
Fotoos du Jour! Incluis het best wel grappige fotobijschrift over de jacht op liefhebbers van beatmuziek in voormalig Ons Indië:
Arrested punkers take a bath before they get moral education at a police school in the Lembah Seulawah, Aceh Besar, Indonesia, 14 December 2011. A total of 65 punkers were sent to the police school to get the mental and spiritual guidance for 10 days before being returned to their home areas. The Punkers were arrested by the government of Aceh for being against Islamic sharia law and defined as a disease of the moral. En in de lees verder het complete beeldverhaal over die vermaledijde indopunks met hun zieke moraal die het waagden te twijfelen aan de regeltjes van het imaginaire vriendje A.

Opgepakte indopunks in het cachot van een tuigdorp op Atjeh

Hop hop. In ganzenpas naar naar het exercitieveld.

Auf die Hürken. Jij ook, stomme peroxideharses!

Meisjes apart. Want zo heurt dat. Weet u wie ook mannen en vrouwen van elkaar... enfin - dat weet u natuurlijk wel.

Luizenvaders helpen bij het verwijderen van de hanenkammetjes.

Kaalkopje doet huilie.

Naar de douches! Maar eerst in bad. Viespeuken.

En als we jullie nog één keer in het kraakcafé van IndyMedia tegenkomen dan breken we jullie nek!
Reaguursels
InloggenFijn land, daar. Goede opvoedkundige methoden. Zou dat in Nederland ook helpen, nu sinds de afschaffing van de dienstplicht de jeugd op een hellend vlak is geraakt? Kunnen we at van die fatsoenspolitie leren?
Gewoon wat meer ontwikkelingshulp geven, dan komt het wel goed.
In China daarentegen worden de haatbaarden weer kort gehouden en kortgewiekt, dus hopelijk blijft e.e.a. een beetje in balans.
-weggejorist-
Had de KNIL zijn werk af laten maken. Het is niet voor niets dat de kolonialen dat hele gebied wilde brandschatten.
Haar afscheren, 10 dagen vrijheidsberoving en een gewongen bad is nog wel het minste in een land met Sharia wetgeving. Blijkbaar leidt de invloed van de Corrupte Westerse Cultuur toch echt ook tot Sharia verval.
Jah, ooh, zo heurt 't dus.... jah, aha..
Jah, ooh, zo heurt 't dus.... jah, aha..
Ze hadden Indonesie nooit onafhankelijk moeten laten worden. Het ging er daar veel beter aan toe toen Nederland daar nog de baas was! Die apen die er nu zitten kunnen nog niet eens een land besturen!
nee die gestapomoraal van denkbeeldig ufonaut A. die spreekt lekker aan.
@Nietvoordekat | 14-12-11 | 19:38
islamonazi light dus. minstens een knieschot moeten ze daar invoeren.
Wat hebben ze gedaan? Downloaders onder nieuwe Teeven wet opgepakt door SGP vrijwilligers?
1nfidel, zouden advocaten moeten zijn met zeer slinkse kennis van korangedichtjes om het zo te friemelen dat je onder de shariah uitkomt, of smeergeld natuurlijk dat wil ion dat soort landen ondanks alle heiligheid ten top ook wel helpen
deze keer ben ik voor de punkers, geef toe het zijn luizen in de pels, maar lang niet zo jeukverwekkend als zo'n repressief geloofsregime
Ik vraag me af wat er zou gebeuren als hier zich een team advocaten op zou storten en het dan zou spelen tot de hoogste instantie. Het lijkt me dat hier een groot aantal mensenrechten worden geschonden door de politie zonder dat daar een duidelijke objectieve overtreding of misdaad tegenover staat. Dus rechter, agent en beul verenigd in één instantie - ik denk dat er dan een hoop koppen gaan rollen, en dan niet die van de 'punkers'.
Misschien dat links advocate Liesbeth Zegveld daar bovenop kan springen om schadevergoeding te eisen van de shariaregering in plopperland wegens schending van de mensenrechten.
En doe en passant eauk maar een schadevergoeding eisen voor al die familieleden van de Papoeas in Nieuw Guinea die door de koloniale bezetters uit plopperland zijn vermoord.
