Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Showdown! PVV gaat betaling EU naheffing stoppen

aceinthehole.gif Gooooooood morning Den Haag. U dacht: het is reces. iPhones en BB's op stille nacht. Paar dagen lekker uitslapen. Laatste kerstinkopen bij de keurslager & groentejuwelier en dan nog even naar de herenmodezaak voor een nieuwe stropdas. Nou. Vergeet het maar. De Eerste Kamer (u weet wel, die bejaardensoos waar ze tijdens het nevenfunctiebingo spelen vorige week bijna per ongeluk iets democratisch voor elkaar kregen) komt vanavond rond het tafeltje-dekje-tijdstip van 18u30 bijeen over de Wet Normering Topinkomens. (D66 wil graag de graaisalarissen in zorg, onderwijs & woonwereld fors verhogen.) Maar de PVV (10 zetels) heeft een interpellatie-aas getrokken (♠︎) en gooit die op tafel om MinFin Dijsselbloem naar de Senaat te roepen om te vragen waarom zij van plan zijn om zonder toestemming van de Eerste Kamer die 1,1 miljard euro naheffing illegaal over te maken naar Brussel. Dijsselbloem, Rutte en de Europese Commissie spelen namelijk blufpoker met de burger: net als GeenStijl deed ook de Telebloid een Wobverzoek op de naheffing, en kreeg een dikke vette NJET! uit terug uit Brussel en Den Haag. Voordat de 1,1 miljard euro is binnengesleept door Brussel, mag niemand in Nederland controleren hoe dat bedrag tot stand is gekomen en of de berekeningen kloppen. De PVV gaat die Haagse bluf vandaag proberen te callen. Hopen dat ze hun hand niet overspelen met PVV'esque scheldpartijen. Daar is deze Haagse zwendel echt te belangrijk voor. Hup @Marjolein Faber!

Reaguursels

Inloggen

Misschien moet de PVV hier maar eens iets mee gaan doen:

Wetboek van strafrecht
Tweede Boek. Misdrijven
Titel I. Misdrijven tegen de veiligheid van de staat

Artikel 93
De aanslag ondernomen met het oogmerk om het Rijk geheel of gedeeltelijk onder vreemde heerschappij te brengen of om een deel daarvan af te scheiden, wordt gestraft met levenslange gevangenisstraf of tijdelijke van ten hoogste dertig jaren of geldboete van de vijfde categorie.

Alle eurofiele politici die Nederland willen verkwanselen aan Brussel kunnen zo de bak in.

Claus Trofobie | 22-12-14 | 21:11

@Laagopg,dramnegertd | 22-12-14 | 14:30
O, jij bent ook een pvv stemmertd?
En mijn Kersttrui is spiksplinternieuw hoor.
Het feit blijft, dat fopclub pvv Niet zal lukken om de naheffing terug te draaien.

h65485665 | 22-12-14 | 16:26

Nog geen jaarrekening goed bevonden van de eu al een jaartje of 20 op rij, maar deze cijfers zouden wel kloppen ? Dit voelt voor Nederland als de herstelbetalingen van Duitsland net na de eerste wereldoorlog.

ja,diedus! | 22-12-14 | 14:48

h65485665 | 22-12-14 | 13:44
Tweetybird heeft jou aardig in de smiezen en hij weet, net als de rest hier, dat jij wel eens een schone trui mag aantrekken, braakmans!

Laagopg,dramnegertd | 22-12-14 | 14:30

@rechtbank | 22-12-14 | 08:59 "Dus Lexima heeft een dikke dikke vinger in de pap. Maakt het eigenlijk nog erger allemaal. Bilderwagen"
.
Goed punt. Waar was de Noordeinde toen de soevereiniteit te grabbel werd gegooid? Vast op het landgoed in het vertrouwde Bariloche www.groene.nl/artikel/laatste-tango-in...

ben kokhals | 22-12-14 | 14:09

Cuyahoga | 22-12-14 | 09:14
(LOL)! De tweede zin!
Hahaha, wat een vondst en 'n waarheid als een koe.

Laagopg,dramnegertd | 22-12-14 | 14:02

PietGeniet | 22-12-14 | 13:32

Artikel heeft een update nodig ja, ik zie via RTL Z ook dat bericht:"Dijsselbloem wil nu niet debatteren over EU-naheffing".

Beste volksvertegenwoordiger; wij, de burgers, willen ook wel eens iets niet, wat alsnog via omwegen door onze strot wordt geduwd.
Maw.: schijt aan wat jij nu niet wilt, dit is NU belangrijk en wordt niet even tot in het nieuwe jaar doodgezwegen!

Maar Dijsselbloem stelt voor dit te betalen en er vervolgens achteraf met de Senaat over te gaan praten. Waar gaat dit nog over??

Gazzerop | 22-12-14 | 13:53

Het vergt veel moed om de Nederlandse staat omver te werpen, maar het begint er steeds meer van weg te krijgen dat dit de enigste weg zal zijn om dit land en de toekomstige generaties van heel veel narigheid te onthouden.

