Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Onderzoek: NL stemt NEE. Als het gaat stemmen

geenpeil.pngWetenschappelijk onderzoek onder 30 miljard stemgerechtigde Nederlanders heeft het zo onomstotelijk aangetoond, dat de Telegraaf de overwinning alvast claimt en de boel saboteert door te suggereren dat te strijd reeds gewonnen is. "Nederland zal woensdag tegen het goedkeuren van het associatieverdrag van de EU met Oekraïne stemmen, en de opkomst wordt hoog genoeg om de uitslag van het referendum geldig te maken," koppen ze aan de Basisweg. 62% van de mensen die zekers te weten gaat stemmen, zal NEEN inkleuren. Als je daar de voorkeur van demense die 'waarschijnlijk' naar de stembus gaan bij optelt, is de meerderheid nog altijd tegen. Heuglijk. Maar waarom is HET VOLK tegen? 40% ziet in dat de informele inlijving van de enige neutrale bufferstaat tussen de EU/NAVO en Rusland waarschijnlijk voor meer dan minder onrust aan het Oostfront zal zorgen. Zo'n 25% wil eigenlijk gewoon wraak voor het verdrag van Lissabon, die Europese grondwet die in 2005 door de Nederlandse en Franse bevolking verworpen werd, en er in 2007 gewoon alsnog kwam. "Bijna een kwart van de tegenstanders gooit het voornamelijk op argumenten die te maken hebben met de macht en de besluitvormingsprocessen van de EU." Verder toont dit Tele-onderzoek aan dat de opkomst zo ongeveer 35% zal bedragen. De Volkskrant voorspelt het opkomstpercentage zelf op 43% en moet het JA-kamp de hoop vooral vestigen op thuisblijvers en dat Hans van Baalen tot 7 april z'n muil houdt. Nog een paar dagen lui!

Reaguursels

Inloggen

mallekater | 03-04-16 | 09:39
Dat heb je wel, dat heet het europarlement. Heb jij ook voor mogen stemmen. Of vind jij ook dat de Tweede Kamer geen mandaat heeft omdat jij ze niet persoonlijk allemaal gekozen hebt?

Bruine Beer | 03-04-16 | 12:14

Tegenstanders van referenda houden vol dat je met een referendum het mandaat doorkruist dat aan de volksvertegenwoordiging is gegeven bij de landelijke verkiezingen.
Men vergeet voor het gemak dat ik de 27 andere landen met hun EU vertegenwoordigers GEEN enkel mandaat heb gegeven..... Zeker niet het corrupte gajes uit het Oostblok, Polen, Hongarije, Roemenie, Bulgarije, diverse Balkanstaten etc.
Die hebben van ONS geen enkel mandaat gekregen.

mallekater | 03-04-16 | 09:39

@drijflijk 16:22
Vincent Bijlo: "ik houd van klieren en provoceren, maar alleen als het echt ergens over gaat".

Vincent Bijlo moet z'n ogen eens open doen ipv vast te houden aan z'n tunnelvisie.

RockinChair | 03-04-16 | 02:12

Zelfs de meest vervente "voorstander" Pechtold heeft het niet gelezen.
telelezer | 02-04-16 | 16:13

Nee, daar heeft een fractie specialisten voor, die de rest bijpraten.

Bruine Beer | 03-04-16 | 00:45

Kortom:

62% van 35% = 22% is tegen, 65% doesn't give shit (of vertrouwt erop dat de gekozen volksvertegenwoordiging die hier fulltime mee bezig kan zijn er meer vanaf weet dan de amateurs), en 13% is voor.

Van die 22% zegt 25 % nee om redenen die niets met het verdrag te maken hebben. Blijft nog 16,5% over die nee zegt en in elk geval een reden heeft.

En 40% van die 35% = 14% van de stemgerechtigden reageert op een dictator die (delen van) andere landen bezet met een 'laten we die maar niet boos maken.' Peace for our time, mr. Chamberlain.

Fantastisch. Van de mensen die mogen stemmen is blijkbaar 5,5% te stom om daar gebruik van te mogen make en 14% lafbekken die ik niet in mijn rug wil hebben als het oorlog wordt. Met 16,5% ben ik het niet eens, maar die denken tenminste nog na. Meer lafbekken en idioten dan mensen met wie ik het oneens kan zijn.

