Very special Blokkeerfriezen doneren 40.000 euro aan goede doelen voor kinderen
Nadat een groep vastberaden Friezen in 2017 wist te voorkomen dat een Amsterdamse Westkustkongsi van Antifa, BLM en MSM hun provincie-capitool bestormde, werden ze door de full force of the law vervolgd tot aan de poorten van het Nederlandse hooggerechtshof en werd hun DNA opgeslagen in de archieven van de Deep State. Veroordelingen volgden maar wat niemand van hen kon stelen, was de massale steun van de bevolking. Daarbij haalden ze ruim een kwart miljoen euro op om de legal procedures die de Staat tegen hen aanspande te kunnen bekostigen. De initiatiefnemer van de doneeractie, Robin van Prattenburg, heeft altijd gezegd dat een eventueel restbedrag naar goede doelen zou gaan. En dat is nu gebeurd. Deze tekst deelde hij in een besloten FB-groep, en met GeenStijl:
De doneeractie blokkade A7 van begin tot eind
18 november 2017: Het blokkeren van de snelweg
De dag dat een groep Friezen de snelweg op gingen om te zorgen dat de anti zwarte Piet activisten van de KOZP niet zouden protesteren tussen de kinderen. Hiervoor werden 33 Friezen en Jenny Douwes (gezien als aanstichter) vervolgd.
Toen ik deze actie op het nieuws zag, was ik het volledig met ze eens. Het gaat mij niet om de kleur van Piet, maar demonstreren tussen kinderen kan niet! Al helemaal niet tijdens een kinderfeest! Dit was voor mij de reden om een helpende hand te bieden. Ik heb destijds een doneeractie opgestart om de boetes te betalen voor het stil staan op de snelweg. Deze ludieke actie werd zo goed ontvangen dat er het enorme bedrag van €43.000,- is gedoneerd! Er zijn 5072 donaties gedaan.
Toen bleek dat de blokkeerfriezen niet alleen boetes kregen maar ook voor de rechter moesten verschijnen, hebben we gezocht naar een goede advocaat. Uiteindelijk is dit dhr. van der Groot van Anker & Anker advocaten geworden die 33 van de 34 verdachten heeft vertegenwoordigd. De overgebleven verdachte is bij zijn eigen advocaat gebleven waarbij deze advocaat evenredig is gefinancierd.
9 november 2018: De uitspraak
Na een proces was op 9 november 2018 de uitspraak. De uitspraak viel behoorlijk zwaar. Er zijn forse taakstraffen geëist van 80 tot maar liefst 240 uur. Ook werden er diverse soorten schadevergoeding opgelegd zoals de kapotte ruit van de bus en de huur ban deze bussen moesten betalen.
Omdat er met gemengde gevoelens naar het proces werd teruggekeken, heeft ongeveer de helft van de blokkeerfriezen en Jenny Douwes besloten om in hoger beroep te gaan.
Het geld van de doneeractie was helaas op. Aangezien ik de eerste actie ben begonnen heb ik ervoor gekozen om nog een doneeractie op te starten om met de blokkeerfriezen door te gaan tot het eind. Dit werd door velen erg positief ontvangen. Binnen 24 uur was er al meer dan €123.000,- gedoneerd!
Dit is ongekend en boven verachting. Ook geeft dit aan dat velen achter de blokkeerfriezen staan. Al met al is er bij de tweede doneeractie €201.310,- gedoneerd! Er zijn 10142 donaties gedaan.
Er zijn nog 2 andere personen die ook een doneeractie hebben gestart met de goede bedoeling. Ik heb met hen contact gehad en daarbij is gezamenlijk nóg ruim €14.000,- toegevoegd aan dit enorme bedrag. Eén van de blokkeerfriezen is met zijn werkgever ook geld op gaan halen om een steentje bij te kunnen dragen. Hierbij hebben zij auto’s gewassen en is er €640,- opgehaald.
18 januari 2019: Oproep tot afname DNA
Alle blokkeerfriezen en Jenny Douwes hebben een schriftelijke oproep ontvangen zich te melden om DNA af te staan. Als ze hier niet aan mee zouden werken, werden ze zelfs thuis opgehaald. Dit is bij sommige ook gebeurt.
