Geert Wilders, Elon Musk, Obama, Kanye GEHACKT
De groten der aarde, dus
De voordeur van het huis van de blauwe vogel stond wagenwijd open, vannacht. Alle Ridders van de Ronde Tafel zijn keihard gehackt in wat experts 'het grootste lek ooit' bij Twitter noemen: onder anderen Elon Musk, Bill Gates, Warren Buffet, Jeff Bezos, Mike Bloomberg, Barack Obama, Bennie Netanyahu, Joe Biden, Floyd Mayweather, Kanye West, Kim Kardashian, veel cryptobedrijven en bedrijven als Uber en Apple moesten eraan geloven - meer hier. Allemaal high profile accounts dus, die als tweet een vage Bitcoin-scam plaatsten. In Nederland ons land werd de grote blonde tovenaar Geert Wilders gehackt; @geertwilderspvv kreeg naast de vlag van zijn favo land als header een nieuwe profielfoto aangemeten, van iemand van wie we niet zeker weten of het iemand niet is. Het nieuwe baasje van Geerts account retweet maffe dingen van complotidiootjes als Lange Frans, alsook fijne tekstjes als: "porno word gebruikt als wapen van de elite. we zijn bezig met een depopulatie agenda. word wakker nederland." Nou, wakker zijn we nu wel ja.
UPDATE: Hack komt door 'social engineering', zeg maar een ordinaire babbeltruc om naar binnen te glippen, dus de mens is weer eens de zwakste schakel: "We detected what we believe to be a coordinated social engineering attack by people who successfully targeted some of our employees with access to internal systems and tools."
UPDATE: Hackers zouden iemand bij Twitter betaald hebben om toegang te krijgen tot het controlepaneel. Screenshots van dat controlepaneel worden door Twitter verwijderd, maar dit is 'm (balkjes zijn geplaatst door die knakkers van Vice).
UPDATE: Geert Wilders noemt de hack 'heel vervelend'.
UPDATE: De nerd van RTL stuurde een berichtje naar de hacker van Geert; hij stelt dat hij ook achter de andere hacks zit. Uh huh.
Social
Draad
Social
Reaguursels
InloggenIk heb geen enkele zin om het genoemde podesta filmpje te zien. En ook niet of het nu wel of niet op Geert zijn Twitter stond. Maar ik wel heel graag daar een gs-duiding van.
Kan dat?
Twitter en de andere tech-giganten steunen linkse politici opzichtig. Wekt geen verbazing dit
Ik kwam de bitcoin scam met Elon Musk al eerder tegen op you tube, live chat. Na de gelukte space x launch, maar ik zou niet meer weten welke channel.
Exactly the same text. And "people" making fake testimonials.
Dit is goud
Geert heeft zichzelf gehackt denk ik. No way dat een no fapper die de wim hof methode beoefend het lukt om de grootste accounts van Twitter te hacken.
Vanaf heden donderdag gehacktdag.
Dat podesta filmpje ook op Geert zn account. Zouden meer mensen moeten zien.
Van podestas laptop. Er zijn verhalen van agenten die psychische hulp nodig hadden na het zien van filmpjes op deze laptop van ene hillary. De meeste agenten die het hebben gezien zijn al geClintonned.
Best intressant om even info hier over op te zoeken op het net. Youtube.
Leuke mensen die democratten.
Die laptob was de levensverzekering van Anthony Weiner gezien alle schokkende content die erop stond.
@Nehemia | 16-07-20 | 13:44:
Klopt. Vergiste me even. Thanks.
@anti-fatwa | 16-07-20 | 14:03: Een heleboel lieden die het bekeken hebben, hebben rare ongelukjes gekregen. James Comey die zo corrupt als de neten was heeft er niks mee gedaan.
CIDI doet aangifte tegen de hacker(s)
www.cidi.nl/cidi-doet-aangifte-tegen-...
Die selfie van Akwasi op zijn account is dan wel weer aardig.
haha, NOS noemde de afbeelding een racistische karikatuur.
@sprietatoom | 16-07-20 | 13:16: De NOS behandelt ons echt als kleuters.
Waarom zijn Jesse en Rob niet gehackt? Of Sigrid?
RTL heeft het verhaal al aangepast
"De hacker vertelt tegen RTL Nieuws dat Wilders 'voor de grap' is gehackt nadat er genoeg geld was verdiend met de Bitoin-oplichtingstweets. Hij zou zijn geholpen door buitenlandse hackers om het account van Wilders over te nemen."
De echte hackers kennen Wilders, Kaag en Jetten niet eens.
Die komen nog wel aan de beurt. Mark my words.
