Grote Bestelling in Het StamCafé: 900.000 pils!
Hahaha, Hugo. Dat kan jij helemaal niet
Niet alles kan overal geldt natuurlijk vooral voor boeren, tuinders, vissers en akkerbouwers. Maar niet voor projectontwikkelaars (vvd), landjepikkers (d66), megabouwbedrijven (vvd) en stedebouwkundigen (d66) die graag van Nederland een soort Berlijn aan de Rijn willen maken. En dan kan opeens alles en wel overal. Hatsikidee. 900.000 nieuwe buren in 2030. Zie ook: Germania. Zie ook: TriState City. Kijk, Eric van der Burg zit op een 8 x 120.000 koers voor 2030, dus dat is al 960.000, en dan moeten uw thuiswonende koters ook nog ergens wonen. Kortom: dat gaat helemaal niet. Het gaat nu alleen om de aantallen, over een paar maanden wordt ook bekend op welke plekken in de provincie die woningen worden gebouwd. Oh heerlijk. Een soort van stikstofkaart, maar dan met bouwlocaties per provincie, over "een paar maanden". Is dat dan voor of na de Provinciale Statenverkiezingen?
900.000 woningen erbij (x 2.13 mensen) Succes ermee
Ein Bericht von Ropf Jetzen von die Nachbarn
Social
Freddy!
Martin!
Social
Jaaaaaaa! Maak ze gek
Social
Reaguursels
InloggenEn de Markerwaard is inmiddels deels gekaapt voor nieuwe natuur. Zullen we wat over is dan onderhand eens voor woningbouw gebruiken??
Als Hugo het zegt weet je al dat de helft van het geroepen getal misschien niet eens gaat lukken, die man leeft in zijn eigen egomane wereldje.
Gief huis
Minder dan een miljoen huizen erbij in 2030?
Dat is niet alleen niet haalbaar door ruimtegebrek, milieuregels en tekorten aan bouwvakkers.
Het is bovendien veel te weinig.
1900; zo'n 5 miljoen Nederlanders.
2000; zo'n 15 miljoen Nederlanders.
2022; Bijna 18 miljoen inwoners.
2030; minimaal 19 miljoen inwoners.
Bedenk echter dat de oproep van het IND om de ongecontroleerde massaimmigratie nòg ongecontroleerder te laten verlopen een sterke aanzuigende werking zal hebben. Ook de pogingen van EU en VN om Europa onleefbaar te maken zullen voorlopig doorgezet worden.
Bedenk verder dat een groot deel van de nieuwe Nederlanders grote gezinnen wil stichten. Ook met een immigratiestop zal het aantal inwoners van NL dus voorlopig nog wel flink blijven groeien.
Daar valt niet tegen op te bouwen.
Eerst immigratiebeleid aub.
Hugo bouwt niets, weet al lang dat hij weggaat, Mag een ander het doen. Bosman heeft gelijk, Kamerleden zijn vertrokken, dus nieuwe verkiezingen. Maak er een punt van dat weglopen.
Halverwege uw betoog is de overheid weggelopen.
Dit is toch dom, we gaan uit van klimaatverandering en dat we over 90 jaar niet meer in Holland (noord of zuid) kunnen wonen. Maar we gaan daar nu dood leuk 500.000 huizen bouwen.
Slimmer zou zijn om die ergens te bouwen waar ze kunnen blijven staan na de zeespiegelstijging.
Polen ofzo.
@dinges_123 | 14-10-22 | 09:19: Beter nog: Rusland. Daar is de bevolking (en speciaal de groep mannen in militaire leeftijd) nu toch aan het krimpen.
12 ordners met lokatie/vergunningsvoorwaarden, nieuwe omgevingswet per 1 januari die afgeschoten/uitgesteld wordt.
Nog erger: de totale domheid van de huidige politiek, dat clown Huug momenteel de spreekbuis is.... eigenlijk wel in orde voor een circus in een oude lekkende tent.
Vol gas om dit land een propvol onleefbaar ghetto van te maken. Mvg Mark Rutte cs en Brussel.
Stikstof??
Anyone?
By the way met een groei van ca.110.000 door internationale migratie PER JAAR zijn 900.000 huizen een druppel op de gloeiende plaat.....
Dit jaar is groei door migratie iets van 260.000-300.000 Dus verdubbel de aantallen maar....
Oekraïeners, illegale migranten, reguliere migranten....
Dat "probleem" is ineens opgelost als de boeren zijn uitgekocht voor de bouwgrond voor die miljoenen huizen die er moeten komen.
Vooropstaand, vluchtelingen, mensen in echte acute nood moet je helpen, de benadering in deze door onze socialistische regering Rutte IV is beneden NAP. Het is ook wel wat veelgevraagd, van kwaliteitsarme politici moet je niet te veel verwachten (stikstof is een stofje?).
Echter, Europa was toch een geweldig idee vrijwel zonder faalkans? Maar zie hier, de soevereiniteit staat bij het vuilnis, verkocht voor vergezichten (de activistische eurofiel kon het wel goed verkopen, knap), spiegels en kralen?
Eigen grenzen waren lastig, u kunt nu inderdaad met de steeds minder waard wordende euro in heel europa betalen voor de veel duurder wordende boodschappen. De huizenmarkt is al jaren verstoord door het rentebeleid van de ECB, huren en wonen i.c.m. met migratie, wat een geweldig doordachte mix. Geen politicus wilde zien dat eurodisney zo fragiel was als een volle luier op het moment van de hulp een de Duitste banken, lees Griekse schulden. Dat had toch een leermoment moeten zijn.
Is er nog een eurofiel hier? Iemand? Het liefst een die een discussie aandurft over de onbekende schulden van de ECB die ons nog moeten inhalen. Of het voorland wat al wordt besproken, dat uw pensioen gebruikt wordt om de gaten te stutten in het euro financiële raamwerk?
Lijkt heel wat, maar binnen 8 jaar is alles weer vol en begint de ellende van vooraf aan.
En tijdens de bouw blijft de ellende ook gewoon doorgaan.
Bottleneck, trechter, emmer, zeg het maar.
Bij alle drie geldt hetzelfde.
Te vol.
Heb plotseling zin aan vissticks.
Toch mooi dat ze 28.359 woningen in aardbevingsgebied gaan bouwen.
Kunnen ze mooi de Groningers in huisvesten die door aardbevingsschade hun huis uit moeten.
En straks misschien weer.
Een half miljoen woningen erbij in de Randstad - deels voor bestaande woningzoekenden en deels voor nieuwe. Een stad zo groot als Den Haag... geen wonder dat ze boeren willen verjagen en glastuinders met de huidige gascrisis rustig dood laten gaan.
Lezersvraag: Als de tv programma's opsporing verzocht en spoorloos samen gaan uitzenden wat is dan het effect ?
Wat doen we met noorderzonvaders?
Ik kan bijna niets meer onbevangen ervaren. Loop ik door 't prachtige Hollandse polderlandschap dan denk ik alleen maar: hoelang blijft dit, mogen die koeien hier wel staan? Als ik stukje vlees eet dan moet ik me schuldig voelen, zwarte Piet mag ik echt niet meer leuk vinden, doe ik de verwarming aan dan vraag ik me af of 't wel verantwoord is, kom ik buiten dan zie ik in rap tempo de bevolking veranderen. Etc. Etc. Ik zou er depressief van kunnen worden.
Zeuren om het zeuren. Daar is vast therapie voor.
U heeft een GroenLinksbeleid-depressie.
En dan zit GroenLinks nog geeneens in het kabinet.
Leef je leven, lacht die klimaat alarmisten uit of negeer ze en geniet gewoon van vlees. Het is allemaal een overgaande hype; tot die tijd af en toe klimaat belijden om wat goodwill te creëren of subsidies binnen te halen, maar verder lekker je eigen leven leiden en voldoende lachen.
TheManiac vermaakt zich wel in zijn Titanic-strijkorkestje.
Als U de volgende keer door de polder loopt zeik dan eens in een sloot.
Dan kunt U tevreden zijn dat door Uw inspanning het niveau in de sloot is gestegen.
En dan bij thuiskomst lekker een biefstukje eten van een koe die buiten heeft gelopen, en misschien wel heeft staan kijken toen U in de sloot zeek.
@Osdorpertje | 14-10-22 | 08:32: zeek???
Geniet daarom vooral van het moment!
@Osdorpertje | 14-10-22 | 08:32:
Mooi! Zeek!
Dreiging richting de Oranjes is van alle tijden. In de jaren zeventig wilden Molukkers koningin Juliana ontvoeren. En Willem van Oranje werd door een huurmoordenaar omgebracht.
NB: Jan met de pet heeft overigens ook al heel lang last van vele soorten Taghi's.
Corners 12
Inderdaad. Jan met de pet hier brengt kleindochters naar school door ellende met die vele soorten taghi's!
15,16 jaar en continue ellende in openbaar vervoer en op straat.
Dus vader en moeder van Amalia: wen er maar aan ,want er zullen er nog vele volgen naar ons Nederland.
Goedemorgen!
Koffie is op.
Prachtige herfstochtend.
Beetje heiïg, zoals dat hoort.
Spinnen hebben diamantjes in hun webben gehangen.
Wolken zin stijlloos roze geverfd.
Tijd om te gaan passagieren.
* loopje maken gaat *
Nederlanders besparen massaal op gasverbruik: thermostaat gemiddeld 1-2 graden lager.
www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/....
En dat heeft niets te maken dat mensen massaal zijn gaan verwarmen met hout, pellet, petroleum kachel en/of airco? Gisteren zelfs met een bbq in huis in België, 2 doden.
Bbq in huis gebeurt veel bij mensen met een andere culturele achtergrond. Gaat wel eens mis met koolmonoxide of gewoon ouderwetse goeie brand.
We maken weer dezelfde fout als we in de naoorlogse ontwikkeling hebben gemaaakt: Het heeft geen zin om allemaal kleine ministadjes door heel Nederland te ontwikkelen. Mensen willen óf in een dorp wonen, óf in een fatsoenlijke stad. Dus leuk die 13000 woningen in Drenthe, maar plak ze nu gewoon tegen groningen aan en verbind groningen fatsoenlijk met een snelle, internationale trein naar de randstad. Zo zouden we met alle Nederlandse steden om moeten gaan.
Dan heb je woningen op de plekken waar mensen willen wonen, en houd je ruimte over voor natuur, recreatie, landbouw buiten de bewoonde gebieden.
Willen ze dar in Groningen ook?
We zitten op de het grootste aardgasveld van heel Europa waar we tot nu toe 400 miljard euro aan verdiend hebben.
De gasprijs is momenteel 10x zo hoog als voor de oorlog.
Die Groningse aardbevingen (en dus ook huisverzakkingen) gaan sowieso de komende decennia wel door door al het gas wat er in de afgelopen 50 jaar uitgepompt is.
We hebben ALLE infrastructuur voor eigen gebruik en voor export kant-en-klaar operationeel liggen. Kost niks.
Zou het niet een idee zijn, om die pomp in Slochteren weer maximaal open te draaien en ook wat aardbevingsbestendige huizen voor Groningers te bouwen, desnoods ten koste van een aantal migrantenhuizen?
Dan ontnemen we Poetin zijn dominante positie in de gasmarkt.
Niemand hoeft meer gecompenseerd te worden voor energiekosten in heel Europa.
(hoeveel miljarden zijn dat wel niet)
En de Groningers krijgen prachtige nieuwe aardbevingsbestendige huizen.
In dat kaartje van Hugo de Jonge zie ik dat Zuid-Holland 17x zo veel nieuwe woningen krijgt als Groningen.
Ik zou dat dan dus gewoon omdraaien en dan wat minder migranten naar Zuid-Holland laten komen (vinden Rotterdam en Den Haag helemaal niet erg denk ik).
Problem solved, met het toch al ingeplande budget.
Ja maar dat is een oplossing!
Dat gaan we dus niet doen.
@Kaas de Vies | 14-10-22 | 07:48: Hè bah, nee hoor, dat in-oplossingen-denken is zoooooo iets van de vorige eeuw. Weet je wie ook altijd in oplossingen dacht?
400 miljard, toevallig ook de kosten van immigratie tot nu toe. Per saldo hebben we dus niets verdiend, enkel onze vaste lasten opgekrikt.
Goedemorgen nachtploeg!
Nederland is vol, ten dele overvol. Maar nog lang niet overvol genoeg…
*Koffie zetten doet..*
Dat Tristate City is een heerlijk iets waar heel veel wappies van gaan schuimbekken. Alsof het een gevaarlijk toekomstbeeld is. Het bestaat al! Sterker nog, het is deel van de Blue Banana.
Hugo wil 'betaalbare' huizen. Goh, wat een geweldig idee. Daar had nog niemand aan gedacht. Om in een 'betaalbaar' huis te willen wonen.
Mooi hè. Eindelijk iemand met nieuwe ideeën in de politiek.
Met al de regelgeving en de vele consultants, betekent betaalbaar, een lage kwaliteit en klein.
Straks wil hij ook nog betere en betaalbare zorg voor iedereen, beter onderwijs en een veilig Nederland.
"Jij een container! Jij een container! Allemaal een container!!"
Hugo zal oorlog moeten voeren met alle andere ministeries.
Of hij roept maar wat, om het te laten lijken dat autochtonen nog meetellen.
Man is de instroom immigranten zat en vraagt waarom een immigrant belangrijker is dan eigen bevolking.
youtu.be/FBmbIHGMIcM
Laten we eerst maar die uitspraak van de Raad van State afwachten van de stikstofvrijstelling voor nieuwbouwprojecten. Als die milieuwappiesclub gelijk krijgt, ligt alles stil. Of Hugo moet inside information hebben.
Als je in 1 jaar de 600 piekbelasters uitkoopt is er stikstofruimre voor bouwen.
Hugo bezit kennis maar heeft geen kennis van zaken. Net zoals het betrokken zijn statement van die pis luier.
Volbouwen, vergroenen én het klimaat redden. Nederland kan het gewoon. nl.wikipedia.org/wiki/Schizofrenie
Het is maar net hoe je Nederland definieert: volgens onze koningin bestaat dat land niet eens. Kun je nagaan.
@Hetkanverkeren | 14-10-22 | 06:52:
Ze is mijn koningin niet. Basta ya.
Beiden koekoekskinderen.
Ach, de beste man overweegt niet voor niets officiële excuses aan Suriname: www.rtlnieuws.nl/nieuws/politiek/arti... Excuses aan Nederland laten onderwijl vermoedelijk eveneens nog wel even op zich wachten www.youtube.com/watch?v=lWkLovWpT4Y
(Oud) nieuws.
Amalia kan door dreigingen niet meer 'normaal' naar buiten. Wat dacht ze? Dat ze Lady Di was?
Trump wordt door onderzoekscommissie capitoolbestorming gedaagd. Hij zal dit weigeren.
Kinder-eieren nu met extra surprise: salmonella besmetting. Verrassing!
Steunpakket mkb inzake energievergoeding bijna rond; de helft van de gestegen kosten worden vergoed. Ook als je een wietplantage hebt?
Apple krijgt 20 miljoen boete in Brazilië voor verkoop iphone zonder oplader.
De rest staat in de telegraaf, die slaan we vandaag even over.
Het weer: grijs met motregen, 13 graden.
De koffie: vandaag krijgt u een Affogato!
Heb je ook koffie?
Ferrero moet toch echt de cacaobonen eens wat beter sorteren. Of is dit echt oud nieuws. Morge Schizo.
Ze kweken nu wel een woeste koningin, beetje zoals in Sneeuwwitje.
Als Taghi de naam Amalia in de mond heeft genomen dan moeten ze in het donkerste hoekje van de gevangenis Taghi op zo'n manier aftakelen dat ie haar naam nooit meer kan uitspreken.
Lady Dieet.
Welja, nu is het de schuld van Amalia?
Wat Leptob zegt. Ze moeten die Taghi ondersteboven ophangen aan zijn testikels.
@Leptob | 14-10-22 | 07:42:
Yup. Hij hoeft nadien wat mij betreft niet meer op eigen kracht de ruimte te kunnen verlaten.
Goh, eindelijk een beetje in mijn ritme. Nou niet weer een avond doorzakken. Goedemorgen! Gelukkig ben ik de pijp uit als dit landje volledig vastloopt. Huizen komen met infra, OV, wegen, auto's, voorzieningen. Maar ach, doe niet zo moeilijk knots, dat komt allemaal wel. Koffie was als vanouds, de file van 40 km, gister alweer vergeten. Op naar een nieuwe dag op s' Herens wegen.
Goedemorgen. Als Republiek Amsterdam buiten de waard rekenen: www.youtube.com/watch?v=49eRyugjCSs Stop dit rapportcijfer maar eens in een laatje Groot Wassink.
Goedemorgen, nog ff dan weekend.
10 van zulke gebouwen en je bent klaar.
www.rbth.com/lifestyle/334456-giant-a...
Neenee, dit zijn "maar" 3708 appartementen, je hebt voor 900.000 woningen dus 243 van dit soort complexen nodig. We hebben 344 gemeentes in Nederland, dus bijna elke gemeente zou er één kunnen krijgen. Uiteraard niet, want niemand gaat in de complexen van Groningen wonen, dus krijgt Amsterdam, Den Haag en Rotterdam er elk al 6, zie je 't voor je?
Zit iedere dag met smart te wachten tot dit muppetkabinet optieft met kaag voorop, net als tijdens de apb maar dan echt rechtstreeks naar de koning voor ontslag.
Veel zal het niet helpen in dit inmiddels verrotte land.
David Bowie - Port Of Amsterdam
www.youtube.com/watch?v=4uPZIG5BHD4
Schipperskwartier Antwerpen
Louis Neefs - In het Schipperskwartier - 1961
www.youtube.com/watch?v=NDqlNQUyBVk
Jan Verbraeken Aan de kaai in 't schipperskwartier
www.youtube.com/watch?v=B4_R0S7u1kA
Romanticus
@Wattman | 14-10-22 | 05:56:
Tram 7 of 12 naar huis en de volgende nacht weer terug naar een wereld die niet meer bestaat.
Het vrolijke dansen ook ingeruild door Finnen zonder gevoel, maar wel gelachen daar.
Truste allen.
Wattman was me een waar genoegen
( was vroeger een kei in wiskunde, ben het nu helemaal kwijt)
Komt vanzelf terug, ogenschijnlijk moeilijke dingen vereenvoudigen tot het behapbaar is.
Truste beste
Slaap lekker, TheOne! Zullen we het toch maar lekker saai geweldloos houden?
240000 huizen in Zuid-H. Momenteel is het daar al een heksenketel qua drukte, verkeer en een volgebouwd ghetto waar je over de koppen wel kunt lopen. Maar ik vind het prima. Lekker volbouwen (kan dat nog?) daar in t westen. Bij een zeespiegel stijging krijgen ze daar als eerste water. Het zij zo.
Dit lied, door Ramses Shaffy (uit het Frans vertaald) wordt hier best heel goed met de juiste emotie/stijl/voordracht door Roxeanne Hazes gezongen, dat moet gezegd worden.
Ik denk dat deze stijl goed bij haar past. Ze is namelijk niet bepaald een sopraan.
www.youtube.com/watch?v=67I-o3RMht8&a...
Dit is hot 'die ritme van zijn lichaam wanneer hij op me drukt'
Tsjesus, Roxeanne, wat doe je nu? . Nou moe. Toch stiekem helemaal uitgekeken, gewoon leuk. On top, ik wist niet dat dit nu speelt bij de jeugd. Ik ben al zo lang uit de running. LOL
www.youtube.com/watch?v=Vhbx-Q63KJ8&a...
@King of the Oneliner | 14-10-22 | 04:24:
Ik klik op jouw linkjes zie ik steeds Claudia de brey in beeld, ontiegelijke wegtrekker. Meisje hazes kan aardig zingen.
Verrassend. Ik wist niet dat Roxeanne zo getalenteerd is.
@TheOne48 | 14-10-22 | 04:29: ja, dat is een probaat middel om je orgasme uit te stellen, if you know what I mean. lol
@MickeyGouda | 14-10-22 | 04:37: Ze moet alleen niet, net als haar vader de t, de s en de r zo hard uitspreken. Maar ze heeft wel wat. Die ene man, met blond/grijs krulhaar, zeg maar nette uitstraling kende ik niet, maar op één of andere manier wordt je er blij van. Tropisch meisje uit Brazilië ook leuk. Had eerst vermoeden dat ze 'vriendin'Claudia is, hoeft natuurlijk niet, maar doordat ze zo op elkaar gefocust zijn. Nou, inderdaad een artiest moet gewoon een soort warmte uitstralen, en niet al te nep zijn. En dat hebben al deze mensen die daar zitten (warmte, open)
@King of the Oneliner | 14-10-22 | 04:54:
Ik had je zo hoog zitten en uiteindelijk ben je ben je best wel een watje.
( grapje King, niet slaan)
Die ouwe was ook niet vies van een biertje, Dre jr dacht dat kan ik nog sneller dan mijn ouwe, Roxanne dacht wacht..
Ramses Shaffy - Ik Drink
www.youtube.com/watch?v=Hb_-a7E9xJs
@King of the Oneliner | 14-10-22 | 04:54:
Ik heb het programma één keer eerder gezien en heb het toen helemaal uitgekeken. Dat wil wat zeggen. Zal ik TheOne een kleine corrigerende tik voor je geven? ;-)
@MickeyGouda | 14-10-22 | 05:20:
Jeetje Mickey, doe het eens. Potver krijg spontaan fantasieën.:)
Cought in a circle, can’t stop spinning, back to the beginning again.
Pittig melodietje maar vooruit:
Bruford-Back to the Beginning
Lieverds ik ga naar mijn bed. Was weer gezellig. Slaap lekker voor straks en voor nu braaf zijn, anders kom ik terug met de mattenklopper. Dan helpen al die engeltjes op die stoere schouders ook niet meer. :-)) Xxx
Truste lezeres. Xxx
Haha, truste
Hup! Nou nou, wat een regentenmentaliteit. lol
www.youtube.com/watch?v=jqd8ylmUQH8&a...
Nederlands leren 1973
www.youtube.com/watch?v=vLH8CNhsjcE&a...
werd gekeurd voor werk in nederland, maar kan nog geen Nederlands, komt binnen met Franse papieren
www.youtube.com/watch?v=Ohv8fxd6dto&a...
Turkse gastarbeiders
www.youtube.com/watch?v=IJmKpwAC7fw&a...
Van Marokko naar Ter Apel. Waarom willen jonge Marokkanen zo graag naar Europa?
www.youtube.com/watch?v=jYygSlGOx2Q&a...
Marokkaanse Gastarbeiders 40 jaar in Nederland spreekt nu Limburgs
www.youtube.com/watch?v=8XgVSjJeKIQ&a...
geld delicten lifestyle Amsterdam jongeren Bijlmer
www.youtube.com/watch?v=q74WtAjUNWs&a...
Roxanne is GROOT geworden
www.youtube.com/watch?v=HDKnJw_q1AQ&a...
En zo begon het met de beste, de allerbeste bedoelingen...
www.youtube.com/watch?v=_u5adRhYikI&a...
Interessante linkjes, King. Ontluisterend, dat contrast tussen toen en nu. Gaandeweg zijn ze steeds meer gaan domineren. Dat religieuze fanatisme heb ik in mijn jeugd nooit in het straatbeeld gezien. Dat speelde zich toen blijkbaar keurig binnenshuis af.
Voor wat betreft Roxeanne (even los van dat roze colbert): terwijl iedereen gefocust was op haar ordinaire broertje bleek Roxeanne al die tijd het talent van de familie te zijn. Ze lijkt een geboren performer.
Nondeju, gisteren met werk wezen Wokken. Ik heb tegen de pijngrens aan gegeten. Nu met hartkloppingen op de bank en pijn in buik.
Elke keer weer dezelfde fout. Liever gewoon een a la carte, dan is" op is op"
De echte Schimanski werd elke ochtend zo wakker. Maar niet van het wokken.
Always making the same mistake, over and over again.
Nummertje van Anette Peacock trouwens.
@ k1100, en inderdaad nog wat goedkope whiskey van de Lidl uit Duitsland.
Ik denk dat ik deze maar als ruitenwisser vloeistof gebruik.
Het was weer leuk vanavond. Hoop dat ik er nog ben morgen en anders K-44C
Trusten en slaap lief @allen.
Slaap lekker lieve K. Knuffel van mij X
Geen idee wat K-44C betekend. Die mag je nog een x uitleggen :-))
Wat lezeres zegt.
@lezeres | 14-10-22 | 03:37:
Is 1100 hex.
@lezeres | 14-10-22 | 03:37:
www.binaryhexconverter.com/hex-to-dec...
hex omzetten naar binair en dan naar decimaal is makkelijker te begrijpen omdat een 16-tallig systeem raar overkomt.
@Wattman | 14-10-22 | 03:46:
Snap er nog steeds geen zak van.
@TheOne48 | 14-10-22 | 03:49: Ik ook niet, lol.
@Wattman | 14-10-22 | 03:46: Oh... ja... ach zo... hmm... Nee nu is het me helemaal duidelijk hoor. Ghe ghe ;-))
@TheOne48 | 14-10-22 | 03:49:
16 tot de macht 2 (*4)+ 16 tot de macht 1(*4) + 16 tot de macht 0(*12) kan ook denk ik
Waarbij 16 tot de macht 0 dus 1 is. alles tot de macht 0 is 1.
Een 16 tallig systeem. 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9,A,B,C,D,E,F.
C= 12
@Wattman | 14-10-22 | 04:01:
1024+64+12=1100 eureka
16 tot de macht 1 blijft 16
@Wattman | 14-10-22 | 04:08:
Moest ook even puzzelen (16 keer 16 (de 2de macht) keer 4) + (16 keer 4(de eerste macht))+ C=12 maal 16 tot de nulde macht blijft 12
@Wattman | 14-10-22 | 04:20:
Ik ben je helemaal kwijt.
@TheOne48 | 14-10-22 | 04:23:
Het klopt wel, je moet de 0 t/m F, zoals hierboven stond van rechts naar links lezen. als je 3 hexadecimale of hex cijfers + letters ziet dan hebben ze een bepaald gewicht. Het is een 16-tallig systeem, beetje raar. Wat er helemaal rechts staat kun je vermenigvuldigen met 1 (12 maal 1). Eentje links daarnaast kun je vermenigvuldigen met de waarde, 0 t/m F zoals hierboven staat dat C=12 en F=15, met 16 (4 maal 16), wat daar weer links staat op de derde positie kun je vermenigvuldigen met 16 maal 16 (256) maal de waarde (0.. F) die er staat enzovoort. Dus van rechts naar links C=12 + 16x4+ 256x4
@Wattman | 14-10-22 | 04:42:
Ohh zo simpel, zeg dat dan gelijk.
@TheOne48 | 14-10-22 | 04:44:
Haha, maar er zitten mankementen in mijn beschrijving. het klopt maar is niet volledig haha, vergeef me, de uitleg kan nog beter.
Eigenlijk legt de laatste zin het goed uit waarom 44C heximaal 1100 decimaal is. Van rechts naar links en dan (12 maal 1) + (16 maal 4) + (256 maal 4)
@Wattman | 14-10-22 | 04:49:
Maar dan andersom in de haakjes, jezus sorry (12=C maal 1) + (4 maal 16) + (4 maal 256)
@Wattman | 14-10-22 | 04:49:
Ik ben nog uit de tijd van a2 + b2 = c2, toen ben ik gestopt.
@TheOne48 | 14-10-22 | 04:57:
haha, maar vaak als ze het uitleggen is het niet zo geheimzinnig als het lijkt. Alleen lukt het uitleggen me nu niet zo goed.
Trouwens een goed ezelsbruggetje voor al dat sinus cosinus en tangens gedoe is het woord SOSCASTOA sinus = overstaande zijde / schuine zijde enzovoort.
En 16 is weer 7 om er nog een extra dimensie aan toe te voegen. ;)
@TheOne48 | 14-10-22 | 04:44:
Als er tientallig stond was het hetzelfde van rechts naar links (8 maal 1) + (4 maal 10) = 48, Theone48
Eno - Blank Frank
youtu.be/E5p-ceS1qT4
D'66 houdt dit kabinet nog steeds gegijzeld.
Sigrid Kaag heeft op een D'66 congres onder luid gejuich gezegd: "Zolang niet aan al onze milieu en klimaat eisen is voldaan komen die (bouw)vergunningen er niet"
Je ziet dit terug bij de gemeentes die nu aan het bouwen zijn, die bouwen nu op locaties waar ze voorheen niet zouden bouwen omdat het kut plekken zijn waar mensen eerst niet wilde wonen, maar waar nu wel geboiuwd mag worden ondanks dat D'66 de bouwvergunningen tegen houdt.
Dat worden dus woningen op industrieterreinen, langs het spoor en langs snelwegen.
Plekken met veel geluidsoverlast.
Deze huizen krijgen een clausule in het koopcontract dat je op zolder geen slaapkamers mag hebben i.v.m. de geluidsoverlast.
Plus ramen die niet open kunnen.
Zo voldoen die nieuwe woningen straks aan normen van de geluidsoverlast.
Omdat we met een tekort van 917.000 woningen nog steeds in een woningcrisis zitten mag je straks de hoofdprijs betalen tegen een extra hoge hypotheekrente.
Zit je straks met een onverkoopbare woning langs een snelweg waar je de hele dag geluidsoverlast hebt, waar de ramen niet open kunnen en waar je van het koopcontract niet op zolder mag slapen.
Het enige geluk dat je op zo'n locatie kunt hebben is dat je eerder dood gaat door de geluidsoverlast, de stress en het slaaptekort.
Heeft Kaag dat echt gezegd?
@Bataafje | 14-10-22 | 03:06:
“We praten week in, week uit over de vastgelopen woningmarkt. Maar als de uitstoot van stikstof niet snel omlaag gaat, komen die bouwvergunningen er niet.”
www.trouw.nl/politiek/d66-trekt-stree...
Dat lossen we op door kozijnen met ramen te plaatsen zonder raamkruk, na oplevering geven we de mensen het raamkrukje en dan zetten ze het maar zelf erop.
Dan hebben we op papier weer overal aan voldaan. De waanzin.
Wie had ooit gedacht dat de kleinzonen van de gastarbeiders uit Marokko, die destijds met hun koffertje en sjofele kleren en de pet in de hand een contractje kregen om bij de stadsreiniging en NS schoonmaak en glasfabrieken etc. aan de slag te gaan, zo'n 50 jaar later zo brutaal zouden worden om gewoon het Koninklijk Huis met de dood te bedreigen.
En nog serieus te nemen ook, want gewoon op klaarlichte dag schieten ze Peter R. de Vries ook neer.
Die dus minstens al de tweede Nederlander is die inderdaad is dood gemaakt door import/nieuwe Nederlanders. (van Gogh ook) en ik ben zeker een heleboel minder bekende Nederlanders vergeten, zoals slachtoffers van roofovervallen, en destijds ook die grensrechter etc.
Dit is niet oproepen tot haat, maar gewoon een constatering. Jaja, ik weet er zijn ook een heleboel goede Marokkanen, en Marokkaanse vrouwen die werken in de gezondheidszorg, apotheken, schoonmaak, kinderopvang enz., pakketbezorger, maatschappelijk werkers etc. En die ken ik ook, want waren mijn collega's.
En nog gaat er geen lampje branden bij onze ‘leiders’
Lag in het ziekenhuis, rolstoelgebonden toen. Wilde douchen. Kwam er een zuster aan. Schrok me rot. Een volkomen wit spook. Traditionel hoofddoek tot over de schouders. Wij naar de douche. Moest ik van de rolstoel naar de douche. Dus badjas uit en ik heb nog nooit iemand zo snel zien vertrekken. Nooit meer teruggezien en toen ik andere verpleegsters naar haar vroeg zeiden ze dat ze vertrokken was. Moslima's die je helpen, vergeet het maar.
Daarom wordt in de MSM angstvallig vermeden dat de dreiging, die zeker uit de hoek van de moccromaffia komt, te verbinden aan de moccromaffia. Taghi's naam wordt heel af en toe genoemd.
Benieuwd hoeveel "Nederlanders" zouden staan te juichen als het ooit waarheid wordt dat een aanslag op onze mensen lukt.
Gewoon van onze mensen, koningshuis (overbodig) en premier (lul met vingers maar toch), af blijven en anders gaan die gangsters maar lekker in Dubai wonen en daar de grote jongen uithangen.
Hier een polygoonjournaal waarin koningin Julia de allereerste Marokkaanse gastarbeider in hoogsteigen persoon ontvangt op het Centraal Station van Utrecht.
youtu.be/-9DSxIgb5Wg
Als zij had geweten dat zijn kleinkinderen haar achterkleinkinderen zo zouden bedreigen dan had zij hem met dezelfde trein terug gestuurd.
@Osdorpertje | 14-10-22 | 03:09: ik had precies dat filmpje in gedachten toen ik dit schreef, maar u heeft het gevonden. Als je dat beziet met de kennis van nu...
@Osdorpertje | 14-10-22 | 03:09:
Ben ooit eens 's nachts ergens een verkeerd gangetje diep ingelopen bij Utrecht CS.
Was ineens omgeven door gasten van Marokkaanse afkomst die waarschijnlijk ook verslaafd waren zo te zien. Was wel even een spannend moment, zoals ik het me herinner waren er toch ook Marokkanen die anderen tegenhielden om me te beroven of erger. Dat zou anders best verkeerd kunnen zijn afgelopen voor mij want het was 12 a 15 tegen ondergetekende geweest.
@K1100 | 14-10-22 | 03:00: Jammer, ik wel wel eens een keertje gewassen worden door een moslima in vol ornaat, Nummer 88 op de bucket lijst, lijkt me kinky. lol Nonnetjes bestaan die nog?
@K1100 | 14-10-22 | 03:00:
Waar schrok ze precies van?
@Wattman | 14-10-22 | 03:20:
In Vegas ‘s nachts verkeerde uitgang Ceasars, paar grote negers, ik dacht ohjee.
Viel mee. Hey man where are you from, have a nice time, pffoee.
@TheOne48 | 14-10-22 | 03:22:
Van die jas om zijn heertje..
@Osdorpertje | 14-10-22 | 03:09: Hahahaha, ik bedoelde deze
www.youtube.com/watch?v=jqd8ylmUQH8&a...
Het is echt hilarisch gemaakt, ook het sarcasme/steken onder water, neerbuigende en bekakt accent van Juliana, inclusief vlindermontuur. Koefnoen. En ze hebben ook nog een ouderwetse trein opgeduikeld ook. En een echte bontjas en kleding van die gastarbeider met colbertjasje. Ja zo liepen ze er inderdaad altijd bij. Een colbertjasje over een trui etc.
@TheOne48 | 14-10-22 | 03:30:
Vegas, het Uber kapitalisme meets goddeloosheid. En dat in Nevada... Heb daar mensen gezien die in het gangenstelsel leven, even van de gebaande paden af bij een bouwval. De nieuwsgierigheid wordt nog eens onze dood... En die negers, zwarten, mensen van kleur werkten waarschijnlijk als uitsmijter daar. Of niet.
In Utrecht centraal was het een gang die niet leidde naar de trein maar onder het station.
@Wattman | 14-10-22 | 03:20: Wat een eng verhaal dit Spriet. Jeetje wat had dat fout kunnen aflopen. Ze zullen je toch invalide trappen of nog erger. Je hebt een engeltje op je schouder gehad, zeker weten!
@King of the Oneliner | 14-10-22 | 03:20:
Je wordt niet meer gewassen. Je krijgt hete natte doekjes en zoek het maar uit verder.
@lezeres | 14-10-22 | 03:34:
Heb vele engelen gehad op mijn schouder, soms door net te doen of ik gek ben waarschijnlijk en soms omdat ik echt mazzel heb gehad. Met drank op weet ik zelf nooit welke kant ik op ga, vol overmoed, soms gek en vol bravoure maar nooit om ruzie uit te lokken.
Maar eens zal het lot zich keren tegen deze casino gedachte dus beter om wijs te worden.
@TheOne48 | 14-10-22 | 03:22:
Badjas uit en weg! Wat denk je zelf. Nee geen megalul, gewoon gemiddeld. Maar een blote vent deed het hem. Was een stagiaire. Twee dagen in dienst. En daar bleef het bij.
@Wattman | 14-10-22 | 03:39: Een klein beetje voorzichtig zijn is wel verstandig. Zeker vandaag de dag. Doen alsof je gek bent is trouwens heel slim. Dat leidt ze af. Heb ooit bij een agressietraining geleerd dat iets onverwachts geks doen, iets wat de aanvallers verbaasd, je tijd kan opleveren om te ontsnappen. :-))
@K1100 | 14-10-22 | 03:39: Ja, ik snap het, ze moest gewoon even wennen aan het formaat. LOL Ik had eens iemand , ze moest dus in de bar/restaurant staan, maar ze mocht alleen de koffie en de cola doen, want bier etc. was halal. Maar goed, ik wou het een beetje meer van de leuke kant zien vandaag, dus ik vind het leuk dat u Kasjmir heeft bekeken met die AI-tekeningen, heel boeiend. Robert Plant wist er wel wat van te maken met zijn vocalen, John Bonham beukt er lekker op los.
@K1100 | 14-10-22 | 03:39: dus u bent politie geweest in Den Haag? Dan heeft u heel wat gezien, denk ik. Nieuwjaars- 'feestjes", een soort total war. En dat waren, eerlijk gezegd merendeels autochtonen, dus vroeger was het ook niet alles. lol
@Wattman | 14-10-22 | 03:34: Soms kun je het beste maar niemand aankijken, maar ook niet schichtig lopen, maar relaxt, alsof je een monteur bent, die even verderop iets moet maken, of zo. En mocht je belaagd worden, misschien eerst proberen nog een joviale toon aan te slaan, alsof je ook een soort junkie bent. Of je moet gewoon ervaring hebben in zelfverdedigingssporten, of gewoon heel groot en breed zijn. lol. En sigaret uit doen, want anders willen ze bietsen.
@King of the Oneliner | 14-10-22 | 04:47:
Lol kerel, een man van de wereld.
Ja hallo junkies ik kom hier een warmtepomp installeren zodat jullie het ook warm krijgen in het ijspaleis Nederland.
@K1100 | 14-10-22 | 03:39: Je had net de pech dat ze in haar "oortjes" te horen kreeg dat ze een sociale woning toegewezen had gekregen, dan is werken voor een inkomen niet meer nodig.
En dan communiceren we van site naar site. Lijkt me lachen.
Lol, Joris buitenspel gezet.
Moet kunnen toch Joris?
*CreaBea is;-)*
zelfde tijd, zelfde gedachte...
Puik idee K. Valt me mee van zo’n ouwetje als jij:)
Wil geen party-pooper zijn, maar volgens mij begeef jij je op dit moment op glad ijs lieve vriend. We kunnen het beter over wat anders gaan hebben, denk ik echt!
@TheOne48 | 14-10-22 | 02:39:
Oudje? Ik voel me pas 87. Niet gek voor iemand van net 70 toch. Oeps, hier klopt iets niet. Kan er alleen niet opkomen. Leeftijd of Korsakov?
%@lezeres | 14-10-22 | 02:47:
Is al eerder gebeurd toen GS uit de lucht was. Alternatieve Stamcafé's. Je moet toch wat als je niet meer je favokroeg in kunt.
Idee!
Kan er iemand een webzijde oprichten genaamd:
Stamcafé-prison punt nl
Kunnen alle gebanden daar gezellig samenkomen en bier en whisky van lezeres drinken en de ribbelchips van Frau Merkel pikken. Het blijven wel misdadigers hè.
Jaja, en dan hier een lege kroeg. En wie wil daar de zware taak van Joris op zich nemen want het zijn natuurlijk wel bajesklanten.
Ik zou zelf niet weten hoe zoiets moet. Ik hoop eigenlijk dat er weer een keer een Generaal Pardon komt. Dat zou fijn zijn. Ach verwacht ze binnenkort wel terug. Tot die tijd laten merken dat we ze niet vergeten zijn.
@Wattman | 14-10-22 | 02:35: Hee leuk Spriet, je bent er nog :-)) Je hebt gelijk, er is dan een Joris nodig. Maar dan wordt het wel een beetje grappig want..... Waar gaat de bajes Joris hen dan naartoe sturen als ze stout zijn? Lol.
@Wattman | 14-10-22 | 02:35:
Gewoon switchen tussen twee sites. Kan makkelijk en de kroeg loopt echt niet leeg daardoor. Joris kennen ze daar niet. Het is een besloten gevangenis. Members only.
@lezeres | 14-10-22 | 02:40:
Mijn oproepen om Skickr vrij te laten worden steeds weggejorist.
Meer kan ik niet doen.
Aparte site voor langgestraften zou wel grappig zijn:)
@K1100 | 14-10-22 | 02:44:
Members only haha
@lezeres | 14-10-22 | 02:43:
TBS ? Levenslang, doodstraf ? Op zich was dat generaal pardon van levenslanggestraften destijds van GS niet eens zo onsympathiek.
@TheOne48 | 14-10-22 | 02:45: Maatje, het wordt weggejorist omdat je jouw oproepen nogal eisend neerzet i.p.v. vragend. Bedoel ik echt niet vervelend, dat weet je. Maar jij en K1100 lopen straks zelf het risico om een ban te krijgen. Even de rem erop!
@Wattman | 14-10-22 | 02:48: Als dat Generaal Pardon er niet was geweest, dan had ik nu misschien nog wel in de kerker gezeten. Dus ja, ik vond het zeker sympathiek Spriet! :-))
@lezeres | 14-10-22 | 02:51:
Ha, was ook eisend bedoeld, maar ook met een knipoog, anders formuleren, ga er over nadenken.
@TheOne48 | 14-10-22 | 02:45: Zoals ik hierboven aangeef. Vriendelijk vragen, niet eisen. En ook niet te vaak doen. Ik wil jou en K1100 nog lekker een poosje bij me houden hier in ons cafeetje! X
@lezeres | 14-10-22 | 02:59: Oh, had je antwoord nog niet gelezen maatje :-))
@lezeres | 14-10-22 | 02:59:
Ja wil ik ook. Wat betreft Skickr, die is speciaal voor mij #neverforget.
Kijk wel waar het schip strand:)
@lezeres | 14-10-22 | 02:51:
Het is een site los van GS. Geen relatie mee behalve dat er GS bajesklanten zitten. De beheerder van die site speelt Joris of niet. Ik verzin ook maar wat om toch contact te hebben met toch vaak sympathieke reaguurders. En dit leek me wel leuk.
Zelfs Joris zou moeten toegeven dat dit een creatieve oplossing is. Toch?
@lezeres | 14-10-22 | 02:54:
Heb jij je ooit zo misdragen ?
Gelukkig nu een brave ende evenwichtige wijze dame ;)
@TheOne48 | 14-10-22 | 03:04: Die Kikker weet echt wel dat hij bij jou heel wat potjes kan breken ;-)) Ben zelf trouwens ook zeer gesteld geraakt op die schelm, lol.
@K1100 | 14-10-22 | 03:08: Ja het is een creatieve oplossing, en leuk K1100. Nu nog iemand die dit op wil pakken.
@Wattman | 14-10-22 | 03:12: Ja toch Spriet? ;-)) Nou ik was er nog niet zo lang, wist nog niet goed van de hoed en de rand. Ik zei iets ongelooflijk doms. 2 reaguurders probeerden me nog te waarschuwen met het woord *mand*. Ik dacht, waar hebben jullie het toch over? Wat is dat *mand*? Pats, en daar ging ik. Had het toch niet terug kunnen nemen want ik was nog een zwitsal :-))
@lezeres | 14-10-22 | 03:22:
Mand !
@Wattman | 14-10-22 | 03:44: Archh! *Van schrik kauwgom doorgeslikt*.
Oke, ga mijn drankje ff opdrinken en dan plat. Een dikke knuffel voor: K1100, Theone, Kees, Bad en natuurlijk Neon. Spreek jullie later. Welterusten! Kus! Ps. Is Hoerie/jaja/floef alweer eens onder ons?
Trusten en slaap lief Lady.
