De toekomst: Gewone Man kan niet meer tanken
Bemande tankstations gaan verdwijnen, wat een ramp. Hieronder een praktijkvoorbeeld van wat spoedig einde verhaal is.
Zomaar een willekeurige man gaat tanken
Zijn vrouw Evelien Bijsterbosch is te lui om uit de auto stappen dus doet hij het zelf maar weer. Vloekend propt hij de slang met nieuwe naamsaanduiding in zijn lelijke wagen. Wedden dat ze straks ook nog eens een zak snoep uit de winkel wil hebben? Wat een lui kreng, denkt de man.
Zomaar een willekeurige man houdt de prijs in de gaten
Hij probeert altijd op een rond getal te eindigen. Dan probeert hij eerst 40,00, maar vaak wordt dat 40,01. Dan gaat hij gewoon door naar 45,00. Shit, 45,02. Uiteindelijk eindigt hij op 57,43 omdat de tank vol is.
Zomaar een willekeurige man hangt de slang terug
Hij houdt helemaal de slang op de kop zodat er zo veel mogelijk benzine in zijn wagen druppelt. Daarna hangt hij zijn slang terug. Hij onthoudt zijn pompnummer, dat is erg belangrijk voor een volgende fase.
Zomaar een willekeurige man poetst nog ff de ramen
Hij heeft een enorme grafhekel aan die smerige insecten. Gelukkig ligt daar zo'n raar zeempje in een emmer met ranzig water. Je ramen worden er alleen maar viezer van maar het is meer voor de vorm.
Zomaar een willekeurige vent rekent af in de shop
Hij stapt de bemande shop in en hij hoopt dat zijn favoriete medewerkster, de ravissante Albertine, aan het werk is. Jammer voor hem, het is de onbeholpen boer Egbert. "Pompje drie", zegt hij, en hij kwakt eveneens de nieuwste cd van Jantje Smit alsmede twee blikjes cola op de toonbank. Zijn door accijns toch al belachelijk dure benzine is de helft duurder dan bij een onbemande tank en de blikjes cola kosten 4 euro per stuk. Baliemedewerker Egbert loert hem haast de winkel uit, want hij had zojuist een Foxy uit het cellofaan getrokken en was precies toen de man binnenkwam aanbeland bij een interessant artikel. De shop stinkt naar pis en het gebruik van de gore wc kost 70 cent. Over een uur is het donker en dan is het 50 procent kans dat "jongeren" het tankstation gaan overvallen. Geen wonder dat die tankstations verdwijnen, denkt de puur willekeurig uitgekozen man. Einde.
Reaguursels
InloggenLaatste foto,
Rechts van de meneer in kwestie,
Wat ligt daar allemaal voor een , goed bedoelde, rotzooi op die schappen?
Zegt schat, ik ben ff snel naar t tankstation hoor anders zitten we morgenochtend zonder engeltje en dat kan natuurlijk niet.
Als al eerder geplempt,
Vraag eens naar motor olie en /of Koel vloeisof en ze staan te kijken. Of ze het in Keulen horen donderen.
Geert gaat tanken... op de foto's kun je zien dat er 4 beveiligers aanwezig zijn.
Geen wonder dat de benzine in Nederland alsmaar duurder wordt.
Ik heb niks tegen bemande tankstations maar sinds de onbemande als je ze goed uitzoekt een cent of 15 per liter minder duur zijn ga ik daar heen.
Best wel interessant dat telegraaf artikel, maar er staat niet in hoe de omzetten zijn van die kleine groep overblijvende grote stations, en de omzetten van die kleine onbemande stations. Maar ik denk dat ik 't kan raden. Maar dat gaat toch met alles zo? Kleine kruideniers zijn weggedrukt door supermarkten. Probeer nog maar eens een fotospeciaalzaak te vinden. Of een klein buurtkroegje die het hoofd nog boven water kan houden.
Wipe the Windows, Check the Oil, Dollar Gas .
LOL,
Doe ik ook altijd ,eerst ff m’n overall aantrekken voordat ik m’n tank vol gooi en de voorruit schoonmaak. Ik mis ook altijd de kleedhokjes op deze plekken.
