Knuffel eens wat vaker met je koelkast
Of bouw aan de vertrouwensband met je broodrooster
Stop je snikkel eens wat vaker in de slurf van je stofzuiger, maan je magnetron tot het delen van meer gevoelens en geef je wasmachine wat extra persoonlijke warmte. Al eens aan seks met de sapcentrifuge gedacht, misschien? Het zijn niet zomaar spullen, het zijn levensgezellen en die hebben ook gevoel. De oprichting van de Partij van de Dingen komt rap naderbij (Agenda 2040 op de toekomstschaal van het Planbureau) dus voor je het weet hebben je strijkbout en je stereo-installatie stemrecht en wie zegt dat ze jou vervolgens niet uit je eigen huis smijten? (We kennen immers ook planten die voor minder hun ondankbaarheid hebben getoond.) Vraag daarom bijtijds aan je huishoudelijke apparaten hoe het met ze gaat, of ze nog lekker in hun circuitbordjes zitten en of je misschien kan assisteren bij het verhelpen van kleine pijntjes. Want, om een beroemde fictieve drugscrimineel uit een onvolprezen serie te citeren: "Shame to let a good toaster get away over a frayed cord." En zo is het maar net.
Reaguursels
InloggenPffff de mensheid is echt van het padje af he? Vroeger waren deze mensen straatarm en kwamen ze om van de honger. Vroeger werd er nog echt gewerkt...
Ik bouw altijd een jarenlange relatie met mijn sokken op. De kunst is om zijn zwakheden te camoufleren en te ontzien. Hoofdregel 1 is dan ook 'gaten zijn niet erg, zolang ze niet boven de grote teen zitten' Wissel veel van positie en geef elkander aan het eind van de dag een lieftallig 'neusje, neusje'. Doet u dat, dan kunnen u sokken gemakkelijk 10 jaar mee.
Haha, herkenbaar, maar nee. Geen interesse in jouw sok.
Als ik mijn nagels knip leg ik het op het dressoir en niemand mag dat weg halen, snap je?
Herinner me van lang geleden een Amerikaans onderzoek naar gereedschappen/apparaten, die goed dan wel slecht behandeld werden. Of er gevolgen waren voor functionaliteit ?
Je hamer aaien en de spijker gaat er sneller en dieper in !
Volgestoorde wereld waar idioten de waan van de dag claimen.Iedere dag weer !
Zo moe, zo moe.
Ik heb een innige band met mijn robo stofzuiger.
Hij heet Sjnievie en hij heeft al
443 uur stof gesnoven (dat is ruim 17 dagen nonstop stofzuigen)
21.000 m3 stofvrij gemaakt
In slechts 2 jaar tijd. Hou van hem!! <3
En ik maar denken dat je oude wasmachines en vriezers juist weg moest doen omdat ze zo onzuinig zijn. Silly me.
De wadroger bleef maar huilen over water terwijl hij aan het riool hangt. Tien keer stofvanger en condensor gepoetst laatste tijd, maar hij bleef huilend werk weigeren.
Ik dacht, burnout? Te veel grensoverscheidende zaken meegemaakt? Ze kent al ons ondergoed.
Ik ben eens diep in haar kille condensorgleuf gaan voelen. Wat bleek, er zat nog een soort baarmoederhals achter inder in. Je kon daar onder het luikje in een vergaarbakje komen waar de pomp uit pompt. Deze blaas was beetje ontstoken, vol harige plakkige drab. Even goed leeggevingerd en de zooi er uitgespoten. Werkt weer als een zonnetje, als warm spinnend poesje
Mooi verhaal herken me er wel in , glijd regelmatig op verzoek van de vrouw des huizes even haar vergaarbak van de AEG in.. Manipuleren met een tandenborstel en een recordspuit geven de daad extra diepgang en genot;)
Mijn vriendin keek me raar aan toen ik zei dat ik een band moest opbouwen met dingen. Dus snikkel in magnetron, kan dat deurtje niet dicht. Nou gaat lekker zo.
@Osdorpertje heeft een tip voor je..
@Miss_Pinky | 27-03-23 | 22:02: Dat wil ik waarschijnlijk niet weten. De band met de waterkoker is goed genoeg :)
Ze hebben daar speciale apperaten voor, zo n rooster met twee boterhamgrote sleuven. Daar kan je met 4 tempeledoeri tegelijk in
@Zalwelweer | 27-03-23 | 22:05: Dat denk ik wel,
Op Frank Zappa's "Joe's Garage Act" knoopt de hoofdpersoon een relatie aan met een intelligente stofzuiger Sy Borg.
#gimme that, gimme that blowjob
Osdorpertje | 27-03-23 | 21:48 |
@Shoarmamasutra | 27-03-23 | 22:05: additional fetishes unlocked
@Zalwelweer | 27-03-23 | Bij een waterkoker kan het klepje dan ook niet dicht hoor..haha
@Shoarmamasutra | 27-03-23 | 22:05: Sinds het verbonden is met internet, praat het teveel. Dus nee geen goede band. Allemaal gekkigheid natuurlijk, maar stel je voor... een sexbot met ChatGTP. Dat sloop je er toch zowat als eerste uit? :)
@Zalwelweer | 27-03-23 | 22:12: je wil me alleen maar voor de sex...
