
We kunnen de
veelbesproken promotie van econome Karima Kourtit inmiddels gewoon
FRAUDE gaan noemen. Het proefschrift zou vol plagiaat staan, haar promotor Nijkamp zou ook haar minnaar zijn geweest, en uiteindelijk zou ze promoveren op een proefschrift waar meer dan de helft van de inhoud domweg uitgejorist was. Onder toeziend oog van een leescommissie die allemaal dikke mik zijn met de op een zijspoor gerangeerde Nijkamp. Dan ligt er nu een vernietigende derde klacht aan haar adres: in de resterende hoofdstukken van het proefschrift zou sprake zijn van datamanipulatie. Oftewel; DiederikStapelen. De conclusie dat immigratie heus echt heel waardevol is MOET en ZAL kennelijk beloond worden met een dr.-titel, daar aan de multicultuurminnende VU. (Dit zetten wij er mede even bij omdat wij weten dat dit onderwerp u geen REEDT interesseert want best wel saai, maar wetenschapsfraude op dit niveau is echt stuitend en bovendien al meer dan een jaar aan de gang). De leescommissie heeft dus, bewust of uit slordigheid, gefaald toen ze dit proefschrift(je) geschikt achtte voor promotie. Van de acht artikelen van Kourtit/Nijkamp waar de klacht over is ingediend, staan er drie in het proefschrift en dat gedeelte van de klacht is domweg 'niet ontvankelijk' verklaard. JOEHOE! Het gaat hier om
datamanipulatie! (PDF) Dat is een soort ISIS-militie die feiten in een greppel legt en doorzeeft met kogels, wetenschappelijk gesproken. Het College van Bestuur kan dit niet
laten beoordelen door een leescommissie, dit moet opnieuw en grondig onderzocht worden door een onderzoekscommissie bestaande uit mensen die niet, och wij zeggen wat geks, bevriend of op zijn minst solidair zijn met het duo Kourtit/Nijkamp. Stop die promotie woensdag, anders is een dr.-titel van de VU net zo veel waard als een veterstrikdiploma.
Kamervragen: PVV wil promotie van Kourtit in de ijskast zetten tot de boel tot op de bodem is uitgezocht. Het wordt
steeds pijnlijker voor de VU.
Reaguursels
Inloggen@Sliptong | 23-06-14 | 12:38
Lijkt me zeer waarschijnlijk dat er manipulatie aan te pas is gekomen inderdaad. Data of anderszins.
Ik heb jaren geleden hoogstpersoonlijk grafieken bestemd voor wetenschappelijke publicaties gemanipuleerd voor een hoogleraar van een (Medische) faculteit van een respectabele linkse universiteit. En ja, het ging over de effectiviteit van zijn (door de VN gefinancierde) projecten in ontwikkelingslanden waaronder Syrië, Vietnam en Birma. We hebben het hier over mensen uit kringen van de Maagdenhuisbezetting. Babyboomers die nu zelf flink geld aan het scheppen waren. Iedereen wist het maar vanwege de funding en het aanzien van de faculteit en de uni zweeg iedereen. Ik ook maar als verzachtende omstandigheid voer ik aan dat ik werkstudent was..
Ik heb jaren geleden hoogstpersoonlijk grafieken bestemd voor wetenschappelijke publicaties gemanipuleerd voor een hoogleraar van een (Medische) faculteit van een respectabele linkse universiteit. En ja, het ging over de effectiviteit van zijn (door de VN gefinancierde) projecten in ontwikkelingslanden waaronder Syrië, Vietnam en Birma. We hebben het hier over mensen uit kringen van de Maagdenhuisbezetting. Babyboomers die nu zelf flink geld aan het scheppen waren. Iedereen wist het maar vanwege de funding en het aanzien van de faculteit en de uni zweeg iedereen. Ik ook maar als verzachtende omstandigheid voer ik aan dat ik werkstudent was..
