21u: Chips. Nootjes. Bier. En Zohair El Yassini!
De eerste man na Rutte op de vvd-lijst
Uitstekende timing weer van onze productiemeisjes, die de gasten regelen voor CNB. Dinsdag is namelijk de concept kandidatenlijst van de vvd voor de Tweede Kamerverkiezingen van 17 maart 2021 bekend gemaakt, en het is onze belmeisjes gelukt om de eerste man op de lijst te strikken voor een goed glas bier aan onze bar: na alle dochters van Loek Hermans, de achterkleindochter van Ankie Becker-Knol en de buikspreekpop van Kees Berghuis is Zohair El Yassini de eerste echte man op de lijst van de linksliberalen. Bij ons kwam hij op de radar nadat hij Marcel Gelauff van de Staatsomroep finaal met de grond gelijk redeneerde inzake de Divibokaal (zie memorabele video onder). Hij wil geen 'exotisch diertje' zijn want tegenover elke persoon die hem discrimineerde, zijn er tien die hem een kans hebben gegeven. Nou, laat ons dan nummer elf zijn,
Donderdagavond 21u00 LIVE aan de bar in Chips. Nootjes. Bier. En Zohair El Yassini!
VRAGEN? U kent de weg.
Vakbondsman, vakvrouw, verkansie
Reaguursels
InloggenWorden onze commentaren en vragen nou eens meegenomen?
De eerste man op de lijst haha, maar 4 vrouwen in de top 5 is weer gelikte marketing en geeft ook aan dat de VVD volop mee doet aan de identiteits-hype.
Vraag aan Zohair El Yassini: Voel je je nog thuis bij een partij die GroenLinks links inhaalt ?
Binnen een jaar is de helft met zwangerschapsverlof.
Adolf Hitler wint verkiezingen. Polen hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken:
www.telegraaf.nl/nieuws/1308263959/ad...
Wie noemt zijn kind zo ?
@Roze_bril_drager | 03-12-20 | 16:22: Zijn vader, die het een goed-klinkende naam vond.
@Kuifje-naar-Brussel | 03-12-20 | 16:39:
Haha, wel een bekende naam in ieder geval.
Hij heeft niet geantwoord op de vraag : " Bestaat die lijst ? " . Vieze gladjakker.
Heb jij de live uitzending van vanavond al gezien?
@Gulliver | 03-12-20 | 15:55: Kim haalt de maanden van het jaar wel eens door elkaar.
Coalitie coalitie coalitie. Wij hebben geen twee-partijenstelsel dus er is altijd sprake van een coalitie. Derhalve is wellicht de belangrijkste vraag:
'Hoe zeker is het dat Rutte IV straks uit VVD-'66-GL-PvdA bestaat?'
De kiezer heeft het recht te weten weten naar welke coalitie zijn stem heen gaat. Het gedoog-akkoord spreekt boekdelen.
ik vermoed dat het hier om arabisch geld gaat .
Salem Aleikum heer El Yassini. Krijgt u vanuit de Marokkaanse gemeenschap nooit eens klachten vanwege uw deelname aan de ergste criminele organisatie in Nederland, de VVD? Zo van Wollah Broer! Schaam jij je niet?
Wanneer word Rutte opgenomen en brengt uw hem dan naar de kliniek? waar je dan leert niet te liegen
Wat gaat de VVD nu eens echt doen tegen de immigratie die elk jaar een flinke stad extra inwoners oplevert? en geen gehuil over coalitie vorming, zonder VVD en evt PVV is er geen stabiele regering mogelijk, tijd dat dit eens aangepakt wordt!
Ik heb een vraag: Gaat de VVD, maar dhr. El Yassini in het bijzonder, zich ditmaal wel aan gemaakte beloftes houden? Gaat dhr. El Yassini geen steun meer geven aan een eventuele coalitie die dat wederom onvoldoende (of beter: wederom helemaal niet) van plan is?
