#ZML lacht Sybrand Buma ontzettend hard uit
Arjen Lubach vindt het 'helemaal Buma' om tegen referenda te zijn. Maar je kunt niet zeggen dat je voor luisteren naar de uitslag bent, en dan ineens niet meer. Of dat je voor referenda bent, en dan ineens niet meer.
Hoera de referendumcampagne is begonnen! Zondag Met Lubach (geen fan van referenda, maar nog minder van de SleepWIV en nóg minder van politici die terreurschwalbes maken) haalt Sybrand Buma door de hakselaar wegens té opzichtig draaien van van oppositieaardappel naar partijkartoffel. En ze halen D66 door de mangel wegens vóór referenda tenzij de uitslag niet bevalt. En ze trekken Rutte door de plee wegens only a Sith deals in absolutes. Tevens. Valt het u ook zo op dat Arthur Docters van Leeuwen zo ontzettend op een Vogon lijkt? Maar dat terzijde. Bedankt, Buma & bondgenoten van het partijkartel, dat jelui satirische televee alle ruimte geven om de referendumcampagne tegen de WIV warm te houden.
Reaguursels
InloggenHeb uw vijanden lief, maar dan anders.
Die Buma-logica is als die van 'n gepokt en gemazelde warrior, die niet meer wil meezingen met Kerstmis op 't wijsje van 'Alle Menschen werden Brüder'.
Vanuit de eeuwige oorsuizingen bekeken, opgelopen door de rondvliegende kogels, is dat 'logisch'; Buma kan geen knaapjes-rol meer spelen, die zichzelf niét verhoereerd heeft in 't politieke spel dat formeren heet. Buma is geen maagd meer zoals de jonge Thierry, of zoals de ideologisch ongeschonden oudere-jongere Roemer. Buma wil realistische praat. Buma wil van geen referendum weten. Ook niet als het een uitslag van een adviserend referendum is. Want Buma is 'n Fries. Punt.
Maar ja, dan is daar 't politieke bedgenootje Pechtold, en die maakt wel hele rare krolse bewegingen van onder dat regeerakkoord.
Pechtold draait en kroelt, want oorspronkelijk veilingmeester, en dat is altijd tien-slagen-in-de-rondte met 'u vraagt, en wij draaien'. Eenmaal, andermaal, tijdens het loven en bieden, en dan is hij 'verkocht'.
Eh, dat is geen liefde, zoals een koehandelaar in de uiers van 'n koe op de markt knijpt of die niet wordt afgelegd. Handelaren kennen elkaar; zij weten van de trucjes hoe je 'n zwakke koe toch voor 'n mooie prijs kunt verkopen; de maag vol met water gedronken. de spenen ontsmet, de hoeven geborsteld. En dat het onderhandelen gaat in geheimtaal tussen vingers, verborgen voor anderen onder een doek die hangt over de twee handen van verkoper en bieder. Zo komt de geheime politieke deal tot stand.
Maar wie die taal van Buma niet kent, wie die taal van Pechtold niet kent, zal met Rutte-elastiek bekneld raken. En CU-Segers lijkt me al helemaal niet zo'n ritselaar. Deze vier-partijen-wriemelaars zullen elkaar in 't duister viespeuken vinden. Wiens hand voel ik nu langs mijn benen glijden (?), en help, is dit liefde of politieke aanranding of toch nog 'gewone' seksuele intimidatie? De glibbers tegen de stroeven. De berijders tegen de genomenen. Er komt 'n moment in de toekomst, dat deze periode in Nederland als de grootste politieke porno-show wordt gezien. Daar komen films over uit voor volwassenen met een sterke maag. Zelden zullen we zo duidelijk te zien krijgen, wat anderen niet durven; dat de Nederlandse sterre blijven stralen, right into your face.
De Nederlandse regering is kampioen foreign dicks pij*pen. Rutte is het kaliber Balkende die voor het eerst als een schandknaapje bij Bush in het witte huis op bezoek mocht komen.
De Nederlandse regering doet echt alle meoite om in het gevlei van o.a. Amerika te komen, ongeacht de consequentie die dit voor de burger heeft.