-
Hallo Zegveld...!!
Kampen of kaal!
@Serigala Malam | 15-12-11 | 04:38 :
Je opa en oma zijn 66 jaar geleden zeker ook kaalgeschoren?
ok jongens speciaal voor de Sharia 'agentjes"
www.youtube.com/watch?v=SofBrp4U7JM&am...
-weggejorist en opgerot-
Hoe 'Punk' wil je het hebben?
(Met m'n stropdas om had je me niet herkend hè?! En hun ook niet!)
@CoJoNes | 14-12-11 | 19:38
Toch gek dat reaguurders alleen zoiets zouden willen of er over nadenken en daar op afgerekend worden.
Terwijl een bepaalde groepering dit soort dingen ook werkelijk tot uitvoer brengt en doodgeknuffeld wordt...
Heb in '99-'00 een tijdje op Lombok moeten vertoeven en ook toen zag ik al dergelijke praktijken en erger.
Op een gegeven moment werd een moslim-meisje aangereden door een christen-bestuurder, waarna alle christenen bijeen werden gedreven, de kerk in de brand werd gestoken en de christen-leiders werden onthoofd (hoofden op spiesen langs de weg..).
Dit heeft definitief mijn beeld van de islam bepaald: het is een volk dat wil blijven leven in de wereld zoals deze was in 600. Vooruitgang is per definitie taboe en tolerantie is 0,0.
Natuurlijk zijn er gematigde moslims, maar deze zijn in (bijvoorbeeld) de Indonesische doctrine al geen echte moslims.
Het wordt echt de hoogste tijd dat we hier gaan beseffen dat we te maken hebben met een gedachtegoed dat nooit en te nimmer met onze waarden en cultuur verenigd zal kunnen worden. Ze willen niet verdraagzaam zijn, ze willen niet integreren, ze willen geen vooruitgang. Wel willen ze Westerse muntjes en kennis, maar met als voornaamste doel dit uiteindelijk tegen ons te gebruiken.
@noly | 14-12-11 | 23:49 Die zijn er ook van dorpjes op Java hoor. Ik ga niet linken, maar als je op Joetoep bijvoorbeeld zoekt op "banten ahmadiyya" dan vind je wel wat.
Moet je wel een sterke maag hebben, want de islam is niet voor de zachtmoedigen onder ons.
Leuk vakantieland, dat Indonesië. Als ik al behoefte had om daar nog eens naartoe te gaan, dan is die behoefte nu toch echt wel weg.
@techniks | 15-12-11 | 00:27 Dat hebben we al. Die club heet FPI ( Front Pembela Islam) en dwingt met geweld en straatterreur mensen tot het naleven van de Islam-regels zoals de FPI die interpreteert. Sharia voor gevorderden, zeg maar.
Dit lijkt mij een uitstekende methode om dat Occupy gajes weer een beetje in het gareel te krijgen.
Ik zeg doen!
Punkers uiten vrijheid, hoe je het ook went of keert. Dit is weer het zoveelste voorbeeld van het wegnemen van vrijheden.
Soms als ik de comments lees die reaguurders achterlaten heb ik wel eens het idee dat ze een soort van totalitaire staat willen waar iedereen precies hetzelfde is.
-
En nee ik ben geen punker.
azoturie | 15-12-11 | 00:07 |
www.google.nl/url?sa=t&rct=j&q...
lees en huiver, of juich.
Indonesië heeft in de afgelopen vijf jaren gemiddeld 72 miljoen Euro ontwikkelingshulpgeld per jaar uit Nederland ontvangen.
Islam brengen met wapens! Sharia4Indonesia?
@Mindy | 14-12-11 | 19:37 Sorry, ze lieten me nu pas los. Gaaf joh, die sharia. Ik ben helemaal om nu.
@noly | 14-12-11 | 23:49
-
Pics please,or it did not happen.
Elk geloof is gelijk aan het gedachtengoed van alle dictators ooit samen bij elkaar opgeteld tot de 30e macht.