Denk aan alle grote thema's:
- Het op grote schaal uitzetten van mensen die zich op illegale wijze een weg tot onze bodem gevonden hebben. (dus geen general pardon meer van welke soort dan ook)
- Energievraagstuk. 'windmolens draaien op subsidie'. Het bouwen van kerncentrales (had mooi gekund in 10 jaar tijd)
- Geen transacties of garantiestellingen meer aan Zuid Europa (ook niet via de ECB)
- Het aanpakken van straatterreur die met name het gevolg is het van het handelen van cultuurverrijkers.
- Het vergroten van de koopkracht van werkend Nederland --> 'Duizend euro'
Ik heb er allemaal weinig vertrouwen in, en ik ga daarom zeker niet VVD stemmen in 2021, maar wellicht dat 4 jaar resoluut beleid, me in de toekomst wel van gedachten gaat veranderen.
En als het antwoord 'ja' is; dan mag ik aannemen dat een coalitie met de PVV voor de hand ligt, of ziet dhr. Yassini een andere potentiële coalitie voor zich, die zulks maatregelen gaat bewerkstelligen?
Al die vrouwen die net onder Rutte op de lijst staan, moet je daar als vrouw blij mij zijn? Voor de VVD zijn kamerleden vooral stemvee. Niet de lijn volgen bij het stemmen, dat doe je maar 1 keer. Vrouwen zijn dus het beste stemvee. Dat is de boodschap van de VVD. Of Yassini dat even kan bevestigen vanavond.
Biden zet ook vol in op vrouwen. Ze doen ook allemaal tegelijkertijd hetzelfde truukje. Moet zeker van Schwab van het WEF. Als je bezwaar maakt dat er een land wordt binnen gevallen of dat er weer een fabriek wordt verhuisd naar China, dan ben je sexist. En natuurlijk ook de racist en homofoob, de hele riedel.
In de trant van de gebruikelijke windowdressing en greenwashing bij de VVD moet je deze vrouwen eigenlijk als de raamdames van de partij zien.
Op zich is die diversiteitsbokaal niet rampzalig, wanneer het effect is: meer diversiteit op de NPO / NOS met het idee om ook het rechtse geluid wat meer te laten horen.
Gelauf pretendeert dit ook, echter het effect is dat ik bij iedere uitzending van bijv. Op1 wel iemand met een tintje zie. De negâhs zijn niet aan te slepen in andere programma's. En dat is wel een hele discriminerende manier van diversiteit in je programma's verwerken. Kortom: als die divi-bokaal is een zeer slechte uitvoering van wat men beoogt had. De NOS is een zeer selectieve berichtgever: zeer (s)links, moraliserend en sturend. Vandaag ook weer een item dat 65% van de Nederlandsers geen zwarte Piet meer zou hoeven. Nou, ik weet het zo net nog niet ....
beoogd
NPO en links hebben in hun betweterigheid zelf niet eens in de gaten hoe racistisch ze zelf zijn. De kwalificatie witte mensen is ook uitgesproken racisme. Het woord blank is vele jaren gewoon niet gebruikt. Was niet nodig. Iedereen was gewoon wie men was. Pas toen een paar activisten hun identiteit als "zwart" begonnen door te drammen, moesten niet-zwarte mensen van de NPO opeens "wit" worden genoemd. NPO: racisten.
Zijn de idealen van de VVD veranderd de laatste 10 jaar? En die van u?
Kunt u standpunten naar voren brengen, die ervoor zorgen dat kritische vragensteller Patje ook weer op de VVD gaat stemmen?
Kan jij dat? Met je VVD fetish?
@Lorejas | 03-12-20 | 11:03: Vanavond is iemand anders aan de beurt. ik stel me bescheiden op.
Hallo Zohair,
Ik ben een groot fan van je, jij krijgt mijn stem ook in maart. Ik ben wel benieuwd hoe jij als Nederlander met een immigratieachtergrond kijkt naar een samenwerking tussen de VVD en de PVV na maart, ik ben er persoonlijk wel voorstander van.
Dat gaat 100% niet gebeuren. Rutte vind de PVV geradicaliseerd en heeft internationaal geen zin om al die Mohammed spotprents en islamhaat op Geerts Twitter te moeten verdedigen. Als je meer invloed wil van bijvoorbeeld pvv, denk of PvdD moet je daar gewoon op stemmen, ongeacht of die mee mogen doen.
Wie vind Zohair de beste politicus buiten de VVD,?Niet om de inhoud maar wie het spel het beste speelt?
Vindt Zohair dat je bij een verkiezingsuitslag altijd, bij het vormen van een coalitie, eerst in gesprek moet gaan met de tweede partij van Nederland?
Zelfs al wordt de PVV de grootste partij, dan komt er een coalitie van zes of zeven partijen, om de PVV uit het torentje te houden.
Ik kan geen baard meer zien.
Zet je scherm ondersteboven.
Is Bart weer over zijn FVD verdriet heen?
No! Much more to come. Just be patient, please.
En hoe zit het eigenlijk met ebru umar? Die heeft een gekke column geschreven over dat Thierry alles wat ging gebeuren had voorgekookt omdat hij superslim is en dat hij haar had geleerd om van haarzelf te houden. Is dat niet vrouwentaal voor naar bed gaan en overladen worden met complimentjes?
degenen die wel wat bereiken hebben vaak ook hun best gedaan met hun opleiding en praten fatsoenlijk Nederlands. Een laagopgeleide schoolverlater et zwaar Gronings accent doet het vaak ook niet goed bij de media of het bedrijfsleven. Goh...
Vraag voor Zohair;
Komt er dit jaar weer een kamerleden top2000 muzieklijst en hoe ziet uw eigen lijst eruit ?
Beste Kuifje
Gisteren is de kandidatenlijst van de VVD gepresenteerd. Ik ben trots op deze groep unieke en talentvolle mensen en ik kijk er naar uit om met dit team de verkiezingen in te gaan én aan de slag te gaan voor Nederland.
Het hoofdbestuur heeft mij laten weten dat er geen tegenkandidaten voor het lijsttrekkerschap zijn en dat ik daarmee officieel de lijsttrekker voor de Tweede Kamerverkiezingen van 2021 ben. Ik vind het geweldig dat ik van de VVD-leden de steun krijg om nog een keer onze lijst aan te voeren.
Zoals ik eerder al schreef: mijn focus en tijd liggen nu bij het bestrijden van de coronacrisis. Deze campagne gaat anders worden dan we gewend zijn, maar ik weet zeker dat we er samen een succes van gaan maken.
Ik reken op jou, om samen met mij en al die VVD'ers in het land, òns verhaal te vertellen.
Hartelijke groet,
Mark Rutte
Serieus, wat betalen ze jou hier nu voor?
Standaard bedankje van de manager.
Een kinderhand is gauw gevuld.
Maar goed, als je er trots van wordt, is dat jouw goed recht.
@Ruimedenker | 02-12-20 | 18:00: Het nieuws is eigenlijk dat er geen tegenkandidaten zijn. Niemand durft intern de strijd met Mark aan. Logisch ook.
Zeer erg en zwaar vereerd zou ik zijn met zo'n persoonlijke note van een heuse lijsttrekker.
Maar valt dit briefje niet onder de Rutte-doctrine? Oh... als je die vraag aan Mark stelt, vraag dan gelijk of hij blij is met de geslaagde 'aanslag' op FvD, en of we die non-lethal Toyota's uit Syrië nog terugkrijgen.
Thanks!
Heel goed Kuif! Opkomen voor de partij en gedachtengoed waar je voor staat. Dat zouden meer mensen moet doen.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 18:02: Logisch inderdaad. Je gaat de strijd niet aan met iemand die zeer korte lijntjes naar levensgevaarlijke jihadistische terreurorganisaties heeft.
@aflaatverkoper | 02-12-20 | 18:13: Inderdaad, we gaan er voor. Op naar een prachtig 2021!
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 18:02:
Dat ben ik helemaal met jou eens.
In de NL politiek is momenteel niemand te vinden die het leiderschap aankan, zowel het land als binnen de VVD.
Edith Schipper had ik graag gezien.
Het zou fijn zijn als de VVD weer een stapje naar rechts zou doen.
Niet voor niets werd Forum zo groot, in korte tijd.
Maar goed dat de bom gebarsten is, daar profiteren de VVD en PVV van.
Uit nood geboren ga ik PVV stemmen.
Die zouden wel wat rechtser mogen zijn.
Afgezien van islam, migratie en ontwikkelingshulp, mag het best wat minder SP-achting.
Ik hoop dat de VVD niet met PvdA en GL in bed gaat liggen.
Daar bid ik voor.
Nou, met dat 'ons verhaal vertellen' lukt het wel op GS. Leuk door je bedacht dit briefje, maar wel een beetje infantiel, zelfs voor de VVD (vooral dat 'unieke en talentvolle mensen' hoe kom je erop!)
@Ruimedenker | 02-12-20 | 18:26: Edith kan over 4 jaar nog. Dan heeft ze bij DSM voldoende geld verdiend en is manlief Sander ook tevreden. Daarna ruim baan voor de Nederlandse Thatcher.
@Ruimedenker | 02-12-20 | 18:26: Ze liggen, o.a. sinds het zgn en reeds mislukte klimaat akkoord, al in bed met GL en PvdA.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 18:02: " Niemand durft intern de strijd met Mark aan. Logisch ook." precies , zo zat het ook met Stalin, de Man van Staal.
@Zwizalletju | 02-12-20 | 18:51: Stalin stuurde mensen naar de Goelag. Rutte stuurt ze hooguit op vakantie. Wel een verschil.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 19:00: Ja logisch, maar denk even na over wat je daarnet schreef en datgene dat ik aanhaalde , wil je nog wel horen bij deze Partei en met deze Leider ? Ik heb in 2012, na ca 30 jaar lid en stemmen, afscheid genomen van deze anti NL en anti normale burger, club.
@Ruimedenker | 02-12-20 | 18:26: Die liggen al in bed, nu in de gedoogconstructie, noem het gerust de "verloving", en na de verkiezingen stappen de VVD-'66-GL-PvdA gezamenlijk in het huwelijksbootje. Kan de Grote landroof van Nederland eindelijk los, want niemand vertegenwoordigt dan nog de boer in het kabinet.
Vattenfall weer blij want windmolens&zonneparken, Unilever weer blij
want dan beheersen ze ook de vlees(vervangers)markt, gewoon vlees gaat voor het plebs steeds duurder worden. Toch weer een paar euro per dagelijkse maaltijd per persoon er bij, voor Unilever,
Zie zo, zo klaar als een klontje. VVD-'66-GL-PvdA.
Geheel in lijn met Brussel.
@Abject | 02-12-20 | 19:24:
M’n ergste nachtmerrie.
Ik hoop zo dat je géén gelijk krijgt.
@Ruimedenker | 02-12-20 | 19:35: Ik ben ook geen GL-fan.
Triest dit zeg.
Wat is er met de tegenkandidaten gebeurd en leven ze nog?
@Gulliver | 03-12-20 | 15:48: Die hebben hun knopen geteld, en wachten op een volgende ronde.
@Kuifje-naar-Brussel | 03-12-20 | 16:15:
De knopen rond hun nek?
@Gulliver | 03-12-20 | 16:17: We hebben het over Mark Rutte, niet over Adolf Hitler.
