COMMUNIQUÉ! Tom Staal onthult op liveradio sexy reisverleidster van GeenStijl Premium-reis
HET IS MANDY SLIM!
Alle leden van GeenStijl Premium maken kans op een felbegeerd deelnamebewijs aan een hedonistisch bierweekend Tanken met Tom in Die Heimat. Nu is onze sterreporter al een weekje geveld door de broekhoest, maar hij had gelukkig wel de kracht om in te bellen bij de majestueuze liveradio van de Inburgerking. Op onze knieën en met vastgebonden handen op de rug communiceren wij vol trots dat niemand minder dan bijzonder hoogleraar in de lichaamskunde MANDY SLIM is aangesteld als uw reisverleidster! Van uw eigenste GOGO-periode weet u nog wel waar die reisleidsters vooral goed in zijn. Enfin, uit onderstaand radiofragment maken wij tevens op dat naast de eminente natuurfilmgodin ook medialegende Rob Muntz zijn karretje zal aanhaken op de Trein naar het Oosten, dus dat kan alleen maar gruwelijk uit de hand lopen. WORD LID, heb geluk & win die reis en bedenk alvast hoe je dit later aan je kleinkinderen gaat uitleggen.
Nog geen lid van GeenStijl Premium? Meld je dan snel aan door HIER te klikken, houd het hardst kloppende Nederlandse weblog ter wereld voor altijd onafhankelijk, geniet van allerlei features zoals een reclamevrij GeenStijl en maak dus tevens kans op een volledig verzorgd weekend Tanken met Tom! De winnaars krijgen spoedig bericht.
Reaguursels
Inloggen"ze hadden een stel tieten nodig", ja! ik word lid.
Lekker.
Lijkt me voor Mandy ook leuk als ik mee ga
Haha Tanken met Tom. Geweldig!
Een beetje hijsen met Tom en lullen over polletiek en intelente dingen zie ik wel zitten. Maar die blonde met dat platte rotterdamse? domme accent zie ik niet zitten. Die mag iemand anders hebben.
Iemand moet het doen en ik meld me dus aan om met mevrouw Slim enige tijd door te brengen. Ik schat zo in dat 30 minuten voldoende moeten zijn.
Ook voor uw hond?
Als geheelonthouder meld ik me alvast af.
Sportief. Alvast bedankt namens de mensen die wel mee mogen gaan,
Geheelonthouder van drank én vrouwen?
Wees eerlijk: de beste plaats om plannen voor de wereldheerschappij te smeden is Duitsland.
youtu.be/lv0jav4lNsk
Nader bepaald: in een Duitse bierkelder.
Hoezo onafhankelijk? GS is toch gewoon van de Televaag? Heb ik iets gemist? En ad vrij? Ik zie al héél lang geen ads meer op GS? Dat roze kroontje werkt overigens alleen maar occasioneel, niet als iedere lamlul het heeft. Om over deze classy actie nog maar in zijn geheel te zwijgen....
Oef, dat accent van die Slim. Is dat echt?
Ben al meer dan 10 jaar een dagelijkse Geenstijl lezer. Nu ik er eindelijk voor mag betalen heb ik me meteen als reaguurder aangemeld!
Trots op bazige roze kroontje!
Koln und Vasteloavend, Dat zijn feestvierders. "Denn wenn et Trömmelche jeht" www.youtube.com/watch?v=aiyeU2npNNY
Vroegah ging ik wel eens naar de Derby. Die Borussen tegen de Erste FC K! Een groot Feest!
Mietje uit Limburg.
Oh dear!!! Lol! ;-)))
Huiswerk klaar Basil?
Huh? Ik ben iets te oud voor huiswerk! "But bring it on!" je bent zeer vermakelijk mijn beste.
Je bent een arrogante lul.
Maar dat wist je vast al.
RickLaRue. Jij lijkt me dan wel weer een aardig persoon. Je reaguurt zo positief ook.
@reagluurder010
De nick "RickyLaRue"" lijkt dan ook de naam van de standaard drag queens hier in Amsterdam. Muwahahaha. ;-)))))))))
Ah... Busted.
Ik ben een drag queen.
Live with it mate!. Ik heb ze als buurman/vrouw gehad, Briljante nichten. Leukste buren ooit! Mooie vent. En hij kon koken en hield van wijn! Hell. Een groot feest. En hij hield van mijn vrouw, Dat was de schat en darling!
Keulen met Munz en die 'mevrouw' uit Rotterdam? Om bier te zuipen? En dat moet dan geld kosten en dan moet je ook nog de rest van je leven met zo'n kroontje?