In overleg met Anker & Anker advocaten hebben wij verzocht om de bezwaarschriften op te stellen. Het is namelijk zo, wanneer het om een eenmalige actie gaat terwijl diegene nog niet eerder met justitie in aanraking is geweest, kan er besloten worden het DNA profiel niet op te slaan in de database. Dit is ook gebleken, want uiteindelijk heeft de rechtbank de DNA bezwaarschriften gegrond verklaard en is het celmateriaal vernietigt.
31 oktober 2019: De uitspraak van het hoger beroep
14 blokkeerfriezen en Jenny Douwes zijn in hoger beroep gegaan, op deze dag was de uitspraak. Alle 15 personen hebben een taakstraf opgelegd gekregen van 90 uur. Daarbij is hen ook het verhinderen van een betoging met dwang en geweld ten laste gelegd. Deze aantekening in hun dossier kan persoonlijke gevolgen hebben in de toekomst. Dit is dan ook de reden waarom er van de 15 personen 6 in cassatie zijn gegaan.
15 december 2020: Uitslag van de cassatie
Na het hoger beroep zijn 6 van de in totaal 34 veroordeelden in cassatie gegaan. Het was afwachten maar de uitslag is vastgesteld. De opgelegde taakstraf van 90 uur per persoon, die tijdens het hoger beroep is opgelegd, blijft gehandhaafd. Hierbij is er definitief een eind gekomen aan het hele proces.
De financiële afhandeling
Er is nog een behoorlijk bedrag over van het gedoneerde geld. Maar liefst €40.000,-! Zoals ik in 2017 al in de media had aangekondigd zal het overgebleven geld gedoneerd worden aan goede doelen. Hierbij heb ik KIKA als voorbeeld genoemd.
Om daad bij woord te voegen heb ik in overleg met Jenny en de blokkeerfriezen in totaal 4 goede doelen uitgekozen die allemaal gericht zijn op kinderen. De blokkeeractie is begonnen voor de kinderen, dus moeten we het daar ook mee afsluiten. De gekozen goede doelen zijn:
- KIKA
- Het vergeten kind
- Kinderdroomwens
- Cliniclowns
Deze 4 stichtingen krijgen allemaal een fantastisch bedrag van maar liefst €10.000,-! Dit is mede mogelijk gemaakt door alle donateurs. Hiervoor mijn dank!
Namens de blokkeerfriezen en Jenny wil ik iedereen enorm bedanken voor alle steun die zij de aflopen jaren van iedereen hebben gehad, op welke manier dan ook!
Als laatste wil ik ook graag iedereen bedanken voor al het vertrouwen en steun die mij de afgelopen 3 jaar is gegeven. De facebookgroep ‘Doneeractie blokkade A7’ zal voorlopig nog open blijven staan, zodat iedereen de informatie van de afgelopen jaren terug kan lezen.
Met vriendelijke groet,
Robin van Prattenburg
Doneeractie blokkade A7
Reaguursels
InloggenDat is precies het maandsalaris (of de 14e maand) van 1 van de 3 directeuren van Kika, daar zullen ze blij mee zijn!
Namens een heleboel gelijkgestemden, bedankt Robin en Jenny, en iedere onbenoemde die eraan meewerkte die ik niet kan benoemen.
Het had allemaal niet gehoeven, had er wat respect en waardering voor de eigen/lokale cultuur geweest.
Mijn respect hebben jullie.
Mooi actie. Mij blijft vooral bij hoe enorm willekeurig het OM in deze zaak is bezig geweest. En dat de Hoge Raad dat niet heeft gecorrigeerd. Zeer betreurenswaardig en zorgwekkend.
Robin van Prattenburg Chapeau! Woorden schieten mij tekort om uitdrukking te geven aan mijn bewondering, zeker na uw rekening en verantwoording hier bij GS. Nogmaals Chapeau!
Welke advocaat de BlokkeerFriezen ook in de arm hadden genomen, het maakte niet uit. Het was een niet te winnen politiek showproces. Recht in Nederland kent maar 1 richting, die van de "morele elite".
True
Ik blijf het toch wel maf vinden. Dus dat je wel mag demonstreren en het verhinderen van een kinderfeest maar als je daar dan weer tegen demonstreerd en verhindert dan ben je de Sjaak
Zo blijkt de Nederlandse rechtspraak tegenwoordig te werken. Door en door geïnfiltreerd met het "deug" kwaad.
Kijk maar naar Pegida, die werden belaagd tijdens een demonstratie voor een moskee en moesten onder politiebegeleiding in veiligheid worden gebracht. daar is niemand voor aangehouden. Dat is nog even een trapje erger dan enkel blokkeren. Ik vind persoonlijk pegida maar niks, maar ze slagen er wel telkens in om de rechtsongelijkheid aan te tonen hier.