In Amerika is dmv een rapport aangetoond dat het verzamelen van al die data door de geheime diensten- wel meer en geavanceerder hardware/ software dan de Nederlandse veiligheidsdiensten- van burgers geen terrorisme heeft gestopt, zoals Rutte pretendeert met de invoering van de nieuwe wet het geval zal zijn.
Het allerbelabberst vind ik dat dit rapport via het congres te bestuderen valt, lessen eruit geleerd kan worden en de oppositie het kabinet kritisch kan bevragen: maar dit gebeurt niet. Zo kan Rutte, diep in zijn vezels (fuck you man) de Tweede Kamer overtuigen van het nut van al die data die wordt binnengeharkt. Wie onderzoekt, interpreteert die data? Terrabites vol data.
In ieder geval ga ik ervan uit dat de Eerste Kamer wel kritisch is over de wet, wel kennis van zaken heeft, wel informatie in zich opneemt om voor de burger op te komen.
Omdat alle sociale platforms enigzins of helemaal met elkaar verbonden zijn is de data over de burger goud waard. Verhandelbaar! Facebook en de NSA werken samen, zo ook Google, zo ook Yahoo, zo ook Microsoft, zo ook Amazone, etc.
Natuurlijk wordt er tegen de Nederlandse regering gezegd door buitenlandse geheime diensten dat er waarborgen zijn en dat er zorgvuldig met de gegevens van de burger wordt omgegaan. Niemand gelooft dit in de wereld, alleen pinokkio Rutte en het Kabinet. Zo lachwekkend triest is de hulpbehoevendheid van deze en voorgaande Kabinetten tegenover de verzakende plicht van deze Kabinetten aan de burger.
Het is teleurstellend hoe laag het kennisniveau van dit Kabinet is. Het laat mij zien dat deze vorm van politiek niet meer relevant is, nodig is, wenselijk is en schadelijk is.
Terrorisme wordt a-symmetrisch gevoerd. Er zijn talloze andere manieren om berichten te communiceren dan dmv ict. Het dogma dat door deze wet terrorisme wordt voorkomen en mensenlevens gespaard is dus onwaar.
Tip: een nieuwe referendum over het afzetten van Rutte omdat hij aantoonbaar vaak de burger heeft voorgelogen en daardoor onbetrouwbaar is om premier te zijn.
Meoite= moeite
@'serieus nemen'; Met de nadruk op 'nemen'.
Kun je zien hoe gedienstig de NL bevolking tegenwoordig is. Iedereen weet al van tevoen, dat dit referendum nutteloos is en genegeerd gaat worden, net als het voorgaande. Dan zegt een arrogante zak dat hardop en iedereeen slikt dat zonder meer, alleen met een beetje gekrijs, voor de vorm. Dan, ook voor de vorm, draait diezelfde arrogante zak zijn woorden even terug, want, ook al sta je ver boven het plebs, je moet het toch niet zo duidelijk zeggen. En het plebs is weer tevreden en alles heeft, zoals gewoonlijk, geen enkele consequentie.
Vind dat bashen op Buma behoorlijk overdreven en daarnaast onjuist. Buma is juist degene die vóóraf al aangeeft dat er geen gehoor gaat worden gegeven aan de uitslag van het referendum.
Dat is nogal een verschil met het Nee=Nee van Rutte en dan toch uiteindelijk ja doen.
Hij is juist, als bijna enige, constant geweest in zijn overtuigingen en het uiten daarvan.
Inderdaad Jabba the Hutt is nog knapper dan de Docter.
De wet is al actief!! Zeg het nou eens goed GS. We kunnen (ws) stemmen over het INTREKKEN, meer niet. En ja, dat is bij voorbaat kansloos dankzij Buma
Ach ja, die Docters van Leeuwen schrijft tegenwoordig kinderboeken. Waarschijnlijk om zijn tot op het bot verrotte karma nog enigszins in een positief daglicht te stellen.Nu is de beurt aan Grabbelsmous om zijn karma de vernieling in te helpen, zou het familie zijn?
Die wet wordt er wel doorgedrukt. Daar zorgt zijn broer Stemra achter de schermen wel voor.
Die sleepwet gaat er gewoon komen, geen enkele nuancering behalve wellicht een lullig inlegvelletje van Rutte (daar heeft hij komende 4 jaar nog stapels van liggen. Ook de miljarden bezuinigingen gaan gewoon door, ook al was de aftrap van het nieuwe kabinet heel positief. Meer blauw op straat gaat ook gewoon niet door, we hebben immers dalende criminaliteitscijfers door het continu negeren delicten gepleegd door allochtoto's. Ook de ongekend gevaarlijke massa import van Noord Afrikanen en andere kansloze groepen gaat gewoon door want EU beleid. U heeft er zelf voor gekozen, over 4 jaar heeft u weer een nieuwe kans om de juiste partij(en) te kiezen.
Weer een kans? Denk jij nou werkelijk dat er met deze slappe en persoonlijkheidsloze hap ooit wat veranderd?
Buma zal zich als een vis in het water voelen in de periode van Pinochet of Idi Amin
Als soldaten in den vreemde gevaar lopen wanneer we in Nederland privacy willen hebben moeten we die soldaten maar terugroepen. Zo simpel is het.
wat heeft mijn hele digitale leven met de veiligheid van soldaten te maken?
Mijn privacy heeft er niets mee te maken. De afgelopen regeringen met hun bezuinigingen op defensie zijn een groter gevaar voor het Nederlandse leger dan mijn wens om mijn privacy te waarborgen. En wat heeft de veiligheid van soldaten te maken met het feit dat alles gedeeld gaat worden met buitenlandse mogendheden.
Waarom hoor ik niemand over het feit dat Buma als kanerlid trouw gezworen heeft aan het toezien op de naleving van wetten en hier gewoon openlijk aangeeft dat de wet genegeerd moet worden?
Deze man moet direct uit de tweede kamer verbannen worden en aangeklaagd worden voor landverraad.
Buma is natuurlijk, na het toneelspel van het Oekraine-referendum, nu wel duidelijk. Maar Lubach fileert hem wel op een overtuigende wijze.
Ja, er wordt hartelijk om gelachen, terwijl het in werkelijkheid in-en-in triest is. "Ik wil het, en wat het volk, dat mij het mandaat gegeven heeft, wil interesseert mij niet." En het volk is vrolijk.
Volstrekt ongeloofwaardig die Buma.
Geweldig ze kunnen die Judas niet vaak genoeg door de str*nd trekken want het is een smerige landverrader de C moet veranderd worden in een D van duivels en de D van democratie kan vertaald worden als dictatuur
Als een politicus zich van te voren afzijdig houdt (of erger) en vervolgens toch een referendum negeert, dan is dat uit den boze. Maar als iemand van te voren eerlijk zegt wat hij/zij van plan is, dan is dat schijnbaar nog erger? Hij is in ieder geval eerlijk. En ga nou niet roepen dat ze ook gewoon naar het referendum kunnen luisteren want als je gelooft dat dat ooit gaat gebeuren, dan heb je wel een hele grote plaat voor je kop.
Beschrijf jij daar niet de kern van het probleem, 3 x op rij negeert de politieke elite de uitslag van een referendum. Te weten 2005 aangaande de Europeesche Grondwet, daarna 2016 inzake Oekraïne en dan nu 2018 inzake de WIV. Dan moet als Den Haag collectief niet gek opkijken dat mensen geen vertrouwen meer hebben in Politici en op (nieuwe) andere partijen gaan stemmen.
Bovendien een referenda is natuurlijk een instrument (noodrem) voor de bevolking wat je ze niet meer af kunt pakken.
Ze hebben de uitslag van de verkiezingen toch ook genegeerd?
Eerst zegt hij A en nu B daar gaat het hier om. Hij doet net wat hem uitkomt en de kiezer interesseert hem geen reet (ook geen 5). Jij weet dit al. Maar vele anderen nog niet. Jij hebt je erbij neergelegd dat dit nooit zal veranderen en anderen niet. De politiek parasiteert momenteel op de mensen die niet verder kijken en alles slikken voor zoete koek en degenen die het zoals jij al opgegeven hebben. Wat strijdvaardiger en meer doorzettingsvermogen zou je goed staan en je helpt de anderen die wel volop strijden tegen dit onrecht. Volgens mij kost een beetje steun weinig moeite. Baad het niet schaadt het niet.
