Video-overlijdensbericht: Parijs is niet meer
Frankrijk. Voorheen bekend van blanke mensen die een aardig woordje Frans spraken, maar 'La France disparaît'. Tuurlijk, Parijs is al een tijdje het epicentrum en voorland van de verZaanstadisering van 't Avondland, en al dat sub-Saharische dobbervolk maakt het er niet gezelliger op. Nee, maar even serieus. Nergens is de Europese tijdsgeest voelbaarder dan in het Franse capitool. Zowel de schoonheid van het Westen, als de destructieve kracht van modern islam- en immigratiebeleid vinden hun snijpunt in Parijs. Laat het de Fransen niet horen, maar ergens is Parijs een beetje van elke Europeaan. En die stad glipt je langzaam door de vingers, en dat mag best een beetje pijn doen. Onderstaand: 's avonds werken ze blijkbaar ook niet in de nachtapotheek. Ze zitten er nog steeds, als je goed kijkt.
Reaguursels
InloggenHet ziet er zwart van de mensen. Was er voor de dobbertoerist niet een mooie camping bij ergens bij Calais geopend?
Dit is het oerdomme en schandalige beleid van de socialisten en hun uitvoerders, ene Hidalgo heeft het nog voor het zeggen daar in Parijs, hopelijk met de verkiezingen worden deze afschuwelijke landverraders eruit geschopt en vervangen door normaal denkende politici.
Dit is de reden waarom ik niet meer naar Parijs toe ga.
Hoewel ik er meerdere keren ben geweest en het een mooie stad vind ... nee, dank u. Voor mij geen Parijs meer.
-weggejorist-
Ah, de ideale wereld van Lucassen en zijn kameraden komt in zicht.
Zie net de video. Vorige week zelfde ervaring op diverse plekken in Parijs. Allemaal niet blanke mannen, onbeschoft dreigend en vies: dus snel wegwezen.
Het wachten is op een nieuw Bloedbad zoals in 1961 toen de Franse politie van Maurice Papon met scherp ging schieten. 200 doden van wie velen in de Seine werden geworpen. De confrontatie toen was FLN-OAS. Straks blank-gekleurd. En de EU blijft onmachtig.
Jan-Joris-Jaap-Joop | 12-09-16 | 23:14
Stom, je moet ook niet zeggen dat het om een bedelaar gaat, je moet zeggen dat er een verdacht persoon een koffertje voor je winkel heeft neergezet of dat je op t punt staat een winkeldief eigenhandig de keel door te snijden. Wedden dat ze dan wel komen
Ik ging hier met de school naartoe, ergens in de jaren '90. Verbluft door de schoonheid, cultuur etc. Later wou ik romantisch doen met mijn ondertussen ex. Ergens eind 2000. We kwamen terecht in een volledige banlieue. Afgelopen mei er met mijn gezin naartoe gegaan, tussen twee aanslagen in, omdat de man er nog nooit geweest was. Het was er niet beter op geworden. Wat me wel weer meeviel was dat gekleurde mensen er echt effectief werkten en meededen in de maatschappij. Dat was al iets beter als de tussenstop van de jaren '90. Maar een Fransman op een ouwe fiets, met baret en een stokbrood onder z'n arm geklemd kom je er niet meer tegen, evenals die zwierige, kokette Française. Die bestaat enkel nog maar in je fantasie.
Parislam
Misschien niet zo'n frisse vraag, maarre... waar poepen die gasten?
Mr_Natural | 12-09-16 | 21:52
In de Seine
@Vespucci | 12-09-16 | 23:29
Ik heb het al eerder gezegd, maar de naïviteit die uitspraak klotst over de plinten heen.
Het gaat er van uit dat de betreffende volkeren geïnteresseerd zijn in een samenleving, in een assimilatie; een samensmelting.
Deze volkeren komen echter alleen maar roven en (uiteindelijk) veroveren en moorden.
Hoe het ras er uiteindelijk uit gaat zien is helemaal afhankelijk van welk ras de oorlog heeft gewonnen.
Negers neuken ook nog eens het liefst blanke vrouwtjes.
Say goodbye to your race, Vegeta.
www.youtube.com/watch?v=e1Btc9qMALg
Feynman | 12-09-16 | 21:25
Dank voor deze Link.
Dit is ons voorland.
Geüpload op 27 dec. 2010
Every Friday thousands of Muslims shut down Paris streets to pray. Is Shariah Islam destroying French culture?
Dit kan toch alleen maar eindigen in een burgeroorlog.. Het medelijden slaat om of is al omgeslagen in irritatie. Van hun kant komt er honger en jaloezie tot ze gaan plunderen. De Fransen zullen zichzelf willen beschermen want het leger en de politie kan ook niet overal tegelijkertijd zijn. Eng idee
Met dank aan de USA, die moesten zo nodig despoten afzetten en democratie promoten in het Midden Oosten. Nou fijn he die Arabische Lente. Half Afrika naar de klote, komen ze nu allemaal hier heen.
Mooi man, hebben ze hun onafhankelijkheid verprutst, komen ze weer naar hun oude koloniale meesters. Kunnen we beter de boel daar weer innemen, schiet voor iedereen harder op.
Schoonvegen met waterkannonen aub. En terug naar Afrika met die lui.
Beetje depressief word je er wel van. Al helemaal als je ook naar de eindeloze aanbod van gerelateerde You-Tube filmpjes kijkt.
@ Der Schnitzeljäger | 13-09-16 | 07:31 ... Triest en apocalyptisch tegelijkertijd.
Moest weer aan die SciFi denken: District 9 www.youtube.com/watch?v=OmivmmTvZhU
@Maria.1 | 12-09-16 | 21:28
Hopen op een Elfstedentocht dit jaar, of ben ik nu een racist?
@ DebraCadabra | 12-09-16 | 22:06 ... Dit, Calais, waarom doen de Fransen hier niets aan? Ik snap er niks van.
Misschien de Franse slag? Als in "slordig" wel te verstaan.
Ja geef ze dan ook een huis, een baan en een miele. Dat lost toch alle problemen op? Ja toch??"
De EU;
Uw garantie voor Ellende en Besluiteloosheid.!!
En....... het KOMPLEET om zeep helpen van een beschaafd continent.
Zulke EU ¨leiders¨ zouden voor een tribunaal moeten staan.
Het is me droef ten moede. Als dat waanzinnige immigratiebeleid zo doorgaat, zal heel Europa in één groot Calais veranderen. Daar gaat ons Avondland.
Ja, vind je het gek? Lees al dagen dat het goedvolk van Artsen zonder Grenzen tot en met Amnesty en de Koninklijke Marine met schepen voor de kust van Libië duizenden Afrikaanse migranten "redt" en deze vervolgens op Sicilië aan land zet. Dag in dag uit. Duizenden. Daar is Lesbos nog niks bij vergeleken. Binnenkort ook op straat bij u in de buurt
Triest en apocalyptisch tegelijkertijd.