Nee, ik geef geen lijst met vergelijkingen, iedereen met een halve hersencel kan dat lijstje voor zichzelf wel maken en aan gelovigen is het lijstje sowieso niet besteed.
Die zijn ziende blind en horende doof, proevend papilloos en voelend zenuwloos.
Er bestaan ook filmpjes van openbare tuchtiging in Atjeh tot de dood erop volgt(sharia)Dat weten die doodsbange jongens ook.
Kijk, dat deden ze dus tussen 1300 en 1500 ook tijdens de kruistochten. Wee degene die niet mijn denkbeeldig vriendje aanbidt.
Van Heutz heeft niet voor niets daar bijna 20 jaar oorlog gevoerd in de goeie ouwe tijd. Morons die Atjehers!
Gevalletje schending mensenrechten? Wat gaan we er aan doen, Amerika langssturen met boelveel dure wapens, een boycot, of drinken we een kopje thee?
Laatst was er nog een gast alhier die Indonesie aanvoerde als een zo fantastich land waar de islam zulke goede dingen deed. Ja zoals dit? Alles wat niet islammerts genoeg is gaat naar een soort van kamp. Nog even en dan staan er hekken omheen. Dan nog meer bewakers en voor je het weet gaan er alle andersdenkenden in zo een kamp. Gek genoeg doen moslims er alles aan om Wilders of Fortuyn gelijk te bewijzen.
Doet wel een beetje aan Heil Allah denken met die kale koppies. Maar het is wel echt zo dat de Islam eilanden in Indonesië tien keer kutter zijn dan de eilanden met een andere religie. Het verschil tussen Java (=kutmensen) en Bali (= bijna het paradijs) is bijvoorbeeld al enorm.
En vanaf nu moeten ze allemaal hun baard laten staan?
Binnenkort ook in uw theater.
Tot aan je nek in de shit, maar dan echt.
Van punker naar skinhead in een paar seconden
De profeet Mohammed had ook lang haar dus waarom ze kaal moeten snap ik niet helemaal.
@Parsons 20:54. Moet je toch wel iets meer doen dan een concert bezoeken. Vraag me af of er een rechter aan te pas is gekomen daar op Atjeh. Toch wel blij dat ik in NL woon.
Een stemmetje diep in mij begint iets te roepen over Occupy-->langharig tuig-->kaalscheren en heropvoeden
Ik ben benieuwd wat Eduard Douwes Dekkers had geschreven bij het zien van deze foto's. Misschien: "Spot met `heilige' zaken bewijst niets tegen die zaken, maar wekt de tragen op en geeft de vreesachtigen moed tot nadenken over de vraag of die zaken wel heilig zijn." (Multatuli)
@18konijn | 14-12-11 | 21:06
Gek dat je op zo een moment Lubbers niet hoort oreren of dat Amnesty niet in de pen klimt.
SHARIA, de Musical
@Petrus de Rewa | 14-12-11 | 21:01
Deze punkers woonden alleen maar een rockconcert bij waarvan de opbrengst voor zielige weeskinderen was bestemd. En die doorgeslagen chef van de sharia-politie heeft ze toen laten arresteren (en ook omdat ze niet genoeg baden tot Allah en tatoeages hadden). Er wordt voor minder asiel verleend in Nederland!
Ik geloof dat ik deze punkertjes nog best wel asiel zou willen aanbieden in Nederland. Zij zijn daar meer in gevaar dan Mauro in Angola.
Ik vraag me af hoeveel reaguurders er problemen mee zouden hebben als deze behandeling (scheren en heropvoeden) moslim-extremisten zou toekomen.
God save the queen and her facist regime..
@bbbachstra | 14-12-11 | 20:43
Jij woont niet in Nederland? Gebeurt hier ook namelijk.
Ze doen maar,ik ben hier niet op de wereld gezet om indonesische punkertjes te verdedigen.Wij hebben hier zo onze eigen problemen,aight?
*datum controleert* Verrek. Het is nog lang geen 1 april. The world's a twisted place...
Je moet ook wel volstrekt achterlijk en volkomen gestoord zijn om niet in een sprookjesvriend te geloven.
Terecht dat die kneuzen worden aangepakt.
Allah macht frei!
@bbbachstra | 14-12-11 | 20:43
Je zou toch wel denken dat die Indo's genoeg hebben van politionele acties.
@ Bakito 20:11. Zo zeg. Is dat al zou oud. Dat vergeet ik wel eens. Tijdloze muziek vind ik. Hoor het nog regelmatig.
Wel eng dit soort politie acties. Dit is dus staats terreur. Dood eng. In zo'n land leven lijkt me vreselijk.
Al die roepen om Van Heutsz maken Jan Pieterszoon Coen jaloers.
Ach ja, de islam..
ik vind dat we een cdtje moeten branden met al de genoemde nummers voor ze. Blijven we ze gewoon opsturen tot de bewakers ook de haren laten groeien. Misschien een expoited erbij om de bewakers tegemoet te komen. Fuck the Atjeh. gheh. Stel linkse punkerts ;)
Step Vaessen zal dit vast wel weer op de schuld van het grootkapitaal schuiven. Lieve mensen doen zoiets niet.
Van Heutsz waar bent u?
Normaal heb ik niet zo'n probleem met het wassen en opvoeden van hippies, maar dit gaat wel erg ver.
@VanHeutsz | 14-12-11 | 20:22
Waarom gaat u niet even orde op zaken stellen? U heeft tenslotte ervaring in het gebied Atjeh. Vergeet u Luitenant Kolonel van Daalen niet mee te nemen.
Overgewicht kennen ze daar in ieder geval niet.
@rara | 14-12-11 | 20:21
Ai, toen kon ik net zelfstandig pissen... ;)
Geen beste ontwikkeling.
@Bakito | 14-12-11 | 20:11
Bij dit nummer ben ik ooit voor het eerst echt dronken geweest. Mooi, man.
Beetje domme vraag: lagen daar ook de zgn. Killing Fields? Of was dat nou weer in Luik, waar die Brijfik in dat winkelcentrum loos ging? Ik weet het niet meer, ik ga eerst maar 's naar de C1000.
Ik zie dat op plaatje 4 een überlollige korporaal heeft verzonnen dat het leuk zou zijn om elkaar te vlooien zoals apen...
Humor zoals Mohammed (nsfw) het bedoeld heeft...
Nieuwe golf Indo-rock is hiermee voorlopig van de baan.
gelukkig hoeven The Blue Diamonds dit niet meer mee te maken.(of zitten die nog geriefelijk achter de geraniums van hun Buma/Stemra geld?)
@rara | 14-12-11 | 20:05
Ken je dit?
www.youtube.com/watch?v=XxRyOSz9KJE
"Atjey calling" al genoemd?
Ik had laatst een chatgesprek met een Indonesische en die zei mij dat bomaanslagen daar inmiddels van alle dag zijn en dus nauwelijks nog nieuws zijn.
sharia wetgeving en ze blijven leven en er worden ook geen ledematen afgehakt?
Alleen even een 10daagse edu-vakantie op de politieschool?
Valt nog mee dus.
Waarbij de reden tot straffen beetje absurd is maar de straf an zich zou niet zo rampzalig zijn om hier ook in te voeren.
Mr. de Boef u mag kiezen of 10jaar brommen voor het jatten van een HEMA BH (schijnbaar moeten mannen die tegenwoordig dragen van de HEMA).
Of u gaat mooi in een heropvoedingstraject waarbij u een mooi zinvol beroep leert en uw ex-collega's, waarvan u de werkwijze wel bekend is, mag helpen oppakken.
-weggejorist-
Ik ben een beetje klaar met geloof.
anarchy in the Atjey
www.youtube.com/watch?v=jTkaqHhmpws
Taqwacore
azoturie | 14-12-11 | 20:03 |
Op Java is het anders ook geen feest voor de dhimmi's... Natuurlijk tot op een zekere hoogte. Men verdient natuurlijk nog altijd liever geld dan slaafs een sprookjesboek te volgen. Een feit blijft echter dat de regering de handen vol heeft aan de velen extremisten.
Ramones - Beat on the brat. Definitief.
kapotte_stofzuiger | 14-12-11 | 20:00 |
Ik kan die video helaas niet bekijken... Of dat kan ik eigenlijk wel maar ik wil mijn provider natuurlijk niet in de kaart spelen. Ik vind het sowieso vernederend. Dus kaal omdat lang haar niet haram is? Of omdat de muziek in een schril contrast staat met de mierzoete versjes uit die vredelievende boekjes van ze?
@Bakito | 14-12-11 | 19:58
De Sex Pisangs, ja.
@Davidson | 14-12-11 | 19:54
-
Indonesië is light geval... alleen de provincie Aceh (Atjeh) mag de sharia handhaven. (overigens democratisch besloten,wilden ze zélf)
-
De blauwe baret met het lichte uniform en de witte koppel op één van de foto's is een lid van de 'sharia police' - geen jongens omruzie mee te krijgen, ze zijn niet lievvv.
@CoJoNes | 14-12-11 | 19:38 |
Occupy'rs zijn te vies om aan te raken, die moet je ontharen met een vlammenwerper.
Ja, nu is het nog grappig. Ik vraag me af wat ze onder 'mental and spiritual guidance' verstaan. Heb je dit ook nodig voor het plegen van zelfmoordaanslagen?
a schrijf je met kleine letter.
Hmmm, het heeft wel wat #denktaan...
Kratje voor atjeh hoeft ook niet meer denk ik zo...
@Davidson | 14-12-11 | 19:54
Kaalscheren is niet vernederend, slechts effectief;
www.youtube.com/watch?v=MwMPZR3sS2o
Never mind the Mullahs, here's the Sex Pistols.
Gekapt en geschoren kraaktuig en kranten zonder artikelen over verkrachters van 14-jarige kinderen die er met een werkstraf vanaf komen.
Kunnen we die Sharia vandaag nog invoeren?
Andy Tielman draait zich om in zijn graf.
@Pa Cartwright | 14-12-11 | 19:56
Te laat, Pa. Te laat.
denhaagfm.com/index.php?id=41&no_c...
@Art Vandelay Ultor | 14-12-11 | 19:50
Zat die in dezelfde band als Siddhartha Vicious?
Wat zou dit het goed doen zeg in Nederland, kop kaal en scheer die bontkraag ook gelijk van je jas LOL
Wel een vertekenend beeld hoor, zo zonder geluid.
www.geenstijl.nl/archives/images/ANP-1...
Hier werd gewoon de kraker van Arie Ribbens, 'Polonaise Hollandaise' gedraaid.
www.youtube.com/watch?v=8ZaLpnBRLXI
Gelukkig hebben we niet voor niets geld naar Atjeh gestuurd na de Tsunami.
Overigens, waarom hoor ik Amnesty enz. hier niet over?
@ Art Vandelay Ultor | 14-12-11 | 19:54
Breng ze nou niet op ideetjes Art, jij zit nog al dicht bij het vuur, komop man!
Krijg je in Nederland ook zodra onze politici denken dat ze er extra stemmen mee kunnen winnen.
Van Heutsz kijkt tevreden toe vanuit de hel...
Er zijn nog steeds mensen die denken dat Indonesie een Islam-light geval is... De strijd tegen met name christenen of anders denkenden, is nog steeds aan de orde van de dag. Een aardige voorbode voor wat Europa over enkele decennia, misschien wel eerder, te wachten staat. Ach, ze worden slechts kaalgeschoren toch!? In mijn ogen is het behoorlijk onmenselijk en ronduit ziek om mensen zo pontificaal te vernederen... Enfin, ze leven nog, dus het valt allemaal reuze mee natuurlijk.
Nou vooruit. Atjeh calling.
@Pa Cartwright | 14-12-11 | 19:52
Ik zou frauderen met de fractiekas en dan op eigen houtje doorgaan als Groep Ultor.
De keuze tussen islam of toch linkse punkertjes.
Geenstijl maakt het de PVV-ertjes vandaag niet makkelijk.
@dlseth_ | 14-12-11 | 19:49 | + 0 -
"Is dit de gematigde islam? Scheren en in bad douwen ipv martelen en daarna executeren?"