Echt, democratie zou alleen toegankelijk mogen zijn voor wie een examen doorkomt. Wat een dombo's.

En gezien de cijfers mag ik hopen dat de regering dit naast zich neerlegt. Als 16,5% tegen is (inclusief de lafaards,) 13% voor, en de rest rancuneus of apathisch, negeer het dan maar.

Bruine Beer | 03-04-16 | 00:37

Ik stem ja

peter1953 | 02-04-16 | 21:21

Ik voel toch een Schotlandje aankomen.
Alles, echt alles zullen ze doen om het er door te krijgen.

Olc32 | 02-04-16 | 18:56

Ik ben benieuwd naar dat staaltje "hollandse rekenkunde"door de heer Rutte nadat de stemming bekend is.
Ik hoop dat Poetin dinsdag nog iets uit hoge hoed toverd.
Radarbeelden ofzo, die het nederlandse volk vooral niet mag zien van de bovenons gestelden.

De Profundus | 02-04-16 | 18:50

Rutte maakt zich niet druk en zal de uitslag gewoon naast zich neerleggen, done deal.
RobdeNijscoman | 02-04-16 | 13:59

Huh? hij zou er toch eerst met zijn collega's over gaan nadenken?? En het dan pas naast zich neerleggen?

loze stijl | 02-04-16 | 18:43

Net op radio1 Kees Verhoeven bijna hysterisch z'n riedel afgedraaid, een sneer naar Baudet en alle andere andersdenkenden.
Mag duidelijk worden na het winnen van dit referendum, dat dit volk toch niet zo achterlijk is als dat het lijkt!

lanexx | 02-04-16 | 18:03

Ik ben referendum moe. Geen verdere constructieve bijdrage aan de discussie en geen stem. In de NRC het interview met de bedenkers van het referendum; Het burgercomité EU, zogenaamde bezorgde burgers, wilde alleen een EU proces traineren. Alleen aansturen op een exit van Nederland uit de EU. Laten we daar dan een referendum over houden en niet dat gezever over een handelsverdrag plus wat extra artikelen. Ik heb geen zin meer, geen stem.

Harry uit Rotterdam | 02-04-16 | 17:48

watching the Wheels?
Keen Piel??
What's up?

mallekater | 02-04-16 | 17:44

doskabouter, Mauriesje heeft anders vandaag tot zijn ellende moeten peilen dat de meeste mensen NEE stemmen.....

mallekater | 02-04-16 | 17:43

Nee, laten van Baalen en Verhofstad vooral op dagelijkse basis hun muil opendoen in de media, het percentage NEE-stemmers kan er alleen maar door groeien.

mallekater | 02-04-16 | 17:42

Niet dat het helpt, hoor.
Deze regering zal net zo ondemocratisch handelen als Balkende in 2005, gewoon doen of je neus bloedt en doordrammen met die grondwet.Maar dan wordt dat tenminste weer eens bewezen, dat gebrek aan democratie.

mallekater | 02-04-16 | 17:00

Wat een verrassing?

Wat zijn de vergelijkingen. 10% wil JA stemmen want... belangen o.i.d. 20% stemt nee want... boos o.i.d. 30% weet niet dus doet maar wat... o.i.d. en de rest boeit het niets.... youtu.be/WtKET-jSGVw?list=PL8pl20xJLh...

De Koreaanse Slet | 02-04-16 | 16:58

@drijflijk 16:22
Vincent Bijlo: "ik houd van klieren en provoceren, maar alleen als het echt ergens over gaat".

Laat ik nou denken dat je, als het echt ergens over gaat, juist niet moet klieren en provoceren. Vincent, onze held, denkt anders. Nu maar wachten op een klierende en provocerende column over IS en en de islam......

RoBD=Skullfucker | 02-04-16 | 16:51

Intressant gesprek op RTLZ momenteel..

briefpapier | 02-04-16 | 16:45

Hier nog een mooie column van linkse drammer & geenstijl vriend Vincent Bijlo

i.imgur.com/sQaI5zV.jpg

drijflijk | 02-04-16 | 16:22

Ook het Brabants Dagblad doet leuk mee om de boel te beinvloeden.
De afgelopen dagen alleen JA stemmers òf figuren die de raad geven om niet te gaan stemmen in hun artikelen.
Ben benieuwd waar ze komende ma-di-wo mee komen.
Het is dat ze ook nog wat regionaal nieuws brengen want voor correcte verslaggeving hoef je bij die krant niet te wezen.
Zouden het goed doen in het land van Kim.

