
Totaalruptuur in de anders zo vastgesloten rijen der boeroepende huizenstelers. Op ons favoriete weplok Indymedia verscheen vrijdag dit bericht van een stelletje grapjurken. Men was van plan poesje te vermoorden in verband met het komende kraakverbod. U weet tog: per 1 oktober is kraken -eindelijk-
crimineel, en zijn huizendieven door de Staat erkend TUIG, behalve in
Amsterdam, want daar laat de labbekakkende VVD-fractie zich gijzelen door de Poelgeest Maffia. Daarop plaatsten koekenbakkers deze verklaring op Indymedia: "Wij, een anonieme, autonome groep krakers, verklaren hierbij, dat bij elk kraakpand dat als gevolg van het kraakverbod ontruimd zal worden, één kitten van minder dan 10 weken
omgebracht zal worden. Criterium hierbij is dat ze lief en schattig zijn, en net lol beginnen te krijgen in het leven." Ja. LOL, zucht de geoefende webmens dan. Is al vaker gedaan. En beter. Maar goed. Geestig dat het fenomeen weer eens de kop opsteekt. Het doodmaken van poezelige kittens voor de goede zaak is een
Web Classic van heb ik u daar, en behoort tot de canon van de internets. Maar sommige krakers lezen NRC of hebben de wifi van de buren niet kunnen hacken. Want de reacties zijn niet mals. Het bericht op Indymedia gaat weldra de prullenbak in. Daarom hier alvast een
mirror. Joehoe, Team Bedreigde Politici, lezen jullie mee?
Reaguursels
Inloggen"of hebben de wifi van de buren niet kunnen hacken."
Niet kunnen hacken?? pff, prutsers....
Maargoed, Indymedia is dus verantwoordelijk voor deze wel/niet serieuze bedreiging.
Top, dus voor elke kitten die zij slopen, mogen wij (insert belediging/bedreiging die semi legaal is hier). Of mag je alleen kittens slopen tegenwoordig? Ik weet het ook niet meer hoor.
Grap of geen grap? Het is in ieder geval een ziekelijke geest die dit bedenkt.
Enig greintje sympathie voor krakers is hiermee verdwenen. Hoop dat deze lui snel rotten in de hel.
Alle krakers moeten deaud! Ik bedoel, ze vragen er om... Ik ben wel retebenieuwd wie de dude herkent op de foto. Kom maar door met het adres...
Kan die kneuter zijn eigen papa zijn huis niet inpikken dan? ownee dat moet hij wachten tot papa de pijp uit is.
Ga een baan zoeken lelijke huizendief en koop zelf een huis ipv andermans huis te stelen en laat die poes met rust.
Ja hallo, die KRAKERS/UITVRETERS/AUTONOMEN die andermans eigendommen inpikken, kunnen daar echt niks aan doen.
Ook zelfs als ze weerloze katjes opofferen.
Dit komt door het feit dat het merendeel van deze mensen overtuigd en fanatiek
VEGANIST is.
Uit onderzoek is allang gebleken dat deze mensen, een bepaalde stof in hun hersens missen.
Deze stof in de hersens, zorgt er voor dat je in het reguliere, normale burgerleven gaat werken en zorgt dat je respect hebt voor andermans spullen.
Ook zijn dit soort mensen niet bepaald okselfris, ik zou eerder zeggen het tegenover gestelde zelfs.
Bij het eten van een frituursnack of het eten van vlees- vis enz, komen er stoffen in je lijf die je prettiger doen voelen.
En deze stof word dus gemist door dit soort TUIG/MENSEN.
Dit soort mensen loopt voor ons te schreeuwen en te roepen wat voor ""ONS'''
het beste is.
Maar ik zou het merendeel van deze mensen in de categorie"" SERIEUS VERSTANDELIJK GEHANDICAPT"" willen plaatsen.
Omdat ze dus deze stofjes in hun hersens missen.
Aangezien ik regelmatig met geestelijk gehandicapten te maken heb, moet ik eerlijk zeggen, dat ik deze mensen hoger heb zitten als de KRAKERS/UITVRETERS/AUTONOMEN.
Want een NORMALE VERSTANDELIJK GEHANDICAPTE, zou nooit doen wat de echte KRAKERS/UITVRETERS/AUTONOMEN doen.