George Orwell 1984
Terreurschwalbe, klimaatschwalbe, EU schwalbe, Jijbentracistschwalbe: beproefde tactiek van het wit - zwart scenario om iedere inhoudelijke discussie te kunnen ontlopen.
Niemand hier die Trouw leest, waarschijnlijk, maar toch had ik graag - als advocaat van de duivel - wat antwoorden gelezen op de argumenten in het artikel van filosoof Leonie Breebaart, getiteld 'Ik geef de AIVD graag het recht mij op te vissen in hun sleepwet'. Een 'kloosried', iemand?
Altijd een zwaktebod. Een ad hominem en dan vanwege zijn uiterlijk. Stel dat hij (vraag niet hoe) na een half jaar sportschool en plastische chirurgie ineens heel aantrekkelijk is, maar zijn ideëen behoudt. Is het dan ineens goed? Richt je op de ideëen en niet op het uiterlijk.
Typisch politici helaas. Voor politici is de rest van het land een aftandse dierentuin waar ze eens in de zoveel tijd suffe mensaapjes gaan bekijken wanneer ze daar zin in hebben en de rest van de tijd spelen ze samen dictatortje. En of je nou links, rechts of centrum stemt, het maakt allemaal geen reedt uit. Zodra ze je stem binnen hebben gaat die in de gehaktmolen en wordt je van achteren genaaid. Zo gaat het al decennia. Politieke partijen staan nergens meer voor, afgezien van de partij-elite. En zolang dat niet veranderd zal ik altijd tegen de wens van het kabinet stemmen. Niet dat het uitmaakt want ze negeren je toch, maar dan kunnen ze zich i.i.g. niet op mijn stem beroepen als ze stellen dat toch best veel mensen wél voor waren.
Overigens moeten ze die vetklep de volgende keer ondertitelen, onverstaanbaar die blob.
Best wel sterke uitzending van ZML
72 en nog steeds niet tevreden met zijn verdienmodel. En maar in leven houden, die Blob. Hoe veel medicijnkastjes zal ie thuis hebben? Graaft z'n vrouw z'n piemel uit elke keer als ie moet plassen? Is er wel een mevrouw Docters van Leeuwen? Arm mens, vlucht toch naar een van Paay's lekker afgetrainde, afgedankte toyboys!
Arthur heeft 1 goede eigenschap. Schrijft gedichten die heel niet slecht zijn. Aan z'n erotische werken waag ik me niet, daar zit altijd iets autobiografisch in en daar wil ik dan geen beeld bij.
Jongens, nou effe serieus.. als die wet er komt kunnen we met zijn allen gewoon hele rare dingetjes op het net gooien.
Iets met aanslag, jihaad, spijkerbom, huur van een bouwvakkersbusje, explosieven, ontstekeningsmechanismes....
.... gewoon even ALLEMAAL doen.
Ze krijgen het druk met hun sleepwet.
Zou wel hilarisch zijn de gleufhoeden en afluistervinken collectief helemaal gek te tikken. Maar waarschijnlijk komen ze jou en mij van het bed tillen en laten ze de Hofstad groep achtige clubjes ongemoeid. Etnisch profileren anders.
Via Snowden weten we inmiddels wel dat het grote broertje van Wiv de Patriot act resulteerde in ongegeneerde volksbespiederij. Het werd er bij de burgers daar moeiteloos ingegoten na 9/11 dat het nodig was om terrorisme te bestrijden. Die terroristen die ze zelf jaren ervoor in Afghanistan in het zadel hadden geholpen. Vervolgens maakten ze dankbaar gebruik van de angsthype door te roepen dat er massavernietigingswapens waren in een land dat zich wilde ontworstelen uit de greep van de petrol dollar. Zo is het verhaal uiteindelijk altijd weer rond en kom je telkens terecht bij geld.
Wat kan Nederland verdienen met de WIV? Verkoop van informatie?
