een kwaad daglicht hebben gezet. Hier heeft hij bewust aan meegewerkt. Allereerst het 1e neukertje van Depla voor welke hij een appartement heeft geregheld en zijn invloed binnen het gemeentebestuurd heeft aangewend omdat appartement zo snel mogelijk voor haar te regelen. En dan nu het pijpincident, notabene op het werk. Is dus niet meer dan logisch dat dit uit de doofpot is gehaald.
"Juist bij infotainment leer je zo ontzettend veel", aldus Joyce in 't Ven-Gunsing, docent audio visuele media, na 8 jaar bij Endemol te hebben gewerkt aan programma's als "Het spijt me", "Koken met sterren" en "TV woonmagazine".
www.fontys.nl...
Mhuaaahahahahah.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:20
Jawel. Maar burgers mogen ook zelf uitmaken of ze regels opgelegd willen krijgen van iemand die het zelf niet nauw neemt met regels. Zo werkt dat. Maar bij links hoef je geen mensenkennis te verwachten.
Tilburg!?
* rochelt en spuugt op de grond *
Geen vieze woorden graag.
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:20
Doen z'n kinderen dat ook? Of maakt papa die keus wel voor ze? Kom op zeg, je lult recht wat krom is.
Zou me niks verbazen als deze man ondertussen ook onder een andere naam hier aan het reagluren is.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:20 er is geen mevrouw depla, ze zijn samenwonend... ben jij wel goed op de hoogte?
Allemaal leuk en aardig van Evers, om commentaar te leveren op GS, maar wat zei Evers eerder over deze affaire....?
"De vraag is: moeten avontuurtjes van politici wel breed worden uitgemeten in de media?
"In welke seksuele bochten een politicus zich privé wringt, moet hij zelf weten", zegt media-ethicus Huub Evers. "Maar als het iemand chantabel maakt, kom je er niet onderuit dat te melden."
En dat is volgens Evers bij de affaire Depla het geval. De Nijmeegse PvdA-wethouder en locoburgemeester bekleedt een invloedrijke, openbare functie én hij had, zo gaat het hardnekkige gerucht, seks met een raadslid van de VVD.
Die informatie kan later van belang worden als er bijvoorbeeld plots een politiek conflict ontstaat met de VVD-fractie, zegt Evers. "Het valt dan niet aan de lezer uit te leggen dat over die affaire eerst is gezwegen."
Er kan nog een reden zijn om overspel of seksuele uitspattingen te melden, stelt Evers. Wie in het publieke debat op traditionele normen en waarden hamert, maakt zich extra kwetsbaar voor publiciteit. "Een politicus die de moraalridder uithangt en familiewaarden propageert, kan zich nog minder permitteren." www.bndestem.nl...
Wellicht moet Evers, maar eens een lesje consequent-blijven volgen, want dit gedraai zou zelfs Bos doen blozen.
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:15
Omdat ik misschien jouw stelling niet geheel helder heb: ik denk dat we het op basis van bovenstaande argumenten er wel over eens zijn dat deze affaire politieke betekenis kon hebben of krijgen en daarmee journalistiek relevant is?
@ Shalome: Wat de fuck heeft links daar nu weer mee te maken? Mag ik je er even aan herrineren dat die VVDster niet links is?
@ CoJoNes: Ik zeg alleen dat jij daar niet over gaat
@ Van Dal: Mijn moeder heeft haar eigen naam ook nog (na meer dan dertig jaar samenwonen enzo en je moet haar niet mevrouw Staal noemen), maar dan weten mensen wie ik bedoel.
@Herman Flipsen 30-12-07 @ 16:23
Game, set, match.
Huldos!
damn, wat een keurige huisvaders hier... je mag als SGP-er toch niet op zondag achter je pc?
@Schout-bij-nacht: Nee, want ik vind de andere argumenten zwaarder wegen.
Even in het algemeen: Die kerel die dit gezegd heeft is niet interesant, het gaat om wat hij zegt.
Herman Flipsen 30-12-07 @ 16:23 maar voor het schrijven van dat stukje kreeg evers betaald, dit is privé, das heel anders......
Goed werk Flipsen!! Dat de GS redactie dit niet zelf heeft ontdekt! Poepoe.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:20
Het werkt hetzelfde als linkse beleidsmakers die miauwen over gemengde scholen, maar hun eigen grut op een blank schooltje onderbrengen. Dan zenden ze een signaal uit dat ze zelf geen fiducie erin hebben dat hun kids safe zijn op een zwarte school. Het verwijst tevens wederom naar dat arrogante regentendom dat maar niet uit linkse bestuurders is te rammen. Plenty ideeën voor Utopia, maar het klootjesvolk is het proefkonijn voor hun probeerseltjes.
Herman Flipsen 30-12-07 @ 16:23
Schaakmat. Goeie, Flipsen.
@ Kerby 30-12-07 @ 16:25
Jawel maar dan wel op maandag de harde schijf formatteren.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:24 30 jaar samenwonen? je moeder? dat heet bindingsangst man.
Eens. GeenStijl is behoorlijk diep aan het zinken. Als de Volkskrant zo rond de kringspier zit, dan is GeenStijl ergens naar de dunne darm afgezonken. Als de NRC naast de Titanic ligt, dan glipt GeenStijl net door twee aardschubben heen bij Los Angelas.
Neem nu die Depla affaire. Het is de taak van de wethouder om zijn ambtenaren aan te sturen, en zijn voorstellen door de raad te loodsen. Meer niet. Zich laten pijpen heeft daar niks mee te maken. (heeft iemand eigenlijk al een grap gemaakt met: slip of the tongue?)
Nou, waar blijft die update dames Pritt?
@ Shalome: Dit vind ik irritant, ten eerste omdat je alle linkse mensen over een kam scheert. Ik acht mezelf niet verantwoordelijk voor de moord op Fortuyn, alle hypocrieten die er rondlopen en het op witte scholen plaatsen van kinderen. En alle andere dingen die ik op deze plaats aangewreven krijg.
Dan even over wat je zegt: er zijn zowel ter linker als rechterzijde hypocriete mensen. En dat is flauw. Maar zeker geen kenmerk van links. Voorbeeldje voor rechtse hypocratie: Zeggen dat de uitkeringen naar beneden moeten totdat je zelf werkloos bent.
ik zou toch durven zweren dat ik laatst die Huub in een ander fietshok zag hokken met een jongeman...
King of controversy 30-12-07 @ 16:29 ha evers! ik ga eens even opzoeken wat jij er eerder over gereaguurd hebt...jij bent toch wel met voorsprong de draaikont onder de reaguurders...
@ Van Dal: Met mijn vader, slimmert ;). Ze vinden trouwen truttig.
Er is 1 ding dat ik niet vat: het was toch altijd de PvdA die zuigt?
@ Don Knieschot: maar de VVD trok aan het korste eind.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:31 dat zeggen ze... het is bindingsangst gecombineerd met de grotere angst om alleen te komen te staan....én voor het kind natuurlijk, dat ook.
@ Van Dal: Dan hebben "ze" het weer eens bij het verkeerde eind ;)
BennieB 30-12-07 @ 16:03
Het moet van mij niet breed worden uitgemeten. Poepen moet ik soms. En kennelijk moet Depla zich laten pijpen in een fietsenhok. Verder moet er niks.
Vraag. Ook aan Jelmer: Waarom zou dit nou het mediale dieptepunt zijn geweest? Want dat is de vraag. Niet of pijpen nou goed is of slecht.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:30
Natuurlijk vind je dat irritant. Het volstrekt verouderde linkse model ziet zich overal geconfronteerd met smalend hoongelach en opgestoken middelvingers. Terwijl zij het grote morele gelijk aan hun zijde hebben, vinden ze. Ik noemde gemengde scholen als één voorbeeld: het wemelt van de linkse faux-pas met hun baantjestoeschuifpraktijken en hun gepotverteer en al dat gezanik waar de burgers allang niet meer instinken. Niets zo elastiek als het geweten van de beleidsmakers die claimen het beste voor te hebben met die domme burgers. Schei toch uit. Allemaal eigen belang, bemoeizucht en machtswellust.
Het lijkt soms net alsof 'we' in nederland geregeerd worden door de universiteit.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:34 maar even terug naar de realiteit, ondertussen zitten we hier met een wethouder die er geen been in ziet om te belazeren, of het nou zijn partner is, of de gemeenteraad, of de bevolking.
als wethouder moet je nou eenmaal van onbesproken gedrag zijn en blijven, je zit zogezegd in een glazen huis.
@LibertasSimplex: Tsjah, hét dieptepunt.. Weet niet of dit het ergste van het afgelopen jaar was. Maar ik vond het jammer, omdat het de volgende stap is in het vermengen van persoon en politiek. Ik word dan ook boos om het "verweer" van GeenStijl: "Dit is de richting die de media op gaat, dus wat wij kunnen wij er aan doen?" Nou, niet plaatsen?
Dus vooral het achterliggende: verdere vermeninging persoon en politiek.
@ Don Knieschot: maar de VVD trok aan het korste eind.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:32
LOL... maar hoe weet JIJ dat Depla een korte heeft?!!! nou? NOU??
