Ghe. Curaçao heeft geen zin in Jerry Airfryer
Dode eilandboom schetst treurig feestelijk beeld van KOZP-bijeenkomst
"Beste mensen, de volgende berichtgevingen in de Curaçaose krant Amigoe van 22 en 24 oktober vielen mij op. Elk jaar wordt de binnenkomst van Sinterklaas in Willemstad, door de lokale bevolking, groots en traditioneel gevierd, dus inclusief Zwarte Pieten. Zelfs de Afro-Curacaoenaars lijken niets te hebben tegen Zwarte Piet. Aangekondigd in de krant van 22 oktober, maar volgens het verslag van 24 oktober had bijna niemand er zin in. Dit mag ook wel eens benoemd worden, al was het maar alleen om wat meer balans te geven aan de berichtgevingen door Nederlandse media hierover.
Met vriendelijke groet!"
(NAW bij redactie bekend.)
Naschrift: Bij dezen!
Ook de Nieuwe Maan bukt niet voor dreigclowns
Social
Reaguursels
Inloggenniemand is meer zwart, niemand is meer wit, iedereen is gewoon blauw!
en die donkerblauwe, die moeten eruit!
Duh... In die twitter-link, een kopje met "this media may contain sensitive material". Dus ik klikken en verwacht hetzij iets pornografisch of iets met bloed (of beide) aan te treffen, is het een button: "I [hartje] Zwarte Piet". Niet om het een of ander hoor, maar wanneer social media gaat bepalen wat je wel of niet mag zeggen wordt het hoog tijd om eens naar de kroeg te gaan en met echte mensen van vlees en bloed een gesprek aan te gaan.
Jerry Afriyie is een Ghanees. Ghana was actief in de slavenhandel.
Jerry kan onderstaande links eens doorlezen/kijken.
www.youtube.com/watch?v=COcFx_qzCyE
www.modernghana.com/news/102692/ghana...
Om de een of andere reden krijg ik de link niet geplaatst, maar google maar even op slavenhandel Ghana. de VK heeft hier ooit eens een mooi stukje over geschreven. Volgens mij kan het zo maar zijn dat de voorouders van Airfryer zelf bij deze handel betrokken waren.
Lieve airfryer, ik neem aan dat u per zeilboot naar Curacao bent gereisd, of anders is komen roeien. Want o, o, o... die CO2 uitstoot...
Of wacht, hij DEUGT, dan heeft het klimaat opeens minder of geen prioriteit bij onze gutmenschen.
Ze zijn natuurlijk allemaal racistisch daar in curacaou.....
Racistisch zijn inderdaad zeer velen, maar dan wel zwart naar wit oftewel de blanke wordt hier gewoon openlijk gediscrimineerd. Dat gaat tot in de hoogste regionen en men vindt het de normaalste zaak ter wereld. Maar owé wanneer er ook maar 1 woord tegen hen verkeerd wordt gezegd in Nederland, dan is het hek van de dam.
@mambo43 | 28-10-19 | 21:18: correct en lichteren discrimineren donkerder.
@mambo43 | 28-10-19 | 21:18: degenen met een inkomen dat niet drugs gerelateerd is zijn weer die bakra's.
Zwart geprivilegeerd zijn, iedereen en zijn blanke moeder voor rascist uitmaken en daar geld aan verdienen. Het kan in Nederland!
‘ verdienen’ veronderstelt wederkerigheid, een vorm van actie/prestatie waar een zekere hoeveelheid centjes tegenover staat. Airfryer KRIJGT echter geld, ettelijke tonnen ‘s jaars, onder andere van de Gemeente Amsterdam en een paar onderhangende stichtingen voor de prestatie dat hij beroepsnegert is. En dat geld krijgt hij van u en van mij. En precies daarin moet verandering komen. De kleur van de huid waar je toevallig mee geboren bent mag geen voordelen opleveren.
Na 5 december gaat de airfryer op toernee, bv naar de eskimoos in canada, om de voordelen van zwarte sneeuw onder de aandacht te brengen.
Op je eiland wordt het dus groots gevierd, enorm veel animo voor het feestje, iedereen heeft het naar zijn zin.
En dan zit je daar dus met krap 15 man te boe-roepen en te bedenken hoe je dat feestje kapot kan maken.
Hallo gekkies, doe eens een beetje zelfreflectie? Met 15 man en een laptop, waar ben je nou helemaal mee bezig? Een avondje bingo was een betere tijdsbesteding geweest.
1 voordeel ze weten daar hoe ze mensen in de oceaan moeten pleuren
Wat willen ze dan, dat de pieten op Curaçao zich wit gaan verven?
KOZP heeft racisme uitgevonden. Zwelg en verdwijn erin.
@ pearlbitch
Geweldig hoe daar wordt gereageerd. Hart onder de riem.
Zeker! Maar door de KOZP'ers worden zij afgeschilderd als domme bounty's die hun eigen geschiedenis niet kennen.
Daarmee wordt hun steun weer ontkracht.
@letopuwzaak | 28-10-19 | 19:52:
Tja, Airfryer schijnt de geschiedenis van zijn eigen mensen en hun rol in het slavenjagen en -verkopen ook niet te kennen...
@paridae | 28-10-19 | 19:55:
Een verdienmodel bouwen op de deugreflex van dom-links, daar heb je verdomd weinig kennis voor nodig.
Typisch kozp : Er is geen animo. Er komt (bijna) geen hond op af. En wat doen ze? Inzien dat ze ongewenst zijn? Zich realiseren, dat ze overbodig zijn? Nee hoor: ze gaan zich met de aanwezigen beraden op acties. Hopelijk laten de mensen op de Antillen zich niet ringeloren door een paar zeur- pieten.
Of uitschelden voor onwetenden.
watch?v=UYUpfttPajw
LOLZ
We hebben beeld, effe meteen door naar 0:30
youtu.be/7dSYboRdmqU
En de tandenpoetsende piet op 1:00
Kick out KOZP, het zijn vuile racistische uitbaters van identity-politics.
Neger-zijn is geen schande. Ook geen beroep. Zelfs niet wanneer je niks anders kan.
In Ghana geven ze voor de vaardigheid van neger-zijn geen cent, waarom zouden wij dat wel moeten doen.
Dat ja.
Jan, je bedoelt dat beroepsneger daar geen gat in de markt is ?
Ik vind dat die Airfryer maar eens zijn goede wil moet tonen en dit jaar gewoon als witte piet mee moet doen bij de intocht van de NPO. Dus niet als zeurpiet ergens langs de kant lopen jammeren maar meedoen en een voorbeeld tonen hoe het dan wel.moet. Dan heeft tie wat te zeggen
mooi! chapeau!
The rebel for de poet.
Als het tot een zaak komt, kan hij weer lekker vertellen dat hij door de zijingang naar binnen moest omdat er een boze menigte racisten voor de hoofdingang stond.
Nou heb ik zelf geen Twitter, maar als ik zo eens diagonaal door de reaguursels aldaar kijk, dan zitten er heul errug veul mafklappers op dat Twitter, heul errug veul.
Dat zo op de Antillen ook gewoon traditioneel Sinterklaas willen vieren is toch mooi. Daar waarderen ze Zwarte Piet zoals hij is. Sintermeklaas wilde helemaal geen onbetrouwbare witte helpers en al helemaal geen gele of licht bruine. Alleen de betrouwbaarste en liefste van alle mensen wilde hij en daar zijn ze erg trots op denk ik dan, daar in de Caraïben.
Logisch, onze gekleurde medemenschen waren geen slavendrijvers.
Oh, wacht...
Dat is het bizarre van deze klucht; 99,99 van de zwarte bevolking heeft hélemáál niets tegen zwarte Piet. Onbegrijpelijk dat het dan tóch zo’n impact heeft op de Nederlandse samenleving.
Omdat de elite -wie dat ook moge zijn- bepaald heeft dat onze cultuur gesloopt moet worden...
En de blanke GroenLinksdeugers hobbelen er gewillig achteraan om maar aan te tonen dat ze werkelijk deugen en hen niets verweten kan worden over iets dat maar enigszins naar hautain gedrag neigt. Het grappige is dat ze dat daarmee juist wél doen. Is een nadenkertje, weet ik.
Reken er goed op dat we Herry Hairdryer nog geregeld gaan zien op de NPO de komende tijd. Blokkades op de A1 richting Apeldoorn. Misschien kunnen de boeren een protestactie optuigen tegelijk met de Hairdryer. Komt ie weer te laat, hahaha
Waar is trouwens die Rogier Meijerink gebleven? Is die bekeerd of zo?
En toch zal de campagne doorgaan, niet omdat Airfryer zo enorm veel aanhang heeft, maar omdat Airfryer een nuttige idioot is voor de msm die samen met dit kabinet de oorlog heeft verklaard aan de Nederlander. Sinterklaas moet kapot, helemaal, het volkslied afgeschaft, historische kennis is al nul dus er is weinig nodig om de Nederlander uit te faseren. Mooie vergelijking hoorde ik laatst met iemand met geheugenverlies: als je niet weet wie je bent, ben je niemand.
En dáárom blijft tegengas via dit soort media en vergeet andere sociale media niet, keihard nodig! Blijf knokken en uiteindelijk wint de aanhouder. Al lijkt het allemaal door het putje gespoeld te worden. Geef. Nooit. Op. Degenen die dit fasciliteren krijgen echt heus waar de deksel op hun bek. Hard.
U vergeet het Europeesche pensioen nivelleer feestje, waarbij noord Europa moet bloeden voor Zuip Europa, onder leiding van Mijnheer Draghi. En premier Rukker zag dat het goed was....
Je hebt helemaal gelijk; waar het om gaat is het ideaal van een Groot Europa: De Verenigde Staten van Europa waar Brussel dan een soort Washington DC is. Dan kun je dus niet dingen als Zwarte Piet hebben. Dat kan je als "Europeans" niet hebben. Dus vanwege die plaatsvervangende schaamte is de hele pro-EU lobby is daarom tegen ZP.
Het goede nieuws volgens dezelfde krantenpagina is dat er 30 miljoen gaat naar het onderwijs op Curacao in 2020. Hier zou elke onderwijzersvakbond er blij mee zijn. Ik vraag me wel af of ze van dat geld ook een Sinterklaasintocht gaan financieren op het eiland.
Respect voor die mensen.
"Bijna niemand er zin in" Dan weet je wel hoe laat het is. Terreur van de minderheid.
Vroeger, in de tijd van de slavernij had je in Afrika 3 soorten negers, t.w. slaven, slavenhandelaren en als laatste de groep die er bij stond, er naar keek en niets deed. Meneer Airfrier komt rechstreeks uit Afrika en is dus een nazaat van de 2e of de 3e soort. En deze man gaat ons nu de maat nemen over onze historie?
Hij is een Ashanti, een volk in Ghana dat slaven oogstte in het binnenland om ze aan de Arabieren en later aan de blanken aan de kust te verkopen. Naar het schijnt zijn de rechtstreekse voorouders van Jeffrey hier ook bij betrokken geweest. En dat komt ons vertellen dat wij ons moeten schamen voor ons slavernijverleden. Ik begrijp in ieder geval die neiging tot dwingelandij wel.
@5611 | 28-10-19 | 18:46: als dat zo is, dan mag dat wel eens uitgelicht worden in de media. Goed, die daden zijn zijn daden dan we niet, maar men kan hem er wel over vragen en of het in het grotere plaatje niet hypocriet is.
@NakedJehuty | 28-10-19 | 18:58:
Dit vind ik ook!! Mag wel wat media aandacht komen en voorlichting.
Racisme zuigt. Punt is: we weten niet meer wat het is. De term is door slachtofferschap als verdienmodel danig aan inflatie onderhevig.
Sterker nog: door de klaagnegers en hun linkse knechtjes worden sommige Nederlanders juist racistisch. Gewoon omdat ze het gezeik en gejank strontzat zijn.
De Ghanese lastpost Afriyie/airfryer heeft 1 verdienmodel: "bewustwording van het bestaan van wit privilege in Nederland en gaat op zoek naar oplossingen voor de heersende ongelijkheid in de samenleving." www.jerryafriyie.nl/
De lastpost heeft aannames dat er Wit Privilege is, dat er een Heersende Ongelijkheid is en - dat de stakker denkt dat hij De Oplossingen kan opzoeken. Tsk tsk.
Jerry komt uit Ghana:
face2faceafrica.com/article/these-afr...
www.youtube.com/watch?v=mRcVU678UPs
@Jan-Joris-Jaap-Joop | 28-10-19 | 18:35:
Dank! Geeft maar aan wat een opportunist de lastpost is. Dicht bij huis oplossingen zoeken zal - of geen geld, of geen roem opleveren.
Ligt het aan mij of begint het Kick Out Zwarte Piet gemiemel relatief laat dit jaar ?
Ze verliezen momentum. Het begon bij de blokkeerfriezen en ...
De weerstand groeit. Deze Hagenees toont ballen en dat zijn ze niet gewend, zeker in Den Haag niet. De politiek in Deventer is ook teruggekrabbeld.
Toch wel triest, dat je jezelf ziet als 'de grote redder van je eigen volk' en je vervolgens keihard door datzelfde eigen volk wordt uitgelachen. Jerry, hou op met zaniken en ga weg. Heel ver weg. Ergens waar niemand je kent, want iedereen heeft een hekel aan jou en je terreur organisatie. Doeiiii
Meneer Afriyie leeft teveel in het verleden en moet die zwart/wit televisie van 'm eens de deur uitflikkeren. We hadden bijna allemaal een kleurentelevisie, testbeeld misschien maar goed. Hiervoor hebben we oeps.
Weet je? Misschien moeten we ook eens die Angelsaksen met hun black-and-white-gelul terug in hun hok schoppen. En daarbij hun Nederlandse hielenlikkers. Ik woon in Amsterdam en heb een in Suriname geboren buurman. Leuke vent overigens! Zouden wij onze armen naast elkaar leggen dan ga je zien dat die van hem niet zwart is, noch dat de mijne wit zou zijn. Racisme is niet aangeboren maar wel opgedaan. De de luitjes van KOZP staan aan de foute kant.
Jerry Airfryer is een gore racist alles moet blank zwart mag niet meer.
Pure humor, lach deze sneue zeurpiet van Jerry Afriyie nu eens met z;n allen heel hard uit. Lachen en nog een lachen om deze clown en nooit meer serieus nemen en volkomen negeren. Wie is Jerry Afriyie, nooit van gehoord, Wat is KOZP, nooit van gehoord. We gaan met z.n allen naar de enige echte Sinterklaasvierders, namelijk Curaçao. Zie ginds komt de stoomboot uit Nederland weer aan.
Die airfryer zou eens in Curaçao moeten wonen een jaartje. Heel zijn handel draait om zijn zwart zijn. Zet hem tussen de zwarte mensen en hij heeft niets meer. Dan is hij niet meer bijzonder, kan hij niet meer naar anderen wijzen en zal hij echt werk moeten gaan doen. Al wens ik dat de inwoners van Curaçao niet toe natuurlijk.
Helemaal raak.
OT En daar hebben we wéér het geluid van GS.
Halloween? Of nee, het is vast het geluid van de F35 / JSF / vliegende Fyra!
GS, zet dat nou toch uit, de lol is er nu echt wel af.
"Gelul van een dronken aardbei dit" /Jacobse & van Es modus
Zolang we via de media moeten luisteren naar weer het gejank van de klaagneger en zijn linkse knechtjes, mag GS van mij een fris tegengeluid laten horen. Heel graag zelfs.
Ja, kneiterirritant inmiddels. Eerst dacht ik dat mijn maagsappen opspeelden. Na nader auditief onderzoek verbeeld ik mij dat dit geluid een vertraagd afgespeelde hartslag van een foetus zou kunnen zijn. Nu jullie weer.
Ja maar dat zijn bounties ... bla bla die weten niet beter bla bla en etcetera.
En dat benoemen als ‘bountie’ is dan natuurlijk wel okay...
Feitelijk een denigrerende benoeming, welke eventueel als Geuzennaam gebruikt kan worden, of men interesseert het zich helemaal niet en doet er net als met pinda of kaaskop biet zo moeilijk over als de saamhorigheid en het groepsgevoel gewoon goed is.
Maar anderen de maat nemen en meningen van wat zij zien als die van ‘soortgenoten’ (je bent toch eigenlijk allemaal groep: mens of niet?) welke niet past in hun denkbeeld, dan benoemen als bountie. In die context gewoon discriminerend. Hypocriet tot aan het kokos.
Ze denken zelf in het apartheidsdenken. Ik zwart, jij wit... wit is fout, gemeen .. huil huil jank jank... geef geld!
Kan het Sinterklaasfeest wellicht naar Driekoningen verplaatst worden opdat de rust weerkeert tussen de dag na Driekoningen en Kerstmis? Slavenhandelaars hebben we tenslotte allemaal in de familie.
Ja sorry dat ik voor wat de afstammeling van slavenhandelaars betreft voor iedereen spreek maar is wel zo, hè Afriyie?
Ach, laat het gewoon 5 december zijn. Dag vantevoren cadeaus kopen, op de dag wat bij elkaar rijmen. Pakjesavond, chocola met speculaas, dronken worden en de volgende dag weer aan het werk. Tot volgend jaar!
@rooiesaus | 28-10-19 | 18:26: u heeft gelijk
Mooi om te zien dat ook een bevriend te noemen programma van de Staatsomroep net zo hard bedreigd wordt. En nog mooier dat er in Den Haag toch nog mannen met ballen en ruggengraat rondlopen. Lees je mee, Mark?
Gewoon één keer een referendum er tegenaan gooien en wij weten hoe NL er over denkt.
Mooi ding man dat referendum, de vrijheid om je stem te laten horen buiten de reclame praatjes van verkiezingen, echt democratisch en toebehorende aan een vrije samenleving,
wat was daar nu ook al weer mee met dat referendum!?
Een referendum.... dat is afgeschaft... zodat men zich vooral niets aan de mening van de bevolking gelegen hoeft te laten. Dat scheelt dan weer een tocht over een geitenpaadje met een inlegvelletje in de hand.
@me163komet | 28-10-19 | 18:00: en maandenlange openlijk zichtbare onkunde tot het nemen van besluiten waar de EU bepaalt wat er gebeurt.
Jerry Airfryer: "Ja maar, op Curaçao wonen alleen maar Uncle Toms!"
Op de Antillen zijn ze minder subtiel dan hier.
John van Zweden, onthouden die naam. Zou zo maar een zware trekker kunnen besturen. Zo eentje die je graag volgt.
Hij plakt je zo achter het behang heb ik gehoord.
schijnt ook een hele goeie dirigent en violist te zijn
@Johan1235 | 28-10-19 | 17:54: Was dat niet Josef van Zweden?
John is vd oude garde van midden noord fc den haag. Geen lieverdje geweest maar inmiddels succesvol zakenman. Als hij t echt zat is dan staat er in den haag een leuke knokploeg klaar om die uitvreters aan te pakken
Ik vind dat alle smurfen uit de handel en van tv moeten omdat dat stigmatiserend is voor alle kleintjes in onze samenleving,
vergeet iedereen die een blauwtje gelopen heeft niet... confronterend...
En the blue people vinden het ook vreselijk. www.youtube.com/watch?v=7d-07Ced410
@GWB | 28-10-19 | 17:33: En de alcoholisten. :-D
Ik zie anders een hoop mensen op de foto.
sommige mensen zien wat ze willen zien...
Dus als ik het goed begrijp wil deze Ghanese afstammeling van slavenhandelaren nu ineens speciale aandacht vragen voor zichzelf?
Sjeffie Hairfryer. Besteed toch geen aandacht aan dat stuk onbenul.
Het casablanca - tanger effect.. in de thuislanden hebben ze er geen problemen mee, jonge grieten zonder kopvodden.. maar in nederland lekker provoceren jongens, en de boel proberen over te nemen.
Laatst zag ik zo,n lullig datingprogramma op tlc, de dombo amerikaan kon zijn nigeriaanse bruid meenemen, na betaling van de bruidschat. 50 koeien, ( ging beetje moeilijk door de douane ) maar tegen de dagkoers was 15000 dollar ook ok..
Dus beste de maatnemers, provocateurs, krakers, schreeuwers, en ander naar volk, nog een hoop zendelingenwerk te doen.. Daar
Tja 50 koeien is veul te veul, volgens mij is hij genaaid. Normaal 2 koeien en als het echt wat moois is 4 koeien. In Kenya gaan ze gratis mee want vanuit Nederland kan de familie van 20 personen ondersteund worden met 200 euro per maand naar Kenya. Lullig is dat de Familie op plaats 1 staat, de kinderen op plaats 2 en als je geluk hebt en geen hond is de man op plaats 3.
Kozp verliest momentum. Mensen en nieuwsprogrammas zijn wispelturig. De blokkeerfriezen zijn de nieuwe slachtoffers en OM en airfryers te daders.
Airfryer is een werkeloze 'kunstenaar' die een nieuw verdienmodel ontdekte in slavernij slachtofferschap. Volgend jaar is de beweging dood en schrijft hij ongetwijfeld een boek over zijn 'strijd' tegen het racisme. We kunnen het hier wel uittekenen hoe dat gaat.
@van heinde en verre | 28-10-19 | 17:33: Tja krijgt hij voor dat boek dan soepsidie want kunst?
@jan huppeldepup | 28-10-19 | 17:42: En airplay bij DWDD
Ze zijn ook tegen plagen, maar ze vormen zelf een plaag.
Discrimineren en racistisch zijn is niet iets waar je mee geboren word. dat word je aangeleerd... En steeds vaker is KOZP hier de aanstichter van. Door dit rond 5 december in bijzijn van mijn (blanke) kinderen dit te blijven herhalen, worden ze dit ook vanzelf en zo houden ze de vicieuze cirkel zelf in stand... Ze willen heemaal geen genoeg doening of gelijkwaardigheid. Ze willen zich beter dan de rest voelen door eeuwig slachtoffer te zijn, want dat kan je als 'blanke' namelijk niet...
Hier kun je dus heel goed aan zien dat onze eigen nieuwsmedia alleen nieuws brengen dat hun goed uitkomt.
Behalve gemeenteambtenaren heeft geloof ik helemaal niemand iets met die airfryer en zijn ideeën.
Dat zijn deugende burgemeesters en wethouders. Gemeenteambtenaren hebben geen ziel en dus geen mening.
Op Curaçao is het natuurlijk uiterst curieus om zwarte piet te linken aan racisme. De actiegroep zoekt alleen maar naar extra verdiensten, ofwel, gratis geld.
Blokkeer-Antilliaan
Jezelf ook de naam TheRebelThePoet aanmeten,
terwijl deze fruitvlieg toch zou moeten weten,
dat noch zijn verzet noch zijn linguïstische virtuositeit,
in gebreken blijven en wat overblijft niet meer is dan een tandeloze bijt.
Eisen, dreigen en het slachtofferschap,
Jerry je bent niet meer dan een grote grap.
Iedereen lacht om je zinloze gestook,
raak maar weer van de kook.
Laat wederom zien wie je echt bent,
geen rebel geen dichter maar een slap excuus van een vent.
Hahaha dit is goed!
Wat een pragtig gedigt!
Denk dat thepoet gewoon bargoens is de poet = het geld
Tja je vinger in je kont, het rijmt niet maar het dicht.
Geniaal!
@jan huppeldepup | 28-10-19 | 17:48:
Lol.
Mooi gedicht Ashtrey.
you naild it!
Een pareltje in de tegels
Airfryer, mooie sidenick voor die zwarte vogel. Gebakken lucht inderdaad.
Zouden we aub pas weer verder kunnen gaan met berichtgeving over zwarte piet wanneer het wat spannender wordt, met bedreigingen en geweld en zo?
Inderdaad, het is wel veel zo...
Het zijn er ongeveer net zoveel als hier in NL en een media-aandacht dat ze hier krijgen.
Alsof het 99% van de bevolking is ipv 0.0001%.
Ik heb niet zoveel met airfryers: uit de ene komt slappe patat, uit de andere slap gelul.
KOZP, daar druipt het facisme vanaf.
Nu we het er dan toch over hebben, beseffende dat dit niet het Viva forum is, maar de godvergeten stereotypering van dat Latino carnaval in Rotjeknor: www.youtube.com/watch?v=mZteeOAZ9o4
Nu heb ik geen negert maar al die vooroordeelbevestigende schuddende billen (m/v/x) en tieten (idem) in in mijn bloedeigen land. Het moest verboden worden! En verkoop dan meteen al die zogenaamde andere landen c.s. in ons koninkrijk s.v.p. ook meteen maar aan Venezuela.
Of niet natuurlijk.
Waar heeft Airfryer eigenlijk Nederlands leren spreken??
Bij de Sociale Dienst
Laat airfryer lekker ergens anders aanschuiven..... Suggesties?
Zie de Nieuw Maan schijnt door de bomen!
Hier in Nederland hetzelfde laken een pak. Nauwelijks zwarte mensen te vinden die moeite hebben met Zwarte Piet. Alleen een kleine groep schreeuwlelijkerds, aangevuld met roomblanke social justice warriors.
Bij al die protesten heb ik nooit meer dan 50 á 60 mensen gezien, al proberen de media dat te verdoezelen door flink in te zoomen. Als er duizenden Surinamers en Antillianen naar het Malieveld zuiden komen wordt het een ander verhaal, maar dat gaan Jeffrey en zijn vriendjes dus never nooit voor elkaar krijgen,
zuiden = zouden
Duizenden treinkaartjes tussen de Bijlmer en Den Haag dus.
Volgens Airfryer snappen die negers op Curaçao er niks van.
Over 5 weken kan KOZP weer in de ijskast........ niet teveel aandacht aanschenken GS, dit is alweer het 2e topic over die jongens..... eerst die verwarde opruier die op zijn kokosnoot is gevallen en nu aandacht voor beroepsklager Jerry Afriyie
Kick out Jerry Airfryer.....
Ik ken een Surinaamse familie die met het grootste plezier Sinterklaas vieren en die heb ik nog nooit horen mekkeren over Zwarte Piet. Integendeel. Maar ze werken ook gewoon en voeden hun kinderen netjes op en dergelijke. Misschien ligt het daar aan
Ja, lekker makkelijk: ze hoeven zich niet te schminken, zo kan ik het ook.
Zie ik op die foto nu 14 zwarten en 1 blanke hond?
Een blonde hond.
@Yumi | 28-10-19 | 17:21: ho ho, zou u alstublieft niet de honden willen beledigen?!
@EEnzame SchizofrEEN | 28-10-19 | 17:54:
sorry, een dom blhondje dan.
Volwassen mensen die zich druk maken om volwassen mensen die zich druk maken om een kinderfeest.
De treurnis.
Reaguurder die zich druk maakt over volwassen mensen die zich druk maken om volwassen mensen die zich druk maken om een kinderfeest.
De treurnis.
Mooimooi. Een Ghanees die zich stoort aan een Nederlander die in een Arabische omroepstichting iets roept over zwarte piet. Hehe
Is de integratie toch nog gelukt...
Ik ga zo langzamerhand mijn zwarte airfryer maar eens inruilen voor een rvs of witte.
Ik bied Jeffrey Afriye met bijzonder veel genoegen een enkeltje Curacao aan. Geheel en al gratis, bring m desnoods nog naar Schiphol. Op een voorwaarde: nooit meer terugkomen.
Ik denk niet dat ze daar op zo’n vervelende Ghanees zitten te wachten.
Die ene jeugdtrauma dat een kleine kind per ongeluk zwarte Piet tegen Jerry zei uit pure onschuld zit hem echt heel diep hé?
Terwijl zien piet gewoon bruin was , the horror.
"Naf 1,50"
Komt dat 'Naffer' daar vandaan? Nooit geweten.
Wat moet er in hemelsnaam nu weer gerectificeerd worden volgens die vreselijk irritante Jerry Afriyie...... ga lekker in Ghana de boel op stelten zetten....... ksssssst!
Waarom zou je Airfryer aanhoren als je gewoon onder je eigen klapperboom kan blijven zitten. Groot gelijk van onze geliefde overzeese rijksgenoten.
In mijn marine dagen van lang geleden genoot ik puntzakken vol en volledige zakken leeg van de overzeese gastvrijheid.
Ik heb ook al heel lang geen zin meer in deze airfryer.....
REAGEER OOK