Vaak Kom je er wel uit wanneer je het geldspoor volgt. Verhogen BTW? Is inflatie van geld. Dat Wil de ecb graag. Om Meer obligaties te voorkomen en daarmee meer schuld, is het verhogen van BTW dus best slim. We hoeven er niet voor aan de bank te betalen. Het geld blijft in de zak van Nederland.
Maar wat is nu het verdienmodel van de Wiv? Meer werkgelegenheid? Dat was het flauwe excuus bij de dividendbelasting. Dat geloof ik niet. Bij de dividendbelasting gaat het om ordinaire vriendenpolitiek. Nu gaf Snowden wel aan dat Nederland zo ongeveer de schoothond van de Verenigde Staten is. Zou het kunnen dat de Wiv ook een soort van afgeschafte dividendbelasting is? Een bonusje voor de NSA en Kornuiten?
Bij bijna alle aanslagen waren de daders al in beeld bij de diensten, hoor je altijd achteraf. Door de diensten te overspoelen met nutteloze data zal de kwaliteit van deze diensten doen afnemen. Als de daders al in beeld waren maar er komt geen daadwerkelijke actie, dan gaat er iets anders fout in het proces.
Dat het CDA kamerlid Sybrand van Haersma Buma tegen het referendum over de WIV(Sleepwwet) is c.q. de uitslag daarvan zal negeren, is niet zo verwonderlijk met een oudere neef die ook Sybrand van Haersma Buma heet en welke bij de toenmalige BVD werkzaam was, maar zich al geruime tijd (decennia) niet traceerbaar onder de horizon bevindt. Misschien iets voor een goede onderzoeksjournalist? Frits?
Sybrand heeft maar een doel in zijn leven. Nog een paar jaar de pias uithangen in de 2e kamer en daarna beloond worden als CdK te Friesland.
#metoo ik denk dat Arjen het volgende slachtoffer gaat worden. De politiek zou staan te juichen dus de demoniseer draaiboeken liggen al klaar. MSM staat reeds in stelling op aangeven van generaal Rutte en zijn anti burger oorlogskabinet. Want wat is zo'n stukje een ontmaskering. Ik hoop dat hij het nog lang mag doen maar heb mijn twijfels.
Wat echt verontrustend is dat mensen kennelijk zulke domme schapen zijn dat als Lubach zegt dat ze iets moeten doen mensen dat ook doen. Zelf denken is teveel gevraagd.
Hoe weet jij dat, ben jij een mind reader?
Het feit dat er geen steekhoudend argument in uw posts naar voren komt, doet mij vermoeden dat het ook teveel gevraagd is voor u.
Straks geen Wiv, politie/veiligheidsdiensten slecht uitgerust, wel een aanslag want geen intel en dan moet je ze is horen over dat de overheid niks doet.
Ik dacht al waar blijft ie, de tereurschwalbe.
*2x r
@Vula | 06-11-17 | 10:10 Nee hoor, die WIV komt er wel, politie en veiligheidsdiensten blijven slecht uitgerust en die aanslag komt er ondanks de WIV net zo makkelijk.
Het mooiste van alles is nog dat de overheid (of overheden) wellicht nog echt in de veronderstelling zijn dat ze iets met die data kunnen. Maar overheid en ICT is een faal, altijd al geweest, dus ik maak me geen zorgen over dat ze iets nuttigs met die data gaan doen. Er zijn echter wel mensen in de wereld die data en crypto wel snappen. Die staan te trappelen, natuurlijk. Daar hoor ik niemand over.
De beheerder van AlphaBay is het niet met u eens. En alle criminelen met een PGP telefoon van Ennetcom ook niet
oftewel: het is een wassen neus die meer gevaren dan oplossingen genereert.
Je hoort ook nooit iets over de vele ICT projecten die wel lukken! THC is bemand met veel hoog opgeleide wizzkids en ICT-nerds.
“.. Arthur Docters van Leeuwen zo ontzettend op een Vogon lijkt?”
=======
For not so advanced, as Van Rossem, would be nice to know which is which.
But similarity is undeniable...
Vogon poetry of Docters van Leeuwen bullshit. Voor beiden een Babelfish nodig, en bij alletwee loopt het bloed daarna uit je oren.
Overigens is de vergelijking met een Vogon niet helemaal eerlijk. Die Vogon is zo geboren, van Leeuwen heeft een heel leven drankmisbruik nodig gehad om zo'n neus te krijgen.
Blijkbaar is dit waar de meeste stemgerechtigden voor gekozen hebben. Het draaien van Buma Rutte en Pechtold is een afspiegeling van hun stemvee n.l. eerst voor stemmen en daarna er tegen zijn.
Yep, het volk wil nu eenmaal in de maling genomen worden. Verder kijken dan je neus lang is vergt keuzes maken en is confronterend. Mensen kijken liever weg in een status quo die ze denken te herkennen.
Van Buma en Pechtold en Rutte weten we dat ze niet te vertrouwen zijn. Stel nu eens dat de Ambtenaren die de WIV moeten uitvoeren ook niet te vertrouwen zijn. Zou zomaar eens kunnen.
Los van het feit dat de WiV de overheid de macht geeft om te hooi en te gras in de privacy van een ieder te graaien, wat de hooiberg, waarin ze de echte foute figuren willen vinden alleen maar groter en nog meer ondoordringbaar maakt, is er veel grotere adder onder het gras. Men wil de burger en de democratie nog verder smoren.
Dat zijn typisch Merkelse en Brusselse streken die Rutte en zijn companen natuurlijk naadloos opvolgen. En dan overheid en IT, dat is als water en vuur.
Mensen die zeggen: ze weten toch al alles van me, en ik heb niets te verbergen, moeten nog eens goed nadenken, je zult versteld staan van wat je liever niet met anderen deelt.
Joden in 1935 hadden ook niks te verbergen. We weten allemaal hoe dat is afgelopen.
De WiV geeft de overheid de macht om in de privacy van iedereen te graaien. Denk je nu werkelijk dat ze dat niet allang doen als ze dat nodig vinden. Alleen zullen ze het je niet vertellen
@beau van rtl | 06-11-17 | 10:12 Dat kon nog wel eens meevallen, elke advocaat maakt gehakt van onrechtmatig verkregen bewijs
witwas. Wat je niet weet , dat weet je niet he en op een paar uitzonderingen na heb ik advocaten niet zo hoog zitten.
U wilde 'rechtse' tv, u kreeg 'rechtse' tv. #WNL
Overigens, van Baalen kreeg een schitterende hook van Henk Bleker, in de starat van zijn opmerking 'communicatie met Rusland herstellen' noemde hij de actie van van Baalen en Verhofstad escalerend. vB om zich niet riposteren en bleef als een valse hond HB beschouwen.
'staart', en 'van Baalen kon niet riposteren'.
De sleepnet is vooral bedoeld om iemands Porn collectie compleet te krijgen.
Voor de sectie A van Anal is reeds 895 Terabyte gereserveerd.
De sectie Zoofilia slechts een magere 23 Tbyte, maar ook die komt vol.
Bijna 1 miljoen mensen kijken ZML en dat worden er waarschijnlijk nog meer.
Ik kan me zo voorstellen dat men in Den Haag niet zo zit te wachten op een wekelijks demasqué en zeker niet voor zo'n groot publiek. Rutte c.s. zitten zich ongetwijfeld te verbijten om dergelijke kritische journalistiek; in hun ideale wereld is iedere journalist een Ron Fresen of Frits Wester. Interessant om te zien hoe lang Lubach nog zo voort mag doen.
Tis alleen zo jammer dat die luitjes die op de partijleden van Buma hebben gestemd, nooit naar de VPRO kijken. Als goed Gristen, protestant of katholiek, kijk je niet naar die omroep, die vrijzinnigen dansen met de duivel.
Ik dans met wie ik wil, net zoals de meeste VPRO leden met mij. En als je werkelijk denkt dat veel VPRO leden op het cdA hebben gestemd, doe dan eens wat meer mee met de bezigheidstherapie bij u in het bejaardentehuis, schijnt ook goed voor de mentale gesteldheid te zijn.
Lezen Litebyte, lezen.