@Kuifje-naar-Brussel | 03-12-20 | 16:40:
Welke Hitler?
Die zwarte lijkt mij wel ok....
@Gulliver | 03-12-20 | 16:55: Dat dachten ze in eerste instantie van die Oostenrijker ook.
Toch blijft Rutte zelf een griezelig persoon.
Hij zegt dat hij geen relatie heeft en niemand heeft hem ook ooit met een geliefde gezien.
Hij heeft geen mening en benadrukt dat hij eigenlijk bij iedereen hoort,wat natuurlijk nooit kan.
Hij wordt vaak betrapt op leugens en lacht dan maar een beetje,wat ook weer griezelig is.
Daarbij zijn er maar weinig westerse landen waar het normaal is dat iemand zo lang al de macht heeft.
Ik zal er niet op stemmen.
Sociopaat.
Geen relatie hebben is een voordeel als politicus. Scheelt je in ieder geval een boel thuis. En soms ook ellende. Was het niet Boris Johnson die de politiek aan de deur kreeg, omdat hij vocht met zijn verloofde?
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 18:23: Politie aan de deur? Boris vocht toch tegen Covid? Tenminste, dat zij hij toen...
Hoe denkt meneer El Yassini over de Joden, over Israël , het Zionisme , het Palestijnse vraagstuk , de niet te stoppen immigratie vanuit Afrika richting Europa ?
Vraag: Wie is binnen de VVD de drijvende kracht achter het bewapenen en verheerlijken van Syrische jihadistische terreurorganisaties?
Freek Jansen.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 17:41: Ik geloof meteen dat hij VVD-lid is, maar het lijkt me stug dat hij de motor is.
Zou toch fijn zijn als Bart en Tom net zo kritisch Tegen alle politici zijn als toen met Baudet. Maar dat valt tegen, het is vooral veren in de achterste van de gast steken. Valt me erg tegen.
Als de NOS een item maakt over antisemitische, maken ze dan ook gebruik van die zelfde digibase?
Don't mess with the Zohair.
Laat mij raden....
Meneer gaat precies vertellen wat we willen horen, om vervolgens na de verkiezingen het tegenovergestelde te doen.
Nee, de VVD is bij mij volledig uit beeld.
Alleen een rechtse VVD kan mijn stem nog krijgen, maar eerst zien en dan geloven.
Voorlopig dus geen stem op de VVD.
Hear, hear.
Hey VVD,
Waarom stemmen jullie tegen je eigen verkiezingsprogramma?
Kiezersbedrog?
Dat kan Zohair prima uitleggen.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 17:23:
Zal wel uitliegen zijn, het is de vvd.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 17:23: we wachten met smart
@Is dit nog nieuws? | 02-12-20 | 17:36: Allemaal kijken vanavond.
Ik stel een naamsverandering voor, want anders geeft dat enkel misverstanden en de man verdient beter. Vraag: hoe zou u willen heten met een naam die uitspreekbaar is en geen verdenking op u plaatst van een vreemde mogendheid die de zaak poogt over te nemen hiero?. U moet kiezen!
Evert Houtbreker, zou een mooie naam zijn.
Maar zonder gein, u maakt een valide punt hoor.
missblackhairnederland.nl/
Hmmm...
Kan dat nog qua diversiteit?
Wat een super wazige namen zeg. Alsof ze uit een achterbuurt in Baltimore komen...
Zo, dat zijn er een hoop die al maanden geen kapper hebben gezien. Erg he die corona.
Ja ik denk dat er pas stront aan de knikker is als je een "Miss Blonde" organiseert.
Doe het tegenovergestelde en kijk hoever je komt.
Ik gok op niet zo ver.
Vraag: in hoeverre bent u een klassieke liberaal?
En is dat te verenigen met een coalitie met groenlinks?
GS kan niet meer kapot bij de VVD.
GS wordt volgend jaar ook een A-omroep.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 17:21: Mooie stemming.