De ondemocratische manier waarop zaken nu uitgevoerd worden zou compleet Den Haag op hun grondvesten moeten laten schudden.

Als ik moet vechten voor mijn vrijheid en die van mijn vrouw en kinderen dan doe ik dat!
Ik ben dan ook furieus over hoe ondemocratisch we nu te werk gaan. Het feit dat er voor 1 EU gestemt word komt omdat de stemmers hun rijkdom en macht niet kwijt willen raken aan opkomende economien.

Wat mij betreft wordt het oorlog, ik haat de EU en sta op het punt me paspoort in te gaan leveren om duidelijk afstand te nemen van de EU nazi's die koste wat kost de macht en rijkdom in handen willen houden.

Het feit dat het westen steeds meer gehaat word in de wereld komt door de totalitaire machtshouding die de EU zich aan het aanmeten is.

Een ieder die aan de kant van Brussel gaat staan neemt plaats bij een totalitaire regime, welke geen weerstand dult van buitenaf of Europeanenen als ze klaar zijn met hun staat.
Ik zie een hoop overeenkomsten met het gedachtegoed van Hitler op dit punt.
Word wakker mensen, het grootste gevaar schuilt in Brussel.

pickalilly | 22-12-14 | 13:50

@Moriarty | 22-12-14 | 12:37
Tsja, Zucht...
Helaas moet NL dokken.

h65485665 | 22-12-14 | 13:44

@Vigil | 22-12-14 | 12:41
En toch heb IK gelijk!
Het zal fopclub pvv Niet lukken om de naheffing terug te draaien.

h65485665 | 22-12-14 | 13:44

@tweetybird | 22-12-14 | 12:47
Ik verkondig Geen onzin.
Het zal fopclub pvv Niet lukken om de naheffing terug te draaien.
/
# Weet u waar ik nu benieuwd naar ben. Hoeveel we uiteindelihk krijgen als we massaal naar het binnenhof gaan met hooivorken pek en veren. Dat moet toch minimaal een 1000 euro zijn. Zeg maar die beloofde maar nooit gekregen 1000 euro. Beetje rellen daar en we krijgen het alsnog. Ik zou zeggen DOEN.
tweetybird | 22-12-14 | 13:00 | | Jongeren in Veen krijgen 200 euro om te rellen
.
En deze Rel.oproep van tweetybird, is natuurlijk geen onzin.
tweetybird behoort ook bij die simpele zielen.
Hij denkt echt, dat hij 1000 euro, handje contantje krijgt.

h65485665 | 22-12-14 | 13:44

Gooooooood morning Den Haag. U dacht: het is reces. iPhones en BB's op stille nacht. Paar dagen lekker uitslapen. Laatste kerstinkopen bij de keurslager & groentejuwelier en dan nog even naar de herenmodezaak voor een nieuwe stropdas. Nou. Vergeet het maar.

Geweldig, Van Rossem slaat de spijker op zijn kop!
Rutte en de Europese Commissie spelen namelijk blufpoker met het klootjesvolk,de Nederlandse burger..
D66 en de VVD maken ons helemaal kapot!
En ik hoop ook, deze keer graag geen PVV'esque scheldpartijen ;-)

neanderthaler7028 | 22-12-14 | 13:40

De zaken gaan sneller dan ik verwacht had, met dit tempo hoeft u over 5 jaar al niet meer te stemmen, de eu doet dat voor u.

Flipus | 22-12-14 | 13:22

We moeten er met z'n allen voor zorgen dat de mensen die normaal niet stemmen, dit keer wél naar de stembus gaan en PVV gaan stemmen.

Iedereen moet dit keer die moeite wél nemen.

Moriarty | 22-12-14 | 13:17

Die 1.1 Miljard ( of wat het bedrag ook is) is alleen maar afleiding. Er gebeuren dingen die veel ingrijpender zullen zijn. Staar je niet blind op die 1.1 Miljard. Allemaal afleiding om de grote Europeesche droom te verwezenlijken. Waarom denk je dat Peggold rustig in een hoekje zit te wachten?

Mark_D_NL | 22-12-14 | 13:06

Klasse actie van de PVV. Laten we hopen dat ze hierin de steun krijgen waar ze recht op hebben.

Er zijn veel te veel politiek correcte D66-stemmende idioten in dit land die het hiermee oneens zullen zijn simpelweg omdat dit van de PVV uitgaat, omdat voor sommige mensen haten op de PVV belangrijker is dan de integriteit van onze democratie, of de mensenrechten van ouderen in verzorgingstehuizen.