Het failliet van de EU, mogelijk gemaakt door de slappe leiders.
-weggejorist-
We worden geregeerd door idioten die dit allemaal aanmoedigen ipv voorkomen.
Hoe zouden die Amsterdamse ambtenaartjes dit nu gaan oplossen?
Tenslotte zijn ze al lang bezig de A'damse ondernemer het bloed onder de nagels vandaan te halen met tal-loze regeltjes, worden die dan overboord gezet als dat volk de straten komen bezetten?
.
Wel Jan-Joris-Jaap-Joop | 12-09-16 | 23:14 dat wordt nog wat, misschien alles weer toegestaan? Maar dan moet je dit op de koop toestaan.
verZaanstadisering ? Noem het "gewoon" ZaanstadGate ,of is alles wat fout gaat Gate noemen sinds WaterGate eindelijk klaar ?!
Rekruteer ze allemaal voor het vreemdelingen legioen , zend ze uit : Klaar . Leuker kunnen we het niet maken , wel makkelijker .
Vespucci | 12-09-16 | 23:29
Een vereiste voor het verenigd Europa dat men voor ogen heeft, nationale identiteiten moeten worden uitgewist. Het wordt bewust gedaan, smeerlappen zijn het.
Jaren geleden hebben burgers zich al tegen de neergang verzet, maar tevergeefs www.libertiesalliance.org/2010/08/29/r...
De 'Verelendung' van West-Europa is nu echt in een stroomversnelling gekomen. Ergens midden jaren '80 was ik voor het laatst in Parijs, na vele voorafgaande bezoeken. Ik besloot toen, dat dat mijn laatste bezoek zou zijn. Toen al. Elke toeristische plek was toen al vergeven van agressieve, zuipende en blowende Afrikanen. Overal rotzooi. En je werd doodgegooid met illegaal verkochte Afrikaanse meuk. Als ik die filmpjes bekijk denk ik dat het voor de geestelijke gezondheid van elke francofiel het beste is om nooit meer naar Parijs te gaan. Of naar Marseille. Of naar Lyon. Of naar Nice.
Fijn dat het met de Afrikaanse economie zo goed gaat dat de lokale bevolking zich een reisje kan veroorloven naar de Europese stadscampings. Ik raad ze de rondtour per dubbeldekker aan maar vanaf een vrachtauto is het uitzicht op de Eiffeltoren ook prima.
@miko | 12-09-16 | 22:30
De winter verjaagt alleen insecten. Helaas.
@Sjaak Faal | 12-09-16 | 21:29
Nee Sjaak niet als je blank bent.
Je had ooit het Romeinse rijk waar duizenden naar toe vluchten. Goten visigoten vandalen. Waar is het Romeinse rijk nu?....
Zet de deur niet open voor tuig.
@Jackanders | 12-09-16 | 22:21
Met ademen bedoel je? Dat is het beste tegen global warming.
Voor de baas en privé kom ik om de week in Parijs. Vaak maak ik testritten door de hele stad en banlieu. Je ziet nogal eens wat..
In een band rond de Periferique zijn praktische alle wijken naar de kloten noordelijk van de Seine.
Vorige week liep ik naar een bar bij La Chapelle en liep bijkans een vluchtelingenkamp op. Zeker 200 man verbleven in een parkje. Niet normaal. Elke dag zie je ze zitten onder bruggen en viaducten als je weer in de file staat op de Periferique..
In de parken lopen dagelijks de Albanezen toeristen te belagen en Somaliers of iets verkopen allerlei prullaria op aggressieve wijze. Daarentegen ook wel eens door heel nette moslimdames een paar t-shirts verkocht in één of andere achterbuurt waar we later nog net niet uitgeslagen werden.
Wat je mening ook is over immigratie; zoals het daar gaat wordt niemand beter van. De immigranten niet en de Fransen / Parijs ook niet. Wat ze moeten doen is de immigratie verminderen; elke asielzoeker die in de stad nog loopt oppakken en in een humane opvang zetten. Niet duur ofzo, megasimpel. Zodat ze niet beloond worden, maar wel gewoon normaal kunnen leven.
Wie mazzel heeft en mag blijven krijgt een contractvoorstel; binnen 2 jaar geen misdaden gepleegd / te veel contact met de politie gehad? Ken je Frans spreken? Heb je een baan / normaal bestaan op kunnen bouwen? Nee? De groeten. Ja, dan helpen we jou daadwerkelijk dr wat van te maken. Streng maar rechtvaardig beleid. Geen gelul in de ruimte. Maar net als in NL/DE/VK is men te zeer gefocusd op elkaar zwart te maken zodat er geen tijd meer is voor normale plannen te maken. Daarbij zijn leiders te bang geworden om radicale, maar goede beslissingen te nemen, ondanks dat ze niet populair zijn (bij links).
Ik ben nu in Berlijn maar heb de eerste vechtende Syriërs en tentenkampen al gezien. Tot voor kort hadden ze het er toch best goed geregeld daar.
De horror.
Hoe ingewikkeld is het? Veeg die gasten op en zet ze op de boot terug naar Afrika.
In het land van herkomst deden ze al niks, daarom zijn die landen ook zo armtierig. Behoudens hand op houden, doen ze hier, OOK WEER niks.
Gelukkig worden deze arme asielzoekers hier in Nederland niet zo opgevangen! Ze hoeven hier niet op matrasjes te slapen maar krijgen hier direct een woning met alle faciliteiten aangeboden! (Alles ies graties!)
Wat betreft de matrasjes!... daar slapen onze bejaarden straks op rondom de stadsbanken en voedselbanken!
Jan-Joris-Jaap-Joop | 12-09-16 | 23:14
Het is jammer dat u niet terug kunt zeggen dat u voorlopig maar geen belasting betaalt aangezien dat voor u geen prioriteit heeft.
De eigenlijke oprichter/voorganger van de huidige EU was de PanEuropese Unie. Een uitspraak van Richard Coudenhove Kalergie, stichter van deze Unie:
"De toekomstige mens zal van gemengd ras zijn. Hedendaagse rassen en klassen zullen geleidelijk verdwijnen als gevolg van ruimte, tijd en het verdwijnen van vooroordelen. Het Euraziatische-negro ras van de toekomst, dat zal lijken op de oude Egyptenaren, vervangt de verscheidenheid van volkeren met een verscheidenheid aan individuen."
nl.wikipedia.org/wiki/Richard_Coudenh...
nl.wikipedia.org/wiki/Paneuropese_Uni...
Zullen ze daar in Parijs niet hopen op een lekkere ouderwetse winter ?
