Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

#MonaKeizerterugindekamer en in het Stamcafé

Mona, demense roepen!

Vanavond borrelen we op de Dijk van Volendam. De laatste keer dat we daar waren, dronken we gintonics met Nigel Farage en stonden we aan de vooravond van democratische victorie - we blikten onlangs nog eens uitgebreid terug op die prachtige periode. Vanavond moeten we het doen met Mona Keijzer, maar laat dat niet klinken als een straf. Mona is geen misschien geen intellectuele hoogvlieger of geslepen machiavellist, maar Mona snapt mensen. En Mona heeft vijf kinderen, en een carrière. Dus Mona kan dingen, veelal tegelijk, zelfs pannenkoeken bakken. Mona was ook politica dus natuurlijk loog ze ook wel eens. Over energieprijzen, bijvoorbeeld. Maar ze wilde ook telemarketeers kapotmaken en dat spreekt weer voor haar, qua dagelijkse problemen van echte mensen aanpakken. Nee maar zonder gekheid, hoe HYSTERISCH HILARISCH zou het zijn als Mona haar rechtmatige plek 7 in het CDA-pluche opeist, Wopke en Hugo de vinger terug geeft en gezellig naast Pieter Omtzigt gaat zitten? Zij het gezicht en de pannenkoeken bij de lunch - het elan, zo je wil - terwijl Pieter de inhoudelijke intellectuele koers bepaalt en moeilijke dossiers vreet om ze daarna hapklaar op te boeren in het gezicht van brokkenmakende bewindslieden: de nieuwe bestuurscultuur. Laat het gebeuren. LAAT. HET. GEBEUREN. Een Nieuw Sociaal Contract. Met stroop en poedersuiker, en een toetje na

Social

Vrouw wil yogabroek doodvermoorden. GEEN TEEN. MIN 1!!1!

Toto belt Michael

Cryptisch, dit. Regering trad af vanwege de prijs van... LPG

Social

Reaguursels

Inloggen

Gewoon die zetel innemen, mw Keijer! U heeft een hele lading voorkeursstemmen gekregen, dus doen.

jcvjcvjcvjcv | 06-01-22 | 15:07

Goed dat GS zich druk maakt om Kazakhstan, maar hoe met 1 jaar bestorming van het Capitool?

cugel | 06-01-22 | 14:26 | 2

On this morning a year ago, we did not know just how fragile American democracy would prove to be. The U.S. Capitol would soon become an unimaginable scene: A deadly riot by a mob encouraged by President Donald Trump and other Republicans objecting to their loss in the 2020 presidential election and seeking to overturn the result.

Companies continued giving to lawmakers who tried to discredit the election. Promises to stop or pause funding to the 147 members of Congress who opposed certification did not always hold. Companies that made initial commitments have since donated nearly $2.4 million directly to these lawmakers’ political campaigns and leadership PACs, according to Citizens for Responsibility and Ethics in Washington.
Overall, since the riot, more than 700 corporations and trade groups have given $18 million to groups that benefit those lawmakers, including the national Republican committees for the Senate and House.

Michael Porter, the Harvard Business School professor, said “we are at an inflection point in our nation’s democratic history, with unprecedented attacks on voting rights and our electoral system,” adding that “protecting our democracy must become a top priority for business and political leaders.”
(Andrew Sorkin, NYT) (In Trouw, zoals in bijna alle MSM hebben ze er uitgebreid aandacht aan besteed. Moet ik een paar saillante punten overtypen?)

cugel | 06-01-22 | 14:51

Bestormers in Washington waren geen randfiguren. "We zien een stabiele groep van 21 miljoen mensen die deel uitmaken van een opstandige beweging."
De Republikeinen geven Trump nog steeds gelijk. Stel je voor: de helft van de machtigste democratie ter wereld gelooft in een "big lie"! Hier in Nederland zal dat niet veel anders zijn. Het aantal journalisten dat bedreigd wordt in Nederland is meer dan verdubbeld. Dat komt door al dat gehak op het internet op de "MSM".
Oh, en Trouw vermeldt ook in "de Verdieping" dat de mensen in Brussel echt keihard werken. Ook iets waarover hier alleen maar spottend gesproken wordt.

cugel | 06-01-22 | 17:35

Die met die zonnebril.... is dat Zaïre Krieger niet?

philia | 06-01-22 | 13:36

Niet alleen Mona is besodemieterd, dat zijn we allemaal met alle valse beloften van de VVD tijdens de verkiezingen, het gewauwel van Hugo de Jonge en het hypocriete gedrag van Rutte.

De democratie is dood en kan begraven worden, tenzij...... ja tenzij Mona uit de as herrijst en het vuur na aan de schenen legt van die walchelijke club die nu opgesteld staat om ons te gaan regeren.

Bolhoed | 06-01-22 | 12:18

Aan de reacties in dit forum te lezen zijn er aardig wat mensen die peentjes zweten bij de gedachte dat Keijzer haar zetel komt opeisen.

lekgoot | 06-01-22 | 10:01 | 2

Mona wie?

knutsel_ | 06-01-22 | 10:49

"#MonaKeizerterugindekamer en in het Stamcafé"
@Bart: Ze heet Mona KEIJZER

De leugen regeert | 06-01-22 | 09:32

Wordt na Omtzigt, Mona nu ook gehyped? Alleen omdat ze niet in 2G gelooft gaat ze alles voor ons oplossen? Haar enige drijfveer is Mona. Tot twee keer toe gefaald met gooi naar partijleiderschap. En nog het signaal niet begrepen. Het is allemaal net te hoog gegrepen voor haar. En nu heeft ze iets wat resoneert in de maatschappij, 2G, en denkt ze onmisbaar te zijn in de kamer. Een narcistje is het. Niets meer, niets minder.

Nietdanjatoch | 06-01-22 | 08:53 | 5

Graaf, eens met wat je zegt. Het narcisme bij Mona kan zich echter niet verschuilen achter bepaalde kwaliteiten.

Nietdanjatoch | 06-01-22 | 09:49

Een beetje tegengas in die tweede kamer is heel wenselijk nu. De meesten zijn allemaal meelopers en/of nergensovernadenkers.

TonAlias | 06-01-22 | 11:12
▼ 2 antwoorden verborgen

Een mens mag hopen. Want de hoop sterft het laatst.
* Van Rossem
En geloof is de zekerheid van wat men hoopt, en het bewijs van wat men niet ziet. (Heb 11:1)
dailyverses.net/nl/1-korintiers/13/13...

steekmug | 06-01-22 | 08:32 | 2

Als je wat je hoopt zeker weet, als het even kan door een bewijs, is het geen hoop meer. Of zou de vertaling niet kloppen.

AdvocatusDiaboli | 06-01-22 | 08:46

Mona Keijzer begint nou bij mij te stijgen. De coalitie van 77 op 76 zetels brengen is altijd feest.

VolgendjaarkrygikAOW | 06-01-22 | 08:24
-weggejorist-
MK27 | 06-01-22 | 08:21 | 1

Dat Chinese sociale kredietsysteem zit ook wel voordelen aan. Omdat je pluspunten kan scoren. In Nederland kunnen mensen alleen in de min scoren. Als je te snel langs een flitskast rijdt mag je 220 euro aftikken. Dat zou ook andersom moeten werken. Dat als je je keurig aan de snelheid houdt, je automatisch 30 euro krijgt overgemaakt.

Leptob | 06-01-22 | 08:21 | 3

Moeilijk he, je hoofd van je kussen scheiden en uit je droom ontwaken?
Ik heb er ook last van vandaag.

Sjeintje | 06-01-22 | 08:32

Zo werkt hun social credits score dus niet.

Graaf_van_Hogendorp | 06-01-22 | 08:55

In de ideale wereld wel ja. Uiteindelijk bepalen de regenten wat sociaal is, zonder er zelf deel van hoeven uit te maken. Standaardprocedure. Duizenden jaren al. Het werkt juist verfijnde corruptie en ontwijken in de hand.

nobodiesunmighty | 06-01-22 | 09:30

En weer een vrouw, alsof er al niet genoeg vrouwen en vrouwachtige in het parlement vertegenwoordigd zijn.

jansma28542681 | 06-01-22 | 08:06 | 5

Dat Kaag ooit tegen Marijnissen riep dat zij lekker meer stemmen had dan de SP en dat daarom wat zij beweerde wel ergens op zou moeten slaan. Kan je nog zo kakkineus praten , maar wat een afgang was dat. Heeft ze niet eens door, te hoog in d'r bol.

AdvocatusDiaboli | 06-01-22 | 08:50

Zoals mijn grootvader al zeide: Liever één vrouw in mijn hand dan tien in het parlement!

Stijlloze bezoeker | 06-01-22 | 12:24
▼ 2 antwoorden verborgen

Zo jammer dat bijna niemand dit leuk vindt, ik krijg energie van de beat. Ontbijtliedje.
Polo G - Bad Man (Smooth Criminal)
m.youtube.com/watch?v=gxXCfSN3YYY

Patje | 06-01-22 | 07:28 | 2

Nou vooruit. Gekeken en geluisterd. Vind het niks. Maar ieder zijn smaak. Een prettige dag verder.

forecastle | 06-01-22 | 08:22

Môge Patje!

MickeyGouda | 06-01-22 | 07:45

De donkere dagen voor de kerst. Bijna zomer!

RickTheDick | 06-01-22 | 07:53

Mick en Rick maak er een goede dag van!

Patje | 06-01-22 | 09:05

Deze informatie zou ALTIJD de headlines moeten zijn van het NPO journaal.
youtu.be/383pLKCVgww?t=378
Het verraad van dictator Marx Rutte.
Wat een b*llshit verhaal!

keestelpro | 06-01-22 | 07:15 | 3

Professor Schwab? Als in Klaus Schwab van 'The Great Reset'?! Om onpasselijk van te worden.

MickeyGouda | 06-01-22 | 07:50

@MickeyGouda | 06-01-22 | 07:50: En "Dear Klaus". "Thank you soooo much""It is indead a great honour". Hier zie je Rutte genieten, dit is zijn podium. Niet tussen de dwergjes in Den Haag die hij totaal onder controle heeft. Voor zover hij al kan klaarkomen en potent is, meen ik dat hij hier toch wel een klein stijfje van krijgt.

Graaier | 06-01-22 | 08:31

Yoga doe je liever zonder broek als jonge vrouw zijnde. Het oog van de mannelijke yogaleraar wil ook wat.

Rest In Privacy | 06-01-22 | 07:02 | 2

Zeg het ze!

keestelpro | 06-01-22 | 07:04

Dan heeft u de meeste yoga vrouwen niet gezien…

Wijze uit het Oosten | 06-01-22 | 07:42

Bijna alle BN-ers ken ik en vooral: zij kennen mij (laat me met rust!)
Niemand van hen zijn deaud gegaan aan ceaureauna. Na twee jaar!
Wat een "killer virus"
Persoonlijk heb ik na bijna twee jaar toch een ceaureauna dode in mijn vriendenlijst. Mark ik jank elke keer als ik deze video zie:
Mat Elbers ft. Mark Elbers - Softly
www.youtube.com/watch?v=eY5qT0cqg4w
Deze twee broertjes zijn dus nu niet meer op de aarde.
En ik wist het. En dat voor ceaureauna.
Mark: je hebt iets in beweging gebracht dat nooit mag stoppen.

keestelpro | 06-01-22 | 06:56 | 7

Typisch ja. Allereerst gecondoleerd. Ik heb er ook een in nabije bekendheid die met Corona gestorven was. Het was weliswaar een zwaar ongeluk wat hij had, maar daarnaast had hij inderdaad milde klachten van Corona. Tja, die zal wel als Corona dode geregistreerd zijn.

LuNaTeeQ | 06-01-22 | 08:39
▼ 4 antwoorden verborgen

Mona Magdalena, beschermvrouwe der 5G

Duwbak_Linda | 06-01-22 | 06:43

Ook dood zijn aan de corona : Igor and Grichka Bogdanoff, die "celebrity twins" met hun extreem vervomde body manipulation hoofden.

Asteroid-B612 | 06-01-22 | 06:41 | 4

Dan zijn ze allebei afgestudeerd wetenschapper en dan lieten ze zich niet vaccineren tegen corona.
Het lijken wel Thierry aanhangers, maar ieder zijn ding.,
www.hln.be/buitenland/nu-ook-tweede-b...

steekmug | 06-01-22 | 08:44

@steekmug | 06-01-22 | 08:44: hun gezichten wel helemaal volgespoten met ongedefinieerde goedjes maar een vaccin in je arm? Neeneeneeee!
Goede hiervan is dat ze nu post-mortem waarschijnlijk wel mensen over de streep hebben getrokken.

Sneerpoets | 06-01-22 | 09:00
▼ 1 antwoord verborgen

Hoezo Mona geen intellectuele hoogvlieger?
Zij stijgt ver boven een Hugo of een Rutte uit.

Ben Adam | 06-01-22 | 06:37 | 6

Intellectueel?

Ik kan haar brief samenvatten met 'ik ben het niet eens met de huidige maatregelen, maar heb zelf ook geen idee hoe het anders zou moeten'.

Papa Jones | 06-01-22 | 08:23

intellectueel wil zeggen mensen die van veel dingen en meerdere dingen iets af weten, die nog wel eens een boekje lezen en tijdens het leven veel verschillende kennis opdoen, en op een goede manier verbanden kunnen leggen.

Wat iets anders is dan de een vakidioot.

Mona is advocaat en getrouwd met een uroloog. Die hoort nog wel eens wat waarschijnlijk.

AdvocatusDiaboli | 06-01-22 | 08:42

Mona is ook nog drs in de juridisch bestuurswetenschappelijke richting, heeft meer academisch niveau dan het hele vvd smaldeel in het kabinet bijelkaar.

vranac | 06-01-22 | 15:37
▼ 3 antwoorden verborgen

Mona Keijzer draait al bijna 10 jaar mee in de landelijke politiek. Zo’n beetje de tijd dat Rutte aan het roer staat. Eerst was Mona Tweede Kamerlid van een coalitiefractie, met de dossiers verpleeg-/thuiszorg en cultuur. Het gaat sindsdien geweldig in de verpleeg- en thuiszorg. Daarna werd ze staatssecretaris Economische Zaken en Klimaat in Rutte III. De portefeuilles, met dank aan WikiPedia: ondernemerschap (waaronder financiering en MKB), innovatie (waaronder ruimtevaart), topsectoren- en industriebeleid, mededinging & consumentenbeleid, marktordening, aanpak regeldruk, digitale economie, telecom & internet, ICT, postmarkt en Europese structuurfondsen voor regionale economische ondersteuning. Stuk voor stuk onderwerpen waar het door de hand van mona een miljoenmiljard keer beter gaat dan voorheen. Ja, laten we Mona op het schild hijsen. Ze is écht zo anders dan al die anderen die samen met haar 3 kabinetten Rutte in de lucht hebben gehouden. Echt. Heel anders. Proest.

Komjehiervaker | 06-01-22 | 06:10 | 7
▼ 4 antwoorden verborgen

Hee geinig dit. Ergens tussen de planeets Mars en Jupiter zweeft er dus een enorme aardappelvormige klont GOUD (en ijzer en nikkel) door het universum, Deze asteroid (hi hi) die 16 psyche wordt genoemd, is gemaakt van meer waardevolle metalen dan de hele wereldekonomie op onze modderbal planeet Aarde bijelkaar. De waarde ervan wordt geschat op 10 (en door sommigen zelfs 27) quantillion dollar. Oftewel het getal 27 gevolgd door 30 nullen.

Bron : smithsonianmag DOT com "asteroid 16 psyche may be worth more than planet earth at 10 quintillion in fine metals-180979303"

Asteroid-B612 | 06-01-22 | 05:59 | 9

Don't look up was toch geen documentaire?

NUik | 06-01-22 | 08:17

Als er zoveel goud is dan is goud opeens niets meer waard.

AdvocatusDiaboli | 06-01-22 | 08:28
▼ 6 antwoorden verborgen

Ik ga om 7 uur die booster maar even halen.
Zijn we van dat gezeur ook weer af.

jaja | 06-01-22 | 05:41 | 6

@SterF... | 06-01-22 | 05:55:
Ja, en ik zuip wodka met 37% alcohol, wat ik wel mix met een fruitsapje of zo.
Maar het hakt er harder in dan bier.

jaja | 06-01-22 | 05:57

@jaja | 06-01-22 | 05:57: Je moet ook niet gelijk naar 0 inname. Ga je rare dingen van doen.

kleybeuker | 06-01-22 | 07:00

Van tevoren wat NAC nemen is ook wel fijn voor de lever.