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:25
Dus delen we dat de affaire politiek relevant is en vanuit dat oogpunt de bevolking voor wie hij werkt het zou moeten weten. Maar: brengen is niet in het belang van zijn privéleven en dat zou zwaarder moeten wegen dan de gerechtvaardigde informatie behoefte van de bevolking.
Op dat punt zijn we het dan niet eens. Hij heeft namelijk zelf een risico genomen door zich te laten pijpen in nota bene een OPENBARE ruimte. Zijn opmerking het te beschouwen als privé leven kan toch niet maximaal zwaar wegen als hijzelf dit risico heeft genomen? In dit geval dus een zeer terechte keuze om het journalistieke belang zwaarder te laten wegen.
@ Shalome: Euh? Sorry hoor, maar er word nogal eens gedaan alsof links een aflopende zaak is. In Leeuwarden heeft de PvdA 15 van de 37 zetels (en er wonen niet zo veel allochtonen, en al helemaal bijna geen moslims, in leeuwarden, dus Partij van de Allochtonen is ook niet waar.). Daarnaast won de SP (hoe dat toch mogelijk is verdomme, ja, ik weet het wel) veel zetels, dus links is zeker niet uit.
Nogmaals: hypocriet gedrag is niet kenmerkend voor links. Hypocriet gedrag is wel irritant.
@ Don Knieschot: Wil je dacht echt weten? :D
@ Schout-bij-nacht: Volgens mij analyseer je wel aardig het verschil tussen ons. Het is ook trouwens on - voor - stel - baar dom.
Herman Flipsen 30-12-07 @ 16:23
Volgens mij heeft Jelmer je post links laten liggen.
Iemand nog de oplossing van de Trouw citatenpuzzel nodig? (www.trouw.nl...
DoeT dan "openen" en als loginnaam en wachtwoord: geenstijl (alles in kleine letters). Je kan er nog een prijs mee winnen ook, en ze vinden het vast leuk als alle reaguurders meedoen.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:37
Politiek in persona is wel steeds belangrijker. Dat komt doordat partijen terecht hun eigen ideologie allang als niet meer bruikbaar beschouwen. Dan gaan ze belangen nastreven waarvan je weet dat het eigen belangen zijn van welke aard dan ook.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:39
*schamper lachje*
Ik heb het 2 jaar van dichtbij mogen meemaken, van binnen uit zeg maar. Niet omdat ik idealist was, maar omdat ik ervan overtuigd was dat dit het juiste ding was om te doen. Nog nooit zoveel graaiers meegemaakt die het zichzelf geweldig hadden geregeld. Ben gillend weggerend. Een en al handjeklap en geprofiteer; ik kan me de 3 integere uitzonderingen nog herinneren. Ik ben geen meeloper met de algehele hetze, mocht je dat soms denken. Ik vorm mijn mening altijd op basis van wat ik in de praktijk ervaar. En dat linkse gemeentebeleid walmt als de anus van een clochard.
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:41
'Dom' nog zo'n prima kwalificatie voor een uitstekend bestuurder.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:37
Als je niet wil dat dit soort stunts in de media komen dan moet je je niet laten pijpen op je werk. Kom je draait de rol dader slachtoffer om.........
CoffeePatch 30-12-07 @ 16:43 mijn 16.37 laat ie ook liggen zo te zien, past niet in zijn straatje..
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:41
"Het is ook trouwens on - voor - stel - baar dom"
hiermee bedoelend de setting/actie/te nemen risico's van Depla & van Veluw: agree.
CoffeePatch 30-12-07 @ 16:43
Uiteraard. Negeren - klassiek. Van lui als Jelmer Staal hoef je geen zelfreflectie te verwachten, of een sportief 'verrek, daar heb je gelijk in'.
@ CoffePatch: Heb ik dat? Nouja, alsnog dan: Ben het eens met de uitleg daar, vooral het laatste gedeelte, alleen vind het deel van het conflict met de VVD fractie niet zo relevant.
@ Shalome: Ik heb net een aantal keer aangegeven het eens te zijn met een aantal argumenten, lees oa richting nacht-bij-schout maar terug, doe niet zo verbittert zak.
Wat ik niet zo goed vind aan de Geen Stijl-berichtgeving is het achterwege laten van wederhoor. Niets gelezen of ze het lekker vond. Ik vind dat toch een stukje dieptepunt kwa media.
*grijnst*
Zak?
Dat las je goed, ja. Vergeet het woord verbittert ook niet.
Als die mijnheer Evers enig fatsoen zou hebben, zou hij zijn waffel hebben gehouden. Nu staat de heer Depla weer in het middelpunt van de belangstelling.
En dat mocht nu net niet van die brabantse nitwit. Namens P. Depla, van harte
bedankt.
LibertasSimplex 30-12-07 @ 16:47
Misschien hoopte zij zich ook een leuk centraal gelegen appartementje in te zuigen, weet jij veel. Zo zijn Depla's praktijken.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:45 zó, vindt jij dat niet relevant? en als er ergens over gestemd moet worden in de raad? en de vvd heeft eigenlijk een andere mening dan de pvda... wat dan, gaat er dan niet een "pas-op-want-ik-weet" dreiging vanuit? en is de nijmeegse bevolking daarmee gediend?
@Shalome 30-12-07 @ 16:47
Hij bedoelt zo'n hygienisch zakje waar je je gebruikte sanitaire verbanden in doet.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:48
Ken ik niet. Het woord verbitterd wel.
Ik ben niet links, niet rechts en zeker geen Rita-fan.
Maar iemand die zijn kwakje in de mond mag schieten (met wederzijds goedvinden) van de tegenstander/vijand/etc. is een held.
Ben trouwens ook erg benieuwd of bij dezelfde berichtgeving over GW en Femke de verontwaardiging ook uit zou gaan naar GW.
Ik denk dat het nogal rechtse gedeelte van de reagluurdertjes hun toorn over die huppeldinges zouden uitstorten.
Ik noem dat een vorm van selectieve verontwaardiging.
Oh ja, dit had ik ook al op radio 1 gehoord. Goed werk jongens.
CoJoNes 30-12-07 @ 16:49
Ah ja, die bittere dingen. Nou snap ik het weer.
@ Van Dal: hooguit richting de VVD, maar zeker niet richting de wethouder. En dat zeg ik niet als PvdA'er, want ik vind Depla toch maar een idioot.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:51
Waarom vind je Depla een idioot?
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:51 zo'n dreiging is dus niet in het belang van de democratie, of het nou linksom dan wel rechtsom gaat. en de wethouder heeft zich in een chantabele positie geplaatst... is niet goed. en verder.. iemand zak noemen om je gelijk te proberen te bewijzen is de eerste stap...
@Shalome
In het kader van: Beter een muts in je zak dan andersom.
-weggejorist en opgerot-
@ LS: Ik had al gezegd dat jullie dat mogen googlen, complimenten voor de eerste die het vind :).
Wat een ontzettend vervelend lijstje.
Er wordt nu op basis van een citaatje van 3 regels gedaan alsof Huub Evers de nieuwe Francisco van Jole is, maar dat is toch wel erg kort door de bocht. Sterker nog, los van de 'sappigheid' gaf hij eerder aan dat hij de actie van Geenstijl prima te verantwoorden vindt. In tegenstelling tot vele fatsoensrakkers uit oude media-kringen was hij uitgesproken voor die publicaties.
www.bndestem.nl...
Ik citeer: "In welke seksuele bochten een politicus zich privé wringt, moet hij zelf weten", zegt media-ethicus Huub Evers. "Maar als het iemand chantabel maakt, kom je er niet onderuit dat te melden." En dat is volgens Evers bij de affaire Depla het geval. Die informatie kan later van belang worden als er bijvoorbeeld plots een politiek conflict ontstaat met de VVD-fractie, zegt Evers. "Het valt dan niet aan de lezer uit te leggen dat over die affaire eerst is gezwegen."
@Boer Harm uut Twente 30-12-07 @ 15:48
Amen.
En waarin zit precies de verrijking van het weten wat ene Jelmer Staal van Depla vindt?
van dal: Ik vind Shalome een zak omdat hij nogal verbittert me voor vanalles en nog wat uitmaakt omdat ik links ben. Als je dat bij Wilders doet heet dat demoniseren ;).
Maar ik moet toegeven dat ik inmiddels twijfel.
Oerhollander 30-12-07 @ 16:54 schrijf je een telefoonboek? lutser.
Ik vond dat pijpschandaal juist het journalistieke hoogtepunt van 2007. Waar was Evers toen de kranten bol stonden met de affaire Clinton/Lewinsky?
LibertasSimplex 30-12-07 @ 16:53
Ik denk omdat hij in een VW Corrado G60 rijdt.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:54
Kom, we zitten hier niet in de knutselhoek. Je bent verontwaardigd over de berichtgeving, maar je zegt dat het niet uit politiek belang is want je vindt hem een idioot. En nou moeten wij googlen?
