VIDEO! Soevereine mensen pesten deurwaarder
Kent u Vitali Feiten? Nu wel. De website gaat trager dan stront door een rietje en verheldert niks, maar het gaat even om de filmpjes. Wat een internetgoud, mensen. U roept 'gekkies!', maar wij zeggen dat het stelletje van Vitali Feiten als enige snapt hoe de maatschappij werkt. Hierboven laten ze een deurwaarder bot vangen. Ze doen gewoon niet mee aan het systeem (behalve dan dat ze een koophuis hebben en een auto rijden), betalen blijkbaar rekeningen en boetes niet en zien de confrontatie met Het Systeem als een kans om een filmpje te maken. Self fulfilling prophecy natuurlijk, want fuck het systeem en het systeem wordt steeds agressiever. Bijvoorbeeld agenten die je aanhouden voor rijden zonder gordel. VIDEO! Die vinden het heel irritant als je constant probeert onder hun protocolletjes uit te komen. Of wanneer je vraagt of ze Joris Demmink kent. Tja, en als je nooit je huur of hypotheek betaalt, wordt je uiteindelijk je huis uitgeflikkerd, natuurlijk. VIDEO! Maar dat is allemaal de schuld van Het Systeem en de pedokring rondom Joris Demmink, natuurlijk. Die zitten achter de Soevereine Mensen aan. Zo is het en niet anders. Fuck de deurwaarders! Fuck de politie! Wij zijn soevereine mensen van vlees en bloed en we weigeren mee te doen met het corrupte machtsmisbruikende rechtssysteem.
Reaguursels
InloggenNa deze brief volgt vanzelf in beslagname van goederen. Dan staan er 20 gorilla's aan de deur om wat spullen in beslag te komen nemen. Alleen omdat dit aso-stel voor hun problemen weg loopt. Daarna komt de Politie ze vanzelf wel ophalen, en blijven ze achter met niks. Dit hele filmpje gaat nergens over, stoer doen om het weigeren van een brief van zelf veroorzaakte ellende.
Na deze brief volgt vanzelf in beslagname van goederen. Dan staan er 20 gorilla's aan de deur om wat spullen in beslag te komen nemen. Alleen omdat dit aso-stel voor hun problemen weg loopt. Daarna komt de Politie ze vanzelf wel ophalen, en blijven ze achter met niks. Dit hele filmpje gaat nergens over, stoer doen om het weigeren van een brief van zelf veroorzaakte ellende.
Lol is zowat bij mij om de hoek... Is in de basstraat in Uden haha
tyfus tokkies!
hippie alert
We willen gratis geld en gratis eten en gratis huisvesting... Geld is stom. De overheid is stom. Het systeem is stom. We betalen helemaal nergens meer voor, wij zijn slachtoffer! Deze mensen zijn gewoon de sicktwisted geweldloze hippieversie van New Kids. Laat hen, en alle geïndoctrineerde kindertjes die ze produceren, lekker de soevereine mens spelen ergens in Siberië. Hebben we geen last van elkaar. Bestaat er ook al zoiets als Universele Plichten van de Mens?
Wat dit filmpje ook laat zien, vrouwen kunnen geen probleemsituatie oplossen zoals die deurwaarder mevrouw. Zodra ze hun zin niet krijgen gaan ze meteen een sterker iemand erbij halen. Wanneer rijkt het feminisme nou eens zo ver dat vrouwen hun eigen mannetje kunnen staan zonder de hulp van een sterker iemand erbij te halen. Als er een hiaat zit in de wet, dat mensen ook mogen weigeren om een brief te ontvangen, dan moet je dat toch slikken en niet boos gaan doen.
artic1973 | 27-10-13 | 14:39
Hear hear
Deze mensen maken schulden en proberen dan overal tegenin te gaan. Op een gegeven moment heeft men geen keuze, en staat de ontruimingsploeg bij je op de stoep. Daar sta je dan. Ga dan maar lekker soeverein leven in de vrije natuur, want het systeem kotst op jou en je methodes.
De deurwaarder heeft als taak de brief aan te bieden. Dat is ook gebeurd. Meerdere keren zelfs. Dat men de brief weigert aan te nemen betekent niet dat men zich kan onttrekken aan de inhoud van de brief. Men kan zich achteraf ook niet verschuilen achter het feit dat men niet heeft gelezen wat er in de brief staat. De brief is immers aangeboden, maar door de ontvanger geweigerd.Dit is volledig voor risico van de ontvanger.
Aan de andere kant...6 maanden huurachterstand kost de woningbouwcorperatie 6k en een gezin staat op straat.
Als bestuurder van Vestia speculeren met derivaten kost de woningcorporatie een paar miljard en de bestuurder krijgt een afkoopsom en een pensioenregeling.
Wat gaat hier nu fout?
Zelf ook souverein worden? Uitleg + voorbeeldbrieven:
www.ikclaimmijnnaam.nl
Wèrkelijk souverein worden betekent niet alleen de lusten, maar ook de lasten. Wil je geen belasting betalen en geen vervolging op slachtofferloze overtredingen? Dan ook geen uitkeringen en subsidies. En daar slaat Vitalifeiten de plank mis, met hun oproep tot een basisinkomen. Want wie moet dat basisinkomen van jou dan betalen? Die andere souvereine burger?
Laten we het maar niet hebben over bijna al die "slimme" mensen die zich hierboven hebben uitgesproken. Deze mensen leven in illusies, waar ze gelukkig achterkomen zodra ze het loodje gaan leggen. Want soevereine mensen kunnen dit soort goed mis- en gebruiken.
Anders had dit systeem nooit kunnen bestaan.
Doordenkertje!
1 tip, zolang u dit systeem dient, heeft u 0,0 invloed op deze aardbol. Om mee te kunnen beslissen, MOET je soeverein zijn.
@artic1973 helaas ben ik niet alleen hier thuis.. En heeft mijn ega een totale andere visie oftewel het maakt haar allemaal geen reet uit.. Werkt voor mij eerlijk gezegd ook niet meer.. Maar ook ik heb 2 human resources te wereld gebracht (hoe of wat laten we even in het midden was er wel bij maar was er niet bij?) .. Lastige kwestie ..
Het enigste wat ik ze mee kan geven is creatief te blijven en geen autonome robot te worden als dat maar een beetje lukt laat ik graag een traan..!.. Omwille van hun welzijn!!
lol
Kut dubbele post.. Brakke smurfert?.. Hehe
en ja, ook ik ben een soeverein mens van vlees en bloed (in wording) ook ik zeg fuck het systeem dat alleen maar graait en niet geeft! ik geef ook niets meer, en hoef vooral ook niets van het systeem te hebben... nooit meer!!!
Door deze mensen heeft de regering een begrotingstekort.
Het land uitzetten en twee brave turken voor weer halen.
Oh en verder: Johnny Quid altijd -1
wat zijn de meeste reageerders toch triest! bah! wel zeiken dat alles niet deugd, de regering, de crisis, ons beleid etc etc....
Maar de mensen die op de bres staan, die vechten tegen het systeem, die ervoor gaan zorgdragen dat het systeem op z'n gat gaat zodat ons land weer van ons wordt de mensen die erin leven, juist die mensen hebben het nu gedaan?
kijk toch eens om ons heen mensen. we hebben tientallen jaren met elkaar belasting betaald. alles is weggegraaid en onze mooie verzorgingsstaat is verworden tot een participatiesamenleving!!!!!
dat is wat er daadwerkelijk gebeurd met je belastingcentjes... de rijken worden er rijker van en de armen... tja die moeten maar lekker gaan participeren!!!
begint het kwartje te vallen?
ik werk me te barsten voor een pensioen die ik nooit zal krijgen...
betaal me blauw aan een zorgverzekering die niet of nauwelijks uitkeert...
en zo kan ik wel doorgaan. HULDE aan die mensen die wel durven schoppen, die wel zeggen het is genoeg! tot hier en niet verder!
ik hou van jullie <3
afz soeverein mens in wording...
wat zijn de meeste reageerders toch triest! bah! wel zeiken dat alles niet deugd, de regering, de crisis, ons beleid etc etc....
Maar de mensen die op de bres staan, die vechten tegen het systeem, die ervoor gaan zorgdragen dat het systeem op z'n gat gaat zodat ons land weer van ons wordt de mensen die erin leven, juist die mensen hebben het nu gedaan?
kijk toch eens om ons heen mensen. we hebben tientallen jaren met elkaar belasting betaald. alles is weggegraaid en onze mooie verzorgingsstaat is verworden tot een participatiesamenleving!!!!!
dat is wat er daadwerkelijk gebeurd met je belastingcentjes... de rijken worden er rijker van en de armen... tja die moeten maar lekker gaan participeren!!!
begint het kwartje te vallen?
ik werk me te barsten voor een pensioen die ik nooit zal krijgen...
betaal me blauw aan een zorgverzekering die niet of nauwelijks uitkeert...
en zo kan ik wel doorgaan. HULDE aan die mensen die wel durven schoppen, die wel zeggen het is genoeg! tot hier en niet verder!
ik hou van jullie <3
afz soeverein mens in wording...
Moraalridders... Hmm kruisridders? Hahaha
Wat een bekrompen visie's hier zeg allemaal, geïndoctrineerde pulp, ga eens leven vanuit je hart en handelen uit gevoel.. Dan stuit je op vele zaken hierboven beschreven en snap je waarom de dingen simpelweg niet meer werken (als het ooit gewerkt heeft..) en dat gaat niet om hun moeten maar werken want... En die hand ophouden omdat... Simpele zielen sorry ik wil echt geen oordeel vellen over niemand, maar bekrompen geesten die zelfs denken dat de geschiedenis zo is gegaan hoe het ze verteld is ... Sorry... Poep zal vroeg of laat de ventilator raken en dan? Wat gaan we doen??? Gaan we een vreedzame samenleving opbouwen en elkaar helpen inplaats van bekritiseren? .... Heb het al eerder gezegd we hebben geen overheid nodig die denkt beter te weten wat goed voor ons is terwijl ze ons juist laten creperen als het hun uitkomt..
Nogmaals dit is mijn gevoel die spreekt, en klinkt een stuk logischer dan de "realiteit" die ons voorgeschoteld wordt..
Momenteel voel ik me erg beroerd niet in mn vel uit het lood en allemaal omdat mn gevoel zegt dat het alleen maar slechter gaat worden...
zielige randfiguren die denken dat ze alles kunnen maken , ik had mijn auto omgedraaid en het al rijdend in de tuin geslingerd.
Moraalridders... Hmm kruisridders? Hahaha
Wat een bekrompen visie's hier zeg, geïndoctrineerde pulp, ga eens leven vanuit je hart en handelen uit gevoel.. Dan stuit je op vele zaken hierboven beschreven en snap je waarom de dingen simpelweg niet meer werken (als het ooit gewerkt heeft..) en dat gaat niet om hun moeten maar werken want... En die hand ophouden omdat... Simpele zielen sorry ik wil echt geen oordeel vellen over niemand, maar bekrompen geesten die zelfs denken dat de geschiedenis zo is gegaan hoe het ze verteld is ... Sorry... Poep zal vroeg of laat de ventilator raken en dan? Wat gaan we doen??? Gaan we een vreedzame samenleving opbouwen en elkaar helpen inplaats van bekritiseren? Klinkt niet slecht he! .. Heb het al eerder gezegd we hebben geen overheid nodig .. Nooit nodig gehad ook.. nogmaals ik laat mijn gevoel spreken en die klinkt een stuk aangenamer dan de voorgeschotelde "realiteit" ..
Ja, aan de ene kant is het best vermakelijk.. maar als ik dan die kut met dat hoedje aangehouden zie worden en vervolgens mekkeren over gordels en rijbewijzen. Je rijdt op de weg van de staat dus hou je ook aan de regels.
Geeft die deurwaarder is wat te eten, vind slank prima maar dit is gewoon vel over been.
al dat gelul over onze "corrupte staat" .. emigreer of zorg dat er een regering komt die jouw belangen rechtdoet.. dat is je democratisch recht. Ga een reizen over de wereld en je zult zien dat we het hier echt nog niet zo slecht hebben. Perfect is het zeker niet, maar perfectie zul je nergens vinden. En de rest van werkend Nederland maar betalen voor dit soort zuigers..
Zuigend volk. Echter, wanneer je soevereiniteit nastreeft dan erken je de Nederlandse staat dus niet. Houd in dat je evenmin je paspoort erkent. Nou is het een eigenkeuze om als illigiaal je te vestigen in een samenleving natuurlijk, maar in dit geval gaat het om wanbetalers op het product van een ander en dan is op straat schoppen de juiste conclusie.
Een beter oplossing zou zijn om ze allebij vreselijk neer te hoeken, te boeien en achter in de politie bus te trappen. Vervolgens naar de kustwacht en met een bartsmit bootje uitzetten in interterritoriaale wateren. Vervolgens mogen ze geheel naar eigenkeuze met geweld proberen om deze maatschappij opnieuw te betreden net als vroeger, waarop de kustwacht met gepast geweld zou kunnen antwoorden. Een punt .50 bijvoorbeeld.
@von sokkenstopfen !!! Chapeau!! "Toevallig" precies hetzelfde gesprek gehad eergister over dat we o.a. Alles al 1000 keer betaald hebben en met name huisvesting wat eigenlijk gewoon gratis zou moeten zijn!! Of althans de huren veeeeel lager dan nu immers het stukje steen is al 30000 keer afbetaald... Ik walg hier serieus van... Enne de minkudo gevers leven nog in utopie.. zo! Helaas ik in bittere realiteit en het verneukt me ...
Brieven en pakketten van de Wehkamp enzo ontvangen ze zeker wel.
Vervelende mensen. Geen aandacht aan besteden. Bloedt vanzelf dood.
Iedereen moet een gordel om. Kom op zeg.... soeverein my ass. Ze geven er zeker ook geen ruk om als de pleisie na een ongeluk hun soevereine niet gordelgedragend hebbende lichaam van de straat moeten pulken.
Die mensen halen het bloed onder mijn nagels vandaan. Als jij, ik en iedereen krom ligt om deze kutregering en Brussel te plezieren, dan gaan deze soevereine retards ook meebetalen, net als de rest. Iedereen arm, dat is het doel van VVD, PvdA, D66, CU, CDA en Brussel.
nou we zullen zien hoe ver dit soort mensen komen, en natuurlijk helpt de media hun nog een handje.
Positief of negatief maar kapot gaan ze vanzelf.
(maar dat zenden ze niet uit natuurlijk)
von sokkenstopfen , heeft wel gelijk
Gewoon terugslaan met Art.21 lid 3 van de UVRM:
========
De wil van het volk zal de grondslag zijn van het gezag van de Regering; deze wil zal tot uiting komen in periodieke en eerlijke verkiezingen, die gehouden zullen worden krachtens algemeen en gelijkwaardig kiesrecht en bij geheime stemmingen of volgens een procedure, die evenzeer de vrijheid van de stemmen verzekert.
=========
Oftewel: ze zullen zich gewoon moeten conformeren aan de rechten en plichten die de regering oplegt. Aangezien bij verkiezingen (waarvan de uitslag niet altijd even wenselijk is maar toch bindend) men kiest voor een regering die het volk "vertegenwoordigd". Men is niet verplicht te stemmen maar heeft het grondwettelijke recht. De meerderheid wint dus hoezo soeverein...
Valt me op dat er heel veel mensen reageren die oordelen over iets waar ze totaal geen achtergrond van weten. Stop judging en verdiep je eens echt in wat anders dan Mainstream media, want hiervan is bekend dat het voornamelijk manipulatie is. En hier dus grote vraagtekens bij moet zetten. Soeverein betekend niks anders dat niemand de baas over jou is. Helaas ziet de overheid jou als vee met een burgerslavennummer nog net niet in je oor. Gaan we echt alles blijven slikken wat de overheid doorvoerd? Een koe heeft ook geen boer nodig om te overleven.. toch?!
Ze hebben wel een punt, want de regering drukt er regels en wetten door die we heel niet willen hebben, en aan ons niks gevraagd word, en zelfs als dat wel gevragd word, dan nog kunnen ze onze mening naast zich neerleggen, en toch doen waar ze zin in hebben,
en dan neem ik maar 2 voorbeelden en dat is dat niemand de euro wilde en toch kreeg, en niemand wilde dat we bij de eu zouden gaan, maar het gebeurt toch,
dus hebben we als volk geen ene rotte moer in te brengen, en kan de regering ons blijven belasten met allehand onzin, zodat ze zelf hun zakken kunnen vullen, en megalomane gebouwen weg kunnen zetten met overdadige luxe. Daarnaast word een politicus nooit vervolgd als hij met gemeenschapgeld heeft gesjoemeld,
en mag hij/zij altijd gewoon in het pluche blijven zitten, terwijl de gewone burger wel bestraft word.
Iedereen zeikt 24/7 op de regering en wat voor corrupte kolerezooi het wel niet is, maar nu dta er een paar burgers in opstand komen, draait iedereen hier als aan blad aan de boom, en laat men niets heel van deze mensen die nu eens af willen van heel het corrupte kutsysteem dat ons allen bij de ballen heeft
waardoor je geen kant op kunt dan alleen meerwerken en betalen en anders al je bezittingen kwijt!
Ik had dan ook overwegend reacties verwacht als "wat moedig van deze mensen om tegen het systeem te vechten, maar nee, men is ineens pro regeltjes en wetten, en nu snap ik dan ook waarom dit land naar de kloten gaat, want men komt hier wel z'n gal spouwen en zeiken dat de regering niet deugt, maar als er dan
een paar lui zijn die er tegen ingaan, dan is iedereen ineens een politiek correcte teringhufter die deze mensen de tering wensen, want ze hadden maar moeten betalen, want regels en zo, dus wat voor een hypocriet kolerevolk zit hier dan?
en dan kun je wel zeiken dat je moet betalen, omdat je anders geen infrastructuur hebt, en geen zorg, maar
we betalen al meer dan genoeg, en als al dat geld dan ook daarvoor besteed werd warvoor het bedoeld was, dan habben we bijna allemaal een persoonlijke arts kunnen hebben, en zou de infrastructuur met gouden lantaarpalen voorzien kunnen worden, want heel die meuk en zo ook de zorg hebben we al 10x afbetaald,
en word het geld dus elders over de balk gesmeten, waaronder richting brussel, en waar de corruptie dus hoogtij viert, en als men vind dat ik overdrijf, dan adviseer ik diegene eens om alle afleveringen van
"de slag om brussel" eens te gaan bekijken, en dan wil ik wel eens zien, of men nog zo gemotiveert is om belastingen te betalen! die serie zou dan ook eens verplichte kost moeten worden door alle tv zenders 2 avonden te kapen, en er dan alleen die serie te zien zal zijn. wellicht dat dan eindelijk de ogen eens opengaan en men in opstand komt, want we denken wel dat we in een vrije wereld leven waarin we keuzes hebben, maar de keuzes zijn beperkt en bedacht door de politici, en niet door het volk.
Politici zijn dan ook volksvertegenwoordigers, dus behoren die onze belangen te behartigen en niet hun willetje aan ons op te leggen, en dat gebeurt dus wel, dus wat nou democratie? Hun beslissen, en jij hebt maar te volgen, dus wat nou vrijheid?
Alles wat je bezit word godverdomme belast, en als je doodgaat, mogen je kinderen nog eens even aftikken over de erfenis, dus de regering deelt dan weer gewoon mee in je hebben en houden waar je als belasting voor betaald hebt, behalve als je van oranje nassau heet, want gaat er geen cent naar de schatkist. Nee, we zijn allemaal slaven, in dienst vd elite die steeds maar weer nieuwe shit bedenken om nog meer geld uit je zakken te kloppen, en wat we dan doen is zeiken op geen stijl, maar owee als er dan een paar mensen dan daadwerkelijk weigeren om nog langer aan het verot corrupte kutsysteem mee te werken, dan veranderd men hier ineens in een een stelletje hypocriete moraalridders. Dat we dan naar de klote gaan, hebben we dan ook aan ons zelf te danken, want we zijn gewoon te gehoorzaam, en dat moet maar eens gaan veranderen, of denk dat die eeuwige schijnvertoning van die 1x in de 4 jaar je stem uitbrengen, je een echt gevoel geeft dat je ook iets te zeggen hebt gehad?
Verder halen we dagelijks weer een zooitje importvolk binnen die nergens niks voor hoeven te doen, en die met voorrang in een woning worden gezet met een uitkering, en als die de rekeningen niet kunnen betalen, staat er een heel leger van de zielugheidsindusstrie voor ze klaar, maar als jij als autochtone blanke in de shit zit, dan kun je de tering krijgen, want jij word wel in staat geacht om te werken en te betalen tot je een ons weegt!
Bakken met geld gaat er naar buitenlanders, en naar de eu die het weer verder verdeeld aan leegvreetlanden die het geld grotendeels in hun eigen zakken goochelen, terwijl we hier eigen volk hebben die naar de voedselbank moeten. Godverdomme, miljarden zijn gewoon zoekgeraakt, en niemand die verantwoordelijk word gehouden of word ontslagen, maar als jij een paar ruggen zwart hebt verdient, en ze er achter komen, dan word je zwaar genaait!
En dan de banken, dat zijn toch gewoon privéondernemningen, dus hoe bestaat het dat als die over de kop gaan, dat die dan met ons geld gered moeten worden? Het is dan ook gewoon één grote corrupte kolerzooi, en wij maar betalen, en daarom neem ik m'n petje af voor deze lui, die nu eens
stoppen met het systeem te blijven gehoorzamen,
en is het gewoon diep triest om te zien dat ze toch aan het kortste eind trekken, en nog triester zijn de kutcommentaren die de hypocriete hufters hier allemaal neerplempen!
Hee leuk, BEA VAN KESSEL UIT UDEN!
Wat een irritant kudtvolk. Wel profiteren van alles wat ons land bied maar vervolgens zichzelf buiten de wet stellen.
Hee leuk, BEA VAN KESSEL UIT UDEN!
Voor dit soort tokkies is de term narcistische en theatrale persoonlijkheidsstoornis volgens mij uitgevonden.
Ik heb te doen met de deurwaardersmevrouw en de politie-agenten die dit soort anti-sociale gekkies niet gewoon de huid vol mogen schelden en vervolgens met gepast geweld hun huis uit mogen zetten.
Werkelijk soevereine mensen zijn doorgaans tamelijk bescheiden, sociaal en tevreden en zullen zelden politie of een deurwaarder over de vloer krijgen.
camera in beslag nemen en veilen, eerste stukje schuld afgelost
direct uitzetten deze wanbetalers,ze werken niet mee om hun schuld af te lossen.
Ik schaam mij diep voor de nederlanders in dit filmpje.
de participatiesamenleving in wording.
@henk124875 | 26-10-13 | 19:50
Zit jezelf al tegen te spreken: "one who is not a subject"=>is dus al meer dan niet een slaaf, nl geen onderdaan.
Dus.
Als dat stelletje een frontaaltje maakt en tandjes aan het rapen is dan betalen ze vast zelf de ziekenhuis en tandartsrekening. Wel vooraf betalen uiteraard.
grappig hé , uit je huis gezet worden, leuk filmje van maken, leuk man.
Vreemde mensen.
'zo gaan ze dus met mensen om'
ja, die hun rekening niet betalen. weer een wijze les.
@dezeookalbezet | 27-10-13 | 09:35
Het is vooral tenenkrommend omdat ze loopt te zeiken dat ze haar juridische adviseurs opdracht heeft gegeven tot beroep etc... Maar ze is niet op de zitting geweest. Ze is soeverein, erkent de uitspraak van de rechter niet, maar wil wel een uitspraak van de rechter. Ze had haar verhaal voor de rechter kunnen vertellen. Simpel feit is dat ze niet de stappen heeft genomen die nodig zijn om het op te lossen. Ze heeft een betalingsregeling maar komt die niet na. Wat verwacht ze dan ?
Maar simpel feit is dat ze de huur niet kan opbrengen. Ze zal dus alleen meer achterstand oplopen. Maar misschien moet ze eens gaan kijken naar een woning in een goedkopere stad. Het enige wat ik van haar hoor is dat anderen haar problemen niet willen oplossen.
www.facebook.com/photo.php?fbid=52565...
Die ene politieagent zat aan de auto van de vrouw met de zwarte hoed. Ik denk dat dát niet mag.
@duitse herder | 26-10-13 | 20:37
Succes, kom maar een keer koffie drinken; ik woon sinds een weekje in de buurt ;)
Misterwolf | 26-10-13 | 22:27 | + -3 -
Ga naar fok.nl
Gebruikersnaam is Cempexo
Stuur via persoonlijke email van Fok je NAW gegevens.
Gratis cabaret
Nee, deze soevereine parasieten zijn te irritant om hun boodschap te volgen.
Oh er zit iemand mee te lezen die erg betrokken is schijnbaar. Er worden alleen minnetjes uitgedeeld door iemand LOL
dat filmpje van die uitzetting is ook tenenkrommend (kijk vooral ook deel 4 en 5)
geen geld voor de huur, wel honden, katten en vogels in huis. Kinderen die op een doordeweekse dag niet op school zitten. Grote bek omdat ze alles kut vinden maar wel het handje ophouden bij de sociale dienst. Zeiken op de verhuizers, de gerechtsdeurwaarder, het transport bedrijf etc. het is de schuld van allemaal behalve van zichtzelf. In een slachtofferrol kruipen kunnen ze verbazend goed.
kansloze tokkies.
Je moet er maar tijd voor hebben; ik ben overdag aan het werk, geld verdien waarvan 60% naar die 3 lamstralen gaat.
Het gaat hier om het gemis aan barmhartigheid. Er zijn genoeg mensen die klem komen te zitten, schuldvraag daargelaten. En dat is een zeer lucratieve industrie geworden waar je als subject weinig te makken hebt dan je te laten uitknijpen tot de laatste druppel. Als je niet meer kunt betalen vanwege veranderde omstandigheden kun je ook niet onder je contract uit, moet je noodgedwongen je betalingen gaan spreiden en wordt je lamgeslagen door boetes, nog meer kosten en agressieve communicatie. En laten we wel wezen, een mank dier is makkelijk geveld. En er zullen altijd mensen zijn die daarvoor in zijn om zo hun eigen bestaan te garanderen. De een zijn brood is de ander zijn dood. Jammer dat deze maatschappij ondertussen wordt geregeerd door de laatste groep, een meevaller voor hun, er is nog genoeg aangeschoten wild, dus geen noodzaak om barmhartigheid te tonen. Rampspoed gaat vooralsnog aan hun deur voorbij. Maar ik zou daar maar niet teveel op vertrouwen.
Wat een ongelooflijk vervelende mensen, doodmoe wordt je ervan.
In naam der koningin zijn vele misdaden begaan, en zullen er nog vele in naam der koning volgen.Dit is geen aluhoedje gebazel maar Feit.Iemand al eens DNA getrokken van jullie Willem? Spreken over onderdanen, nee dank u ik niet. Ik respecteer ieder individu .Ik betaal alles, maar leven op deze bol is een simpele som van eten of gegeten worden.Dus nee ik doe niet mee aan het creëren van instanties (Europa) en andere veelkoppige ,oncontroleerbare ,monsters uit naam van willem of zijn slaven.
Dit land wordt al 40 jaar overstroomt door mensen die niet willen meedoen en alleen gekomen zijn om te profiteren en nog een grote mond hebben ook.
Straks komen de Bulgaren en de Roemenen, die niet zo een beste reputatie hebben.
Er zijn veel dorpen on dit land die leiden onder inbraakgolven en aangifte doen is een wassen neus.
Dus als een stel blanken zegt, wij doen noet meer mee, dan vind ik het prima.
Wij zijn al lang genoeg 'the weakest link'.
Zonder gordel, ongeluk, half invalide, vele euros zorgkosten, handen (die had tie nog) ophouden, belastingbetaler genaaid.
Schrijven.
Ze hebben gewoon gelijk. Waarom moeten wij alles accepteren wat ze in Den Haag beslissen? We moeten steeds meer belasting betalen en dat is pure diefstal waar je niets tegen kan doen. Deze soevereinen mensen vechten voor hun vrijheid door zich uit te laten schijven oftewel afstand doen van de natuurlijk persoon. Respect voor deze mensen die nog wel voor hun rechten opkomen zoals de universele wet die overal boven staat. Mensen die dit niet snappen zijn gewoon slaven van het systeem.
En daarom mag de politie van mij met wapen stok laten zien hoe soeverein we kunnen zijn.
Hypocriet kutvolk. Wel de lusten, niet de lasten. Wel de rechten, niet de plichten. Wel een uitkering en een sociale huurwoning (Op mijn kosten) maar niet de huur betalen. Wel gas en elektra verbruiken, maar er niet voor betalen. Bij ziekte wel naar het ziekenhuis gaan, maar niet de zorgverzekering betalen. Dit zijn gewoon parasieten die denken dat ze de heilige graal van het parasitisme hebben gevonden in de UVRM.
opzouten met die lui, laat ze gaan werken en hun rekeningen betalen. onder het mom van autonoom zijn, is dit gewoon profiteren en misbruik maken van voorzieningen.
en als ze het allemaal niet kan, dan mag ze in een psychiatrische inrichting gaan wonen.
Man man man, wat ONTZETTEND zielig dit gedrag!
"Ze proberen ons het 'Gerechtelijke systeem' door de strot te duwen..."
Nee LUL, jullie proberen jezelf buiten de rechtsstaat te plaatsen!
Wat een fucking kansloze kutkneuzen zeg, met hun Renaultje.. hulde aan die agenten die ze niet helemaal kapot slaan met hun gummiknuppel.
En ga eens naar de tandarts joh ransapen
niemand moest aan "Petoria" denken van family guy?
www.youtube.com/watch?v=qBpqg_7cI0o
losers die gewoon moeten betalen.
Iets afnemen en dan niet betalen. Dan ben je een ordinaire steeldief.
ik maak al lang geen gebruik meer van deurwaarders bij asociaal en niet betalend volk, ik haal terug wat van mij is en ik behandel deze uitvreters op dezelfde manier als ze mij behandelen.
Die lul met z'n grote muil moet gewoon betalen.
Die lul maakt schulden terwijl hij het niet kan betalen.
@VanBukkem | 26-10-13 | 19:38
Heel simpel dan schrijf je een briefje, dat je de vordering betwist en de dagvaarding afwacht. Immers jij kunt in dit verhaal ook aantonen dat jij gelijk hebt ?
@proletaar | 27-10-13 | 04:28
Geloof je hetzelf. Ze willen gewoon niet betalen. Ze zeggen leuk dat ze soeverein zijn, maar dat geld alleen als ze willen betalen. Immers waar blijft die soevereiniteit, als ze de deur uitgaan? Ze willen namelijk wel gebruik blijven maken van alle Nederlandse voorzieningen (en iets in me zegt ook de uitkeringen), zonder te betalen. En dat heeft niet met soevereiniteit te maken maar met klaploperij.
Overigens soeverein wil dan ook zeggen dat als de schuldeiser met een wapen zijn geld komt halen dat ze zich niet beroepen op politie of rechter immers ze zijn soeverein....
Ik wil ze niet voor gekkies uitmaken, want op sommige punten hebben ze gewoon gelijk, alleen lijkt het mij zo vermoeiend on constant je mening te willen verkondigen dat je tegen "het systeem" bent.
En ook zo vaak, dan wordt je wel gezien als "gekkie"
Maar dat uitschrijven uit de club van bea waar dat kruidenvrouwtje van dat stelletje het steeds over heeft, wa's dah?
Betekent dat, dat ze zich uitgeschreven heeft uit t bevolkingsregister? Zo ja, dan is ze nog illigaal inwoonster ook lijkt mij!
Deze is dan wel weer leuk. Onterecht gearresteerd worden, 15 uur vast zitten, een rekening sturen voor 15 x 500 = 7.500 euro, en de politie betaalt.
www.youtube.com...
Lewis Lewinsky | 26-10-13 | 21:38 | + 8 -
.
Hardop zeggen dat ze niets met Nederland te maken hebben, maar wel rekeningen insturen en die 7500 euro in hun niet-nederlandse zakken steken... hoe paradoxaal ben je dan ?
Wat een naiviteit bij die mensen. Als je het systeem fuckt, wordt je uiteindelijk door het systeem keihard van achteren genomen. Heeft dus totaal geen nut.
@duitse herder | 26-10-13 | 20:37
Succes, kom maar een keer koffie drinken; ik woon sinds een weekje in de buurt ;)
Misterwolf | 26-10-13 | 22:27 | + -3 -
.
Tillykke...
@Boris Poepnagel | 27-10-13 | 05:35
idd, mooi meenemen naar het bureau die figuren.
Hier word ik zéér agressief van:
www.youtube.com/watch?v=DvWZ3rjQaPs
Godverdomme, hou je aan de wetten, stelletje onrendabelen!
Gewoon betalen, stelletje luie paupers!!!!
Net als de rest van Nederland!!
Wel een goed idee van die schuldentokkies om iedereen eerst een visumaanvraag in te laten dienen alvorens ze hun grondgebied betreden.
Dat zijn tenminste geen dociele schapen.
om eerlijk te zijn , kan ik me gedeeltelijk wel vinden in de opvattingen van deze lui.
het "systeem"zoals dat in ons land is , is daadwerkelijk corrupt,als je veel geld hebt, heb je geen probleem ,er heerst namelijk klassejustitie in nederland.
deurwaarders zijn mensen die je dwingen iets te betalen, terrecht of onterrecht wordt je gedwongen, er zijn reges bedacht en dat is op zich heel goed, maar dan moeten die regels wel door iedereen worden nageleefd, dus ook door de staat, of door een deurwaarder, helaas gaat het daar fout.
de staat en de deurwaarders denken dat ze alles mogen, hun zijn immers de wet, denken ze , niets is minder waar .
het systeem waar de dame het is een van de filmpjes over heeft de "uvrm" zijn er om boven de normale wet te staan die door de staat is uitgeroepen, de uvrm is dus daadwerkelijk een hogere macht waarop men zich kan beroepen, probleem is alleen dat de staat zich oppermachtig voelt , net als de deurwaarder, en dat is waar deze mensen het grootste gelijk in hebben.
ja hallo, natuurlijk wel gewoon je huur ,hypotheek enz betalen, maar zodra er ergens een fout gemaakt wordt, dan ben je dus als burger , de klos , jij kan dokken, jij hebt als burger geen recht, jij bent de speelbal van de staat en haar "rijke "vriendjes.
dus resume,
betalen voor normale zaken in het leven ja, dat moet !!!
je zomaar zonder enig recht te hebben overlaten aan de wetten en belachelijke regeltjes die in ons land zijn, en die in vele gevallen volgens de "uvrm"onwettig zijn, nee dat is dus niet de bedoeling , want wij als burger, zijn niet de melkkoe van de staat of de deurwaarder, er kloppen te veel zaken niet.
dus wat dat betreft ben ik het wel eens met deze lui.
even een voorbeeldje , het cjib stuurt een boete, jij krijgt deze boete niet binnen wegens een fout ( waar dan ook ) er komt zelfs een dwangbevel wat je ook niet aankrijgt, dan moet jij dus bewijzen dat je die stukken niet hebt gehad, en het cjib hoeft niet te bewijzen dat jij het wel hebt gehad , met andere woorden het cjib kan je dus zonder enige aanleiding een boete sturen,en jij moet betalen, doe je dat niet, dan krijg je extra boete, maak je bezwaar en stuur je dat op dan moet je als burger wel kunnen bewijzen dat je het hebt verstuurd en dat het is aangekomen bij cjib, dat is ongelijkheid , terwijl volgens zowel de wet van ons land , alsmede de wet volgens de UVRM , niet juist, want een ieder is gelijk.
Die deurwaarder is ook nog zo gek dat ze dat bord gaat lezen. Ik zou zeggen: ik ben ook een soeverein mens van vlees en bloed en heb niks met jouw bord te maken.
Heeft agent 1 trouwens een microfoon op zijn overhemd? Of is dat z'n radio?
@JeGrootmoeder | 27-10-13 | 01:41
Ik heb ook geen zin in heel veel dingen. Klaarblijkelijk ben je dat wel verplicht tegenover je bestaan in eerlijkheid en wet. Welkom op aarde !
-weggejorist-
Zucht.. Zelden heb ik zoveel juridische onzin gehoord. Wat mij betreft mogen deze mensen zich zonder uitkering, zonder huis, zonder enige steun in welke vorm dan ook, uit de Nederlandse samenleving terug trekken. Gouden tip voor mensen die zich niet aan de Nederlandse wetten wensen te houden: VERHUIS!
wat een verschrikkelijke wezens!
Oppakken en opsluiten, dat is alvast een goed begin.
Als Tokkies en andere wijsneuzen nergens voor betalen dan mag de rest er voor opdraaien.
Daar hebben de symphasitanten van deze soevereine Aso's dan weer niet over nagedacht.
Wat een stelletje filmende bloedzuigers.
Ze hebben vast in hun jeugd een minderwaardigheidscomplex opgelopen.
Gewone domme recalcitrante bloedzuigers.
Ze kon ook vragen of ze het bewuste wetsartikel ook zou mogen weten. Kun je het erbij pakken en vastleggen tenslotte.
Gewoon koekje van eigen deeg geven en links en rechts om de oren meppen met wetsartikelen en de halve garen staan al snel met de mond vol tanden als het ingestudeerde tekstje is afgeraffeld.
Vooral eruuugggg sneue stumpertjes.
ik begrijp niet ten volle wat de juridische onderbouwing hiervan is. Ook heb ik geen zin om me hier nog veel verder in te verdiepen.
Wat ik begrijp, is dat deze mensen de nederlandse wet afwijzen, wanneer deze zich tegen hen richt? Wat doen ze met de momenten dat zij de nederlandse wet achter zich hebben, en hun recht kunnen halen? Zeggen ze dan ook nee?
Het enige wat ik in de linkjes zie, is iemand die haar huur niet wil of kan betalen, dit zo ver heeft laten komen dat ze haar huis uit wordt gezet, en dan nog met allerlei papieren loopt te zwaaien, omdat ze blijkbaar plezier heeft in het traineren van onze rechtsstaat.
Ondertussen wordt de uitzetting gewoon doorgezet (want er is lange tijd niet betaald) en staat er een gezin met 2 kinderen(!) op straat!
Vraag ik me af: voel je je dan nog zo stoer met je Niburu-documentjes, of ga je dan eindelijk zelf nadenken hoe het zo ver heeft kunnen komen dat jij en je kinderen ALLES kwijt zijn?
Dat volk dumpen in Somalië, daar bestaan überhaupt geen wetten.
Supermatthijs | 26-10-13 | 20:19
Wat ik al zei te moeilijk voor je, krullebol.
Wijze tokkies die hun rekeningen niet betalen. Daar draai ik straks voor op deze Amoeben gaan de schuldsanering in en werken er zwart bij. Dit gajus dient uitgeroeid te worden met hun wijze gedoe...
Tussen deurwaarders zijn heel veel verschillen. Je hebt enkele die empathie kennen, maar het overschot kent alleen de incassowinst.
Kut tokkies die hun rekeningen niet betalen en dan te veel tijd om handen hebben om iemand die werkt ook nog eens te filmen, ga eens werk zoeken joh!
Verbazingwekkend dat ze de Nederlandse wetten niet accepteren maar Europese verdragen wel. Alsof we in de EU geen regeltjes hebben?
Ik vind het prima als soeverein zijn, gaan ze lekker asiel aanvragen in Angola o.i.d. Paspoort mogen ze kosteloos opsturen naar de dichtstbijzijnde ambassade.
Denk dat ze met de staart tussen de benen weer huiswaarts keren.
Ik heb echt met ze te doen. De tandarts kan ze ook al niet betalen, dat mens met die hoed. Wat een grafzerkjes.
Weigeren mee te doen? Ze doen hartstikke mee, alleen uit eigen belang. Ze hebben zelfs eigen nummerplaten. Dat is gewoon dikke vinger naar belastingbetalers die de wegen hebben laten bouwen. Daarnaast is blijkbaar iedereen een slaaf die probeert geld te verdienen. En moet Nederland wel zorgen voor een basis salaris zodat ze wel geld hebben om te leven maar niet de verplichting er iets aan te doen. Maar natuurlijk wel als ze het willen. Ik zou zeggen gewoon een bos soeverein natuurgebied maken. Daarin kunnen ze zelf bouwen, zelf in voedsel voorzien en nooit meer 1 euro naar toe. Zelfs als er direct medische hulp nodig is. Soeverein is egoïsme en dat mag worden beantwoord met dat zonder uitzondering.
@Optelsommetje | 26-10-13 | 20:22
Zoals ik al eerder zei heb ik dat al lang betaald.
Jij hebt echt moeite met begrijpend lezen, is het niet?
Wat ontzettend goed. Eindelijk een manier om onder slechte wetten uit te komen.
Domme doos, ik had het gewoon al rijdend uit de auto geflikkerd, en niet voor de 2e keer onder de ruitenwisser vandaan gehaald...
@p3xxx | 26-10-13 | 23:40
Of hij woont bij zijn ouders ;)
Dit soort lui gewoon hun huist uit shovelen en in een dwangbuis naar een inrichting rijden. Flikker eens op met dat bij de hand gezeik.
En ze hoeven ook gen uitkring van de staat? En geen huurtoeslag? En geen zorgtoeslag?
@Lewis Lewinsky | 26-10-13 | 21:38
Heeft hij bij zijn uitkering zijn bijverdiensten opgegeven?
...."Zo is het en niet anders. Fuck de deurwaarders! Fuck de politie!".... Inderdaad, FUCK de WHOLE SHEBANG!!.... Want hoe mooi hebben de idioten bij het IMF/EU rooftax bedacht dat de burgers die netjes belasting over belasting hebben betaald en gezwoegd of geknokt hebben om aan het eind een paar centen over te sparen nu zonder blikken of blozen door de IMF/EU nazi maffia geript mogen worden en van onder naar boven uitgekleed in hun laatste hemd worden gezet.
... gewoon "Triest
"..
Idealistische krakershippies, zijn heel soeverein, ook als ze hun uitkering ophalen. Dan zijn we even niet zo idealistisch meer.
Rook, traangas en knuppels verwijderd krakers sinds de jaren '60...
-weggejorist-
Moeilijk gedoe van die deurwaarder. Exploot (zo heten die dingen) weigeren? Dan kan de deurwaarder op zijn/haar afschrift aangeven dat het exploot "in persoon" overhandigd is. Zo is dat nu eenmaal geregeld bij wet.
@duitse herder | 26-10-13 | 20:37
Succes, kom maar een keer koffie drinken; ik woon sinds een weekje in de buurt ;)
Stuitend om te zien hoeveel mensen blindelings in het systeem geloven. Dit terwijl ze dagelijks de voorbeelden zien van een corrupt en verrot systeem.
Hoopgevend dat er ook reaguurders zijn die wel begrijpen dat het huidige systeem, in ieder geval de uitvoering ervan, rechtstreeks leidt naar de ondergang.
Hulde Parsons.
Mijn handen gaan jeuken als ik deze souvereine zeikstralen zie en hoor.
Je zal als kind maar zulke ouders hebben, dan ben je de rest van je leven net zo gedeformeerd als die randdebielen.
Deze mevrouw draagt een christelijk kruis. Christenen worden toch geacht om het bevoegde gezag te gehoorzamen?
Er komt een deurwaarder langs omdat er iets niet is betaald lijkt het wel.
Goh, en dan soevereine mensen en rechten?
En filmen kunnen ze ook al niet.
Is dit het begin van de grote opstand?
Nou, ik ga lekker slapen.
Quid is en blijft een verdwaalde christen met matige stukjes en dat typeert dat soort van mens.
Irritante tokkies. De deurwaarder doet gewoon haar werk, werk waar die tokkies te lui voor zijn. Maar wel lekker in een koophuis wonen en een auto rijden. En raar opkijken als ze niks betalen er een deurwaarder op de stoep staat. Ik heb nog nooit in mijn leven een deurwaarder voor de deur gehad. Zegt genoeg over mij en deze tokkies.
@Ornoisliefde | 26-10-13 | 19:56
Valt het op dat de deurwaarder na de knip wegloopt zonder brief? Met meneer agent er bij hebben ze hem toch gewoon aangenomen. Waarschijnlijk (ik ben geen expert) geldt de brief namelijk gewoon als afgeleverd, als ze hem dan weigeren.
op komen voor je burger rechten , mensen rechten en de tyranische overheid dwars zitten is de plicht van elke burger.
wij zijn allemaal vrij ik steun het libertarische gedachte goed ..
ik hou er niet van dat mensen beslissen wat anderen wel of neit mogen .. zolang men er niemand letsel mee toe brengt mag bij mij veel en zolang men de rechten van anderen ook niet schend.
alleen dingen die echt strafbaar moeten zijn strafbaar stellen en die dingen harder straffen.
maar wat mensen in hun lichaam willen steken of wat men met hun lichaam of eigendom doet moeten mensen zelf weten en daar beslist en gaat de overheid niet over .
Stuur Danny/Pownews eens langs bij deze mensen
@MyCatIsDoingThis | 26-10-13 | 20:56
Bea van Kessel is jouw overbuurvrouw?
Klopt Croncl. Ik prep zelf en wil graag zelfvoorzienend te zijn. Toch word ik gedwongen te participeren in het welzijn van aandeelhouders en commissarissen van grote bedrijven. Vaak heb je niet eens een keuze
Deze is dan wel weer leuk. Onterecht gearresteerd worden, 15 uur vast zitten, een rekening sturen voor 15 x 500 = 7.500 euro, en de politie betaalt.
www.youtube.com/watch?v=2mmfi6j3GaQ
Ik leef al 5 jaar zo. Niets van de staat en ook niets geven aan de staat. Het leven is zo makkelijk.
@VanBukkem | 26-10-13 | 19:53
Ik raad iedereen altijd aan om bij akkefietjes eens de tijd te nemen om Algemene Voorwaarden van de betreffende instantie of bedrijf eens te lezen.
Zelf had ik ooit eens gedoe met Vodafone ivm een opzegging.
Dit soort partijen maken er gebruik van om het de consument zo lastig mogelijk te maken om op te zeggen. Als je er bij de klantenservice om vraagt, dan geven ze je bijvoorbeeld aan dat het ENKEL schriftelijk kan.
Nu dan, als je de alg. voorwaarden leest, dan blijkt ineens dat in het grootste deel van de gevallen gewoon telefonisch opgezegd kan worden. Pas als je ze er zelf mee confronteert, dan blijkt ineens van alles te kunnen. Ofwel: altijd die voorwaarden lezen en er je voordeel mee doen!
.
Vergeet niet dat de consument in Nederland behoorlijk wat rechten heeft. En een grote marktpartij kan bepaalde dwingende rechten niet zomaar eenzijdig uitsluiten. Zeker niet als daarmee een onwetende consument wordt overrompeld.
Zowel de filmer als de mevrouw met de hoed stonden op de lijst van de SOPN, als ik het goed zie. SOPN staat voor Soeverein Onafhankelijke Pioniers Nederland, wat een rare naam is, als je bedenkt dat Nederland volgens de SOPN helemaal niet bestaat.
www.omroepbrabant.nl/?news%2F180035622...
Deze mensen hebben in mijn ogen tenminste het lef om iets te doen tegen dit belachelijke systeem.
Iedereen is lam geslagen door o.a. media etc. en is te beroerd om verantwoording te nemen.
"De staat die zorgt wel voor ons".... Yeah sure!!
Het zorgt in ieder geval dat we het elk jaar weer een beetje extra moeilijker krijgen en meer moeten gaan betalen.
Blijf vooral geloven in een systeem wat er is gemaakt voor banken en bedrijven!
Tijd voor een systeem DOOR mensen en zeker VOOR mensen.
People Wake the F*** up and smell the coffee, want we worden elke dag weer voor de gek gehouden. Check www.Niburu.co
Als je jezelf als soeverein beschouwd betekend dat dus ook dat je paspoortcontrole krijgt op de stoep, je gas water en electra moet importeren.
Nederland als staat zal deze soevereine mensen niet erkennen dus mogen ze hun "land" niet verlaten.
miko | 26-10-13 | 20:40
U verwacht van mij antwoord op uw volstrekte kulredenering?
Pjtr je maakt geen onderscheid tussen deurwaarder en gerechtsdeurwaarder.
@Willianus Wortelus | 26-10-13 | 19:28
Ik vraag me altijd af: die aluhoedjes die in 'chemtrails' geloven, zouden die nooit met het vliegtuig zelf ergens heen gaan (of willen, voor mijn part)?
Hypocriet volk, bah...
sinds die eigen bijdrage bij het ggz laten veel mensen dat afweten heb ik 't idee.
Het is eigenlijk net zoiets als wat zich in die moslimwijken ontwikkelt: je een eigen gebiedje toeêigenen en daarbinnen dan je Sharia invoeren.
@duitse herder | 26-10-13 | 21:02
Nogmaals feliciteer ik je met de aanstaande aankoop, maar mij maak je er niet gek mee, ik laat zelf wel wat bouwen in Nl en E, wanneer ik erf.
En dat is iets groter dan die hut die je nu laat zien. Baas boven baas.
Het is een mooi pand.
Tjah. Ik ken ze ook van zulke. Triest vooral vind ik. Voor alle partijen. Niet een klein beetje de weg kwijt. Je zou het wel willen uitleggen maar bij wie en waar te beginnen ?
...
Idiote wetgeving zorgt voor uitwassen en idioterie. Hoe langer je dr meer doorgaat hoe gekker het wordt. Vlek op vlek. Als je alleen een maar een hamer hebt lijkt alles op een spijker.
Ik kan voor de situatie waar deze mensen in verkeren uit eigen ervaring meer dan sympathie opbrengen. De reactie erop vooral een teken des tijds. Zo gek als een deur. Alleen de lusten en niet de lasten en het niet eens meer door hebben. Het socialisme zit de mensen tot in de genen. Iemand anders moet er vooral voor opdraaien. De bank doet in wezen niets anders. Overheid ook. Alles en iedereen schuift af en hoopt dat iemand anders de rekening opraapt.
...
Is niet zo eh. We gaan hiervoor zo bizar betalen met zn allen.
...
Niks samenzwering. Vergeet het. dr zit helemaal niemand aan het roer en dat is het probleem. We leven in een monetais systeem wat al sinds 1971 kapot is en sindsdien aan vervanging toe is. Complete herstructurering is nodig of we gaan net als de Romeinen aan onze eigen schulden tenonder.
...
We hebben tegenwoordig electronisch geld. Belasting is niet nodig, we creeren het geld op basis van percentage van BNP. We maken een electronische internationale handelsvaluta waaronder alle andere currencies zweven. De economie is een globale. We hebben hierin een gemeenschappelijk belang. Alles beweegt niets staat stil. en toch staan we onze leiders toe er steeds maar weer een 1 dimensionaal verhaaltje van te maken waarin zij zogenaamd een rol van belang zouden spelen. Rot op.
Wat een mongolen die twee, veel te veel lege tijd, kapot gezopen/gesnoven hersencellen én te vuil om te werken (gezien hun eerdere deurwaardersfilmpje op geenstijl). Het zouden je buren maar zijn....
Wat een mongolen die twee, veel te veel lege tijd, kapot gezopen/gesnoven hersencellen én te vuil om te werken Het zouden je buren maar zijn....
@Kameroudste 20:58: Laten we eens leren accepteren dat kinderen soms de dupe zijn. Juist met het idee dat de kinderen nooit de dupe mogen zijn gaat het vaak mis.
Die vent met dat irritante stemmetje kom je op het volgende YT-filmpje ook tegen vanaf 1.30.
Ze hebben dan 'iets' minder geduld met hem dan in het bovenstaande filmpje.....
www.youtube.com/watch?v=SLcOPQDQBRQ
Het meest zure van dit volk is dat ze denken heel slim te zijn terwijl ze juist heel kinderachtig en bijdehand zijn.
Voordat de deurwaarder langs komt ben je echt HEEL ver in het proces. Talloze brieven, telefoontjes, gerechtelijk traject waarna de rechter beslist dat de vordering terecht is.
Voor schrijnende gevallen worden trouwens altijd regelingen getroffen waarbij het grootste deel wordt kwijtgescholden in de Schuldhulpverlening.
Dit heeft niets met zo"n geval te maken.
nou niet overal Joris bijslepen hoor GS, zijn rekeningen worden heus wel betaald door de Nederlandse belastingbetalers hoor.
Grappig, je kan die mensen dus gewoon doodschieten, ze zijn soeverein en horen nergens... lol
@Optelsommetje | 26-10-13 | 21:00
Ja, leuk hé. En ik heb er speciaal een middag vrij voor genomen, om die bastards eens recht in de ogen aan te kunnen kijken en te zeggen hoe ik over ze denk.
@duitse herder | 26-10-13 | 20:37
Mooi laag pand, zoals alleen in DK. Wanneer de koop gelukt is feliciteer ik je.
Het enige wat mooi is aan DK zijn die stronteigenwijze vrouwen, maar het landschap ziet eruit als een golvende zee, niet mijn ding.
Jim Lovell | 26-10-13 | 20:42 | + 0 -
.
Het zijn 2 panden, een woonhuis en een gastenhuis met stallen (geel) er aangebouwd...56.000 m2 (bos)grond erbij voor jacht en vissen.
@Leo* | 26-10-13 | 20:58
Helemaal als één van die Tokkies lid blijkt van de NRA....
VanBukkem | 26-10-13 | 20:57 | + 0 -
Stoere actie zeg, poe poe, twee medewerkers maar liefst.
@maggoo | 26-10-13 | 20:50
Mijn vriendinnetjes afzeiken kan ik zelf wel, daar heb ik niet een natte krant zoals jij voor nodig.
Grappig en triest tegelijk. Mevrouw wordt tot haar afgrijzen zowaar écht haar huis uitgeflikkerd. Had ze niet verwacht, ze dacht er wel weer met een hoop dom geblabla over het Systeem onderuit te komen.
En triest omdat je dan die kinderen ziet staan. Die hebben niet om zo'n geschift wijf als moeder gevraagd maar zijn er wel de dupe van. Die shagrokende schreeuwlelijk met z'n camera mogen ze morgen op straat tiefen. Dat wijf ook. Maar zorg dan godverdomme dat die kinderen niet de dupe zijn.
Zet honderd souvereinen op een eiland en ga een jaar later kijken wat er is gebeurd.
Heerlijk , Het is mij gelukt om mijn sofi nummer te wissen , en andere naam op mijn Nederlands paspoort te hebben lijd altijd tot mooie discussies met de lokale gemeente ambtenaar of wie ik nou ben ( het nederlands corps diplomatique in het buitenland ).
Laat die tokkies dit eens in de U Es of E proberen. Dan krijg je pas een leuk filmpje. Losers.
@Parel van het Zuiden | 26-10-13 | 20:47
Ik heb betaald, contant aan de balie. 75 Euro(zoiets was het) aan stuivers, duppies, centen en tweecenten. Wettige betaalmiddelen. 74 euro en een beetje volgens de medewerkers aan de andere kant van de balie. Ik heb 2 tot 3 medewerkers ongeveer 20 minuten van hun werk afgehouden. Uiteindelijk gingen we akkoord dat het toch 75 euro was.
Uiteraard betaal je voor de kosten die je maakt. Het jammere is dat je gedwongen wordt tot het maken van kosten en dan zeg ik wel fuck het systeem.
Het zullen je buren zijn......
Sterker nog dat gekke mens met dat hoedje is mijn overbuurvrouw. Die spoort echt niet.
Ohja, enkeltje Sealand voor deze mensen aub.
Deze mensen zijn duidelijk het product van de verzorgingsstaat. Denken zich alles te kunnen permitteren en overal recht op te hebben. Kom is van je luie, eigenwijze reet af en zoek een baan, misschien word je dan wel serieus genomen.
Ondertussen heeft ze wel volkomen gelijk.
www.yourstrawman.com/
Slavernijverleden? Ha! Slavernijheden. We zijn allemaal slaafjes van Wim-Lex den Eerste.
Wat loopt die filmert in dat huisuitzettingsfilmpje nou te janken over 'ze stoppen Aspartaam in m'n vreten'? Je HOEFT toch niet die Cola light of die Red Bull te drinken?
Ik weet niet wat ik erger vind, parlementariërs die ongestraft mijn belastinggeld achterover drukken of dit soort nietsnutten. De overheid blijft de schuld laten oplopen. Moet je als burger eens proberen. Allemaal opzouten met ons geld in het afvoerputje te gooien
Geweldige typetjes, zoals alleen Koot en Bie ze konden neerzetten.
@Jim Lovell | 26-10-13 | 20:10
Duurde toch een commentje of 60 voordat die slavenriedel kwam. Achja, zo'n voorzet van quid valt ook niet te missen.
@CoffeePatch | 26-10-13 | 20:28
Een keer te maken gehad met een incasso bureau.
Vorderingen van een bedrijf waar ik nog nooit wat mee te maken had gehad.
Direct een brief terug met verzoek inzage dossier.
Na weigering van inzage hadden ze geen poot meer om op te staan.
@VanBukkem | 26-10-13 | 20:21
Ik begrijp uw insteek. Volgende keer gewoon even doen. Dwarsliggen moet je goed doen, anders keert het zich tegen je...
Aan deze soevereine mensen hoeven we toch ook geen energie te leveren ? We hoeven hun vuil niet op te halen. Ze hebben geen recht op medische behandeling en gaan onderwijs en eten maar in hun eigen soevereine winkels halen. Auto in beslag nemen want waarom denken deze soevereine mensen van onze wegen gebruik te kunnen maken ? Laat ze hun eigen wegen aanleggen. Ze maken ge- & misbruik van hetgeen ze uitkomt en de rest denken ze zich uit te kunnen lullen. Dit is parasiteren in het kwadraat. Het zullen je ouders maar zijn.
Haha laagopgeleiden die denken de wereld te snappen... maar totaal de weg kwijt zijn. Mooi.
kansloze groenlinkshippies die kennelijk hun rekeningen niet betalen
@Supermatthijs | 26-10-13 | 20:38
Glorieus is hij niet, maar laat die troubadoer maar terugkomen. Dat zou ook heel veel topreaguurders (kuch) een plezier doen.
Fiep, fiep, fuck U.
Bij sommige mensen was een dergelijke anti-autoritaire houding de precursor van ernstiger gedrag. Ik noem een Volkert van der Graaf.
CoffeePatch | 26-10-13 | 20:39 | + 0 -
Dat is de uitzondering op de regel. Met ieder ander buro kan je spreekwoordelijk je gat afvegen. Geen enkel wettelijke status. Niets, noppes nada.
Wat een aso's. Als je je niet aan de wet wil houden moet je ook niet op de openbare weg komen.
@duitse herder | 26-10-13 | 20:37
Mooi laag pand, zoals alleen in DK. Wanneer de koop gelukt is feliciteer ik je.
Het enige wat mooi is aan DK zijn die stronteigenwijze vrouwen, maar het landschap ziet eruit als een golvende zee, niet mijn ding.
@henkojenko | 26-10-13 | 20:25
Je bedoelt dat je een goede gehoorzame slaaf bent als je de rente ophoest over geld wat de banken zelf niet hebben en de belasting niet kunt betalen voor rupsje nooit genoeg genaamd de Nederlandse staat?
Supermatthijs | 26-10-13 | 20:33 |
Waarom betaalt dan (bijna) iedereen de acceptgiro's van het Centraal Justitieel Incassobureau?
@eerstneukendanpraten | 26-10-13 | 20:30
Al die reagurende slaven hier! En dan bedoel ik die een peopgat zo groot als een zee container hebben door het genaai van de Nederlandse staat.
Wat gebeurt er hier de laatste tijd? Overgenomen door staatslikkers en moralfags!
Jim Lovell | 26-10-13 | 20:35 | + 0 -
Zo is dat. Een kale kip kan je niet plukken. Is het trouwens niet eens tijd voor de glorieuze terugkeer terugkeer van onze harige vriend ? Is het niet eens genoeg zo Joris ?
@Optelsommetje | 26-10-13 | 20:24 | + 2 -
Als Parsons familie van mij was geweest dan had ie op Niburu gezeten en niet op GeenStijl.
@duitse herder | 26-10-13 | 20:11
Dat is mooi, want personeel dat daar kennis van heeft heeft een rood kruisje achter de naam.
Hoe voel jij je vandaag in het Deense land? :)
Jim Lovell | 26-10-13 | 20:16 | + -2 -
.
Spannend hier ... ik heb een bod uitgebracht van 220.000 euro
www.dinejendomsmaegler.dk/koeb/sagsvis...
@VanBukkem | 26-10-13 | 19:32
Denk aan onze held uit Leudal. Die had ook zo maar het slachtoffer van een deurwaarder kunnen worden.
@Supermatthijs | 26-10-13 | 20:33
Dat is science fiction Mattie, jouw buurvrouw weet dat je geen geld hebt.
Speel de slimmert neem het mee terug. De personen zijn geinformeerd wat er in de brief staat als men het steeds terug geeft is hun probleem. Donder het vervolgens binnen wanneer ze niet thuis zijn. Probleem opgelost.
@FuckDeMonarchie | 26-10-13 | 20:29
Haha, nee dat klopt.
CoffeePatch | 26-10-13 | 20:28 | + 1 -
Een incasso bureau is helemaal niets. Heeft geen enkele juridische waarde. Hetzelfde als dat je buurvrouw om geld komt vragen.
@CoffeePatch | 26-10-13 | 20:28
'It takes a thief to catch a thief.'
@ miko 20:22
Ik wil wel mee maar dan moet Irma ook aan boord zijn. Ben heel erg benieuwd hoe die er in het eggie uitziet. Wie gaat er trouwens roeien?
Domme mensen die recalcitrant doen, dat is nooit een goede combinatie.
@Osdorpertje | 26-10-13 | 20:17
Ik vond dat bord wel een goed idee.
VanBukkem | 26-10-13 | 19:32 |
Louche figuren die incassobureaus
www.destentor.nl/uitgebreid-zoeken-1.1...
Klinkt een beetje als de mentaliteit van de Roma.
Wedden dat deze "soevereine" malloot wel een uitkering van de nederlandse staat vangt?
Als je wel huurt of een hypotheek hebt maar niet betaalt ben je gewoon een smerige uitvreter. Heeft met soevereiniteit geen fuck te maken. Aanpakken dat tuig.
Osdorpertje | 26-10-13 | 20:17 | + 2
Parsons is een familielid van u? :)
Ik ga een gallei kopen en er een gros GS reaguurders op zetten.
Man, het stikt hier van de slaven en ze noemen zich nog succesvol ook.
Slipsnifter | 26-10-13 | 20:12
Voordat ik dat doe ga ik eerst nog even uw wanbetaling met een deurwaarder incasseren.
@Parel van het Zuiden | 26-10-13 | 20:08
Schriftelijk reageren kwam destijds niet in mij op. Ik heb me wekenlang suf gebeld in een vruchteloze poging iemand met enige kennis van zaken aan de lijn te krijgen bij dat strontbedrijf dat toen nog @Home heette. Vaak kwam je niet verder dan vriendelijke "al onze medewerkers zijn op dit moment bezet. Een ogenblikje alstublieft."
Het is een gotspe dat mensen met grote betalingsachterstand zich een dergelijke houding aanmeten. Quid, waarom geef je deze idioten in godsnaam een podium?
@Jim Lovell | 26-10-13 | 20:10
Hoe kan het dat de overheid over alles en nog wat belasting kan iesen?
De grond waar ze belasting over heffen is nooit van hun geweest. En zo zijn er legio zaken.
Een goed mens betaalt zo min mogelijk belasting.
belasting ontwijking is een burgerplicht.
Is die filmer lid van de UFO-partij SOPN? (Die kreeg nog minder stemmen dan de Partij voor Mens en Spirit.)
Dan snap ik goed dat ie het systeem niet helemaal snapt. Die ging er vanuit dat we na 21 december vorig jaar een nieuw tijdperk zou aanbreken. En daar kwam het betalen van rekeningen vast niet in voor.
@Parsons | 26-10-13 | 20:13
Lees eens een boek..
Slaven horen hun meesters niet te kleineren, dat weet je toch?
Parsons | 26-10-13 | 20:10 | + 0
Prima, het kan uw boodschap zijn. Maar ik profiteer ervan. En leef rijkelijk. Nu u nog, doe ermee wat u wilt.
Mega Mindie 2 | 26-10-13 | 20:17 | + 0 -
Ach mens ga toch koken !
Aandachttrekkende wijven met een hoed altijd -1.
Ga eens werken, stinkhippie.
Te moeilijk voor GS lezers..
Dat soort figuren heb ik ook in de familie. Veel blowen en alle informatie van samenzweringswebsites af halen. En dat ze geen werk hebben komt niet omdat ze van de recalcitrante figuren zijn waar niet mee te werken valt maar is een gevolg van de Nieuwe Wereld Orde die ons allemaal tot slaaf wil maken. Hoe harder je je tegen de samenleving verzet, des te harder verzet de samenleving zich tegen jou. Als deze mevrouw op tijd maatregelen had genomen was ze nooit zo erg in de problemen gekomen. Je werk verlies je niet van de ene op de andere dag en dat zou haar voldoende tijd hebben gegeven om op zoek te gaan naar een sociale huurwoning in Lelijkstad of ergens anders waar de wachtlijsten kort zijn. En het wegdoen van de auto levert ook een enorme besparing op welke je zou kunnen gebruiken voor de huur. Blijkbaar hadden ze wel geld voor allerlei videocamera's om het hele gebeuren mee vast te leggen. Soeverein betekend in dat geval dat de regels van de samenleving jou even niet goed uitkomen waardoor je je er niet meer aan hoeft te houden terwijl je op hetzelfde moment van andere verwacht dat zij zich wel aan allerlei regeltjes moeten houden die jij net hebt bedacht in jouw voordeel. "U mag hier pas aanbellen als u dit bord helemaal gelezen heeft"
Zwakzinnigen krijgen tegenwoordig kennelijk centjes om een huisje een hoedje en een cameraatje te kopen.
@Geslepen Pen | 26-10-13 | 19:36
uiteraard buk jij graag voor de staat.
het ieders plicht zo min mogelijk naar de staat te luisteren en hun bevelen op te volgen.
@duitse herder | 26-10-13 | 20:11
Dat is mooi, want personeel dat daar kennis van heeft heeft een rood kruisje achter de naam.
Hoe voel jij je vandaag in het Deense land? :)
Filmpje huisuitzetting: Geweldig zoals die deurwaarder communiceert met de wereldverbeteraars. Bewonderenswaardig. Perfect opleidingsmateriaal.
Toffe agentjes hebben ze daar.
@Jim Lovell | 26-10-13 | 20:10
Ik noem je niet een slaaf, je *bent* een slaaf. En libertarisme en anarchisme liggen dichter bij elkaar dan jij kunt bevroeden.
Nee, niet het gewelddadige anarchisme dat geitenwollensokkende goetmensen er op nahouden nee, dat niet.
Er is niets gewelddadigs aan anarchisme.
Lees eens een boek.
Trieste filmpjes. Het zijn gewoon een stel kuthippies die gefaald hebben in onze maatschappij en daarom naar elk gat in de wet zoeken om hun kansloze leven te rechtvaardigen.
De wet is niet perfect en zal het ook nooit worden. Maar als je vindt dat je geen gordel hoeft te dragen, omdat je een 'soeverein' mens bent, dan is het je eigen schuld als je sterft bij een simpel auto-ongeluk.
de grote Anti | 26-10-13 | 19:40 | Ik heb werkelijk geen idee wat je hebt gezien. Maar ik geloof wel dat er een heel logische verklaring voor is.
Ik heb in het verleden gigantische ruimteschepen zien vliegen, landen en weer opstijgen. Geweldig spul, die kaalkopjes. Ik eet ze allang niet meer maar dit jaar was een goed jaar voor de plukkers. Heb er veel gezien.
@Optelsommetje | 26-10-13 | 20:09
Ga es deaudt, debiel..
Heeft inmiddels de cluster in de DSM-V gevonden...
Ga eens werken of leer ABN! Ja ik heb het over die twee hippies.
@Optelsommetje | 26-10-13 | 20:05
Ah, je begrijpt m'n tegel niet. Ook goed. Slaaf je lekker je leven door, de graaiers in Den Haag en Brussel dragen jouw soort op handen.
Oh en doe vooral ook stemmen enzo.
Dat heerlijke gevoel van misplaatste democratie dat je daarmee in stand houdt is je dankbaar.
Je doet willens en wetens mee aan het in stand houden van een intens verrot (en bovendien ook nog eens ongrondwettelijk) en corrupt stelsel.
Dat is de boodschap, doe er mee wat je wilt.
@Parsons | 26-10-13 | 20:00
Dus jij noemt mij een slaaf? Wat ben jij een enorme nitwit, dit is geen libertarisme maar anarchisme en jij gaat ons helemaal niet vertellen wat wij moeten doen.
Flikker op met je gedram en doe niet uit de hoogte als aarsworm zijnde.
Als die trieste mensen nu gewoon eens evenveel tijd en moeite steken in werken en rekeningen betalen zijn we van dit gemekker af.
Slipsnifter | 26-10-13 | 19:55 | + -1 -
Nee, druiloor.
Ik leg in mijn tegel juist uit dat ik recht had op mijn geld had en dat ik dat ook aan kon tonen.
De wanbetaler claimde nog lekker door dat hij niks had besteld.
LEZEN!
Stront door een trechter.
@VanBukkem | 26-10-13 | 19:53 |
Als u stopt met betalen.... Eerst even een briefje sturen dat u een geschil aantekent. Bedrijf is bij wet verplicht het manen en/of incasso stil te leggen. Ze kunnen u tijdelijk niets maken. Op die manier kunnen u dus ook geen administratiekosten extra rekenen.
We waren ooit een soevereine republiek...
Parsons | 26-10-13 | 20:00 | + -3 -
Pauperende randdebiel, ik maak mijn eigen succes. Doordat ik deze overtuiging aanhang heb ik succes. Met het systeem. Wilt u geholpen worden in een ziekenhuis? Nee toch, u bent toch geen slaaf van het systeem.
Correctie, 7 katten: www.youtube.com/watch?v=ZMMqva4qSSY. "Mijn kinderen krijgen ook geen vaccinaties" ... zucht
Je KRIJGT godverdomme gewoon een rug in de maand, zit voor een appel en een ei (huurtoeslag, sociale huur) met drie honden, twee katten en twee vogels in je ruime hut met achtertuin. Loop je dan je "juridisch adviseur" te bellen als er een deurwaarder begint met ontruimen. Waar is dat kutgeld dan heen gegaan, als het niet naar je huur ging? Hoeveel keuzemomenten heb je aan je voorbij laten gaan, voordat dat ontruimingsbevel werd afgegeven? Betaal godverdomme toch gewoon de rekeningen voor de primaire levensbehoeften en DAARNA komen de huisdieren, de mobieltjes, de camera's etc. Die mensen zouden zich de OGEN uit de KOP moeten schamen, dat ze het als volwassenen zo ver laten komen dat die kinderen op straat komen te staan. Gadverdamme wat een uitvreters, wat kan ik me daar kwaad over maken! (www.youtube.com/watch?v=vQzwmRv1DFs)
Je kunt lullen wat je wilt, maar deze mensen hebben wel degelijk een punt.
Als iedereen dit zou doen zou het snel uit zijn met het gegraai uit Den Haag en Brussel, probleem is echter dat je op een punt moet zijn aangekomen dat je niets meer te verliezen hebt alvorens over te gaan tot dit soort handelen.
Vooralsnog is de groep die wél iets te verliezen (denkt te hebben) heeft nog in de meerderheid, maar dat verandert momenteel met rasse schreden.
Dat is de middenklassegroep die het allerhardst wordt genaaid door de intens corrupte overheid.
De actie waar deze mensen toe zijn overgegaan komt feitelijk neer op het ultieme libertarisme en de weg die zij bewandelen komt overeen met de oproep die wordt gedaan in deze handleiding:
www.youtube.com/watch?feature=player_e...
Tegen hen die dit afdoen als een stel pauperende randdebielen zeg ik: Denk eens heel erg goed na (door het proletengezwam heen luisteren) wat hier feitelijk gebeurt, dan kun je niet anders dan tot de conclusie komen dat ze wel degelijk een punt hebben, en niet ene kleintje ook.
Of je doet het niet en gaat vrolijk verder als slaaf van een intens corrupt systeem waar je je anders zo tegen af zet.
Jullie zijn slaven.
www.youtube.com/watch?v=rxSLkGxi_rI
Dit lijkt te gaan over de US, maar het geldt ook voor *alle* landen die staatsschulden opbouwen, en laat dat maar aan de EU(SSR) over.
@Botte Hork
Reactie van de Braboneger is de enige juiste.
@calamiteiltje | 26-10-13 | 19:38
Als ik een vordering wil innen bij iemand, dan is dat terecht. Maar helaas ben ik niet in die positie.
Die deurwaarder moet nog veel leren. God, wat laat die zich kennen. Ze had zich op moeten stellen als agent2: Wil je deze brief? Nee? Ook goed. Nog een hele fijne dag. Doehoei.
frickY | 26-10-13 | 19:54 | + 0 -
Dat ze met die idioten niet in gesprek wil kan wel begrijpen. Het is kwaad kersen eten met dit soort vogels.
@Optelsommetje | 26-10-13 | 19:50
Nee, druiloor.
Ik leg in mijn tegel juist uit dat ik netjes alles betaald had en dat ik dat ook aan kon tonen.
Telfort claimde nog lekker 3 maanden door na beeindiging abonnement.
LEZEN!
Had verwacht dat mevrouw deurwaarder hier wel wat beter mee om zou kunnen gaan. Was het haar eerste dag ofzo?
@Optelsommetje | 26-10-13 | 19:35
Als ik het niet eens ben met een acceptgiro die bij mij op de deurmat ploft, dan betaal ik niet zonder slag of stoot. Dan stribbel ik tegen. Helaas heb ik niet de bureaucratische en juridische skills van de loopjongens van het systeem.
Overigens heb ik nog maar één keer zo'n akkefietje meegemaakt. Mijn internet werkte niet meer toen ik verhuisd was. En dan, na godverdomme meer dan 40 minuten in de wacht te hebben gehangen aan de telefoon zonder een medewerker te spreken te krijgen, komt er vroeg of laat het moment dat ik stop met betalen. Stom van mij natuurlijk.
Voor jou dus mijn laatste post :) Slipsnifter | 26-10-13 | 19:45 | + 0
Dit is het zelfde volk dat bij de politie komt klagen of ze niks beters te doen hebben.
"Hoeren neuken nooit meer werken!!"
henk124875 | 26-10-13 | 19:37 | + -1
Krijg hier wel een minnetje maar ik benoem gewoon een feit..
From the Latin adverb super: "above" and the Latin noun regnum: "rulership; control"
One who is above the rulership or control of another.
One who is not a subject or a slave to another.
@calamiteiltje | 26-10-13 | 19:23
Wanbetalers zijn vuilnis.
Heb het 1 keer met zo`n wanbetaler aan de stok gehad, via mijn bedrijf, en ondanks dat ik de bewijzen aan kon leveren dat de fout niet bij mij lag bleven ze weigeren dedgeleverde producten te betalen.
De rechter gaf me zelfs gelijk, maar zolang de wanbetaler niet betaalde konden ze niks voor me doen.
Het OM zelf reageerde nergens op.
Uiteindelijk maar afgeboekt als oninbaar omdat ik geen tijd en zin had in dat gezeik, maar wat een tuig..
@lady blabla | 26-10-13 | 19:43
Ik denk niet dat het filmpje in scene is gezet omdat anders een strafrechterlijke vervolging in het verschiet ligt en dat risico is te groot voor deze parasieten.
Het is wel een raar onlogisch filmpje, dus ik begrijp je wantrouwen.
Wat een idioten, wat jij?
Nederland in a Nutshell.
@calamiteiltje | 26-10-13 | 19:23
Deurwaarders zijn vuilnis.
Heb het 1 keer met zo`n bedrijf aan de stok gehad, via telfort, en ondanks dat ik de bewijzen aan kon leveren dat de fout niet bij mij lag bleven ze me bestoken met dreigbrieven.
Het deurwaarderskantoor gaf me zelfs gelijk, maar zolang Telfort hun claim niet introk konden ze niks voor me doen.
Telfort zelf reageerde nergens op.
Uiteindelijk maar betaalt omdat ik geen tijd en zin had in dat gezeik, maar wat een tuig..
Tokkies, Mkay.
@Jim Lovell | 26-10-13 | 19:27 | + 1 -
Als dit echt is dan mogen deze mensen zich schamen.
Wel op de stoep lopen, de infrastructuur gebruiken die door de belastingbetaler is betaald , en thuis de hele dag klaarzitten met je camera.
De deurwaarder reageert volkomen overdreven verkeerd.
Daarom verbaasd het mij niets als dit in elkaar is gezet. Politie is echt maar wat ze daarvoor laten zien met de deurwaarder kan natuurlijk geacteerd zijn. beetje knippen en plakken dus.
Maar ik kan er naast zitten hoor.
Geslepen Pen | 26-10-13 | 19:36 | + 0
Die grond heeft de staat iig niet rechtmatig opgeeist.. Maar dat geld voor alles wat "van de staat" is. Het is allemaal met geweld opgeeist.
En waarheen mag je dan oprotten? naar een andere slavendrijver?
Ik weet niet wat voor een figuren dit zijn, want ik heb ook een figuur als johan oldenkamp zichzelf soeverein horen noemen en ondertussen zit ie met een politieke partij te prediken voor een onvoorwaardelijk minimum inkomen en allerlei andere socialistisch/communistische gedachtegoed, maar de reactie van jou is hoe dan ook bullshit (geld voor meer reacties hier)
The most dangerous superstition: www.freeyourmindaz.com/uploads/1/2/8/3...
@Willianus Wortelus | 26-10-13 | 19:28
Normaal gesproken ben ik absoluut geen alu-hoedje, maar eergisteren zag ik (geen chemtrails) maar wel vreemde shidt s'nachts. Het was een heldere hemel, en ik zag een witte streep lengtebreed die eindigde bij een wit licht met blauwe en rode tinten. Helicopter zou je denken, niets vreemds aan. Er was zelfs nog eentje een paar kilometer verderop. Ook met een soort van wit/blauw licht en rood/blauw.
Maar wat zo vreemd was is dat ze bijna twee uur lang op dezelfde plaats bleven hangen. Volgens mij kunnen helicopters dat niet. Verrekijker erbij gepakt maar ze bewogen geen meter. En het was heel hoog, focking hoog, misschien wel 3 kilometer. Toen ik uiteindelijk dacht het zal allemaal wel en een uur later toch weer ging kijken waren ze weg. Gewoon weg. De noorderster en andere sterren nog duidelijk zichtbaar in de heldere hemel.
ongelofelijk, dat gordel filmpje..... wat een agressiviteit.... van de filmer dan wel te verstaan.
@Geslepen Pen | 26-10-13 | 19:36
Heel goed, zo denk ik er ook over.
VanBukkem | 26-10-13 | 19:32 | +
Wacht maar totdat jij een vordering wilt innen.
@VanBukkem | 26-10-13 | 19:13
Minkudo's... Wacht maar tot jullie zelf een keer te maken krijgen met Bos Incasso(iknoemmaarwat) omdat je onenigheid hebt met Ziggo(iknoemmaarwat) over de rekening voor niet geleverde diensten.
@optelsommetje 19:36
Mooi doelpunt!
Soeverein betekent niks meer als "niet een slaaf".
Losers die, net voor ze dood gaan, enorm veel spijt krijgen van alles wat ze hebben uitgevroten en daarna héél zuur overlijden. De ergste zijn die jou dan nog even willen spreken om een soort van vergeving te krijgen. Het beste is om dan te vragen hoe lang ze nog te leven hebben en daarna een afspraak voor twee weken later maken.
2-0 Barca !!
Als je beide IQ's bij elkaar optelt scoren ze samen nog onder het landelijk gemiddelde. Je mag jezelf dan wel een soeverein mens vinden, maar je huis staat gewoon op Nederlandse grond en je auto rijdt over Nederlandse wegen. Gewoon gehoorzamen aan de wet en aftikken dus. Als de Nederlandse Staat je niet bevalt staat het je namelijk altijd vrij om op te rotten...
VanBukkem | 26-10-13 | 19:32 | + -1
Gewoon betalen sukkel. Ik word zo ontzettend moe van al die klaplopers. Als je er op tijd bij bent en pro actief een regeling treft met de deurwaarder kom je er prima uit. Maar das wel een moeilijk woord nietwaar, pro actief...
@Supermatthijs | 26-10-13 | 19:31
Bespaar me je perverse fantasietjes....
@Supermatthijs | 26-10-13 | 19:28
2x 1 persoons bijstand en toch stiekem samenwonen? Andere woning onderverhuren. Ze zullen de eerste niet zijn die op dit idee komen. Wellicht bedoelt Jim Lovell dat?
@lady blabla | 26-10-13 | 19:22
Dat plusje zag ik wel hoor, noiken?;)
@Supermatthijs | 26-10-13 | 19:20
Jij gelooft in de pvda, mattie.
Ik heb het niet op deurwaarders en incassobureau's. Ze verschuilen zich altijd achter het excuus dat het slachtoffer het er zelf naar gemaakt heeft. Wat in negen van de tien gevallen ook zo is. Maar in één van de tien gevallen betreft het gewoon een eerlijke hardwerkende Nederlander zoals u en ik, die er zelf niks aan kan doen en die een groot onrecht aangedaan wordt. Veelal veroorzaakt door criminele organisaties zoals banken, verzekeringsmaatschappijen of onze overheid. En de deurwaardere is de loopjongen van dit soort organisaties. Het boeit ze niet wie er moreel gezien gelijk heeft, ze volgen(verschuilen zich achter) de letter van de wet.
brutus68 | 26-10-13 | 19:29 | + 0 -
Juist, ik zou die wapenstok gestoken hebben waar de zon niet schijnt.
Wat een onzin: die tokkies betalen hun rekeningen niet en noemen dan het systeem "corrupt". Zo'n smoes heb ik nog nooit gehoord. En de mensen die wel eerlijk hun rekeningen betalen zijn zeker "verraders"?
Soeverein willen zijn, maar ondertussen de gemeenschap op kosten jagen met die onzin. Die vervelende jongen met camera en zijn kutstem had van mij als ik agent was allang een soeverein pak slaag gekregen met de wapenstok gehad met zijn gezuig.
Compleet van de pot gerukt, dat stel. Souverein mijn aars.
En stop met dat blowen. Gaan je hersens van naar de klote www.youtube.com/watch?v=niYoXEL3t4o
blinde kip | 26-10-13 | 19:23 | + 0 -
Ik reaguurde op Jim en die schreef 1600 zonder toeslagen. Dat klopt niet volgens mij. Is weer zo'n eng rechts fabeltje waar er hier nog in zijn gaan geloven ook.
www.rijksoverheid.nl/onderwerpen/bijst...
Als ik die smeris was had ik ze ongezien 48 uur laten afkoelen in een pliesie cel.
Manmanman wat volk..
@lady blabla | 26-10-13 | 19:22
Hee stuk, ben je er ook weer? Dit is echt hoor, levensecht. Echt waar!
@Supermatthijs | 26-10-13 | 19:20
En hier een extragratis linkje die de VK ondertussen zelf verwijderd heeft: www.denhaagtekijk.nl/Bijstand-volkskra...
Ga maar gauw lezen.
Mevrouw heeft groot gelijk. Ik ben al meer dan 5 jaar uitgeschreven uit de club van Bea, Willem en Maxi. Werkt perfect. Verdien genoeg geld, betaal geen belasting en niemand valt me meer lastig.... En de groeten in NL.
De eerste El Clasico van de avond is al binnen.
leuke vrouw.
@Supermatthijs | 26-10-13 | 19:20
Bijstand, huurtoeslag, kwijtschelding, extraatjes van gemeente (verschilt regionaal), kinderbijslag, eventueel PGB. Ik vergeet vast wel iets. Vooral de slimmere mensen weten de potjes te vinden.
In naam der Koningin, trap ik je deur in!
Deurwaarders zijn de tofste lui op aarde, die je zelfs kunnen helpen met een oplossing vinden.
Bah bah, wat een viesss volk. Maar er is een simpele oplossing. Als ze zich te pletter hebben gereden zonder gordel dan weigeren in het ziekenhuis. Gaat u maar zorg zoeken in uw eigen soevereine rechtssysteem.
Wat een onzin: die tokkies betalen hun rekeningen niet en noemen dan het systeem "corrupt". Zo'n smoes heb ik nog nooit gehoord. En de mensen die wel eerlijk hun rekeningen betalen zijn zeker "verraders"?
Sorry maar dit ziet er te slecht geacteerd uit.
NEP, next.
@Supermatthijs | 26-10-13 | 19:10
*proest* en dat zeg jij..
Jim Lovell | 26-10-13 | 19:19 | + 0 -
1600 eurie geloof ik niks van.
Tja, wat denken die mensen, dat als iedereen zijn eigen regeltjes gaat maken, dat het dan beter gaat dan nu? Jaja. Dan gaat het recht van de sterksten gelden, en neem van mij aan, die vent met dat hoedje is daar niet 1 van, dus die vrouw is dan ook slechts prooi. In die brave new world.
Eerst jarenlang het systeem parasiteren tot het niet meer kan en dan 3 jaar de schuld hulpverlening ingaan voor de boel kwijtgescholden wordt. Slim en vals spel want de rekening wordt elders gelegd. Kunnen ze nog de mond vol hebben over onrecht naar henzelf toe maar dat doen ze anderen aan. Tuig is het.
Wordt je en kent. Mkay?
Hehe, wat een treurnis.
De mense zijn uiteraard boos (moet je maar geen schulden hebben) maar de deurwaarder probeert gewoon haar werk te doen. Zij kan natuurlijk niet de brief verscheuren of zelf het geld lappen. Sinds wanneer zijn er petite vrouwelijke deurwaarders trouwens? Oh wacht, feminisme.
Mooi koekoek die twee.. Ik had de enveloppe vanuit de rijdende auto toegeworpen... Dan stoppen laten rennen... Stoppen... etc
Dat stelletje van Vitali Feiten pakt nu 1600 bijstand (zonder toeslagen) en lacht daarmee iedereen uit.
Wat een lutsers die filmers, als je niet op tijd ergens voor betaald komen ze het vroeg of laat wel halen. Hypotheek betekend betalen, als je huurt moet je betalen, als je door rood rijd moet je betalen, als je een parkeerbon krijg moet je betalen, is niet leuk ( voor die laatste vorige week 97,- grgrgrg) maar het is niet anders. Als je de redenatie door trekt van die lui willen ze nergens voor betalen. Dat zou fraai wezen stelletje profiteurs zijn het en niet anders. Als je het niet eens bent met het systeem, ga dan anders stemmen en zorg dat heel veel andere dat ook doen, (zal niet zo veel helpen maar goed). Of anders ga ergens op een onbewoond eiland wonnen en creëer je "eigen" systeem.
de meeste deurwaarders zijn vieze geldgraaiende kakkerlakken, heb een langdurig akkevietje gehad met ze, kosten zogen ze uit hun duim, lang leve de advocaat
Vluchten of vechten, de muts vecht en verliest.
Na dat gordelfilmpje: Het zijn wel een beetje trollen die twee.
Soeverein?
Hypocriete huichelaars zijn het.
Wel auto willen rijden, maar zich niet aan de regels willen houden. En waar rijdt die auto op?
Op ochtendurine?
En ook bang dat de auto niet verzekerd is met fantasie-kentekenplaten.
Autoverzekering soeverein?
Werkschuwe oplichters zijn het, in geen enkele tijd in onze geschiedenis en in bijna geen enkel land zouden ze overlevingskansen hebben, maar in dit luilekkerland kan blijkbaar alles.
vermoeiend kutvolk
Sjongejonge, let eens op je spelling Quid!
Hahaha feelgood Vid du Jour! Maar verder, gewoon betalen.
www.youtube.com/watch?v=RZ7FMtKpH48
Terug naar de steentijd en allen tegen allen.
Nu ken ik ook aardig wat mensen die in een huurwoning zitten, waarvan de vorige bewoners zijn ondergedoken wegens grote schulden. Erg vervelend om steeds tegen de deurwaarder te zeggen, dat er nieuwe bewoners zijn die er niks mee te maken hebben.
Deurwaarders trollen, altijd +1.
moe makers...
Souvereine mensen de politie om een legitimatie vragen...
Heerlijk dit soort filmpjes op de zaterdag avond! Sta je dan als deurwaarder. Naar soort volk alle 3...
Wel een lekkere blonde vrouw btw.
Had ik het toevallig deze week nog over met mevrouw vaak. Gewoon je plekje opeisen een stukje grond en fuck de rest.
Maar als je een dure koopkast hebt, mag je langer blijven parasiteren omdat de bank anders een probleem heeft.
De teller staat nu op bijna 100.000 achterstallige betalers. Het zou nu al druk moeten zijn onder bruggen maar nee, ik merk er niks van. Dus, wil je eerste klas burgerrechten, geef een hypotheek en stort jezelf in de schuldslavernij.
Hoog AD en Don gehalte die website....
Goed dat meneer overweegt een statief d'r bij te pakken.
Fuck het systeem en vooral de politie, want dat zijn hele gemene mensen die de hele dag niets anders doen dan U het leven zuur maken. Braak.
Met zo'n opstelling krijg je met iedereen problemen. Gaat voor dat stelletje op maar ook voor die deurwaarder. Leuke maatschappij gaat het worden zo.
Kansloze types.
Mooie site hebben die lui. Tenminste als je de criteria voor wat mooi was in 1998 aanhoudt.
Een kennis van me is ook deurwaarder, want hij "wilde graag met mensen werken"
-weggejorist-
Wel de lusten...
Ja, zo ken ik er wel meer.
-weggejorist-
REAGEER OOK