Henk & Ingrid zitten in een enorme dip om dat ze hun 1992 model Nissan sunny waarschijnlijk aan de kant moeten doen vanwege de hoge benzine prijsen.
Henk had nogwel net een nieuwe accu voor t oude beesje gekocht en Ingrid een zo”n handing zonne schermpje bij het BP station zo dat de Katten op de achterbank het niet te warm zouden krijgen. Wat een enorme deceptie, Hebben we ons maandelijkse uitje naar restaurant de bourgondier uit de mond gespaard voor een nieuwe accu en zonne schermpje maar het mocht allemaal niet meer baten. Eerst dat kwartje van Kok en nu weer een enorme liter Prijs verhoging ,Henk was er klaar mee.
Vorig jaar tijdens het jaarlijkse dagje uit van de katten show in Woersel werden we ook al weg gekeken door die mevrouw en meneer op hun bakfiets. Henk herinnert zich nog goed dat de vrouw in kwestie hem onthutst aansprak met : Ook u meneer... Ook u! Wijzend naar een groot reclamebord met daarop: Woerzel gaat groen ,Geen uitstoot in onze binnen stad.
Na lange nachten thuis aan het reken te zijn geweest was Henk er uit ,de auto kon niet meer financieel uit en moest weg. Arme Ingrid zag de muren al op haar af komen en vreeste dat ze haar moeder nooit meer ging zien en ook de jaarlijkse katten show wel op haar Buik kon schrijven.
Henk vond een filiaal vooralsjeergensvanafmoet.nl en kon er genoeg geld voor het brik krijgen om volgende jaar drie keer naar moeders te gaan en als ze zuinig aan zouden doen zat de katten show er ook wel in maar dan was de koek toch echt op.
Gezamelijk gingen ze onderweg in de laatste rit van het oude brik en stopte nog even langs de snelweg om de 8.6 liter benzine te tanken, het zou precies moeten kunnen volgens Henk.
Nee trut dat is 98 octaan! Ja maar schat ,daar staat toch hetzelfde stickertje op? Zegt Ingrid ontdaan. Ze maken het ook veel te ingewikkeld tegenwoordig sputterd ze na.
Gezamelijk Lopen ze naar binnen, Henk rekend af en Ingrid schenkt twee lekkere bakkies troost in. Samen tuuren ze zwijgend naar buiten Waarop Ingrid plots zegt; Lust jij een lekker broodje bal?
Hmmm met veel mayo grijnst Henk.
Beetje lang, maar wel mooi dat je het ook schrijft alsof ik Henk zelf hoor,
Overigens dat 98 en 95 beide een E5 sticker hebben is inderdaad wel raar.
Verdorie, nu heb je de voltallige gemeenteraad van Woerzel op een idee gebracht. Reken maar dat dit binnen enkele maanden realiteit is. Bestuurders geilen ontzettend op alles wat ook maar een beetje naar "groen" ruikt, dus hier gaan ze onmidellijk mee aan de slag. Let maar op, binnenkort is Woerzel hartstikke "groen"!
@mars020,
Ook mooi, maar het zijn wel onze Achmed en Famita.
Kom graag een kop je thee bij hun drinken en gezamelijk lekker eten met veel knoflook.
Nu kok dood is, kunnen we dat kwartje wel helemaal op ons buik schrijven
Liever een kwartje op m'n buik schrijven dan een tuin op m'n buik zoals Kok nu heeft.
Het lukt Geert Wilders maar niet om zijn partij tot ongekende hoogtes te krijgen.
Jammer is dat. Hij is een van de weinigen die de islamisatie van Nederland een halt toe zou kunnen en willen roepen.
Net zat ik wat op internet te bladeren. Nieuws uit Italie. In het noorden van Italie ligt een provincie, Trentino genaamd. Er waren gisteren verkiezingen. Deze autonome provincie werd tientallen jaren lang geleid door een linkse meerderheid met een linkse gouverneur. Gisteren de omslag.
Er is een nieuwe gouverneur gekozen met maar liefst 47 % van de stemmen. Bijna een op de twee mensen in die provincie hebben de voorkeur gegeven aan deze Lega (de partij van Salvini) politicus. Salvini en zijn partij blijken daar dus ook heel populair te zijn. Een aantal jaren geleden werd er geen stuiver gegeven voor de Lega Nord. Beter was toen ook niet te zeggen dat je er op stemde.
Iets moet er veranderd worden bij de PVV willen zij meer stemmen trekken in de toekomst. Maar wat……
Nou om te beginnen de zaken benoemen in ABN.
@pedro300,
Kritiek op Smerige achterbakse beleid vorming heeft mijn inziens geen mooie nette woordjes nodig .
Prachtig mooie verhaaltjes om een probleem Breien en wauwelen in mooie woordjes zal het probleem niet oplossen
Willen we bemande tankstations? Moet we daar tanken, schuld van de consument. Raar artikeltje.
Bemensde pompen zijn tegenwoordig veredelde supers met als bijproduct brandstof.
Moet je eens een litertje motorolie vragen, kijken ze je aan als een net geneukt schaap.
Een vraagje tussendoor.
Hoe weet jij hoe een geneukt schaap kijkt.
Ik vraag het voor een vriend
Gehoord van een vriend.
Vanavond in het NOS-journaal: "Mensen tanken steeds vaker bij een onbemenst tankstation." En dan krijgen we een filmpje over de gewone man die gewoon tankt bij een gewoon tankstation en afrekent bij een gewone dame achter een gewone kassa. De gewoonheid van die gewone man is te zien aan zijn overall.
En dan legt het NOS-journaal aan de gewone kijker uit dat korting de oorzaak zou kunnen zijn van dit fenomeen. Om te eindigen met de waarschuwing dat al dat tanken, zoals die gewone man dat doet, de CO2 uitstoot niet vermindert en dat kortingen funest zijn voor het klimaat.
Nog net geen Sjef van Oekel taferelen, Kutdorp (gem. Kotshol).
Lijkt me sterk dat alle bemande pompen afgeschaft worden en je alleen nog digitaal kan afrekenen. De overheid zal dit natuurlijk stimuleren want dan kunnen ze precies zien hoeveel km's je maakt en dat is dan weer handig om je per gereden km te laten betalen, want dat zijn de plannen in de nabije toekomst. Ik hoop dat er veel verzet tegen komt en uiteraard inkomstenderving, want velen zullen met mij in Duitsland gaan tanken. Daar wordt contant geld meer gewaardeerd en worden overvallers en flappentapploffers gewoon opgepakt i.p.v dat de kas wordt afgeschaft.
Stukje service wegbezuinigd en er zijn weer tientallen werkplekken verdwenen.
Haro! Broeva!
Blij toe. Dat gemekker over of ik een "pakje kauwgom in de aanbieding" wil na het peuten, strontvervelend.
In een land vol motorisch gestoorden is het geen wonder dat er geen rond bedrag getankt kan worden.
Man, 8 uit 10 is een eitje. Met of zonder snelvul knop voor de vrachtwagen.
Mag ik nu een sticker?
Aldus Jan Lul uit de biertent ...!
Wie is die dame in de auto? Kan niet zijn vrouw. Is het zijn 'nichtje'?
Weet je wie ook een nichtje had?
Heeft "zomaar een willekeurige man" nou een overall (zonder vlekken) aan over zijn overhemd + stropdas? En op foto 1 heeft mevrouw een zonnebril op. Op foto 2 heeft ze hem afgedaan. En op foto 3 heeft ze m weer op. En de kleur van de auto wisselt ook tussendoor. En de kant waar getankt wordt ook. Heel raar.
"Zomaar een willekeurige man" moet ook nodig eens naar de sportschool. Ondanks alle kleding die hij aanheeft, zijn zijn schouders amper breder dan zijn hoofd. Ziet er vet raar uit.
Zelfs heeft de auto een daksteun gekregen en later is die weer weg :)
Wordt de Man met de Blauwe Overall weer eens gepakt? Waarom niet eentje met een Bruine Overall of nog beter een Groene Overall. Overall waar je kijkt ze zijn ook overall.
Ze hadden er eerst een met een zwarte overal maar die werd verboden van de Vokskrant.
Ik vind dat die willekeurige meneer erg veel op Geert Wilders lijkt.