Knuffel terug Lady. Morgen weer een dag.
Voor Lady M
Bettie Serveert - Drown Butterfly Drown, eerbetoon aan Boudewijn de Groot
m.youtube.com/watch?v=qwFwi8SdpnY
@K1100. Kende ik niet. Maar lekker. Dank. Je bent een lieverd!
@Lady Midnight | 14-10-22 | 01:57:
Graag gedaan. Je had er ook niets aan kunnen vinden. Maar ik dacht dat je Boudewijn leuk vond en dit is wel een leuke cover.
@.K1100. Ik houd idd van Boudewijn. Maar een geheel nieuwe insteek is soms heel verrassend. Dit dus.
Mensen, even TheOne wakker stampen zodat ie van zijn stoel dondert. Allemaal tegelijk in 3, 2 en 1.
Ok wakker nu.
Mijn zoon weekendje naar Barcelona, leuk voor ‘m.
Mijn ex vroeg me net of ik truien nodig had voor mijn vrouw, niet nodig maar wel lief dat ze daar aan denkt.
Vannacht weer weggejorist om oproep free R. Skickr.
Alle hoogtepuntjes van vandaag.
Hoe was jouw dag K.?
@TheOne48 | 14-10-22 | 01:47:
Rustig, beetje afwisselen in de zon en dan weer in de schaduw om af te koelen. Oh ja, ook nog gedouchd ;-)
Ik zou dat oproepen maar even laten. Te vaak en Joris grijpt dan genadelos in en dan zie je elke dag dat tellertje in beeld hoe lang je nog mag zitten. En dat duurt laaannngggg!
@TheOne48 | 14-10-22 | 01:47:
Maar gaan ze de verwarming in het verzorgingshuis dan lager zetten. Dat zou echt schofterig zijn!
En laat je zoon maar op zijn portemonne letten.
@K1100 | 14-10-22 | 01:58:
Lager zetten verwarming nog geen sprake van, maar je weet maar nooit.
In dat soort steden altijd tricky. Hou sowieso altijd mijn hart vast als mijn kinderen ergens naartoe gaan. Andere zoon moest paar keer naar Saoudi-Arabie voor werk, was ik niet blij mee.
@TheOne48 | 14-10-22 | 02:05:
Barcelona jaren geleden. Wij liepen op de Ramblas en ik had al snel in de gaten dat er een vent achter ons liep die ik niet vetrouwde. Op een gegeven moment kwam hij en wilde de tas van mevr. K. jatten. Is ietwat verkeerd voor hem afgelopen. Heeft hij nog dagen plezier van gehad. Ik ben altijd op mijn hoede. Soort instinct. Overgehouden van mijn jaren in DenHaag.
@K1100 | 14-10-22 | 02:13:
Stoere actie K. Gelukkig zelf niet meegemaakt in Barcelona. Ben ook altijd op m’n qui vive.
@TheOne48 | 14-10-22 | 02:20:
Oud politieman, logisch.
@K1100 | 14-10-22 | 02:25:
Ja klopt, in m’n vrije tijd nog winkeldieven gepakt. Ik zag alles, ben nu wat minder scherp, maar toch.
@K1100 | 14-10-22 | 02:13: Waarom Barcelona zo inkleuren, waarom niet
Caracas of El Salvador , Parijs, etc.?...
@K1100 | 14-10-22 | 02:13:
Op de Ramblas stikt het van de sujetten die je beter niet kunt vertrouwen zeker rond 2 a 3 in de nacht. Voelt dan wel weer heel Hollands vertrouwd omdat het allemaal gasten zijn die je hier ook meer dan genoeg ziet, Finnen..
@vanvandaag | 14-10-22 | 02:28:
Kan overal gebeuren. Maar ging nu eenmaal over Barcelona.
@vanvandaag | 14-10-22 | 02:28:
Het is van alle tijd... eh steden.
@Wattman | 14-10-22 | 02:31:
Yep, meestal géén "Spanjaarden"
@TheOne48 | 14-10-22 | 02:32:
Ben er een paar keer geweest met mijn huidige lief maar die ziet alleen het beste in mensen (daarom is ze nog steeds bij me ondanks soms wat turbulentie) en ze zette in het begin steeds haar handtas gewoon vol op tafel. Zie zelf alleen het scum wat er rondloopt en legde haar uit dat het handiger zou zijn om die handtas in drukke gebieden niet zo voor het aanbieden neer te zetten.
@Wattman | 14-10-22 | 02:45:
Klinkt als een hele lieve lief. Jammer dat je gewoon niet meer lief en onbevangen kan zijn tegenwoordig.
@TheOne48 | 14-10-22 | 03:08:
Dat is ze ook, een hele lieve lief (hartje) gelukkig niet al te burgerlijk..
Amalia heeft niemand iets misdaan. Haar oma deugt voor geen meter met de idiote keuze om haar paard te vernoemen naar de moordenaar van iemand die juist een eind wilde aan instroom uit bepaalde landen zoals Marokko.
De ironie dat juist de mocromaffia achter de kleindochter van Bea aan zit.
Gewoon blijven volhouden dat de immigratie uit niet Westerse landen goed voor ons is.
Oh, Wattman, ik lees nu pas jouw comment, die ikzelf nog eens in andere woorden hierboven dunnetjes over doe. lol.
@King of the Oneliner | 14-10-22 | 02:48:
Ja maar ik kon geen oneliner maken ;)
Goeiellenacht allen.
Puike lieve punkrock van Amerikaanse snit;
m.youtube.com/watch?v=KrUPF2qy-Uo
Lagwagon - Making friends", live, 1991, ergens.
N.a.v een tegel van KOTO over AI generated images deze van Led Zeppelin, Kashmir.
m.youtube.com/watch?v=un0XZMubeCE
Ah, u heeft het ook fascinerend gevonden. het lijken net kleurplaten voor volwassenen, mijn kind vond het griezelig. Sommige zijn heel goed geslaagd qua muziek/beeld.
Inmiddels is Nederland dus verworden tot een land waarin een meisje van 18 - dat toevallig van goeden huize is - niet meer naar buiten kan omdat haar leven wordt bedreigd. Verschillende kwalificaties komen bij mij boven. 'Gaaf' zit er niet tussen.
Icehouse - Hey Little Girl
youtu.be/YZQWTnrJMS0
Dit meisje heeft de DSI achter haar aan lopen (en ik zou willen dat alle meisjes dat hebben). Zou mooi zijn als al die imbecielen die normaliter eender een meiske zomaar aanvallen, net als bij onze Prinses ook door een DSI team aangepakt worden. Helaas is het DSI team niet zo groot.
MG goed dat je dit, op dit weifelende uur, aankaart.
Volgens mij zijn we hiermee door een ondergrens gezakt.
Ooit was ik (9 jaar) Monarchistisch want ik hield van Onze Juliana.
Later leerde ik van het leven dat het Koningshuis ook sterfgevallen kent. En dat de opvolging gaten liet vallen.
Jaar na jaar bleken de leden van ons Koningshuis kwetsbaarder want niet louter Royalistisch maar ook Realistisch.
Wat er nu gebeurt is een twist tussen Royal en Crimineel. ROYAL WAS SINDS DE VEERTIENDE EEUW al verdacht want hoezo kan een kleine club/familie alle macht verkrijgen ?
@Rene Freauger | 14-10-22 | 01:23:
Waar, maar ik vrees dat de DSI hier ook geen garantie is. Ik kan me de onrust en angst van Amalia en haar ouders alleen maar voorstellen. Wanneer is het dan weer veilig?
Ja vreselijk toch Mickey. Dit zou je zo'n 10 jaar terug toch helemaal niet geloofd hebben dat dit mogelijk is. Word hier zo kwaad om.
Prachtig liedje trouwens! *Mickey een lekker drankje aanreikt en er meteen maar zelf ook één neemt* :-))
@lezeres | 14-10-22 | 01:34:
Heerlijk die whisky van hierboven;-)
@LD69 | 14-10-22 | 01:32:
Ook ik keek vroeger uit naar koninginnedag, LD. De laatste jaren ben ik een stuk minder enthousiast. Het wil er bij mij bijvoorbeeld niet in dat ik, als geboren Nederlandse, een Argentijns burgermeisje moet aanspreken met 'Majesteit'. Temeer daar ik vraagtekens heb bij diens ambities en affiliaties, zoals die met het WEF. Dat laat onverlet dat wat er nu speelt rond de veiligheid van het koningshuis onverteerbaar is. .
@MickeyGouda | 14-10-22 | 01:34:
Het zal nooit een garantie zijn. Net zomin dat u als ouder elk moment bij uw kinderen kunt zijn. Gelukkig heeft Amalia onze DSI er achter staan. En ik snap dat niet ieder meisje dat heeft, maar met het Taghi verhaal ben ik wel blij voor haar dat ze beschermd wordt.
@lezeres | 14-10-22 | 01:34:
Hier nog één, lezeres. Ik schenk er voor allebei nog één in om de nare smaak van de realiteit weg te spoelen. Proost!
@Rene Freauger | 14-10-22 | 01:51:
Ik ook!
@MickeyGouda | 14-10-22 | 01:53: Ah dank je Mickey. Soms heb ik het gevoel dat we met z'n allen in een hele bizarre, nare klucht meespelen. Eéntje waar je niet uit kan stappen, al wil je het nog zo graag.
@MickeyGouda | 14-10-22 | 01:34: inderdaad. Zo dieptriest.
Wat glijdt dit land af. Ik hoop dat ze naar t buitenland gaat en daar iets veiliger kan zijn.
Goeie......,
Zat ik vanmiddag het Stamcafé uit te lezen want de ochtendploeg wil je niet missen. Dus zag ik ook dat ik bijna doodvermoord was door Joris. Gelukkis is het bij een paar blauwe plekken gebleven. Dus vandaag in een ander topic uit zelfbescherming maar iemand achter een blokje gezet. Anders kan ik weer een maandje of langer de kerker in. Is misschien ook wel gezellig met al die lotgenoten daar.
Johnny Cash, St. Quentin
m.youtube.com/watch?v=J2_ih2a5yuk
Soms is dat verstandig. Fijn dat je nog op vrije voeten bent!
Ja ik zag het ook K1100. Wilde je vanavond een hint geven maar gelukkig heb je zelf aan een blokje gedacht. Ben heel blij dat je er nog bent :-))
Zo maar eens even weer een bezoekje brengen aan de kerker. Patje, Kikker en co zijn vast al weer door het bier heen. De kerker zit behoorlijk vol naar mijn idee. Kees hield toen een soort lijstje bij, dat loog er niet om. Ik zag dat Snapal inmiddels ook tot de "gelukkigen" behoord.
@MickeyGouda | 14-10-22 | 01:23:
Bij hem moet ik op mijn handen blijven zitten maar sims lukt me dat echt niet. Heeft me al wat keren een ban opgeleverd. Dus dan zomaar.
@lezeres | 14-10-22 | 01:24:
Ja het raakt aardig vol daar. Snapal dus ook al. Doe het niet graag maar ik heb geen bloed meer onder mijn nagels wat er nog onderuit getrokken kon worden.
@K1100 | 14-10-22 | 01:28: Ik kan zelf ook nog wel eens driftig worden, als ik zie hoe iemand anderen aan het sarren is of enorm neerbuigend doet. Ken het gevoel. Maar het is geen kerker waard. *K1100 een glaasje whisky aanreikt* :-))
@K1100 | 14-10-22 | 01:28:
Och snapal ook al, jeetje wat erg.
Wat zijn jullie toch ook een stelletje kleffe slijmjurken bij elkaar.
@Wattman | 14-10-22 | 01:43:
Ik vind jou ook lief. Helpt dat een beetje, misschien voel je je buitengesloten?
@Wattman | 14-10-22 | 01:43: Haha Spriet. Snapal en ik gaan niet echt goed samen. Heb het vooral in het verleden nogal eens met hem aan de stok gehad. Maar hij hoort erbij, dus ik meld het wel even. En nou even niet lelijk tegen me doen. Zit onder de pijnstillers al twee dagen. Gewoon even een beetje lief doen tegen me. Koffie? Of voor jou ook een lekker glaasje whiskey of whisky? Proost jij moppersmurf! ;-))
De opname in de gevangenis zelf. :
youtu.be/7e2B-thaJG0 en in bijna "4K"
@Zwizalletju | 14-10-22 | 01:59:
Geweldig, had ik over het hoofd gezien. Bedankt.
@Zwizalletju | 14-10-22 | 01:59: Zo hee wat cool dit! Mooi, en bijzonder toepasselijk.
Oepsiedaisy, Had jouw link met hetzelfde liedje over het hoofd gezien!
Down to memory lane voor iedereen... Kent u de ijscoman nog?
www.dailymotion.com/video/x2hx1o2
Ze hebben wel echt een KUT zakmes die Zwitsers
Mijn zus woont en werkt in Oostenrijk. Woont in een dorpje bij de Swarovsky fabriek. Ze komt wel eens naar NL maar weet niet hoe snel ze weer terug moet.
@K1100 | 14-10-22 | 01:33:
Mijn zuster werkt in de buurt van de Forbo fabriek en weet ook niet hoe snel ze thuis moet komen.
@Rene Freauger | 14-10-22 | 02:04:
Die moest ik opzoeken maar dat kan overal zijn zelfs Rusland;-)
www.forbo.com/flooring/nl-nl/over-ons...
Goedenacht lieve reaguurders. Ik heb geen inbreng. Laat mij nog een klein uurtje verrassen. Ik lees wel mee:-).
Uw nick zou toch anders vermoeden en roepen dat u op dit tijdstip op uw best zou zijn
Chris Norman – Midnight Lady (1986)
▶ www.youtube.com/watch?v=rfoUrdznAZM
Brendan en The Boogie Woogie Queen ( Ladyva) op de publieke piano, 16 minuten.
youtu.be/_ZlFOZMPbdY
Ach Lady, hebben we allemaal wel eens. Ik lees ook tot het onderwerp van het topic een beetje verwatert en kom dus ook pas laat binnen. Geen zin om over huizen te praten die toch niet gebouwd gaan worden.
@Kees. Lekker nummer. Mannen in pak... hebben toch wel iets. Zeker als ze een lekkere kont hebben;-).
@Rene. Soms ben ik ff niet op mijn best. Vandaag is zo'n dag. Lees en luister ik liever.
@Zwitzalletju. Echt geweldig!!!. Dank!
@K1100. Exact. En vaak hebben andere reaguurders veel heldere verklaringen. Ik lees ze en sla het op. Ik leer best veel hier:-). En je bent nooit te oud om te leren.
Trusten allemaal wij gaan slapen met deze rustige regen opname.
www.youtube.com/watch?v=LVFELw1csyI&a...
Mvgrt
Nou, tis wel weer een tijdje stil he? Wat vinden we van de 15 mio die we weer aan Oekraine sturen met luchtverdediging? Ik vind het prima, maar hoeveel raketten is dan 15 mio?? 15? 30?
4.
Ik gooi hem er in hoor in deze kroeg. Heerlijk
www.youtube.com/watch?v=Hphwfq1wLJs&a...
mvgrt
De wereldwijd meest bekeken Jiskefet , denk ik : www.youtube.com/watch?v=E_6d3JBBo4s (English Sports) lees ook de comments.
Laatst nog met m'n Engelse vriendin bekeken. Blijft lachen en zij kon er de humor ook van inzien.
Zwizalletju | 14-10-22 | 00:32 |
Korter mand. ;-) Ha ha
www.youtube.com/watch?v=mfjKf1t2ILk&a...
Mvgrt
@Zeebonkus | 14-10-22 | 00:35: Toen ik nog werkte dit aan Engelse en US expats laten zien... die ook lagen dubbel.
Lekker,
Donna Summer - I Feel Love (Live)
www.youtube.com/watch?v=f0h8Pjf4vNM
Politici zijn bijna net zo onaantastbaar als de mocromaffia. Gaat niet veranderen.
@whitechocolateface | 14-10-22 | 00:33:
Als je er goed naar kijkt, heeft Den Haag de bevolking in gijzeling
Dus in de drukste provincies moet het nog drukker worden.. mooie oplossing. Je zou het toch andersom verwachten. Vind ik als bewoner van Twente (geen Tukker) niet erg.
Ja inderdaad, plemp een paar megaflats in de randstad.
Mijn kinderen gooien elkaar helemaal dood met 'memes'.
Maar deze vind ik dan wel weer leuk:
i.redd.it/twlfvvtif0961.jpg
(voor de Star Wars fans)
Hi Papa. Ik vind memes vaak wel leuk! Deze begrijp ik maar half door gebrek aan kennis van de Star Wars films. Hoe staat het met de liefde Papa? Nog iets nieuws gebeurd? ;-))
@lezeres | 14-10-22 | 00:28: Hmmm... ik ga over een paar weken naar een concert met de stranddame. Zin in!
@Papa Jones | 14-10-22 | 00:45: Wat gezellig Papa! Wat voor concert als ik vragen mag? (Ik ben helegaar niet nieuwsgierig of zo. Echt niet! Hihi ;-))
@lezeres | 14-10-22 | 00:51: Een optreden van het Metropole Orkest met wat mensen uit Afrika, 3MA geloof ik.
@Papa Jones | 14-10-22 | 01:14: Leuk hoor Papa. Wel braaf blijven hé! Als een koorknaapje zeg maar. Maar wel lekker genieten :-))
@lezeres | 14-10-22 | 01:28: Haha!
Hoe sneu ik het ook vind voor Amalia en de rest van de koninklijke familie... Dat het zo ver heeft moeten komen. Ik proef de symboliek en de ironie van onze bedreigde en ondergedoken kroon. Voor de mocromafia. Het verval van Nederland in een notendop...
Ook voor het koningshuis komt het nu wel erg dichtbij. Welkom, welkom in mijn land.
Volgens mij is er een ondergrens overschreden. En als we de Mocromaffia effectief willen verwijderen zullen we wellicht drastische maatregelen moeten nemen. N=0 toch ?
Enorm sneu inderdaad. Die laatste zin van u. IJzersterk! Zal er nu dan eindelijk wel, (meer, betere), actie worden ondernomen?! Heb er een hard hoofd in. Denk wel even terug aan mijn werk met AMA's We klaagden als medewerkers dat we toch wel erg veel te maken kregen met bedreiging en geweld. Er gebeurde niets. Totdat één van de leidinggevenden werd bedreigd met een fietsketting. Plotseling werd er wel van alles in gang gezet, en werden de bedreigingen serieus genomen. Zou er nu dan toch.....???
@lezeres | 14-10-22 | 00:41:
Mijn ervaring: leidinggevenden zijn in principe hard nodig maar ze luisteren teveel naar de laag daarboven.
Ik had een leidinggevende die het besluit had genomen om naar zijn ondergeschikten te luisteren. Zijn motivatie: als ik naar mijn workerbee's luister en hun aanmerkingen serieus neem dan werken ze voor mij, en dan werken ze harder: Voor Mij.
En na niet al te lange tijd was hij bij beiden favoriet.
Inmiddels is hij gepromoveerd en terecht en heb ik weer zo'n ene klootschopper: likken naar boven en van onderen, je weet het wel.
@LD69 | 14-10-22 | 00:52: Ja ik weet het. Wat kan het toch enorm veel verschil maken wat voor leidinggevende je hebt. Met een goede leidinggevende die zijn/haar mensen serieus neemt, is het werk zoveel leuker en lichter. Helaas... dit is lang niet altijd het geval.
@lezeres | 14-10-22 | 01:08:
Lieve lezeres, dit is precies wat ik bedoel. Een leidinggevende hoeft zich niet te gedragen als een leidingzuigende. Zijn zorgen staan éen op éen op de werkvloer. En natuurlijk moet hij zich verantwoorden naar boven, dat weten we allemaal. Maar zijn zorgvloer staat of valt met waar hij/zij voor gaat.
En wat jij en ik aankaarten, ik hoop dat menig koekeloerder (want geloof me, GS wordt stevig bekeken) zijn goede conclusie trekt.
Ciao tutti !
@LD69 | 14-10-22 | 00:52: Dat volk dus... geen notie. Personeel niet meer gemotiveerd. ´slecht hazen vangen... etc.
@LD69 | 14-10-22 | 01:21: Lol, een leidingzuigende! Dit maken we het nieuwe woord van het jaar. Super gevonden dit! :-))
Maar goed, on a positive note, toch een lekker plaatje ontdekt vandaag:
www.youtube.com/watch?v=0Sa8IFGoXBk
Heeft wat avangardistisch en soms wat punkachtigs tussen de black metal door, aangename verrassing met natuurlijk een geweldige hoes.
Klinkt wel lekker ja. Die hoes is grandioos maar ik vraag me wel af of dit je reputatie als Black metalband ten goede komt hehe. Meer iets voor een grindcore bandje.
Goedenavond beste mensen een rondje van mij maar niet meer dan 1000 hoor.
www.youtube.com/watch?v=NBhN5PewIgM&a...
Mvgrt
Dus, dan vlieg je terug vanuit een zogenaamd derde wereldland ( Thailand ) wat perfect ging via een zogenaamde terroristensponsorende annex homohatende annex vrouwenonderdrukkersnatie ( Saoedi-Arabie ) wat ook perfect ging naar dat gave landje wat overal in de wereld in de top 3 van de goede lijstjes staat en wat een puinbende. Kregen het amper voor elkaar om de koffers op te voeren, de douane had geen zin in klagende reizigers en verdween dus maar gewoon ( an sich niet erg, maar het hoort natuurlijk niet zo ), de spoorwegen krijgen het niet voor elkaar om tussen nu en 2 maanden een trein te laten rijden tussen fucking Kampen en fucking Lelystad en tot overmaat van ramp wordt je in de bus ook nog betuttelend gemaand om je hand op te steken bij de halte zodat de chauffeur ziet dat je meewilt, dat je als je moet staan omdat er geen zitplaats is je je goed moet vasthouden! ( inclusief uitroepteken ) omdat de bus misschien
wel heel hard moet remmen en nog iets soortgelijk lulligs wat ik ben vergeten. Had er eigenlijk foto's van moeten nemen, de debilisering in optima forma...
Maar goed. Wat een land, en dan ben je pas een paar uur terug en dan denk je, nee, dit is niet het land waar ik ben opgegroeid en niet het land waar ik oud wil worden. Een land waar de professionals alles weten maar niets kunnen.
Man man man... En dan ook nog eens die zure kutten zo onderweg. Ik zeg 1 ding, die "pinguins" in Saoedi-Arabie lopen er minder sjaggerijnig en meer benaderbaar bij dan dat volk hier.
"Ga dan, Graai", in 3, 2, 1... verwacht....
Beste ding is; nu dat je thuis bent kun je wel weer op je eigen plee zitten, en je eigen douche.. en je eigen bed.
@Rene Freauger | 14-10-22 | 00:04:
Dat is inderdaad wel weer prettig maar om eerlijk te zijn, als het kon vloog ik morgen weer terug.
Welkom "thuis" Graaisnaaiert ! Gelukkig hoefde je nog nergens op het dak te zitten.
www.alamy.com/stock-photo/india-train...
www.youtube.com/watch?v=-qNthLakb6Q
@LD69 | 14-10-22 | 00:13:
Dank.
En gheghe, ja, ik zeg, "nog niet", we zijn hier koningen in het creeeren van schaarste en het vervolgens de ruimte in beprijzen. Nederland, waterland, heeft watertekort. Tot voor een jaar of 5 werd je opgesloten in een inrichting als je dat zei, nu is het staand beleid...
Relax.....
@Graaisnaaiert | 14-10-22 | 00:19:
Dat woord 'beprijzen' en vooral de gevolgen daarvan gaan nog eens heel groot worden in dit land.
Ben ik bang.
Ooit ben ik geboren in een voortreffelijk gecultiveerd en toch natuurlijk land maar inmiddels is het hier steeds meer kunstmatig.
Woningnood: kunstmatig gecreëerd want de huizenprijzen mogen niet dalen.
Stikstofnood: hoewel het moeras (dat NL van oorsprong is) vanzelf steeds vruchtbaarder wordt mag dat niet meer. En hebben allerlei Johan Vollenbroekskes een manier gevonden om zichzelf te profileren en de rest van ons in de bek te tuffen.
Energienood: Je woont aan de rand van een gigantisch oerbos, je hebt een kloofbijl die scherp is, een kliefhamer on-the-edge. Je hebt een midgedwidger paraat, je hebt een handbijl en je weet hoe je aanmaakhoutjes kan splijten (eventueel met die overmaatse machete die je op straat vond nadat Denzel werd aangehouden).
Maar nee: je móét van het gas af en anders ben je een blanke boze energiepauper.
Thuiskomen voelt niet meer als thuiskomen, heel herkenbaar.
We zijn geen land meer maar een globalistisch bedrijf. En al die lijstjes kun je gerust met een korreltje zout nemen. De beste zorg van de wereld, proest.
Wunschdenken hoch 3. Hetzelfde als met elektrisch rijden. De praktijk is iets weerbarstiger.
Geinige site zo voor het slapen gaan. Je kiest een atoombom en de stad waar hij terecht komt uit en ziet vervolgens de effecten.
nuclearsecrecy.com/nukemap/
Met een SS25 op Den Haag kan ik nog steeds spinazie uit eigen tuin eten, doen!
Gelukkig is onze gemiddelde dictator 70 jaar oud (in leven en welzijn) en weet hij niet al te veel van ICT, laat staan hoe hij een muis moet bedienen.
www.youtube.com/watch?v=2GNmDtEkqbI
Met 1 Tsar Bomba (die van 100 Mt dan) op Utrecht heb je het grootste deel van Nederland wel te pakken.
@Deksmaat | 14-10-22 | 00:10:
Breng hem toch maar liever niet op idëeeen..
Ik kijk nu naar een film waarin een rondborstige sleazy dame op rolschaatsen rondrijdt, met een rugzak met daarin een kleine jive talking krokodil (niet paars). De mensheid is soms wonderlijk.
Jij hebt vast iets heel lekkers gerookt Muxje! ;-))
@lezeres | 13-10-22 | 23:56: Niks, maar wel een lekkere whisky. Die film heet trouwens Rollergator. Een solide 1.2 op IMDB, maar ik kijk uiteraard de Rifftrax-versie met ongezouten commentaar erbij.
@Muxje | 14-10-22 | 00:01: Uiteraard Muxje! (Geen flauw idee wat een Rifftrax-versie inhoud, maar ik laat me natuurlijk niet kennen) ;-))
@Muxje | 14-10-22 | 00:01:
Proost Muxje !
Ik drink een Benriach Ten, een prima (en toch niet heel bijzondere single malt). En jij ?
@LD69 | 14-10-22 | 00:09: Een Tullibardine "the Murphy" (hoe komen ze toch aan die namen?)
@Muxje | 14-10-22 | 00:24:
Tullibardine: 't Is een buurtschap; agrarisch, anderhalve man en een paardenkop.
Benriach, in Schots Gaelic 'the big rock'.
@PPuk | 14-10-22 | 00:35:
Txh, dat wist ik niet.
@LD69 | 14-10-22 | 00:45:
Tulli, of iedere schrijfwijze die erop lijkt heeft met de aanwezigheid van (soms) overvloedig water te maken, betekent in gaelic (zowel Iers asls Schots ook 'flood' of wat wij zouden zeggen 'overlast'. Niet 'overstroming'.).
@Muxje | 14-10-22 | 00:24:
Een Tullibardine "the Murphy". Ik ben stante pede jaloers.
Dit/dat klinkt zuiver exclusief en toegewijd. Neem aan dat de smaak daar in de buurt komt. Of op z'n minst het etiket recht doet.
Die namen zijn toch niet toevallig. Elke Schot die bewust is van zijn afkomst en achtergrond weet dat 'Ancestry' meerwaarde heeft en bij juist gebruik doekoe in het laatdje brengt.
Nogmaals proost Muxje.
Jiskefet: Een land naar keuze Bombaderen youtu.be/dSddW6XCdaE
Deze is ook leuk:
Sport op Stelten - De Zwemster
youtu.be/U-qmUG7RFhs
Deze vind ik de allerleukste, Lelystad tis een end.
Jiskefet - In de caravan
www.youtube.com/watch?v=L_Au4HA345w
@Papa Jones | 13-10-22 | 23:55: Ja, geweldig. Wat hebben die gasten toch een fantastisch werk geleverd. !
Let ook even op hoeveel gemeenten plannen hebben voor nieuwbouwwijken met een zeer laag aantal parkeerplaatsen en een niet bestaand openbaar vervoersnetwerk. Geld voor dergelijke voorzieningen is er niet. Bouwgrond is duur gemaakt want die regenboogbankjes kosten een duit. Maar ja, alleen de werkende belastingslaven moeten straks de deur uit dus dat scheelt.
? Zoals ik de huidige nieuwbouw ken, dan wordt er voor een inpandige garage gekozen. Of in elk geval in Amsterdam. Je betaalt in je huur voor de parkeerplaats, maar hij is altijd voor jou.
@Rene Freauger | 13-10-22 | 23:50: Amsterdam is niet echt de maat der dingen.
@Muxje | 14-10-22 | 00:04:
Fair enough, maar had het idee dat dat in de huidige steden een algemeen bouwbesluit was geworden. Juist om al de auto’s van de straat te weren.
Ga eens de breedte van de gevels meten en vergelijk dat met de lengte van de gemiddelde auto.
Conclusie: dat gaat niet passen, auto's die langer zijn dan de gevels breed, dan heb je inderdaad plaats tekort. Zeker als je meetelt dat om een beetje te leven beide pouders fulltime moeten werken dus er ook gewoon 2 auto's voor de deur moeten staan ( want dat ov, dat is gewoon kut hier. En duur ).
@Graaisnaaiert | 14-10-22 | 00:11:
En precies hierom dat er met nieuwbouwFLATS, er een inpandige garage wordt gebouwd, om de auto’s niet meer op straat te hebben.
Met de goed presterende ´tiny houses´moet het gewoon wel lukken. En de´woke´ook blij.
@vanvandaag | 14-10-22 | 02:15: Voorbeeld tiny house, en grote toekomstverwachinng www.voordewereldvanmorgen.nl/artikele...
Mag 't simpel en puur, vanavond?
Wang Dang Doodle - Koko Taylor w Little Walter
youtu.be/qyUHkY0K8HE
Lekker Pietje! Jaloers op die stoere stem van haar. Ik moet minstens een halve fles whiskey drinken en een super grote sigaar roken, om maar een beetje in de buurt te komen, lol :-))
Arctic Monkeys - Dancing Shoes
youtu.be/25xNOeXvQLY
Want 900.000 woningen met gemiddeld 2,3 bewoners zijn veel beter voor het milieu dan groene weilanden met koeien of schapen.
Ligt er natuurlijk wel aan hoe lang een koe of schaap doucht...
@Roos | 13-10-22 | 23:49: Proest! Haha
@Roos | 13-10-22 | 23:49:
Zou een schaap met een douchekapje douchen?
Dit lijkt me wel wat om zo begraven te worden. iig niet zo treurig,
www.youtube.com/watch?v=6liIusZApDo
Don-der-op. Emigreren met z’n allen
Heeft u misschien een foldertje van de Marokkaanse COA? Ik heb gehoord dat het weerbericht daar uitzonderijk positief is komende winter.
Vanavond werd ik uitgemaakt voor Goebbels, door mijn tienerzoon.
Dat zijn nou de aardige dingen, wanneer je kind interesse voor geschiedenis heeft.
Je kunt ook goed overweg met propaganda?
Ben je maar 1,65 m dan ?
Nu ben ik wel benieuwd naar uw betoog dan, dat uw zoon u Goebbels (correct of niet) noemt.
@Roos | 13-10-22 | 23:45: Nou, ik herkén propaganda.
Maar goed, ik droeg mijn zoon op even naar boven op te hoepelen. Ik vond het wel een eer.
@Rene Freauger | 13-10-22 | 23:51: Nou dat dus... hij was vervelend en ik dirigeerde hem naar zijn kamer, haha.
@Papa Jones | 13-10-22 | 23:52:
U snapt dat de volgende keer u de titel Rommel krijgt?
@Papa Jones | 13-10-22 | 23:52:
En als u meneer z’n telefoon ontneemt, dat u gelijk Hitler wordt? ;)
Blijkbaar is hij onder de indruk van uw effectieve communicatie.
@Blauwpetje | 14-10-22 | 00:01:
Wollt ihr denn Krieg? Wollt ihr den Totalen Krieg?
Zoiets?
@Rene Freauger | 13-10-22 | 23:58: Nou, hij zegt dan hooguit dat Hitler een koorknaapje was vergeleken bij mij.
@Papa Jones | 14-10-22 | 00:08:
-
Het toont zeker historisch besef als je weet wat een koorknaapje was ....
@bisbisbis | 14-10-22 | 00:36: Ja nou goed, het zal niet veel soeps zijn maar ik ben niet het koorknaapje hier he.
Goering was in ieder geval nog een gezellige dikkerd... Tenminste, zo zag hij eruit.
Sprak hij het correct uit? Zomaar een absurde vraag?
@King of the Oneliner | 14-10-22 | 02:55: Hij sprak het uit als 'Geubels'.
Met een Duitse 'G' uiteraard...
Ik moet zeggen dat ik het zelf niet weet.
Hugo gaat ze toch wel hoogstpersoonlijk bouwen he? Met zijn eigen twee handjes en kekke schoenen? Zodat we zeker weten dat we voorlopig niks meer van hem horen?
Als zijn huizen net zo solide zijn als zijn beleid, dan zijn dat na een paar dagen slechts nog rokende puinhopen.
Beslissen een stel stropdassen en mantelpakjes, die volledig buiten de werkelijkheid leven even snel na de lunch dat er 900.000 woningen gaan worden gebouwd in 8 jaar, dat is 2163,4 woning per week.
Ik heb 1 vraag,.... Wie gaat ze bouwen?
De kinderen en kleinkinderen van Hugo
Dankzij zijn andere aangekondigde maatregelen hebben inmiddels vrijwel alle investeerders in huurwoningen zich teruggetrokken uit bestaande projecten om meer woningen te realiseren. Die woningen komen er alleen nog maar met wat handjeklap met de corporaties, of als je projectontwikkelaars dwingt om ook wat betaalbare huurwoningen neer te zetten, zoals nu al gebeurt. Die goedkope woningen worden trouwens betaald door de kopers in die wijken.
@Muxje | 13-10-22 | 23:44: Maar dan nog is er niemand die ze kan bouwen, iedereen is de afgelopen jaren geadviseerd om vooral door te leren want anders eindig je in de bouw, dus nu hebben we een heel land vol met peuten en logen , maar geen een fatsoenlijke bouwvakker.
Dames en Heren, oftewel, beide deuren, ik ga op bed, druk bestaan hier en morgen weer een drukke dag, vol met onverwachtse dingen qua school van de kinderen, dat verandert tegenwoordig op het allerlaatste moment.
Ik wens u allen als altijd het beste, en tot morgen.
Truste GKJP!
een van de redenen waarom boeren moeten opdonderen onder het mom van milieu,stikstof.. enz is bouwgrond...
Waar gaan ze bouwen? Nou, daar!
www.rijksoverheid.nl/documenten/kaart...
Er is voor gewaarschuwd: www.geenstijl.nl/5159561/hoe-ons-nede...
"Voor de woningbouw is de beschikbaarheid van grond essentieel. Het gaat dan niet alleen om de locatie waar de woningen worden gebouwd. Er is ook grond nodig om de stikstofopgave op te lossen en/of hinder gevende bedrijven te kunnen verplaatsen om ruimte te maken voor woningbouw."
open.overheid.nl/repository/ronl-f923...
We kregen toch natuurgebieden in Nederland i.p.v. boerenerven en geen bouwkavels? *gemeen lachje*
Wanneer het niet zo triest was deze soap zou je er om kunnen lachen...
Mag ik iedereen een flinke revolutie aanbevelen? Want de democratie werkt niet in dit land. Die brengt alleen een wandelend rampenplan als Rutte aan de macht. Vergezeld van nitwitten als Hugo Schoen of Cora Alstmaarschuift.
Het liefst zag ik een revolutie van loodgieters en timmerlieden, degelijke vaklui die wat tot stand kunnen brengen. Het is jammer dat r dan weinig geloodgietert en getimmert wordt tijdens de revolutie, maar je kan geen 2 dingen tegelijk en het land moet gered. Het dragen van dat leed is onze bijdrage.
Voor de afgezette politici komen geen tribunalen. We kunnen het niet maken dat FvD posthuum gelijk krijgt. Ze worden gewoon zonder proces veroordeelt tot 25 jaar werken in een kolenmijn (in China, want hier hebben we die niet meer).
En vervolgens maar afwachten of we dan een goed doortimmert bestuur krijgen. Als het aan de timmerlieden ligt komt dat wel voor elkaar.
Is dit nu wat ze noemen micro agressie?
@Schoorsteenveger, lol... ik heb het woord al helemaal eigen gemaakt:-)
Ik ben voor.
Liever vandaag nog dan morgen! :-))
Niemand kan vanaf nu nog ooit zeggen dat onze regering geen humor heeft. Leve Hugo!
Toepasselijke klassieker:
m.youtube.com/watch?v=yL6RLzaISaE
Voor de slapers zoals ik: welterusten
Voor de nachtbrakers/werkenden: fijne dienst!
Praat het deugvolk kindschaamte aan. Geen enkele oplossing werkt zo goed als minder mensen. Gebracht door de juiste kneuzen en op de juiste dwingende toon moet dat uitstekend verkopen. Alhoewel, hypocrisie binnen de bekende activistische partijen is een belangrijk onderdeel en basis van hun bestaan.
Dat woningtekort, stikstof en de huidige benadering een gemankeerde politieke agenda draagt die werkelijk nergens op slaat, is wel duidelijk. Maar goed, veel van deze generatie politici schaamt zich nergens meer voor.
In een schandalig druk land als Nederland mag je best kindschaamte hebben vind ik. Neemt niet weg dat ik ook zie dat immigrate de grootste oorzaak is, maar als ik niet meer door het bos kan wandelen zonder iemand tegen te komen dan is dat geen gezonde natuurlijke situatie. Groenrechts voor mij.
Nou leg deze kaart eens langs de stikstofkaart. Boeren eruit en 2,13 miljoen mensen erbij. Wat zouden 900.000 huizen doen voor de parelbloem?
@ Goldbach
Vanmorgen zag is het pas.
Noemde je mij gisteravond nou een sul?
(23:49)
Verder van de realiteit af kan niet Kapitein....
@Roos | 13-10-22 | 23:26:
Je weet het niet bij die knakker, hè?
Als het zo is, gaan jullie dan vechten? Het is per slot van rekening een kroeg hier.
@Komjehiervaker | 13-10-22 | 23:29:
Hou me tegen!
@Kapitein Sjaak Mus | 13-10-22 | 23:27: van de week opperde iemand dat het meer dan één persoon zou kunnen zijn.
Ik ben er op gaan letten en de mood-swings beginnen op te vallen.
*Geruite Sherlock pet opzet*
@Roos | 13-10-22 | 23:31:
* gedienstig vergrootglas aanreikt *
@Kapitein Sjaak Mus | 13-10-22 | 23:30: Nee joh, ik zet een tientje op je in.
Voor wat het waard is hoor Kapitein :-)) Ik zie juist altijd een hele stoere vent voor me, met een brede gulle lach!
@lezeres | 13-10-22 | 23:39: is dat niet Kapitein Rob? ;-)
@Roos | 13-10-22 | 23:44: Haha Roos. Zijn niet alle kapiteins leuke, stoere, goedlachse mannen? In mijn fantasie wel hoor! ;-))
@lezeres | 13-10-22 | 23:49: een stoere schipper is een pleonasme.. dus ja !:-)
youtu.be/9neBKNW-NAc
Ik hou t simpel. Voor t hele kabinetniet: GBH; Sick Basterd.
boy
Beastie Boys - Intergalactic
m.youtube.com/watch?v=qORYO0atB6g
Daar gaan we op dansen over een week of twee ;)
Ed en Willen kunnen weer aan de slag. Helaas is de combinatietang en de waterpomptang uit hun schuur gejat.
Wordt knap druk zo.
Gaan ze een stuk spoor van Eindhoven naar Aken aanpassen.... Ietwat sneller. Want u weet wel kennis... Doe (beep) wat aan de verbinding met Düsseldorf!
Drenthe + 13K , Zuid Holland +235K . Dus al vol moet nog veel vollerder worden?
Draai het om : Drenthe +235K , ZH + 13 K.
Tegen dat het klaar is staat Nederland voor de helft onder water, huizen bouwen op -10m NAP is geen goed idee.
Zinkt nog sneller...
Gaat niet lukken met 1.5 mm per jaar. tidesandcurrents.noaa.gov/sltrends/sl...
900.000 woningen. met 1.5 miljard, dat is wel 1500 euro per woning subsidie.
Kees, zal jouw smaak niet zijn, wellicht, maar qua kwaliteit.
www.youtube.com/watch?v=LTseTg48568
Stelt Kees vast wel op prijs hoor GKJP :-))
Heb 9:02 minuten mee zitten wiegen!
In mijn hele leven heb ik welgeteld 1 keer een joint gerookt en dat was tijdens het luisteren naar dit nummer. Dat was zo heftig dat ik het nooit meer heb durven doen.
@keestelpro | 14-10-22 | 00:47: Lol, de ene na de andere plagerige opmerking schiet door mijn hoofd nu, maar ik zal eens lief blijven ;-)) Hier lieverd, een Shandy voor jou, en proost! Ghe ghe.
@lezeres | 14-10-22 | 01:00:
Nou ja zeg! XD nou voor jou ook een lekker glaasje bubbels dan.
goedkoopdrankslijterij.nl/image/cache...
@keestelpro | 14-10-22 | 01:49:
Appel & aarbei, lol.
@keestelpro | 14-10-22 | 01:49: Hahaha, goed gepareerd Keessie. Vind je lief! X
@TheOne48 | 14-10-22 | 01:53: Hij is zeker de leukste thuis! Hi maatje. Alles okay met jou? Ben drankjes aan het uitdelen. Wat mag het zijn lieverd? :-))
900.000 woningen in 8 jaar. Nou dat mag ook wel. Hugo's collega's halen in die periode ook nog een slordige 375.000 apothekers, chirurgen en andere toppers binnen. Natuurlijk nog vermeerderd met de ca 45.000 raketgeleerden die nog in de wacht staan. Hugo mag wel opschieten, want die geleerden laten hun eigen raket erin hangen, dus in de toekomst worden de aantallen zeker niet minder. Daarnaast komen ook alle assistenten en tevens neven, broers, ooms etc. er nog aan. Dus Hugo, aanpoten.
Het goede nieuws is dat de files minder worden. Die nieuwe Nederlanders die zeggen hun baan op zodra ze een van die 900k woningen gescoord hebben die gaan niet in de file staan. Ben je gek. Om 9 uur draaien ze zich nog een lekker een keer om in hun bedje. Een die maffe werkende forens die geeft er ook de brui aan. Kinderen van nu gaan massaal emigreren omdat ze die D666 hobbies niet meer kunnen bekostigen.
Ik merk er anders niks van.
Nog niet nee
Beste en lieve mede reaguurders.
Enkel feiten die ik drop én uitleg al vaak genoeg gedaan.
- geen eigen vermogen (ivm studieschuld, scheidingen etc.)
- beide
* wacht op de punch line *
Te snel ‘reaguur’ gedrukt.
- beide fulltime aan het werk
- 0,0 recht (en terecht ivm FUCK toeslagen en subsidies) op overheidssteun.
En kan nog uren doorgaan erover….
Huur vrije sector á €1600,- kaal… (€650 alleen al aan energie bijtellen) beide werkzaam in de zorg en totaal inkomen van €4500,- netto. Beide een auto nodig voor het werk (lease niet mogelijk ivm ze er niet aan doen in de zorg)
En kak. Laat maar. Ik kan nog uren doorgaan… maar dan val ik in herhaling… slaaptijd. Hartjes voor alle guurders!
@Papa Jones | 13-10-22 | 23:16:
Squirrel!
@overVecht | 13-10-22 | 23:20:
Dat klinkt alsof u nog in overvecht woont en opgelicht wordt. Is verhuizen naar Montfoort of Maarssen niet voordeliger? Ook vanwege de nieuwbouw en energierekeningen?
@overVecht | 13-10-22 | 23:20: En uw vraag of punt is ?
@overVecht | 13-10-22 | 23:20: Waarom heb jij een auto nodig? Kun je niet met het OV?
En wat met de habitat van het dwarscopulerende Oei-Oei vogeltje of de geelgroene schijtlijster?
Maar goed: Hier één van de beste live-uitvoeringen van Sweet Jane (in Sidney). Komt denk ik door het perfecte leadgitaartje, de black soulvolle zangeres, en de wisselwerking met het publiek. Erg goed gewoon.
Kees, mag deze eventueel in de mix? Of stukje? Anders gooi je - A Forrest - er maar uit. lol: Sweet Jane live in Sidney:
www.youtube.com/watch?v=m63PLuKIA2A&a...
Witte Man krijgt weer eens onterecht overal de schuld van:
Spargo: You and Me:
www.youtube.com/watch?v=g4zQ-OAJwno&a...
Hiermee kunt u uw subwoofers testen:
Xana Romeo - Mercy Please:
www.youtube.com/watch?v=sWWGAyi0P94&a...
Tegenwoordig kan de computer dus aan de hand van (song)teksten heel stemmige afbeeldingen genereren, er zijn er in deze serie nog meer.
Don't Fear The Reaper - Blue Oyster Cult. Cowbell alert!
www.youtube.com/watch?v=rhf4DZL0kpM
Dassen! Heel snel heel veel dassen!
@Deksmaat | 13-10-22 | 23:09: en dan speciaal de zeer zeldzame geelgroene strikdas, zeer schuw beestje, daarom zie je hem nooit.
@King of the Oneliner | 13-10-22 | 23:29:
-
De geelgroene strikdas komt uitsluitend te voorschijn bij wedstrijden van FC Den Haag ...
Beetje weinig koeiebel.
Misschien al eerder getegeld, maar dan nog:
www.youtube.com/watch?v=xleB0kD2UnA
Heerlijk, ik geniet altijd van die rechts/links anarchistische teksten en reacties hierop op Geen Stijl. Dan is het, behalve opa van der Horst ( ben zelf ook opa! ) op de site Joop maar een saaie bedoeling!
Joop is een slap aftreksel van weekdieren. Wat wil je daar?
Het ‘verhaal’ van twee kanten horen. En bijzonder om te zien dat iemand als Satya hardnekkig aan ziin stalinistische denkwijze blijft volhouden in weerwil van de ‘feiten’.
Op de markt vandaag stond een tent waar je vers Indonesisch kon halen om thuis op te warmen. Nog nooit eerder daar iets gekocht tot vorige week.
Vorig week vertelde hij mij dat hij aan het eind van de dag bijna altijd helemaal uitverkocht is waardoor het menu niet meer klopte. Mijn reactie daarop was. ,,Maak er maar iets van, ik laat mij graag verrassen.'' Hij schraapte van alles bij elkaar uit de bakken die bijna leeg waren en het was ontzettend lekker. Dit beviel zo goed dat ik vandaag hetzelfde besteld heb. ,,Maak er maar iets van". Ik heb 3 volle bakken Indonesisch meegekregen met van alles wat en een zakje kroepoek. ,,Tot volgende week zij die, dan maak ik wel weer wat van."
Wat een lieve man, volgende week kom ik weer terug. Barman, doet u maar iets Indonesisch.
Brabeau's Tip; bestel niet een specifiek gerecht maar vraag gewoon. Maak er wat van.
* kop thee aanreiken doet *
Leuk Brabeau! Hier waar ik woon heb ik zo’n type rondlopen met Indiaas eten. Gaat klingelend met een koeiebel op vrijdag door de straat om eten te verkopen. Van dit soort mensen word je vrolijk, echte smaakmakers.
Hier heb je een Bintang!
@Brabeaulander: Dat us al jaren mijn favoriete gerecht bij de plaatselijke Chinees: Makmawah...
@ Pritt Stift
Het is Freddie! ipv Freddy!
Een veelgemaakte fout...
Je voelt gewoon aan het thema van dit café dat het tijd is voor The Jesus and Marychain.
9 Million Rainy Days.
www.youtube.com/watch?v=VDXVg02t4Io
Niet alles kan altijd overal. Wijze woorden.
De enige manier, om ergens te komen is luchtfietsend. Dat schept een fijne afstand met de realiteit en mocht je bij het landen opeens een andere realiteit tegen komen, dan benoem je een commissie, vindt je alles vreselijk en mis je, door je verblijf in ijle luchtlagen, wat actieve herinneringen en memo's.
Eind jaren 90 had je de serie Ally McBeal, eeen humoristische advocatenserie.
Daarin ging het over gemengde wc's, rechtszaken die werden aangespannen omdat iemand verkeerd keek of vieze gedachten over iemand had.
Toen konden we er hard om lachen, maar nu is dat serieuze werkelijkheid geworden.
Zo'n blik is nu opgenomen in een enquête van een Hogeschool en is micro agressie.
youtu.be/AYUavFaQwEw
Tribute to Dame Angela Lansbury
m.youtube.com/watch?v=TAYSx_9End4
Murder She Wrote - Chaka Demus & Pliers
Met al die milieu eisen is dit toch geen haalbaar doel?
Daarom is het ook over gedragen aan de provincies. Hugo roept dan, de provincies hebben niet geleverd, de provincies, roepen, maar dat was ook nooit haalbaar. Niemand schuldig, iedereen een 13de maand en groot kerstpakket.
Nu ja, huurmarkt is onmogelijk gemaakt door de 'overheid', particuliere huurmarkt is mede daardoor een hel voor een huurder, en de verhuurder vaart er wel bij. Want elke maatregel die de 'overheid' de verhuurders oplegt, worden door nagenoeg alle verhuurders doorberekend aan de huurders.
En dan nu roepen huizen bij te bouwen....
Nogmaals, jonge jonge, wat moet het fijn zijn geen verantwoording af te hoeven leggen.
Nou ja, als er veel bijgebouwd wordt gaan de huurprijzen vanzelf omlaag.
Ondergetekende zit in de vrije huursector. Doe al ruim 1200 per maand aan kale huur betalen en er zit geen maat op. Verwacht in januari ook wel weer een verhoging.
@Papa Jones | 13-10-22 | 22:51:
Bijgebouwd wordt er niet, althans niet snel genoeg. Dus die prijzen gaan niet omlaag. Rente gaat omhoog, schaarste blijft, ergo, niet.
Rene Freauger |
Laat me raden, nog geen 75m2 woonoppervlakte.
@GKJP | 13-10-22 | 23:03:
Nou ja, ik ben wat beter bedeeld; 89m2 en in Amsterdam binnen de ring (Noord ;-) ). Maar ik ken ook nog oud Noord en die prijzen.. Gentrification alom hier (yuppen vinden Noord ineens geweldig) en de prijzen gaan sky high.
@GKJP | 13-10-22 | 23:03: Nou ja, het is duidelijk dat er wél heel snel heel veel huizen bijgebouwd moéten worden.
En dat de migratie ingeperkt wordt. Of althans dat de spelregels veranderd worden: Statushouders gaan op dezelfde wachtlijst als gewone nederlanders. Tot die tijd in een opvangkamp.
@Rene Freauger | 13-10-22 | 23:06:
Dan woont u er al langer, vasthouden dus.
@Papa Jones | 13-10-22 | 23:09:
Dat er bij gebouwd moet worden, is al langer duidelijk, Papa, maar hoe, en nog belangrijker, waarom.
Ten eerste, als al gesteld, men heeft zichzelf in een onmogelijk positie geplaatst dat het niet mogelijk is.
Ten tweede, ruimte is er niet.
Ten derde, geen aannemers genoeg.
Ten vierde, hypotheek is inmiddels moeilijker rond te krijgen met de huidige prijzen, want dat daalt voorlopig nog niet.
En tot slot, gooi de deur op slot van ons land, en laat het natuurlijk verloop van een land zijn gang gaan, zoals het ooit was. Generatie volgt generatie op, aanwas hoeft niet tig jaar op een huis te wachten, huurders zijn niet overgeleverd aan particuliere verhuurders, gewoon, zoals het, zeg, een jaartje of 25 terug was.
Toen was de teloorgang al in werking gezet, toegegeven, maar het was nog een halt toe te roepen.
Nu niet meer.
Als verhuurder mogen de regels van mij ook wel wat strenger. Laat de pandjesbrigade ernstige gebreken maar fixen als de huisbaas het niet doet, tegen een fors tarief. Stel maximale huur in via een tabel, maar wel een aparte voor de particuliere markt met hogere huren dan de huidige tabel. Nee, je kan niet verwachten dat je een appartement van €250k kan huren voor €500 per maand. Daar staat tegenover dat de jaarlijkse huurverhoging verder aan banden gelegd moet kunnen worden. Afspraak is afspraak en dat geldt ook voor de huur, tot op zekere hoogte.
Elke maatregel die de overheid op dit moment verzint, doet weinig voor de huurders maar jaagt de goede verhuurders weg. Wie overblijft zijn de schoften, en de grote jongens zoals de prins die zich achter ineffectieve beheerders verschuilen.
@Muxje | 13-10-22 | 23:27:
Weet u wat crux is? Dat ik als eenpersoonshuishouden met een inwonende moeder (zij kan de huren al lang niet meer betalen), wel 1200 kale huur af KAN tikken, maar als je bij de bank aan klopt voor een koopwoning, waarbij je vaste lasten zouden halveren, ze je uitlachen voor een hypotheek.
@Muxje | 13-10-22 | 23:27:
Zo vat u het wel zo ongeveer samen, maar ik denk dat er weinige verhuurders zijn die denken als u, ondergetekende daargelaten.
@Rene Freauger | 13-10-22 | 23:32: Klopt. Ik had hetzelfde met mijn oude overbuuv, die leefde van een uitkering en zou graag kopen omdat het haar maandlasten zou verlagen terwijl ze een stukje bezit zou opbouwen. maar ja, je verliest de huursubsidie, en de bank zegt nee. Banken en toeslagen: twee dingen die in dit land op tal van gebieden problemen veroorzaken.
@Muxje | 13-10-22 | 23:34:
Hahaha, subsidies, ja ja. Die krijg ik niet, want ik verdien teveel. Mijn moeder krijgt geen enkele subsidie, want ze woont in bij haar zoon. Het is zo krom in NL. Stel ik zou me als mantelzorger aanmelden (mijn moeder heeft spierreuma), dan kun je 60 euro per jaar oid aanvragen als vergoeding. Completely bonkers
@Muxje | 13-10-22 | 23:34:
Overigens geen klaagzang hoor, ik verdien op dit moment nog genoeg om dit uit te zitten, ook met deze energieprijzen, maar de potjes en subsidies zijn zeker niet aan mij besteed.
Same old, same old. Hugo zet een grote borst op, laat een paar stoere foto's schieten en flikkert de onmogelijke uitvoering over de schutting bij de provincies. De man is een luchtfietser.
Next.
Yep 5-0 PSV
Nou dat gaat toch al een stuk beter dan bij mijn ploeg gisteren. Gefeliciteerd en pak de europese punten waar wij ze nu laten liggen.
@Rene Freauger | 13-10-22 | 22:51:
Nou, ik ben Feyenoorder. Dus ik zat gisteren ook met kromme tenen te kijken. Was wel een mooie, spannende wedstrijd, maar ik had graag een andere eindstand gezien. Tja, toch weer weggegeven, jammer.
Maar wanneer er andere Nederlandse clubs internationaal spelen, volg ik ze ook. Ja, ook die club.
@Deksmaat | 13-10-22 | 22:58:
Dat het 3-2 werd had ik nog _even_ hoop. En toen kwam Blind als een blind paar wel even iemand uitkappen. Nou ja.
Uw club had trouwens ook wel wat beter haar best mogen doen overigens ;)
@Rene Freauger | 13-10-22 | 23:04:
Hahaha echt wel!
Of die zeespiegelstijging is gelul, of ze geloven echt dat de 0,001 % NL bijdrage agv ons Co2 beleid de zeespiegelstijging tegenhoud.
met een bonus t op het eind.
Volgens mij rekent ome Pritt ergens een stukje verkeerd en stelt Pritt het te rooskleurig voor. Het gaat namelijk om 900.000 _woningen_ en in een woning kun je best twee ouders en 4 of 5 jengelkoters huisvesten. 6x 900.000 is 5,4 miljoen mensen die theoretisch in deze woningen kunnen.
Hoe groot is het gemiddelde huishouden in Nederland?
@Après toi | 13-10-22 | 23:07:
Het Nederlamdse huishouden, of de van de niet westerse huishoudens? Want daar ligt een groot verschil en het gemiddelde van 2.13 in een van de koppen van Pritt, is dan denk ik ook niet correct.
@Après toi | 13-10-22 | 23:07: De gezinnen die er het meest gehuisvest gaan worden, bestaan toch zeker uit 6 tot 8 personen.
Tweede halve prijs ?
A pair of Levi's jeans from the 1880s has sold at an auction in a small town in New Mexico for more than $87,000.
The jeans -- found in an abandoned mine by a "denim archaeologist" -- were bought by 23-year-old Kyle Hautner and Zip Stevenson, a veteran of the vintage denim market.
edition.cnn.com/style/article/19th-ce...
Hoeveel woningen voor starters? Voor mensen die al tientallen jaren wachten? Hoeveel woningen voor statushouders?
Statushouders moeten binnen 4 maanden een huis krijgen. Dat is de enige spelregel. De rest kan wachten en is niet belangrijk.
Staat het al op TikTok in Afrika? 900,000 gratis woningen in Nederland.
Is al massaal verzonden toen de cruise-schepen hier aanlegden, veel koffers worden op dit moment in de rest van de wereld gepakt.
It's like that, and that's the way it is - Run DMC
m.youtube.com/watch?v=TLGWQfK-6DY
HUH!
D'r zijn zaken die je liever niet aan de grote klok hangt en misschien alleen onder een schuilnaam wilt vertellen in het Stamcafe, omdat hier nog wel eens mensen begrijpelijk reageren. Het is wel heel erg intiem en ik wil liever ook niet belachelijk gemaakt worden, maar ik ben nu even vergeten wat het ook al weer was.
Tante Coby.
Dat je toch met droge ogen beweert dit aantal te kunnen bouwen. Al jaren niet gehaald en nu we er tig crises bij hebben poneren dat het gaat lukken. Wat een kneuzen.
Van 2022 tot 2030 komen er ook 800.000 gelukszoekers bij, dus dat is per saldo 100.000 huizen. Lekker bezig Hugo!
Nee. Dat is het niet. Je cijfers kloppen ook niet.
8 gelukszoekers in 1 huis?
Worden het dan allemaal (op z'n minst) 6-kamer woningen die ze gaan bouwen?
Betaalbare woningen? Dakpannen zijn al onbetaalbaar. Zullen wel van die goedkope Bijlmermeer flats in kleinere vorm worden die het en der geplaatst worden.
En dan nog moeten ze eerst de stikstof uitstoot omlaag brengen.
Dat zou wel verstandig zijn. Dan kunnen allochtone en autochtone paupers daar wonen.
@Theodorus.Goldbach | 13-10-22 | 22:34: De autochtone paupers kunnen daar wonen en de allochtone paupers kunnen gewoon in zandbakistan wonen.
Ondertussen in Haarlem. College van burgemeester en wethouders (PvdA, S66 , GL en CDA) oftewel mensen van buiten de stad hebben bepaald dat auto's weg moeten. Ga maar met openbaar vervoer is hun boodschap.
HD: Parkeren wordt flink aan banden gelegd in maar liefst 11 Haarlemse wijken: nieuwe tariefzones, minder vergunningen en verdwijnende parkeerplaatsen
www.haarlemsdagblad.nl/cnt/dmf2022101...
Klinkt als alweer een fantastisch plan waar de gewone mense op staat te wachten.
@Baksteenbakker | 13-10-22 | 22:29: Nee dus. Paar jaar geleden probeerden ze het ook maar door felle protesten gecanceld. Nu drukken ze het er gewoon doorheen en gaat helemaal niet over parkeerdrukte maar gewoon om poen. Haarlem heeft al jaren een chronisch geldgebrek.
@Cornelis12 | 13-10-22 | 22:37: als ze dat jaren geleden ook al geprobeerd hebben, konden die lui daar dus zien aankomen dat dat opnieuw zou gebeuren. Sowieso de partijen in de coalitie, die zijn toch echt gekozen door diezelfde mensen, dus niet zeiken nu, zelfs een blind paard ziet het aankomen. Helaas, eigen schuld dikke bult.
Zonder serieuze ophef laten we onze Amalia bedreigen.
Ja, en ik merk dat het me raakt! Het lijkt wel of we met z'n allen een heel zwak, laf volkje zijn geworden. Terwijl ik dit schrijf denk ik, dat is ook niet aardig gezegd. Maar ik neem mezelf daar net zo hard in mee.
Nou ja. Er vertrekken ook 1,2 miljoen mensen en er gaan zo'n 2,4 miljoen mensen dood. Al met al lijkt het plan prima. Maar of dat bouwen gaat lukken...
In hoeveel jaar gaan die vertrekken of de pijp uit? Doe nou niet alsof we onder de streep negatief uitkomen qua bevolkingsaantal.
Exact volgens het proces dat omvolking heet.
O, dan zijn die huizen dus helemaal nodig. Ja, logisch..?
Goed plan? Je kunt wel vanalles roepen maar daarmee is het nog geen doordacht plan. Zal toch iets van realiteitszin bij betrokken moeten worden? Al is het slechts zijdelings. Anders kraam je alleen wartaal uit.
Volgens mij snap ik dit topic niet helemaal, maar het is café, dus.
Schoenen stelt bijna 100.000 woningen bij te bouwen voor 2030? Maak ik ervan.
Hoe dan, ze hebben zichzelf beperkingen opgelegd, stikstof, pfas, enz., maar nog leuker, door wie dan?
Jonge jonge, het moet toch enerzijds leuk zijn door gewoon iets loos te roepen in de veronderstelling te zijn dat je je werk doet (Hugo), terwijl het niet haalbaar is of gewoon een leugen is, maar je wordt doorbetaald, en niet afgerekend op je lulverhaal.
Ik word onderbetaald voor het werk wat ik doe, wellicht omdat ik meer op mij neem dan waar ik voor aangenomen ben, maar alles wat ik doe, is volledig onderbouwd, en niet gestoeld op een wens.
Nou ja, goedenavond dan maar, allen.
Haha, Hugo kan niets.
Mooie van Bosma, die is ook uitgenodigd.
Iedereen een drankje?
*aan bel trekken doet
Wat hou ik toch van die nuchterheid geenstijl en Pritt.
Inderdaad, klap gewoon die verkeersinformatie naast de geplande huizen. WTF man. Meer politici zouden de dagelijkse verkeersinformtie gewoon eens in hun bakkes gestouwed moeten krijgen. Het zegt alles.
Volgens de hedendaagse wetenschap is verstedelijking goed voor klimaat en milieu. Groene weides daartegen...
Als Queen fan begrijp ik wel waarom dit nooit op een album heeft gestaan. Is niet het sterkste nummer van ze, maar dat zal wel weer geen goede woke mening van mij zijn.
Ik ga met mijn oude kut trekker op een krappe hectare:
45 ton bospeen
46 ton winter peen
3 badges van 80.000 bloemkolen
23.000 tomaten planten
Een badge van elk 4000 stuks:
Savoie kool
Witte kool
Rode kool
Kool Rabi
Brocoli
Romanesco
Dan nog
82.000
Peper, paprika, en aubergines ,
3 ton poot ui
68.000 prei
479000 bossen radijs, bieslook, knoflook , peterselie, koriander en witte ui
42 miljoen potten basilicum.
Verbouwen
En dan heb ik nog net een hoekje voor snijbloemen over, 760000 bosjes moet net lukken.
Ja dat kan in m'n eentje
Goed bezig. Dit jaar voor het eerst snijbonen geplant en dat is een aanrader. Zeer hoge opbrengst en hij bloeit nog steeds.
En erg lekker , komt in de rotatie na het hoekje snijbloemen, kan ik er makkelijk 147.000 planten kwijt joh
Ik zou graag een keer langskomen om het te bewonderen. Voedsel verbouwen is misschien wel het allereerlijkste werk dat een mens kan doen.
Dat kan en mag altijd , de eerlijkheid gebiedt mij u te verwittigen dat de net genoemde lijst enigzins gechargeerde cijfers bevat, dit om enige teleurstelling te voorkomen
Ja dat viel me al op haha. Echter ik woon in Engeland dus ik kan helaas niet zomaar even langskomen. Ook nog dieren overwogen?
900.000 woningen.... zullen er 500.000 zijn voor de rijke VVD666 mensen. 300.000 voor de asielzoekers. 50.000 villa's en dan blijven er 50.000 over voor de sociale sector.. Want ja. we moeten wel voldoende beschikbaar hebben voor de investeerders, huur maffia, asielzoekers. Maar zo min mogelijk voor de nederlanders die het harde nodig hebben....
VVD666 beleid 2.0
Die 50.000 in de sociale sector worden natuurlijk wel betaald door die vreselijke vvd-ers. Want zo werkt het wel in Nederland
Nee. Asielzoekers krijgen geen huizen.
Ik vermoed wel meer dan 300.000 voor de asieleisers.
@bqbq | 13-10-22 | 22:25:
Gaaf, kom je in een nieuwe stad te wonen, koophuis en dan gaat de helft van de huurwoningen er omheen/tussen en verderop naar “vluchtelingen” van allerlei pluimage. Gezellie.
@Theodorus.Goldbach | 13-10-22 | 22:25: Ach joh. Asielzoeker, statushouder, komt op hetzelfde neer.
Welja, en als er nog een klein beetje landbouwgrond over is maken we daar een zonneweide van. Goed voor de stikstof!
www.nhnieuws.nl/nieuws/309657/de-pere...
Tuurlijk breek het landschap maar nog verder af. Over 30 jaar als er weer een tekort is maar weer huizen bijbouwen? Sneu... En dan te bedenken dat mijn opa Nederland heeft meegemaakt met veel lagere bevolkingsdichtheid en minder hekjes overal, dan wordt ik jaloers.
Yolo!
Ik heb Arthurs boek gekocht en ga naar het Bullebal. Zijn er nog meer reaguurders die ook gaan?
Wel gezellig. Een soort borrel!
@letopuwzaak | 13-10-22 | 22:17:
Echt wel! En tijd voor een dansje.
Ook besteld en wellicht ga ik wel. Lijkt me reuze leuk!
@Juffrouw op de fiets | 13-10-22 | 22:41:
Voor de boekkopers is het Bullebal gratis, gewoon gaan dus. Gezellie!
Bouwen bouwen bouwen
Andersom afbouwen en afbouwen...
Hugo, regel eerst eens dubbel glas. Als dat al niet lukt, wat dan wel?
In ander nieuws: 4-0 voor PSV.
De tegenstander is een beetje zurich.
Kan niet wachten tot ajax ook in dit toernooi mee mag doen, misschien spelen we dan wel is gelijk ofzo
Nou Halsema er wonen nog wel wat meer onvrije vrouwen in je stad,
AT5: Halsema over prinses Amalia: "Je hart huilt, dat een jonge vrouw zo onvrij wordt gemaakt"
Lang geleden riep iemand: "minder"
Veerman (weer) op dreef.
Ja, tegen een stel zwitsers op sneeuwschoenen. Laat hij het een keer doen tegen een goede tegenstander maar dan is hij er niet. Jammer hoor.
De dunst bevolkte provincies krijgen de minste woningen, wat een kans had geweest andere delen van Nederland te ontwikkeln ipv die focus op de randstad wordt teniet gedaan door hysterisch kluitjesgedrag. Blijkt maar weer hoe goed nagedacht hierover is.
Toevoeging, Zuid en Noord Holland hebben echt fantastische bouwgrond, fenomenaal hoe makkelijk je iets fundeert in dit ex moeras.
Gelukkig maar anders blijft er helemaal geen stukkie groen of bos meer over. Zoveel mogelijk alles bij elkaar bouwen svp. Niet leuk maar kan niet anders. Heb medelijden met de komende generaties. Ik woon zelf in het westen en vind het nu al ondraaglijk druk. Was pas een weekje in de provincie Groningen . Wat een verademing. Laat het daar svp zo blijven.
@kattie zal me worst wezen, nog even en met de motor kom je die A7 niet eens meer door s ochtends
Ik begrijp dat ook niet. Je gaat toch niet in Noord en Zuid Holland bouwen? Dat ligt veel te laag. En Nederland verdwijnt onder water. Daar houd je toch rekening mee? Dan bouw je toch juist in Limburg, Drenthe, Overijssel?
Snapt iemand het nog?
Wie moeten die huizen gaan bouwen, als er überhaupt zoveel stempelambtenaren te vinden zijn die de plannen gaan goedkeuren.
Wordt er dan voor die arme statushouders wel een gratis (door ons te duur betaalde, want installateurs te weinig en de grootste beurs komt eerst, gemeenschapsgeld dus) werkende wamtepomp geïnstalleerd. Die moeten het niet koud gaan krijgen.
Ik lees dat de helft van het Westland de energierekening niet meer kan betalen. Daar kunnen al minimaal 150.000 huizen worden gebouwd.
Als ze niet stoken bij een flinke sneeuwbui, stort de hele boel in.
Maar waarom huizen? Een torenflat van 20 verdiepingen zijn al zo 80 woningen, wel even goed heien daar..
Tot mijn verbazing begon mijn huisarts, die al twintig jaar mijn huisarts is, tijdens een gesprek iets te vertellen over één van zijn kinderen. Al die jaren daarvoor had ik het vermoeden dat de beste man een homoseksueel was, iets waar ik overigens totaal geen problemen mee heb.
Mevrouw Snafu had dat vermoeden ook, en verder nooit met iemand anders over gesproken.
Hoe kan je je vergissen. De man is al jaren getrouwd en heeft vier volwassen kinderen.
Bij deze mijn oprechte verontschuldigingen aan mijn huisarts.
Er zijn ook met het andere geslacht getrouwde homoseksuelen met kinderen, die nooit uit de kast gekomen zijn. Je kan nog best gelijk hebben en mevrouw SNAFU ook.
Het ene sluit het andere niet uit. Mijn pa was ook homo. Waar, maar raar.
Zegt niks. Ik had vroeguh ook een huisarts, die tijdens het spreekuur de een na de andere sigaret in zijn praktijkruimte opstak, die getrouwd was en kinderen had. Kwam na 30 jaar huwelijk uit de kast.
Hij kan nog steeds homoseksueel zijn.
@Cornelis12 | 13-10-22 | 22:14: als roker?
@Kattie | 13-10-22 | 22:20: Nee, liet zich roken.
@Nuuk | 13-10-22 | 22:15: Homosensueel onder de radar ;)
Wat is dat toch met "uit de kast komen"? Met je prive-leven heeft niemand iets te maken, je hoort toch ook niemand roepen ik ben hetero?
Deze regering is gewoon niet goed snik. Hartstikke mesjogge...
Nederland is straks EEN grote stad in Europa en dat is precies wat dit tuig wil.
Propvol gedrukt met allerlei pluimage...
Nederland zal onherkenbaar veranderen.
Mee eens. Maar uw medelanders zitten er niet zo mee. Als zij hun luxe maar hebben.
“Zal” moet “is”.
En gij gelooft het. Je mag blij zijn als er in 2030 zo'n 1000 huizen bij zijn gebouwd in heel Nederland. Die Vollenbroek met zijn actiegroepje houdt bij de rechter huis voor huis tegen met "stikstof". Van de week nog een pompstation om CO2 in de bodem van de Noordzee te pompen omdat er dan bij de bouw 'stikstof' vrij komt.
Die vent maakt heel deze regering in, zo maar, voor de hobby, en omdat het kan.
Daar weet Duyvendak wel een oplossing voor.
Kom, kom, niet zo negatief. Dan onteigen je toch gewoon boeren? Zeker in Brabant bouw je dan zo 1 miljoen huizen. Denk in mogelijkheden. Breda-Tilburg-Antwerpen. Kan mooi aan elkaar groeien. BoZ erbij, Roosendaal ook. 1 groot stedelijk gebied.
Ik mis alleen de aansluiting naar Duitsland in deze kaart. Iemand?
@Bataafje | 13-10-22 | 22:10: Als ze maar uit Helmond wegblijven.
Dat lijkt me zo kut woon nu tussen Tilburg en Eindhoven aan de Belgische grens, is heerlijk rustig zo
Hup Johan. Want wie heeft er zin in een overvol land, waar stress heerst, je alleen maar moet werken en natuur wordt afgebroken. Bovendien, het is de overheid zelf, die haar eigen beleid niet uitvoert.
#me163komet: Vollenbroek??
Wie is dat, ken de hele man niet... wel Vollenhoven.
Zo’n vileine mening wordt hier niet gewaardeerd.
Gidsland Nederland. Prop vol deze Manila polder.
Grappig weer wat geleerd, ik had gezworen dat het met dubbel L was maar toch.... There is only one l in Manila, capital of the Philippines. For the fibre or paper, write either manila or manilla; both are correct. Jacob put the documents in a large manila (or manilla) envelope and mailed them to Manila.
@Smoelensmid | 13-10-22 | 22:16: in het nederlands is het Manilla, Manila is engelse schrijfwijze.
REAGEER OOK