Als we nou zonder Munz en die ´mevrouw' naar het Drielandenpunt zouden gaan...
Ps. GS. vergeet niet zonnebrillen uit te delen voor die lui die voor het eerst in jaren weer eens buiten komen en bereidt die 'mevrouw' maar voor, dat ze het hele weekend aangestaard gaat worden door iemand die geen woord zegt...
Ik ben met alle plezier premium-penis geworden, maar ik laat bij deze even weten dat ik geen enkele interesse heb om in het gezelschap van mevrouw Slim danwel de heer Muntz te verkeren.
Idem dito.
(Premium-vagina maar onder een andere account)
@ nemoj. Is die premium vagina al gevalideerd of post je gewoon maar wat en is het allemaal niet zo premium meer?
qua premium pruim?
Overtuigd
Ordinair zuipen in Köln met als reisleidster een of ander lelijk pornochickie waar ik nog nooit van gehoord heb?
No thanks GS, nodig me maar uit voor een goeie politieke discussie onder met Ancilla van de Leest.
Effe een vraagje. Hoe is die zolderkamer? Want volgens onze "amigos" bij Joop zijn wij allemaal zolderkamer rukkers. Probleem voor Joop is dat ik geen zolderkamer heb. Ik woon aan het Vondelpark in Amsterdam, 1 vloer appartement op de 1e verdieping, gelukkig getrouwd 20 jaar met een allochtoonse die zich inmiddels als Nederlandse ziet en tante Bel gaat stemmen.
Vragen, vragen!
Toe maar, aan het Vondelpark nog wel. Als je ogen dicht doet en wat verbeeldingsvermogen heb, kan je best wel op een zolderkamertje wanen.
Grappige is dat ik nu inderdaad met mijn laptop op een zolderkamertje zit. Die mensen weten dingen...
Allochtoonsen. Dat zijn de schoonsten.
Gelukkig getrouwd. Vondelpark.
Optiefen aub.
@McMarx
I know ik ben verwend. Werk er echter hard voor en heb een bloedhekel aan salonsocialisten. Ik ben de "canary in the coalmine." zoals men dat placht te zeggen. Maar ik vroeg mij dat dus af. Maw de arrogantie hier.
RickyLaRue
Relax zwitsalletje! Normale vraag van mij en je mag mee doen aan deze discussie als je niet dom lult!
LibertasSimplex | 18-02-18 | 21:15 |
Hahaha. Allez ge zegt 't! ;-)))
Basil Fawlty | 18-02-18 | 21:26 |
;)
Hahaha. Eindelijk eens voor Zwitsal uitgemaakt.
Nee, zit niet op zolderkamer.
RickyLaRue | 18-02-18 | 21:36 |
Prima antwoord! Daar houden we van hier. :-))) Neem jezelf nooit te serieus maar ga voor inhoud!
Inhoud. Wat ben jij voor arrogante lul.
Ga lekker schrijven voor Joop.
RickyLaRue | 18-02-18 | 21:51 |
Relax mate. Je maakt jezelf alleen maar belachelijk. Je kunt mij ook blocken als je wil, heb je nooit meer last van mij. Proest.
Ik probeer te bedenken wat er zo speciaal is aan een huis met een (1) vloer. Ik woon niet ver van u vandaan, in een voormalige achterbuurt. Een oudere stadgenoot wist mij te vertellen dat ik "in een straatje van niks" woon. Volgens de makelaars die zo nu en dan een huis in mijn straat te koop aanbieden, woon ik in "het Quartier Latin van Amsterdam", en mag ik mij vooral gelukkig prijzen met de aanwezigheid in de directe omgeving van "een keur aan hippe koffiebarretjes en restaurants, en de Marqt". Ik noem het altijd de Markt-met-een-kuu. Omdat ik beneden woon heb ik een tuin, en trek ik mij ook altijd beneden af, maar nooit in de tuin.
@Rhenium
Geinig. Mooi uw verhaal en waarschijnlijk woont u 200 meter bij mij vandaan. Ik kan waarschijnlijk zwaaien naar u. Toch? En weet u wat vreemd is voor mij. Ik ben geboren en getogen in zo'n wijk. Niks chique maar normaal in de jaren '70 in Limburg. De stadswiek jong!
Als u inderdaad aan het Vondelpark woont is uw postcode 1054, 1071 of 1075. De mijne is 1074, ik woon toch iets verder dan tweehonderd meter bij u vandaan.
