Vandaag

Begrafenisonderneming Van Der Sloot Ltd.

he pipo!De publieke omroepen mogen van Joran van der Sloot alvast een heilige hebben gemaakt. De pliesie op Aruba denkt dat Pipo de Clown gewoon schuldig is. Sterker nog, Vader Van der Sloot heeft meegeholpen met graven onder het mom Geen Lijk Geen Zaak, Geen Poep Geen Plas, je kent het ondertussen wel. De nieuwste officiële theorie: Natalee was een crack whore. Ze overleed aan drugs en drank terwijl Joran haar kapot scheurde onder zijn Spongebob dekbedje. Uiteraard werd Joran bang en heeft het lijk van de Amerikaanse BrEeZah snel verstopt. Vervolgens kwam de pappa van Joran in de picture die Natalee heeft opgegraven om haar in de duinen van Aruba voor eens en altijd weg te stoppen. Guilty as hell volgens de Arubaanse pliesie. Is dit 1 april? Nee, allerminst. Nederlandse experts zijn op dit moment bezig met analyses van het duingebied, in de hoop het Holloway-graf te ontdekken. He, waar is Joran eigenlijk?

Reacties

. ,,Als je wordt gewurgd en stikt, laat je alles lopen; je plas, je poep. Maar dat gebeurt niet als je ?wegglijdt?. Het was een schone dood.??
Nou beter schoon kapotgesneden dan met de racekak op je rug. Das dan wel weer netjes van Joran.

Wat is er nou mis met een Spongebob dekbed ?

Hij is in ieder geval schuldig aan het dragen van lippenstift

"Hij is niet goed met details"
Nou, dat valt wel mee hoor. Op de televisie bij CSI lossen ze altijd binnen een uur een moord op door het vinden van een fucking drupje bloed ergens midden in de woestijn en Joran weet een meisje te laten verdwijnen zonder dat er uberhaupt iets wordt gevonden. En dan wil je mij wijsmaken dat je niet goed bent met details?

geen twijfel mogelijk. die roze lippenstift was een signaal: pak me, sluit me op voordat ik meer breezah sletjes neuk.

@verbatim haha zekker

Volgens mij waren het zijn fijne vrienden...Madras en Sjalala.

Nou mensen, nog niemand een keul filmpje over deze gast, waarin hij de daad pleegt (alle 2 de interpretaties)? 100 euro! Kom op! Zelf hosten kan toch niet, want die server gaat dan toch binnen 0,1 seconden plat onder de 800.000 bezoekers.

als we dan toch aan het speculeren zijn... is het niet mogelijk dat ze in de kroeg drugs heeft gekregen van een buitenaardse jongen, waarna ze zo geyl werd dat ze met JorÁn mee is gegaan voor een goede neuqpartij op het strand, om vervolgens naar een gereedstaand ruimteschip te lopen en dat ze nu op Mars alle E.T's aan het blowjoben is?????

Ben benieuwd hoe MILF Holloway achter deze theorie staat :-)
Maargoed, Joran kan dan in elk geval niet meer voor moord de bak in draaien. Hoogstens krijgt hij dan dood t.g.v. nalatigheid en wat zedendelicten aan z'n broek. De 'uitvaart in besloten kring' zal de heren ook wel niet in dank afgenomen worden.

Joran had toch zo'n vreemd klein knobbelig piemeltje? Ik snap nog steeds niet de lol om daar seks mee te hebben.

Nou nog even de duintjes weggraven, het hele eiland ondertunnelen,
ach wat, geweaun de complete toplaag van het hele eiland tot 2 meter diepte weggraven.
645 speurhonden tegelijk loslaten, 12 F16's over laten razen, de onderzeebootdienst er heen sturen met een regiment kikvorschmannen voor het onderwaterwerk.
De gehele bevolking interneren in de Abu Ghraib gevangenis en eens stevig folteren en 24/7 Zaans verhoren.
Zo, wat kunnen we nog meer doen...

vander F 01-04-06 @ 14:57

Weggeven aan Chavez?

@Harige Bangmaker 01-04-06 @ 14:59,
verdomd goed idee,
mag hij in het vervolg het manische geklaag van ma Holloway aanhoren.

alhoewel:
als de theorie klopt wil de VS niets meer te maken hebben met Aruba en komt het bezettingsleger van Venezuela. wellicht geen goede optie...

@harige,
en na 2 maanden door ma Holloway gestalked te zijn smeekt Chavez Nederland toch alsjeblief de eilanden terug te nemen.

he ik kwam dit tegen
loekie loekie

www.isaruba.com...

met zown moeder zou ook ik de verkeerde weg inslaan. Het geouwehour zit dus in de familie...

di mamma: My personal mission in life is to become a spiritual leader.

wie weet is ze wel geofferd..

was er niet ook een theorie dat nathalee als crack-hoer in venuzuela zat. brainstorming conspiricy theory:
chavez+joran+nathalie+drugs+vs+fox+bezetting+openbaarheid brieven bea:

chavez is in dienst van de cia. na het continu mislukken van de inlijving van een 51-(vakantie)staat, zijn de antiliaanse eilanden, na cuba en costa rica, het doelwit. na het OD-drugsschandaal van de arme nathalee plus de dreigende taal van chavez om het eiland te bezetten, vindt de VS het tijd om orde op zaken te stellen in hun 'backyard'. er komt een permanente legerbasis en via het statuut vh koninkrijk vinden de yankees een achterdeur om de abc-eilanden, met gouverneur bea, onderdeel te maken vd VS. het plan is om van hieruit naar boven te werken en de hele golf te pakken, met als laatste het volkomen geisoleerde cuba die na de dood van fidel verwikkeld is in een bugeroorlog.

slecht verhaal? alé. maar het zijn en blijven yankees, so you never know :-).

Hij woont nu in Arnhem zit op de HEAO van de Hogeschool van Arnhem & Nijmegen....

@ De Chileen: "terwijl Joran haar kapot scheurde onder zijn Spongebob dekbedje."
wanneer ga je die onelinerts eensch bundelen?
heerschend!

Het probleem met het oplossen van dergelijke zaken is dat verdomde mensenrechtenissue.
Ik durf te wedden dat ik na 1 dag "intensieve gesprekjes voeren" met zo'n vent die dooie kutbreezah op de centimeter nauwkeurig kan aanwijzen.
Komop zeg, tis een jochie, na 3 nagels geeftie zijn pincode!

Jim Beam 01-04-06 @ 15:44
heeft ie al een eigen bankrekening dan?

Volgens mij heeft die Botox Kip dat meisje gewoon opgegeten. Bah wat een eng ventje !!!

Tendentieus, ongefundeerd en buitengewoon kwestend bericht dit. Maar het klinkt heel erg aannemelijk!

Wordt het niet eens tijd wat bewijsmateriaal te feauteauf*cken? Inclusief SpongeBob-dekbedje. Moet toch te doen zijn.

Als ik zo'n moeder had was ik ook van de aardbodem verdwenen.

Ze zoeken helemaal verkeerd... Van der sloot -> in de sloot... hoe duidelijk wil je het hebben ;-)

Fuckfuckerrrdefuckx..!
*slaat zichzelf voor het hoofd*
Joran ,die heb ik niet genoemd in mn stijlloze lied..
*gaat voor de herkansing en hoopt niet meer mensen te vergeten*

en wat nu als blijkt dat Natalee nooit bestaan heeft???

@noname-clayton 01-04-06 @ 16:20
Of Joran is Natalee (wat best zou kunnen met die lippenstift)

@ muttley
dat klopt, ik heb hem al een paar keer zien lopen... maar ik heb m'n cam nooit bij me .... Maar wie aapjes wil komen kijken, het adres is ruitenberglaan 31, HEAO gebouw...

@blawa, Joran the body-snatchert ;)

Een paar dingen:
- Joran is met Nathalee uitgeweest en heeft ook haar vrienden bezocht en gevraagd of zij zich wilde ontfermen over de dronke Nathalee.

- Als ik de politie moet geloven heeft Joran eerst aan het hele eiland kenbaar gemaakt dat hij met haar uitging en vervolgens heeft hij haar verkracht en vermoord.

- Volgens de politie heeft het hele eiland meegedaan met de begrafenis. Dan vind ik het vreemd dat er niemand is doorgeslagen. Overigens, alle verdachten hebben een lelieblanke strafblad.

Conclusie: De Arubaanse politie bestaat uit een stelletje amateurs die de Amerikanen dingen laten horen die ze willen horen op basis van een paar anonieme getuigen. Ik ben alleen bang dat de politie het bewijsmateriaal een 'handje zal gaan helpen'. In de borstel van Nathalee zullen nog wel een paar haren worden gevonden. Die worden nu in het appartement van Joran gelegd.
Wat een randdebiel trouwens die politieman die voor heel Amerika tot in detail vertelde wat er gebeurd was op basis van een anonieme bron.

Wat een klote eiland.

Dear Mister Chavez,
When you are still interested in The ABC Islands I suggest you start with Aruba.
From monday morning 09.22 all 2 Policemen are occupied with digging for Natalee Hollowaway, so you need only 3 Venezolean Warriors to conquer the whole Island. Also very nice for the Hollowaway parents, cause they love Venezuela (I guess). Hasta la Vista Baby.

jonge jonge waar maken we ons druk om?
hans klok laat olifanten verdwijnen terwijl die bijna uitgestorven zijn.
breezahs zat, olifanten niet, maar jah, hoor je niemand over.

Ik denk toch dat het om een uit de hand gelopen ruzie gaat, Joran had Natalees lipstick geleend en wilde m niet teruggeven...

ach, ze hebben er nu nederlandse politie bij gehaald. die sturen gewoon iedereen een smsje en dan gaan ze weer verder met rondrennen met getrokken pistolen en "ik ben de cock met cock" roepen. volgens mij laat die holoway zich gewoon ergens voor een paar tientjes neuqen ergens in zuid-amerika

@ijsblokje

Heb je deze nick al lang? Of is t om fransie te pesten?
(h)

Hmmm...de Arubaanse pliesie heeft 40% van hun jaarbudget uitgegeven om Joran te kunnen klissen en het is ze niet gelukt. Zijn ex-vriendin noemt hem onbetrouwbaar maar wel iemand die nooit een meisje tegen haar wil neuqt, laat staan vermoordt. Joran is de volgende ochtend gewoon examen gaan doen, nix aan te merken. Zou die het dan toch niet gedaan hebben?

Misschien heeft ie dat lijk in een vat beton gestopt of zeau.
Of ingemetseld onder de huiskamervloer.

@vraagstaart, Joranneke heeft gewoon haar neus flink gepoederd terwijl Nattelee al lam was. Neuqt haar vervolgens iets te suf en Nattelee is history. Rent vervolgens naar huis en samen met pappa vermalen ze haar tot haaienvoer.Zoiets?

Wat heeft die Joran toch een zompige varkenskop. Gruwel.

Nathalee 'Sharkbait' A-year-away

Die Joran heb een vadsige kop.

weedo 01-04-06 @ 16:54, ROFL

Voormalig CNN juriste Greta Van Susteren die tegenwoordig bij het "fair and unbalanced" Fox News werkt, heeft gisteren ontdekt dat de zilverkleurige Honda van een van de broertjes Kalpoe in beslag is genomen. Nu gonst het van geruchten. Maar het is gewoon voor de reconstructie van Opsporing Verzocht van 11 april. Het is echt een groot verhaal in de States.

Charmante foto

die hoerrrrr leeft nu vast als zeemeermin

Verbaasd me geen reet. Mijn theorie is dat Joran het samen met zijn whiggervriendjes heeft gedaan. Dat de pappa heeft mee geholpen het lijk te dumpen verklaart een hoop over de medewerking van pappa en zijn bankboekje. Wel verbaast me de complete knurfterigheid van een advocaat om naar een land te gaan om een interview te geven waar ze niets liever willen dan je aan het hoogste kruis te hangen.

Wel gezellig, vader en zoon straks in de Amerikaanse lik.

Dit had een mooie aflevering voor Baantjer geweest.

Dat zij uberhaubt met die sjappie mee naar huis is gegaan!
Dat verhaal kan niet kloppen.

jordan is zo onschuldig als de pest. ze zoeken gewoon een zonde bok

Ik zeg ... "DE NEUS" !

Ben benieuwd welke drug je moet berouwen om in een zodanige staat van geylheid te komen waarin je bereid bent die linksdraaiende biogarden-rechterszoon te bumpen.

Was het trouwens geen lollipopvsje?

Ben ik de enige die denk dat er iets mis is met de chromosomen van Joris???
-edit laatse telling kwam op 46 -

@Girlon Girl: Neuh, ik vermoed ook dat Joran's pa en ma ook broer en zus zijn.

volgens mij is het gewoon allemaal een film, alleen is de pers gaan geloven dat het echt is......

volgens mij is het gewoon allemaal een film, alleen is de pers gaan geloven dat het echt is......

@sunsh!ne
nee k ben stijlleaus sinds gister, hehe

Sociopaten komen toch heel gewoon als vriendelijke, sociale mensen over?
Vinden we dat van Joran ook?

Vraag het eens aan Jaws waar ze haar uitgescheten heeft?

Bij mijn weten ben je in Nederland en in de VS (wat zal ze dat daar ongelooflijk spijten, alhoewel het ze ook weer niet weerhoudt in Gantanamo Bay hun eigen wetten te schenden) onschuldig tot het tgendeel bewezen is. Je kunt dus wel lekker tekeergaan, enig hout snijdt het niet. En houd toch eens op over iemands uiterlijk te zaniken: wat Jan zegt over Piet, zegt meer over Jan dan over Piet.

Lelijk wijf is die Holloway trouwens. Als je op Aruba bent en je bent een gezonde Hollandsche jongen zoals die Van der Sloot, dan loopt daar toch wat beters rond dan die Natalee. De spelling van haar voornaam alleen al had z'n alarm moeten laten afgaan. Voeg daarbij die scheve neus en die borderline-moeder (al kon hij dat natuurlijk niet weten) "Natalee was stipt, attent, bedachtzaam, gedisciplineerd...' . Wat zal hij zich die wip ondertussen beklagen. Kijk dan ook een beetje uit, geilneef!

ik vind deze begrafenisonderneming dus echt geen concurrentie. Wat een onprofessionele vorm van begraven. Op zijn minst moet je toch de familie uitnodigen om bij het ritueel aanwezig te kunnen zijn? Waar was de koffietafel trouwens?

wat is dit een pedofiel trouwens! dat is zn look

En op die feauteau heeft hij zeker de lippenstift van die br34z4h op?

Hij ziet er toch wel down-syndromerig uit hoor!

Het hele zaakje stinkt

ik heb nog wel zon detective setje liggen van het nu ongeveer 10 jaar oude spelletje "zoek ann en eefje met schep en eefje " \port pay bas ?

zeefje dus

Stijlloze Klassiekers

De Huisregels!

Reaguren is leuk, alleen is dit aan een aantal regels gebonden. Wie meent zich hier niet aan te hoeven houden, krijgt te maken met Joris en zijn hulpklazen.

GeenStijl pw0n3d minister

Ontluisterende beelden van een stamelende minister die haar aan het wankelen brachten. Snap je?

Wij van WC Eend adviseren WC Eend

Wij zijn de baas. We wilden dat WC Eend als beste reclame ooit werd gekozen. Zo geschiedde.

GeenStijl hackt Amsterdam Arena

Dankzij een defect bvmol-filtertje kon onze hackunit de reclameborden in de Arena voorzien van ons logo.

Overzicht feauteauf*cks

Stijlloze creaties, betreffende een actueel onderwerp, kunnen hierrr worden geupload. Niet zelden halen de inzendingen de media. Oh ja, feauteau schrijf je zeau!

Rutger opgepakt wegens filmen upskirts

Rutger & Twan filmden dankzij een defect trappenhuis onder rokjes en werden terstond in de boeien geslagen. De persconferentie die hierop volgde haalde het wereldnieuws.

Geenstijl Chips!

Een stukje karton, bewerkt met kruiden en chemicaliën zodat je hersens denken dat je het lekker vindt. Gelukkig wordt het niet meer onder onze naam verkocht.

Francisco van Jole groet GeenStijl

Ene internetarcheoloog genaamd Van Jole heeft altijd commentaar op GeenStijl. Wij vroegen, zoals het gezien journalistiek hoort, om wederhoor. Nou, dat hebben we geweten. Wat een aso...

Felix Meurders overleden en weer opgestaan

Meurders stelde op televisie dat internet en weblogs onbetrouwbaar zijn. Waarvan akte. Wij verklaarden hem dood, alle oude media namen dit bericht over. Hoezo onbetrouwbaar...

Piet Paulusma verongelukt

GeenStijl kreeg een afgekeurd reclamefilmpje waarop Paulusma werd doodgereden. We knipten de adverteerder eruit en hadden de dag van ons leven. Piet niet...

PvdA fuseert met VVD in fietsenhok

VVD-raadslid slikte het rode zaad van een PvdA-wethouder. GeenStijl ontdekte het schandaal, schreef erover en uitgerekend de ontvangende partij moest het veld ruimen.

De Allochtoon-o-meter

Tik je postcode in en je weet precies hoeveel allochtoonse buren je hebt. Handig voor recepten uitwisselen en het vinden van een schoonmaakster dicht bij huis!

De plaat en zijn verhaal: Daghelden!

Nijmegen 2007: beroemd geworden beelden waarop agenten zich verstoppen achter een muurtje om zoveel mogelijk fietsers te naaien...

WimLex koopt iPhone in NewYork

Betrapt! Onze nationaalprins koopt een iPhone in een Apple Store te New York. Lekker illlegaal en toch goedkoop. De RVD meteen BOOS op GeenStijl. Want het was WimLex niet, het was New York niet en het was geen iPhone. Tuurlijk joh!...

Manon Thomas, wereldberoemd!

Milf Manon kreeg herpositionering én een rebranding. Van saaie doos tot aantrekkelijk en geadoreerd seksbeest in één muisklik...

Spuitgasten zeggen CHEESE

Laat maar branden dat huis. veel belangrijker is: hoe zit mijn haar... Inderdaad: smile, je staat op GeenStijl...

GeenStijl: 100 procent journalistiek medium

De raad voor journalistiek zegt het, dus is het waar. Wij hebben hoor- en wederhoor hoog in het vaandel staan en nemen nooit stelling. Kom maar op met die perskaart! Of weet je wat, steek hem maar gewoon in je reedt...

Dakmoord goedgekeurd door raad journalistiek

Weer iemand die in het stof bijt. GeenStijl op drie van de vier punten in het gelijk gesteld door fossielenclub. job Knoester eet je hart uit...

Moszkowicz dreigt met kort geding

Moszko, Moszko, Moszko & Moszko trekken namens Ruud de Wild aan de bel en dreigen met kort geding. Eindelijk voor het hekje.NOT...

Rutger traint in de Noorse bergen

Rutger maakte een episch verslag van zijn avonturen met de landmacht. Meneer mocht mee op koudetraining in Noorwegen en vreemd genoeg overleefde hij dit ook nog. Het gehele overzicht van zijn avontuur staat hier...

Hanneke Groenteman vindt GS verschrikkelijk

Vara-mastodont werd overvallen door mocro's maar dat mocht niet gezegd worden. Rutger noemde het beestje bij de naam en kreeg ruzie. Met een bloemetje kwam alles toch nog goed.

Kameelteen 1 miljoen keer bekeken

Raar maar waar. Een miljoen mensen keken naar EEN foto en vonden 'm enorm geil Hierrr het hoorcollege kamelentenen...

Eindelijk hoofdprijs voor Hans Teeuwen

Zijn lied 'Het Vrije Woord', gezongen tijdens de Van Gogh-herdenking, werd meer dan 1 miljoen keer bekeken in onze Dumpert. Reden voor Rutger om de cabaretier de Vergulde USB Stick te overhandigen. Klik hierrr voor de audioversie.

Rachel Hazes persoon van het jaar

De Volkskrant wilde een of andere snob als Nederlander van het Jaar. Het werd Rachel Hazes. Dankzij GeenStijl...

GeenStijl haalt jaarboek Van Dale

We haalden zowaar het woordenboek met ons 'unieke lexicon'. De dag daarop begonnen we normaal Nederlands te schrijven. En of dat nog niet genoeg was kwam het tijdschrift Onze Taal, een vakblad voor corduroy dragende pijprokers met een ringbaard, met een omslagartikel over ons. Gerard Reve meets Swiebertje...

Op bezoek bij Pedo Ad

In het pre-Rutger-tijdperk ging Hoxha zelf maar met de camera op pad. Hij bezocht Pedo Ad, de drijvende kracht achter de pedopartij.

GeenStijl trekt stekker uit mediapark

We hadden een format, een concept, adverteerders en zelfs een zender. Maar de 'zendercoordinator' wilde GeenStijl opeens niet op primetime televisie. Wij onderhandelen niet met lafbekken en bliezen de boel op.

Bep van Klaveren grootste Rotterdammer

De Grootste Rotterdam aller Tijden was natuurlijk de pugilist Bep van Klaveren. Alweer een internetverkiezing gekaapt door GeenStijl & Achterban. Gewoon, omdat het kan.

GeenStijl-racers

Gast jat Duitse kentekenplaat, zet 'm op zijn auto en scheurt langs flitspalen. Hilarisch! Totdat meneer herkend werd natuurlijk...

GeenStijl geeft Wilders de zak

Wilders schreef een column voor NieuwNieuws, maar weigerde op Tweede Kerstdag door te komen met zijn schrijfsel. De Stijlloze directie ontsloeg Wilders op staande voet.

Christenscholieren groeten Hitler

De meester was even de klas uit. En meteen gingen bij de christelijke scholieren uit Aalten de rechterhandjes omhoog. Geen idee waarom, maar voor ons was het Sieg Heil und Smile, jullie staan op GeenStijl.

Toine de POEP-eter

Boertje van buuten deed heel Nederland versteld staan door een dikke drol op te vreten. Toine werd wereldberoemd en nog dagenlang spraken diverse deskundigen over de gevaren van het verorberen van excrementen. Hoe het nu met Toine gaat? Who gives a shit?

Dumpert redt westerse beschaving

Hoe een filmpje dat verscheen op Dumpert, uiteindelijk FoxNews en al die andere zenders beheerste en de US Marines in verlegenheid bracht

Jihad Rappers versus Hollandse jongens

Twee Hollandsche rechterhandzwaaiertjes worden in een treincoupe in elkaar getikt door Noord-Afrikaanse capuchonnetjes. Moreel dilemma! Voor wie ben je dan? Linksmensen wisten niet meer waar ze het zoeken moesten. Zelfs bij Sargasso trokken ze blikjes Hollandia open.

Wuppies moeten DOOOOOOD

AH gaf zuigende Wuppies weg. De plastic items werden zo ontzettend gehaat door u dat er een spontane vernietiginsactie op gang kwam.

De Chuck Towers Facts

Lee Towes is een grootheid. Hier vindt u de indrukwekkende lijst met feiten over Leendert. En Leen zag dat het goed was...

Vergeten superautomobielen

Extreem populair fototopic op GeenStijl en daarom in de klassiekers.

Playmate Olga op Stijlloos Hoofdkantoor

Mevrouw Olga Urashova, het wereldberoemde Russische Playboy-model (maten: 100-65-95) kwam eens gezellig bij ons langs. Voor een babbeltje natuurlijk, want jongens zijn wij, maar aardige jongens...

GeenStijl, ethisch besef van een pinda

In het tv-programma De Leugen Regeert mocht Vpro-fossiel Chris Kijne zijn licht laten schijnen over de rol van de media in zake de Nijmeegse FietsenHok Affaire. Kijne kleine hersentjes produceerden bovenstaande volzin, en deed ons daarmee een groot plezier. Liever dat dan met je reedt omhoog liggen voor de man met de subsidielul.