Russells Teapot | 22-12-14 | 12:59

WaarDeWindWaait | 22-12-14 | 09:31

Nou ik denk dat die tijd nu juist begint te veranderen. Die deuk gaat er weldegelijk komen. Ieder ophef hoe klein ook draagt nu bij aan het einde kabinet. Iets wat al 80 procent van de nederlanders wil om uiteen lopende redenen. Grootste reden dit kabinet is stuk. Al begraven alleen die pluche plakkwrs hebben dat nog niet door. Zie een pinnokio rutte die ons nederland even verteld dat er totaal geen crisis was . Geen enkel wantrouwen en er geen enkel moment was dat het kabinet zou kunnen vallen. Vreemd niet daar we allemaal hebben kunnen zien wat voor bek schippers trok. Die al net zo liegend door het leven gaat. Ze had niet gedreigd en noem maar op. Iets wat we allemaal hebben kunnen zien dat het wel zo was. Nee geloof mij ieder ophef is genoeg nu om ze eindelihk naar huis te sturen. Ik zou zeggen pvv ga er voor. En breng het rustig en netjes en kom met goede motieven. De val van dit kabinet zal u deel zijn.

tweetybird | 22-12-14 | 12:56

h65485665 | 22-12-14 | 12:30

Zeker wel blij dat je tot de achterlijke bartjes behoort. Onzin verkondiger.

tweetybird | 22-12-14 | 12:47

Cuyahoga | 22-12-14 | 09:14

Zei weer zo'n achterlijke eurofiel . Zeg maar het angst inboezemen. Zeg maar d66 praktijken voor de EU elite troep. Net zo als dat we niet terug naar de gulden konden zeg maar. Sterker nog dat is een mogelijkheid die als nood mogelijk gehouden wordt bleek. Het zou zelfs niet eens veel kosten. Maar ons werd wat anders voor gehouden. Man plrur op met je achterlijke stemmingmakerij. Die hele Eu Elite club is een fascistische troep met dictoriale trekken. Het heeft nederland eigenlijk weinig gebracht. Ja meer ellende als goed. Nog steeds. We zijn en blijven maar het braafste jongetje van de klas hebben daar het minste te zeggen en betalen per hoofd van de bevolking het meeste. En dat al jaren. We mogen wel naar hun pijpen dansen maar hebben geen flikker in te brengen. Want andere landen bepalen wel voor ons. De grote landen met schulden zoals frankrijk spanje en italie die meer te zeggen hebben als nederland en enkel geld kosten. Wat klopt er niet. Inderdaad dat wij nog bij die geldverslindende EU elite troep zitten. Dus pleur op met je achterlijke verhaaltjes die nergens op slaan. Bangmakwrij ten behoeve van die EU elite Club.

tweetybird | 22-12-14 | 12:46

Die naheffing proberen te stoppen is net zo kansloos als aanpappen met een zwangere vrouw.

Jim Lovell | 22-12-14 | 12:42

h65485665 | 22-12-14 | 12:30
Man, man, hoe krijg je het voor elkaar om zulke nonsens uit te braken.

Vigil | 22-12-14 | 12:41

JUIST omdat er op dit moment nog nauwelijks draagkracht is voor de zittende elite, drukken ze er nu nog even snel wat zaken doorheen. Want gedane zaken nemen geen keer. Hooguit een commissie die daarachter aan komt later, glas plas was... en daarmee is het weer geregeld. Go Geert, pakken waar je ze pakken kan. Want dit regentengedrag ben ik inmiddels kotsbeu.

Betweetert | 22-12-14 | 12:41

@h65485665 | 22-12-14 | 12:30

Zucht...

Moriarty | 22-12-14 | 12:37

Nederland is helemaal de weg kwijt. Mensen die het kunnen verdienen voor NL kapot belasten. Onrendabelen per 100.000 het land in laten en voorzien van alle rechten. Soevereniteit overdragen aan Brussel. etc etc. Zelf wordt ik er beter van als in CH werkende bankier voor NL klanten maar ik heb echt medelijden met de doorsnee figuur in NL. Dit kabinet is catastrofe. Het geld loopt er in miljarden het land uit en anderen zijn zich aan het oplijnen om te gaan. Het woord van 2014 "dagobert duck tax" gaat de BV NL weer meer kosten. Straks wordt het weer nummertjes trekken bij onze burelen in Zurich. Prospect 550 mag nu kamer 25 in, voor een gesprek van een uurtje

Zatkniss | 22-12-14 | 12:37

@necrosis | 22-12-14 | 09:43
Fopclub pvv moet de achterban even prikkelen, nu zij 30 zetels virtueel hebben.
Voor de rest is het weer zinloos getoeter, zoals wij van de pvv gewend zijn.
Het resultaat van deze fopclub.actie, weten wij nu allemaal al.
Dankzij pvv hoeft NL de naheffing Niet te betalen. Want pvv heeft altijd gelijk.
Je kon pvv.ers duidelijk herkennen toen zij wegrenden uit het Catshuis.
Zij renden Met Rechte Rug! Een heel grappig gezicht.
Als er vervelende maar noodzakelijke maatregelen genomen moeten worden, zal fopclub pvv Geen verantwoording willen nemen. Dus weglopen maar.
Wij hebben het geprobeerd, maar die linkse partijen werken ons allemaal tegen.

h65485665 | 22-12-14 | 12:30

Welnee, dat gaat de PVV helemaal niet.
Ze kunnen dat nu wel beweren, maar wie willen ze daarvoor meenemen?

mallekater | 22-12-14 | 12:24

Gaat de PVV niet lukken, tot mijn spijt.
Sinds 2012 is er steeds Pro-EUSSR gestemd. Het doet mijns inziens niet ter zake dat het naast de Tweede Kamer ook gemeenteraads of europese verkiezingen zijn geweest. Telkens kwam D'66 en andere Pro-EUSSR partijen als winnaars uit de bus.
Je moet weten als kiezer dat D'66 Staat der Nederlanden wil opheffen, dus als je daarop op stemt, stem je daarmee in.

Kortom: de 1,1G zal conform de wens van het Volk worden overgemaakt aan Brussel.

ProAsfalt | 22-12-14 | 12:01

@ Beter een onderdeel van een sterk Europa met krachtige leiders, dan een klein landje wat het denkt beter te kunnen.
Derealist! | 22-12-14 | 11:36

Ik begrijp dat dit je hoop is, maar het ziet er in de verste verte toch niet naar uit dat dit ooit gaat gebeuren?

Mensen die nu nog achter het idee van een sterk Europa met krachtige leiders staan, die gokken allemaal met de levens van hun kinderen en kleinkinderen.

Ik wou dat ze dat eens inzagen.

Moriarty | 22-12-14 | 11:54

Derealist! | 22-12-14 | 11:3

En wie zijn dan die krachtige leiders? U bedoelt toch niet het clubje socio fascisten die daar de lakens uitdelen en de bevolking opzettelijk de verarming induwt?
Ik weet wel wie er glorieus oppermachtig worden, de multinationals en politici, de burger heeft na nakijken!

lanexx | 22-12-14 | 11:41

We zijn onderdeel van Europa en dat heeft voor- maar ook nadelen. Zolang wij lid blijven van de EU moet je over dit soort dingen niet zeuren, dat is van tevoren afgesproken en moet dus gebeuren, hoe zuur het ook mag klinken. Beter een onderdeel van een sterk Europa met krachtige leiders, dan een klein landje wat het denkt beter te kunnen.

Derealist! | 22-12-14 | 11:36

de ondersteen steen van deze PvdA / VVD diefstal van het volk ..

(c)ZWITSUL | 22-12-14 | 11:11

Pieterhb | 22-12-14 | 10:30

Als je het leest is het nog gekker. Een minister van financiën die voorzitter van de Eurogroep is. In elk ander geval zou het belangenverstrengeling heten. Maar Nederland stinkt er weer in.

doskabouter | 22-12-14 | 11:09

De pvv, zelfs voor Kerst geen respect meer.

Skunk57 | 22-12-14 | 11:06

Relnichtje Boonman bij Radio1. "De PVV heeft alle protesten georganiseerd in Den Haag". Oftwewel "Het is alleen die enge man Die wilders die aan alle touwtjes trekt". Beste Boonman, wees blij dat je hier in dit land nog in de kast mag zitten (of uiteindelijk er uit mag komen). Er zijn landen waar je niet van de flat met lift naar beneden gaat, maar dat geregeld wordt voor je!

Kamervraag | 22-12-14 | 11:06

En nou vol gas erop PVV. Nu heb je de kans om je goed te laten zien.

Crosskabouter | 22-12-14 | 11:04

Die 1,1 miljard was wel erg snel akkoord en de onderste steen was inderdaad wel erg snel boven. Als het om brandstof accijnnzen gaat duur het zo'n beetje 2 jaar voor dat ze dat kunnen berekenen. En deze 1,1 miljard is in 1 week akkoord??Dit zaakje stinkt behoorlijk. Dijselbloem en Rutte betalen miljarden aan Brussel om al vast voor te sorteren op een mooi baantje.......

denoorman | 22-12-14 | 11:04

Dat Pechtold zich hier maar over druk maakt ipv een vraag van Wilders... ow wacht,dat is een eurofiel he.
Maar mijn stem hebben ze weer de PVV.

ron78 | 22-12-14 | 10:57

Een partij in Nederland die voor de Nederlanders opkomt en voor transparantie en democratie is kan natuurlijk niet he.

en die paar anti PVV reacties hier van linkse maaghonden lachwekkend.

alleen Statler en Waldorf | 22-12-14 | 09:57 heeft wat nuttigs te vertellen.

vinzDH | 22-12-14 | 10:49

Alleen al de intentie van de PVV geeft moed. Je moet er niet aan denken dat onze ouders en voorouders uit verpleeg en verzorgingshuizen worden bezuinigd, omdat de linksche EU miljoenen aan de palezwijnen geeft voor wapens en tunnels om onschuldige kinderen en synagoge bezoekers in Israel af te slachten in naam van een hersenspinsel van pedofiele mongool!

pluizigkroeshaar | 22-12-14 | 10:48

En weer is de PVV de enige partij die hier werk van maakt. Dit is dan waarschijnlijk ook dé reden waarom het OM Geert vorige week heeft aangeklaagd om hem snel buitenspel en ongeloofwaardig te maken. Op zich slim, maar wel iets te doorzichtig.

salsaparilla | 22-12-14 | 10:41

Dijsselbloem is net als Rutte en Zijlstra een schoothondje van Brussel. De EU nachtmerrie gaat voor het belang van Nederland. Go PVV!

doskabouter | 22-12-14 | 10:35

Ze willen het niet openbaar maken, want ze weten dat Nederland weer genaaid wordt.
Maarja Dijsselbloem heeft 2 petten op nl. Minister van Financiën en voorzitter van de Eurogroep.
Natuurlijk laat hij Nederland betalen, zodat hij zijn ere baantje kan behouden. Niemand kan twee heren dienen.
Nederland krijgt een naheffing omdat ze de statistieken op orde hebben. Frankrijk heeft de statistieken niet op orde, geeft hierdoor een kleinere BNP af. Het gevolg is dat ze geld terugkrijgen. Nederland is het braafste jongetje van de klas en wordt hierdoor gestraft.

Pieterhb | 22-12-14 | 10:30

Hup PVV! , en scheld ze maar verrot .
Dat doe ik namelijk ook .

iopeth | 22-12-14 | 10:30

Henk en Ingrid worden belazerd en bedonderd en kunnen verrekken.

frisenfruitig | 22-12-14 | 10:26

Zoals ... duitse herder zegt 2.150.000 en de meeste zijn moslims,een heel ander getal dan 800.000 opvreters hier zoals beweert wordt en laten wij maar zeggen dat het bedrag 1000 miljoen euro is en nog een luttele 100 miljoen wat er nog naast komt klinkt duidelijker dan 1.1 miljard.

blauwe zander | 22-12-14 | 10:24

Het is maar wat je gescheld noemt. Ik vind het geen schelden om politiek ongewenste feiten te benoemen.

frisenfruitig | 22-12-14 | 10:24

Gezeur om 1,1 miljard. Onzin, want de regering haalt dat in 2015 gewoon weer terug. Niet van Brussel maar van de Nederlandse belastingbetaler. Maar dat had u natuurlijk al begrepen.

Nivelleermarionet | 22-12-14 | 10:17

'Het besluit om de lezers van deze krant (telegraaf) onwetend te houden, is genomen na overleg met de Europese Commissie.

............ Die ziet in openbaarheid over de besteding van Nederlands belastinggeld „geen publiek belang dat zwaarder weegt dan het besluitvormingsproces” in Brussel..........

bye bye democratie.

xtree | 22-12-14 | 10:13

Kansloos.
Ze laten nog eerder Volkert vrij.
Oh, wacht.....

Dostranamus | 22-12-14 | 10:12

Waar blijft het meeheulende met die nep politici journaille om dit groot in het nieuws te brengen?
Ze staan allemaal achter de rokken van Rutte en Co, kennelijk zijn ze allemaal omgekocht op straffe van het gevang! De lafaards.

lanexx | 22-12-14 | 10:09

oh jee, hoe gaan de witte boordencrimes uit brussel nu het kalifaat in nederland onderhouden,want die staan hier inmiddels ook op het monumentale erfgoed.

brandewijn | 22-12-14 | 10:07

@Statler en Waldorf | 22-12-14 | 09:57

De O van Onnozelen.

Piet Karbiet | 22-12-14 | 10:07

@Statler en Waldorf | 22-12-14 | 09:57 Spijker, kop en raak.

Jammer dat die spijker zich dan weer niet op het voorhoofd van Rutte bevindt. ;-)

vraagstaart | 22-12-14 | 10:05

Rutte en Dijsselbloem zijn ultiem gehoorzame vazallen van hun EU-meerderen te Brussel. Ze buigen voor alles wat daar bekokstoofd wordt. Ze gaan nog liever dood dan dat ze niet gehoorzamen.

Fijnstoffer | 22-12-14 | 10:02

Blijkbaar mag je 'zonder motivatie' een WOB-verzoek naast je neerleggen als dat niet uitkomt. Ik herhaal nog maar eens wat ik al eerder heb gezegd: de WOB kaltstellen is een van de belangrijkste speerpunten van dit 'AMvB'-kabinet.

Ir Rita Tie | 22-12-14 | 10:00

Is de PVV nu nog maar de enige echte democratische partij in Nederland? Het zal toch niet?

appeltjesgroeneweide | 22-12-14 | 09:59

Toetsiemonster | 22-12-14 | 09:43 IJdele hoop.

Aandoenlijk gewoon.

zeg maar jansen | 22-12-14 | 09:57

Er zijn wat reaguurders met commentaar op de PVV. Dat kan en dat is ook begrijpelijk. Wat onbegrijpelijk is de stilte die zij hebben over de reeks ondemocratische besluiten die er genomen worden. Blijkbaar is er een eenzijdige reflex als het gaat om de roep om transpirantie en democratie. De PVV is blijkbaar nog de enige partij die de spelregels wil uitvoeren die we met zijn allen hebben afgesproken.

Democratie is geen middel, maar een doel.

Wie haar puur als middel gaat zien, rijdt op het verkeerde spoor. De opportunisten in het kabinet en al die eurofielen steunen blijkbaar liever een ondemocratisch proces omdat het hen zo uitkomt, dan zich als werkelijke dienaar van de democratie te tonen.

Voor de zoveelste keer blijkt dat de D in D66 een structurele leugen en ze mogen dat lettertje wel eens gaan vervangen.

O66 lijkt me wel een goede hernoeming van de partij. Waar de O voor staat laat ik aan jullie over. Er zijn vele mogelijkheden die allemaal kunnen.

Statler en Waldorf | 22-12-14 | 09:57

Die naheffing was toch opgebouwd uit extra belastinginkomsten door dubieuze handeltjes ? Dan zou het niet alleen gaan om die 1.100.000.000 euro want de kosten voor politieactiviteit, juridische zaken en overlast zou je daarbij op moeten tellen.

bodemloos | 22-12-14 | 09:55

Gewoon een staatsgreep plegen net als in Oekraïne want dan helpt de EU je, eh wacht.

WieIsDeChef | 22-12-14 | 09:53

Het probleem is dat hij dat kan inwilligen nadat hij het heeft overgemaakt.

analcharist | 22-12-14 | 09:52

Go PVV! Nederland laat zich door ons kabinet als een blind paard naar de slachtbank leiden, maar de PVV steekt dan toch weer zijn nek uit.

@Alexander Pechtold: letten we een beetje op? In plaats van live geil naar de benen van je buurvrouwen te kijken bij Jinek gisteravond, had jij met je fractie een soortgelijke actie kunnen bedenken. #NeeD66

Snorry! | 22-12-14 | 09:52

@limburgs_frietjuh | 22-12-14 | 09:45
In een samenleving met weldenkende leiders wel ja, maar gezien de prestaties van de chaoten die zich momenteel in Den Haag ophouden denk ik dat ze niets anders doen dan hun schouders ophalen en verder gaan met glas plas was.
Helaas ...

Eigenaar_IJsland | 22-12-14 | 09:52

goed nieuws voor een maandagochtend.

LangeTijdGeleden | 22-12-14 | 09:49

@Osdorpertje | 22-12-14 | 09:35
Wat is 'verweideren'?
Prima argument chapeau!

rechtbank | 22-12-14 | 09:47

@Osdorpertje | 22-12-14 | 09:35
Wat is 'verweideren'?

necrosis | 22-12-14 | 09:45

Dat zal helaas nooit gebeuren necrosis. En ik begrijp ook dat de PVV dan geen invloed meer kunnen uitoefenen tot nieuwe verkiezingen maar het zou wel een slag in het gezicht van de politiek zijn over hoe ze omgaan met hun beleid.
Het frappante wat me inviel is dat ik het zorgplan helemaal niet kende en ook de inhoud eigenlijk niet zo sterk heb gewogen maar vooral de manier waarop het kabinet omgaat met beleidsregels me raakt.

limburgs_frietjuh | 22-12-14 | 09:45

Hup PVV, nu gaan discussiëren op inhoud en niet gaan strooien met one liners. Ik reken op jullie!

Toetsiemonster | 22-12-14 | 09:43

@Osdorpertje | 22-12-14 | 09:35
Nee, dombo.
Wilders had in het gedoogakkoord bedongen dat het budget voor OSW met ongeveer een miljard zou worden verminderd, op basis daarvan gaf Wilders gedoogsteun.
CDA deed echter of hun neus bloedde en hield later vast aan een ongewijzigd budget voor OSW.
Na dit keiharde verraad van CDA, trok Wilders de stekker er uit!

necrosis | 22-12-14 | 09:43

Ik heb er eigenlijk geen woorden meer voor.. We hebben het zowieso niet meer over die 645 miljoen... maar over 1,1 miljard. Duitsland en Frankrijk lachen zich helemaal krom..

xtree | 22-12-14 | 09:41

@limburgs_frietjuh | 22-12-14 | 09:34
Ik heb liever dat Rutte en zijn crisiskabinet hun ontslag indienen.
Gezien de huidige peilingen hebben ze nauwelijks meer draagvlak onder de bevolking.

necrosis | 22-12-14 | 09:38

-weggejorist en opgerot-

H.I.T. | 22-12-14 | 09:37

@necrosis | 22-12-14 | 09:29
Hij wilde het kabinet laten vallen om wat dood hout uit de PVV te kunnen verweideren.

Osdorpertje | 22-12-14 | 09:35

Wanneer de PVV niet gehoord wordt, wat ik verwacht dat gebeurd vind ik dat hun actie moeten ondernemen en alle hun ontslag moeten indienen in zowel eerste en tweede kamer. Niet omdat ze niet voldoen of iets dergelijks maar gewoon ter statement dat de democratie kapot is en op de huidige trend niet meer wenst deel te nemen aan de politiek in welke vorm dan ook. Dan bereik je pas het nieuws in binnen en buitenland

limburgs_frietjuh | 22-12-14 | 09:34

En de Kamer doet vervolgens niks.

De Geus | 22-12-14 | 09:34

Het zal erop uitdraaien dat de miljoenen tóch opeens zijn overgemaakt naar Brussel en dat er niks aan te doen valt.

De Geus | 22-12-14 | 09:33

Het zal erop uitdraaien dat de miljoenen tóch opeens zijn overgemaakt naar Brussel en dat er niks aan te doen valt.

De Geus | 22-12-14 | 09:32

Kansloos.

mr. coffee | 22-12-14 | 09:32

De PVV heeft nog nooit een deuk in een pakje boter kunnen staat, zelfs niet samen met hun maatjes van de SP en de PvdD. Verwacht er dus niet al te veel van.

WaarDeWindWaait | 22-12-14 | 09:31

@Osdorpertje | 22-12-14 | 09:24
Je bent zeker vergeten wat de reden van Wilders was om weg te lopen tijdens de Catshuis onderhandelingen?

necrosis | 22-12-14 | 09:29

Ziek land dat Nederland.
.
De 2.150.000 'immigranten' lachen jullie allemaal uit. Wonen in een riant huis dat door de gemeente beschikbaar is gesteld. Ik bedoel: Jan en Marie zijn na 6 jaar wachten door hun gemeente van die wachtlijst afgetrapt. Ander volk eerst.

duitse herder | 22-12-14 | 09:27

De PVV roept wel vaker wat, en meestal lopen ze al weg nog voor dat er antwoord gegeven kan worden. Daar zijn ze helemaal niet in geïnteresseerd. Iets roepen voor de bühne, en daar blijft het dan bij.

Osdorpertje | 22-12-14 | 09:24

@Sjeng de helle | 22-12-14 | 09:08
Als zelfs Wilders niet slaagt in zijn missie, dan stel ik voor om die 1,1 miljard uit het budget van OSW te halen.

necrosis | 22-12-14 | 09:23

Cuyahoga | 22-12-14 | 09:14

Grijns.....

kwark001 | 22-12-14 | 09:21

Uiteraard gaat Nederland ook weer sterker uit deze farce komen, volgens een glimlachende Rutte tijdens de persconferentie vanavond.

En 1,1 miljard armer maar hey, dat is maar 150 Euro per werkende Nederlander en valt in het niet bij de vele tienduizenden Euro's schuld die dezen al op hun nek getakeld hebben gekregen sinds dit Cabaret der Onnozelen aantrad.

Ben ik de enige die zich afvraagt of er niet ergens een paar heel sluwe mensen zich kapot zitten te lachen om de janboel die deze intellectueel uitgedaagden aanrichten, omdat zij ervoor gezorgd hebben dat de keuzevrijheid in onze democratie is beperkt tot een breed palet van onnozelaars, waardoor het wel mis móet gaan - en zij daar grof aan verdienen?

Noem mij paranoïde, maar een regering van achterlijke chimpansees weet er nog niet zo'n bende van te maken als deze "beste regering sinds de Tweede Wereldoorlog". Dit kan niet anders dan bewust zijn, lijkt mij. Kwade opzet, zo u wilt.

vraagstaart | 22-12-14 | 09:21

De 1.1 miljard is gewoon smeergeld om straks een snoep baantje te krijgen in Brussel...... Schoften..!

kinderhoofdje | 22-12-14 | 09:19

Leuk voor de bühne maar volkomen kansloos. Die kloodtzakjes maken de deals met Brussel of de verzekeringsboeren gewoon autonoom ze dulden geen inspraak mee. Ja het is een tiran met haast geworden die overheid van "ons".

Beaulefermier | 22-12-14 | 09:15

Een Minister van Financiën die ook de rol van zijn eigen baas vervult bij de Europese Unie en dan pretendeert het belang van Nederland te dienen.

En deze valse profeet wordt niet met pek en veren ingesmeerd en door de fractievoorzitters van de Tweede Kamer op een stontkar door Den Haag gereden hoor mensen, welnee!

Hij was nog bijna politicus van het jaar geworden óók als - je vraagt je af hoe het nog mogelijk is - niet een nóg grotere leugenaar en charlatan gevonden kon worden door de aarslikkers van de parlementaire gepers-verteerden: Frans Timmermans. Een man die ik nog niet op de postkamer van een sociale werkplaats het versnipperen van lege enveloppen zou toevertrouwen.

Maar goed, Dijsselbloem is dus Nederlands financiële baas. Dan kunnen we Abu al-Baghdadi wel tot toezichthouder van de Nederlandse synagoges benoemen.

vraagstaart | 22-12-14 | 09:14

Och, daar heb je de racistische tokkies vn de PVV weer.
Weten zij niet dat de euro juist het belangrijkste export-artikel is van dit land?
En daar willen ze nu minder van?
En zonder de EU zouden we nu nog allemaal 's avonds rond een kampvuur zitten met een aardappel op een stok om te poffen, om daarna met een kruik mede in slaap te vallen in onze plaggenhutten, net als in 1992.

Cuyahoga | 22-12-14 | 09:14

Hup PVV.... maak ze maar af daar.
Maar wel zonder te schelden graag.
Het moet maar es afgelopen zijn met dat schofferen van de EK, TK en de bevolking.

Schietmijmaarlek | 22-12-14 | 09:13

Herkansing voor de Eerste Kamer om aan te tonen dat deze toch bestaansrecht heeft. Als het niet lukt om de feiten die de EU-mol Dijsselbloem achterhoudt op tafel te krijgen, moet de Eerste Kamer haar conclusies trekken.

smdyasc | 22-12-14 | 09:11

Tis net zoiets als met die grond wet toen,
Weggestemd, maar we gaan het toch doen.

De Europese begroting moet omhoog.
Dat kwam niet door het parlement.
Nu nu halen ze ZO hun geld wel op..

Jemaintiendrai | 22-12-14 | 09:08

necrosis | 22-12-14 | 08:55
Mogguh,
Neu dat was de herberekening die er bovenop kwam. De jongens in Brussel hadden zich, om een paar centen verrekend.
Ik ben alleen benieuwd of de rest van de Senaat slapers mee gaan doen om een interpellatie debat te krijgen? van de VVD, PvdA, D 666, CU en SGP hoef je dat niet te verwachten ik denk van het CDA ook niet.
Het was tenslotte de CDA'er Bakellende en de rest van de leugenachtige uitvreters die het EU referendum in de prullenbak gooiden.

Sjeng de helle | 22-12-14 | 09:08

Misschien kunnen ze nog iemand tot Ridder laten slaan, om het Volk af te leiden. Of een onderste steen vinden. Of vuurwerk verbieden.

Piet Karbiet | 22-12-14 | 09:08

Het trieste van het hele verhaal is, dat waar vroeger Nederland beschikte over staatslieden met een visie, het Binnenhof inmiddels is bevolkt door opportunistische baantjesjagers die enkel uit zijn op eigen gewin.

En het is toch een gotspe dat parasieten als Roger van Boxtel niet door collega-senatoren met rottend fruit worden bekogeld en de Eerste Kamer uit getrapt, maar in plaats daarvan hun teksten mogen uitbraken terwijl de meute gewoon blijft zitten en luisteren?

vraagstaart | 22-12-14 | 09:07

Als het parlement daarin verzaakt, rest het volk maar één ding: revolutie.
vraagstaart | 22-12-14 | 09:00

Daar is het al jaren tijd voor maar zal met slapend Nederland niets van komen.

Rest In Privacy | 22-12-14 | 09:05

Aha weer de mogelijkheid tot nekslag.
Go for the jugular!!

Abu Shabu Shabu | 22-12-14 | 09:02

Meer specifiek: een regering die meent de spelregels aan haar laars te kunnen lappen of te veranderen al naar gelang het haar het beste past, heeft in een democratisch bestel niet te zoeken en dient ten val te worden gebracht door het parlement.

Als het parlement daarin verzaakt, rest het volk maar één ding: revolutie. En daarvoor lijkt het mij inmiddels hoog tijd. Want een volk van schapen krijgt een regering van wolven.

vraagstaart | 22-12-14 | 09:00

PVV een amvbtje graag!
Overigens,
Een AMvB kan de regering alleen maken door deze te bespreken in de ministerraad en advies te vragen aan de Raad van State (voorzitter Koning WA en vice voorzitter Donner)
Dus Lexima heeft een dikke dikke vinger in de pap.
Maakt het eigenlijk nog erger allemaal.
Bilderwagen

rechtbank | 22-12-14 | 08:59

Andere partijen (met name D66 en GL) zullen nu juist voor zijn.
Want dat is hoe kinderachtig ze daar zijn.

(Dat was te zien aan gedoe rond de koran van de voorzitter, en het zal nu vast niet anders zijn.)

--sql error-- | 22-12-14 | 08:59

Een land waar de PVV als bewaker van de democratie moet optreden, heeft een ernstig probleem met haar leiders.

Ik vraag me af in welke bochten de MSM zich gaan wringen om de zwarte piet (hoi kwinsie) alsnog bij de club van Wilders te kunnen leggen.

vraagstaart | 22-12-14 | 08:57

@Van Rossem | 22-12-14 | 08:44
Onder het 'dikke vette njet' linkje, heeft men het over €642 mio, waar komt die 1,1 miljard vandaan?
Is dat de rente?

necrosis | 22-12-14 | 08:55

Volgende week zijn we 1,1 miljard euro armer. Ieder ander die gelooft dat dit niet zal gebeuren, gelooft ook in de sprookjes van de Efteling.

Ja echt ik ben het | 22-12-14 | 08:55

Waar is Omtzigt met zijn kritische vragen. Gaat hij ook meedoen?

de SENSEI | 22-12-14 | 08:53

Zo jammer dat het kabinet niet is gevallen.....

necrosis | 22-12-14 | 08:52

Het gemaakte bezwaar en de gestarte procedure, daar gaat het in beginsel om. Je kunt van die meeuwen zeggen wat je wilt maar voorlopig zijn ze dus de enige. En ook dat zegt iets, helaas.

netniet | 22-12-14 | 08:50

Politici die de bevolking niet uitpersen voor het eigen gewin (toekomstige EU-baantjes), is dat überhaupt legaal in Nederland?

trotse-ambtenar | 22-12-14 | 08:50

Hopelijk eens een discussie op inhoud van de PVV en inderdaad geen gescheld en emotioneel gejank.

Hup PVV in dezen!

psychonaut | 22-12-14 | 08:46

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl