Live in 360º. Lancering SS John Glenn
Supergave scienceporn om goodwill te kweken voor taxpoetverbrande slimmeriken ftw! De NASA gaat weer eens een raket de lucht in rammen en u kunt erbij zijn. Gewoon met uw mobieltje, een rammende 4G-verbinding en een zelfgeknutselde VR-bril. De lancering van de SS John Glenn (gepland om 17u11 NL tijd) op een Atlas V raket wordt in 360-modus gelivestreamd. En ja, da's wel mokergaaf natuurlijk. Als u niet woke genoeg bent voor zo'n kekke VR-gadget, kunt u zelf een beetje met uw muis klikken en rondbewegen in de youtuberij. Twelve, eleven, ten, nine, ignition sequence start...
UPDATE: Fuck, dat ging bij ons in de VR-room niet goed. #FAIL. Zag u hem wel? Of weet u nu zeker dat dit net zo FAKE was als de maanlanding.
UPDATE: Fuck, dat ging bij ons in de VR-room niet goed. #FAIL. Zag u hem wel? Of weet u nu zeker dat dit net zo FAKE was als de maanlanding.
NASA that was a fail. the stream didn't even show the launch... it buffered at T-4 then skipped past the launch. come on
— 👑 (@KiannaFierce) 18 april 2017
DOEKJE VOOR HET BLOEDEN: Op deze ouderwetse 2D-film-dinges is ie wel goed te zien.NASA 360° view was a total bust. The stream needed to buffer so often that the rocket just disappeared instead of launching. pic.twitter.com/PE7hXaEUw7
— Jason Lederman (@Lederman) 18 april 2017
Reaguursels
InloggenWegens bezuinigingen alleen nog maar virtuele lanceringen.
Hée kijk nou. geen curvatuur.
Hée kijk nou. Een parabolisch lancerings traject.
Luitenant Pangpang | 18-04-17 | 19:53
www.youtube.com/watch?v=Zcz0eL_bYsI
ATK Orbital is overigens ook een vette wapenfabrikant.
Kim long-dong op weg naar Kim Jong-un
Claude_Vieaul | 18-04-17 | 18:56
Het 360 graden filmpje is mislukt. Hard bewijs dat NASA verbergt dat de aarde in werkelijkheid plat is ;-) Dit is ook de reden dat het space station nooit over de pool vliegt, daar zou immers de geheime muur zichtbaar worden die het water op de aarde houdt.
Gaaf. Lijkt die superdure vuurpijl van afgelopen oud en nieuw wel. Een droge scheet, floep en klaar. Dat was 70.
Maar waarschijnlijk software: "Can't call method "allow_unreg_comments" on an undefined value at lib/MT/App/Comments.pm line 274.".
Die aftelmeneer kunnen ze beter een andere baan geven. Wat heeft die een nare stem. Alsof ie 40 jaar lang 4 pakjes per dag heeft gerookt.
De Maanlandingen zijn overigens uitstekend gedocumenteerd en al het materiaal, maar dan ook alles is online te vinden.
plaszak | 18-04-17 | 18:37
Te goed denk je soms wel eens.
Flat Earthers kijken jullie mee?
Lijkt me indrukwekkend het een keer live mee te maken. Vooral die herrie !
-weggejorist-
-weggejorist-
@kwark001 | 18-04-17 | 18:21
Ga je ook niet vinden.
De Maanlandingen zijn overigens uitstekend gedocumenteerd en al het materiaal, maar dan ook alles is online te vinden.
plaszak | 18-04-17 | 18:16
Nee hoor. Ik kan ze niet vinden.
Altijd maar weer die aandacht voor elke scheet van de Amerikanen. De Russen hebben ook een tof ruimtevaart programma.
Spannend filmpje:
www.youtube.com/watch?v=TLBy-8vdeww
sorry maar is "space" niet recht omhoog waarom zie ik ze altijd horizontaal.
hurenisvoorpaupers | 18-04-17 | 18:06
Je stuurt een raket nooit recht de lucht in, want dan valt ie terug! Je brengt een raket in een baan om de aarde met een bepaalde snelheid, zodat hij door snelheid en centrifugaalkracht tot aarde netjes in z'n omloop blijft!
Daarom, als de voorwaartse snelheid van een vliegend tuig in een omloopbaan om de aarde, in vaart zal minderen, komt ie weer terug de dampkring in en valt ie terug op aarde!
@kwark001 | 18-04-17 | 17:37
Dan ga je zeggen dat ze gefotoshopt zijn.
Kansloos.
Wat een geestelijk armoede...
sorry maar is "space" niet recht omhoog waarom zie ik ze altijd horizontaal.
necrosis | 18-04-17 | 18:01
Ik ook niet maar GS zei: We F5'n maar intussen 30 mins geleden confirmed dead in Erie PA. Dacht zal het melden.
Kim Jong-Un kan er een puntje aan zuigen als ie maar diep genoeg bukt.
@Kat van T | 18-04-17 | 17:56
Ik zal hem niet missen.
Intussen is Steven Stephens dead by suicide 165km verderop
Lekker op tijd weer dit topic...
@Der Schnitzeljäger | 18-04-17 | 17:33
De beelden hebben wij inderdaad nog! ;)
youtu.be/HPHML9SF5h0?t=26
Die maanlanding was sowieso nep. Laat mij maar eens beelden zien, door de Hubble gemaakt, van voetafdrukken op de maan.
Woow toch een beetje zonde van de tijd...
Maar gelukkig hebben we de beelden nog ?
Op 10:37 komt Hans Klok langs en die laat de raket verdwijnen. Knap.
Raket ging wel heul snel omhoog, dat je het niet eens kon zien! Mooi toch?! Binnenkort kunnen we dus sneller dan het licht reizen.
Vreemd ik kon het perfect live zien op joetjoep, via de NASA link
Bij de maanlanding kon men tenminste wel live meekijken.
Slechtse launch footage die ik ooit gezien heb, en dat zijn er heel wat sinds 1957 of zo.Complete Crap
Nasa .. LOL . balloons nodig voor wereldwijd internet.
big lie.
Ik denk dat de verbinding van Nasa naar Youtube haperde. Youtube heeft de lancering daardoor ook niet kunnen opnemen.
dikke faal idd... Murca...
Via dit kon/kan ik het wel bekijken.
www.youtube.com/watch?v=UdmHHpAsMVw
Maar die 360 gr. video was totaal fokking ruk! Vette buffer faal!
lol lijkt wel op mindfuck. ook in oogwink verdwenen.
Voortaan meer capaciteit inhuren want de stream stond meer stil dan dat ie liep. Dikke faal, niets gezien dus.
Zo, dit was echt de grootste anticlimax van de dag. Bedankt NASA.
Wat een faal, dikke lag en nu is ie al weg
Nou Kim ... zet je helm maar op.
jammer dan, is al weg!
Nu nog een 360 graden camera met beeldstabilisatie op kop van raket zodat we 10 minuten lang kunnen voelen hoe een raket zich voelt.
Heb ik weer.. buffer buffer buffer, online en hij is al weg.
Lijkt SpaceX wel met die haperende stream.
vette laggg
Stream loopt alleen maar te hikken. Vanaf deze camerapositie ga je alleen maar een hele grote witte rookwolk zien.
vertraging. 4 minuten. boete voor de spoorwegen
Das ist ja supergeil!
Trump laat ff aan Kim-il-Oen zien dat hij betere raketten heeft
Wie heeft "de grootste"
REAGEER OOK