Krijg je dat geklets...
@Is dit nog nieuws? | 27-03-23 | 22:25: Heel begrijpelijk. ZIj heeft namelijk wel een band met een ding opgebouwd.
Robert Chew, legend. Fantastische rol als Prop Joe. Was ook de acteer coach van alle kids in seizoen 4 van the Wire. Iedere 5 jaar wordt die show in Huize Frederikstad van A tot Z weer afgedraaid. En iedere keer ontdek ik nog nieuwe dingen.
Op Frank Zappa's "Joe's Garage Act" knoopt de hoofdpersoon een relatie aan met een intelligente stofzuiger Sy Borg.
#gimme that, gimme that blowjob
Gay Bob!
Wie ook een innige band heeft met zijn koelkast is Frans Timmermans.
Haha... Ineens lijkt het niet meer zo vergezocht.
Hij heeft hem op 12 graden gezet om energie te besparen maar dan moet je wel alles snel opeten
Apen die voedsel krijgen van een liefdeloze robotaap worden problematisch.
Moest even aan dit onderzoekje denken:)
@Shoarmamasutra | 27-03-23 | 21:54:
Hij krijgt mijn voltallige salaris als inflatie compensatie, dus hij kan die koelkast prima op peil houden en zijn gewicht ook.
Waarschijnlijk heeft hij een innige band met alles en iedereen die hem van voedsel en drinken voorziet.
@letopuwzaak | 27-03-23 | 21:54: Apen zijn ook net mensen, je moet ze minnekozen.;)
Als er een elektrisch apparaat stuk gaat kijk ik wel even of ik het kan maken, voor zover mijn beperkte technische kennis dat toelaat.
Maar een band opbouwen met een Senseo gaat me te ver.
Alhoewel ik mijn oude camper wel een complimentje geef als hij weer zonder morren een Alp beklommen heeft.
Vroeger hielp een tikje tegen een gloeilamp om 'm weer aan de praat te krijgen, bij LED's kun je 't vergeten. De hoofdtelefoon van mijn gamer thuis al menigmaal gerepareerd met een USB kabel van een defecte muis of printer.
Op sommige dingen zit wel een economische omslag, beter om te vervangen dan om 'm langer te gebruiken, ook al functioneert 'ie nog, Rutte is ook zo'n voorbeeld.
Ik zit al op 581 bespaarde wegwerpbatterijen volgens mijn panasonic lader voor oplaadbare AA/AAA batterijen.
Bij 777 ladingen geef ik de lader een uitgebreide beurt.
Vandaag m'n Deauville en W650 't wegdeksel weer 's laten zien, ze hadden er zin !
Met je sexy BH'tje op de John Deere. Jij durft!
Voor diepgravende reportages als deze (en het onderbouwd commentaar van Reaguurders) kom ik graag op deze site :)
Idem
"Een inspirerend voorbeeld is een navulbare waterfles die bijhoudt hoeveel wegwerpflessen je al hebt bespaard, 999 bottles heet die fles."
Zo'n ding komt hier alleen binnen als ik de batterij eruit kan halen om dat onzinnige getel uit te schakelen. Vrolijk muziekje. RGB kleuren. Jeuk.
Mooi voorbeeld. In plaats van een simpele drinkfles die eeuwig meegaat, doen ze er elektronica en batterijen in. Die stukgaan en leeg raken.
@Muxje | 27-03-23 | 21:28: En chemisch afval zijn en waarvoor weet ik hoeveel water en energie nodig is om de grondstoffen te delven/verhitten/koelen/wassen/samenstellen, transporteren en uiteindelijk afvoeren...
Wat is er mis met een veldfles? Kun je nog aan je riem koppelen ook en ze komen in hele hippe campkleurtjes.
( of je drinkt gewoon wat extra voordat je van huis gaat. Stoor me mateloos aan die aandachtsvragers die de deur uitgaan en tijdens het dichttrekken van de deur al hun flesje aan de mond zetten. Sneu gedrag ).
@Graaisnaaiert | 27-03-23 | 21:41:
Ja, alsof ze uitgedroogd zijn. Zijn bij mij op werk vaak mensen die om mysterieuze reden ook net wat te dik zijn, die de hele dag met watertjes interessant lopen te doen.
Irritant, net als mensen die direct op je duiken 'wat wil je drinken' als ik ergens aankom. Ik heb de Sahara niet doorkruist, zet straks gewoon een kopje koffie.
@Graaisnaaiert | 27-03-23 | 21:41: Precies. Of mensen die in de sportschool meer aan hun flesje sportdrank slurpen dan daadwerkelijk arbeid verrichten.
Ik heb nog een oude versterker, zo analoog als de pest. Je moet zelfs opstaan om m harder of zachter te zetten, ding is uit 1997 ofzo. Speelt nog veel digispul helemaal de moeder. Gaat nooit meer weg
daar zitten dan ook nog min of meer onderdelen in die een beetje hobbyist nog kan vervangen met een normaal soldeerstation .. en er zitten nog normale schroefjes in om het los te krijgen .
Oude versterkers zijn top! vintageaudiorepair.nl/te-koop/
Net heel diep de vaatwasser gepenetreerd met mijn vingers. De Chinese sloerie had een stuk plastic ingeslikt en had een druipende bodem.
Operatie geslaagd Ik bouw geen band meer op met vaatwassers. Ze gaan om de 3 jaar stuk , Duitse blonde machines, Italiaanse ,Turkse het maakt niet uit.
*Hoeksteen-van-de-samenleving schortje voorbindt*
Ik ben enorm gesteld op mijn Kitchenaid. Elke twee dagen deeg mixen, al vijftien jaar lang, ding maakt geen aanstalten het op te geven. Die en een goede houtkachel/oven; meer heb je niet nodig in het leven.
Sex met de sapcentrifuge wordt een "do it yourself sexchange operation".
Echt, de wereld is aan het debiliseren. Even voor de NRC-lezers: water kun je uit een glas drinken, dat maak je schoon en klaar voor de volgende keer in plaats van steeds meer rotzooi te kopen. Elektrische apparaten kun je door je neefje laten repareren (naar een repair café, of een zaak waar ze dat gewoon kunnen). Wat voor mensen werken er bij zo'n krant dat ze dat soort socio-niks-kunnen (gen z) geleuter intypen? Nederland is serieus afgegleden naar een tweede wereld land de laatste 20 jaar.
Het type mensen wat geen schroevendraaiers bezit.
de meeste neefjes van tegenwoordig kunnen ook niet anders dan een gamecontroller vasthouden ...
Heeft de PvdA-er Attje Kuiken al een intense relatie met haar bruine laarzen?
Ze heeft zo'n speciale kuikenmachine die pureert, hakselt, sap uitperst, wortels in julienne snijdt en automatisch roosjes snijdt uit winterpenen.
Technics platenspeler gaat hier nooit de de deur uit, als het je niet bevalt dan ga je maar terug naar je moeder. Zo!
Mn oudste PC is nu 15 jaar oud.
Ruim ouder dan mn enige nichtje.
We hebben dingen meegemaakt.
Het heeft geschiedenis gezien.
Ik lap het steeds op voor de nieuwste Windows.
Dat lukt nog net,
Afscheid nemen zal zwaar worden...
Ah, de pagina is geladen....
Jammer dat u uw enige nichtje steeds moet oplappen, en er binnenkort afscheid van nemen.
Het leven is niet eerlijk.
Zo heb ik ook een gehad, 12 jaar lang dat beestje op pimpen. HDD, maximaal geheugen, de beste grafischee kaart, daarna software tweaken om het maximale er uit te halen.
Het was gewoon een sport om dat ding de boel bij te laten benen.
Maar nu ben ik toch best wel blij met iets wat zonder krukken een recent spel draaien kan. Voor Battlefield 1942-FHSW was 'ie echter perfect.
Net mijn oude computer nieuw leven ingeblazen. Aan dochter gegeven en helemaal blij. Wel hier en daar wat vervangen maar gaat zeker nog 10 jaar mee.
Nog een klein beetje geduld en de AI en Neurolink zijn klaar. Dan worden we cyborgs, half mens half machine. Een 23 jaar jonge collega van me kijkt serieus uit naar die tijd... Onvoorstelbaar voor mij (bouwjaar 1972). #instantmidlifecrisis
we are borg... resistance is futile... ach laat ook maar .
M'n buizenradio, een Philips model BX en nog wat cijfers uit 1955, ze gaan nooit echt stuk maar spelen door de jaren heen steeds een beetje minder. Nog gekocht door m'n opa, nu speelt ie weer regelmatig, nieuw EL84 eindbuisje, 100k weerstand bij het kattenoog printje en nieuwe gloeilampjes. Drie avonden bezig geweest om het touwtje van de afstem condensator te vervangen en binnenkort weer wat buizen vervangen; speelt 'ie weer 40 jaar. Als ie lang aan staat gaat de isolerende teerlaag van de tranformator een geur afgeven, samen met de laag nicotine op het binnenwerk geeft dit de geur van héél vroegâh. Ja, ik heb wel een band met sommige technieken zeker als ze vrolijk door spelen en mij gaan overleven.
Proost.
Maar straks is er geen Fm signaal meer..... Aan alles komt een einde..
@Is dit nog nieuws? | 27-03-23 | 21:03: emigreren naar een land waar dat nog wel is?
@Is dit nog nieuws? | 27-03-23 | 21:03: MIddengolf, kortegolf, DAB+ of MP3 speler inkoppelen via signaal trafo, etc. FM zendertje, etc. Wel een beetje creatief blijven natuurlijk.
@Is dit nog nieuws? | 27-03-23 | 21:03: Ik heb zo'n donkerbruin vermoeden dattie alleen AM laat horen.
Bijzonder dat die radiobuizen nog steeds te koop zijn.
die touwtjes heb ik vroegah menig maal aardig stress van gehad ... net erop... damn verkeerd om ..
@matatwork | 27-03-23 | 21:44:
Sterker nog: ze worden nog steeds gemaakt.
Ik heb in Bulgarije een prachtige AEG koelkast (Nieuwwaarde ongeveer E1750,--) met een dubbele compressor. Afgelopen zomer was de compressor van het vriesgedeelte overleden. Ik dacht bij mezelf 'nieuwe koelkast'.
De vrouw des huizes kende nog een monteur. Ik was benieuwd. Hij kwam eerst langs om te kijken naar de koelkast. De compressor van het vriesgedeelte was overleden. Hij ging een nieuwe compressor bestellen.
Een week later kwam hij weer langs met een nieuwe compressor en een fles koelmiddel. Hij zette de buitendeur open en ging aan het werk.
Compressor omgeruild en de leidingen weer vast gesoldeerd. Daarna het koelmiddel er weer in en als door een wonder deed hij het weer als een zonnetje (En nog steeds).
De rekening, zonder bon, was BGN150,--, een goede E75,--.
In Nederland zou dit ondenkbaar geweest zijn. Het koelmiddel is in Nederland zeer streng verboden en het loont er de moeite niet om de onderdelen te vervangen vanwege de veel te hoge loonkosten.
Als die koelkast nou vervangen was had dat het klimaat 1 zo'n fles gescheeld.....
Red het klimaat, koop nieuwe koelkasten!
Mijn vrouw organiseert Hitachi-kampioenschappen en heeft inderdaad een innige band met het apparaat. Ook ik heb een emorltionele betrokkenheid, nl. jaloezie.
Hebt u nog juryleden nodig? Ik ben niet emotioneel betrokken.
Bart heeft inmiddels 3 vriendinnen.
https://substack.zzp.pt/p/bbb-en-bica
Ik geloof dit niet meer. Óf er heerst een collectieve breindegeneratie, óf dit alles is cabaret.
Allebei
Tip: als u slijmsporen aantreft op de stofzuigermond, dan is het tijd voor een nieuwe.
Een nieuwe vrouw, uiteraard.
Koop niet meteen een elektrische auto, maar repareer uw oude dieselauto....
Oh, wacht....
Plastic wegwerp bekertje met water pakken gaat.
Ja toch weg met zo'n plastic flesje van 10e. 1 flesje drinkwater spa of zo, vullen onder de kraan, klaar.
Maar nee, kijk mij hip zijn met mijn superzware dikke plastic pot met ding erin met gaatjes waar je een citroen in propt.
Ik deug!!
Mijn Liebherr koelkast heb ik ingeruild voor een AEG, dat is de relatie met m’n elektriciteitsmeter ten goede gekomen.
Uw Liebherr gaat een 2e leven tegemoet in Afrika? Kon u de donor uitkiezen? Of wordt een nog functioneel apparaat vernietigd?
@Is dit nog nieuws? | 27-03-23 | 20:44: De deur was doorgezakt, dat geprobeerd te herstellen, maar tevergeefs. De offerte voor een vervangende deur bedroeg €162,55 excl BTW. Na een lijdensweg van enkele weken het besluit genomen de stekker eruit te trekken.
@HankHill | 27-03-23 | 22:10: jeetje wat een bedrag voor een paar scharnieren (deurtje de scharnieren eruit schroeven met kruiskop, nieuwe scharnieren ff met ducttape op plaats, deur recht, zelftappende schroeven erin, klaar)... Net gelezen in de krant... Oh en knuffelen die scharnieren!!
Hier 2 Bosch dubbeldeur koel vries combinaties tegen elkaar aan 4 koude zones plus tien plus vier en min 20 min 10 Na het euvel met de deuren , koelkasten van plaats verwisseld en deuren omgedraaid fluitje van een cent gaat weer een eeuwigheid mee.. zo heb je waar voor je geld;)
Apparaten hebben denk ik een pesthekel aan mensen gezien hun getreiter.
Maar geef ze eens ongelijk.
Ik heb anders toch, sinds mijn zestiende, al heel innige band met mijn Phillips 900-serie Stereo-set. Dat lief ding doet al 32 jaar lang trouw en loepzuiver de mooiste muziek overbrengen naar mij.
Nimmer één weerklank, geen tegengesputter of drama.
Een beter huwelijk kan ik me niet voorstellen.
Mijn computers daarentegen...
Teringdingen.
Sterf!
Op m'n werk al Windows 11, maar met de juiste websites is het nog wel bruikbaar: jspaint.app
Je houdt er rekening mee dat je gehoor ook 32 ouder geworden is?
@der_feldwebel | 27-03-23 | 20:47:
Waarschuwing: Audiofiele praat ahead!
U en ik kunnen ondanks slechter gehoor nog steeds horen of -zeg een orkest of band- er hun ziel en zaligheid in leggen, of dat ze met hun gedachten totaal ergens anders zijn. Ze volgen de noten prima, maar bij de een wil je naar huis, bij de ander nog uren blijven luisteren.
Hetzelfde geldt bij stereo-installaties: ze meten misschien (bijna) hetzelfde, maar bij de ene denk je na 10 minuten 'laat maar' en bij de andere speel je vrolijk nog een lp of cd of 10.
Zo ver ik weet zijn er nog geen meetmethodes die dit verschil kunnen aantonen: zelfs als een buizenversterker slechter meet dan een transistorbak, kan de eerste beter klinken.
@der_feldwebel | 27-03-23 | 20:47: Dat heet ouder worden.
Je vrouw krijgt steeds meer rimpels, en je zichtvermogen past zich daar op aan.
@klimgek | 27-03-23 | 21:07: volkomen juist.
Ik doe vaak zo lang mogelijk met mijn spullen. Repareren als het nog kan. Dat is niet omdat ik zuinig ben, maar ik heb er een vreselijke hekel aan om te wennen aan nieuwe spullen met andere mogelijkheden, meer knopjes, of omdat knopjes weer op een andere plek zitten.
Windows 7 heb ik ook zo lang mogelijk gehouden, en ik vond het een gruwel om gewend te raken aan Windows 10.
Voor mijn CNC machines gebruik ik nog altijd Windows XP.
Ik verwacht dit jaar eindelijk een broodrooster met ChatGPT te kunnen kopen. Die mag mij dan tijdens het ontbijt helpen met mijn belastingaangifte, gevoelens houd hij maar voor zichzelf.
Oh kut, dat moet ook nog....
Vrouwelijke broodroosters...
Ik vind een broodrooster toch wel vrouwelijk hoor, is dit nog nieuws. Twee gleuven zelfs.
Nee nee, een 'Talkie-Toaster' is wel het laatste wat je wil.
www.youtube.com/watch?v=Vqdfm0qJOpU
www.youtube.com/watch?v=LRq_SAuQDec
www.youtube.com/watch?v=7folKbch3U8
@Kaal-dik-en-lelijk | 27-03-23 | 20:51: oh nee, ik doelde op de belastingaangifte... En dan een vrouwelijke broodrooster die assisteert...
stofzuigers, koelkasten etc. laat maar even.
Deze jongen heeft nog een autoblow AI in de kast liggen, voor een schappelijke prijs. Wegens niet passen nooit gebruikt.
Slap gelul weer, 9 van de 10 apparaten zijn tegenwoordig heel moelijk te repareren omdat de fabrikant er een software lock op gooit, vraag maar aan Apple
Dus gewoon opfucken met je moreel gelul en bij Whirlpool, buaknecht en weet ik veel hoe al die dingn wel niet heten.
Als ze allemaal zo veel om het mileu geven laat ze dan eens komen met schema's e.d. zodat het ook echt mogelijk wordt onderhoud zelf te doen.
En dan heb je het nog niet over apparaten die gewoon niet open te krijgen zijn.
Dat is denk ik waar.
Er wordt een proefballonetje opgelaten, gevuld met deugende lucht, maar geen enkel plan wie dan die reparaties moeten uitvoeren, waar dat zou moeten gebeuren en wat dat gaat kosten.
Op zich best OK om iets te repareren als dat kan, maar kan dat altijd?
@Nuuk | 27-03-23 | 20:44: Hangt ervan af wat je wilt repareren. Probeer een Tesla eens...
Ik scheld vaak tegen mijn computer. Het helpt.
Had 16 jaar mijn computer, windows7, mis hem nog elke dag.
Die band zal ik nu niet meer krigen, hij is Spaans, er zit niet alles op wat ik had, want dochter heeft hem ingesteld.Dan heb ik nog een zitzak , al meer dan 50 jaar, wel een band mee, maar heerlijk als hij buiten is, kan ik mijn eigen gang gaan.
En dan mijn dieren.
@gato | 27-03-23 | 20:51: Mijn toetsenbord is inmiddels 33 jaar. Ik vermoed dat het enige tientallen nooit ontdekte bacterie soorten bevat.
Voor vrijdagavond heb ik twee Led-strippers besteld.
Ben benieuwd.
Een blonde en een zwartharige met grote jopen.
Ik koop geregeld nieuwe apparaten terwijl de oude het nog prima doen, wat zeg ik; vaak nog in de doos zitten.
Mag dat?
Pardon?
@Ruimedenker | 27-03-23 | 20:38: heler...?
Van mij wel, het is je eigen geld, hoop ik.
Functionaliteit is uit, begrijp ik.
Noem me sentimenteel, maar ik heb een stoomstrijkijzer.
Als telefoon?
Sodeju k heb deze nog in gebruik. Elke dag de BBQ buiten aansteken voor kooltjes...
https://cdn.myonlinestore.eu/94ab426f-6be1-11e9-a722-44a8421b9960/image/cache/full/c02cb4e4060d86686471810038f00e54f70fcc48.jpg?20230327135719
ik ben antisentimenteel en kom Israel dus niet meer in.
Ik ook, maar al drie jaar niet meer gestreken.
Toevallig gisteren weer voor 't eerst sinds 3 jaar weer gebruikt voor een verkreukelde katoenen broek. Hij stoomde én lekte, kan nog zó 10 jaar mee.
Menig zakdoekje nodig gehad voor de opgebouwde band met mijn PC.
Gewoon eens een goede ruitenwisser voor je monitor kopen.
Af en toe over de printplaat blazen en door de ventialtor blazen doet wonderen
Net nog bonje gemaakt met m’n broodrooster.
Een aangebrand type.
De mijne geeft rooksignalen als ik het brood te lang erin laat zitten. Echt top-functionaliteit
Ik heb vandaag voor het eerst mijn nieuwe stofzuiger gebruikt. Mijn oude heb ik in de fietsenkelder gezet. Dat deed me toch wel iets omdat ik die in 1991 had gekocht. Als je 32 jaar een paar keer per week een machine gebruikt groeit er onvermijdelijk een band. En toch, mijn nieuwe stofzuiger is lichter, zuigt beter en, jawel, het snoer verdwijnt er helemaal in. Dat kon mijn oude al een jaar of tien niet meer. Ik kijk nu al op tegen het afscheid van de nieuwe stofzuiger. In 2055.
In 2055 komt ie naast de huidige afgedankte te staan in de fietsenkelder? Nog een paar jaar af en toe een bezoekje naar de kelder? Is er wel een oppas?
Waarom zou ik stofzuigen? Het oude stof ziet er nog perfect uit.
Met mijn stofzuiger heb ik ook een emotionele band maar die zit helemaal op de andere kant van het spectrum, pure haat.
Misschien zet de stofzuiger tegen die tijd u wel in de kelder. Je weet maar nooit met de ontwikkeling van AI.
Ik hen twee stofzuigers, maar die draden zijn te kort, moet ik iedere keer de boel verslepen naar een ander stopcontact, nadeel van een groot huis.
Dus nu 3 bezems voor de haren van de hond.
@gato | 27-03-23 | 20:56: U woont in de fietsenkelder van ene reaguurders?
@Is dit nog nieuws? | 27-03-23 | 20:58: Nee, een veels te groot huis en nog een, en nog drie, en garage.
Klote, ik wil een klein huis, tuintje, waar ik een band mee heb.
@gato | 27-03-23 | 21:17: Wil uw plek in Spanje wel kopen hoor. Als de vraagprijs ok is.
Mijn vrouw kon niet verder leven zonder in het bezit te zijn van een Dyson, dus onze oude Philps zuiger (van de Kringloop voor €15) ging uiteindelijk de deur uit. Ik moet toegeven, wel makkelijk en voor vloeren prima. Maar het ding heeft geen échte zuigkracht, de borstel haalt stof los op een vlakke vloer/tapijt, maar op een ongelijke vloer (auto) is 'ie regelrecht waardeloos.
Oei
Als je je oude stofzuiger eenmaal vervangt kun je voortaan ieder 1.5 jaar een nieuwe kopen.
Tip: koop een bouwzuiger bij de bouwmarkt. Die hebbben nog ouderwets 1000 watt en kunnen wel tegen een beetje gruis of gips
Ben ik ook eens een trendsetter! Die "emotionele band" heb ik met veel spullen. Vooral spullen die je veel gebruikt en/of op je draagt (telefoon/portemonnee) maar ook de apparaten in huis. Telefoon zit al in z'n 7e jaar intensief gebruik en doet alles nog perfect en vlot. Alleen de ABN vindt 'm te oud voor hun app maar bankieren kan ook prima thuis op de PC dus ik hoop er nog een jaartje of 2 aan te plakken.
Praat je er ook tegen? Streel je ze? Wordt je blij als je aan ze denkt? Een stijfje? Vragen, vragen...
@Kaal-dik-en-lelijk | 27-03-23 | 20:27: Mijn telefoon praat ik best wel veel tegen ja.
@Bugblater. Als je d'r weer terug in haar doosje legt? "Zo klein appelke van me...Papa heeft je morgenochtend pas weer nodig. Nog een klein beetje stroom en dan in de slaapstand!"
Heb het idee dat electronica tegenwoordig erg snel kapot gaat. In de jaren 80 was dat wel anders. Tuurlijk kan het moderne spul meer en sneller, maar dr worden duizenden modellen van hetzelfde gemaakt met een klein detail net even anders. Focus liever op kwaliteit lever van elk ding een paar modellen bijvoorbeeld.
Voorbeeld ik heb een afstandsbediening(lijkt op die van een tv) voor in een boot om 1 van de motoren te bedienen.. watervast beweert men .. 250 euro net na 2 jaar kaput.. weg garantie..
Zit een chip in die doorbranden gaat na x tijd .... Zou opvallen. Dus iets dunnere draadjes hier en daar....
Over het algemeen hebben mannen een zeer goede band met de afstandsbediening.
Beter dan met hun vrouw.
Vaak ook wel de juiste lengte.
En dat terwijl een afstandsbediening veel meer knopjes heeft.
@Mr_Natural | 27-03-23 | 20:27:
was dat maar waar
Hier ook, na 2 minuten een andere sportzender. En weer een andere, tot VI komt, dan is het van mij. Gaat hij van ellende de hond uitlaten.
Ik heb een slowcooker en een snelkookpan, soms gaat het er heet aan toe hier.
Misschien niet de snelkookpan in de slowcooker gebruiken? Past dat pakket in de oven voor extra snelle opwarming?
Een slowcooker is niets voor uw. Bij u is het altijd binnen 15 seconde geflikt.
@BrutusBosch | 27-03-23 | 20:27:
Sterker nog: ik ben kant-en-klaar.
The Wire. Superserie.
Of ik nou een band heb met mijn vrouw of mijn koelkast. Zelfde omvang, allebei ijskoud. Bij mijn vrouw gaan er alleen meer flessen in.
de flessen zelf, of eerst de inhoud en daarna de fles ergens anders..
The Wire is overigens een uitstekende serie.
Oude HBO-serie als ik me niet vergis. Aanradertje.
Mijn vrouw heeft een intense band met haar vibrator opgebouwd. Goed bezig dus.
Dat kan ik beamen.
Min echtgenote weet gelukkig niet dat die dingen bestaan, Ik laat haar maar in de waan;)
@Ruimedenker | 27-03-23 | 20:22:
Dat gaat toch niet met een vibrator?
Dat gaat toch met een beamer?
@Smoelensmid | 27-03-23 | 20:23: Jaja, maar ik zou toch een keer achterin haar nachtkastje kijken als ze beneden aan het koken of stofzuigen is. Ze zijn tegenwoordig zo gewiekst hè?
@Ruimedenker | 27-03-23 | 20:22: Op de Erasmusbrug?
@Kapitein Sjaak Mus | 27-03-23 | 20:29: Een beamer erin? Moet ik even googelen of dat wel eens eerder is gedaan. Vast wel, maar ga voor jullie uitgebreid research doen om te bevestigen.
@Pinkel_Paulino | 27-03-23 | 20:30: De satisfyer kan je ook gewoon tijdens het koken gebruiken hoor
Die heb ik niet, wel veels te veel kleding. Nu al tijden niks meer gekocht, want twee slaapkamers liggen vol met kleding bij oma, zei kleindochter zondag. Tassen ook en schoenen.
@Miss_Pinky | 27-03-23 | 20:39: Laten we dit soort activiteiten niet gaan combineren zeg. Mijn vrouw denkt goed te kunnen multitasken nadat ze een keer in de Libelle (of de Viva, maakt geen hol uit) heeft gelezen dat vrouwen daarin beter zouden zijn dan mannen. Ik probeer nog duidelijk te maken dat dit niet betekend dat alle vrouwen daarom goed kunnen multitasken maar ze luisterde niet naar wat ik zei omdat ze zo gefocust was op het inruimen van de vaatwasser.
@Pinkel_Paulino | 27-03-23 | 21:03: Haha, laat haar nou gewoon lekker oefenen, al dan niet met de tips uit de Libelle , na verloop van tijd profiteert u er van mee..
@gato | 27-03-23 | 21:02: Tassen en schoenen hebben ook een enorm hoog knuffelgehalte, daar moet ik je gelijk in geven.
@Pinkel_Paulino | 27-03-23 | 20:30: Ik kook ! en stofzuigen kan ze al helemaal niet;)
@Smoelensmid | 27-03-23 | 23:01: Maar ik neem aan dat ze wel andere kwaliteiten heeft, anders bent u flink in de spreekwoordelijke app gelogeerd, zoals dat zo mooi heet.
Afgelopen jaar heb ik niet zo’n warme band met m’n CV- ketel.
Mijn koelkast is frigide.
Nooit een fijne relatie mee gekregen.
Misschien moet eens een lichtje opsteken bij de magnetron.
De mijne wordt wel heet als je haar achterkant pakt
Gisteren nog een praatje gemaakt met m’n Miele wasmachine.
Zo van “jij hebt er heel wat neefjes en nichtjes bij gekregen hè”…
Ze wonen nu nog ver weg, maar dankzij ome Eric vd Bulk komen ze eerdaags vlak om de hoek te wonen.
Mijn WC-pot ziet mij na al die jaren niet meer zitten.
Pot, vind je het gek?
@Mr_Natural | 27-03-23 | 20:18: Moet ik daar schijt aan hebben dus?
Gewoon wat chloor in d’r bek gieten.
Mijn electrische schoenpoetser weigert mijn zwarte en bruine schoenen nog te doen. Kraakt iets over racisme en meldpunt.
@Ruimedenker | 27-03-23 | 20:21: ze hield altijd van een Cleveland Steamer.
Heb met mijn nieuwe staafmixer meteen de electrische tandenborstel, de tondeuze en de tarzan weggedaan. Zo helpen we allemaal een beetje mee.
Ah trouwens, als je dus een band hebt met je oude dieselauto, barbeque, houtkachel, je oude cv ketel of wat woke nu maar wil verbieden, gewoon zeggen dat je er dagelijks mee knuffelt ....
En als je nou de koelkast op het werk bijvoorbeeld een knuffel geeft, wat vindt uw werkgever daar van? Jaloers of niet? Zomaar een andere koelkast.... En dan ook nog op het werk...
Dwangbuis iemand?
Ik heb 1 keer m'n lul in de blender gedaan, nooit meer.
Smoothie operator.
En hoe doen die mensen met bindingsangst dit? Je zal maar continu in de angst moeten leven dat je ijskast op een dag er zo maar tussen uitnaait.
Weggelopen met de vaatwasmachine.
@Kaal-dik-en-lelijk | 27-03-23 | 20:15:
Laat-ie maar oppassen met die sloerie.
Het afdruiprek moest laatst ook al een antibioticakuur.
U als kapitein kan het weten. *knipogen doet* "In elk staatje, een ander apparaatje."
Ik ga mijn vliegenlamp een pakkerd geven.
En ik mijn vliegenplakstrip
@gestampte pot | 27-03-23 | 20:17: Spaar jij de volle ook in zo'n collectie boek?
@Is dit nog nieuws? | 27-03-23 | 20:23: gerangschikt naar jaartal. Net als mijn archief gebruikt wc-papier.
@gestampte pot | 27-03-23 | 20:27: we delen vele hobbies zie ik...
Laatst was de stofzuiger kapot.
“Geen discussie liefje, je krijgt gewoon een splinternieuwe!”
Op sommige dingen hoef je niet te bezuinigen.
Volgende dag in huis.
"Knuffel eens wat vaker met je koelkast."
.. Ik zie het Reaguurders, zomaar doen!
M’n bier staat erin, hèhè!
Tuurlijk ben ik lief voor m’n koelkast.
Ik heb vooral een band met de inhoud van mijn koelkast.
Dat gezever over een band opbouwen gaat mij ook wat ver, maar de neiging tot alles maar wegflikkeren gaat mij ook te ver.. Van electronica tot autos (bonus punter voor electronica IN autos); Fabrikanten pakken het het liefst helemaal in met gelijmde troep en rare boutjes/schroefjes, en delen als het even kan 0 info over bekende zwakheden als die zich na een tijdje manifesteren.. Terwijl vrijwel alles gewoon te maken is, vaak met minimale moeite. Drupje soldeer, contactspray, ff opschuren of desnoods bij gebrek aan beter het kastje openwippen en een connector een paar keer uit-in-in floepen tot hij t weer doet. Met een doppensetje, tape, lijm en google kun je echt een heleboel maken, maar de moderne mens weet het gewoon niet meer. Alsof het allemaal duistere magie is ofzo..
Vroegah gaf ik gewoon geregeld eens een dreun op mijn computer en dat werkte. Kom daar bij je mobieltje nog maar eens om.
Klopt menig stofzuiger gerepareerd maar tegenwoordig moet je er een zaag bij pakken om ze open te krijgen.
@WasHetMaarMakkelijk | 27-03-23 | 20:13:
Slijptol.
Moker.
Veel WD 40.
Stukkie duct tape.
@WasHetMaarMakkelijk | 27-03-23 | 20:13: Nou dat valt mee, laatst nog viel mijjn iPhone op de badkamer vloer, precies op een hoekje, zo dood als een pier , Goed opgelet op school met natuurkunde, immers actie is min reactie. Dus opnieuw laten vallen op de tegenovergestelde hoek en.. wat denk je hij deed het weer;))
@Ronnie | 27-03-23 | 20:16: zodat reparatie lastig wordt en je indirect gedwongen wordt om een nieuwe te kopen...
Knuffel em wat vaker.....
@Smoelensmid | 27-03-23 | 20:21: links rechts of diagonaal? Of boven en onder? 8 hoekjes hier op de Nokia....
@Smoelensmid | 27-03-23 | 20:21: Echt, wat goed.
Ging naar een Turk duurde 2 uur, maar perfect gemaakt voor 75 euro.
Komen er tegenwoordig echt alleen nog maar volstrekte koekwauzen in het nieuws of spoor ikzelf niet helemaal?
Ik vertrouw dat nieuws ook niet helemaal meer, maar wil natuurlijk niet tot complottheoreticus gebombardeerd worden.
Tegenwoordig moet je zelf volslagen debiel zijn om je te kunnen handhaven in deze krankzinnige wereld. Humor helpt wel…en sarcasme
Wie spoort er vandaag de dag nog wel als zelfs de dassen onder het spoor vandaan gered worden... Kost wat, heb je een das... Knuffelbeesten. Misschien zijn harige koelkasten wel een gat in de markt...
@funda | 27-03-23 | 20:12:
Helemaal eens.
Nieuws over normale mensen die niks meemaken scoort niet
Ik heb een goed gesprek met m’n staafmixer.
Vroeger knuffelde ik wel eens met m'n vrouw. Tegenwoordig met de vaatwasser - heel wat goedkoper, zeker op de langere termijn.
De vaatwasser wordt heet en nat.
Ik begrijp jou wel.
En je vrouw zit nu op de centrifuge?
@funda | 27-03-23 | 20:13: op die waterfles met ergonomisch design...
Die na 400 keer gebruikt te hebben wel wat begint te slijten...
Geef mensenrechten
Gewoon een Jura kopen, nooit gezeik
Nou die tante is wel duur in onderhoud hoor, en maar zeiken dat ze een nieuwe antikalkfilter wil…
Klopt , heb hier zelfs nog een oer Jura uit 1997 de oldtimer de Jura Subito net terug van de service monteur storingsvrij werkzaam in nieuwstaat . www.youtube.com/watch?v=aq38OhXkRlE&a...
Nou, ik heb er ook een maar na een kopje of vier...
@Miss_Pinky | 27-03-23 | 20:11: Dat is nu juist wat het onderhoud bespaart, die smart Claris RFID patronen voorkomen juist dure service beurten. In Duitsland zijn ze wel iets goedkoper;) www.billiger.de/baseproducts/26958-ju...
Koffie is racistisch!
Zolang je slurpt valt het wel mee hoor;)
En bier?
Zwart is niet verkeerd.
En die automaten, goedkope hele dure, ontkalken en kapot. Heb er al duizenden, voor mijn gevoel, versleten, En dat is dus 3 maanden, en dan gaan ze weer. Een band met ze heb ik niet, ik wil gewoon lekkere koffie, Doe waarvoor je gemaakt bent. Mooi niet
REAGEER OOK