Dostranamus | 02-04-16 | 16:22

"Geen sterveling heeft dat verdrag gelezen(..)"
@ Gestrekt been | 02-04-16 | 13:57
.
Zelfs de meest vervente "voorstander" Pechtold heeft het niet gelezen.
youtu.be/EPlPL_herD4?t=70
Ik vind dat meer dan schandelijk, terwijl hij als "volksvertegenwoordiger"(kuch) en kamerlid toch een van de eersten zou moeten zijn om te lezen wat hij ondertekent in NAAM VAN het NL volk, en waar hij zijn volk mee opzadelt.

telelezer | 02-04-16 | 16:13

Nog een reden om tegen te stemmen... Het verdrag is niet goed vertaald.
nos.nl/l/2096670
Onze volksvertegenwoordigers passeren dus een verdrag met taalfouten. Conclusie: ze lezen de shit waar ze over stemmen niet eens. Reden te meer om dit weg te stemmen en ze hun huiswerk over te laten doen.

Stormageddon | 02-04-16 | 16:07

-weggejorist-

racket6 | 02-04-16 | 16:02

1000 adressen beflyerd. 2000 te gaan. Pfff...

Rest In Privacy | 02-04-16 | 15:56

Ik zie et al voor me, Rutte die meesmuilend een perconferentie geeft en zegt dat het verdrag toch gewoon doorgaat omdat 62% nee-stemmers te weinig is en veel potentieele ja-stemmers thuis waren gebleven en die dus eigenlijk gewonnen hebben.
sinar2 | 02-04-16 | 13:42
Tja, niet verwonderlijk dat zei den Uil, ergens in de beginjaren '70 van de vorige eeuw ook toen er bijna een miljoen mensen op de been waren om tegen de kruisraket te stemmen.
Dus er is nog niets veranderd, het blijft bij de Fa.List en Bedrog.

watmagjenogwel | 02-04-16 | 15:55

@telelezer het is Purmerendenaren.

Any way, toch gaat het "Ja" -kamp winnen. Helaas pindakaas. (Dit is grappig want Unilever, Mark Rutte, Pindakaas)..

Mozes Langebroek | 02-04-16 | 15:52

Ook ome Geert helpt ons met flyeren!
Vandaag Dordrecht en aanstaande Dinsdag in Purmerend..!
Dus, Purmerenders (of is het Purmerendenaren..?) zorg dat je er Dinsdag bij bent.
(oh wacht..: vergeet je kogelvrije vest niet)
twitter.com/geertwilderspvv/status/71...

telelezer | 02-04-16 | 15:44

Veel 'hoger' opgeleiden zitten bij de elite, diegenen die de enigen zijn die van zo'n verdrag profiteren...

Het volk kan weer lappen. Dus ik snap wel dat 'lager' opgeleiden nee stemmen. Met IQ heeft het weinig te maken, wel met belangen.

La Bailaora | 02-04-16 | 15:42

"".. en de boel saboteert door te suggereren dat te strijd reeds gewonnen is""
@ Spartacus | 02-04-16 | 13:34
.
Ik ben bang dat juist DAT de bedoeling is van de met de grote corporaties vriendjes zijnde Telegraaf

telelezer | 02-04-16 | 15:38

" Tekenend is dat ondanks alle publiciteit slechts 3 procent van de Nederlanders 'goed' op de hoogte zegt te zijn van de inhoud van het verdrag. Maar liefst 64 procent weet naar eigen zeggen 'helemaal niet' of maar 'een heel klein beetje' wat er in staat. "
.
En GeenStijl wil dus vaker referenda gaan organiseren.
Dit land gaat kapot aan domheid.

artijn | 02-04-16 | 15:38

@artijn | 02-04-16 | 15:29
Ik vind dat ook een belangrijk punt. Een goed bestuur hoort haar beleidskeuzes te kunnen uitleggen aan haar leden of electoraat. Mocht het toch een overwegend of bijzonder goed idee zijn dan laat men het daar inderdaad ernstig afweten.