Shit, ik ben nog niet gehackt. Ben ik soms niet belangrijk genoeg?
GS reaguurders moeten weer het onderspit delven.
Kiddies dreigen nu DM's van Greet te publiceren.
twitter.com/danielverlaan/status/1283...
Komen we er achter dat hij wel eens Hongaarse soep eet.
Blijkt hij dadelijk de beste vrienden met Klaver te zijn.
Krijg die poll niet als ik naar zijn account ga.
@sprietatoom | 16-07-20 | 12:28: En dat Rob wel eens bij hem op de kazerne logeert. Met zijn vriend.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-07-20 | 12:19: Goulash.
@Kuifje-naar-Brussel | 16-07-20 | 12:42: Rob van Wijk?
Geen DMs van en naar Rutte, hopelijk.
Justin Sun van @BitTorrent looft een beloning uit van 1 miljoen dollar voor de persoon die hackers pakt.
cointelegraph.com/news/justin-sun-off...
Ik heb wat ‘belangrijke’ vrienden, die niet gehackt zijn. Hahaha!
Kheb geen twitter dus boeie
Zow, deze grappenmaker krijgt nu de aandacht
van de collectieve geheime diensten van deze aardbol.
Veel sterkte jongen...
.
PS Inhoudelijk vind ik het wel grappig,
helemaal passend bij Twiffer als inhoudsloos hete-lucht-ophef platform.
Wacht maar hoe inhoudsloos het is als de shit die nu al anderhalve maand in Amerika aan de gang is, overwaaid naar Nederland. De eerste signalen zijn hier al zichtbaar.
@Schietmijmaarlek | 16-07-20 | 11:40: Ben het wel met je eens, maar kon het woord "inhoudsloos" niet meer verwijderen. Deze roeperij heeft zeker impact...
Ben al blij dat het zulke *domme* hackers waren, ze hadden ook hele andere dingen kunnen doen waardoor er een burgeroorlog was begonnen als ze het sluw gespeeld hadden.
Greet met een Marokkaanse vlag Hahaha.... Ik zie daar wel de humor van in. Hij heeft niet genoeg mensen geblokkeerd blijkbaar !
Wat dat aangaat is het wel ironisch. Geertje kan dat wel aan.
Wist niet eens dat dit medium nog actieve gebruikers had.
Meer dan je denkt !!
Vooral in de tweede kamer
@aardv@rk | 16-07-20 | 11:45: Ook in de Eerste Kamer.
Hoe moeilijk moet dat hacken zijn als de vermeende hackers niet in staat zijn om eenvoudige zinnen in foutloos Nederlands te schrijven.
Dit is geen hacken, Pacman. Heeft zich gewoon toegang gekocht tot diep in Twitter.
Dat kan elke lul met geld en connecties
'Kopen' staat niet gelijk aan 'hacken'.
Dit was geen hacker. Dit was iemand met geld.....
N potus laten ze toch maar liever links liggen
Uitlevering naar de USA zien de pro mocro+moslim scriptkiddies niet zo zitten.
@BubbelWater | 16-07-20 | 10:44: Als iemand de Marokkaanse vlag combineert met zo'n avatar kan je er vanuit gaan dat hij niet pro-mocro is lijkt me, ik kan het mis hebben maar hij ziet er niet vleiend uit.
Als ik de opmerkingen op de verschillende sites mag geloven, dan heeft dat account extra beveiliging na wat incidenten met Twitter medewerkers.
@Papierversnipperaar | 16-07-20 | 11:20: De redactie van GAAN! wist de hacker op te sporen. Presentator Morad El Ouakili sprak met hem:
Waarom heb je Geert Wilders gehackt?
"Wij vinden dat Geert Wilders veel te ver gaat met zijn uitspraken. Vooral over Marokkanen & moslims. Wij zijn dat niet, maar hebben veel sympathie voor deze mensen."
@BubbelWater | 16-07-20 | 11:33: Er gaan al diverse screenshots rond van appgroepen met allemaal "jongeren" die claimen betrokken te zijn. De redactie van GAAN! heeft gewoon een kansenjongere met een iets te groot ego te pakken.
Dat Greet ook gehackt is, kan het bijna niet anders zijn dat dit door onze jongens gedaan is, niet?
Dat was ook het eerste waar ik aan dacht.
De accounts werden op een 'OG-accounts' forum verhandeld. Waarschijnlijk is de hacker van Greet gewoon een kiddie die wat euro's heeft neergelegd voor toegang tot het account.
@BakkerHenk | 16-07-20 | 11:27: Goed voor de reputatie van Twitter.
