
Het kabinet heeft de afgelopen twee jaar maar liefst 253.000 banen beloofd, aldus Televaag columnist
Paul Jansen. Tel daar de 100.000 van vorige week bij op en het totaal komt uit op 353.000 banen. Dat is inderdaad meer dan de helft van de huidige werkloosheid, die gelukkig al wel een tijdje
aan het dalen is. Desalniettemin zijn er ondertussen '
100.000 meer werklozen dan toen het kabinet aantrad', merkt Klapvee66-Kamerlid Wouter Koolmees
terecht op. Resumerend: 353.000 banen beloofd met als tussenstand 100.000 werklozen erbij. De werkelijkheid strookt niet geheel met de beloften, zou een genuanceerd politiek commentator nu kunnen zeggen. Grof gezegd zou u kunnen stellen dat het kabinet zich de ballen uit de broek moet schamen. De 353k is het resultaat van beloftes die worden gedaan iedere keer dat er weer ergens een akkoord aan elkaar is gepolderd. Overigens niet zelden met de hartelijke medewerking van D66, vriendje Koolmees, een beetje makkelijk om nu te klagen over het niet doorberekenen van de plannen waar u zelf aan mee heeft zitten schaven. Maar het punt blijft staan. Waar zijn die banen? Hartstikke fijn dat Timmerfrans met inclusief 't
praatmeisje van Didi mooi weer kunnen gaan spelen in Brussel, maar dan zijn er dus nog 352.998 banen te gaan. Weet u wat, misschien is het een veel beter idee als de dames en heren politici niet bij ieder akkoord een tsunami aan banen beloven. Het is na de afgelopen twee jaar simpel genoeg gewoon niet zo geloofwaardig meer.
Reaguursels
InloggenNiet huilen over niet nagekomen beloftes!
Je weet al van te voren dat niemand beloftes nakomt. Het probleem steekt al in het woord zelf. Waarom zou je iets moeten beloven? Als je het gewoon doet, is het toch ook goed. Je kunt beter een "afspraak" maken, want die moet je nakomen. Een belofte is meer iets van een welgemeende (op dat moment) poging doen. Natuurlijk lukt het dan heel vaak niet (om allerlei redenen) om iets te realiseren.
Politici in Den Haag zijn ook vooral bezig met "het spelletje" en de eigen carriere, zowel tijdens als na de politiek. Kiezers worden vrijwel meteen genegeerd als de verkiezingen voorbij zijn. Ook dat weet je van te voren.
Natuurlijk komen die banen er nooit door kabinets beleid. Hooguit door toeval, of omdat de economie gewoon aantrekt.
Je kunt de lasten/belasting voor de burger en bedrijfsleven niet lager maken als je niet grof in de uitgaven gaat snijden!
Ik heb nu al 6 jaar bijstand en schaam me daar niet voor. Na 27 jaar werken en een enorme lading belasting betalen (20.000 euro per jaar!) en een totaal onterecht ontslag, is die bijstanduitkering nog maar een schamele schadevergoeding.
Maar goed, ik blijf het proberen en kan over 16 jaar met pensioen, dan is het probleem opgelost (mijn pensioen was gelukkig al voor een fors deel opgebouwd).
paul de vries9779 | 24-09-14 | 07:09
--
afgaande op je verhaal hoef je je wat mij betreft ook nergens voor te schamen. het is heel erg zuur voor u maar ik ben blij dat we daarom zoiets als bijstand hebben. In den oude tijd zouden mensen zonder inkomen in diepe armoede wegzinken en sterven op straat. Goddank hebben we dat niet meer.
Houd toch eens op altijd naar die overheid te kijken. De overheid heeft geen enkele mogelijkheid om banen te creëren. De enige manier om dat te doen is om meer geld bij de werkende weg te halen en daar fictieve functies voor te verzinnen. Vestzak / broekzak dus. Willen ze banen creëren, dan hebben ze maar 1 mogelijkheid: drastische belastingverlagingen doorvoeren. Maar dat willen de lieve heren/dames in Den Haag niet. Iedereen moet namelijk aan het infuus van de overheid, opdat iedereen in dezelfde situatie zit: Afhankelijkheid! Wan als we onafhankelijk worden, zal de overheid overbodig zijn.
Deze beloofde banen kunnen bijgezet worden bij de beloofde "onderste steen boven" in de MH17 ramp en de 1000 euro voor iedere werkende in Nederland.
Grotere kletsmajoor als Rutte moet nog geboren worden en desalniettemin stemt 9 % van de lezertjes hier nog VVD.
Dat moet eigen belang zijn ( euro 60.000+)anders is het niet verklaarbaar.
Het kabinet geeft geen zier om haar burgers. Het heeft u nodig om een keer per 4 jaar aan de macht te blijven en intussen beroven ze je van al je (spaar)centen en hun megalomane plannen. Socialisme kent een prijs. Een hoge.
Ik ben 49 jaar en solliciteer op alles wat los en vast zit. Ook op banen bij supermarkten, post etc. Terwijl ik eigenlijk vanwege steeds erger wordende gewrichtsproblemen (erfelijk helaas) zulke banen niet kan doen. Het maakt echter niks uit, of ik op mijn eigen niveau (HBO, juridisch, fiscaal) of daaronder solliciteer : het antwoord is ALTIJD neen. Ik schrijf keurige brieven, alles er op en er aan, heb een fraai CV met veel ervaring en zelfs (actueel) vrijwilligerswerk, maar het is en blijft "neen".
Dat is balen, want ik werkte sinds mijn 17e maar werd er door de overheid uitgetrapt vanwege een lullige naaierij door mijn chef die het op mij voorzien had omdat ik te "ambitieus" was volgens hem.
Ik wil dus weer werken, voor een minimumloon. Dan zien we wel weer verder, ik klim wel weer op, dat deed ik altijd al en ik kan er nog bijklussen ook, als adviseur, aangiften invullen etc. Nu mag ik dat niet van de bijstand. Iedere cent wordt gekort en bovendien mag het niet omdat ik als "chronisch ziek" word gezien. Ongelooflijk ! Er zijn hele ritsen met projecten waar ik zó in kan om aan de slag te gaan, maar ja, trede 4 he, dus mag ik niet meedoen, onvoorstelbaar maar waar.
Zo "werkt" het dus in dit land : als je op straat belandt na je 40ste is het vrijwel onmogelijk weer aan de slag te komen, tenzij je toevallig in bepaalde branches zat, zoals de bouw, steigerbouw, procestechniek etc. Van zulke vacatures stikt het. Ben je echter fiscaal-juridisch en administratief geschoold, dan ligt de leeftijdsgrens op een jaar of 20, 25.
Ik heb nu al 6 jaar bijstand en schaam me daar niet voor. Na 27 jaar werken en een enorme lading belasting betalen (20.000 euro per jaar!) en een totaal onterecht ontslag, is die bijstanduitkering nog maar een schamele schadevergoeding.
Maar goed, ik blijf het proberen en kan over 16 jaar met pensioen, dan is het probleem opgelost (mijn pensioen was gelukkig al voor een fors deel opgebouwd).
Plottwist. Die 353.000 banen zijn inderdaad gekomen. Tegelijk hebben er 453.000 vluchtelingen een Nederlands paspoort gekregen. Resultaat: 100.000 werklozen erbij.
Als je 353.000 extra banen verlooft, en je vernietigt er 100.000, dan heeft da samenleving toch netto 453.000 banen van je tegoed? Minus die twee van Timmerfrans en Samsoms pijpsletje? Eén eigenlijk, want Bert Koenders recruteren we uit Afrika.
Ik wil een tribunaal en bindende referenda.
Nederland naar de klote dan maar?
@VerenigingVanDieven | 23-09-14 | 22:25
In de perfecte wereld. Droom verder.
Da Capone | 23-09-14 | 21:37
Die zogenaamde "hoge opleiding" van je heeft blijkbaar niet erg geholpen voor je spelling.... maar heeft er wel voor gezorgd dat je gewoon een arrogante kwast bent, zo te lezen.
Bij iedere nieuwe belofte van VVD/PvdA/CDA/D66, is de vorige belofte niet meer geldig. Dus 100.000gatvast wel een keer lukken!
@atheïstisch stemvee | 23-09-14 | 20:53
Inderdaad, enige verschil is dat politici een beter zittend pak aan hebben.. sommige dan..
Samsons praatmeisje naar Brussel?. Is DiDi uitgeneukt, of zitten er weer kampagnes aan te komen en moet het modelgezin weer in de etalage geplaatst worden?
@Stir Glenfarclas II
Huur en vreten. De rest leen je maar bij vrienden. Of je wordt creatief. Wat je bijverdient wordt niet gekort op je basisuitkering in dit voorstel. Niets kan daarop gekort worden, je kunt er alleen vrijwillig afstand van doen. Daar worden aanmoedigingssubsidies van betaald.
VerenigingVanDieven | 23-09-14 | 21:56
500. Is dat inclusief levensmiddelen, ziektekostenpremie, huur, kleedgeld, reisgeld, gemeentelijke belastingen, eigen risico? Kweenie hoor. Bijstand is een voldoende prikkel om te werken. Als je tenminste geen bijstandsmoeder bent met de volle mep aan regelingen tot in de puntjes geregeld, zonder schulden, en geen verplicht fulltime "vrijwilligerswerk".
Beloftes...
-eerst het zuur dan het zoet
-1000 voor iedereen die werkt
-hypotheekrente wordt niet aan gerommeld
-auto is geen melkkoe..
-enz.. blablabla
niks nieuws onder de zon...
Ik ben al bijna een jaar werkloos en solliciteer mij suf...
Je kan beter, LBO,dom en mongool zijn in dit land en je hand ophouden!
Da Capone | 23-09-14 | 21:37
Of je begint je eigen zaak?
En Mark belooft nu 2000 euro voor iedereen die op hem stemt, en dan stemt weer half Nederland op de VVD.
Da Capone | 23-09-14 | 21:37
Tja, hoog opgeleid en 1 jaar werkeloos,zegt meer over jezelf, dan die LBO-er, dom en mongool. losert.
Zijn er nog mensen dan, die de beloftes van de Nederlandse politiek voor waar aannemen ? Da's dom.....
@Uw Verzekeringsadvis | 23-09-14 | 21:05
Eh ik bedoel dus max 500 euro.
@Uw Verzekeringsadvis | 23-09-14 | 21:05
Het basisinkomen zou een bedrag moeten zijn waarvan je krepeert, maar wel overleeft. Er moet wel een prikkel tot arbeid blijven. De helft dus van uw voorstel. Anders verdenk ik u ervan (ex-)kraker te zijn.
Zou natuurlijk ook kunnen dat de groep werkende mensen gewoon groter is geworden. Dat deze groep sneller groter wordt als dat er banen kunnen worden gecreeërd.
De economie kan wel wat VVD gebruiken, en, last but not least, werkend Nederland verdient belastingverlaging. Met gevolg meer werklozen ipv minder en onze ouderen die de verzorgingsstaat hebben opgebouwd liggen drie dagen in hun eigen stront voordat ze eens verschoond worden.
Way to go Rutte, en dat alleen maar om die Brusselse bloedhond tevreden te houden.
De overheid en banen scheppen, dat is als schijten naast de plee.
Ik ben al bijna een jaar werkloos en solliciteer mij suf op diverse banen bij zowel bij het bedrijfsleven en de overheid en het is gewoon om je tanden uit je bek te schamen hoe die KUT overheid met sollicitanten omgaat.
Op Linkedin een vacature posten, je reageert erop en je krijgt doodleuk een mail: " Degene die erover gaat is even op vakantie tot eind september " man man wat een armoede. Enige vorm van reactie: " Doen we niet aan ! "
De overheid en normaal met hoog opgeleiden mensen omgaan bestaat niet.
Je kan beter, LBO,dom en mongool zijn in dit land en je hand ophouden!
Uw Verzekeringsadvis | 23-09-14 |
Laat dan ook even een hamer en een sikkel op onze vlag borduren, dan maak je het ook echt af.
Totale omslag maken, iedereen een basis inkomen, 1000 ambtenaren om het te regelen, alle toeslag regels het raam uit, klaar.
In wezen hoeft niemand werkloos te zijn als je een carrière ambieert zoals veelal in Opsporing Verzocht te zien is.
De drie grootste leugens EVER:
1. The check is in the mail
2. I won't come in your mouth
3. I'm from the government. I'm here to help you.
Het is niet de taak van de overheid om banen te creeren. Dat doet het bedrijfsleven. Maar als diezelfde overheid het bedrijfsleven uitzuigt en kapotreguleert dan zullen de ondernemers weinig trek hebben om uit te breiden en nieuw personeel aan te nemen.
@Patrick_Bateman | 23-09-14 | 20:46
Van oud vrouwtje geweest, altijd z'n beurtjes gehad, altijd binnen gestaan.
Zo lees ik tegenwoordig verkiezingsprogramma's...
"Waar staat die banenmachine dan?" aldus mijn favoriete politicus van deze eeuw.
-weggejorist-
Leuk voor Timmerfrans, kan hij lekker buiten de deur neuqen. Ouwe viezerik.
Het 'dunste' boekje ter wereld kent verschillende edities.
Met stip nog altijd op nummer 1: 100 jaar Duitse humor.
Gestegen naar nummer 2: betrouwbaarheid van Nederlandse politiek.
Op 3: Nederlandse rechtspraak...
Wie vult de rest van de top-10 aan??
Welke naïeveling gelooft er überhaupt nog in beloftes van politici.. hou toch op zeg..
Belastingen worden verhoogd. Vaste lasten zijn hoger dan ooit. Dan nog de 21% van de btw er tegenaan, en het feest is compleet.
Iedereen houdt terecht de hand op de knip. Of lossen de schulden af. Geen extra uitgaven. Geen stimulering van de economie van het kabinet. Geen bezuinigingsmaatregelen die zijn teruggedraaid. Destijds om die EU norm te halen.
En dan verwachten ze daardoor extra banen? Nou, dacht het dus niet. Je krijgt er juist minder banen door.
Tsja het beste kabinet sinds de tweede oorlog volgens Mark Rutte. Met valse beloftes en kiezersbedrog de verkiezingen winnen. Zelfs de meest domme fouten willen ze niet toegeven, zoals bv de accijnverhoging die nauwelijks geld oplevert en veel banen kost. Als dit land er weer boven op komt is het niet dankzij dit kabinet maar ondanks dit kabinet.
@appeltjesgroeneweide | 23-09-14 | 20:36
Demonstratie tegen wat? Zolang je zonder betaald werk nog steeds een iPhone (o.i.d.) kunt kopen komt er geen onrust.
Of: "Any society is only three square meals away from revolution".
Ik heb op de middelbare school geleerd dat wanneer burgers meer geld hebben om uit te geven aan allerlei diensten en producten dat er dan meer banen komen om aan de stijgende vraag te voldoen.
Klonk altijd heel logisch. Ik vraag me af waarom we dat niet een keer proberen in dit land.
Dat klopt, de Polen en Bulgaren hebben al die banen gekregen.
Het neuqertje van Didi wordt nu het bijneuqertje van Timmerzwans?
Dat artikeltje over die 2K per maand voor een bijstandstrekker verklaart waarom die banen er niet komen. Zolang er heel hoge belasting op arbeid zit met de opbrengst waarvan uitkeringstrekkers een riant inkomen wordt bezorgd blijft de werkloosheid hoog.
We zijn eigenlijk een gek land. We hadden al lang, beginnend met Balkenellende, Rutte met pek en veren het land moeten uitschoppen. Keihard.
Maar er gebeurt niets. We blijven stemmen op dezelfde partijen en is er ooit een demonstratie geweest tegen Rutte. Nee he?
Waarom dan niet? Wat is er mis met ons?
Ik denk dat massademonstraties alleen ontstaan als ze worden opgeroepen door leidinggevende bekende figuren. Maar die doen dit niet. Waarom niet?
Is dit de Hollandse ziekte? Is dit de prijs die we betalen om Hollander te zijn?
ps de aivd leest met u mee
Er zijn 1 miljoen ambtenaren in Nederland, daarvan zullen er zeker een aanzienlijk aantal verdwijnen als de beloofde hervorming van de belastingen een versimpeling inhoudt.
Ik zou een Derde Kamer inrichten, met 350 zetels x 1000 ambtenaren. Toch, Mei Li Vos !?
De lopende band staat ervoor
-weggejorist-
daarom importeren we fantasie-arbeiders voor fantasie-banen....
Waar zijn die nieuwe banen?
Daar zijn die nieuwe banen! essayfsw.files.wordpress.com/2014/01/v...
Wow 353.000 banen!
Stel je toch eens voor, geen werkloze allochtonen meer.
*droomt verder*
Het banenaantal zou pas worden bereikt in 2040 stond in het artikel van Paul Jansen. Maar omdat dat jaartal niet zo sexy stond hebben ze dat weggelaten.
@Hemmenaar7 | 23-09-14 | 20:22
Show is over, de clown is afgeschminkt.
Ik heb andere cijfers: werkloosheidsmeter.nl/
Wat deze regering aanricht, met steun van D66 is het kunduz akkoord van diezelfde Koolchinees. Of te wijl, zn eigen idee over economie faalt, het constateert het zelf, maar wijst met zn linkse vinger naar anderen.
En dementerend Nederland stemt weer op D66....
En die Koolchinees wordt minister van geld in het eerste kabinet kereltje.
@kicktherabbit | 23-09-14 | 19:58
Verdient dat een beetje? Furrywebcamsex?
Saartje heeft een aardje naar heur PvdAatje? Ze verlaat de zinkende rat?
@kicktherabbit | 23-09-14 | 19:54
Toch ben ik niet helemaal tegen melkert banen. beter iemand die iets doet dan iemand die thuis gewoon het eind van de maand afwacht.
Maar dan denk ik niet aan boa baantjes.
Ik anders net gehoord dat er drie vacatures vrij zijn gekomen.
vereiste: Man, allochtoon moslim of autochtoon bekeerling,geen probleem met woon werk verkeer of woning überhaupt
Pre is beheersing van de Arabische taal en affiniteit met kleine meisjes verkrachten en mannen onthoofden.
Sollicitaties richten aan de heer Abu Bakr al-Baghdadi.
Ja en dat rooitje was ook ooit door Mark beloofd.
Belofte maakt schuld, behalve voor de minder begaafden in Den Haag.
Die beloven van alles, maar ondertussen loopt alleen de staatsschuld op....
Het NOS Journaal van 8 uur: Arabieren Wapens ellende,volgende Item ;Ellende Arabieren Wapens,3e Item Wapens Arabieren Ellende.
Lijkt wel n beetje op GS
Gemeente Eindhoven adverteert in het plaatselijke krantje met allerlei personeel. Van magazijnwerk tot MBO-niveau, ze hebben van alles in de aanbieding. Bedrijven kunnen gratis contact opnemen. Waarschijnlijk loopt het storm.
@Feynman | 23-09-14 | 20:00
Grijns...
Jij ziet het dus ook..
Het is een klassiek voorbeeld van het paard achter de wagen spannen..
Triest.
Het is ook niet de bedoeling dat je daadwerkelijk achteraf ook kijkt of ze de beloftes waarmaken, sjonge jonge. Nog een keer, hardleers volk.
1. bek houden en werken
2. op tijd dood gaan
3. bek houden
Meer banen, de staatsschuld omlaag (zie rutte op het plein met de staatsschuldmeter achter hem nog staan), 1000 euro.... godsamme de hemel werd ons beloofd. Koude kermis weer van teruggekomen inmiddels.... As usual...
De werkloosheid ligt ver boven de 1.000.000, gesubsidieerde baantjes van een paar maanden, massa welke niet ingeschreven staan bij de uitkering instantie, ongeregistreerde beginners, kansloze 60+ en al het andere spul dat buiten de cijfers valt. Vergeet de nul uren contracten niet, de zzp-ers met 15 uren per week die maar wat doet want een baan vind hij/zij toch niet. Houd een ander voor de gek, duurt niet lang meer dan wordt het dramatisch zichtbaar waarschijnlijk. Als de buffers op zijn.
D66 kamerleden moet hun bek houden omdat ze de helft van de bevolking op hebben gezadeld met een flink hogere huur en daarmee de inflatie hebben opgejaagd. Dat geld kan de burger niet meer in de economie stoppen. Maar schreeuwen vanaf de zijlijn wanneer het uitkomt is net iets voor Pechtold en aanhang. Heerlijk hypocriet doen.
In Syrië zijn vannacht een paar vacatures vrijgekomen.
kicktherabbit | 23-09-14 | 19:58
Ja, allemaal dankzij de EU.
Voor de EU kon je simpelweg niet eens in het buitenland komen, toch?
Slap geouwehoer.
Ik ben al druk bezig met mijn emigratie. Heb het als langetermijn doel gesteld maar de voorbereidingen zijn al in volle gang en beginnen vorm te krijgen. Het onvermijdelijke 'Fuck You All' is slechts een kwestie van tijd.
@kicktherabbit | 23-09-14 | 19:58
Arbeidsmigratie is een hele mooie droom. Gaat niet werken als je een pover loontje hebt, dan kun je gewoon de gok niet nemen/ betalen. Nog even los van de mogelijke consequenties voor je AOW/ pensioen. Nope, dat werkt alleen in de wondere wereld van Henk Kamp.
Je kunt niet zomaar bannen creëren wat is dat nou voor gekkigheid, ja banen als stadswacht en dergelijke semi overheid kosten per saldo alleen maar geld.
Gaat nu Timmermans op de wip met Saar en is het uit met Didi? vragen, vragen, vragen
Tel daar bij op dat het huidige kabinet pas belastinghervormingen wil doorvoeren NADAT daar fiscale ruimte voor is. Die 100.000 banen komen pas NADAT de economie herstelt is. Nadat er al vele andere banen gekomen zijn.
Het kabinet wil de werkeloosheid pas oplossen, als de werkeloosheid al opgelost is. Als echte mosterd na de maaltijd.
Ze hebben vast wel wat personeel nodig met de komst van vluchtelingen de komende jaren. Tel daarbij de re integratie van terugkerende jihadisten bij op. Dan levert direct en indirect een indrukwekkend aantal banen op.
Ok, genoeg egzeurd, maarw at gaan we nou er aan doen dan dat er van ons geld mensen zichzelf betalen, dikke salarissen, die ons voorliegen? Wat doen we met liegende werknemers?
Ow?
Waarom nu niet dan?
atheïstisch stemvee | 23-09-14 | 19:55
Daarom ben ik zo blij met de EU, je kunt namelijk ook werk vinden in Duitsland, België en Denemarken. Vergeten veel mensen. Al heb ik makkelijk praten voor iemand die voor zijn werk niet meer dan een laptopje en een internetverbinding nodig heeft.
De enige manier waarop een politicus voor meer werkgelegenheid kan zorgen is door een stap terug te doen zodat de vrije markt haar werk kan doen.
Ik zie om mij heen (zorgsector) complete afdelingen verdwijnen. Dat wat overblijft moet het doen met minder minder minder. Zelf krijg ik ook steeds minder minder minder uren (stagiaires zijn goedkoper).
Dit kun je oké vinden want staatsschuld en dingen, maar aangezien dit land het toch steeds meer moet hebben van de dienstensector, qua werkgelegenheid, is het vreemd dat de regering beleid voert waarvan de uitkomst (meer werklozen) haaks staat op hun doelstelling (minder werklozen).
reageerbuis | 23-09-14 | 19:50
Melkert schepte wel degelijk banen. Alleen waren dat banen die helemaal niet nodig waren, nep banen betaald door jou en mij. Als er hoge werkloosheid is moet je of creatief zijn, of veel geluk hebben en anders moet je gewoon wat jaartjes wachten. Het is niet anders. We hebben er zelf weinig over te vertellen en we hebben er ook geen invloed op. Eens in 15-25 jaar is er hoge werkloosheid. Altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven.
Misschien moeten we daarom meer MO-ers importeren om al die fantasiebanen op te vullen.
Ze bedoelen ook steeds dezelfde 100.000.
ach scoort altijd wel lekker hè, roeptoeteren, en het gross van dom Nederland tuint er nog steeds in
Wel veel nieuwe linkerbanen em rechterbanem gehad.
Banen die de overheid creërt zijn per definitie geen echte banen. Dus of we met zijn allen nou uitkeringen betalen of gecreërde banen is lood om oud ijzer.
De werklozen leggen de banen aan, probleem opgelost?
Eigen volk laatst.
Of eigenlijk gewoon helemaal niet.
Hoe kunnen ondernemers nu mensen aannemen als de lasten alleen maar toenemen?
Melkert.. Ja die van de pvda heeft dat jaren geleden ook al een belooft. Meer mensen aan het werk. De pvda denkt alleen aan hun eigen leden met baantjes.
Maar bij het COA is nog werk zat met een instroom van 600-700 in de bosjes schijtende kansenparels per week.
Die banen zijn er vooral in de -NSB- BOA sector bijgekomen. Dat deze banen economisch meer schade aanrichten dan goeds doen snappen ze niet echt in de politiek.
Domme belofte, de politiek overschat zichzelf enorm als het om het creëren van banen gaat.
REAGEER OOK