Ik denk dat we het woord Regering kunnen vervangen voor de beter dekkende term Negering
Scherp, die houden we erin.
Graag namen bij de foto's, wie is wie?
eerstneukendanpraten | 06-11-17 | 09:05 |
Sorry voor het jatwerk, erg vroeg nog.
Ik ga maar eens investeren in een Vpn provider, die gaan hier wel garen bij spinnen.
Deze wet is bedoeld om de massa te monitoren, niet om boeven van welk gezindte ook te vangen, die nemen deze zomer gewoon, net als ik zal doen een vpn abbo. Dat snapt de roverheid ook wel, dus kan het enige doel massa surveillance zijn...
Ik heb sinds enkele maanden een VPN account, maar ik gebruik m weinig.
Met VPN naar buiten Nederland ben ik de ondertiteling op Netflix kwijt. En Uitzending gemist werkt ook niet meer.
40.000 plaatsen op het darwet waar je wensomrare kunt kopen.
Nou, IK vinnet EPISCH
Aan die rode neus te zien (en die dichtgevallen ogen), is Van Leeuwen grote vrienden met Druncker.
Als ik een fossiel (hoi van Leeuwen) wil zien ga ik wel naar een museum.
In de USA was zo'n 40 jaar de kasthomo J.Edgar Hoover aan de macht bij de inlichtingendienst.
Hij wist alles van iedereen, dat JFK het deed met Marilyn Monroe, dat de Maffia overal tentakels had, alle geheimen van politici.
Stel dat hij de beschikking had gehad over de moderne digitale technieken, zoals de sleepnet afluister methode, alle camera's overal etc., hij had zich God gevoeld en ernaar kunnen handelen...
Goede vergelijking!
Hij wist alles van iedereen, en dat zonder sleepwet. Geeft eens te meer aan dat we die wet niet nodig hebben.
Privacy en veiligheid zijn geen tegengestelden! Het is een vals dilemma (drogrede).
Je kunt van de vorm van presentatie van Lubach houden of deze haten. Maar inhoudelijk ben ik het met zijn twee belangrijkste punten eens. Het referendum is gestart niet omdat we geen WIV willen maar omdat er onvoldoende waarborgen in zitten op overmatig afluisteren. En het gedraai van CDA en D66 is potsierlijk. Goed dat dat weer voor een groot publiek aandacht krijgt, inclusief de te verwachte drogredeneringen van Rutte cs
Correct ik stem ook tegen omdat ik wil dat uit de WIV de fouten gehaald worden niet omdat ie afgeschaft moet worden.
“Het referendum is gestart niet omdat we geen WIV willen maar omdat er onvoldoende waarborgen in zitten op overmatig afluisteren.” Nee hoor, ik wil helemaal geen sleepnet achtige toestanden. Ongeacht de waarborgen die erop zitten. Dan ze maar via goed politiewerk specifieke mensen in het vizier krijgen en dan specifiek die mensen aftappen. Maar ook niet meer als niet. Niet random controleren op zoekopdrachten of hele omgevingen van een persoon aftappen.
WNL = vvd
Goh
Arjen is woke
Die hele politieke poppenkast kan steeds meer mijn rug op. Vroeger schold mijn opa met zijn kameraden al op de politici, daarna hoorde ik mijn ouders los gaan op het "schorem in Den Haag" en nu mekker en klaag ik over die club professionele leugenaars. Alleen maar om te constateren dat er niets verandert. Burgers klagen, politici liegen. Dat was zo, is zo en zal zo blijven.
Zolang ik een dak boven mijn hoofd- en iedere dag te vreten heb vind ik het wel prima.
The more things change, the more they stay the same...
Let er maar eens op.
Zolang er nog niemand met een hooivork op het Binnenhof staat zal er niets echt veranderen. Nooit,
dat "dak boven je hoofd" kan wel eens onbetaalbaar gaan worden als je de opkopers van onroerend goed ( met medewerking van de VVD) hun gang laat gaan.
Heerlijk dat politici ergens nog even daadwerkelijk afgerekend worden op wat ze eerder gezegd hebben.
Dan spreekt zo'n DvL complete onzin en die tv presentator laat het gewoon gaan.
