FOTO'S BEWIJZEN HET. Astrologie is top
Dat hep gestaan op NRC en RTL Nieuws
Social
Wat trouwens ook geweldig is, is astrologie. Het schijnt zelfs dat astrologie tegenwoordig een enorme trend is onder jongeren. Wij hebben onlangs nog met een jongere gesproken en toen zei die jongere 'wat je de laatste tijd steeds meer ziet, naast de Pokemons en de Flippo's, is toch wel astrologie'. Het grote voordeel van astrologie, bijvoorbeeld in vergelijking met oordopjes, is dat je met astrologie de toekomst kunt voorspellen en met oordopjes niet. Behalve als je de oordopjes op een astrologische manier gebruikt natuurlijk. Of als je naar een astrologische podcast luistert. Tja. Zo zie je maar weer: astrologie is eigenlijk overal. Wij zijn fan. Foto's van astrologie na de breek.
Toevallig. Onze favoriete sterrenbeeld is ook tweelingen!
Social
De maan staat vanavond boven het oog
Social
Onze ascendant is Waterman
Social
Bij de astrologie is het ook belangrijk dat je voldoende blijft eten
Social
Echt niet vergeten hoor!
Social
Astrologie wat ben je mooi!
Social
Even lekker lezen! (waarschijnlijk een boek over astrologie)
Social
Kijk. De sterren.
Social
Een glaasje wijn op zijn tijd mag best als je astroloog bent!
Social
Als je 's ochtends opstaat en je hebt geen zin in astrologie (of juist wel)
Social
De achterkant van de astrologie
Social
Haha kokosnoten!
Social
Astrologie via de telefoon
Social
Reaguursels
InloggenJa, dan moet astrologie wel goed voor je zijn, als ik die foto's zo zie, ik denk dat ik ook die astrologie ga kopen, moet je die rectaal innemen?
Thot
Hilarisch, mooi geensceneerde foto met oud Volkswagenbusje in t wd en er dan boven hebben staan " Nieuwegein"
Ach, onder jonge "hoogopgeleide" vrouwen is zowat alles populair waar geen wiskunde bij komt kijken. Dat begint al bij het kiezen van studierichtingen als communicatie, journalistiek, rechten, sociologie, enz. Wat niet wil zeggen dat er in die studierichtingen niet ook interessante aspecten zitten. Ik bedoel meer de vlucht voor het (abstracte) echte denken.
Als astrologie er zo uit ziet, stuur maar ff wat door naar mij dan.
Rob Jetten heeft hetzelfde sterrenbeeld als Adolf Hitler: mag ik daar een conclusie uit trekken?
ROFL
Ze zijn allebei extremisten die onder het mom van grootste idealen kudtburgers die anders denken kalt wilen stellen. Als Jetten zijn mond sluit en niet die onechte grijns trekt, heeft hij dezelfde verbeten blik en lippen als AH. Aan de andere kant. Hitler haatte zijn eigen volk niet zo als Jetten ons doet. D666 en Jetten haten Nederland en de Nederlanders en willen die beide het liefst laten verdwijnen. Schijnbaar is dat het verschil tussen de ram Jetten en de stier Hitler :)
@Graaier | 22-02-20 | 13:10: Oh, wacht, Hitler wilde aan het eind van de oorlog Duitsland en de Duitsers ten onder laten gaan. Omdat hij ze lutsers vond en niet verdienden verder te gaan. Is Hitler misschien geboren op 19 april en toch een ram?
Wat nou weer jammer is dat ze eerst aan de wijn zit in Majorca voordat het balkonnetje aan kant is, even met de hogedrukspuit erover heen en het ziet er weer knap uit,
Een vrijgezel die gaat pas slapen, als ie alle sterren heeft gezien.
Moet dat Insta-account niet JosieBooB heten?
Ik zie eigelijk alleen maar een narcistisch meisje met een lelijke persoonlijkheid.
Dat narcisme druipt er vanaf op al die instagram accounts. Kijk mij eens knap zijn en het goed hebben.
Zolang de boobies maar mooi zijn.
Wauze wijven weten vaak wel wat neuken is, dan kunnen ze vermoedelijk even de chaos in hun hoofd vergeten.
Wanna vegan cracker?
Ze willen dieren niets aandoen, maar de ernstige gevallen lopen vaak met een dood schaap op hun hoofd ..
Het RTL artikel dat NRC kopieert is van een niveautje dat ze daar op de redactie elkaar echt eens diep in de ogen moeten kijken. De beweringen in het artikel zijn net zo slecht onderbouwd als de gemiddelde horoscoop in de Telegraaf. Even opsommen beweringen: Het leeft onder (hoeveel), Tal van (hoeveel) Iemand ziet dat het groeit (hoeveel), iemand merkt dat veel jongeren (hoeveel), veel (hoeveel) jongeren zijn bezig met, heel veel (hoeveel) mooie mensen bijgekomen, mensen zijn meer (hoeveel meer) op zoek naar, er zijn minder (hoeveel) mensen verbonden, het zal voor veel (hoeveel) mensen. Dit soort journalistiek lijkt veel op …… astrologie.
Dat heeft vast iets te maken met de tijd die men krijgt een artikel te schrijven. Onderzoeksjournalistiek is helaas steeds zeldzamer.
Weet je wie ook veel van zijn beslissingen van astrologie liet afhangen..?
De snor.
Op het moment van de geboorte van mijn dochter stond de planeet Mars in het sterrenbeeld de Bokkelul. Eerst wilden wij haar Sterre noemen, maar omdat ons buurmeisje ook al Sterre heette noemden we haar Zonne.
zonne vuurbal jonguh.
'Nieuwssites'. Het niveau is werkelijk bedroevend. Meer dan eens per dag kan ik het niet helpen en schreeuw ik tegen de monitor omdat ik weer per ongeluk een artikel als hierboven gelezen heb. Geen data, geen referenties, gewoon uit de losse pols geschreven. En dat gebeurt ook met artikelen over discriminatie, racisme en hoe erg wij Nederlanders wel weer niet zijn (zie bv nu die discussie over het zogenaamd racistische carnaval), waarmee de media gewoon het debat stuurt in een richting die we helemaal niet moeten volgen.
En dan de manier van schrijven, werkelijk bedroevend. Een voorbeeld zou je kunnen nemen aan Belgische media. Een breder vocabulaire en netter geschreven.
En dan die clickbait-titels. 'Joske's paard is al 93 maar nog steeds in topvorm!' oid stond laatst op Omroep Brabant. Natuurlijk had ik het kunnen weten, maar in het artikel hadden ze het pas over 'mensenjaren staat gelijk aan zoveel paardenjaren'. Hou toch op met die onzin.
Resultaat is dat ik tegenwoordig m'n nieuws maar van GS haal.
Hier word het er ook niet beter op
@Roger-Rabbit | 22-02-20 | 09:01:
Helaas eensch.
Michael Jackson heeft naar verluid ook aan astrologie gedaan , bestudeerde vooral zeer jonge bruine sterren, van heel dichtbij .
Nou, iemand moest de grap maken zullen we maar zeggen
Das astronomie. Lutser.
@The2Amendment | 22-02-20 | 08:53: Niet als hij aan de hand van die ster dacht af te lezen of hij weer een hit kreeg of niet . Da's 100% astrologie . El de beha !
'Een gevoel die'..... Mooi man, geen IQ wel astrologie.
Dus mevrouw heeft geen IQ omdat ze een taalfoutje maakt.
Dan kan het merendeel van de reaguurders wel inpakken.
@Je_zeulende_zusje | 22-02-20 | 08:51: mevrouw is een zweefteef zonder taalgevoel. Dus helaas.
@Je_zeulende_zusje | 22-02-20 | 08:51: en met alle nieuwe nederlanders om ons heen worden taalfouten, als ze maar vaak genoeg gemaakt worden, vanzelf in onze taalwetten opgenomen.
@Leptob | 22-02-20 | 09:09:
Ik erger me groen en geel aan “hij of zij wilt”.
die meisje
Waarom zouden Egyptenaren , satanisten en vrijmetselaren enige waarde hechten aan astrologie als het allemaal maar onzin was? Het is niet zonder reden dat satanisten en vrijmetselaren op bepaalde dagen hun rituelen uitvoeren. De stand van de hemellichamen geeft hun rituelen meer kracht. Maar wij mogen dit niet weten omdat het erg krachtig kan zijn. Daarom wordt het al heel lang consequent belachelijk gemaakt.
Wij zijn allemaal een klein onderdeeltje van het universum en daarin gebeurt veel meer dan wij op dit moment kunnen bevatten. Zowel zichtbaar voor onze zintuigen als onzichtbaar.
Dankzij het feit dat normale mensen de kracht ervan hebben ontdekt gaat het eindelijk eens de goede kant op met onze wereld. Normale mensen kunnen op positieve wijze een tegenkracht zijn voor alle negatieve "magie" in onze wereld. Magie die al duizenden jaren in occulte kringen wordt gebezigd.
Totale BS wat mij betreft.
@Crossing_The_Rubicon | 22-02-20 | 08:20: Wat jij zegt
De stand van de sterren veranderd niet , die erwt waar je op zit wel , van plek en rotatie . Ook draaien we rond de zon met de andere planeten door aantrekkingskracht, alles perfect wetenschappelijk verklaart . Waarom zou je hier nog middeleeuws bijgeloof op loslaten . Je leest toch ook de toekomst in de ingewanden van een vis niet meer of offert je geit aan de god Helios ?
Complete nonsens. Zit alleen maar in de koppen van mensen. Net als God ,Allah,Jaweh en 3.000 andere goden die nooit iemand gezien heeft
Er gebeurt geen ene fuck in het universum... 99.9% leeg en verder wat gasbollen en steentjes... Enige plek waar weird shit gebeurt is in de koppies van een deel van de mensheid...
LSD denkt met u mee.
Natuurkunde is geen ander woord voor astrologie.
De kracht van rituelen zit precies in het feit dat het volslagen zinloos is. De manier om geloof te versterken en gelovigen sterker te binden aan een specifiek soort onzin is om ze dingen te laten doen waarvoor ze moeite moeten doen of kosten maken en dat verder zo hard mogelijk in het gezicht van gezond verstand en logica springt. Op die manier genereer je de cognitieve dissonantie die nodig is om mensen sterker aan dat geloof te binden. Dat is analoog aan het verkopen van de goedkoopste prullaria voor de allerhoogste prijzen precies omdat mensen exact om die reden (gemaakte kosten) er tevreden mee zijn en als het een beetje meezit is de dissonantie voldoende om ze er ook nog gratis reclame voor te laten maken.
Ik moet 13 maal naar een Belgische vrouw met een tattoo en platte hangtieten kijken, jakkiebah Ronalda wat een extreem slechte smaak hebt gij.
De zoveelste internet aandachtshoer die haar tits and ass showt maar om onderscheidend te zijn met een waas van mystiek en zogenaamd hoog opgeleid . ( grafisch lyceum lol ) .Teeuwen heeft gewoon gelijk, telkens weer .
Deze biogarde/mindfullness live-life-love groene ecokut heeft net zoveel inhoud als een rioolpijp. Héél soms gaat er iets kostbaars of zeldzaams doorheen, maar meestal is het gewoon stront. Bakken met stront.
U kent mijn vrouw ook??
Hahaha
Mooi die rioolbuis vergelijking
Ik weet niet beter dan dat ik mijn sterrenbeeld weet. En dat geldt voor heel veel mensen. Maar waarom weten we het dan, terwijl het niemand wat interesseert?
Dat is inderdaad raar. Het is al eens onderzocht: mensen weten vaker hun eigen sterrenbeeld dan hun eigen bloedgroep. Terwijl het laatste juist levensreddend kan zijn.
@halbstark | 22-02-20 | 08:05: nou dat is heel simpel. Als de hele tijd tegen je aan wordt geplast wat voor sterrenbeeld je hebt, ga je het vanzelf wel onthouden
@halbstark | 22-02-20 | 08:05: ho shit... Dit geldt ook voor mij... Je bloedgroep zou eigenlijk op je paspoort of zorgpas o.i.d. moeten staan.
@Timide_Aso | 22-02-20 | 09:08: Leuk idee! I.p.v. mensen brainwashen a.d.h.v. de stand van de sterren kan dat ook prima a.d.h.v. de bloedgroep. Er gaan vast wel weer een paar miljoen mensen in geloven.
Ja ergens op deze planeet lopen kerels rond die dat gezwam aangehoord hebben en het net lang genoeg uitgehouden hebben totdat ze hun apparaat er in mochten hangen. Daarna gillend wegrennen.
Het is het soort vrouwen dat een HBO studie vrijetijdsmanagement of soortgelijke studies van likmevestje hebben gedaan. Het soort dat elke maand de Happinez leest. Hoogopgeleide vrouwen ammehoela!
Hoogopgeleide vrouwen, een contradictio in terminis
@azijnseikerT | 22-02-20 | 07:55: Laat Sylvana het maar niet lezen.
Welnee joh , op haar facebook bio staat dat ze Grafisch Lyceum heeft gedaan . Dan kan je inderdaad beter in je blote reet mensen onzin verkopen .
Hoog opgeleide vrouwen... zucht...
De opleiding is niet het probleem, maar dat ventileren van opvattingen de hele dag, daar wordt een mens toch doodmoe van. Over vegan, over yoga, over spiritualiteit, over het milieu, over het klimaat. Blèèègh.
Bovenstaande vrouwen zijn niet pruts en komen dus niet uit de randstad.
Het is één vrouw
Heet het fenomeen waarbij beweert wordt dat iets zo is niet ‘gaslighting’?
Koken is ook zo'n trend. Misschien kan de NRC daar ook eens aandacht aan besteden.
Laat me raden; het soort hoogopgeleiden dat vindt dat je geen oordeel mag hebben over mensen van bepaalde culturen, landen of etniciteit, maar wel mag vinden dat je een lul bent die niet bij ze past omdat je eind maart bent geboren.
Mijn sterrenbeeld is hengst.
Hoi. Neuqen?
@Je_zeulende_zusje | 22-02-20 | 06:14:
Premium Zwitsals.. wat moeten we daarmee?
@Kanon Bier | 22-02-20 | 07:02: Wees creatief.
@Je_zeulende_zusje | 22-02-20 | 07:31: haha, jouw Zwitsal mag nú al weg :-)
P.s. Op de valreep nog een paar veren voor @ronaldo voor de tekst en dan met name ook de foto bijschriften.
Bijschriften + foto's is voer voor dopaminetoevoer enzo. Geweldig goed.
Mand nu.
Komt Josie, "influenzah" (fonetisch), aankakken, met d'r wijsheden. Nee, een ware Ziener, deze rozegeur-maneschijn Kwaadaardige Kwakzalvster.
-
Josie: "Mijn zonneteken is Tweelingen, Maansteken Vissen en Ascendant Steenbok. Zweverig? Ja, maar ik hou ook gewoon (?!) van hiphop, reality TV, designspullen en wijn."
-
En je HOORT het al die studerende slenterende Oilily sjaaltjes 2.0 met een zoete Martini kater langs de 020 en 030 grachten amechtig zeggen: "Ze luistert ook hiphop dus ze is ook gewoon heel gewoon hoorrjjjj."
.
Bij Thor wat zijn de lieden stompzinnig die zo'n mevr. Josie op haar blauwe ogen geloven.
Simpelkes;
Ook ik beluister rap/hiphop (hoogstwaarschijnlijk wel andere niche), hou ook wel van wijn (op z'n tijd), maar NIETS van Reality TV of "Design" in huis.
Plus, ik haat " zweverig".
.
Nahja, ben dan ook volgens de cirkel een kat uit de boom loerende Steenbok, hooggeklommen via gave geitenpaden.
En wanneer 'k filosofeer, liefst op de grote driekwart rots (genaamd GS) op de boomgrens, met een geitenlederen kruik toverdrank, dan maai 'k niet over de slapen van mijn kale steenbokkenschedel, maar wrijf de goatee van mijn draagbare toetsenbord in vorm.
.
En als je dan denkt aan de stupiditeit van de "Insta Astro Josie volgers" en de sluwe boerenslimheid met haar maanteken in Marketing en Ascendent in Handel van zo'n Josie, ja, op die momenten weet je dat de mens een nietig wezen is.
Min of meer hoe de Aarde een nietig typje is in het Heelal.
.
De Noorse god Loki zou Josie een prachtmens vinden. Een topwijf. Een fijn, knap, intrigantesk serpent naar zijn hart.
Josie, "een gevoel DIE ik" Ja, het niveau is schrikbarend hoog.
Oeps, dan ben ik niet gewoon. Bier en zeker geen hiphop.
Ik heb m’n sterrenbeeld in laten stralen en met linksom draaiend water begoten maar hij blijft stuk. Ik heb sterrenbeeld kwal.
Bel maar naar astro tv daar hebben ze vast wel een oplossing .
Wie had ooit gedacht dat men meteorologen als wetenschappers zou gaan zien?
Astrologen hebben de toekomst!
Wat gebeurt er overigens astrologisch als betelgeuse supernova gaat?
Ontmoet ik dan een mysterieuze dame? Heet die dan einstina?
Vertel het me, nrc!!!
Pas maar op dat het geen strenge meesteres uit België blijkt te zijn of een Hoerige Harry...
Ronaldo, dit artikel is literatuur.
Van Rossem kan er wat van maar dit is mooi geschreven. Een startzin met "trouwens" en "ook".... dat krijg je bij esther gerritsen niet.
Net Jackie Brown weer eens gezien. Topfilm.
Is dat porneau?
Erg onderschatte, weinig aangehaalde, intens coole film.
*Across 110th st." neurieen gaat richting afslag slaap*
Wereldfilm!
Met Pammetje, wat was dat een lekkere vrouw zeg.
Ik moet eens even koekelen om te zien hoe ze er nu uitziet.
Gr, Ordell Robbie
images.app.goo.gl/xztK3XfdEZ1xrB3x9
Je zag het vorige week in Engeland. Voorbeeld: Presentatrice van volledig onzinnig reality-TV programma Love-Island in Engeland, formatprogramma groot gemaakt door John de Mol, pleegt zelfmoord ivm een lullige rechtzaak.
Voorgeschiedenis. Rechtszaak begon omdat haar ex-vriendje zei dat zij hem had "mishandeld." Beschuldigingen later ingetrokken door ex-vriendje maar het Engelse OM ging door met die zaak. Snowflake meisje kon er echter niet mee omgaan omdat ze een shitload aan beledigingen kreeg via social media kreeg en werd geslacht door de tabloids.
En dat roept de vraag op van de zin van reality shows. Het is zoals een Times journalist op Engelse Talkradio zei deze week (woensdag geloof ik), en op z'n Engels: "We are dealing here with young people who have no talent what so ever and are just hanging around in a house or on an island for months and watching each other aimlessly 24/7, presented by the same talentless people. So what do you expect? Their only claim to fame can be social media. And when they are being burned down or trolled by the same social media that made them big? They can't handle it because they are addicted to likes.
Angela de Jong of iets schreef dat we diep van binnen eigenlijk heel erg jaloers zijn op al die 'bekende' mensen/nederlanders.
Ik wist tot voor kort niet wie Chantal Janzen is; eigenlijk nog steeds geen idee (uithangbord nlse loterijen?).
Enige wat me soms interesseert aan bekendheid/shownieuws of hoe je het allemaal mag noemen, zijn de plaatjes. Wat ze wel of niet doen interesseert me eigenlijk niks.
Waarom zouden we jaloers moeten zijn op wijv0n die zich omhooggeneukt hebben of mensen zonder al te veel talent behalve hun lichamelijke vormen? Ja het ziet er leuk uit, maar wat vallen die in een zwart gat, a la Marilyn Monroe om maar wat te noemen, als ze over een zoveel jaar ingehaald worden door jeugdigere schoonheid?
*neemt niet weg, geniet ervan zolang het kan/duurt! Je bent maar 1 keer jong.
zal me worst wezen, nou ze is vol aandachtgas eruit gegaan met d'r verbouwde kop.
@Kleine_Deugniet | 22-02-20 | 01:49:
Krab mentaliteit. 1 krab klimt zo uit de emmer, zet er 5 bij elkaar en er klimt er geen 1 uit. De andere trekken hem terug de emmer in.
@tragic1911 | 22-02-20 | 01:51: hah, ja die ken ik. Mooie vergelijking :)
Maar al die bn'ers e.d. zitten toch prima in hun gouden emmertjes?
@Kleine_Deugniet | 22-02-20 | 01:55: Jup. Probleem is dat op de bodem van zo'n emmertje veel geld ligt zonder dat ze wat hoeven te doen.
@tragic1911 | 22-02-20 | 01:51: bukowski. Die krab.
@Knufter | 22-02-20 | 02:05: www.poemhunter.com/poem/the-great-esc...
@Kleine_Deugniet | 22-02-20 | 01:55:
Die "goude" emmertjes zijn heel erg klein, en 99 van de 100 keer zijn die emmertjes van nepgoud. Hun levensstijl is nogal duur en er ligt slechts wat kleingeld op de bodem van die emmer. Ik woon er al jaren tussen en geloof me, alles voor de uitstraling en de gemiddelde A, B. C en D BN-er kust iedere kont, zelfs een junkiekont als het geld oplevert. Het is veelal klatergoud en schrapen. Diep trieste wereld, maar zeer vermakelijk voor mij en goed voor vele anekdotes (Hey! Iemand moet de kanarie in de kolenmijn zijn ;-)). Echter wie wordt er rijk van deze zielige keffertjes? De producers. De mensen die je normaal (op uitzonderingen na) nooit ziet. Daar zit het geld. De Mol, Verlinden, Van de Ende, Oerlemans die zijn bekend maar er zijn tientallen anderen waar je nooit iets van hoort of ziet.
Je wil bv niet weten hoe een hoog bejaarde presentatrice zich in bochten moest wringen en wurmen om een baantje te krijgen bij een programma dat bedacht is door de BBC, verkocht aan iedere (commerciele) zender ter wereld, en al een tijd saai en uitgekauwd en waarvan ze zelf 9 van de 10 keer niet eens het antwoord weet van de vragen. Genant maar zeer vermakelijk. Programma eerder gepresenteerd door een roodharige dame die zo arrogant en dom was dat iedereen om haar heen haar uitkotste en dat men zelfs in de lommerrijke omgeving, waar de studio staat, men genoodzaakt was om haar te lozen want haar misplaatste diva eisen liepen volledig uit de hand en de kijkcijfers waren dramatisch. Ik geloof dat ze tegenwoordig lokaal aankloot.
"Program was shelved" zoals Engelsen zeggen maar is thans uit armoede weer uit de mottenballen gehaald en wordt dus gepresenteerd door die hoog bejaarde madamme.
Ghehehe.
Ook zo'n miljuschka (schrijf je dat zo?) bij jinek tijdje terug (3e keer dat ik het gezien heb dit jaar), dat ze wilt laten zien hoe vrouwen 'echt' zijn, dus met vetrolletjes e.d. Want bla bla onzekerheid en bla bla social media, influencers, reclame, media noem maar wat.
En dan ondertussen wel een halve kilo schmink op d'r gezicht.
(Tijdje terug kwam ook iets voorbij als 'natural', maar dat moet je zien als: niet 2-3 uur bij de visagist, maar wel hoe ze zelf "doordeweeks" de deur uitgaan, oftewel minstens zelf een half uur, eerder een uur, voor de spiegel gestaan met de foundation en potloden in de weer).
Trap er niet in.
's Ochtends zien ze er echt niet zo uit, en kun je, pure bonus, je kussensloop in de was doen.!
@Knufter | 22-02-20 | 02:11:
Zeer mooi en zo waar!
@Basil Fawlty | 22-02-20 | 02:39: tsja, die influencers/vloggers/youtuberts ook. Met hun product placement.
(Op zich wel voorstander van de tussenpersoon weghalen, maar geeft wel een bepaalde emotionele/sociale armoede aan).
*ik krijg ook altijd een soort intellectuele braakneigingen als ik die loterij spotjes hoor of zie, met die voornamelijk coke-snuivende nietsnuttige bn'ers. Maar d'r is blijkbaar een markt voor, dus het zal :)
@Basil Fawlty | 22-02-20 | 02:39: en voor een deel worden die bn'ers betaald dmv voeding van hun narcisme.
Ik geloof dat dat voor een aantal meer waard is dan geld, vanaf een bepaald niveau iig (je kan ook mooie plaatjes schieten op iemand anders' yacht).
*nogmaals mezelf herhalend, ze mogen er van mij van genieten en zichzelf showen enzo, heb ik heelgaar geen problemen mee. Alle ins en outs interesseert me verder geen kont :d
@Kleine_Deugniet | 22-02-20 | 02:44:
Hahaha. Begrijp wat je bedoelt. En klopt. Ik kom veel van die dames 's ochtends tegen en dan zijn ze niet echt stijlvol. Meestal ongeplamuurd. Nu vind ik het feit dat ze niet geplamuurd zijn niet erg. Maar ze zijn verdomme stijlloos. In een joggingbroek en teenslippers (zeer populair bij Amsterdam ordinair PC-Hooft nouveau riche) bij de slager of bakker en dan met hun witte handtas Willemsparkweg kutkeffertje. For f*ck sake.
@Basil Fawlty | 22-02-20 | 02:56: haha, ik zag ook wat van die zwemmoeders (ook van wat andere dingen) op 'onbewaakte' momenten. Zien er meestal uit alsof ze net van de voorpagina van een of ander blad zijn gekomen, maar dan... pfoeh.
Zie je ook wat al dat spul doet wanneer je het zo chronisch gebruikt.
Klinkt verder ook als die typetjes die na 2-3 roseetjes in ordinaire kutwijv0n veranderen (zoiets prachtigs las ik een tijdje terug hier, hou em erin).
@Kleine_Deugniet | 22-02-20 | 03:02:
"Zie je ook wat al dat spul doet wanneer je het zo chronisch gebruikt"
Die botox rommel. Dat is eng. Mensen zien eruit alsof ze een carnavalsmasker dragen (toepasselijk dit weekend maar dat terzijde ;-)). Je wil niet weten hoeveel zaken er op de Willemsparkweg, de Lairessestraat en zijstraten zijn in Amsterdam die je gezicht volledig onnatuurlijk kunnen verbouwen. En die botox kippen zitten al om 10 uur 's ochtends op het terras bij cafe de Joffers nadat ze met met de Range Rover de koters naar het lyceum hebben gebracht (hubbie rijdt met de Tesla). En daarna uit pure verveling op het verwarmde terras want daar mogen ze roken (I know want ik rook ook). Maar mooie is. Om 11 uur al de eerste witte wijn met ijs en een flammkuchen. Volledig geplamuurd en gebotoxed en dan doortanken tot een uur of 3 uur 's middags want dan moeten ze de "kids" ophalen. En dat van maandag tot vrijdag. Ze hebben trouwens allemaal een bv'tje die "interior design" doet. Dit soort werk: www.youtube.com/watch?v=BUnvgKhWZdI
@Basil Fawlty | 22-02-20 | 03:33: Die dames zijn knap, (vooral die blonde) maar verder zijn en kunnen ze helemaal niks
@Nathan | 22-02-20 | 08:41:
Klopt. Maar clip was idd vooral bedoelt om aan te geven dat ze helemaal niks kunnen. En ook nog eens grappig.
Deze onafhankelijke waterman zoekt nog een extra uitdaging in this age. Is there anybody there.
Nope.
Patries wil graag bewaterd worden.
@Gulliver | 22-02-20 | 01:50:
Ik ben een luchtteken dus daar doe ik niet aan.
Ondertussen gaat zo'n zweef mevrouw wel overal ter wereld op vakantie.
De fotografeerdert is eigenlijk een slimme soort pooier.
Hoogopgeleiden (of is het lijden, meneer plasterk) knappen toch wel af op al die domme fouten in die hoogdravend geschreven stukkies?
Of is het niet de bedoeling dat je dat allemaal leest..
Inderdaad het laatste, mijn "beste vriend van allen".
Ik, als vrouw, vind die bak bananen met chocola wel één van de meest appetijtelijke posts van dit topic. Blijf er maar naar kijken. Jammer dat 'ie vegan is, ugh.
Haha, mooi.
Ik heb vrouwen het liefst zo puur natuur; min mogelijk makeup, siliconen fillers e.d. en liefst ook geen tatoeages. Of navelpiercing.
(Zojuist de vrijmibo even doorgespit, heh)
@Kleine_Deugniet | 22-02-20 | 01:03: maarre, ook geen roomkop of hoe het heet?
@Kleine_Deugniet | 22-02-20 | 01:03:
Daarvan lees ik alleen de reaguursels:) maar ik waardeer wat je zegt!
@Kleine_Deugniet | 22-02-20 | 01:14:
Ja heerlijk, maar niet vegan! Krijg buikpijn ervan en dat is echt waar.
Ik ga me niet zo vaak te buiten, maar als ik het doe moet het wel goed en veelvuldig ook!
@letopuwzaak | 22-02-20 | 01:25: heh, ik ben minder kieskeurig qua eten.. krijg soms jeuk van die vegetariërs die zich de halve dag volproppen met melk, eieren en kaas e.d., maar eu zo goed voor de diere bezig zijn..
Moorkop of de andere: dat je hele bakkes erna onder de chocola zit, ha ha.
Nou ja, d'n deugniet was stoer maar snel verkocht laten we maar zeggen.
Wat vreemd is, is dat die bak op de grond staat en vervolgens verhuist naar het rotan kastje waar ook nog even een kleedje wordt neergelegd. Om de bevroren bananen warm te houden denk ik. Die bak krijgt ze sowieso nooit op.
Bier en friet zijn ook vegan.
"Volgens NRC is astrologie ineens enorm populair onder jonge hoogopgeleide vrouwen uit de Randstad"
M.a.w., onder NRC-lezeressen is astrologie plots heel erg in de mode.
Niet echt verbazingwekkend. Een kenmerk van regressief linksen namelijk is, dat zij gewend zijn zich aan sprookjes vast te klampen...
Allemaal met hun kop op de stoeprand gevallen, terwijl ze naar de sterren keken.
@Yumi | 22-02-20 | 00:42: nadat ze onderuitgeschopt werden*, geheel volgens onder jongeren (ook al) populaire gebruiken.
Iedere ochtend kijk ik naar de grote beer, trek mijn lessen daar uit. Ik geloof in z'n voorspellende gaven.
Wat voorspelt hij dan zoal?
@IkBen9 | 22-02-20 | 01:09:
Dat je gisteren mais hebt gegeten. En daarna spoel je die grote beer door.
@IkBen9 | 22-02-20 | 01:09: dat je wormenpilletjes moet kopen.
youtu.be/56mwXgaQaes
Nexst!
Wat een kadaver die Nikki S.
Astro-insta-sletten... hét 2020 woord.
"Me, eating a nectarine".
Right.
*en het komt nooit meer goed* van Rijk de Gooijer neuriet*
Ik dacht eerst even dat GS het er als parodie bij had gezet.
Maar dat was echt helemaal door haarzelf bedacht en als beste oneliner bevonden.
Joh, ik lul gewoon helemaal met die hoogopgeleide wijven mee. Als ik ze uiteindelijk maar kan neukon. Daarna gaan ze maar proberen met een of andere hipsterlul een relatie beginnen. Mag die verder naar dat gelul van ze luisteren.
U moet uiteindelijk wel iets te vertellen hebben en voor een beetje rust en stabiliteit zorgen bij de vrouwtjes, die vermeende inwendige massage waar u zich zo op verlekkerd kunnen ze nl. overal krijgen, Franc.
Volgens mijn sterrenbeeld zou ik deze week veel reizen en interessante mensen ontmoeten.
Daar zit je dan op je zolderkamer met uitzicht op grijze wolken.
Maar niet getreurd: volgende week wordt ik gelukkig in de liefde.
Meewerken is gewenst.
Je weet dat er een wereld te winnen is als astrologie het wint van astronomie. Triest. Als een huilende neger, een snikker, omwile waarvan R. Jans ontslagen wordt. Deze mensheid is kapot.
Wat zal ik morgen eens geloven?
Het Louisme van Lou de Palingboer. Lou was volgens hemzelf onsterfelijk en dat heeft hij tot aan zijn dood volgehouden...
@Klinisch dood | 21-02-20 | 23:49:
die komt van kamagurka?
Omvolkingstheorie?
The Age of Aquarius.
Die belooft wat, zitten we er al in?
Let the sunshine in.
We passed the Piscean Age.
50 jaar te laat.
Daar kun je beter op liggen dan op ’n rol prikkeldraad.
Het bijgeloof neem je op de koop toe, het moet zo zijn.
Liefde is ook niet alles.
https://m.youtube.com/watch?v=zuuObGsB0No
Weet je wie ook heilig in astrologie geloofde ?
Timothy Leary.
@Kuifje-naar-Brussel | 21-02-20 | 23:41:
Die is dood, vraag het maar aan de Moody Blues....
@Kuifje-naar-Brussel | 21-02-20 | 23:41: Timothy Leary is dead. No,not at all,he's outside looking in.
@oldandwise | 21-02-20 | 23:46:
Alweer Moody Blues.
@Klinisch dood | 21-02-20 | 23:50: In search of the lost chord.
Hitler plus entourage.
Weet je wie ook heel erg in astrologie geloofde?
God.
Je moet niet alles geloven joh.
Ja wie ? Vertel het ons .
Het schijnt ook een trend te zijn dat Europeanen van treinreizen houden.
Toch het filmpje maar gekeken, wat is er gebeurt met de kristallen bol en de door het leven getekende zigeunerin?
De kristallen bol is vervangen door twee halve kokosnoten.
@marrretje Zo, u is weer opgestaan uit de dood ? Toch handig zo'n kristallen bol.
De VrijMiBo valt nu geheel in het niet met dit prachtige onderwerp, graag een dagelijkse horoscoop.
Yeah right. En ik ben maagd. Oh wacht ...
Als je het niet meer bent weet je dat je genaaid bent.
Een ongedekte deksmaat? Apart.
LOL, de redacteur van het NRC heeft zeker zo een zweefteef van een wijf die weer in een zweefteef bubbel zit waar hij uit opmaakt dat de de rest vanNederland ook zweefteef is ofzoziets.
Mijn vriendin is dan wel weer een halve zigeuner die het leuk vindt om mijn
kaarten te leggen, best grappig als ze met 4 decks aan de gang gaat.
Kortgeleden was er op Joop ook een of ander artikeltje over astrologie. Bleek dat nog heel wat Jopers wel wat zien in astrologie... Tja, domlinks, hè? Geloven waarschijnlijk ook in homeopathie, helderziendheid en meer van dat soort zweefzaken. Shakespeare citeren (There are more things in heaven and earth...) doet het ook altijd wel, dat geeft aan dat je een Hoogopgeleid Diepzinnig Persoon met veel culturele bagage bent.
Lui die denken dat ze iets speciaals zijn omdat ze een zg. unieke tatoeage hebben of zelfs geschilderde wenkbrauwen. Alijd heerlijk om te zien hoe de desillusie haar intrede doet!
@Beefbus | 21-02-20 | 23:35:
Moet altijd gniffelen als ik zo een uitgemergelde tofoe vretende gast met stoere tatoes zie lopen. T klopt gewoon niet.
Hier ergens in de straat zit een type dat je dooie hond/kat/goudvis/paard/hamster/regenworm kan laten zeiken, sorry, spreken vanuit gene zijde. Toch best knap dat ze al die talen zeikt, sorry, spreekt,
Ze lopen hier ook rond. Tussen de anti-vax'ers, 5g'ers en samenzweringsmalloten.
JC ... als de wereld van dit soort onderneemsters afhankelijk wordt, dan voorzie ik zware tijden ..
Live Aid - Queen youtu.be/TkFHYODzRTs
Omdat het weekend is en ik ervan op de hoogte ben dat mijn buren afwezig zijn.
Proost, geniet. Een goed weekend, carnaval en geen corona toegewenst.
Proost!
Machtig interessant.
Zou dr gewoon doen, maar goed zij mij niet.
Ze zijn jong en ze geloven in astrologie, ze worden wat ouder en dan gaan ze bezig met tarot kaarten want het schijnt dat je daarmee de toekomst kunt voorspellen. Ze worden oud en dan proberen ze met de doden te praten want het voorspellen van de toekomst heeft dan niet zoveel zin meer.
En zo vind iedereen wel een manier om de leegte en de zinloosheid zin te geven.
Haha die is best diep en grappig.
Dank.
Het is zinvol om leegte te creëren.
@Sjekkie | 21-02-20 | 23:17: Zekers, en daar is de goegemeente dan ook dagelijks mee bezig. Maar damn wat moet je jezelf dan weer iedere dag druk maken om die leegte weer op te vullen.
@Sjekkie | 21-02-20 | 23:17:
En met enige zinloosheid om te kunnen gaan. Kan ook bevrijdend zijn.
Toch een soort van slim van deze MBO-chick (zie LinkedIn). Snappen dat je ze niet helemaal op een rijtje hebt zowel qua IQ als qua geloof, maar dat dan inzetten om naieve 'hoogopgeleide' mokkels leeg te trekken die je alles aanpraat. 'Ja, als je nu dit gezegende chakra zeewier van mij koopt a 20 euro per gram dan is de kosmos weer in lijn'
Volgens mij is het gewoon een smerige temeier.
Haar bijnaam is natuurlijk niet voor niets "Josie Voorovergebogen".... Las ik net in de sterren, dus het is waar.
Is xtc nog niet genoeg? Maakt lachgas ze niet nog gekker dan ze al zijn? Waarom zouden al die labiele jongeren zich daarnaast nog willen blootstellen aan astrologie, vraag ik me af. Astrologie betekent 'hineininterpretierung' van de gewenste realiteit en daar voorkom je de ontsporing van jeugd niet mee. Integendeel. 'Astrology gives you a sneak preview of hell'. Blijf ervan weg.
Ook voor vrouwen is het niet altijd makkelijk om de gedachtenwereld van sommige andere vrouwen te begrijpen. Klagen over seksisme en ondertussen zelf alles seksualiseren, tot vervelends aan toe. Als saaie Steenbok kan ik in ieder geval niets met dit astrologiemeisje.
Ik ben Stier. Volgens een astrologie website die ik net raadpleegde vinden wij elkaar aantrekkelijk.
Steenbokken zijn juist niet saai, maar heel diep.
En aards, en praktisch.
Ik ben dus zelf ook een steenbok, en weet uit ervaring dat astrologie gewoon klopt om karakters te duiden.
En helderziendheid bestaat ook. Maar goed, het is tegen de algemene tendens hier, maar ikzelf weet wel beter.
Ik denk ook dat Steenbokken en Stieren een goede platonische match zijn.
Ik kan überhaupt niks met mensen die in hun bikini een fruit van welkelei soort dan ook vasthouden, poseren, daar een foto van maken, een onderschrift bij bedenken en op instagram plaatsen. Dan sta je toch wel erg ver verwijderd van je innerlijke zelf.
@Polarisator | 21-02-20 | 23:04:
Zo'n moment waarop je baalt dat je laat bent voor het feestje. ;-)
@King of the Oneliner | 22-02-20 | 00:33:
Hier nog één, King. Voor mijn omgeving kloppen die beschrijvingen als een handschoen. Voor helderziendheid zoek ik de verklaring zelf in het feit dat we zoogdieren zijn. Mensen die dingen voorvoelen staan meer open voor signalen van buiten op dezelfde manier als bijvoorbeeld huisdieren. Ik heb teveel gezien, gevoeld en gehoord om het bestaan van een extra 'dimensie' af te wijzen.
@letopuwzaak | 22-02-20 | 00:44:
Stier, letopuwzaak? Wat ik erover lees, tot en met het kleurenpalet aan toe, past namelijk precies bij wat ik zie als ik je lees. Mocht je het niet zijn, dan moet ik met mijn antwoord aan King terug naar de tekentafel.
Voor wat betreft het astrologiemeisje: volgens mij hebben we het allebei niet zo op al dat aanstellerige en gekunstelde. In het echte leven krijg ik het er altijd benauwd van, omdat het op mijn lachspieren werkt. Ooit woonde ik een theatervoorstelling bij van zo'n type. Toen ik het niet kon laten om als enige een kritische voetnoot te plaatsen bij haar baarlijke nonsens werd ik meteen geweerd van al haar media, tot grote hilariteit van mijn - net iets meer diplomatiek aangelegde - zus.
@MickeyGouda | 22-02-20 | 09:55: Ik ben blij dat je het met mij eens bent. Ik ben gewoon een goede observator, en niet per se een zweverig of emotioneel type. Maar astrologie heeft wel degelijk nut als karakterduiding in een notendop.
Sommige tekens haal je er meteen uit, zoals Aries en Gemini en Virgo.
Pisces: dromer, maar wijs en intuïtief, rustig tot lui
Aries: direct, eerlijk, actie
Taurus: goedmoedig, rustig, stevig gebouwd, goede zangstem
Geminis: oppervlakkige kwebbelaar, sociaal en druk
Cancer: alles is emotie, maar niet labiel, integendeel
Leo: de queen en king, luxe, zelfvertrouwen, warmte
Virgo: ziet niet het grote plaatje, querulant, maar gezellig, veel vrienden
Libra: sterk intellectueel karakter, knap
Scorpio: the devil in disguise, intens en verzwelgend
Sagittarius: gezonde flierefluiter, succes, leugentje
Capricornius: wil erkenning voor zijn prestaties, volhouder, nuchter en praktisch, wil aandacht, werken met een doel, resultaatgericht
Aquarius: koude medemenselijkheid, excentriek, sociaal maar intellectueel
@MickeyGouda | 22-02-20 | 09:55: Helderziendheid is gewoon iets wat bestaat.
Het beste bewijs is bijvoorbeeld dat bijna iedereen "voelt" dat hij bekeken, geobserveerd wordt, zelfs al sta je met de rug naar iemand toe.
Dit is volgens mij, en jou, als ik het goed begrijp, gewoon het gevolg van de evolutie: toen in de prehistorie zoogdieren onbewust aanvoelden dat ze geobserveerd werden door een roofdier, of dat er iets ergs zou gebeuren, hadden de mensen/zoogdieren die dit het beste aanvoelden een betere overlevingskans.
Dus het heeft niets te maken met geesten of hekserij, ook niet per se met zweverige emotionele gevoelens etc.
Astrologie is onzin.
Astrologen denken in 2D, maar het heelal is 3D.
Sterren staan daarbij niet op een vaste plek. Mede dankzij precessie (wiebelen van de aardas in een cyclus van 26.000 jaar) zullen de sterrenbeelden die ze gebruiken langzaam hun vorm verliezen.
Daarbij zien we sterren zoals ze in het verleden schenen. Dat komt door de constante snelheid van het licht. Het licht van onze zon doet er bijvoorbeeld al 8 minuten over om ons te bereiken. Een ster of planeet staat dus op het moment van het opmaken van zo'n astrologie-kaart in werkelijkheid heel ergens anders.
Er klopt dus helemaal niks van, maar tegen goedgelovige domme mensen is geen kruit gewassen.
Jij zegt zeker ook dat de aarde niet plat is.
De werkelijkheid kun je pas waarnemen wanneer het belicht is. Of de feitelijke actie nu 0,001 seconde of 999 lichtjaar geleden heeft plaats gevonden.
Ik denk dat u een beetje abuis bent. Uw reactie lijkt me beter op zijn plaats op een ander forum.
Dit vroeg ik mij ook af. Het is dan in feite achterhaald?
Het is in elk geval geen best teken als de sterren in een cirkel staan ..
Of als ze in een bubbelbad chillen.
Astrologie populair bij Randstad-jongeren? Het zal wel. Want als een krant zegt dat iets een trend is, dan ontstaat de trend vanzelf. Vooral onder millenials en Randstadse jongeren, die je zo langzamerhand van alles kan wijsmaken, als het maar te maken heeft Het Klimaat en spiritualiteit.
Het zal niet lang meer duren of we gaan weer terug naar 'af': het aanbidden en vereren van de zon en de maan. Want tegen die tijd is God ook al tot racist verklaard; blank, en man op leeftijd. Misschien zelfs wel een baby-boomer.
Anyways. Astrologie zal ook wel weer passen in de roze bubbel van 'spiritualiteit'. Vooral populair bij 'moderne' jonge vrouwen. Ik noem het liever 'primitief bijgeloof'.
Definieer bijgeloof.
@El Rico Grande | 21-02-20 | 22:56:
Bijvoorbeeld dat je gelooft dat een supernova iets te maken heeft met plunderende Noormannen. In Tiel nog wel, of all places.
El Rico, simpel, de tegenhanger van hoofdgeloof. Met twee punten kunt u meten.
In 1006 werd Tiel door de Noormannen geplunderd.
In hetzelfde jaar was de helderste supernova die ooit is geregistreerd (SN1006) waargenomen. Dat is geen toeval.
U volgt de serie 'Vikings' op Netflix?...
Peter, als u uw hand opsteekt, dan is er ergens iemand in dit universum welke zijn hand naar beneden doet. Zo werkt dat nu eenmaal. Dat u dit niet ziet, geen enkele samenhang kunt ontwaren en daardoor ook niets geloofd is geheel te wijten aan de opzet van dit theater. Geef uzelf wat meer tijd, dan valt er vanzelf een keer een draaiboek voor u open op de grond.
Ik heb me al opgegeven voor een cursus astrologie
Hoe staat het met je antecedenten?
Elfde straat, derde huis, klerewijf. Zo, dat is ook weer astrologisch bekeken.
Wat een irritant wijf met steeds net niet haar tieten laten zien.
Hou jij nooit een kokosnoot voor je lul om het spannend te houden?
@Polarisator | 21-02-20 | 22:45: of een walnoot je weet het niet
Is astrologiemaand 'Waterman' wel genderneutraal genoeg? Moet het geen 'Watermens' zijn?
Ik ben ook geboren als waterman. Wat Sylvana daarvan denkt is mij worst.
@Klinisch dood | 21-02-20 | 22:43:
Ik ook en Sylvana ook, je schaamt je rot. Jetten, ook waterman.
Ok ik ben nu ook astrologie fan!
De Gouwden Loekie,
De reclame “ A lovely day, Mega mooi!
Zolang ze de scheiding tussen kerk en staat maar onderschrijven vind ik het best.
Een paar honderd jaar geleden was ze op de brandstapel geëindigd. Nu kan ze lekker moeilijk en zweverig doen bij het tonen van haar tieten en applaudiseert men hiervoor. Mooi dat dit tegenwoordig kan.
Welke tieten? Ik zie alleen handjes, kokosnoten, etc. maar geen boobies.
Die "hoog opgeleide" vrouwen die in astrologie geloven zij zeker dezelfde vrouwen die in homeopathie geloven en tegen vaccinaties zijn? Waarbij "hoog opgeleid" dan staat voor fopstudies als algemene letteren, sociologie, vrijetijdswetenschappen, genderstudies en ga zo maar door? Want een vrouw die werktuigbouwkunde, scheikunde of geneeskunde gestudeerd heeft, heeft wel voldoende kritisch denken geleerd om niet in onzin te geloven.
Iemand nog een blender?
Je hebt een te hoge pet op van geneeskunde hoor. Werktuigbouwkunde is wel serieus.
Er is al heel lang diploma-inflatie
@Mister13 | 21-02-20 | 22:52 nu we het toch over bijgeloof, astrologie, coronavirus en in dit geval over hoge pet en geneeskunde hebben :
mazelen 6000 doden alleen al in Congo in 2019. Geen vaccinatie.
@vanvandaag | 21-02-20 | 23:30: Dit inderdaad. Had veel meer aandacht verdiend in de media.
@Harry.Langezwaal | 21-02-20 | 22:55: Inderdaad. Je zult schrikken wat zich tegenwoordig medisch specialist mag noemen. Om maar niet te beginnen over huisarts. Het volk dat tegenwoordig mensen met ernstige aandoeningen naar huis stuurt met 'neem maar een paracetamol'. Echt, de enige studies waar ik nog respect voor heb zijn de keiharde beta-studies (dus ook niet biologie of biomedische onzin) op zowel de universiteit als hogeschool. Al het andere is puur bedoeld om in Europa te kunnen zeggen dat de helft van de bevolking zogenaamd hoogopgeleid is, waarbij de term hoogopgeleid extreem ver is opgerekt. In tegenstelling tot meer mensen die slimmer zijn geworden zoals de bedoeling was van het hele gebeuren.
Josie Boog heeft wel een slimme niche aangeboord: insta sexueel én rarige astro combineren. Maar of het nou heel rendabel wordt qua markt...
Hahaha.
Sinds in de jaren ‘90 Nieuwe Revu op hun voorpagina verkondigde dat er een heuse rassenstrijd was op het station waar ik dagelijks was, heb ik nooit meer een stelligheid zonder feiten geloofd. Alles voor de clicks en de lezers maar in de praktijk is op de schrijver of subsidietrekker na niks-aan-de-hand.
Top!
Ik wil haar vader vragen om haar ***beeld.
Zo dan ! Daar zit t foto genieke pruil lippje.
Het levende bewijs van “ a world gonne mad”
Welke straight hetero sexueele man, hele moeilijk vraag?, gaat hier,in mee?
Genoeg vaak hipster met baard, en bakfiets
Astrologie zegt : vaccineren mag niet.
Nu weet ik waarom die hoogopgeleide vrouwtjes met hun sociologie opleiding van die fanatieke anti-vaxxers zijn.
Dan wordt Mercurius belangrijker dan Pluto en dat verstoort dan weer het kosmisch evenwicht.
Of zoals de anti-vaxxers tegen het Coronavirus zeggen: kom maar binnen.
ligt ze nou een psalmenboek te lezen of zoiets?
Ik ga iedereen die niks met astrologie heeft iets voorleggen.
En ik heb er zelf ook vrijwel niks mee.
Maar wel een klein beetje per ongeluk.
Ik was jong en mijn beste vriendje was Johan.
Geboren 18 oktober.
Mijn ouders gingen verhuizen en ik moest mee als je 9 bent.
Mijn nieuwe beste vriend was ook 18 oktober.
Toeval? Kan.
Kans van 1 op 365.
Wanneer is je zus jarig?
@Polarisator | 21-02-20 | 22:41:
27 mei.
Wil je haar?
Moet je een mooi ventje zijn.
Anders valt ze niet op je
@HoerieHarry | 21-02-20 | 22:50: 27 mei, mmmh… Is ze soms stewardess? Bij KLM?
Maar geen enkele ster te zien.....
Klopt, toch als je goed kijkt dan zie je wel ergens een teen.
Wat een leegte zeg. Het is wel duidelijk dat je hoogopgeleide milenialls alles kan aanpraten en dat ze er met open ogen intrappen is ook duidelijk...
@Josie, Uranus verlaat volgende week het sterrenbeeld Maagd.
Neem contact met me op voor de diepere betekenis hiervan.
Als je je laten nemen in je anus dan blijf je maagd, maar doet je sterretje zeer.
Leuke meid die het prima naar haar zin lijkt te hebben.
Mooi toch, verder boeit ze me weinig.
En ik dacht dat Bridget erg was.
Heksen zijn ook weer hip & happening. Het is maar matig gesteld met de vernieuwingskracht van jongeren.
En toen was het een relatie hebben met een jihadist opeens een hot topic.
Waarom makkelijk doen als het moeilijk kan?
Ik zie allemaal sterretjes.
En ik dacht dat NRC een hekel aan feiten had, dat zal wel kloppen dus.
Die Josie Boog, waar betaalt die nou haar huur van? Is die insta feed van haar een soort prostitutie, waar je haar influence kan kopen?
Je hoopt op influence
maar je krijgt koppijn
Joshua Tree Park; bekend door de foto van Corbijn van Don van Vliet. mindpopmusic.com/wp-content/uploads/20...
Ik ga Mirror Man weer eens opzetten..
Ohja joh? Toevallig niet door een of ander kutbandje die hun album zo genoemd had? Hun coverfoto zou ook weleens door Corbijn gemaakt kunnen zijn, maar dat ga ik niet opzoeken.
@Barbarous_Relic | 22-02-20 | 08:50:
Als je het wel had opgezocht zou je weten dat dat erna was.
Staat in de sterren, en dan is het waar.
Volgens wijven dan he
Ach ja, sterretjes... Ik ben toch meer een piskijker. Qua liefhebberij heb ik toch meer op met de vrouwenpenis dan met het mannenkutje, om het zo maar eens uit te drukken.
Rob Jetten en Tofik Dibi zijn het anders totaal niet met jou eens...
2020: het jaar van de vleermuis
Pangolin.
Capibara
Arapaima!
Mag de islam wel van de astrologie?
*Theeblaadjes en etherische olie pakken doet*
Mag ook niet van roodkapje. Dus niet doen. Alle sprookjesfiguren zeggen het, en dan is het waar.
Jonge hoogopgeleide vrouwen in de randstad kan je sowieso alles aanpraten.
Welkom welkom welkom bijvoorbeeld
en klimaat hysterie.
True that!
Ik geloof niet in astrologie, maar ja... ik ben een Stier hè... en die zijn daar kennelijk niet zo van....
Het schijnt dat het óók werkt als je er niet in gelooft.
Wichelroede lopen.
Ook zo mooie hobby.
Dit moet toch wel ongeveer de definitie van een aandachtshoer zijn?
Man, man, man, wat een schreeuwende leegte...
Ohhh ik dacht dat het aan mij lag...
En ‘’jongeren’’ houden van criminaliteit maar dat lees je dan weer niet in de NRC.
Mooi. Nee, in NRC lees je weinig werkelijkheid.
@Normpje | 21-02-20 | 22:20: werkelijk is een mening
Ik ben even de wifi uitzetten, daarna een aluminium hoedje vouwen met een lange punt en de bergkristallen water geven.
Lekker hoor geenstijl, mijn hele scrollknop naar de filistijnen.
Hopelijk doet je Page Down knop het nog wel
Je zou toch moe van jezelf worden... Zo ontzettend moe... man man man.
Wat zijn mensen toch eigenlijk afzichtelijk dom...
Kostelijk.
En dat mag stemmen en kinderen krijgen.
Ik vind altijd zo grappig de stelligheid waarmee marketing goeroes beweren dat de jongste generatie consumenten gek is op authenticiteit, Hoe dan!
Ah astrologie.
Dit zijn dus de bronnen van Drumpiet.
De domme lul.
Hihi.
LOL Kaas, laat het gaan.
@Is dit nog nieuws? | 21-02-20 | 22:11:
Hoezo, ik was namelijk niet relevant. En hij reageert nu al elke keer op mij. Ik ga nog 54 maanden door. Kijken wat voor een lul het is. Ik denk een ontzettende.
@Kaas de Vies | 21-02-20 | 22:14: Rustig an Kaas, denk aan je hart.
@Kaas de Vies | 21-02-20 | 22:14:
54, is dat iets astrologisch, of juist typisch astro-onlogisch
@Kuifje-naar-Brussel | 21-02-20 | 22:16:
Kaas is ok. Jij bent van de vvd.
LOL!!
Wat tweelingen betreft zijn DrumPiet en Superior Bastard het levende bewijs...
@Klinisch dood | 21-02-20 | 22:34: ik kwam tot dezelfde conclusie.
@Klinisch dood | 21-02-20 | 22:34:
Neem je ban als een man zeg ik altijd maar.
@DrumPiet | 21-02-20 | 22:50:
Heb in december 2009 mijn laatste ban gehad. Had een opmerking over moslims gemaakt waar je tegenwoordig niets eens weggejorist voor krijgt. Denk dat je ook een beetje in de war bent wat mijn seksuele kunne betreft.
@Klinisch dood | 21-02-20 | 22:56:
Homo?
@DrumPiet | 21-02-20 | 22:59:
Val generiek best wel op mannen maar heaumeau?
@Klinisch dood | 21-02-20 | 22:34:
Ja, samen bijna driekwart reaguurder.
Wat vindt Jack Spijkerman van astrologie?
Hij geeft het een 10.
Deze eet gewoon worst hoor.
Worst, dat gaat toch Gastro oesofagaal. Als ze niet gagged, of dar goed tegen kan.. best okey. Maar het gaat over Astro, niet over Gastro.
maar wel in bikini of onderbroek?
REAGEER OOK