Namens Anker en Anker bedankt een eervolle advocaat had dit gratis gedaan maar dat snapten ze waarschijnlijk niet en box bij Heerenveen moet ook betaald worden.....
Ja , want een eervolle bakker geeft zijn brood ook gratis weg.
Toen was DNA afstaan nog een ding. Tegenwoordig lopen duizenden mensen per dag vrijwillig een parkeerplaats container van de GGD in om hun DNA aan hun identiteit te laten koppelen.
Scherp.
Man een man, woord een woord. Daar is geen woordkunstenaar voor nodig.
Super initiatief!
- Oost Friezen zijn blöd
- Friezen zijn OK
- West Friezen, het geboorteland van J.P. Coen zijn echt onoverwinnelijk en onverschrokken.
En dan moeten we blij zijn met die multikul. Alleen maar gezeik, mede dankzij linkse rechters en media.
kunnen we dit nog blokkeren?
Wat een straffen, echt niet normaal meer. Wat doet de overheid haar burgers toch aan.
het is niet meer onze overheid
Ons kapot maken. Vaccinaties krijgen wij in November als het niet meer hoeft.
Dit is niet de overheid van de burger.
Deze overheid ziet de burger alleen als werkpaard en slaaf voor hen die boven de burger staan.
Maar super actie van de blokkeer Friezen en ze hebben (in tegenspraak tot de eerder genoemde overheid) wel woord gehouden, CHAPEAU!!
En ik wie al sa grutsk op ús blokkeerfriezen, Hielendal top dien
Maar dan toch liever zonder uitjes
@Mark van Leeuwen | 09-01-21 | 00:39:
Gesneden en zonder zuur...
Leuk. Jammer dat de rest is verspild aan de verdediging van wat debielen die denken dat zij mogen bepalen wie er wel en niet mag demonstreren in ons vrije Nederland, en dit kracht bij zetten door mongolisch op de snelweg te doen.
Nee joh, botsplinters van Sinterklaas op kinderen neer willen laten dalen is normaal zeg. En dan beschermt dat tot op het bot corrupte OM die malloten uit de Randstad ook nog. Stel idioten van kozp.
Toch hadden ze wel een punt, vind ik als geboren Fries.
@Zonen-van-Kuifje | 08-01-21 | 20:23: En als het in Groningen was gebeurd? Door Groningers.
@beldewouten | 08-01-21 | 21:26: Wat moeten die Ketikoti fans helemaal in 050?
Ja man. Sterker nog, dit is fout geld dat een fatsoenlijk bestuurder van welk goed doel nooit zou mogen aanpakken. Brrrrr
@Mart6037 | 08-01-21 | 20:16: enige mogelijke reactie, merci.
@beldewouten | 08-01-21 | 21:26: dan was ie een geboren Groninger.
Dit. Iemand die de BLM/Kawasaki/airfrayer geweld-woord kunsten gericht tegen kinderen steunt is gewoon niet goed wijs.
Prachtig. Timing op vijf december was ook leuk geweest. Maar nu kan het ook.
Dat had het wel afgemaakt ja..!!
En toch was het linkje van bqbq relevant..
Ik heb de blokkeerfriezen nog steeds dankbaar. Ook goed om dit te zien. Trots dat het roze leger hier deel van heeft uitgemaakt. Proost!
Inderdaad. Hulde voor deze Friezen, die doen wat ik zelf niet durf.
Hartverwarmend. Activisme kan dus ook zonder dingen te slopen. Een voorbeeld voor iedereen die zich wil inzetten voor het geluk van gewone mensen. Laat het slopen en bevuilen maar aan de tegenstanders over. Hulde.
Het zou Anker & Anker sieren als ze ook €10.000 aan een goed doel doneren als deel van hun fee.
De advocaat heet overigens Van der Goot, en niet Van der Groot. Ik denk dat Tjalling er prijs op stelt dat ik dit even recht zet.
En ik vond zijn pleidooi een aanfluiting. Het ging toch enerzijds om het recht van demonstratie en anderzijds van het recht van de kinderen om een uurtje sinterklaasoptocht ongestoord te mogen genieten. Dat heb ik destijds nergens in zijn flutpleidooi gehoord! Een wanprestatie!
