
Hier volgt een opsporingsbericht. Richard H., tot voor kort bekend als Richard Harteveld uit Zoetermeer, is gisteravond
opgepakt op verdenking betrokken te zijn bij de
verdwijning van zijn vrouw Claudia en hun twee kinderen. De ICTer van de Hogere Hotelschool in Den Haag was de laatste die haar in levende lijve heeft gezien en voor een beetje speurneus ben je dan al snel hoofdverdachte. Even onze theorie: Men neme de
trouwfoto van het stel en ziet een wulpse dame vergezeld door een nerd voorzien van een vlassnorretje. Ofwel mevrouw wilde actie en neuqte een atletische negert. Puur toevallig kwam onze Opel Astra rijdert hier achter en goot haar uit pure woede in beton om haar samen met haar twee oogappels af te zinken in de plaatselijke
recreatieplas. Iemand nog andere suggesties? Kom maarrrr...
Reaguursels
InloggenChileen, jij bent echt een klootzak, om zo respectloos over die Claudia te schrijven. Walgelijk!
Ik zou het wel terecht vinden als nu eens een bekende nederlander werd vermist,bv.die enorrrme kwal van een Reinout Oerlemans,en dat ze hem na weken terugvonden in de kofferbak van een uitgebrande ford fiesta uit 1985,of nog erger...
Beehtje kalm he,
Iedereen mag schrijven wat hij/zij wil, en als je dat niet aanstaat heb je altijd nog fok.nl. Er staat nergens dat je verplicht bent om alles te lezen wat op GS staat dus....... Het heet hier niet voor niks GeenStijl! Slappe zeikerts zijn die gasten die geschokt op dit artikel reaguren!
Die gasten hier die vinden dat het terecht is wat hier is gebeurt zijn ontzettend ziek
Sjit weer geen shirt.
En het zijn altijd van die keurige mannetjes....
@Mellorenz
Waarom die gladiolen voor de Chileen? Je hoeft geen Jomanda te heten om te 'weten' dat die vrouw en kindertjes vermoord zouden zijn. En de Chileen: Ga je in de hoek staan schamen, had een hogere pet van je op.
chileen had het goed, je gaat voor de hoofdprijs. Althans dat van dat water was niet waar
8 uur sjornaal: papa was stout.
(Ik vind het nog steeds een stijlloze topic :) )
Wat een monster. De doodstraf voor deze hond.
Heel erg wat er is gebeurd, en wat is die man stom!!!!
wat een zakkenwasser
GS heeft altijd gelijk!
zojuist op het nieuws gehoord: hij heeft bekend!
GeenStijl roeleert gewoon de pan uit! ik mijd alle nieuwssites, voortaan GS only!
Godverdomme!
www.rtl.nl/(/actueel/rtlnieuws/)/compo...
Ze zijn inderdaad vermoord aldus justitie.
Net zoals dat geneuzel in de Efteling....
Kompleet stijloos.... Mocht ie ut gedaan hebben (ook met de kids), geef me dan ff een 10 minuten met hem... Krijgt ie de "time of his live"... De restjes gooi ik wel in het GS commentaar.....
En dan bennik nog mild.
Hm. Innocent until proven guilty.
Wat zijn jullie laat jongens, ik heb het e.e.a. vorige week vrijdag al bekend gemaakt bij SBS-6 Actienieuws.
Snelle rechtzaak zo te horen.
ze zijn vermoord dus ff geen grappen nu
uit betrouwbare bron vernomen....
zal wel op t n ieuws komen om half 8
alle drie vermoord door die kneus met t vlassnorretje....
@SVEFF
Waarom zou nu in zo een plas gaan zwemmen? Ik begrijp dat nooit. Leg eens uit.
hahaha ik heb zojuist in die "recreatieplas" gezwommen, dus ik hoop niet dat er écht een lijk in ligt.. hahah :P
Eu, de trouwfoto zou je dat laten denken... maar de pasfoto van de video weer niet. Dus Chileen, ik gok er op dat je er helemaal naast zit. En als ik gelijk heb, wil een t-shirt. En een bermuda broekje voor de volgende weddenschap die ik van je ga winnen, reisje bahama's.
Die Richard Harteveld is wel lid of in iedergeval donateur van een vaag clubje:
dreve.xs4all.nl/muurkrant/overzicht_do...
...............
btw, tijd voor een update?
hmmmz..
ik zal wel niet sporen, maar ik kon er wel hartelijk om lachen :$
Heerlijk om als kind opgegroeid te zijn in een verharde maatschappij!
Zeg.. heb ik al eens verteld over die keer dat er waar ik bij stond een vuilniszak uit de haven gedregd werd waar een voor een ledematen uit tevoorschijn kwamen? Die was dus wel erg fanatiek gestopt met roken, zo zie je maar weer dat met hulp van je vrienden iedereen kan stoppen.