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:56 het is 'mevrouw zak' in dat geval...
papegaaienflats 30-12-07 @ 16:49
Of denk jij dan niet dat nu verontwaardigd 'ja maar dat is privé'-links gretig hun toorn over Wilders zouden uitstorten zonder zich druk te maken over diens privacy? Selectieve verontwaardiging is namelijk niet typisch rechts. Vraag Jelmer Staal maar, die kan jou dat laatste waarschijnlijk wel goed uitleggen!
Jelmer heeft het er maar druk mee
*heh* @ mevrouw zak.
Schrijft ie goddome alwéér verbittert.
CoffeePatch: Fijne auto :) Zit je ook op het AW-forum?
LibertasSimplex: Jij vraagt waarom ik hem een idioot, ik heb eerder gezegd dat dat maar gegooglt moet worden. Dan kom ik daar niet op terug omdat iemand er naar vraagt, natuurlijk.
Van Dal: Is dat zo?
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:59
Maakt niet uit joh; er ontgaat je zo veel.
@ JJJJ: Neehoor, dat is menselijk.
@ Shalome: Gelukkig weet jij wel alles.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:59 shalome is een meisje, verbitterd schrijf je met een 'd' aan het eind en ik wil nog wel een reatie op mijn 16.37...
@ Van Dal: De reactie dat ik inmiddels toch twijfel over de zaak vanwege het "VVD/College-conflict"-argument gaat over de gehele stelling, en daarmee ook over jou reactie.
Is ze knap, en spelling ben ik nooit zo sterk in geweest.
@ Jelmer Staal
“En de reden waarom dat een dieptepunt was, is omdat het de opmaat is naar het in nog verdere mate niet langer beoordelen van politici op hun prestaties of ideeën maar op basis van hun persoon.”
Dit staat ook mooi beschreven in hun eigen gedragscode van 2005.
Taakomschrijving met de do’s en don’ts evenzeer. Ik heb zo’n donkerbruin vermoeden dat fellatio in het gemeentelijke fietsenhok door degene die je handelen behoort te controleren daar niet onder valt.
Misschien moet men dan een “yoghurtbukscontrole” paragraaf effe toevoegen.
.
“de fietsenhokwethouder in Nijmegen. Publiek of privé, waar of niet waar, gerucht of feit, dat is allemaal onbelangrijk als het maar leuk en sappig is.”
Ja, we zijn heel genuanceerde ethische moraalridders maar alleen als het toevallig even goed uitkomt om een discussie pogen dood te slaan omdat men anders wel eens de overduidelijke conclusie kan trekken dat we geen enkel valide argument hebben en enkel maar een beetje uit de “onderbuik” aan het oreren zijn. (een orgaan dat wij als policor intrigant overigens niet hebben) anders wordt het ongeveer dit plaatje; video.google.nl...
Jelmer Staal 30-12-07 @ 16:59
Nee, ik zit niet op dat forum www.awforum.nl...
Wie is Jelmer Staal?
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:02
"maar even terug naar de realiteit, ondertussen zitten we hier met een wethouder die er geen been in ziet om te belazeren, of het nou zijn partner is, of de gemeenteraad, of de bevolking.
als wethouder moet je nou eenmaal van onbesproken gedrag zijn en blijven, je zit zogezegd in een glazen huis."
hierop wil ik wel een reactie ja....
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:02
De oorzaak daarvan ligt bij je eigen partij Jelmer. Of ben jij ook slachtoffer van de epidemie die dyslexie heet?
*verveeld naar Jelmer kijkt*
@ Saidfred: Ik word liever niet met Marcel van Dam geassocieerd (het is gelukkig geen partijgenoot meer. Hij is tegenwoordig partijloos, maar heeft aangegeven SP te stemmen.)
Overigens twijfel ik of het hier nu wel of niet relevant was, maar de uitslag word niet binnen een halfuur bekend.
Erg zorgvuldig zijn jullie anders niet. Dat blijkt wel met die Wildersrap. De grote mond van geenstijl is hier een beetje ongepast.
en of shalome een knap meisje is? "beauty is in the eye of the beholder" maar voor jou van geen belang om te weten jelmer, ze pijpt je toch niet, je maakt spelfouten en hebt haar al 'zak' genoemd.. dat komt nooit meer goed, bovendien, wat zou je ongehuwde moeder daarvan vinden?
@ Oerhollander.
Applaus voor je omdat je het Fontys adressenboek hebt gevonden. Een nieuwe mijlpaal in je leven.
van dal 30-12-07 @ 17:07
Schelden boeit me niet en spelfouten zijn nog tot daar aan toe; maar domheid is beslist geen eigenschap waar ik eelt van op mijn knieën zal krijgen.
B. de Laar 30-12-07 @ 17:08 ondertussen is ie van het dilemma "reaguren met nieuwjaar of toch maar naar de borrel" af...
Wat jammer dat jullie uit het zoveelste lijstje dat we lezen in deze tijd van t jaar, weer eens laten zien hoe slecht jullie tegen kritiek kunnen.
Lekker belangrijk denk ik dan.
Zelf vond ik deze bijdrage veel mooier:
"De embed-verslaggeving uit Uruzgan waar nagenoeg alle Nederlandse media aan meedoen. Dieptepunt was RTL Nieuws-uitzending van donderdag 6 december over de ‘alternatieve hoorzitting Uruzgan’. Daarin vertel ik over de beschieting (“In strijd met het oorlogsrecht” volgens ISAF-commandant Dan McNeill voor de regio Zuid-Afghanistan) op het dorp Qala-e-Ragh waarbij 70 burgers omkwamen. RTL Nieuws meldde de beschieting niet! Mocht niet van de censor.
RTL-verslaggever Jos Heymans die het item over de hoorzitting samenstelde, oreerde verontwaardigd: “We waren daar helemaal niet dus er kon ook niks verboden worden”.
Dat riep hij terwijl zijn collega RTL-verslaggever Jaap van Deurzen tijdens de ‘Slag om Chora’ wel degelijk in Uruzgan zat. Hij zag hoe het pantserhouwitser “zeker honderd keer” vanaf Kamp Holland verwoestende granaten uitspuugde. Het doel moest hij verzwijgen. Hij sprak en filmde een getuige. “Ik mocht een interview niet uitzenden van het leger, dat vind ik censuur.” RTL ging dubbel in de fout: Eerst boog de zender voor censuur. Vervolgens ontkende de zender dat ze überhaupt getuige was van deze oorlogsmisdaad. Het is kijkersbedrog van het allerlaagste niveau."
Vrolijke Francisco - De Vinger - Joleaux loopt anders ook weer behoorlijk uit zijn nek te lullen
@JJJJ
klopt helemaal daar ben ik niet selectief in.
Ipv dat zowel links als rechts zich bezighouden met de werkelijke inhoud. Maar ja iemands mond volblaffen is wss boeiender, is natuurlijk erg bijzonder gebeurd verder nooit.
Exorcist | 30-12-07 | 15:48
Jouw aversie tegen Depla heeft dat soms te maken met de burgemeesterbenoeming in Leeuwarden?
Shalome 30-12-07 @ 17:09 jij kunt toch geen eelt meer op je knieen krijgen?
Beetje oud nieuws toch?
Hadden we dan iets anders verwacht?
We zitten hier toch niet voor de hoogtepunten?
Gefeliciflapsi lui, weer een vinkje op jullie to-be list.
Viel me wel een beetje tegen van Francisco dat hij geenstijl buiten zijn beschouwing liet... volgend jaar weer.
CoffePatch: AutoWeek-forum.
Fuckje: Dat ben ik.
CoJoNes: Ben er gewoon niet goed in, vooral als ik snel typ en ik er niet echt over na denk.
Shalome: Dat vat ik op als een "nee, ik ben niet knap".
Van Dal ea: Even een volledige reactie in plaats van steeds een zinnetje:
Ik vind dat politiek in persoon in steeds verder gaande mate gelijk geschakelt worden. Het boeit me niet of iemand wel of niet vreemd gaat, tenzij hij/zij hypocriet is (door tegen het homohuwlijk te zijn maar wel een homoseksuele (seskuele) relatie aan te gaan). Zolang hij/zij zijn/haar werk maar goed doet. En daar ligt de basis voor mijn twijfel.
Zoals terecht aangegeven behoort de VVDster het College, waar Depla deel van uit maakt, te controleren. Dat zou door het pijpen belemmert kunnen worden. Als er een conflict ontstaat waarbij het pijpen het controleren belemmert is dat interesant.
De vraag voor mij is of het pijpen sowieso interesant is in dit geval, of pas bij een conflict. Dus twijfel ik.
Exorcist | 30-12-07 | 15:48
Lul dak ben,....deze post is natuurlijk voor @ jelmer staal
Rabarberke 30-12-07 @ 16:56
Die vergelijking met Clinton en Lewinsky gaat niet op.
Ten eerste had Clinton écht wat te vertellen en in tegenstelling tot Depla gaf Lewinsky hem een sigaar uit haar éigen doos.
@jelmer staal
Wat vind jij van het gevaar van de islam, Jelmer?
Jolo heeft het er wel over, maar had vermoedelijk geen zin Geen Stijl te noemen. Bang natuurlijk.
