Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Gay.nl reaguurders lynchen te vieze homo

viezenorbert.pngFraai stukje opinie en debat op Gay.nl, het nu.nl voor handtasjes. Norbert Splint vertelt in zijn laatste column gezellig over zijn veertigste verjaardag. Leuk toch? Uitweiden over de ontvangen cadeau's, de knusse gesprekken en hilarische anekdotes over vroeger. NOT! Op het verjaardagsfeest van Norbert waren vrouwen en hetero's namelijk NIET welkom, want "Ik houd het thuis graag gezellig en daar hoort gebabbel over de school van de kinderen of over de ‘targets’ die moeten worden gehaald niet bij." Ook werden alle gasten verplicht in een Schots kilt op te komen draven, vlogen de kledingstukken al snel in het rond en ontstond er een heus fuckfest: "Dat bleek de volgende dag tijdens het opruimen: ik weet nu hoe de eigenaar van een darkroom zich na sluitingstijd voelt." Right. Leuk Norbert, jij bent homo dus jij mag zo zijn. Oh nee! Anno 2009 kotst ook de gayscene gulzig op dit soort praatjes. "Is dit nou een column? Ik kan hier echt niets mee. Ik mis een clou." "Het is smakeloos dat Norbert en passant even vrouwen en hetero's als saaie wezens wenst te bestempelen. In combinatie met al het andere nieuws op deze site (waarin we toch vooral iedere keer veel onbegrip hebben over vooroordelen en stigma's) begrijp ik werkelijk niet dat zo'n stuk door de redactie wordt goedgekeurd. Ik vind het een schande!" "Misschien de volgende keer een dergelijke "column" onder de noemer van fetish gerelateerde onderwerpen plaatsen aub?" Ja Norbert, tijden veranderen. Je bent 'te vies' bevonden door de eigen achterban. Doei!

Reaguursels

Inloggen

Het schijnt de laatste jaren ineens in de mode te zijn om heel preuts te zijn. Krijgen de Gristenen en de Kutmoslims dan toch nog gelijk? Of zijn we niet allemaal met seks bezig en is seksueel gedrag niet het meest NORMALE gedrag wat mensen kunnen vertonen? Ik ga het niet eens hebben over hetero of homo want dat maakt al helemaal geen flikker uit. Mensen die denken of vinden dat seks niet normaal is, vind ik nou echte sukkels. Zielige sukkels.

Boudt | 18-10-09 | 00:55

*shivers*

Gristiaan | 16-10-09 | 16:48

Iewl *ziet beelden voor zich*. Gadver!

RvM1982 | 16-10-09 | 16:37

"Geen nieuws is ook nieuws!", zal Mutsaerts gedacht hebben. In dat stukje van Norbert Nooitvangehoord staat niets wat het lezen waard is. Er wordt niets nieuws verteld. Nogal keurigjes om een schotse fuif te geven, vijftien jaar geleden al gaf men toga party's, met niets onder de toga natuurlijk. Het is allemaal nogal braafjes en saai. En als je thuis voor je verjaardag een feestje met kilt dress-code gaat geven dan ben je niet veel gewend. Voor een bejaarde in het bejaardenhuis is het al een gebeurtenis als er een keer grote vrachtwagen voorbij komt. Voor burgerlijke saaimannetjes moet het leuk zijn om een kiltenfeest te geven, en Mutsaerts zal wel verbolgen zijn omdat hij niet is uitgenodigd. (Norbert houdt niet van VMBO'ers)

Laat me raden, aan de muur bij Norbert hangt een kunstzinnige reproductie van een Griekse blote torso, en in de vensterbank staan de twee sculpturen van mannen torso, gekocht bij Blokker. Was door Jaap Blokker bedoeld om als man en vrouw verkocht te worden. Maar Norbert heeft dus twee witte mannenbeelden. Als dit truttige leven niet zo saai was dan zou je het zo in het openluchtmuseum opbergen. (afsluiten en sleutel weggooien) Huwelijk dat rijmt op gruwelijk heeft ooit iemand gezegd. Burgerlijke homo trutjes die voor hun huwelijk veel dameskappers hebben uitgenodigd, en iemand die vroeger Gordon nog gekend heeft toen deze nog met ondergoed en sokken op de Albert Kuyp stond. Bij hun huwelijk waren beiden gekleed in een zelfde roze smoking, twee tranende oma's, twee mokkende opa's. Saai, saai, saai, saai!

Zelf ben ik wel een uitgenodigd op een homo feestje, waar dus wèl hetero's mochten komen, er waren ook veel dameskappers, zelfs mensen uit de toneelwereld (portier) en andere creativelingen (bloemist). Toen de oma's naar bed waren werd het keurige verjaardagsfeestje al iets wilder. Toen ik om vier uur 's-nacht naar huis ging waren de meeste homo's en hetero's al met elkaar ergens aan de gang. Niet van dat benauwde, een soort dubbele ontdekkingstocht. Op een soort altaar lag iemand die met een kapstertje was meegekomen, type jonge stoere bouwvakker, klaar om geofferd te worden. Hij was straal bezopen, wat zal hij die dag erop een pijn in zijn kop hebben gehad. Met die twee hoge priesters in toga leek het net alsof ik net als Lot was, ik keek nog even achterom naar een soort Sodom en Gomorra. Nee, dat was niet zo'n sullig feestje als bij Norbert, misschien heeft er wel iemand bij de andere onder het rokje, uhm kilt gekeken, als je niets gewend bent dan is dat al erg spannend. Weet je wat pas echt spannend is? Als de foto's van het feestje klaar zijn en die jonge gespierde bouwvakker komt er achter waar die kater vandaan komt.

vanhetgoor | 16-10-09 | 16:08

*zoekt een kotssssssssssss..... zakje. Te laat.*

Sarkassie | 16-10-09 | 12:21

dat de column niet aan regels voldoet ok. maar dat dit lekkere feestje als vies wordt bestempeld? Weet je wat vies is? mensen op grond van hun afkost uit het land willen zetten dat is vies.

wet fart | 16-10-09 | 11:47

Heb geen problemen met homo's, maar heb een bloedhekel aan nichten. Norbert lijkt me nu zo'n nicht waar ik een hekel aan heb.

Tobus | 16-10-09 | 08:31

ad_fundum | 15-10-09 | 22:10

Zeer herkenbaar. Op mij hebben ze het ook altijd gemunt, die homovrienden. Die weten gewoonweg voor 100% zeker dat ik, wat zij noemen, latent van hun kant ben. Ik ben weleens betrapt op het kammen van mijn haar en toen doken ze als één man op me. "Geef nóu maar toe!" schreeuwden ze. Je weet van gekkigheid niet meer hoe je te gedragen. Aan mijn motor sleutelen, laat staan erop rijden, kan tot de wildste verdachtmakingen leiden. Mijn moeder bezoek ik al niet meer, te link, omdat zulks de geruchtenstroom onder de homovrienden tot ongehoorde proporties doet aanzwellen.

Adalgar | 16-10-09 | 01:53

Tamelijk alledaagse verjaardag. Altijd hetzelfde liedje. Kom dit jaar allemaal in het wit en neem een huisdier mee. Na elkaars huisdier uitgebreid geaaid en bewonderd te hebben, wordt iedereen wat lossser en struikel je algauw over de copulerende gasten van allerlei kunne die tussen de scharrelkippen nader tot U komen.
Een doodsaaie trend die nu kennelijk, net als het huwelijk, ook opgeld doet in het Norbert-circuit. Wat een vertrutting, zeg.

Adalgar | 16-10-09 | 01:27

Waarom zit Mutsaerts op gay.nl dat vraag ik me dan weer af. Nog niet gekozen tussen muts en aars?

Sven31 | 15-10-09 | 23:55

ach, sommige van mijn beste vrienden zijn homo, niet altijd makkelijk, maar wel gezellig.
als mijn homo maatjes nou voor een keer eens zouden accepteren dat ik toch echt hetero ben, zou het een stuk gezelliger zijn.

ad_fundum | 15-10-09 | 22:10

-weggejorist-

gladstoned66 | 15-10-09 | 21:16

captainobvious | 15-10-09 | 17:32

Ik heb ook niks tegen hetero's (of wat er ook voor door moet gaan). Ik vind ze (meestal) zeau beperkt: vrouw, kinderen en voetbal. En een empathie-vermogen van 0,0. Uitzonderingen daargelaten, natuurlijk. Plus dat alles aan het (hun) 'normaal-zijn' gerelateerd wordt.

Geil Kippetje | 15-10-09 | 20:13

"Ja Norbert, tijden veranderen. Je bent 'te vies' bevonden door de eigen achterban. Doei!"
Welke randdebiel haalt dit nou uit die reacties? Oh, ja de redactie hier.

Serieus zeg. Dat mensen homosexueel zijn wil nog niet zeggen dat ze ook sexistisch zijn. Een homo kan het toch ook belachelijk vinden als hetero's worden afgezeken om hun sexuele voorkeur?

fappefras | 15-10-09 | 19:56

Godver tik ik toch het linkje aan. *Met hand voor de ogen wegklikt*

noksiejus | 15-10-09 | 19:55

@Warren G. Harding | 15-10-09 | 18:06
Oja bij die pingwings broeden de mannetjes het ei uit dus die zijn al de weg kwijt.

Braakbal | 15-10-09 | 19:38

@Warren G. Harding | 15-10-09 | 18:06
Ben benieuwd wat voorn vieze gay feestjes die pingwings geven dan ..
En dat even posten op het net ;)

Braakbal | 15-10-09 | 19:37

Emiel R. kom er maar in (eh niet letterlijk natuurlijk)

Je Verzint Het Niet | 15-10-09 | 18:45

@ Perv | 15-10-09 | 17:10

Zie ik je weer in de darkroom, dan?

Geil Kippetje | 15-10-09 | 18:39

De ironie van de collum ontgaat niet alleen gayeaugeauders (sic!), ook GS, blijkt wel weer. Ik zie de humor er wel van in. Maar goed, politiek correcte heaumeaux met name, niet. En bovendien: is dit nou zo belangwekkend, dat dit een topic waard is? En kom dan ajb niet met de grijs gedraaide plaat van 'waarom moeten homo's weer iets apart hebben / integreren-geneuzel'. Die borrel-praat valt al te lezen in "WuZ" in de Televaag.

Ik zou er niet teveel aandacht aanbesteden... Shit, te laat!

Geil Kippetje | 15-10-09 | 18:30

Oké. Welke geenstijl-blogger heeft dit topic geschreven? Welke geenstijl-blogger checkt regelmatig Gay.nl? Mutsears? Dan weten bij dezen genoeg over zijn seksuele geaardheid. #bedanktnoustaatgay.nlinmijninternetgeschiedenis

de kudtkrantenjongen | 15-10-09 | 18:20

De bijnaam Mutsaars blijkt ook nu weer volkomen terecht.

ZotteLotte | 15-10-09 | 18:12

Braakbal | 15-10-09 | 17:41
In uw ogen is het moreel verwerpelijk, da's héél iets anders dan dat het normaal of natuurlijk is, en natuurlijk is het toevallig wel.
=
www.scientificamerican.com/article.cfm...

Warren G. Harding | 15-10-09 | 18:06

Och, tis maar een klein percentage van de samenleving.
Laat ons niet druk maken, en negeren.

Zo jammer! | 15-10-09 | 17:56

ja, en?
piknijd onder homo's; zal der wel eentje pissed zijn omdat ie niet mocht komen.

weedo | 15-10-09 | 17:55

* mist clou van dit topic *

metropoliet | 15-10-09 | 17:55

Randstad dit, Randstad dat, 't Is altied wat!

borderliner | 15-10-09 | 17:42

Bestaan gelukkig genoeg normale homo's!
amsterdammert | 15-10-09 | 17:37
Daar ga je dus al de fout in.
Homo zijn is niet normaal,als het nou al zo ver is in nederland dat we gaan geloven dat het heel normaal is,dat is het niet hoor echt niet.

Braakbal | 15-10-09 | 17:41

Hoe kwam gs op dat forum terecht?

Carboneum | 15-10-09 | 17:38

WTF slechte column van een triest figuur die blijkbaar geen schaamte heeft, houd zulke borrelnootjesverjaardagen lekker voor jezelf. Bestaan gelukkig genoeg normale homo's!

amsterdammert | 15-10-09 | 17:37

Wat zal Habitat Holland BV trots op je zijn en je ouders ook.

Braakbal | 15-10-09 | 17:37

@mezelf commentaar 16:00

DOM, racistisch is verkeerde woordkeuze.

DaG | 15-10-09 | 17:33

Ik heb niks tegen homo's, maar als ik zo lees wat een trieste feestjes ze blijkbaar hebben, ben ik toch verdomde blij dat ik hetero ben.
Wat een droeve bende, een stelletje mannen in rokjes op een verjaardag....

captainobvious | 15-10-09 | 17:32

alle homo's eindelijk een beetje van dat stereotyp af en dan is er één die het meteen de grond in moet boren haha way to go norbert

tomn_n | 15-10-09 | 17:27

-weggejorist-

geert4president | 15-10-09 | 17:27

-weggejorist-

geert4president | 15-10-09 | 17:26

ik weet niet wat ik smeriger vind, de vieze homo details of de VMBO-zin aan het begin.

waddapatja | 15-10-09 | 17:21

Ja zo werkt het natuurlijk niet. Eerst roepen dat je gediscrimineerd wordt, stigmatisering en blablabla om vervolgens zo'n stukje te schrijven.
Flikker lekker op met je bek vol poep pleurishomeau.
Verder interesseert het me werkelijkwaar geen ene reet wat zo'n rel nicht opschrijft maar als het publiekelijk wordt, dus buiten de directe doelgroep om, wil je toch even reaguren niet waar?

kalenol | 15-10-09 | 17:20

Norbert = løllensmøller

LJBrinkhorst | 15-10-09 | 17:19

Tja, homo's denken nu eenmaal graag dat ze meer rechten hebben dan hetero's omdat ze 'anders" zijn. Kijk maar naar die walgelijke gay pride. Op deze manier zorgen homo's er zelf voor dat er antipathie blijft bestaan jegens hen.

Watcher | 15-10-09 | 17:15

Ik vind het allemaal niet zo problematisch. Een beetje exhibitionistisch en zelfvoldaan stukkie, dat uit gaat van een zekere groepslogica, maar verder... men doet maar.

Niet voor Jan | 15-10-09 | 17:14

De vrouwen die op gay.nl reaguren willen toch zelf ook geen kerels bij hun 'tupperware' party's.

Beëlzebul | 15-10-09 | 17:13

Norbert is een watje. Een beetje heaumea gaat tegenwoordig niet meer naar een darkroom maar laat direct een spuit in zijn sodemieter steken in Groningen, verjaardag of geen verjaardag.

k-schaaf | 15-10-09 | 17:13

En morgen staat er een gemene column over Mutsaerts op gay.nl van Norbert Splinter. Die tantes kunnen venijnig zijn hoor.

Lying Dutchman | 15-10-09 | 17:13

Wat zouden Norberts heteroseksuele opdrachtgevers van zijn onsmakelijke verhalen en generalisaties vinden? Slechte timing, Norbertje.

Von Münchhausen | 15-10-09 | 17:13

Heaumeaux zijn pervers, discrimineren en hebben vooroordelen? Ik ben diep geschokt... blijken het dus tóch normale mensen te zijn!

Perv | 15-10-09 | 17:10

vieze drollenpijper, zet dit lekker op je persoonlijke blog.
heb een jaar in een homobar gewerkt, heel wat verhalen aangehoord, maar jij loopt graag te koop

de beer van de meer | 15-10-09 | 17:08

Norbert get a life.

zomergast25 | 15-10-09 | 17:07

Mja, heb het stukje gelezen en moet zeggen dat het wel meevalt. Zo-goor-issie-nou-ook-weer-niet-heur. Dat het een slechte collumn is, tsja daar hoeven we geen discussie over te voeren. Maar om het nou zo zwart te maken... Heeft de redactie trouwens niks beters te doen dan op gay.nl te kijken of is dit een tip van een van de reagayuurders? :D

Phillain | 15-10-09 | 17:06

Meer nichten hier dan ik dacht zijn wij hetero's dan nog wel welkom of is dat niet gezellig?

whazzzup | 15-10-09 | 17:05

Waarom kan ik die column niet lezen zonder dat er een Albert V. stem door mijn hoofd gaat..?

Jurrit | 15-10-09 | 17:05

Goorbek splint

Braakbal | 15-10-09 | 17:04

En Bertus vindt heaumeau's viessss... bah!

Bertus Betonsloper | 15-10-09 | 17:04

Heeft Flooks al op dit topic gereageerd. Als ervaringsdeskundige that is.............

LoopseTeef | 15-10-09 | 17:02

edit: van

Bertus Betonsloper | 15-10-09 | 17:02

Iets over homo's zeggen mag niet, maar andersom...
Iets over moslims zeggen mag niet, maar andersom...

Omgekeerde discriminatie gaat nog eens heel groot worden in dit land.

DoOne | 15-10-09 | 17:02

Kobus Kloothamer | 15-10-09 | 16:48
Het is nog steeds een privé feestje. Norbert wil alleen zijn manier van feesten heel graag delen met de rest van de wereld. Wellicht is dat één zijn (vele) problemen, maar alles wat hij zegt valt wat mij betreft gewoon onder vrijheid van meningsuiting, of de rest van de (heaumeau) wereld daar nou op zit te wachten of niet. Zijn vrijheid zijn mening te kunnen uiten is namelijk ook mijn vijheid de mijne te kunnen uiten.

Bertus Betonsloper | 15-10-09 | 17:00

Omdat we allemaal geïnteresseerd zijn in wat Norbert op z'n verjaardag uitspookt... *sarcasm off*

VerenigdeNederlanden | 15-10-09 | 17:00

*herinnert zich hoe-ie aan z'n nickname komt
Poep aan je schoen | 15-10-09 | 15:42

Hij is goed!

Von Münchhausen | 15-10-09 | 17:00

@AlfredvonSchlieffen | 15-10-09 | 16:27
ai ai ai, u was erbij? En u kunt nog gewoon zitten? Niets aan de hand dus!

Kobus Kloothamer | 15-10-09 | 16:57

Hoop homo's op GS.
*krabt aan zijn oor*

Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:56

* vindt het nu tijd worden voor een klit party*

Bor de W | 15-10-09 | 16:56

Ach, hij werd 40. *stuif es uit tune zingt...*

Oberst | 15-10-09 | 16:56

Als homo vind ik iets heel vreselijk: een ruimte met alleen maar homo's. Gelukkig kwam ik nooit op Norberts verjaardag.

chr!!s | 15-10-09 | 16:55

De homoscene is homocynisch.

Zuitschuip | 15-10-09 | 16:54

Niks aan de hand mensen, gewoon doorlopen. Norbert is gewoon keurig getrouwd, met Flip, dat dan weer wel. HOAX.

LJBrinkhorst | 15-10-09 | 16:53

ik was er bij en er gebeurde helemaal niets. Ik denk dat Norbert een beetje overdrijft vanuit het standpunt van journalistieke vrijheid. Wel grappig om alle (nog serieuze ook!) reacties te lezen die het stukje losmaakt.
AlfredvonSchlieffen | 15-10-09 | 16:27
Ik vroeg mij al af of de column niet een poging was om mensen op de kast te krijgen oa, (en dus niet waar qua inhoud) en dat is zeer zeker gelukt. Een soort GS-stijl zeg maar ;).

2009 | 15-10-09 | 16:53

Wat Norbert eigemlijk met dat kutstukkie van hem wil zeggen is dat hij speciaal is. Norbert is bijzonder, Norbert is een verheven mens. Norbert en zijn billenmaatjes zijn betere mensen dan al die nare bekrompen hetero's die op verjaardagen alleen maar kleppen over de DSB-bank, de kids en andere burgelijke zaken. Norbert pakt dat wat anders aan, want Norbert waant zich een soort van Ubermensch. Maar Norbert is eigenlijk honderd keer burgelijker dan al die nare hetero's. Norbert is gewoon een hele nare jongen.

brutus68 | 15-10-09 | 16:53

Na het lezen van deze column heb ik subiet de buurtimam gebeld voor een introductiegesprek.

Krachtmeester | 15-10-09 | 16:52

Heaumeau. Ik wou het wel proberen, maar ik kan echt niet tegen leer. Dus heb ik gesoliciteerd voor Lesbiesch

Canarie | 15-10-09 | 16:50

Laat mij maar lekker saai zijn... alles beter dan hard van achter... jeweetwel... Had ik al gezegd dat ik dan liever saai ben?

synchronicity | 15-10-09 | 16:50

Balzakius | 15-10-09 | 16:47
Ach, noem het een hobby.

Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:48

@Bertus Betonsloper | 15-10-09 | 16:36
Als je het vervolgens in een column op het web plempt is het geen privé feestje meer! Dan dien je dus wel even te overwegen of Nederland (homo of hetero) zit te wachten op een ordinaire retenridder die het hele acceptatieproces van homo's in Nederland eens eventjes prettig 'doorboort.'
Om maar eens een plastische woordkeuze te 'nemen.'

Kobus Kloothamer | 15-10-09 | 16:48

haatbaard | 15-10-09 | 16:43
Hoe vaak per dag mis jij de trein ?

Teun van het Tuinpad | 15-10-09 | 16:47

@Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:45
Ik denk dat Necrosisbasher echt een naam is die bij u past.

Balzakius | 15-10-09 | 16:47

Nu weet ik eindelijk wat voor hobby ik dien te hebben als ik naar de randstad ga. Bij een kilt hoort een heel leuke handtas. Of heet dat een buideltasje?

HC | 15-10-09 | 16:45

haatbaard | 15-10-09 | 16:43
Nee sorry. Verder wil ik me van enig commentaar onthouden, aangezien er ook leuke homo's zijn. Kijk maar naar necrosis, die is toch ook zo lekker gewoon gebleven. Toch?

Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:45

een kok roert tenminste nog in het eten van vandaag !

conan BRBRN | 15-10-09 | 16:45

Ik ben blij dat ik op mijn sterretje zit....... zag Norbert net aankomen!

Kobus Kloothamer | 15-10-09 | 16:44

@Lying Dutchman
nog wat zinvols te zeggen?

haatbaard | 15-10-09 | 16:43

krant = column* scusi

haatbaard | 15-10-09 | 16:43

ROFLOL@Teun van het Tuinpad | 15-10-09 | 16:40

Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:42

haatbaard | 15-10-09 | 16:39
Waarom gelijk in de verdediging schieten? Emile Ratelband kan je genezen hoor.

Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:42

LÖL @ Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:36

Teun van het Tuinpad | 15-10-09 | 16:40

@ kapotte_stofzuiger | 15-10-09 | 15:48
TEmeier

baba4oog | 15-10-09 | 16:40

Wat begrijpen VMBO-ers niet?

cekars | 15-10-09 | 16:40

*/rant mode on
Ooooo maar wacht eens even, Hetero's doen helemaal niet aan orgies natuurlijk!
Kijk dat je het in de krant zet is weer een ander verhaal, geeft gelijk al deze mensen boven mij zo'n verkeerd beeld van homo's. Ben al jarenlang homo en volgens mijn (hetero) vrienden ben ik zo straight overkomend als het maar zijn kan. Niet elke homo is een leergeobsedeerde, buttplug en cockring gebruikende, gloryhole neuqende viezerik.
*/rant mode off

haatbaard | 15-10-09 | 16:39

laardepul | 15-10-09 | 16:35
Je krijgt de dagprijs voor richtingsloos kromredeneren, bongobrain.

Merlot | 15-10-09 | 16:39

... ben weer bijgekomen. Uhhh, vooroordelen bevestigd. Tsja, moet je toch bij degene zijn die die vooroordelen heeft denk ik zo.

AlfredvonSchlieffen | 15-10-09 | 16:37

Het zou je kind maar zijn. Om je kapodt te schamen.

Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:36

Balzakius | 15-10-09 | 16:25
De moraal van het verhaal is dat Norbert privé, achter zijn eigen voordeur, een verjaardagsfeestje houdt. Iedereen is in zijn privé wat mij betreft vrij z'n eigen verjaardagsfeestje te vieren op de manier zoals hem dat goeddunkt, zolang iedereen op dat feestje uit eigen vrije wil aanwezig is en men mij of mijn omgeving er niet mee lastig valt.

Bertus Betonsloper | 15-10-09 | 16:36

Overigens, ik ken iemand die met zijn kont over een frisdrankfles kan zakken. Die kan pas feestjes geven.

blinde kip | 15-10-09 | 16:36

Verder wil ik me van enig commentaar onthouden, aangezien er ook leuke homo's zijn. Kijk maar naar necrosis, die is toch ook zo lekker gewoon gebleven. Toch?

Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:36

Met de opkomst van Pim Fortuyn, waren de eerdere rechtse homohaters opeens pro homo.
Dat begint al weer aardig te vervagen.....
Gelukkig maar.

laardepul | 15-10-09 | 16:35

AlfredvonSchlieffen | 15-10-09 | 16:27
Haaai Norbert!
Waar doe jij je adoptiekids nou op school?
En heb je je rimtargets van deze week al gehaald?

Merlot | 15-10-09 | 16:34

dat = doet

LJBrinkhorst | 15-10-09 | 16:32

Ik heb niet zoveel met dat exhibitionistische gelul en gedoe over seks. Niet van heaumeaujuwelen, noch van heetrosensuelen. Nobert dat 'de zaak' van de billenbroeders i.i.g. geen goed.

LJBrinkhorst | 15-10-09 | 16:31

@Dhr A.Nus 16:11
Homo's zijn vies?
Dat heeft u na een avondje rimmen ondervonden aan de bruine nasmaak?
Als overtuigd hetero zijnde, ben ik voorstander van zoveel mogelijk homo's. Elke homo is tenslotte een concurrent minder.

koolteer | 15-10-09 | 16:31

Vooroordelen en stigma's?
"Of, hoe zult gij tot uw broeder zeggen: Laat toe, dat ik den splinter uit uw oog uitdoe; en zie, er is een Splint in uw oog?"

Merlot | 15-10-09 | 16:30

LOL@Superior Bastard | 15-10-09 | 16:29

Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:30

TEpel

Deus the Don | 15-10-09 | 16:29

AlfredvonSchlieffen | 15-10-09 | 16:27
U was waarschijnlijk verdoofd...

Superior Bastard | 15-10-09 | 16:29

Hoe zou het komen dat er raar wordt gereageerd naar homo's. Alle vooroordelen worden in een dergelijke column bevestigd

jobo | 15-10-09 | 16:27

ik was er bij en er gebeurde helemaal niets. Ik denk dat Norbert een beetje overdrijft vanuit het standpunt van journalistieke vrijheid. Wel grappig om alle (nog serieuze ook!) reacties te lezen die het stukje losmaakt.

AlfredvonSchlieffen | 15-10-09 | 16:27

Wordt je 's ochtends wakker... zit er een Splint(er) in je anoes.

Canarie | 15-10-09 | 16:26

Lekker. Al die gay-a-ruurderts op je verjaardag.

drama | 15-10-09 | 16:26

Dhr A.Nus | 15-10-09 | 16:11
Daar wordt hij voor betaald, kontgat.
Muts werkt namelijk voor een internetblog --- GeenStijl heet het.

