
Arme Lucas. Hij zit al de godganse dag in die GroenLinkse aardgasbus te
live bloggen. Lekker lauwe granenkoffie zuipen en zuurdesem-broodjes met eko-kaas van vrije uitloop-koeien. De campagnebus schijnt één grote gezellige boel te zijn, met Herman Finkers die grappen & grollen doet. Femke keihard werkend om ook die laatste paar zetels niet kwijt te raken aan Superjan uut Oss. Hier op HQ zeuren we al de hele dag bij Lucas om een snoeihard diepte-interview met Femster. En..... eindelijk - na uitputtende toespraken voor uitzinnige menigtes in Enschede - heeft La Halsema even tijd gevonden voor een
tête-a-tête met de embedded blogger van GeenStijl. Mevrouw geeft eerst collegaatje Rutte een bindend campagne-advies, om vervolgens het woord te richten tot U de GeenStijl-lezer. Helaas, geen opbeurende woordjes. GroenLinks moet u niet. Want dat levert haar toch alleen maar nare mailtjes op. Kortom: Halsema zegt: Ongezien de tiefus!
Filmpje.
UPDATE: GeenStijl lezers groeten Femke
terug (NSFW)...
Reaguursels
Inloggenkan deze groene theedrinkende trottoirdel niet eens wat anders gaan doen dan kansloos in de camera te gaan staan hijgen en vertellen dat we ook allemaal groene thee moeten drinken terwijl ik gewoon lekker met mn Hummer over de PC Hooft wil blijven karren.
Ik wordt zo moe van dat mens ...
Mogen we hieruit opmaken dat Femke een coaltie met GeenStijl niet ziet zitten ?
Dat is dan de eerste partijleider die duidelijkheid geeft !
Toch heeft ze iewts van Wilders... maar wat.
Als ik Femke zie heb ik opeens begrip voor die heksenvervolgingen in Roermond...
Femke: uiterlijk OK maar ook een valse bitch die zelden wat kan zeggen zonder negatief en hatelijk te zijn.
Verdwaasde stumpers die daar op stemmen...
Drown the bitch!
Femke Halsma doed mij denken aan mijn vroegere kleuterklasjuf, het zelfde belerende toontje, zo van foei stemvee, eerst goed luisteren naar wat ik zeg en dan pas op DAT knopje drukken en denk vooral aan het milieu.
Ik vraag me af, hoe oud is onze Femke eigenlijk????
"voor uitzinnige menigtes in Enschede" ik begin dyslekties te worden. Ik las "voor uitzinnige meningitis in Enschede "
Blijft een lekker dier, die Fem.
kan ze alsjeblieft deaud vallen..... ik krijg oprecht kriebel tussen mn schouder bladen van die linkse grafkop van dr...........................
De vlieg op de binnenkant van haar dij heeft het maar moeilijk na een tocht door het donkere bos. Zo te zien was de herfstige geur van korstmos, zwam en vergaan materiaal adembenemend.
@ruitjes: ze heeft volgens mij wel humor, ik stem niet op haar maar ze lijkt me oprecht sympathiek.
@ruitjes-14159 07-11-06 @ 21:53
Als je dát verschil nog kan maken ben je nog niet volledig afgestompt :D
@Ledwatcher
Eerlijk gezegd ook iets van die strekking.
Politiek komen Fem en ik totaal niet in elkaars buurt.
Als persoon (dineetje / kaarslicht) lijkt ze me heel aardig.
Femke, linkse loeder, grappenmaker, ongezien de tiefus terug, alstublieft.
En toch zou ik het wel kunnen met haar (niet tegen Anita zeggen!).
hahahah die femke heel stoer :p
Kijk: die reactie van Femke is helemaal geenstijl-stijl
Dat vind ik dan wel weer klasse.
Eh, ik vind haar wel een leuk meiske eigenlijk. Leuker dan dat wijf van de VVD, die met die pottenkop, die mevrouw Rutte...
Hatemail?
.
Naar Femke?, kan het me haast niet voorstellen.
.
Zal wel bij haar eigen achterban vandaan komen die haar nog niet in het Nederlands begrijpen. Hier op GS posten alleen lieve, begaande mensen.
Dat embedded journalism is zo te zien zwaar overrated.
@koeberg:
Ehm... stoer?? De strijd ging toch om de stemmen? Of begrijp ik het principe van verkiezingen nu weer niet? Getuigt niet bepaald van durf en doorzettingsvermogen door de uitdaging niet aan te gaan, vind je wel? Da's toch tegengesteld aan "stoer"??
STOER van Femke ! ! !
Wat zijn hier een aantal mensen op hun pik getrapt. Heerlijk om te lezen! :)
Als je zo idioot bent dat je denkt dat deze houding minder hate-meel oplevert verdien je geen enkele stem.. En dan dat walgelijke belerende toontje naar Rutte... Arrogante grachtengordel vouwfietsen don-quichote.... BLEH!
@Keutelaer
Je vergat te melden dat je glas half leeg is.
Gelukkig zijn er nog mensen in Nederland die "het" lekker zelf uitzoeken anders zouden we veel te veel groenlinks stemmen.
Ik stem wel op groen,De nieuw groene partij groenvrij.nl/.
Die mevrouw op de achtergrond is Ineke van Gent. De typmiep van Groen-Links. Wordt ingezet bij operaties in de brave rurale periferie. Tevens tolk voor Femke.
Vrije-buikloopkoeien eerder als je ziet hoe die beesten leeglopen.
Enne als Femke popi gehoord wil worden moet ze maar een diepte interview geven aan de Playboy.
MIJN GOD, wat heb ik GELACHEN aan het EIND van dat videootje!
Hoor die schutterige GS-bobo haar dan onhandig vragen om de reaguurders hier te gaan overtuigen, om op het geweldige GroenLinks te gaan stemmen >_<
Rest mij Halsema te citeren: 'Het is geen doen om de GeenStijl-lezers te overtuigen.' My ass, ik ga door tot de laatste snik ^.^
Maar breek me de bek niet open over GeenStijl, mw. Halsema. Dit volk hier is zo gehersenspoeld, verwaand en bovenal achterlijk, dat ze werkelijk met geen mogelijkheid wakker te schudden zijn.
Nee, VVD is helemaal je van het! Vraag niet waarom, maar de andere partijen geven belastinggeld aan zwervers, laten Marokkanen de randstad koloniseren, richten een communistisch eenpartijstelsel op en hebben een hekel aan geld.
De VVD wordt nu toch en masse uitgekotst. Ga maar mooi 'ondernemen,' jullie. En geen belasting betalen, vervuilen, ontwikkelingshulp afknijpen, Turken het land uit flikkeren, de overheid iedereen laten bespioneren en trots meedoen aan vechtmissies tegen moslims. Kortom de samenleving naar de ratsmodee helpen. Maar je eigen beurs wordt er wel dikker van. Dumb fucking retards.
we zoeken het ook lekker zelf wel uit Femke!!
En gelijk heeft ze, nog nooit zo veel ongenuanceerde, egoistische, racistische mensen op een site bijelkaar gezien. Ja, die kudt buitenlanders allemaal het land uit want dat wil ik.
Godverdomme Femke. Hierbij een stem verloren. Mijn stem gaat naar Wilders.
Euhm uh... de tiefus terug, Femke...
hoerrrrrrrrrrrrrrrrr
@bottehond
Ik kan me erg vinden in je betoog, mijn eigen ouders noemen me een rascist omdat ik op de gevaren van de islam wijs, mijn partij GL waarmee ik alle sociale en groene standpunten deel wil niet met me praten alleen omdat ik GS-er ben. Ik ben voor de multuculturele samenleving, ik ben tegen zwarte scholen, ben rabiaat anti Verdonk en Wilders.
Laat ik het eens bot stellen, in WOII was er een man die op slinkse wijze aan de macht kwam en een geloof daarvan de dupe liet zijn. Sindsdien is er een taboe op het wijzen van een geloof als oorzaak van een probleem. Zelfs als je net als ik een geloof niet maar een bevolkingsgroep verantwoordelijk stelt voor de haat in de huidige maatschappij dan ben je bruinhemd! Ik voel me als bruinhemdige GL-er behoorlijk unheimisch om met een mooi gemanisme af te sluiten.
Een erg leuk foto van Famke kan je zien op: www.planet.nl/upload/2770441_7988_1162... ik verwacht deze voortaan toch wel bij elke Famke post als avatar te zien.
@Rabarberke
Vrijwilligers kunnen heel bekwaam zijn, beetje irritant die vooringenomendheid in deze. Vrijwilligers doen iets met een doel los van het salaris dat ze er voor krijgen.
Femmeke heeft gelijk: wij zoeken het inderdaad zelf wel uit. En ze blijft mooie innemende ogen hebben. Egwel...
Geweldige update!!! LOL
"Alle Geenstijl-lezers zoeken het maar lekker zelf uit"
Wat je er ook van vindt, ik zeg: ze is eerlijk en dus RISPEK
Een politicus vragen om een stemadvies is hetzelfde als dat je een slager vraagt om een objectief voedingsadvies te geven.
Dat lijkt me een goed advies. Het zou nogal raar zijn als zij het voor ons uit zou zoeken, of het uitermate vakbekwame *ugh* clubje vrijwilligers dat met haar meereist.
Femke , ondanks al die kolder in je kop ben je best een leuk wijf , sterker nog , je hebt een lekkere bek als je glimlacht , natuurlijk je kunt nog niet tippen aan mijn grote nr 1 Aldith Hunkar , maar ga zo door dan kom je er wel !
Dat ze niets met jou te maken wil hebben.
(Als je het exact wilt weten:
"Alle geenstijl-lezers zoeken het maar lekker zelf uit.")
Rabarberke 07-11-06 @ 17:47
Ze durft niets tegen ons te zeggen, want dan krijgt ze maar heetmeels. We motten het maar zelf uitzoeken op 22/11. Ze geeft ons géén stemadvies. En iets over tRutte.
Ik heb geen geluid hier, wat zei femke?
Femkuttje, je bent verkeerd bezig. Weldenkende mensen zouden op jouw ondubbelzinnige steun moeten rekenen. Twijfel jij nimmer aan alles wat je uitdraagt over de multiculturele slangenkuil of de islam? Je hebt kinderen, dus ik kan me niet voorstellen dat je dat niet doet. Luister eens naar andere mensen dan die uit je eigen clan. Kijk eens over je ideologische grenzen heen, zou ik zeggen. Doe maar een slezen. Van Annelies van der Veer. Dát is het soort mensen dat op GS/NN zwaar vertegenwoordigd is. Dus doe een srespect tonen... daar waren jullie toch van?
" Verlichtingsfundamentalisten zullen niet doden, maar ze willen evenmin zelf vroegtijdig dood, ook niet voor de goede zaak. Ze willen dat de gekte stopt. Ze moeten hun vrijheden verdedigen omdat die vrijheden aangevallen worden. Dat is zo'n beetje alles wat men do
et en de overheid, die het monopolie op het gebruik van geweld heeft (dient te hebben), moet hen daarbij beschermen want deze vrijdenkers overtreden geen wetten, ze doen juist wat van een vrijheidslievend mens verwacht mag worden. Het is geenszins hun wens om iemand anders zijn rechten te ontnemen (zoals de vrijheid van religie), nee hoor. Dat is een zeer kwalijke misvatting. Het is dus infaam om hen voor moslimbashers, islambashers, islamofoben, xenofoben en erger uit te maken. Dat doet ze geen recht. Toch gebeurt dit. En meer dan dat. "
ach, ze bedoeld het goed. Een Weldenkend Mensch
die femke is een beest in bed. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Wat vindt ik dit vreselijk. De door mij zo gewaardeerde herman Finkers doet mee aan deze carnavalsoptocht van groen links. Bahh!
@Femke
Ik ben nu 29 en sinds mijn 18e heb ik consequent groen-links gestemd. Sinds de dood van Theo zo ongeveer vrij vaak op GS en altijd het linkse alternatief gepromoot. Mag ik dan als linkse reaguurder serieus genomen worden of dwing je me met jou pre-occupatie anders te stemmen? Super Jan of nog beter, Agnes is denk ik blijer met mijn stem dan jij nu laat blijken.
Femke wordt vanaf 23/11 beroepsmatig interviewer.
Hoezeau tete a tete?
vlado02.users.cg.yu/x-senjepu.jpg
D8 het niet.
@Maaier & Klootoog
da's ook een voorbijgaande fase, ze zijn trouwens niet oververtegenwoordigd maar schreeuwen het hardst, zoals hun idolen.
Bovendien zie ik de laatste tijd juist een toename van 'linkse' reaguurders wat weer een logisch gevolg is van mijn eerste bewering.
@ DQ
..
vroeger vond je hier idd alle kleuren, nu is het steeds meer oosterbuurbruin wat de klok slaat. wat zonde is.
Wow eerst Cojones in een post en nu ik weer. Wat een topdag.
Gies van Agt 07-11-06 @ 15:36
Dat was helemaal niet bedoeld als hate-mail!!!
Ik vroeg d'r alleen maar om de groeten te doen aan haar oude vrienden Pol Pot en Kim Jong Il.
Als dat ook al niet meer mag...*grmbl*
Overigens wilde ik op Wijnand Duivendak stemmen, maar nu ga ik xpres op Wilders stemmen.
Het ga je goed Fem, er is vast nog wel een burgemeesterspostje voor je vrij ergens in het oosten van het land....
Don Quichote 07-11-06 @ 16:55
geen VVd-bolwerk, maar naar allerlei verschillende meningen moet je toch geod zoeken hoor. de Wilders/Pastors/Nieuwrechts-achtige idioten zijn hier toch behoorlijk oververtegenwoordigd.
@Mikado
VVD-bolwerk? Dat is GS nooit geweest, meer een soort van internet Tuftuf-club, politieke meningen vindt men hier al jaren in allerlei kleuren.
@Femke, jammer hoor, HET grootste debatingforum hangt kwijlend aan je lippen en jij past. Voor de gevreesde hatemails heb je een prullebak.
Ik vind 'r wel een lief koppie hebben. Als ze maar haar mond houdt.
dump.geenstijl.nl/mediabase/6083/fdebc... die mag wel een richtingwijzer in die struik plaatsen, zeg
@ Roesthout 07-11-06 @ 16:46
Ik denk dat je gelijk hebt..
Zouden ze op linkse blogs ook zo zeiken over Rita?
zwaarrr lol @"Slikheks"
@rechtselente 07-11-06 @ 16:42
Zeiken over Femke is gewoon een stadium in het leven waar iedere reaguurder doorheen moet. Zie het als de puberteit; de één doet er langer over dan de ander...
@ piquant 07-11-06 @ 16:34
Je hebt gelijk het is op het randje.
Maar ik vind haar echt een milf.
Jammer dat ze vervolgens met waarschijnlijk de beste pachtige idealistische bedoelingen samen met haar linkse collega's de chaimberlain van de 21ste eeuw uithangt.
@piquant
Precies.. zeau praten we ook niet over Rita,beetje respect voor Femke dus.
Hou eens op met zeiken over hoe ze er uit ziet, je hoort toch ook niemand zeiken over het kapsel van Geert de Verlosser?
ik ben het glashard met fem eens, stelletje typhuslijers, kansloze onderbuikers, rita fans en wanstaltige sociaal gehandicapte lutsers hier. BAH!
..
@ Unipolaire Depressie 07-11-06 @ 16:28
..
nou en. het gaat om het innerlijk. en ik durf te wedden dat femmie een mooier innerlijk heeft dat bijvoorbeeld Pablo's ijscocar.
Als ze een ander kapsel neemt dan wil ik haar best ontmaagden
Als ik al die sexueel getinte opmerkingen over Femke zie,zijn er wel veel mannen of opgewonden of gefrustreerd over Femke. Komop heren,als je niet op haar wil stemmen,oke,maar een beetje meer fatsoen......
Pablo's ijscocar 07-11-06 @ 16:29
Jamaar das verkrachtem he... damagnie
Mikado 07-11-06 @ 16:20
VVD is ook links: Het H-woord was ooit heilig en die onzin die rita nu uitkraamt past ook al niet op een rechterflank, net als "Staatscrêches".
Pablo's ijscocar 07-11-06 @ 16:29
Het schijnt dat haar tandarts haar verboden heeft te neuken
@Unipolaire Depressie 07-11-06 @ 16:28
tussen dr benen ook img236.imageshack.us/img236/5209/fh64p...
@Mikado 07-11-06 @ 16:24
Die tijd hebben we niet.
Ooit van demografische oorlogsvoerig gehoord?
Vraag het maar staten als libanon, turkije, india en thailand.
Het gaat al vanaf het begin van de islam zo en zal altijd zo blijven gaan tot er een keer gezegd wordt tot zover en niet verder.
femke heeft wel gelijk, geenstijl-reaguurders zijn stront en waardeloos. behalve ik, ik ben wel goed.
Zou je dr neuken? gewoon voor vernederings redenen?
Hey Klootoog, ze heeft shag tussen d'r tanden man ...!
slikheks
FEMKE! IK OOK VAN JOU!
..
tongen?
is Tineke Huizinga er ook?
solidstate 07-11-06 @ 16:17
ik heb geen zin om hier weer over te gaan debatteren. Ik zeg even heel kort: 1- ls jij denkt dat alle moslims zo denken, ben je net zo dom als Osama wannabe's. 2- alle religies zijn dynamisch, maw ze veranderen. Lees wat over geschiedenis en je wete het. Dus er zijn geen absolute waarhede over de islam.
Verder heb ik geen zin hier verder op in te gaan, zie 10000 andere topics op GS. De vraag bij TK-verkieizngen is: wat voor oplossing is er te vinden voor moslimradicalisme in NL. En naar mijn mening heeft willekeurig citaatjes oplepelen geen enkele zin. Oplossingen die GL aandraagt (m.n. serieuze kansen scheppen) hebben meer zin. En een gezonde portie hollandse relativering erbij is ook nodig. Niet om dingen te ontkennen, maar wel om dingen in perspectief te zien.
@solidstate
volgens de officiële leer van de bijbel gaan alle niet christenen lkkr naar de hel, en dan zijn er nog zoveel stromingen binnen het christendom die zeggen dat zij de enige goede zijn...
Geef ze wat tijd, de eerste 2 generaties kampen altijd met problemen, en of dat nou Turken, Marrokanen, Molukkers, Joegoslaven, Serviërs of Surinamers zijn, dat maakt niets uit
Rijdt die trein ook op aardgas?
www.homepages.hetnet.nl/~marctiny/imag...
Hoe laat was ze hier eigenlijk in Enschede? Ik had nog wel een handtekening willen vragen, maar ik werd 'helaas' verhinderd. Nou ja, ik lees morgen wel in de krant of ik nog wat gemist heb.
@ Lucas: Als je zoeen sjieke kudtcamera hebt. Hoe kom je dan aan die Hi-res pic van Lucas de chauffeur?
Voor de linksen onder ons:
petitie.squat.net/
Petitie tegen anti-kraakactie...
En Femke, jij bent een stout meisje, als politica moet je altijd en overal de mening van je partij kunnen verkondigen, ook tegenover een VVD-bolwerk als geenstijl (wat me meer en meer begint mee te vallen, Geenstijl wordt linkser)
NU SP!!
@Maaier 07-11-06 @ 16:06
Als ik mensen als halsema hoor roepen dan het angst zaaien is als er
zaken besproken worden van de islam die al eeuwen bestaan.
Nog lang voor er de staat israel of de VS bestonden maar die wel voortdurend als excuus aangevoerd worden.
Dat geeft al aan dat men totaal geen kennis van de islam heeft of het geweaun simpelweg weg redeneert.
Er is met de islam geen dialoog mogelijk behalve overgave, onderwerping of dood.
Geloof je het niet het staat allemaal in koran vast als ONVERANDERLIJKE woord van allah.
@Modderfokkert 07-11-06 @ 16:14
Nou verdomme dat is dr geweaun..... vuile h**r....
Zeg Femke! De touwtiefus voor je!
Via google nog een foto gevonden van Fem: img236.imageshack.us/img236/5209/fh64p...
Waar gaan we heen Femke?
Linksaf!
Kijk daar heb je Jan Marijnissen!
TOET! TOET!
@TyfusLeijer 07-11-06 @ 16:11
Ik weet nog wel een goed advocaatenburootje.....
De M&M&M&M's
Gaat die bus ook alleen linksaf.. Leuk,vierkantjes rijden!!
Toch vond ik het een goede reactie richting geenstijl lezers. Wat ze ook zou zeggen, wordt hier toch afgekraakt. En terecht!
Ik ga niet op haar stemmen, maar ze mag me in een one-on-one sessie nog eens proberen te overtuigen.
Vraagje aan Femke:
Waarom willen jullie in de wet opnemen dat sex met jonge kinderen mogelijk moet zijn en dat indien het kind het niet wil een rechtzaak (en vergoeding) kan opstarten?
.
Hiermee leggen jullie de bewijslast bij het kind, net als bij de pedo-partij, en ieder gezond denkend mens weet dat een rechter het woord van een volwassene eerder geloofd dan dat van een kind.
.
Ik weet waar ik het over heb want op zes jarig leeftijd vond ik het enorm moeilijk om in mijn eigen woorden uit te leggen wat die viespeuk in mijn anusje deed.
.
De aangifte is ondertussen vernietigd, dus kan ik ook nergens verhaal halen m.b.t. enige schade vergoeding.
ZOOOOOO Das wel een heel pakkie zware shag wat die tussen dr kuierlatten heb zitten, ken je een lekker warme trui van breien voor van de winter, Fapke
wel stoer van halsema om GS-lezers zo neer te zetten. Alleen klopt het niet helemaal, ik blijf haar trouw...
Is de bus nu richting Pannerden
wat ik me nou afvraag he: zou ze bij het pijpen haar kiezen en tanden wel van elkaar halen of mot die kerel van der maar proberen zijn pielemuis er tussen te wringen. Misschien even op cursus bij die lange Frans: he skatje zonder tandenje weet tog.....
We zullen het ook zeker zelf uitzoeken ,advies stemwijzert *Geert Wilders*
Fatima eeuuh Femke en Woutert, ongezien de Tiefus!
solidstate 07-11-06 @ 15:56
houd alsjeblieft op zeg. een stel woorden van een website plukken en vervolgens de "goede antwoorden"van Halsema "eisen" heeft ten eerste niks met de campagne van doen, ten tweede iks met GL, en ten derde geen ene flikker met integratiepolitiek. Ga ergens anders je 4 buitenlandse woordjes oefenen
Ga 's een camera aanschaffen met meer dan 1.3 megapixels!
Gatverdamme... Trouwens, volede lucas zich op zijn gemak daar of werd hij met schuine ogen aangekeken door de aardgas verbruikers
@ Lucasdelinkselul 07-11-06 @ 16:01
Ik zij tog dat het een milf was.
Alleen ze mag ondergordel wel een potte kapsel aanmeten en boven de gordel haar haar laten groeien.
Kaal of Kammen zei een rappert ooit...
Linkse lente jaja
Is dat op die foto nou wat ze eufemistisch het Groene Hart plegen te noemen?
@update. Wie heeft die foto van harige bangmaker op femke gesoept?
@redactie: die update, moest dat neau? G-A-D-V-E-R-D-A-M-M-E!
Ze vinden hier in de bus de update erg vermakelijk...
@originele nickname: bekijk de update dan maar eens. Dan vergaat je de lust wel.
Zou je der niet gewoon even lekker willen kietelen..
@solidstate 07-11-06 @ 15:56
Bedankt, ook voor de link, daar heb ik tenminste wat aan...
Daar was ikzelf nooit bij gekomen.....
Ik zal tegen mijn zus zeggen dat ze hier niet meer welkom is als ze inderdaad op Femke gaat stemmen zoals ze gisteren zei. Geenstijl is groter dan alleen haar lezers hoor Femke! Garpje? Oh oke. LOL :{.
@update: Fris zo'n dreadlock-pussy.
Roflbrrrrrrrrrr @ update
@ big ern
Ik ga net zolang door tot ze antwoord geeft.
Dhimmi = tweede klas burger zonder rechten die vernederd moet worden om hem duidelijk te maken dat hij niet het goede geloof(islam) bezit.
Dar el harb = huis van oorlog(daar waar de islam niet heerst) elke moslim moet alles doen wat in zijn of haar mogelijkheden ligt om te bewerkstelligen dat de islam gaat heersen in het gebied waar ze zich bevinden.
Jizya = Extra belasting die opgelegd wordt aan dhimmi's om die vernedering nog eens te versterken en eauk de pot te spekken.
Taqiyya = Liegen (om de islam verder te verspreiden en de tegenstanders te ondermijnen)
Voor meer info
www.jihadwatch.org/
@ BIG ERN
Wikipedia biedt uitkomst kun je al die termen vinden
diepe zucht.....
*aan het dagdromen over Femke in de Playboy*
@boomstam1997 07-11-06 @ 15:51
AHA dus dat is dhimmi!!!!
ksnap dr nog steeds geen hol van....
heeft Lucas een weddeschap verloren ofzo ??......... de godgaanse dag dat gewauwel van die geitewollen sok aan moeten horen horen..... pfffff word al moe bij de gedachte alleen al...
kunnen wij ook niet een soort Dhimmi invoeren.
Gewoon anders denkende belasting laten betalen voor de gedachten die ze hebben echt top zo gek nog niet die islam
Stuur Femke maar naar Helmond !
Goed gezien, Femke. GS-lezers zoeken het zelf wel uit. Bij Geert Wilders. Moehaha!
BoerKoekoek 07-11-06 @ 15:47
Met die racistische opmerking van jou van vanmorgen over Clarence Seedorf zal Wilders ook wel bijzonder blij geweest zijn.
Uitermate gepaste reactie Fem. Chapeau. Gewoon zeggen dat ze moeten ophoeren, ze stemmen tog niet op je. En ik ook niet. neuqen?
BIG-ERN 07-11-06 @ 15:46
Met die op mekaar geklemde kaken.. schitterend was dat
Ze zit ook aan de ceauke... en ze vind het nog lekker eauk.....
heb ze zelluf gezeg
voor die moeilijke woorden van solidstate kom jemet google en wikipedia echt een eind. Sjezus ik leer hier nog eens wat. TNX
Zo, dat hebben we ook weer gehad. Alle nietsnuttende rechtse reaguurdertjes kunnen weer aan het werk!
Haar moeder was wethouder (Hekking) in Enschede. Enige wapenfeit: de wiet in een jongerencentrum legaal gemaakt. Maar da's nog een indrukwekkende staat van dienst vergeleken met dochter Femke.
Ik hoop voor haar kinderen dat ze op de vader lijken, en niet alleen kwa uiterlijk.
@harige bangmaker 15.33
Geert Wilders en de PVV worden groter dan GL. Wait and see.
@LibertasSimplex 07-11-06 @ 15:44
En lekkere geile wijven...... oh nee...
Hij blijft Legendarisch
ik zou der wel doen
-weggejorist-
Het gevecht in mijn hart tussen SP en Groenlinks is nu voorbij...
NU SP!!
Ze doet me soms denken aan die Frank van Putten die in het theehuis bij z'n moeder woont. Ze wil helemaal geen kruidenthee en milieulezingen, maar whisky zuipen en Geen Stijl lezen. Maar daar is ze voor behandeld.
Rotte Rat 07-11-06 @ 15:41
Je lijkt de koningin wel. Die spreekt ook altijd over zichzelf in de wij-vorm.
@solidstate 07-11-06 @ 15:41
Je valt in herhaling vriend...
enne... wat betekent het eigenlijk???
Femke, tegenwoordig kan je dildo's kopen bij Dikkie, schijnen een ontspannende werking te hebben.
Terwijl de SP aantoont dat er links van de PvdA een wereld aan zetels te winnen valt, slaagt Femke er al jaren niet in ook maar één stoeltje erbij te scoren. Welke partijraad houdt deze vrouwelijke Pechtold in het zadel?
Lucas doet *FapFap* op Femke.
Ze heeft wel gelijk... dat ik mijn reedt met haar afveeg.
Femke ik was bijna om.
Nauw na dit verwijt van heet-mail moet ik toch overwegen iets anders te gaan stemmen.
Maar nog even dit
Femke weet je wat Dhimmi betekend?
Dar el harb?
Jizya?
Taqiyya?
Zoek dat eerst eens uit en kom dan nog eens zonder schaamte vertellen
dat er niets aan hand is.
Heh bah wat is het toch jammer dat geenstijl zich mee laat zeulen in die politieke slangenkuil... Nederlandse politiek is immers te lullig voor woorden. In Europa, daar zijn ze tenminste nog tegen de doodstraf...
Kan lucas haar niet vragen om ons gs reaguurders niet geweaun ongezien de tyfus te wensen, das pas geenstijl. Onze stemmen had ze al niet en zal ze ook niet krijgen.
Juist Femke, niet happen.
Hete mail? Zo extreem pornografisch waren ze toch niet, Fem?
Stuur toch gewoon Lexington Steele op die muts af houd ze tenminste weer eens een paar dagen der wafelijzer dicht en weet ze daarna weer uit welk gat geluid hoort te komen
die sleuf heeft een paar onderdelen van geenstijl niet goed begrepen. zei is het levende bewijs dat groenlinks een samenraapsel van alles wat links en te lui om te werken is en dat is samengevoegd met het idee milieu, oftewel zinloos subsidie vreten, want links en milieu hebben opzich geen fuck met elkaar te maken.
groenlinks is een partij die geen enkel respect heeft voor haar eigen achterban, er komen op geenstijl ook mensen die in principe wel op groenlinks zouden kunnen stemmen maar deze uitspraak van haar bewijst dat het idee democratie en vrijheid van meningsuiting bij groenlinks niet nodig is.
Mijn stem heb ze.
Fuck die Geen Stijl lezertjes
Hehehehe. Moedige Femke.
Hiep-hiep-hoera voor de embedded journalistiek!
Volgens mij heeft Femke al een kruikje ecologisch gestookte dubbele graanjenever acht haar kiezen zitten. Ze spreekt met dubbele tong.
Die pedante kip krijgt het telkens weer voor elkaar dat ik een nóg grotere hekel aan haar krijg. Als je onzeker bent, moet je niet stoer gaan doen.
"laat de bezoekers van geenstijl het lekker zelf uitzoeken" FEMKE, wij zoeken het altijd zelf uit! Dus ook bij de verkiezingen.....
Jawel, goed verstaan hoor, vooral de opmerking over hate-mail. Wie heeft dat gedaan dan? Ohhh, mag niet....
waarom moet ik toch zo denken aan een schoolreisje van 4 HAVO?
en ongezien de tyfus terug linkse potsnol.... net als Draaikonten 66 EXIT graag!!!!
dan zoeken wij het toch fijn zelf uit, jammer om de gs lezer zo te generaliseren, mensen sluit je niet uit in de samenleving toch? Maar wat is 'r telefoon nr nu ookalweer?
"mmblmnzbmllmllllmnnd"... Of hebben jullie het wel verstaan?
Als doet Groen Links een multimedia swing
Femke is en blijft een lelijk ding
Crisis femke, je hebt voor de gemeenteraadsverkiezingen nog een bemoedigend mailtje gekregen van deze student... en je reageerde toen erg leuk terug... maar iedereen hier over 1 kam scheren, dat had ik nu juist niet van je verwacht... Jammer... Maar... je kan morgen op de VU een tweede poging wagen...
Toch wil ik wel een beschuitje met haar eten... dan laten we de politiek achterwege...
@ Ceristimo 07-11-06 @ 15:32
Telefoon ? Lucas heeft nog een Eaust-Duitsche camera uit de jaren 60
BoerKoekoek 07-11-06 @ 15:31
Oeh ja, nu je het zo zegt.
Geert Wilders heeft namelijk geen splinterpartijtje.
ja maar, zo makkelijk kom je niet weg: F.Halsema@tweedekamer.nl
Wanneer krijgt Lucas nou eens een telefoon die wél fatsoenlijk filmen kan?
Onbelanrijk splinterpartijtje dat GL. te veel eer om daar op GS nog aandacht aan te besteden, samen met D66 nog 4 zetels denk ik.
Leve Geert Wilders, Houzee Houzee Houzee
Halsma weet me wel te overtuigen zeg! Wat een stemmentrekker ga zo door !!! en groen slinks haalt die 1,5 zetel wel!
Femke in het roze!
GL = GeenLijst?
Kan iemand dat mens de mond niet snoeren? Als ik die kop zie dan krijg ik al last van flatulentie...
Ik hoef toch niet alle filmpjes hier te kijken? Ik wil Halsema helemaal niet zien.
*gniffelt om Superjan*
REAGEER OOK