Los daarvan denk ik dat het uitdragen van een NEE stem nog niet salonfähig is voor de notabelen.

Joffri | 02-04-16 | 15:37

Dat voornamelijk de lager opgeleiden de Nee stemmers zijn, laten we maar even achterwege.
Hopelijk was dit voorlopig het laatste referendum. De onderbouwing van de keuze van de stemmers is dramatisch.

artijn | 02-04-16 | 15:29

Kijk uit: bekende truc. Ruim van tevoren overwinning aankondigen, de mensen blijven dan thuis omdat de zaak toch al gewonnen is. Trap er niet in: de zoveelste sabotagepoging (zie het peilinstituut TNS-Nipo).
Is dat probleem met die stembiljetten nu al uitgezocht? Mensen die op het stembureau gaan zitten zeggen dat het niet uitmaakt of je alleen het rondje of het hele vakje rood maakt.Alleen als je buiten het hele vakje kleurt of er wat bij gaat schrijven of tekenen is het biljet ongeldig. Maar dat was altijd al zo.
Zo niet, dan moet een poster in het hokje gehangen worden met duidelijke instructie plus een aanwijzing door de voorzitter van het stembureau bij het uitreiken van het biljet.

piloot47 | 02-04-16 | 15:25

Iemand nog iets van het onderzoek naar de oorlogsmisdaad tegen vlucht MH17 vernomen?
Het is wel errug stil ineens.

General McAuliffe | 02-04-16 | 15:22

Neem het zekere voor het onzekere door woensdag te gaan stemmen. Kleine moeite. En besteed a.u.b. wat aandacht aan het juist inkleuren van het juiste rondje. Zo moeilijk is dat ook weer niet.

Red shirt | 02-04-16 | 15:17

It's not over till the fat lady sings.

Koosboos | 02-04-16 | 15:16

@Watching the Wheels | 02-04-16 | 14:52
Ride of the Valkyries. Best mooi.

Aansluitend, lieve lezers, draag ik graag een gedicht voor ter ere van de heer F. Timmermans.
Zijn tomeloze inzet Nederland te hervormen tot een postmodern-, op islamitisch barbarisme gefundeerd imperialisme, wordt door vriend en vijand als bijzonder erkend.
Speciaal voor deze grote denker en bij leven al legendarische landverrader, een stukje poëzie uit het werk van de één van de grootste Engelse filosofen/poëten van de vorige eeuw, Sir J. Lydon.

I've seen you in the mirror when the story began
And I fell in love with you I love your mortal sin

Your brains are locked away but I love your company
I only ever leave you when you got no money
I got no emotions for anybody else

You better understand I'm in love with myself,
Myself, my beautiful self

www.youtube.com/watch?v=wHiGR0iuTUo

Mike2054 | 02-04-16 | 15:12

Grappig dat er blijkbaar tegenwoordig nog steeds mensen gaan stemmen. Als stemmen echt iets zou veranderen hadden ze het allang illegaal gemaakt.

Artan83 | 02-04-16 | 15:12

Komt bij dat hoe hoger het opkomstpercentage, hoe lastiger het wordt voor Den Haag en Brussel om zich eruit te draaien.
ben kokhals | 02-04-16 | 15:04
.
Was gisteren even op bezoek bij 2 bejaarden en natuurlijk kwam het gesprek op het referendum. Op mijn vraag of ze gaan stemmen (anders had ik hen gevraagd mij te machtigen) zeiden ze "natuurlijk gaan we zelf en stemmen NEE".

Lupuslupus | 02-04-16 | 15:09

@ja,diedus! | 02-04-16 | 13:51
Dank voor de linktip! Schandalig... Maar ook hier zou moeten gelden: lullen helpt niet, uitzetten wel.

ben kokhals | 02-04-16 | 15:07

Er wordt kennelijk volop ingezet op demotiveren ("we hebben al gewonnen") en electoraat thuis houden ("ze doen er toch niks mee"). Reden temeer om zoveel mogelijk mensen in de omgeving te stimuleren te gaan stemmen. Komt bij dat hoe hoger het opkomstpercentage, hoe lastiger het wordt voor Den Haag en Brussel om zich eruit te draaien.

ben kokhals | 02-04-16 | 15:04

Ik ga en mijn vriend en mijn moeder en mijn stiefvader en mijn broertje en in ieder geval 2 vrienden. Tegen stemmen, that is.

Ohja | 02-04-16 | 15:01

Hormoonkip, pesticide voedsel, legbatterij-ei, oorlog: ik heb maar 1 reden om te stemmen: Rutte's kop zien als de nee uitslag bekend wordt en hoe hij daarna met grote woorden schijt heeft aan het volk en de uitslag naast zich neerlegt.
Een beter bewijs van 'schijt aan het volk hebben' zal er niet zijn.

Rest In Privacy | 02-04-16 | 15:00

Bertus Brulbroek | 02-04-16 | 14:45
Dat is vreemd. Die link van jou linkte hier eerst naar dat filmpje van het Ja-kamp en nu naar Wagner.

Watching the Wheels | 02-04-16 | 14:52

Aktie van voor-stemmers... in de hoop dat er nu meer nee-stemmers thuis zullen blijven ivm...."owh.. we hebben toch al gewonnen...
IEDEREEN GA STEMMEN !!
en dan natuurlijk wel tegen he...

†EVIL† | 02-04-16 | 14:50

We are all Ducks | 02-04-16 | 14:44
De Marokkaanse cultuur, en daarmee de Marokkaanse mentaliteit zal onze redding zijn!

Schoorsteenveger | 02-04-16 | 14:49

@Bertus Brulbroek | 02-04-16 | 14:45
Dat beeld van die straaljager die zoveel bommen gooit is complete larie? En geen beeld uit Oekraine. Er is daar niet op die manier gebombardeerd. Het zegt genoeg over die idioten dat ze een propagandafilmpje zo beginnen.

Watching the Wheels | 02-04-16 | 14:48

@necrosis | 02-04-16 | 14:33
Hij denkt van wel.

Schietmijmaarlek | 02-04-16 | 14:47

minder

Watching the Wheels | 02-04-16 | 14:45

@lamlul | 02-04-16 | 14:37
Een Nee-stem zorgt in ieder geval voor wat weerstand. Stem je niet of Ja, dan weet je zeker dat ze in de toekomst nog meer democratie en nog minder overleg noodzakelijk zullen achten.

Watching the Wheels | 02-04-16 | 14:45

@Schoorsteenveger; het probleem is niet Rutte, maar u en velen anderen. U laat zich naaien en legt zich erbij neer om het enigszins bot te vertalen. U moet zich meer Marokkaans gedragen als u wilt dat uw "volksverTEGENwoordigers" u meer gaan VERtegenWOORDEN.

We are all Ducks | 02-04-16 | 14:44

@lamlul | 02-04-16 | 14:37
Een jaar later later mogen we weer stemmen wie het land vier jaar mag regeren.
Rutte III?
Laat me niet lachen!

necrosis | 02-04-16 | 14:43

Da's Baalen Hansie! You don't have to thank us, we have to thank you! We are defending European values like you've asked! Never ever give up!

Watching the Wheels | 02-04-16 | 14:42

Hartstikke leuk jongens! Iedereen stemt NEE! Wow!! En nu? Dat verdrag komt er toch wel,met of zonder stem. Het is in feite al in werking getreden en het referendum is een wassen neus,het is raadgevend,niets meer.

lamlul | 02-04-16 | 14:37

RobdeNijscoman | 02-04-16 | 13:59
Ik vrees dat dit het enige antwoord zal zijn wat Rutte kan geven. Waarmee ook bewezen is dat hij geen groot, niet eens een goed politicus is en slechts in staat is met de Europese stroom mee te drijven.
Als er een nee uit dit referendum komt, en de politiek daar zijn reet mee afveegt -de pleerollen liggen al klaar- dan zal dit het wantrouwen bij de burger enkel doen toenemen, en zal het weer een stuk lastiger worden voor welke politicus dan ook om het tij te keren.

Schoorsteenveger | 02-04-16 | 14:35

@Schietmijmaarlek | 02-04-16 | 14:26
Mark heeft geen vrienden.....

necrosis | 02-04-16 | 14:33

Een driewerf NEEN wordt gewoon op zijn GLAS-PLAS-WAS naast zich neer gelegd. Dat moet dan genoeg aanleiding zijn voor een NEXIT referendum. Buiten dat enorm veel respect hoe GeenPeil dit aanpakt!

Koloss | 02-04-16 | 14:33

Ik dacht dat het tegen TMG-policy was om over jezelf te berichten; Koelman weet ervan. Blijkbaar heeft GS ontheffing, of is dat alleen maar als het positief is? /oligarchencensuur

Taggart | 02-04-16 | 14:31

Heerlijk, democratie! Van 's burgers punthoofd vliegt de hoed. De bestuurders, de klerken die ons omringen en gemeenlijk denken dat ze zieners, profeten en hogepriesters zijn zonder welke de beschaving zo ontaarden, zijn even de kluts kwijt nu ze merken dat de waan van de dag even niet hun dingetje is. Een lichte paniek maakt zich van hen meester. De dagelijkse strijd die zij voeren, eens in de vier jaar de kiezer paaien en verder met elkaar vechten in een beschermde, overzienbare, vertrouwde arena, doet er nu even niet toe want het strijdperk heeft zich even verlegd en de vijand is een andere.

Schoorsteenveger | 02-04-16 | 14:31

Rutte maakt zich niet druk en zal de uitslag gewoon naast zich neerleggen, done deal.
RobdeNijscoman | 02-04-16 | 13:59
Ongetwijfeld, maar voor zover er nog vertrouwen in de politiek was (sinds 2001) zal dat vertrouwen nu helemaal een doodsteek krijgen. De EU-kontlikkerij begint de gevestigde politiek in heel veel landen op te breken.

Akiron | 02-04-16 | 14:30

Net even boodschappen gedaan. Onderweg 3 keer een NEE-foldertje aangeboden gekregen, dus (gelukkig) genoeg tegengeluid tegenover de propaganda van de politiek en linkse media.

Akiron | 02-04-16 | 14:28

Porosjenko door de bocht in USA.
Referendum! Dangerous! Stem VOOR!
Maar de uitslag zal toch geen invloed hebben, want Mark is zijn vriendje.

www.youtube.com/watch?v=F1qj-cwy8x8
Nee... gewoon NEE!

Schietmijmaarlek | 02-04-16 | 14:26

Harry uit Rotterdam | 02-04-16 | 13:54

Neem nog een snuifje gast ...

doskabouter | 02-04-16 | 14:25

@Normpje | 02-04-16 | 14:16
Waarom gebeurt dat nu wel terwijl dat bij alle vorige verkiezingen niet gebeurde? De meest hypocriete is de overheid hier.

sinar2 | 02-04-16 | 14:20

Beetje hypocriet. Dat wachten tot alle stemmen zijn geteld. Poll fucken, lijstjes, voorlopige uitslagen weergeven.... De Geenstijl is er zot op. Dus bakkes houwe!

Normpje | 02-04-16 | 14:16

Eén, maar slechts één vraag; die 30% is dat inclusief die 3 miljoen dubbelpaspoorters (hoi Maxima) die ver van de stembussen verwijderd elke maand een deel van het salaris van de enkelvoudige paspoorthouders ontvangen?

We are all Ducks | 02-04-16 | 14:15

Ik moet eigenlijk voor stemmen. Ik vind dat er zoveel mogelijk landen bij de EU moeten. Immers het is de ondergang van de Romeinen, Napoleon en Hitler geweest. Dus kom er maar bij! Hoe eerder de EU implodeert hoe beter.

New Quacka | 02-04-16 | 14:13

Opvallend is dat veel tegenstemmers bang zijn dat de vrede in Oekrainie wordt bedreigd door op deze manier een verdrag met ze te sluiten. Verder zijn de tegenstemmers uit ongenoegen over een eerder referendum niet geheel aan de kant te zetten. Een beetje staatsvorm moet maar leren goed met de mening van zijn burgers om te springen.

Einde van de Domheid | 02-04-16 | 14:08

-weggejorist-

R.B.Scott | 02-04-16 | 14:02

Rutte maakt zich niet druk en zal de uitslag gewoon naast zich neerleggen, done deal.

RobdeNijscoman | 02-04-16 | 13:59

Waarom o waarom zou de Telegraaf t willen saboteren GS? Het zijn juist hun lezers die nee stemmen.
Sterker nog, mensen willen graag bij de winnaar horen. Stellen dat t nee-kamp al gewonnen heeft kan dus met zo goed juist meer nee-stemmen opleveren.
Achterdocht, prima en vaak terecht. Maar wel oppassen dat t geen paranoia wordt.

RoBD=Skullfucker | 02-04-16 | 13:58

Nu je het zegt, waar is die van Baalen nu eigenlijk?

BBmetR | 02-04-16 | 13:58

Wat ben ik blij als dit waardeloze geldverslindende fopreferendum voorbij is en wij ons weer gaan bezighouden met belangrijker zaken. Geen sterveling heeft dat verdrag gelezen of heeft maar enig weet waar het over gaat. Pure publiciteitsstunt van een noodlijdend webblog met in haar kielzog een roedel plebejers die zich slachtoffer voelen van een systeem waarin ze blijkbaar niet zelfstandig in kunnen overleven.

Gestrekt been | 02-04-16 | 13:57

@Harry uit Rotterdam | 02-04-16 | 13:54
Is prima, liever iemand die niet stemt dan een ja-stem geeft.
En ik moest hard lachen over die opmerking van democratie en EU.

sinar2 | 02-04-16 | 13:57

Het is belangrijk om aan te tonen met een Nee-stem dat we niet in een democratie leven.

Want als de regering dan toch weer ja doet, heb je het aangetoond.

Dus stem NEE.

La Bailaora | 02-04-16 | 13:56

-weggejorist-

Harry uit Rotterdam | 02-04-16 | 13:54

@Chow | 02-04-16 | 13:42
Tja, zou ik even aan Wessels-lied-fluiter Hansje van Baalen moeten vragen.

Mark_Pugner | 02-04-16 | 13:53

@abject
Zullen we daar een referendum over houden?

Kaas de Vies | 02-04-16 | 13:50

@Abject | 02-04-16 | 13:47
Helaas is het internet de enige plaats waar een tegengeluid te horen is. De publieke omroepen en 90% van de kranten lopen in de pas met wat hun subsidieverstrekkers in Den Haag voorschotelen om te zeggen.

sinar2 | 02-04-16 | 13:50

We hebben pas gewonnen als we niet verliezen.

Rest In Privacy | 02-04-16 | 13:50

Ik zit aan mijn referendum-tax. Ik kijk donderdag wel weer eens op GS, kan alle volgende topics nu al uittekenen. De zon schijnt, het is eindelijk lente. Het is mooi geweest.

medusa324 | 02-04-16 | 13:49

En nu ben ik serieus referendum-moe.
Kom eens met wat anders.

Abject | 02-04-16 | 13:47

we gaan het winnen maar niet van de boven ons gestelden.
Plas glas en alles bleef zoals het was.

rechtsdwalendeautist | 02-04-16 | 13:47

Ik zag gisteren bij Pauw Mauriche de Hoax flink aan de slag om de boel te beinvloeden. Ga niet stemmen want dan zit je het NEE kamp pas goed dwars. Hondel*l

doskabouter | 02-04-16 | 13:42

Ik zie et al voor me, Rutte die meesmuilend een perconferentie geeft en zegt dat het verdrag toch gewoon doorgaat omdat 62% nee-stemmers te weinig is en veel potentieele ja-stemmers thuis waren gebleven en die dus eigenlijk gewonnen hebben.

sinar2 | 02-04-16 | 13:42

Mark_Pugner | 02-04-16 | 13:41

Ik ben benieuwd wat de hoofdprijs is.

Chow | 02-04-16 | 13:42

Driewerf Hoezee | 02-04-16 | 13:37

Driewerf Hoezee!

Vagitanus | 02-04-16 | 13:41

We have won!!!!!!

Mark_Pugner | 02-04-16 | 13:41

En daarom allemaal je familie, vrienden, huisgenoten en collega's aansporen om die stempas te verzilveren. Komop, beetje durven mensen! Maak het verschil!

Driewerf Hoezee | 02-04-16 | 13:37

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl