
Politiek! Goh, de sociaal-democraten zijn bepaald niet de enige in Den Haag die het spoor bijster zijn. Namens de VVD hebben Mark Miskoop en Rita Retoriek besloten de zoveelste leiderschapscrisis nieuw leven in te blazen. Kon natuurlijk ook niet uitblijven na een week vol om zich heen meppende VVD- prominenten. Laatste nieuws? Het alleenstaande Hema-overhemd is uit electoraal oogpunt zo benauwd Verdonk uit de VVD te schoppen dat anonieme backbenchers zich spontaan melden om de gierput dan maar volledig open te draaien. Zo lezen we in de Televaag dat Mark Rutte een
stagiaire maagd heaumeau moederskindje op zijn spillebeentjes wankelende
bange poepert is! Nee maar. Dus toch. Dat gebeurt er nu eenmaal met jongetjes die Rita Verdonk in de weg lopen. Mark, fijne knul. Net niet onsympathieke corpsbraverik, hou de eer toch aan jezelf. Je bent al weken het lulletje rozewater van de oppositie. Jan en Geert vliegen je links en rechts om de oren. De helft van je partijgenoten steunt je enkel omdat ze Verdonk haat. De rest vindt je oprecht een incompetente zak hooi. Ofwel: Gewogen en te licht bevonden. Over. Uit. Exit. Laat de deur maar open. De inaugurationspeech van Rita kan elk moment beginnen..
Reaguursels
Inloggenopheffen die failliete boedel....
1. VVD heft zichzelf op.
2. Onderbuik gaat naar Wilders
3. Laf-Correct gaat naar Pechthold.
4. Iedereen tevreden.
Chiant 06-06-07 @ 19:49
Hou het maar op Friesland.
www.nosheadlines.nl/forum.php/list_mes...
linkje
@dr.spin007 @18:11
Je zult maar in Vaals wonen, dan schiet je met dit advies mooi niks op.
@ Plap De documentaire deed mijn nekharen recht overeind staan. Wilhelm Kok, HAFMO en Das Toupet zijn m.i. vooralsnog "De Drie van Den Haag".
@stagiaire Ze verwijst naar partijgenoten, dus het infinitief en niet vervoegen?
.
Verder moet 'Kutte met Rutte' absoluut blijven. Want de VVD is momenteel helemaal zichzelf. D.w.z. verscheurd door machtsstrijd, egeaux en haat.
Het is gewoon amusement. Shoah, Hitler, Negers, men roept maar. Zeer vermaekelyck allemaal. Electoraal zeg ik: op naar D66!
Herstel: docu was gisteren.
Podverdomme eergisteren een docu op tv die bewees dat de Nederlanders zelf en dan in het bijzonder toenmalig defensiecommandantchefweetikveel Nikolai en het trio Kok vMierlo en Verhoef schuldig waren aan het drama in Srebrenica, zij hebben de luchtsteun die zo broodnodig was bewust tegengehouden om de veiligheid van de blauwhelmen te garanderen, niet de VN terwijl het mandaat nadrukkelijk was het beschermen van de bevolking aldaar en dan gaat het over dit gezeik??!! Rutte vs Rita??! Pleur toch op, er zijn belangrijkere dingen aan de hand. There I said it.
Sytze zegt: "De nieuwe leider komt uit het noorden, wat ik jullie brom"
da's weer een keur aan adviezen. altijd handig.
Doe mij een lol en stuur Mark naar huis, Rita naar Geert en laat Henk de kar trekken. Dan kunnen we de volgende verkiezingen tenminste een écht daadkrachtig kabinet onder leiding van premier Kamp verwachten.
Mark wordt orgaandonor! vandaag nog!
Het is duidelijk op wiens hand jij bent Brusselmans! Maar ik ben het niet met je eens. Die Verdonk zorgt alleen maar voor trammelant in de tent. Achter het aanrecht met dat wijf en overgaan tot de orde van de dag.
Moet in een keer weer denken aan de feauteauf*ck hierover: rutte wordt door rita gebuttfukd door rita met strapon.
@ azijnpisser -> begin je eigen weblok
@ tobus ben het met je eens. Wie weet gaat de bezem er is echt doorheen en krijgen we vernieuwing in de Nederlandse politiek.
Is dat nou het belangrijkste nieuws? Belangrijker dan die kudtmaatregel van drankorgel Guusje die ons heel veel geld gaat kosten? Belangrijker dan de Boskabouter die maar blijft zwijgen over ABNAMRO en over de topinkomens? Belangrijker dan alweer honderden asielzoekers binnen halen als toekomstig stemvee voor de PvdA?
We kunnen weer lekker schoppen tegen de VVD. Doet het altijd goed. En vooral geen positief nieuws brengen over wat de VVD wil. Ook niet over Geert Wilders. Afschieten, want ze zijn niet links en dat mag niet in Nederland.
-edit flikker eens op met die kudt site -
MARK: maakt meer kapot dat je lief is
Mark gaat vast snel deaud... volgende week commissie Dekker en dan trilogie compleet? Geenstijl, doe er wat aan en gebruik die persvrijheid!
Onder Rita 1 gaat Rutger echt niet meer gearresteerd worden hoor...
@ Excellentie Verdonk:
LOL !!!
Doe eens een leider met ballen......
Nou dat kan rita corita niet wezen
Rita moeten ze naar colombia sturen of zo......... zijn ze gek op zgn politici
Marc Rutte is alleen populair bij de linkervleugel van de partijbaronnen. De VVD zou twee keer zoveel stemmen kunnen halen met mij aan het roer.
MARC Rot op!!! Jij bent het broertje van Wouter Bos.
R i t a R u l e s !
Doe 'ns een leider met ballen!
Doen jullie wel een beetje voorzichtig met het baasje? Met zòveel Rita-beffers houdt ze namelijk geen kut meer over.
misschien dat rutte maar eens beter bij de pvda kan solliciteren, volgens mij is het gewoon een jongere versie van wouter bos
@Tobus 06-06-07 @ 12:03:
De kristallisatiepunten voor deze onvrede zijn het presenteren van de conclusie van de 100-dagen toer en het moment dat er duidelijkheid komt welke koers het kabinet wil varen wat betreft het nieuwe EU-verdrag. Ik denk wel dat de soep lang niet zo heet gegeten gaat worden, daarvoor zijn er teveel burgers die het allemaal niks kan schelen en teveel burgers die liever vanuit de leunstoel commentaar leveren dan echt op de barricades te gaan staan. Maar het is duidelijk dat de oude politiek 5 jaar na 2002 zeker niet sterker in haar schoenen is komen te staan. Misschien dat het verfrissende vernieuwing brengt, misschien dat het enkel bij geklaag en gemor van de burgers blijft en er niks wezenlijks verandert.
'Mark Rukkert'
*gniffel*
@ doskabouter 06-06-07 @ 11:43
Au contraire!
De NL politiek is spannender dan ooit. Niet om wat ze presteerd, dat is diep onder de maat. Maar nieuwe partijen komen razendsnel op, oudere partijen zakken in en gaan gebukt onder de nieuwe concurrentie, waar ze in feite geen antwoord op hebben. Dit resulteerd in paniekvoetbal en dus leiderschapscrisisjes. Als aanjager is er de nog steeds groeiende burgerlijke onvrede over lasten, files, koopkracht, kansenjongeren, alles wat de burgerij bezig houdt; onvrede die best nog wel eens in grootschalige protesten kan uitgroeien. Neem de EU-grondwet. Als die er toch komt, maar nu zonder volksraadpleging, dan breekt (hoop ik) de pleuris uit.
Zeg nu zelf, het vorige kabinet is al bijna een jaar pleite, maar wat is er nu gebeurd? NIETS! 100 dagen ja-knikken en "ach god" zeggen bij praatsessies met zorgvuldig geselecteerd mensen uit het volk.
Iedereen kan denken wat hij/zij wil, maar ik voorzie echt een enorme verandering in het politieke landschap. De vraag is wanneer.
@TheCFO 06-06-07 @ 11:17
Waarschijnlijk krijg ik gelijk. Niet dat het mij om het gelijk krijgen gaat. Maar als VVD voor conservatief (behoudend) staat, en ik kijk naar de huidige tijd, dan weet ik wel wat een groot deel van het Nederlandse volk op dit moment behouden wil. Onze nationale gemeenschap wordt teveel gepiepeld door diverse invloeden van buitenaf, de druk op onze zeggenschap en autonomie op eigen bodem neemt ook steeds meer toe. Als we nu niet weerstaan hebben we straks als Nederlanders vrijwel niks meer te vertellen en zijn wij straks niets meer dan het wisselgeld van de europese grootmachten. Ik vind dat we te trots op onze ware identiteit zouden moeten zijn om ons de kaas van het brood te laten eten. Waar de VVD zich thans in het verdedigende schema bevindt is mij niet duidelijk. De VVD met Rutte (m.u.v. Rita) is blijkbaar bang om de tanden te laten zien. Daar hebben we natuurlijk helemaal niks aan.
@Rashit 06-06-07 @ 11:50
De partij bepaalt wie haar leider is, niet de kiezers. En blijkbaar vond men de eigen mening intern belangrijker dan de stemmers.
Rita leek handig als lijstduwer, men vast gehoopt dat ze minder ambitieus was, en nu kunnen ze niet voor- of achteruit.
Laten we wel wezen ... Verdonk is alleen populair vanwege haar immigratiebeleid. Voor de rest is het de vleesgeworden nachtmerrie van een PR-man.
@doskabouter 11:43
zie mezelf 11:14 of je kan niet lezen of je roept maar wat.
nie meer doen he
De VVD had vanaf het begin al Rita aan het roer moeten zetten. Het wordt tijd dat de VVD toegeeft dat Mark Rutte een grote FOUT was, en dat ze schoon schip gaan maken met Rita. Hoe langer Mark Rukkert de baas is, hoe minder er van de VVD over zal blijven. Typisch geval van niet toe willen geven. Wat een kleuterpartij.
doskabouter 06-06-07 @ 11:43
De crisis bij de PvdA die langzaam in de put verdwijnt is onderhand ook wel erg uitgemolken, ik vind het wel weer eens een verfrissende afwisseling om de vuile was van andere partijen eens onder de loep te nemen.
De meerderheid van haar partijgenoten wil Rita niet, anders hadden ze Mark niet gekozen, terwijl ze de meeste voorkeursstemmen had van de kiezers.
Als Rita een beetje ruggegraat had, zou ze een half jaar geleden de enige juiste beslissing hebben genomen: een eigen partij afsplitsen.
Blijkbaar heeft ze daar niet genoeg zelfvertrouwen voor, en vreest ze dat die voorkeursstemmen net zo snel gaan als ze gekomen zijn.
Da's natuurlijk het risico voor een populist: je kiezers blijven zweven.
Ik lees hier niets over de leiderschapscrisis binnen de PVDA. In de meest politieke partijen is het op het moment onrustig. Storm op komst denk ik. Het CDA weet je niet want zoals een goed griffo hoort te doen wordt er niet over gesproken. Nee, nl politiek is niet echt boeiend op het moment.
Warlord Henk Kampf ;-)
@QB (ja die.....) 06-06-07 @ 11:39
En zo is het! Kamp is de hele tijd integer gebleven. En een tukker als premier lijkt me ook wel wat!
ach laat een ieder maar lekker huilen over de VVD, de helft van de reacties hieboven komen rechtstreeks van het inetrneTs-politbureau (stand.nl).
oh er is iets met Verdonk ==>> huil huil huil, Verdonk ies NAZIE, verbrande negerTjes etc etc.
sneu volk die zich zo laat inpakken door de gefilterde media.
anyway, als dit Grrrrrristen knuffelclubje wat zich kabinet noemt eindelijk omvalt, hopelijk zeau snel mogelijk, dan zullen zowel Verdonk als Rutte het veld ruimen om plaats te maken voor -the one and only- HENK KAMP.
om vervolgens als greautste partij uit de bus te komen.
@ broodje vleermuis 06-06-07 @ 11:33
Dank je. Vind ik zeer knap van je dat je juist een van mijn sterkere kwaliteiten er meteen uit kan pikken.
*pluim*
Ik heb alleen weinig geduld met slappe doekjes als Sleng die maar van alles roepen in een poging ook eens een keer indruk te maken en dan als het puntje bij het paaltje komt nul op rekest geven.
De fractie is ook nog een probleem, de volgorde van de VVD- kandidatenlijst voor de verkiezingen is namelijk voor een groot deel bepaald door mark rutte, nadat hij de leiderschapsverkiezing gewonnen had. Daarom zitten er nu in de fractie vooral Mark-aanhangers. En vandaar ok dat de fractie geen onderzoek wilde door een commissie toen Rita meer stemmen kreeg tijdens de verkiezingen dan Mark.
Als Rita het nu overneemt zit ze met allemaal Mark-adepten opgescheept, kan ze ook niet zoveel mee.
kolonel klootoog 06-06-07 @ 11:16
op de man spelen is één van je sterkste kanten
alleen jammer dat je daarmee je andere kwaliteiten teniet doet door dit soort opmerkingen...
Wat nu...??? Mark Weg?
@Avalon,
Ik ga niet over de kwaliteiten van Wiegel, maar hij is iemand die geen verantwoordelijkheid neemt en wel roept. Da kan dus nie he.
Maar wat denk je van Bolkenstein?
@ Contra 06-06-07 @ 11:17
Ik help het je hopen, ik ben dit stelletje incompetenten zeau zat!
Avalon 06-06-07 @ 11:18
Wiegel is ook een laffe hond. Al jarelang orakelen en vervolgens nooit een sdaadwerkelijk zich knadidaat stellen. Sinds zijn totaal mislukte minsterschap wordt hij op raadselachtige wijze als alwetend gezien, gekke partij die VVD.
brulkikker 06-06-07 @ 11:15
ophebben moest natuurlijk zijn: opheffen.
Verdonk is het meest sneue excuus voor een politicus (excuus voor het anglicisme) wat ik in tijden heb gezien. Goed dan moeten we even alle LPF clowns vergeten maar toch. Ze is ene pure machtswellusteling, die verdomme nadat het aprlement haar had weggestuurd niet op wilde stappen. Dan ben je geen knip voor je neus waard, nog los van je politieke ideeën. Die heeft ze ook niet, behalve het waanidee dat Kai van der Linden haar groot zal maken. Mwoehahaha.
Nou is Mark Rutte ook niet al te fraai, beetje zielig als mens, maar een stuk intelligentere, betrouwbaardere en betere politicus als Verdonk.
Verder mogen ze elkaar gerust afmaken.
@Avalon 06-06-07 @ 11:10, Eerst Verdonk afserveren als "lompe brokkenpiloot" (rake typering trouwens) en vervolgens Wilders omarmen?
Los van dat eerste denk ik dat Pastors en Wilders in nog mindere mate de liberale achterban van de VVD vertegenwoordigen, maar dit terzijde.
@azijnseiker: je kunt van Wiegel zeggen wat je wilt, maar ik acht hem als geen ander in staat de partij weer in een richting te laten varen. Aan de andere kant: hij gooit ook olie op het interne vuurtje door zo openlijk voor Verdonk te kiezen.
@ Botte
Vrije dag vandaag?
Als er intern zulke tegenstellingen zijn binnen de partij kun je maar beter Rita voor de keuze stellen: bek houden of oprotten. Ook al levert dat op korte termijn stemmenverlies op, het blijft een gemiste kans voor Mark om leiderschap te tonen en zijn partij een duidelijk gezicht te geven. Maar ja, mark blijkt een zachte heelmeester te zijn, en die stinkende wond Rita ettert maar door.
Mmmm. Naar mijn mening is de politiek zichzelf aan het vernieuwen en dat werd tijd ook. Hopelijk naar een hoger niveau Democratie. De burgers kotst de politiek uit. Het bij voortduring uitmelken van de werkende zijn de kiezers meer dan zat. De partijen die in het verleden de kiezers genaaid hebben zullen het onderspit delven. Vele malen lees ik hier, dat men het tijdelijke kwartje van Kok en de invoering van de Euro maar niet kan vergeten. Dat deze partijen proberen te redden wat er te redden valt geeft intern spanningen. De kaarten moeten opnieuw geschud worden dus laat ze maar lekker knokken. Op naar de nieuwe politiek.
Michello, nog ffies en je krijgt gelijk. 2% onderneemt en de rest is loonslaaf, ambtenaar of steuntrekker. Welkom in het collectivistenparadijs
@ Sleng
Ah, daar hebben we de kneus weer. Weet je kneus, je hebt hier: www.geenstijl.nl/mt/archieven/898341.h... al bewezen een uitermate zompige kudt met randjes te zijn. Ik zou me als ik jou was gewoon even stil houden als volwassenen met elkaar aan het praten zijn. Er komt vandaag vast wel weer een topic waar je in mag verkondigen dat het in de reet neuken van een 4-jarig meisje helemaal niet erg is omdat ze het 'over 10 minuten toch al' vergeten is.
De VVD is pro-EU grondwet en anti-referendum. Het is partij voor corrupte sigaren-rokers die houden van baantjes verdelen. Rita is een neocon met een domme kop die zich heeft willen profileren door Hirsi Ali de tent uit te werken.
Alles om dat mens gaat kapot. Ze is niet recht door zee, maar recht door de porseleinkast, zelfs voor mensen die normaal gesproken steun voor haar over hebben. Laten Verdonk en de VVD elkaar maar ophebben, net zoals de PVDA en de ex-moslim + milli gorus affaire. Weg ermee.
@Avalon, als er nog wat te redden is, ben ik het met je eens. Zie de partij van te veraf om me daar een echt oordeel over aan te meten, maar het lijkt tot op het bot verdeeld.
@Avalon,
Gister nog complimenten gemaakt voor je heldere stijl, kom je nu met Wiegel aan. Dat is dan weer jammer. Het is in ieder geval een bewijs dat zowel de VVD als de PvdA in een identiteitscrisis zitten. De vraag is, waarom ontloopt het CDA hier als enige aan.
@Kleauteauch 11:08,
En een machtswellusteling die absoluut niet tegen haar verlies kan.
Botte Hond en Kolonel Klootoog, de Mark en Rita van GS?
Laat die VVD golfsnobs toch lekker voor de 2% ondernemers gaan werken met wie ze sigaren kunnen roken en cognac kunnen drinken. Rita hoort in de Freiheitliche Partei thuis. De PVV wordt toch groter dan de VVD.
@kolonel klootoog
Je meningen onderbouwen is niet sterkste eigenschap eh? Lutserr..
lol @ sjaak trouwens.
@TheCFO: vernieuwing kan beter vanuit de partij zelf komen. Daarom zou het beter zijn dat zowel Mark als Rita in de VVD het veld ruimen. De een is incapabel en te links, de ander een lompe brokkenpiloot. Laat Wiegel maar orde op zaken stellen en met zowel Wilders als Pastors werken aan een rechts-conservatieve-liberale partij.
@ Botte
En of die aankwam, als een lauw pak yoghurt dat door een blozend meisje tegen een tank gekwakt werd, zo hard kwam die ongeveer aan. Het geeft een beetje rommel, maar verder heeft het weinig impact.
Mijn rationele analyse is: Verdonk is een uitermate enge, leugenachtige, gemene mevrouw met hele duistere en onfrisse opvattingen over hoe dit land geregeerd moet worden.
Als Rita kritiek geeft op de leider, of een onderzoek instelt m.b.t. het aantal stemmen, is dit volgens de media per definitie rellen of in de rug aanvallen. Is je bek houden en kritiekloos zijn over Rutte om de vrede maar te bewaren dan het beste, zoals de rest van de ruggegraatloze VVD dit doet? Terwijl zij echt niet de enige is die vind dat hij niet bepaald rechts overkomt. Rita is nou eenmaal iemand die niet schuuwt haar mening te geven, en daar kunnen velen maar moeilijk mee omgaan.
Maar de media heeft bereikt wat het wilde, dat Rita constant gebasht word door meelopers.
Tja, slikken en lachen, wat kan de man anders doen? Rita is goed voor 60% van het electoraat van de VVD. Voor de rest boeit het me geen reet, partij-politiek vind ik persoonlijk een zwaar achterhaald begrip. Het kan me niet snel genoeg zijn dat onze parlementaire democratie, met al zijn overlappende overheden en volksvertegenwoordigers die alleen eigen partijtjes vertegenwoordigen, te gronde gaan.
Dit land wordt al jaren niet meer bestuurd, maar kabbelt voort op dealtjes en ruzietjes in de marge. U en ik mogen daar de zure vruchten van plukken tijdens ons werkende bestaan, en ze in een paar jaar daadwerkelijk opvreten in de periode tussen stoppen met werken en stoppen met roken.
Grappen maak ik alleen met mensen van mijn eigen nivo Botte, dat communiceert makkelijker. Nee, dacht omdat ik dat woord van jou niet mocht gebruiken dat je je eigen meninkjes als libertair beschouwde. Dat vond ik al een gotspe. Blij te zien dat dat ieg niet zo is.
VVD met echt weg? Alleen nieuwe partijen jouw vertrouwen waard?
@ schandknaapje Derrek Wilder 10:56
"... Ik ben recht door zee!!!..." aldus Rita Verdronk.
LOL@sjaak
Potentieel electoraat VVD ligt rond de 40 zetels. Mark en zijn linksliberale vriendjes Nijpels, Dales, D66 en Groenlinks zijn in een nwe partij goed voor ruim 8 zetels. Maakt van de Rechtse Rita VVD een partij van meer dan 35 zetels.
WHAT ARE WE WAITING FOR?
Reaguurders stellen zich voor deel 2478:
Bottehond: static.flickr.com/54/148355439_4eb64af...
Kolonel Klootoog: weblogs.nrc.nl/weblog/whosnext/wp-cont...
kolonel klootoog 06-06-07 @ 10:52
Zo, die kwam dus hard aan. Mooi zo. Dat gratuite gedoe over Verdonk komt me de keel uit. Verzin eens iets origineels. Mijn kwalificaties aan het adres van het hoernalje hebben niets met onderbuik, te maken, maar zijn het resultaat van rationele analyse inzake de samenleving en politiek.
@ CFO
Ik libertair? Je maakt een grapje zeker?
partijleden die vechtend over straat rollen kunnen van mij ongezien de tyfus krijgen. Daar wil ik mij niet door laten vertegenwoordigen dus Rita en Marruk: optiefen en wel heel snel!
Kapsalon Klootoog! Knippen & scheren vijf euro!!
@ Botte
Kijk eens even verder dan je staart lang is. Mijn post is een reactie op een post die Rita V betiteld als 'onze' pitbull. Zo zie ik het dus he! le! fucking! maal! niet. Verder klopt mijn post tot in de puntjes. Kleuterjuf (van Marc V), eenzame opsluiting (jarenlang gevangenis directeur geweest), her-socialisatie (stond in het vorige kabinet onder curatele en mag het nu nog eens proberen). Je bent vast wel slim genoeg om uit te dokteren waar de botte mes, de liters bloed (Ayaan H, of verklap ik nu te veel?) en het kekke schort voor staan. Ik uit me dus uitermate kritisch jegens iemand die mij voorkeur voor Rita V probeert aan te smeren. Ik geef mijn mening en dring aan niemand anders die mening op.
Je doet trouwens ook weinig anders dan lekker voor je uit onderbuiken: hoernalje, LaroeSS en zo meer. Ik kan je kritiek op mij dat ook helemaal niet serieus nemen, want als er hier echt iemand gezegend is met een een woest brullende en lillende onderpens, dan ben jij dat. Geeft verder niets, je bent een brave hond. Maar je zou eens wat vaker moeten wachten met blaffen.
kolonel klootoog 06-06-07 @ 10:22
Helemaal mee eensch.
Kweet, Botte, dat jij jezelf als ultiem libertair en vrijdenkerig beschouwt en ik weet ook dat wij nimmer een mening delen. Daar ben ik zelf nogal trots op.
Maar ik laat me graag uitleggen waarom een scheuring van die -schijnbaar- hopeloze verdeelde VVD niet goed voor hen zou zijn.
@sjaakdelinkselul;
Het is inderdaad zeer droevig gesteld met het politieke landschap. Het gezond verstand en doortastend bestuur is al decennia geleden ergens in een la gestopt en komt er nooit meer uit.
@TheCFO 06-06-07 @ 10:41
Laten we daar 'Nederland' van maken.
Wiegel, kom d'r maar in!
Ondertussen studeert Taida Pasic lekker in Nederland op een correct verkregen studentenvisum. Goedzo Taida!!
Waar kan ik inzetten?
@kolonel klootoog: helemaal mee eens: Rita toont zich onbetrouwbaar door keer op keer de politiek leider (wat je daar ook van vindt) in de rug aan te vallen. Ze is, net als de partijleiders van de 325 andere rechtse partijen (ja, zoek maar eens goed) uitsluitend uit op positieverbetering voor haar zelf.
Murdock 1039 zoals WFHermans al zei (in: Het grote medelijden) wordt de nederlandse politieke kaste al meer dan 100 jaar gekenmerkt door middelmatigheid
Die tut hola moet toch wat. Burgemeester worden zit er voor haar niet in. Te lelijk.
kolonel klootoog 06-06-07 @ 10:22
Ziehier het pathetisch resultaat van een paar jaar agitprop van de polikor. Je post doet me denken aan een uitspraak van lauwe Thé, die zich het meest ergert (van alle dingen in de wereld en beyond dus) aan Rita Verdonk. Ik heb niets met Verdonk, integendeel zelfs. Maar de wijze waarop het establishment, het hoernalje en onnozele politiek correcte onderbuikmensjes als (kennlijk) jij elkaar op hebben laten naaien grenst is simpelweg bizar. Maar staat ongetwijfeld in de prijzenkast van laroeSS en mengele. Je post is een belediging veaur je eigen intelligentie. Sorry to say.
@ CFO
Zeg jij nou niets over libertair. Je verwachting snijdt ook geen splinter hout. Slechte "analyse".
Weg met Verdonk, weg met tRutte en wég met establishmentpartij pur sang de veu veu deu.
@TheCFO 06-06-07 @ 10:34
Zoals gezegd, dit blijft Nederland. Weet men niet goed wat te stemmen, is men wat bangig aangelegd, dan stemt men CDA. Kun je je geen buil aan vallen. Het zijn dezelfde mensen die tijdens enquetes voor de optie 'geen mening' kiezen. Hoe kun je verdomme geen mening hebben? Nu, net zo makkelijk!
Peking, Rita zelf ziet zich niet zo zeer als de fraulijke Geert, maar meer als de mannelijke mark
@ sjaakdeslinksesul 06-06-07 @ 10:29
Leuk gevonden allemaal, maar ik blijf erbij dat Rita zich gedraagt als het lelijkste en dikste meisje van de klas dat op vrij worstelen zit. Puur op gewicht en gemeenheid indruk proberen te maken. En, belangrijker nog, telkens blijkt dat Rietpetiet helemaal niet te vertrouwens is. Ik zie echt niet in waarom de VVD met Rita aan het roer goed zou zijn voor Nederland.
De 'fraulijke' wilders, als er 1 recht heeft op een taart is 'zij' het wel. En Mark, mark vind het gewoon lekker zo gepijnigd te worden. Hwt wordt pas leuk als Mark strakjes huilend gaat bekennen dat hij ECHT wel recthsch is, maar dat het er niet uitkomt.
... ik begrijp dat we hier NOG steeds te maken hebben met Rita-fans? UnFUCKINGbelievable. Ik ben geen vrind van Mark, maar iemand die zo consequent de baas voor de voeten loopt als Rita moet toch gewoon een Neqschot? Niet verder over lullen. Brokkenpilote. Rita for Prez... God bewaar me. Dan nog liever Geert!
Lang leve de conservatieve socialisten.
Het is natuurlijk te gek dat je in dit land kunt kiezen tussen gristen light, gristen ultra light en gristen original; groene, grijze en blauwe liberalen; stalinisten met een vleugje moslim erbij en maoisten, en zelfs op Pat Buchanan, maar een sociaal liberale partij zonder multikul bestaat niet en het Fortuynisme is ook op sterven na dood.
http://www.ad.nl/utrecht/amersfoort/article1417459.ece
Zo blijft Mark maagd...
@ Derrek Wilder / kolonel klootoog
xcuzes, was even abuis. Laat ze in iedergeval doen waarvoor ze betaald worden.
waarom= waarop.
sorry
Murdock 1032, dat hadden idd weinigen verwacht, toen Paars 1 aantrad en de anti cda juichstemming door het land gierde, dat juist zij 15 jaar later weer de allerstabielste zouden zijn
@ Brusselmans: hahaha, goed artikel! Ik had het zelf niet beter kunnsn verwoorden.
Het zit in die partij veel dieper dan wij, de buitenwacht , weten. Hoe vorige week in Buitenhof Robin Linschoten Rita als sluipmoordenares betitelde, waarom de adviseur van Rita riposteerde dat de partij door een stagiaire wordt geleid, zegt al genoeg.
Nu gaat ook de liberale partij naar de kloten in de permanente bingo-avond die politiek heet.
Gaat er straks nog iemand met enige VISIE Nederland regeren?
Het lijkt er niet op. Lekker blijven ijsdansen en straks allemaal een verplichte cursus Chinees. Anders verstaan we de nieuwe baasjes straks niet.
De VVD: de PvdA van de rechterflank. Of, het rechtse alternatief voor het CDA. Of, de PvdA, het linkse alternatief voor de VVD. Fuck it, mensen zijn die soep gewoon zat. Het nietzeggende 'geen generaal pardon, wel generaal pardon' CDA zal altijd stemmen blijven trekken, aangezien we in een polder leven, maar voor de rest ziet het er somber uit. Tenzij volkskanonnen als Rita naar het strijdtoneel worden gereden.
Maar Rita heeft tock ook niet "het" helemaal ? Probleem is er al jaren , er loopt geen 'nieuwe' bolkenstein binnen de gelederen, we moeten het doen met het 2de garnituur ...
Dr. Mabuse 06-06-07 @ 10:03
en de helft van Wilders naar de VVD, ook niet verkeerd.
Verdeel en heersch heet dat.
pffffffff wat een topic..... gewoon opsplitsen die meuk.
Wanneer gaan ze ontdekken dat Markie een HOAX is , trust me de echte bazen in de VVD zijn en blijven nog steeds het orakel , bolkesnitzel en zalmmootje ....
De eenige reden dat Markie er nog is is omdat ie zo lekker kneedbaar is voor de top van de partij ........
Kan de VVD Eddy Terstall niet charteren voor een goed gesprek met Rita? Lijkt me lachen...
Het is zo jammer -om maar eens een understatement te gebruiken- dat we in Nederland geen sterk blok op de rechterflank meer hebben. De VVD was dat in potentie wel (vooral met Bolkestein en Verdonk), maar door de groeiende macht van de SP moest de VVD wel naar links opschuiven om niet elke kans op regeringsdeelname te verkwanselen. Dat ze hebben gegokt en verloren is duidelijk.
Bart-Jan Spruyt heeft gedurende enkele maanden Geert Wilders bijgestaan bij de vorming van zijn partij. Uiteindelijk heeft hij er zich -om voor mij begrijpelijke redenen- van af gewend. Een van de redenen was dat hij wel de ruimte zag voor een brede rechts-conservatieve-liberale partij maar dat de mensen die deze partij zouden kunnen dragen om uiteenlopende redenen niet met elkaar samenwerken. Geen groot rechts blok dus.
Ik schreef het al eerder: het huidige politieke spectrum beziend, zie ik dat er voorlopig niet van komen. Wat we nodig hebben is een figuur met ballen, die van aanpakken weet, maar ook bindt. Ik hoop dat Sarkozy een goed voorbeeld gaat geven in Europa.
@kolonel klootoog 06-06-07 @ 10:22
Van dik hout zaagt men planken, in tijden van nood scheert men zich met een bijl, zachte heelmeesters maken stinkende wonde, beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald en wie de schoen pas trekke hem aan.
Daaag Marruk!
ROFLOL! @pink indian 06-06-07 @ 10:23
nee Mark is niet rechts genoeg....
Verdonk, zoals zovele babyboomers, was toch eerst ook lekker links (PSP of PPR, meen ik) en nu lekker rechts?
verdonk; der untergang
Markje is te liev en zoziaal, Rita is (veel) meer my kinda bitch.
@ Lokie 06-06-07 @ 10:19
Jouw pitbull misschien. Voor mij is Rita V. niets anders dan een mentaal gestoorde kleuterjuf die na jaren gesloten afdeling nu aan een her-socialisatie project bezig is bij de lokale vleeshouwerij. Gekke bek, bot mes en liters bloed op het kekke schort.
Kan ze geen ambassadeur worden in een ver, vreemd en uitermate vrouwonvriendelijk land.
Als Rutte slim was (en een kerel) zou hij Rita de partij uit gooien. Voor de VVD heeft dit uitsluitend voordelen. Als Rita een eigen partijtje opricht zal dit alleen maar concurrentie geven voor Wilders, niet of nauwelijks voor de VVD.
Als ze zich aansluit bij Wilders is het binnen de kortste keren met deze partij gedaan vanwege de interne ruzies. Zie wat er bij de LPF gebeurde... allemaal egootjes die niet tot samenwerken in staat zijn, net als Rita.
En zonder Rita kan de rust terugkeren in de VVD.
Als Rutte haar laat zitten zullen de conflicten zich keer op keer herhalen. Slecht voor zijn toch al gehavende imago... Is ie echt een slappe zak?
Vooruit Mark, kick some ass!
"De rest vindt je oprecht een incompetente zak hooi. "
oprecht? terecht zal je bedoelen
@Atheisme.nu:
Ja, goed idee! Zelfde slappe regenten-partij met een ander poppetje. DAT gaat me een verschil maken!
Misschien is het maar beter dat de VVD uit elkaar spettert. Kan populistisch collectivistisch mee naar Wilders (wie wordt dan lijsttrekker Rita of Geert) en kan liberaal/libertair zich wat hergroeperen.
Mark gaat het lootje leggen!!!!! ..... had hij kunnen weten
Rita is toch onze nationale pitbull
Lol @ Teen
Ik denk dat over een jaartje de VVD nog maar een zetel of 15 pakt en dan zou Geert er weleens voorbij kunnen gaan.
LOL @ Teen.
@Atheisme.nu: Goed plan, Verdonk en Rutte gaan alleen maar voor het leiderschap, maar Kamp zal een goed leider zijn van de VVD. Die zet zich in voor zijn partij en gaat niet anderen afzeiken.
Het gaat helemaal niet goed met Mark. Ik begin zelfs te denken dat hij hier reaguurt onder de nick Sven31.
Tijd voor Henk Kamp
Mark heerst! (geintje)
Mark moet nog even volhouden om de maximaal haalbare wachtijd regeling te pakken... Uh, oh nee: hij moet nog even volhouden omdat er nog geen vuiltje aan de lucht is!
Maar zijn vertrek & afgang is al besproken en sloten.
@ heavybas 06-06-07 @ 10:06
Doe eens heel snel bijleren: nl.wikipedia.org/wiki/Tweede_kamer
Mark ga eens deaud kerel
@cave
en Mark herpeert
Ik zou toch zweren dat Rutte maagd is.
Ik ga toch maar voor de SGP, lekker stabiel. Al dat gelul bij die partijen.
Tsja alles wat Rita als oppositielid zegt snijdt hout. Maar toen ze minister was zuigde ze juist harder dan een voortwormende sedimentslurper. Twijfels...
@ heavybas
regeren vanuit de oppositie. Heel slim.
Go Rita Go!
Rechts versnippert mooi op deze manier....
Rita 4 Composthoop!
Heren en dames politici; ga nou es gewaun regeren.
1 kamer, rutte en verdonk, 15 minuten. Wie er gewoon lopend uitkomt heeft gewonnen. Zijn we van alle gezeik af.
Terwijl Verdonk wel lekker durft, die valt zelfs Wilders aan; tweedekamer.blog.nl/algemeen/2007/06/0...
Verdeaunk ruleert!
Mark Rutte is zeker geen corpslid.
Jankende blazer dragers zijn altijd erg vermakelijk.
Die arme Zalm. Ooit zo trots op zijn partij die nu een ordinaire PvdA/LPF aan het worden is.
VVD? Bestond die partij nog dan? Mark Rutte? Wie? Rita Verdonk.... hmm vaag eens iets van gehoord. Tsja, elke week weer een andere hype. Nu eens de PvdA in crisis, danweer een aap ontsnapt, een tv-programma dat ophef veroorzaakt. Maar goed, nu weten ze wel bij de VVD hoe ze zichzelf kunnen gaan hypen en dus in de kijker kunnen spelen.
Ze gaan hun gang maar. Ruimte op rechts... als Rita de leiding krijgt wordt ze een concurrent van Wilders, en loopt een-derde van de VVD over naar Balkenende.
Wat er allemaal in de politiek gebeurt. Er zitten echt arbeidskansen daar. Ik kan ook wel wat stennis trappen enzo.
Rita for President!
Mark gaat hoop ik nog niet. De VVD kan nog veel meer kapot. Doe je best Mark!
Enge feauteau hoor, gaan ze bekken ofzeau
Mark lijkt te denken, op een ouwe fiets ..
toedeledoekie @ mark!
jammer. linkk werkt niet.
REAGEER OOK