Een regering moet nooit eigen volk kunnen beteugelen. The true intention of 2nd amendment (the right to bear arms) www.youtube.com/watch?v=ONqcBKhikfk
Verrek, ze lijken nu echt iets te gaan doen aan de jungle: m.lavoixdunord.fr/region/migrants-de-c...
@Rheia | 12-09-16 | 23:04
Migrantenstroom naar Europa is geen toeval:
themolesite.wordpress.com/nl-migrants...
Rheia | 12-09-16 | 23:04
Inderdaad. Zo kan de NWO gemakkelijker hersen. De ideologie die Europa in haar greep houdt.. curiales.nl/2015/10/24/coudenhove-kale...
Even een verhaaltje van nu, niet verzonnen maar werkelijk waar: Ik ben een winkelier in de binnenstad van Amsterdam. Er zat een bedelares vandaag op de stoep voor de winkel. Uiteraard komt deze vrouw niet uit Nederland. Zij ziet er ongeveer zo www.telegraph.co.uk/news/uknews/immigr... uit. Voorheen had ik een speciaal telefoonnummer van de afdeling Handhaving dat ik kon bellen om zoiets te melden. Vandaag bleek dat afgesloten. Dus belde ik de politie. Die vertelde mij dat er misschien iemand langs zou komen. Een uur later was dat nog niet gebeurd. En dat vond ik raar want nog slechts enkele maanden geleden werd er altijd adequaat opgetreden. Vandaar dat je in Amsterdam slechts weinig professionele bedelaars tegenkomt in tegenstelling tot Parijs, Barcelona of Brussel bijvoorbeeld. En toen maar de gemeente gebeld. Een heel vriendelijke mevrouw aan de telefoon vertelde mij na enige ruggespraak te hebben gepleegd: "De Gemeente heeft besloten dat bedelarij voor ons geen prioriteit meer heeft. Als politie of handhaving toevallig voorbijkomt dan zullen zij optreden maar ze gaan niet meer af op meldingen." En dus besloot een collega het secreet dan maar zelf weg te sturen. "Piss off! Call the police, they will not come anyway!" schreeuwde zij wijselijk tegen hem. Daarna werd hij echt boos en droop het wijf wijselijk toch maar af. Hoe dan ook: Straatdealers hadden we al. En we weten dat aangifte tegen hen weinig zin heeft want politie lijkt toch niet op te treden . En nu heeft 'de politiek' blijkbaar besloten dat ook verdere verloedering gewoon moet kunnen. Parijs verloren, Amsterdam op de glijbaan en de rest van Nederland er achteraan. Dat moeten we toch niet willen met z'n allen?
Rheia | 12-09-16 | 23:04
Los van de usual suspects als ngo's en activistisch links, wordt het ook doodleuk gefaciliteerd van onze eigen belastingcenten:
www.breitbart.com/london/2015/07/24/re...
Dit is de ideale wereld volgens Joop.
Hier droomt Francisco van Jole al eeuwen van.
De straten gevuld met voddenvolk en dobbernegers.
Wat hebben die twee met elkaar gemeen: een gemiddeld iq van 80.
Iemand heeft deze mensen verteld dat ze naar Europa moesten komen. De mensen die daar verantwoordelijk voor zijn verdienen een kogel voor de opzettelijke destructie van onze cultuur, onze samenleving en het blanke ras. Het is een vooropgezet plan en het wordt steeds duidelijker. Klinkt extreem maar denk er maar eens goed over na... De waarheid is soms moeilijk te geloven. Maar hier zien we hem in het gezicht.
Zeer goed en functioneel filmpje: verplichte kost in de bioscopen (EU commercial, subsidierijp materiaal) aan de noordrand van Afrika. Zinkt ze de moed in de schoenen om over te steken i.p.v te "zinken" in de Middelandse Zee.
zwellevertje | 12-09-16 | 22:42
welnee. in frankrijk heb je ook dat soort regelingen.
Maar dat je het niet ziet in NL is omdat zwerven en zomaar kamperen strafbaar is. Bedelen ook trouwens.
@nik777 | 12-09-16 | 22:46
Er kan wel iets van waar zijn:
www.rt.com/politics/323919-soros-foun...
Reaganmania | 12-09-16 | 22:56
Links gelooft helemaal niet zo sterk in de evolutietheorie, als in de survival of the fittest. Ze geloven veel meer in de maakbaarheid, de centrale planning en eugenetica. Het ideaal van de statisten is een bevolking zonder etniciteit, een plantage met mulatten die naar willekeur te paaien is met subsidies, belastingvoordelen en uitkeringen.
Links gelooft vooral in intensieve menshouderij op de tax farm.
Reaganmania | 12-09-16 | 22:56
You have read my mind
Borrelende Boris | 12-09-16 | 22:54
De huidige situatie heel treffend beschreven!
In plaats van zinloos straatvuil te wezen hadden deze figuren ook in hun thuisland dictators en rovende/moordende stamhoofden kunnen wegjagen, hun land kunnen opbouwen en voor hun gezin/kroost kunnen zorgen. Maar ja....dat zit er kennelijk niet in. Iemand heeft daar ooit eens een goed boek over geschreven; Charles Darwin...
Grappig dat al die linkse aanhangers van de evolutietheorie er paradoxaal genoeg niet aan willen dat er wellicht toch een wetenschappelijke basis is om niet alle mensen als 'gelijk' te kwalificeren. Een inconvenient truth.
#10 | 12-09-16 | 22:49
Zo is het gewoon. Een heel continent naar de klote geholpen door een giftig verbond van linkse naïevelingen en multinationals die uit zijn op goedkope slaven. Jan met de pet op wordt verraden waar die bij staat. De harde waarheid wordt weggepoetst door de MSM, maar de vraag is hoe lang zij dat nog kunnen doen....
WOIII in the making. Eigenlijk heeft Europa iemand nodig als Assad of Erdohan.
Nog even en je bent je leven als tourist in Egypte ook niet meer veilig. Lig je lekker aan het strand te genieten van het mooie weer, word je door een Frontex man ruw van je ligstoel geplukt en voor je het goed en wel in de gaten hebt, lig je op een matras in Parijs.
Mooi. Als het "La tourisme" gaat schaden dan komen de frambozen misschien eindelijk 's in actie. En ook nog "en Paris" notabene. De transportsector kon tot nu toe barsten rondom Calais.
Autogenocide.
Het verraad van de Europese leiders aan de eigen bevolking is het ergste verraad in de geschiedenis van de mensheid.
Als in Europa het licht dooft, doet het dit ook in de rest van de wereld, want Europa is het enige continent waar werkelijke vooruitgang, creativiteit en wetenschap bedreven kan worden.
Eigenlijk is het einde van Europa het einde van de mensheid, want zonder Europa valt de rest terug in een toestand die die der apen maar weinig overstijgt.
-weggejorist-
Europa moet zich beschermen zoals Israël doet. Er zit gewoon niets anders op.
Het is echt om te janken en om razend van te worden godverdomme!
Zeker als je wat ouder bent en weet hoe mooi en leuk het ooit was in Europa... en dan heb ik het dus niet alleen over Parijs / Frankrijk... In een paar decennia een heel continent naar de klote geholpen door linkse wereldverbeteraars en landverraders ... ik kan het die vluchtelingen niet eens kwalijk nemen..... volgende keer dit soort posts niet meer rond bedtijd plaatsen aub... kan nu waarschijnlijk weer niet slapen door intense woede en frustratie! Leuke leefomgeving voor onze kinderen en kleinkinderen laten we achter zo.... kutkutkut! Dood aan de EU!! Leve het Oostblok ! Waar we ooit zo op neerkeken maar waar de regeringen in ieder geval nog wel weten wat het is om voor hun eigen bevolking, cultuur en leefomgeving op te komen!
De fransen zijn overigens ook wereldkampioen wegkijken. Geen sociaal probleem hebben ze opgelost, de afgelopen 50 jaar. Communistische vakbonden die alles blokkeren wat hun verworven rechten kan aantasten.
Je moet wel gek zijn om een bedrijf te starten in het land, met alle regelingen voor babyboom Frankrijk. Hun maatschappelijk afval hebben ze jarenlang opgehokt in banlieues die inmiddels ook voor de Franse staat in no go areas zijn veranderd.
In plaats van hun eigen wetten en verdragen te handhaven, hebben de fransen voor het negeren gekozen en dat gaat ze nu in hun reet bijten.
Vijftig jaar potverteren en leven op de pof. Onwettige grens-passanten worden gewoon doorgelaten, de politie die er heel imposant uitziet doet net alsof ze niks zien van deze ellende. Ongetwijfeld omdat de politieke leiding dat zo wil.
De Fransen hebben een crisis over zichzelf afgeroepen en ze hebben dat geheel en totaal aan hun eigen laffe wegkijkerij te danken. Voor de rest van Europa is het te hopen dat ze hun laatste kans grijpen om de zaak te draaien met de aanstaande presidentsverkiezingen. Zo niet is de eerstvolgende kandidaat voor een burgeroorlog op slechts 300 kilometer van onze grenzen.
Dan moeten we onze hoop maar op M. le Pen vestigen.
En waarom moeten illegalen die op de Middellandse zee "gered" worden altijd in Europa afgezet worden? Waarom kunnen ze niet gewoon naar de dichtstbijzijnde kust gebracht worden? Daar hebben ze toch weer land onder hun voeten? Immers, ze worden meestal gered op enige kilometers van het Afrikaanse vasteland. Is het dan niet logisch om ze naar Afrika terug te varen, i.p.v. naar Europa, dat veel verder weg is? Is toch niet logisch?
Rusland gaat anders te werk:
Poetin: Soros wanted.Dead or alive worldtruth.tv/vladimir-putin-george-so...
InfidelRevolution | 12-09-16 | 22:41
Joh, tegen dan staan er wooncontainers,gaarkeukens, veldhospitaal en natuurlijk een kraamkliniek.
het uur nul nadert..
@Waarom haalt dit soort nieuws nooit onze staatstelevisie. Is dit te hard voor onze tere NOS kijkers?
zeertegendradig | 12-09-16 | 22:17
Misschien omdat linkse journalisten als Philip Freriks Frankrijk als het socialistsche paradijs beschouwen en er zelfs wonen. Geen kwaad woord over het paradijs. En uit elitair snobisme natuurlijk.
En als ik dan lees dat de Afrikaanse bevolking meer dan zal verdubbelen de komende decennia, dan staat ons nog wat te wachten. Straks 2,5 miljard Afrikanen, waarvan een paar honderd miljoen vast en zeker zal oversteken. Wordt nog gezellig...
Ik ben nog steeds best wel voor hulp aan mensen die het moeilijk hebben of uit conflictgebieden komen enzo, maar er is toch wel ergens een grens te trekken? Is het nou echt zo moeilijk om een paar oorlogsschepen vol te stouwen met die afrikanen en ze dan een enkeltje terug te geven ergens in 1 van de oude koloniën? Of gewoon elke dag een Airbus vergezeld van een paar ouderwetse Mirages? Het zal vast wel ontieglijk veel geld kosten en de VN zal boeeee roepen, maar het kan toch niet duurder zijn of meer ellende opleveren dan deze zooi? En ja, ze zullen het gewoon weer opnieuw proberen en je blijft non stop heen en weer varen of vliegen, maar hier zijn ze tenminste pleite dan, het kost opzeker minder dan miljoenen uitkeringen en na een paar jaar tevergeefs proberen geven ze het misschien op. Sterker nog, op de boot terug naar Europa neem je wat mij betreft gewoon een paar vrouwen en kinderen in nood mee of mensen die in het land aldaar kunnen aantonen écht hulp nodig te hebben of iets toevoegen. Gelijk ook Zaandams pareltjes op de eerste boot trouwens als het even kan.
Heeft er als eens iemand aan gedacht dat de enige reden je zoiets in Nl niet ziet het feit is dat zulk volk in NL met een zakcentje, Miele en free wifi in één van de honderden asielzoekers centrums word gestopt?
Bovendien is er ook een gegronde reden dat er een complete file van dat volk voor Calais staat te wachten om Frankrijk te ontvluchten en dat is niet omdat het weer in GB zoveel beter is.
Wordt nog heel gezellig waarom wordt er niets aan gedaan dit kan niet goed gaan
@omanders
Met een maand of 4 gaat 't weer sneeuwen,vriezen en hagelen.
Geen wapen nodig.
Cuyahoga | 12-09-16 | 21:44
Dank. Ik voelde een hele diepe depressie opkomen en nu is hij weer weg.
Planeet Aarde........7.000.000.000 bewoners........ die dagelijks,gemiddeld.... - pak m beet- pondje mest afscheiden......... je vraagt je toch af, waar blijf je met 3.500.000.000 kilo stront...... per dag!DANNY3960 | 12-09-16 | 22:3
Wetenschappelijk is vastgesteld dat ieder mens op aarde 20 scheten per dag laat. 7miljard x 20 maakt 140 miljard scheten per dag. Oh CO!
Eat that Groen Links!
Het filmpje in dit topic had trouwens net goed opgenomen kunnen worden in een willekeurige Afrikaanse stad. Enige verschil is de nieuwe auto's die te zien zijn. Maar goed, een ritje door uitkeringenparadijs Amsterdam Zuid-Oost ziet er bijna hetzelfde uit.
Nog iets: Steve Sailer - lees dat! - over the belangrijkste grafiek:
www.unz.com/isteve/the-worlds-most-imp...
@Joris
Als ik nu "Te wapen!" post, ga ik dan te ver?
En er komen er nog veeeeel meer wordt nog heel gezellig.