Nee, Geert Wilders lijkt sterk op deze willekeurige man. Hou je bij de feiten!
Analia von Solmsch | 22-10-18 | 13:57
Ja, dus toch... ik twijfelde al!
www.youtube.com/watch?v=i2tlK2cWWGs&a...
Vroeger ging dat namelijk zo.
Mooi stuk. Ik zit met een grijns van oor tot oor. Wat een leuke overall heeft de man op de foto aan. En wat hangen er veel mannen in pakken rond bij zo'n tankstation.
Ach het is een politicus. Die hebben wel vaker wereldvreemde ideeën over de maatschappij
tja zouden die media maniakken Wilders overal volgen of staan die standaard bij ieder tankstation...
Het werkelijk meest domme dat een Nederlander kan doen is elektrisch gaan rijden. Want dan gaan de belastingen meteen keiomhoog, inclusief dat kwartje van Kok. De helft van de huidige Nederlanders weet niet eens wat een kwartje is.
Jouw kletskoek is anders ook vrij dom. Maar over 5 jaar doe ik mijn Nissan Leaf weg, die kun jij dan net betalen. We faxen!
Hoezo, heb je over 5 jaar eindelijk genoeg gespaard om een échte auto te kopen?
Een Nissan Leaf is voor kantoorpikkies die geen Tesla kunnen betalen.
Een nissan leaf... Hahaha !
Ik heb ook altijd al gedroomd van de dag dat ik eindelijk een Nissan Leaf kon kopen. Als sinds ik een klein jongetje was.
*headdeskt*
Ouderwets. In de toekomst kun je een pakketje energie voor je thuisreactor en auto gewoon per post laten leveren. Wel oppassen voor de lichtgevende postbode.
weet je wel wat een liesoto je tegenwoordig kost, nondedju? je kunt alleen nog met een overdekte grasmaaier je 60000km per jaar volmaken. Als zelfstandige of Grenzarbeiter kun je nog wel een proletenbak rijden. #doetmaarweer 70 liter bij de snelwegshell#
Geh.Overdekte grasmaaier.
Die Egbert is inderdaad een ontzettende boer. Altijd pech als je moet tanken en hij heeft dienst. Albertine daarentegen laat menig mannenhart -en ook sommige vrouwenharten- sneller kloppen. Vraag maar aan Proust, al tankt die tegenwoordig niet meer zo vaak.
Tanken is Arabieren sponsoren. Zeer racistisch.
Ja, nou weten we het wel....
tenzij je op kolen rijdt. Of teerzand.
Of slaolie...
Tanken is Arabieren sponsoren. Zeer racistisch.
Al die bemande pompen sluiten , en wel meteen.
Reden?? ze verkopen er ook melk.
www.telegraaf.nl/nieuws/2711713/melk-...
Ach zo voorkom je wel weer een hoop negatieve berichten over mensen die het nodig vinden om tankstations te overvallen....
Straks zijn de pin automaten aan de beurt..
Supermarkten... bestel maar online je boodschappen.
Voor mij kent dit land maar drie echte helden!
dat is Tom Dumoulin (van Sunweb), Boefjee (van Cam4.nl) en Geert Wilders (van het tankstation).
En dat vette wijf van de Plus dan?
Ik moet ook altijd tanken als mijn vrouw in de auto zit. Nou, ze draait de doppen van de jerrycans los. Ja, want wij tanken hiwr altijd in de Bels, scheelt wr 20.cent per liter met de goedkoopste pomp in onze middelgeote Brabantse stad. Jeuj, noorderlingen hebben geen pomp over de grens.. La se maor lekher betalen!
Die middelgrote Brabantse stad van u hè, is dat misschien Maaskantje?
Noordelingen hebben geen pomp over de grens??
Wat tanken velen dan hier 5 kilometer verderop, in Duitsland??
Groot gelijk. Als ik op mijn fiets de grens overrijd, pomp ik altijd daar mijn banden op.
Invul mijn vrouw altijd zelluf af, jonguh !
Ik vul , dus
@Nivelleermarionet Huh, was gisteravond nog op tv, als die steden van de noorderlibgen werden zo onder de voet gelopen door die onbetaalde Spaanse soldaten. Maar bij één Branantse stad kon dat niet. Daar zeggen ze nu nog: "Merck toch hoe sterk" en "Uit gouden korenaren schiep God de Bergenaren en uit het restant de overigen van het land". De Spaanse soldarwn maakten ook veel kindertjes bij de Hollandse vrouwtjes, kende gij er daar nie eentje van?
En daarom zal Brabant nooit voor vol worden aangezien. En carnaval, dat ook.
Ik ga tegenwoordig naar Kleef om te pompen.
Nee, het grensgebied in Duitsland is benzinepomploos. Lutsert. Bovendien besparen wij meer op het bier dan op een volle tank ( en dan drinken wij niet eens DrumPietachtige hoeveelheden.... ).
Om te pompen, zei ik, naar Kleef, heeft soms niks met tanken te maken, slimmertje.
Beetje saai Mosterd... dat kan beter... als je nu naar de Telegraaf gaat kun je lezen dat het drinken van melk pas hemeltergend racisme is. Als je dan de koffie van je scherm hebt gehaald kun je daar best wat leuks van maken. Ik wacht vol spanning op de reacties!
Wat een zure reactie. Het artikel is juist prachtig geschreven. Mooie vondst ook: de onverwachte effecten van het verdwijnen van bemande pompstations. Hulde!
Nu lijkt 't erop dat je een blauwe overall aan moet om ergens te gaan pompen.
@Breinbrouwsels
'Pompen'? Zit u wel op de juiste site? :-)
Pompen doe je niet altijd op een tankstation maar.ik kijk nergens meer van op. Laatst een afrikaanse meneer die in de uitlaat van een Fiatje zat te pompen. Nu vraag ik u, een Fiat, als 't nu nog een Lelijke Eend was geweest..
Een shop is altijd bemand, halve.
In mijn tijd was ik niet onder de indruk van het begripvormend vermogen van de lange slungel die zich pompbediende noemde. “Vol graag”. “Bezine of diezel? Aanders paas de spuitmond nie”. “Hejjet nie kleindert?”. Daar gingen we de oorlog toen niet mee winnen. Maar het schijnt dat ‘ie ook bijverdiende door hooi te harken bij de boer. Dus hij droeg wel meer bij aan de economie dan de tegenwoordige kansenparels.
ach, ik herinner me nog de Gasoorlog in de Achterhoek ergens medio jaren 80. 10 cent per liter. Guldencent wel te verstaan. 4 gulden volle tank LPG. Wel meteen wegrijden, want zonder vlotter kan er weliswaar mee in, maar da's nie veilig.
Misschien is dit het moment om dat kwartje van Kok weer eens bespreekbaar te maken. Hij hoort ons nou toch niet meer.
200 Gulden voor een volle tank is gewoon te belachelijk voor woorden. Het kan bijna niet meer uit om naar mijn werk te gaan.
Die zak snoep, daar gaat zij natuurlijk pas om zeuren als hij alles afgehandeld en betaald en afgeveegd en schoongemaakt en gepoetst heeft en hij eindelijk weer naast haar zit en klaar om verder te rijden. Zal je altijd zien.
En als hij wel die puntzak drop heeft meegenomen wilde ze natuurlijk een andere kleur lekkers, of is ze op dieet, of had ze zin in chips, of...
Je weet hoe het gaat met een bepaald soort mevrouwen in de auto.
Ik zou zijn eega geblurd hebben ivm de dodenlijsten waarop deze Held staat, daar ik zo maar aanneem, dat zijn gezien niet 24/7 in een veiligheidscircel loopt.
Godzijdank, doodziek word ik van al die kut tankstations met koffie en broodjeszaken ingebowud, staat er zo’n lul voor je die een broodje met allerlei troep erop moet hebben, kan jij wachten met afrekenen.
Het leven is een jungle. Wat een ellende maakt u toch mee.
En dat is nog maar het topje van de ijsberg. Ik heb het zwaar.
Tanken?
Al jaren niet meer, heerlijk elektrisch de pompen voorbij rijden.
Jij hebt gewoon een hele lange kabel voor je accu?
Kan gewoon thuis tanken. Daar is ook koffie en een kolkast voor lekkers!
Kolkast +e.
weet je waarom Tesla's nooit hard rijden als het vriest?
Geen elektrisch rijden voor mij, ik rij graag in een auto, niet in een laptopje. En mensen die denken dat accu's met hun zuren en hun korte levensduur milieuvriendelijk ( heb ik het nog niet eens over de stroomproductie ) zijn moeten nog maar eens een keer extra nadenken. G3 lijkt me momenteel de meest milieuvriendelijke manier van rijden voor personenauto's.
Bovenste foto, rechts van rechter cameraman: Dion Graus?
Toch is "ravissant" niet een woord dat je dagelijks hoort.
Zéker niet met betrekking tot de gemiddelde parttime-dame achter de gepantserde tankstationkassa...
Toch weer ff een vrouw als 'lui' wegzetten. Voel je je nu beter Mosterd?
Oei, een gekwetste. Aangifte doen!
Het toont wel dat Wilders nog een echte heer is...
Bij ons heeft het pompstation nu automatische gezichtsherkenning: als je blank bent moet je afrekenen.
Parels moeten eigenlijk ook betalen, maar de politie heeft helaas onvoldoende capaciteit om meer dan alleen het blanke deel van de clièntele tot betalen te verleiden.
"Hij probeert altijd op een rond getal te eindigen. Dan probeert hij eerst 40,00, maar vaak wordt dat 40,01. Dan gaat hij gewoon door naar 45,00. Shit, 45,02. Uiteindelijk eindigt hij op 57,43 omdat de tank vol is."
Dat ben ik dus.
Ik weet nog dat ooit hier bij de pomp een bediende stond. Je hoefde niet zelf te tanken. En die bediende maakte ook even de ramen schoon. Service kennen ze niet meer.
Griekenland,ga naar Griekenland.Daar staat nog zo'n pompbediende.
Wel cash afrekenen ...
Of Italië, is je peut meteen wel 0,10 cent duurder de liter.
0,10 cent duurder? Een koopje!
Griekenland? Nee hoor, ik tank in Macedonië voor EUR 0,60 per liter minder dan in Hellas. Ondanks hun babbeltjes m.b.t. de naam van Macedonië staan zij er rijendik bij de tankstations.
Dat wordt nog interessant, met al die onbemande LPG-pompen...
Beroepspoliticus laat zien dat hij wel degelijk kan werken.
Kan nu niemand deze kennelijk ietwat wereldvreemde man uitleggen dat het risico op spatten bij tanken -als je het een beetje rustig aan doet, tenminste- nogal klein is - en dat het dragen van een ketelpak daarbij niet persé nodig is?
Denk dat Geert gewoon zuinig is op z'n C&A pak. Vind ik een heel goede eigenschap, heb ook ( tijd geleden ) ergens over de kleding van de volksvertegenwoordigers een artikel gelezen en dat Geert gewoon naar de C&A is geweest, wat hem mijns inziens dus siert. Henk en Ingrid gaan het nooit snappen als er door hun mannetje in den Haag geld wordt verspild, en de wat oudere, en de wat minder digitale Henks en Ingrids gaan het nooit snappen waarom dat persoonlijke contact in alles dat winkel is ( hier pomp maar straks misschien ook Appie ) no zo nodig moet verdwijnen, gelukkig weten wij dat wel: de hoge accijnzen en de hoge belastingen en de hoge anti-overval-kosten die de winkelier moet maken zullen de oorzaak wel zijn. Terug naar het zuinigheidsverhaal dus: als er minder belastinggeld over de balk gesmeten zou worden richting bijvoorbeeld de bodemloze put van de migratie ( test zelf: voer éen duif, staan er morgen 2 op je te wachten en daarna poepen ze je flat onder )
dan kan de lastendruk omlaag en kunnen winkels wellicht wat langer bemand blijven en voor die pompen geldt nog extra dat als Nederland haar lastendruk lager legt dan de buren, dat het hier goedkoper wordt en dan komen ze uit Duitsland en België hier tanken, buiten de Randstad begint eigenlijk het grensgebied dus wel logisch dat de provinciaal bij uitstek de pomphouders eens in de schijnwerpers wil zetten, want in de media is het wel vaak Randstad troef.