"Francisco van Jole: "Het journalistieke dieptepunt vind ik de berichtgeving over de Amsterdamse wijk Slotervaart. Er werd nauwelijks uitgezocht wat er nu werkelijk aan de hand is. De berichtgeving was vooral bedoeld om de vooroordelen en angsten van de buitenwacht te bevestigen. De probleemjongeren waren geen maatschappelijk verschijnsel meer maar de vijand."""
LOL@Rabarberke 30-12-07 @ 17:13
Rabarberke 30-12-07 @ 17:13 volgens mij nog een record ook... 195 reaguursels zonder dat het over mocro's of islam gaat.... de wet van maaier is "busted"....
@ Rabarberke: Dat vind ik een brede vraag. Mail maar, dan krijg je wel een reactie.
@ado
De vergelijking gaat wel op. Het is in beide gevallen nieuws voor kwijlende nietsnutten. Het verschil is dat in het geval van Clinton allerlei 'serieuze' kranten zich bij het brengen van de goedkope sensatie konden verschuilen achter de mogelijke politieke implicaties.
LibertasSimplex 30-12-07 @ 17:13 later zal blijken dat evers geen enkel idee te binnen schoot, maar door van jole gesoufleerd werd....
LibertasSimplex 30-12-07 @ 17:13
*slappe lach krijgt over de term 'maatschappelijk verschijnsel'. Alsof het een fata morgana is *heh*
inderdaad tuig zijn jullie stuk voor stuk
wees toch eens wat conformistischer dat vinden de mensjes van de oude media prettiger
MichieldeMuiter: Je hebt de link gevonden. Het gaat om de reactie van Depla over de geruchten dat hij gesolliciteerd zou hebben. Zijn reactie was: "Leeuwarden, dat doe je je kinderen toch niet aan". Dan heb je het bij mij verprutst.
Shalome 30-12-07 @ 17:17 hier ook tranen van het lachen, wat een leuk initiatief, zo'n gastreaguurdert als een jelmer..
dit is het beste idee geweest wat de redactie heeft gehad dit jaar, een heel nieuwe approach...
@ MichieldeMuiter: Complimenten dus :).
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:12
Ik vond eigenlijk dat ik niet meer op je moest reageren vanwege dat je niks te melden hebt. Maar wat je in dat comment laat zien is PvdA-hypocrisie van de smerigste soort. De pijpmevrouw zou bestuurlijk over de schreef kunnen zijn gegaan vanwege belemmering van haar controleplicht. Ik vind dat niet.
Maar als jij dat vindt heb je alleen misschien gelijk als Depla misbruik van macht beging en probeerde onder bestuurlijke controle uit te komen. Onttrekken aan democratische controle. Dictatoriaal. PvdA.
@ Van Dal: Wacht maar tot je weet wat ik betaald krijg ;)
Rabarberke 30-12-07 @ 17:16
Nieuws voor kwijlende nietsnutten?
.
Nou ik je toch aan de "'lijn"" heb, wat heeft dat toetsenbord van jou met die waterschade nou nog opgebracht?
@Jelmer 1718
Sorry, ik heb daar 2 jaar op school gezeten en kan uit ervaring zeggen dat Depla op dat punt absoluut gelijk heeft. Hij is een betere vader dan de fietsenhokbeelden zouden doen vermoeden.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:20 kan nooit veel zijn, anders hadden ze dijkshoorn wel weer ingehuurd.
van dal 30-12-07 @ 17:19
Ik kan eigenlijk niets nieuws ontwaren. Wat opgepiepte, oudbakken kliekjes met weggesneden schimmelrandjes.
Oh heremetijd. Nu gaat het grappen maken.
Shalome 30-12-07 @ 17:21 okee, dat van dat eelt op je knieen had ik niet moeten schrijven...
Rabarberke 30-12-07 @ 17:13
Proest!
* koffie over mijn overhemd en das, bedankt, Babsje! *
van dal 30-12-07 @ 17:23
No worries.
Shalome 30-12-07 @ 17:23 als ie maar goed spelt...
@LibertasSimplex: Ik volg je redenering niet.
Neerlands hoogtepunt was het pijpen in het fietsenhok, holadijee!!!
*zet jelmer in hetzelfde rijtje als waar joost ravoo staat*
Francisco van Jole is een lauwe oliebol.
Jelmer Staal staat voor Paal.
Hammar 30-12-07 @ 17:26 nog niet eens, meer een ongare deegklont.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:25
"Zoals terecht aangegeven behoort de VVDster het College, waar Depla deel van uit maakt, te controleren. Dat zou door het pijpen belemmert kunnen worden. Als er een conflict ontstaat waarbij het pijpen het controleren belemmert is dat interesant."
Het gepepen worden door de controlerende macht is dan natuurlijk veel interessanter. Onttrekking enzo.
Moet je verder dat smerig enzo maar wegdenken hoor. Mij interesseert het geen ruk, dat pijpen.
fuckje 30-12-07 @ 17:04
Moeilijk te begrijpen dat er nog jonge Menschen zijn die het politiek correctisme omarmen. Kan nooit veel zijn. Ow, wacht: het draagt een das en colbert: een linkslebberale carrierehoer dus. Gadverdamme, als je carriere wilt maken bij die ineenstortende natieslopers van de pvdI ben je wel een erg cynische opportunist. Duidelijk genoeg, lijkt me.
Eindelijk eens iemand die GeenStijl goed weet te typeren!
Ik zou het niet kunnen.
Maar ja, ik ben ook maar een simpele vmbo'er...
@ LibertasSimplex: Vind dit raar. Wie is er volgens jou verantwoordelijk voor het controleren?
Met dit soort onzin kun je niets, wan welke planeet is tie eigenlijk
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:30
Wie is verantwoordelijk voor bestuur?
Bigi gaat er even uit tot na oud en nieuw. Alvast de tyfus in 2008 voor iedereen hier, vriend of vijand, jullie weten dat ik het altijd goed met jullie voor heb. Speciaal de tyfus voor Weesie, de Jorissen en de boys op de redaktie, dat we er maar een ordinair, stijlloos en rellerig 2008 mogen hebben.
ykeltje 30-12-07 @ 17:30
Volgens de MSM ben je dan hier in de juiste habitat, dude.
@ bottehond: Het doet me goed dat te horen van iemand die ik nog nooit heb weten te betrappen op één inhoudelijk argument, dan wel enige inhoud.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:30 wie is degeen die jou controleert? wie is degeen die je integriteit bewaakt? wie? dat ben je op de eerste plaats zelf!
@Pritt Stift
Klopt toch wat die Huub Evers zegt? Die zogenaamde 'Depla-affaire' gaat nergens over, het is en blijft tot op heden een gerucht, dus wat dat betreft niet nieuwswaardig (want dat moet over feiten gaan = idealiter), maar omdat het politici betreft en dan ook nog eens een pvda-politicus, wordt op GS alles van stal gehaald om die persoon zo hard als mogelijk op de man te spelen.
Of ontken je dit???
@LibertasSimplex: Defineer bestuur.
@Bigi Bana Boy 30-12-07 @ 17:32
Van hetzelfde.
Bigi Bana Boy 30-12-07 @ 17:32 tot volgend jaar bigi, zuip niet teveel en laat je rijden.. goed nieuwjaar!
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:33
Rot op. Als de controlerende gecompromitteerd wordt, is de gecontroleerde dat ook.
Bigi Bana Boy 30-12-07 @ 17:32
Happy NY alvast, BBB. Voorzichtig met de rotjes.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:32 je leest nog niet zo lang mee hé?
@ Van Dal: Als raadslid word ik niet direct gecontroleert, althans niet op de manier waarop het college gecontroleert word. Dat wil zeggen dat ik niet tussentijds aan de kant gezet kan worden. Ik ben namelijk "de Leeuwarder bevolking" met nog 36 anderen.
Natuurlijk kijkt de pers en de kiezer constant mee, en die kunnen bij de volgende verkiezingen met hun stemgedrag uitspreken hoe ze de jaren daarna vertegenwoordigt willen worden.
@botte, pak hem!
@ Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:06
“Overigens twijfel ik of het hier nu wel of niet relevant was, maar de uitslag word niet binnen een halfuur bekend”
ja, dat is het en dat was relevant. Noemen ze onderbouwen van je stelling met controleerbare argumenten. Jij daarentegen geeft geen enkel relevant, concreet tegenargument, gaat nergens concreet op in. Hun eigen gedragscode en normbesef etc zijn volgens jouw klaarblijkelijk ook niet relevant. De inwoners/kiezers zijn waarschijnlijk ook niet relevant.
Je vraagt om te beginnen argumenten van ons ongenuanceerde en nodeloos kwetsende reaguurders, je krijgt deze en vervolgens krijg je daarop slap geleuter als dat alles niet relevant is.
@ LibertasSimplex: Zo is de politiek niet georiganiseeerd, slimmert. Als het binnen de VVD in de kamer rommelt (rita vs rutte enzo), heeft het kabinet geen politiek probleem.
@ Van Dal: Jaar of twee, nu?