Het O.M zal er toch niet achter zitten?
@Kuifje-naar-Brussel | 16-07-20 | 12:21: Vindt Jack Dorsey vast niet erg.
FB, Twitter, etc. voor mij moet het niet. Maar eh, het is goed dat andere mensen hun profiel wil verblijden met dit soort rotzooi. Zo leer je wat over de karakteristieken van de mens.
Twitter is op dit moment één van de grootste nieuwsbronnen waar je dingen ziet die de MSM angstvallig verbergt. Hoeveel berichten heb je hier gezien over de Antifa en BLM rellen in Amerika? Ik volg de live verslagen op twitter... er is daar een poging tot overname aan de gang in linkse steden zoals New York, Portland, Seattle en Minniapolis.. .
Leuk dat Twitterdashboard maar ik zie er geen knoppen bij staan waarmee je tweets kan opstellen en profielfoto’s kunt aanpassen.
Wat is dat voor ziek martelfilmpje op het account van Geert? Volgens de hackers en activisten is de man die het kind martelt John Podesta, een voormalige topmedewerker van Barack Obama.
Ik kon het niet laten om te klikken, maar ben er serieus nog niet van bij. Door merg en been.
Het soort ''kunst'' dat de man ook heeft hangen: i.imgur.com/MNLGniU.png
@MickeyGouda | 16-07-20 | 10:00: Same here. Het maakt niet eens uit wie het was. Als dit echt is, is het ronduit verschrikkelijk en met geen pen te beschrijven. Degene die dat doet verdient het wat mij betreft gevierendeeld te worden. Publiekelijk.
@Papierversnipperaar | 16-07-20 | 10:27:
Huh?! Die vent is ziek. Wat @Gladiator Fap zegt. Als een gewone burger zulke ideeën heeft is het al erg, laat staan bij iemand in een machtspositie.
Mensen die vinden dat hun doel alle middelen heiligt: altijd -veel. Naakt aan een schandpaal binden, zodat ze weten hoe hun slachtoffers zich voelen.
Juist. Oog om oog, tand om tand.
Sheeeitttttt
Khad het deug en kneuzen twitter account van de npo er ook graag bij zien staan.
Maarja... jammer... een gemiste kans. Volgende keer hopelijk beter.
Wat die hacker van Wilders heeft gedaan vind ik wel grappig. Voor Geert is het vervelend natuurlijk, maar het is best een vrolijk negertje.
Weten ze zeker dat het akwasi niet is geweest?
Uitgesloten.
Hackers zijn meestal hele slimme jongens.
Een toetsenbord is geen tamtam.
@Gulliver | 16-07-20 | 09:35: #LOL.
Bestaat twitter nog?
Schijnbaar.
Gelukkig wel, want waar moeten de kranten en NPO anders hun info vandaan halen? Journalisten hebben ze daar namelijk al lang niet meer.
Hoppa... nu die andere socialmedia meuk nog hacken. Te beginnen bij feestboek svp.
Volgens mij is de uitslag bij het Cda ook gehackt, maar daar hoor je ze niet over in Den Haag
Dat gaat nog een hoop privé berichten brengen. Ervan uitgaande dat de bitcoins alleen maar afleiding zijn.
Als het een moslim was die dit heeft gedaan dan moeten we alle moslims hiervoor verantwoordelijk houden. Tenslotte doet Denk , GroenLinks/D66 pvda en deugende Nederlander dit namelijk ook bij pvv en fvd ers en blanken in ons land, die worden ook overal voor verantwoordelijk gehouden en zijn allemaal racistisch en fascistisch.. gelijke monniken gelijke kappen.
Als antifa wat doet dan gelijk alle blanken de schuld geven? Lijkt mij redelijk.
Weet Tjolk Hekking er misschien meer van af?
Niet dat je er nu iets aan hebt..
www.politie.nl/themas/controleer-of-m...
Wachtwoorden worden niet plane tekst opgeslagen... Deze worden gehasht dus daar kan niemand iets mee mits je een supercomputer tot je beschikking hebt en dan nog een paar jaar aan geduld om 1 wachtwoord te ontcijferen.
@GeenZetel | 16-07-20 | 09:13: Dat mag je hopen. Hashing is niet voldoende want met een groot genoeg dictionary van bekende wachtwoord hashes kan je met veel hashes een match vinden. Een unieke salt + hash van salt en wachtwoord is beter.
Wel grappig dat Donald Trump ongeschonden bleef... Ik krijg sterk het gevoel dat dit een actie is van Trump aanhangers die het politiek correcte gedrag van Twitter helemaal beu zijn. (als dat het geval is goed bezig!)