Niet een reactie van, maar hr. DvL wilt u nu echt beweren dat het terreur gevaar toeneemt naarmate men tegen de sleepwet stemt en dat er militairen (heel toepasselijk na het VVD Hennis fiasco) zullen sneuvelen?
DvL moet opgenomen worden in een kliniek voor demente bejaarden.
Wie denkt nu dat er ook maar iemand luistert naar de mompelende DvL. Hij is werkelijk de slechtste opniemaker van NL. Lekker laten optreden .. . heeft een averrechts effect
Ik sta hierin waarschijnlijk alleen, maar ik kots van al die mannen en vrouwen die achter zo'n desk zitten met zo'n obligaat decortje en die daar dan geforceerd grappige dingen zitten te debiteren. Dit heerschap in het bijzonder vindt zichzelf het leukste en slimste jongetje van de klas. In mijn basisschooltijd lieten ze zo'n jongetje gewoon struikelen op de gang.
Ik ben er ook nog niet achter wat de bedoeling is van deze jongen en door wie hij betaald wordt.
En dat doet iets af van het spijker-kop-slaan-gehalte van it ZML-item?
Vooral op de man en de vorm spelen. Dat leidt lekker af van de inhoud.
Ben het niet altijd eens met hem maar deze Lubach vond ik wel een topper.
Tis denk ik de vraag hoe lang de Nederlandse Propaganda Omroep dit nog toelaat.
Dat is pas spijker en kop. AL is de gecontroleerde oppositie. Welkom in de matrix.
Dat zegt meer over jou dan over Lubach....
Vroeger noemden ze dit een hofnar. Die mocht zelfs de koning beschimpen. Leuk toch voor het volk. Houdt ze bezig. En half Mongools Nederland trapt er weer in.
Hé er zit een knop op je TV.
Inhoud te zwaar voor je?
@Billendoekje
Nee, dat niet direct. Mijn comment gaat eerder over vorm dan inhoud. Het is me allemaal net iets te Amerikaans. Ik probeer mee te gaan met mijn tijd, maar de cabaretiers van weleer konden dit in mijn ogen origineler en snediger, dus beter. Maar ja, mensen die als vijfjarige "Schijt aan de buren" van Cox en Halsema als lijflied hadden zijn volgens Lubach waarschijnlijk relikwieën uit vervlogen dagen en vallen toch buiten de doelgroep.
Het lukt hem wel om zo een item te belichten dat voor de meeste mensen saai is. Liever zo belicht en weer duizenden stemmen tegen de wiv dan meelullen in een praatprogramma en de politiek in de kaart spelen.
Mekmek. Knop weet ik te zitten. Ik keek net even het filmpje van GS. Ik kijk weinig naar de NPO. Onbetrouwbaar.
Kleine kanttekening bij t verhaal van Lubach: ADvL heeft slechts 4 jaar bij de VVD gezeten, daarvoor zeker 20 jaar bij D66
Same shit different name.
En dat doet iets af van het spijker-kop-slaan-gehalte van it ZML-item?
Excuus. Reply op het verkeerde plempsel.
Enigszins wel ja, maar die vent nou een 'VVD-kanon' te noemen lijkt me wat overdreven
Ik stem volgende verkiezingen op farao der nederlanden. Lubach for president!
Ik zag Docters van Leeuwen in de zomer ooit aan het strand liggen.
Net voordat actievoerders van Greenpeace hem terug rolde in zee.
Die pica: wie is nu de échte Docters van Leeuwen?
Die Arthur Doctors Van Leeuwen gaat toch geen poëzie voorlezen hoop ik?
De horror!
Die gast is slechter verstaanbaar dan een verkouden walrus.
Om de horror nog wat erger te maken: de man heeft zelf erotische verhalen geschreven...
E-Burke | 06-11-17 | 09:51
Too much information.....
Als straf presenteer ik één van zijn schrijfselen.
Je bood me je borsten aan
Die weerstonden nog net de zwaartekracht
Bovendien hadden ze een grijsgroen weerschijn
Ik zie ze nog en voel ze nog.
Haha is dat echt zijn werk? Wat een poëet
REAGEER OOK