Wie tankt er nu nog niet bij een onbemande pomp, scheelt mij teveel duiten.
Ja, ik heb geen tankpas van de baas dat speelt natuurlijk ook mee. En ik wil ook niet in de verleiding komen allerlei vette en zoete troep te kopen ( het vlees is soms zwak )
Snap niet dat mosterd bij de foto's nog tekst verzint.
Is dat voor debielen of een poging om schijtlollig te zijn?
Wil jij ontkennen dat jij nooit probeert op een mooi rond bedrag uit te komen? En dat dat dan bijna altijd weer mislukt met een of twee cent?
Die poging om schijtlollig te zijn is anders goed gelukt. XD
Geert heeft het maar druk met al die taakstraffen.
.. maar goed. Ik stem maar weer op zomaar een willekeurige man, de politici die doorleerden voor dat vak zijn niet zelden kwaadaardige EU-laven, tevens vijanden van de westerse beschaving.
Niet dat het helpt, want democratie is maar een toneelspel waarin het Gouden Beeldje 4 jaarlijks wordt uitgereikt aan de politicus die de meest hilarische verhouding voorkeurstemmen-kiezersbedrog scoorde.
Hoorde ik daar een hyena lachen, of was het de eeuwige prijswinnaar.
Die laatste, maar zijn (?) lach hoort zich wel aan als die van een hyena.
Hehehe, ik denk dat ik ook maar weer op zomaar een willekeurige man ga stemmen.
"Kwaadaardige EU-laven" prima gevonden.
@Jan Passant mk2,
180!
Bulls eye
Ik voel weinig sympathie voor de tankstationshops. Overal waar je kijkt snoep, chocola, chips en energie/suikerdrankjes. Lukt het je toch om een appel te vinden dan kost-ie minimaal 1 euro per stuk. De brandstoffen zitten tegen de "advies" prijzen aan, wat voor diesel bijvoorbeeld bijna 20 cent scheelt met de literprijs bij de Makro (waar iedere particulier ook gewoon kan tanken).
In al mijn simpelheid zou ik verwachten dat de prijzen langs de snelweg lekker laag zouden moeten kunnen zijn vanwege de enorme hoeveelheden verkeer wat er langs komt, maar het zal wel met concessiekosten te maken hebben ofzo. Sluiten maar. Wordt ik eindelijk bij het afrekenen niet meer lastig gevallen door die eeuwige diabetes startpakket vraag: wilt u misschien 2 Mars repen voor de prijs van 1?
Gek genoeg kwam ik er laatst achter dat de Total om de hoek bij de Makro in Amsterdam soms goedkoper is (ondanks bemanning en gemakszaak). Dat geldt ook voor de BP bij Landsmeer die ondanks de ligging naast de A10, zo'n beetje de goedkoopste LPG heeft (kan ondertussen veranderd zijn). Gelukkig heb ik nu een zelftank om de hoek.
De absurde prijzen aan de snelweg zijn ook weer te wijten aan vadertje staat die torenhoge prijzen hanteert voor de concessies aldaar. De enige mensen die ik daar zie tanken zijn leaserijders met tankpas, truckers en toeristen.
Op foto 4 is te zien hoe ze Greet loodvrij proberen te houden.
Dank u - koffie over het scherm gesproeid.
@Drumpiet,
LOL, Dat is een van je weinige rake opmerkingen.
Natuurlijk kan de "gewone" man/vrouw/x straks blijven tanken.
Onze roverheid is niet gek, wij zijn met heel veel, dat levert echt wat op.
Benzine etc. hebben natuurlijk hun langste tijd gehad.
Zal het dan toch elektrisch (via een motor, op waterstof lopend) worden?
Dus verhoging belasting op aanschaf en motor rijtuigen!!
Jammer want vanuit mooie verre landen kwam er een verrijking voor de toilet etiquette.
i.imgur.com/m14svDt.gif
Geinig,mosterd.
Zijn hele leven al in een Haagse slangenkuil, en dan ook nog de brandstofslang hanteren. Je moet het maar kunnen!
Al tankt hij ongelood, niemand krijgt hem uit het lood.
Geert is er voor de bakker op de hoek tot het pompstation.
Jammer dat hij een blonde dame uitkiest. Had het stoerder gevonden als bij 4 jonge Marokkanen de gloednieuwe Audi A6 had volgetankt inclusief een paar jerrycans voor onderweg. En dan had gezegd: "zo jongens dit moet precies genoeg zijn om de grens met Marokko te halen, ik wens jullie een goede reis!"
Vaak komen ze niet verder dan München.
Ik hoorde laatst een radiocommercial waar "barista-koffie van Shell" werd aangeprezen. Ik heb een kwartier niks kunnen doen van het lachen.
Bij mijn lokale Shell is een koffiecounter. Als je het vriendelijk vraagt maakt de barista een schelpfiguurtje in je cappuccino.
Ook dit is een activiteit die deze man door de dienst beveiliging diplomatie en koninklijk huis al meer dan tien jaar uit handen wordt genomen.
Geert keert eindelijk die politieke slangenkuil met adders de rug toe en wordt pompbediende bij het lokale tankstation. Het zal hem aan z’n derrière oxideren hoe het verder met het land gaat en de mensen die er wonen...
Ik zou het hem van harte gunnen omdat de goede man nog niet op waarde wordt geschat. Daarom stem ik PVV.
Komt Teeven voortaan altijd zijn bus bij hem voltanken. Als oude strijdmakkers sterke verhalen ophalen.
Zomaar willekeurige mannen dragen nog maar zelden een blauwe overall. Dat is wel weer eens leuk om te zien.
Puur willekeurig uitgekozen man draagt al jaren een kogelwerend vest aangezien er talloze leden van de religie van de vrede zijn die hem willen volpompen.
Loodhoudend ook nog.
Tja, benzine is slecht want vervuiling. Stroom komt gewoon uit het stopcontact.
Zomaar. Dus elektrische voertuigen promoten. En als iedereen elektrische voertuigen heeft die zwaar belasten.
Elektriciteit word al zwaar belast,kijk maar eens naar je rekening,gas idem dito !
Ik ga een scooter kopen. Dan wordt ik net iets minder hard genaaid dan met de oto.
Hoezeer ik gehaktballen ook haat, in bemande tankstations smaken ze altijd overheerlijk. Daarom mogen bemande tankstations nooit verdwijnen.
Ik hoop dat deze demoniserings-fotoreportage daar niet aan gaat bijdragen.
Voor een heerlijke bal ga ik het liefst naar de Ballentent in Rotjeknor
Gelukkig zijn die nieuwe brandstoflabels allemaal zwart, voor zowel benzine als diesel... dit om verwarring te voorkomen.
Een benzinespuitmond past wel in de dieselopening en andersom niet. Een unieke koppeling maken die vergissingen onmogelijk maakt kan wel. Maar 'ze' doen het niet. Ik denk een samenzwering tussen de pompstations en Bovag.
Ja, helemaal mee eensh..
We kunnen zelf uiteraard ook niet zien of een komkommer recht is of niet.
EU, pfft
Haha. Geestig!
In Luxemburg vullen ze hem nog gewoon voor je af.
Dan ga je vervolgens naar binnen en je slaat een kwartaalvoorraad alcohol en tabak in en na het terugrijden heb je nog geld over.
Geeft u dat wel netjes aan bij de douane?
Ja, zo open zijn die grenzen nu ook weer niet.
www.belastingdienst.nl/wps/wcm/connec...
Bijtendehond | 22-10-18 | 12:03
Zo, dan is het maar goed dat de NL douane niet aan de Tsjechische grens staat. Voor mij stond er gisteren een Oostenrijker af te rekenen en was alleen aan sigaretten ruim 700 Euro kwijt (hij haalde ook voor de buren)
Bijtendehond moet je eens een auto kopen in Duitsland en importeren. Eu. Laat me nIet lachen.
bergsbeklimmer | 22-10-18 | 12:10
Was dat bij die outlet net over de grens, zo'n 60 km ten noorden van Wenen?
Die willekeurig uitgekozen man heeft iets weg van Franz Liszt van de Partij voor de Vioolmuziek.
Dank u, daar ging mijn koffie..
Broer van Schindler?
Hij staat eindelijk een keer leuk op de foto. (2)
REAGEER OOK