Ja, dat is zeker opvallend. Echter, het zegt verder helemaal niets. Behalve dan dat er om Bitcoins gevraagd wordt. Dus zullen ze wel geld nodig hebben.
Even meegaande in jouw gedachte, in jouw hypothese:
Nee, dat zou heel erg dom zijn als Trump-aanhangers dat zouden hebben gedaan; dan zou je reacties krijgen als: 'Zie je wel dat die Trump-aanhangers slecht zijn' en dan zou mogelijk mensen kunnen weerhouden om straks te stemmen op Trump. Dat zou dan als een boemerang terugslaan in het/hun gezicht.
Maar, dat is slechts mijn gedachten erover.
Je begrijpt dat indien je account potus, als hoofd van executive branch, overneemt, je problemen ineens veel groter worden. Daarbij is niet bekend of gehackte admin-account alle twitter account kon modereren. Kan me voorstellen dat daar verschillende levels in zijn.
Misschien is het gewoon niet al te slim om een account te hacken van de man die met de vinger op de knop van het machtigste militaire apparaat van de wereld zit?
Er bestaan blijkbaar knopjes bij Twitter om iets te blacklisten. Search en trends. Overigens, mag dat wel? Zwartlijsten..?
In ieder geval in Linux binnenkort niet meer.
Hahahahahahahahaha, Twitter
Dat van die porno is wel zo. Ook allemaal inter raciaal en anaal tegenwoordig. Gaping Anal lesbians. Het is een complot! Ron Jeramie is een lizard infiltrant.
Ron zit binnenkort voor 90 jaar in de gevangenis.
Ik zag zijn pupillen als eens dubbel vouwen. Dus toch.
Wat fijn dat u *alle* porno heeft gecontroleerd op propaganda, dan hoeven wij dat niet meer te doen. Alhoewel, check double check?
Elk rationeel ook maar beetje intelligent menspersoon die per ongeluk op oneworld punt nl terechtkomt, zou kunnen vermoeden dat die site ook gehackt is.
Continu. 24/7, 7 dg / p/wk.
Met hun goedaardige sprookjes over "duurzaamheid" en alle inclusieve bijmeuk die daar aan vastgeplakt wordt.
Tsja. Neem genoeg "Woke" activistjes aan en je krijgt problemen.
Twitter account van Wilders ziet er nu wel leesbaarder uit.
Geert Wolla.
Search blacklist, trending blacklist. Zo. Dat zegt ook wel genoeg.
Black lists matter
Amateurs.
Wanneer ze nou gewoon 1 persoon hadden gepakt, was de hack veel moeilijker te verdedigen, was de verwarring en achterdocht bij de lezertjes er WEL gewees en kon het moddergooien echt beginnen.
En nu? Nu lag de hackbopen en bloot op straat, waardoor de hacktweets uiteraard totaal maar dan ook niets aan echte opstand uitlokte. " Oh nou, een handvol hoge heren zijn dus gehackt, boeie, next."
Wilbje iets bereiken met hacken moet je subtiel zijn, zo subtiel dat zelfs de gehackte het amper doorziet.
En dan sla je op een goede / kwade dag je slag.
Amateurs.
@dejuistevraag | 16-07-20 | 09:05:
Is waar. Word natuurlijk ook wel weer rechtgebreid.
Ik denk dat het geniaal is. Reken maar dat die bitcoin scam veel heeft opgeleverd, met miljoenen volgers van al deze high profile accounts.
Een groot deel van de volgers zijn totale more-ons.
Wat @Papa Jones zegt. Deze hack was echt niet bedoeld om een "echte opstand" uit te lokken maar gewoon om crypto-muntjes te ontfutselen van goedgelovige sukkels.
Wat betekent de feature "protected" in het control panel ? Is dit om vriendjes te pushen en critici te bannen ?
Trump staat er waarschijnlijk ook wel tussen, want als die Twitter moet verlaten is het hoe dan ook einde verhaal voor dat medium
Wellicht accounts verbonden met Enterprise API's? Waar ze veel voor betalen. En een SLA hebben.
NOS lijkt ook gehackt of zouden er werkelijk 74.000 werklozen bij zijn gekomen in een maand tijd nos.nl/artikel/2340832-recordstijging... ?
Waarom zou dat niet wáár zijn?
De hele economie gaat immers op z'n gat door die c-hysterie.
Het zijn er nog veel meer, alleen die weten het nog niet. Hun wankele werkgever teert nog een poosje op NOW tot uiteindelijk toch het doek valt.
Sowieso geen Fake News dit.
Gaan er nog veel meer worden. Hoor al schattingen van 20% MKB dat op omvallen staat. En die hebben weer toeleveranciers, etc.
Dat zijn de wrange vruchten van de lockdown. We staan pas aan de vooravond.
Als dit te maken heeft met die microsoft DNS lek die een score van 10 uit 10 krijgt.. dan is er dus veel meer gehackt wat we nog niet weten. In principe is alle intellectuele eigendom dan wel gehackt
Heeft er niks mee te maken.
@BubbelWater | 16-07-20 | 09:58: Volgens mij staat het er ook los van.
Haha, hij is goed.
Rob Jetten is ook gehacked, er staat echt veel onzin op zijn acccount.
Ja maar in Rob's geval is het echt niet eerlijk. Die komt nooit door de 'bewijs dat je geen robot bent' verificatie, dus die moet hele simpele wachtwoorden gebruiken.
@Sjors W. | 16-07-20 | 08:54:
Haha u heeft een punt. Robocop was zijn wachtwoord denk ik.
@Sjors W. | 16-07-20 | 08:54: Dat is iets dat je bij google bvb kunt instellen. Zelf om automatische logins mogelijk te maken van devices.
@Patje2011 | 16-07-20 | 09:00:
De Blaag van Kaag had iemand hem gisterend genoemd hier. Tamelijk geniaal.
@Graaisnaaiert | 16-07-20 | 11:04:
Die is inderdaad goed!
Dat hij geen goed werkende firewall had verbaast me.
Nu zaten hier altijd wel IT-handige jongens in de panelen, dus wellicht weten jullie het...
Waarom zijn er medewerkers die laag genoeg in de boom zitten om hier voor te vallen (impliceert dat er aardig wat mensen toegang hebben) die bij wachtwoorden van gebruikers kunnen? Nu vraag ik me sowieso al af waarom een wachtwoord zichtbaar zou moeten zijn voor iemand die werkt bij Twitter; het zou toch ook gewoon compleet versleuteld kunnen zijn?
Is dit organisatorische luiheid?
Ah, dit zou het antwoord wel eens kunnen zijn:
Muxje | 16-07-20 | 08:35 | reageer
Ze doen zich niet voor als de gebruiker. Ze veranderen het email-adres dat bij het account hoort, doen een password reset, en loggen dan gewoon in als die gebruiker. En ik lees net dat ze op dezelfde manier 2FA eerst uit kunnen zetten. Wat tamelijk ongelofelijk is, zeker voor verified accounts. Een enkele admin mag zulke belangrijke wijzigingen nooit op eigen houtje kunnen uitvoeren.
Ja, maar ook een gebrek aan toezicht.
@van Oeffelen | 16-07-20 | 08:53: Ja, het blijft waardeloze interne structuur, maar daar ben ik niet zo verbaasd over. Het idee dat wachtwoorden niet versleuteld zouden zijn verbaasde me wel.
Er heeft niemand die wachtwoorden gezien. (je zou dat enkel kunnen als je gebruik maakt van een linux waar de paswoorden in plain text worden bijgehouden, maar dat zou geen enkele security audit overleven.)
Je doet een wachtwoord reset. en dan log je in met dat wachtwoord onder die user name.
Het moeilijke is in deze toegang krijgen tot die administratie module.
Mocht je nu mijn loginname en wachtwoord hebben, dan geraak je er nog niet in. Je hebt ook mijn token nodig en zelf als je die hebt is er nog een drempel ingebouwd.
@Lt-Kol Kilgore | 16-07-20 | 08:59: clear, thanks.
Iemand die bij Twitter werkt kan ook niet de wachtwoorden zien, lijkt me.
"social engeneering" wat een bullshit!
De term zelf is helegaar geen onzin. Kijk maar eens naar al die milennials die zo gehersenspoeld zijn over LGTBQ en het klimaat.
Wel gelijk over die porno. Ik heb ook geen bevruchtingsdrang meer wanneer ik net gekeken heb.
Het wordt inderdaad ingezet door de elite. Waarom kondigden de pornoboeren bij het begin van de lockdown aan, dat ze de betaalmodule uitzetten? Omdat het verslavend werkt en daar gaat het om.
Geertje klinkt ook als een echte boomer zo hahaha
Die beste man is al 56 jaar. Het gaat hard.
Zou wel heel erg zijn als dit het begin van het eind van Twitter is... wat zouden we zonder moeten...
Ze hebben nog geluk dat de hackers een publiciteitstunt voor ogen hadden, had het allemaal wat subtieler geweest hadden ze redelijk wat onrust kunnen stoken.
Kopje koffie glazenwasser ?
Glazenwassers worden momenteel bedreigd door fans van dhr. Akwasi als ik het wel heb. Mogelijk zit u onder het verkeerde topic.
Je zult maar de Twitter medewerker zijn die Twitter om zeep geholpen heeft... Of zouden die Marxisten op de censuur-afdeling het verval al in gang gezet hebben?
Maak Twitter maar helemaal kapot, worden we allemaal beter van.
AL die celebitries kunnen niet zonder.
Wel leuk dat Greet zich tussen de grote der aarde bevind.
Ja inderdaad, dat verdient hij ook.
Hij is het boegbeeld als het om de islambestrijding gaat.
Hackers zeggen personeel te hebben betaald. Zo kun je alles Social Engineering noemen.
Ah, bij Twitter hoeft men zelf dus niet aan two-factor authenticatie te doen voor toegang tot de admin pagina's. En men kan posten als de twitter gebruiker. (Dat dus niet, maar via de admin pagina een reset van het password aangevraagd + email adres verandert. En voila) Leuke manier om WO-3 te beginnen. Toch opvallend dat ze niet als Trump gepost hebben. Misschien zit daar wel een extra toegangscontrole op?
Allemaal op naar Parler dan maar?
Daar schijnen ze minder te censureren.
Of een echo beerput vol met wappies
Dan gebruik je het kennelijk niet. Censuur galore.
De hacker van Wilders had zn tijd beter kunnen besteden aan een paar spellingslessen
De mens was weer de zwakste schakel. Waaruit maar weer blijkt dat Trump een stuk intelligenter is dan Oboema. Dit voor de mensen die daar nog aan twijfelden.
Woensdag was gehacktdag
Wat is Twitter?
* terugkruipt in bunker *
Social engineering? Is dat een nieuw woord voor een betaalde "person who menstruates" afsturen op een it-nerd?
Als it-nerd in de security business zou je moeten weten dat als er zo een person who menstruates zomaar op je afkomt, er iets niet in de haak is.
Social engineering is het conditioneren van de massa middels propaganda.
Je kunt je blauwe vinkje blijkbaar laten hosten door een spin-doctor bedrijf. Daar is net een nieuwe stagiaire ge-social-engineered met een sigaar.
Ik heb hier echt hard om gelachen. Ben ik nu een kleuter?
Ach Twitter, het platform voor verveelde en gefrustreerde 35 plussers
Meerr voor gekkies uit linker en rechterzijde. En narcisten.
Nu lees ik steeds dat je er ook NSFW zooi op kunt vinden. Maar ik zie vooral geschreeuw van gefrustreerde marxisten voorbij komen persoonlijk.
Trolololo. Duurt wel lang om te fixen zeg.
Ligt eraan of je dikke matties met de twatter staff bent en hun ideologie aanhangt. James Woods was laatst ook gehacked maar dat duurde dagen voordat hij zijn account terug kreeg. Voor Oboema rennen ze wel natuurlijk.
@Graaf_van_Hogendorp | 16-07-20 | 08:31: Alles op conservatief rechts wordt geslacht door dat blauwe vogeltje.
Frans is bij lange na niet zo gek als iedereen denkt.
Nog gekker?!?
@watergeus | 16-07-20 | 08:37: Minder gek. ik vond hem ook een Mafkees eerste klas... tot ik te veel rode pilletjes ben gaan snoepen.
We detected what we believe to be a coordinated social engineering attack by people who successfully targeted some of our employees with access to internal systems and tools.
twitter.com/TwitterSupport/status/128...
Die profielfoto bij Wilders lijkt inderdaad wel heel erg op iemand van wie we niet zeker weten dat ie ‘m is! Zou hij misschien zelf achter de hack zitten?
De daders gebruiken in elk geval overbodige spaties. Alleen dat zou al strafbaar moeten zijn.
Op spatie-komma ,zou de doodstraf moeten staan!
De interpunctiegestapo is onderweg.
Tis de glazenwasser.
Barry Stulen?
Met de zeem in de serre
@Ruimedenker | 16-07-20 | 08:22: 'Don't shoot me... I'm only the pianoplayer...'
@Yrrab | 16-07-20 | 09:04: ..... I'm only the windowcleaner
@AntonJansen | 16-07-20 | 09:07: Goeie aanvulling!
Dan speel ik nog een riedel op de piano...
('Have mercy on the criminal')
Wat nou als dit geen scam is maar een epic gecoördineerde actie van de "gehackte" prominenten.
Misschien kan dat Twitter gelijk helemaal afgeschaft worden
Dat zou inderdaad goed zijn voor de mensheid.
Vind de nieuwe Geertje wel based eigenlijk. Misschien dat ik nu eindelijk wel op hem stem. Is bovendien een persoon van kleur geworden zie ik.
Ik dacht dat Geert, als Indo, al een PvK was.
Is misschien gewoon een rancuneuze ex geweest (van een twitter medewerker) waarschijnlijk die inlog op een platform gedropt heeft. Beveilig je daar maar eens tegen.
Two factor authentication is een redelijke bescherming hiertegen. Heeft Twitter dat? En is het ook een vereiste om met zo’n admintool in te loggen?
Ik vind het straf dat je met een admin account, jezelf kunt voordoen als user X.
Dat zou niet mogen kunnen toch ? al zou ik wel in de, .. hmmm ja ik kan eigenlijk wel iedereen een dagje vakantie geven denk ik.
@Lt-Kol Kilgore | 16-07-20 | 08:28: Ze doen zich niet voor als de gebruiker. Ze veranderen het email-adres dat bij het account hoort, doen een password reset, en loggen dan gewoon in als die gebruiker. En ik lees net dat ze op dezelfde manier 2FA eerst uit kunnen zetten. Wat tamelijk ongelofelijk is, zeker voor verified accounts. Een enkele admin mag zulke belangrijke wijzigingen nooit op eigen houtje kunnen uitvoeren.
@Muxje | 16-07-20 | 08:22:
Nee natuurlijk niet. Admin-tools zijn voor de eigen medewerkers. Die moeten geen last van beveiliging hebben. Raken ze geirriteerd van. Zou Twitter deze zaken naar India hebben ge-outsourced?
@DenBeert | 16-07-20 | 08:42: Ik kan je verzekeren dat ik met heel wat van die ongemakken moet leven. en 2FA is er daar nog de minste van. Er staan nog veel meer beperkingen op.
@Muxje | 16-07-20 | 08:35: Ja ik heb hem nu, ze hebben eerst die 2FA moeten uitzetten om dat succesvol te kunnen doen, maar als je toegang hebt tot dat management dashboard zeg maar , dan ben je vertrokken.
Lees net op de inmiddels herstelde accounts van Elon Musk, Obama, Kanye dat ze trots zijn om in één adem genoemd te worden met de heer Wilders aka the greatest.
Pijnlijk ook dat Trump niet gehacked is. Past niet in het rijtje Wilders qua grootheid.
Hijs leuk!
@tipo | 16-07-20 | 08:19: Als je dat doet krijg je de secret service achter je broek. Dan zit je in een world of shit.
@Lt-Kol Kilgore | 16-07-20 | 08:33:
Yep! Ook .gov en .edu kun je maar beter niet hacken.
Jammer dat ik geen twidder heb.
De hakker had misschien wél interessante teksten geplaatst.
Ik heb al mijn bitcoins aan @JeffBezos overgemaakt. Hij zou het verdubbelen, maar ik zie er niets van terug.
Geduld. Hij is nog ff bezig met mijn verzoek.
Toch even een ton afhandig gemaakt van domme mensen.
idd als je er in trapt verdien je het ook gewoon.
Ja idd, kan zij niet even op non-actief gezet worden met haar idiote uitlatingen.
Ik had altijd de indruk dat zij al gehacked was.
@omanders | 16-07-20 | 08:20: in ieder geval behackst
@laurentius | 16-07-20 | 08:18: mijn vuistregel in het leven is: neem nooit advies aan van iemand met een ring door zijn of haar neus.
@laurentius | 16-07-20 | 08:18:
Met "idiote uitlatingen" bedoel je huidskleur-afhankelijke cultuur?
@Turbulentie? | 16-07-20 | 08:36:
Mee eens. Niet serieus te nemen. Ze heeft ook duidelijk een bepaald persoonlijk lijntje met iemand in Nederland. Een radicaal lijntje.
@DenBeert | 16-07-20 | 08:39:
Kleur maakt mij niet uit, ongefundeerde onzin uitkramen wel.
Al mijn bitcoins overgemaakt en ik heb precies het dubbele van wat ik had.
Zend ze naar mij en ik verviervoudigd ze.
Twee maal nul is ook nul. Gefeliciteerd!
Crypto's hebben de toekomst. De blockchain wordt het nieuwe systeem.
Als het gaat om één hacker, is het wel opvallend dat hij Nederlands spreekt
Er zal wel een achterdeur gevonden zijn die in bepaalde kring gedeeld werd.
Depopulatie vind ik eigenlijk wel een goed idee. Ik kan wel wat namen noemen van mensen die in een ander land dan Nederland veel beter op hun plaats zouden zijn.
Depopulate the planet!
Zo te zien een of andere puber die Wilders heeft gehackt. Ik kan er wel om lachen.
Maar . . . die foto zal wel weer voor veel ophef zorgen in SJW kringen.
Tja, met gevoelige huid is men meer verbrand op dit soort kwaad dan op de feitelijke hakkerts. In extremo zal men Geert nog aanrekenen gehackt te zijn geworden.
Ik vraag me af of ze echt de wachtwoorden hebben achterhaald of dat het misschien toch een app of ander platform is geweest wat via "de achterdeur" toegang had tot de twitter feeds, net zoals dat GS automatisch de nieuwe artikelen tweet en GSTV automatisch nieuwe video's op de stijlloze feed gooit.
Zoiets wordt niet verklaard. Waarom zou een buitenstaander het beter weten.
Echt een 'hack' wil ik het als techneut niet noemen. Schijnt te zijn gedaan via het 'employee panel' (voor mensen die een twitteraccount van iemand met een blauw vinkje beheren, of zoiets), oftewel, deze 'beheerders' hebben zitten slapen en rotzooi op hun computers/smartphones geïnstalleerd waarmee de daders zich toegang tot het employee panel hebben kunnen verschaffen.
En verder: Twitter = boeiend. Ver weg blijf ik van libtardische broeinesten als Twatter en Reddit.
Je kan je bubbel zelf inrichten op beide platformen.
@__dictatuur | 16-07-20 | 08:11: Ik hou die 'bubbel' liever buiten social media. Dat constante gekrijs van compleet doorgedraaide, wereldvreemde linksgekkies haalt voor mij de lol wel weg van zulke websites.
Dat is wel een hack, anders komen ze niet bij deze interne tools.
Zucht, Reddit. Een site die altijd hoog in mijn zoekresultaten staat maar die nooit de info heeft die ik zoek. Vroeger kon ik de site blokkeren in Google maar die functie bestaat helaas niet meer.
@Muxje | 16-07-20 | 08:19:
-site:reddit.com
@omanders | 16-07-20 | 08:23: ik bedoel permanent.
hackt is eigenlijk niet per se toegang onbedoeld verkrijgen. Hack is meer software bouwen gebaseerd op weinig analyse en gewoon praktisch werkend met beschikbare tools waaruit een nieuwe tool kan komen. Denk maar aan hoe ooit in een avond grep uit ed werd geconstrueerd.
Zijn ze gehackt? Of hebben ze zo dom als ze zijn ergens op een verkeerde website het password van hun twitter account ingegeven?
Ik vermoed dat ze net zo dom zijn als jij.
lol! Zo lijkt het ook alsof www.cda.nl/tk2021-1/stemmen al een week gehackt is door (vrienden van) die clown.
Beetje reuring is altijd goed. Ik ben ook gehacked, opeens krijg ik wel likes.
Ze hebben gebruik gemaakt van een backdoor die eigenlijk bedoeld was voor de geheime dienst.
Een backdoor waarvan de ceo van twitter onder ede had verklaard dat zoiets niet bestond. Die heeft straks wat uit te leggen.
Het eerste congreslid heeft al om tekst en uitleg gevraagd hierover
Je zit er een beetje naast. Er is een tool gelekt die door interne medewerkers van Twitter gebruikt kan worden om bv het e-mailadres te wijzigen. Bv als je toegang tot je e-mailadres verloren bent, kunnen zij je account aan een nieuw e-mailadres koppelen. Daarna hoef je eigenlijk alleen maar een wachtwoord reset uit te voeren en heb je volledige toegang tot het account van een ander.
Daar is niets van gebleken.
Is social engineering wel "hacken"? Of gewoon "menselijke dommigheid"?
Het is een belediging voor de echte hackert. De accounthouders zijn hier ook helemaal niet gehackt. Het is altijd vreemd dat personen op een adminfunctie bij zo'n installatie nog gewoon privé email of socmedia mogen ontvangen op werkstations van het beheer. In de stille uurtjes wil men gewoon wat te doen hebben alsof het een wachtdienst in een zagerij is.
Mag toch nie kenne.
Die tweet klikt alsof Wilders door Thierry Baudet is gehackt. Dat zal toch niet?
Nou inderdaad en ... weten we zeker dat Thierry Baudet de woordkunstenaar Akwasi niet is?
LOL. Wat moet je hier nu van zeggen?
Die van Wilders is leuk, vast door een.puber gedaan...eindelijk weer wat humor in dit land :-).
Dat er Blacklist mogelijkheden op het dashboard zitten.
REAGEER OOK