Dus het nieuwe woord voor: KRAKERS/UITVRETERS/AUTONOMEN is eigenlijk en definitief geworden: SERIEUS VERSTANDELIJK GEHANDICAPTEN
Er komt vanzelf een dag dat er weer pistolen paultjes opstaan en dat de mensen dit soort tuig voor eens en voor altijd zat zijn... dan word er afgerekend en hoeven alleen de kraakpanden nog te worden ontsmet ....
hoe kan dat dan, ze hebben toch geen geld over om normaal te wonen, dus ook niet voor zoiets ongelovelijk nutteloos als een huisdier dus dat is een lulverhaal.
@LiebeMan | 22-08-10 | 16:14
Teruggejorist?
@negers zijn zwart | 22-08-10 | 13:28
Niets mooier dan zelfreflectie ;
Dat je zoiets alleen al verzint toont wel aan dat je bovenkamer enigszins overkookt is...
Ik zeg: voor ieder pand dat gekraakt wordt, gaat er één zetel van de SP/PvdA/GL naar de VVD/PVV
-weggejorist-
Krakers en humor, het blijft een ongelukkige combinatie.
onfrisse lui met nog onfrissere gedachten.
ik ga overigens nog uit van een bad joke.....
Voor 5000 euro kun je tegenwoordig al een Oost-Europeaan inhuren die iemand omlegt. Kun je nagaan wat het kost om slechts iemand's beide knieen te breken.
Prullenbak? Maar ze zijn toch zo onafhankelijk en vrij? Vragen.
prima, ga naar het asiel, kan je ze gratis ophalen,
hoeven ze ze daar geen spuitje meer te geven.
scheelt nog geld ook .
In veel delen van het land zijn katten een plaag en niemand die er iets aan doet.
Zouden die krakers dan toch nog iets nuttigs doen??
Krakershumor, dat is toch gewoon een contradictio in terminis
?'
Voor elk mishandelde en/of gedode katje een kraker aan een viaduct hangen. Dat zal ze leren!
Bepaalde groeperingen slaan al terug.
media.ebaumsworld.com/picture/illuvata...
Nou dan offer ik me wel op om, telkens als er een pand gekraakt wordt, een kraakster gedurende één uur volkomen en tegen haar wil uit te wonen. Wel met condoom uiteraard.
hulde, die muts!
Tegn deze goddeloozen is op de Dag des Heeren maar een gedachte van toepassing: 'Hand om tand, hoofd om oog.' Of zoiets.
Hahaha! Dat ventje met masker is volgens mij een vriendje van Volkert van der Graaf!
Die zijn meestal nertsen aan het bevrijden...
Wat een flinke jongen. Wat zal zijn moeder trots op hem zijn. Ik vraag me wel af of hij al wel zindelijk is.
Wat een stakkers, ze durven geen vlees te eten want dat is zielig, maar ondertussen wel een beetje dreigen als ze hun zin niet krijgen.
Ik laat iedergeval geen traan wanneer er een paar kakkerskindjes sterven aan koolmonoxide vergiftiging. En geef toe, dat is de enige efficiënte manier om ze je pand uit te krijgen ;)
Ik heb vanochtend het kraakpand tegenover mij bestormd en binnen even huisgehouden. Ultimatum gegeven tot morgen waar ze snel mee akkoord gingen. Gewoon heft in eigen hand nemen, werkt veel beter.
Flauwe actie van de krakerts, stemmingmakerij.
Btw: waarom nemen ze juist een dier dat in feite heel erg op henzelf lijkt?
Katten eisen met veel gemiauw eten van hun baasjes;
Slapen vaak de hele dag;
Ze schijten het liefst in andermans tuin;
Ook gaan ze vaak 's nachts op roof uit;
De vacht van langharige katten zit vaak in de klit;
Één kat kan een huis vreselijk laten stinken:
Ze wentelen zich graag in kattenkruid en worden dan high.
Ik bedoel maar, je gaat toch je eigen soort niet dreigen dood te maken?
NoMILFtoday | 22-08-10 | 13:38
Goed format.
"De Tuin Van Teun"
Daar gaan we iets mee doen.
zovoklets | 22-08-10 | 13:38
Lijkt me eerder een klusje voor de CIA.
Net zo rommelig.
;
Democratuur | 22-08-10 | 13:56
Zullen we om en om doen?
Oog om oog, tand om tand!
Voor elke kitten één kraker.....
Elk dood katje een dooie krakert?
Sop is de kool niet waard. Het aantal reacties op Indy is hooguit 20, inclusief de prullenbak.
Bij deze verklaar ik krakers vogelvrij. Je mag ze bijvoorbeeld met een ketting achter je auto aan door de straten sleuren totdat er een bloederig hoopje pulp van overblijft. Roei ze uit tot op de laatste botsplinter en de laatste druppel bloed. Pis op hun graven! Mensen kunnen veel flikken, maar kom niet aan m'n poesje.
Pistolen Paultje zou wel raad geweten hebben met die kudt-krakerts - nl.wikipedia.org/wiki/Paul_Wilking#Die...
jugendstil | 22-08-10 | 13:35
Gelul. Heb net de VK opgezegd en de buren klagen over een trage verbinding.
Teun van het Tuinpad | 22-08-10 | 13:31
Jaja, ideologie in jonge intelluelen is een schone seack. De die-hards met internationale contacten die 'het systeem' echt willen veranderen, dat mag de aivd oplossen.
@Teun van het Tuinpad | 22-08-10 | 11:55
Teun, die krakerts gewoon anaal op een scherpe dikke paal zetten en dan de zwaartekracht het werk laten doen. Valt er tenminste nog iets te zien in "De Tuin Van Teun"
In 020 voert de ME puur om politieke redenen geen ontruimingen uit. Zou dit de reden zijn dat de pliesie weer centraal moet worden aangestuurd?
captainobvious | 22-08-10 | 13:27
Tsja, lachen geblazen. Ik denk dat humor subjectieve beleving genereert en daarom tot veel misvattingen/verdriet/lachbuien leidt. Ik kan om Teeuwen erg hard lachen en om de Lama's moet ik huilen. Die Deense cartoon was gewoon een gare drol, maar anderen vonden hem prachtig of voelden woede. Deze kraakgrap is naar mijn smaak gewoon een pathetische poging om shockeffecten te genereren bij de lezers, maar ik vind het infantiele klaploop humor. Dat noem jij weer een geslaagde grap. Tis maar hoe je eea ervaart.
80% van de geenstijl reaguurders leest het NRC of heeft de wifi van de buren niet kunnen hacken..
"Ik, een anonieme interweb gebruiker, verklaar hierbij, dat voor elke kitten die vermoord wordt als gevolg van krakers, één kraker binnen 10 werkdagen omgebracht zal worden. Criterium hierbij is dat ze typhushonden (woord keuze...) en uitschot zijn, en nooit lol zullen krijgen in het leven."
@Waaligator | 22-08-10 | 12:40
Wat een ziek artikel. Zo surrealistisch en tegelijkertijd zo enorm snijdend; de vreselijke werkelijkheid. Het is een waanzin die het verstand eigenlijk te boven gaat. Hoe kunnen we dit toelaten?
Na het lezen heb ik even stil naar het scherm moeten staren, om dat wat eigenlijk niet te verwerken valt te verwerken. Moedeloos, machteloos, hopeloos.
zovoklets | 22-08-10 | 13:29
Ghehe.
Teun van het Tuinpad | 22-08-10 | 13:23
Och, een kennis van me heeft naast zijn OG-portefeuille een anti-kraak bv'tje en contacten met 'krakers' als hij zijn oog heeft laten op een bepaald object.
Uiteindelijk moet je die dingen een beetje sturen, a.h.w.
Op Indy spreken ze van de RUIS-pagina. Nou, dát vind ik nou ziek. Om Willem Ruis erbij te halen!
As we speak ben ik hier de laatste kitten die over is uit het laatste nest een special ops training aan het geven, om deze persoonlijk af te geven bij "de krakers ".
Het beestje is klein, wollig en schattig en over een paar dagen volledig getrained om elk wezen in z'n buurt dat stinkt naar oud ( lui ) zweet en C-Bier, en bedekt is met vlooien en ranzig, klittend haar, onmiddellijk naar de halsslagader te vliegen...
Dat zal wel wat leuke krantenknipsels opleveren...
* Aait wollige kitten *
@mezelf oh ja dat bedoelde sliptong eigenlijk ook.
Sliptong | 22-08-10 | 13:25
Wie had dát kunnen denken.
Een kraker waarvoor iets te ver gaat.
Man man.
@Sliptong | 22-08-10 | 13:22 Wat nou gratis wonen? Dat dat tuig gaat werken en gewoon huur/hypotheek gaat betalen, zoals alle normale mensen! Als ik EHB was geweest had ik er al jaren geleden de ME op gezet. Vies goor links tuig. Ze zijn de keutels waarmee ze andermans bezit onderschijten niet waard.
Opvallend genoeg zijn hier minimaal net zoveel totaal humorloize kneuzen als op Indymedia, grap dubbel geslaagd lijkt mij.
Krakers = Finnen = weg ermee, direct uitzetten!
actiegroep "poesje au"
leuk
@Teun van het Tuinpad | 22-08-10 | 13:23
Binnenkort komen de Roma daar wonen en dat gaat een zichzelf respecterend kraker zelfs te ver.
Vergeet ik helemaal op die schertsvertoning te reaguren betreffende de kitten: triest edoch typerend voor het krakersniveau.
uitroeien die dieven
zovoklets | 22-08-10 | 13:20
Ik heb inderdaad nog nooit een kraker horen praten over een pand in Schubbekutterveen.
En dan vraag ik je:
Wat is er nu mis met Schubbekutterveen ?
Ja, de vrouwen schijnen iets te mankeren maar een kniesoor die daar op let.
Weer zo'n schoolvoorbeeld van links tuigh dat zijn zin niet krijgt. Of het nu de formatie is of het kraakverbod, zij willen het niet en dus moeten de anderen het maar slikken. Neemt alleen niet weg dat er aan leegstand iets slims gedaan moet worden. Als je de krakers op een slimme manier de wind uit de zeilen neemt zal duidelijk worden dat zij louter en alleen nog maar op zoek zijn naar gratis woonruimte om onder te schijten.
Nog los van of het hier om een classic of een loze kittenbedreiging gaat, de eerste kraker die ik een dier zie mishandelen klap ik zijn keihard recht in zijn gore rotsmoel.
.
En daarbij geldt geen criterium of hij schattig is.
Pierre Bezuhov | 22-08-10 | 13:07
Het valt mij alleen op dat ze altijd grote huizen kraken die aan een gracht liggen, goed bereikbaar per OV en dichtbij voorzieningen als ALDI, coffeeshops e.d.
Dat hele dorpen in Groningen leegstaan en voor een appel en ei te regelen zijn hoor je ze nauwelijks over.
Toch hebben de krakers ook veel goeds gebracht,
zoals viltig rastahaar
meisjes met kort haar en ringetjes door hun neus
spuitbuskunst
macrobiotische eethuisjes
vrolijke vlaggen aan oude gebouwen
en zo zou ik nog uren door kunnen gaan
Pierre Bezuhov | 22-08-10 | 13:07
Ik ben laatst op bezoek geweest bij die roma's en ben er met een klein kapitaal vandaan gekomen.
*was er met een groot kapitaal heengegaan*
Kyokushinkai | 22-08-10 | 12:45
Je bent nooit echt de stad uit geweest zeker, wat een agitprop praat je dom na. Zo zijn hormonen gewoon verboden en komt gebruik niet voor in NL. Denk zelf eens na en ga eens zelf kijken.http://www.stapindestal.nl/
*Naar koeien in de wei staart*
Laat ze fijn gaan werken en huur/koop een woning. Blijf van andermans spullen af. Goed dat de wet erdoor is. Nu nog naleven.
*net wakker*
aandachttrekkertjes.
OEI.. harde aksie.. ik zou toch nog maar eens gaan onderhandelen voor deze lieve kleine wollige diertjes die nog een leven voor zich hebben op gruwelijke wijze om het leven gebracht worden.
vraagstaart | 22-08-10 | 11:21 :
Ach ja, Chef, waar zou hij gebleven zijn, dat was pas een rasmongeaul, dit hier zijn slechts wat aanddachtrekkertjes.
Toch hebben die krakers best een punt. Er is nauwelijks mooie woonruimte te krijgen waar je niet voor hoeft te betalen. En ze moeten het toch al doen van een uitkering. Ze geven ook heel veel terug aan de maatschappij, zoals... nou ja er schiet me zo snel niets te binnen, maar het is echt heel veel. Of waren dat nou de Roma die heel veel aan de maatschappij teruggeven.
Poesjes en krakers stinken en teren op hun omgeving.
Kyokushinkai | 22-08-10 | 12:59 :
Zet een lekkere dvd op en ga onderuit, werkt altijd prima weet ik me te herinneren, alles goed verder?
@Kyokushinkai | 22-08-10 | 12:45
Niet zeiken,het volk heeft nu eenmaal eten nodig..
We zouden ook allemaal katten kunnen gaan eten,maar daar zit niet zoveel vlees aan.En katten zijn roofdieren,roofdieren smaken niet erg lekker heb ik gehoord.
@Laura inPalmer | 22-08-10 | 12:57 > Jij hebt helemaal gelijk, thx :)
Pistolen Paultje erop af sturen, oh nee die is dood. Die kraker is volgens mij makkelijk te herkennen aan z'n zware wenkbrauwen!
Kyokushinkai | 22-08-10 | 12:45
Juist, tijd voor een dieren welzijns topic, het is de schande van dit land dat we meer varkens op flats hebben dan mensen hier wonen, hier moet wat aan gedaan worden.
Kyokushinkai | 22-08-10 | 12:45 :
Het is zondag Sjaak, relax en geniet van de dag :)
Kyokushinkai | 22-08-10 | 12:45
Precies, de hypocrisie. Alsof muizen geen bestaanrecht hebben.
Of de haring. Iedereen trekt partij voor de haringmoordende zeehondjes.
*Knuppel een zeehondje of poes en redt den haerinck of den muisz!*
Altijd kat in de zak met die krakerts en reaguurderts als Kyokushinkai | 22-08-10 | 12:45. Geen land mee te belaura-en.
Toch vraag ik me bij het zien van kitten pica ook oprecht af..... Does it blend? Nu ik zit te schrijven trouwens ook: Een krakerT, does it blend too?
Kyokushinkai | 22-08-10 | 12:45
begrijpend lezen is niet je sterkste punt he?
Wat betreft die kiloknallers heb je helemaal gelijk, vandaar dat ik alleen versgeschoten wild eet
Goede actie, hopelijk bumpen ze die wet omhoog naar 1 september nu... Tijd om te gaan werken boys en gurls..
Moeten wij even iemand gaan bellen? dat wil je niet. Herinner nog even aan dit item
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2005/07/...
Zo'n kitten kun je natuurlijk ook in je totaalruptuur stoppen
Oh, nu het krakers zijn is Geenstijl ineens wèl verontwaardigd over dierenleed... Maar met hormonen en anti-biotica volgestouwde kiloknallers waarvoor dieren een vreselijk ellendig leven hebben gehad (geen meter ruimte, nooit daglicht gezien, onverdoofd de ballen weggesneden etc.) dat moest allemaal wèl kunnen van Geenstijl, pffff!
jammer mijn reactie is weggejorist. Ik bedoelde natuurlijk op een vriendelijke manier de krakers uit huis zetten en een kopje thee met ze drinken zo beter GS?
@Phobophrysk | 22-08-10 | 11:46
Kudtkraker.
Kraken gaat *niet* door.
Ook met die muts op is die gozerT toch wel herkenbaar met z'n borstels boven z'n ogen..
Wie o Wie
zovoklets | 22-08-10 | 12:38
Het schijnt dat de vietamese loempia vouwer ze door de loempia's mengt. Of ze betalen voor gemalen kittens is me verder niet bekend
R.B.Scott | 22-08-10 | 12:38
Theehouder, da´s beter.
Dit (tekst en comments op Indymedia) zijn de normale weldenkend elitaire opvattingen en mores van het proletariaat aller landen, dat zich aan het verenigen is in de EU.
Hier een beschrijving van hun allochtone soortgenoten:
www.artikel7.nu/?p=28639
Geluk ermee, rode imbecielen.
Rammstein | 22-08-10 | 12:36
Geniet Ramm.
;
Tijd voor de Straykatten:
www.youtube.com/watch?v=MPy2eTPUHAU&am...
@CoffeePatch 12:27
Hulde voor de beste vraag van de zondag.
neemjemoederindemali | 22-08-10 | 12:28
Ik heb hier nog een Kit(ch)enAid over. Met mengkom waar er wel twee tegelijk in passen.
Is er eigenlijk een afzetmarkt voor gemalen poesjes? Noord-Koreanen vreten alles, heb ik me laten vertellen.
Teun van het Tuinpad | 22-08-10 | 11:55
How very Viet-Cong of you !
Succes met de krakerTs, ik ga naar Laaglanden.
oh noes! Niet de lolcats!
alexzola.com/wp-content/uploads/2008/1...
Teun van het Tuinpad | 22-08-10 | 12:27
Mijn poes en kittens hadden het laatst ook over een paard. Wij kijken.
Man man man, wat zijn die beesten groot. Ik vind het niks.
Zoetwaterpanharing | 22-08-10 | 12:31
DIe lui gunnen een ander niets.
Zij zelf daarentegen..
Ze gunnen zichzelf zelfs een pand van een ander.
Nou lachen jongens. Erg leuk. Ik lig pas echt dubbel als de linkse gemeenteraad van amsterdam verplicht wordt de onrendabelen uit de kraakpanden te verwijderen. Van der Laan probeert nu al de titel "slechtste burgemeester van nederland" van flop over te nemen?
Misschien kunnen ze Volkurt vd Graaf inhuren voor het deaudvermoorden van die poezen, met mensen heeft hij al ervaring dus een paar poezen moeten er wel bij kunnen.
Linksmensen hebben iets met moorden en iets tegen lol in het leven voor een ander zelfs al is dat een katje.
Bob_ | 22-08-10 | 12:26
Nee, wacht, het zal de CIA wel zijn !
Maffe.
zovoklets | 22-08-10 | 12:22
Eventueel stel jij de keaugels of een blender ter beschikking?
zovoklets | 22-08-10 | 12:26
Ik deel de liefde voor den Poes met u.
De enige die mij kan bekoren zit nu bovenop een paard.
;
Wethouder, waarom wordt die naam nog gebruikt in 020?
Zou me niets verbazen als GS achter die post zit.
GSpot | 22-08-10 | 12:22
Oh ironie. Krakerts die zorgen dat mijn tuin weer bewoonbaar wordt.
Mongeaulen natuurlijk die te lui zijn om te werken. Maar wel grappig dat het LINKSE TUIG nu elkaar aanvalt. Ik las op het topic dat de krakers genoeg hebben van de bemoeienissen van dierenactivisten. Ik dacht dat het allemaal dezelfde Anti-Global mensen waren die per definitie een hekel hebben aan iedereen die zijn eigen boterham verdient.
Ik ga geen hulie-hulie doen om zo'n in je duur aangelegde tuin schijtende kutkat van een zure buurvrouw die die beesten maar laat lopen. Doodvermoorden die beesten, alle verloven intrekken, laat de jacht beginnen.
Eindelijk hebben de krakers een methode gevonden die de medemensch helpt. Hulde voor de krakerts.
Partij voor de dieren
Kom er maar in !!
wat gaan die er aan doen ??
krakerts zijn geen dierenvrienden...
spanarchist | 22-08-10 | 12:16
Dat gaat me niet lukken.
Sorry.
Die foto is overigens wel van een hele forse kitten..
Ongelofelijk, wat een stumpers die gasten zeg.
Stuur ze naar Afghanistan, Jemen of Irak die lui.
Teun van het Tuinpad | 22-08-10 | 11:55
Probeer voor elke dood poesje eens een hele schone krakert te ontvoeren. Dát zou pas een prestatie zijn.
Ik geloof dat dit rare krakersvolk écht niet beter kan. Een creatief failliet.
Mede doordat Amsterdam, en andere steden met links bestuur, landelijk vastgestelde wetten niet wil handhaven komt er een nationale politie. Bedankt Amsterdam, Groningen, Nijmegen et cetera.
Jammer dat die gasten niet smaken zoals ze kraken.
Ach, God vermoordt toch al een kitten elke keer dat ik fap, dus die paar meer of minder...
Als voor elk ontruimd pand nou 10 krakers zichzelf gaan wassen en een baan zoeken die zonder subsidie overeind gehouden wordt zie ik het wel zitten.
Mochten ze toch met katten aan de gang gaan wil ik ze graag nomineren voor de "will it blend - kraker" editie.
graag even bumpen: boards.4chan.org/b/res/265896118#26589...
mischien wordt dit nog lachen, indymedia DDOS'en ofzo
Ok dus nu even berichten koppelen.
Als je een 2e woning hebt dan kun je het gebruik in gaan leveren voor de sociale woning voorziening in Amsterdam het verschil tussen je hypotheeklasten en je huur mag je zelf uitzoeken en krakers laten ze daar gewoon zitten. Lekker logisch bestuur zeg ??
fart majeur | 22-08-10 | 12:05
Inderdaad, ergens klopt het niet.
"Autonoom" zijn en toch met z´n allen.
Ik zou er ook van in de war raken.
Dit is niet voor de poes...
Zielig dat deze aan de onderkant van de samenleving wonende randfiguren hiermee het nieuws halen. Ik zou ze kielhalen. Grote boten genoeg met Sail 2010.
*halverwege het kielhalen even een biertje drinkt en dan niet meer weten waarom het touw er ook weer lag*
Wat hebben links-menschen toch met het jeukwoord "autonoom" ?
Krakers hebben geen humor.
Die hebben vieze sokken.
Da´s heel wat anders.
En ik peuzel 3 Vietnamese Loempia´s op.
Dat ook.
Aangezien krakers blijkbaar nog niet onder de indruk zijn van het kraakverbod heb ik wel een idee voor een nieuwe strafmaat:
www.ad.nl/ad/nl/1013/Buitenland/articl...
En spellen kunnen ze ook al niet...
Of is "cummuniqué" een ontzettend leuke woordspeling die ik niet begrijp?
Voor ieder poesje dat het leven laat ontvoer ik een krakert ( bij voorkeur een hele vieze )
In mijn tuin graaf ik dan een gat en plant er wat Bamboe in.
Die Bamboe voorzie ik van scherpe uiteinden.
Daarna leg ik die krakert bovenop het gat en bevestig het persoon met dik touw aan 4 piketten, voor iedere hand en voet 1.
Daarna laat ik Moeder Natuur haar werk doen en ben ik vergeten waar hij ligt.
Echt waar.
-weggejorist-
Ach, links... maken grappen over dingen die op moment van bekendheid naar voren komen. Maar als het ineens voor de deur staat, gaan ze tekeer als een -no pun intended- kat in het nauw. Zie Joop.nl als groot voorbeeld.
neemjemoederindemali | 22-08-10 | 11:51
Dat zal hem besuren.
Dus besure gaat arme poezelige kittens vermoorden?
Ronman2k | 22-08-10 | 11:22
Maar wel een Ka-Bar van plastic
Ziehier het belabberde niveau van de hedendaagse krakert: men kan niet eens geslaagde grappen bedenken - ook deze is gejat. Wie neemt deze sukkels nog serieus?
OT; wat lopen er toch een vreselijk rare figuren in 't rond... Bah!
Tja, ik kan natuurlijk ook voor elk kitten wat dood gemaakt wordt met een bazoeka elk kraakpand onbewoonbaar maken. Of mag dat weer niet?
Mijn spreekbeurt gaat over een kitten van minder dan 10 weken. En toen was hij dood. Iemand nog vragen?
LOL dat is mijn poesje! haha die heb ik er vorige week net gebracht! Overigens heeft de kraker op de foto een baan. Zeurpieten.
Shit, dacht ik in 1 klap verlost te zijn van krakers en katten. Blijkt het een grap te wezen.
@krakers: zoek een baan en koop shampoo!
P.T.Wyler | 22-08-10 | 11:37
Inderdaad.
Wat is uw lievelingsdier ?
Misschien dat 13 jarige meisjes het iets kan schelen,ik zou zeggen doe je best stoere vent ! En niet achteraf huilen.. Maarja,
OT/
Zondagochtenfilmpje voor wie wil .. Zag hem laatst toevallig.
'Major Payne' (1995)
veehd.com/video/4429658_Major-Payne
Vreemd dat wanneer je wat ouder bent je pas de ironie en sarcasme begrijpt van een ogenschijnlijk simpele film.De krakertjes zouden het vast goed kunnen vinden met major payne.Dat zeker..
@P.T.Wyler | 22-08-10 | 11:37
Klopt, want www.kattenvrienden.com/news070210.html...
Misschien moet Bert Brussen de reaguurders van Indymedia uitnodigen voor een Workshop Ironie
@spanarchist | 22-08-10 | 11:36
+1
Of een varaan; die kwijlen ook behoorlijk verziekend erg.
ah dit is tegen het zere been van de poesjesfilmpjesliefhebbende geenstijlbezoeker
@MichieldeMuiter | 22-08-10 | 11:33
Als je dat CO2 neutraal lukt valt er best over te praten hoor.
kunnen we dit even aangeven op 4chan?
je weet wat die doen met mensen die katten bedreigen, mishandelen, doden he... het zal ze vast wel lukken indymedia neer te halen, dat vind ik al voldoende
Ze hadden ook een rat kunnen vermoorden voor elk ontruimd kraakpand, maar misschien kwam dat toch iets te dicht bij.
@Willianus Wortelus | 22-08-10 | 11:32
Klopt, de meesten kraken echter grond en wonen in ontwikkelingslanden.
Ongediertebestrijding door... krakers?! Het moet niet gekker worden.
Indymedia-reaguurder 'smerig' wil dat Ernst Hirsch Ballin de plaats van het poesje inneemt. Plaatsvervangend lijden, dat zal EHB als oprechte gristen wel aanspreken.
verraad van links | 22-08-10 | 11:31
Precies.
( dat een kat geen kudt heeft vertellen we die krakers gewoon niet )
verraad van links | 22-08-10 | 11:31
Als ze maar geen rommel maken.
Dan vind ik het best.
@epicbeardman | 22-08-10 | 11:33
ik weet het niet...
krakers stinken en hebben gele tanden
De enige manier om een kraker brandschoon te krijgen is door 'm in de fik te steken, helaas zal het Amsterdamse college daar ook wel weer problemen mee hebben...
verraad van links | 22-08-10 | 11:27 Schattingen lopen sterk uiteen en liggen rond de 500.000.000 tot een miljard.
@Teun van het Tuinpad | 22-08-10 | 11:31
Ik ben al tevreden als ze gewoon zelfmoord plegen.
jammer dat de zwakbegaafden altijd zoveel aandacht krijgen
@Teun van het Tuinpad | 22-08-10 | 11:29
Maar wel voor de kat zijn kudt.
Communicatieve vaardigheden krijg je niet zomaar. Dat vergt socialisatie en jaren studie en laat daar -bij dit soort TUIG- nou net een gebrek aan zijn. Het feit dat je dieren wilt misbruiken om je standpunt(en) kracht bij te zetten (grapje?) geeft aan dat je moreel aan de grond zit. Treurig en sneu volk.
verraad van links | 22-08-10 | 11:29
Of ga wat doen voor Oxfam Novib ofzo.
Maar doe wat!
Tjeempie,wàt een stoere meneren!
Weer een Fryske hoax, zeker.
@Fijnstoffer | 22-08-10 | 11:27
Precies, en ga dan lekker met je tent op de hei staan en niet andermans eigendom bezetten en vernielen.
Krakers, niet voor de poes.
Aardige mensen, hoe gaan we er mee om
SUMCHOT | 22-08-10 | 11:25 Dat zouden er meer moeten doen, fijn koekje van eigen deeg. Hoogspanning + koevoet = bzzzzt
als dit geen geintje is weet ik het ook niet meer...
dan zijn ze niet alleen crimineel omdat ze kraker zijn, maar zou tbs ook wel erg op hun plaats zijn.
en bij voorbaat genetische castratie
Ga dan in China werken.
Kijk 'em staan dan. Mongeaul! Ga verdomme werken, stinkerT!
Als je autonoom bent, ben je systeemhatend staatsvijandig rechtsstaatondermijnend tuig. Kom dan ook niet om een uitkering bedelen en betaal al je ziektekosten lekker zelf, jah.
@Melchior C Balthasar | 22-08-10 | 11:26
Alsof we een tekort aan krakers hebben...
Overigens moet dat staatsondermijnende collegebesluit onmiddellijk door de Kroon vernietigd worden.
Alsof we een tekort aan katten hebben....
-weggejorist-
oog om oog, tand om tand, dode poes om dode kraker.
Mensen die zich niet wassen kunnen niet lollig zijn...
-weggejorist-
.. bah, de gemaskerde achterban van job en fem.
Voor elke keer dat u masturbeert vermoord God een krakert
* Heeft nu al lamme handen*
haha zien jullie dat, het mes is een speelgoed mes van plastic MOEHAHAA
Wat een vreselijk gevoel voor humor hebben die krakerts. Deze grap is al zo oud als de interwebs, verzin eens iets nieuws ofzo.
Ik vroeg me al af waar de Chef is gaan wonen.http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2005/07/duizend_euro_vo.html
Het moge duidelijk zijn dat Pritt de volgende is die van zijn bed af wordt gelicht .
Ik zag in dat mirrortje toch duidelijk een bedreiging . En aangezien de schrijver/aanstichter vrij uit gaat kan Pritt ook vast zijn tandenborstel zoeken .
Dat zal die kittens leren zomaar even een kraakverbod in te stellen!
-weggejorist-
Er staat EVIL op zijn muts en hij heeft de zelfde wenkbrauwen als Bert. Over nagedacht? Leuk!
Lekker, een topic over BeSure.
Ik hoop het toch niet, want als ik zo een flikker tegenkom krijgt hij dan een koekje van eigen deeg, dat kan ik je verzekeren. Idioten dat het zijn.
Kraken is snel ff crimineel gemaakt omdat de huizenbubbel er aan zat te komen. Met al die leegstand zijn krakerts niet gewenst, dat zou te lastig zijn voor de banken.
Kittens ombrengen. Tuurlijk jongens. Ga werk zoeken ofzo.
Als het maar geen nat poesje wordt...
REAGEER OOK