Dankzij de Blokkeerfriezen zien wij andermaal een mooi staaltje ouderwetse saamhorigheid en solidariteit.
Mooi dat ons geld goed wordt besteed.
Mr. Van der Groot heeft net een Aston Martin besteld en een maatpak bij Oger gekocht.
@BobDobalina | 08-01-21 | 19:37:
Oger is zo 1999..!!
Zelfs Payer trekt het niet meer aan...
@neonreclame | 08-01-21 | 19:38: het was dan ook een verwijzing naar een type dat in 1999 nog volle zalen trok en zelfs op GS een tijdje populair was.
@BobDobalina | 08-01-21 | 19:42:
Okido..
Verkeerd begrepen...
@BobDobalina | 08-01-21 | 19:42:
en dat was???
@miko | 08-01-21 | 20:00: Die parodie op James Bond, met die rare bril. Austin Powers? Of doelt hij toch op onze Pim? Die overigens in een Bentley reed.
@Zonen-van-Kuifje | 08-01-21 | 20:02: volgens mij was dat een daimler. Ik doelde op maffiamaatje Bram.
@BobDobalina | 08-01-21 | 20:14:
aha maar was die populair hier? kan me niet zo goed herinneren, die dopte Jinek toch een tijdje/
@miko | 08-01-21 | 20:16: zeker toen hij geert bijstond. Niet bij iedere reaguurder gelukkig.
@BobDobalina | 08-01-21 | 20:14: Ach ja, die was er ook nog. Hoge tarieven, want de maatpakken waren duur.
@Zonen-van-Kuifje | 08-01-21 | 20:02: Jaguar
Met veel modernisme heb ik weinig. Maar iedere rechtszaak tegen de staat als volk crowdfunden maakt wel een 'level play field.'
Er zou zomaar een stoere Fries in een rechtszaak staan om iets met blokkeren en daarnaast ook nog wat met kindertoeslag.
Zelfs grote bedrijven durven het niet meer aan. Mede omdat de overheid zelfs nadat een rechter ze ongelijk geeft dus niet betaald, geen hand schudt, en gewoon opnieuw begint met procederen.
Dus tegen een ieder die via belastingen mee betaald aan die 'rechtsgang' tegen zichzelf.
Wellicht is het tijd om onze 'overheid' te dwingen om dit privaat te gaan financieren?
Kortom middels hun eigen mantra: Privatiseren die boel!
Onze overheid privatiseren is alvast een beter idee dan de gezondheidszorg, of vuilnis, openbaar vervoer, drinkwater [staat op de shortlist] etc.
Onze overheid kan ik met liefde zonder...
Drinkwater, vuilnisophaal dus niet.
Mag ik ook wat van wat u snuift?
Zo. Wie het nu nog niet snapt...
Het grootste voordeel zou dan moeten zijn dat je je eigen overheid kunt kiezen. Uit alles de laatste decennia blijkt dat deze gewoon totaal stuk is.
drinkwater is al geprivatiseerd net als het elektriciteitsnet. Echter zijn dit net als bedrijven zoals prorail nog steeds halve staatsbedrijven.
Ja is mooi, maarkosten meer dan 2 ton,alleen aan advocaatkosten ?, Of hoe moet ik dat zien.
hij schijnt niet gratis te zijn las ik hier
Advocaten winnen altijd (geldelijk dan).
Dat is de kracht van de overheid: ze procederen je met jouw eigen.geld kapot. Moderne dictatuur.
Als je de overheid echt aan wilt pakken dan praat je gewoon over dit soort bedragen. De overheid is nog erger dan verzekeringsmaatschappijen, ze procederen je helemaal kapot want het is toch hun eigen geld niet. Als doorsneeburgertje leg je het dus altijd af.
@5611 | 08-01-21 | 22:10: Niet helemaal juist, misdadigers en politiek correcte actievoerders gaan in cassatie met rechtsbijstand. Voor de lijfeigenen is hoger beroep al niet haalbaar.
Volgens mij zijn de blokkeerfriezen voor de taakstraffen die ze kregen, gewoon per uur betaald uit deze ruim 2 ton.
Hele goede geste, zo naar die kinderprojecten. Op de tweede plaats zou (bij mij) het reserveren van dit geld staan. Om te gebruiken bij voor volgende gelegenheid waarbij Mitchell Esajas en zijn verongelijkte kornuitae (m/v/x/etc) en whitey helpers schade proberen aan te brengen aan de tradities die wij in ons land zo koesteren. Want dat gaat zeker gebeuren.
dat zal niet meer door de blokkeerfriezen komen omdat ze een aantekening hebben van het niet meer hinderen van een betoging.
En het geld was voor de blokkeerfriezen bedoeld.
En ja wat de gewelddadige woke black panthers betreft die hebben en krijgen helaas alle steun in de Media, politiek en overheid. *kots*
Een weerstandsfonds tegen de overheid en haar favoriete randgroeperingen zou zeker een goed idee zijn. Verzet is noodzakelijk.
Stichting Vluchtelingenwerk wordt weer overgeslagen. Jammer.
Net zoals de stichting Ondersteun Een Zwart Negerinnetje.
@GregorVanPallandt | 08-01-21 | 19:33: ik heb een klein beetje een probleem met het woord “ondersteun”,kan op veel manieren uitgelegd worden.
Goed gedaan! Er zijn gelukkig nog mensen met een goede inborst.
Cliniclowns zijn overigens eng, kom veel in een kinderziekenhuis en niemand wordt blij van ze voor zover ik heb gezien. Maar als een kind wel een betere dag heeft door een bezoekje van een Cliniclown vind ik het goed besteed geld.
Top, kunnen heel wat ‘activisten’ een voorbeeld aan nemen.
Die hebben geen eigen geld, dus die zie ik dat niet doen.
Blokkeerfriezen - Racismehypevolk 1-0
Hessen= hadden
Trots op de blokkeerfriezen en deze actie! En mijn rol hierin, waar ik verder niet op inga. Maar wel trots op ben.
*ga.. zo ... door...* knipoog.
Groetjes aan Jenny.
Van mij een krans! Top gedaan.
Dat geld Hessen ze ook kunnen investeren in Airfryer.
Daar investeert de Staat namens ons al genoeg in.
Mooie actie.
Dan slik ik mijn weerzin tegen die vreselijke cliniclowns maar in. Dat is namelijk gewoon een soort financiele scam. Paar vrijwilligers en dan in een heeeeel duur pand heeeeel veel verdienen.
Jezus inderdaad ja. Ik heb de fout gemaakt een jaarverslag te lezen. Dan krijgt geen clown je meer aan het lachen hoor.
Nooit vertrouwd die organisatie. Ze hebben wat mij betreft een iets te goede pr. Overal duiken die rode neuzen op, en dan bedoel ik niet die stomme dingen die met kersttijd op auto's geplakt worden.
Schokkende documentaire over Cliniclowns:
youtu.be/MmMMD2Wu-Sc?t=924
@Badd Pritt | 08-01-21 | 19:47: nog even in gedoken: directeur Abbenhuis verdiende ruim 158k in 2019, met 36 uur per week. Lekker hoor. 100 euro bruto per uur. Dat schikt lekker op kantoor, stel ik me zo voor.
Dit soort clubjes worden vooral opgericht met 1 doel: zelfverrijking over de rug van weerloze mensen. Daar mag de komende jaren wel eens de stofkam door. Tineke Ceelen is ook zo'n mooi voorbeeld van eigenbelang first.
@Badd Pritt | 08-01-21 | 20:02: Een goed doel waar mensen voor meer dan tonnop de loonlijst staan, krijgt van mij geen cent. Al helemaal niet als het voetvolk vrijwilligers zijn.
Waarom Trump niet financieel steunen? Die kan het goed gebruiken nu.
Doe maar een beroep op Elon.
Een dwangbuis en wat vloeibaar voedsel, zo duur hoeft het niet te zijn.
Over Ghana gesproken:
www.aljazeera.com/news/2021/1/7/ghana...
‘Complete mess’: Ghana army steps in to quell parliament clash
Chaotic scenes erupted after the governing party deputy tried to seize the ballot box during the vote for parliament speaker.
Ha. Eat that Twamp.
Mooie actie van prachtige mensen, die bestaan nog.
Harstikke helemaal niks op aan te merken. Dikke 99,4 punten. Als het geld was gestopt in wat dan ook ter behoud van Zwarte Piet met kroeshaar en gouden oorringen had ik de volle 100 punten gegeven.
Wat heeft KOZP binnengehaald en waaraan hebben ze dat uitgegeven?
En hoe is het qua slavernij in Ghana?
Ze hebben hun uitkeringen binnengehaald. Uitgegeven in de coffeeshop. En wat er in Ghana gebeurt boeit ze geen fuck.