Ja dat zien wij gewone mensen al jaren aankomen. Het loopt overal uit de hand. Weer een beschaving tenonder waarvan ze zich over 1000 jaar afvragen..... hoe heeft het zover kunnen komen.
Dit is het probleem van den Gütmensch, een degelijk persoon vertoont zich niet in zulke oorden.
[Groenlinks/PvdA/D66modus]"Het is allemaal de schuld van het kapitalisme en de blanke heteroseksuele man. Nivelleren is een feest, jij bent welkom in mijn land (maar niet in mijn buurt/straat), de Europese belastingbetaler mag opdraaien voor mijn Gutmenschgefühl!"[/Groenlinks/PvdA/D66modus]
hovawart | 12-09-16 | 21:32
Planeet Aarde........7.000.000.000 bewoners........ die dagelijks,gemiddeld.... - pak m beet- pondje mest afscheiden......... je vraagt je toch af, waar blijf je met 3.500.000.000 kilo stront...... per dag!
eneuh.... varkens, koeien, geiten, paarden,olifanten........
*need G&T
@horsteknots | 12-09-16 | 21:31
Een jaar zonder zomer.
Laatste herinneringen van Parijs waren van begin 2000 en wat klassieke films en Ratatouille. Laat ik het maar zo houden; als een dichte kist.
Ja, Parijs is Parijs niet meer.. Er worden nu ook 'tijdelijke'kampen gebouwd: 1 alleen voor mannen bij het Gare du Nord. Notabene de plek waar de Eurostar vertrekt dus dat gaat nog leuk worden. En 1 in een van de duurste wijken bij het Bois de Boulogne.
De eigenaren zijn er niet blij mee!
www.dailymail.co.uk/news/article-37709...
Met den (of een) Franschen slag
d.w.z. niet degelijk, niet grondig, onnauwkeurig, slordig en half.
in de tweede wereldoorlog was er tenminste nog hoop
Uit mijn ouwe hoofd een liedje:
Calcutta liegt am Ganges
Paris liegt an der Seine
aber dass ich so verliebt bin
dass liegt an Madeleine.
Klerezooi.
" La tente noir" , de nieuwe stadscamping in Parijs.
Angstaanjagend want dit is ons voorland. Rijken kunnen vluchten naar betere oorden maar de rest kan de klere krijgen en zoekt het maar uit. Met dank aan de zelfbenoemde politiek correcte schijnelite.
Ik dacht dat negers niet van camperen hielden. Kijk ze gaan, het lijkt wel een festival. Waar je ze ook al zelden ziet!
Begin van het jaar er geweest met zo'n busreis van 2 dagen. Het begint al bij het uitstappen van de bus, zodra je je voetjes in het park bij de Eiffeltoren neerzet komen er drommen gewaden naar je toe met geschreven briefjes als je maar even mee wil gaan. Vervolgens door heel Parijs negers, negers en nog meer negers die je geld afhandig willen maken met verkopen van rommel, in de tussenstraatjes zitten op stoepranden vaak de moslims die asiel komen eisen, erg herkenbaar aan het ongeschoren ongure, onfrisse uiterlijk en in bezit van bid? kleedje. Daar staat tegenover dat politie met automatische wapens lopen, zodra zo'n neger weer toeristen lastig valt komen zij in actie. Al met al, had ik er toch iets heel anders van voorgesteld.
@dezenicknameisbezet | 12-09-16 | 22:16
Nee joh, dat heeft geen invloed. De invloed is de zonnecyclus. 1963 was op een zonneminimum, ongeveer elke 11 jaar vindt dat plaats, 1974 was niet echt koud, 1985-86 wel, 1997 weer een elfstedentocht, 2009 ook weer (geen elfstedentocht, wel bijna), dan kom je dus op rond 2020 uit.
Piet Karbiet | 12-09-16 | 22:20
Er is niets ontruimt, Piet. Ze moesten zich registreren en ze zijn in nette containers geplaatst. Wie daar toen geen zin in had zit weer in een tentje. Plus de nieuwe natuurlijk.
Ik zat laatst The Day of the Jackal te kijken, wat zich voor een deel in het Parijs van begin jaren 70 afspeelt. Nu ben ik nog nooit in Parijs zelf geweest, maar als me één ding is opgevallen in die film dan is het toch wel dat het toen een heel mooie, bijzondere en sfeervolle stad moet zijn geweest, als je de beschaafde en gemoedelijke beelden van de Parijse straten ziet in die film.
Nu is Parijs één en al verloedering en is elke willekeurige burger een potentieel doelwit van terroristen. Terrorisme zal vast van alle tijden zijn, maar het is de pure willekeur en massaliteit van de terreur en de verloedering die de illegale migranten met zich meenemen die de stad de das om doen. Niemand die er nog aan denkt om zomaar in de auto te stappen en even een dagje Parijs te bezoeken, terwijl het toch vrij uniek is, zo'n wereldstad op een paar honderd km hiervandaan. Triest en ontzettend zonde dat het al zover heeft moeten komen. De maatschappij is in enkele decennia gewoon volledig ontwricht. Zie dat maar eens te herstellen. De opbouw na WW2 oogt honderd keer makkelijker dan deze enorme opgave. Het doet je ook afvragen wat Europa nog te wachten staat...
Gisteren wist iemand hier op GS te melden dat het hoogtepunt van de Westerse cultuur werd bereikt op (of beter gezegd een dag vóór) 11 september 2001, daarna is onze eeuwenlang zorgvuldig opgebouwde beschaving, die de mensheid zoveel heeft gebracht, bergafwaarts gegaan. Kon ie best weleens gelijk in hebben....
dezenicknameisbezet | 12-09-16 | 22:16
Die tegel van u genereert ook warmte, wist u dat?
Stop er maar mee, wie weet helpt het.
@DebraCadabra | 12-09-16 | 22:06
Dat kamp in Calais is recent in maart nog ontruimd. Nu zitter er weer nieuwe nietsnutten vanwege de open grenzen. Dat moet stopen. www.metronieuws.nl/nieuws/buitenland/2...
Fijnstoffer | 12-09-16 | 22:07
Inderdaad, de haren gaan je rechtop staan bij dat achterlijke denkwerk. Alsof ze willen integreren. 0 imams hiernaar toe. Sterker, Turkije krijgt ze allemaal terug. Opdonderen met die Turken en de PvdAchterlijken.
Mijn hart huilt.
De wielen draaien zo hard dat ze niet meer te stoppen zijn. De uitkomst is onvermijdelijk en duister.
En Rukte gaat weer omhoog in de peillingen na een paar stoere zinnen, De Nederlander is te dom voor woorden.
En Front Ex blijft ze ophalen voor de Libische kust, en dumpen in Italië.
Binnenkort bij u in de buurt. Maar niet in Wassenaer of de 'betere' Haagse wijken.
dezenicknameisbezet | 12-09-16 | 22:16
Schei eens uit met je klimaatverandering. Als de aarde zou afkoelen zaten ze hier ook.
-weggejorist-
Die stad (en de rest van Europa) gaat nog harder achteruit dan de gezondheid van Hillary.
Waarom haalt dit soort nieuws nooit onze staatstelevisie. Is dit te hard voor onze tere NOS kijkers?
@wutbürger, Hobbykip, La Bailaora, Knoopsgat
Elke seconde airco en terrasverwarming komt Afrika dichterbij. Klimaatveranderingen jongens. Eigen schuld dikke bult.
Reykjavik | 12-09-16 | 22:09
Kan goed in Amsterdam. Maar niet in Rotterdam. Want Abouteleb heeft gezegd dat in zijn (?) stad niemand buiten slaapt. Dat wordt dus nog een uitdaging.
Yup. District 9. Leve het neokapitalisme mensen!
Het gebrek aan zelfredzaamheid en inzet is te schrijnend voor woorden, crimineel, strafrechtelijk vervolgbaar en dan niet de beloning van onze staatshotels. Het lijkt mij onvermijdelijk dat er voor inzetloze zwervers uiteindelijk Lubberskamp-achtige kampen zullen worden ingericht. Dit wegkijk laissez-faire beleid is toch veel inhumaner en (sociaal) onhygiënisch bovendien?
@Hobbykip | 12-09-16 | 21:37
Nog 2 a 3 jaar wachten, rond 2019-2020 komen er weer koude winter.
Lieve help, wat een zooitje. Binnenkort ook in het Vondelpark?
En die filmert zorgt niet eens voor een gaarkeuken? slecht, slecht mensje.
Een of andere flauwe pestkop heeft ze gezegd dat dit Calais is waar de vrachtwagens naar UK hen komen oppikken. Dan bouw je natuurlijk daar je dorp. In.... eh .... Stalingrad zie ik. Stalingrad heeft er wel eens beter bij gelegen.
-weggejorist-
Vorig jaar zagen alle tankstations rond Parijs er zo uit. Wellicht nog steeds?
Nergens is de gematerialiseerde onmacht van de (Europese) politiek beter zichtbaar dan in Calais.
En dan lees je dit: "Turkse imams (islamitische geestelijken) zouden eerst moeten inburgeren voordat zij met hun werk in Nederland beginnen. Het bevordert de integratie." Was getekend, ziener/verlosser Lodewijk Asscher, PvdA, de grote 'Oplossingen'-fabriek.
Europa verdient het te sterven. Dom, slap en zwak moet vergaan.
Die Australiërs hebben het toch een stuk beter voor elkaar. Daar lopen ook flink wat mafketels rond ondertussen, maar het is nog overzichtelijk. Dit, Calais, waarom doen de Fransen hier niets aan? Ik snap er niks van.
Had het al eerder gehoord; hier gaan de schoolreisjes met de bus naar Keulen en Parijs niet door.
Was het toevallig pauze dat ze net allemaal zitten/liggen uit te rusten?
Van mij mag 't een keer een hele strenge winter worden.
Mr_Natural | 12-09-16 | 21:52
Dat is een hele goede vraag! Maar wij weten het niet. Toch, vrijwel zeker weet het socialistische stadsbestuur van Parijs van wel.
@Feynman | 12-09-16 | 21:25
Duidelijk, Feynman.... duidelijk
Met alle respect voor de diverse culturen in deze wereld, dit is een sluipmoordenaar.
Ik weet zeker dat na dit alles de mensheid het zal herinneren als de "dark ages of the 20th century."
Ik meende dat het socialistisch ideaal het verheffen van de massa's is. Maar op de een of andere manier zie ik ze daar nooit mee bezig. We met het naar beneden trappen van de middenklasse, dat dan weer wel.
Holy fuck...
Dat het COA geen 24/7 buslijn organiseert. Snap dat niet. Is mooie handel.
Stifflers_Mom | 12-09-16 | 21:43
herkenning! Ooit in de steden van Afrika geweest, of Azië, M.O.Op het platteland is niets helemaal niets nada, in de steden is meestal nog iets, afval bijv.
Vanwege prachtige herinneringen uit jaren '80 en begin '90, ben ik in 2012 weer eens n weekendje naar Parijs geweest. Hotel in de buurt van gare du nord. Een grote migrantenwijk. Overdag zie je nog toeristen, maar 's avonds voelde ik me er niet veilig. Overal groepjes hangjongeren en alleen mannen. RIP Parijs.
Blij dat ik geen kinderen heb, zelf neem ik wel een pil van drion zodra de bruinmensen ook het platteland bereiken met hun barbaarse geloof en inferieure cultuur. Bedankt frau Merkel, bedankt collaborateurs, die lopen te demonstreren voor meer asielzoekers en tegen sluiting AZC's. Europa is in navolging van Amerika collectief gek geworden.
Lijkt wel een getto wijk in de US.
Deze lui "wilder(s)" aanpakken.
ristretto | 12-09-16 | 21:50
Die Italianen neuken misschien nog wel, maar ze brengen geen jong meer voort. Nergens zoveel honderdjarige vrouwen als in Italie. Sterft in recordtijd uit, maar gelukkig zorgt afrika voor herbevolking. Kan niet mis gaan, toch?
Dat is over 33 jaar. In Calais gebeurt het al.
Droop | 12-09-16 | 21:49
.
Zelf ben ik er dan allang niet meer en mijn kinderen zullen dan begin 70 zijn. Die paar jaar houden ze het ook nog wel uit dus zeg ik 'na mij de zondvloed'.
De bevolking van Nederland krijgt wat ze van harte heeft gewild en tientallen jaren voor heeft geijverd: de val van ons eens zo mooie land. En ik ben het KOTSBEU om tegen de stroom in te zwemmen.
JTKDM | 12-09-16 | 21:51
Mooi toch, komt het faal/destructiebeleid van onze 'elite' 'bestuurders' en politiek bij de gewone man binnen.
Je moet ze nu alleen nog verplaatsen naar de huizen van de elite, kunnen ze hun multiculti dromen van dichtbij verwezenlijken.
@Leefbaar | 12-09-16 | 21:45
Neemt niet weg dat onverantwoord doorfokken ook niets positiefs is. En zelfs de 'gezonde' 2.1 kinderen kan je best wel even onder zitten: een eeuw geleden waren er 6.4 miljoen Nederlanders, nu 17 miljoen, waarvan 13,2 miljoen autochtoon. De snelheid waarmee dit land dicht groeit kan best wel een paar decennia aan mindering overleven, en dat hoeven we zeker niet aan te vullen met migranten 'om de vergrijzing te kunnen bekostigen'.
Die vergrijzing is maar van korte aard, en kan met gemak bekostigt worden door al die mensen die 'een legertje kinderen' kunnen onderhouden maar daar geen zin in hebben.
Persoonlijk heb ik met dat laatste ook nog eens véél minder moeite dan met het onderhouden van die 90% van de 'vluchtelingen' die nooit van hun leven ook maar één vinger zullen uitsteken.
Negeren en hopen dat het weer vanzelf van straat verdwijnt is ook een immigratiebeleid...
Binnenkort in ieder Europees theater te aanschouwen.
Wel zorgen dat u minstens een salaris van een EU-opvreter hebt, om het geheel vanuit de vip-box te kunnen bekijken.
De kaartjes zijn nogal aan de prijs.
Kunt u het niet betalen, of vindt u het een slechte voorstelling, dan staat u zelf op het toneel, pikt u tòch nog een graantje mee van dit geweldige drama.
Ben het laatste weekend van juli naar Parijs gegaan. Mooi hotel aan de Boulevard St Michel, paar musea bezocht. Louvre, Musee d'Orsay en ook - heel interessant - een expositie samengesteld door Michel d' Houellebecq in het Palais de Tokyo.
.
het centrum zag eruit als een bewaakte vesting. Heel veel politie en militairen (imposante jongens trouwens, fors gespierd, alleen wel met fopwapens van de kermis om hun nek. Een paar militairen uitgezonderd, die hadden goed amerikaans materiaal).
.
terugweg dwars door de stad, langs Gare du Nord, Rue Faubourg St Denis naar St Denis gereden. Het leek GVD wel de Congo. Niks vrolijk multiculturalisme, maar een jungle. Enkele blanke bejaarden en verder alleen afrika in alle tinten bruin. Iedereen een holle blik in de ogen. Gelukkig rijd je dan via charles de gaulle het platteland op, in de richting van onbewaakte grenzen met belgie. Anders dan Joop Zoetemelk altijd zei, Parijs is niet ver.
In slechts een paar jaar tijd, van "De stad van de liefde" naar "XXL vuilstort". Maar wat schattig, al die jonge gezinnetjes. Vooral de meisjes en kinderen *kuch*
Tsja, er is in Afrika een enorme bevolkingsexplosie gaande die grotendeels allemaal naar Europa willen. Maar blijf vooral aan 'goede' doelen geven die het 8e kindje met bolle buikje in de woestijn,oorlog,honger,armoede,uitzichtloosheid wilt redden want; dat is 'humaan'.
Waarom moeten wij onverantwoordelijk gedrag belonen, ze fokken als konijnen terwijl er ze hun kinderen geen toekomst kunnen geven... waarom scharen wij dit idioot gedrag als 'cultuur' en wij in NL niet aan kinderen willen beginnen, want teveel geld... of 2e WO... geen kinderen want oorlog...???!??
Stuur naar Afrika schepen vol condooms,pillen,voorbehoedsmiddelen en beloon gedrag van zo weinig mogelijk kinderen produceren.... en verder NIKS.
Misschien niet zo'n frisse vraag, maarre... waar poepen die gasten?
Met een PvdA miep als burgemeester was dit te verwachten. Onder Chirac was dit nooit gebeurd.
Vergeleken met de aantallen in Duitsland is er in Frankrijk niet veel aan de hand. Maar ze zijn wel heel zichtbaar zo.
De verantwoordelijken van dit beleid, worden aangestuurd door eenLuxemburgse drankneus. Als dit de resultaten zijn van je beleid, dan moest je opstappen. De EU is veruit het meest inhumane project sinds WO II.
Je kunt zeggen wat je wil maar dat zijn toch wel een hoop gratis arbeiders die onderdak en eten willen hebben.
Ik ga bij Audi werken. Dan weet je, waar je het voor doet.
En Wutburger, Italië is geen kutland, stomme Tedesco.
Is jessie hier al op geattendeerd.. die zoekt nog wat goede doelen om op los te gaan..
Zo heb ik het in Tokyo ook wel gezien hoor, alleen dan niet zo enorm smerig vervuild en daar ging het meer om autochtone daklozen.
Een ding hebben EUroscisten groot gelijk in, landen in EUropa (niet Europa) beginnen steeds meer op elkaar te lijken, met name west-EUropese landen.
Overigens was het een paar jaar geleden in Oslo - de hoofdstad van het rijkste land ter wereld - precies hetzelfde. Ook heel sociaal democratisch nietsdoen.
In 2050 is de Afrikaanse bevolking verdubbeld. (Voorspelling VN) Probleem: armoede, te weinig banen. Met miljoenen wagen ze de oversteek naar Europa. Slapen doen ze in de plantsoenen, totdat ze op de ramen van onze huizen gaan bonken en schreeuwen dat ze honger hebben en zich toegang verschaffen tot onze huizen om nooit meer weg te gaan. Dat is over 33 jaar. In Calais gebeurt het al.
Je hebt geen opleiding, spreekt de taal niet,
Stifflers_Mom | 12-09-16 | 21:43
.
Ik vermoed maar zo dat de meesten wèl Frans spreken, want uit Noord Afrika, de voormalige koloniën van Frankrijk.
Dit zijn geen apothekers maar medicijnmannen. Wat zullen we een gezonde mensheid krijgen.
Misschien moeten ze daar ook een muur gaan bouwen ? Geweldig idee tenslotte van de verder volstrekt incapabele en veelal ongekozen politici.
Dat hulp in de regio was zo 1980 dus pikken we de luitjes op uit luilekkerhongerland en zetten we ze hier op straat.Topidee.ALleen heel frankrijk straks derdewereldland.Kunnen we al die zuidelijke landen gaan steunen want die hebben er dankzij de brusselse regelneefennichten alles naar de kloten geholpen.
Die allochtonen wonen niet in Parijs, maar in voorsteden (getto's) waarbij vergeleken de Bijlmer een vakantieoord is. No go areas waar zelf de politie niet naar toe wil.
The city of light is faling in to darkness.
dat soort tentjes en matrassen zie ik in Duitsland ook in de parkjes, maar dan zijn het roemeense zigeuners (hele gezinnen). En binnen 2 dagen is zo'n parkje verandert in een vuilnisbelt.
Cuyahoga | 12-09-16 | 21:44
LOL
Het zou pas echt een probleem zijn als ze allemaal zouden snurken.
Doet ergens, ver weg, aan het Amsterdam van de jaren 70 denken.
Alleen hadden de Hippies aan andere moraal dan deze 'gasten'...
Ach Fransen, waren vroeger ook al een beetje de berbers van Europa raar taaltje, slechte hygiëne, denken meer voor te stellen dan ze zijn en ook altijd zeer snel beledigd.
ZKH EénOog | 12-09-16 | 21:41
niet meer jong bij elkaar te konijnen dan ze onderhouden kunnen.
Al die 30+ tweeverdieners met 110k inkomen kunnen maar 1 kind onderhouden?