Merlot | 15-10-09 | 16:25

@Bertus Betonsloper | 15-10-09 | 16:19
Oké, en dan gaan we internet een etalage noemen. En dan laten we iedereen lekker etaleren. Het gaat om de moraal en de inhoudelijke discussie.

Balzakius | 15-10-09 | 16:25

Ach, laat Norbert Splint maar lekker zijn gang gaan. Over een paar jaar wordt ie te oud bevonden en voelt zijn uitgerekte anus niet echt als een uitdaging voor de nieuwkomers onder de kilt-parties. Noodgedwongen richt ie zich weer op werk waar zijn heterocollega's hem links en rechts voorbij streven. Had ie nu maar goed geluisterd op verjaardagen.

blinde kip | 15-10-09 | 16:24

In Groningen, daar hadden ze pas écht heftige homofeestjes...

Superior Bastard | 15-10-09 | 16:23

Wat een bullshit dit artikel, je kan geeneens reageren op zijn blog! En wie is achter dit zogenaamde nieuws gekomen? Nu weten we dus waar Muts op zit te surfen, Gay.nl!

Necramonium | 15-10-09 | 16:21

Dit was zijn laatste collum, hij is deaud?

snoes | 15-10-09 | 16:21

Verjaardagsfeesten zijn negen van de tien keer toch al treurige aangelegenheden.
Dit is wel een hele trieste: ben je veertig en homo.... wil je eigenlijk nóg onder rokjes graaien, op je eigen verjaardag nog wel.

Biep | 15-10-09 | 16:20

Norbert, met zo'n naam vraag je om problemen...

Herr_Tampert | 15-10-09 | 16:20

@Muisert | 15-10-09 | 16:19

Nog in de kast?

Canarie | 15-10-09 | 16:20

Een heaumeau is simpelweg niet man genoeg voor een vrouw. Norbert wenst zijn mannelijke onvermogens graag op deze manier te etaleren. Laat hem.

Bertus Betonsloper | 15-10-09 | 16:19

Die gast zat gewoon met een papieren hoedje op in de kring zijn taart te eten zoals iedereen. Maarja een column moet leuk zijn dus ja, dan maar een leuk verhaaltje verzinnen he.

geensteelo | 15-10-09 | 16:19

Juist op komen dagen in een kilt en dus weten wat je te wachten staat is voorspelbaar en saai. Dikke fail en dikke peop om je vuistje.

blinde kip | 15-10-09 | 16:19

Beetje zinloos bericht van geenstijl, wat homo's doen moeten ze zelf weten.
Dat het om een smakeloze column gaat moeten de mensen op die site zelf uitvechten.

Gegroet

Muisert | 15-10-09 | 16:19

Ter gelegenheid van mijn veertigste verjaardag gaf ik thuis een kilt-party. Voor de VMBO-ers: een kilt is een soort mannenrok die vanaf de zestiende eeuw werd gedragen in de Schotse hooglanden en van daaruit een zegetocht begon over de rest van het Verenigd Koninkrijk en Ierland.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lekker even bukken en ........... echt een ranzig feest duss

Braakbal | 15-10-09 | 16:19

Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:09
Hoi! mijnheer Splint
Nog van harte.

Biep | 15-10-09 | 16:18

Het is net een ziekte!

Thema feestjes bedoel ik he....

Canarie | 15-10-09 | 16:17

Zolang homo's zichzelf nog steeds als curiositeit blijven beschouwen en zich ook als dusdanig gedragen zal het nooit wat worden met de homoacceptatie en -emancipatie.

Superior Bastard | 15-10-09 | 16:17

Norbert is echt zo'n homo naam...

Patrick Zweedsey | 15-10-09 | 16:16

Ik was laast ook jarig en heb toen geen homo's uitgenodigd want

Ik houd het thuis graag gezellig en daar hoort gebabbel over de nieuste cockring of bij wie ze allemaal achterop gezeten hebben(de fiets natuurlijk) niet bij.

oops, wacht nee dat mag niet want de andere kant op is het stigmatiseren en discrimineren.

niets tegen homo's maar dit soort gasten zijn net zo hypocriet als die "Super christelijk tot ze in de WC door een man verleid worden" amerikaanse predikanten / senatoren.

evilness | 15-10-09 | 16:16

LÖL @ Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:09

Teun van het Tuinpad | 15-10-09 | 16:16

Niemand van die nitwits die zeggen "homo's zijn bah" snappen de clou van deze post, of wel? Het is juist mooi dat de nieuwe generatie homoseksuelen hier ook niet meer van gediend is en dus júist "normaal" wil zijn.

Lachende Paus | 15-10-09 | 16:15

Mooie reacties. NEtjes van die jongens/mannen. Als hetero's is ons uitgelegd dat we respect moeten hebben voor homo's en dat iedereen vrij is in zijn doen en laten. De meeste hetero's accepteren en respecteren dat. Laat het dan alsjeblieft wel wederzijds zijn.

Vogelbeest | 15-10-09 | 16:15

Goed nou hebben ze jaren de aandacht getrokken en zijn ze geaccepteerd in de samenleving... Zoals ze wilde... Nou hebben ze nog steeds een Gay-parade en is er voor de hetero niets meer. Dus eigenlijk zijn de hetero's de minderheid en worden gediscrimineerd om hun geaardheid.
Maar het is allemaal nog niet gortig genoeg voor de homeaux, dus nou moeten we vernemen hoe ze elkaar volplempen?

Rickelodeon | 15-10-09 | 16:14

Die arme man.
Stel je voor dat je opvatting van een gezellige verjaardag een avondje darkroom is.

Merlot | 15-10-09 | 16:14

Kijk, die Norbert hoort dus wel tot die groep homo's waar ik me kwaad over kan maken. Hij brengt enorme schade toe aan de "normale" homo's die ik ken. Kennelijk leeft Norbert in een te klein, stereotiep en elitair nichtenkringetje, gezien zijn denigrerende opmerkingen over vmbo'-ers en zijn omslachtige uitleg over de kilt. Nou Norbert. Ben deze zomer nog naar de Highlandgames geweest en ik kan je zeggen dat alle mannen gewoon een slip onder hun kilt dragen. Een blote kont onder de kilt is slechts weggelegd voor vieze nichten op een themafeestje.

LoopseTeef | 15-10-09 | 16:13

Mutsaerts zit in de baas zijn tijd te surfen op een gay site.
Homo's zijn vies

Dhr A.Nus | 15-10-09 | 16:11

Er stond toch eerst Gay.eu? In de RSS iig wel

D3fix | 15-10-09 | 16:11

Verder wil ik me van enig commentaar onthouden, aangezien er ook leuke homo's zijn. Kijk maar naar necrosis, die is toch ook zo lekker gewoon gebleven. Toch?

Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:09

Tja, en dan maar zeggen dat homo's helemaal niet meewerken aan hun eigen sigma's. Als je de berichten in de media moet geloven zijn het discriminerende, halfnaakte mannen die graag op een boot dansen en alleen maar aan sex denken. Daarnaast lopen ze graag in vreemde kleding en worden ze weleens minder vriendelijk benadert op straat.
Met dit soort homo's, zoals bovenstaande meneer, heb je geen discriminerende moslims meer nodig, ze zetten zichzelf wel buiten spel.

Zou je als hetero eens moeten proberen om een dergelijke column te schrijven. Wordt je meteen van homohaar beschuldigd. Maar in alle eerlijkheid, op een feest vol mannen in kilts hoef ik ook niet te komen, tenzij het in Schotland is (en vrouwen ook toegelaten worden).

harry1588 | 15-10-09 | 16:09

Ik ben het met DaG eens: niets mis met homo's, maar wel ff normaal blijven doen dan... [en ja, dan schaar ik "gewoon homo zijn" onder normaal doen]

OT: Hoe kun je homo zijn/blijven als dit bestaat:
www.spitsnieuws.nl/archives/foto/2009/...

Mephaistos | 15-10-09 | 16:09

Wat een viezeriken zijn het toch ook.

De Baron | 15-10-09 | 16:09

@Lebowski Achiever | 15-10-09 | 16:05
Eensch. Ben hetero, maar ik ga toch ook niet met mn vrienden een woeste groepsorgie houden op mn verjaardag, en er dan ook nog over schrijven?

Ga je goedverdoeme schamen, Norbert.

Symmachus | 15-10-09 | 16:08

Homo's houden zelf ook gewoon de vooroordelen in stand.
Gay.nl -1

cirduow | 15-10-09 | 16:07

En terecht.

H4x TBH. | 15-10-09 | 16:07

TEnenkrommend...

renniepak | 15-10-09 | 16:07

ja, ik heb liever geen homos op m'n verjaardagfeest, zitten constant te zeuren over darkrooms, anale sex, kilts, orgies....

Jan Kaas | 15-10-09 | 16:06

Zo te lezen is uithangbord Norbert Splint van de gevel afgedonderd. Sommige homo's zijn vergeten dat ze ook gewone mensen zijn en hun homo zijn niet hoeven te uiten in perversiteiten. Alleen Norbert Splint denkt daar anders over met de gedachte de belangen van homo's te dienen. Geeft hij weer prima handvatten aan homohaters hun gelijk te bevestigen! De sukkel.

web_krijter | 15-10-09 | 16:06

Maar pas op met homo's, die zijn hun hele leven al in gevecht, die schuwen geen fitties.

*belt met Emile Ratelband dat er weer eentje genezen moet worden*

Lying Dutchman | 15-10-09 | 16:06

Homofobisch? Het is toch homofoob?

renniepak | 15-10-09 | 16:05

Reactie op Gay.nl: "Gelukkig zullen veel vrouwen en hetero's deze column niet lezen " Zit hij even fout.

Balzakius | 15-10-09 | 16:05

Norbert Splint is een beetje treurig.

johannes verspronck | 15-10-09 | 16:05

DaG | 15-10-09 | 16:00
nee hoor, hier nog een. Heb een hekel aan dit soort lui die alleen maar het vooroordeel bevestigen dat het hen enkel om sex en orgies gaat. Precies zoals je zegt, op zo'n boot staan moet meteen gepaard gaan met pornoficatie van hun eigen geaardheid. En dan raar opkijken als hetero's een beetje "uptight" worden daarvan...

Lebowski Achiever | 15-10-09 | 16:05

Niks tegen welke feestjes dan ook, elk zijn ding, maar hoeft dat nu echt in "ter perse" uitgesmeerd ?

Polantw | 15-10-09 | 16:04

Fag, -1

Yoast92 | 15-10-09 | 16:04

Homo's: het meest gediscrimineerde en discriminerende volk op aarde.

Da_Vincentius | 15-10-09 | 16:04

*Zin in een broodje kopkaas krijgt*

Superior Bastard | 15-10-09 | 16:03

DaG | 15-10-09 | 16:00
Je komt zeker niet racistisch over.
-
Wel homofobisch, maar dat is weer wat anders.

grote regelneger | 15-10-09 | 16:03

DaG | 15-10-09 | 16:00
seksuele geaardheid =/ ras

¿Ya tu Sabes? | 15-10-09 | 16:03

Ik wil niet racistisch overkomen, maar ben ik de enige die zich enigszins walgt van dit soort types. Niks tegen homo's, maar ze verwachten constant normaal behandeld te worden en staan vervolgens wel met een leren string op een boot of houden dit soort walgelijke feesten. Gewoon normaal doen, dan komt die acceptatie vanzelf.

DaG | 15-10-09 | 16:00

Boeieng, laat ze lekker elkaar in de aars speren.

random gast | 15-10-09 | 15:59

@ zeg maar jansen | 15-10-09 | 15:56 Nein, nein, nein!

Vrij vertaald naar Hitler in Inglorious Basterds.

Tennessee Whiskey | 15-10-09 | 15:58

Lying Dutchman | 15-10-09 | 15:56 Onderbroekjes verboten bij die gozert

zeg maar jansen | 15-10-09 | 15:57

Tennessee Whiskey | 15-10-09 | 15:55 Tekst en een aangeklede vent (nou ja? vent) met een glas wijn.

zeg maar jansen | 15-10-09 | 15:56

Themafeestjes zijn het aller treurigste wat er is. Je jaagt iedereen op kosten en niemand zit erop te wachten. Tevens heb ik niks tegen homo's, maar dit is er één om bang van te worden.

Lying Dutchman | 15-10-09 | 15:56

Smeerlappen zijn het, bah.

zeg maar jansen | 15-10-09 | 15:55

@ zeg maar jansen | 15-10-09 | 15:50 Dat zeiden ze over de Duitsers zo'n 60 jaar geleden ook. De reutel, zit ik zometeen met pop-ups van strakke jongemannen in leren pakjes op m'n desktop. Laat mijn baas dan net langs mijn bureau lopen. Daar trapt deze jongen geen 6e keer in!

Tennessee Whiskey | 15-10-09 | 15:55

Toeval dat Norbert uit Castricum komt?
Rutger?

vagehond | 15-10-09 | 15:54

Een reactie onder dat 'kilt-party' topic ;

harmen22 | 15-10-2009 13:34
"Dat sterotype beeld van 'seksbeluste homo's' met hun 'fetish party's', (het imago waar de meeste homo's graag vanaf zouden willen trouwens) wordt in dit verslag wel weer bevestigd....
Gelukkig zullen veel vrouwen en hetero's deze column niet lezen"

Smile harmen, je staat op Geenstijl !
En wat is 'sterotype', een nieuw soort HIV ? Steropositief?

Jackanders | 15-10-09 | 15:54

TEtten

lepol | 15-10-09 | 15:52

Tss, zou die Tjakka roepert dan toch gelijk hebben?

Zo jammer! | 15-10-09 | 15:52

Tennessee Whiskey | 15-10-09 | 15:41 De linkjes zijn veilig.

zeg maar jansen | 15-10-09 | 15:50

@ kapotte_stofzuiger:

is dat niet precies wat ze doen :P ?

sinfony | 15-10-09 | 15:49

Dus dit is een column over geen column ?

Simon_GS | 15-10-09 | 15:48

@Nee dus! | 15-10-09 | 15:45
TEvreden
TElevisie
...

kapotte_stofzuiger | 15-10-09 | 15:48

WTF moet ik met deze info? GS doe is filteren je doet nu net zo zinloos als Norbert. Brrrrrr

PrivateHead | 15-10-09 | 15:46

Nou en? Ik nodig alleen schapen uit op mijn verjaardag.

MikeTheBull | 15-10-09 | 15:46

-weggejorist-

zeg maar jansen | 15-10-09 | 15:46

TErugbetaald krijgen...

Air van Boven Dorens | 15-10-09 | 15:45

Op TV heb nu ook zo'n homoprogramma dat ik liever niet zie. Hoe heet ie ook alweer... Viezepaul!

marcelb | 15-10-09 | 15:45

Alles waar TE voor staat is niet goed, behalve TEquila.

Nee dus! | 15-10-09 | 15:45

-weggejorist-

befteckel | 15-10-09 | 15:44

Wat Tennessee Whiskey | 15-10-09 | 15:41 zegt...

Insignificant_Cunt | 15-10-09 | 15:44

Haal die stofzuigerslang uit obscure weblogs en ga eens roeren waar het stinkt.

kapotte_stofzuiger | 15-10-09 | 15:43

*te vies

Kreationist | 15-10-09 | 15:42

bij mij zijn heaumeaux niet welkom op feestjes... geen zin in dat geouwehoer over welke darkroom het beste is.

BigFoot | 15-10-09 | 15:42

-weggejorist-

Poep aan je schoen | 15-10-09 | 15:42

Kont-en-douw-zeer de volgende dag?

Air van Boven Dorens | 15-10-09 | 15:42

Eerst de verveelde huisvrouwenfora afstruinen naar een ranzig topicje, en bij gebleken succes maar vol gas door naar de gay-scene.
Is er niet nog ergens een bank die op omvallen staat?

koolteer | 15-10-09 | 15:42

Waar is de tijd gebleven dat ALLE homo's vies waren?

Kreationist | 15-10-09 | 15:42

Ehm, ok? Ik zit op het werk, dus de groeten dat ik het linkje aantik. Geloof ook niet dat ik het straks thuis aanklik. Succes met Norbert, ik ga koffie drinken.

Tennessee Whiskey | 15-10-09 | 15:41

Waarom wordt hier aandacht aan besteed???

JohnBW | 15-10-09 | 15:40

ik houd het thuis ook graag gezellig.

Rest In Privacy | 15-10-09 | 15:40

*billen samenknijpt, en lezen gaat*

kneuterzak | 15-10-09 | 15:40

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl