Gevonden. De eerste goeie overheidsvideo ooit
Deze video heeft alles
Wij zijn hier vaak, graag én gretig de eersten om belachelijke bedrijfsvideo's, labiele verkiezingsliedjes van PvdA Vernikkelhuizerveen of oogbloedende overheidsinhakers tot de laatste subsidiecent af te fakkelen. Maar deze video, van de provincie Zuid-Holland, heeft alles. ALLES! Een hippe jonge ambtenaar met een diversity-background maar ook een net pak, zijn tekst is vloeiend en soms bijna virtuoos, er zit een als postmoderne bureaucraten-marketing verpakte boodschap voor de burger in waar je toch níet helemaal kriegel van wordt, metplus een dikke saus van zelfspot & reflectie in het scenario en dat allemaal in een setting van kantoor & straat alsook ernst & spel. Zelfs over de beschrijving kunnen we niet narrig worden:
"Wij nemen als middenbestuur de verantwoordelijkheid om Zuid-Holland duurzaam en evenwichtig te vormen en maken daarbij gebruik van onze positie, kennis en netwerk, zodat met de samenleving ondernemen, reizen, wonen en recreëren in Zuid-Holland wordt geoptimaliseerd."
Tuurlijk. Het is ambtenarentalig opgeschreven. MAAR HET IS GEWOON LOGISCH! EN RATIONEEL! EN NIET IN OEVERLOOS LANGE LAPPEN LULMEIJERIJ! We proeven zelfs... gezond verstand!? En dat allemaal in een FRIS MODERN JASJE van native storytelling. Het lijkt goddomme wel een Michael Bay-film, zo compleet is deze video. Het enige wat ontbreekt is een squadron helicopters die in formatie over komt vliegen. Maar verder: What a trip. Even een droge slip aantrekken hoor, brb.
Reaguursels
InloggenDie jongen geloof ik wel. Maar de afbraak van de democratische rechten ook.
Och jee, weer zo'n allochtone fantast in een blauw pak met van die vreselijk bruine puntschoenen eronder! En kan hij zijn hand niet uitsteken als hij linksaf slaat op het Lange Voorhout? Voorbeeldfunctie toch, mijnheer de 'ambtenaar'?
Na 30 seconde afgehaakt. Ging nergens over, maar dat kan ook niet anders, met een totaal overbodige bestuurslaag die provincie heet. Afschaffen. In een klein kutlandje kun je makkelijk af met rijk en gemeentes. En waarom praat die Turk alsof ie een Marokkaan is?
Haha wat een heerlijk zure reacties weer. Ik doe de gok dat als Baudet in exact dezelfde clip had gespeeld de reacties lovend waren. Maar t is een Turk hè, dus ja.
En over die helicopters, doe mij apocalyps now maar, Wagner uit de speakers, surfboard op de landingbars.. Rode of the Valkyres
youtu.be/KlsfM2BmsJU
Wat een gelul. Je bent een racisme uitlokkende intrigant
Het is 'ride of the valkyries' hoor, Nukubu!
Het open trappen van een open deur is zelden zo duidelijk getoond.
Hoeveel heeft dit gekost en wat is de precieze boodschap hiervan vraag ik mij af als eenvoudige belastingbetaler. Een ambtenaar die een videoclip maakt van belastinggeld en geen boodschap van algemeen nut uitzend, maar daarentegen zelf centraal lijkt te staan in zijn pakje met kekke schoenen en zijn allochtoonheid. Kijk mij eens een inclusieve werkgever hebben die mij volledige zelfexpressie gunt, terwijl zijn echte grauwe werkelijkheid waarschijnlijk ergens op een trieste kantoortuin op de 13e verdieping van een koud ministerie plaatsvindt.
"Multilul Creative Advertising Media and Communications Advertising Consultants Agency...."
www.youtube.com/watch?v=mYvD_OwM5xg
Ik kreeg hier jeuk van.
Mooi! En dan nu de realiteit...
Overheden zijn overheden. Ze hoeven zich niet te onderscheiden. Ze hebben geen markt en geen concurrentie. Ze hoeven maar één enkel ding: zo goed mogelijk hun werk doen in opperste dienstbaarheid aan de burger. Niet meer, niet minder.
-
Daarvoor heb je dus geen huisstijl, geen logo’s ( je hebt al een wapen) geen vormgevers, geen voorlichters, geen PR- medewerkers, geen wervingsfilmpjes, geen buitenlandse betrekkingen, geen publiek politiek - correct smoel naar buiten van welke aard of omvang dan ook, en vooral: geen opvoedkunde bij nodig. ( tenzij je Ministerie van Onderwijs heet)
-
Ga aan je werk, waarvoor je door ons allemaal meer dan behoorlijk betaald wordt. Bepaal je tot de taken die je als overheid zijn toegewezen en ga die niet te buiten. Zorg ervoor, dat je je taak uitvoert met de beste mensen die je kunt krijgen, waarbij ethniciteit NOOIT een factor mag zijn, maar waarbijkwaliteit ALTIJD leidend en doorslaggevend moet zijn.
-
Dat - en NIETS anders- ben je de belasting betalende burger, je hoogste opdrachtgever, verschuldigd.
Bisbisbis, wanneer je een clip maakt bij deze tekst, roast je provincie ZH volledig in een epic rap battle.
bis bis bis
De overheid is te vergelijken met een onderhoudsdienst, zoals de garage en de man van de CV ketel. En als zodanig veel te duur.
@bisbisbis, chapeau: Briljante tekst voor -bladzijde 1- het ambtenarenreglement. Beter nog: Uit het hoofd leren vóór de ambtseed. En voor elke politicus: Dit is de drempelverklaring.
Mooi gezegd man/vrouw/ding/bisbisbis.
De video suggereert dat men bij die provinciale vereniging men bedacht een imagoprobleem te hebben. En toen budget alloceerde om dat probleem aan te pakken. En zo dus het geld liet rollen. Dus ze hebben wel degelijk een probleem alleen gaat daar de video niet over. De video is een poging het probleem krampachtig niet te benoemen. Als een soort trendy simulacrum als ik een moeilijk soort can postmodernachtig woord mag gebruiken hier.
De video is een mooie samenvatting van een algemeen probleem in Nederland en daar buiten. Marginaal bestaande problemen krampachtig adresseren om maar niet over iets anders te hoeven praten. Al die verzwolgen kamelen bijvoorbeeld.
En ik altijd maar denken dat wij met het CETECO schandaal het de smerigste kant van de provincie ZuidHolland wel zo’n beetje gezien hadden. Maar het kan dus erger dan Karel Baarspul. Wat heeft deze zinloze grap de belastingbetaler gekost en: wanneer heft de volstrekt overbodige bestuurslaag ‘ provincie’ zichzelf eindelijk op?
ondertiteling. yes het zegt genoeg
Laatste zin: "ik leer om mij iets minder aan de regels te houden", dat moet een vvd'er zijn.
Lol!
Vragen in Provinciale Staten het lijken me wel op zijn plaats. Wie wil Zuid-Holland op de kaart zetten als voortrekker van het nihilisme? Russische infiltratie? Hierna ook de Secretaris Generaal van het Ministerie van Binnenlandse zaken (als dat nog bestaat...) die zich om ons gaat? Netwerktechnisch zal ik maar zeggen, je weet wel, de burger centraal en zo maar dan niet te clichématig, je weet wel. NB iemand heeft dit filmpje goedgekeurd / vrijgegeven!
Na ongeveer 1 minuut ben ik afgehaakt. Meteen hoor je een pauper accent. Mijn arme mooie stad achter de duinen....
Precies! Niet meer te redden ons mooie Den Haag!
jakkes, ik krijg hier heel erg veel jeuk van. bah
Gewoon je computer door het gesloten raam gooien, dan trekt het weg.
Uh was in slaap gedommeld, waar ging het over?
Leuk Marokkaans liedje
Zo zie je maar. Vandaag een straatrat voor de penose, morgen een succesvol zakenman voor de bank. De stap is ook niet zo groot als die lijkt.
Nee, doe maar niet. Het is nog ergen dan rap.
doe maar wel, ik vind doe maar namelijk geweldige muziek
@Meesteres Belgie | 08-02-19 | 20:14:
Henny Vrienten kan veel beter rappen. Met u eens.
@Meesteres Belgie | 08-02-19 | 20:14:
De liedjes van Doe Maar hadden tenminste nog een nuttige boodschap!
10 tegen 1 dat dit een ingehuurde "kanspareljongere" is, die als beste van de slechtste, uit een landelijk uitgeschreven repwedstrijd kwam.
De meeste parels zijn tegenwoordig nep, want gekweekt.
En hij moest kunnen fietsen, dat was ook een voorwaarde! Het gros kan alleen maar met hun luie reet op een scooter zitten!
Dit is verdomme inderdaad een goede video!
Met het beeld en het geluid was niets mis inderdaad.
Ik heb de indruk dat het vandaag niet aan de reaguurders besteed is. Veel LPF-achtig cynisme.
De ambtenaren van de provincie hebben ook vrienden. Oh, wacht dat kan haast niet. Waarschijnlijk hebben we een paar reaguurders die er werken. En er een geriefelijke bull shit job hebben. Die goed betaald. Zeker per gewerkt uur waar enige toegevoegde waarde uit kwam.
Wellicht dat jij naar iets anders hebt zitten kijken? En hoezo 'verdomme'?
We kunnen hard lachen om die ambtenarenkots, maar daar zit een marketingbedrijf achter dat er makkelijk 50 of 100 duizend euro voor vangt, die prijzen zijn niet mis
Beter kunnen is uploaden, is de heersende mantra.
Een groot toneelspel meer is het niet.
Wat een droefnis weer. Om te janken
Flikker op met je ASR-parlando! Is dit van hetzelfde markuting-buro ofzo? Plank. Slaan. Mis. (en spreek dat laatste uit als 'mis', en niet als 'miesch')
Kijk, als ie doet wat ie zegt, vast wel, dan geeft dat de burger weer moed! :D
Wie is u nou helemaal eigenlijk? Wij gaan ons om U!? maar dan in de eenentwintigste eeuw? Wil hij nu duidelijk maken dat we geen provincies nodig hebben, gewoon een beetje netwerken? Iedereen een goed gevoel? Of toch gewoon een potje provincierappen? Realiseer je wel, wij hebben dit betaald!
Een video waar je zelfmoordneigingen van krijgt.RRRRRRRRR
Hier in Feijenoord staat er altijd dagenlang grofvuil op de weg naast de vuilnisbakken. Doe eens een eerste pragmatische stap richting een duurzame en evenwichtige samenleving en zorg dat hier iets aan gebeurt
Was in Oud-Mathenesse ook altijd zo! Mooie nieuwe ondergrondse afvalbakken en het plebs pleurde alles ernaast terwijl er in zeven talen op stond wat de bedoeling was! Is gewoon een mentaliteitskwestie en daar is maar één oplossing voor!
Kan ik ergens mijn lidmaadschap voor gemeentelijke heffingen opzeggen ?
Geld word toch weggegooit aan onzin.
In feite is 60% van de ambtenaren in Den Haag en in de gemeenten overbodig.
Ga op een boot wonen dan zijn er geen gemeentelijke heffingen.
@rotator | 08-02-19 | 22:56:
De meeste gemeenten willen juist van die woonboten af!
En de onbeantwoorde hamvraag.
Zit zijn vrouw verplicht thuis in haar boerka?
Yep, daaronder een mantelpakje voor als ze naar kantoor gaat om te netwerken (met de klemtoon op net).
@ suscrofa | 08-02-19 | 20:02
En netkousen?
@Ce ca! | 08-02-19 | 20:10:
Uiteraard (met de klemtoon op net)
@ suscrofa | 08-02-19 | 20:21
:)
Toch raakt het me, ik hoop op een verandering.
Ik ook.
Volgen jaar een afrikaan met peniskoker
@Het leven is zwaar | 08-02-19 | 19:38:
Peniskokers doen ze in papoea-nieuw-guinea. Afrikanen dragen meestal een vrouw om hun pik.
@Het leven is zwaar | 08-02-19 | 19:38: hear hear
@Peniskokertje | 08-02-19 | 20:13:
hahaha geweldig
Blijf vooral hopen! Succes ermee!
Och wat zielig, een klemtoon (met de klemtoon op toon) patiënt. Dan vind ik een stotter toch veel prettiger om te horen. Rap naar de logopedist met deze yup.
Ik klikte voor de ospreys.
Waar zijn de ospreys?
Die handige Amerikaanse rugzakjes?
Reacties zijn uitgeschakeld... hahaha.
Wat een combinatie van registers zeg.
Nooit gedacht dat ooit ook maar één seconde zou overwegen om naar Noord Holland of Limburg te emigreren !
Wat een droefenis.
Naar Noord-Holland zou ik toch echt niet emigreren hoor! Ga voor de gein maar eens in Zaandam kijken!
Dit land is ernstig ziek, terminaal ben ik bang...
De video heeft alles en zegt geen kut.
Zal dus wel heel duur geweest zijn.
Ja hoor, het is bijna rap en dan nog met Mocro accent ook nog. Door de plee heen met die zooi.
Doet met denken aan die irritante reclame met die rapper die dan zegt: dat vind ik. Kots kots. Alleen doet deze het toch net iets beter.
Deze video heeft het niet. Ik verwachtte ieder moment dat hij mij 'Ik neuk je de moeder vuile blanke k... hond' zou toebijten.
"... ondernemen, reizen, wonen en recreëren in Zuid-Holland wordt geoptimaliseerd."
worden dus.
NEIN, NEIN, NEIN, NEIN, NEIN !!!
Ik zie een Turk die een yup probeert na te doen... maar waar gaat het over?
De moraal van het verhaal is mij ook ontschoten! Wat ik wel weet is dat Den Haag steeds dieper in het riool zakt! Was ooit van plan om weer terug te verhuizen vanuit het Noorden des lands, maar toch maar niet!
Bij "in het veld" haak ik direct af. Die term is uitgevonden voor ambtenaren.
Dat is om de afstand met het klootjesvolk te vergroten. Lees "in het veld" als "tussen het plebs".
Degenen die werkelijk in het veld zitten zijn militairen, archeologen en boswachters en niet dit soort-nep-ambtenaren!
Doet een Turkse knul z'n best is het weer niet goed.....
Een lap cliché texten half aan elkaar rappen met een Mederlands accentje is dus je best doen in de politiek. Ja met zo een electoraat snap ik wel dat het kut gaat.
Na het woord "duurzaam" haakte ik al af. Iedere reclamespotje, relevant of niet, heeft het woord duurzaam te vertellen. " kots".
Die Rutte weer gezien met zijn uitgestreken kudt kop en grijns. Wat een lul is dat. Zo dat is eruit, nu weekend.
Ja dat is iedere keer weer schrikken!
Nederland heeft een waterhoofd vol met dat soort. Wanneer gooien we er eens een paar ambtenaren uit. Wanneer reorganiseren die boel eens. Nederland is verdomme niet veel groter dan een metropool in Zuid-Amerika of Azië. En moet je eens kijken hoeveel van dat ambtenaren tuig er hier rond loopt. En wat doen die? Regeltjes maken. Nederland heeft een waterhoofd en het wordt hoog tijd dat er iets aan gedaan wordt. Weg met die ambtenaren. Het zijn er teveel.
900 + ambtenaren, 1 modern kantoorgebouw en 1 ex napoleon kantoorpaleis tot de nok afgeladen met de duurste designmeubelen en dat alleen voor de provincie Noord-Holland. En wie mag dat betalen? U zij de gek.
Het gaat inderdaad nergens over, die uitpuilende gemeentelijke ambtenarenapparaten met al hun eilandjes! Geen wonder dat die mensen langs elkaar heen werken, het is net als bij de banken: niemand heeft meer zicht op het grote plaatje. Bovendien lijkt het wel een soort van verborgen werkloosheid met veel te veel mensen en nog meer managers die met zn allen steeds minder werk verrichten.
Ik heb een bloedhekel aan allochtonen met dat taaltje.
Dit is mijn Nederland niet meer.
Praat hij altijd zo vreemd beklemtoond als een drone, of valt hij hier voor ginnegap uit zijn rol? Wanneer deze ambtenaar anders altijd anders praat, dan is dit vertoon van klemtoonverlakking net niet overtuigend genoeg voor ware rap. Praat hij echter altijd zo, dan is het alsof je moet lachen om een hazenlip.
Dat provinciehuis staat in de ‘stad’ Den Haag, niet alleen bestuurlijk centrum van Nederland, maar ook weer hard op weg om een artikel 12 gemeente te worden. Hier wordt dus alleen een ambtenaar blij van.
Teveel eer voor de overheid, zelfs Michael Bay had zijn momenten: www.youtube.com/watch?v=Y6GiC28Dobk
Een nutteloze bestuurslaag die een handig communicatiebureau heeft ingehuurd om zijn bloedeloze nutteloosheid te verbloemen.
So true
...'soms ben ik rechtmatig'... Iemand enig idee wat dat betekent?
Waarschijnlijk een tikfout. Waarschijnlijk bedoelt ie: "soms ben ik echt matig."
Dat 'ie dus meestal niet rechtmatig is.
Dat ie bijna altijd kromlult.
Wat kost het maken van dit filmpje?
En belangrijker: wie heeft die flauwekul waar niemand op zit te wachten betaald?
Blauw maatpak, bruine puntschoenen, gladde haartjes, robuuste fiets en oubollige hoedjes. Helemaal Nederlandse klederdracht anno 2019. Over 50 jaar te zien in allerlei folklore dingetjes en musea. En blijkbaar hoor je te praten als een robot met een bekakte R en middenin een zin op een willekeurig moment even haperen. Ik voel een nieuwe jaren 60 aankomen, want deze truttigheid is niet meer te harden.
"Ik leer om mij iets minder aan de regels vast te houden, en meer in mekaar te vertrouwen."
Dan is er nog een lange weg te gaan, want vooralsnog zijn het vooral een stelletje regelneukers bij de overheid. En ik heb ook niet bepaald het idee dat ze ons vertrouwen. Ik proef eerder wantrouwen. Heel veel wantrouwen. Volgens mij zijn ze als de dood dat we een geel hesje aantrekken.
Blijkbaar heeft hij het over de allochtonen in het algemeen? Ik lees tussen de regels door 'wij hebben schijt aan Nederland en vormen één front tegen alles wat Westers is'!
Gisteren een item bij EenVandaag over Limburg. Daar kwamen ze op het idee om ambtenaren uit diverse gemeenten samen in 1 gebouw neer te zetten, en dat noemen ze dan:..'Shared service center'... Daar ga ik dus echt van over mijn nek. Dus niemand van die ambtenaartjes die even op het idee komt dat we in Nederland zijn, en zo'n wangedrocht van een naam helemaal niet nodig is. Gemakzucht, fantasieloosheid, algehele desinteresse. Dan is een term als 'netwerksamenleving' ineens een verademing.
Marokkaans mocromaffia accent is ook al populair bij ambtenaren. We kunnen nu definitef het vaasje breken.
Dit is mijn land niet meer.
"vieren"
"vieren"
- beetje jammer.
"... dan is het mijn taak dat te verenigen
en gelukkig ben ik niet de enige" <-- pauze inlassen.
Voor de rest helemaal niet beroerd. Had nog iets meer flow in gemogen.
Geen woorden maar daden zeggen ze daar toch? Ik vraag me af of ze met een vragenlijst de wijken in durven te gaan.
1. Wat vindt u van de politiek? Cijfer
2. Wat vindt u van uw energierekening? Bizar/Valt mee
3. Wat vindt u van de gemeentelijke belastingen? Bizar/Valt mee
4. Wat vindt u van de huur/koopprijzen van woningen? Bizar/Valt mee
5. Hoe ervaart u de veiligheid in uw buurt? Onveilig/Veilig
6. Staat u wel eens in de file en vindt u dit leuk? Ja/Nee
7. Wat vindt u van migranten? Overwegend leuk/niet leuk
8. Wat kan volgens u beter? ....
Alle 8 punten behoeven verbetering. Er zij nog een hoop punten aan toe te voegen.
Video is stom. Mannetje leest iets voor maar weet zelf niet wat hij voorleest. Met zijn hoofd.
Verschrikkelijk... en dan die grote bruine puntschoenen ook nog.....-:(
Wat een bull shit bingo met spraakgebrek kan die dure bestuurslaag uitkramen. Halverwege onthutst gestopt.
alleen die managerschoenen... nee
Volgens mij is de bedoeling goed.
Hou vol!
Ik wacht nog op het overheidsfilmpje met uitleg over die racende suikerspiegel chauffeur op de trambaan van het CS in Amsterdam, waar alle camera's uitstonden, de verdwenen getuigen en de ontslagen en vervolgde agent.
Werktitel: Het Geheim van het Verdwenen Mysterie.
Beter nog, Het Geheim van het Onzichtbare Verdwenen Mysterie.
Deze video bevestigd voor mij dat er nog hoop is.. Geen histerie of bangmakerij wanneer het om de toekomst gaat. Heerlijke realiteitspolitiek.
Volgens mij kondigde de provincie juist aan dat ze je gaan afluisteren en bespieden als undercover... Al zijn ze herkenbaar aan hun bruine schoenen en gekke petje, dus echt bang hoeven we er niet van te worden.
Hyper politiek correct. Ik woon buiten de randstad. De enige allochtonen die ik zie staan op billboards op stations of in bushokjes. Olijk kijkende neger met rugzakje of hippe vrouw met hoofddoek op de fiets. Wij herkennen ons hier niet in.
Daarom is dit filmpje van Zuid-Holland. Het stikt hier van types die jij blijkbaar nooit ziet.
@Nichtsneues | 08-02-19 | 18:20: jammer voor jou.
Het feit dat je ze niet ziet betekent niet dat ze er niet zijn hoor!
Rijmelarij van likmevestje. Heeft Arie Ribbens al gereageerd om hier een carnavalskraker van te maken?
Dit reclamebureau is het sterfhuis van uitgedoofde rappers?
De provincie-besturen zijn een overtollige bestuurslaag. Veel zaken kunnen bestuurd worden door Verkeer en Waterstaat. Ruzies tussen gemeenten kunnen door Binnenlandse Zaken worden opgelost. Voor waterbeheer zijn er de Polders.
Wat blijft er over ? Niets. Wel duurbetaalde ambtenarij, betaald uit de wegenbelasting. Gewoon opheffen die onzin.
Opheffen of er twee van maken: Laag- en Hoog-Nederland. In ieder geval enorm afslanken. EU-taal, Prvincie-taal, Ministerie-taal, gemeentelijk jargon. Mooi praterij en altijd glossy om de eenvoudige edoch goed-geïnformeerde burger teb imponeren, zoals banken dat altijd doen met hun voorname gebouwen. Alle maal complete buitenkant. Wit gepleisterde graven. Het kan en moet veel eenvoudiger ook al zijn de problemen complex. We hebben doordenkers nodig met hart en oprechte visie voor NL.
@ecologiste | 08-02-19 | 18:12: Of in elke provincie 1 ambtenaar die 's ochtends de vlag hijst, koffie gaat drinken en 's avonds de vlag weer strijkt. Dan mag die ook nog een hoed op., want dat is leuk. De rest van de provincie heeft geen nut.
ik wil dit niet.
Wie wel?
"Trap er niet in".... mag ik dat zeggen?... ja, dat mag ik zeggen.
Tssssk!
Z'n collega's op de postkamer zijn vast heel jaloers.
Ik vind DIT
een raar filmpje
Dit is wel een heel ingewikkelde manier om 'lintjes doorknippen' te zeggen.
Een mega-explosie a la Michael Bay had de video nog enigszins dragelijk gemaakt, dat dan weer wel.
Brown shoes don't make it. Bakken met geld worden weggegooid met PR communicatie terwijl waar het om gaat, wij dus, de burger, niet de ondersteuning krijgt die we verdienen. Arrogante zelfingenomen bekakte allochtone klerk. Hij heeft het goed afgekeken.
De enige die hier heel veel wijzer van wordt is het dik betaalde reclamebureau , en de ambtenaar die hun de opdracht heeft ‘ gegund’
In de boeken terug te vinden als ‘ kosten aquisitie’....
Hij kan de R niet uitspreken.
Sorry hoor, maar zo hoor de R te zijn. Niet zo'n Gooise hete aardappel/Big Apple R.
Mijn buulman ook niet
Splaakgeblek
MIsschien is het de taal van de jeugd, maar bij de 50+ divisie komt hier geen boodschap uit over. En overigens, van Rossum, wat heb je gerookt dat je dit topic geplempt hebt?
Pfff ambtenaartje wordt wakker. Dit doe ik elke dag man, al jaren lang. Aandachtshoer.
Meh, een Turkse ambtenaar met vier petten:
De Turkse, de islamitische, die van zijn clan en ..... als laatst een Hollandse.
Ga werken.
Een ambtenaar die het "hip" wil brengen is even onbetrouwbaar
als de dinosauriërs die nu het politieke bestel "leiden"
Een hippe ambtenaar is als een dinosaurus met een iPhone.
Mariska Veres zong 'Venus' terwijl ze geen woord Engels begreep.
The summit of beauty and love.
Weet je wie lang geleden ook een heel goed netwerk had?
Walt Disney?
Spider Man?
Die van ocean's eleven?
Vissers?
Poetin?
"He Deniz, we hebben een vergadering gehad en jij gaat je even melden bij communicatie. Een diversiteitsdingetje ofzo. Hoe dan ook, je gaat even doen alsof je geslaagd bent in je werk... doe maar alsof je mijn baan hebt, ok? Mooi, regelen".
LOL
"O ja Deniz... kun je fietsen? Anders gaat het feest niet door en vragen we Mohammed"!
Je gaat terug naar de afhankelijke journalistiek, succes verder dan maar.
Wat jammer nu, ik ga je missen lieverd. Doei!
RIP
Storytellers worden als eersten verbannen na de revolutie naar Nieuw-Gulag (Ameland en Schiermonnikoog).
We hadden toch Drenthe afgesproken?
@echt_links | 08-02-19 | 18:16: Hier hebben we geen belang bij dit soort gasten. En bovendien weet ik niks van die afspraak dus is het ook niet zo
@echt_links | 08-02-19 | 18:16:
Waarom Drenthe? Lekker wegblijven hier!
Oh, is dat nou een ambtenaar? Wat doet zo iemand nou de hele dag? rijmpjes schrijven?
Weg met de Gooische R! Allochtonen kunnen 'm zo mooi laten rollen!
Ik kom uit het gooi. We hebben een normale rr. U doelt op de rrrjjj van de kakkers en andere import daar.
@SDI | 08-02-19 | 18:21: Juist. +1 Wij hebben een normale rr, weg met die aardappels.
Ambtenarenrap, hoe verzin je het.
En dan nog wat: sinds wanneer zijn ambtenaren rap?
"voor iedereen verstaanbaar" las ik op de ondertiteling.
Verstaan en begrijpen zijn 2 verschillende dingen.
@Mr_Natural | 08-02-19 | 17:42: dat
@Mr_Natural | 08-02-19 | 17:42: das verstehe ich nicht
Teksten met "zeg mij wat de deal is" en meer van dat popiejopie gedoe, slaan bij mij niet aan en in rapvorm al helemaal niet.
Djeezus, wat is dit voor gelul?
Dit is helemaal geen gelul! Het is nieuwe rapkunst!
Beatje erbij?
Nu nog eens uitspreken alsof hij er zelf geloof in heeft..
@McMarx | 08-02-19 | 18:07:
Ik heb het zes keer afgespeeld en nog snap ik niet wat hij nou bedoelt!
REAGEER OOK