Ik heb een beetje moeite met dat in het verhaal van diversiteit ook worden meegenomen de mensen uit de regio. Ik word hier dus als Twentenaar op één hoop geflikkerd met 'mensen met een andere achtergrond.' Ik heb hier moeite mee. Ik heb hier G V D HeeL VeeL MoeiTE MeE!
Een vraag voor de heer El Yassini: vorige week werd de het voorstel over de diversiteitsagenda voor het hoger onderwijs flink door de mangel gehaald in de kamer:
www.scienceguide.nl/2020/12/kamer-haa...
Ik vrees dat we meer van dit soort voorstellen gaan krijgen in de toekomst. Hoe kunnen we ons hier effectief tegen wapenen, in de gaten houdend dat er mogelijk wel problemen zijn die opgelost dienen te worden?
Tja D66 euh euh minister.
Heb ik alvast een prangende vraag:
Hoe zeker is het dat Rutte IV straks bestaat uit VVD-'66-GL-PvdA?
Ik denk dat menig kiezer vooraf wil weten naar wat voor coalitie zijn stem heen gaat.
Ik denk VVD, CDA en Kaag66.
Die kans lijkt me 0, want met slechts 4 partijtjes zullen ze nooit genoeg stemmen hebben. Er zal nog wat CDA/CU/DENK aan toegevoegd moeten worden.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 17:24:
Als die twee groot genoeg worden ja. De Pvda scoort ook goed bij de VVD als ze de baas kunnen spelen. De VVD van Rutte kan eigenlijk met iedereen samenwerken. Zelf met de PVV als het erop aankomt. Nou ja, dat kan ook als een kwaliteit gezien worden.
*Bob Marley opzetten gaat doen met "no vison, no pain"*
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 17:24:Onmogelijk, zowel CDA als '66 staan een 5-6 zetels in de min. Daar moet een grotere partij dan de CU bij. kan PvdA worden, maar die gaat NIET zonder GL.
Dan kunnen ze dat boerenbastion CDA net zo goed lozen.
@Abject | 02-12-20 | 17:42: GL roept veel weerstand op bij de VVD-achterban, dus dat lijkt me geen goede keuze. Dan nog eerder de SP.
@Abject | 02-12-20 | 17:42: zeg nooit nooit. In het zogenaamde “landsbelang” kan er heel wat gedraai gebeuren bij een formatie.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 18:01:
Waarom voert deze coalitie dan het GL partij programma uit?
Hoe staat hij tegenover Joden?
Hoi Zohair,
Neem je voor de bezorging weleens een hapje van de pizza?
Groet,
Rick
Nee joh, idioot. Sushi!
Vraag aan Zohair El Yassini: sluiten jullie Queers4Climate uit als coalitiepartner of zijn zij nou net de ontbrekende schakel geweest de afgelopen 10 jaar?
Benieuwd of er voor het eerst een vraag uit de panelen gesteld gaat worden!
Maar dat wordt toch elke kee wel? Aan het eind, de "reaguurdersvragen".
Waarom ze tegen hun eigen verkiezingsprogramma stemmen bijvoorbeeld.
De vragen van Patje worden altijd beantwoord.
@RickTheDick | 02-12-20 | 17:15: Een Wet van Meeden en Kersen.
Heb er 2 van mij voorbij horen komen. Dus ze worden zeker gelezen en meegenomen.
@RickTheDick | 02-12-20 | 17:15:
Haha alleen noemt Tom mij altijd Padje, daar betaal ik niet voor !!1!!
@Patje | 02-12-20 | 20:56:
Haha, kikkerbil.
Queeny Rajkowski was een betere keuze geweest. Daar wil ik wel een fles wodka mee leegdrinken....
De VVD dat is geloof ik die partij waar ik geen herinnering aan heb.
Wat een mooie droom heb jij.
Zo veel hair heeft El Yassini niet.
REAGEER OOK