Heb er ook geen zin in, maar zou een klein legertje kunnen onderhouden.
En zeker weten dat heel veel zelfverklaarde linkjes mensjes gaan aanvoeren dat zulke tafrelen de schuld zijn van ONS. Het kan immers niet zo zijn dat Parijs ook niet van hen is die van verre komen. Wij zijn schuldig aan het leed en moeten daardoor lijden. Niet dat ik dat zo vind maar heel veel andere witneuzen www.youtube.com/watch?v=VsyUZvBM6a8 vinden dat van zo wel.
Nou ik vind het ook lekker hoor.
Na een week hard werken, boodschappen gedaan, huis aan kant, al mijn shit geregeld, en dan in het weekend vanaf 's middags tot diep in de nacht buiten zitten met wat vrienden en een hapje en een drankje, hééérlijk.
Kijk en dat zullen die Afrikanen ook wel hebben.
Tientallen jeren gewerkt, heel hun land aan kant, alle grondstoffen netjes gedolven, wegen aangelegd, irrigatie, riolering, logistiek alles op orde.
Democratie loopt als een tierelier, verlichting ook goed gelukt allemaal, nou, dan ga je dus lekker relaxen met vrienden.
En waarom niet in Parijs?
Als het gewoon kan, waarom niet?
Ik snap dat wel.
Nee joh, die liggen in de rij voor de eerste kaarten van Afrika Bambaataa and DJ Yutaka in de Bacatlan zaterdag.
De meeste Fransen zijn domme socialisten.
Wat verwacht je anders dan verpaupering?
Ach ja, dom volk verdient ook niet beter hé
Europa is een zinkend schip. Jammer.
Ik snap altijd nooit goed wat al die gelukszoekers in de centra van dure steden te zoeken hebben?!
Je hebt geen opleiding, spreekt de taal niet, echt WTF doe je er dan? ik zou me echt heel ongemakkelijk voelen om te moeten bedelen bij onbekenden (direct of indirect bedelen). Dan blijf ik liever in mijn eigen klote landje.
Gek he? dat Marine le Pen het goed doet in de peilingen? Zo erg is het echt niet in Rotterdam. Die slappe Hollande laat alles maar gaan. Wanneer wordt dit en Calais en al die andere steden opgeruimd? Of kan dat niet omdat ze geen idee hebben wie het zijn en waar ze vandaan? Vrees het laatste. Wat is Europa toch een ongelooflijk zootje aan het worden.
Ze wachten op het busje naar Calais.
Triest beeld, 2 jaar geleden heb ik al de zelfde taferelen gezien in Rome, massa's Afriakanen die doen waar ze het beste in zijn, rommel maken, en rondhangen/liggen. Het verplaatst zich naar het noorden, in Nederland gaan we deze taferelen ook aanschouwen. Europa is aan het begin van de terminale fase gekomen, alleen de sterkste medicijnen zouden haar eventueel nog kunnen redden. Maar het policor virus is agressief en geeft zich niet zomaar gewonnen.
@Leefbaar | 12-09-16 | 21:37
Blanke Europeanen hebben gemiddeld voldoende verantwoordelijkheidsgevoel niet meer jong bij elkaar te konijnen dan ze onderhouden kunnen.
Zouden ze in die zandbaklanden een hoop van kunnen leren, in plaats van hun problemen op ons bord te pleuren.
Waarom worden deze mensen niet hardhandig verdreven? In de Middeleeuwen werden zwervers gewoon de stad uitgezet. Men begreep toen beter dan nu wat nodig is om een samenleving leefbaar te houden.
Zo'n kamp in Calais zou men tot vijftig jaar geleden hardhandig ontruimd hebben en de mensen het land uitgezet. Het is decadentie die ten koste gaat van onze eigen samenleving dat we dit nu niet meer doen.
Wat je ziet op deze beelden is een grote etterende, stinkende wond ontstaan door zachte heelmeesterpolitici.
Volgens mij zijn er genoeg leegstaande boerderijen op het Franse platteland. die kun je dan opknappen en van daaruit zou je boer kunnen worden, of timmerman of zoiets. Maar laten we eerlijk zijn, als je er gewoon voor zorgt dat je anderen tot last bent wordt alles wel voor je geregeld. Het zijn net krakers en links tuig, ze wonen het liefst in de dure grote stad voor nop.
Slim. Die ene is in de dozen van zijn Mieles gaan wonen.
ik hoop een hele strenge winter
Verdomme, binnenkort het doel van een uitstapje
ik heb er nu al geen zin meer in
Hopelijk krijgen we een strenge winter........ Nee wacht! Een nieuwe ijstijd! Alsjeblieft geef ons een nieuwe ijstijd!
Blanke Europeanen zijn te belazerd kinderen te produceren, wel zo slim eigenlijk, stel jezelf voor over 80 jaar hier.
Vergeleken met de aantallen in Duitsland is er in Frankrijk niet veel aan de hand. Maar ze zijn wel heel zichtbaar zo.
@ hovawart | 12-09-16 | 21:28
.
Avenue de Flandre, dat is toch waar de snollen lopen..?
Maar goed dat je niet ziet en ruikt wat ze achterlaten.
Parijs?? Nee hoor, dit is Amsterdam, Zaandam of Rotterdam
Binnenkort in een stad bij u in de buurt!
Het word tijd voor een nachtvorstje
De verbazing begon bij mij toen de eerste tentjes in beeld kwamen, maar werd nog groter bij het zien van de spoelbak en dixies. Het wordt ook nog eens gefaciliteerd in plaats van dat die gasten weg worden geschopt.
Overlijdensbericht: Europa sterft... Zo zo, wie had dat nou toch kunnen denken...
Allemaal gevluchte gezinnetjes en vrouwen zo te zien. Wel een mooi waslijntje, moet gezegd worden.
Paris, félicitations pour votre 2266ème anniversaire.
Beaucoup d'amour, Henri en Chaleur.
Die tenten. In die perken. Mijn god.....
ah (te) duur hotel hoeft dus niet meer, ik mag m'n tent gewoon opzetten in Bois de Boulogne? Vet!
Ze werken ook niet in de nachtapotheek hihi. Overdag hangen en slapen ze en 's nachts ook. Maar het is nu zomer, waar moeten deze mensen heen als het kouder wordt? Ik denk dat ik mijn wens om ooit nog eens de "stad van de liefde" te bezoeken, maar van mijn lijstje schrap.
Dat is op de Avenue de Flandre, maar s'nachts slapen ze niet hoor, dan gaan ze op strooptocht.
Wat een hoop vrouwen en kinderen zeg.
De ondernemingsgezindheid spat er vanaf.
nous chafforison ca
Dit overlijdensbericht van de derde kerstdag 2010 is toch echt een stukje harder en duidelijker. www.youtube.com/watch?v=e1Btc9qMALg
REAGEER OOK