Poeh, mag ik bedanken? Zuipen met Tom Staal overleef ik niet meer denk ik. En dan Muntz ook nog mee? Heb je hem al hangen en dan ook nog: Tjakka! Tjakka! Terwijl Mandy allemaal ingewikkelde vraagstukken uitlegt. Ik word te oud voor die shit...
Een dagje dierentuin dan? (Ik probeer supporters te krijgen voor dat idee want heel misschien vindt de redactie het dan een goed idee. )
Nee ook geen dagje wat dan ook. Zij €1,99, ik een kroontje. Prima deal zo.
Ik zie/hoor de samenvatting wel voorbij komen op Dumpert en dan geef ik vijf reeten.
Ik haat de dierentuin maar met een groep reaguurders, hell yeah!
@LibertasSimplex | 18-02-18 | 20:44 |
Ik ben veroordeeld tot het reaguren vanaf de begane grond omdat ik geen zolder heb. Maar hoeveel reaguurders kunnen winnen? Ik neem aan meer dan één. Dan hoef je je toch niet met die Mandy bezig te houden en kun je live reaguren met reaguurders onder het genot van een biertje.
Joh ik loop een beetje quasi te kutten. Wat kan mij dat nou schelen, zo'n opblaaswijf.
Wauw, een reaguurdersbijeenkomst.
Alleen daarvoor zou ik al storten.
Leg mij eerst maar eens uit waar dat gouden kroontje van me gebleven is. Dan zien we wel verder.
Gouden? Hoezo gouden kroontje?
@Lupus. Ja, ik had maandenlang een gouden kroontje. Dat kon niemand zien behalve ik en nog een paar onverlaten die als proefkonijn waren geschoten.
Zie gewoon een gouden kroontje hoor en trouwens, leuke oorbellen ook!
Wat echt nog een bottleneck is. De hele dag halve liters bier en voor het eerst in je leven kans maken op een glimp van Mandy Slimp, is recept voor een deceptie. Om niet te zeggen rimp. Ramp pardon.
Reaguurders overkill? Gewoon biertje drinken en Mandy negeren kan ook toch?
Mark Verheijen | 18-02-18 | 20:41 |
Natuurlijk kan dat. Of je gaat met Mandy, viagra poppend, aan de shandy.
Biertje drinken kun je op zolder ook.
Ik probeer me maar wat voor te stellen bij wat een bescheiden man beleeft, zo ineens in het wild geworpen bij een heuse ster van het witte laken. Doek pardon.
Ik zag een filmpje waarin zij een man anaal met een soort van dildo vastgemaakt aan een tuigje hard neemt.
Ik pas even dus.
U blieft geen bier?
Dus je past wel.
@ LibertasSimplex | 18-02-18 | 20:49 |
Proest..
Wat een gedoe allemaal om maar niet uit de kast te hoeven komen.
Fijn, ik kan dus mee...
Ach, de heer Staal is ongesteld? Beter bekijkt hij nog eens de adviezen van het Voedingcentrum. Liters bier drinken is niet hetzelfde als "een ruim gebruik van volkoren graanproducten", een dubbele wodka-jus is niet wat bedoeld wordt met "twee stuks fruit", en een bloody mary met een stengel selderij is niet gelijk aan twee ons groente. Probeer eens vast voedsel, beste Tom!
Wat een vergelijkingen. hahaha. Prachtig~~
Hehehe, bijna ieder topic bevat een discussie over kroo..... ohnee, ik zou daar niets meer over zeggen. In het kader van gelijkheid gewoon iedereen zo'n ding of niet. Nu doe ik het weer.
You nasty boy!!!! Ghehehe
@MV Wat een leuk roze kroontje heb je. Nieuw?
Ik vind de frisse kleurcombinatie van de roze kroon met de matte moffenanthracieten achtergrond ronduit beeldig.
Hart onder de riem voor Marco Kroon.
Met een stel vreemden en een veel te spontane porno-chick naar een ander land om te gaan zuipen... Ik krijg als hoog functionerend autist nu al stress bij de gedachte dat ik een keer wat win...
Als die tetten net zo echt zijn als de kleur van hur haar, la maar zitten dan.
Dat wordt dus 3 uur comazuipen om bij aankomst het hele weekend uit te brakken op 10 gammele brandcards in het Stadtwald Park.
Ik moest lachen om uw bijdrage.
Hahaha!
Ja vooral die gammele brancards deden het hem. Ik zag ze al liggen :-) en dan met deze temperaturen die in Dld nog een beetje lager zijn.
Moet dat nu zo? Nu mag ik van mijn vrouw niet meer mee. Niet dat ik dan niet zou gaan of zo, maar toch.
Van mijn zolder met porno en bier naar Duitsland met porno en bier ? Lamaar
Ik ben erg terughoudend geworden met lid en/of donaties. Opeens rijden ze in een hele dikke auto en gaan "feestjes" organiseren.
Dit wil NIET zeggen dat het gebeurd bij GeenStijl, maar dat irritante paarse kroontje...
Zodra ik lid word, heb ik dan nog enige zegespraak in de kleur van dat rottige kroontje?
Jullie weten mijn e-mail adres.
Een roze kroontje hoort toch bij een roze blog?
Sinds mijn donatie aan GS, rijdt Pritt in een dikke Ferrari. :-/
Ik weet niet waar Pritt in rijdt maar wel dat hij een grandioos grote tuin heeft...... via Twitter gezien.
Ik vind het prima dat hij in een Ferrari rondjankt maar dan op z'n minst een klassieker, 250 GTO oid. ;-))))))
Maar zonder gein. Het bedrijf Ferrari is sinds een jaar of 5 een NV. Huh? Inderdaad belastingtechnisch. en.wikipedia.org/wiki/Ferrari
Lekker on topic Basil.
En heb je ook inspraak wanneer je lid wordt. Of is het net als bij de goedmensch, geld geven en bek houden. Is er een ledenvergadering, en kunnen leden zich ook verkiesbaar stellen voor het bestuur. Of is dit geen club, vereniging oid? En hoeveel leden zijn er al.
Lijkt mij dat het gewoon vergelijkbaar is met een krant. Daar heb je ook geen inspraak. Alleen het risico op het verbod van een krant is kleiner dan dat GS verboden gaat worden. Gewoon onafhankelijkheid dus.
Sorry, ik kan het niet laten. Mark & Mark, ghehehehe.
Ik hoef ook niet zo nodig inspraak. Eigenlijk helemaal niet. Het zou wèl leuk zijn om het aantal leden te vernemen. Dat wel.
@Lupuslupus | 18-02-18 | 20:05 |
Ik ga niks meer over kroontjes zeggen hoor.
@Lupuslupus
op zicht een goede vraag. Jij zit bij mij in de favorieten (you lucky bastard hahaha!) maar idd hoeveel idioten zoals jij en ik hebben gedoneerd? ;-)))))))
Ik vind het kroontje wel leuk maar als het zou verdwijnen: ook prima. Het zijn juist anderen die er een probleem van maken.
@Lupuslupus
Inderdaad het is gein en als ze hem morgen weghalen? So be it.
Dat is leuk Basil, u staat ook in mijn favorietenlijstje. Wat een toeval hè? Lol.
Ik denk wel dat de redactie t.z.t. komt met het aantal dat lid geworden is. Ben benieuwd! Nog even afwachten maar.
@Lupuslupus
It takes a gentleman to know a gentleman.
.
.
Hahahaha! Geintje!
Als ze inspraak hadden willen geven, had je wel een scepter gekregen in plaats van een kroon.
Heb het de komende weken even druk maart daarna ben ik prima beschikbaar in te gaan zuipen in die heimat.
Zin an !!
Na jaren stille reaguurder te zijn geweest, toch maar een account ter support. Mijn geld hebben jullie, ga nu de gevestigde orde kapotslopen. Tom, als je me uitnodigt, maak je borst maar nat, want kom uit dezelfde regio als Quid (RIP).
Ik wist niet dat Duitsland op noodhulpverlening zit te wachten...
Een necroontjes-teller zou wel leuk zijn overigens.
Gewoon om te kijken hoeveel er zijn en nog bij komen.
En jij wordt weggejorist in 1 ,2 3....! ;-))) Hahaha. Those were the days!
@Basil Fawlty | 18-02-18 | 19:54 |
Hehehe, de kroontjes zijn wel een issue he?
5 minuten om aan te passen Mark! Hahahaha!
Te laat.....
Doe maar doorkomen! Een paar goede discussies onder het genot van een potje bier is altijd feest.
Mofrika galore?
Tom Stahlhelm,
Herr Muntz heeft misschien een umlaut her of dort verloren, maar is ook geen zuivere koffie,
en Mandy is ook eerder te Erg dan Intelligent, dus ik snap opeens waar Slim op slaat.
Eerst de slome Kim met het GS dictee, en nu ene Mandy Slim, tjezus GS de lat ligt wel erg laag hier!
P'cies!
"The blond bimbo? Oh please. You can't buy style". ;-))))))
Heb geen auto.
Ook geen payaccount zo te zien
Waarschijnlijk gaat de reis per touringcar dus geen auto nodig hoor.
@tata niet alles wat je ziet is waar. @Lupuslupus voor dat soort tanken heb ik geen autobus nodig Wens iedere win-mens een aangename reis.
Voor Geenstijl de adblock-plus uit gezet, omdat het (nu) kan.
Ik ben misschien te saai en normaal voor Geenstijl. Maar ik blijf lid om in ieder geval dit vrije kanaal open te houden.
inderdaad, daar gaat het om. Ongeacht of het tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend is of dat er inhoudsloze topics en acties voorbij komen. Het gaat om het vrije woord.
De diepgang van een surfplank, als je die quote dan toch wilt aanhalen.
Ik steun het vrije woord, 1 van de redenen dat ik lid ben. Toch, als dit naar bier en hoeren gaat en mijn beloofde extra opties uitblijven zeg ik net zo hard weer op ook. Als je mij dingen belooft en je komt het niet na neem ik het je kwalijk namelijk.
Dat gezegd hebbende, het voelt best goed om de macht te hebben die slet te blocken, niet dat ik het doe maar het voelt wel errug goed.
@ BootleggersSmurf | 18-02-18 | 20:41 |
Maar het verhaal blijft staan.
De mogelijkheid tot blocken vind ik beslist een van de voordelen van het lidmaatschap. Eindelijk die totaal ongefundeerde hatelijkheden/persoonlijke aanvallen niet meer hoeven lezen - reageren deed ik er al niet meer op - vind ik pure winst en maakt het hier alleen maar leuker.
Niks mis met het verhaal op zich inderdaad. :D
Wie het weet, zal het zeggen.
Zeg niet wat u niet weet.
Bleken van haar betekent niet artificiële non-intelligentie. Het tegendeel kan waar zijn.
Met het bereiken van volwassenheid, kan men gaan voor lichamelijk of geestelijke arbeid.
Door de prostitutie van het lichaam wordt een symbiose bereikt waar menigeen een puntje aan kan zuigen.
Het is dan ook verkeerd te denken dat genegenheid slechts door het fysieke wordt verkregen.
Dit stukje onzin was geïnspireerd door Der Paulie.
Hoi Paulie!
:-D
@Lupuslupus | 18-02-18 | 19:36 |
Precies, dat overkwam ons ook door o.a. de advertentiebellers.
Ja dat was helemaal schandalig.
Ik laat mij niet in een lidmaatschap rommelen.
Wij wel. Ons overkwam dat gewoon.
Ik ben lid geworden om GS te helpen onafhankelijk te worden.
Zolang GS onderdeel is van TMG zie ik de noodzaak niet zo en gaat dat 'onafhankelijk' argument niet op. Daarnaast heb ik niet zo'n behoefte aan een kroontje boven mijn nick, alsof ik er dan bij hoor oid. Ik vind het verder prima hoor, jullie doen je best maar. Het is in ieder geval een beter verkooppraatje dan de 'papieren verzetskrant' voor 40 Euro. :)
@XaleX_2 | 18-02-18 | 19:48 |
En wanneer TMG onder druk van ... GS zat is zal het doek vallen. Dus daarom.
GS is een succesvol blog en merk, Als TMG GS afstoot dan zijn er no doubt andere commerciële partijen die wel interesse in GS hebben. Mocht GS echt financiële hulp nodig hebben dan doneer ik met plezier.
@XaleX_2 | 18-02-18 | 20:26 |
Akkoord. Ik heb nu gesteund en U gaat het doen in geval van nood.
Supermegaturbotoll! Doempertarschen in 'Schlaaand mit Herrn Stahl und Frau Schlimm!
Mandy Slim was best een mooi meisje, aan het begin van haar "carrière": natuurlijke borsten, geen tatoeages, en geen botoxgezicht. Ik snap niet waar die drang vandaag komt om jezelf te verbouwen tot een mislukte barbiepop.
Heb Tom er al vaker uitgezopen geen probleem ermee dat eens gratis nog eens te doen.
Volgens mij surft er nog ergens een tegel rond over de rant van monica geus over de schaamlippen van slim.
Jongens toch. Gewoon doneren. Hup!
Dat was ook een ban van niks. Niet eens een week.