@Peter Emile | 23-06-14 | 13:15
Klopt, heb een paar jaar gelezen examen-surveillant gespeeld op de VU en met name in de zachte sector-vakken waren de allo's in de meerderheid. Ik vond ze toen heel schattig. Nu weigeren ze mij als medewerker Personeelszaken de deur.
Het grootste probleem is toch dat de wetenschap is geperverteerd tot commerciele dienstverlening en gunning ?! Wat heeft een promoverende econome daar nou mee te maken ?!
Hier word ik heel somber van. Ik heb zelf een doctorstitel (econometrie) en dit schandaal bracht me echt een paar minuten in de verleiding om de bul uit de lijst te halen en in stukken naar de VU terug te sturen.
Leuk detail: Richard Gill is een ex-VU man, van de IT-faculteit. Ik heb zelfs nog college van hem gehad. Slimme vent, en goed college.
En het is een kleine wereld. Ik heb ook nog college gehad van Frank van der Duin Schouten. Sjee, Frank...
Toch wel sneu voor degenen die gepromoveerd zijn/nog moeten promoveren (vooral in de buurt van dit kliekje); men zal zich toch altijd afvragen of de relatie met de promotor (of de commissie) wat al te intiem was.
Kampioenschap werkstukken maken.
Dat is.
Bij de Hogeschool van Amsterdam is het niet anders, of misschien zelfs wel nog veel erger.
Mijn vrouw is daar 10 jaar geleden afgestudeerd op International Business Management. De thesis was van een bedroevend laag copypaste niveau, waarbij IK de helft van de tekst heb geschreven (ik dus, die geen enkele hbo studie had gedaan). Dit flutdocument werd geaccepteerd en ze kreeg zonder naar een assessment te hoeven komen een 6 en dus een diloma.
ON-VOOR-STEL-BAAR.
Vorig jaar ben ik na een deeltijdstudie zelf afgestudeerd aan een andere faculteit, en daar werd overigens wel op elke slak zout gelegd.
@D.Stapel | 23-06-14 | 10:57
Het gaat Kourtiet ook helemaal niet om een wetenschappelijke carriere. Bij overheden wordt je vaak betaald naar opleidingsniveau/papiertje en zodra er maar een tieteltje staat kan je de rest van je leven dik, vet en lui incasseren en (verder) parasiteren.
Nog even ter aanvulling: Ik heb in mijn vorige tegel het woord 'studenten' tussen aanhalingstekens gezet. Ik leg even uit waarom: Ik ben ongeveer anderhalf jaar geleden gestopt met het corrigeren van scripties van studenten. Ik adverteerde hiervoor, om wat nuttigs te kunnen doen en om wat bij te verdienen.
De meeste reacties kreeg ik van VU-'studenten'. Vrijwel zonder uitzondering allochtoon. Negen van elke tien reacties kwamen neer op een verzoek om de scriptie niet te corrigeren, maar te máken, te schrijven. Want 'niet genoeg tijd', 'te druk' en in een enkel geval was iemand zo eerlijk om te erkennen dat zijn kennis van het Nederlands gewoonweg onvoldoende was om een geloofwaardige scriptie te kunnen produceren.
Ik ben ermee gestopt, om begrijpelijke redenen. Ik was niet bereid om geld te verdienen door mee te werken aan regelrechte fraude.
Het illustreerde voor mij op pijnlijke wijze wat voor een foute mentaliteit op die universiteit is binnengeslopen.
En het moge duidelijk zijn, dat ik redenen heb om ervan uit te gaan dat dit soort frauduleus gedrag, afkomstig uit een cultuur waarin het sjacheren, sjoemelen en ritselen zit ingebakken, niet alleen op de VU voorkomt.
De VU is (al langere tijd) verworden tot een tweede Ibn Chaldoun. Op een slechts ietsje hoger niveau.
Wie eens de moeite neemt om een half uurtje te posten bij de hoofdingang, en ziet hoe 'rijk' dit ooit respectabele instituut inmiddels is aan baarden, hoofddoeken, chadors en zelfs niqaabs (compleet met zwarte handschoenen op een mooie zomerdag met 30 graden) die daar in groten getale naar binnen schuifelen, zal moeten concluderen dat het ooit respectabele instituut VU inmiddels nauwelijks meer kan verschillen van een islamitische 'universiteit' in Teheran of Caïro.
Gezien ook het nieuws uit het recente verleden over de wijze waarop (compleet met gebedsdemonstraties in de trappenhuizen) de islamitische 'studenten' in dat complex een islamitische gebedsruimte voor elkaar hebben geïntimideerd.
En straks weer een kansenparel met een doctorstitel in te 2e kamer of nog erger, als minister van Economische Zaken. Van de PvdA dat spreekt.
@Weerduivel | 23-06-14 | 11:39
Mag dat niet meer? In mijn tijd - sprak opa - moesten we om aan de TU Delft te beginnen op zijn minst wis B en natuurkunde in het eindexamenpakket hebben. Voor de studierichting Mijnbouwkunde en Petroleumwinning wilden ze eigenlijk ook scheikunde verplicht stellen, maar er mochten maar 2 vakken worden geeist. Oplossing: mensen die geen eindexamen scheikunde hadden gedaan moesten zich een week eerder melden voor een spoedcursus.
Wetenschap draait tegenwoordig toch bijna alleen nog maar om publicaties en geld binnenhalen, niet om de inhoud. Zolang universiteiten een bak geld krijgen voor elke gepromoveerde, zullen ze niet snel iemand (na vier jaar) nog weigeren.
Ín principe werkt de VU mee aan de islamisering van Nederland door dit soort floponderzoeken te belonen met een Dr. titel en zo te doen geloven dat wij een prachtige multiculti-samenleving MOETEN hebben waardoor de deuren door politiek Den Haag, die dol is op dit soort proefschriften, wederom wagenwijd opengezet kunnen worden. ISIS staat te popelen.
@kovariant | 23-06-14 | 11:49
Dat is volgens mij altijd al zo geweest. Eind jaren 70 was een leraar op onze school voor de nederlandse organisatie voor vrijwillers uitgezonden naar een Afrikaans land. Hij gaf les aan de universiteit aldaar.
Na een paar jaar is hij terug gekeerd en heeft toen op een avond daarover op school verteld (+ de nodige (mooie) dia's vertoond). Hij vertelde eerlijk dat de mensen in 5VWO een beter niveau hadden dan degenen die daar van de universiteit kwamen. (P.S. jet ging in dit geval wel over een serieuze studie (Scheikunde))
Steeds. Maar. Weer. En. Het. Houdt. Niet. Op. Niet. Vanzelf.
@God Zelf | 23-06-14 | 11:47
lol!
De Vrije Universiteit, het Ibn Ghaldoun van de universitaire wereld.
En op basis van dit soort "proefschriften" wordt politiek bedreven. De vele allochtone "adviesburootjes" refereren graag aan dit soort meuk. Er is toch geen hond die het natrekt. Hopelijk lukt het woensdag. Intellectuele (kuch) fraude is ook ernstiger dan financiële fraude. Je vergiftigt er hele generaties mee en voor de gevolgen hoef je alleen maar de VK/Joop reaguursels te lezen.
Zonet het werkje toch maar even diagonaal doorgelezen (want zelf ook een tietel).
Het is echt diep triest. Dat dit 4 jaar heeft mogen duren. De meeste resultaten zijn zo vreselijk flinterdun en de analyses en de daaraan verbonden conclusies zo nietszeggend en ongefundeerd dat je je spontaan afvraagt waarom hier uberhaupt geld aan wordt gegeven. De conclusies slaan daarnaast kant nog wal aangezien het hokjesdenken in bepaalde studies zo vreselijk eng is dat het gewoon zielig is. Zo gaat men ervan uit dat creativiteit niet aanwezig is bij mensen die een "normale" baan hebben..... SORRY!?!!?!
Als je lekker op je eigen roze geidealiseerde maatschappij wilt promoveren is dat jou probleem, maar doe dat dan maar in een bananenrepubliek.
Wellicht een ideetje: misschien kunnen een aantal doctoren de publieke verdediging verstieren door vragen te gaan stellen vanuit het publiek ??? Dat mag namelijk, al is het ongebruikelijk....
Uitermate geschikt als kamerlid voor de PvdA, of als de nieuwe ombudsman! Of lijsttrekker voor de hoofdstedelijke Groen-Links grachtengordel polico's...
Je moet voor de grap 's bij FMG ad UvA gaan kijken. En daar vooral 's wat hoogleraren bij politiek en CW.
Zit u zelf in de politiek? Helemaal goed - alstublieft!
Heeft u familie id politiek? Alstublieft!
Een professor titel krijg je bij die instituten gewoon voor de minste prestaties.
Ik heb een PhD id beta-wetenschappen en werkelijk waar: niemand neemt deze FMG instituten serieus als het gaat om wetenschap.
Zo mogelijk nog een groter broeinest van vriendjespolitiek dan de landelijke politiek. Na een PhD moet je gewoon het bedrijfsleven in gaan om te cashen.
Aha ik snap hem. Er zijn op de wereld 187 nationaliteiten of zoiets. Die zullen en moeten allemaal in Amsterdam wonen (geen idee waarom). Dus moet je enorm op je hoede zijn door wie van die 186 nationaliteiten (minus Tibetianen) beroofd zult worden en hoe je daar op moet reageren. Dat is een hele verrijking volgens de VU.
Ik hoop wel dat GSTV/pownews woensdag aanwezig bij de promotie aangezien het een openbare gelegenheid is.
Het is al te laat voor de VU. Zelfs schoolverlaters weten al dat je diploma van de VU geen inhoudelijke waarde heeft. Mijn zoon zocht eenuni voor zijn vervolgstudie. Ik vraag heel vals: "en de VU?". Antwoord: "Nah, geen beste naam".
Het zou voor Nederland goed zijn als we dit soort broddelclubs onder handen namen, om ons onderwijs als geheel een beter naam te geven.
Kapitein Sjaak Mus | 23-06-14 | 11:03
Hé collega!
Kaas de Vies | 23-06-14 | 10:59
Ben jij ook zo'n fan van tuinbonen met ehm <censuur>?
simpelman | 23-06-14 | 11:48
Ik neig ook naar het laatste. Quid pro quo, om maar in een bepaald thema te blijven.
Ik heb met eigen ogen gezien hoe study abroad werkt. Er komen soms mensen uit Noord Afrika, centraal Afrika maar ook zuid Azië die net adem kunnen halen. Die worden zoveel mogelijk gepamperd om maar te laten slagen, fraude geen probleem, alternatieve studieroutes en geen scriptie schrijven geen probleem. Je zou bijna denken dat ze er grof voor betaald krijgen ;)
Het is me nog niet helemaal duidelijk: mocht alleen haar promotor (die Nijkamp) erbovenop, of ook de rest van de promotiecommissie en die integriteitscommissie-Drenth? Als ze het met iedereen heeft gedaan, neem ik aan dat dat is gebeurd in de verwachting dat daar iets tegenover staat en dat schept nou eenmaal verplichtingen. Het lijkt me goed als de VU daar klaarheid over schept.
@Nacho_Vidal | 23-06-14 | 10:46
Dat zeg jij. Klinkt mij toch ook als datamanipulatie
'Overigens heb ikzelf al mijn statistiektentamens zonder wiskundige achtergrond met zeer goede cijfers afgerond. Heb daarvoor wel bijles genomen.'
Weerduivel | 23-06-14 | 11:39
Lol, ik lig hier krom van het lachen. Bedankt! :)
jon86 | 23-06-14 | 11:27
U slaat de spijker op z'n kop! De universiteiten gebruiken dit overbodig onzin gepromoveer ook als inkomstenbron voor raden van toezicht enzo.
En verder worden n.m.m. door de universiteiten twee zaken verward: wetenschap behoeft geen directe maatschappelijke relevantie te hebben; hetgeen kennelijk wordt omgedraaid: het heeft geen maatschappelijke relevantie en dus is het wetenschap. Dezelfde omdraaiing zien we ook in de kunstsubsidies: kunst kan vernieuwend zijn, maar omdat iets vernieuwend is, is het nog geen kunst.
Maar voor een grondige kennis van statistiek moet je redelijk in wiskunde onderlegd zijn, maar dat is geen eis voor de studie. Màg geen eis zijn, want wiskunde is "te moeilijk"
Muxje | 23-06-14 | 11:11
Universiteiten mogen Wiskunde niet verplicht stellen omdat alle VWO leerlingen automatisch toegang hebben. Dat je het wel nodig hebt wordt echter wel duidelijk aangegeven op websites van universiteiten. Overigens heb ikzelf al mijn statistiektentamens zonder wiskundige achtergrond met zeer goede cijfers afgerond. Heb daarvoor wel bijles genomen.
Regel 1 wat betreft het bedrijven van wetenschap:
Laat alfa's er met hun tengels vanaf blijven!
Het ergste zijn niet de vele "incidenten" met wetenschappers die overschrijven, liegen of frauderen.
Het ergste is dat de rest van de "wetenschappelijke wereld" dat best vindt.
Diederik Stapel was een uitzondering wat dat betreft, maar de mensen om hem heen (zoals die Roos Vonk) werden allemaal gespaard. Diederikje werd zelfs verdedigd door allerlei typjes waaronder Asha ten Broeke die schreef "de meeste jongens liegen over hun vakantieliefdes, dus waarom zou een wetenschapper niet mogen liegen in zijn onderzoeken?"
daarmee maakte zij zich net zo belachelijk als het PvdA-borrelclubje WRI ("Wetenschappelijke" Raad voor het Regeringsbeleid).
Zo zijn er nog wat schandaaltjes geweest met politiek getinte "wetenschap" waar niemand ooit voor is berispt. Ik herinner me het geven van een 10 aan de door de PvdA geregeerde KUT (Katholieke Universiteit Tilburg) voor een opstel waarin Wilders tot fascist werd gebombardeerd met als sterkste argumentatie; "hoewel er geen overeenkomsten zijn tussen de ideeën van Wilders en die van de fascisten, zouden die er in theorie ooit wel kunnen komen, dus is Wilders toch een fascist".
Een aanklacht tegen leugenachtige uitspraken van Maurits Berger leidde tot niets; zowel het College van Bestuur van de universiteit van Leidden als het LOWI (Landelijk Orgaan Wetenschappelijke Integriteit) vinden dat Berger mag liegen.
www.islamofobie.nl/index.php/blog/meer...
Kennelijk vinden veel wetenschappers het allemaal best dat de wetenschap een soort stadsomroeper voor PvdA-dogma's is geworden.
- Geslachtsdelen aan de binnenkant dragend? Check!
- Ethnische minderheid? Check!
- Haatideologie-aanhangster? Check!
.
Promotie == feit.
.
.
Overigens ben ik van mening dat Mw. Kourtit gestenigd dient te worden wegens sex voor het huwelijk.
Dat staat volgens de sharia gelijk aan overspel en dient middels de geijkte methodes te worden bestraft.
En als we dat dat ook nog eens doen in het Auditorium van de VU, kunnen we er meteen een college Culturele Antropologie van maken. Dat heeft dan weer als voordeel dat er niet negatief over wordt bericht in de MSM.
Een mijlpaal in de aftakeling van het onderwijs. Nu ook overduidelijk zichtbaar in de eindstudie van de universiteit.
UVA en VU, beide aanfluitingen voor de wetenschap en spugen in het gezicht van 'onafhankelijk & waardevrij onderzoek'. In ieder geval op het gebied van economie en maatschappij-wetenschappen.
Zo ken ik iemand die zich met de grootst mogelijke moeite door de pret-cursus HEAO-CE (op Windesheim nota bene) worstelde. Daarna ging-ie politicologie studeren aan de UVA: cum laude afgestudeerd en AIO-schap gekregen.
Met wetenschappelijke kwaliteit had het niets te maken, want die gast was écht niet een überhelder licht en aartslui bovendien. Maar ja, hij is Palestijn, moslim en fervent jodenhater: belangrijke kwalificaties aan de UVA...
Een reetveterstrik diploma staat anders best in hoog aanzien in sommige culturen.
Dat wordt leuk woensdag... Ben benieuwd. Diep respect voor NN en zijn/haar ega. Die PDF is niet op een avnond egschreven.
Ja hallo! Ga dit eens grondig te lijf VU/rest wetenschappelijk Nederland! Als het zo door gaat is mijn UU masterpapiertje die over 2 jaar op de planning staat helemaal niets meer waard :(
In het soort landen waar Kourtit waarschijnlijk vandaan komt, is het vrij normaal dat in wetenschappelijke papers werken van anderen worden gebruikt zonder een bronvermelding. Resultaten vervalsen gebeurd over de hele wereld omdat er net niet genoeg sampledata is of omdat het resultaat niet aansluit de eigen agenda.
Ach , voor dit soort ' studies' hoef je alleen maar af en toe op te draven en af en toe wat inleveren, komen de studiepuntjes vanzelf naar je toe. Niet bepaald raketwetenschap.
Het hele promoveren is een farce geworden. Jonge net afgestudeerde jongelui in de B faculteiten onderzoeken in een clubje een vraagje dat door hun hoogleraar is bedacht en in de A en G faculteiten die bevolkt worden door meisjes die vroeger gewoon naar Schoevers gingen, schrijven ze momenteel vaak over historisch en sociologische onderwerpjes van eind 19de en begin 20ste eeuw. B.v. over: in welke straat/buurt lagen vroeger de meeste hotels. Wat is daar de wetenschappelijke relevantie van? Behalve dat het grietje in kwestie aantoont niet van slag te raken als ze een archief raadpleegt. Dat gaat om kennis die gewoon nog in het geheugen van mensen zit en verder heeft het geen enkele maatschappelijke relevantie. Vroeger promoveerden mensen in A en G wetenschappen als ze een stuk ouder waren en eruditie en algemene ontwikkeling hadden. En die dus op eigen kracht zorgden voor een bijdrage aan de vooruitgang van onze maatschappij.
@muxje: eens, maar aan de andere kant biedt echte kennis van statistiek nog meer ruimte voor datamanipulatie. Idealiter zou de dataanalyse door een onafhankelijke partij moeten worden gedaan, ware het niet dat de input volledig afhankelijk is van de gestelde (onderzoeks)vragen, en laat die nu nogal veel vrijheid bieden en aan geen enkele regel gebonden zijn.
(verzonnen maar niet onrealistisch) voorbeeld:
"Vindt u onafhankelijke weblogs zoals Geenstijl en de Jaap ook populistisch en eng-rechts, en moeten deze worden verboden als ze de wet overtreden, inbreuk maken op privacy en de goede zeden tarten?
0 Ja
0 Nee
0 Geen mening"
6 vragen over 2 compleet verschillende media waarop de respondent 1 antwoord moet geven. Het kan.
De reden dat de promotie doorgaat is volgens mij simpeler: puur voor het geld. Elke universiteit in NL ontvangt 100000 euro per afgeleverd proefschrift. Over perverse prikkels gesproken.
Dit heeft gezorgd voor een enorme groei aan promovendi (decorrespondent.nl/230/de-promovendif...). NL universiteiten zijn kampioen geworden in EU onderzoekssubsidies binnenharken (www.volkskrant.nl/vk/nl/11698/Kabinet-...). Hierdoor kunnen ze Europees onderzoeksgeld gebruiken om veel promovendi aan te nemen, het liefst voor maar 3 jaar, om vervolgens een ton per proefschrift op te strijken. Het huidige beloningssysteem stimuleert fraude.
Karima Hourtiet. Zo.
Standaard paternalistisch racisme van de achgossie-onderbuik van links. Aan buitenlanders worden structureel lagere eisen gesteld, want links is van mening dat ze dat niet aankunnen. Links troetelbeleid == regelrecht racisme.
Proefschriftje is trouwens hier na te lezen: dare.ubvu.vu.nl/handle/1871/51390
Sorry: @Van Nostrand | 23-06-14 | 11:1
Eerder een parel die zichzelf voor de zwijnen werpt, lijkt mij...
-
(die Nijkamp al eens gezien?: www.nias.nl/fellows/former-fellows/yea...)
Kijkt iemand hier nog raar van op dan? Het gaat in Nederland allang niet meer om de inhoud, het is de vorm die er toe doet.
Is dit een parel die haar kansen benut?
@Caveman48 11:01: Ze zouden kunnen beginnen met een gedegen opleiding in statistiek. Het huidige programma bevat (volgens horen zeggen) slechts een beetje basale kansberekening en wat data-analyse. Maar voor een grondige kennis van statistiek moet je redelijk in wiskunde onderlegd zijn, maar dat is geen eis voor de studie. Màg geen eis zijn, want wiskunde is "te moeilijk"
Wellicht heeft mevrouw Kourtit het fatsoen in haar donder om een bescheiden van Woerkommetje te doen?
De VU wordt toch alleen maar serieus genomen door mensen met dezelfde politieke signatuur.
Mensen met deze politieke signatuur zijn niet serieus te nemen en bovendien
is de waarheid voor dit soort mensen ondergeschikt aan de politieke boodschap.
Kortom, er is niets te redden, of om je druk over te maken; een "ziejenouwel?" volstaat.
Een dr-titel *is* tegenwoordig al niet veel meer waard dan een veterstrikdiploma. Achterbaks gedoe over wiens naam er wel en niet op een publicatie mogen staan. Niet op basis van je bijdrage aan het onderzoek maar om de benodigde aantallen publicaties te halen, hielenlikkerij, corruptie, datamanipulatie. Is allemaal aan de orde van de dag.
Het is wel heel vervelend voor de promovendi die wel op een gedegen manier onderzoek doen en hoogwaardige artikelen publiceren.
Topje - ijsberg.
D.Stapel | 23-06-14 | 10:57
(What's in a (nick) name, maar dat terzijde. Helaas is uw stelling niet correct. Er zijn honderden subsidie clubjes waar zij zo aan de slag kan, voor een vorstelijk salaris.
Nederland -het policor gedeelte ervan, althans- smacht naar succesvolle autochtoniers. En zijn kan er weer een worden. Dus die gaat haar baantje wel vinden. Daarbij weet de sollicitatie commissie dat ze zich graag omhoog neukt, dus dat zal ook wel een pre zijn.
Sinds wanneer is economie wetenschap?
Ik heb de zeevaartschool doorgelopen (kwartiertje, als je stevig doorstapt), maar volgens mij leer je daar meer zinnigs dan op de economische faculteit van de VU.
Een gedokterd proefschrift, lekker dan.
Kunnen ze haar niet gewoon een zak geld geven zodat ze weg gaat ? Want zo lossen we alle lastige problemen tegenwoordig toch op ?
Ben ik nu de enige die haar helemaal niks vindt?
De tentakels van de weg-met-ons-brigade reiken tot diep in de lokalen, lerarenkamers en examenzalen van het westerse onderwijs. Vroeger was er in de maatschappij misschien nog een meerderheid voor dit soort opvattingen. Tegenwoordig niet meer. Nu worden doodleuk fraude, leugens en ander bedrog ingezet om het grote gelijk van de multiculturele samenleving desnoods met geweld door onze strotten te duwen.
De enige manier waarop je als socioloog kan promoveren is door er een exacte studie achteraan te doen.
Socio- en andere -logieen zijn meer vindenschap dan wetenschap.
Mijn minnares doet bij mij promotie onderzoek.
Ik moet altijd op de bank liggen en soms mijn witte achterstoverenjas uit, de korf moet altijd opblijven. Zij heeft ook een koosnaampje voor me "wandelend conflictmodel"
Lief he, haar eet ik als laatste op.
Tja ik vond dat bovenstaande veel leuker om neer te pennen dan mijn standaard dooddoener.
De academie is dood, de wetenschap is geestesziek de universiteit is een propagandavehikel.
Ga eens rondkijken op de VU en het verbaast je niks. Iedereen draagt geytenwollensokken, massa's bakfietsen voor de deur en op elk raam een ik-ben-tegen-kernenergie sticker.
Net of je op een filmset over krakers in de jaren 80 bent binnengestapt.
Scheiding tussen school en kerk. Misschien een idee? Wat zullen de religieuzen allerlanden gillen als magere speenvarkens, indien dit gebeurt.
Zijn hierover al kamervragen gesteld?
Waar kunnen we massaal aangifte doen?
Joh gun haar dr PhD (die trouwens op de VU geen kut voorstelt sowieso)het is immers een redelijk lekker wijf!
Het is van de zotte dat ze daar bij de VU niet vol op de rem gaan staan. Hun eigen geloofwaardigheid leidt hier zwaar onder. Wetenschapsfraude is hetzelfde als openlijk liegen tegen het volk.
Hulde aan NN, wat een held is dat, dat hij/zij dit allemaal heeft uitgezocht.
Ik snap alleen niet waarom de VU/Kourtit/Nijkamp zo volhardend zijn in haar promotie. Welk belang heeft dit? Die promotie is toch al niks meer waard. Bij elke sollicitatie die Kourtit hierna doet, komt bij een simpele google zoektocht zoveel stront naar boven dat haar "wetenschappelijke carriere" toch al verpest is.
Dat dergelijke flutstudies überhaupt al het predikaat "wetenschappelijk" mogen dragen is het echte Gotspe.
Karima Kourtit. Het zit hem in de naam. En dus afkomst. In plaats van huis, kickbokstraining en uitkering krijgt ze een dr-titel. Uit angst. Dit land is reddeloos.
Deze wetenschap heet 'wegmetonskunde'. Het bovenstaande is alleen maar een uitvloeisel van deze wetenschap, zolang het maar 'wegmetons' is, is alles geoorloofd en wordt er beloond met dikke subsidies.
De uitkomst van alle onderzoeken in de 'wegmetonskunde' staan van te voren vast, want anders zou het niet zo heten natuurlijk.
Ben de laatste tijd nogal veel aan het barbecuen geweest en een hufter dat ik nu ben!
Ik vind dat nogal een devaluatie van het veterstrik diploma. Dat heeft tenminste nog enig bewezen praktisch nut.
De wetenschap is hot en zij is hotter dan Nanninga... Helaas is de economie geen wetenschap anders was de economische crisis allang opgelost. Dus, ik trek de conclusie terug dat zij hotter is..
Zo dan!
Sociale "wetenschappen": linkse agitprop onder valse academische legitimatie betaald van uw taxpoet. Ook hiervan minder, minder, minder graag!
Het is wetenschappelijk bewezen dat mijn penis boven de 20 centimeter is uitgerezen.
Schokkend: Nanninga noemt dit wetenschap.
REAGEER OOK