Vandaag

Eindelijk hoofdprijs voor Hans Teeuwen!

Is. Toch. Leuk?Hele volkstammen kunnen zijn werk citeren, maar Hans Teeuwen heeft nog nooit een prijs van betekenis gehad voor zijn baanbrekende theaterwerk. Dat is hard én zielig. Altijd maar weer die psychiatrische patiënt uit Eindhoven die er met de lauwerkrans vandoor ging. Maar nu is daar eindelijk Officiële Erkenning. Teeuwens carnavals-kraker Het Vrije Woord werd meer dan 1 miljoen 239689 keer bekeken en gedownload van onze Dumpert. Tromgeroffel! Klaroengeschal! Want dat noemen we nog eens een klapperrr van de week. Reden voor Rutger & Twan van Geenstijl.TV om Hans een speciaal voor hem vervaardigde officieel-achtige Platina USB-stick te overhandigen. En daar was meneer Teeuwen ontzettend blij mee. Op zijn manier dan. Is toch leuk? FEESTELIJKE REPORTAGE.

Reacties

Hans heerscht

Gratis hout?

Tering! WIN je eens wat, komt die R langs, jakkus!

Koning Hans.

Leuk joh, een audio-fragment gemaakt door een FOK!ker dumpen op dumpert.nl en dan maar stoer doen met statistiekjes.

Hahaha, Teeuwen is in 't echt ook een lul! Heerlijk.

Hehe...

Maar niemand heeft hier dus ene roze cent aan verdiend?

"Waarom doen we dit dan allemaal, eigenlijk..." -Koning Hans

Wat een kwal.
Hansie, je was gisteren bij DWDD al slecht, maar nu helemaal!

LOL, lange leve HT! gister iemand DWDD gezien? Inhoudelijk zeer sterke vragen werden gesteld. Met name die ene over hobby's.

Geniaal Rutger, ode!

BTW die zus van Hans is ontzettend lelijk.

www.gregoriusnekschot.nl...
??

Dit was geniaal :)

Hans is the king en GS schuurt er graag tegenaan.

Leuk! En zijn DWDD grappen waren ook goed.

Koewetsen veur de LOL!

Blasfemie BV. naar de beurs.

Sabbotage van de Verjarenvijftiging.

Kleine kokette Hans Teeuwen rouleert!

(PS. @Rutger, Hans heeft alleen 'n broer die nutijds graag 'n jurk aanterekt {-;)

DWDD-linkje:

cgi.omroep.nl...

ik zag m gisteren toevallig nog op ergens tv. treurige man is dat geworden, zeg

Rutger had het er toch even moeilijk mee.....

Rutger de rooie.

poll: Theo of Hans?

@ Kamaya: Theo ! Hans heerscht maar Theo is God !
.
Hij heeft ooit met een megafoon door almere gelopen om daar te roepen "je kunt beter dood zijn dan in Almere te moeten wonen" en dat maakte hem in mijn ogen legendarisch
.
kan ook eerlijk gezegd niet wachten tot zijn moordenaar weer vrij komt want ik heb een donkerbruin vermoeden dat ie niet lang van zijn vrijheid kan genieten.
.
o ja en als ie gaat laat het dan in combinatie zijn met een helse pijn !

feauteau's van de zus van teeuwen ?

De programma's van Theo Maassen zijn trouwens veel beter van die van Teeuwen, maar Teeuwen is leuker voor dit soort acties.

Eerlijk gezegd vond ik het een móói betoog van Hans...
Jammer van de goedmaker.

Oei Rutger: "Is toch leuk?"

moet je die aniGif van Der Rutger niet wat fine tunen? Het is nou net een zacht pulserende, diep paarse eikel.

Hij had Rutger die appel in zijn hol moeten stoppen. Dan had ie zo in de klassiekers gekunt.

Haha Rutger was nu toch wel ff uitgeluldt....

hahahaha ik geloofde m ook wel even....
Hans zit teveel aan de sos :D ze neus zag er bijna nog wit van ;)

Maar hij is en blijft een heerscher!

Zo gauw Hans Teeuwen ook maar lichtelijk neigt naar grappig zijn, weet hij dit zelf ogenblikkelijk weer recht te zetten.

