Nepbaron heeft weer geld
Edwin de Roy van Zuydewijn heeft onlangs een paar uur lang een baan gehad. Meneer van Door de War tot Uitvreter heeft model gestaan voor een feauteaucampagne van een kleine leasemaatschappij die iets in de algemene voorwaarden had aangepast. Leasen betekent je bek houden, niet zeiken en langdurig op tijd betalen. Logisch dus dat ze direct onze Edwin en zijn hond inschakelden. Anyway, Zuydezwijntje zien we vandaag dus in de landelijke dagbladen en dat is even schrikken. What's next? Ferdi Elsas die kipvingers aanprijst? Mohammed Bouyeri die reclame maakt voor partytenten? Saddam Hoessein die leden werft voor Amnesty International? Het moet toch niet gekker worden!
Verwijfde kop op die reclamefoto
Onwaarschijnlijke zak hooi is die gast ook. Heb vernomen dat onze nepbaron is zijn tijd bij het ASC als een stuk verarmd adel (maar dan met verzonnen titel) al op zoek was naar een leuk meisje met rijke pappa, zodat hij vast goed voorzien was. Loser.
Korreltje Zout 06-11-06 @ 09:04
Margarita heeft meer weg van een mannelijke dwerg. Dus gecombineerd met Van Zuydewijns feëerieke feminiene charisma, is het toch een vrij normaal stel geweest.
Woensdag ben ik van mijn leaseauto af, een financiele opluchting dat zeker. Een full option A6 Avant 2.5TDI kun je beter kopen, dan leasen. Maar aangezien ik SP ga stemmen kies ik nu even een jaartje voor de allergoedkoopste variant van autorijden en bonjour ik die leasebak met veel plezier het verleden in.
Nog even en hij doet belspelletjes
Oeps dat is schrikken zo op de vroege maandag ochtend.
Spuug, getver jullie worden weer bedankt
*giet de koffie met braaksel in de plantenbak*
Werkt ie, is het ook weer niet goed.
Hij had wel een klacht over een schroefje van het statief.
Taida Pasic die reclame maakt voor studeren in het buitenland.
Wat is er eigenlijk mis met Baron Berooid van 't Zuipfestijn?
.
Hij kaart de schofterige manier aan waarop ons koninklijk huis met ons en onze belastingcenten omgaat. Dat het zelf ook een rare kwast is moge duidelijk zijn, anders trouw je niet met zo'n over 't paad getild mokkel.
.
Deze man verdient het om in de gelederen van GeenStijl opgenomen te worden. Eindelijk iemand die over 'inside information' beschikt en niet alle lulkoek van de voorlichtingsdienst papegaait.
Ruud Lubbers in een campagne tegen sexuele intimidatie op 't werk.
Leon de Winter op de bres voor Duitse bierdrinkers.
www.elsevier.nl...
Jan Marijnissen die het kapitalisme aanprijst?
@gevallenverstand
Ik noem op je hurken schaapachtig in een lens koekeloeren nou niet bepaald werken.
Joost Ravoo maakt reclame voor seiko.
Zeker sarcastisch bedoelt van dat reclame bureau. Trekt wel de aandacht zo, dus de stunt werkt.
André Rouvoet in een reclame voor Durex
Fijn dat hij zijn hond terug heeft.
Ome Ad in een campagne van de kinderbescherming
Volkert van der G prijs uitvaartverzekeringen aan
Sadam die leden werft voor Amnesty.
Jesus, Pritt, je hebt het weer helemaal verkeerd begrepen, of jou kennende, niet willen begrijpen.
Lezen!
Die hond is dan weer sympatiek, dat wel
Jan Peter die de dildo's van Dirk Van de Broek aanprijst.
Een grotere lul konden we niet vinden.
@Professor Plons 06-11-06 @ 09:24
Goed idee. Mijn leven ligt al op straat, en het legt me geen windeieren. Welk lid van het koningshuis heeft een eigen stripserie en wordt begeerd als aankleedpop? Juist, Prins Benno! De eerlijke schurk die zich nergens voor schaamt. Geld stinkt niet, laat de champagne maar schuimen!
of jij kent de betekenis van sarcasme niet tegengas.
Haha, van Zuypestein die reclame maakt onder het motto "Be Loyal".
Straks gaat Stefan Postma nog adverteren voor Sperti!
Samira Azzouz maakt reclame voor Pampers?
Voor ied're Hakbarrr die dikke peop praat: Pampers paraat?
Volgens mij zit daar een hele slechte marketingmanager bij dat bedrijf. Dit doe je gewoon niet...
Edwin de Roy van ga eens Deaud,
shit wat erger ik me aan deze kerel, als ie het erom doet, doet ie het goed !
op die foto naast het topic staat ie er nog best leuk op, als je niet beter zou weten....
Ok dan leggen we het nog 1x uit!
'
Omdat onze Roy niet loyaal richting het koninklijk huis (royal) was, werd hij geroyeerd. Dus het sarcasme spat af van deze slogan. Zolang je maar loyaal blijft, wordt je vanzelf koninklijk! Maar ach begrijpend lezen, het blijft lastig!
Wim Heitinga die reclame maakt voor GeenStijl.
Lucas die wonen in Limburg aanprijst.
Paris Hilton die IQ tests aan de man probeert te brengen.
@Westwoud
Laat maar, tegengas acht zichzelf superieur aan de rest van de mensheid.
Westwoud 06-11-06 @ 09:39
Heb je het tegen mij?
Sarcasme is bijtende spot, weet ik uit mijn hoofd! Ironie of sarcasme mag ik wel, en daar doe ik zelf hard aan mij. (Zie mijn commentaren elders op deze site). Gistermorgen om even na 10 heb je nog mijn zeer ironische commentaar over de uitspraak kunnen lezen.
Wat ik niet sarcastisch vind, is dat in het door Pritt Stift aangehaalde Telegraaf-stukje wordt gesuggereerd, dat Amnesty tegen een straf voor Sadam is.
Ik ben tegen de doodstraf, net als de EU en Amnesty; zeker als die wordt uitgesproken door marionetten van Bush.
Gerustgesteld?
Echt een "royal" lease toko.. check die top 5 dan: www.masterlease.nl...
Seat, Skoda, Opel Corsa, Chevrolet... alleen die Saab kon nog wel, 5 jaar geleden dan.
@tegengas
hoeveel reaguurders reaguren hier eigenlijk? specificeer je 'super comment' van gisteren even, kan het gepeupel ook meegenieten...
als niemand je meer ziet staan, kom je altijd nog op geenstijl.story.nl!
ed.. 06-11-06 @ 10:01
Ik ben ik tegen het 2 keer plaatsen van hetzelfde stukje, maar een link kun je wel van me krijgen.
www.nieuwnieuws.nl...
Effe scrollen naar 10:19.
....
Nou wat zeg je ervan, gaat wel toch?
Tja... vraag me af wat voor een autotjes (Deawoo?) je bij die jongens leased?
Lekker handig, die gozer is uitgekotst door het hele land, en wat doet een lease maatschappij, zich zelf naar de klote helpen, door hem te gebruiken, niet erg handig.
@Professor Plons
Hm, ik zat meer aan Stefan Postma te denken.
Hoe gepwned (niet alleen financieel, maar ook inhoudelijk) door de telegraaf wordt geenstijl, als ze ook al de berichtgeving van de televaag overnemen dat de Roy een nepbaron zou zijn?
Hij heeft zelf nooit gezegd een baron te zijn, maar de televaag, en nu ook geenstijl, maakt er toch nepbaron van.
Stelletje nepgraven
EDRVZ heeft ook een podium trouwens. en via het ANP een hekel aan z'n ex-schoonfamilie:
www.propriacures.nl...
Mooie lipgloss heeft-ie op. Wil ik ook.
Welke van de twee is de hond?
Royaal naar de klote zullen we maar zeggen.....
Baron Berooyd Van Zuypesteijn
De Roy beunt bij bij een leasemaatschappij en zijn hond bij WRAF ????
Gezien de achtergrond en eigenaren van Geenstijl, De Telegraaf, is het geen wonder dat de RvZ hier afgezeikt wordt. Ik zou de lezeres en lezeressen eens willen oproepen om wat te googelen bv naar het vrijevolk.nl en de werkelijke achtergronden lezen m.b.t. deze heer. Zullen wij het verder maar niet over DT hebben...
Inderdaad, die hond komt uiterst sympathiek over.
P.s. de hond is degene rechts beneden op de foto.
@oude man 06-11-06 @ 11:27
Wie of wat is DT?
Die is genaaid, en wel door het HELE Koningshuis
Royal Fuck....
Haha, ik houd wel van dit soort stijlloze humor.
DT is het internetpseudoniem van Wim Heitinga (hoi Wim).
Wat een enorm dikke kop hebben ze allebei! Die hond vind ik wel leuk. Het reclamebureau had beter alleen die hond kunnen nemen zonder dat stinkdier! Honden hebben tenminste geen okseklieren.
@ OpaWizzkid 06-11-06 @ 11:49
nietwaar, de hond is degene die rechtop doet zitten en zichzelf een pootje geeft. Rechtsonder is de ex van Margarita
goedemiddag. Hier een van de makers van deze smakeloze, dieptrieste advertentie. Ik moest erg lachen om de introductie van de heer Stift zelve.
Ook enige reacties waren goed voor de gulle lach. Het is , zoals slechts weinigen opmerkten, toch echt ironie. Als er iemand niet loyaal is geweest en dus niet ( meer ) royal, is het dhr. de Roy van Zuydewijn. Als reclamebureau
waren we buitengewoon prettig verrast over het gevoel van zelfspot en relativering van de Roy. Hij vond het een geestige omdraai-grap en wilde meewerken, tegen een onkostenvergoeding. Dat pleit voor een mensch, denk ik, Daar kunnen sommige lezertjes en schrijvertjes van GeenStijl nog wat van leren.Desalniettemin; de humor van de anderen maakt weer veel goed. De groeten van mij, ook namens de Roy van Zuidewijn en zijn hond. Denk ik.
Maar hopen dat de neuzen van de auto's van het leenclubie maar niet zo schuin zijn als die van die twee honden op de foto.
Wat een lul met vingers.
Kan binnenkort ook zijn website weer open: was altijd goed voor een sarcastische lach zo vlak voor het slapen gaan....
Wat is het toch een heerlijk geil ding die Edwin.