.
Een hersenspinsel van de opperpinda. Werkt vrij effectief. Wordt er ook nog gezegd waarvoor ze zijn opgepakt?
Islam ies liefde..
Als pvv zou ik, uhmmm 'ns effe denken, gewoon blijven zitten.
Atjeh-punkers zijn dan ook wel tuig, nooit luisteren naar het gezag, dat is al eeuwen bekend.
nl.wikipedia.org/wiki/Atjehoorlog
Anarchy in At-jeh.
Haji Rotten, wordt een grote ster.
Is dit de gematigde islam? Scheren en in bad douwen ipv martelen en daarna executeren?
Is dit de gematigde islam? Scheren en in bad douwen ipv martelen en daarna executeren?
Dead Kennedys: Holiday in Atjeh
Geen haar in mijn sate. Zal ze leren.
OscarWilde | 14-12-11 | 19:44 | + 0 -
Dit is Atjeh. Verdiep je eens in de materie.
De Atjeers waren berucht tijdens de politionele acties net na WOII. Was Nederland
net bevrijd van de Teutoon, wilden we daarna 'ons' Indië met alle macht terug. Jonge jongens zoals mijn biljartvriend D. werden overgevlogen via Anchorage om ze daar een lesje te leren omdat de Jap inmiddels was verslagen. Maar ze hadden geen zin in een nieuwe aflevering van de stille kracht...
Dead Kennedys: Holiday in <strike>Cambodia</strike> Atjeh...
Indonesië lijkt een beetje hard aan het radicaliseren.. Eng.
Ik zag 'm laatst nog in Vrankrijk.
Gezellig met z'n allen terug naar de middeleeuwen.
Wie zou er in dat land oud genoeg zijn om heimwee hebben naar de tijd dat Nederland er nog de dienst uitmaakte?
Zie het van de zonnige kant, punk is not dead ;)
Ik heb al jaren,, een kop zonder haren !!
@ Nietvoordekat | 14-12-11 | 19:39
Tja.
Echter ben jij weer aan het denken geslagen hè.
Look into your heart, Grasshopper.
In de tijd van Nederlands-Indië ging het daar toch echt een stuk beter. Ze zijn daar nu nog afhankelijk van door Nederlanders aangelegde infrastructuur, terwijl de Javanen over het algemeen hun zakken vullen en andere volkeren en culturen keihard onderdrukken.
Maar ze stinken niet meer, dat dan weer wel.
Occupy het strafkamp!
Islamo-nazi's. Gelukkig mogen de punkers baden en hoeven ze niet te douchen.
Nietvoordekat | 14-12-11 | 19:38 | + 0 -
10 dagen naar zo'n 'rehabilitatie' is voor jou hetzelfde als de dood?
Tja... wat moet je hier nog van zeggen. Zolang die lui in Den Haag alles maar slikken kan dit land alleen maar verder naar de getver gaan!
@Mindy | 14-12-11 | 19:37
Eerste foto, laatste rij, derde persoon van links, als ik me niet vergis.
@CoJoNes | 14-12-11 | 19:38
Ik denk 99%.
Het zal wel niet politiek correct zijn, maar ik zie overeenkomsten met bepaalde primaten, inclusief het vlooien van elkaar. Of was dat niet de bedoeling van dit topic?
Islam is vrede. En als je het daar niet mee eens bent, dan moet je dood.
Ach, dit wilde 90% van de reaguurders ook met de Occupy gekkies doen.
Vraagstaart waar ben je?
Ach, laat ook maar. Ik kan me hier wel druk over gaan maken en zoveelste post over religie en de verziekende werking ervan hebben maar daar wordt ik zelf alleen maar furieuzer van.
Dat Stanley Kubrick zo'n vooruitziende blik had.
Zie ik nou een vergelijking tussen de Islam en het Nazisme? Nee toch!? Ja dus.
Mooi voorbeeld van de gevolgen van Sharia-wetgeving.
Zo ziet de natte droom van Joost Eerdmans er dus uit. Mooi man.
Dat zal ze leren!
REAGEER OOK