@bottehond@17:30,
Met een vader als advocaat en een moeder in een steunfractie, whahaha!!
Een lauwe drol dan. Net op het randje van het trottoir, met een puntje uitstekend over de trottoirband. Er komt nog een half walmpje vanaf, en een weerzinwekkend luchtje treft je onaangenaam. Het is zo'n iets te slijmerig glad bruin ding met bobbels en griezelige stukjes erin, wat vuilgele slijmdraden strekken zich onfris uit over een tegel, een paar stukjes glibberig paprikarode dingetjes en ziekwitte frutseltjes steken op enkele plaatsen door het bruin heen. Zo beter?
Tja, je kunt van Huubske zeggen wat je wilt natuurlijk maar hij legt te minste uit waarom hij iets vindt. Dat kan van die vistickolie gebakken bal met vet van een Francisco 'vingertje' van Jeaule nou weer niet gezegd worden.
"Zoals terecht aangegeven behoort de VVDster het College, waar Depla deel van uit maakt, te controleren.
Zal ze toch wel ff gedaan hebben? dat er geen pukkeltjes of andere verontreinigingen opzitten toch?
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:32
Heus niet? Ik vreet je op bij mijn ontbijt, man. Carrierehoerrrrrrr.
@ saidfred: Lees even terug, en dan zie je dat ik dat wel doe. Alleen vind jij dat geen argument, omdat je het er niet mee eens bent. Maar dat zijn twee verschillende dingen.
Ik zeg de hele tijd ook hetzelde, dus kan verder niet zo lastig zijn.
@ Jelmer Staal 17:33
Doe het zelf. Luie aartsfant.
@ lelijke hond: Haha, ik wist gewoon dat je gewoon maar weer ging schelden. Zo voorspelbaar. Baseer je dat carriere op één foto?
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:37
Luister. Ik ga het je nog 1 keer proberen uit te leggen. Als jij zou stellen dat het pijpen van een wethouder ervoor zorgt dat een raadslid een conflict veroorzaakt in haar controlerende bevoegdheid, dan komt natuurlijk de wethouder in conflict met zn functie, aangezien hij de controle daarop belemmert. Slimmerd.
Ik vind van niet.
bottehond 30-12-07 @ 17:39
Dat wordt flossen. Heb je die Frida Kahlo-wenkbrauwen gezien?
@ Hammar: Het is lastig discuseren als je niet weet wat iemand bedoelt.
@ Jelmer Staal 1735
Gecontroleerd schrijf je met een d, troll! Je hebt jezelf verraden door GeenStijlspelling toe te passen. Troll! Troll! Troll!
LOL
discuseren
Staal = soort Oudenallen, die oprotunist.
@ LibertasSimplex: Ik stel dat als een raadslid niet kan controleren doordat ze te persoonlijk omgaat met de wethouder, dat raadslid een probleem heeft.
@Jelmer Staal 17:41
En dat weet jij zelden, das duidelijk.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:35 je hebt het niet echt begrepen hé? de eerste die jou moet controleren ben je zelf, als jij jezelf vast in het pluche weet en daarom maar wat aanrommelt ben je nog geen knip voor je neus waard. omdat je niet "tussentijds aan de kant gezet kan worden".. die partij van jou en depla is echt door en door rot hé?
@ Hammar: volwassen reactie.
@JelmerT
Hoe vind jij het dat de PvdA na jaren geleden afstand te hebben genomen van het christelijke geloof nu vuistdiep in de islam zit?
GS is een goede maatschappelijkspiegel vooral als je jaren lang onzin hebt uitgebraakt zonder dat weerwoord mogelijk was is het met internet wel even schrikken als je repliek krijgt op een manier die je niet verwacht.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:42
Als dat zo is moet Depla opstappen vanwege de schijn van machtsmisbruik.
fuckje 30-12-07 @ 17:37
Establishment- fascisten. Aanhangers van het SStaatSS- collectivisme. Fluwelen dictators van de Burgerij en haters van Vrijzinnigheid. Opportunistische landverraders en laffe cultuurrelativisten. Fraai soort. Wacht even, ik doe nog een leuke link over jelmers' seaurt. Lache! Kijk je mee Jelmer, zijn jij en ik verders klaar met elkaar. Hier, voor jou, sharon kroes-wannabe:
www.youtube.com...
Kijk: Jelmer: Pat zet jou en je kliek even helder neer. Argument genoeg?
Jelmer Trol Staal, een discutabele ongeletterde oetlul.
van dal 30-12-07 @ 17:42
Knaapje is nog maar 21, joh. Daar zit nog lang niet genoeg bodem in voor enige zelfspot.
van dal: Je moet jezelf altijd controleren, wat is dat voor rare opmerking? Als je niet nadenkt bij wat je doet, zou de maatschappij wel erg chaotisch worden. Dat maakt ons mensen bijzondere dieren, wij zijn bewust van ons zijn. Wtf dat verder hier mee te maken heeft..
Staatsrecht jongens..
@ LibertasSimplex: Hij heeft zijn wethouder zijn toch niet aangewend om iemand te dwingen hem te pijpen? Dát is machtsmisbruik.
protonplof 30-12-07 @ 17:43
De Waarheidscommissie i/o zal meestal veroordelen tot een maand actief reaguren.
@ Shalome
Hehehehehehe....
@ Shalone: gelukkig ben jij anoniem lieverd.
Gelul van Jelmer Staal op 15:33: "Wat is dat dan, alles?" Antwoord: "Alles is niet niks". Wat een hoogtepunt voor het fietsenhok, die Jelmer, yecch. Weet je al waar het ventiel zit, Jelmer?
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:45
Dat vind ik ook niet. Zoals die mevrouw niet haar controlerende bevoegdheid opzij slikt.
Maar jij vindt dat ze een probleem heeft. Dan heeft hij een probleem. Is dat wat je hier propageert? Dat Depla moet opstappen?
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:44 en mijn stelling (opletten, van dal heeft een stelling) is dat je zelf op de eerste plaats bewaker bent van je eigen gedrag. je eigen integriteit.. je moet zelf ervoor zorgen dat die niet in twijfel getrokken kan worden.
@ Jelmer Staal
GecontroleerD, Jelmertje, gecontroleerD.
Ik ga keauken. Hij durft niets terug te zeggen tegen botte.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:46 let toch eens op, het is shalome, met een 'm'...
@ Jelmer Staal 15:38
Ik vind jou een oetlul. En waarom? Omdat jij dat bent.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:46
Mij gaat het om wat mensen te vertellen hebben. Jij hebt dus niets te melden, en gaat je dan nog afvragen ook hoe ik eruit zie. Om je stupide drieluik te completeren bschuldig je botte hond van inhoudsloosheid.
Het zou bijna grappig zijn als jij je niet bij de politiek had aangemeld. Ik zie nu al de contouren van hoe jij gaat worden.
@ Hammar: Doe even normaal joh.
@ LibertasSimplex: Waarom heeft hij dan een probleem? Dat zeg je steeds, en ik zeg steeds dat dat niet zo is.
@ Van Dal: Dan ben ik dat met je eens.
@ Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:39
“Alleen vind jij dat geen argument, omdat je het er niet mee eens bent. Maar dat zijn twee verschillende dingen. Ik zeg de hele tijd ook hetzelde, dus kan verder niet zo lastig zijn Lees even terug, en dan zie je dat ik dat wel doe.”
Dat bedoel ik dus, dank voor het bevestigen van mijn voorgaande stelling.
Vooral niet concreet worden en van knippen en plakken hebben we ook nooit gehoord. En het kan inderdaad kloppen dat je de hele tijd hetzelfde zegt, namelijk niets.
van dal 30-12-07 @ 17:48 kudt, op het randje van het jaar toch nog...
@ lelijke hond: volgens mij zei ik wat terug, maar als je je tekort gedaan voelt: hierbij.
bottehond 30-12-07 @ 17:48
Waarlijk een politicus met overwicht, die Staal. Die achternaam is echt een joke. Magoed, we hebben de GS-vloer weer 's aangedweild.
@ Saidfred: Ik zeg niets? Lul niet. Dan knippen en plakken:
Even een volledige reactie in plaats van steeds een zinnetje:
Ik vind dat politiek in persoon in steeds verder gaande mate gelijk geschakelt worden. Dat vind ik verkeerd. Het boeit me niet of iemand wel of niet vreemd gaat, tenzij hij/zij hypocriet is (door tegen het homohuwlijk te zijn maar wel een homoseksuele (seskuele) relatie aan te gaan). Zolang hij/zij zijn/haar werk maar goed doet. En daar ligt de basis voor mijn twijfel.
Zoals terecht aangegeven behoort de VVDster het College, waar Depla deel van uit maakt, te controleren. Dat zou door het pijpen belemmert kunnen worden. Als er een conflict ontstaat waarbij het pijpen het controleren belemmert is dat interesant.
De vraag voor mij is of het pijpen sowieso interesant is in dit geval, of pas bij een conflict. Dus twijfel ik.
@JelmerT 17:51
Jochie, jij bent geen partij voor botte. Get used to it.
Shalome: Meisje, je kunt wel heel hard je eigen gelijk verkondigen, maar dan heb je het nog niet. Dom wicht.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:50 lulhannes, als ik gelijk krijg van jou... heeft libertas dat ook.
je spreekt jezelf in één comment al tegen.
euh, sorry. Maar botte is echt gewoon een onnozele kerel met gebrek aan inhoud, die ik al zo vaak op deze site gillend tegenover me heb gehad. Dat jij hem tot leider verkiest maakt wat dat betreft niets uit.
*amused*
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:54 als je iemand schelden verwijt... moet je dat zelf nooit doen, dat maakt je ongeloofwaardig.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:50
Stel dat Arda Gerkens (SP) zich on camera in haar reet laat neuken door Wouter Bos (PvdA).
En je stelt dat Gerkens buiten een slechte smaak ook een kapotte controlerende bevoegdheid heeft.
Dan heeft de bewindspersoon dus een kapotte te controleren bevoegdheid.
Want dat staat of valt met de schijn van kuch belangenverstrengeling.
Ik vind van niet. Dat het niet uitmaakt.
Jij vindt van wel, maar dat in het voorbeeld slechts Gerkens haar bevoegdheid verneukt. Dat is hypocriet en dictatoriaal. PvdA.
@ Van Dal: Nee. Je leest niet nauwkeurig genoeg. Ik zeg dat het klopt dat je in de eerste plaats zelf moet zorgen dat je integer bent. Dan ben ik het niet automatisch met alles eens.
Wie is Jelmer Staal, wat denkt hij, wat doet hij, waar staat hij voor? Ik begrijp niets van hem, ben ik de enige?
Heb al de comments niet kunnen lezen, maar 'bedrijft' hij politiek?
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:54
Lees je eigen comment eens terug, m.n. dat deel tussen meisje en dom.
@ Libertas: Dan heeft de bewindspersoon dus een kapotte te controleren bevoegdheid.
Waarom? Dat vraag ik nu al drie keer, maar je draait elke keer hetzelfde verhaal af. Ik kan wel lezen, ik zie alleen geen verband omdat je niet duidelijk bent.
@JelmerT 17:54
Geen excuses nodig hoor, PvdA-ers hebben sowieso collectief last van een geestelijke beperking dus deze neem ik je niet kwalijk.
Mekker 30-12-07 @ 17:57
Nat achter de oren, melkboerehondehaar, één wenkbrauw uitgesmeerd over 2 ogen, en iets met politiek.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:57
Jij vindt dus dat Depla moet opstappen. Fatsoensrakker.
@ LS: Ik snap je echt niet. Leg nou gewoon uit wat je bedoelt. Waarom zou Depla een probleem hebben als die van de VVD niet kan controleren? Je zei al machtsmisbruik: klopt niet, dat is wat anders, dat heb ik ook al aangetoont.
Jaloers Pritt?
Of zijn de pinda's op in huize Stift?
Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:56
beste jelmer, even terug naar de essentie, een wethouder die zich laat pijpen door een raadslid moet daarvan de consequenties aanvaarden op het moment dat ie zijn gulp opentrekt, en niet pas nadat het is uitgekomen.
dat is integriteit.
vooral omdat ie daarmee in een positie is gekomen, maatschappelijk, dat ie door die controleur niet goed meer gecontroleerd kan worden.
opstappen, was het enige juiste geweest voor depla om te doen.
@ Shalome
Bedankt voor uw antwoord. T lijkt wel of hij in een delier zit.
Het zou bijna grappig zijn als jij je niet bij de politiek had aangemeld. Ik zie nu al de contouren van hoe jij gaat worden.
Shalome 30-12-07 @ 17:49
Ik vind het zelfs verontrustend. Die minkukel heeft ambities en niet zo'n beetje ook. Dacht zeker hier wat scalps aan zijn egootje te kunnen hangen. Tsja: many tried, more failed.
Van Dal: Dat is dus mijn punt. Dat maakt gewoon niet uit. De wethouder hoeft daar niet voor te zorgen, dat is de taak van de raad. Hij moet te controleren zijn op zijn bewind als de raad daar om vraagt, maar als iemand van de raad daar niet om kan of wil vragen is dat niet zijn probleem.
De vraag voor mij is of de pers moet publiceren omdat die VVD'ster dat niet kan.
Mekker 30-12-07 @ 18:02
Het blaaskaakje heeft geen enkel overwicht, dus zijn partijkeuze is logisch.
Als Wilders was gepijpt in een fietsenhok waren de rapen gaar geweest in de linkse "kwaliteitsmedia".
bottehond 30-12-07 @ 18:02
Het valt om de dooie dood niet mee om zo'n wandelend cliché te zijn als Staal. Dan ga je van ellende maar de politiek in - what else is new.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:01
Pijpen werkt naar twee kanten. Je gaat er te gemakkelijk van uit dat alleen zij een politiek belang kan hebben. Dat kan hij ook hebben. Sterker nog: een ambtsdrager zal eerder belang kunnen hebben de mond te vullen van de controlerende partij dan dat het andersom werkt. Niet dat ik denk dat het zo is. Maar als je de pijpster opzij zet vanwege een denkbeeldig belangenconflict dan kan de gepepene natuurlijk met dezelfde argumenten net zo in conflict zijn.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:03
als inwoner van nijmegen, is zo, kan navraag lijden, vind ik dat we hier door, met name depla, en als de partij hem nog steeds steunt, de pvda belazerd worden.
maar goed, als jouw stelling is dat dat niet erg is, dan komt jouw partij daar wel achter bij de volgende gemeenteraadsverkiezingen.
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:03
Had Depla al niet eerder iets onderling geregeld met die mevrouww dat ook niet helemaal in de haak was? Iets met een instelling. En dan natuurlijk nog dat grapje met die ander juffrouw. Ja, zeer betrouwbaar mannetje die Depla..
@LibertasSimplex: Maar dat maakt dus niet uit. Hij hoeft er immers niet voor te zorgen dat zij zich vrij voelt om hem te controleren.
Of bedoel je misschien dat hij hierdoor gevoelig voor chantage zou zijn van de VVD fractie?
Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:09 jij heet zeker staal vanwege die plaat voor je hoofd?
van dal: Het maakt niet zo veel uit wat ik daar van vind, ik ben niet onderdeel van de PvdA fractie te Nijmegen. Overigens snap ik niet waarom je, zeker in het stadium waarin alles uitgekomen is, belazerd zou voelen.
bottehond 30-12-07 @ 17:45,
ja zou goed voor dit soort mannetjes zijn komen ze eens met hun hoofd uit de wolken.
Van Dal:
Kijk, wat er hier gebeurt is dat jullie (om maar even te generaliseren) het met elkaar eens zijn en dus aan een half woord genoeg hebben om elkaar te begrijpen en het met elkaar eens te zijn.
Omdat ik het niet met jullie eens ben en vooral: een andere redenatie volg, aan dat halve woord absoluut niet snap wat er af en toe bedoelt word, wil nog niet zeggen dat ik een bord voor m'n kop heb.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:13 en dat voor iemand die zegt al twee jaar mee te lezen..
@ Van Dal: Eerlijk, niet? Snap je nu waarom ik sommige dingen niet volg? En dat maakt het af en toe extreem lastig om iets terug te schrijven, omdat ik anders reageer op iets wat niet gezegd word.
jelmer, zowel depla als van veluw zijn in loondienst van de gemeenschap.. beiden hebben dus een verantwoording naar diezelfde gemeenschap... volg je me nog? als er dingen gebeuren die kennelijk het daglicht niet kunnen verdragen, (als het wel het daglicht kon verdragen, waarom dan de doofpot?) zijn beiden fout, en dienen beiden hun positie op te geven.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:13
Wie is "jullie", dude? Er is hier geen "jullie". Alleen jouw kokosnoot.
in
@Jelmer
Als haar controlerende bevoegdheid in het geding zou zijn, dan zorgen ze daar samen voor, nietwaar. Qui bono? De ambtsdrager.
Onzin natuurlijk. Moet kunnen. Vind ik. Maar jij vindt van niet.
Kennelijk vindt de PvdA dat Depla moet opstappen.
het bewijs dat de daad niet deugde is geleverd met de doofpot waarin men het wilde doen verdwijnen.[/moskomodus]
van dal 30-12-07 @ 18:21
Driepaartietekomtie. Infaam. Abject ook.
@ Van Dal: Is het een doofpot, of gaat het gewoon anderen niet aan omdat het persoonlijk is? Om mezelf als voorbeeld te nemen: als ik door een burger gevraagd word met welke raadsleden ik wel eens wat drink, móet ik dan antwoord geven?
@ Bottehond: tuurlijk is er wel een jullie. De groep reageerders op GeenStijl is een opmerkelijk homogene groep.
@ LibertasSimplex: Je vergeet verschillende verantwoordelijkheden. Dus klopt het dat ze daar samen voor zorgen, maar wat je daar impliciet mee bedoelt is: het heeft dus voor hun dezelfde gevolgen. En dat klopt door een verschil in rol en verantwoordelijkheid niet.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:23
Dat is jouw vooroordeel, broekemans.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:26
controleren gecontroleerd worden
Twee verschillende verantwoordelijkheden ten aanzien van hetzelfde. Moeilijk he, staatsrecht?
LibertasSimplex 30-12-07 @ 18:28
(bestuursrecht)
Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:23 met iemand wat drinken hoeft je niet te compromiteren, met iemand stiekem een vorm van sex bedrijven in een openbare ruimte doet dat zeker wel, als jij het verschil niet kent, ben je nog gekker dan ik dacht.
*vraagt nooit meer iemand van de pvda om iets te gaan drinken, ze kennen het verschil tussen drinken en pijpen niet*
@ LibertasSimplex 30-12-07 @ 18:28
Toch maar staatsrecht, zou ik zeggen.
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:23
"een opmerkelijk homogene groep"?
@bottehond 30-12-07 @ 18:26 roflol
Nonnes 30-12-07 @ 18:31 hai nonnes.
@ LibertasSimplex: Ben je nu gek, of doe je net alsof? Je snapt gewoon niet hoe het werkt. nl.wikipedia.org...
@ Bottehond: Googlen en lees maar eens wat. Wie weet leer je nog wat.
@ Van Dal: Dat verschil zie ik wel, maar de vraag is of het een doofpot is of gewoon prive.
Maar ik ga eten, doaagg.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:32
het pvda woordenboek:
iets drinken = pijpen,
eten = vluchten.
bottehond 30-12-07 @ 18:26
Maar gastvrij en open zijn wij wel: we hebben windbuil alle hoeken van de GS-kamer laten zien.
Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:32
De PvdA vindt dus dat Depla moet opstappen.
@ Bottehond: Shalome toont net even aan dat er wel een jullie is, net zoals een "wij".
Jelmer Staal
Allereerst mijn complimenten dat u zich hier nickloos op GS durft te begeven.
Ik hoop dat u er iets van leert en inziet dat we met de islam in NL een paard van Troje hebben binnengebracht. Kijk bijvoorbeeld eens naar
www.radioislam.com
Verplicht leesvoer voor u en uw collega PvdA'ers!
Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:36 weg jij, 'eten'...
Jelmer,
vroeger toen ik nog jong en wild was en met regelmaat grote hoeveelheden dope verstouwde, wilde het nog wel eens gebeuren dat tijdens een bachanaal waar ik aanwezig was de dealerT in de late nacht of vroege ochtend zijn donkere gezicht alweer liet zien, mij aankeek en opmerkte: "Hé jij nog steeds hier?!"
'Tuurlijk wilde hij nog steeds gewoon verkopen, maar ...
sorry
.com moet zijn .org
www.radioislam.org
De heer Staal heeft zich prima staande gehouden in de bruinroze aersch van de reaguurdersincrowd. Kun je van die laffe ex-schilderijenverkoper Iskander Pechtöld niet zeggen..
zo, niemand zal nog kunnen zeggen dat van dal nooit inhoudelijk reaguurde, dat ie geen stellingen onderbouwde of geen mening had. als dat gebeurd hoef ik alleen maar aan jelmer staal te refereren, waarvan akte!
Gelukkig staat in Wikipedia wat nou een gemeente is.
van dal 30-12-07 @ 18:40
He Van Dal. Nu die vervelende Jelmer weg is wil ik het wel zeggen. Jezus wat heb je ongelijk. Wat maakt dat nou uit, wie wie pijpt?
komt dit topic ook nog in de top 30?
@jelmer staal
Ik ontrek me in woord en daad aan de door jou gesuggereerde homogeniteit aan reaguurders hier.
@van dal 30-12-07 @ 18:40
Sorry van dal: hallo van dal.
Ik denk dat ik nu maar eens ga voor de grote inhoudslozereaguurselsbokaal. Als jij ermee kapt maak ik best een kans.
Ik heb een paar postjes van die Staal gelezen en bij 24 ben ik gestopt met het tellen van taal-en stijlfouten.
Lingse politicus ?
LibertasSimplex 30-12-07 @ 18:42 juist, ga je mee iets drinken?
Nonnes 30-12-07 @ 18:48
Jelmer Staal is de politiek ingegaan als laatste kans op een pijpbeurt.
Nonnes 30-12-07 @ 18:48 ga jij ook mee iets drinken?
Erg vermakelijk dit, PvdI-er die gefileerd wordt door de reauze zwerm.
Nonnes 30-12-07 @ 18:48 die ga ik winnen, echt waar, dit topic is de uitzondering die bevestigd...
Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:36
Sjonge jonge, wat een kansloos figuur ben jij. Ik houd mijn hart vast als jij die verraderspartij van je moet vertegenwoordigen. Exemplarisch voor die idioten ben je wel: allemaal bij gebrek aan gewicht komen bovendrijven.
LibertasSimplex 30-12-07 @ 18:42 dat hangt van de sekse af....
@ Shalome 30-12-07 @ 18:52
Pijpt hij of wordt hij gepepen?
Serieus: ik heb wel bewondering voor die gast. Begeeft zich hier in het anti-PvdAlog bij uitstek onder zijn eigen naam. Dat is moedig, gezien de GS-geschiedenis persoonlijk bashen. Ik had het niet gedurfd.
Van dal: Je weet het antwoord he? Ik denk er nog even over na.
Is Boele Staal zijn opa, die ex-CdK in Utrecht van dat splinterpartijtje, kom, hoe heet die ook alweer, euh, D6?
Nonnes 30-12-07 @ 18:58 dat mag, drink ik iets met mijn meisje.
Heeft mevrouw depla al "stand by your man" ten gehore gebracht? Dat is gebruikelijk in ruggegraatloze polletieke kringen, wanneer je leugenachtige lul van een echtgenoot zich ergens liet betrappen.
bottehond 30-12-07 @ 18:56
Argumenten heer hond?
Aanvulling op bovenstaande: uit niets blijkt dat hond snapt wat hij zegt. copy paste ?
@Jelmer Staal 30-12-07 @ 18:23
Ik loop achter, omdat dit draadje zo lang is. Tot op heden kon ik je volgen en grotendeels met je eens zijn.
Maar nu maak je een fout. Een grote homogene groep op GS? Ik voel me diep beledigd.
van dal 30-12-07 @ 18:51
lol
@Jan Passant 30-12-07 @ 19:08
.
Speciaal uit den oude doos....
www.123video.nl...
luctor 30-12-07 @ 19:10
Je gaat me toch niet vertellen dat je dáár argumenten voor nodig hebt? Sorry, maar daar neem ik de moeite niet voor. Vraag maar of iemand van de anderen zin heeft in 5 zinnen uit te leggen waarom de pvdI dé menace to society is, al bijna 40 jaar lang. Ik heb er geen zin an.
Nonnes 30-12-07 @ 18:31
Je hebt gelijk. Dank je.
Naast Depla als volblaffende held van 2007 ,nomineer ik ook het gehele reagluursel van de rechtse GS-ers als helden van dit jaar!
www.leeuwarden.pvda.nl...
Ook een goede jaarwisseling toegewenst....
www.leeuwarden.pvda.nl...
Een poepie toch? lijkt wat op Traag..
www.leeuwarden.pvda.nl...
Nee, JelmerT, de GS-horde is alleen (bijna) één als er een prooi te ontwaren valt.
Happy 2008!
Hij is nog jong, hij gaat zijn foute keuzes nog wel inzien.
Het is natuurlijk allemaal onzin...
Dieptepunt of niet het is de schuld van de radicale vrijzinnigen die zo geylen
op de eigen comments, dat bij het teruglezen de waanideeën toeslaan.
.
Komt natuurlijk doordat de ouders broer en zus zijn en daardoor schuldloos
de werkelijkheid uit het oog verliezen.
Boetes en meer administratiewerkzaamheden als wapen tegen spijbelen.
Bureaucratischer kunnen we het niet maken.
"Door de geschiedenis wordt ‘de Nederlandse cultuur’ gekenmerkt door een continue proces van verandering." (bron: PvdA-website Leeuwarden)
.
Boetes op taalfouten en een administratie voor taalfouten op PvdA-websites is geen overbodige maatregel. Het zal de politici leren dat taalverloedering geen acceptabel gedrag mag worden voor mensen met een voorbeeldfunctie.
ach joh, als je tracht de waarheid op internet te zetten ben je bij voorbaat al een lul en racist en radicaal en niet goed bij je hoofd en provocerend en een eikel. Er zijn helaas weinig mensen die dat inzien. Maar er gaat een tijd komen dat mensen die dat nu niet inzien in de toekomst het wel in gaan zien en dan zal het tij zich keren. Wat ik je brom.
@ Fred V.
quoot
De ontkerkelijking in Nederland zal uiteindelijk ook toeslaan in de Islamitische gemeenschap. De hoofddoekjes verdwijnen en moskeeën sluiten, zoals dat met gereformeerde en katholieke kerken is gegaan. Ik kan die hoofddoekjes en de moskeeën erg relativerend bekijken.
ontquoot
Dat is de prietpraat waarmee het (intellectuele kuch) establishment zichzelf mee goed- en in slaap praat. Gezien, Jelmert?
Pronto, je vergeet "populistisch"
@ bottehond 30-12-07 @ 20:12
Ze hebben geen flauw benul en ik wed dat ze nog nooit een boek van Harris, Bat, Spencer, Trifkovic, Bostom, Jansen hebben gelezen, laat staan vids van Condell, Sultan, Obsession gezien of een site als RoP hebben bezocht. Het zou ze dun door de broek lopen.
* verder gaat lezen in Friedländer *
bottehond
Ik moet je eerlijk zeggen dat ik er vroeger ook zo over dacht. Ik dacht dat de radicale islam, hoofddoekjes, jurken en baarden in de loop der tijd zouden verdwijnen.
Het lijkt alleen maar radicaler te worden en de contrasten scherper. Misschien wordt de islam in de loop der tijd door minder mensen met het hart beleden. Dan nog als ze eruit willen stappen, zijn ze hun leven niet zeker.
Onder andere dit gewelddadige aspect maakt de islam een verdervelijke leer.
Mischien dat ik het een en ander over het hoofd zie maar volgens mij wordt Geenstijl hooguit door twee journalisten genoemd uit de tweeentwintig journalisten wiens mening is gevraagd over wat het dieptepunt van 2007 zou moeten zijn.
bottehond -ctnd-
Ook een probleem is dat er steeds meer islamieten binnenkomen met hun middeleeuwse ideeën. Dit ervaar ik op mijn werk ook. De mensen op mijn werk krijgen een tijdelijk contract en bezoeken in hun vrije tijd allerlei radicale moskees. Deze mensen brengen hun idioterie over op 'onze moslims'. Zo wordt natuurlijk ook één en ander in SStand gehouden, lijkt me. Dit is mijns inziens niet zo'n frisse ontwikkeling.
Tenslotte heb ik één en ander gelezen van je hand op een site met kleine groene voetballetjes. Mijn complimenten.
pronto
mee eens
@ van dal 30-12-07 @ 19:00
Heel goed van dal. Omdat ik die bokaal bij dit topic toch al binnen heb ;-) nog even iets waar je me nu aan herinnert: jij hebt 10 dikke punten extra gescoord door je reactie op mijnheer De Vos vorige week. Weet je welke ik bedoel? We weten natuurlijk niet of het serieus was, maar goed. Er zijn hele volksstammen die alleen een beetje dom grinniken, zolang het niet in hun naaste omgeving gebeurt. Zo, de veer voor vandaag is uitgedeeld! Lekker?
@Pritt
Don't fok wit Jip & Janneke. Ja?!
Iets meer respect voor een jonge gast die onder zijn eigen naam (!) het debat durft aan te gaan met notoire azijnzeikers, egocentrische libertaristen, Linksche policor en moslimbashers misstaat geen, ook al is dit GeenSteyl.
@ Sikkeneur 30-12-07 @ 21:47
Ben het met je eens. Zo gemakkelijk was het om die jongen, niet zozeer op argumenten onderuit te halen ,maar op een manier, die niemand kan "winnen".
Ik was te laat,maar had met terugwerkende kracht een gevoel van compassie en dan niet eens om de inhoud,maar de "groepsverkrachting.",deed het hem voor mij.
Ook omdat er mensen tussen zaten die zelf verklaren zo rechtvaardig te zijn.
Wat Arnold Karstens zegt is eigenlijk een stuk interressanter en beschamender.
Graag hou ik me afzijdig, maar: uiterst vermakelijk gebeuren dit. Ben het zelf grotendeels oneens met de meningen die JS tentoonspreidt en misschien heeft-ie een bord voor zijn kop... Ik vind 't een dapper figuur.
piquant 30-12-07 @ 21:53
Ach, op een privé speelveldje wordt je geacht de zelfde kleuren te dragen....
piquant 30-12-07 @ 21:53
Deze meneer komt op GS om te kijken hoe er over de huidige politiek gedacht wordt. Dat lijkt me een goede zet van hem. Hij komt dan inderdaad wat reaguursels tegen die niet bepaald PvdA-vriendelijk zijn. Er wordt de PvdA verweten de ogen te sluiten voor veel excessen binnen de islam. Dit verwijt is in mijn ogen terecht.
Eén en ander had wat subtieler verwoord kunnen worden, daar ben ik het wel mee eens. Tsja, dit is GS en daar houden ze niet van watjes. Ik heb mijn "ontgroening" op GS er ook op zitten.
@ Fred V 30-12-07 @ 22:14
Ik vond het geen watje, maar dat is een persoonlijke mening. Iemand die onder zijn eigen naam -traceerbaar adres etc - durft te reaguren met een minderheidsstandpunt en dan ook nog zo jong, verdient nmm een normale discussie en weinig subtiel, lijkt mij een understatement.
Hiermee wordt bereikt dat hij en anderen er geen been meer in zien om zich hier te vertonen.
Jammer lijkt mij, want echte invloed kun je uitoefenen als je argumenten worden meegenomen in (politieke) besluiten en gehoon zal niet echt helpen.
Gemiste kans imho.
Depla is chantabel.
@ Jelmer Staal 30-12-07 @ 17:53
Na het bevredigen van mijn eigen primaire behoeften, zoals je zelf al omschreef, kan ik dit nog kwijt.
“lul niet” geldt ook voor Depla. Hou die broek aan in het bewaakte gemeentelijke fietsenhok.
“Ik vind dat politiek in persoon in steeds verder gaande mate gelijk geschakelt worden. Dat vind ik verkeerd.” Daarom heeft men ook dingen als een gedragscode omschreven. Met alle do’s & don’ts. Maar voor deze PVDA’er boeien dit soort dingen niet. Moraal, normbesef, integriteit, wa’s da ?
“Zoals terecht aangegeven behoort de VVDster het College, waar Depla deel van uit maakt, te controleren. Dat zou door het pijpen belemmert kunnen worden. Als er een conflict ontstaat waarbij het pijpen het controleren belemmert is dat interesant.
De vraag voor mij is of het pijpen sowieso interesant is in dit geval, of pas bij een conflict. Dus twijfel ik.”
Of er is sprake van algemene zedeloosheid/losse zeden op het desbetreffende gemeentehuis of enkel bij de desbetreffende fellatio-pleegster die seksuele hand-en-span-diensten verricht bij elk willekeurig iemand die zich maar aanmeldt of er is sprake van een in ieder geval seksuele relatie en dan heb je dus een belangenconflict. Weinig ruimte voor twijfel dan lijkt mij.
piquant
Ik vond hem ook geen watje en ben het met je eens dat hij 'ballen' toont door hier nickloos te reageren. Politici zouden hier meer op rond kunnen neuzen en reageren, voor zover ze daar tijd voor hebben.
Ik verwacht hem terug op GS. Misschien kan GS hem wat leren of hij GS wat leren. In ieder geval vind ik het soms wel leerzaam hier te reageren.
Ik heb zelf ook vroeger met mijn echte naam gereageerd (niet op GS maar elders). Voor de persoonlijke aanvallen was ik niet bang maar minder prettig vond ik het toen ik ontdekte dat alles terug te halen is met google. Aangezien ik ook een redelijk publieke functie heb, ben ik maar een nick gaan gebruiken.
goede nacht
Tsja, die Depla affaire is en blijft nu eenmaal symbolisch ten aanzien van de manier waarop men incestueuze relaties onderhoudt bij de overheid.
O sorry, dit mag ik natuurlijk niet zeggen...taboe weetjewel.
Hoe ironisch dat het motto 'samen werken samen leven' door deze affaire een totaal andere lading krijgt...
piquant -ctnd-
En da's misschien wat laf, maar als je geen politicus bent maar wel een publieke functie hebt, is het beter dat voor jou volslagen onbekenden (die jou wel kennen) je politieke voorkeuren niet onmiddellijk kennen (inzake de islam bijvoorbeeld, als je op het werk nog wel eens met moslims in aanraking komt).
Sikkeneur 30-12-07 @ 22:10
De deconfiture van de PC kerkgangers op GS. Jank niet zeau man. Dit bedoel ik nou met dat backstabben. Capice. Sjiezus.
pleinlecul.canalblog.com...
bottehond 30-12-07 @ 23:00
Onzin. Debat prima, met winnaars en verliezers.
Respect verdien je, maar fatsoen tonen heeft nog niemand de das omgedaan, ook niet bij een afwijkende GS-mening, toch?
Je moet een heel brede rug en doorzettingsvermogen hebben om tegen de stroom in te kunnen blijven zwemmen.
Dat moet jij juist heel goed begrijpen, ook al is GS niet voor pussies...
Hehehe, ik sta tussen de alumni. Evers...nauwelijks een verrassing te noemen dat meneer drolletje op zelfbevlekkingssite doet. Vroegah, toen Fontys Lageschool Journalistiek nog gewoon de Academie voor Journalistiek ende Voorlichting heette, stonken meneers colleges ook al een uur in de wind.
Is dat Huub Evers?? Nee nee dat is Kees van Kooten in zijn creatie als Cor van der Laak. En wel hierom: Huub Evers bestaat helegaar niet! Môgge
www.kootenbie.nl...