Ik begrijp er geen snars van. TMG mediagroep over had over het jaar 2016 een omzet van 421 miljoen. Ik kan het helemaal mis hebben maar valt GS daar niet onder? Is dat premiejummmdan alleen om dat kroontje op je nick te krijgen en 5 minuten tijd om typefouten te verbeteren? Ik bedoel, met cijfers die in de miljoenen gaan waar GS bij hoort, dan is het toch een giga goed verdienmodel deze site. Tuurlijk kan je als je dat wil daar nog iets bij doen door je bijdrage, maar toch begrijp ik het niet. Vooral doordat de teksten van de redenen om lid te worden aan mij overkomen alsof GS het water aan de lippen staat en ze geen geld genoeg hebben en het is alsof ze strakjes plop uit de lucht zijn.
Kan mij iemand uitleggen, of GS zelf, hoe dat nu zit?
Ik doneer alleen voor een permaban van Pedante Betweterige Slet.
Als de sleepwet erdoor komt (en dat gaat gebeuren) kan het zomaar zijn dat GS op zwart gaat. En dan is het doel dat GS zelfstandig verder gaat (via buitenlandse servers oftewel servers die in het buitenland staan). Tenminste, zo heb ik het begrepen.
Louise-in-de-pels,
Een GS dat indien nodig op eigen benen kan staan, kan natuurlijk meer van die miljoenen van TMG lospeuteren.
Gaat u nog betalen of hoe zit dat?
Slettebak!
@ Louise-in-de-pels | 18-02-18 | 19:28 |
Omzet zegt niets, jaren heeft TMG dergelijke omzetcijfers gehad maar verlies gedraaid. Daarom zijn ze ook overgenomen door het door Belgie zwaar gesubsidieerde Mediahuis.
Ik denk om in de termen van je naam te blijven dat Geenstijl een luis-in-de-pels is van Mediahuis omdat deze normaal brave EU propaganda fabriceert. Daarom en vanwege hysterische adverteerders is het wenselijk dat je volledig onafhankelijk van Mediahuis en adverteerders verder kan. Kijk maar eens naar Telegraaf, die krant is echt wel veranderd sinds bekend werd dat ze overgenomen zouden worden door de Belgen.
Ik wil wel mee maar ik ben bang dat ik een schaapje ben tussen de wolven. Links van mij Tom die al na een uur knetterlam en ladderzat is en in mijn linkeroor tettert dat ik een gouwe pik ben en rechts Mandy die tegen mij aan het oprijden is en in mijn oor hijgt dat ik voor haar de ware ben, en dat ik met haar mag doen wat ik wil.
Ik zou heftig terugverlangen naar mijn veilige fijne zolderkamertje en mijn fijne DDR postzegelverzameling.
Als ik zou winnen weet ik oprecht niet of ik mee durf.
Wat zou er in hemelsnaam mis kunnen gaan?
Ik weet niet, bier en tieten. Ik gun jullie mannen van harte zo'n weekend.
Ik heb heel veel bier nodig om te vergeten dat we een kabinet met rutte en d66 hebben.
Ahhh menig reaguurder maakt wel kans als je genoeg betaald, ze is niet vies van een ouwe dikke pad.
www.tobeporn.com/wp-content/uploads/2...
GS schat haar mannelijke reaguurders wel héél laag in.
Mwach, met Zu Browka kon je ook altijd prima keten op reis.
GS negeert vooral haar vrouwelijke reaguurders, geloof ik.
Tom gaat toch mee?
Het filmpje doet het niet, terwijl ik toch lid ben. Hoe kan dat?
Toch even een vraagje. Is dit alleen voor nieuwe Premiums?
Voor iedereen met een kroontje lijkt mij. (Denk ik).
Daar hoort ook van Amerongen bij!
Gezellig, allemaal Geenstijlers bijeen. Bestel maar vast de Tiki-toortsen.
Wie gaat het wel zeggen, of liever durft het te zeggen.
Ben je een Groot Complot op het spoor?
Geen complot, het geld is op.
Ah zo. Dat bedoel je.
Extra opties, geen hoeren en bier voor een ander.
Alleen als Sylvana meegaat en ik een busje koekjes en leer krijg. Alleen dan.
Stel je nou voor om Sylvana naar Duitsland te sturen? Snel disclaimen dat jullie niet met de trein gaan, je hebt zo een proces aan de broek.
Ik wil wel mee als het moet
Heeft iemand het complete interview van Muntz met Geert nog ergens liggen? Deze meeuw wil het graag weer eens zien.
Verder dan dit kom ik niet, maar de DVD is zijn prijs waard
www.atheisme.eu/nl/entry/130/munt_en_v...
Dank Lucky. Kusje
Veel wordt duidelijk. Heel veel.
Gaat haar broer ook mee? Stats?
Vind ik geen incentive, heren. Ik hoef niet mee. Ze is vast heel liev, maar die stem en dat accent... dat hou je toch geen 5 minuten vol? En Keulen is best leuk hoor, maar het echte Duitsland ligt in Pruisen of Beieren. NRW is toch gewoon een beetje hetzelfde als Nederland.
Dus München met een voormalige Miss Bayern, in een BMW, dat spreekt mij persoonlijk meer aan. Tom hoeft dan niet eens mee.
Je hebt dan ook geen kroontje. Schijnt nogal een dingetje te zijn...
Oh, donateurs doen niet mee? Dan loop ik ook geen risico.
Ga ik wel lekker alleen op eigen kosten richting Garmisch-Partenkirchen. Wel zo leuk.
Fraulein Bayern moet bij E=wc2 iets meer haar best doen : regio-aktuell24.de/jennifer-rottmeier-...
Keulen ligt vlak om de hoek voor Rapper Sjors. Zou hij ook nog komen opdagen?
Kun je je een porno voorstellen van die twee: een Limburgs en een plat Rotterdams accent? *teiltje*
@Oprisp | 18-02-18 | 19:01
Ik schreef “voormalige”. Ik zat eerder te denken aan Beate Almer.
beatealmer.com
Nou, even d'r naam gecheckt met de toevoeging "porn". Mag ik toekijken bij een woodman casting?
woodman zal ondertussen wel bejaard zijn. een jaar of 10 geleden keek ik zijn filmpjes nog wel eens.
Ah, Rob Muntz, de Sven Kramer der Blote Tieten.
Jeuzus wat klinkt dat wijf dom zeg!
Joh, daarom zit ze in de porno. Meer, meer, meer domme wijven!
Anders kijk je ook maar steeds tegen dezelfde kudt aan.
Nou en? Zei kan vast veul beter peipen as jou.
Joh, daarom zit ze in de porno.
TisNieZoMoeilijk | 18-02-18 | 18:41
Oh ja joh? Wist ik niet, weer wat geleerd dus. Sinds Zara Whites volg de Nederlandse pornoactrices niet meer zo nauwgezet omdat ze over het algemeen zo lelijk als de nacht zijn.
Schöne Grüßen aus die Heimat.
Ben ik al premium? Waarom ben ik nog niet premium? Is het racisme?
Je bent een grote racist Kaas. Ik ga aangifte doen.
Ik ben minimaal 2 racisten!
Kaas de Vies | 18-02-18 | 18:42
Wat is racist? Een lengtemaat? iets van vijf negers in een racist?
Kan die Rob geen uitkyktelevisie voor Geenstijl gaan maken? Is ie wel voor te porren vermoed ik.
Kech, kech, de griep zit er nog flink in.
Arabisch griepje onder je leden?
Even vragen of dat wel mag van mijn vriendi... Oh nee ik ben een reaguurder.
Ik zou der dus gewoon doen
Wel op tijd laten weten als ik mee moet , ivm met snipperdag enzo.
Het premium gedoe heb ik genomen omdat er onafhankelijk geroerd moet blijven worden waar het stinkt.
Dus kiep mijn lot maar vast in de prullenbak.
Bier en tieten heb ik hier ook. En wanneer ik mijn best ga doen zelfs de combo; Biertieten!
U heeft het uitstekend voor elkaar!
*plop*
Ik hoopte op bewegende beelden bij het plaatje..... :-(
Alleen als de Koreaanse Slet ook meedoet: www.google.nl/search?q=kim+holland&am...
Allemaal leuk, maar ik mocht ad-free surfen over GS, maar ik blijf de Premium ad zien :/
Ook voor Premium-Russen. "Vergeet de Krim met Mandy Slim."
Haha, dus Tom maakt porno? Verbaast mij eigenlijk helemaal niks.
Ja, bier en tieten verhalen werkten ook goed voor Panorama, Revu en playboy, maar dat was wel in 1979 en niet in 2018, nu moet je toch echt met iets beters komen.
Ik denk dat menig reaguurder het hier niet mee eens zal zijn.
www.youtube.com/watch?v=WzzWEeiUf3Y
Tom Staal kan niet drinken. Paar filmpjes gezien waar hij naar een paar pintige al helemaal kalam ging.
Ik stel voor Jinek te nemen,dat is een wel een mooi ding en die kan beter zuipen dan Tom.
Ruilen we dingetje Slim in voor Humberto Tan met zijn Mahonie babyarmpje, kan Lupuslupus ook eens uit elkaar getrokken worden.
Waarom in Duitsland? Daar is het met de VVM nog slechter gesteld dan onder Trollongren.
Wil wel mee. Maar is het wel all-inclusive?
Neen. Alleen het bier is gratis. haha
"Volledig verzorgd weekend" volgens onderste plaatje. Of de geestelijke verzorging door mevr. Slim daar ook onder valt moet u niet aan mij vragen.
Ik werd vanmorgen wakker met de gedachten"ik drink nooit meer"
Maar dat neem ik terug,jullie kunnen mij dus gewoon laten winnen.
Idem ditotje gisteren.
Maar hiervoor maak ik een uitzondering.
Het beeld bij het tietenfilmpje staat stil.
Leuk! Ik wil erbij. Even loting manipuleren: Ollongren bellen!
heb ik al gewonnen?
Ah, mandy slim. www.exvriendinnen.nl/trailer/662/mandy...
Maar goed dat reaguurders geen vriendin hebben aan wie ze dit hoeven uit te leggen... Je zal het maar winnen!
Er lopen toch meer adverteerders weg dan ze zeggen denk ik en nu moeten een paar tieten ons overhalen?
Ik hoop toch vooral dat GS binnenkort stopt met dit schaamteloze, constante promoten van hun abonnementje. Begint bijna net zo vervelend te worden als de politieke partij GeenPeil.
Doe nou gewoon lekker mee, dan kunnen we daarna weer lekker met gestrekt been in op Uit1.
Crowdfund GS gewoon echt afhankelijk. Anders ico!
Knappe meid. Ga wel lid worden uiteindelijk. moet nog wat dingen betalen. Goed topic zou het zijn om een goede reden te verzinnen waarom je er recht op heb om te winnen
Weer alleen voor mannen......
Een keuze voor veouwen en dames en heren met andere interesses zou wel leuk zijn
Tom is er ook bij. Of heb ik iets gemist en is hij van de mannen?
Hoezo? Muntz gaat mee. Niet de minste. Staal zet koffie. Wordt geinig.
@Lupuslupus | 18-02-18 | 18:03
U bent vrouw? Ik weet niet of ik dat mag vragen in dit genderneutrale land maar misschien hebben de vrouwelijke reaguurders ook behoefte aan een bierweekend.
@Mark, ik drink geen bier. Doe mij maar een geheel verzorgd dagje Artis of zo. Dus incl. vervoer, toegang, wat eten en drinken. Maar dierenpark Arnhem, Rotterdam of Emmen zou ook prima zijn hoor. (Zóveel noten heb ik nou ook weer niet op mijn zang). Dat zou hartstikke top zijn!
@ Lupuslupus | 18-02-18 | 18:59 |
Klinkt ook goed. Ik kom nooit in dierenparken maar drink wel bier. Wie weet
@Mark, het zou mooi zijn als de winnaars mochten kiezen: naar Dld of naar het dierenpark. Dus 1 groep dierenpark (daar hebben ze ook bier) en de andere groep een weekend Dld. Moet ik natuurlijk wel bij de winnaars zijn want anders heb ik er nog niets aan, haha. Maar wie weet, de redactie leest altijd mee, dussss. Ik blijf hoop houden. Een dagje dierentuin is natuurlijk ook nog eens stukken goedkoper.....(Wellicht helpt dat om de redactie over de streep te trekken want op de centjes letten is altijd goed, toch?).
@Lupuslupus | 18-02-18 | 19:30 |
Ok. Laten we even afwachten wat er gaat gebeuren.
@ Lupus^2
Ik wil GodVerDomme Bowlen!
@Hemmenaar7
Maar dat hebben we vorig jaar al gedaan!
Vloek a.u.b. niet zo, Hemmenaar. (Vraag ik u vriendelijk).
Tom ik heb dorst, wanneer gaan we naar Bamberg?
Een jaar of wat geleden had ik het erelidmaatschap in dankbaarheid aanvaard. Nu niet meer.
Wat is er gebeurd, ben je geëvolueerd tot een Joopachtige?
In de categorie 'beroep bij je achternaam' wint Mandy geen prijzen.
In het Engels klopt het helemaal hoor...
Luisteren naar deze Mandy, ook op de sybian, doet mijn oren bloeden
passend gezelschap voor die Kim Holland, qua accent en uitwerking op de kijkert
REAGEER OOK