Dit was een strafrechtelijke zaak, geen civielrechtelijke. De tegenpartij was dus het OM, betaald door de staat.
KOZP heeft hier dus geen kosten aan gehad.
Ik denk niet dat je de advocaten iets kunt verwijten. Deze mensen waren al veroordeeld nog voor het proces begon. Ze zijn immers blank. Hun geboorte was dus al een strafbaar feit...
Een beetje zoals tandartsen..
Foto, nah, niks aan de hand. Volgende controle, foto, heeejjj een gaatje... goh!
Zorgverzekeraar betaald wel...
@Is dit nog nieuws? | 08-01-21 | 19:15: En dan die gaatjes zodanig vullen dat de vulling er na 3 maanden weer uit ligt. Zorgverzekeraar betaalt de reparatie immers ook wel.
@obominotie | 08-01-21 | 19:25: Hehehe. Ervaring>?
Mooi!
Zijn mijn centjes goed terecht gekomen.
Een beetje off topic, en misschien hebben anderen vóór mij dit al op andere plekken geopperd: die wattenstaafjes voor die coronatests, gaan die daarna naar het NFI om in de DNA databank verwerkt te worden? Je weet immers maar nooit.
Het zou mij niets verbazen. Niets is onbetrouwbaarder dan de overheid.
@Lupuslupus | 08-01-21 | 19:19:
Wat een bang en achterdochtig mens ben je toch.
hallo hotnot.
die wattenstaafjes is slechts een middel,veel belangrijker is het gevolg van die testen.
alle afgenomen testuitslagen (negatief en positief)en alle bijbehorende persoonlijke info worden al maanden lang door de diverse labs aangeleverd en vastgelegd bij een verzamelbank genaamd coron IT.
het is mij echter niet duidelijk of er door de labs ook een dna profiel/code meegeleverd wordt,en dat is wel een dingetje volgens mij.
hoe dan ook, het medisch beroepsgeheim staat in elk geval buitenspel,aangezien een ieder vrijwillig deze test laat doen
Ik laat me testen op de naam van mijn zus.
Er zijn altijd omwegen.
@ko uit groningen | 08-01-21 | 20:14:
De test is bezig met het RNA van het virus, niet met het DNA van de mens.
Dan zouden ze naast de pcr test ook bij alle wattenstokjes het DNA moeten afnemen.
En dat met medeweten van alle laboratorium personeel, wat zou jij doen als je zo'n lab zou werken?
ik zou naar de krant stappen.
Die Cliniclowns zijn zakkenvullers,verdienen meer dan de gemiddelde verpleegkundige.
Schandelijk,ik dacht altijd dat ze dat als onbetaalde vrijwilliger deden.
Schandelijk.
Dit is nieuw voor mij.
Elke goede doelen organisatie heeft een bestuur. Die krijgen 'ongevraagd' een tegemoetkoming vanwege hun inzet en tijd.
@Quattro Stagioni | 08-01-21 | 19:17:
www.cliniclowns.nl/service/faq/vragen...
Haar jaarinkomen blijft met € 104.217,- ruim binnen het maximum van€ 126.041,-
@Quattro Stagioni | 08-01-21 | 19:17:
www.cliniclowns.nl/wat-doen-we/over-d...
Na een tijdelijke aanstelling - waarbij we wederzijds kunnen toetsen of het werken als CliniClown bij je past - een vaste aanstelling met goede arbeidsvoorwaarden (CliniClowns heeft een eigen CAO). Je aanvangssalaris bedraagt bijvoorbeeld € 1.553,26 bij een 50%-aanstelling.
Google maar even verder.
@Is dit nog nieuws? | 08-01-21 | 19:22: Kortom: clown krijgt een fooi, directie lacht zich dood.
Je zou dat pand eens moeten zien waar ze zitten. Een paleis.
@Knufter | 08-01-21 | 19:25: Dat is bijna altijd zo met "goede doelen".
Dat is correct, althans dat is ook wat ik uit zeer betrouwbare bronnen heb vernomen. Zelfde geldt voor die vervelende LOTUS slachtoffers, die voeren de meest wazige niet reëele casussen op en vangen meer dan de mensen die slachtoffers in leven houden. De loonschalen in de zorg zijn zeer lachwekkend, heb ik het niet over het salaris van een arts. Zelf werk ik me de gehele dag het zweet in mijn naad op een corona cohort, dit met het gevaar om het zelf te krijgen. Hier komt nog bij dat ik de hele week mensen zie lijden en uiteindelijk zie sterven, heb ik het nog niet over de emotie welke loskomt bij de families van de cliënt en mijn collega's. Artsen zie je zelden, schiet mij maar lek waarom dit het geval is. Als oplossing zuip ik me in mijn vrije tijd maar gevoelloos, ben ik die ellende tenminste een paar uurtjes kwijt.
Als penningmeester voor een kleine stichting schaam ik me vaak voor mijn eigen jaarrekening. Kosten zijn er altijd maar de ANBI regeling verstopt veel kosten zodat de donateur zonder financiële achtergrond gemakkelijk om de tuin wordt geleid.
@Xaffier | 08-01-21 | 19:33: U heeft gelijk. Heb gister en vandaag gekookt voor een hele hoge pief van de abn omdat zijn vrouw jarig was.
30 gasten.
Interesseert ze geen reedt.
Ik zit in een rare bubbel.
Vrienden zijn opgepakt voor een wietplantage. Die denken dat hun advocaten 'pro deo' werken.
Ik heb dus domme vrienden, geef het toe.
Die advocaten verdienen 'pro deo' al 120 e per uur.
De man van mijn zus tekent reclames.. 320 per uur.
Hoe waardelozer je bent...
hoe meer je verdient.
En nu snel VVD stemmen. De enige partij met een lizzard aan het roer..
Op de dag dat de blokkeerfriezen aan goede doelen doneren komt naar buiten dat Akwasi een journalist bedreigt heeft om een interview te wissen. De ware aard van het beestje. www.nporadio1.nl/binnenland/28844-waa...
En dit oerwoudgedrag is volgens het door hardcore-VVD-ers gecontroleerde OM zo voorbeeldig, dat het navolging verdient in plaats van vervolging.
God, wat heb ik een bloedhaat tegen VVD-stemmers..
@obominotie | 08-01-21 | 19:35: Ik heb helaas ook een bloedhaat.
Door dat bloed verliezen wij dus van die palingen.
Die hebben weinig bloed, en lachen zich suf.
Wellicht kunnen wij elkaar helpen om rustig te blijven?
Wel vreemd dat het OM de relschoppers die in Utrecht op 5 oktober 2018 een demonstratie van Pegida wisten te verhinderen nooit heeft vervolgd. Daar werd het recht op demonstratie zelfs met geweld verhinderd door 'jongeren'. Het is duidelijk dat bij het OM met twee maten wordt gemeten.
www.rtvutrecht.nl/nieuws/1873739/twee...
Die groep had vast wel een 'juiste' OvJ in de ploeg. Het OM zit wel vaker bij terroristen op schoot.
Och zijn d66 rechters!
Jammer dat iedere generatie dit opnieuw moet uitvinden.
Ik heb meerdere liefdevolle demo's uit elkaar gestaan zien worden eind negentig begin tweeduizend.
Mijn stem tegen de eu is met een dikke meerderheid mijn land in de prullenbak gedonderd.
Ga maar eens echt 'woke' worden vrienden.
@Frau Merkel | 08-01-21 | 19:17: ik vermoed dat veel van deze "rechtschapen" OvJ'ers een verleden in/met de kraakscene hebben. Eigenlijk zou je links-schapen moeten noemen
Overheid is simpelweg partijdig. Blank en niet links dan ben je de sjaak, om te beginnen met het betalen van hun feestje.
Ze zouden die KOZP mensen op moeten sluiten wegens openbare orde verstoring. Hoezo ga je een kinderfeest in een stad waar je niet woont verpesten met je totaal debiele demonstratie? Met pek en veren afvoeren.
Is ook bij elke veroordelende uitspraak tegen de rechter gezegd: “dat zullen de cliniclowns niet leuk vinden...”
Ha!
Eat dat Airfyer.
Moet de kop niet luiden blokkeerfriezen doneren andermans geld aan goede doelen? Na aftrek van een excessieve declaratie.
En het zuurtje van de dag gaat naar....
@Patje | 08-01-21 | 19:09:
Hij wilde zelf graag Cliniclown worden maar de kinderen gingen huilen.
@Patje | 08-01-21 | 19:09: misschien zuur, maar wel wat er feitelijk gebeurt.
@BobDobalina | 08-01-21 | 19:11: Advocaten zijn gratis?
@Is dit nog nieuws? | 08-01-21 | 19:26:
Voor hem en zijn linkse maatjes wel;
die krijgen direct een bewijs van onvermogen
(financieel én geestelijk).
@CLoVis | 08-01-21 | 19:35: zeker niet maar ik ken zeer goede advocaten die het voor een fractie van dit bedrag hadden gedaan
@BobDobalina | 08-01-21 | 19:39:
Dat bedoel ik;
voor jou bijzondere bijstand toch?
@Is dit nog nieuws? | 08-01-21 | 19:26: Nee, dat is veel verdienend uitschot.
Maar ook die van de regering.
Zou je ooit wobben hoeveel de 'lands' advocaten hebben verdient krijg je een paar namen en verder enkel zwarte strepen.
Wordt zo'n meelifter vermoord heb je ineens een 'aanslag op de rechtstaat'
Wellicht gaan er eindelijk eens ogen open
nee
Donder toch op man. Als het hier over luizig krakers volk gegaan had, had je staan juichen. De vruchten zijn weer zuur vandaag.
@BobDobalina | 08-01-21 | 19:11: nee hoor, stond in de voorwaarden bij het doneren. Men ging er impliciet dus al vanuit bij donatie dat het eventuele overschot aan een goed doel zou worden geschonken. Ergo niet meer andermans geld. Echte Helden zijn het.
Petje af
Was er geen Stichting Zwarte Piet?
Wel een Sinterklaasbank. Heel goed doel. Koopt speelgoed voor arme kinderen zodat Sinterklaas hun deur niet stilletjes voorbij gaat.
Er zit wel de voorwaarde aan dat de Clini Clowns als zwarte pieten de ziekenhuizen bezoeken begin december..
De echte winnaar is hier mr De Groot met EUR 160.000 + EUR 43.000 (eerste aanleg) voor een paar simpels zaakjes en die ook nog verliezen. Simpele zielen als klant met nog simpeler zielen die doneren. Prima business hoor! En na deze wanstaltige declaratie ook nog een beetje goede sier maken als vrijheidsvechter. Tering....
Bedoel je Tjalling van der Goot?
Prima vent want ik ken hem, en nee hij werkt niet gratis.
Vrijwilligerswerk zat er volgens mij niet echt bij.
@Kruisruiker | 08-01-21 | 19:14: er is nogal een verschil tussen gratis en EUR 200.000 voor een relatief eenvoudige zaak
@BobDobalina | 08-01-21 | 19:22:
We weten niet hoeveel uur werk er in is gaan zitten inclusief medewerkers.
Maar het lijkt inderdaad veel geld.
Ik kan het hem wel eens vragen.
@BobDobalina | 08-01-21 | 19:22: Heeft Jeffey ook een advocaat?
@BobDobalina | 08-01-21 | 19:22:
Redelijk eenvoudige zaak..??
Stropje lag niet ver weg..!!
De tegenstander had gratis geld.
100 miljard bijgedrukt door de EU per maand.
Ongeveer eenzelfde bedrag bijgelapt in de pot door al hun adviesair als tegenstander.
Dus liefst.. Lul niet en laat je hart af en toe spreken.
Als je een zaak tegen de staat aan spant zou je een miljoen aan toeslagen mee moeten krijgen
-sort of-
@Kruisruiker | 08-01-21 | 19:25: hij zou ongetwijfeld zijn uren hebben verantwoord voor dat geld, de vraag is alleen of het tarief en het aantal gespendeerde uren nog in verhouding staat tot de belangen (en het behaalde resultaat). Ik begrijp dat het makkelijk is om kritiek te geven zonder kennis van het dossier en mr van der groot staat niet bekend als een boef, maar ik schrik hier wel van.
Een advocaat krijgt geen later tarief als hij iemand niet succesvol verdedigd blijkbaar. Zonde, er mag wel een financiële prikkel zijn om wat beter je best te doen.
Goed gedaan Robin, mooier kun je dit niet afsluiten.
Zeg rutte en andere boeven van deze absurde nep regering lezen jullie ook ff mee?
HULDE!
Zo kan het dus ook.
Voor links is actievoeren een verdienmodel.
Voor Anker & Anker kennelijk ook.
@BobDobalina | 08-01-21 | 19:06: zak
@Hoorneslaan | 08-01-21 | 19:52: Laat gaan. Voor dit soort figuren is ingaan tegen hun geliefde linkse overheid doodzonde numero Uno.
Prachtig.
REAGEER OOK