WEERTJE HÈ?
Jongens hier zijn jullie toch niet op gebouwd joh
Wie verzint zulk weer. In Nederland wonen mensen die nog wel gewoon moeten werken ja. Het is nog niet eens zomer en dit staat u vandaag te wachten. "De maxima komen uit op 28 graden in het noorden tot lokaal 32 graden in het zuiden en zuidoosten. In het midden stijgt de temperatuur naar circa 30 graden en in de Randstad is het 29 à 30 graden." Morgen wordt het ongeveer hetzelfde, met mogelijk in Limburg zelfs 35 graden. Als de hitte ook vrijdag nog tropisch aanhoudt, spreken we zelfs al van de eerste HITTEGOLF. En onthoud, zoals het RIVM u begin juni meldde: 31% van de sterftegevallen door hitte komt door klimaatverandering! Dus schuld van uw eigen houtkachel als oma morgen omvalt.
Reaguursels
InloggenIk las zojuist dat deze dames onrust binnen gezinnen brengen.
Ik krijg de indruk dat klimaathysterie, corona, racisme enz hun eigen seizoenen krijgen. Een cyclisch karakter gaan krijgen.
Wilt u dit overdag niet posten, je zal het per ongeluk maar delen in Teams?
Ik dacht dat vrouwen alleen te kleine schoenen kochten...
Ik zit te wachten op de vakantiefoto’s van Sylvie Meis.
In de langjarige statistieken neemt vooralsnog alleen het nieuws over hittegolven toe.
Thigh gap is verplicht hier ....
Filmpje alleen te zien op YT en niet voor alle leeftijden.
Het staat op YT en dus is het nog veiliger dan Disney en toch die melding.
Dan ben ik er alweer klaar mee.
Tip aan GS, Xhamster etc. kan je ook embedden op je site.
Misschien gebruik je een VPN? Blokkeert bij mij alle embedded content.
Pssssssssst wie is die 1e hoe.. meisje?
Airco? In ons Hollandse klimaat, wat overdreven zeg.
in de auto wel lekker, maar aan de andere kant: vroeger op vakantie naar de Ardeche in een Fiat, raampjes open draaien, benen plakken aan de skai bekleding. Ik heb er geen moment over getreurd.
@small_town_dude | 16-06-21 | 11:22: hier destijds in de Taunus naar Italië, toen hadden we alleen ARKO.
geen weer voor'n blanke! uhm witte.
Heb vandaag ook al een paar keer gezegd dat dit geen weer is voor een blanke. Is het ook niet. 30 plus is voor hoog pigmentiërs. Verder komen de opmerkingen "wanneer gaat het gips eraf?" en "maak je reclame voor Frico Domo?" weer langs". Voel me dan best wel gekwetst en krijg de neiging om excuses en subsidies te vragen. Heel vreemd.
@ graaier: gevochten met een pak meel? Liggen zonnen in de IJ tunnel?
De blanke huid is beter bestendig tegen hitte dan de gepigmenteerde huid. De hoeveelheid zonlicht dat wordt omgezet in stralingswarmte is beduidend minder. Het nadeel is dat de blanke huid geen bescherming heeft tegen de UV-straling. Als je blank bent en verbrand bent geweest, weet je hoe een hel aanvoelt.
Qua warmte-manegement hebben de blanken een voordeel die niet opweegt tegen de nadelen van verbranding.
@Graaier | 16-06-21 | 11:04: Ja maar, de luchtvochtigheidsgraad hè? De luchtvochtigheidsgraad.
kak de airco boer kan volgende maand pas.... nou ja ouderwets tussen de ventilatoren dan maar voorlopig
Geniet er nog maar even van.. Vanaf 1 juli niet meer dan 25% korting op alcohol.
Nu was het met deze dagen wel leuk om even het foldertje te bekijken waar de sixpack ipv 5 euro 3 kostte. Dat is verleden tijd dus.
Deze dingen worden altijd beslist door mensen met de volle portemonee maar er zijn ook mensen die voor 2.50 graag een foldertje bladeren en daarvan een broodje kopen.
Dan kost je Schultenbrau 6 pack dus 2 cent meer?
Helaas het filmpje kan ik niet zien via de site en de app ivm leeftijdristricties. Iemand de titel van het filmpje?
“Siliconenpoezen doen rare poses”
“Dubai porta-potties on sale”
"2 girls 1 cup"
@centicuub
LOL!!!
Hebben die twee buitenste meiskes niet genoeg centjes voor een passende bikini?
Als ik nou € 1.000.000.000,- zou hebben, dan had minstens 1 van die dames wel gehapt. Nu heb ik alleen maar gefapt.
met zoveel moenie grab je ze zo bij de pussy
Het ziet er echt niet uit.
Die hair-extensions
Oh nee..!!
Beekse Bergen in de fik..!!
www.telegraaf.nl/nieuws/1924981488/gr...
Kunnen we daar óók al niet naar toe met vakantie
@DePsych | 16-06-21 | 10:22:
Het kan zo niet langer..!!
Blame it on Hugo..!!
oeh binnenkort voor weinig te boeken dus...
Erg triest. Mogen ze weer open enz, krijg je een gaslek, park in puin.
@Nuchternederland | 16-06-21 | 10:36:
Dan zit echt niet mee inderdaad…
Voor de werkende klasse dit weekend gewoon weer winters weer.
De airco hier op kantoor staat op -15 dus ik trek m'n vest maar weer eens aan.
Ik ben wel gemaakt voor die warmte; niet voor werken. Maar hey; iemand moet belasting betalen.
Mooie comediant. Niet iedereen met een baan zit lekker bij de airco.
En bang zijn, dat moet natuurlijk tussendoor ook gebeuren. Vestjes zijn een bekende bron van ziektekiemen, wist je dat ruudje?
Ik zit niet zo in de fruitteelt maar vraag mij af of ik al zo langzamerhand een bananenplantage hier kan gaan beginnen. Dat scheelt natuurlijk een boel stookolie want dan hoeven de bananen niet met schepen helemaal hier naartoe vervoerd te worden.
Het zou perfect passen bij het actuele politieke klimaat.
Hoho hoe komt alle cocaïne dan hier naar toe?
take my hose, woman!
Het is zomer, bij zomer horen warme temperaturen. Het voorjaar was nat en koud.
Volgens mij is het zeer ongebruikelijk, want is zie het telkens terugkeren op en in het nieuws als ware het iets ongewoons. Nu ben ik helemaal in de war...
Lekker hoor, laat het maar de rest van het jaar deze temperaturen zijn.
Ja hoor, daar hebben we weer zo'n macho die alles aan kan, die zich niet laat kisten door bloedhitte. Lekker om levend gekookt te worden op je zolderkamer.
Alsjeblieft niet, het is nu al veel te warm op de fabriek waar ik nu loop door het "hitte-eiland effect". Dat scheelt al gauw een graad of 5 met de omgeving.
@wijsvinger | 16-06-21 | 10:12: Macho die alles aan kan? Misschien trekt Wijze temperaturen onder de 15 graden wel heel slecht.
@koeberg | 16-06-21 | 10:39: Inderdaad, ik heb, zoals een andere reaguurder zo treffend omschreef, een ‘zomerlichaam’...
De supermarkt en slijterijen mogen met ingang van 1 juli 2021 niet langer meer dan 25 procent korting geven bij de verkoop van alcohol. Dat staat in de nieuwe Alcoholwet die de Drank- en Horecawet (DHW) vervangt.
Dankzij de bovenbazen in Den Haag wordt uw kratje bier alweer duurder!
Dan maar bezuinigingen op de vaste lasten..
Mij krijgen ze niet..
Ehm, juist ja..
Dat bier wordt dus niet duurder. De (eventuele !) korting loopt minder ver op.
De warmte knaagt nu al aan je rekenklier.
Lekker hoor - 5 km van de Duitse grens wonen.
@NiCeY | 16-06-21 | 10:08: u bent autoverkoper of geen reguliere bierdrinker?
@Von Bliksum | 16-06-21 | 10:09: idem met Belgie hier.
Nee hoor, het wordt dan standaard goedkoper.
In Nederland zijn veel producten bijna 2 keer te duur, zodat bij "1 + 1 gratis" aanbiedingen er nog steeds winst wordt gemaakt, zowel door de leverancier als de winkelier. Minder ruimte overlaten voor korting betekent lagere standaardprijzen.
@DePsych | 16-06-21 | 10:21: Klopt, goed voorbeeld zijn drogisterij artikelen.
Doucheschuim van merk hier: 4 euro.
In Duitsland: 1,99
@Nuchternederland | 16-06-21 | 10:38: Koop in principe alles in Duitsland en Belgie hier in de Euregio.. tenminste nog het gevoel dat ik iets kan bijdragen aan die mooie Duitse Autobahn op weg naar de tweejaarlijkse wintersport... het wonderlijke is dat je net over de grens het hele assortiment ook nog eens Demeter kwaliteit koopt voor normale prijzen en niet gemangeld wordt met die multinationale bagger zoals hier...
Zo’n airco aangeschaft voor in de slaapkamer, zit die raamafsluiter er niet bij..
Bedoel alleen te zeggen dat de dames welkom zijn..
stukje isolatieplaat; zelf zo gemaakt.
@ruudvangeelen | 16-06-21 | 10:14:
Ja dat kan..
ik krijg standaard twee linker werkhandschoenen aangereikt…
Ik wacht wel een dagje…
Er schijnt zoveel zon, dat de zonnepanelen het overtollige opgewekte stroom terug gaan leveren aan de windturbines.
Mooi, lekker windje erbij...
"Grijze wolken, buiten regen, wat een kutweer. Ik bel je op je telefoon, ik wil je kut weer. Dan zeg je: kut, weer? Ik zeg: ik maak een grapje dushi, ja ik kut weer. GRAPJE!"
Lachen joh...
Zeg mij, wat heb je gebruikt en waar kan ik mij er wat bekomen?
Oma die omvalt? Van het lachen misschien... Oma kijkt al de hele week uit naar wat zij noemt eindelijk fatsoenlijk weer.
Ons kan het niet warm genoeg zijn.
Houtkachel? Brandhout is zo duur geworden doordat GroenLinks alles heeft opgekocht!
Heeft Vitens al geklaagd? Binnen blijven en niet douchen enzo.
Zo heet wordt het ook weer niet
Niks gewend ook in Nederland
* in verband met dreigend erfenis houtkachel vandaag extra stoken*
Mijn ouders hebben hun vermogen al met warme hand weggegeven, en geven alles wat ze overhouden van hun goede pensioen nu ook al aan de kinderen en kleinkinderen. Misschien hebben ze dat gedaan uit liefde, en misschien wel omdat ze weten dat ze levend meer waard zijn dan dood
Toch leuk om een filmpje te zien van vrouwen die door de filmcrew en de vrouwen zelf bloedmooi gevonden worden, en te constateren dat ik meer gecharmeerd ben van vrouwen met een meer gemiddeld postuur, zonder fillers, met een natuurlijke gelaatsuitdrukking. Voor mij wint de gemiddelde girl-next-door!
Dat zijn dus dames met het lichaamsprofiel van de grill-next-door? Of lees ik het nou verkeerd?
Vanmiddag zwembadje voor de kinderen vullen met minimaal 1200 liter. Vroeger deed ik het achteloos, nu schaamteloos.
Vergeet niet om het bad regelmatig leeg te laten lopen en te voorzien van fris water. Voorkom dat je achteloos de kinderen in vies warm en ongezond chloorwater laat rondzwemmen en je je zou moeten schamen.
Tip die ik zelf al decennia eerder had moeten volgen: Neem een 15m3 waarin je met een touw aan fietsband zelf ook baantjes naar de einder kan trekken, shock poeder chloor af en toe snachts erin en 2 pompen want kan in 2 weken groene soep worden.
@28 | 16-06-21 | 10:05
Wacht, kraanwater dat groen kan worden?! Waarom zit dat groenmakende spul in het kraanwater? Moet dat er niet uitgefilterd worden? Is dat spul niet ongezond als je dat drinkt?
Wel elke dag verschonen, heel belangrijk voor de hygiëne voor de kinders
Gewoon kijken of je aan een afgedankt standpijpje kan komen, dan 's nachts even naar een ondergronds hydrantje lopen, slang eraan en gaan.
@Alfred E. Neuman | 16-06-21 | 10:20: dat klinkt ingewikkelder dan weg laten stromen en opnieuw vullen met brandweerwater..
Wanneer ik dit soort meiden zie dan denk ik altijd "Ergens op de wereld is er een vent die dit dagelijks mag zien en ervan mag genieten. Lucky bastard". Om het dragelijk te maken weet ik me te troosten met de gedachte dat het na 10 jaar voorbij is met de schoonheid. Dan wint de zwaartekracht zoals altijd en gaan de tieten hangen en zijn de heupen, zoals altijd, flink gegroeid. Toch?
Bij die met die slang is het al zover hoor.
Die borsten, daar hebben ze in Amerika al een oplossing voor gevonden. Die blijven zelfs nahun dood nog rechtop staan.
@uisge baugh | 16-06-21 | 09:51: Daar had ik nou weer vreemde associaties veroorzaakt door de slang, vloeistof en tong. Verder kwam ik niet. Maar je hebt gelijk "gravity is a btich"
Nadat je er 5x overheen gegaan bent wordt het ook bij deze dames een beetje 'meer van hetzelfde' Meh.
@OscarWilde | 16-06-21 | 10:00: Dat is ook weer zo. In mijn vriendenkring is het devies om maximaal een maand lang genadeloos van dit type te genieten en uiteindelijk verder te gaan naar iets beter houdbaars.
Dit soort wijven zorgen altijd voor een existentiële crisis bij me. Enerzijds wil je ze keihard doen, maar verwacht je dat ze lui in bed zijn,. Anderzijds wil je er niet mee thuiskomen of langer dan een uur mee doorbrengen maar blijf je er toch ergens naar lonken.
You can't snol with them, you can't snol without them.
Whether right or weather wrong, my country
clickbait
Jammer, mag het filmpje niet eens bekijken van mijn webmaster, blijkbaar 18+ filter hier.....
Nee, dat is YouTube die dat voor u bepaalt.
@Earl_of_Doncaster | 16-06-21 | 09:50: ondertussen heeft youtube videos met naakte vrouwen vermomd onder: EdUcAtIeVe ViDeOs
Ik zien ook niks.
@VoltaireJohn | 16-06-21 | 09:51: Bedankt voor de tip. Zegt een vriend van me.
Kan het niet bekijken en met die domme speler kan ik ook niet naar de YT link.
VPN misschien? Blokkeert bij mij iig alles
Prima selectie bikini's hoor
hoewel ze die kleertjes met dit weer beter uittrekken
ik kan niet wennen aan die vrouwen met een heup en bilomvang van anderhalve meter. Ik vind goor!
Beetje positiever zeg, het zijn toch niet allemaal zulke koeien
Die H&M reclame. Je ziet de dijen drilpuddingen. Getver.
moet ook altijd denken aan die mop van Theo Maassen.
-Waarom hebben mannen geen cellulitis?
-Dat ziet er toch niet uit!
Je hoeft er alleen maar een zadel op te leggen en je kan er zo op weg rijden. Jihaaa!
@Tobi | 16-06-21 | 09:46: over de niet koeien heb ik het ook niet.
Nee joh, klimaatverandering is een hoax. Het was vroeger ook wel eens warm. En CO2 is juist goed voor de planten.
Die verdomde geheime wereldregering ook.
Tijd voor marshmallows boven een vuurtje. Jammie.
Dus nu krijg ik het maar liefst 4 x warm van mijn houtkachel: zagen, kloven, dan stoken en nu lekker weer. Top!
5x als het je eigen boom was en die je schaduw gaf in je tuin.
OK Sjinkie
5x, u vergeet de plaatjes.
Houtkachel uit barbecue aan.
Pleur eens op met die dikke wijven, wij zijn toch geen arabieren.
Pleur eens op met die bikini's, we zijn toch inmiddels niet meer verlicht met alle woke-heid.
ik spatte bijna m'n sap
REAGEER OOK