Kijk. #WeekZonderVlees in Venezuela
Man filmt miljoenmiljard flesjes ketchup in Venezolaanse supermarkt. Hamsterééééén!
U maar klagen over prijsstijgings en BTW-verhogingen en niet te vreten vegaburgers van 5 euro per stuk, maar in Caracas is het ook niet fijn. Kilometers aan lege schappen, maar dan wel Heinz ketchup. Overal ketchup. Zoveel ketchup zag u nog nooit. Voor 6500 bolivares per flesje ketchup (reken zelf maar om) heerlijke ketchup voor bij de tulpenbol, ketchup voor bij het schimmelbrood, en geroosterde steak capibara met ketchup. Mooi man, socialisme.
Iemand nog een flesje zilverpoets?
Bonus! Lezer Damiaan was onlangs in Venezuela (reisverslag) en kwam een supermarkt met alleen maar zilverpoets tegen. Insane.
Reaguursels
Inloggenyoutu. be/mbXqGiNlWWw
Vlees: enkel voor de rijken. Dat gaat hard terugkomen in de 21e eeuw, let maar op.
Net het reisverslag van Damiaan gelezen. Aande foto's te zien heeft hij in ieder geval een Venezolaanse dame aan de nodige eiwitten geholpen......
Is het tijd voor het Ali G immigratiebeleid? Only fit women uit Venezuela binnenhalen? Lijkt me een stuk gezelliger dan de haatbaarden die nu in het azc of Koerdisch gevangenkamp zitten.
Het gaat overduidelijk slecht in een van onze buurlanden . Waarom staat de politiek nu niet op zijn kop om vluchtelingen op te nemen ? Zouden ze te westers zijn ? Doe maar 1000000 venezuelanen !
De vrouwen zijn prachtig.
dan eerst een lading syriers terug en die Marekkanen die hier op lekkareis zijn de eerste beste dag dat ze binnenvliegen, kruipen of lopen er uit donderen. Dan zitten we nog met een inmens probleem van Turken die hier niet willen zijn maar in een hangmat zich voorbereiden om zich als strijder van Erdogan te manifesteren.. eerst even wat ruimte maken lijkt mij wel zo goed zodat je ook echt mensen kunt opvangen die veiligheid en onderdak echt nodig hebben..
Jessias’ natte droom
www.youtube.com/watch?v=Q74cvQfFiPM
Wat is er mis spaghetti met ketchup en een glas cola ? Of heeft U niet gestudeerd ?
Met zilverpoets voor je vullingen?
Dan weet je wat je krijgt als je een paar keer Groen Links of SP gaan regeren. Economie stuk. Vergeet niet dat Venezuela een van de grootste olievoorraden ter wereld heeft. Misschien kan de NPO vooraan de Venezolaanse regering "extreem links" noemen ?
Vvd maakt alles kapot met GL-beleid. NPO= vvd=linkser dan snotneus en Jetje.
Iedereen trapt in de propaganda machine van America... Die hongeren dat land uit.... Alleen omdat ze olie willen. Precies zoals ze met Irak hebben gedaan. Denk maar even na allemaal.
Hahaha, hoe verzin je het?
En de Russen en Chinezen krijgen ook wat centjes van Maduro.....
Weer zo'n gekkie die overal het boze Amerika ziet.
Wat je dus eigenlijk zegt is dat het socialisme daar faalt wegens een gebrek aan kapitalisme.
Olie in de grond maakt gemakzuchtig. Niet overal, maar het komt wel vaker voor. Had je hier ook met het aardgas, hoewel de afhankelijkheid van één specifieke delfstof hier nooit zo groot was. Maar er was altijd geld zat voor alle Sportfondsenbaden, vrouwencafé's en de sponsoring van Afrikaanse en Arabische boevenregimes. (zogenaamde bevrijdingsbewegingen).
Ging als klein jongetje animal farm kijken van george orwell met mijn vader op 1 van de 2 Nederlandse tv zenders... les voor het leven.. ze zouden die weer eens moeten uitzenden dan wel een remake maken.
Nah, die film is in beslag genomen, net als de film "1984".
Bleken teveel vertrouwelijke informatie te bevatten over de staatsvorming van de EU.
Gewoon de schuld van de locale FvD. Socialisme werkt altijd, de rest is fascistische propaganda
FvD zal niet samen willen werken, conclusie hoe groot ze kunnen niets bijdragen en daardoor ook geen schade aanrichten.
Bij DWDD hebben ze weer policor alleen vrouwelijke wetenschapsters aan tafel.
Waarvan 1 met dezelfde kaaklijn als Dolf Lundgren of natuurlijk de vriendin van Guus M.
Niet dat dit er toe doet natuurlijk maar mijn oog viel erop.
Vrouwen? driewerf foei,ze kunnen simpelweg nergens verstand van hebben.
@botbot | 20-03-19 | 19:11:
Waarom nooit eens een ander geluid. Zolang vrouwen horen dat het moeilijk is en ingewikkeld blijf je aan jezelf twijfelen.
@kloopindeslootjijook | 20-03-19 | 19:23:
Sarcasme,.. zegt u dat iets?
@botbot | 20-03-19 | 19:28:
Niet echt.
Vraag het haar eens:
www.bol.com/nl/p/de-mythe-van-het-gla...
Socialisme. Dit alles zou lachwekkend zijn als het niet zo intens treurig was.
Naja vooruit- de flesjes ketchup zijn toch ook geestig.
Mooi in lijn met de tomatensmijters die socialisten heten te zijn.
Er was nog een mop. Over 2 tomaten die een weg oversteken. Eentje blijft achter, wordt overreden, zegt de ander catch up.
Ha. Haha. Hahaha. Gna gna gna! Wat is ie leuk mensenkinderen. Nu maar eens dat stempapiertje gaan inleveren. Ook al zo'n goede mop.
En voor onderweg uiteraard een *plop*
Als ze In Venezuela ketch up in overvloed hebben, dan moet er ook genoeg rozenbotteljam aanwezig zijn.
Venezuela heeft last van een dictator en verschillende landen die hun goud niet willen teruggeven PLUS hun economie door andere landen willen verbeteren. Daar wordt een Venezuela of Argentinie echt NIET beter van. Echte socialisme zie je daar ook niet, wat Maduro doet is keizertje spelen.
Iedereen die een beetje socialisme verdoemd moet lekker oppleuren uit Nederland. De kansen die wij hebben en krijgen is omdat Nederland deels sociaal opgebouwd is.
Socialisme is ook gewoon het allerbeste idee.... totdat het geld van de anderen op is. Kapitalisme is het enige systeem wat zowel de rijken als de armen rijker maakt.
Dank Jane
Sommige nl'ers wonen wel in nl maar toch verdomd dichtbij Caracas.
Het is beter als gras. Gebakken ketjup met gras, gekookte ketjup met gras, gesauteerde ketjup met lichtjes gecarameliseerde bananenbladeren. Leve Maduro en de communistische heilstaat Venezuela.
De staatstelevisie heeft nogal moeite om de veroorzaker te benoemen. Het valt ook niet mee om je eigen religie af te vallen.
Daarom dus nooit iemand absolute macht geven, loopt altijd uit op dit soort taferelen ongeacht politieke kleur van de grote leider.
Bloederig rood.
Dat kennen we van het socialistische systeem.
Doe mij maar Joppiesaus.
Vind ik niet te vreten, maar gewoon omdat het kan. Lekker nutteloos luxe. Heerlijk dat kapitalisme, I love it.
en van de Republican Party (United States)
Sodeju, dit is wel spannender dan songfestival hoor.
Wat een mooie uitvinding is dat toch ook, staatssocialisme. Echt, dat kun je mensen anno 2019 toch niet meer aan doen, eigenlijk?
Rond 1900 waren er nog arbeiders die jong stierven, praktisch eigendom van de fabriek of de herenboer, als kind begonnen met werken.
In Nederland 75 uur per week werken, ook op zondag deels. In 1874 kwam er pas een beperking op kinderarbeid of voor het werken van kinderen in de mijnen.
Dat is wel al een tijdje geleden inderdaad.
@kloopindeslootjijook | 20-03-19 | 18:48:
In 1917 zou alles beter worden in Rusland.
De Bolsjewieken grepen de macht en de arbeiders zouden verheven worden
Twintig jaar later waren we 25 miljoen doden verder.
Socialisme beter niet.
@kloopindeslootjijook | 20-03-19 | 18:48: maar de Eussr komt er aan.. invloed gl=communisme neemt toe..
@kloopindeslootjijook | 20-03-19 | 18:48:
Wat wel grappig is is dat de meeste ‘sociale’ wetten door liberalen zijn bedacht. Zo ook het kinderwetje van V Houten en de -eigenlijk veel belangrijkere- leerplichtwet.
@Pelforth | 20-03-19 | 18:56:
In het belang van wie, dat blijft dan zo vaag bij die gasten.
Klein orkest in 1984 over socialisme: En alleen de vogels vliegen van Oost- naar West-Berlijn. Worden niet teruggefloten, ook niet neergeschoten.
Dat is communisme en geen socialisme.
Omdat er brood ligt bij de Gedächtniskirche…….. of op het Alexanderplein.
@RobWil | 20-03-19 | 18:38: Ze zingen toch echt over - de socialistische heilstaat-.
Een van de meest gluiperige excuusjes van socialisten in die jaren was zich distantiëren van t communisme. Terwijl volgens de officiële leer in de SU het communisme nog niet bereikt was, en men zich nog in het stadium van het socialisme bevond.
In Caracas lust men wel een zwezerikje, vrees ik.
@Mammeloe | 20-03-19 | 18:44:
Ze plegen een moord voor een patatje oorlog.
Het enige verschil is dat socialisten het op een gelegaliseeede manier uit je zak pikken nadat ze zich hebben laten verkiezen.
Biefstuk net op. Buggles met smeerkaas sambal en wijn staan klaar voor vanavond. Dat wordt genieten. Thierry kerel, hou ogen in je rug, politiek en fysiek. En behoud rust. Fijne avond gewenst.
Laat het u bekomen.
Zit nog wel wat vaags in: er zijn mensen die stemmen op lokale partijen, die bij landelijk niet voorkomen. Dus de score kan bij landelijk nog anders uitkomen. Hangt er een beetje vanaf hoeveel stemmers op lokale partijen er zijn..
Volgens mij kunnen de provinciale partijen gewoon meestemmen over de eerste kamer leden. De vraag is dus of je voordat jij gaat stemmen, weet wat zij gaan stemmen.
@Willem_Oltmans | 20-03-19 | 18:57:
Ja precies, maar dat kan toch weer verschillen per politicus?
Net terug van het stembureau: wachtrij 20 minuten, zijn mensen weggelopen, stembiljet formaat A0. Opkomst kan wel eens verrassend hoog zijn. Wiens voordeel?
Als socialisme zou zorgen dat arbeiders en gemeenschappen democratische controle hebben over de economie en de politiek, in plaats van de bureaucraten, de politici en de goed bevriende ondernemers aka corruptie, dan is dat socialisme iig niet gelukt daar.
Het is daar hetzelfde vandaar dat de rijke oppositie een coup willen plegen om het land te privitarisen voor hun eigen gewin. Zo'n beetje wat in Nederland verkocht is door Paars, en ze heel in Nederland in uitverkoop hebben gedaan.
@RobWil | 20-03-19 | 18:44:
En wat hebben ze in de uitverkoop gedaan?
Ik ben benieuwd laat nog eens wat van u horen.
@botbot | 20-03-19 | 18:49: Met paars is de privatisering dekkende begonnen, m.n. de energiebedrijven. Zorgverkeraars volgden, het openbaar vervoer, telefonie (enige geslaagde), woningbouwverenigingen. Onderwijs en zorgen gingen als een malle fuseren. En vrijwel overal is de gebruiker de dupe geweest
@5611 | 20-03-19 | 19:32:
Burger/gebruiker heeft altijd een kennis-achterstand, want voor gebruiker is het 1 van de producten, voor de bedrijven is het hun fulltime specialisme. Dus dat hou je toch.
Zo benieuwd naar de uitslag
Als ik Rob en/of Jesse voor de camera zie heb ik de uitslag al meteen.
@Cor Netto | 20-03-19 | 18:34:
Ik ook en een soort van misselijkheid, als opkomende zeeziekte.
@Cor Netto | 20-03-19 | 18:34:
Het heeft al heel wat mensen hun tv gekost.
Even terug naar Cuba; die Polen c.s. waren continu bezopen van de rum. Ze vertelden over uitwisseling met kameraden uit Vietnam. Die kleine kereltjes konden ze wel aan in Oost-Europa. Keek geen vrouw naar om. Compleet anders werd het toen er Cubaanse kameraden werden ingevlogen; gespierd, sportief, lang, gebruind en trots. Daar hadden de Poolse heren minder solidariteit mee...
Kregen die Cubanen na een maand werk in Polen, ook 6 maanden WW mee naar huis?.
Willen we meer of minder socialisme. #stemzeweg.
Dat partijen dat nog proberen te verkopen, en nog erger, dat mensen erop stemmen.
In een democratie waarin mensen het brute lef hebben om anders te te denken als u.
Dit terwijl u het beste met met Nederland voorheeft UW plannen dwarsbomen.
Wieberen met die zooi, afvoeren deze horen niet in uw geliefde Nederland thuis.
Nu ben ik even uw naam kwijt.. Wim,Geert of Therry?
Caroline!!
@botbot | 20-03-19 | 18:37:
Zoals u zegt, democratie. Iedereen mag gelukkig stemmen, en zijn mening verkondigen. Maar socialisme, serieus. Valt dat nog te verdedigen?
@Wim Venijn | 20-03-19 | 18:48:
Yep.
@botbot | 20-03-19 | 18:55:
U bent een potentiële massamoordenaar.
Lenin, Stalin Hitler, Mao, Polpot, Castro etc, nog niet genoeg moordenaars?.
@Pelforth | 20-03-19 | 19:10:
Het Nederlands socialisme van de PvdA of SP is vergelijkbaar aan het bovenstaande?
Ik zou zeggen zoek hulp op één of andere manier moeten ze u kunnen helpen.
@botbot | 20-03-19 | 18:37: Beste Landgenoten is de enige hier die mensen die verkeerd stemmen, het stemrecht wil ontnemen. Hij is er vandaag alleen niet, want doet zijn democratische plicht: mensen die geen D666 stemmen wegjagen bij het stembureau.
In 2014 hadden ze een overschot $ 30 miljard.
Waar is dat geld? Vast niet socialistisch bij de gewone man terecht gekomen.
Dat is al door Gauido en consorten ingepikt, en als voorschot gebruikt voor het inhuren van Amerikaanse troepen. Net zoals Saudi Arabië en Israël dit doen in hun zandbak.
De familie Chavez heeft alleen al $ 5 miljard weg gesluisd naar Panama en andere belastingparadijzen.
Hebben ze ketchup van gekocht.
Oh jee, een land in de problemen en er zit olie in de grond..
Die gaan bevrijd worden door de yanks
Maar denk niet dat er veel om willen -wedden-
Visioen over a la Groningen doemt op.
De pixels zijn ook bijna op zie ik
Scheermesjes zijn ook op zo te zien.
Dit is wat je krijgt als je stemt op GL-SP-D66! Doe het niet!
Maar goed. Wij het Nederlandse volk kregen vandaag een klein kansje tegen dit toekomstbeeld vol klimaat-apen, klonen van Justin Trudeau & dolle kuikens van '66.
Ik vrees echter dat de NOS namens genoemde gezagsdragers iedereen genoeg angst heeft aangejaagd, zodat het team EUSSR weer genoeg stoeltjes verzamelde om ons duurzaam naar de ketchup te helpen.
Ik hoop zo van niet.
De SP heeft toch de tomaat in zijn logo?,
En de rode kleurstof van in ieder geval Heinz ketchup komt van geplette luizen.
Zie hier het resultaat.
Karmijnzuur is de rode kleurstof.
100% natuurlijk.
@steekmug | 20-03-19 | 18:17: infotheek: Die sendung mit der maus.
@steekmug | 20-03-19 | 18:17: U praat veel in uzelf?
@Mammeloe | 20-03-19 | 18:22: neuh.
@steekmug | 20-03-19 | 18:34: Hihi...
Nu Venezuela..... nooit verkeerd om te preppen.
Stem GroenLinks of SP: allemaal gelijk allemaal niks.
Geen gezeik, iedereen rijk!
Ow wacht...
Allemaal geen geld meer om je warmtepomp aan te schaffen.
Het aantal voedselbanken stijgt hier ook, met dank aan die socialisten van de VVD.
Yep,.. er is een tekort aan werkkrachten maar voor gratis hoeft men amper wat te doen.
Venezuela. Geschatte olievoorraad: 211,169 tot 297,571 miljard vaten.
Tja allemaal gelijk, dus niemand die nog wat doet.
Wat moet je ermee als de hele wereld olie en gas afschaft.... in navolging van trendsetter Nederland
Ja maar als je dat loopt weg te geven verdien je dus geen reet.
@Fatwabuster | 20-03-19 | 18:12:
Dat valt wel mee. Nord Rhein Westfalen heeft net 5 miljard euro subsidie beschikbaar gesteld om burgers en bedrijven aan te sluiten op het aardgas netwerk.
Laatst een Pinarello gekocht, zit nu ook al een paar dagen aan de pasta met ketchup.
Maar wel een mooi fietsie.
Heeft VAST niets te maken met John Kerry, die flapdrol die steeds weer opduikt in de amerikaanse politiek (en niet toevallig getrouwd is met Mevr. Heinz, idd. van de ketchup).
Dat Amerika ook niet daar aan het poken is zoals "Confessions of an economic Hitman" al duidelijk uit de doeken deed twijfel ik niet aan.
Natte droom van Jesse Klager.
Helemaal ketchup...
You future reveals before your ayes..
Greta for president
Socialism looks like a good idea at first, untill you run out of someone else’s money.
Socialisten. Ze beloven van alles. Herverdeling, eerlijkheid, iedereen rijk. En wat je krijgt?
- Ketchup -
Klaver, Asscher, Jetje en Marijnissen, hoe komen we er van af?.
Heinz ketchup slobberen gaat na 3 dagen wel vervelen, maar is altijd beter dan jarenlang op warmtepompen kluiven.
@Pelforth | 20-03-19 | 18:00: Je moet die warmtepompen ook koken in aardolie dombo. Of anders in het gasfornuis.
Niet voor niets dat die knakworsten bij de SP een tomaat als logo misbruiken.
@kwark001 | 20-03-19 | 18:01:
Stuur me de recepten svp.
Geef het nog 10 jaar socialisme in Nederland en Jetten en Klaver hebben het ook voor elkaar dat de winkels hier leeg zijn
Duimen maar. Misschien, heel misschien komt er vanavond een kentering. Ik hoop maar.
Zodra het merendeel van je salaris naar de staat gaat kan je al spreken over een socialistische heilstaat.
En met de overheids bemoeienis erbij,weet je al heel goed wat er loos is.
Blij dat ik daar niet woon, ik hou niet zo van ketchup.
Waar zou die Maduro zijn geld stashen? Het gaat iig niet naar de bevolking.
In de Caribe zijn zat schateilandjes en Panama ligt om de hoek.
Komt door Baudet .... en Wilders !
KoMt DooR bAuDet eN wILdErS !
Doen die mee aan de verkiezingen?.
Ik weet nog wel dat ik als jong ventje in Berlijn de VoPo's negerend over de muur stond te kijken. Oost Berlijn was een grote treurboel. Er was werkelijk niets. Geen winkels, geen kroegen, geen uitgaansgelegenheden. Niets. Alleen woonflats. Geen mens op straat, geen auto's, geen fietsen. Noppes. Leuk hoor socialisme!
Draaide ik me om en keek ik naar het kapitalistische westerse deel van Berlijn zag ik alleen maar pure rijkdom. Gezelligheid op straat. Toeristen, Winkels, de Kurfürstendamm met talloze kroegen en betaalseks. Mooie Auto's, vuurwerk, een pracht van een dierentuin. Oh, en als ie nog bestaat, "Die erotische badeshow Berlins" is een aanrader... Kapitalisme Fuck Yeah!
Mooi weergegeven. En nu is voormalig oost Berlijn práchtig!
Ik ben het helemaal met u eens. Net zoals noem ik mijzelf een 'die hard kapitalist'. Echter denken genoeg mensen, voornamelijk ouderen, graag terug naar het Sovjet Unie. Iedereen was in principe gelijk en men wist waar men aan toe was.
Er is zelfs een liedje over geschreven........
Waarom zouden er toch zoveel mensen terugverlangen naar die tijd?
Communisme is wat anders dan socialisme.
@Fatwabuster | 20-03-19 | 18:03:
-
Over ketchup, bedoelt u? Jazeker:
-
www.youtube.com/watch?v=kmrRKRqUUYY
@Superior Bastard | 20-03-19 | 18:07:
zijn die er dan?
Leuk maar waar is de mayo?
Begin jaren '90 in Cuba geweest. Man man man, daar waren speciale winkels met airco voor toeristen. Volle schappen en verboden voor Cubanen. Betalen kon alleen met die verfoeide dollars. Veel Polen en Oost-Duitsers, die daar als kameraad van de maand gratis op vakantie mochten van de staatsfabriek. Wegens de USA boycot ging de volledige oogst van suikerriet naar Oost-Europa, maar daar had men al genoeg eigen suikerbieten. Dus daar werd massaal illegaal alcohol van gestookt. Leerzaam.
Moet dan wel heel erg begin jaren '90 zijn geweest als er oost-duitsers waren.
@Binnenbaan | 20-03-19 | 17:54: Is de muur niet gevallen in 1989?
@Fatwabuster | 20-03-19 | 18:02:
-
Nope. November 1991.
@Binnenbaan | 20-03-19 | 17:54: Klopt, maar de banden met andere socialistische heilstaten ijlde nog even door. Idem voor ''kameraden'' uit Vietnam.
@bisbisbis | 20-03-19 | 18:05: Ken uw geschiedenis:
www.historien.nl/de-val-van-de-berlijn...
@Fatwabuster | 20-03-19 | 18:09:
-
I stand corrected.
Ketchup is op zich best gezond.
Beetje veel suiker. Maar dat geeft weer energie.
Qu'ils mangent de la brioche au ketchup!
Dat zullen ze dan wel weer niet lusten. Verwende k*dtburgers!
Nederland in 2030 na uitvoering van de klimaatwet. Maar schoon, jongen. Oh nee, de wereld is groter dan Nederland. Ai.
Socialisme, eerlijk delen en iedereen miljonair. Een brood kost dan wel weer 8 ton vrij op naam - en is uitverkocht. Maar wat een assortiment aan ketchup!
Die Maduro moet wel een heel blije klimaat-aap zijn met dit voorbeeldgedrag.
Een hele goedemiddag. Het is diep kut. De simpele soldaat heeft het blijkbaar nog goed genoeg? Of het nou socialisme is of niet, het sociale element is wel ver weg daar.
Mooi man, neoliberalisme waardoor de halve maatschappij een burn-out heeft.
Doet me een beetje aan een Cow & Chicken aflevering denken
(ep. 6b "Happy Meat")
En het gekke is: Onze halve marine ligt er pal naast en nog grijpen we niet in. Bezetten die handel. We fight for peace!
We hebben al ervaring met gebieden in de buurt. Failed state en eeuwig geld kosten corrupte piratennesten. Niet bezetten. Niemand wil het overigens.
@Graaier | 20-03-19 | 17:49: Gebieden in de buurt? Venezuela is een buurland.
Sorry, ik voel me momenteel nogal machtig. Met zo'n stembiljet.
@Petrus Poortwachter: Ik ook! Lol. Ik wacht tot 20:45uur ;-)
De DDR is ook niet opgegeven omdat een heilstaat is.
Al die uber linkse rakkers zijn hetzelfde.
In bijna alle landen waar het altijd lekker weer is. Is het hommeles.
Ik begrijp dat niet.
Zon op je bolleke.. daarom droeg zij een parasolleke.
Zonneesteek
Welk socialisme? Venezuela is net zo Socialistisch als Europa democratisch is, een klein clubje mensen dat continue aan het proberen is zo veel mogelijk uit het gewone volk te persen, zonder dat er een revolutie uitbreekt.
Dat is socialisme in de praktijk, kijk maar naar alle andere socialistische landen. Nee, de Scandinavische landen zijn niet socialistisch, dat zijn sociaaldemocratische (en in zekere zin vaak ook oligarchische) landen.
.. nog een vast herhalend kenmerk van socialisme is dat wanneer het eenmaal goed geïmplementeerd werd in een land, socialisten in andere landen ontkennen dat het om "socialisme" ging.
Waarop zij het gewoon nog maar een keertje proberen, eens moet precies hetzelfde lukken. Socialisten zijn immers geen ezels die zich maar 1 keer aan dezelfde steen stoten.
Intussen zitten wij hier aan het begin van de opkomst van de EUSSR. Benieuwd hoe dat deze keer zal aflopen. Spannond.
Venezuela is een complex land: veel land, veel olie, prachtige natuur, verschillende volkeren, invloedssfeer van de USA. Rechts = corrupt. Links = mislukt socialisme. Succes met besturen!
Meer ter aanvulling, elke vorm of implementatie van socialisme of communisme is mislukt
nou links is daar ook zeer corrupt hoor, voor het geval je dat nog niet door had.
U vergat een aantal landen te noemen bij 'invloedssfeer' ?
Ketchup bij je eigen huisdier. Ketchup bij een dier uit de dierentuin. En gaat het nog even door, ketchup bij je eigen kind. Zal wel niet lang meer duren voordat ze daar in New York mee beginnen nadat er is besloten dat je baby's van negen maanden mag aborteren en ze 25.000 goed betaalde banen hebben weggejaagd. Hiep hiep hoera voor het socialisme.
Vreemd zag o bangs toch volle schappen,op de markt was ook volop voer te krijgen.
....... Autocorrect,word er nu echt heel moe van.
Sommige delen wel maar dit zijn meestal supermarkten waar je met bonnen moet kopen. Tegen gesubsidieerde prijs. Als je dollars hebt is er nog wel wat te krijgen.
Pasta rode saus
Een week zonder vlees is best te doen. Moet je gewoon wat vaker kip of vis eten.
Maar daar hebben ze in Venezuela ook een tekort aan.
Kip is geen vlees of zo
Of gewoon croissants.
@Roger-Rabbit | 20-03-19 | 17:39:
Nee, kip is gevogelte.
@Osdorpertje | 20-03-19 | 17:44: “Kip, het meest veelzijdige stukje gevogelte.”
Begrijp niet waarom ze niet gewoon cake eten wanneer het brood op is.
Maar dit is geen echte socialisme, echte socialisme is nog niet in de praktijk toegepast.
“Als ik de positie van Maduro/Stalin/Mao, etc. zou bekleden zou Utopia wél binnen handbereik zijn.”
Dat is altijd het excuus ja...
Zoiets als, ja maar dat is er niet een van de Troslaam... want in ons boekie staat zoiets als je iemand dood, dood je de hele mensheid of whatever... kuch... echte Troslims zouden zoiets nooooooooit doen... echt niet hoor.
Lees: 'Als IK de dictator was, had ik het land land tot een communistisch utopia geleid'
Flauw, zou het iets met boycots en het bevriezen van financiele banktegoeden te maken kunnen hebben?
Hebben ze daar geen koeien?
@Langshetrandje | 20-03-19 | 17:38: Pipo! Koeien !!
@Langshetrandje | 20-03-19 | 17:38: De koeien zijn op.
@Mammeloe | 20-03-19 | 17:43: dikke deur!
Of dat je door het plaatsen va enige homderdduizenden vriendjes bij de staatsoliemaatschappij de melkkoe compleet van slag hebt gebracht? Van drie miljoen vaten naar een derde daarvan? Dat je de grenzen zelf dicht gooit als regeringsleider en elke export en import tegenhoud?
En nog zijn er mensen die op links stemmen. Lekker sociaal.
U zult nog versteld staan van de onmetelijke ellende die we met het FvD gaan beleven.
@Red shirt | 20-03-19 | 17:46: Vertel vertel !!!
@aamert | 20-03-19 | 17:47: Die Otten is een voormalige gelukzoeker van de LPF. Oude tijden zullen herleven.
@Red shirt | 20-03-19 | 17:46: Hoog tijd voor je pilletjes.
@Red shirt | 20-03-19 | 17:46:
Als baby, met het hoofdje naar beneden van de commode gevallen zeker?
@Red shirt | 20-03-19 | 17:49: Je hebt dus nog hoop dat je linkse vrienden de Renaissance vloot gaan tegenhouden......
@Red shirt | 20-03-19 | 17:46 Schrijf het op een briefje, plak het achter de klok en lees het over een paar maanden maar eens terug. U zult zien dat ik gelijk krijg.
@Red shirt | 20-03-19 | 18:18: Koekkoek!
@aamert | 20-03-19 | 17:47: Geen idee of Thierry het beter zou doe. Na 10 jaar Rutte weet je echter zeker dat VVD en kartel consorten het land verder naar de afgrond zullen helpen.
Zal wel net zo gaan als in Argentinië destijds. De elite weet van niets en heeft nergens last van, de massa voelt over 20 jaar nog de ellende. Met wat ze al te verstouwen hebben gehad, maakt een leven lang ploeteren om dit leven door te komen. Velen zouden hier blij zijn. Wij zouden blijer met hun zijn dan met mijn uit voorzorg gejoriste bevolkingsgroep van zekere geloofspersuasie.
Leuke baardmeneer. Erg leuk.
#daarmoeteennpiemelin
Gniffel.
Zo'n 600 euro voor een flesje ketchup? Jeetje, dan maar mayonaise.
Volgens de omrekentabel €1,84
Er is wel voldoende ketchup. Maar ja, dat kun je ook van de socialisten verwachten. De SP in Nederland heeft zo ook z'n eigen ketchupmerchandise: shop.sp.nl/shop/particulier/alle/ketc...
Ja, als je telkens maar weer tomaten gooit moet je niet vreemd opkijken als er na een tijdje alleen ketchup overblijft.
Arm Venezuela.
Dit is wat socialisme met je doet.
Daarom, stem NOOIT op socialsiten. NOOIT!
Oh ja. Europese politici hebben ook nog lang geleurd met dat dit land ons lichtend voorbeeld is. Bijzonder!
Volgens mij heeft ie over nieuw werk van Wim T. Schippers.
Aserejé, ja deje tejebe tude jebere. Sebiunouba majabi an de bugui an de buididipí. Iets met Ketchup en Song.
the ketchup song!!
Ze doen in Venezuela gewoon iets niet goed........ mijn supermarkt heeft altijd volle schappen
Advies aan de Venezolanen....... #stemzeweg
REAGEER OOK