RichardBandler | 06-01-22 | 09:12
▼ 3 antwoorden verborgen

@SterF... | 06-01-22 | 05:18:
Krokodillen zijn sowieso slecht in palingen roken dus die aal had toch nooit lekker gesmaakt.
+1 voor de paling. Morgen maar eens langs de visboer gaan.
www.rijpelaal.nl

keestelpro | 06-01-22 | 05:21

@SterF... | 06-01-22 | 05:23:
Als het aan de EU ligt wordt alles verboden.
*nog snel een biertje open trekt*

keestelpro | 06-01-22 | 05:27
▼ 2 antwoorden verborgen

Mona Keizer is een totale eindbazin.
Laat haar Kolonel Der Lage Landen worden en Kaas de Vies haar butler.

keestelpro | 06-01-22 | 04:22

"Nederland zet subsidie aan Palestijse hulporganisatie stop", aldus de Telegraftak. Mooi zo. Minder mooi is dat er ruim 21 miljoen aan Nederlandse belastingpoet is uitgedeeld aan "de Palestijnse hulporganisatie UAWC, die is gericht op professionalisering van Palestijnse boeren op de Westelijke Jordaanoever". Wat hebben wij daarmee te schaften ? Let them eat camel shit ! Weinig verrassend bleek deze "hulporganisatie" nauwe banden met een terroristenclub te onderhouden, in dit geval de Marxistisch-Leninistische PFLP, die "bevrijding van Palestina" als onderdeel van wereldwijde revolutie beschouwt.En natuurlijk is dit niet de enige organisatie die kan rekenen op gulle financiele steun uit Nederland. Ook "Defense for Children international Palestine" (DCIP) heeft banden met terreurclub PFLP. Hoeveel dekmantel achtige "liefdadigheidsinstellingen" bestaan daar eigenlijk ? En hoeveel miljoenen aan belastingmunten hebben onze regeringen wel niet aan dit soort ellendelingen overgemaakt ? Laten we DAT eens onderzoeken. En onmiddelijk kappen met dat gratis geld uitdelen aub.

Asteroid-B612 | 06-01-22 | 04:21 | 2

"Maar wat moeten we DAN met al ons geld?" Nou wees gerust, in de onderste regel; "Het kabinet wil binnenkort wel weer een een nieuw land- en waterprogramma op de Westelijke Jordaanoever starten met andere Palestijnse organisaties."
Zucht...

Sneerpoets | 06-01-22 | 07:55

En met Kaag als MinFin gaan de financiële sluizen richting de Palestijnen weer wijd open.

Wijze uit het Oosten | 06-01-22 | 08:06

Ik ga naar bed.
The one48 ( oude bromsnor ;)), doe rustig aan en zo ook heel veel sterkte.
Voor @Mickey.
The Outfield - Your Love.
www.youtube.com/watch?v=4N1iwQxiHrs
Zoals je weet ;)

Bad - Casey | 06-01-22 | 04:14 | 2

Trust Bad!
Laterzzzzzz

TheOne48 | 06-01-22 | 04:34

Dankjewel, BC, droom fijn! Zo jammer dat we hier niet aan foto's kunnen doen, want ik had er graag één gezien van de 18-jarige BC in uniform, temidden van zijn peloton. Je weet het. ;-))

Dit nummer!!

MickeyGouda | 06-01-22 | 07:06

Oplader ligt in de slaapkamer..

Tandenborstel niet, dus daar ga ik eerst langs....

neonreclame | 06-01-22 | 02:58 | 2

neonreclame | 06-01-22 | 02:58,
Een tandenborstel zonder oplader lijkt mij in deze een vereiste.

Bad - Casey | 06-01-22 | 03:01

4 stappen, waren dat denk?

chicago river | 06-01-22 | 03:54

Anekdotes, ( ik heb er hier velen van en waarschijnlijk ben ik onder de reaguurders hier geen uitzondering in ).
Dienstplicht.
Ik was 18 jaar en kon geweldig schieten ( zo ook met de MAG ), ik werd toen ook gepromoveerd tot MAG-schutter, ik voelde mijzelf zo trots.
De maanden dienstplicht die hierop volgden, neigde mij door mijn geweldige schietkwaliteiten destijds, tot eeuwige spijt.
30 a 40 kg bepakking was mij uiteindelijk niet vreemd, samen met je MAG hulp achteraan in de Peloton lopen uiteindelijk ook niet.
"Site wacht ", alternatieve route moesten wij toen met een 4 tonner nemen, midden in de nacht, ik als groentje en zo ook de jongste moest er als 1e ( en kersverse MAG schutter ) daaruit springen, alsof ik als een dode door dat vele gewicht in dat mulle zand neerviel, ik voelde me zo dom.
Maar die jongens na mij, tilden mij aan beide zijden van mijn schouder gespen omhoog ( ik lag gewoon met mijn snufferd in het mulle zand ) en zie nog steeds dat mulle zand over mijn helm en voor mijn ogen neervallen.
En toen gewoon doorgaan.
Dienstplicht.
Status Quo - In The Army Now.
www.youtube.com/watch?v=EIxsPBbZ_b8

Bad - Casey | 06-01-22 | 02:09 | 26

@TheOne48 | 06-01-22 | 03:46,
Zoek je haar nog dagelijks op ?!
Lichtpuntjes, het woord zegt het eigenlijk al.
Alles wat maar licht geeft of kan geven wordt zeldzaam.
Met mij...... ik weet het eerlijk gezegd niet, ik heb een immunoloog die het eigenlijk zo druk heeft en daardoor ook fouten maakt.
Ik heb inmiddels 2 maal een allergie aanval meegemaakt, daarna kreeg ik rode vlekken en nu ook nog eens een rode kop ( mijn haar niet meegerekend ;)).
De beste arts belde mij vanavond plotsklaps op ( want er stond een andere data hiervoor ), kortom, alle drie de verschijnselen wat ik heb, staan volgens hem los van elkaar ?!
Mijn lichaam voelt dit dus niet zo, het voelt dat het 1 het ander aanvult.
Kom eigenlijk gezegd, hier gewoon geen ( grofweg gezegd ) zak mee verder.
Sorry, ik had je graag ook wat goed nieuws willen brengen.

Bad - Casey | 06-01-22 | 04:04

@Bad - Casey | 06-01-22 | 04:04:
Waardeloos Bad.
Proef uit je bericht dat je af en toe niet zo’n hoge pet ophebt met onze zorgprofessionels (correct me if i’m wrong).
Kan er een boek over schrijven, maar we moeten het er mee doen.

Ja ik ga elke dag langs, enkele keer twee keer, kreeg ik bedekt commentaar op van die zorghelden.

TheOne48 | 06-01-22 | 04:24

@Bad - Casey | 06-01-22 | 03:38: 81-5 hahaha. Ik heb wel bewondering voor het zijn van MAG schutter. Plus de Uzi en de munitiekisten. Plus je bepakking.
Nou werden de munitiekisten wel verdeeld over de andere soldaten, en dan had je ook nog de reserveloop enz.
Ikzelf heb aan dat marcheren een jarenlange scheenbeenpees-ontsteking overgehouden, en mijn voeten waren ook totaal stukgelopen.
Maar ik redde het allemaal net, ergens achterin. En zelfs het zwemmen, terwijl ik helemaal geen zwemdiploma's had, maar goed. Het was allemaal een beetje zinloos gedoe, maar toch ook leuke momenten, we gingen stappen in Arnhem en Ermelo of Amersfoort. Elk meisje leek wel miss Holland, en het contrast is zo groot als je in het weekend naar huis mag, doodmoe, vol injecties jajaja, en dan wel met een gratis kaartje van de NS. De jaren 80, achteraf toch een mooie tijd. In mijn ogen ook veel grimmiger dan nu, met al die heroïne junkies en krakers etc.

King of the Oneliner | 06-01-22 | 05:09
▼ 23 antwoorden verborgen

Ooit was er nog het Geenstijl winterboek... Dat waren nog eens tijden

MadMedic | 06-01-22 | 01:59 | 2

Wanneer

davidhasseltoff | 06-01-22 | 02:04

Heb nog wel een bijzonder nummer klaarstaan

davidhasseltoff | 06-01-22 | 01:54

Voor de echte blues liefhebbers. Rory Gallagher samen met Albert King.
As the years go passing by
youtu.be/pwEpRfsp81U

seasicksteve | 06-01-22 | 01:38 | 1

Waar zijn ze gebleven..'zakdoek pakken doet'

J.Dokstijl | 06-01-22 | 01:42

Foo Fighters - Times Like These
(Live in Herodion)
youtu.be/HPJLUN5K8vI

Truste allen.

Milton_Styx | 06-01-22 | 01:25 | 2

Truste...!!

neonreclame | 06-01-22 | 01:26

Milton_Styx | 06-01-22 | 01:25,
Slaap fijn Milton ( sorry dat ik je even heb gemist ).

Bad - Casey | 06-01-22 | 04:08

Rijk de Gooijer, Peter van Straaten, Gerard Reve en nog anderen gingen in de jaren 60/70 plotseling allemaal emigreren naar Friesland, waarbij ze de drank niet schuwden.
De boerderij van de Gooijer was waarschijnlijk door aboriginals in de brand gestoken, maar dat is nooit bewezen.
Nu zie je dat Arthur van Amerongen, Bas Nijman + geliefde, en kasteelpro of all people allemaal naar Portugal emigreren.

Wie moet er nu op de winkel passen?
Ik voel me ontheemd en verraden.

(Overdrijven IS mijn vak)
Maar goed, Falar em português é muito fácil?

King of the Oneliner | 06-01-22 | 01:20 | 13


Wat ik hier ook zou kunnen concluderen dat GeenStijl zou kunnen worden verkocht, en dat met de gecashte miljoenen nog lang en gelukkig een nieuw tijdperk wordt ingeluid in Portugal?
Is dit te vergezocht? Het merk GeenStijl is zeker een miljoen waard.
Hopelijk mag ik mijn gedachten vrij laten gaan, hoewel mensen daar niet van houden.

King of the Oneliner | 06-01-22 | 02:08

@superduperadmin | 06-01-22 | 02:08:

Nee, soms begrijp ik mezelf ook niet..

Ga, sta waar je wilt... Dit is puur interesse, maar ga je dan weg van het probleem..?? Bedoel, like, you know like, ( sorry.. ) , ik weet jouw ervaringen niet en hoef ik niet perse te weten, het lijkt me niet dat je zomaar kan verhuizen van hier naar een land waar je wel van denkt dat het daar anders zal zijn... Zeker met Corona gedoe enzo....

Het zal hier toch ook een keertje overwaaien..??

neonreclame | 06-01-22 | 02:17

@neonreclame | 06-01-22 | 02:17: In de balkan is het zeker anders, geen lockdowns, of mondkapjes. Wellicht daardoor meer corona infecties maar daar houd ik mij niet mee bezig. Je moet leven toch? In Nederland vervloekt iedereen mij omdat ik niet volledig gevaccineerd ben (een term die constant veranderd), de politie slaat wekelijks mensen neer, dit lijstje kan nog wel even doorgaan.

Ik hoop dat 't overwaait neon. Tot die tijd kijk ik de kat uit de boom aan de rand van Europa.

superduperadmin | 06-01-22 | 02:49
▼ 10 antwoorden verborgen

Ik weet het nooit echt met dit mooie nummer en kan het ook niet echt uitleggen ?!
Maar vooruit, ik waag nu een poging, in mijn ogen is het bijna iets wat zijn climax wilt bereiken en dan abrupt stopt ?!
Waardoor dit nummer voor mij in een anticlimax eindigt.
Jefferson airplane - White rabbit.
www.youtube.com/watch?v=AVER6hyoyJo

Bad - Casey | 06-01-22 | 00:56 | 16

@steekmug | 06-01-22 | 01:22,
Ik zocht het juiste woord, dat was idd zijn " muze ".
Hij fotografeerde haar ook naakt, dat scheen in die tijd heel " normaal " ( vreemde boel toen ) te zijn ?!
Caroll mocht uiteindelijk Alice toch niet meer zien ?!

Bad - Casey | 06-01-22 | 01:32

@K1100 | 06-01-22 | 01:17,
Klinkt goed, ik houd hier wel van, op de achtergrond en gelijk opgeslagen, dank je K1100.

Bad - Casey | 06-01-22 | 01:43
▼ 13 antwoorden verborgen

@neonreclame | 06-01-22 | 01:13,
Dank je, herinner me nog iets over de voorkant van hun album, een vliegtuig die zichzelf kapot boort ?!

Bad - Casey | 06-01-22 | 01:49

@Bad - Casey | 06-01-22 | 01:49:

Durf ik niet te zeggen BC..

neonreclame | 06-01-22 | 01:55
▼ 1 antwoord verborgen

Mona staat op plek 7 bij het CDA.
Maar wat nog het meest interessant is, is dat Mona zelf ook een 7 is.
A=1,b=2,c=3,enz,enz.
M=13 O=15 N=14 A=1
13+15+14+1=43=4+3=7!
4+6+5+1=16=1+6=7!

steekmug | 06-01-22 | 00:55 | 8

Numerologie, dat is een apart soort humor voor mensen die horoscopen lezen.

Mazzelstof | 06-01-22 | 06:10

@Bad - Casey | 06-01-22 | 03:10: Openbaring 21 en dan vooral vers 6. Alfawetenschap. ;)

steekmug | 06-01-22 | 07:13
▼ 5 antwoorden verborgen

Grootste verhalen in de media over record aan besmettingen de afgelopen dagen. Als je vervolgens naar de cijfers inzake ziekenhuisopnamen kijkt dan zie je reële cijfers: liggen op dit moment slechts 1654 met corona in het ziekenhuis waarvan 454 op de IC.

Bibop | 06-01-22 | 00:53 | 5

@IosefTarasov | 06-01-22 | 01:03: 454 buikliggers en 1200 rugliggers maakt samen 1654. Tis peanuts op bijna 18 miljoen mensen die bovenop op elkaar leven.

Bibop | 06-01-22 | 01:18
▼ 2 antwoorden verborgen

neonreclame | 06-01-22 | 00:35,
Blijft mooi.
" The fool in the little tower " ;)

Bad - Casey | 06-01-22 | 00:49

Hele kleine korte ode voor onze nationale fakkeldrager dan :
youtu.be/Tymc0406Kqk
Soft Cell - Torch

funda | 06-01-22 | 00:31 | 2

Eén van mijn favorietste nummers ooit.

knutsel_ | 06-01-22 | 00:46

funda | 06-01-22 | 00:31,
Lekker.

Bad - Casey | 06-01-22 | 00:48

Dus als ik het goed begrijp is de pleuris compleet uitgebroken in Kazachstan??

Torquemada | 06-01-22 | 00:30 | 11

@funda | 06-01-22 | 01:07: Khan, geen familie van Chaka (of Djzengish) dacht "ik ga op vakantie en neem mee... Nederlandse atoomgeheimen!", wandelde ongehinderd naar buiten en jumpte op het eerste de beste vliegtuig naar zijn land van herkomst, het altijd gezellige en totaal niet achterlijke Pakistan, waar hij als een ware volksheld werd ontvangen en zich onsterfelijk maakte als degene die Pakistan de status van kernmacht bezorgde. (Nederland heeft zelf geen nucleaire wapens wegens (what else?) AFSPRAKEN, te weten het non-proliferatie verdrag, dat is bedoeld om de verspreiding van kernwapens tegen te gaan. Maar de theoretische kennis om kernwapens te vervaardigen is hier natuurlijk wel aanwezig. Goed gedaan, Lubbers, droplul. Goed gedaan, Nederland ! Door deze massieve blunder is de wereld is er weer een stukje veiliger op geworden met Pakistan als kernmacht, waar de Pakistaanse taliban die 80 mijl verder aan de deur staan te rammelen. Je mag wel verwachten dat er in het rijtje "schurkenstaten" genoeg belangstelling is voor Pakistaanse weapons of mass destruction.

Asteroid-B612 | 06-01-22 | 04:39

En dat over de prijsverhoging van LPG, die daar na verhoging nog slechts de helft is van de prijs in Nederland.

Wijze uit het Oosten | 06-01-22 | 07:58
▼ 8 antwoorden verborgen

Goedenacht allen,
Filmpje met The Knight Rider, geweldig ;)
Kastelein, een rondje en zo ook een nummertje van mij.
Duran Duran - The Reflex. ( speciaal voor Anja ;)).
www.youtube.com/watch?v=J5ebkj9x5Ko
Proost !

Bad - Casey | 06-01-22 | 00:28 | 2

Same to you

davidhasseltoff | 06-01-22 | 01:50

@davidhasseltoff | 06-01-22 | 01:50,
Dank je wel ;)

Bad - Casey | 06-01-22 | 03:19

Viermaal geplande renteverhoging, ik ben ook erg benieuwd.

funda | 06-01-22 | 01:08

Voor Mona met de zonnebril :
youtu.be/ba9AeUMjoBo
Terminator 2 - Main theme - Joslin - Brad Fiedel

funda | 06-01-22 | 00:22

Dit is mijn laatste, dan zit ik weer aan mijn tax, welterusten allen, geluk, en morgen een nieuwe dag.

Klein inkijkje in mijn leven, de hele week al logé's, en uit logeren.

En zelfs een opmerking dat mijn eten lekker was.....

GKJP | 06-01-22 | 00:21

Was vanavond zowaar een item in EenVandaag. In Denemarken geen nieuwe asielzoekers meer vanwege streng doch reëel beleid,

Nergens in Europa gaan ze zo ver om vluchtelingen en migranten te weren als in Denemarken. Het land voert een keihard anti-immigratiebeleid dat zelfs wordt gesteund door de linkse sociaaldemocraten.

De huidige minister van Immigratie en Integratie Mattias Tesfaye - zelf zoon van een immigrant uit Ethiopië - heeft een duidelijk doel voor ogen: "We willen de Deense welvaartsstaat niet afbreken door ongecontroleerde asielmigratie", vertelt hij in zijn werkkamer in Kopenhagen.

Volgens hem zijn we als Europa veel te naïef geweest als het gaat om migratie. "We hebben tot nu toe onvoldoende rekening gehouden met culturele verschillen. We dachten dat als mensen een baan zouden krijgen dat ze dan net zo zouden gaan denken als wij, maar dat is niet zo."

Bibop | 06-01-22 | 00:20 | 9

Dus onze hoop is waarschijnlijk Denemarken. Hongarije is warmer en goedkoper maar ja wie weet hoe lang het duurt voor de trein der "democratie" daar ook langskomt en de president gewipt wordt.
Overigens de opstand in kazachstan loopt mij te gesmeerd voor een gewone demonstratie. VLiegvewld al ingenomen en meerdere overheidsgebouwen.

A.I. van Dee | 06-01-22 | 01:24

@UnderTheDevil | 06-01-22 | 01:32:
De hele week bij EenVandaag migratie-items over verschillende landen.
Duitsland is net zoals Nederland verbonden aan EU-regelgeving waardoor ons kabinet niet bevoegd is een zelfstandig asielbeleid in te voeren en het dus al vele jarenlang een grote puinhoop is en blijft.
Niet zo gek dat Duitsland dan zegt: het is f a n t a s t i s c h .
De beleidsvoerders kunnen niet anders, die zitten in de tang van de EU.

Denemarken daarentegen heeft jarengeleden opt-outs bedongen.
Geen invoering van de euro alsook eigen zeggenschap over immigratiebeleid. Het laatste heeft na onderstaande undercover docu
tot veel ophef geleid in Denemarken met als gevolg dat de Deense PvdA bij de verkiezingen gigantisch verloor, maar inmiddels bij zinnen gekomen het multiculti-roer omgooide waarna weer 30% van de bevolking op hen stemde en een totaal nieuw beleid, gericht om de Deense arbeiders te beschermen, de verzorgingsstaat overheid te houden, door kansloze illegale immigratie zoveel mogelijk te weren. Dat schijnt daar aldus de minister van immigratie, naar volle tevredenheid van de kiezers te werken.
Zie docu:
www.bnnvara.nl/zembla/artikelen/under...

drs.Nee | 06-01-22 | 01:51
▼ 6 antwoorden verborgen

Wat je ook doet, met nijlpaarden moet je niet liggen klooien.
youtu.be/toEsTZW-U5o

SterF... | 06-01-22 | 00:18 | 1

Iemand ook problemen met Spotify en Android de laatste tijd? Het beeld voor de besturing verdwijnt of blijft vastzitten. Echt vervelend. Die bug zorgt er ook voor dat YouTube bijvoorbeeld ook verdwijnt van het menu van besturing. Betaal ik voor een service, krijg ik een slecht werkende App voor terug die andere apps meeneemt in de bugs.

Adriel | 06-01-22 | 00:08 | 1

TPO podcast meldt dit idem dito: Er komen veel vragen en klachten binnen over het gebruik van de Spotify-app. Wij hebben echter geen invloed op de werking van deze site of de techniek er achter dus wij kunnen die problemen niet oplossen.

drs.Nee | 06-01-22 | 01:57

Hij l*lt mooi die Pauw maar zie toch echt een man die vanuit niets gruwelijk wordt gebeten door een doorgedraaide hond die niet door z'n begeleider onder controle wordt gehouden,

De politiechef van Amsterdam Frank Paauw heeft gereageerd op de kritiek van het politieoptreden op het Museumplein afgelopen zondag. De beelden van de politiehond die bij een aanhouding werd ingezet gingen op internet rond en hierop werd met verontwaardiging gereageerd. De politiechef zag de beelden ook, maar heeft er een kanttekening bij. "Waar ik wel voor wil waken is dat het filmpje waarbij de man gebeten wordt, dat dat hetgene is wat de verontwaardiging doet laten ontstaan", aldus Paauw.

Bibop | 06-01-22 | 00:06 | 4

Ik zie een wappie op de grond liggen die niet wilde luisteren, maar nodig naar een demonstratie ging die verboden was en vervolgens dacht dat hij wel even de poltie kon uitdagen. Tsja die hond deed alleen waar die goed in is; bijten !

johnyl | 06-01-22 | 00:23

Johnny 00:23
Inbreken is ook niet toegestaan maar als jouw hond op zo'n manier een inbreker grijpt mag je je komen verantwoorden bij de rechter.

De inzet van de hond en het toegebrachte letsel staat in geen enkele verhouding tot het vergrijp.

Het ontgaat jou wellicht dat inzet hond slechts 1 stap is voor inzet vuurwapen.

der_feldwebel | 06-01-22 | 00:59

@der_feldwebel | 06-01-22 | 00:59: Het verschil is dat de politie het geweldsmonopolie heeft en bevoegd is dat geweld, zij het als uiterste middel, en met gepaste mate (dus niet buitensporig) toe te passen. Of hier sprake was van gepaste mate, daar kan je inderdaad over van mening verschillen. Maar ja, die kerel heeft genoeg kansen gehad om zich uit de voeten te maken. Dat je je in NL niet of nauwelijks mag verweren tegen insluiperTs of inbrekerTs vind ik op zich ook vrij debiel, maar heeft te maken met het heersende, nogal obsessieve idee dat "het geweld niet mag escaleren". In Zweden is het zo mogelijk nog idioter : Als er daar er inbreker op je met sneeuw bedekte dak rondscharrelt en hij flikkert naar beneden, breekt zijn poten ofzo, dan moet jij hem betalen. Dat ziet men in de VS - terecht - heel anders.

Asteroid-B612 | 06-01-22 | 04:57
▼ 1 antwoord verborgen

Djokovic toch geweigerd...

FogerRederer | 06-01-22 | 00:04 | 15

@J.Dokstijl | 06-01-22 | 00:37:

Draai het eens om...

Nogmaals, Roos staat bij mij hoog aangeschreven en daar mag ze mee doen wat ze zelf wil... Overdag zie je een heel andere trent die ik simpelweg niet kan bevatten.. Daar komen juist de frustraties naar boven... Hier in het cafe is alles onder controle, zeg jij, en schreef Roos laatst ook als ik mij niet vergis, ( Zo niet, slacht me af )..

Ah, misschien is het ook een te grote trigger voor me....

www.youtube.com/watch?v=ewRjZoRtu0Y&a...

neonreclame | 06-01-22 | 00:46
▼ 12 antwoorden verborgen

Kon even niet slapen, de tweetbrief van Mona Keijzer gelezen. Kan niets bespeuren waar ik het van harte mee eens ben! Vind het dan ook ondemocratisch om een tweespalt in 1 samenleving te creëren. Enige wat jammer is wanneer ze dit vindt dat ze dan toch nog achter dat CDA blijft staan.
Verder vrees ik dat ze vanuit het ministerie met oude energieprijzen wel eens naar de 2e Kamer kan zijn gestuurd? Of zou het anders zijn gelopen?

Jan, Leiden | 06-01-22 | 00:02 | 5

@neonreclame | 06-01-22 | 00:04,
Hey neon, pffff, dit vind ik best wel 1tje die onder de categorie " Mind fucker " kan worden geplaatst, zo simpel en doch zo goed neergezet neon ;)

Bad - Casey | 06-01-22 | 00:39

@Bad - Casey | 06-01-22 | 00:39:

Thanks B-C..!!

neonreclame | 06-01-22 | 00:53

@neonreclame | 06-01-22 | 00:04:
Te gemakkelijk. Ben namelijk voor lichamelijke integriteit ondanks het feit dat ik zelf ben gevaccineerd. Helaas gezien mijn medisch dossier maar 1 prik. Maar dat laat onverlet dat ik niet vindt dat wanneer iemand zich niet wil vaccineren in vrijheid wordt beperkt wanneer een sneltest zou uitwijzen dat hij of zij niet is besmet en dan geen toegang zou kunnen krijgen waar een gevaccineerd persoon wel recht van toegang heeft. Dat gaat mij, net als Mona Keijzer, echt een stap te ver.

Jan, Leiden | 06-01-22 | 08:18
▼ 2 antwoorden verborgen

Ajax keert zo snel mogelijk terug van trainingskamp, meldt de club via de officiële kanalen. Vanwege een aantal positieve coronatests voelt de club zich genoodzaakt huiswaarts te keren vanuit de Portugese Alvarve.

Bibop | 06-01-22 | 00:01 | 3

vaxxen zal ze leren!

davidhasseltoff | 06-01-22 | 00:06

Mona keijzer.
Ambitie en vermogen hebben nog nooit zover uit elkaar gelegen.
Ga lekker de gemeenteraad van Volendam in meid. Wel voor een lokale partij. De doodsreutel van het CDA wil je toch niet meezuchten.

SterF... | 06-01-22 | 00:00

Kudtkip, op het risico af dat ik me teveel verbeeld.

't Het nog nooit, nog nooit zo donker west, of het wer altied wel weer licht'.

Gronings nummer van wijlen Ede Staal, en ik kan u vertellen, ik heb er niet veel troost uit geput. Maar de tekst klopt.

Waarom ik dit dan tegel? Geen idee, ik wil u zo graag de zogenaamde hart onder de riem steken, maar ik heb geen idee hoe, en omdat ik toch graag wil, probeer ik iets, vergeef mij.

Dus is het verstandiger te stoppen, ik wens u voor zover mogelijk al het beste en geluk.

GKJP | 05-01-22 | 23:59 | 3

Ohhjee, wat lief GKJP. En je verbeeld je niks te veel, hoe kan dat eigenlijk?
De tekst van Ede Staal is werkelijk mooi. Dankjewel.
Je steekt me dat hart onder de riem, eerder ook al.
www.youtube.com/watch?v=49iCYJ4wcEk
Het is gek, maar bij al die oost en noord Nederlandse liederen kwam me deze te binnen. Ooit gehoord in relatie tot de schoonvader van mijn wel geliefde broer.
"Op een dag drink je geen Grolsch meer"...

Kudtkip | 06-01-22 | 00:33

@MickeyGouda | 06-01-22 | 02:05:
Dat krijg je ervan als je eerst linkt en dan pas ververst, Gouda. De geadresseerde was er zelf al. :-)

MickeyGouda | 06-01-22 | 02:13

Bladerdeeg, frikandel, HELA curry.

Brabeaulander | 05-01-22 | 23:58 | 3

Vul de frikandel met bladerdeeg. Doop het geheel even onder in de Curry. Tien minuten in kokend water gaar laten worden.
Lekker bij de foie gras.

SterF... | 06-01-22 | 00:02

Je neemt de honneurs waar? Ik zie dat wilderst alweer is gesneuveld in het vorige topic.

knutsel_ | 06-01-22 | 00:14

Ja, nee, maar dan gaat ie liggen, en poef.!.. Ja, slapen ja... Kost em niks.. Kan hem et schelen...

Ja, dan lig ik de halve hele nacht te draaien ja....!!

neonreclame | 05-01-22 | 23:55

Mijn type is het niet. Maar ze heeft wel gelijk met wat ze zegt. Daarnaast heeft ze genoeg voorkeurstemmen. Dus hup, terug met die vrouw. Er mag best wat meer vuurwerk in en dat is denk ik gegarandeerd met haar terugkomst.

herstelkous | 05-01-22 | 23:48

Ik werkelijk weet niets van Mona af.... maarrr vintd het wel helegaar tof en fyn dat trugkomd in de kamer.... gewoon omdat het kan.

grapjasz | 05-01-22 | 23:45

@Poesmobiel | 06-01-22 | 00:37: Hij was een paar jaar 'thuiszitter', was moeilijk te handhaven op school, maar is de laatste 2 jaar goed bezig. Hij doet nu MBO luchthavenbeveiliging, heel enthousiast.

Papa Jones | 06-01-22 | 01:07

@Papa Jones | 06-01-22 | 01:07: Mooi om te horen.

Adriel | 06-01-22 | 01:49

Dat je even een blik naar binnen werpt en Poesmobiel als het stralende middelpunt op de dansvloer ziet. *verheugd toekijkt*

MickeyGouda | 06-01-22 | 02:31
▼ 13 antwoorden verborgen

Ik zou een terugkeer van Keijzer verwelkomen. Ik ben het politiek vaak niet met haar eens, maar ze heeft zich een bekwaam politica getoond en heeft bij mijn weten voldoende stemmen opgehaald voor een zetel. Kans bestaat natuurlijk dat ze die zetel opeist en zich losmaakt van het CDA, maar goed. Het is toch al een zooitje in de Kamer.

de IJsman | 05-01-22 | 23:36 | 1

We verwachtten dat zij haar zetel mee zou nemen. Goed dat ze nu haar kans kan pakken.

Adriel | 05-01-22 | 23:48

Chris Broderick. Wie kende hem niet? Iedereen toch? Ik bedoel: iedereen kende hem niet. Nou RIP dan maar.

youtu.be/MFGXpopyjI8

Knufter | 05-01-22 | 23:35 | 3

Om een andere manier zie ik een kroeg in Ierland na sluitingstijd.

SterF... | 05-01-22 | 23:44

@Knufter | 05-01-22 | 23:57: Daar bestellen ze toch gewoon rijen bier als de kroeg dreigt te sluiten? Die staan er vast nog te kantelen.

funda | 06-01-22 | 00:28

Nummertje voor de verwarde fakkeldrager in 070.

Smoke on the water (live in Japan) - Deep Purple
youtu.be/jlHEdkL1VoM

Schemerlamp | 05-01-22 | 23:30

Cryptisch? Nee hoor: je moet hem aandacht geven en een MyPillow via zijn kortingsURL aanschaffen.

Let goed op wat er hier gebeurt...

PaardenliefhebberVet | 05-01-22 | 23:28

Gewoon even iets waar ik net aan moest denken, of het OT is, weet ik niet, 't is uiteindelijk het café.

Ik zat in de bijkeuken, de buitendeur staat altijd open, en zag de vliegen vliegen onder de lampen van de bijkeuken, en moest ineens weer aan wijlen mijn opa denken, die keek ook eens naar zo'n 'zwerm' vliegen en maakte de briljante en eveneens nuchtere opmerking: "dat ze mekaar niet raken....".

GKJP | 05-01-22 | 23:28 | 11

@GKJP | 06-01-22 | 00:02: ik ken er wel een van Martin Simeck : "Als je vlucht ga dan de vuurvliegjes achterna. Maar ga niet te ver anders beland je in het moeras".

adje_hekkensluiter | 06-01-22 | 00:10

@Kudtkip | 06-01-22 | 00:10: Jah, ik bedoel, die had het ook over aangespoelde walvissen op het strand. Wat dachten die beesten dan, dat ze daar pootjes zouden krijgen?

Kudtkip | 06-01-22 | 00:13

@Kudtkip: ik vermoed ergens in het Franse deel van mijn lijst. Echt echt echt geen idee maar. Saaie kloteboek waren het.

Lorejas | 06-01-22 | 00:50
▼ 8 antwoorden verborgen

Gek genoeg heb ik het idee dat een zeker verhaal rond mijn pa hier nog wel bij kan.
Komtie.

Een week voor kerst bleef ik mee slapen in m'n ouderlijk huis, omdat mijn jongste broer er al introk had genomen (scheiding en zo) en onze vader van 87 al niet meer je dat door het leven ging.

Die broer, de grootste klootzak ever, zo'n lul de slapsnikkel die niet overweg kan met wel echt leuke dus mondige vrouwen, gunde ik een nachtje vrij af van de nachtelijke sores die pa uitventte.

Dat ging tot midden in de nacht prima. Om bijna half 3 had pa het nog over de geitjes waar wat mee was - bleek nadien dat hij als kind een eigen geitje had, maar dit ter zijde.
's Ochtends om half 9 wekte die broer me met de boodschap dat het héél slecht ging met pa.

Als in: wordt einde verhaal. Huh? Wat dan?
Dus, aankleden en kijken - dit was in de kamer naast me, in zijn prachtige landhuis, ons ouderlijk huis.
Allemachtig, hij lag er inderdaad bij alsof z'n laatste uur geslagen had. Op z'n rug, lijkbleek en z'n mond half open.
De ambulance was al onderweg.

Oh no, alsjeblieft niet. En hoe dan?
De dames van de ambulance, echt knappe vrouwen om te zien, volvoerden de tests om te weten wat hier gaande was. Hij vertoonde namelijk geen verschijnselen van sterven.

Voor de zekerheid een hartfilmpje maken. Dat apparaat werd geplaatst naast z'n bed. Maar ooh oh, daar was wat mee. Accu leeg.
En ik, op de gang, probeerde rustig af te wachten, toen de computerstem zei:

"Accu bijna leeg, vervang de accu. Vervang de accu. Vervang de accu".
Om de 10 seconden: "Vervang de accu".
Terwijl daar dus onze ouwe pa met z'n hoofd half open geen enkele sloegen gaf...

Nog weer wat later kwam de apotheose, die de dames nogal grappig vonden: pa had laat in de nacht nog een extra slaappil genomen (een hele speciale, die ik ook ken) en was daardoor knock out. In een helde moment had hij het hen verteld. Want telkens bleken de gemeten waarden in orde - deze man was fysiek nog pico bello.

Oh boy. Wat hebben we het te stellen met hem. Ook doordat hij enkele dagen zelf dan maar besloot dat het over moest zijn. Bleek dat hij met een aardappelschilmesje z'n polsen door had willen jassen.
Helemaal verkeerd: overdwars!

En tegen mij had hij telkens gezegd: kom maar niet hoor, ik ben niet leuk.
Als mij dat ooit tegen zou hebben gehouden.
Het was meer dat ik al gesloopt was vanwege het verlies van m'n geliefde 4 maanden geleden. Het is volslagen kudt, zo'n periode. Pijnlijk, droevig.

Hoe dan ook. Beter kan eigenlijk alleen nog maar.
Gelukkig en fuckin' nice 2022!

Kudtkip | 05-01-22 | 23:26 | 12

@Kudtkip | 06-01-22 | 00:03:

Ongeacht wat zich rondom je afspeelt, maak vooral en als eerste belangrijk: hou van jezelf!
Met heel je hart.

Weet niet waarom ik dat nu neerschrijf.
Is 't belangrijk, wie weet.
Houd er zelf niet van om in situatie als de jouwe, te horen te krijgen, doe dit, doe dat.
Excuus dus voor de formulering.
Het is mijn onhandige manier om medeleven uit te drukken, met waarvan ik weet dat het voor mij belangrijk was.
Ik hoop op een serene verwerking van alle emoties voor je.

Milton_Styx | 06-01-22 | 00:48

Kudtkip, ik zweer het je, Danny Vera's 'Roller Coaster' speelt nu in mijn hoofd alsof hij het naast me staat te spelen. Wat een verhaal! Met alle respect voor je pa, die ik onder andere omstandigheden stiekem zou hebben bewonderd om zijn eigenzinnigheid: niemand in jouw omgeving mag nu even dit soort geintjes met jou uithalen, potverdorie.

MickeyGouda | 06-01-22 | 02:23

Wát een verhaal..

Sterkte met de situatie.

Wijze uit het Oosten | 06-01-22 | 07:54
▼ 9 antwoorden verborgen

Vraag het aan Mona kan nog wel eens heel populair worden.
Kan niet wachten tot ze bekend maakt dat ze het gaat doen.
Die zure grimas van onze teflonboy, ik ga hem inlijsten.

likdoorn | 05-01-22 | 23:20

Ah, Linda Hamilton de Jonge, die zouden we moeten hebben.

funda | 05-01-22 | 23:14

Mona is gewoon een lekker wijf. Prima als die af en toe met haar kop op TV komt. Hebben we tenminste nog wat om naar te kijken.

Old_Spice | 05-01-22 | 23:14 | 2

U is van haar leeftijd?

Adriel | 05-01-22 | 23:27

Oh een twatter van Poso. Poso is een Fed en waarschijnlijk een glowie maar best vermakelijk om te volgen ondanks zijn catholic supremacist hot takes. Is wel matties met de cuckservative crowd. Waar laatst hun maatje Jack Murphy compleet vernederd is geworden doordat uitkwam dat hij een letterlijke cuck was en het tegenovergestelde van het product wat hij verkocht ('mannen' leren hoe ze een apex giga Chad konden zijn zoals hij voor $100 p/maand).

Graaf_van_Hogendorp | 05-01-22 | 23:12

Zijn de dames @lezeres, @Lady Midgnight en @Deksmaat in het nieuwe jaar al gesignaleerd?

Roos | 05-01-22 | 23:10 | 9

@Roos | 05-01-22 | 23:20: balen, wist ik niet. Helaas zullen mijn bans niet een positieve bijdrage hebben geleverd. Roos take care en laten we ons vooral niet uit het veld slaan.

davidhasseltoff | 05-01-22 | 23:42
▼ 6 antwoorden verborgen

Staan de zelfbenoemde leiders van de EU al op het vrijheidsplein in Kazachstan of wachten ze nog even totdat ze het veilig vinden.

photto | 05-01-22 | 23:05 | 2

Guy Verhofstadt staat alweer te schuimbekken dat Kazachstan bij de NAVO en de EU moet. De Eurofielen hebben immers tegenwoordig een geldprinter waar ze al hun megalomane ideeën mee kunnen financieren, op onze kosten.

Old_Spice | 05-01-22 | 23:37

Classic OP1: Wolfpack aanval van gasten en presentatoren op 1 melkvee woordvoerder. Wat een schoften zijn het toch ook.

_pacman_ | 05-01-22 | 23:04 | 1

Veehouder is klimaatcrimineel, dierenbeul, racist en allround Wilderstokkie ineen, uweettog?

Graaisnaaiert | 05-01-22 | 23:34

Ik begrijp dat wilderst weer is veroordeeld tot spinnenbrood.

BrutusBosch | 05-01-22 | 23:04 | 22

Hm, ik had hem nog mijn speellijstje beloofd wbt Manowar. Bij deze dan en in willekeurige volgorde, ouwe nachtbakker!
-Sign of the Hammer ( dat galop-achtige tempo, heerlijk )
-the Oath ( Manowar goes Manowar in het kwadraat )
-Defender ( intense power )
-Blood of my Enemies ( lekkere stomper )
-Hail and Kill ( wellicht hun beste )
-Blood of the Kings ( waardige afsluiter van de 80's Manowar )
-Wheels of Fire ( mag niet ontbreken in de lijst )
Maar goed, we kunnen natuurlijk even zovele flops opnoemen van ze. Toch, blijft een fijne band.

Graaisnaaiert | 05-01-22 | 23:32

@IosefTarasov | 05-01-22 | 23:27:

Maakt voor die dubbele dan niet uit. Omzet en smaken deed het toch wel.
Zuur voor wilderst, echt jammer.

Milton_Styx | 05-01-22 | 23:47
▼ 19 antwoorden verborgen

Net de rekening gekregen voor 2 energielabels-nieuwe-stijl, voor twee kleine 2-kamerappartmenten. Kwam ook nog een NEN-meetrapport bij want dat is verplicht bij dat label. Totaal: €950,- voor een zinloos papiertje. En als we straks driedubbel glas met eenhoornscheten erin plaatsen mogen we wellicht hetzelfde bedrag aftikken om dat label te updaten. Dank je wel EU en Ollonkreng.
TIjd voor een stevige whisky nu.

Muxje | 05-01-22 | 23:03 | 5

@* Il Principe * | 05-01-22 | 23:14: Nope, alle fijne peperdure 'labels' en 'keurmerken' komen toch van links, tegen de 'milieuverpesters'.
De vervuiler betaalt, en betaalt meer en meer, 'want dat is eerlijk'.

funda | 05-01-22 | 23:26

@* Il Principe * | 05-01-22 | 23:14:

De VVD is inderdaad een linkse partij geworden. Maar ik gok dat jij iets anders bedoeld? Dat de klimaatlobby eigenlijk rechts is en dat SP, GL, PvdA en D66 zich fel tegen de waanzinnige klimaatplannen van crypto-VVD-er Frans Timmermans verzetten?

Dandruff | 05-01-22 | 23:27

Energy consultants het electoraat van D’66 dus wen er maar aan

Snap_het_ook_niet | 05-01-22 | 23:38
▼ 2 antwoorden verborgen

Nou (edit) onze kok, die zag ik al aankomen. Ik zet de frituur wel aan. Hoe werkt zo'n ding?

letopuwzaak | 05-01-22 | 23:03 | 5

Eerst controleren of er een stekker aan vast zit.

Zo nee, ben je van het gas af?

Zo ja, witheet worden en een snack naar keuze uit de vriezer in je handen nemen tot bruin gekleurd.

Milton_Styx | 05-01-22 | 23:29

@Roos | 05-01-22 | 23:28:

Hij heeft genade gekregen net even voor de Kerst...

Ik lig er niet wakker van, maar ik kan me voorstellen dat als je nog een keer verkloot dat je wel even mag blijven zitten...

neonreclame | 05-01-22 | 23:32
▼ 2 antwoorden verborgen

Een boek in het zicht van de camera linksachter over MH17 op die eerste foto van Rutte.

Daar ga ik verder geen opmerkingen over maken, ben zuinig op mijn zwitsal.

Dat er geen hele grote, zware steen bovenop ligt is dan weer een gemiste kans.

GKJP | 05-01-22 | 23:00

Benieuwd naar de data mbt oversterfte, wat Omtzigt wil en daarin gesteund is. En of vaccinaties bij sommige 65 plussers echt een risico kunnen zijn. Dan wordt het toch weer een andere discussie.

letopuwzaak | 05-01-22 | 23:00 | 1

Die informatie lijkt mij inderdaad essentieel op het moment dat je massaal gaat boosteren.

MickeyGouda | 05-01-22 | 23:18

Deze van Ollongren wil ik jullie niet onthouden: “ En in een heel ver verleden heb ik internationale betrekkingen gestudeerd. Dus hier ligt wel mijn hart.”

Lukiluuk | 05-01-22 | 23:00

Keijzer behaalde 18.031 voorkeurstemmen. Bron: nl.wikipedia.org/wiki/Mona_Keijzer . De voorkeurdrempel was 17.372 stemmen. Bron: www.kiesraad.nl/actueel/nieuws/2021/0...

Ik zou het zeer waarderen als Mona Keijzer haar kiezers en vele medestanders komt vertegenwoordigen in de Tweede Kamer. Haar oppositionele inbreng is nu en hard nodig.

Boeser_Onkel | 05-01-22 | 23:00

Was een legendariese dag in Volendam met ome Nigel. En ik hou helemaal niet van gewone mensen of de buitenwereld maar dit was echt leuk.

Zentgraaff | 05-01-22 | 22:58 | 2

Hey,ben jij al gevraagd voor de partij van Mona en Pieter?

Mauguio | 05-01-22 | 23:01

Oei, geen nachthap deze nacht.

IosefTarasov | 05-01-22 | 22:57 | 2

Damn wilderst is al weer opgerot. Je gaat in zo'n topic over een psychopaat die Kaag bedreigt toch geen corona discussie beginnen laat staan enige vorm van begrip tonen... Oliedom. Nou dat wordt weer dagenlang honger lijden 's nachts.

keestelpro | 05-01-22 | 23:17

blijft een pareltje die band

Stijlloser_from_NL | 05-01-22 | 23:12

Er staat een een of andere gek met een brandende ring voor het café.
youtu.be/zI-GGnzSQa4

BrutusBosch | 05-01-22 | 22:52 | 7

@letopuwzaak | 05-01-22 | 23:12: Ik had van u, als vrouwspersoon, meer verwacht iets van, er staat een opwindende man voor de deur.

BrutusBosch | 05-01-22 | 23:17

Vreselijk: jong meisje in de fik gestoken of waren 't d'r hormonen en heeft ze vlam gevat ?
/watch?v=HcXNPI-IPPM

IosefTarasov | 05-01-22 | 23:59

Misschien was het een brandende cockring, je hoort wel gekkere dingen.

funda | 06-01-22 | 00:45
▼ 4 antwoorden verborgen

Ik ben een beetje in de ban van dit videootje; zit alles in. Zaken die de VS mooi maken. Vrijheid, jezelf zijn, talenten die zich van jongs af aan opwerken tot echte professionals (deze is hier nog maar 17 of 18 jaar), Amerikaanse kids (hier met name pubermeisjes) die zich helemaal herkennen in wat Olivia Rodrigo zingt, enz...
www.youtube.com/watch?v=f_rYWBle1_4
En om het echt te bevatten.... Zet dit eens af tegen hoe het in Noord Korea gaat!

Aristotalloss | 05-01-22 | 22:51 | 3

Korea louder, Korea louder, Korea harder, Korea oh oh oh
youtu.be/rpYq1lSce1U?t=82
PSY - KOREA M/V

funda | 06-01-22 | 00:49

Keijzer zou toch al snel mijn op 59 na favoriete vrouw in de TK zijn hij een terugkeer, net voor L. Ploumen.

_pacman_ | 05-01-22 | 22:51

kreeg vandaag dit onder ogen, 245.000 immigranten erbij in 2021 in NL. Viel van mijn stoel, dat zijn er 5.000 per week. pfff
www.cbs.nl/item?sc_itemid=adca2d58-fb...

Stijlloser_from_NL | 05-01-22 | 22:49 | 7

@Roos | 05-01-22 | 22:58:
Als we ons native Nederlanders noemen, of inheemsen, misschien dat er dan respect komt voor Nederlandse belangen en culturele oprispingen.

Nuuk | 05-01-22 | 22:59

Gelukkig meeste uit Europa zelf....

Lorejas | 05-01-22 | 23:00
▼ 4 antwoorden verborgen

Van harte welkom.

Hercule Poirot | 05-01-22 | 22:47 | 2

Welkom Hercule!

Roos | 05-01-22 | 23:38

Jij ook welkom!

Wijze uit het Oosten | 06-01-22 | 07:47

Als Mona Keizer echt haar zetel claimt krijgen we heel mooi verzet van binnenuit.
En dat is hoog nodig.

keestelpro | 05-01-22 | 22:46 | 3

Ik hoop zo dat ze het doet en dan kritisch te keer gaan tegen dit bij voorbaat mislukkende kabinet. Liefst ruzie binnen CDA en dan met Omtzigt en eventueel BBB verder. De oude CDA degenen van licht conservatief en nuchter “de provincie” Nederland moet je daar zoeken. Daar hoort Mona Keijzer thuis.

Nuuk | 05-01-22 | 22:54

Hoeveel zetels meer dan 75 heeft kabinet Rampspoed IV nu?
bij weinig meer kan ze Pinocchio lekker dwarszitten

Tobi | 05-01-22 | 23:02

En als er maar 1 iemand van christen unie gewetensbezwaren krijgt is het over. Die hebben toch een vaste achterban en zullen daardoor echt geen zwaar verlies lijden.

Snap_het_ook_niet | 05-01-22 | 23:40

Ik heb vandaag 400 km over de Nederlandse "snelweg" gereden. Ik heb al een tijdje niet meer zo'n kutdag gehad en ben nu nog boos.

kleybeuker | 05-01-22 | 22:46 | 13

@kleybeuker | 05-01-22 | 23:00: Oké, diggit. De vrolijke reggaetunes onderdrukken de boosheid hopelijk een beetje.

prins_flip_da_luxe | 05-01-22 | 23:04
▼ 10 antwoorden verborgen

Italie gaat mensen vanaf 50 jaar weren op het werk indien geen vax. BREAKING: Italy bans unvaccinated people over the age of 50 from going to work, starting Feb. 15
Oh jee

davidhasseltoff | 05-01-22 | 22:44 | 5

@Papa Jones | 05-01-22 | 22:50: 50 niet, maar wel vroeg volgens mij... kunnen de noordelijke landen mooi bijspringen voor deze vutters

davidhasseltoff | 05-01-22 | 22:52

Ik neem aan met behoud van salaris of uitkering.

Kattie | 06-01-22 | 00:17
▼ 2 antwoorden verborgen

Tip van mijn pa vanavond: Sparks. watch?v=QAzESJ62irI

Pianospeler is een... euh, bijzondere verschijning.

UnderTheDevil | 05-01-22 | 22:44 | 4

Lijkt op Nicola Tesla...

Jeff Hawke | 05-01-22 | 23:07
▼ 1 antwoord verborgen

Wel bizar dat uit de CDA een sprankje hoop komt. Waarschijnlijk betekent dit ook het einde van het CDA na deze regeerperiode.

Tyftstraaltnouisop | 05-01-22 | 22:44

Milton!! Drankje? Ik beloof je dat de beestachtigheid keurig weggestopt blijft achter gedrag dat een dame past. ;)

MickeyGouda | 05-01-22 | 22:43 | 3

Opperbest gestemd met plezier aangenomen Mickey.

Welgemanierdheid wordt voor dames altijd hooglijk op prijs gesteld, zelfs door mij. ;)
Daarbij, ik heb de jongedame altijd als van zeer onbesproken gedrag gewaardeerd en verkeer op geen enkele wijze in twijfel, dat dit kunststukje tot in lengte van dagen tot in perfectie gedemonstreerd zal blijven worden.

Maar ,.....,
te weten dat achter het elegante en deugdelijk voorkomen nog een niet vertoonde, ongetemde wilde woestheid schuilgaat, geeft een extra gelaagdheid, die eer de geserveerde aangename verschijning nog scherper in beeld komen doet.

A star is born.

Preauoost Mickey.

Milton_Styx | 05-01-22 | 22:58

Kees, volg jij al clown world today? @cwt_news

BrutusBosch | 05-01-22 | 22:57

Zoals je al zei! Fuck yeah!

Nuuk | 05-01-22 | 22:58

Een flinke adelaarting

Normpje | 05-01-22 | 22:59
▼ 1 antwoord verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl