Heel links stemt tegen motie die islam-kritiek bestempelt als mensenrecht
Jongens het moet toch NIET GEKKER WORDEN IN DIT LAND WAARVAN WE ONS AFVRAGEN OF HET ONS LAND NOG WEL IS ONDANKS DAT DE MOTIE WEL GEWOON IS AANGENOMEN. De SP, DENK, PvdA, GroenLinks, D66 en PvdD stemden allemaal tégen de onderstaande motie door PVV'er De Roon:
"Constaterende dat bewindspersonen bij werkbezoeken in het buitenland het thema mensenrechten met regelmaat aan de orde stellen, verzoekt de regering, om tijdens bilaterale gesprekken met islamitische landen, wanneer het thema mensenrechten aan de orde komt, duidelijk te maken dat islamkritiek onlosmakelijk verbonden is met de vrijheid van meningsuiting".
Ach, mensenrechten, de D66-editie. Vrijheid blijheid maar het moet wel leuk blijven en niks is leuk als je dat onhebbelijke geloof even de plek moet wijzen.
Reaguursels
InloggenLink zul je bedoelen
Link zul je bedoelen
Als hoge heren naar een land als China gaan of Noord-Korea wordt er ook altijd opgeroepen om de mensenrechten te bespreken, ongeacht of het voor die specifieke reis nuttig is. Dus waarom zouden islamitische landen nergens op gewezen hoeven worden... Ik zie het probleem niet en ben blij dat de motie het heeft gehaald.
Ik geloof er niks van dat "hoge heren" uit Nederland mensenrechten aankaarten in China. Of misschien op een dusdanig omslachtige manier dat het punt nauwelijks overkomt. Anders zou het me niet verbazen dat de chinezen de betreffende diplomaat bij kop en kont pakt en zo op het eerste het beste vliegtuig retour zet. Als grootmacht kan je de betweterigheid van een postzegel niet serieus nemen toch?
Maar wel bakken van kritiek richting Christenen. Dat mag dan weer wel, kritiek uiten en de spot drijven met het Christendom! (Is veiliger want geen aanslagen. Dat is hoe het laffe brein van een oppurtunist werkt.)
links = opportunisme (geen idealisme)
De mensen die u links noemt in deze casus, dat zijn gewoon enge technocraten. Ze kunnen ook nadat u bent opgevoed of het verzet heeft opgegeven gaan besluiten dat moslims ook een probleem vormen. Tegen die tijd is er geen verzet meer en zijn deze mensen dan ook zonder redding verloren. Misschien moeten de mensen van DENK nog eens overwegen of ze wel in een pact met dit soort enge mensen willen zitten. Maar goed, DENK volgt blind Erdogan en dankzij die kerel hebben we hier Mark Prutte en zijn derde vv(d)-kabinet nog. Bah.
D66 en PvdD stemden tegen omdat het een Motie van een Pover is en ze afgesproken hebben dat ze tegen alle PVV dingen stemmen.
SP (zelf fel anti-israel en daarom best antisemitisch) is zo naïef te denken dat islamkritiek gelijk is aan belediging en snapt niet dat ze onbewust aan de leidraad van alle OIC moslimlanden loopt (hey... SP, zoek de CDHRI eens op en lees dat gedrocht!).
GL, DENK, en PvdA hebben hun ziel aan de islamduivel verkocht en zijn niet meer een politieke partij voor normaal denkende NLers.
Ze sn sappen niet dat ze hiermee het doel van de OIC in de kaart spelen, dat is: de knechting van alle christenen, joden, hindu's, atheïsten ... alles en iedereen die niet-islamitisch is.
Die knechting bestaat uit het islamitische streven, ofdoel, om in de nabije toekomst ALLE vvmu, kunst, letteren, ja .. alles te beperken door de Sha'ria.
Wat zij willen is dat u, in alles dat u doet, ondergeschikt bent aan de regels en grenzen van de Islam. Dat is het begin van tirannie.
Gelooft u me niet?
Google dan eens op OIC en CDHRI.
Lees dat ding. Tel hoe vaak het woord Sha'ria erin voorkomt. Zoek op hoe fundamentele mensenrechten zoals VVMU, recht op leven, op religie, Etc daarin gemodificeerd zijn.
Lees en verdiep u in de snode plannen van de OIC. Leer te herkennen hoe deze onze huidige politiek tracht te beïnvloeden, bij welke politieke partijen ze dat al gelukt is(hint: alle rode stipjes), en hoe en waarom dat zo gekomen. Leer de vijand van ons aller vrijheid kennen!
Niks nieuws. We weten al jaren dat links allergisch is voor kritiek op de islam. Schoppen tegen het christendom was tot in de jaren 1990 heel hip bij links. Maar sinds ze realiseren dat moslims zetels opsmijten is dat veranderd. Zonder de stem van de moslim, of beter de allochtoon, zou links immers helemaal niks meer voorstellen. De enige van wie ik nog wat anders had verwacht is de SP. Maar ja, dat zal wel weer iets met de Internationale Socialisten zijn. En wat Kaag betreft: ze is getrouwd met een Palestijn en gedraagt zich in de islamitische wereld dus al als een nederig vrouwtje met hoofddoek. Boekte een tijdje geleden zonder overleg snel even 13 miljoen naar de Palestijnse gebieden omdat de VS hen minder gaven. Net zoiets als de uitkeringen omlaag in Duitsland en Kaag zuivert dat wel aan.
Het gaat in de motie om het verplichtend karakter van het duidelijk maken aan vertegenwoordigers van islamlanden dat islamkritiek onder de vrijheid van meningsuiting valt. Uiteraard valt in het algemeen religiekritiek onder de vrijheid van meningsuiting. Daar bestaat in Nederland geen onenigheid over, wellicht op wat christelijke partijen na. Een motie is er niet voor nodig om het vanzelfsprekende te bevestigen. Overbodig, heet dat.
Maar zoals velen al opgemerkt hebben is het een stap te ver om Nederlandse diplomaten of bewindslieden te verplichten om tegen de vertegenwoordigers van islamlanden te vertellen dat islamkritiek mag. Dat is te dwingend. De vrijheid van islamkritiek kan door Nederland ter sprake worden gebracht als de betreffende zaak die in bespreking is dat vraagt, maar anders niet.
Ik lees die verplichting niet?
Lalalala. Fuck de hersenloze native belastingbetalerT. Aldus de politieke elite.
Ja maar.
"verzoekt de regering .... tijdens ... gesprekken met islamitische landen.... duidelijk te maken dat islamkritiek onlosmakelijk verbonden is met de vrijheid van meningsuiting. "
Dat is een brug te ver. De regering verzoeken om op bezoek bij Pakistan nog eventjes te wijzen op islamkritiek als vrijheid. Dat is onzinnig zout in wonden wrijven. Dat is op bezoek gaan bij de papoea's en de regering laten zeggen dat peniskokers verboden zijn bij ons. Dat is op bezoek gaan in China en benadrukken dat wij Chijnezen spleetogen mogen noemen, Dat is naar Zuid-Afrika gaan en meedelen dat in Nederland wij zwarten "luie apen" mogen noemen. Wegens de VVMU.
Wat wil de PVV met een dergelijke onzinnig motie? Ik weet het wel: Stennis maken. Door net te doen alsof islamkritiek geen recht is in dit land. De u-bocht waarmee de PVV dit wil inwrijven bij de achterban is duidelijk. Wat is het toch ook een k*t-partij, van voor tot achter.
Bijna was ik erin getrapt. Prachtig HogeschoolSarcasme gaat er hier altijd in.
U hebt een ernstig gebrek, daar u geen onderscheid maakt in discriminatie. Een neger is zwart, daar komt hij niet onderuit. Een mohammedaan kan zijn "religie" afleggen. Kortom een verschil in wat je bent en wat je denkt!
Aan uw ene hersencel kunt u zelf ook niets doen, behalve 'm wat meer bewuster te worden....
BL wat ben je toch een onnozele dramaqueen, en dan de PVV stennis maken verwijten.
Peter-Rissing | 15-11-18 | 10:34 |
Precies wat ik beweer! Peter R.
Jij maakt EAXCT de denkfout die de PVV voor je heeft uitgezet:
"Namelijk, mag ik -of een ieder die in ons mooie, rijke, veilige en ontwikkeld land leeft- de islam niet meer bekritiseren, dan begeeft onze maatschappij zich op een hellend vlak"
Manmanman. Of je leest geen snipper van wat ik schrijf of je begrijpt het gewoon niet. Links is NIET tegen islam kritiek, daar gaat die motie niet over. Die motie eist van bewindsliden dat ze islamkritiek ter sprake brengen bij elk bezoek aan islamitische landen. Dus je leest niet goed, je begrijpt niet goed en je past dus helemaal in het plaatje van de domme PVV-er, die er met open ogen intuint.
