
Althans, dat zegt het Roemeense
Click! (met pics). Kwalificatie voor het WK kan onze voetbaljongens met 12-uit-4 nauwelijks meer ontgaan. Dus kunnen we alvast lekker vooruit gaan speculeren over het voetbalfeest in 2014. Ook dit WK is zoals te doen gebruikelijk feitelijk al gewonnen door onze zichzelf nimmer overschattende sterren, we hoeven daar alleen nog die beker op te halen. Het enige wat de eindoverwinning nog in de weg staat zijn de voetbalvrouwen. Naar horen zeggen heeft Van Gaal een ongeziene tyfushekel aan meereizende voetbaldiva's. Sylvie en haar vriendinnen mogen dus thuis blijven in 2014 tijdens de Copa Mundial. Terecht. Vrouwen die het als vanzelfsprekend met testosteron-over-de-randen-gutsende groepsproces komen verstieren en zo WEER verantwoordelijk kunnen worden voor WEER een verloren WK-finale. Dat moeten we niet willen. Dames van lichte zeden zijn het logische alternatief in 2014. Die druk
moet er toch af, niet? De spelers nemen de voorbereiding in ieder geval serieus. Na de slaapverwekkend eenvoudige overwinning op Roemenië afgelopen dinsdag hadden ze nog wel wat energie over en
togen ze naar de lokale disco om de hoerenloop-skills alvast wat op te vijzelen. Huntelaar schijnt het hele gebeuren
georganiseerd te hebben. Eén van de eersten on the scene was Mutu, de meest beruchte Roemeense coke-van-hoeren-snuiver. Robin van Persie werkte als vanzelfsprekend aan zijn scoringsvermogen, ondertussen uitgelachen door Huntelaar die wél het ene gaatje na het andere vond. Nigel de Jong genoot van gewelddadige wurgseks en climaxte met een karate-dickslap op keelhoogte. Ook Ibrahim Afellay was aanwezig, maar ook hier kwam hij maar niet van de bank. Nu maar hopen dat hun vrouwen er niet achter komen.
Reaguursels
InloggenTwee hoeren voor het hele elftal?
En dan lootjes trekken wie eerst mag.
hoe dan ook: die hoer met dat donkere lange haar zou ik sowieso doen (want die andere doet me teveel denken aan die dikke van de Plus reclame)....
Als ik in Boekarest ben, ik bedoel toen ik jong was, ga ik ook altijd naar clubs en hoeren, beetje zuipen enzo. Die voetballers mogen dat toch ook? Ik zie het probleem of de nieuwswaarde hiervan niet.
André van Delft | 18-10-12 | 13:37 | + 2 -
Als je citeert, doe het dan wel goed.
'Ajax gaat kapot aan drank en vrouwen' is een uitspraak van George Knobel, niet van Rinus Michels.
Hoeren?
Sylvie heeft een broer in Amsterdam
Het enige dat je op de foto's ziet zijn losse afbeeldingen van de spelers en 1 foto met (blijkbaar) een stel hoeren. Lekker makkelijk.
Beter een mooie hoer neuqen voor 1000 euro dan proberen lelijke wijven te versieren die na 500 euro eten/drinken/taxi/shoppen nog niet willen.
Groot gelijk mannen - ze zijn er, jij hebt geld, geniet ervan!
Één groot onzin verhaal. Dat ze op stap zijn gegaan klopt, maar die hoeren waren voor iemand anders in dat hotel :)) Voordat jullie denken dat het vieze Pako was; nee ik was het niet, maar zeker ook niet onze spelers. Zo dom zijn ze ook weer niet en deze 'gerenomeerde' roemeense site staat nu ook niet echt bekend om zijn betrouwbaarheid.
Leuk, een foto van voetballers, daarna een foto van dames. En nu allemaal samen op 1 foto graag...
@ lekkurlinx
De verdediging Roemenie is niet bepaald een goede maatstaf, die liep nog meer te suffen dan die van oranje, aanvallers nagenoeg ongemoeid laten.
De aanval van Roemenie stelt ofc ook geen reet voor, vandaar dat dat tegendoelpunt en die poging waar de NL verdediging de aanvaller zeeen van ruimte en tijd geeft extra zuur.
Wist u dit?
.
şi Afellay au părăsit localul
.
Het staat in de Roemeense krant dus dan is het waar!
Een hoer pakken in Roemenië? Dan weet je zeker dat je 2014 niet haalt!! Één grote HIV-bende daar!!
Met die Mutu kan je wel een feestje bouwen. In iedergeval goed nieuws dat Robin en Klaas Jan wel degelijk samen kunnen scoren.
Voor een land waar hoer een legaal beroep is en hoerenlopen dus ook niet zo heel vreemd hoeft te zijn interesseert het ons wel ontzettend wie er naar de hoeren gaat zeg.
.
Ik zou zeggen tegen de spelers van Oranje, gaat heen en neukt, veel plezier!
@Sano | 18-10-12 | 13:22
Gezien hoe makkelijk die Nederlandse doelpunten er in gingen? Corner, vrije trap, penanty en normaal velddoelpunt. We hebben alle varianten gezien. Hoeven ons vooralsnog geen zorgen te maken.
Hahaha Reisjes met Kluivert vervelen nooit
Kan. Ik had het raar gevonden als het Argentijnse hoeren waren geweest.
Hoort dit niet in Glamorama ?
Van Gaal moet sparen van de KNVB. Daarom wil ie die dure hoeren thuis laten.
Spelers Oranje betrapt met hoeren? Wat een verrassing zeg!
Ik zie pucs van voetballers en pics van hoeren. Maar geen pics van voetballers+hoeren.
It didn't happen.
Verrek dacht het allemaal homo's waren.
Verrek dacht het allemaal homo's waren.
Ermn EK ofc
Ahja mensen horen de waarheid liever niet, afgelopen WK resultaat zagen nuchtere mensen ook al aankomen hoor nalv de oefenwedstrijden. En nu lopen tegenstanders nog steeds makkelijk door de verdediging heen waar ze door niemand aangepakt worden, dus niets veranderd tov WK.
Ik hoor Van der Gijp nu al lachen om z'n grapje die hij vrijdag gaat maken...
Slap, slordig, makkelijk zuigartikel. Wat is er met GeenStijl aan de hand?
pics or it didnt happen
Een artikel met plaatjes van voetballers en plaatjes van feestvrouwen die toevallig bij hetzelfde hek waren. Boeiend.
Waar is Bakito?! in Roemenië zeker?!
Dat komt ervan als je Kevin Stootman aanvoerder maakt.
lekker pompen..
Nah, ik denk dat de vrouwen er niet achter komen.
Ach, zolang het na afloop van de wedstrijd is. Onze Oosterburen zaten na 56 minuten al met hun hoofd in het bordeel, zodat Zweden van een 4-0 achterstand nog op gelijke hoogte kon komen (..)
En de trofeeteefjes thuis maar denken dat de alphavoetbalreutjes het bij één vrouwtje houden...
Bewijs komt nog.
Er is niet zo veel aan de hand... gewoon wel ff de boys checken op DRUIPENDE ONDERDELEN en op CHLAMYDIA.... anders heb je thuis weer meteen de poppen aan het dansen.
afellay blij dat hij eindelijk wel wordt toegelaten tot een disco.
Kijk en hier strijdt onze Lowietje dus tegon hè? De smerige negatieve media die immer opzoek zijn naar een relletje. Bah. Lowie drop Ur pants, that 'll teach 'em!!
Zoals Rinus Michels zou zeggen: "Oranje gaat kapot aan drank en vrouwen"
Onze mannen.
Ik begrijp dat Yolanthe c.s. dus gewoon mee gaan, die jongens hebben niet voor niks zulke dure hoeren.
Die plaatjes uit Rio waren een stuk boeiender. Zie nog onze Paus Kuyt met zijn hand in die favela-kut grijpen, en geile Sjonnie tegen die reedt van die blonde hoer aanschuren terwijl zijn eigen hoer thuis op bevallen stond. Hier koop ik niks voor zonder pics from the inside.
Laat dit soort kut verhaaltjes aan de Televaag.
Jammer dat Bruno Martens Indi er niet bij was.
En mazzel voor die Roemeense hoeren natuurlijk.
Als ze over hun eigen vrouw heen gaan, kost het ze waarschijnlijk nog meer. Dus als er door de dames al ruzie gemaakt gaat worden, is het een gevalletje pot verwijt de ketel, zeg maar.
gewoon lekker hun gang laten gaan...
Gaat het een keertje goed met het Ned. Elftal... komt de riooljournalistiek weer op gang. Zorgen voor tweespalt.
Waarom doet Geenstijl hier aan mee? Zo jammer.
Gezien goe gemakkelijk dat doelpuntje van Roemenie er in ging, hij liep op zn dooie gemakkie door de verdediging heen, gaat oranje weer niet uit de poule komen.
Er gaan 50.000 mannen per dag naar de hoeren in nederland, vrij normaal dus
oké gisteren dan 49.999
W. Sneijder | 18-10-12 | 13:15
Jaloers dat jij er niet bij was?
Hoeren neuken nooit meer werken in de praktijk. Voor de rest: het zal me verder vrij weinig interesseren waar de boys 'm al dan niet in willen lepelen. Zo lang als we maar Weltmeister worden *droomt rustig verder*
Het zijn net mensen!
@VanLeeuwen | 18-10-12 | 13:13 | Link | 9 reacties |
De wedstrijd tegen Roemenië was afgelopen dinsdag, niet vrijdag...
Als het de nacht vóór de wedstrijd was geweest, had ik de ophef begrepen. Maar nu?
Is dit niet iets voor Glamorama?
En wat is hier mis mee?
@W. Sneijder | 18-10-12 | 13:15
Vind Yolanthe dat ook?
Die gasten zijn zo rijk dat ze nooit meer hoeven te werken, oftewel dat wordt hoerenneuken;)
lekker toch
Het zijn net mannen...
Sylvie en haar vriendinnen mogen dus thuis blijven in 2014 tijdens de Copa Mundial.
---
YES
Eindelijk gaat het weer over voetbal i.p.v. over de jurk van huppeltrutje nummer zoveel...
Geef ze eens ongelijk.
Boeiend...
Om over Truus nog maar te zwijgen...
REAGEER OOK