Tuurlijk is Hans stukken beter dan die PSV supporter met z'n serial killer ogen en z'n depressieve zeurtoon. Hans is een ongeleid projectiel waarvan je nooit weet wat er gaat komen. hij heeft totaal originele absurde vondsten.
Maassen is veel meer mainstream en vooral laffer, want een grap over moslims (jaja dat afvegen aan die hoofddoek, maar dat is niet gedurfd, daar zijn de moezelmannen het mee eens) durft hij niet echt te maken.
Jezus en de christenhonden moeten het bij hem daarentegen altijd ontgelden. Spakenburgers snijden tenslotte geen kelen af.

Rugter hartpatient?

.-*^*-.leuk liedje.-*^*-.

@chinaski
Spakenburgers snijden geen kelen af? Ooit eens bij de visboer geweest?

Duffman 06-04-07 @ 14:11
Das waar ja. daar had ik even niet aan gedacht. En Maassen heeft een beetje een schollenkop.

Als ie hem nou uiteindelijk niet heeft gehouden, doe mij dat ding dan !!!

Tineke Schouten is nog leuker dan Hans.

godverdomme man. hans heerscht. hij weet het alllemaal toch heel geloofwaardig over te brengen dat GS zuigt, want dat doet het ook, maar toch ook niet. heerlijk dus. hulde hans.

Ik hoop dat 'ie snel weer een show maakt.

die Hans moet eens wat minder coke gaan snuiven....

Hij is weer fijn, werd rugter toch even genept.. keep on the good work

@quutje 06-04-07 @ 13:22


Heet die toevallig Petronella? Petronella Teeuwen?

Ge-wel-dig!

Hansssssje Teeuwen! Ga aub weer cabaret doen!

hans bedankt he,ik ga meteen weer downleauden..is toch voor niks.

Maar goed dat de instellingen hun geestelijk gehandicapte bewoners weer uit de wijken terughalen naar de be(ge)sloten bosachtige terreinen.
Hier kunnen Hans en Rutger de rest van hun leven beschermd oud worden en heeft niemand er last van verder....

Ik begrijp dat dit allemaal zeer grappig is, maar ik word hier niet vrolijk van... ik zal wel depressief zijn ofzo

Wat een rustige man is het toch die Teeuwen.

Hans, als je dit leest, heb onlangs industry of love gedownload, helemaal voor niks. Koste me geen rooie cent.

rutger is bang...
Zo een stoere jongen is het niet.

zit Hans op zwart zaad of zo? geld het enigste? arme Hans . Oook zo typisch voor die yupies uit het westen

Hans T. als columnist op GS! Besteed daar je rolexgeld maar aan...

Anders wil ik die USB-stick wel hebben.

Hans, als je dit leest, heb onlangs industry of love gekocht, samen met al je andere dvd's. Was een beetje prijzig helaas, maar respect voor je kunstje! Wil ik wel voor betalen...

zeter 06-04-07 @ 15:28, als je dit leest, Hans ligt net te kotsen op de plee maar je mag ook gewoon direct wat geld naar Hans overmaken.

..zeg eh.. Krijg ik niet een seen Verdienstelijke Floppy? Hm?

Doe maar over de post, Rutger mas thuisblijven (ik krijg natuurlijk geen antihakbarsubsidie).

@dr.spin007
mijn comment was reactie op de lachende derde 06-04-07 @ 14:54

Ik haat mensen die triomfantelijk lopen te verkondigen dat ze iets gaan downloaden... Beetje anarchistisch lopen blaten maar vervolgens de mainsteam meuk aanbidden... BAH!

hansje,hansje,hansje,hansje,hansje,hansje,hansje,hansje,hansje,hansje,
olee olee olee olee anpakkuh lutsterts. Steek die hele hypocriete teringzooi maar in je reet. Kudtsprookjesboekuh.

zeter 06-04-07 @ 15:38

oowwww

Nou, Rutger heeft in iederg eval z'n zus geneukt, is ook wat waard.
TOCH?!

Nou.. ENT-HAUS-IE-ASME straalt er van af... Geen idee wat je met die vent moet...

Geweldig...

Die vent is zo schizofreen als hij groot is. Geen wonder dat Rutger gedurende dit hele incident geen idee heeft wie er wanneer tegen hem praat en zotezien weet Teeuwen het zelf ook niet...

Heeft Rutger ook nog wel tijd voor hobbies?

Anyway... wat stond er nu voor ranzigs op die USB-stick?

Prachtig..!

Hans was gisteren beter bij DWDD dan Matthijs!
..
Teeuwen rules!!

Teeuwen heeft wel gelijk wat betreft de lucratieve godslasterij. Dat wordt het helemaal in 2007. Let maar op.

Pijnlijk hoe Hagens op 't eind door Teeuwen werd klemgezet over vrijheid als nieuw thema bij de Avro. Wel terecht overigens, dat dan weer wel.

"...hij heeft m'n zus geneukt". Briljant weer dit. Teeuwen roeleert grote tijd.

@Lobo 06-04-07 @ 20:25:
In DWDD, uiteraard.

@quutje

Ja hehe...Rutger kan ook alleen maar lelijke wijfen neuken....gister was ie nog bij je moeder mailde hij net.........

Hans T is een kunstenaar en theo M is een pappa( en hij heeft ineens geen kinderen kan je nagaan!?).
En die prijzen voor Theo M is allemaal doorgestoken kaart.
Wat zijn dat voor mensen die bepalen wie er een prijs krijgt!
Precies dat is toch allemaal grachtengordel inteelt.
Kijk nou naar die Sonja B die heeft ook een prijs gekocht!
Allemaal pvda vara tuig die elkaar de prijsjes geven!
Als iemand een prijs wint ,dan weet je zeker dat het saaie politiekecorrecte quasi kunstige mainstream troep is!
De echte kunstenaar is de vijand van de mainstream en zeer zeker van het quasi kunstenaars wereldje in de grachten gordel.
Maar daar snappen jullie opel astra rijdertjes natuurlijk allemaal niks van!

Hahaha, ik denk: waarom zegt Rutger ineens 'you dirty slut'. Bleek er porno te draaien op de achtergrond... Muhahaha.

Anyway, een dikke geyle knuffel voor Hans Teeuwen. En de volgende keer dat ik jou zie - Rutger - ga ik jou ook eens dag zeggen. Of volg je me? Zowel bij het Oosterpark als in Osdorp was je erbij, stalker.

MOEHAHAHA!

hahaha zelfs rutger was enigszins grappig :)

*Excuseer* Ik moest opeens erg hard, even satanisch lachen...

Teeuwen is die collega die drie keer leuk is, de volgende keer vraag je hem of ie zijn bek wil houden, daarna schop je hem door de hele kantine.
Teeuwen is die collega, waar je wanneer je op zijn harses fixeert, na een minuut of 3 zijn strottenhoofd door zijn anus naar buiten wil schoppen.
Verder is Teeuwen wel grappig zo nu en dan, maar van die 30 seconden zouden ze geen shows in elkaar moeten stampen.

Zuurpruim................pje

Jaja... Het WEL hebben over lucratieve godslastering, maar een website die sarcastisch over kan komen, haalt een samenleving onderuit?
---
Weltrusten omhoog gevallen, inconsequente mongeaul.
Lekker... Denk jij bij normen en waarden aan waarde Hans?
Blaat lekker verder joh

En @wisselend bewijst maar weer even dat een negatief IQ echt bestaat! Muhahahaha, wie loopt hier nu dom te blaten zeg...

www.geenstijl.nl...
..zapper 23-03-07 @ 11:36
..
..
Ach laat eauk maar..

-weggejorist-

eindhoven de gekste lolololololololll

Stijlloze Klassiekers

De Huisregels!

Reaguren is leuk, alleen is dit aan een aantal regels gebonden. Wie meent zich hier niet aan te hoeven houden, krijgt te maken met Joris en zijn hulpklazen.

GeenStijl pw0n3d minister

Ontluisterende beelden van een stamelende minister die haar aan het wankelen brachten. Snap je?

Wij van WC Eend adviseren WC Eend

Wij zijn de baas. We wilden dat WC Eend als beste reclame ooit werd gekozen. Zo geschiedde.

GeenStijl hackt Amsterdam Arena

Dankzij een defect bvmol-filtertje kon onze hackunit de reclameborden in de Arena voorzien van ons logo.

Overzicht feauteauf*cks

Stijlloze creaties, betreffende een actueel onderwerp, kunnen hierrr worden geupload. Niet zelden halen de inzendingen de media. Oh ja, feauteau schrijf je zeau!

Rutger opgepakt wegens filmen upskirts

Rutger & Twan filmden dankzij een defect trappenhuis onder rokjes en werden terstond in de boeien geslagen. De persconferentie die hierop volgde haalde het wereldnieuws.

Geenstijl Chips!

Een stukje karton, bewerkt met kruiden en chemicaliën zodat je hersens denken dat je het lekker vindt. Gelukkig wordt het niet meer onder onze naam verkocht.

Francisco van Jole groet GeenStijl

Ene internetarcheoloog genaamd Van Jole heeft altijd commentaar op GeenStijl. Wij vroegen, zoals het gezien journalistiek hoort, om wederhoor. Nou, dat hebben we geweten. Wat een aso...

Felix Meurders overleden en weer opgestaan

Meurders stelde op televisie dat internet en weblogs onbetrouwbaar zijn. Waarvan akte. Wij verklaarden hem dood, alle oude media namen dit bericht over. Hoezo onbetrouwbaar...

Piet Paulusma verongelukt

GeenStijl kreeg een afgekeurd reclamefilmpje waarop Paulusma werd doodgereden. We knipten de adverteerder eruit en hadden de dag van ons leven. Piet niet...

PvdA fuseert met VVD in fietsenhok

VVD-raadslid slikte het rode zaad van een PvdA-wethouder. GeenStijl ontdekte het schandaal, schreef erover en uitgerekend de ontvangende partij moest het veld ruimen.

De Allochtoon-o-meter

Tik je postcode in en je weet precies hoeveel allochtoonse buren je hebt. Handig voor recepten uitwisselen en het vinden van een schoonmaakster dicht bij huis!

De plaat en zijn verhaal: Daghelden!

Nijmegen 2007: beroemd geworden beelden waarop agenten zich verstoppen achter een muurtje om zoveel mogelijk fietsers te naaien...

WimLex koopt iPhone in NewYork

Betrapt! Onze nationaalprins koopt een iPhone in een Apple Store te New York. Lekker illlegaal en toch goedkoop. De RVD meteen BOOS op GeenStijl. Want het was WimLex niet, het was New York niet en het was geen iPhone. Tuurlijk joh!...

Manon Thomas, wereldberoemd!

Milf Manon kreeg herpositionering én een rebranding. Van saaie doos tot aantrekkelijk en geadoreerd seksbeest in één muisklik...

Spuitgasten zeggen CHEESE

Laat maar branden dat huis. veel belangrijker is: hoe zit mijn haar... Inderdaad: smile, je staat op GeenStijl...

GeenStijl: 100 procent journalistiek medium

De raad voor journalistiek zegt het, dus is het waar. Wij hebben hoor- en wederhoor hoog in het vaandel staan en nemen nooit stelling. Kom maar op met die perskaart! Of weet je wat, steek hem maar gewoon in je reedt...

Dakmoord goedgekeurd door raad journalistiek

Weer iemand die in het stof bijt. GeenStijl op drie van de vier punten in het gelijk gesteld door fossielenclub. job Knoester eet je hart uit...

Moszkowicz dreigt met kort geding

Moszko, Moszko, Moszko & Moszko trekken namens Ruud de Wild aan de bel en dreigen met kort geding. Eindelijk voor het hekje.NOT...

Rutger traint in de Noorse bergen

Rutger maakte een episch verslag van zijn avonturen met de landmacht. Meneer mocht mee op koudetraining in Noorwegen en vreemd genoeg overleefde hij dit ook nog. Het gehele overzicht van zijn avontuur staat hier...

Hanneke Groenteman vindt GS verschrikkelijk

Vara-mastodont werd overvallen door mocro's maar dat mocht niet gezegd worden. Rutger noemde het beestje bij de naam en kreeg ruzie. Met een bloemetje kwam alles toch nog goed.

Kameelteen 1 miljoen keer bekeken

Raar maar waar. Een miljoen mensen keken naar EEN foto en vonden 'm enorm geil Hierrr het hoorcollege kamelentenen...

Eindelijk hoofdprijs voor Hans Teeuwen

Zijn lied 'Het Vrije Woord', gezongen tijdens de Van Gogh-herdenking, werd meer dan 1 miljoen keer bekeken in onze Dumpert. Reden voor Rutger om de cabaretier de Vergulde USB Stick te overhandigen. Klik hierrr voor de audioversie.

Rachel Hazes persoon van het jaar

De Volkskrant wilde een of andere snob als Nederlander van het Jaar. Het werd Rachel Hazes. Dankzij GeenStijl...

GeenStijl haalt jaarboek Van Dale

We haalden zowaar het woordenboek met ons 'unieke lexicon'. De dag daarop begonnen we normaal Nederlands te schrijven. En of dat nog niet genoeg was kwam het tijdschrift Onze Taal, een vakblad voor corduroy dragende pijprokers met een ringbaard, met een omslagartikel over ons. Gerard Reve meets Swiebertje...

Op bezoek bij Pedo Ad

In het pre-Rutger-tijdperk ging Hoxha zelf maar met de camera op pad. Hij bezocht Pedo Ad, de drijvende kracht achter de pedopartij.

GeenStijl trekt stekker uit mediapark

We hadden een format, een concept, adverteerders en zelfs een zender. Maar de 'zendercoordinator' wilde GeenStijl opeens niet op primetime televisie. Wij onderhandelen niet met lafbekken en bliezen de boel op.

Bep van Klaveren grootste Rotterdammer

De Grootste Rotterdam aller Tijden was natuurlijk de pugilist Bep van Klaveren. Alweer een internetverkiezing gekaapt door GeenStijl & Achterban. Gewoon, omdat het kan.

GeenStijl-racers

Gast jat Duitse kentekenplaat, zet 'm op zijn auto en scheurt langs flitspalen. Hilarisch! Totdat meneer herkend werd natuurlijk...

GeenStijl geeft Wilders de zak

Wilders schreef een column voor NieuwNieuws, maar weigerde op Tweede Kerstdag door te komen met zijn schrijfsel. De Stijlloze directie ontsloeg Wilders op staande voet.

Christenscholieren groeten Hitler

De meester was even de klas uit. En meteen gingen bij de christelijke scholieren uit Aalten de rechterhandjes omhoog. Geen idee waarom, maar voor ons was het Sieg Heil und Smile, jullie staan op GeenStijl.

Toine de POEP-eter

Boertje van buuten deed heel Nederland versteld staan door een dikke drol op te vreten. Toine werd wereldberoemd en nog dagenlang spraken diverse deskundigen over de gevaren van het verorberen van excrementen. Hoe het nu met Toine gaat? Who gives a shit?

Dumpert redt westerse beschaving

Hoe een filmpje dat verscheen op Dumpert, uiteindelijk FoxNews en al die andere zenders beheerste en de US Marines in verlegenheid bracht

Jihad Rappers versus Hollandse jongens

Twee Hollandsche rechterhandzwaaiertjes worden in een treincoupe in elkaar getikt door Noord-Afrikaanse capuchonnetjes. Moreel dilemma! Voor wie ben je dan? Linksmensen wisten niet meer waar ze het zoeken moesten. Zelfs bij Sargasso trokken ze blikjes Hollandia open.

Wuppies moeten DOOOOOOD

AH gaf zuigende Wuppies weg. De plastic items werden zo ontzettend gehaat door u dat er een spontane vernietiginsactie op gang kwam.

De Chuck Towers Facts

Lee Towes is een grootheid. Hier vindt u de indrukwekkende lijst met feiten over Leendert. En Leen zag dat het goed was...

Vergeten superautomobielen

Extreem populair fototopic op GeenStijl en daarom in de klassiekers.

Playmate Olga op Stijlloos Hoofdkantoor

Mevrouw Olga Urashova, het wereldberoemde Russische Playboy-model (maten: 100-65-95) kwam eens gezellig bij ons langs. Voor een babbeltje natuurlijk, want jongens zijn wij, maar aardige jongens...

GeenStijl, ethisch besef van een pinda

In het tv-programma De Leugen Regeert mocht Vpro-fossiel Chris Kijne zijn licht laten schijnen over de rol van de media in zake de Nijmeegse FietsenHok Affaire. Kijne kleine hersentjes produceerden bovenstaande volzin, en deed ons daarmee een groot plezier. Liever dat dan met je reedt omhoog liggen voor de man met de subsidielul.