Oh ja
Armagedon, briljant stijlloos rijmpje :)
Claudia van Veen is nu van steen.. lol
@iedereen die het ?niet vindt kunnen?
Als de vermiste vrouw Aisha en de kinderen Bilal en Miloud hadden geheten en die kerel Hassan, dan was deze Hassan allang op de virtuele brandstapel geflikkerd door alle reaguurders. Dus zit niet zo te zeiken.
Officieel is Mohammed Bouyeri ook nog steeds slechts ?de verdachte van? de slachting van Van Gogh, pas als er uitspraak is gedaan door de rechter wordt ie gepromoveerd tot ?moordenaar?. Dat die Harteveld door de politie is aangehouden zegt echt wel iets, er moet een behoorlijke verdenking zijn wil je gearresteerd worden. Bovendien is de dader in dit soort drama?s vrijwel altijd een naast familielid.
GeenStijl komt er tenminste eerlijk voor uit dat ze deze kerel niet vertrouwen, da?s m.i. een stuk beter dan het geroddel achter de rug om wat ook zeker plaats zal vinden.
tamelijk stijlloze actie van de rakkers van deze redactie, maar goed gissen mag altijd en is niet verboden dit zaakje stinkt van alle kanten.
smakeloos
Zakjes aanmaakbeton halen, Betonmolen huren. Beton aanmaken. Betongieten. Betonblok opladen. Betonblokafzinken. Betonmolen terugbrengen.... Nee das veel te veel werk. Volgens mij heeft hij ze allemaal doorgezaagd in hapklare blokken. Daarna ergens in een vriezertje gedump om ze vervolgens de komende maanden op te eten.
Waarom zomaar weglopen, zonder brief achter te laten, zonder vrienden te vertellen? Zo te horen heeft ze ook weinig meegenomen, dus waar leven deze vrouw en twee kinderen dan eigenlijk van? Het lijkt mij buitengewoon lastig om van de ene op de andere dag uit een comfortabel leven te stappen en zonder spoor te verdwijnen met twee zeer jonge klierende, huilende kinderen. Het lijkt mij zelfs onmogelijk om dit totaal onopgemerkt te doen in dit uiterst dichtbevolkte land. Zo te zien heeft de politie dezelfde conclusie bereikt. Dus zij is niet gevlucht, het is ook geen ontvoering en ook geen beroving. Tja, wat blijft er dan over? Dan is ze zeker met haar kinderen opgestraald naar een ruimteschip, en meegenomen naar Alpha Centauri, ofzo?
Ik zie hier veel mensen zeuren over de 'topic', maar statistisch gezien ziet het er buitengewoon slecht uit voor deze man. Ik vrees dat de vrouw en kinderen in ieder geval vermoord zijn.
@ElEndoscoop. Maak je geen zorgen, de man heet helemaal geen Harteveld. Dat is de meisjesnaam van zijn vermiste vrouw. Het is nog een vaag verhaal. Ik heb me laten vertellen dat de man nog niet zo lang vertegenwoordiger is(oftewel sales manager)en in Dubai was in de week van de vermissing. Zeker eerder teruggekomen? Het blijft raar, vaag en triest. Ik hoop dat ze nog leven in ieder geval.
Wat een mooie post Wizzah.
@Mazzel>Wat het, denk ik, zo onbespreekbaar maakt... Ze zijn nog niet eens gevonden. Maar goed het is mijn mening. Het staat iedereen vrij om hier anders over te denken, gelukkig maar.
:-) moet je em wel bijvoegen natuurlijk...
www.planet.nl/planet/show/id=118880/co...
Waarom verbaast het mij niet meer, die nieuwe truttigheid? Die lichtvoetige hufterigheid? Dat onbezonnen stijlgebrek?
Die enorme krokodillentranen?
Waarom raakt het mij niet meer, dat zeurdozerige piepen over de misstanden, dat "het is zo druk, ik kan er niet meer tegen", dat " ik voel me niet meer thuis hier", dat eeuwig priemende wijsvingertje?
Omdat het ondertussen een verdienste is geworden om ongenuanceerd en hufterig te zijn. Omdat het niet meer uitmaakt wat waarachtig is of mogelijk. Omdat het er niet over gaat wie het laatste woord heeft, maar de eerste post. Omdat schuld bewezen is bij meerderheid van stemmen.
Omdat het er heel nuchtere verklaring voor is. Het in onderzocht. Het is waarachtig, het is bewezen, kijk maar op het linkie.
Ik groet u!
Dit topic kan echt wel.
Als het over kaalpopjes, allochtonen etc. gaat, mag er van alles geschreven worden, maar gaat het over een doorsnee blank gezin waar de nederlandse spruitjeslucht omheen hangt is het plotseling een taboe?
Wesley, Ali B, Mo B, bashen prima, knorretje, AWA, Samira sucken pfect, Geert, Ayaan, Ome gerrit te grazen nemen o.k.
Maar dit topic gaat Superjan in ieder geval veel te ver.
@pieterjan 22-04-05 @ 11:02
Je hebt gelijk. Als hij al in de krant zielig heeft staan doen, en nu dan hier verschijnt maakt het toch niet meer uit. Iedereen kon al weten wie hij is.
Het meisje is vanaf maandag 11 april vermist, waarschijnlijk heeft haar vriendje het hele weeknd gehad om sporen weg te werken.
@elendo, wat is het probleem? De naam was al bekend.
hmmm. Ik zie het al... Tis natuurlijk haar man... Publieke vernedering voor Endoscoop aub!
Die achternaam stond al in de Telegrof.
wulpse dame, hebben jullie wel eens goed naar die kinnebakkes gekeken, daar kun 5000 kilo beton in bewaren.
Waarom noem je de achternaam van iemand als niet zeker is of hij schuldig is? Stel dat hij onschuldig is: hoe kan hij dan ooit nog een normaal leven leiden als iedereen die hem googled dit soort berichten te lezen krijgt. Ik weet niet of hij onschuldig is, maar jij, chileen, weet dat ook niet.
Jammer zo'n topic. Geen Stijl kent niet het verhaal maar roept op om (ter vermaak van de lezers ?!?!?!) te gissen ?
Had meer inhoud verwacht van Geen Stijl
Je kunt ook te ver gaan! Wat voor een KUT-mentaliteit moet je wel niet hebben om zo'n topic te plaatsen? Zelf al eens vrouw en kinderen verloren, Chileen?
laxeermiddel?
Heeft echt niemand aanvullende informatie over Rob Harteveld die hem zou kunnen ontlasten?
jongens, deze topic kan echt niet.
Ik woon aan het Noord AA maar ik heb nog niks voorbij zien drijven.
@ KEStik
Sterf eens een pijnlijke, langzame dood met die Kudtsite van je.
Begin een zandfabriek, geef je pinguin de beurt van haar leven en ga prei planten, vorte klootzak!!
Ik wacht wel tot er werkelijke informatie is alvorens te oordelen. GS begint langzaam maar zeker af te zakken met dit soort giswerk... jammer.
De Chileen wordt vermist!!!
De verdachten worden gezocht in de limbabwaanse homo-scene...
www.geenstijl.nl/mt/archieven/002568.h...
Ik zie weer een leuke aflevering van CSI: Haaglanden tegemoet, gevolgd door Peterrr de V. met wat er allemaal mis is met sporenonderzoekers. De vraag: "Rukte hij ook zonder dat zijn vrouw het wist?" zal hierbij opgelost worden.
Ik zie alleen maar gezeik, zijn er gofferdomme nou nog andere suggesties voor wat er gebeurd kan zijn?
Deze topic misplaatst is.
Kudt, Ik rij eauk Opel Astra en zit in de IT, heb een vrouw en twee kinderen, ga ff even checken of mijn schatje zich niet laat volblaffen door een grote negert.
@Hölzbein:
Kinderachtig mag, het is tenslotte GeenStijl :-) En ik moet leren om idd ook terug te lezen als ik gehaast ben....
Als je nou ook nog iets doet aan begrijpend schrijven... Nee..., deze was kinderachtig ;-)
Mijn dyslectische vermogens nemen ras toe met het ouder worden.. zei dus ipv zij *schaam*
Ik vind het behoorlijk achterlijk dat ze zo lang met het sporenonderzoek hebben gewacht, wat zijn dat voor mietjes in regio haaglanden, bang dat ze hem zouden kwetsen? Iemand die echt van zijn partner zou juist graag meewerken ipv zich gekwetst te voelen. Zoals ik al zij, gewoon sissie's daar bij haaglanden.
@Hölzbein
Omdat iemand ander shet over 'journalistiek' heeft, stel jij de vraag (retorische?) vraag of we textsnede die je aanhaalt 'tegenwoordig journalistiek' noemen. Ik gaf dus antwoord op de door jou gestelde vraag. Probeer mij nou niks te leren over goed lezen, want ik lees niet alleen goed, ik doe ook aan begrijpend lezen. Zou je ook eens moeten proberen, voordat je gaat 'blaten'.
De vrouw is vast niet vermoord, die is em gepeerd met een lekkere kerel (of vrouw) met een zak geld en/of bruisend sociaal leven.
Ze was waarschijnlijk de communicatie met hem via irc spuugzat!
@spoocy
Is dat nodig een nick die wel heel erg op spooky986 en zo heet ik op GS al meer dan een half jaar. Ik ga niet lopen zeiken op je maar zou het op prijs stellen als je een andere nick neemt, het is gewoon een vraag niets meer. Graag niet antwoorden als je het niet wil dat is een zinloze discussie die ik niet ga voeren, laat dan maar.
@Devillionel
OK, duidelijk, mijn reactie was ook alleen maar een reactie op iemand anders die het over journalistiek had. Wel goed lezen dan he voordat je gaat blaten.
Noord Aaroute*
Groene Hartroute
Is dit niet een sex ontmoeting plaatst?
ps: ga nooit alleen naar een recreatie gebied, van het enige reactie zijn neukende stellen en potten kijkers...
@Hölzbein
Dan denk ik dat je me verkeerd begrepen hebt. Natuurlijk mag jij zeggen wat jij vindt. Dat mag iedereen in de comments ( zolang het binnen de huisregels valt). De comments is juist de plek voor discussie. Ik zeg alleen dat GS niet journalistiek is. En dat commentaar van die aard op de log van De Chileen dus onzinnig is. Maar je mag ( en KAN) er natuurlijk wel direct je mening over ventileren.
wat een hoop mmmmmmmoraaaalridders..
Chileen, ik vind het een goed onderwerp!
Hulde aan de complottheorie!
Zelf ben ik van mening dat je overal grappen over mag maken. Dit om zaken 'weg te lachen', zodat het niet te dicht bij kan komen, of gewoon omdat het soms leuk is wrede grappen te maken. Nu is het niveau van de 'grappen' inderdaad erg laag, maar ga daar dan over zeiken. Of verzin zelf een leukere.
@ Plonk
@ Devillionel
Dus op een weblog mag je je mening niet zeggen? Pleur zelf eens even helemaal een eind op. Hebben jullie het niet begrepen of ik niet? Ik respecteer jullie mening toch ook.
IMHO is iedereen vrij z'n mening te posten. Er zit inderdaad een knop op en ik hoef deze site niet te bezoeken of te posten, maar een aantal mensen stoort zich gewoon aan dit bericht en de toon ervan.
"Als het je niet bevalt rot je maar op" is een inhoudloos argument. Je ogen sluiten voor dingen is inderdaad heel makkelijk.
Vertel mij liever waarom je dit morbide bericht 'leuk' of normaal vindt? Inclusief de zoek-acties en naamspelingen bij de reacties, betreffende de vrouw die mogelijk is vermoord?
Te laag voor woorden dit topic.
@style.councillor
Zou wel sterk zijn als iedereen vanaf nu Geenstijl uitzet. Maar dat gebeurt toch niet want de reaguurders trekken toch wel hun klep open (including me).
Topic van lik m'n reet Chileen. Was er niks anders?
PS Om kinderlijkjes te bergen hoef je niet bij de brandweer, hoor. Dat doe ik gewoon als hobby.
@Plonk: Mooi non-argument, makker! Zo kan ik ook proberen elke discussie te winnen.
@glebber
Het is net als vroegah al met de tv, er zit een "knop" op....
ehm.. ik geloof dat iedereen wel doorheeft dat het allemaal diep triest is, maar waarom post je hier/bezoek je deze site, als je erg droevig wordt van de mensen die hier posten? Daar wordt iedereen droevig van enzovoort..
@plonk: ga maar naar Ethiopie, kinderen helpen, dan zeur JIJ ook wel anders!
Lekker Stijl LOZE topic: we worden uitgebreid herinnerd aan de naam van dit weblog. Is echt niet nodig: die naam staat toch al continu boven in de balk van de browser.
Wordt de Chileen hier trouwens autobiografisch?
Enkele jareni USA ook zo'n zaak, vrouw verdwenen etc, bleek later (wel of niet?)
vermoord door man, lijk werd in ontbinding aan getroffen op strand.
Haar ouders hadden de man in kwestie al vlug beschuldigd, mar bewijs bleef (aanvankelijk?) uit.
@ Plonk, ga eens helpen bij de brandweer, kinderlijkjes bergen, dan lul je wel anders.
@Hölzenbein:
Waar komt toch dat misverstand vandaan dat GS een journalistiek medium is? GS is een weblog. Waar de beheerders op mogen posten wat ze zelf willen, op de manier dat ze dat willen. Bevalt het je niet, pleurt lekker op. 'Journalistiek' is sowieso een achterhaald concept. Door de huidige informatie voorziening mag nu iedereen zijn eigen mening en vormen en verkopen. De info hoeft nu niet meer door een gekleurd 'journalistiek' filter. Ik zou zeggen, geniet ervan!
Jesus, wat een gezeik hier met al die heilige boontjes.... o en wee en zielig en hier kan je geen grappen over maken en zeker geen topic... ik heb een slecht bericht voor jullie: a) op GS moet dat soort grappen juist en b) schiet op de stille tocht begint zo !
@The Concrete Mixer
Noemen we "en goot haar uit pure woede in beton om haar samen met haar twee oogappels af te zinken" vandaag de dag journalistiek? Nee, ik ben geen moraalridder maar we hebben het hier wel over een vrouw en twee kinderen. Ik blijf erbij dat dit/deze/het topic helemaal misplaatst is.
@spoocy: dat zal altijd nog zijn: GeenSmaak
@ chileen. Wat een belachelijke post man, ga zo door en GeenStijl wordt Smakeloos!
huis.2dehands.nl/listuser/240009/
@ evilgenius: Ja die had ik ook al gevonden. Niet duur dat boek. ;-)
perfect staaltje van anti marketing , hoe kun je zoiets bedenken en plaatsen ,haast het nivo van een zeikerdje die in de Privé gaat schrijven.
@armageddon
Gecondoleerd met die Astra.
Nu nog een vlassnorretje en ook jij staat straks op GeenStijl...
@Armageddon
Jij bent vast een hele flinke jongen .... not
@ jeanpagne: Ik denk Rob Hogevloer! Wat heb ik gewonnnen?
Boek
Titel: Noodkreet om Michael
Subtitel: Brieven aan mijn verslaafde broer.
Auteur: Veen, Claudia van
www.boekenkar.nl/titel.asp?titelID=134...
@appie heijn: tis heel simpel, ik ben geen bioloog, dus ik heb de wijsheid slechts in pacht..
en ik ben ook geen postzegelverzamelaar.. ;)
het voordeel van vastzitten in deze, je hoeft geen lastige vragen meer te beantwoorden van sensatiezoekers
@ michielios: Ik zit in de ICT en heb een Astra. Die kans is dus vrij groot.
bla bla bla ... verdwijning van Claudia Harteveld ... bla bla ... haar echtgenoot Rob H. ...
God hoe zou Rob H. dan werkelijk heten ?
Uit het Rotterdams Dagblad:
Tot de aanhouding werd overgegaan nadat rechercheurs in het huis van het gezin bepaalde sporen hadden aantroffen. Om wat voor sporen het gaat, wil de Haagse persofficier van justitie mr. Astrid Rijsdorp nog niets zeggen: ,,Maar het zijn geen lichamen.'' Vandaag bepaalt de rechter-commissaris of inverzekeringstelling van de man gerechtvaardigd is. Ook het sporenonderzoek in en rond de woning is vandaag hervat.
De tiefus met SchoolBANK-plus ;-)
@Metaalenzo: ik ben geen postzegelverzamelaar, laat ik dat voorop stellen... uhh. *snapt niet wat een bioloog hier mee te maken heeft*
Grapje is leuk; idd goed voor relativering enz.
Maar wat in deze post wordt gedaan is ranzig: iemand suggestiefelijk veroordelen zonder dat er ook nog maar een lijk gevonden wordt. En dat is niet erg beschaafd.
Ik zou zeggen, denk je eens in dat het jou overkomt. Je vrouw en kids verdwijnen en je bent wél onschuldig, dus ten onrechte aangehouden.
Ik vind dit inderdaad niet zo'n ethisch verantwoord :) item ... zeker niet als er nog amper iets bekend is.
Wil je alles lezen over Claudia Harteveld (van Veen) en al je andere oud-klasgenoten, stap nu over op SchoolBANK-plus!
Oe... harde analyse. Feitelijk kan dit niet, werkelijk geen stijl zeg maar. Maar goed, het zou kunnen. Ik hoop van niet.
ZOETERMEER Alfrink College Claudia Harteveld (van Veen) (1973) 1987-1992
Die foto van de judoka klopt inderdaad niet, hier staat nog wel een foto: www.marberna.nl/home/team/pasfoto/clau... Verder is er op de website niets te vinden over de vermissing.
In de bibliotheek, met de kandelaar!
Voor de mensen die het allemaal teveel aan het worden is: forum.fok.nl
Ik denk dat de butler het gedaan heeft...
Oh, en ik zeg: Had zijn dienstpistool mee naar huis, alleen vergeten genoeg kogels mee te nemen.
@ Chileen
www.theovangogh.nl/kaag.htm
@alle negatieve commentaren: ik ben geen bioloog.. laat ik dar voorop stellen.. wel een amateur filosoof. Is het jullie nooit opgevallen dat bij elke serieuze gebeurenis (9/11, moord Prof. Pim, Theo van Gogh.. etc..) altijd 'grappenmakers'zijn?? waarom dit zo is? de drang om te overleven; mensen hebben die grappen nodig om alles te kunnen relativeren en te verwerken. get used to it!! kom op zeg: gezeik doe je maar ergens anders.. deze hele site is voor dit soort mensen, en dan post je toch lekker niet hier?!?
Wat is er mis met blind vertrouwen hebben in politie en justitie?
Over Mohammed B. en Volkert werd ook dingen gezegd voordat hij veroordeeld werd. En ook dat heeft niemand zien gebeuren.
Ik zeg: Niks mis met dit topic, zolang er maar een rectificatie komt als het niet waar blijkt te zijn. Dat is nou eenmaal journalistiek.
Het is waar of het is niet waar, je kijkt naar de statistieken in het verleden en plaatst het wel of niet.
Waar haal je die info vandaan Mellorenz? En kunnen ondertussen al die zeikstralen een eind oprotten? Waarom denk je dat deze site de naam GeenStijl draagt?
Geen stijl, geen respect... heel jammer GS.
Er is nog niets feitelijk gemaakt in deze zaak. Stel je voor dat die Richard er niets mee te maken heeft. Kom je thuis zijn je vrouw en kinderen verdwenen.
.
Ik neem aan dat de politie niets voor niets vermoeden heeft dat hij er wat mee te maken heeft, maar stel dat hij er toch niets mee te maken heeft, dan zou een grote steunbetuiging en excuus op z'n plaats zijn.
ze stond op schoolbank.nl zo is ze natuurlijk in contact gekomen met haar echte liefde, haar jeugdliefde, ze stond nog in dubio maar nam toen toch maar haar kinderen mee.
@Armageddon
Ach man kreich tog het euwige apezuur ;-)
'There goes mama, spwashin in the wa-ta
No more fightin wit dad, no more restraining order
No more step-da-da, no more new brother
Blow her kisses bye-bye, tell mama you love her (mommy!)
Now we'll go play in the sand, build a castle and junk
But first, just help dad with two more things out the trunk'
@fuckje
fuckje, Fuckje of fuckyou, het is maar een nickname hoor... Dzjeezus. Mijn nickname wordt ook altijd gegermaniseerd (waarom eigenlijk?). Hölzenbein is gewoon een voetballer en ik vond de naam leuk klinken. Dus nogmaals what in a nickname?
@geenstijl
we hebben het hier dus mogelijk om iemand diens vrouw en kinderen verdwenen zijn (dood ??). door de politie mogelijk onterecht wordt beschuldigd, en zo.
aan wiens kant staan jullie nou eigenlijk. moeten jullie niet denken aan onschuldig tot bewezen enz.
ach wat een gezeik weer. Richard Harteveld stond met naam en toenaam zielige verhalen te houden in alle media dat zijn vrouw weg is. Zijn kop was overal te zien. nu is ie opgepakt en mag je niet zeggen dat ie opgepakt is?
Uiteraard vreselijk voor die dame, de familie en de kinderen. maar dit soort dingen gebeurt dagelijks.
mmmm... Wesley en Knorretje afzeiken ok, maar aan deze ranzigheid doe ik niet mee!
Wel heeeel erg sbs dit, stijlloos, maar vooral SMAKELOOS!
ik vind t juist wel stijl! :D
Het is dit topic. Niet deze topic. Turk! ;-)
@fuckje
Mijn excuses.... Ik ben nog van de oude stempel die eigen namen met een hoodletter schrijft.
Pannie: "Gaan we grappen maken over een dode vrouw en 2 dode kinderen?"
Inderdaad Pannie, dat vraag ik mij nou ook af bij het lezen van deze topic. Schandalig gewoon deze topic en niet leuk.
@Devillionel,
wie het kleine niet eert is het grote niet weerd, toch?
het is btw: fuckje, niet Fuckje!
Dit gaat te ver GS. werkelijk beneden alle niveau. Er is iets gruwelijks gebeurt,dan mag je toch wat meer medeleven tonen voor de familie van de vrouw, en de man. Het zal je maar gebeuren, per mail geatendeerd worden op GS om te lezen dat je zoon met omschrijving vermeld staat op internet. Waarbij nog niets zeker is!!!!. Riekt naar laster. Hou je bij cynische, en opmerkelijke posts maar dit KAN NIET!
DAN! SHIT! Dat is me nou nog nooit gebeurt.
@Head Honcho
Claudia van Veen brandt beter als turf...
@Fuckje
Dank je! En jij hebt een naam die 'kleine geslachtsgemeenschap' betekent
Knappe topic Chileen, zeer goed onderbouwd, ga zo door.
@devillionel, niet als ze verbrandt zijn..
@Devillionel,
die laatste zin rijmt! Klasse!
@JvN,
niets te klagen, Ons sexleven is alive and kicking!
De Chileen is helemaal geen necrofiel, hij valt gewoon op stille types..
(F&S)
Nou zeg Devillionet, ik vond mijn grap anders redelijk stijlloos.
Stijlloos Chileen, stijlloos
He, bah, wat respectloos.. Het is toch afschuwelijk, zo'n arme vrouw en haar zielige kindjes en dat er hier dan allemaal flauwe grappen over gemaakt.....
Oh, wacht even.... wat kunnen die griet en haar koters mij boeien? Het enige wat wat me dwars zit is dat er nog geen één leuke grap gemaakt is!
En Claudia van Veen ligt sinds kort ONDER een steen, Armageddon!
Nee maar even serieus. Als iemand al zo'n tijd weg is dan kan het bijna niet anders dan dat ze overleden zijn. Al hoop je natuurlijk dat ze gewoon bij familie of vrienden zit ondergedoken.
O ja, en me collegea is tevens ook een Negert
Brrrr, soms komen dingen wel heel dicht bij.. Ik ben ICTer,heb uitzicht op de Haagse hoge school, Woon in Zoetermeer.., neem regelmatig een duik in het Noord AA meer... maar boven alles. IK ken ook iemand die Opel Astra rijd..
Spookie shit.
Ze reist mee in de begeleidingsband van Wesley.
Heerlijk zo'n vooroordeel.
Maar het kan niet ver van de waarheid af zitten. Wat een onbetrouwbare rattekop heeft die sjaak van haar. En met zo'n vals onbetrouwbaar stink snorretje. Altijd uitkijken met dat soort figuren. Ik hou m'n hart vast hoe dit afloopt. Ik vrees met grote vrezen...
Ze lieten 'm eerst lopen, doen sporenonderzoek en halen hem alsnog op. Dat doen ze niet voor niks denk ik.
Mijn gokje: Hij is het.
Nu nog zien te achterhalen wat hij heeft gedaan.
@The Zalking Wombie idd. Ik ga dit topic ook verder bannen. Slap verhaal, vrouw en kinderen zijn hoogstwaarschijnlijk toch dood, en het boeit me niet hoe hij dat gedaan zou hebben.
Hoe kan je, om het even wat er echt gebeurd is, hier nu al zoveel banaliteiten verzamelen terwijl er zich misschien een enorm drama, er zijn immers ook 2 kinderen bij betrokken, heeft afgespeeld. Scherp zijn, vrijheid van weet-ik-wat wordt hier nu echt totaal verkeerd en respectloos begrepen.
Ik vind dit echt jammer en teleurstellend, simpel en goedkoop. Geen Stijl, Geen Mentaliteit, Geen Respect, een Topic te ver!
Claudia van Veen is sinds kort van steen.
@fuckje:
Mis Je Bezieling in je seksleven dan? O;-)
@ Style: Laat maar het is heel iemand anders. Ze heet van Veen van haar meisjesnaam.
@Mccool:
Niets mis mee, zolang je haar maar niet in cement stort...
Ze zijn wrs toch wel dood... dus dan is het idd niet gepast om daar grappen over te maken
@JvN,
lijkt me handiger dat Je eens bij Ons langskomt, Je bent toch overal aanwezig op dezelfde tijd?
Ach dat wijf is gewoon naar Amerika geemigreerd om de vrouw van zo''n basketbal neger met een lul van 30 cm te worden en om ervoor te zorgen dat z'n ego niet gekrenkt wordt zegt die ITnerd gewoon dat ze is verdwenen
Armageddon 22-04-05 @ 10:33
?
Wat is er mis met ict-ers met een wulpse vrouw?
@ De Chileen
Doorgaans prima topics, maar dit kun je niet maken... Mindere actie vent!
Gatverdamme. Om hier een topic van te maken plus reaguurders. Een waarschijnlijk dode vrouw met haar kinderen... .
Het is intriest!
@ The Zalking Wombie: Als ik de achterbank neerklap dan schat ik toch al gauw zo'n 15 a 20.
@fuckje:
Wanneer kom Je eens bij Mij langs? O;-)
Is dit van hem?
www.lachvandedag.com/2004/juli/b13.htm...
Beetje vreemde humor.
Armageddon, hoeveel zakken cement passen er eigenlijk in zo'n Astra??
Is dit d'r? www.judobondnederland.nl/toppers/claud...
Offtopic even heel wat anders:
"Zesjarige jongen vernielt politieauto
AMSTERDAM - De politie heeft woensdagavond rond 18.00 uur een zesjarige jongen uit Roermond mee naar het bureau genomen vanwege vernieling van een politieauto.
De zesjarige en een zevenjarig vriendje waren dieren met stenen aan het bekogelen bij de kinderboerderij Donderberg. Hierop heeft de politie de jongens in de politieauto gezet met de bedoeling de kinderen thuis af te leveren en hun ouders in te lichten. Toen de zevenjarige jongen thuis werd afgezet, verbleef de zesjarige in de politieauto. Bij terugkomst ontdekten de agenten dat hij intussen de handfreeset had vernield en dat hij met een zaklamp een ruit van de auto had ingeslagen. De zesjarige was door de raam naar buiten geklommen en was er vandoor gegaan.
In zijn woonhuis troffen de agenten hem aan en hebben hem hierop meegenomen naar het politiebureau. Op het bureau gedroeg de jongen zich eveneens agressief. De ouders zullen aansprakelijk gesteld worden voor de schade in de politieauto. De politie heeft in een gesprek met de de ouders hen geadviseerd contact op te nemen met de hulpverlening"
Erg triest dat dit kon gebeuren maar ik denk toch dat ze die nieuw gemetselde muur in hun doorzonwoning maar is even open moesten gaan breken. Waarschijnlijk wordt dan gelijk die rare lucht verklaard die al weken rond het huis hing.
Gatver derhalve.
@JvN,
goeiemoggûh,we hebben engelen gezien.
www.judoinside.com/ned/?today/cat/22
"De affaire tussen Claudia Zwiers en Fran se Harteveld wordt met het uur ..."
Lo-Lo-Loggen vanuit je cel schijnt het helemaal te worden. *naar de gamma gaat*
Gatver!
zeg .. is die vrouw op die trouwfoto en met die kids dezelfde ? tering wat een verschil in schoonheid ! .. en profiel ziet ze erg oke uit idd maar op die andere maar zozo .. maarja
Ik ben dood dus ik bestond
Thebeersaint 22-04-05 @ 10:22
"Er is nog geen bewijs dat ze dood gevonden zijn?"
Dat is toch niet het issue hoop ik, we hoeven (straks) toch niet te bewijzen dat ze gevonden zijn?
Als ze dood zijn, moet er heel wat anders bewezen worden.
Heeft de verdwijning iets te maken met de plotselinge vondst van Swifferdoekjes?
triest verhaal, zeker met de kinderen... brr. Niet echt grappig dit.
Dit topic is eeh... niet zo netjes he.
@armageddon
doe maar niet.. ander kan je gaan loggen vanuit je cel!!
alleen als je jaloers bent ingesteld, misschien..
OMG Armageddon:
ICT + OpelAstra = Potentiele seriemoordenaar!
ik hoop dat ze met haar kids is onder gedoken want ze is best wel paalbaar , maar de realiteit zal wel zijn dat die it lul ze omgebracht heeft
@bwahaha:
@Thygros:
@Pannie:
@Albert Heijn:
@SimpelZat:
Hulde!
Ik zit ook in de ICT trouwens. Dus als ik helemaal aan het profiel wil voldoen dan moet ik straks mijn vriendin in het beton storten?
En als hij er nou niks mee te maken blijkt te hebben? Hier is ff niks te lachen, sorry...
ongeacht de mogelijke strafbare feiten, een Nerd met slechte jeugd is genoeg mr Moscowfistzch om hem vrij te pleiten. =D
Misschien had ie op de dag van de verdwijning wel een heel hoop bad clusters en een gevalletje "mv FouteVrouw /dev/null"
Het was toch een verbouwde Opel Fucktra?
Geachte Pannie. Er is nog geen bewijs dat ze dood gevonden zijn, dus grappen zijn nog wel goed geplaatst.
op de trouwfoto kijkt ze zelfs al bevallig naar iemand anders.... dat kon niet goed gaan.
wel kut .. riv(rust in vrede)
AH terug naar je hok.
misschien zit wel in een van de beroemde zweethutten van Doorn.
IK vrees voor weer zo'n chainsaw masacre als in het geval van (Rowena Rikkers).
Bij sommige mensen slaan gewoon de stoppen door vanwege latent stteekje los.
GS: dit kan je echt niet maken: prive-gegevens plaatsen zonder dat er ook nog maar iets bekend is over de werkelijkheid.
SHAME ON YOU, CHILEEN!
Opel Astra = stakker auto
Oerhollandsche Eerwraak
@Pannie: Niet naar de bekende weg vragen, Pannie... Dat zie je toch?
wie zegt dat ze dood is dan, bewijs het dan O shit dat laatste was een nummer van wesley
Wat is er nu weer mis met een Opel Astra?
Gaan we grappen maken over een dode vrouw en 2 dode kinderen?
stille wateren...
toch wel triest, hij heeft al die tijd alleen maar toe kunnen kijken terwijl mevrouw flirterig met andere mannen omging.
Waarschijnlijk is de IT-er het net opgegaan, naar een foute site geweest (in de baas zijn tijd.. ;) ) en daar ideeen opgedaan.
Het trieste is: ze is waarschijnlijk helemaal niet vreemdgegaan.
Misschien wilde ze gewoon scheiden en had meneer losse handjes en is ze geruisloos vertrokken...
Je vrouw in zonder papieren op een plek achterlaten wordt toch niet strafbaar
Mag ik straks zijn baan hebben?
Uit de hand gelopen sm.
Thygros bant dit topic
Het sporen onderzoek heeft ook wel even op zich laten wachten, hij kwam zo betrouwbaar over
wat niet te zien is op deze foto: mevrouw is blind en heeft stompjes.
gr N
jah idd dit zijn geuchten
Deze topic/post is echt GEEN STIJL! Hier doe ik niet aan mee.
Wat de neuq. Heeft hij ze echt in beton gegoten? bs.
Uit de hand gelopen sex spel die de ITnerd op vkmag had gevonden
Ik zou haar wel flink de waarheid vertellen, maar zo laag zinken.....
revenge of the nerds?
Eerwraak?
REAGEER OOK