Bedankt dat je hebt willen dienen als bekrachtiging van mijn stelling: Dat deze motie een valstrikje is van de PVV, bedoeld om domme mensen te laten denken dat links tegen islamkritiek zou zijn. Wat ten enen male niet waar is. Links wil alleen diplomaten niet verplichten dit bij elk bezoek ter sprake te brengen. Dat is alles. maar nee, snuggere Peter R maakt er weer van dat links tegen islamkritiek is!
Het is de PVV dus weer gelukt.
Ben het met u eens dat als je doel is handel te drijven, dat je dan voorzichtig moet zijn met je vingertje te wapperen. Zeker als je in eigen land eigenlijk geen onafhankelijke rechters en OM meer hebt.
@Beste_Zandgenoten
"Heel links stemt tegen motie die islam-kritiek bestempelt als mensenrecht" is de passende titel van het stuk. Zoals je had kunnen weten heeft het Europees het Hof voor de Rechten van de Mens (EHRM), de Oostenrijkse Elisabeth Sabaditsch-Wolff veroordeeld wegens belediging van 'profeet' Mohammed op vreemde gronden. Namelijk omdat een notoire pedofiel geen pedofiel genoemd mag worden, want dat vinden moslims niet leuk.
Lees: www.geenstijl.nl/5144563/en-toch-draa...
.
Daar is de motie-De Roon een reactie op, want EHRM en "Heel links" zeggen: kritiek op Mohamed/islam mag niet en De Roon / PVV en Art7 zeggen: kritiek op Mohamed/islam mag wel.
Snap je het nu?
www.change.org/p/charles-michel-en-ma...
Eigenlijk is dit best jammer; de organisatoren hadden eerst een stemming omtrent christendom kunnen organiseren. Eerst de fvd, daarna de pvv met de islam.
Het is een idiote motie. Je hebt het recht om kritiek te leveren. Daar is geen motie voor nodig.
Zo vanzelfsprekend is dat niet, gelet op recente uitspraken van activistische rechters (o.a. Oostenrijk en Europese Hof) en de gebruiken in politiek en MSM.
Inderdaad, het is een valletje, met opzet zo geformuleerd dat men wel tegen moet stemmen. Niemand gaat diplomaten verzoeken om totaal overbodig te gaan melden dat islamkritiek bij ons een recht is. DAT is de motie. De motie is niet dat men tegen islamkritiek is. Maa die nuance gaat - uiteraard - totaal voorbij.
Franker, zelfs mensenrechten zijn niet heilig. Netto resultaat van de motie nul. Overigens zou je dat ook kunnen zien als een reden om de motie wel aan te nemen. Maar dan heb je er nog een dode regel bij.
Beste Landgenoten, ik weet niet of het een valletje is. Een mens heeft het recht kritiek te leveren ook op de islam. Dat die kritiek niet met open armen wordt ontvangen, is iets anders.
Sierstrip | 15-11-18 | 09:52
Ja. maar het is een open deur. Om in Pakistan nog even te gaan melden dat islamkritiek bij ons een recht is. Dat dient geen doel, anders dan zand strooien in de diplomatie, en zelfs dat niet want het dient alleen een PVV doel: "Aantonen" dat links tegen islamkritiek zou zijn (wat niet waar is).
Maar als motie zo geformuleerd is het duidelijk een valstrik.
Beste Landgenoten, bewijs uit het ongerijmde, hineininterpretieren, deze motie zou ik weet niet hoeveel doelen kunnen dienen, waarom net die doelen/redenen van jou?
Sierstrip | 15-11-18 | 10:52
Ik lees in de tekst van de motie dat de PVV diplomaten wil laten verplichten om islamkritiek expliciet te noemen als onderdeel van onze VVMU. Welk doel daarmee gediend zou zijn, is totaal onduidelijk.
TENZIJ dat land specifiek een probleem heeft gemaakt van islamkritiek in ons land (Pakistan?) zou het relevant zijn maar dat beseft eiedere diplomaat ook zonder motie wel. Kortom, waarom wil de PVV een zinloze en nutteloze actie verplicht stellen? De vraag stellen is hem beantwoorden. Daarom heb ik ook zo de schurft aan de PVV.
De SP valt mij hier overigens vies tegen, vraag me af of die onder Roemer ook zo gestemd zou hebben.
CynicalBastard | 15-11-18 | 07:05 | favorietblock
Ja.
zoek.officielebekendmakingen.nl/kst-3...
"[...]verzoekt de regering in woord en daad uit te dragen dat het tegengaan van islamisering geen doelstelling van beleid is,
en gaat over tot de orde van de dag."
Halsema
Cohen
Pechtold
Roemer
Juist, zeer juist.
Islam mag van mij hoor, zolang we het maar niet hoeven te importeren. Als wij ons daar op bezoek moeten aanpassen, ook prima, maar dan wel twee kanten op.
Ik kruip lekker terug onder mijn steen. Ik weiger langer mijzelf op te fokken door dit soort nieuws. Doei Nederland hoe ik je herinner.
Wordt wel druk onder de stenen. Alleen onder mijn steen liggen al 753 woedende witte watjes.,
witte watjes? ben jij z'n vieze bruine dan?
Duidelijk. Dit is stellingname. Nu weten we waar ze voor staan. Dit plaatje ga ik nog lang bewaren en gebruiken in discussies.
Ik wil niet dat Nederland een Islamitisch land wordt. Nu maatregelen nemen regering, het is één minuut voor twaalf!
Ha ha, tis al 1 uur...
Ik heb 't al half 6.
D'r moet echt eens een partij op links komen die wel op komt voor vrijheid van meningsuiting.
Het probleem is dat er een cordon sanitair om de pvv zit. Het maakt niet uit waarmee ze komen, als het woord islam erin voorkomt triggerd dit de linkse partijen en het enige dat ze zien is dat ze in hun media als racistisch bestempeld worden als ze hiervoor stemmen.
Dat ze hier nooit voor gingen was van te voren al duidelijk.
Polarisering maakt dit land onbestuurbaar. Ik denk niet dat voorspelbare domme acties ook maar iemand verder helpen.
D66 Minister Kajsa Ollongren, Binnenlandse zaken en Koninkrijksrelaties
Deze vrouw beschuldigde Baudet van racisme
Ze vergelijkt hem met Fortuyn en Wilders die zich bedienen van uitsluitingsmechanismen .. beiden uitten zich kritisch over de islam
Pim is vermoord, Geert wordt al jarenlang met de dood bedreigd
De islam maakt er geen geheim van wat er met homoseksuelen moet gebeuren
.. maar ze stemt tegen de VvMU als het over islamkritiek gaat
Ze etaleert haar stupiditeit. Hoop niet dat die look de nieuwste verkooptechniek van D’66 is.
Zum kotzen overigens , die Kaag die zich onderdanig inlikt bij die haatbaard . En dat heeft het dan over feminisme.
Wel handig, voor de toekomst en het nageslacht om te weten hoe de partijen hierover dachten anno 2018. Kunnen we die knakkers nog eens mee om de oren slaan, als we met z’n allen zijn verdreven naar Nieuw-Nederland op een hoekje van ijsvrij Groenland of Antarctica en de muzelman het ooit zo trotse noordwestelijke hoekje van Europa heeft bezet en omgetoverd tot een kale woestenij en dreigt ons nieuwe thuis ook in te pikken.
U ziet, ik ben er allemaal niet erg gerust op, allemaal.
Geen zorgen Stormageddon, Groenland ligt nogal wat verder overzee en zal dus ook niet zo gemakkelijk te bereiken zijn met een rubberboot.
@Stormageddon | 15-11-18 | 00:49 En terecht .. maar de meute in Nederland ronkt verder zolang de boodschappenkar maar is gevuld. " gaat u nu allen rustig slapen " ( vrij naar Colijn 1938)
Je zou denken dat het vanzelfsprekend is om gewoon kritiek te kunnen hebben op wat dan ook. Dat erover gestemd moet worden is al triest genoeg.
Gelukkig is de motie aangenomen en mogen we doorgaan met kritiek hebben op de islam.
De volgende motie zou moeten gaan over de PLICHT tot zelfreflectie, maar dat gaat een moeilijke worden. Dat woord bestaat niet in het islamitische vocabulaire.
We zetten stapjes en geen sprongen( jammer genoeg) dat is al heel wat.
Wie bedoelt u? Mohammed is de meest gekozen kindernaam in Londen.
En al jaren in Nederland, reden genoeg om je zorgen te maken.
Ik bedoel niks met deze opluchtende uiting van mijn diepere gevoelens over de Islam. Het lucht gewoon op om Mohammed als een pedofiel te bestempelen, gewoon omdat het kan. Dus is Mohammed een pedofiel. Ali trouwens ook, maar dat terzijde. Ook fijn om te zeggen, maar in de historische context iets minder relevant. Trouwens Ahmed en Sefouane zijn ook allemaal pedofiel. En Amir ook. Nu kan ik lekker gaan slapen.
En hij droeg ook vrouwen kleren... aldus Sahir al-Buqoui 2442... know your enemy!
Tsja, dat is gewoon zo.
Wie zijn pokemon in meisjes van negen steekt, is simpelweg een pedofiel. Geen twijfel mogelijk.
Even voor mij..
Deze motie betekent dat NL-politici (bewindslieden) in het buitenland (indien nodig) kenbaar 'moeten' maken dat 'het het uitten van kritiek op de islam een geaccepteerde vorm van VvMU is'?
.. en sommige partijen zijn daartegen?
Zeg maar: Dat Femmes For Freedom een rechtszaak aanspant tegen de As soennah moskee omdat die 'aanbeveelt om meisjes te besnijden' ..
.... en dat Marianne Thieme de aandacht daarvoor niet onder VvMU vindt vallen?
Opvallend dat de PvdD ook tegen de motie is. Islam en halal slachten lijkt mij nou meteen een stokpaardje voor deze partij. Jammer dat zij denken te moeten leunen op politiek-correcte kiezers en daaraan het dierenwelzijn ondergeschikt maken. Als je tegen halal slachten bent, lever je per definitie kritiek op de islam die dat juist denkt te moeten voorschrijven op basis van wat oude teksten. De PvdD is de weg kwijt.
Kun je zien hoe ziek ze zijn. De zevendagsadventisten verdedigen liever hun religekkies.
Wie zegt dat de PvdA voor halal slachten zou zijn?
Kaag is goed afgericht door de palestijnse heerser waarmee ze is getrouwd; voormalig vice premier onder jawel: ARAFAT.
Arafat.... was dat niet t neefje van de Grand MuftI die Hitler ontmoette en hem vertelde dat dat herplaatsing van de joden zoals de dduitsers tot 1941 voor stonden ook anders kon?
Kan niet iemand in dit forum haar Fotoshoppen... Like a donkey!
Vreselijk om te zien hoe die minister daar onderdanig met gebogen hoofd tegenover een baardman met tulband staat. Het lijkt wel of ze net 50 zweepslagen heeft gekregen, waardoor haar hoofddoek wat raar zit. Voel plaatsvervangende vernedering. Ook een slecht voorbeeld voor de geemancipeerde Nederlandse vrouw.
Inwendige zweepslagen denk ik, ze staat er nog niet helemaal fris bij.
De PvvD komt dus alleen nog op voor een speciale soort achterlijke varkens. Weten we dat ook weer!
De dierenpartij is niks anders dan een clubje infantiele extreemlinkse wappies. Wat had je dan verwacht?
Van de SP en PvdD vind ik dit wel een tegenvaller.
Beiden extreemlinks, dus gestoord. Geen verrassing.
Sp was vroeger anti islam.
"(...) bij werkbezoeken in het buitenland"
Daar het woord buitenland staat zal het mij - plat geschreven - een bout roesten dat links tegen heeft gestemd immers hoe het in het buitenland reilt en zeilt is aan die landen zolang het hier maar goed zit.
Ik ga er vanuit dat dit ook het gedachtegang is van de linkse partijen. Gewoonweg niet bemoeien met het beleid van andere landen tenzij zij ons willen bezetten.
Mijn stem gaat dus gewoon naar SP voor een sociaal en eerlijk land zonder uitbuiterij door de neoliberalen.
Naieve dwaas.
De SP valt mij hier overigens vies tegen, vraag me af of die onder Roemer ook zo gestemd zou hebben.
FC Capitulatie met hun van de vijfde colonne geleende flutspits (denk) hebben zich kenbaar gemaakt, die denken er "thuis" net zo over.
Hun eigen verworvenheden (vvmu, democratische inspraak voor iedereen, vrouwenrechten) in het voorbijgaan verkwanselend. Het lijkt ook een linkse ziekte: heel hard "progressief" gaan doen met vrijheden en inzichten waar anderen hard voor vochten en zodra er wéér voor geknokt moet worden, inzakken als de ruggegraatloze slappe puddingen die ze zijn. Voor een spookwezen uit het oosten en dier geloofsfanatici, ditmaal.
Kijk aan, weer een PVV-motie aangenomen. Dat zogenaamde cordon sanitaire bestaat dus gewoon niet. Tijd voor de PVV om de Calimero-houding te laten varen.
Wel handig..
Nu weet ik waar ik absoluut niet op moet stemmen de volgende keer...
Het lijkt of Saudi-Arabië de hele linkse politiek in z'n broekzak heeft zitten. Kan daar geen onderzoek naar gedaan worden?
Daar heeft Saudi-Arabië niet eens om gevraagd, moet je nagaan.
Daar staat dan je dhimmie minister... tragisch
Het ziet er niet uit inderdaad, het is net Eucalipta. Dit is kennelijk wat D66 wil.
Ze Gaan op de knieen voor die baardmannen ! alles voor de olie! minister staat erbij als standbeeld ! onderdanig voor die moorddadige baardaap !
Partij van Thieme ook tegen. Achterbaksheid ten top. Puur alleen om zieltjes in die hoek te werven, terwijl als er ergens beesten goed afgeslacht worden...
Onvoorstelbaar weer.
Leuk hoor zo'n motie. Maar laten we niet opeens denken dat wij echte vrijheid van meningsuiting hebben. Vraag maar aan Greet.
Een motie van de PVV over de islam die aangenomen wordt? Moet niet veel gekker worden.
Links knielt ook met de kont omhoog naar het Westen. Zonder rechtse meerderheid geen toekomst voor Nederland /Europa
Ik heb het altijd al geroepen. Die linkse wind die momenteel door het Westen waait is de ondergang van het vrije Westen.
Links heeft allang geen meerderheid meer. Nu alleen wachten tot de kiezers door hebben dat de VVD van nu eigenlijk ook gewoon links is.
De VVD is niet links maar wel verraderlijk..
Slinks dus !
Links jankt in debatten altijd ""Wat bedoelt u dan met islamisering, kunt u dat concreet aanwijzen en benoemen?""
Nou dit dus. De poging van links om islamkritiek geen onderdeel te laten zijn van de VvMU, zodat de islamkritiek niet meer juridisch gedekt wordt, dus minder vrijuit kunnen spreken over de aard en de plek van de islam in deze samenleving.
Bovenstaand voorbeeld/uitslag van het stemgedrag geeft in een notendop aan welke partijen geen enkele meerwaarde vertegenwoordigen voor de BV Nederland en het merendeel van haar autochtone burgers.
Verwijdering van deze partijen uit de politieke arena mag 'ogen' als een klein begin, het is desalniettemin een absolute must wil men dit land uiteindelijk weer op 'de rails' krijgen.
Morgen even motie indienen dat kritiek op Christendom een mensenrecht is. Ben benieuwd of links dan ook zo consistent zal stemmen.
Dit is een echte cultuurmarxist. De haat en racisme tegen de autochtone Nederlander spat er inderdaad vanaf, een beetje gemaskeerd met de schijn van bezorgdheid en progressiviteit. Vrij ziek inderdaad
Wat valt dat tegen van de Partij van de Dieren... heb ooit nog op ze gestemd...
Kritiek op ritueel slachten is toch ook islamkritiek. Ik vind elk geloof belachelijk en mag van mij zo belachelijk mogelijk gemaakt worden maar de islam bungelt van alle geloven toch helemaal onderaan. Vraag me vaak af of het geen enge sekte is ipv een geloof.
Je zult versteld staan dat hoeveel mensen denken dat de bijbel net zo 'erg' is als de koran of hadid.(99,99% van de gevallen een bekentenis dat ze beiden niet hebben gelezen)
Mohammed was een krijgsheer, Die vele legers aanvoerde, en steden en landen veroverden en zijn vijanden in het vuur gooide. En kleine meisjes neukte.
Jezus.... lang verhaal kort.. was daar allemaal niet zo van. 'keer de andere wang', 'de meken zullen de aarde erven' enzo.
PvD gestemd? Eerlijk van je maar een gevaarlijke partij mn beste... is gewoon mengelmoes van d66 en GLinks met extra thema Dieren. Overigens elk geloof belachelijk... plaats je dus mensen van CU/SGP en in mindere mate CDA Die allen voor hebben gestemd op 1 lijn met Islam... we moeten dat niet doen... we hebben ze (gristenen) hard nodig zie ook deze motie
Op één zinnetje re: ook bij orthodoxe joden is ritueel slachten gangbaar.
Natuurlijk is het een enge sekte. Een héél enge sekte zelfs.
ja-nee-misschien | 14-11-18 | 21:02
Kan er geen hout van bakken, waar wil je heen?
Ja maarrr dit is helemaal niet inclusief.
De islam moet verboden worden....
Ja maar, vrijheid van godsdienst...
Definieer godsdienst...
Islam is meer een (fascistische) politieke ideologie dan dat het een religie is.
Het verraad van links duidelijk. En Asscher steunde nog wel het manifest van Vrij Links van Eddy Terstal c.s. Nou dus eigenlijk niet. Eigenlijk steunt Asscher dus een partriarchale oerconservatieve achterlijke cultuur. Evenals de SP, die tegen Terstal gezegd hadden dat de ideeën van Vrij Links allang onderdeel zijn van het gedachtengoed van de SP ('OK, dat zit dus goed.'). Nou, mooi niet dus! Leugenaars, leugenachtige linkse verraders! Maar ze hebben wel lekker verloren: de motie is aangenomen. Daar drink ik op.
Huiver: politiek.tpo.nl/2016/03/27/zo-woont-a...
Islam is:
-Religie gebaseerd op de Koran
-Juridische systeem gebaseerd op de sharia
-Staatsvorm gebaseerd op een theocratie
Blijkbaar is dat bij een aantal partijen in de 2e Kamer nog niet doorgedrongen.
Zucht.. Mensen met hun 'rechten'...
"Rechten" = "Ik adem daarom ben je mij iets verschuldigd"
Wat we een beetje lijken te vergeten in dit verhaal is dat die goederen/diensten toch eerst door iemand geproduceerd of geleverd moeten worden... En als dat een 'recht' is.. Dan betekent dat je dit dus onder dwang zult moeten doen..
Als je vind dat mensen 'recht' hebben op zorg... betaal zelf hun zorg.
Ajs je vind dat mensen 'recht' hebben op onderdak... bouw zelf hun huizen.
Als je vind dat mensen 'recht' hebben op onderwijs... betaal zelf hun educatie.
Maar alsjeblieft mensen, blijf uit mijn portemonnee terwijl je een pistool op mijn hoofd zet onder het mom van 'rechten'.
Als je echt zo hard wilt deugen.. Geef aan de armen, Zet zelf je deuren open voor asielzoekers.. geef aan goede doelen of begin er één.
"RECHT"
ik lees een boekje dus dat is de waarheid...
Het wordt eens tijd voor 'De Universele Verklaring van de Plichten van de Mens'.
Heel links stemt tegen een onzinnige motie. Had rechts ook moeten doen. Maar ja. Symboolpolitiek voor de bühne. Wat een verkwisting van belastinggeld.
Linkse trol ben je.
Ja, ik kan mij zo voorstellen dat, als het aan jou lag jouw geliefde VVD ook tegen de vrijheid van meningsuiting zou stemmen. je hebt iets met meningen van andersdenkenden.
Linkse Slet... Korea / Links / Communisme / geen vrijheid / honger / klote leven / etc.
(K ga ff uit van N-K )
Touche Roadblock... VVD kon niet tegen stemmen maar hadden ze wel gewild ben ik bang
Als de motie onzinnig is, want open deur, dan had links ook net zo goed voor kunnen stemmen. Maar het feit dat ze dit niet deden toont aan dat linkse partijen kruipen voor een fascistische ideologie als de islam. Voor mij is dat geen verrassing, maar voor jou misschien wel. In die zin is het belastinggeld misschien toch nog een beetje nuttig besteedt!
Dan weten we gelijk waar al onze vrijheden die we met elkaar verworven hebben na heel veel strijd en mensenlevens waard is bij links.
Niet vaak zo'n "weg met ons" onverschilligheid meegemaakt.
Die pro islam partijen hebben dus in feite niets met dit land.
Of zou het komen doordat het een PVV motie is waar gewoon schouderophalend tegen wordt gestemd. Dat zou alle alarmbellen moeten laten rinkelen. Niet wat er staat is fout, maar de man die erachter zit.... Hoe bekrompen van geest moet je dan niet zijn..... Je land en je volk lachend laten opblazen, maar je hebt in ieder geval geen steun gegeven aan diegene die het wil voorkomen.... Wie op de islam terreur ondersteunende partijen stemt moet eens na gaan denken over de toekomst van dit land. Ik zou daartegen willen zeggen: Boek eens een vakantie naar Pakistan, Saoedi Arabie, Iran,... om alvast in de sfeer te komen welke kant je met dit land op wil gaan.
De collaborateurs doen steeds minder moeite om te verhullen waar hun loyaliteit werkelijk ligt.
Socialisten en moslims waren ook goede vriendjes in '40 -' 45.
Nee hoor.
De Koreaanse Slet | 14-11-18 | 20:42
https://likud.nl/2018/03/moslims-en-nazis-zijn-natuurlijke-bondgenoten/
ja hoor
Echt wel!
Dat idee van Joden echt opruimen was de Mufti van Turkije geloof ik. Hitler vond het een goed idee.
De Koreaanse Slet | 14-11-18 | 20:42 |
Zal ik nog even weer wat foto's laten zien van de Groot-Moefti van Jerusalem met Himmler en Adolf? De foto waar hij de door hem opgerichte moslim ss loopt te inspecteren? Je zegt het maar hoor DKS- we hebben deze discussie al eens eerder gehad.
Nou en of... Met name Himmler was een groot bewonderaar en kon ook over een eigen moslim brigade beschikken de "13th Waffen Mountain Division of the SS Handschar"
Pierre Lebon
Klopt. Maar vochten ook moslims aan de kant van geallieerden. Vraag maar aan Italianen. Oké slecht voorbeeld, maar toch ook weer niet.
EmilioEsteves | 14-11-18 | 20:50 |
Je hebt het over de Groot Moefti van Jerusalem Amin al-Hoesseini, en wat je zegt is niet aangetoond.
Wel is aangetoond dat de Groot Moefti aan Hitler gevraagd heeft, om bij verdere expansie in het verre oosten te helpen het Jodenvraagstuk daar ook op te lossen. Hij zou dan als tegenprestatie een Moslim SS divisie ter beschikking stellen wat ook gebeurt is. Zie de 13. Waffen-Gebirgs-Division der SS Handschar (kroatische Nr. 1).
www.youtube.com/watch?time_continue=5...
Hollende_Kleurling | 14-11-18 | 20:57 |
Oh je bedoelt die marokkaanse troepen bij monte cassino waar het woord Marocchinate(Groepsverkrachting) vandaan gekomen is?
en.wikipedia.org/wiki/Marocchinate
Roadblock
Ja, die hangjongeren bedoel ik
DKS.... jammer dit
Dit kun je dan wel weer op twee manieren bekijken, afhankelijk van hoe hoog je de noodzaak acht. Je kunt beredeneren dat islamkritiek hoe dan ook onder vhm valt, en dus een aparte motie niet nodig is. Aan de andere kant kun je dat ook lafjes als excuus gebruiken, om zo de policor circlejerk niet voor het hoofd te stoten.
Ik lees verder niks maar pvdd stemt tegen de motie- de Roon? Onverdoofd slachten is oke ole.
Next!
Bevestigd word weer dat D66 een (cultuur)marxistische partij is en geen liberale. Van de Partij vd Dieren vind ik de stemming wel consistent en in lijn met beginselen.
En het gaat ineens hard: hoe ziet Nederland er over een paar jaar uit?
Goed om te weten dat de partij waar ik op stemDe zijn ware aard laat zien. Die zijn mijn stem kwijt nu.
Denk?
halfvolle glas | 14-11-18 | 20:13
bezint eer ge begint
ik vraag mij werkelijk af, al diegene die voor gestemd hebben, hebben die alle zich ook maar een klein beetje verdiept in de materie waarover gestemd is?
ik heb het geloof in de politiek allang verloren, het kan toch niet zo zijn dat in elke partij, die pro heeft gestemd, geen enkele stemmer bij zit met enig kritiek
"ik heb het geloof in de politiek allang verloren,"
#MeToo
normaal zou ik zeggen, laten we samen een kopje thee drinken, ik laat het bij champagne, gevuld met een blaadje varkens extract, gewoon voor de zekerheid
En nu maar hopen dat ik een moslim ben en een armlengte afstand houd vanwege alcohol en een blaadje varkensextract?
Excuus, en daarbij, geen enkele twijfel over uw instelling, anders had u elke kaart getrokken
Het blijven een stelletje onrealistische appeasers.
Dat is een verschil tussen rationeel iets beschouwen of iets op gevoel als een dingetje duiden dat je maar beter niet zou moeten doen.
Vraag is echter wat je met je VvMU aanmoet als je het over mensenrechten hebt in een moslimland.
Maar goed, het maakt allemaal niet zo veel uit. De kans dat Siegheil Kaag deze motie ook gaat uitvoeren, acht ik nul.
De dierenpoespartij moet nu overigens ook niet meer zeuren over beestachtige islamgebruiken zoals onverdoofd slachten.
Spijker kop
Links is dus ook voor jodenhaat en homohaat. Ik hoop dat kiezers dat niet vergeten (straks stemmen alle homo's weer lekker links).
Nuance is nu eenmaal niet stijlloos. Dus Rutte is een snode rode.
In veel moslimlanden staat de doodstraf op islamkritiek. Zoals dat bij fascistische leefsystemen altijd het geval is.
De Partij voor de Dieren is tegen islamkritiek en daarmee is het met de geloofwaardigheid van deze hypocriete struisvogels definitief afgelopen. Ook zij heulen mee met het grootste gevaar voor de vrije wereld. Onthoud dat opdat we niet vergeten.
Diep, diep treurig dat een eenvoudige (idealerwijs onnodige) herbevestiging
van een democratisch recht niet op de steun kan rekenen van een flink deel
van de *kuch* serieuze democratische politike partijen van NL.
(naast DENK dus).
.
En ja, deze motie was *wel* nodig, want in Pakistan bv ben je je leven niet zeker
als vermeende islam criticus. En in veel andere landen is het niet veel beter.
.
Echt diep, diep treurig. Ga je schamen, hef jezelf op.
En hup FVD!
PS En heel jammer van de PvdD.
All animals are *not* equal, blijkbaar.
En hup PVV!
Denk dat er tegen de motie is gestemd omdat kritiek tegen iets of bijvoorbeeld de Islam al gewoon een recht is, dan is het overbodig om er een mensenrecht van te maken. Zinloze prul van een motie dus.
Nee man. Links is ook voor vervuilende steenkoolcentrales omdat schone kernenergie eng is verklaard door links. superkromme spagaat.
Links is toch de afkorting van Leven In Narcistisch Klein Schedeltje.
Ah, dat wist ik nog niet.
Van de SP valt het me tegen. Ik dacht dat daar toch nog enige gezonde opvattingen rondwaarden voor wat betreft de multiculturariteit. Die zijn dus inmiddels allemaal vertrokken.
SP wil eindelijk eens meeregeren en Roemert sloeg al policor taal uit (stemde mee met motie Halalsema/Penthouse tegen het benoemen van islamisering) maar het kartel sluit ze om een of andere reden nog altijd uit. Misschien uit rancune met name bij de PvdA.
Definitief afgeserveerd dat sosjalitisch gepeupel, samen met splinterpartijzusje PvdAndermans geld uitgeven.
Dat Denk tegenstemt, dat verwacht je toch niet....
De enige partij van de tegenstemmers, waar ik nog wél een greintje respect voor kan opbrengen.
Inderdaad, je kan ze moeilijk beschuldigen van volksverraad.
Partij van de Dieren? Vraag me af wat ze met de homo hanen voorhebben.
De links-mensch zal als laatste beseffen dat hij ook aan de beurt is als hij iedereen voor hem onder de bus heeft gegooid.
Ben benieuwd hoe links-menschen gaan reageren wanneer het hun eigen geliefden zijn die omkomen bij een islamitische aanslag.
Ze kunnen niet boos worden, want ze willen niets negatiefs over die islam zeggen.
Maar je kan ook weer niet staan te juichen, want het gaat om je geliefden die net zijn geplet door die vrachtwagen.
Lijkt me nog best een lastig dilemma voor de links-mensch.
Islam is geen religie. Het is een onderdrukkingshandleiding met instructies om zoveel mogelijk mensen het leven zuur te maken. Ik kots erop
Top motie, maakt duidelijk welke partijen de islam boven de vrijheid van meningsuiting stellen. Gelukkig een minderheid. Goede stemwijzer ook.
Exact. Goede lakmoesproef.
Hoe dan ook. Bij de eerst volgende verkiezingen gaat er toch weer massaal GL en D'66 gestemd worden.
Nou nee, VVD.
Kuif probeert weer grappig uit de hoek te komen. Leuk man!
@kuifje Demofoben666 wordt leeggezogen (letterlijk) door de Jessias. Overgebleven ambtenaren gaan weer terug naar het warme bad van de PvdArmoe. Maar (s)linkse kiezers gaan echt niet naar de VVD. Die moet het hebben van teleurgestelde provincialen in het CDA. Want conservatieven, nationalisten en boze witte verdreven medelanders gaan naar PVV/FvD.
Volgens peilingen levert VVD momenteel anders aardig in, onder andere aan SP en zelfs de PvdA. Ook aan Thierry, overigens.
Waarschijnlijk doordat de deugdelijk geindoctrineerden, die tijdens de komende verkiezingen net 18 zijn, dan ook gaan stemmen. Of niet, want lopen!, naar stemhokje?, 1 staafje?, op 1 mal stukje dinges plaatsen?
Vvd is voor belastingverhoging van de 6% btw. Links is tegen belastingverhoging. Vvd is linkser dan de paus/ Joop den Uijl.
Een land waarin je geen kritiek mag hebben op een (fantasie) god maar wel roeptoeteren doet dat vrijheid van meningsuiting het grootste goed is.
SP, DENK, PvdA, GroenLinks, D66 en PvdD allemaal tegen kritiek op de islam.
Mooi overzichtje van het stem gedrag van betreffende partijen.
Hypocriet? Onkunde? Of gewoon om de tegenpartijen dwars te zitten?
Kritiek op de islam mag niet?
De islam? Soennieten? Wahabieten? IS/Daesh? Sjiieten?
Mag je dan kritiek hebben op bijvoorbeeld IS/Daesh?
Allemaal hebben ze het 1e vingertje in de lucht dat zij gelijk hebben qua uitleg.
Nou... Ga onderling maar bakkeleien over het juiste lettertype van de koran.
Maar ja, de ongelovigen / andere geloven hè.. daar zijn ze het dan wel over eens.
Kritiek mag niet? Stelletje dwazen.
Gelukkig zijn er ook denkers en echte journos
verenoflood.nu/pallywood-of-het-perman...
De maskers vallen af- Het wordt duidelijk van wie wij niets te verwachten hebben, als het gaat tussen de religion of peace en de rest van Nederland.
Van de partij van de dieren valt mij dit weer vies tegen.
De frontlinie van de aanstaande burgeroorlog heeft zich met deze motie scherp afgetekend!
Tja, en bij TK2021 wandelen de uvameisjes weer blind achter mooiboy klaver aan. Altijd een dikke bek als het gaat om vrijheid van meningsuiting, maar conform stemmen, ho maar.
We gaan vooruit: de motie is aangenomen. En weer zien we duidelijk waar de waterscheiding loopt tussen degenen die onze cultuur willen verdedigen en die zich willen overgeven.
Maar nog altijd geldt de motie Halsema: Dat het voorkómen van de islamisering van Nederland geen beleid van de regering mag zijn. En daar stemden destijds alle fracties voor, behalve PVV en SGP! FvD bestond nog niet.
Ik ben zo benieuwd naar het gezicht van Halsema wanneer ze voor het tribunaal staat en haar vonnis aanhoort.
Ik vind het een beetje een zinloze motie, want het is toch wel redelijk een open deur. Je kan er niks op tegen hebben lijkt mij, dus logisch dat ie is aangenomen. Dat links niet zo veel op heeft met vrijheid van meningsuitting wisten we ook al.
Kennelijk geen open deur want (s)links + team Erdogan stemde tegen. Motie was gewoon verworpen ware het niet dat de VVD en het CDA geheel buiten karakter voor stemden.
Misschien hadden deze partijen een moment van verstandsverbijstering of zo. Of de stalorders vanuit Brussel/Berlijn waren nog niet aangekomen.
De Linkse partijen zijn mijn stem in ieder geval kwijt. (vorige keer dus gestemd op een linkse partij) maar dit is nu voorbij. Daarom ook directere democratie zodat dit soort dingen niet in het midden blijven van ja je stemde op ons dus wij praten voor jou. Terwijl je niet weet waarom ik op jou partij stemde. Dit is schadelijk blijkt maar weer.
Vrijheid van meningsuiting dat is zo facistisch
Alsof gewone mensen kunnen denken en een mening kunnen hebben.
Daarom zijn er linkse partijen die dat voor de menschen doen.
En wie dat niet wil moet deaud
Veel partijen stemmen gewoon tegen moties van de PVV, omdat het de PVV is. Al is het nog zo'n goed idee.
Geeft slechts het kleuter niveau aan, wat betreft die partijen.
Ik vind het wel een beetje een open deur intrappen, deze motie. Natuurlijk is islamkritiek een mensenrecht! Sterker nog: het is eigenlijk gewoon je morele plicht als weldenkend mens: islamkritiek.
Maar goed, als je daar op bezoek bent in zo'n achterlijk moslimland, dan moet je je natuurlijk wel een beetje op de vlakte houden. Zolang daar nog aardolie in de grond zit, moeten we ze een beetje te vriend houden.
Langzaam maar zeker zal je ontdekken dat het zo'n open deur nog niet is...
Kennelijk denken allerlei mongeaulen in de tweede kamer daar anders over.
Is helemaal waar. Maar is toch wel tekenend (maar niet verrassend) hoe linkse partijen in ons land kruipen voor de islam.
Wacht maar totdat het hier ook strafbaar wordt.
Alle partijen die hier tegen gestemd hebben, zijn compleet ziek in het hoofd.
je zou maar aanhanger zijn van het atheïsme, boom gelijk je mond gesnoerd..
Links is verworden tot Anti-sociaal!!
Links was nooit "sociaal". Marxisme is niet "sociaal". Marxisme is intolerantie jegens andersdenkenden en volledig totalitair. Marxisme geloof in een 1-partij samenleving waar aparatchiks van deze partij zich als Orwelliaanse varkens laven aan weelde en exces terwijl het proletariaat in de modder wegkwijnd en moet werken voor de varkens.
Nooit begrepen waarom marxisme nog zoveel aanhang geniet (onder plebejers) sinds de val van de muur.
Vandaar dat ik ook pleit voor écht links! Oftewel een zekere mate van gezond socialisme, rekening houdend met de noden van de 'gewone man' gelardeerd met een subtiel toefje vaderlandsliefde (noem het nationalisme voor mijn part).
Die linkse jostis redeneren als volgt: 99.9789% van de moslims is gekleurd dus is islamkritiek automatisch racistisch
Die redeneren PVV idee, dus tegen.
Wat is het probleem? De motie is toch aangenomen? Nu is het de vraag of er daadwerkelijk wat mee gebeurt of niet. Een aangenomen motie kan ook niet-uitgevoerd worden.
Wat denk je zelf dat hier het probleem is? Doe eens een gok. Ik zal je een beetje op weg helpen. Waarom staan de tegenstemmers wel op hun achterste ‘ vrijheid van meningsuiting benen’ denk je wanneer een paar Friesen Sylvana en hun whitey helpers tegenhouden om te protesteren tegen de zwarte knecht van de Sint?
Ik vind het beangstigend dat zoveel politieke partijen blijkbaar in hun broek poepen voor hun moslimaanhang.
Wat een symbolische motie. Moet de minister van Buitenlandse Zaken nu bij elke ontmoeting met een ambtsgenoot uit een islamitisch land zijn wijsvinger opsteken en uitleggen wat vrijheid van meningsuiting is? En welk probleem denkt de PVV daarmee op te lossen?
Het maakt in ieder geval helder hoe achterlijk sommige partijen in ons land denken, dus de motie heeft alleen op dat gebied al z'n nut bewezen.
Ja dat moet inderdaad.
U vindt dat islamkritiek niet onder de VVMu valt?
Nee, maar de VVD die bijvoorbeeld vóór heeft gestemd, heeft het meeste boter op zijn hoofd, Als er morgen overlegd moet worden met Saudi-Arabië t.g.v. Shell wordt dat vanzelfsprekend geregeld, waarbij de VVMu zeker niet ter sprake zal komen. Hoe dan ook, volgens mij zijn 99% van 18.000 moties op jaarbasis puur symbolisch.
Ik vind het zo moeilijk tegenwoordig. Ik ben 100% voor vrijheid van meninsuiting en heb een schijthekel aan alle religie en dus daar heel rechts in. Maar ik heb ook een hekel aan het zakkenvullen van bedrijven ten koste van de gewone man, ik hou van eerlijke verdeling. Wat dat betreft ben ik links. waar moet je dan toch op stemmen.
Ontluisterend, ze zijn wel een eind afgedreven zeg van de jaren 60 en 70 toen al die sneue deugkezen hun voorgangers zich afzetten tegen het godsdienstig milieu waarin ze opgegroeid waren.
Dat ze zich vervolgens het gedrag van de dominees toe-eigenden en vanuit een misplaatst moreel superioriteitsgevoel met het opgeheven vingertje de les gingen lezen was bij tijd en wijle knap irritant.
Dat men nu inmiddels zover is dat kritiek op een allesverstikkende en geweldadige godsdienst /ideologie als onwenselijk wordt beschouwd moet als waarschuwing voor ons allen gelden, is ongehoord en niet verklaarbaar.
De tijden van Theodoor Holman's christenhonden is niet meer aan ze besteed.
El Kaag ,gelijk een penguin van professor Lupardi, een haatbaard uit Iran proberen te pleasen is blaartrekkend.
Precies. De zogenaamde idealisten zijn nu zelf machtsgeile regenten geworden. Reken af met dat volk.
Het is dan ook een debiele motie. Maar wat was er ook anders te verwachten van deze cabaretpartij?
Motie heeft het wél gehaald.
Als je 'verwachtingen' hebt ben je per definitie bevooroordeeld cq. mentaal ingekaderd, en derhalve reddeloos verloren in iedere vorm van leerproces middels open discussie. Dat is nou precies het probleem waar links alsmaar over struikelt.
Dutchbeaurouge | 14-11-18 | 19:50
Wat denk jij wat voor weer het wordt morgen?
Wat is er fout aan die motie, SB?
Inferior Bastard was een betere nick.
Ik wil nog wel eens herhalen dat je het eerste stuk van je nick beter kan veranderen?
Want als je niet snapt waarom deze motie wordt ingediend- mis er toch een paar.
Lul met vingers. Lees even; Goed van de vvd Kuivemans. Bedankt! Dus je mag van je partij islamkritiek leveren. Zet je het op de agenda van het volgende trollenoverleg? Ardbeg, DKS, Berbaar, botbot, die mps Drent en jezelf natuurlijk.
ristretto | 14-11-18 | 19:52 |
Ja maar De Roon jongen, als je het zo voorlegt kon je deze uitkomst verwachten.. Alsof dit dus nodig was qua Kamerkosten ? Qua letterlijke voorleg, kun je ook niet elke keer bij elke verwijzing een discussie starten. Gewoon praktisch niet. Daarnaast worden mensenrechten ook door niet-islamisten geschonden ? Wat moet ik hiermee, De Roon? En passant vermoed ik nog dat gs meer kroontjes op rechts dan op links slijt :-)
Prima investering. Met exact de meest foute partijen in een goed overzichtje met een rood bolletje gemarkeerd. Dit mag best wel gezien worden door demense.
Wel verrassend van de VVD, die staat anders toch ook vaak aan de verkeerde kant opgesteld.
Pssst. De motie is aangenomen. En daarbij, het is gewoon een goede en terechte motie.
Het is sowieso goed, om van te voren te weten wie mee gaat stemmen, bij een motie om islamkritiek strafbaar te stellen....
De motie is zwakzinnig. Klote parlement. Allemaal een eikeltjespyjama.
Zelfs hier in eigen land vinden deze partijen dat kritiek op de Islam "not done" is. Met uitzondering misschien van de SP.
OT: Geenstijl is geblocked door de Franse Munt door toedoen van Sleeping Giants, een organisatie die haatsites van het web probeert te flikkeren.
twitter.com/slpng_giants_fr/status/10...
Aaaah, wat nobel. Een heus Frans muntenmuseumpje!
Vreemde motie. "... om tijdens bilaterale gesprekken met islamitische landen, wanneer het thema mensenrechten aan de orde komt, duidelijk te maken dat islamkritiek onlosmakelijk verbonden is met de vrijheid van meningsuiting". Dat is toch een vreselijk vreemde zin of ... ? En waarom alleen als het thema mensenrechten aan de orde komt? Waarom niet ook tijdens een gezellig praatje over het weer?
Nu is het geite(n)paadje van Rutte natuurlijk weer dat de mensenrechten nauwelijks nog aan de orde hoeven te komen, ook weer opgelost.
Ik vraag me af of deze motie waarde gaat hebben in toekomstige procedures over 'discriminatie' richting muzelmannen.
Wanneer zal Geert zijn knopen tellen en met pensioen naar murica ?
En ja hoor, we gaan weer allemaal los hier op GS (incl. ikzelf) vanachter ons toetsenbord. Iedereen blijft lekker op zn krent zitten thuis dus er gaat heus niks veranderen, behalve in je dromen dan misschien. Het zou wel iets uitmaken als het Binnenhof met 100.000 man wordt afgebroken maar daar zijn wij allemaal veel te laf voor. En die 13 demonstranten van Pegida gaat het ook al niet lukken op straat. Maar goed, we hebben wel weer een avondje online tijdverdrijf hier, dat dan weer wel.
Wij weten hier op GS niet van elkaar wat we verder in het leven doen en laten. En dat is maar beter ook, denk ik. Dus ja, veronderstellen dat wij allemaal op onze krent zitten getuigt van vooringenomenheid.
Ik stem PVV en heb al meerdere mensen overtuigd dat ook te doen. Wat stelt u verder voor?
Ik heb op de Hiddemeister gestemd maar voel me niet gelieerd laat staan aangetrokken tot Pegida.
De nationalistische bewegingen zijn geen allianties. De globalistische alliantie is een wel een monsterverbond. Vandaar dat Groen(s)Links, SP en Partij van de Armoe een alliantie hebben gesloten met de moslimbroeders. Terwijl ze ideologisch gezien elkaar haten.
Dat is het verschil. Zij zijn doorgaans met meer terwijl hun tegenstanders verdeeld zijn. Maar kennelijk niet vandaag.
Stel dat ik van een vriend gehoord had, dat die wel wat meer wilde doen dan achter het toetsenbord zitten, en meelopen in demonstraties. Denkt u dat ik dan zo imbeciel was om u dat hier te vertellen? U kunt wel een agent provocateur van de AIVD zijn, die mijn vriend dan wapentraining gaat geven met onklaar gemaakte wapens, als mijn vriend die training uberhaupt nodig zou hebben.
Voelt u?
Wist u - inclusief de reaguurders hierboven - dat afgelopen zondag in Bulgarije toegangs- en uitgangswegen naar alle 'grote' steden waren afgesloten wegens protest tegen verhoogde brandstofprijzen? Neen dus. Zo simpel is het. En zonder 240 uur taakstraf. Gewooon, simpelweg omdat het mag, demonstreren tegen de overheid. En effect zal het -kunnen- hebben. Dat had het een aantal jaar geleden ook toen de socialisten aan de macht waren.
Nederlanders - én meelezende Belgen - gaan liever naar Tomorrowland.
Tja.
Oost_Europa snapt het nog, en gaat over tot actie.
De koopman en de dominee...
Ik kies voor koopman: wat ze in die griebuslanden van ze doen moeten ze zelf maar weten dan. Zolang ze het híer maar niet komen doen. En daar wringt de schoen....
Ruik jij de spruitjenswalm ook die uit deze motie dampt?
Die wordt de laatste tijd een beetje overvleugeld door zo'n nare intolerante couscous lucht.
Oké LOL. Maar serieus, lees de motie nog eens. Typisch NL-ophef in glas water
Precies wat ik dacht: Het zijn een stel achterlijken, maar als je er op bezoek bent dan is dat meestal voor de handel, en dus dan moet je gewoon je bek houden. Denk wat je wil (achterlijke theedoek geitenneukers!) maar hou het lekker voor je.
Hee, het is hun land. Als zij lekker terug willen in de tijd dan moeten ze dat lekker zelf weten.
Heeft onze diplomaat persoonsbeveiliging als deze het consulaat inloopt?
Nooit meer Pvdd!!!
Precies wat ik wilde opschrijven. De Dierenpoes heeft voor mij definitief afgedaan. Nooit gedacht dat zij zo'n appeaser zou zijn. Althans haar tijdelijke vervangster. Wat een k*tpartij is het geworden !
Volgens mij stemmen mensen alleen op deze partij omdat ze het beter willen hebben voor de dieren en niet vanwege andere mogelijke standpunten. Het is een one-issue partij die zich eigenlijk bij het gros van de stemmingen van stemming moet onthouden
Hoewel ik niet op haar stem, blijf ik toch een zwak houden voor De Dierenpoes.
Die grote ogen... Vooral als je haar vertelt dat je net tien kilo plofkip in de vriezer hebt gestopt omdat 'ie in de bonus was...
Buig teef, buig!
Wat een tenenkrommende onderdanigheid.
Dat vertegenwoordigt dan Nederland. Maar die nare mijnheer Poeting is fout, want hij is zo gemeen tegen homo's...
Wie is dat mens met dat gordijn over de kop?.
Zegt meer dan genoeg..... Men houd een heilig handje boven de islam..
Schijnbaar hebben deze mensen geen idee, wat er in de boeken van hun staat, over het discrimineren van anders gelovigen, de bizarre manieren van afslachten van anders gelovigen, en nog veel meer, juist dingen die totaal niet samen gaan met democratie en vrijheid van meningsuiting.
En als deze dingen ter sprake komen... had men het liefste dat men zwijgt.
Ik mag toch gaarne christenen op de hak nemen, sterker nog ik mag gaarne iedere religie op de hak nemen omdat er nog geen 1 religie is geweest die ook maar iets goeds heeft bijgedragen. En al helemaal de Islam niet.
Nu mogen van mij religieuzen mij ook op de hak nemen, sterker nog ze hebben mensen zoals mij eeuwen lang vervolgd en vermoord. Laten we rusten, het verleden is het verleden. Maar in een open democratie moet kritiek op eenieders standpunten mogelijk zijn.
Dus zijn SP/PvdD/D66/GL/PvdA nu helemaal knettergek geworden?
Dat Denk knettergek is wisten we al.
Het is mijn en ons recht om kritiek te hebben op iedere religie, iedere levensovertuiging, iedere politieke stroming. En daarvoor hoef ik geen gelijk te hebben want de waarheid kent zovele geluiden. Nee het recht om een standpunt in te nemen is de kern van een moderne democratie.
De motie ging niet over of Zapata wel of geen kritiek op de islam mag uiten.
De motie gaat er over of er een verband gelegd mag worden tussen islam en mensenrechten. Dus of vertegenwoordigers van het Nederlandse volk bij andere wel Islamitische landen kritiek mogen uiten op mensenrechtensituaties die niet juist zijn vanwege de islam.
Aangezien ik onderdeel uitmaak van dat Nederlandse volk en diegene die kritiek wel of niet kan uiten mij vertegenwoordigd gaat het wel degelijk over Zapata en zijn recht om kritiek op de islam te hebben.
"omdat er nog geen 1 religie is geweest die ook maar iets goeds heeft bijgedragen"
Dan moet je eerst meer leren en dan goed nadenken voordat je weer iets doms zegt.
Dutchbeaurouge.
Probeer het eens zonder een ad hominem en leg eens uit welke religie dan wel iets goeds heeft voortgebracht?
Zapata10 | 14-11-18 | 19:34
Nee. De motie zegt dat; áls er bilaterale gesprekken zijn met islamitische landen, én áls mensenrechten tijdens zo'n gesprek aan de orde komen, om *dan* "duidelijk te maken dat islamkritiek onlosmakelijk verbonden is met de vrijheid van meningsuiting".
Hollende_Kleurling.
Ja dus, de vertegenwoordiger van het Nederlandse volk waar ik dus deel van uitmaak en die van mij een mandaat heeft gekregen mag dus als zijnde een mensenrecht tijdens bilaterale gesprekken kritiek uiten op de islam. Aldus de motie. Of wou u er iets anders van maken.
Jij hebt het over ons recht. Dat is wat anders dan diplomaten/regeringsleiders van andere landen de les te lezen. Maar goed, mooi dat jij blij bent met deze motie.
Hollende_Kleurling
Snap je het niet helemaal? Iedere vertegenwoordiger van de Nederlandse staat die ons vertegenwoordigt, of dat nu diplomatiek/bilateraal/multirateraal is heeft (getrapt) een mandaat gekregen van het het Nederlandse volk. Dat is dus wel degelijk ons (mijn) recht. Daarom ook deze motie in de kamer. Daarmee geven onze volksvertegenwoordigers die wij (ik) gekozen hebben die onderhandelaars dat recht.
@Hollende_Kleurling | 14-11-18 | 19:44
Reality check; andere landen de les lezen gebeurd aan de lopende band. Blijf even bij de les.
Mijn reality check is dat er kennelijk weer drukte is in ons domineeslandje over wat 'wij' vinden van iets, terwijl als ome Erdo of zwager (koude kant) Vlad ons de les leest, we op onze achterste benen staan. En terecht. Op GS wordt het gebracht als een overwinning van islamkritiek en iedereen juicht.
@Zapata
Nogmaals, motie gaat niet over jouw of mijn recht. Wij mogen (nog wel) binnen gegeven lijnen van de wet kritiek uiten op de islam.
Enige positieve aan deze motie is dat die laat zien dat het cordon sanitair tegen PVV is doorbroken. Wellicht sorteren aantal partijen alvast voor op het onvermijdelijke?
Hollende_Kleurling | 14-11-18 | 20:11 Een recht in mandaat kan per definitie niks anders inhouden dan een doorgegeven recht. Dat recht is afkomstig van... zie Zapata10.
Daar hebben we 'm weer, de 'linkse paradox'.
Enerzijds preken over vrijheid, gelijkheid en tolerantie.
Anderzijds niets negatiefs durven zeggen over een ideologie die niets te maken heeft met vrijheid, gelijkheid en tolerantie.
Dat ze samen nog zo veel zetels hebben, onbegrijpelijk.
Goh, had de PVV een goed punt in de ogen van de VVD? Dat is ook voor het eerst.
Nog maar eventjes en dan stemt het vee weer juist op die partijen, want de angst voor verandering regeert.
Goed onthouden dat schemaatje jongen en meisjes voor als je weer eens een hokje rood mag maken.
Linkse fascisten heulen met religieuze fascisten, zoveel is met de motie wel duidelijk gemaakt.
.. maar goed. Uiteraard is de Partij van de Erdogan tegen. Dat kon ook niet anders, DENK ik.
Nou Guurders, wel gaan stemmen dan, tijdens de Provinciale Staten verkiezingen. Die leden kiezen toch de leden van de Eerste Kamer? Zij, die wetten al of niet ratificeren?
Yup. Die kamer kan wel wat pianomuziek gebruiken
De PvdA DENKt zeker nog steeds dat ze de broodnodige stemmen kunnen ronselen bij moslims. Zo blijkt dat de Partij van Kopjes Thee Drinken een nogal horizontale leercurve heeft.
Met Lootje Asscher kan je alles verwachten, echter weinig goeds.
LoLo zou eens moeten weten wat Denkula van Joden vindt.
PVDA DENKT nog steeds dat Nederland de PVDA politiek niet blieft omdat ze het niet goed genoeg hebben uitgelegd. De werkelijkheid is dat ze zichzelf overbodig hebben gemaakt. Komop Asscher, op naar de 0 zetels....
De uitspraak "Het moet toch niet gekker worden?" (hier overigens terecht gebezigd) was toch verboten op het nieuwe GS?
U bent gewoon een realist..
.. geen Gutmensch, valt te vermoeden
Deze site is ziek.
@knutsel_ | 14-11-18 | 19:44
Doelt u op de urban dictionary betekenis, of die uit de Van Dale?
@TeeJee Ghehe mag alletwee, wat jij wil.
Dat is toch geen verrassing? Noem 1 socialistisch land dat iets op heeft met mensenrechten? Noord-Korea? China? Venezuela? Dit zijn partijen die dat soort landen als voorbeeld nemen.
"Heel Links"... DENK? Dat is toch extreem-rechts, of ben ik nou gek?
Islamitisch Socialisme
Iemand met meer pigment dan de gemiddelde autochtoon kán nóóit rechts zijn in Nederland. Al staat die met zijn rechterarm omhoog tegen de gevel van een joods restaurant aan te pissen onder het roepen van "leuzen"; het blijft altijd aaibaar voor links. Komt omdat links juist niet discrimineert op huidskleur.
Dutchbeaurouge | 14-11-18 | 19:31 |
Het zal u verbazen hoeveel gekleurde mede LPF'ers ik uit die tijd ken.
Islamitische Nazis
Dutchbeaurouge | 14-11-18 | 19:31 |
Links discrimineert juist mensen met pigment. Die zijn immers zwak in hun ogen en hebben hulp nodig van de witmang.
De 6 bovengenoemde linkse partijen zijn tolerant en menslievend... de enige persoon aan wie ze een hekel hebben is zwarte piet.
Dit moet kunnen.
Je vergeet de blanke man. Die haten ze nog het meest.
De CU de linkse debiele GristenBroeders ook voor.
Dat valt mij tegen van die club crypto GroenLinksers in een zondags pak.
En dan wel ageren in 1 Vandaag tegen het aantal Oosteuropese arbeidsmigranten... Lekker dubbel weer.
@graaisnaaiert, inderdaad, twitter.com/EenVandaag/status/1062748...
Economische (voornamelijk islamitische) vluchtelingen zijn natuurlijk welkom namens het stelletje sadisten.
Ze stemmen volgens mij gewoon nog steeds tegen bij iedere motie van de PVV.
De PVV gaat een motie indienen om het Migratieverdrag van Marrakesh te aanvaarden... dat wordt lachen als deze 6 partijen hiermee niet akkoord gaan.
Zou het proberen waard zijn, want volgens mij lezen ze het niet eens, standaard tegen.
@sociaal_econoom dat gaat nog een heel dingetje worden. Al verwacht ik geen enkele media op GS na om hier ook maar iets over te schrijven.
Het is al een hele progressie dat er zowaar een motie van de pvv is aangenomen
Uit de kamer trappen dat zooitje, als men de grondrechten van de burgers niet weet heb je daar niets te zoeken.
Tevens kan men ze betichten van meineed.
Zoo, stevige taal botbot!
Welke grondrechten bedoel je?
wtf ?
Imam of Peace zal dit f*cked up vinden, vermoed ik.
Valt me tegen van de SP. Op dit soort momenten besef je dat die paar betrouwbare politici in die partij een kleine minderheid vormen.
In aanvulling op bovenstaande. Van de D66 kun je het verwachten; die partij bestaat alleen nog dankzij de Erdogan aanhang in Nederland.
Ze zijn allang pro-ISlam hoor, met die Kadett Sarabulut als boegbeeld van die tak ( inclusief infighting tussen de diverse takken van die ideologie ). Hun 1983-manifest, dat was eenmaal.
Zolang figuren als Harry van Bommel bij de SP zitten wordt het nooit wat met die partij. Vraag me af wat de gemiddelde SP-er met de standpunten van van Bommel opheeft.
Kan iemand de linkse partijen vragen: Haat je homo's, vrouwen, andersdenkenden, ongelovigen, varkens, schoenzolen enz? Nee? Waarom stem je dan tegen islamkritiek?
Volstrekt duidelijk nu wie de vijanden van het Volk zijn!!
Wat is er gebeurd met "links", links is links niet meer.
Inderdaad. Anton Constandse en Theun de Vries draaien zich om in hun graf. Dit links is zeer rechts en past goed bij de fascisten van Denk.
Pieter: links is altijd de wachtkamer van het fascisme en dat maakt dit bondgenootschap wat eenvoudiger te begrijpen.
@Jan Passant mk2 | 14-11-18 | 19:27
Ja, fascisme is een links dingetje. Links zit echter nog in de ontkenningsfase. Er was recentelijk in de historie een links, uiterst fascistisch (NSDAP) heerschap met bloksnorretje en spuuglok die ook heulde met moslims omdat die nou eenmaal ook Jodenhaters zijn.
De islampartijen laten zich zien. Denkende dat zij gespaard blijven als ze maar tegen de islam aan schuren. Verrassing. Wij zitten naast elkaar in de trein als de islam de kans krijgt.
¨Feeding the crocodile hoping it will eat them last¨.... was het maar zo. Ze zijn zo bezig met hun vermeende naoorlogse verzet dat ze niet zien dat ze hiermee aan de verkeerde kant van de geschiedenis belanden. Treurig en dom. Staan compleet voor joker!
De stemwijzer in het kort.
Best bizar, dat stem-overzicht.
Mwah, het is wel prima te zien wie precies de ergste vijanden van Nederland zijn. In stemmig rood.
Nee, eerder een bevestiging van wat we allemaal al wisten. Als het misgaat zijn dat diegenen die je niet naast je in de loopgraaf wilt hebben.
Ach scheelt wel weer beetje bij het stemmen, als je er genoeg van hebt, en je zou anti PVV, of FVD zijn heb je nog een paar andere groene bolletjes om op te stemmen..
De partijen van de useful idiots worden netjes in het rood aangegeven. Lekker overzichtelijk, toch?
Waarom wordt zo'n motie nou verworpen? Lijkt alleszins redelijk.
Lezon kuif. Lezon.
Is aangenomen.
Moeilijk hè, dat lezen van al die kleine lettertjes, Kuif.
Goed van de vvd Kuivemans. Bedankt! Dus je mag van je partij islamkritiek leveren. Zet je het op de agenda van het volgende trollenoverleg? Ardbeg, DKS, Berbaar, botbot, die mps Drent en jezelf natuurlijk.
Verworpen door de linkse partijen. Dat snap ik niet.
@ristretto | 14-11-18 | 19:52: Bigmouth strikes again!
Linkse partijen houden nou eenmaal net ietsje meer van Moslims dan van LHBTQetc.
Als het er écht op aankomt, staan al die nep-linksers te juichen, wanneer het zoveelste rijtje LBTTRQQTERS aan de nekjes worden omhooggetakeld.
Socialisten houden er nooit van wanneer demense kritiek hebben op den bezetter, dan komen zij met overmacht laten zien hoezeer zij solidair meeDeugen. Met uw geconfisqueerde hagelgeweer in den aanslag.
(inter)Nationaal Socialistische Beweging: houzee kameraden!
Mensenrechten zijn leuk, maar niet iedereen definieert 'mens' hetzelfde.
D66, de partij die staat voor het asap monddood maken van de burger, stemt tegen. Ik pis in mn broek van het lachen. Wat laat die demofobe club regenten een geweldige kans schieten.
Hypocriete Partij voor de Dieren is dus vóór onverdoofd slachten.
Dat de partij zelve ook maar op het hakblok van de geschiedenis eindigen mag.
Precies. Compleet hun geloofwaardigheid kwijt, ze geven namelijk zelf kritiek op de islam en zijn rituelen. Of ze moeten denken dat de islammers in Nederland hun slachtwijze gaan aanpassen in de toekomst.
Dus wie gelooft de Partij van de dieren nu nog dat ze opkomen voor dieren ? ik niet.
Als je je mond niet open durft te doen i.v.m. met angst dat je deze groep beledigt is het einde zoek..
Juist het tegenover gestelde gebeurd.. Slachterijen gaan juist veel en veel meer halal slachten omdat het beter verkoopt ook aan niet gelovigen omdat niemand weet hoe een dier aan zijn einde gekomen is.. en dan het is goedkoper.......
Elitair ranzig clubje. Net als D666.
Belangrijk is dat het electoraat van de pvdd geen stemrecht heeft.
REAGEER OOK